CNC İş İlanları

 
Hepsini Temizle
CNC
 • İş AçıklamasıÜretimi kalite süreçlerine uygun bir şekilde işletmek. Üretimin en az hata ve fire ile işlemesini sağlamak. Makinelerin üretim kapasitelerini takip edecek CNC Punch Oparetörü çalışma arkadaşı arıyoruz

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksek Okulu veya Teknik Lise mezunu, CNC Punch saç işleme tezgâhında çalışmış, İmalat tecrübesi olan, Sincan, Yenimahalle, Batıkent de ikamet eden, 22-35 yaşları arasında, Askerliğini yapmış.

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Usta

 • İş AçıklamasıBursa Hasanağa Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren kauçuk imalatı yapan şirketimizde görevledirmek üzere;

  Aranan Nitelikler*Askerlik ile ilişiği bulunmayan *22 - 35 yaşları arasında, *Teknik resim okuma ve ölçü aleti kullanma bilgisi olan, *NC kodlarla program yazabilen, *Fanuc kontrol ünitesine hakim, *Ekip çalışmasında uyumlu, *Mesai Sıkıntısı olmayan, (Çalışma Saatleri 07:45 - 18:00 Tek vardıya, Cumartesi mesai) *Deneyimli Takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu, Operatör

 • İş Açıklaması

  Aranan NiteliklerFirmamızda görevlendirilmek üzere; CNC Abkant Büküm Operatörlüğü konusunda 3-5 Yıl tecrübeli, Makinenin sorumluluğunu üstlenip bakımlarını ve kalıp kontrollerini yapabilecek, Planlı ve programlı çalışabilen, 25-40 Yaş aralığında, Askerlik görevinden muaf, Anadolu yakası veya Gebze civarında ikamet eden, çalışma arkadaşları aramaktayız.”  

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Operatör

 • Fortune DanışmanlıkKocaeli, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıPlastik enjeksiyon kalıp imal eden, ayrıca yeni yatırımıyla plastik üretimi de gerçekleştiren müşterimiz için CNC Operatörü arayışındayız.

  Aranan NiteliklerDanışmanlığını yapmakta olduğumuz, Gebze’de bulunan, Otomotiv sanayi başta olmak üzere beyaz eşya sanayisine de plastik enjeksiyon kalıp imal eden, ayrıca yeni yatırımıyla plastik üretimi de gerçekleştiren müşterimiz için CNC Operatörü arayışındayız. En az Meslek Lisesi mezunu ya da Ustalık Belgesi olan, Dik işleme merkezi (CNC-FREZE) de çalışmış, en az 3 yıl deneyimli, Gebze, Çayırova, Dilovası Bölgeleri'nde ikamet eden, Askerliğini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıFirmamızda çalışacak TAKIMHANE YÖNETİCİSİ aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTalaşlı imalat yapan firmamıza -istanbul Anadolu yakasında ikamet eden -askerliğini yapmış -takımhane depo kontrolü,imalata takım dizim hazırlığı,takım satın alınması,takım kalite kontrolü,takım çizimi,takımlar için gerekli ARGE çalışmaları yapabilecek -kendisini geliştirmeye açık -yüksekokul veya üniversitelerin makine veya endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun -tercihen deneyimli veya yetiştirilmek üzere çalışma arkadaşı aramaktayız -iletişim cv : ebrukokkilic@uzunhidrolik.com

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Yetkili, Sorumlu

 • İş AçıklamasıKonusunda uzman ekibimiz, modern üretim teknolojileri ve gelişmiş Ar-ge imkânları ile süpermarketler için soğutucu reyon üretmektedir. Hali hazırda 20'den fazla ülkeye ihracat yapan ve her sene en az %30 büyüyen şirketimiz de gelişen organizasyonunun bir parçası olmak isteyen, dinamik Elektrik Teknikeri / Teknisyeni arıyoruz. Endüstriyel soğutma dolabı üretiminde gerekli Elektrik- Elektronik tesisat uygulamacılığı

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksek Okulu veya Meslek Lisesi,Teknik Lise Elektrik / Elektronik bölümü Mezunu, Elektrik Ustalık / Kalfalık Mesleki Yeterlilik belgesine sahip, Tercihen üretim yapan işletmelerde Elektrik sistemleri konusunda en az 1 yıl tecrübeli, Teknik açıdan konuya hakim, Elektrik devre şeması okuyabilen, Pratik, planlı ve ekip çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul - Anadolu yakası veya Kocaeli - Gebze civarında ikamet eden, NOT : Alçak yada yüksek gerilim ile çalışma yoktur.

  Sektör: İmalat, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Tekniker, Ustabaşı, Usta

 • İş AçıklamasıAğırlıklı olarak yurtdışı Müşterileri'ne, ortopedi ameliyatlarında kullanılan ameliyat el aleti ve implant üretimi yapan Sayan Tıbbi Aletler Üretim Birimi'nde CNC operatörü olarak görevlendirilmek üzere,

  Aranan NiteliklerTercihen Endüstri Meslek Lisesi Endüstriyel Otomasyon veya Torna-Tesviye Bölümü mezunu CNC tezgahta program yazabilen, hayal gücü kuvvetli İyi derecede teknik resim okuma ve anlama bilgisine sahip İyi derecede kumpas, mikrometre, profil projeksiyon ve tercihen 3 boyutlu koordinat ölçüm cihazı kullanabilen Kesici takım ve talaşlı imalat mantığına hakim Tercihen CAM yapabilen / yetiştirilmek üzere Ekip çalışmasına inanan ve kendisini geliştirmeye açık, analitik düşünce yapısına sahip Vardiyalı çalışabilecek takım arkadaşları aranmaktadır (Erkek adayların askerliğini tamamlamış olması tercih sebebidir).

  Sektör: Tıbbi Malzeme

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması20.000 metrekarelik üretim alanı içinde, yurtiçi ve yurtdışında bulunan market ve market zincirleri için, “Soğutucu Reyon” üretimi yapmaktayız.

  Aranan NiteliklerCNC Upcant, Punch, Makas, Press konusunda tecrübeli , Tercihen üretim yapan işletmelerde saç işleme sistemleri konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Dinamik, güler yüzlü, İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış olan.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, İmalat

  Pozisyon: Operatör, Tekniker, Teknisyen, Usta, Ustabaşı

 • İş AçıklamasıPMS A.Ş.İzmir-Kemalpaşa 10.000 m² kapalı alan, 10.000 m² açık alan üzerine yapılandırılmış olup, polietilen modüler yüzer iskele ve duba sistemleri, (Dock Marine Systems Yüzer Platformlar), plastik kano ve şezlonglar, polietilen su depoları, salamura depoları, kimyasal depolar, bidonlar ile müşteriye özel plastik kalıp ve ürün imalatı yapan bir firmadır. Firmamız, bilinen plastik işleme metodlarından rotasyon, şişirme, enjeksiyon ve ekstrüzyon teknolojilerini bünyesinde barındıran entegre bir kuruluş olup içinde bulunduğu dünyada sürekli değişimi ve iyileşmeyi esas alarak çalışan yüksek kaliteli hizmet anlayışı ile % 100 müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlayan bir firmadır. Ailemiz dinamik, yetenekli, başarılı ve kendini geliştirmeyi ilke edinmiş CNC Operatörüne ihtiyaç duymaktadır. Plastik sektöründe faaliyet gösteren firmamızın bünyesinde Atölye bölümünde görev alacak, CNC tezgahına parçaların doğru bir şekilde bağlanması, Teknik Resime ve Toleranslarına,Dataya göre uygun parça işlenmesi ve üretmesi, Manuel olarak CNC tezgahında kodlama yapabilmesi, Üretim programlarının zamanında karşılanmasını, Planlanan üretimin en yüksek verimde gerçekleştirilmesini sağlayacak, İş sağlığı ve güvenliği kurallarının dikkate alınmasını, sorumluluk alanı ile ilgili teknik eksikliklerin takip edilerek yöneticilerin bilgilendirilmesini sağlamaktır.

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Lisesi, Teknik Meslek Lisesi Makine Teknolojisi/Torna-Tesviye bölümlerinden mezun, Operatörlük tecrübesi olan, Teknik resim okumasını bilen, Fanuc CNC programlaması konusunda tecrübeli; Tercihen CAD-CAM programlarını kullanabilen; 3 yıl ve üzeri tecrübeli, Askerlikle ilişiği olmayan, 20-35 yaş arası, Tercihen Kemalpaşa-Ulucak-Bornova-Bayraklı-Altındağ-Çamdibi-Doğanlar-Naldöken semtlerinde ikametgâh eden, Vardiya sisteminde çalışabilecek, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Sistemli, dikkatli ve titiz çalışma yeteneğine sahip, İnsan ilişkileri ve takım çalışması yeteneğine sahip, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması20.000 metrekarelik üretim alanı içinde, yurtiçi ve yurtdışında bulunan market ve market zincirleri için, “Soğutucu Reyon” üretimi yapmaktayız. Montajı yapılan ekipman ve sistemlerin bakım faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi. Bağlı olduğu yöneticiye gerekli raporlamaların yapılması.

  Aranan NiteliklerMekanik Montaj ve Üretim bölümünde iş deneyimine sahip, Tercihen Mesleki Lisesi mezunu olmak veya Mesleki Eğitim Belgesine sahip, Tercihen üretim yapan işletmelerde saç işleme sistemleri konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Dinamik, güler yüzlü, İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış olan.

  Sektör: İmalat, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Teknisyen, Operatör, Tekniker, Ustabaşı, Usta

 • İş AçıklamasıSERİ İMALAT YAPAN FABRİKAMIZDA CNC LERDE ÇALIŞACAK AŞAĞIDAKİ ELEMANLAR ARANMAKTADIR; - CNC FREZE OPERATÖRÜ - CNC FREZE USTASI - CNC TORNA OPERATÖRÜ - CNC TORNA USTASI

  Aranan Nitelikler- CNC FREZE OPERATÖRÜ * EN AZ 1 YIL DENEYİMLİ * GECE VARDİYASINDA ÇALIŞMAYA MÜSAİT * TERCİHEN MESLEK LİSESİ YADA ÇIRAKLIK OKULU MEZUNU - CNC FREZE USTASI * EN AZ 8 YIL DENEYİMLİ * TERCİHEN MESLEK LİSESİ YADA ÇIRAKLIK OKULU MEZUNU * FANUC / HEIDENHAIN /SIEMENS ÜNİTE KULLANABİLEN * YATAY VE DİKEY EKSENLİ TEZGAH KULLANABİLEN * HIZLI AYAR YAPABİLEN * TAKIM BİLGİSİNE SAHİP * GECE VARDİYASINDA ÇALIŞMAYA MÜSAİT * DİKKATLİ ÇALIŞAN - CNC TORNA OPERATÖRÜ * EN AZ 1 YIL DENEYİMLİ * GECE VARDİYASINDA ÇALIŞMAYA MÜSAİT * TERCİHEN MESLEK LİSESİ YADA ÇIRAKLIK OKULU MEZUNU - CNC TORNA USTASI * EN AZ 8 YIL DENEYİMLİ * TERCİHEN MESLEK LİSESİ YADA ÇIRAKLIK OKULU MEZUNU * FANUC ÜNİTE KULLANABİLEN * HIZLI AYAR YAPABİLEN * TAKIM BİLGİSİNE SAHİP * GECE VARDİYASINDA ÇALIŞMAYA MÜSAİT * DİKKATLİ ÇALIŞAN

  Sektör: İmalat, Otomotiv, Makine

  Pozisyon: Operatör, Tekniker, Ustabaşı, Usta, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıAksan Kardan LTD. 1971 yılında Zirai Şaft ve aşırı yük emniyet kavramları üretmek üzere kurulmuş olup, günümüzde zirai ekipmanların yanı sıra, iş makinaları ve endüstriyel uygulamalar içinde şaftlar üretmektedir. Türkiye'de konusunda lider olup, 55 ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir.

  Aranan NiteliklerTalaşlı imalat konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Autocad ve Üç boyutlu CAD çizim programlarına hakim, İyi derecede İngilizce bilen, Aktif arac kullanabilen. Askerliğini yapmış. MAKİNA MÜHENDİSİ alınacaktır..

  Sektör: Metal Sanayi, Otomotiv, İmalat

  Pozisyon: Mühendis, Uzman Yard, Sorumlu, Şef Yardımcısı, Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıSthill Converting Equipments Markamız adı altında, Ambalaj Makina Ekipmanları imalatı yapan firmamızın, Talaşlı imalat bölümünde CNC tornalarımızda çalışacak, Endüstri meslek lisesi Torna Tesviye, CNC, Makina Metal bölümlerinden birinden mezun olan, Tercihen daha önce CNC torna tezgahında operatör veya programcı olarak çalışmış, resim okuma bilgisi olan, standart ölçü aletleri kullanma bilgisine sahip askerliğini yapmış 22 - 35 yaş aralığında elemanlar alınacaktır.

  Aranan NiteliklerAskerliğini yapmış, 22 - 35 yaşları arasında, Endüstri Meslek Lisesi Torna Tesviye, Makina - Metal, CNC vb. bölümlerinden mezun olmuş, Teknik resim okuma ve ölçü aleti kullanma bilgisi olan Tercihen daha önce CNC Torna tezgahında çalışmış olan

  Sektör: Makine, Endüstri, Otomotiv

  Pozisyon: Eleman, Operatör

 • Umar makinaİstanbul Anadolu 23 Ocak 2017

  İş AçıklamasıAmbalaj makinaları üretimi yapan DUDULLU OSB’deki fabrikamızda talaşlı imalat bölümünde tam zamanlı çalıştırılmak üzere CNC Operatörü alınacaktır. Aşağıdaki özelliklere sahip olan adayların başvuruları beklenmektedir.  

  Aranan Nitelikler- Teknik Meslek Lisesi, EML veya MYO ilgili bölümlerinden mezun, - Teknik resim okuyabilen, CNC tezgahlarında çalışmış, - Min. 1 yıl tecrübeli, öğrenmeye açık,  - Dudullu ve çevresinde ikamet eden,  - Erkek, askerlik hizmetini tamamlamış, evli adaylar tercih edilecektir.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması1962 yılından beri Turnike imalat sektörünün en eski ve öncü firmalarından olan firmamıza " CNC TORNA FRECE USTASI" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerCNC Torna Frece bilgisine sahip Programlama yapabilen Fanus Mitsubishi bilgisine sahip Ekip çalışmasında uyumlu En az 5 yıl tecrübeye sahip Meslek lisesi mezunu Askerliğini yapmış Tercihen, Samandıra-Sultanbeyli-Sarıgazi- Sancaktepede ikamet eden Çalışma haftanın 5 günü Çalışma saatleri Sabah 08:00-18:00 saatleri Maaş+Yemek+Servis

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Usta

 • MTN Kalıpİstanbul Avrupa 21 Ocak 2017

  İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan ve Plastik enjeksiyon kalıp imalatı yapan firmamıza; CNC Freze faaliyetlerini yerine getirebilecek, Bir veya birden fazla sayıda CNC Freze makinesinin bulunduğu bölümde birden fazla makineyi çalıştırabilecek, Makine çalışma talimatına göre iş parçasını makineye bağlayabilip, işlemek ve makineden sökebilecek, CNC freze işlemi için hazırlanan iş parçasını makineye bağlamadan önce, CNC işlem formuna göre parça kodunu, görünüşünü ve ölçülerini kontrol edebilecek, Bilgisayar ve CNC Freze belleklerine kayıt edilmiş hazır programlar yardımı ile iş parçasını istenen ölçü ve kalitede işleyebilecek, Takımları programa göre takımlığa veya magazine dizebilecek ve makineye bağlayabilecek, sırası geldiğinde değiştirebilecek Takım aşınması veya takım değiştirilmesi sonucu çıkabilecek farklı takım boyutları nedeniyle gerekli takım ayarlaması veya takım sıfırlaması işlemini yapabilecek, İşlenmiş iş parçasını 2D resmine ve/veya 3D dataya göre ölçebilecek ve kontrollerini yapabilecek CNC Freze Makine Operatörü aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerCNC freze işinin gerektirdiği temel bilgi ve teknik resim, toleranslar, hassas ölçme ve malzemeler hakkında teknik bilgi sahibi olmak, NC/CNC makinelerin çalışma prensiplerini bilmek, İş ile ilgili her türlü talimatı anlayıp uygulayabilmek, CNC freze operatörlüğünde en az1 yıl deneyimli olmak, Verilen işleri istenilen zaman ve kalitede bitirmek için makine, donanım ve aletleri karmaşık ve birbirleriyle bağlantılı olarak kullanabilme yeteneğine sahip olmak, Hızlı ve yavaş kumanda düzenekli gezer köprülü vinçleri kumanda etmek, Askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Kalıphane ortamında çalışabilmek.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Operatör

 • Armony Mobilyaİstanbul Anadolu 21 Ocak 2017

  İş AçıklamasıTasarım mobilya üretimi konusunda faaliyet gösteren firmamızın fabrika üretim bölümünde MATERWOOD Project TF 100 CNC delik makinasını ve CNC bantlama kullacak,

  Aranan Nitelikler-Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, en az iki yıllık... -Mobilya sektöründe deneyimli, -Auotocad programını iyi derecede bilen, -Teknik resim bilen -masterwood Project TF 100 makinasını kullanabilen, -Proje okuyabilen, -Sevk ve idaresinden sorumlu olabilecek - Yetiştirmek üzerede alınabilir... -Bay CNC Operatörü arıyoruz... -İşyeri örnek mahallesi, ataşehir dedir. -İstanbul dışı ve avrupa yakasından yapılan başvurular değerlendirilmemektedir.. -CV nizi gönderebilir veya 0532 323 67 15 nolu telefondan Kazım beyle görüşebilirsiniz.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Operatör, Tekniker, Teknisyen

 • İş AçıklamasıCNC Takım Tezgahları proje (satış, eğitim, servis) çalışmalarında görev alacak, Almanca ve / veya İngilizce dillerinden en az birini çok iyi bilen, SATIŞ MÜHENDİSLERİ aramaktayız.

  Aranan NiteliklerGenç, dinamik, Almanca ve/veya İngilizce bilen, Takım Tezgahları konusunda teknik altyapı sahibi, Mümessiliğini yürüttüğümüz yurtdışında bulunan firmalarda eğitim ve seminerlere katılacak, Yurtdışındaki sektör fuarlarına katılacak, Yurtiçinde müşteri ziyaretlerinde bulunacak, Seyahat problemi bulunmayan, B sınıfı sürücü ehliyeti bulunan adayların info@boztas.com mail adresine özgeçmişlerini göndermeleri gerekmektedir. Yeni mezun makine mühendislerinin (yabancı dili iyi seviyede olmak şartıyla) ve Almanya'da sanat okullarında ilgili bölümlerde eğitim görmüş teknikerlerinde başvuruları dikkate alınacaktır.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Mühendis, Tekniker, Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıOngan holding, farklı sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası şirketler grubudur. Döşemelik mobilya konusunda kendi tasarımlarını geliştiren, Türkiye ve yurt dışında mağazalar açacak olan yeni kurulmuş olan şirketimiz Buka Sofa için belirtilen bölümlere çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Aranan NiteliklerAES RAPTOR CNC OPERATÖRÜ BIESSE BREMA ECO 2, CNC ÇOKLU DELİK OPERATÖRÜ AHŞAP MOBİLYA USTASI

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Operatör, Usta

 • MTN Kalıpİstanbul Avrupa 18 Ocak 2017

  İş AçıklamasıGenel Tanımı: Firmanın,talaşlı imalat faaliyetlerinin İmalat Prosedürü'nde tanımlanan talimatlara göre CNC Makinaları’nda gerçekleştirilmesini sağlamak. Emrinde çalışan personelin, işyerindeki çalışma şartlarına, çalışma kurallarına, iş disiplini, işçi sağlığı, iş güvenliği, genel ahlâk ve iyi niyet kurallarına ilişkin; işverenin yayınladığı her türlü yazışma ve emirlere, uygun çalışmasını sağlamak. Teknik Konular: 1İmalat resmi ve/veya datası hazırlanmış kalıp parçalarının, gerekli yardımcı malzemelerini takip ve temin etmek. 2.Job DİSPO MDC Monitörden (izleme), imalatı yapılacak kalıp parçalarının işlem önceliklerini belirlemek. Belirli aralıklarla, iş istasyonlarının iş akışlarını, Job DİSPO MDC Monitörden (izleme), mesaj kontrolü yaparak izlemek. Mesaj vermeden çalışan personelin mesaj vermesini sağlamak. 3. Kalıp imalatında kullanılan ana malzemelerin (200, 100 ve 080 kodu ile tanımlı) imalatına başlamadan önce sertlik değerlerini ölçmek veya ölçtürmek. 4.CNC Makinaları’nda imalatı yapılan tüm ısıl işlem formlarını arşivlemek veya arşivletmek. 5. İmalatı devam eden iş parçalarının, her istasyonda gerekli görsel ve ölçüsel kontrollerini yapmak, parçaların makinada, söküldükten veya bir sonraki istasyona taşındıktan sonra gerekli kontrollerini yapmak ve karar vermek. 6. İmalat resimlerinde tanımlanan imalat işlem sırasına göre iş istasyonlarında kesintisiz iş akışını sağlamak ve istasyon geçiş (uygunluk) onayı vermek. 7.Kendisine bağlı personele, çalışma, çalıştırma ve kontrol talimatlarına göre çalışma yaptırmak. 8.Hatalı işlem veya gereksiz işçilik faaliyetinin yapılmasını önlemek için, kendisine bağlı personele, yapacağı iş hakkında, nasıl ve hangi sıraya göre yapılacağını yazılı olarak tarif etmek. 9. Hatalı imalat ile ilgili kayıtlar tutmak, çözüm önerileri geliştirmek ve aylık hatalı imalat maliyetlerini İmalat Yöneticisi’ne rapor etmek. 10.Sorumluluğunda olan imalatta kullanılan makinelerin yıllık bakım planına göre yapılmayan bakımları amirine bildirmek. 11.CNC Makinaları’nda gelişen teknolojiye göre yeni takımların denemesini ve uygun takım seçimini yapmak. 12.Bütün CNC Makinaları’nın magazin sistemi ile çalışmasını sağlamak. 13.Stok durumu ve iş parçasına göre uygun takım ve tutucu talebinde bulunmak. 14.Optimum süre ve uygun kalitede parça işlenmesi için Cam yaptırmak. 15.Planlanan süreye ve tarihe göre sorumluluğunda olan makinalarda işlerin yapılmasını sağlamak. 16.Sorumluluğunda olan Günlük İmalat Programı’nın uygulanmasını ve makinalarda meydana gelen arızaların Bakım Prosedürü’nde anlatıldığı gibi giderilmesini sağlamak. 17.Bölümün kullandığı, ölçüm ekipmanlarının kalibrasyon geçerliliğinin kontrolünü yapmak, kalibrasyon süresi sona ermiş cihazların durumunu, bozulan ekipmanları Kalite Yönetim Sistem Sorumlusu'na bildirmek. 18.Sorumluluğunda olan imalat hattındaki el aleti, makina ekipmanları, imalat malzemeleri ve benzeri elemanların, belirlenen yerde olmasını sağlamak. 19.Personellerin iş sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uygun çalışmasını sağlamak. 20.Alınan kararda değişiklik yapılması durumunda amirine bilgi vermek.

  Aranan Nitelikler1.Eğitim: Lisans mezunu olmak 2.Tecrübe: Plastik Enjeksiyon Kalıp İmalatında 5 yıl ve üzerinde deneyime sahip olmak. Kalıp ve kalıp parçaları imalat yöntemlerini bilmek, bilgisayar ve CAD (3D yazılım) programı yardımı ile uygulama yeterliliğine sahip olmak. Plastik hammadde hakkında bilgi sahibi olmak, anlamak ve yorumlayabilmek. 3.Bilgisayar/Program Bilgisi: CAD-CAM programları,Ms Office programları bilmek. 4.Kişisel Nitelikler: Analitik düşünebilme, yenilikçi fikirlere açık, çözüm odaklı, insan davranışlarını anlayan, yönetebilme yetisine sahip, iletişim yönü kuvvetli, kapasite ve fayda maliyet analizi yapabilen, denetim yapabilme, özelliklerine sahip olmak.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu, Şef / Amir

 • İş AçıklamasıBağlantı elemanları sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz için belirtilen nitelikler doğrultusunda ÜRETİM OPERATÖRLERİ alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEndüstri meslek lisesi mezunu Tercihen otomotiv sektöründe tecrübeli Vardiyalı çalışabilecek Takım çalışmasına yatkın Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Cnc, torna, delik taşlama, tel erezyon, cıvata pres, somun forklift pres ve üretim operatörleri

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Ustabaşı, Usta

 • İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda talaşlı imalat bölümümüzde (torna, freze, CNC vb.) görev alacak iş arkadaşları aranmaktadır. 

  Aranan NiteliklerAdayların Askerliğini yapmış olmaları Tercihen Meslek lisesi mezunu Talaşlı İmalat bölümlerinde çalışmış Genç ve dinamik takım arkadaşları aramaktayız. Veya yetiştirilmek üzere ilgili meslek liselerinden mezun

  Sektör: Demir-Çelik, İmalat, Makine

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Operatör, Sorumlu, Usta

 • Fatih FerforjeDenizli 29 Aralık 2016

  İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda CNC Operatörü alınacaktır.

  Aranan NiteliklerAdayların Askerliğini yapmış olmaları Tercihen Meslek lisesi mezunu CNC tezgahlarda operatörlük tecrübesi olan Genç ve dinamik takım arkadaşları aramaktayız. Yetiştirilmek üzere torna veya freze operatörleri de değerlendirilecektir

  Sektör: Makine, İmalat, Demir-Çelik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Operatör, Usta

 • İş AçıklamasıRENCO,  başta inşaat sanayi olmak üzere pek çok farklı sektörde kullanılan,kompozit ürünlerin üreticisi olarak kurulmuştur. Bu alanda önemli düzeyde tasarım, araştırma, geliştirme ve üretim faaliyetleri üzerinde 20 yılı aşkın deneyime sahip olan şirketimiz RENCO, Manisa tesislerinde görevlendirilmek üzere, konusuyla ilgili yetki ve sorumlulukları üstlenecek, insiyatif kullanacak, dinamik ve yaratıcı takım arkadaşlarını beklemektedir.

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Talaşlı imalat konusunda en az 5 yıl deneyimli ve sorumluluk alabilecek, CNC tezgahları konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Tercihen, ISO 9001:2008 ,  ISO 14001: 2004,  OHSAS 18001: 2007 sistemleri hakkında bilgi sahibi, Kalıp üretimi konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Solidworks programını aktif olarak kullanabilen, Kalıp model ve tasarımcılığı konularında tecrübeli,  CNC bölümünde çalışacak personeli yönetecek, İş planlamasını yapabilecek, İş disiplinli ve sorumluluk duygusuna sahip, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Manisa, Akhisar, Saruhanlı da ikamet eden / edebilecek,

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Operatör, Sorumlu

 • AL CAM SANAYİ VE TİCARETİstanbul Anadolu 23 Aralık 2016

  İş AçıklamasıCam işleme sektöründe faaliyet gösteren firmamızın üretim bölümünde, vardiyalı sistemde çalışabilecek, Temper, CNC, ve delik makinalarında görevlendirilmek üzere operatör alımı yapılacaktır.

  Aranan NiteliklerMeslek yüksek okulu veya meslek lisesi mezunu askerlik hizmetini tamamlamış 35 yaşını aşmamış Anadolu yakasında ikamet eden (Tercihen Sancaktepe ve civarı)

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Operatör

 • ALP HAVACILIKEskişehir 13 Aralık 2016

  İş AçıklamasıŞirketin yasal zorunluluklar, sahip olduğu uluslararası sertifikasyonlar, müşteri özel istekleri ve iç normlar çerçevesinde, talaşlı imalat kapsamında yer alan torna işlemine girecek parçaların hazırlanmış iş emirleri, proses planları ve diğer ilgili dökümanlar doğrultusunda üretilmesi amacı ile istenilen kalite ve zamanda parçanın belirlenmiş tezgahlarda tornalanma prosesini gerçekleştirmek.  

  Aranan Nitelikler* Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu ( Tercihen Torna-Tesviye, Makina vb. bölümlerden mezun ) * Mazatrol Matrix kontrol ünitesi kullanım tecrübesi olan, * Takım Çalışmasına yatkın, * Minimum 2 yıl tecrübeli, * Askerlik görevini tamamlamış, * Vardiyalı sistemde çalışabilecek adaylarımızın başvuruları değerlendirilecektir.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Operatör

 • ALP HAVACILIKEskişehir 13 Aralık 2016

  İş AçıklamasıŞirketin yasal zorunluluklar, sahip olduğu uluslararası sertifikasyonlar, müşteri özel istekleri ve iç normlar çerçevesinde, talaşlı imalat kapsamında yer alan freze işlemini iş emirleri, proses planları ve ilgili dökümanlar doğrultusunda belirlenmiş standartlara uygun olarak gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler* Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu ( Tercihen Torna-Tesviye, Makina vb. bölümlerden mezun ) * Mazatrol, Heidenhain veya Fanuc kontrol üniteleri kullanım tecrübesi olan, * Mazak, Dmg, Makino vb. Cnc tezgahlarında çalışmış, * Takım Çalışmasına yatkın, * Gelişime açık, * Minimum 2 yıl tecrübeli, * Askerlik görevini tamamlamış, * Vardiyalı sistemde çalışabilecek adaylarımızın başvuruları değerlendirilecektir.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Operatör

 • Adecco Gebzeİstanbul Anadolu 23 Haziran 2016

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Danışmanlığını yapmakta olduğunuz Metal sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir müşterimiz için CNC Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Niteliklerİstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen özel takım (matkap, kademeli matkap, freze, form freze vb.) imalatı yapmış, Askerliğini tamamlamış

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe öncü müşterimiz için; 'Lazer Operatörü' arayışımız bulunmaktadır. Meslek Lisesi mezunu olan, Teknik resim ve imalata yönelik projeleri okuyabilen (Autocad gibi) En az 3 yıl CNC Plazma ve Oksijen Operatörlüğü konularında tecrübe sahibi, Vinç ve forklift kullanabilen Askerlik görevini tamamlamış, Bursada ikamet eden veya edebilecek olan.

  Aranan NiteliklerAçık fikirli olan, Çalışma arkadaşları ile iletişimde başarılı, Çoklu görev formunda çalışma konusunda sorunu olmayan, Esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek. Adecco, İşkur’un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Operatör

İş Habercisi - CNC İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?