CNC İş İlanları

Hepsini Temizle
CNC
 • İş Açıklaması Çağın Büro ve Ofis Mobilyaları 1970 yılında ofis mobilyaları üretimi ve proje uygulamaları amacıyla kurulmuş olup uluslararası vizyonu, deneyimli uzman kadrosu ve modern hizmet anlayışı ile yurt içinde ve yurt dışında şube  bayilik ağına sahip, ofis mobilyaları ve ofis koltukları üretimi konusunda sektöründe  kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile kendine zirvede bir yer edinmiş olan firmamıza ''Mobilya Cnc  Makine Operatörü ''aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler  En az lise mezunu, tercihen teknik liselerin ilgili bölümlerinden mezun (Ahşap Teknolojisi, Mobilya ve Dekorasyon vb.),   Ofis Mobilya cnc operatörlüğünde en az  5 yıl deneyimli,  Mobilya ürün bilgisine ve becerisine sahip  Eğrisel kesim yapılacak parçaların kesim koordinatlarını hazırlayarak CNC programına girmekten somrumlu, Delik açma işlemleri için gerekli programlamanını yapılmasıdan CNC makinesinin günlük kontrolleri yapmaktan, CNC makinesinin haftalık bakımını yapmaktan, CNC makinesinde oluşan arızaları gidermekten, giderilemeyen durumlarda amirine bildirerek tamir edilmesini sağlamaktan, İş bitiminde İş Emri Formundaki bilgileri eksiksiz doldurmaktan Yenisbosna -Halkalı-mehmetakif -bağcılar-yüzyıl -başakşehir-kayaşehir-şahintepe-altınşehir -esenyurtta ikamet eden ''Bay Cnc Makine Operatörü '' Alınacaktır.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Operatör

 • Cnc Operatörü Armony Mobilya İstanbul Anadolu 28 Mayıs 2016

  İş Açıklaması   Tasarım mobilya üretimi konusunda faaliyet gösteren firmamızın  fabrika üretim bölümünde MATERWOOD Project TF 100 CNC delik makinasını kullacak,  

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, en az iki yıllık... -Mobilya sektöründe deneyimli, -Auotocad programını iyi derecede bilen, -masterwood Project TF 100 makinasını kullanabilen, -Proje okuyabilen, -Sevk ve idaresinden sorumlu olabilecek - Yetiştirmek üzerede alınabilir... -Bay CNC Operatörü arıyoruz...  

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Operatör, Tekniker, Teknisyen

 • Cnc Operatörü Ertürk Makine İstanbul Avrupa 28 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Esenyurt Bölgesi'nde makine imalat alanında faaliyet gösteren firmamıza AutonCam bilen CNC  işlem merkezi operatörü alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler * Tercihen "Teknik Lise" ve/veya "Endüstri Meslek Lisesi" mezunu veya Mesleki eğitim almış teknik bilgiye sahip, *  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Uyumlu, disiplinli, takım çalışmasına yatkın, * Bay adaylar için askerlik tamamlanmış, * Tercihen İstanbul Avrupa yakası Esenyurt –Kıraç- Beylikdüzü civarında ikamet eden,  

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması PLASTİK ENJEKSİYON KALIPHANEMİZDE ÇALIŞACAK SOLİDSWORK PROGRAMINI ETKİN ŞEKİLDE KULLANAN TERCİHEN MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ MEZUNU PERSONEL ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler SOLİDSWORK PROGRAMINI ETKİN KULLANAN PNÖMATİK VE OTOMASYON BİLGİSİ OLAN PLASTİK ENJEKSİYON KALIP ÇİZİMLERİNİ VE KALIPLAMASINI YAPACAK EKİP ÇALIŞMASINA UYUMLU DİSİPLİNLİ VE İŞ AHLAKINA UYAN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ

  Sektör: Endüstri, İmalat, Plastik

  Pozisyon: Tasarımcı, Mühendis, Sorumlu, Usta

 • Sorumlu Döksan Döküm Kocaeli 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Şirketimiz Bünyesinde CNC bölümü sorumlusu olarak görevlendirilmek üzere; Meslek Lisesi, Teknik lise ve/veya MYO mezunu, Talaşlı imalat ve CNC Operatörlüğü üzerine tecrübeli, Tezgahta gerekli ayarlamaları yaparak tek başına kullanabilen, Talaşlı imalat proseslerini yöneten ve Planlamadan aldığı iş emirlerini Talaşlı imalat süreçlerinde gerçekleştiren, Talaşlı imalatda verimlilik projeleri yapabilecek, Tercihen FANUC , Haas ve Heidenhain  ünitede en az birinde program yapabilen,  üretilecek parçaların programlarının yazabilen İyi derecede teknik resim okuyabilen, Ölçüm cihazlarının kullanımı konusunda deneyimli, 3x ve 4x (C-Eksen) CNC Tornada Çalışabilen CNC  işleme merkezleri ile talaşlı üretim operasyonu yapabilen  Üretimin kalite standartlarına uygun olarak yapılması ve takibi ve çalışanların iş planı ve optimizasyonunu sağlayabilen Kalıphane Birimi ile koordineli çalışacak, BAY personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere CNC ve ÇOKLU DELİK (MİNİFİX) MAKİNESİ OPERATÖRÜ  alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Askerliğini yapmış. Tercihen meslek lisesi veya yüksekokul mezunu. Denizli'de ikamet edebilecek. Bilgisayar programlarına hakim. Bay.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Operatör, Eleman, Kalfa, Marangoz / Ahşap Ustası

 • İş Açıklaması Renkler Makine ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır.   Renkler Makine, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 400 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir.   Renkler Makine ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır.   Bu amaçlar doğrultusunda, Manisa Fabrikamız bünyesinde bizimle birlikte çalışacak Lazer Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Lazer tezgah operatörlüğü (ayar-kullanım) konusunda tecrübeli, - Teknik resim okuyabilen, - Tercihen meslek lisesi veya çıraklık okulu mezunu, - Askerliğini yapmış, - Vardiyalı çalışabilecek, - İzmir’de veya Manisada ikametgah eden, edebilecek, - Bay.   Pozisyonun Gerektirdiği Kriterler: Renkler Makine Manisafabrikası bünyesinde lazer bölümünde; kendisine verilen iş emirlerinin ilgili teknik dokümanlara göre lazerli üretimin etkin şekilde yapılmasımndan sorumludur .

  Sektör: Endüstri, İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Operatör, Sorumlu, Usta

 • İş Açıklaması Ahşap Dekorasyon sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere CNC Operatörü  pozisyonuna eleman aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler LİSE VEYA MESLEK LİSESİ MEZUNU CNC OPERATÖR (KURS BİTİRME) BELGESİ OLAN ANKARADA İKAMET EDEN, TERCİHEN (ETİMESGUT,SİNCAN,KAZAN,BATIKENT,ERYAMAN) DİNAMİK VE ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLEN TERCİHEN İNGİLİZCE BİLGİSİ OLAN

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Operatör

 • Teknik Ressam Akın Paslanmaz Sac Sanayi İstanbul Avrupa 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması METAL  SAC LAZER KESİM, BÜKÜM VE KAYNAK YAPAN FİRMAMIZA İDARİ KISIMDA ÇALIŞACAK ÇİZİM,TASARIM,PROGRAM YAPIP İMALATI YÖNLENDİRMEK.  

  Aranan Nitelikler Teknik resim bilgisine sahip, Meslek Liselerinin yada Meslek Yüksek Okullarının makine ressamlığı, teknik ressamlık bölümlerinden mezun , Autocad programını(tercihen metalix' te bilen) iyi derecede kullanabilen , Metal işlerinde çalışmış metal çizimleri yapabilen, Lazer kesim konusunda tecrübeli , Takım ruhu bilincine sahip , disiplinli , çalışmayı seven , sorumluluk sahibi , İletişim becerileri yüksek ,  Kordinasyon yeteneği güçlü,   Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği kalmamış ,   Teknik RessamAramaktayız.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tasarımcı, Tekniker

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda CNC Torna Operatörü alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler Teknik resim okuyabilen, Ölçüm aletlerini kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek  

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda CNC OPERATÖRÜ aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler Mitsubishi ve Fanuc kontrollerine hakim , Program yazabilen , Teknik resim okuyabilen, Makine yüksek okulu veya meslek lisesi Makina torna tesviye mezunu En az kalfalık belgesi olan Minimum  yıl 3 tecrübeli  Turgutlu(Tercih),Kemalpaşa,Bornova civarında ikamet eden.  Askerliğini yapmış. 35 yaşını aşmamış  Bay eleman aranıyor.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması İzmir Menderes’ te bulunan Modüler Mobilya üretimi yapan fabrikamızda üretimde çalışmak üzere CNC operatörü ve Kesim operatörü alınacaktır. Ebatlamaoperatörü;İş emirlerine göre suntalem plakalarının kesimlerini yapmak. CNCoperatörü ; Ebatlama makinesinde kesilen ürünlerin iş emri listesine göre freze ve delik işlemlerini yapmak. Makinenin bıçak ekipmanlarının bilenmesinin takibini yapmak ve yeni bıçak ihtiyaçlarını yöneticisine bildirmek. Makinenin temizlik ve bakımının yapılmasını sağlamak Çalışma alanının düzenini ve temizliğini sağlamak Yöneticilerinin verdiği emirleri yerine getirmek. Makine kullanım ve bakım talimatlarına uygun çalışmak, Makine arızalarını vakit kaybetmeden üst amirlerine bildirmek. İş Sağlığı ve İş Güvenliği Kurulunun aldığı kararlara uymakla yükümlüdür.

  Aranan Nitelikler Meslek lisesi Ağaç işleri mezunu Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip olmak CNC Operatörü ve Kesim ebatlama operatörü olarak en az 2 yıl deneyimli olmak Esnek çalışma saatlerine uyumlu,  Adayların askerliğini yapmış olması gerekmektedir.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Operatör, Usta, Ustabaşı

 • Cnc Operatörü Adecco Gebze İstanbul Anadolu 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Danışmanlığını yapmakta olduğunuz Metal sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir müşterimiz için CNC Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen özel takım (matkap, kademeli matkap, freze, form freze vb.) imalatı yapmış, Askerliğini tamamlamış

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Operatör

 • Elektrik Teknisyeni/Teknikeri İstanbul Makina İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 26 Mayıs 2016

  İş Açıklaması           İstanbul Makine’nin yurt içinde satmış olduğu takım tezgâhlarının ELEKTRİK arıza ve problemlerini giderecek,

  Aranan Nitelikler Endüstri meslek lisesi, fakülte veya yüksekokulların ilgili bölümlerinden mezun, CNC Teknik servis;  ELEKTRİK bakım alanında minimum 3 yıl tecrübeli , Erkek, askerlik hizmetini yapmış veya muaf olan, B sınıfı sürücü belgeli, aktif araç kullanabilen, yurtiçi ve dışı seyahat engeli olmayan, Teknik Servis için Takım Arkadaşları Arıyoruz.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Tekniker, Ustabaşı, Usta

 • Cnc Vardiya Amiri Şener Otomotiv İstanbul Avrupa 20 Mayıs 2016

  İş Açıklaması 1983 Yılından beri faaliyette olan Otomotiv  Yedek Parça İmalatı Yapmakta olan   ISO/TS 16949:2009  kalite belgesine  sahip üstün kalite politikası ve geniş ürün yelpazesi ile sektöründe öncü şirketimizin CNC BÖLÜMÜNE VARDİYA AMİRİ ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler Talaşlı imalat konusunda asgari 5 yıl iş deneyimine sahip, Üretim Planına göre üretim çalışmasını organize edecek, CNC Bölümü personelinin idaresini sağlayacak, İşleme prosesi esnasında ortaya çıkabilecek makina ve takım ayarlarını yapabilecek, Kalite sistemi prosedürlerine uyulmasını sağlayacak CNC programlama yapabilen, Doğru ve hızlı karar verebilen, Planlama, organize etme, analitik düşünme yeteneğine ve etkinliğine sahip , Vardiyalı çalışabilecek, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış, CNC BÖLÜMÜ VARDİYA AMİRİ ARAMAKTAYIZ.

  Sektör: Otomotiv, Metal Sanayi, İmalat

  Pozisyon: Sorumlu, Ustabaşı, Usta

 • İş Açıklaması   İtalya’ya bağlı ofisimizde, ana fabrikada üretilen alüminyum işleme makinelerinin kurulumu, son kullanıcıya eğitimi ve eğitim sonrası takibi gerçekleştirilecektir. Arıza çağrılarına cevap verilecek, uzaktan yardım veya yerinde teknik servis verilecektir. Periyodik bakımlar takip edilecektir Kullanıcı ihtiyaçları belirlenerek, servis önerileri sunulacaktır

  Aranan Nitelikler GENEL NİTELİKLER Tercihen üniversitelerin mühendislik bölümlerinden yeni mezun olmuş İkili insan ilişkileri kuvvetli Problem çözme yeteneğine sahip, planlı çalışabilecek Aktif olarak araç kullanabilen İyi derecede İngilizce bilen 25 yaşını aşmamış Elektrik/Pnömatik diyagramları okuyabilme, Mekanik sistemleri çözümlüyebilme yeteneğine sahip Yurtiçi/Yurtdışı seyahat engeli olmayan İkitelli Org. San. Bölgesine kolay ulaşılabilen bir noktada ikamet eden Öğrenmeye açık teknik servis mühendisi çalışma arkadaşı arıyoruz

  Sektör: Alüminyum

  Pozisyon: Mühendis

 • Teknik Ressam Mepsan Metal İstanbul Avrupa 17 Mayıs 2016

  İş Açıklaması • Bilgisayarda ürün projelerini çizmek ve çizimleri üretime hazırlamak, • Sipariş verilen işlerin teknik resimlerini hazırlamak, • İmalat sürecinde meydana gelen değişiklikler doğrultusunda teknik resimleri revize etmek, • Teknik resimlerde kullanılan parça ve malzemelerin standartlara uygunluğunu sağlamak, • Üretimi izleyerek, tasarımın doğruluğunu kontrol etmek, • Lazer kesim makinasında kesilecek olan ürünlerin kesim programını hazırlamak,  

  Aranan Nitelikler Makina imalatı ,sac metal , paslanmaz konusunda tecrübeli, • Üniversitelerin makine mühendisi veya MYO Makine Resim Konstrüksiyon Bölümlerinden mezun, • Auto-Cad ve İnventör konusunda ileri seviyede bilgi sahibi olan, • Ms Office programlarına hakim, • En az 3 yıl tecrübe sahibi, • Üretim Bölümü ile koordineli çalışabilecek, • Ölçü Aletlerini (Kumpas, Mikrometre vb) etkin kullanabilen, • Takım çalışmasına yatkın, • Dikkatli, ayrıntılara önem veren, • Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),   Bay/bayan çalışma arkadaşı arıyoruz..

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tasarımcı, Mühendis, Uzman, Tekniker

 • Cnc Operatörleri dasel otomotiv Bursa 17 Mayıs 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Otomotiv yedek parça imalatı yapan , Tek vardiya çalışma sistemi olan fabrikamıza,  Cnc Operatörleri alınacaktır

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Sorumlu, Operatör

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ofis Mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren firmamız için koltuk üretim bölümünde görevlendirilme üzere ''CNC Makine Operatörü' arayışımız bulunmaktadır. Hazırlanan üretim programlarına ve teknik resimlere göre ahşap malzemelerin ilgili üretimlerini gerçekleştirmek, Tezgah bakımı ve temizliği ile ilgili gerekli işlemleri gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler Tercihen Endüstri Meslek Liselerinin Mobilya Dekorasyon ve benzer bölümlerinden mezun, Teknik resim okuyabilen, Kenar Bantlama, CNC Panel Ebatlama, CNC Delik Freze makinelerinden en az birini kullanabilen, İstenildiğinde fazla mesai yapabilecek, gerektiğinde vardiyalı çalışabilecek, Bilgisayar kullanım bilgisi olan Askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Operatör

 • Uzman - Operatör Telci Mimarlık İstanbul Avrupa 16 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İstanbul balat/ayvansarayda mobilya dekorasyon işleri , sahne dekorları , fuar standları , tv set dekorları alanlarında tasarım ve üretim yapan atölyemizde tam zamanlı olarak ahşap cnc router uzmanı , yöneticisi , operatörü  alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üretim ile ilgili gereken malzemenin  ( Ahşap mdf plexiglas vb ) kesilmesi için , gerekli bilgisayar programlarını ve cnc router makinasını profesyonel kullanabilen. Düzgün diksiyona sahip, prezentabl ve iletişim becerileri gelişmiş İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı ve sorumluluk sahibi, Araştırma, problem çözme, analiz etme, planlama, organizasyon ve karar verme becerileri gelişmiş, Kendisini geliştirmeye istekli, sorumluluk alabilen, Müşteri ve pazar araştırması yaparak, müşteri portföyünü geliştirecek Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Reklamcılık, Mobilya/Dekorasyon, Mimarlık

  Pozisyon: Uzman, Operatör, Mühendis, Mimar, İç Mimar

 • İş Açıklaması İzmirde bulunan 100% yabancı sermayeli firmamızda CFM Operatörü arayışımız bulunmaktadır, Tercihen meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun Konusunda tercihen min 2 yıl tecrübeli Askerlik ile ilişkisi bulunmayan İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması Otomotiv yan sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere, ekip çalışmasına inanan, yüksek iletişim becerilerine sahip, sürekli gelişime odaklı ve aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler MYO ve/veya Meslek Lisesi ilgili bölüm  mezunu, MS Offıce programlarını iyi seviyede kullanbilen, CNC Torna,Freze,Kayar Otomat ve Yatay işleme merkezinde çalışabilecek, Vardiya sorumluluğu ve/veya yardımcılığı  yapabilecek, Vardiyalı çalışma konusunda uyumlu, Tercihen kesici takım ve makinalarda denyim sahibi, 5S,Kaızen,Stok Yönetimi konularında tecrübeli, Bursa'da ikamet eden.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Usta, Tekniker, Operatör, Görevli

 • Cnc İşleme Merkezi Operatörü İşler Makine İstanbul Anadolu 10 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Aluminyum ekstrüzyon profil kalıp üretimi yapan firmamızda cnc işleme merkezinde çalışacak tecrübeli  personeller alınacaktır.

  Aranan Nitelikler askerliğini yapmış olması ,işleme merkezi konusunda tecrübeli olması ve pendik,kaynarca ve kurtköy güzergahında oturması.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması Soğucak Köyü/Söğütlü 3. Organize Sanayi bölgesinde Isı ve Su Yalıtım malzemeleri üretimi yapan fabrikamızda çalışmak üzere;

  Aranan Nitelikler En az ilkokul mezunu, Askerlik ile ilişiği olmayan, Sakarya da ikamet eden, Forklift ehliyeti bulunan,

  Sektör: Diğer, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Operatör, Görevli, Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Cnc Torna Operatörü ALP HAVACILIK Eskişehir 12 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Şirketin yasal zorunluluklar, sahip olduğu uluslararası sertifikasyonlar, müşteri özel istekleri ve iç normlar çerçevesinde, talaşlı imalat kapsamında yer alan torna işlemine girecek parçaların hazırlanmış iş emirleri, proses planları ve diğer ilgili dökümanlar doğrultusunda üretilmesi amacı ile istenilen kalite ve zamanda parçanın belirlenmiş tezgahlarda tornalanma prosesini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler * Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu ( Tercihen Torna-Tesviye, Makina vb. bölümlerden mezun ) * Mazatrol Matrix kontrol ünitesi kullanım tecrübesi olan, * Takım Çalışmasına yatkın, * Minimum 2 yıl tecrübeli, * Askerlik görevini tamamlamış, * Vardiyalı sistemde çalışabilecek adaylarımızın başvuruları değerlendirilecektir.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Operatör

 • Cnc Freze Operatörü ALP HAVACILIK Eskişehir 12 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Şirketin yasal zorunluluklar, sahip olduğu uluslararası sertifikasyonlar, müşteri özel istekleri ve iç normlar çerçevesinde, talaşlı imalat kapsamında yer alan freze işlemini iş emirleri, proses planları ve ilgili dökümanlar doğrultusunda belirlenmiş standartlara uygun olarak gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler * Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu ( Tercihen Torna-Tesviye, Makina vb. bölümlerden mezun ) * Mazatrol, Heidenhain veya Fanuc kontrol üniteleri kullanım tecrübesi olan, * Mazak, Dmg, Makino vb. Cnc tezgahlarında çalışmış, * Takım Çalışmasına yatkın, * Gelişime açık, * Minimum 2 yıl tecrübeli, * Askerlik görevini tamamlamış, * Vardiyalı sistemde çalışabilecek adaylarımızın başvuruları değerlendirilecektir.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Fanuc kontrollü tezgahlarda deneyimi olan, İlgili pozisyonlarda en az 2 yıl deneyimi olan, Teknik resim okuma becerisine sahip, İlgili ölçüm ekipmanlarını kullanabilecek, Askerliğini yapmış, 24 yaş ve üzerinde olan, Bursa'da ikamet eden, Çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Sorumlu, Operatör

 • İş Açıklaması Tuzla Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi' ndeki fabrikamızda CNC punch, CNC abkant, hidrolik pres, eksantrik pres, kaynak ve üretimde genel montaj işlerinde çalışacak iş arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek-Teknik Lise Metal İşleri veya Torna / Tesviye mezunu, Temel ölçüm cihazlarını kullanabilen, Teknik resim bilgisine sahip, CNC punch, CNC abkant, presler ya da kaynak (gazaltı, argon) konusunda en az 2 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış, 20-40 yaş arası Tercihen sürücü ehliyeti bulunan  

  Sektör: Mühendislik, Yapı Malzemeleri, İmalat

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Operatör, Gaz Altı Kaynakçısı, Argon Kaynakçısı

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe öncü müşterimiz için; 'Lazer Operatörü' arayışımız bulunmaktadır. Meslek Lisesi mezunu olan, Teknik resim ve imalata yönelik projeleri okuyabilen (Autocad gibi) En az 3 yıl CNC Plazma ve Oksijen Operatörlüğü konularında tecrübe sahibi, Vinç ve forklift kullanabilen Askerlik görevini tamamlamış, Bursada ikamet eden veya edebilecek olan.

  Aranan Nitelikler Açık fikirli olan, Çalışma arkadaşları ile iletişimde başarılı, Çoklu görev formunda çalışma konusunda sorunu olmayan, Esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek. Adecco, İşkur’un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Operatör

İş Habercisi - CNC İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?