Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

CNC İş İlanları

 
Hepsini Temizle
CNC
 • CNC Operatörü

  Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa 18 Eylül 2017

  İş AçıklamasıTeknik resmini aldığı parçanın kesici takımlarını seçip ayarlayacak, Bağlama yöntemine karar verecek, Programını yapıp işleyebilecek.

  Aranan NiteliklerKalıp sanayinde faaliyet gösteren yabancı sermayeli müşteri firmamız için "CNC Operatörü" arıyoruz. En az lise mezunu olmak (Tercihen endüstri meslek lisesi,teknik lise), CNC işleme merkezi tezgahlarında en az 3-5 yıl deneyimli olmak (tercihen kalıp sektöründe), Fanuc / Siemens / Heidenein kontrol ünitelerinden birine hakim, Kesici takım / iş bağlama / ölçme yöntemleri hakkında bilgi sahibi, İş Güvenliği kurallarına uygun çalışabilecek, Esenyurt ve civarında ikamet etmek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış olmak.

  Sektör: Danışmanlık, Endüstri, İmalat

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıVİDA CİVATA KALIP İMALATI YAPMAKTA OLAN FİRMAMIZDA TORNA , FREZE , TAŞLAMA USTASI ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerYETİŞTİRİLMEK ÜZERE Meslek Lisesi veya dengi okul mezunu Teknik resim okuyabilen Takımlandırma ve talaşlı imalat konusunda bilgi ve deneyim sahibi Askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Makine, Demir-Çelik, Metal Sanayi

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tekniker, Ustabaşı, Usta, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıKurtköy Teknopark İstanbul ‘daki firmamızda ( Savunma sanayi projeleri ile ilgili ) çalışmak üzere ustalar aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerErkek, Tercihen en az meslek lisesi mezunu, Tercihen Torna , freze işlerinde en az 5 yıl deneyimli, Ar-ge departmanı ve teknik işlerde çalışacak , Makine seçiminde ilgili departmanlar ile çalışacak, Atölyede diğer ekipman ve makinalar ile de çalışabilecek el becerisi yüksek ve montaj yapabilecek, Problem çözmeye yönelik yeni yaklaşımlar geliştirebilen ve esnek çalışma sorunu olmayan, Aynı anda birden fazla işi yapabilme yeteneğine sahip olan, Teknik resim okuyabilen ve tercihen çizim programı kullanma deneyimi olan, Tercihen Orta seviye İngilizce bilgisi olan, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Tercihen SRC belgesi olan, Askerliğini yapmış, Anadolu yakasında oturan ( tercihen Kurtköy ve çevresi ) .

  Sektör: Savunma/Güvenlik, İmalat

  Pozisyon: Tekniker, Usta, Ustabaşı

 • İş Açıklaması1. GAZ ALTI KAYNAK BÖLÜM SORUMLUSU VE OPERATÖRLERİ İş emirleri ve teknik resme göre, belirtilen parçaların kaynak işlemlerini gerçekleştirmek. 2. ARGON KAYNAK BÖLÜM SORUMLUSU VE OPERATÖRLERİ İş emirleri ve teknik resme göre, belirtilen parçaların kaynak işlemlerini gerçekleştirmek. 3. LAZER BÖLÜM SORUMLUSU VE OPERATÖRLERİ Verilen iş emirlerine ve yerleşim planlarına göre parçaların kesim işlemlerini gerçekleştirmek. 4. CNC ABKANT BÖLÜM SORUMLUSU VE OPERATÖRLERİ İş emirleri ve teknik resme göre, belirtilen parçaların büküm işlemlerini gerçekleştirmek. 5. DEPO VE SEVKİYAT BÖLÜM SORUMLUSU VE OPERATÖRLERİ. Gelen malzemelerin sayımlarını yapıp, irsaliye kontrollerini gerçekleştirmek. Biten ürünlerin sevkiyat hazırlıklarını yapmak. Paletleme ve etiketleme işlemelerini gerçekleştirmek. Sevk olacak malzemelerin irsaliyerini hazırlamak. Sevkiyat aracını kullanarak (TRANSİT), malzemelerin belirtilen yerlere sevkini gerçekleştirmek. (İzmir içi)

  Aranan NiteliklerTEKNİK RESİM OKUMASINI BİLMEK. GENÇ DİNAMİK, ENERJİK. SORUMLULUK ALABİLMEK. FAZLA MESAİ YAPABİLMEK. SRC SERTİFİKASINA SAHİP OLMAK.(Depo ve sevkiyat pozisyonu için)

  Sektör: İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Formen, Operatör

 • CNC Operatörü

  Yılmaz Makinaİstanbul Avrupa 20 Eylül 2017

  İş AçıklamasıFirmamızın talaşlı imalat bölümünde CNC Dik işleme ve CNC Torna da çalıştırılacak operatör alınacaktır.

  Aranan Nitelikler-Tercihen Meslek Lisesi Mezunu - En az 3 yıl tecrübeli -Tercihen Hadımköy, Kıraç, Beylikdüzü civarında ikamet eden veya E5 ile TEM e yakın olan -E5 ve TEM güzergahlarında servisimiz mevcuttur.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Tekniker, Sorumlu, Görevli, Operatör, Eleman

 • CNC Operatörü

  Armony Mobilyaİstanbul Anadolu 20 Eylül 2017

  İş AçıklamasıTasarım mobilya üretimi konusunda faaliyet gösteren firmamızın fabrika üretim bölümünde MATERWOOD Project TF 100 CNC delik makinasını ve CNC bantlama kullacak,

  Aranan Nitelikler-Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, en az iki yıllık... -Mobilya sektöründe deneyimli, -Auotocad programını iyi derecede bilen, -Teknik resim bilen -masterwood Project TF 100 makinasını kullanabilen, -Proje okuyabilen, -Sevk ve idaresinden sorumlu olabilecek - Yetiştirmek üzerede alınabilir... -Bay CNC Operatörü arıyoruz... -İşyeri örnek mahallesi, ataşehir dedir. -İstanbul dışı ve avrupa yakasından yapılan başvurular değerlendirilmemektedir.. -CV nizi gönderebilir veya 0532 323 67 15 nolu telefondan Kazım beyle görüşebilirsiniz. LÜTFEN KONU İLE İLGİSİ OLMAYAN KİŞİLER; HERHANGİ BİR MASA BAŞI İŞ İÇİN BAŞVURU YAPMASIN

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Teknisyen, Operatör, Tekniker

 • İş AçıklamasıFirmamız kalıphane departmanında yetiştirilmek üzere "Tel Erezyon Operatörü "alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTeknik resim okuyabilen, Darıca - Gebze - İstanbul Anadolu yakası için E-5 güzergahında oturan, Askerliğini yapmış, Vardiyalı çalışabilecek, 35 yaşını aşmamış, Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulları'nın makina, kalıpçılık, tesviye bölümlerinden mezun Tel Erezyon Tezgahı ve CAD/CAM programlarını kullanmak üzere yetiştirilecek, Sürekli öğrenmeye ve gelişmeye istekli, analitik düşünebilen, tempolu çalışma ortamına uyumlu, Kumpas,mikrometre gibi ölçme aletlerini kullanabilen, Çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: İmalat, Makine, Otomotiv

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Operatör

 • CNC İşleme Merkezi Programcısı

  Teksan Makinaİstanbul Anadolu, Kocaeli 19 Eylül 2017

  İş AçıklamasıFirmamızda bulunan CNC makinalara işlenecek parçaların ayarlarının yapılması, işlenmesi ve işlemi biten parçaların kontrolü.

  Aranan NiteliklerCnc Dik işleme merkezine hakim, (Fanuc - Mitsubishi) Ölçü ve kontrol aletlerini kullanabilen, (Mikrometre, Kumpas, Salgı Saati) Hassas iş parçası bağlama ve sıfırlama konusunda dikkatli ve sıkıntısı olmayan, CNC tezgahını magazine hazırlayıp, takım boylarını hatasız girebilen, Sorumluluk almak ve mesleğinde yükselmek isteyen, Askerlikle ilişiği bulunmayan, Grup içerisinde paylaşımcı ve karakteri oturmuş, İstanbul( Tuzla – Bostancı - E5 güzergahına yakın olan), Gebze veya Darıca’da ikamet eden Tercihen çalıştığı yerlerde Ustabaşı görevi yapmış olan Takım Arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıSERİ İMALAT YAPAN FABRİKAMIZDA CNC LERDE ÇALIŞACAK AŞAĞIDAKİ ELEMANLAR ARANMAKTADIR; - CNC FREZE OPERATÖRÜ - CNC FREZE USTASI - CNC TORNA OPERATÖRÜ - CNC TORNA USTASI

  Aranan Nitelikler- CNC FREZE OPERATÖRÜ * EN AZ 1 YIL DENEYİMLİ * GECE VARDİYASINDA ÇALIŞMAYA MÜSAİT * TERCİHEN MESLEK LİSESİ YADA ÇIRAKLIK OKULU MEZUNU - CNC FREZE USTASI * EN AZ 8 YIL DENEYİMLİ * TERCİHEN MESLEK LİSESİ YADA ÇIRAKLIK OKULU MEZUNU * FANUC / HEIDENHAIN /SIEMENS ÜNİTE KULLANABİLEN * YATAY VE DİKEY EKSENLİ TEZGAH KULLANABİLEN * HIZLI AYAR YAPABİLEN * TAKIM BİLGİSİNE SAHİP * GECE VARDİYASINDA ÇALIŞMAYA MÜSAİT * DİKKATLİ ÇALIŞAN - CNC TORNA OPERATÖRÜ * EN AZ 1 YIL DENEYİMLİ * GECE VARDİYASINDA ÇALIŞMAYA MÜSAİT * TERCİHEN MESLEK LİSESİ YADA ÇIRAKLIK OKULU MEZUNU - CNC TORNA USTASI * DENEYİMLİ * TERCİHEN MESLEK LİSESİ YADA ÇIRAKLIK OKULU MEZUNU * FANUC ÜNİTE KULLANABİLEN * HIZLI AYAR YAPABİLEN * TAKIM BİLGİSİNE SAHİP * GECE VARDİYASINDA ÇALIŞMAYA MÜSAİT * DİKKATLİ ÇALIŞAN

  Sektör: İmalat, Otomotiv, Makine

  Pozisyon: Operatör, Tekniker, Ustabaşı, Usta, Usta Yardımcısı

 • CNC Torna Operatörü

  Adeccoİzmir 20 Eylül 2017

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv yan sanayi sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için " Cnc Torna Operatörü " arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerMeslek lisesi / MYO'nın ilgili bölümlerinden mezun veya mesleki belgesi bulunan, Cnc Torna tezgahında deneyimi olan, Teknik resim ve ölçüm aletlerini aktif kullanabilen, Fanuc işletim sistemi kullanabilen, İzmir'de ikamet eden, Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Operatör, Tekniker, Teknisyen

 • CNC Freze ve Torna Ustaları

  Şener Otomotivİstanbul Avrupa 18 Eylül 2017

  İş Açıklaması1983 Yılından beri Otomotiv Ana Sanayisine imalat yapmakta olan TS ISO 16949:2009 Kalite Yönetimi Sistemi, ISO 14001:2004 Çevre Yönetimi ve TS 18001:2007 İş Sağlığı Güvenliği Yönetim sistemine sahip şirketimizin üretim bölümünde çalışmak üzere CNC Freze ve Torna Ustaları ile Yetiştirilmek Üzere Operatörler alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTalaşlı imalat konusunda tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, Yoğun İş temposuna ayak uydurabilen Takım çalışmasına yatkın, kendini motive edebilen, Analitik düşünebilme yeteneğine sahip, yaratıcı ve öğrenmeye istekli, İnsan ilişkileri güçlü, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakası' nda ikamet eden, ( Sultangazi, Bağcılar, Edirnekapı, Mahmutbey,Halkalı bölgelerine servisimiz bulunmaktadır) Not: Yetiştirilmek üzere olan adaylarda Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okul Mezunu şartı aranmaktadır.

  Sektör: İmalat, Makine, Metal Sanayi

  Pozisyon: Usta, Şef / Amir, Operatör, Kalfa, Eleman

 • CNC Operatörü

  Sinkotech Mikro Endüstriyelİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 20 Eylül 2017

  İş AçıklamasıCnc Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler4.Levent'de ki işyerimizde , Gece vardiyasında çalışabilecek , Yetiştirilmek üzere teknik eleman arıyoruz. Erkek adayların askerliğini tamamlamış veya muaf olması gerekmektedir.

  Sektör: Makine, Endüstri, Metal Sanayi

  Pozisyon: Operatör, Tekniker, Teknisyen, Eleman, Uzman

 • İş AçıklamasıFirmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere CNC ve EBATLAMA MAKİNESİ kullanabilen eleman alınacaktır.

  Aranan NiteliklerAskerliğini yapmış. Tercihen meslek lisesi veya yüksekokul mezunu. Cnc ve Ebatlama Makinesi Kullanabilen Denizli'de ikamet edebilecek. Bilgisayar programlarına hakim. Bay.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Eleman, Kalfa, Marangoz / Ahşap Ustası, Operatör

 • İş AçıklamasıDemir - Çelik sektöründe faaliyet gösteren firmamıza yetiştirilmek üzere LAZER MAKİNESİ OPERATÖRÜ alınacaktır.

  Aranan NiteliklerMeslek lisesi ve metal işlerinden mezun, Lazer , CNC , Abkant kullanabilen, Askerliğini yapmış, Bay, İzmir'de ikamet eden. NOT:Çalışma saatleri 08.30-18.30

  Sektör: Makine, İmalat, Demir-Çelik

  Pozisyon: Usta, Ustabaşı, Operatör, Sorumlu, Görevli

 • İş AçıklamasıSayan Tıbbi Aletler olarak ortopedi ameliyatlarında kullanılan ameliyat el aletlerini ve setlerini üretmekte ve ağırlıklı olarak yurtdışı Müşterileri'ne hizmet vermekteyiz.Kapasite artışı nedeniyle Üretim Birimi'nde görevlendirilmek üzere,

  Aranan NiteliklerCNC Torna Operatörü CNC Dik İşlem Operatörü Konvansiyonel Torna Operatörü Konvansiyonel Freze Operatörü Argon Kaynakçısı Polisaj Ustası bay/bayan takım arkadaşı aramaktayız (Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir).

  Sektör: Tıbbi Malzeme, İmalat, Makine

  Pozisyon: Operatör, Gaz Altı Kaynakçısı, Tekniker, Eleman

 • İş AçıklamasıTurnike imalatı yapan Fabrikamızda, Cnc Torna, Otomat ve Freze çırak ve kalfaları alınacaktır.

  Aranan NiteliklerMesleğinde Minumum3 yıllık tecrübeye sahip Resim okuyabilen Aparat değiştirebilen Dönüşümlü vardıya sisteminde çalışabilecek Askerliğini yapmış Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi Meslek Lisesi veya dengi okul mezunu Anadolu yakasında; Ümraniye- Çekmeköy -Sancaktepe – Sultanbeyli- Sarıgazi- Yenidoğan Semtlerinde ikamet eden. Haftanın 5 iş günü çalışma olup, Vardıya dönüşümlü 08:00- 18:00 bir vardıya, 17:00 – 03:00 ikinci vardıya olacaktır.

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Eleman, Operatör

 • İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesinde, Endüstriyel Mutfak Cihazları üretimi yapan fabrikamıza, Üretim ve montaj hatlarında sorumluluk alabilecek, Üretim süreçlerinin takip edilmesi, raporlanması ve verim arttırıcı aksiyonlar alabilmesi, Üretim birimlerinde İş Güvenliği ve Sağlığı konularını yönetebilmesi, Sonuç odaklı çalışabilen.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, 5 – 10 yıl tecrübeli, Autocad, Solidworks programlarının kullanabilen, Tasarım ve üretim – montaj ve talaşlı imalat konusunda tecrübeli, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, ERP Sistemleri hakkında genel bilgi sahibi, Analitik düşünce yapısına sahip, sonuç odaklı, yaratıcı, kendini geliştiren, takım çalışmasına yatkın, İletişimi becerisi kuvvetli, İyi derecede İngilizce bilen, Askerlik görevini tamamlamış, B sınıf ehliyete sahip (aktif olarak araç kullanabilen) Tercihen İstanbul Avrupa Yakasında oturan,

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıRenkler Makine ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Ltd. Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makine, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 400 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makine ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Manisa Fabrikamız bünyesinde bizimle çalışacak Tecrübeli ABKANT OPERATÖRLERİ alınacaktır.

  Aranan NiteliklerSac şekillendirme ve bükme işlemlerinde tecrübeli, Yoğun iş temposunda çalışabilecek Vardiyalı çalışabilecek Çalışmasına engel bir sağlık sorunu bulunmayan İşe konsantrasyonu tam ve dikkatli Daha önce aynı sektörde ya da benzer sektörlerde tecrübe sahibi, Tercihen Çıraklık Eğitimi mezunu veya Endüstri meslek lisesi mezunu Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Eleman, Operatör

 • İş Açıklamasıİstanbul da faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzare;

  Aranan NiteliklerMeslek liseleri ya da meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, CNC Abkant makinası kullanımında (programlama ve bükme) en az 2 yıl tecrübeli, Titiz çalışan, işine sadık, Askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul'de ikamet eden Baykal abkant makinasında deneyimli 'Abkant Operatörü' aranmaktadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Operatör

 • CNC Operatör

  Firma Adı Gizliİzmir 5 Eylül 2017

  İş AçıklamasıCNC DİK İŞLEME VE CNC BORVERK OPERATÖRLERİ

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıİSTANBUL BAYRAMPAŞA'DAKİ FABRİKAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE CNC CAM SORUMLUSU ARAMAKTAYIZ. Plastik kalıp imalatında tecrübeli, CNC tezgahları ve CAM programlarına hakim, powermill programı kullanan, 3 eksen CNC dik işleme merkezlerine hakim, Plastik Enjeksiyon kalıbı tasarımı konusunda tecrübeli, Kalıp parçaları imalatı, talaşlı üretim, kesici takımlar konusunda deneyimli, Tasarım departmanından gelen kalıpların CAD ve CAM aşamalarında ürün tasarımcısı ve CNC operatörü ile koordineli bir şekilde çalışabilecek,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği,Teknik eğitim Fakültelerinden,endüstri meslek lisesi torna tesviye bölümünden mezun, Powermill programına hakim, Teknik resim okuma bilgisine sahip,(inç ve mm) Talaşlı imalat ile şekillendirme ve kesici takımlar bilgilerine sahip, CNC Tezğahları kullanmayı bilen, Esnek çalışma saatlerine ve Ekip çalışmasına yatkın Askerliğini tamamlamış,

  Sektör: İmalat, Plastik, Metal Sanayi

  Pozisyon: Sorumlu, Operatör

 • Plazma Kesim Operatörü

  Öz Treylerİstanbul Anadolu, Kocaeli 1 Eylül 2017

  İş AçıklamasıAJAN marka plazma kesim tezgahında, kesim operatörlüğü yapabilecek, Ağır sanayide çalışmaya engel herhangi bir sağlık problemi olmayan, Vardiyalı çalışabilecek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, eleman aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise (tercihen meslek lisesi) mezunu, En az bir yıl tecrübeli, Tercihen askerliğini tamamlamış, 45 yaşını aşmamış eleman aranmaktadır.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıSthill Converting Equipments Markamız adı altında, Ambalaj Makina Ekipmanları imalatı yapan firmamızın, Talaşlı imalat bölümünde CNC tornalarımızda çalışacak, Endüstri meslek lisesi Torna Tesviye, CNC, Makina Metal bölümlerinden birinden mezun olan, Tercihen daha önce CNC torna tezgahında operatör veya programcı olarak çalışmış, resim okuma bilgisi olan, standart ölçü aletleri kullanma bilgisine sahip askerliğini yapmış 25 - 40 yaş aralığında elemanlar alınacaktır.

  Aranan NiteliklerAskerliğini yapmış, 25 - 40 yaşları arasında, Endüstri Meslek Lisesi Torna Tesviye, Makina - Metal, CNC vb. bölümlerinden mezun olmuş, Teknik resim okuma ve ölçü aleti kullanma bilgisi olan Tercihen daha önce CNC Torna tezgahında çalışmış olan

  Sektör: Endüstri, Otomotiv, Makine

  Pozisyon: Eleman, Operatör

 • Metalıx Bilen Punch Operatörü

  DENGE PANO ÇÖZÜMLERİ MÜHENDİSLİKİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 28 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıELEKTRİK PANO SEKTÖRÜNDE HİZMET VEREN FİRMAMIZA METALIX BİLEN ÇİZİM İLE İLGİLİ PERSONELLER ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerSaç pano sektöründe çalışmak üzere Autocad ve tercihen diğer çizim programlarını bilen Tercihen en az 3-4 yıl deneyimli tekniker aranmaktadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıİSTANBUL BAYRAMPAŞA'DAKİ FABRİKAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE CNC CAM OPERATÖRÜ ARAMAKTAYIZ. Plastik enjeksiyon kalıplahanemize, CNC tezgahları (mitsubishi m 70) ve CAM programlarına hakim, Tercihen powermill programı azda olsa kullanan, 3 eksen CNC dik işleme merkezlerine hakim(parça bağlama, sıfırlama..), Kalıp parçaları imalatı, talaşlı üretim, kesici takımlar konusunda deneyimli,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği,Teknik eğitim Fakültelerinden,endüstri meslek lisesi torna tesviye bölümünden mezun, Tercihen Powermill programına hakim, Teknik resim okuma bilgisine sahip,(inç ve mm) Talaşlı imalat ile şekillendirme ve kesici takımlar bilgilerine sahip, CNC Tezğahları kullanmayı bilen,(parça bağlama, sıfırlama...) Esnek çalışma saatlerine ve Ekip çalışmasına yatkın Askerliğini tamamlamış,

  Sektör: Plastik, İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Sorumlu, Operatör

 • İş AçıklamasıBaşkent OSB fabrikamızda Üretim departmanında C-eksenli Torna, 3 - 4 - 5 eksen Dik İşleme tezgahlarının operasyonlarında görevlendirilecektir.

  Aranan NiteliklerÖzel Tasarım Makina İmalatı yapan fabrikamıza ; Teknik/Endüstri Meslek Lisesi, Makina Yüksek Okulu mezunu yada Mesleki Yeterlilik Kurumundan belgesi olanlar, Cnc Torna ve/veya Dik İşleme Merkezi konusunda tecrübeli, Teknik Resim okuma becerisi olan, Tercihen Cam programı yapabilen Görevini yerine getirebilme yeterliliğine sahip olma doğrultusunda mesleki ve teknik bilgi ve beceriye sahip, Mesleği konusunda kendini geliştirmeyi hedefleyen, Yaratıcı, çabuk öğrenen, katılımcı, kişisel motivasyonu yüksek, Sorumluluk alabilme, insiyatif kullanabilme becerileri olan, Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği kuvvetli, 35 yaşını aşmamış, Vardiyalı çalışabilecek, Sürücü belgesi olan (aktif kullanıcı), Askerliğini tamamlamış, Not: Askerliğini tamamlamamış olan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.

  Sektör: Metal Sanayi, Mühendislik

  Pozisyon: Operatör

 • CNC Operatör

  Anar Otomotivİstanbul Anadolu 24 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi'nde talaşlı imalat alanında faaliyet gösteren firmamıza CNC Operatör alımımız olacaktır.

  Aranan Nitelikler* Tercihen "Teknik Lise" ve/veya "Endüstri Meslek Lisesi" mezunu veya Mesleki eğitim almış teknik bilgiye sahip, * İlgili ölçüm ekipmanlarını kullanabilen, * CNC programlama yapabilen adaylar için Fanuc ünite kullanabilmek, * Programlama yapamayan fakat CNC torna ve frezelerde deneyimi olan adaylar için teknik resim okuma bilgisine sahip olmak ve ölçüm yöntemlerini bilmek (kumpas, kompretör ve mikrometre kullanmak,) * Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Teknik resim okuyabilen, * Uyumlu, disiplinli, takım çalışmasına yatkın, * Bay adaylar için askerlik tamamlanmış, * Bay ve Bayan , * Tercihen İstanbul Anadolu yakası Pendik – Kaynarca – Tuzla civarında ikamet eden, TORNA, FREZE VE CNC TEZGAHI OPERATÖRLÜĞÜ MESLEĞİNDE YETİŞTİRİLMEK ÜZERE DE PERSONEL ALIMIMIZ OLACAKTIR.

  Sektör: İmalat, Otomotiv, Metal Sanayi

  Pozisyon: Operatör, Tekniker, Teknisyen, Uzman, Eleman

 • CNC Operatörü

  HMS Makina San. Tic. A.Ş.İzmir, Manisa 21 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıHavacılık ve savunma sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde,Üretim Müdürü'ne bağlı olarak görev yapacak CNC Freze ve CNC TORNA Operatörü arayışımız bulunmaktadır. CNC tezgahına parçaları doğru bir şekilde bağlayacak Teknik Resme göre uygun parça işleyebilecek Üretim programlarının zamanında karşılanmasını sağlayacak İş sağlığı ve güvenliği kurallarının dikkate alınmasını, sorumluluk alanı ile ilgili teknik eksikliklerin takip edilerek yöneticilerin bilgilendirilmesini sağlayacak

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Liseleri'nin veya meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, En az 2-3 yıl talaşlı imalat tecrübesi olan, CNC Freze veya CNC TORNA’da 1-2 yıl deneyimli, İş sağlığı ve güvenliği kurallarını dikkate alan Vardiyalı çalışabilecek, Teknik resim okuyabilen, Ekip çalışmasına yatkın 35 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Tercihen sigara kullanmayan

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması1986 yılından beri LPG sektöründe hizmet veren Firmamız, LPG Tüp dolum makineleri imalat ve montajı işleri ile birlikte, anahtar teslimi her türlü LPG tesisi imalat ve montaj işleri yapmaktadır. 2015 yılı Şubat ayı itibariyle Tuzla da bulunan yeni fabrikasında artan kapasitesiyle sektöre hizmet vermeye devam etmektedir.

  Aranan Nitelikler• CNC torna ve fireze tezgahlarında çalışmış. Veya montaj tecrübesi olan • Ekip çalışmasına yatkın, öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, • Askerliğini tamamlamış, • Bay çalışma arkadaşları arıyoruz. • Kartal, Pendik (E5 güzergahında) veya Tuzla (Şifa Mahallesi, İçmeler, Aydınlı, Orhanlı, Tepeören) civarında ikamet eden,

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Usta, Usta Yardımcısı

 • Bakım Teknisyeni

  HMS Makina San. Tic. A.Ş.İzmir, Manisa 21 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıÜretim makinelerinin mekanik makine arıza tespitini, onarımını, planlı bakım çalışmalarını ve gerektiğinde yeni makinelerin kurulum çalışmalarını yapmak, Arıza duruşlarına en kısa sürede müdahale ederek, makinelerin sürekli faal halde olmasını sağlamak, iyileştirme ve gereken revizyonları yapmak. Bakım Bölümü bünyesinde oluşturulan bakım planlarına uygun olarak, açılan iş emirleri ve yapılan görevlendirme doğrultusunda, planlı bakım faaliyetlerini yapmak, sonucu uygun araçla raporlamak, Bakım sonrası veya gerekli durumlarda üretim faaliyetlerine refakat etmek, Yönetim tarafından benimsenmiş sistem çalışmalarında görev almak, İlgili tüm birimlerle koordinasyonu sağlamak; bakım operasyonu ile ilgili geri bildirimlerde bulunmak

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi, Teknik Liseler ve Meslek Yüksek Okulu ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl bakım tecrübesine sahip, Cnc tecrübesi bakım onarım tercihen, Askerliğini tamamlamış olan,(Erkek adaylar için) Mekanik makine arıza üzerine bilgi sahibi olan, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Yogun iş temposuna uyum saglayabilen İzmir-Manisa bölgesinde ikamet eden

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri, Tekniker, Teknisyen

İş Habercisi - CNC İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?