CNC İş İlanları

Hepsini Temizle
CNC
 • İş Açıklaması İzmir Çiğli A.O.S.B. ‘de faaliyet gösteren iklimlendirme sektörünün öncü firmalarından  Klas Isıtma Soğutma Klima Sanayi ve Ticaret Ltd. Şirketimize Klas Met fabrikasında görevlendirilmek üzere CNC lazer operatörü takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Sac malzeme grupları hakkında ve sac açılımı konusunda bilgi sahibi İyi derecede teknik resim okuyabilen CNC lazer kesim tecrübesine sahip Takım çalışmasına yatkın Ölçü aletlerine hakim Esnek mesai saatlerine uyabilecek ve vardiyalı çalışabilecek

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Sorumlu, Operatör, Görevli

 • İş Açıklaması 20.000 metrekarelik üretim alanı içinde, yurtiçi ve yurtdışında bulunan market ve market zincirleri için, “Soğutucu Market Reyonu” üretimi yapmaktayız.  

  Aranan Nitelikler Tercihen Mesleki Lisesi mezunu olmak veya Mesleki Eğitim Belgesine sahip, CNC Abkant veya Punch konusunda tecrübeli , Tercihen üretim yapan işletmelerde saç işleme sistemleri konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Dinamik, güler yüzlü, İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış olan.

  Sektör: İmalat, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Usta, Teknisyen, Ustabaşı, Operatör, Tekniker

 • İş Açıklaması 20.000 metrekarelik üretim alanı içinde, yurtiçi ve yurtdışında bulunan market ve market zincirleri için, “Soğutucu Market Reyonu” üretimi yapmaktayız. Montajı yapılan ekipman ve sistemlerin bakım faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi. Bağlı olduğu yöneticiye gerekli raporlamaların yapılması.

  Aranan Nitelikler Mekanik Montaj ve Üretim bölümünde iş deneyimine sahip, Tercihen Mesleki Lisesi mezunu olmak veya Mesleki Eğitim Belgesine sahip, Tercihen üretim yapan işletmelerde saç işleme sistemleri konusunda en az 2 yıl tecrübeli,  Dinamik, güler yüzlü, İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış olan.

  Sektör: İmalat, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Teknisyen, Tekniker, Operatör

 • İş Açıklaması CNC ABKANT BÜKÜM OPERATÖRÜ

  Aranan Nitelikler BÜKÜM OPERASYONLARI KONUSUNDA DENEYİMLİ YAKIN ÇEVREDE İKAMET EDEN

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Eleman, Ustabaşı, Usta

 • EFE MARKET EKİPMANLARI VE ENDÜSTRİYEL SOĞUTMA İstanbul Anadolu, Kocaeli 23 Eylül 2016

  İş Açıklaması Konusunda uzman ekibimiz, modern üretim teknolojileri ve gelişmiş Ar-ge imkânları ile süpermarketler için soğutucu reyon üretmektedir. Hali hazırda 20'den fazla ülkeye ihracat yapan ve her sene en az %30 büyüyen şirketimiz de gelişen organizasyonunun bir parçası olmak isteyen, dinamik Elektrik Teknikeri / Teknisyeni   arıyoruz. Endüstriyel soğutma dolabı üretiminde gerekli Elektrik- Elektronik tesisat uygulamacılığı  

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Lisesi,Teknik Lise Elektrik / Elektronik bölümü  Mezunu, Elektrik Ustalık / Kalfalık Mesleki Yeterlilik belgesine sahip, Tercihen üretim yapan işletmelerde Elektrik sistemleri konusunda en az 1 yıl tecrübeli, Teknik açıdan konuya hakim,  Elektrik devre şeması okuyabilen, Pratik, planlı ve ekip çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul - Anadolu yakası veya Kocaeli - Gebze civarında ikamet eden, NOT : Alçak yada yüksek gerilim ile çalışma yoktur.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, İmalat, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Eleman, Tekniker, Teknisyen, Usta, Ustabaşı

 • İş Açıklaması Renkler Makina ve Yedek Parça Sanayi ve Anonim Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makina, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 420 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makina ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Kemalpaşa Fabrikamız bünyesinde çalışacak CNC Dik İşlem Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Lisesi veya dengi mesleki eğitim veren okullardan mezun, CNC Dik İşlem tezgâhında deneyim sahibi , Ayar, G ve M kodları ile programlama konusunda bilgi sahibi, Tercihen Fanuc kontrol üniteli tezgahlarda çalışmış, Talaşlı imalat süreçleri konusunda bilgili ve deneyimli, Devir, ilerleme ve takımlandırma konusunda bilgi sahibi, Teknik resim okuyabilen, Ölçüm aletlerini sorunsuz kullanabilen, Askerliğini yapmış, Vardiyalı çalışabilecek, İzmir’de ikamet edebilecek, Bay.

  Sektör: İmalat, Makine

  Pozisyon: Operatör

 • Ata Kalıp ve Plastik İstanbul Avrupa 22 Eylül 2016

  İş Açıklaması Kalıp Sektöründe olan Firmamıza CNC operatörü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az 3 yıl deneyim sahibi, CNC Torna,Freze,Kayar Otomat ve Yatay işleme merkezinde çalışabilecek, Vardiyalı çalışmaya uyumlu, kesici takım ve makinalarda deneyim sahibi, Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Liselerin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen İstanbul Avrupa yakası BAYRAMPAŞA EYÜP FATİH GAZİOSMANPAŞA civarında ikamet eden.

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Operatör

 • Arttech Kalıp İstanbul Anadolu 22 Eylül 2016

  İş Açıklaması İMES sanayi sitesinde bulunan , %90'ı ihracat satışı olmak üzere kalıp seti ve talaşlı imalat parçaları üreten fabrikamıza CNC DİK-YATAY İŞLEME MERKEZİ Operatörü olarak istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı alınacaktır.    

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Makina veya Kalıp bölümlerinden mezun Vardiyalı çalışabilecek Tercihen 3 eksen - 5 eksen İşleme Merkezi Operatörlüğü yapmış  Parça ,  takım sıfırlama ve ölçme konularına hakim Tercihen Kalıp setleri ve Talaşlı İmalat konusunda tecrübeli Askerlik problemi olmayan, BAY Ataşehir , Ümraniye veya çevresinde ikamet eden.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Operatör, Tekniker

 • İş Açıklaması SERİ İMALAT YAPAN FABRİKAMIZDA CNC LERDE ÇALIŞACAK AŞAĞIDAKİ ELEMANLAR ARANMAKTADIR; - CNC FREZE OPERATÖRÜ - CNC FREZE USTASI - CNC TORNA OPERATÖRÜ - CNC TORNA USTASI

  Aranan Nitelikler - CNC FREZE OPERATÖRÜ * EN AZ 1 YIL DENEYİMLİ * GECE VARDİYASINDA ÇALIŞMAYA MÜSAİT * TERCİHEN MESLEK LİSESİ YADA ÇIRAKLIK OKULU MEZUNU - CNC FREZE USTASI * EN AZ 8 YIL DENEYİMLİ * TERCİHEN MESLEK LİSESİ YADA ÇIRAKLIK OKULU MEZUNU * FANUC / HEIDENHAIN /SIEMENS ÜNİTE KULLANABİLEN * YATAY VE DİKEY EKSENLİ TEZGAH KULLANABİLEN * HIZLI AYAR YAPABİLEN * TAKIM BİLGİSİNE SAHİP * GECE VARDİYASINDA ÇALIŞMAYA MÜSAİT * DİKKATLİ ÇALIŞAN - CNC TORNA OPERATÖRÜ * EN AZ 1 YIL DENEYİMLİ * GECE VARDİYASINDA ÇALIŞMAYA MÜSAİT * TERCİHEN MESLEK LİSESİ YADA ÇIRAKLIK OKULU MEZUNU - CNC TORNA USTASI * EN AZ 8 YIL DENEYİMLİ * TERCİHEN MESLEK LİSESİ YADA ÇIRAKLIK OKULU MEZUNU * FANUC ÜNİTE KULLANABİLEN * HIZLI AYAR YAPABİLEN * TAKIM BİLGİSİNE SAHİP * GECE VARDİYASINDA ÇALIŞMAYA MÜSAİT * DİKKATLİ ÇALIŞAN

  Sektör: Makine, İmalat, Otomotiv

  Pozisyon: Operatör, Tekniker, Ustabaşı, Usta, Usta Yardımcısı

 • Teknokrom İzmir 21 Eylül 2016

  İş Açıklaması Paslanmaz çelik malzemeden gıda stoklama ve proses tankları ve ekipmanları üretim alanında faaliyet gösteren  firmamızda bizimle çalışabilecek "Plazma Operatörlüğü" görevini üstelenecek çalışma arkadaşına ihtiyaç vardır.  

  Aranan Nitelikler Meslek lisesi metal işleri, makina, imalat/ üretim vb bölümlerinden mezun Metal sektöründe tecrübeli ve malzeme bilgisi olan Teknik resim okuma becerisine sahip, En az 2-3 yıllık  CNC PLAZMA tecrübesine sahip, Makine programlarını öğrenebilecek yetkinlikte, Ekip olarak çalışma anlayışına sahip Disiplinli, şirket kurallara uygun çalışabilecek Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Askerlik hizmetini tamamlamış, Fabrikamızda çalışmak üzere Plazma Operatörü alınacaktır

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Operatör

 • KT İÇ VE DIŞ TİCARET İstanbul Avrupa 20 Eylül 2016

  İş Açıklaması Deri Etiket Fabrikamıza Laser Kesim Makinesi CNC Operatörü

  Aranan Nitelikler Deri Etiket fabrikamızda çalıştırılmak üzere Tecrübeli, İkitelli Civarında ikamet eden veya ulaşım prb.olmayan, Sorumluluk sahibi, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek personel arayışımız vardır.

  Sektör: Diğer, Deri/Ayakkabı

  Pozisyon: Operatör

 • Tayf Hidrolik İstanbul Avrupa 19 Eylül 2016

  İş Açıklaması FABRİKAMIZDA BULUNAN CNC TORNA TEZGAHLARI VE CNC DİK İŞLEM MERKEZLERİ İÇİN PROGRAM YAZABİLEN ,TERCİHEN CAM BİLDİSİ OLAN, CNC OPERATORLERİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler CNC TORNA FANUC PROGRAMLARI YAZABİLEN CNC DİK İŞLEM MERKEZİ FANUC PROGRAMLARI YAZABİLEN TALAŞLI İMALATA HAKİM, SORUMLULUK ALABİLECEK ÖLÇÜ ALETLERİNE HAKİM TERCİHEN CAM BİLGİSİ OLAN  

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Ustabaşı, Teknisyen, Tekniker, Sorumlu, Operatör

 • ZENGİN OTOMAT İstanbul Avrupa 19 Eylül 2016

  İş Açıklaması Otomotiv yan sanayi sektöründe faaliyet gösteren İstanbul Topkapıdaki şirketimize; CNC torna Operatörü alınacaktır

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi,Meslek Yüksek Okulu, Çıraklık Eğitim Merkezi Mezunu ya da deneyimli olmak, Tercihen Torna Tesviye ,Makine,Metal İşleri bölümlerinden mezun, CNC torna makinalarında deneyimli, Benzer pozisyonlarda minimum 1 yıl tecrübeli, Gerekirse vardiyalı çalışacabilecek, Askerlikle ilişiği olmayan, Bay torna operatörleri aranıyor

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, İzmir de faaliyet gösteren müşteri firmamızda  CNC-Punch operatörü olarak çalışmak üzere; aşağıdaki niteliklere sahip ''PUNCH OPERATÖRÜ'' arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler   -Daha önce metal işleme Punch-Pres makinasında çalışmış -Konusunda enaz 2 yıl tecrübeli - Meslek lisesi yada meslek yüksek okul mezunu - Askerlik hizmetini tamamlamış - İzmir de ikamet eden - Bay  

  Sektör: İmalat, Hizmet / İşletme Servisi, Endüstri

  Pozisyon: Uzman, Operatör, Eleman

 • İş Açıklaması Plastik enjeksiyon kalıbı imalatı yapan firmamızda,Cnc freze (3eksen ve 5 eksen ) tezgahlarımızda çalışacak en az 3 yıl iş tecrübesi olan çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Cnc freze oparatörlüğünde en az 3 sene tecrübesi olan. Askerliğini yapmış Grup çalışmasına yatkın. Vardiya sisteminde çalışmasına engel olmayan Kalıp ve Kalıp setleri konusunda tecrübeli Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Liselerin ilgili bölümlerinden mezun

  Sektör: İmalat, Makine, Metal Sanayi

  Pozisyon: Operatör, Ustabaşı, Usta

 • İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz." İzmir'de faaliyet gösteren müşteri firmamızda görevlendirilmek üzere "ABKANT ELEMANI" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek liseleri ya da meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Teknik resim ve saç parça kıvrımı konusunda tecrübeli, CNC Abkant makinası kullanımında en az 2 yıl tecrübeli, Titiz çalışan, işine sadık, Askerlik hizmetini tamamlamış İzmir'de ikamet eden Bay. 

  Sektör: İmalat, Endüstri, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknik Ressam, Sorumlu, Operatör, Eleman

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için, Sac Metal kalıp malzemesi işlenmesinde görev alacak, "Üniversal ve CNC Torna Freze Operatörü" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Tercihen Metal İşleri, Makine, CNC, Kalıpçılık, Otomasyon, Talaşlı İmalat bölümlerinden mezun, Üniversal veya CNC Torna Frezede kalıp malzemesi işlenmesi konusunda deneyimli, Oryantasyon ve işbaşı eğitimi verilecektir, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Gelişime açık, çalışkan, işini sonuna kadar takip eden, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, 35 yaşını aşmamış, Gerekli olması halinde vardiyalı çalışabilecek, Tercihen Gaziemir, Karabağlar, Menderes, Torbalı, Ayrancılar, Yazıbaşı bölgelerinde ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış erkek adaylar değerlendirilecektir.

  Sektör: Otomotiv, Metal Sanayi, İmalat

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Operatör

 • Suptex İstanbul Anadolu 30 Ağustos 2016

  İş Açıklaması CNC Tezgahında makine operatörlüğü yapacaktır.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Liselerin ilgili bölümlerinden mezun, Teknik resim okuma, anlama ve yorumlama yetisine sahip, Ölçüm aletlerini kullanabilen, CNC Torna ve CNC İşleme Merkezlerinde min.2 yıl çalışmış, Kesici Uç ve Takımlar hakkında bilgi sahibi, Sorumluluk bilincine sahip,  Takım çalışmasına yatkın, Firma disiplinine uyum sağlayıp, dikkatli ve özverili çalışma düzeninde çalışabilecek, Vardiyalı çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış,

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Operatör, Tekniker, Teknisyen, Usta, Uzman

 • Akın Paslanmaz Sac Sanayi İstanbul Avrupa 30 Ağustos 2016

  İş Açıklaması METAL  SAC LAZER KESİM, BÜKÜM VE KAYNAK YAPAN FİRMAMIZA İDARİ KISIMDA ÇALIŞACAK ÇİZİM,TASARIM,PROGRAM YAPIP İMALATI YÖNLENDİRMEK.  

  Aranan Nitelikler Teknik resim bilgisine sahip, Meslek Liselerinin yada Meslek Yüksek Okullarının makine ressamlığı, teknik ressamlık bölümlerinden mezun , Autocad programını(tercihen metalix' te bilen) iyi derecede kullanabilen , Metal işlerinde çalışmış metal çizimleri yapabilen, Lazer kesim konusunda tecrübeli , Takım ruhu bilincine sahip , disiplinli , çalışmayı seven , sorumluluk sahibi , İletişim becerileri yüksek ,  Kordinasyon yeteneği güçlü,   Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği kalmamış ,   Teknik RessamAramaktayız.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Tasarımcı, Teknik Ressam, Tekniker

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız MAKİNA sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "CNC FREZE OPERATÖRÜ"  arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek / Teknik lise ve/veya MYO mezunu, En az 3 yıl CNC Freze Operatörlüğü tecrübesi olan, Visi Cam Programı yapabilecek Tezgaha gerekli ayarlamaları yapıp tek başına kullanabilen, İyi derecede teknik resim okuyabilen, Ölçüm cihazlarının kullanımı konusunda deneyim sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, Dinamik, Enerjik İşini takip edebilecek, Sorumluluk sahibi, Erkek, İş konusunda titiz ve çalışkan, Askerlik ile ilişiği olmayan, Bursa' da ikamet eden çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Operatör

 • ALP HAVACILIK Eskişehir 22 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Şirketin yasal zorunluluklar, sahip olduğu uluslararası sertifikasyonlar, müşteri özel istekleri ve iç normlar çerçevesinde, talaşlı imalat kapsamında yer alan torna işlemine girecek parçaların hazırlanmış iş emirleri, proses planları ve diğer ilgili dökümanlar doğrultusunda üretilmesi amacı ile istenilen kalite ve zamanda parçanın belirlenmiş tezgahlarda tornalanma prosesini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler * Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu ( Tercihen Torna-Tesviye, Makina vb. bölümlerden mezun ) * Mazatrol Matrix kontrol ünitesi kullanım tecrübesi olan, * Takım Çalışmasına yatkın, * Minimum 2 yıl tecrübeli, * Askerlik görevini tamamlamış, * Vardiyalı sistemde çalışabilecek adaylarımızın başvuruları değerlendirilecektir.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Operatör

 • ALP HAVACILIK Eskişehir 22 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Şirketin yasal zorunluluklar, sahip olduğu uluslararası sertifikasyonlar, müşteri özel istekleri ve iç normlar çerçevesinde, talaşlı imalat kapsamında yer alan freze işlemini iş emirleri, proses planları ve ilgili dökümanlar doğrultusunda belirlenmiş standartlara uygun olarak gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler * Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu ( Tercihen Torna-Tesviye, Makina vb. bölümlerden mezun ) * Mazatrol, Heidenhain veya Fanuc kontrol üniteleri kullanım tecrübesi olan, * Mazak, Dmg, Makino vb. Cnc tezgahlarında çalışmış, * Takım Çalışmasına yatkın, * Gelişime açık, * Minimum 2 yıl tecrübeli, * Askerlik görevini tamamlamış, * Vardiyalı sistemde çalışabilecek adaylarımızın başvuruları değerlendirilecektir.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Operatör

 • Adecco Gebze İstanbul Anadolu 23 Haziran 2016

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Danışmanlığını yapmakta olduğunuz Metal sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir müşterimiz için CNC Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen özel takım (matkap, kademeli matkap, freze, form freze vb.) imalatı yapmış, Askerliğini tamamlamış

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe öncü müşterimiz için; 'Lazer Operatörü' arayışımız bulunmaktadır. Meslek Lisesi mezunu olan, Teknik resim ve imalata yönelik projeleri okuyabilen (Autocad gibi) En az 3 yıl CNC Plazma ve Oksijen Operatörlüğü konularında tecrübe sahibi, Vinç ve forklift kullanabilen Askerlik görevini tamamlamış, Bursada ikamet eden veya edebilecek olan.

  Aranan Nitelikler Açık fikirli olan, Çalışma arkadaşları ile iletişimde başarılı, Çoklu görev formunda çalışma konusunda sorunu olmayan, Esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek. Adecco, İşkur’un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Operatör

İş Habercisi - CNC İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?