CNC İş İlanları

Hepsini Temizle
CNC
 • Cnc Freze Operatörü
  Alp Havacılık
  Eskişehir 4 Eylül 2015

  İş Açıklaması Şirketin yasal zorunluluklar, sahip olduğu uluslararası sertifikasyonlar, müşteri özel istekleri ve iç normlar çerçevesinde, talaşlı imalat kapsamında yer alan freze işlemini iş emirleri, proses planları ve ilgili dökümanlar doğrultusunda belirlenmiş standartlara uygun olarak gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler * Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu ( Tercihen Torna-Tesviye, Makina vb. bölümlerden mezun ) * Mazatrol, Heidenhain veya Fanuc kontrol üniteleri kullanım tecrübesi olan, * Mazak, Dmg, Makino vb. Cnc tezgahlarında çalışmış, * Takım Çalışmasına yatkın, * Gelişime açık, * Minimum 2 yıl tecrübeli, * Askerlik görevini tamamlamış, * Vardiyalı sistemde çalışabilecek adaylarımızın başvuruları değerlendirilecektir.

 • Cnc Torna Operatörü
  Alp Havacılık
  Eskişehir 4 Eylül 2015

  İş Açıklaması Şirketin yasal zorunluluklar, sahip olduğu uluslararası sertifikasyonlar, müşteri özel istekleri ve iç normlar çerçevesinde, talaşlı imalat kapsamında yer alan torna işlemine girecek parçaların hazırlanmış iş emirleri, proses planları ve diğer ilgili dökümanlar doğrultusunda üretilmesi amacı ile istenilen kalite ve zamanda parçanın belirlenmiş tezgahlarda tornalanma prosesini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler * Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu ( Tercihen Torna-Tesviye, Makina vb. bölümlerden mezun ) * Mazatrol Matrix kontrol ünitesi kullanım tecrübesi olan, * Takım Çalışmasına yatkın, * Minimum 2 yıl tecrübeli, * Askerlik görevini tamamlamış, * Vardiyalı sistemde çalışabilecek adaylarımızın başvuruları değerlendirilecektir.

 • Mühendis
  Gravis İmplants
  Ankara 4 Eylül 2015

  İş Açıklaması Dental implant üretimini yapan fabrikamızda üretim ve kalite kontrol aşamalarında yetiştirilmek üzere bay / bayan personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ankara'da medikal firmamızda çalışmak üzere; 4 yıllık mühendislik fakültesini başarı ile tamamlamış, Ankara 'da ikamet eden, Kişisel gelişime önem veren, İyi derecede ingilizce bilen, Bay (askerliğini tamamlamış) veya bayan personel alınacaktır.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Talaşlı imalat konusunda en az 3 yıl tecrübesi bulunan Tercihen M.Y.O. End. Meslek Lisesi Mezunu Teknik resim bilgisine sahip Askerlikle ilişkisi olmayan Ölçme aletlerini iyi derecede kullanabilen Programlama konusunda minimum 3 yıl tecrübeli

 • İş Açıklaması Makina, Aparat, Kalıp ve Fikstür imalatında çalışacak tecrübeli 'CNC Dik İşlem Freze Operatörü' niteliklerine sahip çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi/Teknik Lise (Makine, Elektrik, Elektronik, Torna-Tesfiye, Kalıp, Metal vb. bölümü) ve üniversitelerin aynı bölümlerinden mezun, FANUC, SIEMENS ve HEIDENHAIN ünite kullanabilen, Cnc Dik İşlem Freze konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Teknik resim okuma ve ölçü aletlerini kullanmada bilgi sahibi, Gerektiğinde vardiyalı çalışabilecek, Firma disiplinine uyum sağlayıp, dikkatli ve özverili çalışma düzeninde çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın

 • Lazer Operatörü
  Adecco Bursa
  Bursa 4 Eylül 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe öncü müşterimiz için; 'Lazer Operatörü' arayışımız bulunmaktadır. Meslek Lisesi mezunu olan, Teknik resim ve imalata yönelik projeleri okuyabilen (Autocad gibi) En az 3 yıl CNC Plazma ve Oksijen Operatörlüğü konularında tecrübe sahibi, Vinç ve forklift kullanabilen Askerlik görevini tamamlamış, Bursada ikamet eden veya edebilecek olan.

  Aranan Nitelikler Açık fikirli olan, Çalışma arkadaşları ile iletişimde başarılı, Çoklu görev formunda çalışma konusunda sorunu olmayan, Esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek. Adecco, İşkur’un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Cnc Operatörü
  Adecco Gebze
  İstanbul Anadolu 4 Eylül 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Danışmanlığını yapmakta olduğunuz Metal sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir müşterimiz için CNC Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen özel takım (matkap, kademeli matkap, freze, form freze vb.) imalatı yapmış, Askerliğini tamamlamış

 • Cnc Cam Sorumlusu
  Umar Makina
  İstanbul Anadolu 4 Eylül 2015

  İş Açıklaması Ambalaj Makinaları üreten DUDULLU OSB deki şirketimizin için; CNC bölümündeki görevlendirilecek, üterim programına göre teknik büro ile koordineli çalışarak CAM programlarını hazırlamak, Kalite kontrol süreçlerini yürütecek takım çalışmasına açık arkadaşlar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Tercihen Meslek Lisesi/Meslek Yüksek Okulu veya Teknik Eğitim Fakültesi mezunu - Sektöründe kendisini geliştirmiş, öğrenmeye açık - Vardiyeli çalışabilecek - CAD/CAM Programların da tecrübeli (tercihen Autocad/Topsolid) - 3-5 eksenli CMC tezgahlar için program yapabilecek ve tezgah operatörleri ile koordinasyonlu çalışacak - Talaşlı imalat bilgisine ve iş parçası bağlama tekniklerine sahip - Ekip çalışmasına uyumlu, iletişim yönü kuvvetli -Anadolu yakasında ikamet eden, -Erkek askerlik hizmetini tamamlamış / evli adaylar tercih edilecektir.

 • Üretim Personeli
  Mavi Yaka İnsan Kaynakları
  İstanbul Avrupa 4 Eylül 2015

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, (%100 YABANCI SERMAYELİ) KARBON, GRAFIT (MALZEME) İMALATI SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN KIRAÇ LOKASYONUNDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE; * Üretim hattında matkap, tesviye ve montaj işlemlerini yapacak,

  Aranan Nitelikler * 22 - 35 yaşları arasında, * Lise mezunu (EML ve/veya MYO mezuniyeti tercih sebebidir), * Sütunlu matkap / yatay manuel taşlama tezgahını kullanabilecek, * Tesviye ve montaj uygulamalarını yapabilecek, * İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Tercihen Esenyurt, Kıraç, Beylikdüzü lokasyonları) * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Bay, "ÜRETİM PERSONELİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, (%100 YABANCI SERMAYELİ) KARBON, GRAFIT (MALZEME) İMALATI SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN İKİTELLİ LOKASYONUNDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, Fanuc / Siemens Kontrol Üniteli CNC Torna, İşleme Merkezi, taşlama gibi tezgahlarda verilen teknik resimlere göre parça imalatının yapılması ve tesviye işlemlerinin gerçekleştirilmesinden sorumlu olacak,

  Aranan Nitelikler * 22 - 35 yaşları arasında, * Lise mezunu (EML Tesviye ve/veya MYO Makine mezuniyeti tercih sebebidir), * Siemens / Fanuc işlem merkezlerinden en az birini kullanabilen, * Alanında en az 1 yıl tecrübeli, * Teknik resim okuyabilen, * Kesici takım, ölçme aletleri konusunda bilgi sahibi, * Farklı tezgahlarda çalışabilecek, * İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, (Tercihen Esenyurt, Kıraç, Beylikdüzü lokasyonlarında ikamet eden, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Bay, "CNC TEZGAH OPERATÖRÜ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • İş Açıklaması Firmamız kalıphane departmanında görevlendirilmek üzere "Tel Erezyon Operatörü "alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Teknik resim okuyabilen, Darıca - Gebze - İstanbul Anadolu yakası için E-5 güzergahında oturan, Askerliğini yapmış, Vardiyalı çalışabilecek, 35 yaşını aşmamış, Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulları'nın ilgili bölümlerinin birinden mezun, Sac kesme kalıpları imalatı konusunda tecrübeli, Tel Erezyon Tezgahı ve CAD/CAM programlarını kullanabilen, Sürekli öğrenmeye ve gelişmeye istekli, analitik düşünebilen, tempolu çalışma ortamına uyumlu, Kumpas,mikrometre gibi ölçme aletlerini kullanabilen, Çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • Tel Erezyon Operatörü
  Kale Bağlantı Teknolojileri
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 4 Eylül 2015

  İş Açıklaması Firmamız kalıphane departmanında görevlendirilmek üzere "Tel Erezyon Operatörü "alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Teknik resim okuyabilen, Darıca - Gebze - İstanbul Anadolu yakası için E-5 güzergahında oturan, Askerliğini yapmış, Vardiyalı çalışabilecek, 35 yaşını aşmamış, Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulları'nın ilgili bölümlerinin birinden mezun, Sac kesme kalıpları imalatı konusunda tecrübeli, Tel Erezyon Tezgahı ve CAD/CAM programlarını kullanabilen, Sürekli öğrenmeye ve gelişmeye istekli, analitik düşünebilen, tempolu çalışma ortamına uyumlu, Kumpas,mikrometre gibi ölçme aletlerini kullanabilen, Çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • Cnc Lazer Operatörü
  Özdemirler Endüstri
  İstanbul Anadolu 4 Eylül 2015

  İş Açıklaması Paslanmaz demir sektöründe bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere ; Lazer makinalarının işleyişini ve kontrolünü sağlamak, Lazer kesim sürecinin takip edilmesi, Sorunlarını çözmede ve genel bakımında yardımcı olmak, Lazer bölüm sorumlusu ve Teknik Ressam ile koordineli çalışacak,

  Aranan Nitelikler Dürüst ve Disiplinli olan, Teknik bilgisi orta derecede olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan Sorumluluk sahibi, Tercihen CNC imalat konusunda tecrübeli, Takım çalışmasına uyumlu Takım arkadaşları aramaktayız.

 • İş Açıklaması Bağcılar - Güneşli civarında bulunan medikal ürünler imalatı yapan firmamızda çalışmak üzere ekip arkadaşları arıyoruz. Makina mühendisi SOLİDWORKS ile çizim tasarım yapabilen ESPRİT CAD-CAM uygulamalarını bilen CNC dik işleme merkezinde üretilecek parçaların programlarının yazılması CNC tezgâhlarının gerekli sıfırlama ve ayarlarının yapılması Tezgâha iş/parça yükleme ve boşaltma yapılması Tezgâhtaki parça işleme sürecinin takip edilmesi, gerekli müdahalenin yapılması İşleme takımlarının değiştirilmesi, korunması ve tezgâhın genel bakım işlemlerinin yapılması Üretilen parçaların gerekli iyileştirmelerinin yapılması Üretimin kalite standartlarına uygun olarak yapılması ve takibi CNC Kayar Otomat Operatörü CNC Dik İşleme Merkezi CNC Torna Tel erezyon Delik Delme Üniversal Torna, Freze ve Matkap Polisaj Zımpara ve Scotch Santrifüj Vibrasyon Renklendirme Ünitesi Ultrasonic Yıkama Lazer Markalama

  Aranan Nitelikler Endüstri meslek lisesi ve/veya meslek yüksek okulu mezunu Tercihen CNC dik işleme merkezi ve talaşlı imalat konusunda tecrübeli Teknik resim okumasını ve gerekli ölçü aletlerini kullanmasını bilen Üniversal torna, frezede çalışma tecrübesi olan Mitsubishi M70 kontrol ünitesi ve Fanuc işletim sistemi kullanabilen Askerlik hizmetini tamamlamış Ekip çalışmasına uyumlu Organize düzenli ve planlı çalışıp kendisini sürekli geliştiren Sorumluluk sahibi iletişimi güçlü İstenildiğinde vardiyalı çalışabilecek

 • Cnc Torna ve Freze Ustası
  Duran Makine
  İstanbul Avrupa 4 Eylül 2015

  İş Açıklaması Makine ve Ekipman Üretimi Yapan Firmamızda Çalıştırılmak Üzere, Tecrübeli CNC Torna ve Freze Ustaları Alınacaktır. İstanbul Avrupa yakasında (Tercihen Bağcılar,Gaziosmanpaşa,Avcılar,Beylikdüzü veya Esenyurt’ta) ikamet eden.

  Aranan Nitelikler Mesleki Eğitim Belgesine Sahip, Titiz, Disiplinli ve en az 5 Yıl Tecrübeli, Endüstri Meslek Lisesi Mezunu, Teknik Resim okuma ve Ölçü aletleri kullanma konusunda bilgili, Askerliğini Yapmış, Takım Çalışmasına Uyumlu , Arkadaşlar Arıyoruz.

 • Cnc Operatörü
  Vamer Otomotiv
  Bursa 3 Eylül 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler MYO ve/veya Meslek Lisesi ilgili bölüm mezunu, CNC Makinalarında asgari 1 yıl görev yapmış, Tercihen ayar yapmayı bilen, Teknik resim okuma ve ölçüm ekipmanlarını kullanımında tecrübeli, Vardiyalı çalışmaya müsait, Bursa'da ikamet eden. AYRICA VASIFSIZ / YETİŞTİRİLMEK ÜZERE CNC OPERATÖRÜ ALINACAKTIR.

 • İş Açıklaması Plastik enjeksiyon kalıbı imalatı yapan firmamızda,Cnc freze (dik işlemde ) tezgahlarımızda çalışacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Cnc freze oparatörlüğünde en az 2 sene tecrübesi olan. Askerliğini yapmış veya en az 2 sene tecili olan. Grup çalışmasına yatkın. Vardiya sisteminde çalışmasına engel olmayan

 • İş Açıklaması Otomotiv yan sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere, ekip çalışmasına inanan, yüksek iletişim becerilerine sahip, sürekli gelişime odaklı ve aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler MYO ve/veya Meslek Lisesi ilgili bölüm mezunu, CNC Makinalarında asgari 5 yıl görev yapmış, Tercihen ayar yapmayı bilen, Vardiyalı görev almaya müsait, Bursa'da ikamet eden.

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda CNC DİK TORNA VE İŞLEM MERKEZİ Operatör ve Programcıları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Cnc Dik Torna ve İşlem Merkezi Operatörü : En az 1 yıl operatörlük tecrübesi olan, Teknik resim okuma ve ölçüm ekipmanlarını kullanımında tecrübeli, Vardiyalı çalışmaya müsait, Askerlik görevini tamamlamış. Cnc Dik Torna ve İşlem Merkezi Programcısı : En az 3 yıl programlama ve ayar tecrübesi olan, Personel yönetimi yapabilen, Teknik resim okuma ve ölçüm ekipmanlarını kullanımında tecrübeli, Vardiyalı çalışmaya müsait, Askerlik görevini tamamlamış.

 • Cnc Operatörleri
  Dikkaya Grup
  İzmir 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması Kemalpaşa’da bulunan Dikkaya Su Kontrol Sistemleri San. Ve Tic. A.Ş. fabrikamızda görevlendirilmek üzere CNC Operatörleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen Endüstri Meslek Lisesi ve Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, Askerlik görevini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Yük kaldırma ekipmanları sektörünün önde gelen kuruluşlarından olan firmamız için Cnc Dik işleme merkezi operatörü, Cnc torna operatörü, Teknik ressam ve Cadcam kullanabilen kişiler alınacaktır. Tercihen Kocaeli, Gebze, Tuzla tarafında ikamet eden, İstanbuldan başvuracak adaylar içinde servisimiz mevcuttur. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. İnsan Kaynakları Departmanı

  Aranan Nitelikler Dik işleme merkezi için Tercihen Awea Bm 1020 Cnc Dik işleme merkezine ve Mitsubishi M70 işletim sistemini bilen Cnc Torna için Tercihen Fanuc işletim sistemi bilen Cnc operatörleri için iyi derecede teknik resim bilgisine sahip Teknik ressamlar için iyi derecede solidworks bilgisine sahip Teknik ressamlar için iyi derece Cadcam bilgisine sahip Tercihen Otomotiv sektörü, Sıcak Çelik Dövme sektörün de deneyimli olan Kalıplama ve Modelleme konusunda tecrübeli Teknik Ressamlar için en az ön lisans mezunu olmak Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak.

 • İş Açıklaması Talaşlı imalat yapan firmamızda; CNC dik işleme merkezinde üretilecek parçaların programlarının yazılması, CNC dik işleme merkezi ile talaşlı üretim operasyonun yapılması, Üretimin kalite standartlarına uygun olarak yapılması ve takibi,

  Aranan Nitelikler CNC dik işleme merkezi ve Fanuc işletim sistemi kullanımında usta seviyesinde tecrübeli, Teknik resim okuma ve ölçü aletleri kullanma konusunda tecrübeli, Tercihen Cad/Cam programlarını kullanabilen, program yazabilen, Tercihen MYO Makine veya Endüstri Meslek Lisesi Makine, Tesviye, CNC vb. bölümlerinden mezun, İzmir ve Manisa' dan servis araçlarımız vardır.

 • İş Açıklaması Deneme Üretimlerini tamamlayan ve Ağustos 2015 ayı içerisinde üretime Geçecek olan POLYESTER KEÇE fabrikası için Makine Operatörleri ve Kalifiye Üretim Elemanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Askerlik hizmetini yapmış, Erkek Tercihan Endüstri Meslek Lisesi veya Orta Öğretim mezunu, Vardiyalı çalışacak.

 • Elektronik / Mekatronik Mühendisi
  Usel Makine
  İstanbul Anadolu 29 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Elektronik / Mekatronik Mühendisi

  Aranan Nitelikler Otomasyon (PLC programlama / CNC kontrol sistemleri) ; Elektrik / Elektronik ekipmanların seçimi ve Elektrik Panosu ve Proje konularında tecrübeli İmalatında çalıştığı makinaları devreye alacak Makinaların servis ve eğitimlerini verebilecek Yurtiçi / Yurtdışı seyehat engeli olmayan Dinamik, sonuç odaklı ve takip yeteneği güçlü, Anadolu yakasında ikamet eden

 • İş Açıklaması Otomotiv sektöründe makine tasarım ve imalatı konusunda çalışan firmamızda görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip proje yöneticisi aranmaktadır. FALİYET ALANIMIZ: Endüstriyel üretim tesisleri tasarımı ve imalatı

  Aranan Nitelikler Meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen ERMAKSAN lazer kesim tezgahlarını kullanabilen lazer operatörü, ERMAKSAN lazer kesim tezgahlarında yetiştirilmek üzere yardımcı operatörler Tercihen 2 yıl ve üstü tecrübe sahibi, Vardiyalı çalışabilecek, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Askerlik görevini tamamlamış çalışma arkadaşları alınacaktır.

 • Cnc Operatörü
  Birlik Hidrolik
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 24 Ağustos 2015

  İş Açıklaması CNC yatay ve dikey işleme tezgahlarımızda, imalatını yaptığımız işle ve çalışacakları makine ile ilgili ön eğitimler verildikten sonra operatörlük yapacak, imalat sektöründe çalışmak için istekli olan mesai arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler -ASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞ. -KOCAELİ'NİN GEBZE veya İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDEN.(Servis aracı Kartal - Gebze E-5 istikametlidir) -TERCİHEN MESLEK LİSESİ MEZUNU. -CNC OPERATÖRLÜĞÜNDE DENEYİMLİ VEYA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE İSTEKLİ OLAN MESAİ ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ofis Mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren firmamız için koltuk üretim bölümünde görevlendirilme üzere ''CNC Makine Operatörü' arayışımız bulunmaktadır. Hazırlanan üretim programlarına ve teknik resimlere göre ahşap malzemelerin ilgili üretimlerini gerçekleştirmek, Tezgah bakımı ve temizliği ile ilgili gerekli işlemleri gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler Tercihen Endüstri Meslek Liselerinin Mobilya Dekorasyon ve benzer bölümlerinden mezun, Teknik resim okuyabilen, Kenar Bantlama, CNC Panel Ebatlama, CNC Delik Freze makinelerinden en az birini kullanabilen, İstenildiğinde fazla mesai yapabilecek, gerektiğinde vardiyalı çalışabilecek, Bilgisayar kullanım bilgisi olan Askerlik hizmetini tamamlamış,

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ofis Mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren firmamız için koltuk üretim bölümünde görevlendirilme üzere '' Poliüreten Sünger Döküm Operatörü'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise / Teknik Lise mezunu, Tercihen poliüretan döküm tecrübesi olan yada herhangi bir CNC operatörlüğü tecrübesi olup, poliüretan sünger dökümü konusunda kendisini geliştirmeye istekli, İstenildiğinde fazla mesai yapabilecek, gerektiğinde vardiyalı çalışabilecek, Bilgisayar kullanım bilgisi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, En az 3 yıllık tecrübesi bulunan

 • Cnc Vardiya Amiri
  Şener Otomotiv
  İstanbul Avrupa 17 Ağustos 2015

  İş Açıklaması 1983 Yılından beri faaliyette olan Otomotiv Yedek Parça İmalatı Yapmakta olan ISO/TS 16949:2009 kalite belgesine sahip üstün kalite politikası ve geniş ürün yelpazesi ile sektöründe öncü şirketimizin CNC BÖLÜMÜNE VARDİYA AMİRİ ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler Talaşlı imalat konusunda asgari 5 yıl iş deneyimine sahip, Üretim Planına göre üretim çalışmasını organize edecek, CNC Bölümü personelinin idaresini sağlayacak, İşleme prosesi esnasında ortaya çıkabilecek makina ve takım ayarlarını yapabilecek, Kalite sistemi prosedürlerine uyulmasını sağlayacak CNC programlama yapabilen, Doğru ve hızlı karar verebilen, Planlama, organize etme, analitik düşünme yeteneğine ve etkinliğine sahip , Vardiyalı çalışabilecek, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış, CNC BÖLÜMÜ VARDİYA AMİRİ ARAMAKTAYIZ.

 • Cnc Torna-Cnc Freze Ustaları
  Kardağ Makina
  İstanbul Avrupa 10 Ağustos 2015

  İş Açıklaması CNC TORNA VE CNC İŞLEME MERKEZİ PROGRAMLAMASINI BİLEN TECRUBELİ USTALAR. 0530 290 20 18

  Aranan Nitelikler ÖLÇÜ ALETLERİNİ SORUNSUZ KULLANABİLEN,TEKNİK RESİM OKUYABİLEN,CNC TORNA VEYA İŞLEME MERKEZİ PROGRAMLARINDAN EN AZ BİRİNİ BİLEN,EN AZ 3 YIL DENEYİMLİ OLMASI.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - CNC İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?