Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Denetim/Audit İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Denetim/Audit
 • DHL Lojistik Hizmetleri A.Ş.İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Nisan 2017

  İş AçıklamasıTeam management, active leadership, employee engagement Achieving the highest standards and meeting contractual KPI's and other DCM relevant performance indicators is a key requirement of the role. Monitoring, via the system, of orders not dispatched and delivered within the pre-defined timescale (or agreed cut-off time) and identifying and investigating potential failures and interruptions to supply. Proactively managing contingency plans and always seeking to provide the best operational solution for any issues arising in regards to mitigating any risk of supply or leading to exceptional cost for the customer and the suppliers at the same time. Actively supporting the annual container audit preparation across all sites within the entire supply chain Timely and accurate processing and collection of receivables Examination and resolution of discrepancies in invoiced amounts Process invoice/account adjustments to ensure accurate data in the system and to better serve our customer. Ensure the ultimate collection of aged receivables through collection calls and issuing overdue letters for accounts in arrears. Provides customer account maintenance in the financial system (i.e supplier set-ups, etc.) to ensure that the account database is set up accurately. Distribute the month-end revenue collection reports Actively participating and, depending on the size, managing projects, either driven by the customer or DHL. Customer Satisfaction Survey (CSS) Provide financial information and data to DCM Ops team in a timely fashion. Works with the DCM Ops team in resolution management regarding accounting deviations and data inconsistencies. Support the new supplier launch process internally. Provide input to the BPM Analyst in support of explaining financial trends. Contribution to maintaining quality certificates validated in internal and external audits. Supports the team to operate to the standard of zero non-conformances. Process effectiveness and efficiency.

  Aranan NiteliklerWe are searching a FBAP Operation Supervisor who will be took a position in the project we are working on as a solution partner for our client, one of the world's leading companies. • Ability and proven experience to supervise and manage operational teams, excellent leadership skills • Strong team and task coordination skills, setting positive personal example • Strong ability in building and managing partnerships • Excellent communication skills & Good team player • Good time management skills • Good analytical skills & attention to detail • Good working knowledge of MS Office • Comfortable with working in a diverse, multi-cultural team • Flexible approach and credibility in customer facing situations • Self-motivated with excellent organisational skills and the ability to react quickly and calmly within a demanding environment • Self-management: Ability to work under pressure, stress resistant • Commitment to excel & results orientated

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Sorumlu

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 3 Nisan 2017

  İş AçıklamasıAylık raporlamaları yapmak, Konsolide raporlar hazırlamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Aktif yönetim raporlaması yapmış, Minimum 3 yıl denetim tecrübesi olan. İleri seviyede ingilizce bilgisine sahip, "Finansal Raporlama Uzmanı" aramaktayız.

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Denetçi

 • Kanoset Teknolojiİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıBilgi İşlem departmanında, Cobit metodolojisi kılavuzluğunda bilgi sistemleri denetimlerini gerçekleştirecek, Bilgi teknolojileri iş süreçleri ve tasarımlarını, proje yönetim süreçlerini yönetecek, ISO27001 standartlarına göre Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi'ni tasarlayıp yönetecek, Destek hizmetleri denetimlerini gerçekleştirecek, ISAE3402 denetimlerini ve danışmanlığını gerçekleştirecek, Yönetim metodolojilerine ve uygulamalara göre BDDK raporlarını düzenleyecek, Şirket bünyesinde yürütülen faaliyetlere ilişkin İç Denetim hizmetlerini gerçekleştirecek, Şirket bünyesinde IT audit faaliyetlerini yürütecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerDemo ve POC çalışmalarına liderlik etmek Satış ekibine projelerde teknik danışmanlık vermek Yeni müşteri kazanımları için Mevcut Teknik olarak sahada yaşanmış tecrübeler doğrultsunda teknik mimari tasarımları ve yaşanmış vakalar ve POC senaryoları hazırlamak Müşteri odaklı olmak . Kurumsal müşterilerde 2 yıl ve üzerinde IT güvenlik çözümlerini projelendirmiş olmak Network Topolojileri , TCP/IP protokolü , network konfigürasyonu ve ürünleri ( firewall, router, proxy, waf vb …) hakkında bilgi sahibi olma . Veritabanı hakkında bilgi sahibi olmak tercih sebebidir SIEM, DLP, IAM vb gibi lider IT güvenlik çözümleri hakkında bilgi sahibi olma Güçlü ve ikna edici teknik sunum ve yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip olma Organize, detaylı ve süreç odaklı çalışabilme Bağımsız veya takım ile birlikte çalışabilme CISSP, CEH, veya GIAC gibi sertifikalara sahip olma tercih sebebidir.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Uzman, Denetçi

 • Pacific Holdingİstanbul Avrupa 26 Nisan 2017

  İş AçıklamasıPacific Holding şirket bünyesinde Genel Merkez’ de görev yapacak “İç Denetçi yardımcısı” aranmaktadır Temel olarak, iç kontrol ve kurumsal yönetim süreçlerinin yürütülmesine destek olmak, Muhasebesel konularda denetim ve raporlama yapabilecek bilgi ve birikime sahip olmak İç Denetim raporlarında tespit edilen risklere yönelik iç kontrollerin yeterliliğini ve etkinliğini ölçmeye yardımcı olmak, Kurumun etkin iç kontrollere sahip olması için öneriler geliştirmek, Tüm şirket faaliyetlerinde çeşitli denetim teknikleri kullanarak denetim çalışmalarını yürütmek ve bu alanlarda şirket kural ve prosedürlerinin eksiksiz uygulandığını test etmek, Belirli bir konu ile ilgili olarak kendisinden talep edilen araştırmaları yapmak ve raporlamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İşletme, İktisat, İşletme Mühendisliği vb. bölümlerden mezun, Tercihen “denetim birimlerinde” görev almış 1-4 yıl arası deneyim sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Denetim mesleğinin gerektirdiği etik ilke ve kurallara uyan, Seyahat engeli bulunmayan İletişim becerileri yüksek, Süreç ve detay odaklı, Aktif olarak araç kullanabilen B Sınıfı ehliyeti olan Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) 25-30 Yaş aralığında Bay İstanbul Avrupa yakasında oturan; Yeşilköy, Bahçelievler, Yenibosna, Bakırköy ve civarlarında ikamet eden takım arkadaşı aranmaktadır.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere, İç kontrol usullerinin belirlenmesiyle ilgili çalışmaları yürütecek, Şirketin stratejileri ve yıllık planlarına, şirket hedeflerine ulaşmayı amaçlayan iç kontrol faaliyetlerini organize edip, uygulanmasını sağlayacak, İç kontrol sisteminin etkinliğini ve verimliliğini sağlayacak, Proses ve sistemlerin mevzuata, standartlara uygunluğunu izleyip, proses ve sistem gelişimiyle ilgili öneriler hazırlayacak, Üst yönetim için analiz raporları ve iyileştirme çalışmaları yapacak ve Denetim Komitesi’ne düzenli raporlama yapacak, Gruba bağlı farklı şirketlerde ve farklı lokasyonlarda iç kontroller yapacak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İşletme, finans, ekonomi, endüstri mühendisliği vb. bölümlerinden mezun, Şubeli organizasyonlarda asgari 7 yıl tecrübeli İç kontrol sistemi ve organizasyonu kuruluş tecrübesi olan, CCSA, CIA, CRMA, CCSA belgelerinden birine sahip İç denetçilerle muhatap olup taleplere cevap verebilecek Planlama ve zaman yönetimi bilinci yüksek İngilizce bilen Risk temelli kontrol tekniklerine ve COSO modeline hakim Kendini geliştirmeyi hedefleyen, yeni teknolojilere açık İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek, Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis programlarından etkin düzeyde yararlanabilen bayan ve askerlikle ilişkisi olmayan bay adayların özgeçmişlerini ulaştırmaları rica olunur. Başvurular gizli tutulacak ve cevaplandırılacaktır.

  Sektör: Danışmanlık, Holding, İnşaat

  Pozisyon: Müdür, Müdür Yardımcısı, Yönetici

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere, Şirketin stratejileri ve yıllık planlarına uygun olarak risk odaklı denetim planları hazırlayacak, Gruba bağlı farklı şirketlerde ve farklı lokasyonlarda denetim yapacak, Dış hizmet sağlayıcılarının yetkinliğini ve yeterliliğini gözden geçirecek, Üst yönetim için analiz raporları ve iyileştirme önerileri sunup, Denetim Komitesine düzenli rapor verilmesini sağlayacak, İç denetim usullerinin belirlenmesiyle ilgili öneriler yapacak, iç denetim yönetmeliğinde ihtiyaç duyulan değişikliklerle ilgili öneriler yapacak,

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Alanında asgari 7 yıl tecrübeli, Yabancı şirketlerde, denetim firmalarında, finans sektöründe deneyim sahibi Şubeli organizasyonlarda denetim yapmış olan, Stratejik, ekonomik ve operasyonel riskleri değerlendirebilen, Analitik düşünme ve sayısal, istatistiki analiz yetkinliği olan Raporlama ve sunum yetkinliğine sahip, Denetim standartlarına ve uygulama rehberlerine hakim, CIA belgesine sahip CFSA, CRMA, CCSA belgelerinden birine sahip, SMMM veya bağımsız denetçi belgesine sahip, İç denetim sistemi ve organizasyonu kuruluş deneyimi olan, Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis programlarından etkin düzeyde yararlanabilen bayan ve askerlikle ilişkisi olmayan bay adayların özgeçmişlerini ulaştırmaları rica olunur. Başvurular gizli tutulacak ve cevaplandırılacaktır.

  Sektör: Danışmanlık, İnşaat, Holding

  Pozisyon: Müdür, Yönetici, Koordinatör

 • Pca Sertifikasyon HizmetleriAnkara, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 26 Nisan 2017

  İş AçıklamasıISO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ, ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ ve ISO 22000 GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ standartlarında görevlendirilmek üzere baş denetçiler aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler- İlgili standartların en az birinde Baş Denetçi Sertifikasına sahip (zorunludur!!!), - Üniversite mezunu (Tercihen gıda, inşaat, makina, elektrik, endüstri vb. bölümler) - 5 yıl iş tecrübesine sahip (zorunludur!!!), - Bay veya bayan, - Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, - Seyahat engeli olmayan, freelance çalışacak, - Bilgisayar kullanmayı bilen, - Tercihen İngilizce bilen, - Çalışkan, dürüst, planlı ve düzenli

  Sektör: Belgelendirme/Marka/Patent, Danışmanlık, Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Denetçi, Danışman

 • İş AçıklamasıSunduğu ürün ve hizmetlerle çağdaş bir teknoloji şirketi olmayı başaran bilişim sektörünün lider kuruluşlarından Pupa Bilişim, 2006’dan beri Türkiye'de Apple Markalı Ürünlere perakende mağazacılık , eğitim kurumları ve kurumsal satış ve yetkili teknik servis hizmeti vermektedir.Müşterilerine teknolojinin sunduğu en iyi ekipman sağlamaktadır.Perakende mağazacılıkta 11 fmağazaya sahip olup , Yetkili Teknik Servis olarak ise 11 servis noktası ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır . Ataşehir 'de hizmet verdiğimiz merkezimizde bizimle birlikte çalışacak " Denetim ve Performans Değerlendirme Yöneticisi " pozisyonu için aşağıda işin tanımı ve niteliklerini belirtmiş olduğumuz adayların başvurularını bekliyoruz . ​Yıllık iç denetim planı hazırlamak ve gerekli hallerde revize etmek , Denetim planı doğrultusunda teknik servis ve mağazaların stok kontrolü ve denetimi , Belirlenmiş olan şirketiçi politika , yönetmelik , sözleşme ve prosedürlere uyulmasını denetlemek ve yönetime raporlanması,

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu , Akıcı ingilizcesi olan , İstikrarlı, düzenli, iş geçmişine sahip referansları olan, Prensipli, sistemli, planlı, metodlu, raporlu çalışma disiplinlerine sahip, Benzer pozisyonda en az 5 yıl çalışmış olmak İyi derecede ofis programı kullanmak , Erkek adaylar için , askerlik ile ilişiği kesilmiş olmak.

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı

 • İş AçıklamasıESKON, Enerji Verimliliği Dan.Periyodik Kontrol ve Müh. Hiz. Ltd. Şti. Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından Akredite edilmiş A Tipi Muayene kuruluşu olarak 8 yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermektedir. ESKON A Tipi Muayene Kuruluşu olarak kaldırma ekipmanları, basınçlı kap ve asansör muayenelerinde "Periyodik Muayene Sorumlusu" pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine, Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği veya MYO makine bölümlerinden mezun, Tercihen, İş ekipmanları ve/veya Asansör Kontrollerinde tecrübeli, MS Ofis programlarını ileri düzeyde kullanabilen, İletişim ve Koordinasyon yeteneğine sahip, Yönetim ve Motivasyon becerilerine sahip, Zaman yönetimi ve organizasyon becerilerine yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Sürücü ehliyeti sahibi olan aktif araç kullanabilen, Erkek başvuru sahipleri için askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan,

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis

 • BNP Paribas Cardif Emeklilikİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Nisan 2017

  İş AçıklamasıYıllık iç kontrol planı çerçevesinde kendisine verilmiş olan sorumluluk alanındaki kontrol faaliyetlerinin belirlenmiş olan tamamlanma tarihleri içerisinde gerçekleştirilmesini sağlamak, Genel Merkez Risk Kontrol Yönetimi ile işbirliği ve iletişim faaliyetlerinde bulunmak, Kontrol faaliyetlerinde, sorumluluk alanı ile ilişkili tüm yasal mevzuatı ve Şirket prosedürlerini takip ederek, gelişme ve değişmeleri izlemek, kontrol çalışmalarında gerekli düzenlemelerin yapılmasını sağlayarak kontrol faaliyetinin etkinliğinin arttırmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin tercihen İşletme,İktisat veya Mühendislik bölümlerinden mezun, Minimum 3 yıl bankacılık veya sigorta sektöründe uyum, iç kontrol veya iç denetim tecrübesi olan İyi derecede ingilizce bilen, MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Tercihen SQL bilgisi olan, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünce yapısına ve çoklu görev yürütme yeteneğine sahip.

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Yönetmen, Müdür, Müfettiş, Uzman, Yönetici

 • İhlas Pazarlamaİstanbul Avrupa 24 Nisan 2017

  İş Açıklaması•Banka takibini, kontrolünü ve denetimini yapabilecek. •Denetim sonuçlarının raporlanması, riskli hususlar ile ilgili bölümlerin aldığı aksiyonların takip edilerek, süreçlerin geliştirilmesine yönelik çalışılması, •Kaynakların etkili, ekonomik ve verimli kullanılması bakımından incelemelerin yapılması, •Şirket içi uygulamaların kontrolü, revizyonu ve yeniden tasarlanması, •Denetim çalışması neticesinde ortaya çıkan denetim bulgularının departmanlar ile paylaşılması, gerekli aksiyon planlarının önerilmesi, •Sektörlerin risk ve kontrol ortamlarındaki gelişmelerini takip edilmesi.

  Aranan Nitelikler•4 yıllık üniversitelerin tercihen İşletme, Ekonomi, İktisat, Endüstri Mühendisliği veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, •Bağımsız Denetim şirketlerinde veya şirketlerin İç Denetim bölümlerinde en az 2 sene görev yapmış, •Süreç ve/veya risk izleme denetimleri konusunda deneyimli, •MS Office uygulamalarını ileri düzeyde kullanabilen, •Takım çalışmasına yatkın, •Seyahat engeli olmayan, •Araştırmacı ve analitik düşünce yapısına sahip, •Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Banka Takip Denetimcisi aramaktayız.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Denetçi

 • Net Danışmanlıkİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Nisan 2017

  İş AçıklamasıCE sertifikalandırma süreçlerine ilişkin basınçlı kaplar alanında uygunluk değerlendirmesi yapmak, Sertifikasyon için gereken süreçleri belirlemek, Müşteriden gelen talebe yönelik teknik çözümleme yapmak, Bu çözümlemeye göre hangi yöntemin uygun olacağını belirlemek, Bu yönteme ilişkin fiyatlandırma yapmak, Yurtdışı merkez ile koordineli bir şekilde çalışmak.

  Aranan NiteliklerTercihen mühendislik dallarında lisans mezunu, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Keywords: pressure vessels, pressure vessel, pressure equipment, PED, basınçlı kap, basınçlı tüp, doğalgaz depolama, LPG, LNG

  Sektör: Endüstri, Belgelendirme/Marka/Patent, Enerji

  Pozisyon: Yönetici, Yetkili, Şef / Amir, Sorumlu, Denetçi

 • ACAR OSGBİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Nisan 2017

  İş AçıklamasıTehlikeli ve Çok Tehlikeli sınıfa giren firmalara "İş Güvenliği Uzmanı" olarak görev alacak. İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili mevcut ve ilerde oluşabilecek durumlarla ilgili risk değerlendirmeleri yapabilecek, Konusu ile ilgili eğitim verebilecek.

  Aranan NiteliklerA ve B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı, Proje bazlı veya sürekli çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Hedef odaklı çalışabilen, Karar alabilme yeteneği olan, Tercihen İngilizce bilen, Etkin iletişim becerisi ve temsil yeteneğine sahip, Problem çözücü ve sonuç odaklı, Analitik düşünce yapısına sahip, Disiplinli, sistemli ve raporlu çalışmayı benimseyen ACAR OSGB (www.acarosgb.com) TETKO AKADEMİ (www.tetkoakademi.com) TETKOLAB (www.tetkolab.com) TETKO TEST TEKNİK KONTROL (www.tetko.com.tr)

  Sektör: Danışmanlık, Mühendislik, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Danışman, Denetçi, Mühendis, Uzman

 • Madame Coco Parisli Ev Butiğiİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıPerakende Mağazaların İç Denetim Süreçlerinin uygulanmasını ve sürdürülebilirliğini sağlayacak, Gerekli planlı iç denetimleri yapmak, planlama ve koordinasyon faaliyetlerini sürdürecek, Kuruluş süreç performansını izlemek ve gerekli süreç iyileştirmesini koordine edecek Denetim faaliyetlerinin ve çalışmalarının planlanan sürede ve kapsamda gerçekleştirilmesini sağlama faaliyetlerinden sorumlu olacak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden veya Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip, öğrenmeye hevesli, Takım çalışmasına yatkın, sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, 28 yaşını aşmamış, MS Office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, ERP sistemi deneyimi olan (Tercihen Nebim Winner) Şirketlerin İç Denetim departmanlarında 2 yıl deneyimli (perakende deneyimi tercih sebebidir) Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,    

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • TETKO TEST TEKNİK KONTROLİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Nisan 2017

  İş AçıklamasıÇevre ve Ortam Ölçümü Laboratuvarımızda çalışan personeli yönetebilecek, firmanın hedef ve stratejileri doğrultusunda iş geliştirebilecek, ölçüm, analiz, danışmanlık ve laboratuvar sektöründe deneyimli Mühendis

  Aranan NiteliklerSektörde en az 2 yıl deneyimli Sürücü Belgesi olan ve seyahat engeli bulunmayan Tercihen İngilizce bilen İş Geliştirebilen, ekip çalısmasına yatkın Problem çözücü ve sonuç odaklı Etkin İletişim becerisi ve temsil yeteneğine sahip Analitik düşünce yapısına sahip Sistemli ve raporlu çalışmayı benimseyen Neşeli, iyimser, girişken, kendine güvenen ACAR OSGB (www.acarosgb.com) TETKO TEST TEKNİK KONTROL (www.tetko.com.tr) TETKO AKADEMİ (www.tetkoakademi.com)

  Sektör: Kamu

  Pozisyon: Mühendis, Kimyager, Denetçi

 • İş AçıklamasıOYAK Genel Müdürlüğü ve OYAK Grup şirketlerinde denetim, inceleme ve soruşturma faaliyetleri.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin siyasal bilgiler, iktisadi ve idari bilimler, işletme, ticari bilimler veya iktisat fakültelerinden mezun, 4 büyük uluslararası bağımsız denetim şirketlerinden birinin denetim bölümünde en az 3 yıl çalışmış ve ekip şefliği yapmış olan, UFRS/TFRS bazlı bireysel (solo) ve konsolide finansal mali tablo denetiminde ve konsolidasyon işlemlerinde tecrübeli ve yetkin, UFRS/TFRS ve SPK mevzuatı ile UDS/TDS’ye hakim, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen ilgili alanlarda yüksek lisans yapmış ve CIA, CFE, CRMA, SMMM, CPA, BD, CISA vb. uluslararası mesleki sertifikalara sahip olan, Microsoft Office uygulamalarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış, 32 yaşını geçmemiş, çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Denetçi, Müfettiş

 • Watsonsİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 21 Nisan 2017

  İş AçıklamasıUniversity degree in a relevant field from a reputable university, Fluency in English, minimum 3 years of experience in external (preferably Big Four) or/and internal audit within multinational organizations), Good command of MS Office applications, Careful and detail oriented work attitude, patient personality, believes in teamwork, Excellent analytical and communication skills, Strong reporting and analyzing skills, All male candidates must have completed their military services.

  Aranan NiteliklerHelp ensuring compliance with the company's internal control procedures in all business processes, Close follow up of capex spendings and obtain group approval when necessary, Perform periodic store compliance audits, Control of bank account change processes according to group policies, Periodical reporting of all internal checks and processes, Assist and follow up internal and external audit processes, Take part in developing and implementing company local policies and procedures, Helping stock-take processes of stores, post-pick audit process in the warehouse and taking corrective actions in line with policies & procedures.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • ACAR OSGBİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Nisan 2017

  İş AçıklamasıMevcud müşterilerin memnuniyet analizlerinin yapılması, Yeni müşteri portföyü oluşturmak, randevu ve sunum yapmak, Yeni müşterinin sözleşme, hizmet ve tahsilat süreçlerini sağlıklı yapabilmesi, Müşteri ihtiyaçları ve pazarın yapısı dikkate alınarak gerekli satış arttırıcı çalışmalarının planlanması ve sahada uygulanması, Mevcut müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilerek, pazarın ihtiyaç ve beklentileri ile rakip faaliyetlerinin yakından takip edilerek gerekli eylem planlarının hazırlanması. ACAR İş Güvenliği ve İş Sağlığı (OSGB) (www.acarosgb.com, www.acarosgb.com.tr) TETKO TEST TEKNİK KONTROL A.Ş (www.tetko.com.tr) ​TETKO BELGELENDİRME (www.tetkobelgelendirme.com) TETKO AKADEMİ (www.tetkoakademi.com)

  Aranan NiteliklerFirmamızın İSTANBUL merkez ofisinde çalıştırılmak üzere SATIŞ TEMSİLCİSİ alınacaktır. OSGB (İş Güvenliği) satış alanında ilgisi olan, İletişim becerisi güçlü, temsil yeteneği ve liderlik vasıfları gelişmiş, Problem çözme, analiz, planlama ve takip yeteneği olan, Seyahat engeli olmayan, aktif araç kullanabilen, Hedef odaklı, problem çözücü ve sonuç odaklı çalışan, İletişim ve organizasyon yeteneği kuvvetli, Raporlu çalışabilen, Müşteri portföyünün geliştirilmesi ve satışla ilgili tüm süreçlerin yürütülmesinde yönetsel olarak rol alacak, BAY / BAYAN SATIŞ TEMSİLCİSİ

  Sektör: Danışmanlık, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Mühendis, Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi

 • INSPECCO Belgelendirme ve Gözetim Hizmetleriİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Tüm Türkiye Bugün

  İş AçıklamasıINSPECCO BELGELENDİRME ve GÖZETİM HİZMETLERİ A.Ş. Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından akredite edilmiş olup, belgelendirme ve gözetim alanında hizmet vermektedir. Şirketimiz için "BAŞ DENETÇİ" olarak görev yapacak, aşağıda belirtilen özellikleri taşıyan, takım arkadaşları arıyoruz. ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, ISO 50001, OHSAS 18001 Yönetim Sistemlerinden en az birinde baş denetçi sertifikalı, Tercihen birden fazla sistemde entegre baş denetçi olan, Denetim planlarını hazırlayıp bildirecek, Denetimleri planlandığı şekilde gerçekleştirip sonuçlarını raporlayacak,

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, tercihen mühendislik fakültelerinden mezun, İyi düzeyde İngilizce bilen, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, Microsoft Office uygulamalarını iyi seviyede kullanabilen, Sözleşmeli olarak çalışabilecek (denetim başı ücretlendirme veya part time) Temsil yeteneğine sahip olan, İletişim becerileri gelişmiş, sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına uyum gösterebilecek, Tarafsız ve bağımsız karar verme yeteneği olan.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Endüstri, Belgelendirme/Marka/Patent

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Yönetici, Denetçi

 • Moore Stephens Türkiyeİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 19 Nisan 2017

  İş AçıklamasıHizmet Verdiğimiz Firmaların Vergi Denetimlerinde, Raporlamalarında ve Danışmanlık Hizmetlerinin Verilmesinde Görev Alınması.

  Aranan Nitelikler- Örgün Eğitim Veren Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin 4 Yıllık Bölümlerinden Mezun, - S.M.M.M Belgesine Sahip - Vergi Mevzuatına Hakim - Tekdüzen Muhasebe Sistemine hakim, - Microsoft Office (Excel, Word Vb.) Programlarını Etkin Olarak Kullanabilen, - Disiplinli, Titiz, Prezentabl ve Sorumluluk Sahibi, - Sözlü ve Yazılı İletişim Becerisine Sahip, Beşeri İlişkileri Kuvvetli, - İstanbul'da İkamet Eden, - Ekip Çalışmasına Uyumlu, Sorumluluk Alabilen, - Seyahat Engeli Olmayan, - Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Gösterebilecek, - Erkek Adaylar İçin Askerlik Görevini Tamamlamış. Personel İhtiyacımız Vardır.

  Sektör: Mali Denetim-Vergi

  Pozisyon: Denetçi

 • İş AçıklamasıİŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ MEVZUATINA HAKİM RAPORLAMA YAPACAK VE İLGİLİ PROSEDÜRLERİ HAZIRLAYABİLECEK SÖZLÜ VE YAZILI İLETİŞİM BECERİSİ YÜKSEK TAKIM ÇALIŞMSINA YATKIN OSGB BÜNYESİNDE TAM ZAMANLI ÇALIŞABİLECEK TAKIM ARKADAŞI ARANMAKTADIR.

  Aranan NiteliklerİSTANBULDA ARAÇ KULLANABİLEN 3-4 YILLIK İŞ TECRÜBESİ OLAN ÇSGB TARAFINDAN A-B SERTİFİKASI OLAN İSTANBUL AVRUPA YAKASI ESENYURT-BEYLİKDÜZÜ VE AVCILARDA İKAMET EDEN

  Sektör: Danışmanlık, Bioteknik

  Pozisyon: Danışman

 • Madame Coco Parisli Ev Butiğiİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıMADAME COCO, Mecidiyeköy'de bulunan Merkez Ofisimizde görevlendirilmek üzere,Türkiye genelindeki MADAME COCO mağazalarında depo ve mağazalarda yapılan sayımların sisteme aktarılması,sayım planlarının yapılması,sayım ekibinin yönlendirilmesi,sayım sonuçlarının incelenmesi, sonuçlandırılması ve raporlanmasını gerçekleştirecek "Stok Kontrol Uzmanı" arıyoruz.    

  Aranan NiteliklerEn az Lise, Tercihen MYO ve/veya Üniversite mezunu olan En az 3 yıl tecrübeli, Stok konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Veri analizleri ve raporlamaları gerçekleştirecek, Kendisine bağlı sevkiyat birimleri arasında uyum ve koordinasyonu, bununla birlikte depo ve sevkiyat birimleri ile satış birimleri arasında iletişim ve koordinasyonu gerçekleştirecek. MS office programlarını kullanabilen, Nebim V3 programını kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  

  Sektör: Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman, Sorumlu

 • Madame Coco Parisli Ev Butiğiİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıPerakende Mağazaların İç Denetim Süreçlerinin uygulanmasını ve sürdürülebilirliğini sağlayacak, Gerekli planlı iç denetimleri yapmak, planlama ve koordinasyon faaliyetlerini sürdürecek, Kuruluş süreç performansını izlemek ve gerekli süreç iyileştirmesini koordine edecek Denetim faaliyetlerinin ve çalışmalarının planlanan sürede ve kapsamda gerçekleştirilmesini sağlama faaliyetlerinden sorumlu olacak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden veya Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip, öğrenmeye hevesli, Takım çalışmasına yatkın, sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, 28 yaşını aşmamış, MS Office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, ERP sistemi deneyimi olan (Tercihen Nebim Winner) Şirketlerin İç Denetim departmanlarında 2 yıl deneyimli (perakende deneyimi tercih sebebidir) Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,    

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • Moore Stephens Türkiyeİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 19 Nisan 2017

  İş AçıklamasıHizmet Verdiğimiz Firmaların Denetimlerinde, Raporlamalarında ve Danışmanlık Hizmetlerinin Verilmesinde Görev Alınması.

  Aranan Nitelikler- Örgün Eğitim Veren Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin 4 Yıllık Bölümlerinden Mezun, - Denetim Konusunda Kariyer Hedefi Olan, - İyi Seviyede İngilizce bilen, - Araştırma ve Öğrenmeye Hevesli, - Microsoft Office (Excel, Word Vb.) Programlarını Etkin Olarak Kullanabilen, - Disiplinli, Titiz,Prezentabl, ve Sorumluluk Sahibi, - Sözlü ve Yazılı İletişim Becerisine Sahip, Beşeri İlişkileri Kuvvetli, - Ekip Çalışmasına Uyumlu, Sorumluluk Alabilen, - Seyahat Engeli Olmayan, - Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Gösterebilecek, - Erkek Adaylar İçin Askerlik Görevini Tamamlamış, - İstanbul'da İkamet Eden, Personel İhtiyacımız Vardır.

  Sektör: Mali Denetim-Vergi

  Pozisyon: Denetçi

 • Adeccoİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 11 Nisan 2017

  İş Açıklaması· Tedarik edilen ürünleri kabul kontrol prosedürüne göre örnekleme yöntemiyle kontrol ederek onaylamak, · İlgili markanın mağazacılık kalite standartlarına uymayan ürünlerin depoya ya da mağazalara sevk edilmesine engel olmak ve gerekli raporlamayı yapmak, Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan NiteliklerAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ve Esenyurt Lojistik Merkezi'nde görev alacak '' Inspector '' arayışımız bulunmaktadır. · Meslek Yüksek Okulu veya lise mezunu, · Dikiş teknikleri, model, kumaş ve kalıp bilgisi olan, · Inspector alanında 3-15 sene deneyimli, · MS Office uygulamalarına hakim, · Tercihen İngilizce bilen ve aktif olarak kullanabilen, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, · Vardiyalı çalışma sistem (08:00-16:30 / 13:30-22:00) ile çalışabilecek,

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Kontrolör

 • İş AçıklamasıÖrme Dış Giyim alanında faaliyet gösteren, Fransa, İngiltere, İspanya gibi ülkelerle çalışmakta olan müşterimiz için 'Sosyal Uyumluluk Yöneticisi' arayışındayız.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli, Yabancı müşterilerle çalışmış, Sedex BSCI gibi raporlamaları bilen, bu raporlarla ilgilenecek, İş ve İşçi kanunlarını bilen, Atölye ve Fabrikaları denetleyebilecek Denetimlerle ilgili raporlamalar yapabilecek Müşterilerle bu konular hakkında iletişimde bulunacak.

  Sektör: Danışmanlık, Tekstil, Dış Ticaret

  Pozisyon: Yönetici, Sorumlu, Uzman, Denetçi

 • İş AçıklamasıAdvantis Consulting Turquie, Cabinet français en conseil, stratégie et développement, actif dans l'écosystème en Turquie à Istanbul depuis 2003, est reconnu pour la qualité de ses prestations et pour la valeur ajoutée de son expertise dans l'accompagnement opérationnel d'entreprises francophones sur le marché turc. Advantis Consulting offre à ses clients un savoir-faire de haut niveau, une méthodologie et des techniques éprouvées, une expérience multisectorielle avec une intervention dans l’ensemble de ses métiers. Variété des missions, dimension relationnelle, environnement international et expériences managériales... sont le cadre de travail multidimensionnel que propose Advantis Consulting à ses consultants chefs de projet qui travaillent à la réalisation de missions stratégiques de développement international pour nos clients PME, ETI et Grands Groupes. Dans ce contexte et pour appuyer notre équipe franco-turque, dans le pilotage et la réalisation de missions, nous recherchons : Un(e) Consultant(e) Chef de Projet Vous disposerez d'au moins 4/5 ans d’expériences en tant que consultant et/ou dans le cadre de responsabilités exercées dans les fonctions de gestion stratégique et opérationnel de projet, dans le business développement et/ou le marketing. Vos missions seront de : Porter et développer la stratégie d’Advantis Consulting Assurer et participer à la réalisation des missions Participer aux missions de M&A et de mise en place de partenariats stratégiques Assurer la production des livrables clés et outils de reporting sur mission Etudes de marché et analyses sectorielles Prospection et développement commerciale Accompagnement opérationnel sur terrain Développer et entretenir l’écosystème de partenaires Participer à la promotion du marché Turc

  Aranan NiteliklerCritères recherchés : Diplômé(e) de formation supérieure universitaire ou école de commerce Vous disposez d’une expérience professionnelle en Turquie d’au moins 4/5 ans Vous maîtrisez parfaitement le français, l’anglais et le turc Vous avez le sens de l’analyse, de la synthèse et la capacité à aborder des sujets complexes Vous êtes curieux(se), enthousiaste, rigoureux(se), autonome et efficace et aimez les challenges Vous possédez de compétences dans la formalisation de documents et livrables à destination des clients et avez capacité à retranscrire simplement et pertinemment les messages. Vous maîtrisez parfaitement les outils de bureautique Powerpoint, Excel et Word. Conditions et avantages: Contrat de droit local turc Salaire en TL + intéressement sur le CA développé Assurance maladie privée et Responsabilité Civil Ligne mobile entreprise Environnement MAC Horaires flexibles Congés Payés de 3 semaines Merci d'envoyez votre candidature lettre motivation+CV+Photo (en français) avec la REF : ADV2017-02CS par mail à projet@advantis.com.tr

  Sektör: Danışmanlık, Dış Ticaret, Pazar / Piyasa Araştırma

  Pozisyon: Danışman, Yönetici

 • EYİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Mart 2017

  İş AçıklamasıEY is a global leader in Assurance, Tax, Corporate Finance and Advisory services. The insights and quality services we deliver help build trust and confidence in the capital markets and in economies the world over. We develop outstanding leaders who team to deliver on our promises to all of our stakeholders. In so doing, we play a critical role in building a better working world for our people, for our clients and for our communities. Our 212,000 people, in more than 150 countries, are united by our shared values, which inspire our people worldwide and guide them to do the right thing, and our commitment to quality, which is embedded in who we are and everything we do. Our offices around the world use the same methodology and are linked through an integrated technology platform to enable instantaneous communication and collaboration among team members, regardless of location. As a member of EY Global, in Turkey we operate in 4 offices located in Istanbul, Ankara, Bursa and Izmir, with more than 1000 people for 30 years. Responsible for learning and implementing the M&A life cycle and process, working with cross-functional teams made up of members of both the acquiring and acquired organizations. Performs industry and company research utilizing online tools and publicly available information Participates and assists in preparing for meetings with target/investor management teams Assists in preparing reports and schedules that will be delivered to clients and other parties Assists in business development activities and identification of potential clients Assists in preparing technical (valuation etc) analysis for the investor/target Develops and maintains productive working relationships with client personnel

  Aranan NiteliklerWe are seeking for Experienced Assistant to join our Transaction Advisory Services / Mergers & Acquisitions team with the following qualifications; Bachelor’s or Master’s degree in Business, Finance, Economics or other related field. Corporate finance courses taken is a plus. Min. 1-2 years of experience in relevant areas such as Corporate Finance, Due Diligence, Equity Research, Strategic Planning and Business Development Knowledge of M&A transactions and the trends in the market General knowledge about M&A process and technical issues such as valuation methodologies Proficiency with MS Office Strong work initiative and the ability to adapt to new challenges and ideas Strong analytical, interpersonal and communication skills English language skills (excellent written and verbal communication) No travel restrictions Preferably military service obligation completed for male candidates

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Denetçi

 • İş AçıklamasıBURSADA İKAMET EDEN 5188 SAYILI KANUNA İSTİNADEN ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTI BULUNAN ÖZEL GÜVENLİK PERSONELLERİ ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTINA SAHİP EKİP ÇALIŞMASINA UYGUN BEŞERİ İLİŞKİLERE ÖZEN GÖSTEREN DİKSİYONUNA DİKKAT EDEN VARDİYAYA UYUM SAĞLIYACAK ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ

  Sektör: Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Güvenlik Görevlisi, Eleman, Şef / Amir

 • İş AçıklamasıControl Union, 1920 yılında Hollanda merkezli kurulan, 2001 yılından bugüne Türkiye'de faaliyet gösteren gözetim ve belgelendirme şirketidir. İzmir'de bulunan Sertifikasyon Bölümümüzün Tarım Departmanında görev almak üzere; organik tarım, organik hayvancılık, GLOBALG.A.P. ve çeşitli sosyal tarım programlarının denetimlerini gerçekleştirecek tarım kontrolörleri arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTarım Kontrolörü olarak görevlendirilmek üzere, Organik tarım ve/veya hayvancılık konusunda en az 2 yıllık deneyime sahip Üniversitelerin Ziraat Mühendisliği ve/veya Zootekni bölümlerinden mezun İyi derecede İngilizce bilen Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen Ekip çalışmasına yatkın Seyahate engeli olmayan B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen Askerliğini tamamlamış İzmir'de ikamet eden Erkek adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Belgelendirme/Marka/Patent

  Pozisyon: Kontrolör, Denetçi

İş Habercisi - Denetim/Audit İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?