Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Denetim/Audit İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Denetim/Audit
 • İş AçıklamasıAdvantis Consulting Turquie, Cabinet français en conseil, stratégie et développement, actif dans l'écosystème en Turquie à Istanbul depuis 2003, est reconnu pour la qualité de ses prestations et pour la valeur ajoutée de son expertise dans l'accompagnement opérationnel d'entreprises francophones sur le marché turc. Advantis Consulting offre à ses clients un savoir-faire de haut niveau, une méthodologie et des techniques éprouvées, une expérience multisectorielle avec une intervention dans l’ensemble de ses métiers. Variété des missions, dimension relationnelle, environnement international et expériences managériales... sont le cadre de travail multidimensionnel que propose Advantis Consulting à ses consultants chefs de projet qui travaillent à la réalisation de missions stratégiques de développement international pour nos clients PME, ETI et Grands Groupes. Dans ce contexte et pour appuyer notre équipe franco-turque, dans le pilotage et la réalisation de missions, nous recherchons : Un(e) Consultant(e) Chef de Projet Vous disposerez d'au moins 4/5 ans d’expériences en tant que consultant et/ou dans le cadre de responsabilités exercées dans les fonctions de gestion stratégique et opérationnel de projet, dans le business développement et/ou le marketing. Vos missions seront de : Porter et développer la stratégie d’Advantis Consulting Assurer et participer à la réalisation des missions Participer aux missions de M&A et de mise en place de partenariats stratégiques Assurer la production des livrables clés et outils de reporting sur mission Etudes de marché et analyses sectorielles Prospection et développement commerciale Accompagnement opérationnel sur terrain Développer et entretenir l’écosystème de partenaires Participer à la promotion du marché Turc

  Aranan NiteliklerCritères recherchés : Diplômé(e) de formation supérieure universitaire ou école de commerce Vous disposez d’une expérience professionnelle en Turquie d’au moins 4/5 ans Vous maîtrisez parfaitement le français, l’anglais et le turc Vous avez le sens de l’analyse, de la synthèse et la capacité à aborder des sujets complexes Vous êtes curieux(se), enthousiaste, rigoureux(se), autonome et efficace et aimez les challenges Vous possédez de compétences dans la formalisation de documents et livrables à destination des clients et avez capacité à retranscrire simplement et pertinemment les messages. Vous maîtrisez parfaitement les outils de bureautique Powerpoint, Excel et Word. Conditions et avantages: Contrat de droit local turc Salaire en TL + intéressement sur le CA développé Assurance maladie privée et Responsabilité Civil Ligne mobile entreprise Environnement MAC Horaires flexibles Congés Payés de 3 semaines Merci d'envoyez votre candidature lettre motivation+CV+Photo (en français) avec la REF : ADV2017-02CS par mail à projet@advantis.com.tr

  Sektör: Danışmanlık, Dış Ticaret, Pazar / Piyasa Araştırma

  Pozisyon: Danışman, Yönetici

 • Adeccoİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Mart 2017

  İş Açıklaması· Tedarik edilen ürünleri kabul kontrol prosedürüne göre örnekleme yöntemiyle kontrol ederek onaylamak, · İlgili markanın mağazacılık kalite standartlarına uymayan ürünlerin depoya ya da mağazalara sevk edilmesine engel olmak ve gerekli raporlamayı yapmak, Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan NiteliklerAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ve Esenyurt Lojistik Merkezi'nde görev alacak '' Inspector '' arayışımız bulunmaktadır. · Meslek Yüksek Okulu veya lise mezunu, · Dikiş teknikleri, model, kumaş ve kalıp bilgisi olan, · Inspector alanında 3-15 sene deneyimli, · MS Office uygulamalarına hakim, · Tercihen İngilizce bilen ve aktif olarak kullanabilen, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, · Vardiyalı çalışma sistem (08:00-16:30 / 13:30-22:00) ile çalışabilecek,

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Müfettiş

 • İş AçıklamasıÖrme Dış Giyim alanında faaliyet gösteren, Fransa, İngiltere, İspanya gibi ülkelerle çalışmakta olan müşterimiz için 'Sosyal Uyumluluk Yöneticisi' arayışındayız.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli, Yabancı müşterilerle çalışmış, Sedex BSCI gibi raporlamaları bilen, bu raporlarla ilgilenecek, İş ve İşçi kanunlarını bilen, Atölye ve Fabrikaları denetleyebilecek Denetimlerle ilgili raporlamalar yapabilecek Müşterilerle bu konular hakkında iletişimde bulunacak.

  Sektör: Danışmanlık, Tekstil, Dış Ticaret

  Pozisyon: Yönetici, Sorumlu, Uzman, Denetçi

 • İş AçıklamasıOYAK Genel Müdürlüğü ve OYAK Grup şirketlerinde denetim, inceleme ve soruşturma faaliyetleri.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin siyasal bilgiler, iktisadi ve idari bilimler, işletme, ticari bilimler veya iktisat fakültelerinden mezun, 4 büyük uluslararası bağımsız denetim şirketlerinden birinin denetim bölümünde en az 3 yıl çalışmış ve ekip şefliği yapmış olan, UFRS/TFRS bazlı bireysel (solo) ve konsolide finansal mali tablo denetiminde ve konsolidasyon işlemlerinde tecrübeli ve yetkin, UFRS/TFRS ve SPK mevzuatı ile UDS/TDS’ye hakim, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen ilgili alanlarda yüksek lisans yapmış ve CIA, CFE, CRMA, SMMM, CPA, BD, CISA vb. uluslararası mesleki sertifikalara sahip olan, Microsoft Office uygulamalarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış, 32 yaşını geçmemiş, çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Denetçi, Müfettiş

 • İş AçıklamasıSunduğu ürün ve hizmetlerle çağdaş bir teknoloji şirketi olmayı başaran bilişim sektörünün lider kuruluşlarından Pupa Bilişim, 2006’dan beri Türkiye'de Apple Markalı Ürünlere perakende mağazacılık , eğitim kurumları ve kurumsal satış ve yetkili teknik servis hizmeti vermektedir.Müşterilerine teknolojinin sunduğu en iyi ekipman sağlamaktadır.Perakende mağazacılıkta 11 fmağazaya sahip olup , Yetkili Teknik Servis olarak ise 11 servis noktası ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır . Ataşehir 'de hizmet verdiğimiz merkezimizde bizimle birlikte çalışacak " Denetim ve Performans Değerlendirme Yöneticisi " pozisyonu için aşağıda işin tanımı ve niteliklerini belirtmiş olduğumuz adayların başvurularını bekliyoruz . ​Yıllık iç denetim planı hazırlamak ve gerekli hallerde revize etmek , Denetim planı doğrultusunda teknik servis ve mağazaların stok kontrolü ve denetimi , Belirlenmiş olan şirketiçi politika , yönetmelik , sözleşme ve prosedürlere uyulmasını denetlemek ve yönetime raporlanması,

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu , Akıcı ingilizcesi olan , İstikrarlı, düzenli, iş geçmişine sahip referansları olan, Prensipli, sistemli, planlı, metodlu, raporlu çalışma disiplinlerine sahip, Benzer pozisyonda en az 5 yıl çalışmış olmak İyi derecede ofis programı kullanmak , Erkek adaylar için , askerlik ile ilişiği kesilmiş olmak.

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı

 • Moore Stephens Türkiyeİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Mart 2017

  İş AçıklamasıHizmet Verdiğimiz Firmaların Vergi Denetimlerinde, Raporlamalarında ve Danışmanlık Hizmetlerinin Verilmesinde Görev Alınması.

  Aranan Nitelikler- Örgün Eğitim Veren Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin 4 Yıllık Bölümlerinden Mezun, - S.M.M.M Belgesine Sahip - Vergi Mevzuatına Hakim - Tekdüzen Muhasebe Sistemine hakim, - Microsoft Office (Excel, Word Vb.) Programlarını Etkin Olarak Kullanabilen, - Disiplinli, Titiz, Prezentabl ve Sorumluluk Sahibi, - Sözlü ve Yazılı İletişim Becerisine Sahip, Beşeri İlişkileri Kuvvetli, - İstanbul'da İkamet Eden, - Ekip Çalışmasına Uyumlu, Sorumluluk Alabilen, - Seyahat Engeli Olmayan, - Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Gösterebilecek, - Erkek Adaylar İçin Askerlik Görevini Tamamlamış. Personel İhtiyacımız Vardır.

  Sektör: Mali Denetim-Vergi

  Pozisyon: Denetçi

 • İNKAİstanbul Avrupa, İzmir 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıİNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Danışmanlığını yürüttüğümüz, 20 yılı aşkın süredir Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız için "Sosyal Denetim Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerLisans Mezunu, Alanında 3 - 5 yıl tecrübeli, Çevresel ve sosyal sürdürülebilirlik konusunda gerekli çalışmaları yürütmüş, Sedex ve clear to wear gibi sosyal denetim uygulama sistemlerini bilen, Tercihen yurt dışı menşeili bir firmada görev almış, Ekip yönetimi tecrübesine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, 32 yaşını aşmamış, İstanbul Avr. Yakssı'nda ikâmet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu

 • İNKAİstanbul Avrupa, İzmir 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıİNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Danışmanlığını yürüttüğümüz, 1996 yılından bu yana vergi ve mali danışmanlık hizmeti veren firmamız için, danışmanlık tarafında ilerlemek isteyen “Vergi Denetmeni” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerLisans mezunu, Vergi denetimi alanında 3 - 5 yıl arası deneyim sahibi, Raporlama becerisi gelişmiş, İyi derecede İngilizce bilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Danışmanlık tarafında deneyim kazanmak isteyen, İstanbul – Avrupa Yakası’nda ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Finansal Analist

 • İş AçıklamasıBURSADA İKAMET EDEN 5188 SAYILI KANUNA İSTİNADEN ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTI BULUNAN ÖZEL GÜVENLİK PERSONELLERİ ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTINA SAHİP EKİP ÇALIŞMASINA UYGUN BEŞERİ İLİŞKİLERE ÖZEN GÖSTEREN DİKSİYONUNA DİKKAT EDEN VARDİYAYA UYUM SAĞLIYACAK ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ

  Sektör: Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Güvenlik Görevlisi, Eleman, Şef / Amir

 • Watsonsİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 21 Mart 2017

  İş AçıklamasıUniversity degree in a relevant field from a reputable university, Fluency in English, minimum 3 years of experience in external (preferably Big Four) or/and internal audit within multinational organizations), Good command of MS Office applications, Careful and detail oriented work attitude, patient personality, believes in teamwork, Excellent analytical and communication skills, Strong reporting and analyzing skills, All male candidates must have completed their military services.    

  Aranan NiteliklerHelp ensuring compliance with the company's internal control procedures in all business processes, Close follow up of capex spendings and obtain group approval when necessary, Perform periodic store compliance audits, Control of bank account change processes according to group policies, Periodical reporting of all internal checks and processes,                      Assist and follow up internal and external audit processes, Take part in developing and implementing company local policies and procedures, Helping stock-take processes of stores, post-pick audit process in the warehouse and taking corrective actions in line with policies & procedures.  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • Moore Stephens Türkiyeİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıHizmet Verdiğimiz Firmaların Denetimlerinde, Raporlamalarında ve Danışmanlık Hizmetlerinin Verilmesinde Görev Alınması.

  Aranan Nitelikler- Örgün Eğitim Veren Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin 4 Yıllık Bölümlerinden Mezun, - Denetim Konusunda Kariyer Hedefi Olan, - İyi Seviyede İngilizce bilen, - Araştırma ve Öğrenmeye Hevesli, - Microsoft Office (Excel, Word Vb.) Programlarını Etkin Olarak Kullanabilen, - Disiplinli, Titiz,Prezentabl, ve Sorumluluk Sahibi, - Sözlü ve Yazılı İletişim Becerisine Sahip, Beşeri İlişkileri Kuvvetli, - Ekip Çalışmasına Uyumlu, Sorumluluk Alabilen, - Seyahat Engeli Olmayan, - Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Gösterebilecek, - Erkek Adaylar İçin Askerlik Görevini Tamamlamış, - İstanbul'da İkamet Eden, Personel İhtiyacımız Vardır.

  Sektör: Mali Denetim-Vergi

  Pozisyon: Denetçi

 • TÜVTÜRKİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Mart 2017

  İş AçıklamasıÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları, Türkiye'de periyodik araç muayenesinde yetkili ve görevli tek kuruluş olarak uluslararası standartlarda gerçekleştirdiği periyodik araç muayenesi hizmeti ile trafik ve araç güvenliğine katkı sağlamayı hedefleyen, konusunda uzman bir kuruluştur. 203 sabit, 5 motosiklet, 76 gezici istasyon ve 15 gezici traktör istasyonda görevli 3.500 çalışanı ile Türkiye'nin tamamında hizmet veren TÜVTÜRK, yılda 8 milyona yakın aracın periyodik ve yola uygunluk muayenelerini, 2,7 milyona yakın aracın ise egzoz gazı emisyon ölçümünü gerçekleştirmektedir. TÜVTÜRK’ün tüm faaliyet alanı Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından düzenlenmekte ve operasyonları yine aynı Bakanlığın denetiminde yürütülmektedir. TÜVTÜRK, ayrıca TS EN ISO 17020 standartı uyarınca Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından denetlenmekte olup, bu standarta göre akredite edilmiş bulunmaktadır. TÜVTÜRK Genel Merkezimizde görevlendirilmek üzere ‘DENETÇİ’ pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. Araç muayene istasyonlarında haberli ve habersiz denetimler yapmak suretiyle TÜVTÜRK kalite yönetim sistemi standartlarına, İSGÇ ve güvenlik kurallarına ilişkin uygulamaların takibini gerçekleştirmek, · Denetim sonrası kayıtları kontrol etmek, denetim bulgularına ilişkin verileri analiz etmek ve raporlamak, · Denetimlerde tespit edilen hata ve sapmaları takip ederek düzeltici ve önleyici faaliyetlere katkıda bulunmak, · Akreditasyon denetimlerine iştirak etmek, istasyonların hazırlık süreçlerini koordine etmek.

  Aranan NiteliklerMühendislik Fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun, · Otomotiv sektöründe deneyimli, · Modern kalite yönetim sistemi ve teknikleri, temel araştırma, inceleme ve denetçilik konularında bilgili, · Tercihen TS EN ISO 17020 konusunda deneyimli, · MS Office uygulamalarına hakim, · Analitik inceleme, araştırma ve sorgulama bilgilerine sahip, · İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri yüksek, ekip çalışmasına yatkın, · Dikkatli, titiz çalışabilen, · Seyahat engeli olmayan, · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Otomotiv

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Yetkili

 • INSPECCO Belgelendirme ve Gözetim Hizmetleriİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Tüm Türkiye 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıINSPECCO BELGELENDİRME ve GÖZETİM HİZMETLERİ A.Ş. Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından akredite edilmiş olup, belgelendirme ve gözetim alanında hizmet vermektedir. Şirketimiz için "BAŞ DENETÇİ" olarak görev yapacak, aşağıda belirtilen özellikleri taşıyan, takım arkadaşları arıyoruz. ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, ISO 50001, OHSAS 18001 Yönetim Sistemlerinden en az birinde baş denetçi sertifikalı, Tercihen birden fazla sistemde entegre baş denetçi olan, Denetim planlarını hazırlayıp bildirecek, Denetimleri planlandığı şekilde gerçekleştirip sonuçlarını raporlayacak,

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, tercihen mühendislik fakültelerinden mezun, İyi düzeyde İngilizce bilen, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, Microsoft Office uygulamalarını iyi seviyede kullanabilen, Sözleşmeli olarak çalışabilecek (denetim başı ücretlendirme veya part time) Temsil yeteneğine sahip olan, İletişim becerileri gelişmiş, sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına uyum gösterebilecek, Tarafsız ve bağımsız karar verme yeteneği olan.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Endüstri, Belgelendirme/Marka/Patent

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Yönetici, Denetçi

 • Madame Coco Parisli Ev Butiğiİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Mart 2017

  İş Açıklaması​Mecidiyeköy'de bulunan Merkez Ofisimizde İç Denetim Müdürüne bağlı çalışacak Sayım Sonlandırma Uzmanı arıyoruz Mağaza envanter sayım operasyonlarının aktif olarak yönetilmesi, Verilen sayım süreci içerisinde sayımın doğru olarak bitirilmesini sağlamak.    

  Aranan NiteliklerEn az önlisans mezunu, Sözlü iletişim becerisi kuvvetli, Analitik düşünce yapısına sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, MS Office programlarını etkin kullanan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Uzman Yard

 • İNKAİstanbul Avrupa, İzmir 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıİNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Danışmanlığını yürüttüğümüz, 1996 yılından bu yana vergi ve mali danışmanlık hizmeti veren firmamız için, danışmanlık tarafında ilerlemek isteyen “Finans Denetmeni” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerLisans mezunu, Finans denetimi alanında 3 - 5 yıl arası deneyime sahip, Tercihen IFRS konusunda tecrübe sahibi, Raporlama becerisi gelişmiş, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Danışmanlık tarafında deneyim kazanmak isteyen, "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Finansal Analist

 • Madame Coco Parisli Ev Butiğiİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıMADAME COCO, Mecidiyeköy'de bulunan Merkez Ofisimizde görevlendirilmek üzere,Türkiye genelindeki MADAME COCO mağazalarında depo ve mağazalarda yapılan sayımların sisteme aktarılması,sayım planlarının yapılması,sayım ekibinin yönlendirilmesi,sayım sonuçlarının incelenmesi, sonuçlandırılması ve raporlanmasını gerçekleştirecek "Stok Kontrol Uzmanı" arıyoruz.    

  Aranan NiteliklerEn az Lise, Tercihen MYO ve/veya Üniversite mezunu olan En az 3 yıl tecrübeli, Stok konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Veri analizleri ve raporlamaları gerçekleştirecek, Kendisine bağlı sevkiyat birimleri arasında uyum ve koordinasyonu, bununla birlikte depo ve sevkiyat birimleri ile satış birimleri arasında iletişim ve koordinasyonu gerçekleştirecek. MS office programlarını kullanabilen, Nebim V3 programını kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  

  Sektör: Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman, Sorumlu

 • Madame Coco Parisli Ev Butiğiİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıPerakende Mağazaların İç Denetim Süreçlerinin uygulanmasını ve sürdürülebilirliğini sağlayacak, Gerekli planlı iç denetimleri yapmak, planlama ve koordinasyon faaliyetlerini sürdürecek, Kuruluş süreç performansını izlemek ve gerekli süreç iyileştirmesini koordine edecek Denetim faaliyetlerinin ve çalışmalarının planlanan sürede ve kapsamda gerçekleştirilmesini sağlama faaliyetlerinden sorumlu olacak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden veya Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip, öğrenmeye hevesli, Takım çalışmasına yatkın, sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, 28 yaşını aşmamış, MS Office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, ERP sistemi deneyimi olan (Tercihen Nebim Winner) Şirketlerin İç Denetim departmanlarında 2 yıl deneyimli (perakende deneyimi tercih sebebidir) Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,    

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • Madame Coco Parisli Ev Butiğiİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıMADAME COCO, Mecidiyeköy'de bulunan Merkez Ofisimizde görevlendirilmek üzere,Türkiye genelindeki MADAME COCO mağazalarında depo ve mağazalarda yapılan sayımların sisteme aktarılması,sayım planlarının yapılması,sayım ekibinin yönlendirilmesi,sayım sonuçlarının incelenmesi, sonuçlandırılması ve raporlanmasını gerçekleştirecek "Stok Kontrol Uzman Yardımcısı" arıyoruz.    

  Aranan NiteliklerEn az Lise, Tercihen MYO ve/veya Üniversite mezunu olan En az 3 yıl tecrübeli, Stok konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Veri analizleri ve raporlamaları gerçekleştirecek, Kendisine bağlı sevkiyat birimleri arasında uyum ve koordinasyonu, bununla birlikte depo ve sevkiyat birimleri ile satış birimleri arasında iletişim ve koordinasyonu gerçekleştirecek. MS office programlarını kullanabilen, Nebim V3 programını kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Uzman Yard

 • İNKAİstanbul Avrupa, İzmir 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıİNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Danışmanlığını yürüttüğümüz, 1996 yılından bu yana vergi ve mali danışmanlık hizmeti veren firmamız için finans, vergi denetimi alanında yetiştirilmek üzere” Denetim Asistanı“ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Niteliklerİktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi veya Mühendislik bölümü mezunu, Finans, vergi ya da danışmanlık alanında kariyer yapmak isteyen veya en fazla 2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, İstanbul – Avrupa Yakası’nda ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, NOT: Yetiştirilmek üzere Denetim Asistanı pozisyonunda değerlendirilecek aday, uzun vadede kadroya dahil olacaktır. "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Asistan

 • İş AçıklamasıControl Union, 1920 yılında Hollanda merkezli kurulan, 2001 yılından bugüne Türkiye'de faaliyet gösteren gözetim ve belgelendirme şirketidir. İzmir'de bulunan Sertifikasyon Bölümümüzün Tarım Departmanında görev almak üzere; organik tarım, organik hayvancılık, GLOBALG.A.P. ve çeşitli sosyal tarım programlarının denetimlerini gerçekleştirecek tarım kontrolörleri arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTarım Kontrolörü olarak görevlendirilmek üzere, Organik tarım ve/veya hayvancılık konusunda en az 2 yıllık deneyime sahip Üniversitelerin Ziraat Mühendisliği ve/veya Zootekni bölümlerinden mezun İyi derecede İngilizce bilen Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen Ekip çalışmasına yatkın Seyahate engeli olmayan B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen Askerliğini tamamlamış İzmir'de ikamet eden Erkek adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Belgelendirme/Marka/Patent

  Pozisyon: Kontrolör, Denetçi

 • Estee Lauder Companies Turkeyİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 2 Mart 2017

  İş Açıklaması Monthly Balance Sheet and P&L Review  Key Control Implementation for B&S and P&L accounts  Ensure that global policies has been properly implemented to the financial statements  Support to prepare US GAAP Reporting Package

  Aranan NiteliklerEstee Lauder Companies, 1946 yılında Bayan Estee Lauder tarafından kuruldu. Global merkezi New York olan Estee Lauder Companies rehber vizyonu olarak “Ulaştığımız herkese en iyiyi vermek ve yaptığımız herşeyde en iyi olmak” sloganını benimsemiştir. Makyaj, cilt bakımı, parfüm, saç bakımında üretim ve pazarlama sektöründe lider şirketlerinden biri olan Estee Lauder Companies 25’ten fazla markayı bünyesinde bulundurmaktadır; Estee Lauder, Aramis, Clinique, Prescriptives, Origins, M·A·C, La Mer, Bobbi Brown, Tommy Hilfiger, Donna Karan, Tom Ford Beauty, Kiton, Aveda, Lab Series, Jo Malone, Bumble and Bumble, Darphin, Ojon, Ermenegildo Zegna, Smashbox, Aerin, Osiao, Marni, Tory Burch, Rodin, Le Labo, Frederic Malle, Glamglow, GoodSkin, Michael Kors, markalardan bazılarıdır. Dünyada 150’den fazla ülke ve bölgede bulunmakta olan Estee Lauder Companies, Türkiye’de 1 Temmuz 2006’da kurulmuştur. Estee Lauder Companies Türkiye bünyesinde 19 marka bulundurmaktadır; bunlar Estee Lauder, Aramis, Clinique, M·A·C, La Mer, Bobbi Brown, Tommy Hilfiger, Donna Karan, Aveda, Jo Malone, Bumble and Bumble, Darphin, Smashbox, Michael Kors, Lab Series, Kiton, Tom Ford Beauty, Ermenegildo Zegna ve Marni’dir. Markalarımız portföyleri altında 9000’den fazla kaliteli ürünü pazarlamakta ve de rekabet güçleriyle tüketici memnuniyetini sağlayabilmektedirler. Experience in reporting and controlling financial activities preferably in retail or FMCG companies  Minimum 3 year Audit Back ground (Big 4 is preferred)  Experience in IFRS reporting and month-end closing processes  Strong analytical and technical skills  Strong communicative skills  Fluency in oral and written English  University degree in a relevant subject from reputable universities  Good usage of MS Office applications  No military obligation for male candidates  Experience in SAP

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Yönetici Adayı

 • S&Q Martİstanbul Anadolu 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıFirmamızın Belgelendirme departmanında, Baş Denetçi olarak görevlendirilecek;

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, ISO 9001 Baş Denetçi, ISO 14001 Baş Denetçi, Ehliyetli, aktif araç kullanabilen (Tercihen kendi aracı olan), Alanında en az 10 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden. Erkek adaylar için; askerlikle ilişiği olmayan.

  Sektör: Belgelendirme/Marka/Patent, Mühendislik

  Pozisyon: Denetçi

 • İş AçıklamasıESENYURT-BEYLİKDÜZÜ-AVCILAR CİVARINDA İKAMET EDEN OFİS İÇERSİNDE ÇALIŞACAK , ÖN MUHASEBE BİLGİSİ OLAN (ZİRVE PROGRAMI) DOSYALAMA YAPACAK BİLGİSAYAR İYİ KULLANAN DİKSİYONU DÜZGÜN TECRÜBELİ ELEMAN ALINACAK

  Aranan NiteliklerÜNİVERSİTE MEZUNU İŞ TECRÜBESİ OLAN ÖN MUHASEBE ELEMANI OLARAK ÇALIŞMIŞ

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Danışman

 • ACAR OSGBİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 3 Şubat 2017

  İş AçıklamasıTehlikeli ve Çok Tehlikeli sınıfa giren firmalara "İş Güvenliği Uzmanı" olarak görev alacak. İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili mevcut ve ilerde oluşabilecek durumlarla ilgili risk değerlendirmeleri yapabilecek, Konusu ile ilgili eğitim verebilecek.

  Aranan NiteliklerA ve B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı, Proje bazlı veya sürekli çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Hedef odaklı çalışabilen, Karar alabilme yeteneği olan, Tercihen İngilizce bilen, Etkin iletişim becerisi ve temsil yeteneğine sahip, Problem çözücü ve sonuç odaklı, Analitik düşünce yapısına sahip, Disiplinli, sistemli ve raporlu çalışmayı benimseyen ACAR OSGB (www.acarosgb.com) TETKO AKADEMİ (www.tetkoakademi.com) TETKOLAB (www.tetkolab.com) TETKO TEST TEKNİK KONTROL (www.tetko.com.tr)

  Sektör: Danışmanlık, Mühendislik, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Danışman, Denetçi, Mühendis, Uzman

 • ACAR OSGBİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 3 Şubat 2017

  İş AçıklamasıTekstilkent şubemiz için; Gelen telefoların özenli bir şekilde karşılanması, uygun müşteri temsilcilerine ve departmanlara aktarılması. Gelen giden evrakların koordineli bir şekilde takibi, kaydı ve dağıtımının sağlanması. ACAR İş Güvenliği ve İş Sağlığı (OSGB) (www.acarosgb.com, www.acarosgb.com.tr) TETKO TEST TEKNİK KONTROL A.Ş (www.tetko.com.tr) ​TETKO BELGELENDİRME (www.tetkobelgelendirme.com) TETKO AKADEMİ (www.tetkoakademi.com)

  Aranan Niteliklerİletişim becerileri gelişmiş, insan ilişkilerinde başarılı olan, Dış görünüşe ve kişisel bakımına önem veren, Dinamik, güler yüzlü, düzenli, titiz, pratik, diksiyonu düzgün ve öğrenme isteği olan Disiplinli, sistemli ve raporlu çalışmayı benimseyen Ön lisans mezunu (Tercihen Büro Yönetimi ve Sekreterlik mezunu) Ofis programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, klavyesi hızlı Tercihen orta düzeyde ingilizce bilen En az 1 yıl sekreterlik veya satış deneyimi olan, Bayan çalışma arkadaşı

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Sekreter

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 16 Ocak 2017

  İş AçıklamasıÜniversitelerin İktisadi ve İdari Birimler Fakültesinden mezun İleri seviyede sözlü ve yazılı ingilizce bilen, Spk temel düzey lisansına sahip MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen bağımsız denetim kuruluşlarında 2-4 yıl deneyimi olan, Mali tablo analizi, sermaye piyasaları, UFRS/SPK raporlama konusunda deneyimli, Sunum ve raporlama beceri yüksek, Analitik düşünme yeteneğine sahip, araştırmacı, sonuç ve çözüm odaklı,

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Yatırım /Menkul D. /Borsacılık, Mali Denetim-Vergi, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Denetçi

 • EYİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 19 Aralık 2016

  İş AçıklamasıEY is a global leader in Assurance, Tax, Corporate Finance and Advisory services. The insights and quality services we deliver help build trust and confidence in the capital markets and in economies the world over. We develop outstanding leaders who team to deliver on our promises to all of our stakeholders. In so doing, we play a critical role in building a better working world for our people, for our clients and for our communities. Our 212,000 people, in more than 150 countries, are united by our shared values, which inspire our people worldwide and guide them to do the right thing, and our commitment to quality, which is embedded in who we are and everything we do. Our offices around the world use the same methodology and are linked through an integrated technology platform to enable instantaneous communication and collaboration among team members, regardless of location. As a member of EY Global, in Turkey we operate in 4 offices located in Istanbul, Ankara, Bursa and Izmir, with more than 1000 people for 30 years. Responsible for learning and implementing the M&A life cycle and process, working with cross-functional teams made up of members of both the acquiring and acquired organizations. Performs industry and company research utilizing online tools and publicly available information Participates and assists in preparing for meetings with target/investor management teams Assists in preparing reports and schedules that will be delivered to clients and other parties Assists in business development activities and identification of potential clients Assists in preparing technical (valuation etc) analysis for the investor/target Develops and maintains productive working relationships with client personnel

  Aranan NiteliklerWe are seeking for Experienced Assistant to join our Transaction Advisory Services / Mergers & Acquisitions team with the following qualifications; Bachelor’s or Master’s degree in Business, Finance, Economics or other related field. Corporate finance courses taken is a plus. Min. 1-2 years of experience in relevant areas such as Corporate Finance, Due Diligence, Equity Research, Strategic Planning and Business Development Knowledge of M&A transactions and the trends in the market General knowledge about M&A process and technical issues such as valuation methodologies Proficiency with MS Office Strong work initiative and the ability to adapt to new challenges and ideas Strong analytical, interpersonal and communication skills English language skills (excellent written and verbal communication) No travel restrictions Preferably military service obligation completed for male candidates

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Denetçi

 • İhlas Pazarlamaİstanbul Avrupa 5 Ocak 2017

  İş Açıklaması•Sorunlu Senet Tahsilat takibini, kontrolünü ve  denetimini yapabilecek. •Denetim sonuçlarının raporlanması, riskli hususlar ile ilgili bölümlerin aldığı aksiyonların takip edilerek, süreçlerin geliştirilmesine yönelik çalışılması, •Kaynakların etkili, ekonomik ve verimli kullanılması bakımından incelemelerin yapılması, •Şirket içi uygulamaların kontrolü, revizyonu ve yeniden tasarlanması, •Denetim çalışması neticesinde ortaya çıkan denetim bulgularının departmanlar ile paylaşılması, gerekli aksiyon planlarının önerilmesi, •Sektörlerin risk ve kontrol ortamlarındaki gelişmelerini takip edilmesi.  

  Aranan Nitelikler•4 yıllık üniversitelerin tercihen İşletme, Ekonomi, İktisat, Endüstri Mühendisliği veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, •Bağımsız Denetim şirketlerinde veya şirketlerin İç Denetim bölümlerinde en az 2 sene görev yapmış, •Süreç ve/veya risk izleme denetimleri konusunda deneyimli, •MS Office uygulamalarını ileri düzeyde kullanabilen, •Takım çalışmasına yatkın, •Seyahat engeli olmayan, •Araştırmacı ve analitik düşünce yapısına sahip, •Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Senet Tahsilat Denetimcisi aramaktayız.  

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Denetçi

 • Helion ResearchTüm Türkiye, İstanbul Anadolu 2 Mayıs 2016

  İş AçıklamasıHELION  Gizli arastirma metodu ile 90 ülkede Pazar araştırması yapan uluslararası bir şirkettir. Bir Helion Değerlendiricisi olarak, Bilgisayar Mağazaları, Mobilya Mağazaları, Araba Galerileri de dahil olmak üzere her türlü hizmeti değerlendireceksiniz. Yapacağınız her değerlendirme için takip edeceğiniz bir senaryo oluşturulacak ve sonra sizden çevrim içi bir rapor doldurmanız istenecektir. Yalnızca kendi bölgenizde gerçekleştirebileceğiniz ve tamamlamak için yeterli zamanınızın olduğu işleri seçeceksiniz. Size tamamladığınız her değerlendirme için işi tamamlamadan önce kabul ettiğiniz sabit bir ücret ödenecektir. Her bir değerlendirme için €10 ile €20 arasında bir ödeme yapılacaktır. Tecrübe edindikçe günde birden fazla değerlendirme yapıp daha fazla  para kazanabilirsiniz. Adaylik için: https://evaluator.helionresearch.com/r/a_bo_secretcv veya BASVURU butonuna tiklayip sitemize yonlendirilebilirsiniz. Değerlendirmesini tamamladığınız mağazalar için size aylık olarak ödeme yapılacaktır. Mystery Shopping (Gizli Alışveriş) tam zamanlı bir iş değildir, ancak ek bir gelir kazanmak için harika bir yoldur. Türkiye’nin HERYERİNDE görevlerimiz mevcuttur.  Deneyime sahip olmanız gerekmez. Helion size tam kapsamlı çevrim içi, bir eğitim verir ve her değerlendirme için ayrıntılı talimatları Türkçe olarak sağlar. Başvuru yapmak ya da daha fazla bilgi almak için hemen sitemize girip profilinizi açin: https://evaluator.helionresearch.com/r/a_bo_secretcv Profilinizi açtıktan ve 100% olarak doldurduktan sonra, Gizli Müşteri olarak çalışmaya başlayabilirsiniz! çevrenizdeki  görevleri yapılabilir değerlendirmelerim ’altında bulabilirsiniz. Kendinizi aday gösterin! Adaylığınız kabul edildiğinde görev mevcut değerlendirmelerim’ altın da kategorilenecektir, ve onay edildigine dair e-posta gönderilecektir.  GIZLI MUSTERI OLMAK ICIN ONCE PROFIL ACMANIZ GEREKIYOR BU YUZDEN LUTFEN WEBSITEMIZI ZIYARET EDIP 'HELION DEGERLENDIRICISI OL'a' TIKLAYIN.  

  Aranan Nitelikler18 yaş ve üzeri olmanız, Ayrıntılara dikkat etmeniz, İnternet bağlantısı olan bir bilgisayara erişim sahibi olmanız, Telefonla ve E-posta yoluyla ulaşılabilir olmanız, Websitemizi ziyaret ederek profiliniz için, ve hemen gizli müşteri olarak para kazanmaya başlayın! (kopyala yapistir) https://evaluator.helionresearch.com/r/a_bo_secretcv

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Denetçi

İş Habercisi - Denetim/Audit İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?