Denizcilik İş İlanları

Hepsini Temizle
Denizcilik
 • Martı Otel İşletmeleri A.Ş.

  Dalgıç (Balık Adam) Martı Otel İşletmeleri A.Ş.

  Muğla

  24 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1967'den beri, mutlu bir tatilin akla gelen ilk ismi Martı Otellerinin, Martı Marina Orhaniye Tesisi bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aramaktayız "Martı Grubu; sahip olduğu birikim ve örnek kurumsal kimliği ile sadece tesisleri ve projelerini değil, bununla birlikte çalışanlarını da her zaman daha ileriye taşıyan köklü ve saygın bir kuruluştur."

  Aranan Nitelikler * En az Üç Yıldız Dalgıç belgesine sahip * Mesleğinde en az 3 yıl deneyimli * Askerliğini tamamlamış * 40 yaşını aşmamış * Tercihen İngilizce bilen * Takım çalışmasına yatkın * Esnek çalışma saatlerine uyumlu * Lojman ve 3 öğüm yemek imkanı bulunmaktadır.

 • Dilşen Demir Çelik

  Ön Muhasebe Elemanı Dilşen Demir Çelik

  İstanbul Avrupa

  11 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kalite politikası ve hedefleri doğrultusunda çalışmak, Hesap mutabakatlarını yapmak, Alım faturalarının girişini yapmak, Satış irsaliyelerinin düzenlemek ve faturalandırmak, Cari hesapları takip etmek, Gelen siparişleri bilgisayara girmek, Arşiv belgelerinin yerlerine yerleştirilmesi ve gerekli evrakların arşivden bulunmasını sağlamak, Stok değerlendirmelerini yapmak.

  Aranan Nitelikler Logo - LKS GO ticari programı biliyor olmak. En az lise ve dengi okul mezunu olmak, Benzer bir görevde en az 5yıl deneyim sahibi olmak, Microsoft ofis bilgisayar programlarını kullanabilmek. 20-35 yaş aralığında, iş yerine yakın ikamet etmek. "Ön Muhasebe Elemanı"aranmaktadır.

 • Avs Küresel Gemi Tedariği ve Yönetimi

  Supply Chain Assistant Avs Küresel Gemi Tedariği ve Yönetimi

  İstanbul Anadolu

  9 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması In Tuzla location of our company, AVS GLOBAL SHIP SUPPLY, providing supply services in many seaports all over the world, is searching for colleagues who will work as SUPPLY CHAIN ASSISTANT that will be responsible for taking offers, pricing, after evaluating the situation forwarding it to the customers and preparing after sale documentation in regarding to the necessities of the ships.

  Aranan Nitelikler Qualifications we are looking for; - University Degree - Excellent Command of English (Speaking, Writing, Comprehension) - Excellent Command of Computer Skills (Especially Microsoft Office Programs and Excel) - Able to Work with Flexible Working Hours - Ability to Think Analytically - Preferring to Work in an Office Environment - Business Follow-Up and Being Able to Make Documentation - Paying Attention to Details ** Applicants that live in Anatolian side will be preferred.

 • Milenyum Armatörlük Liman ve Gemi İşletmeciliği

  Denizcilik Operasyon Personeli Milenyum Armatörlük Liman ve Gemi İşletmeciliği

  İstanbul Anadolu

  9 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizin operasyon trade bölümünde çalışmak üzere "Operasyon Personeli" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Güler yüzlü, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Güvenilir, yaptığı işi benimseyen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, 4 yıllık üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, İngilizce bilgisi ileri düzeyde olan, 25-30 yaş arası, Anadolu Yakası'nda ikametgah eden, Bilgisayar programlarına hakim, Daha önce denizcilik firmasında çalışmış olan, Evrak takip ve dokümantasyon eğitimi almış olan, Prezentabl, Resimli cv'ler tercih sebebidir, Bayan ve Bay adaylar

 • Milenyum Armatörlük Liman ve Gemi İşletmeciliği

  Şoför Milenyum Armatörlük Liman ve Gemi İşletmeciliği

  İstanbul Anadolu

  9 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Lise diplomalı, Güler yüzlü, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, 5 ya da 3 yıl iş deneyimi olan, Güvenilir, yaptığı işi benimseyen, B Sınıfı sürücü ehliyetine sahip, Askerliğini tamamlamış, Sigara kullanmayan, 20-35 yaş arası, Anadolu Yakası'nda ikametgah eden, Referans verebilecek.

 • Avs Küresel Gemi Tedariği ve Yönetimi

  Ofis Asistanı Avs Küresel Gemi Tedariği ve Yönetimi

  İstanbul Anadolu

  9 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünya limanlarında gemi tedariği ve yönetimi yapan firmamız AVS Küresel Gemi Tedariği ve Yönetimi A.Ş.'nin İstanbul Anadolu yakasındaki ofisinde, günlük çalışma düzeni içinde gerekli planlama ve organizasyonları yapacak, santral ve muhaberat hizmeti verecek ''OFİS ASİSTANI'' pozisyonumuzda görev alacak ekip arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Pozisyonumuzla ilgilenen adaylarda aradığımız özellikler; - İyi derecede İngilizce bilgisi (özellikle telefonda İngilizce konusunda). - Outlook, MS Office programlarına hakimiyet. - Telefon trafiğini yönetebilme becerisi. - Misafir karşılama ve ağırlama konusunda yeterlilik. - Dosyalama, evrak ve iş takibi konusunda üst düzeyde hassasiyet. - Hızlı karar alma yeteneği. - Organizasyon becerisi. **Anadolu yakasında ikamet eden adaylar tercih edilecektir.

 • Artı Deniz Sörvey ve Mümessillik

  Sekreter Artı Deniz Sörvey ve Mümessillik

  İstanbul Anadolu

  20 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması • Şirket içindeki işleyişlerin takibi ve geliştirme faaliyetlerinin yürütülmesi • İngilizce yazılan raporların müşteriye gönderilmesi ve dosyalamanın yapılması • Yazılı ve sözlü iletişimin yürütülmesi • Gerekli yazışmaların ve evrak akışının sağlanması • Gelen telefon görüşmelerini yönlendirebilecek • Yönetim ve gelen misafirlerin karşılanmalarını yapabilecek • Gelen-giden evrak ve kargo takibi takibi yapabilecek • Şirket içi servisi sağlayacak

  Aranan Nitelikler Lise Tercihen Üniversitelerin lisans veya önlisans bölümlerinden mezun İyi derecede İngilizce bilen Microsoft office programlarını iyi kullanabilen Ofisin tüm ihtiyaçlarının temin edilmesini sağlamak ve eksikleri takip etmek, Temel sekreterlik ve ofis işlerini yerine getirebilmek, Organizasyon ve iş takibi yapmak, Ofis araç ve gereçlerini kullanabilmek, Gerekli tüm yazışmaları doğru olarak yapılması, evrakları şirket sistemlerine uygun olarak dosyalaması ve ilgili yerlere zamanında ulaştırılmasının sağlanması İletişim becerisi gelişmiş, dinlemeyi bilen, bakımlı, fiziği ve diksiyonu düzgün Hoş görülü ve güleryüzlü, Analitik, kendine güvenen, sonuç odaklı ve pratik, Sözlü iletişim becerisi yüksek ve öğrenmeye açık olması Ofisin genel düzen ve temizliğinin sağlanması İstanbul Anadolu Yakası / Ataşehir, Üsküdar, Kadıköy çevresinde ikamet eden 20-30 yaş arasında olan bayan adaylar aranmaktadır.

 • Firma Adı Gizli

  Uzman Firma Adı Gizli

  Antalya

  14 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurum hedef ve stratejileri doğrultusunda, Kurumun deniz turizmine yönelik faaliyetlerinin yürütülmesini sağlamak, sektörün gelişimine yönelik proje üretmek

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Denizcilik Fakültelerinden lisans mezunu Deniz Turizmi alanında en az 5 yıl mesleki bilgi ve yetkinliğe sahip Yeterli düzeyde Denizcilik İngilizcesi bilen MS Ofis Programlarına hâkim İnsan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın Yazılı ve sözlü ifade yeteneği gelişmiş Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Antalya‘da ikamet eden

 • Adecco

  İngilizce Bilen Resepsiyonist Adecco

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  26 Eylül 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektorunun oncu kuruluslarından olan musterimiz için 'İNGİLİZCE BİLEN RESEPSİYONİST' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler .Yüksekokul ve üzeri bir eğitim kurumundan mezun, .İngilizce'yi yazılı ve sözlü olarak çok iyi kullanan, .Bayan, .Daha önce benzer pozisyonlarda görev tecrübesi olan, .Her türlü ofis araç ve ekipmanını kullanabilen, .Yabancı yöneticilere vize başvuruları, uçak bileti satın alma gibi konularda yardım edecek, .Yabancı genel müdüre yardım edip destek olacak, .Toplantı, yemek gibi şirket aktivitelerini planlayacak, .Şirket kargolarını hazırlayıp gelen kargo bilgilerini kargo sistemine girecek, .Şirket şoförlerini koordine edip aralarında görev dağılımı yapmaya yardım edecek, .Yurtiçi ve yurtdışından gelen aramaları cevaplayıp ilgili personele yönlendirecek, .İletişim yetenekleri güçlü. Adecco İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Adecco Erenköy

  Santral Operatörü Adecco Erenköy

  İstanbul Anadolu

  11 Haziran 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz DENİZCİLİK alanında faaliyet gösteren kurumsal müşterimiz için 'SANTRAL OPERATÖRÜ' aramaktayız. Gelen telefon trafiğinin yönetimini sağlamak, Önemli bilgileri kontrol etmek ve sisteme girişlerini sağlamak,

  Aranan Nitelikler Ön lisans veya lisans mezunu, Daha öncesinde Santral alanında tecrübeli ya da Çağrı Merkezi alanında görev almış, Pratik düşünebilen ve acil durumlara gerekli özeni gösterebilen, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

 • Adecco Erenköy

  Dönemsel Resepsiyonist (6 Aylık-İngilizce Bilen) Adecco Erenköy

  İstanbul Anadolu

  16 Mayıs 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye' nin önde gelen firmalarının ihtiyaçları doğrultusunda 6 aylık dönemsel olarak görev alabilecek "Dönemsel Resepsiyonist" adaylar arayışı içerisindeyiz. -Gelen telefonları cevaplamak ve ilgili kişilere yönlendirmek -Gelen misafirleri karşılamak ve yönlendirmek -Gelen-giden evrak ve kargo takibi yapmak

  Aranan Nitelikler Lise Mezunu, Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu öğrencisi/ mezunu - Dönemsel çalışmaya açık - Diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren - İletişim yeteneği gelişmiş - Ms Office programlarına hakim - İngilizce bilen - Bayan

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan