makine mühendisi için Denizli İş İlanları

Hepsini Temizle
Denizli
makine mühendisi
 • İş Açıklaması Şahinler Motorlu Araçlar ile iş ortaklığı bulunan Denmet Metal A.Ş. bünyesinde Karoser bölümünde görevlendirilmek üzere; Proje Mühendisi olarak,  Üretim Sorumluları ile işbirliği içinde standart dışı yeni tasarımlar-projeler oluşturup gerçekleştirerek yeni ürünler oluşturmak  Maliyet hesaplamaları yaparak müşteriye teklif verme süreçlerinde fiyatlandırma politikalarına hakim olmak, doğru fiyatlar verebilmek Yeni ürünler için mukavemet analizleri yaparak en doğru malzeme kullanılmasını sağlamak Mevcut siparişlerin zamanında müşteriye teslimini sağlamak Üretim Sorumlularını yönetmek ve onları yönlendirmek.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun Geliştireceği tasarımları uygulatabilecek Yeni Yatırımlar veya mevcut yatırımların iyileştirilmesi konularında bilgi sahibi Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek Autocad, Solidworks, Catia programlarını iyi derecede kullanabilen Sorumluluk alabilme, inisiyatif kullanabilme ve koordinasyon yeteneği gelişmiş Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Denizli'de ikamet edebilecek                  '' MAKİNE MÜHENDİSİ '' arayışımız bulunmaktadır.

 • Makine Mühendisi
  Biskon Yapı
  Türkiye Geneli 12 Ekim 2015

  İş Açıklaması İstanbul içinde ve dışında yer alan şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere aşağıda özellikleri belirtilen elemanlara ihtiyaç vardır.

  Aranan Nitelikler Konut, AVM, Otel, Ofis binaları, HVAC  (Isıtma-Soğutma-Havalandırma), yangın güvenliği, tesisat, otomasyon gibi mekanik sistemleri konusunda en az 10 yıl şantiye tecrübesine sahip olmak, İş programı, hakediş ve ataşman kontrolleri yapabilmek, imalata yönelik akt’ların tutulmasını sağlamak, Alt yükleniciler ve idare ile ilişkilerde tecrübe sahibi olmak, Sahada imalatların takibini yapmak ve diğer disiplinlerdeki alt yüklenicilerle iş programına göre imalat akışını düzenlemek, kontrol etmek, Malzeme onay ve siparişleri ile sahadaki malzeme kontrolleri yaparak işi aksatmayacak şekilde düzenli malzeme akışı sağlamak, Auto-CAD ve temel bilgisayar programlarını kullanabilmek, Seyahate engel bir durum olmaması, Erkek adayların askerlik görevini yapmış olması.

 • İş Açıklaması Süt ve Süt Ürünleri sektörünün lider kurululu AYNES A.Ş'nin, Denizli ili Acıpayam ilçesinde faaliyet gösteren Merkez Fabrikası Makine Bakım ve Enerji Bölümü'nde görev alacak Elektrik-Elektronik Mühendisi alınacaktır  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik- Elektronik  ve Otomasyon Mühendisliği bölümlerinden mezun, Genel bakım veya enerji konusunda min 2 yıl deneyimi olan, Tercihen PLC programlama, Otomasyon ve Elektronik konusunda deneyim sahibi, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Ms office programlarını iyi derecede kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın. Takipçi, dinamik, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Denizli'de ikamet eden/edebilecek olan.

 • Makine Mühendisi
  Lav
  Türkiye Geneli 13 Mayıs 2014

  İş Açıklaması Güral Grubu bünyesinde faaliyet göstermekte olan şirketimiz tamamen otomatik makinelerle müşteri isteklerine uygun soda camı üretimi yapmaktadır.Mevcut otomasyon sistemlerimizin geliştirilmesi ve iyileştirilmesinin yanı sıra tasarım ve montaj çalışmalarında görev alacak Makine Mühendisleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünden mezun, Proses veya Proje Mühendisi olarak görevlendirilecek, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Kütahya'da ikamet Eden/Edebilecek, 30 yasını asmamıs, Takım çalışmasına istekli, yenilikçi ve gelişime açık, İnisiyatif kullanabilen, iletişim becerileri yüksek, koordinasyon yetenegi güçlü, Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

 • İş Açıklaması Türkak tarafından muayene konusunda akredite olan UZMAN MUAYENE VE GÖZETİM şirketimizde görevlendirmek üzere Periyodik Kontrol Mühendisleri-Makine Mühendisleri alınacaktır. Muayene ve Gözetim faaliyetleri iş güvenliği kapsamında yapılacak olup aşağıdaki konularda tecrübeli arkadaşlar aranmaktadır. Basınçlı kaplar, Kaldırma ve iletme makineleri,Asansör Muayeneleri, İş makineleri kontrolleri, Tesisat ve tezgahların kontrolleri, vb. Muayene faaliyetlerimiz Türkiye genelinde olduğundan dolayı personel alımları her bölgede gerçekleştirilecektir.  www.uzmanmuayene.com web adresinden detaylı bilgi alınabilir.

  Aranan Nitelikler İş güvenliği teknik periyodik kontrolleri ile ilgili en az1 yıl, branşı ile ilgili 5 yıllık tecrübe sahibi olunması Teknik kontrol konusunda daha önce akredite muayene kuruluşunda çalışmış olması Etkin olarak araç kullanabilen ve ekip çalışmasında etkili Diksiyonu düzgün ve İş Güvenliği konusunda asgari bilgi sahibi Office programlarını ve Tercihen Autocad çizim programını kullanabilen Seyahat engeli bulunmayan ve temsil yeteneği bulunan Tercihen İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Trabzo, Samsun, Erzurum, Eskişehir, Konya, Van illerinde ikamet eden 25-45 yaş aralığında İş sorumluluğu yüksek ve takipçi, Makine Mühendisi veya tekniker adaylar alınacaktır.

 • Ürün Geliştirme Mühendisi
  Brj Lubnatsi Danışmanlık…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Bursa, İzmir, Kocaeli, Denizli, Manisa 13 Ekim 2015

  İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız Uluslararası Otomotiv Yan Sanayi Sektöründe, ticari araç kliması ve soğutucusu üretimi alanında faaliyet gösteren müşterimizin mühendislik departmanı bünyesinde; Ürün tasarımı ve geliştirme alanında çalışacak, müşteri projelerinin takibinde saha ve test süreçleri ile ilgili çalışmalarda aktif rol alacak ÜRÜN GELİŞTİRME MÜHENDİSİ arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin Makine Mühendisliği ve ilgili bölümlerinden mezun. • Otomotiv,otomotiv klima ve iklimlendirme sektöründe en az 3 yıl deneyimli • Üç boyutlu tasarım programlarına hakim tercihen Catia 3D tasarım programını aktif kullanan • İngilizceyi etkin kullanabilen, • Seyahat engeli olmayan • Erkek Adaylar için Askerlik hizmeti tamamlanmış • İzmir de ikamet eden veya ikamet edebilecek adaylar  

 • İş Açıklaması Karayolları 11. Bölge (VAN) Müdürlüğü Merkez ve Bölge Sınırları Dahilinde Devam Eden Yapım Çalışmalarının ''Kontrollük ve Danışmanlık'' Hizmet Alımı İşimizde görev alacak ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat veya Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında 7 yıl mesleki deneyime sahip, Yol yapım veya kontrollük işlerinde; trafik proje tatbikatında büro ve arazide en az 4 yıl Mühendis olarak çalışmış olmak.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - makine mühendisi için Denizli İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?