Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

makine mühendisi için Denizli İş İlanları

Hepsini Temizle
Denizli
makine mühendisi
 • Makine Mühendisi

  Filidea TekstilDenizli 6 Eylül 2017

  İş AçıklamasıFilidea Tekstil, Abalıoğlu Holding ve İtalyan Marchi&Fildi SPA’nın %50-50 ortaklığı ile 2008 yılında kurulan hedefi, teknolojik farklılıklarla katkı payı yüksek iplikler üretmek olan bir tekstil firmasıdır. Türkiye’de Filidea Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş., İtalya’da ise Filidea SRL adıyla faaliyet göstermektedir. Filidea’ nın ana üretim tesisi Denizli’de görevlendirilecek ‘'Makine Mühendisi'' arayışındayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen iplik sektöründe deneyimli, İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Seyahat engeli olmayan (yurtiçi – yurtdışı), Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Denizli’de ikamet eden/edebilecek,

  Aranan Kelimeler: makine mühendisi, makine mühendisi iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıFirmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere CNC ve EBATLAMA MAKİNESİ kullanabilen eleman alınacaktır.

  Aranan NiteliklerAskerliğini yapmış. Tercihen meslek lisesi veya yüksekokul mezunu. Cnc ve Ebatlama Makinesi Kullanabilen Denizli'de ikamet edebilecek. Bilgisayar programlarına hakim. Bay.

  Aranan Kelimeler: makine mühendisi, makine mühendisi iş ilanları

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Marangoz / Ahşap Ustası, Kalfa

 • İş AçıklamasıDenizli' de yer alan firmamızda çalışabilecek ve; Tesislerde elektriksel periyodik kontrolleri - testleri (topraklama, yıldırımdan korunma, elektrik tesisatı uygunluk v.b.) yapmak ve raporlamak, Tesislerde kullanılan elektrik ekipmanlarının ( transformatör, kesici, dizel jeneratör v.b). ve elektrik dağıtım-kontrol-koruma panolarının imalat-test süreçlerini takip etmek ve süreçleri/testleri raporlamak, Yeni kurulan tesislerde montaj ve test süreçlerini takip etmek ve raporlamak, Akreditasyon kapsamındaki konuların gerekliliklerini yapmak ve raporlamak, Proje organizasyonları ,şantiye organizasyonları, malzeme ve sevkiyat organizasyonları yapabilecek ve yönetebilecek, ve aşağıdaki niteliklere sahip ''ELEKTRİK MÜHENDİSİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerAskerliğini yapmış Seyahat engeli olmayan Ehliyeti olan, araç kullanım tecrübesi olan ve aktif olarak şirket araçlarına kullanabilecek Mesleki gelişime açık Tercihan prezantabl Diyaloglu çalışmaya açık Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek En az 5 yıl profesyonel, en az 4 yıl şantiye saha deneyimi olan, yada en az 5 yıl proje ofisi deneyimine sahip, İyi düzeyde AUTOCAD ve Excel bilen, Hakediş, ataşman vb. taahhüt sektörü kavramlarına hakim takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: makine mühendisi, makine mühendisi iş ilanları

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Uzman, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • Kimya Mühendisi

  SEVAL KABLODenizli 25 Eylül 2017

  İş AçıklamasıÜRETİM SAHASINDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE KİMYA MÜHENDİSİ ELEMAN ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Niteliklerİngilizce Bilgisine Sahip Askerliğini Yapmış Denizli de ikamet eden Erkek Eleman

  Aranan Kelimeler: makine mühendisi, makine mühendisi iş ilanları

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıErikoğlu Endüstri Holding bünyesinde faaliyetini sürdüren ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 ve ISO TS 16949 belgelerine sahip Erikoğlu Emaye firmamız için Üretim bölümüne aşağıdaki özelliklere sahip "Üretim Mühendisi" aramaktayız. · Üretim akışının planlanan doğrultuda ve kalite hedefleri içerisinde sürdürülmesinden sorumlu olmak. . Güvenli, kaliteli, belirlenmiş spektlerde, hedeflerde ve zamanında üretim yapılmasını sağlamak. · Üretim bölümündeki tüm çalışanların görev tanımlarına, sorumluluklarına ve iş disiplinine uygun verimli performans göstermelerini sağlamak. · Üretimde kullanılan ekipmanların etkin ve verimli kullanılmasını sağlamak. ·Günlük, aylık ve yıllık raporlar için gerekli verilerin toplatılıp değerlendirilmesini sağlamak. ·Üretim sürecinin geliştirilmesi amacıyla gerekli çalışmaları yaparak, uygun aksiyonların alınmasını sağlamak. ·Takımların çok yönlü yeteneklerinin ve çalışanların profesyonel bilgi seviyesinin geliştirilmesi.

  Aranan Nitelikler·Üniversitelerin Makina Mühendisliği, Elektrik – Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Malzeme ve Metalürji Mühendisliği bölümlerinden mezun. ·İyi seviyede İngilizce bilen, ·Office programlarına hakim, tercihen SAP bilen. · En az 2 yıl üretim tecrübesi olan. ·Planlama ve Organizasyon Yeteneği Yükse. . İş takibi ve Sonuçlandırılması Konusunda Başarılı. · Tercihen Otomotiv / Otomotiv Yan Sanayi / Bakır / Kablo sektörü tecrübesi olan. ·Tercihen 5S, Kaizen, 6 Sigma uygulama deneyimi olan. ·Tercihen ISO/TS 16949 Kalite sistemi konusunda deneyimli. ·Takım çalışmasında etkin, ekip yönetiminde başarılı, yeniliklere açık, kendini geliştiren. ·İletişimi iyi, disiplinli, probleme çözme ve analiz yeteneği kuvvetli olmak. · Esnek çalışma saatlerine uygun hareket edebilen. · Askerlikle ilişiği olmayan bay.

  Aranan Kelimeler: makine mühendisi, makine mühendisi iş ilanları

  Sektör: Holding, İmalat

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • Tekstil Mühendisi

  Filidea TekstilDenizli 6 Eylül 2017

  İş AçıklamasıPlana göre üretim iş emirlerini açmak ve günlük üretim faaliyetlerinin takibini yapmak Üretim ekipleri arasında koordinasyonu sağlamak

  Aranan NiteliklerTekstil mühendisi (Tercihen teknoloji opsiyonu mezunu veya seçmeli derslerini, projelerin iplik üzerine yoğunlaştırmış) Tercihen iplik üretimi konusunda tecrübeli Çok iyi düzeyde İngilizce bilen MS Office uygulamalarına hakim Seyahat engeli olmayan (yurtiçi – yurtdışı) Denizli’de ikamet eden veya edebilecek Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)

  Aranan Kelimeler: makine mühendisi, makine mühendisi iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Mühendis

 • İnşaat Mühendisi

  Uzun GrubuDenizli 20 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıŞantiye şefi , B tipi ehliyet sahibi, Esnek Çalışma Saatlerine Uyumlu , Şantiye ve Hakediş Tecrübesi Olan , Ekip Çalışmasına Yatkın , İletişim Becerileri Yüksek, Askerlik Hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan , Bay , Saha Sorumlusu , Denizli içi ikamet eden Arkadaşlar arıyoruz….

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: makine mühendisi, makine mühendisi iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıDenizlide bulunan karayolu tünel şantiyemizde çalışmak üzere tünel vardiye mühendisi (jeoloji mühendisi) tüneller şefi (jeoloji mühendisi) teknik ofis mühendisi (inşaatmühendisi) aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTüneller şefi en az 5 sene tünel şantiyelerinde çalışmış jeoloji mühendisi Vardiye mühendisi en az 2 sene tünel şantiyelerinde çalışmış jeoloji-maden mühenidisi Teknik ofis mühendisi en az 2 sene teknik ofisde çalışmış inşaat mühendisi çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: makine mühendisi, makine mühendisi iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş AçıklamasıDenizli de bulunan fabrikamızda Üretim ve kalite kontrol bölümlerine mühendisler alınacaktır.

  Aranan NiteliklerErkek olması Askerliğini yapmış olması 35 yaşını aşmamış olmak Denizli de ikamet etmesi

  Aranan Kelimeler: makine mühendisi, makine mühendisi iş ilanları

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıErikoğlu Endüstri Holding bünyesinde faaliyetini sürdüren ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 ve ISO TS 16949 belgelerine sahip Erikoğlu Emaye firmamız için Kalite Güvence bölümüne aşağıdaki özelliklere sahip "Kalite Güvence Mühendisi" aramaktayız. ·Sürekli iyileştirme yaklaşımı ile uygunsuzluklara yönelik düzeltici ve önleyici faaliyetlerin başlatılmasını sağlamak, takibini yapmak, sistemin ve aksiyonların güncelliğini korumak. ·İç ve dış mevzuatı takip ederek, girdi ve bitmiş ürün standartlarının sürdürülebilirliğini sağlamak ·Müşteri şikayetleri trendlerini raporlamak, şikayetlerin azaltılması ve yasal gereklilikler kapsamında müşteri memnuniyetinin arttırılması için faaliyetlerde bulunmak, ·İç denetim mekanizmasının sürdürülmesini sağlamak ve aksiyonları takip etmek, ·Tüm faaliyetler ve uygulamalar ile ilgili trendleri ve istatistiki raporları oluşturmak, takip etmek, · Müşteri İlişkilerinde firma-müşteri ilişki dengesini yönetebilecek, ·Kendisine bağlı bulunan ekibi yönetecek ve liderlik edecek, ·Üretim prosesinin kalitesini denetlemek ve bitmiş ürünlerin istenen normlara uygun olarak sevke hazır hale getirilmesi sağlatmak, ·Kalite denetimlerinde yurtdışı yurtiçi müşteri temsilcilerine karşı firmamızı temsil edecek, ·Müşteri talebine göre kalite sertifikalarını düzenleyecek, ·Yapılacak testler için gerekli faaliyetleri organize edecek, sonuçlarını takip edecek.

  Aranan Nitelikler-Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, -Tercihen kalite alanında en az 2 yıl tecrübesi olan, -İyi seviyede İngilizce bilen, -Office programlarına hakim, tercihen SAP bilen, -Planlama ve Organizasyon Yeteneği Yüksek, -İş takibi ve Sonuçlandırılması Konusunda Başarılı, -Tercihen Otomotiv / Otomotiv Yan Sanayi / Bakır / Kablo sektörü tecrübesi olan, -Tercihen 5S, Kaizen, 6 Sigma uygulama deneyimi olan, -ISO 9001 ve ISO 14001 kalite ve çevre standartları ile uygulamaları konusunda bilgi sahibi, -Tercihen IATF 16949: 2016 kalite standartları ile uygulamaları konusunda bilgi sahibi, -Takım çalışmasında etkin, ekip yönetiminde başarılı, yeniliklere açık, kendini geliştiren, -İletişimi iyi, disiplinli, probleme çözme ve analiz yeteneği kuvvetli olan, -Tercihen proses ve tasarım FMEA bilgi ve uygulamalarına hakim, -Seyahat engeli bulunmayan,

  Aranan Kelimeler: makine mühendisi, makine mühendisi iş ilanları

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıFilidea Tekstil, Abalıoğlu Holding ve İtalyan Marchi&Fildi SPA’nın %50-50 ortaklığı ile 2008 yılında kurulan hedefi, teknolojik farklılıklarla katkı payı yüksek iplikler üretmek olan bir tekstil firmasıdır. Türkiye’de Filidea Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş., İtalya’da ise Filidea SRL adıyla faaliyet göstermektedir. Filidea’ nın ana üretim tesisi Denizli’de görevlendirilecek ‘Elektrik Mühendisi' arayışındayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen iplik sektöründe deneyimli, İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Denizli’de ikamet eden/edebilecek

  Aranan Kelimeler: makine mühendisi, makine mühendisi iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Mühendis

İş Habercisi - makine mühendisi için Denizli İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?