Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

makine mühendisi için Denizli İş İlanları

Hepsini Temizle
Denizli
makine mühendisi
 • İş AçıklamasıTesislerde elektriksel periyodik kontrolleri - testleri (topraklama, yıldırımdan korunma, elektrik tesisatı uygunluk v.b.) yapmak ve raporlamak Tesislerde kullanılan elektrik ekipmanlarının ( transformatör, kesici, dizel jeneratör v.b). ve elektrik dağıtım-kontrol-koruma panolarının imalat-test süreçlerini takip etmek ve süreçleri/testleri raporlamak . Yeni kurulan tesislerde montaj ve test süreçlerini takip etmek ve raporlamak Akreditasyon kapsamındaki konuların gerekliliklerini yapmak ve raporlamak Proje organizasyonları ,şantiye organizasyonları, malzeme ve sevkiyat organizasyonları yapabilecek ve yönetebilecek.

  Aranan NiteliklerAskerliğini yapmış Seyahat engeli olmayan Ehliyeti olan, araç kullanım tecrübesi olan ve aktif olarak şirket araçlarına kullanabilecek Mesleki gelişime açık Tercihan prezantabl Diyaloglu çalışmaya açık Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek En az 5 yıl profesyonel, en az 4 yıl şantiye saha deneyimi olan, yada en az 5 yıl proje ofisi deneyimine sahip, İyi düzeyde AUTOCAD ve Excel bilen, Hakediş, ataşman vb. taahhüt sektörü kavramlarına hakim takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: makine mühendisi, makine mühendisi iş ilanları

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Uzman

 • Denizli ÇimentoDenizli, Tüm Türkiye 7 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizin Üretim Müdürlüğü bünyesinde görev yaparak, çimento üretim proseslerini takip edip oluşabilecek aksaklıklara müdahale etmek ve çözüm yolları üretmek, projelerde görev alarak üretim verimliliği ve kalitesine katkı sağlamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin; Kimya Mühendisliği veya Maden Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen benzer görevde deneyime sahip, İyi düzeyde İngilizce bilen ve aktif kullanabilen, Seyahat engeli ve erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Sözlü ve yazılı etkin iletişim becerisine sahip, diksiyonu düzgün, Dosyalama ve iş takip becerisi olan, Planlama, organizasyon ve koordinasyon yetkinliğine güvenen, İletişime açık ve kriz durumlarında işe olan motivasyon ve bağlılığını koruyan.

  Aranan Kelimeler: makine mühendisi, makine mühendisi iş ilanları

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Mühendis

 • Denizli ÇimentoDenizli, Tüm Türkiye 17 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizin Teknik Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde; fabrikada bulunan tüm makine ve teçhizatın sürekli servis verebilmesi için periyodik bakımlarının yapılmasını sağlamak, teknik yatırımların ve projelerin takibini yapmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin; Makine Mühendisliği, Gemi Makine Mühendisliği, Elektrik Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen benzer görevde deneyime sahip, İyi düzeyde İngilizce bilen ve aktif kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Sözlü ve yazılı etkin iletişim becerisine sahip, diksiyonu düzgün, Dosyalama ve iş takip becerisi olan, Planlama, organizasyon ve koordinasyon yetkinliğine güvenen, İletişime açık ve kriz durumlarında işe olan motivasyon ve bağlılığını koruyan.

  Aranan Kelimeler: makine mühendisi, makine mühendisi iş ilanları

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Mühendis

İş Habercisi - makine mühendisi için Denizli İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?