Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Destek Hizmetleri İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Destek Hizmetleri
 • Vale

  Anatomica Tıp Merkeziİstanbul Avrupa 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıAnatomica Tıp Merkezi bünyesinde (gündüz mesaisinde) çalışacak erkek Vale aramaktayız.

  Aranan Nitelikler· En az lise mezunu, Ehliyeti olan , · İletişim becerisi yüksek, prezantabl, güler yüzlü, · Öğrenmeye açık, · Sorumluluk sahibi, · Diksiyonu düzgün, · Çalışma arkadaşlarıyla uyumlu, takım çalışmasına artı değer katabilecek, · Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıiKİTELLİ DEPOSİTE AVM de çalışabilecek ince işler tecrübeli (boya sıva alçı seramik tadilat vb..) hafif tadilat ustası aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler*İkitelli bölgesinde ikamet eden *ince işler tecrübeli (boya sıva alçı seramik tadilat vb..) *30-45 yaş aralığında *Haftada 6 gün çalışabilecek

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman, Usta

 • İş AçıklamasıSave olarak 2008'den bu yana uluslararası ve yerel şirketlerin Türkiye’deki ofislerinde, binalarında ve tesislerinde; Teknik tesis işletmesi Planlı periyodik bakım, Destek hizmetler (temizlik ve bakım, peyzaj, atık yönetimi, taşınma, kat hizmetleri, dahili posta), Ölçüm ve denetim, Proje uygulama, Yedek parça ve sarf malzeme temini, Bina yönetimi. Destek hizmetler (temizlik ve bakım, peyzaj, atık yönetimi, taşınma, kat hizmetleri, dahili posta) temini konularında hizmet sağlıyoruz Misyonumuz, müşterilerimizin vizyonuna destek sağlayacak şekilde, bina yönetimi ve teknik hizmet konularını daha az maliyet, daha fazla verimlilik ve daha planlı şekilde gerçekleştirmeye dayanıyor. Bu doğrultuda, müşterilerimizin faaliyet alanlarındaki ana işlerine daha fazla odaklanmalarına imkan yaratıyor, sektörlerinde daha güçlü ve rekabetçi pozisyona erişmelerini sağlıyoruz. Bunun için tek elden çözümleri en verimli şekilde oluşturmak vizyonu ile hareket ediyoruz. Bu bilinçle, işimizi yaparken güven ortamı yaratacak şeffaf bir çalışma yaklaşımıyla müşterilerimizin süreçlerine entegrasyon sağlıyoruz. Uzmanlığımızı sergilerken, öncelikle müşterilerimizin beklenti ve taleplerini ön plana alan bu yaklaşımımız, müşterilerimiz açısından önemli bir farklılık yaratıyor. Hizmet vermekte olduğumuz, sektörünün lideri uluslararası müşterimizin; yangın algılama, CCTV, kartlı geçiş, gaz algılama ve gazlı söndürme sistemlerinin yurt içi/yurt dışı projelerinde devreye alma çalışmalarının gerçekleştirilmesi, sistem kabul testlerinin yapılması, kurulu mevcut sistemlerin periyodik bakım ve arıza servis hizmetlerinin gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler* Meslek Lisesi/Yüksekokul Elektrik/Elektronik/Makina/Mekatronik bölümü mezunu * Bina Güvenlik Sistemleri konusunda bilgi ve tecrübeye sahip (min. 2 yıl) * İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden (tercihen) * B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif bir şekilde araç kullanabilen * Temel seviyede ingilizce bilgisine sahip * Analitik düşünme yeteneğine sahip * İletişim becerilerine sahip * Takım oyuncusu * Yurt içi ve yurt dışı projelerinde orta/uzun süreli seyahat/ikamet engeli olmayan * Askerliğini tamamlamış

  Sektör: Enerji

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıGüçlü mali yapısı ile tesis yönetimi sektörünün liderlerinden biri olan İş Merkezleri Yönetim ve İşletim A.Ş. ; Tesis Yönetimi ve İşletim Hizmetleri Bakım Arıza ve Onarım Hizmetleri Proje Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri Data Center Kurulum Hizmetleri Taahhüt Hizmetleri ATM Kurulum & Değişim ve Temizlik Hizmetleri Ortak Sağlık ve Güvenlik Hizmetleri POS Saha & POP Merchandising Hizmetleri Bordro Düzenleme Hizmeti Otel Yönetimi ve İşletimi Hizmetleri vermektedir.

  Aranan NiteliklerTutom lokasyonumuzdaki Kafeteryamız'da görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip ‘Garson ‘ aramaktayız. Minimum İlköğretim mezunu En az 2 yıl tecrübeli Takım çalışmasına yatkın Esnek çalışma saatlerine uygun Tuzla çevresinde oturan

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Diğer

  Pozisyon: Garson

 • İş AçıklamasıÇok önemli projelerin Elektronik Güvenlik Sistemlerinin kurulumunu sağlayan ve 17 senelik geçmişi ile sektörünün en önemli firmalarından biri olan iş ortağımızın mevcut projelerine uzaktan veya yerinde teknik destek verecek, sistemin bakımı sağlayarak sorunları giderecek TEKNİK DESTEK UZMANI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin ilgili Lisans, Ön Lisans veya Teknik Lise ( Elektrik -Bilgisayar ) Mezunu, * Benzer pozisyonda minimum 2 yıl deneyimli, * Microsoft Sunucu İşletim Sistemleri, Network, IP CCTV kullanımına hakim, * Zayıf akım ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda bilgi sahibi, * Seyahat engeli bulunmayan, * Diksiyonu düzgün, * Erkek adayların Askerlik görevinin tamamlamış veya minimum 2 yıl tecile sahip adayların özgeçmişlerini bekliyoruz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Müşteri ilişkileri, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Sorumlu, Uzman

 • İş AçıklamasıProfessional Customer Relationship Management position that interfaces directly with customers to negotiate and resolve complaint escalations regarding technical support, product quality, sales experience, fulfillment delays, etc.

  Aranan NiteliklerSelf-starter with strong bilingual (English and Turkish native) verbal and written communication skills. Experience with and/or knowledge of PC products is a plus to include technical problem determination / recognition. Candidate must have strong organizational skills with the ability to multi-task and attend to details. Candidate must also have the ability to create positive customer interactions regardless of negotiation outcomes to ensure ongoing customer satisfaction and brand loyalty. Candidate should have the ability to respond to periods of high volume and high stress.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Müşteri ilişkileri, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıÇok önemli projelerin Elektronik Güvenlik Sistemlerinin kurulumunu sağlayan ve 17 senelik geçmişi ile sektörünün en önemli firmalarından biri olan iş ortağımızın bayi ağına yapılan satışlar sırasında ve sonrasında destek verme sorumluluğunu üstlenecek BAYİ SATIŞ DESTEK PERSONELİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler* Ön Lisans veya Teknik Lise ( Elektronik ) mezunu, * Benzer bir pozisyonda minimum 2 yıl deneyimli, * Office programları ve Autocad kullanımınde başarılı, * Aktif araç kullanabilen, * Seyahat engeli bulunmayan, * Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, * Erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlamış veya minimum 2 yıl tecile sahip adayların özgeçmişlerini bekliyoruz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Uzman Yard, Yardımcı, Eleman, Uzman

 • İş AçıklamasıGüvenlik, kontrol ve otomasyon sektöründe lider firmalar arasında faaliyet gösteren firmamızda üretimi yapılan ya da kullanılan elektronik cihazların(Akıllı kalem, kart ve parmak izli geçiş sistemleri, turnikeler, x-ray cihazları, kapı dedektörleri vb.) ile bunlarla entegre, çalışan yazılımların ve donanımsal ürünlerin kurulum, eğitim ve destek hizmetlerinde(yerinde, telefon) görevlendirilmek üzere.

  Aranan NiteliklerEn az 2 yıllık MYO mezunu,Windows işletim sistemlerine hakim, Server TCP/IP Ağ yapılarında az da olsa tecrübeli, Tercihen SQL veritabanı bilgisi olan,kendini geliştirmeye ve öğrenmeye açık. Ekip çalışmalarına ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek. Seyahat engeli olmayan. B sınıfı ehliyetli aktif araç kullanan.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Uzman, Eleman

 • İş Açıklaması*Temizlik hizmetinde –tercihen tekstil mağazacılık sektöründe- deneyimli *Temizlik kurallarını bilen *Düzenli ve sistemli çalışan *istikrarlı ve takım ruhunu benimseyen,uyan *İşini seven ve gereklerini eksiksiz yerine getiren,

  Aranan NiteliklerVakko Outlet İzmit mağazamızda görevlendirilmek üzere Temizlik Elemanı çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıElektrik & Elektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; 1.Yeni müşteri kazanımı sağlayabilecek 2.Müşteri ihtiyaçlarını tespiti için arama yapabilecek 3.Müşterilerden gelen çağrıları karşılayıp ilgili birimlere aktarabilecek, 4.İkna kabiliyeti yüksek, 5.Hedef odaklı, 6.Telefon trafiğini yönetebilecek, 7.Bilgisayarda yazışma yapabilecek, 8.Kariyer hedefi olan.

  Aranan Nitelikler1. prezentable 2. diksiyonu düzgün 3. kesinlikle sigara içmeyen 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5. kendine ve çevresine itinalı 6.titiz 7.bakımlı 8.mesaiye engel durumu olmayan 9.25-35 yaş arası bayan takım arkadaşı arıyoruz... Not: İşyerimiz YAKACIK / KARTAL'dadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Eleman

 • Gözetim Görevlisi

  Dilek Grupİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıŞirketimize Gözetim Görevlisi olarak çalışabilecek GÜVENLİK personeli aranmaktadır. (GÜVENLİK KARTI ŞARTI ARANMAMAKTADIR)

  Aranan Nitelikler* Ümraniye civarında ikamet eden, * Güvenlik- Gözetim - Danışma vb tercihen benzer görevde daha önce çalışmış * Erkek

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • Ofisboy

  Netserİstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklamasıİstanbul Anadolu yakası Yukarı Dudullu/ Ümraniye merkezli firmamız için ‘’Ofisboy ‘’ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler· Kurumsal firmalarda çay servis ve temizlik hizmetlerinde çalışmış en az 2 yıl deneyimli, · Ofis içi/dışı operasyonel evrak ve idari işlere destek olacak, · Kişisel bakım ve temizliğine önem veren, diksiyonu düzgün, · Dikkatli, hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, · Güler yüzlü ve uyumlu çalışabilecek, · Görev ve sorumluluk bilinci olan, · Hafta sonları ve mesai sonrası esnek çalışma saatlerine uyum gösterecek, · Sağlık sorunu bulunmayan, · B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, · Sigara içmeyen, · 20-35 yaş aralığında, · Askerlik hizmetini tamamlamış, · Kendisine referans ve kefil gösterebilecek, · İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden adayların başvurmalarını rica ederiz.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıÖncelikli olarak Patent tarifnamelerini Türkçe'den İngilizce'ye veya İngilizce'den Türkçe'ye çevirilerini yapmak; hazır gelen çevirileri kontrol etmek ve gerekli revizyonları gerçekleştirmek. (Patent Çevirisinde Teknik ve Hukuki çeviri bilgisi önemlidir.) Yurtdışı Marka ve Patent tescil işlemlerinin başvurularının yapılması ve süreç takibi, müşterilere raporlanması vb. işlemler ACAR KALİTE (www.acarkalite.com) ACAR PATENT (www.acarpatent.com)

  Aranan NiteliklerMARKA PATENT YURTDIŞI İŞLEMLER OPERASYON SORUMLUSU Tercihen Teknik çeviri deneyimi olan, İngilizce ve Türkçeye hakim, Ofis araç ve programlarını etkin kullanabilen, Planlama ve organize etme yeteneklerine sahip, Müşteri ilişkilerinde başarılı, Araştırmayı, öğrenmeyi ve okumayı seven, Titiz ve dikkatli çalışmayı ilke edinmiş, Temiz ve nezih bir ortamda uzun vadede çalışacak, BAYAN ekip arkadaşları aranmaktadır. ACAR PATENT (www.acarpatent.com) ACAR KALİTE (www.acarkalite.com)

  Sektör: Belgelendirme/Marka/Patent

  Pozisyon: Uzman Yard

 • Şoför( Ugurmumcu)

  Makro Market A.Ş.İstanbul Anadolu 17 Ekim 2017

  İş AçıklamasıKartal Ugurmumcu cevresinde ikamet eden şoför deneyimi olan SERVİS ŞOFÖR Ü personeli aramaktayız

  Aranan NiteliklerAskerligini tamamlamıs ya da tecilli En az ilkokul mezunu İnsan ilişkilerinde basarılı , güleryüzlü ,temiz calıskan SRC ve PSİKOTEKNİK belgelerine sahip personell aramaktayız .

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Şoför

 • İçecek Servisi Yapacak İkram Personeli

  Alkonİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıNişantaşı mağazamızda görev alacak,müşterilerimize içecek servisinden sorumlu deneyimli ve sunum becerisi olan bayan personel aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerYiyecek, içecek ve/veya hizmet sektöründe en az 2 yıl tecrübeli Kişisel görünümüne özen gösteren, hijyen konusuna duyarlı ve bu konuda titiz olan İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü Güleryüzlü ve enerjik 45 yaşını aşmamış

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Çaycı

 • İş AçıklamasıPerakende sektörünün lider yazılımlarından MYASOFT ERP yazılımının kurulumu ve eğitimi, müşteri soru ve sorunlarının cevaplanması, bununla birlikte mağazalarda kullanılan IBM Pos (Yazarkasa) cihazının kurulumu ve yazılımlarının eğitimi, perakende mağazalarda bulunan yan ekipmanların (Barkod yazıcılar,okuyucular,teraziler, network ve Wi-fi ) donanımlarının kurulup ayarlanması.

  Aranan NiteliklerTicari yazılımlarından en az bir tanesini iyi bilen Muhasebe programları kullanmış ve Genel muhasebe yapısına hakim Microsoft uygulamalarını kullanabilen Bilgisayar ve çevre birimi donanımlarına müdahale edebilecek Kurulum eğitim ve destek verebilecek Askerliğini yapmış Seyahat engeli olmayan İyi seviyede araç kullanabilen Teknik destek uzmanı alınacaktır.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Otomasyon, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Tekniker

 • İş AçıklamasıGelişime açık, yaratıcı, özgün tasarımı ile farkını ortaya koyabilecek, web trendleri konusunda bilgili; Web programlarına, webden satış sistemine, ve bunlarla alakalı programlara hakim Bilgisayarın bakımını, formatını, ve ilgili işlemlerin hepsini yapabilecek Reklam ve web sitesi yönetebilecek Gif animasyon ve flash banner tasarlayabilen Web sitesi, E-bülten, Broşür tasarımı yapabilen Photosop, Corel ve Web tasarım programlarını iyi kullanabilen "Web Tasarımcısı” arıyoruz.

  Aranan NiteliklerMühendislik ve Proje Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız için İstanbul – Tekstilkentteki ofisimizde görevlendirmek üzere SEO uzmanı, Bilgi işlem ve Web İçerik Sorumlusu aranmaktadır. - Firmamıza ait 3 adet web sitesinin SEO ve içerik düzenlemelerine destek olacak. - PC'lerde oluşan sorunların çözümü, ağ sorunları, program güncelleme vb konuları çözebilecek derecede bilgisayar donanım bilgisi olan - Günlük bilgi güncellemesi yapılan web portalımızda, içerik girişleri yapabilecek - PHP, ASP.net, WORDPRESS yazılım dillerinden en az birine hakim olmak. - Tercihen iyi derecede Photoshop, Flash, Dreamweaver programlarını kullanabilen, - En az iki yıllık meslek yüksek okulu mezunu, (tercihen bilgisayar programcılığı bölümü) - Daha önce çalıştığı benzeri işleri/ yöneticilerini referans gösterebilecek, - İşiyle ilgili gelişmeleri takip edecek düzeyde ingilizce bilgisi olan ACAR OSGB (www.acarosgb.com) DATA KALİTE(www.datakalite.com) TETKO TEST TEKNİK KONTROL (www.tetko.com.tr) TETKO AKADEMİ (www.tetkoakademi.com)

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Danışmanlık, Mühendislik

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı, Web Developer, Web Master, Web Designer

 • İş Açıklaması1) Telefon mesajlarını not almak, ilgili kişilere zamanında, doğru olarak iletmek 2) Gelen müşteri ve ziyaretçileri karşılamak ilgili birime yönlendirmek 3)İş seyahatleri için seyahat planını takip etmek ve iş randevularını planlayarak ilgili yöneticileri bilgilendirmek. 4)Yazışmalar ve raporların bilgisayar kaydını düzenli olarak yapmak 5) Faaliyetleriyle ilgili her türlü kayıt ve işlemi tam, doğru ve zamanında yapmak, belgeleri dosyalamak,kullanıma hazır bulundurmak. 6) İş görüşmesi yapmak üzere gelenlere İş Başvuru Formu’nu eksiksiz doldurtmak, formu kontrol etmek ve İnsan Kaynakları Sorumlusu’na ulaştırmak. 7)Gelen/Giden tüm evraklarla ilgili kayıtları tutmak ve dosyalama işlemlerini yerine getirmek. 8) Kargo ve Postadan gelen paketleri almak ve göndermek ve kayıtların tutulması 9)Telefonlara düzgün ve anlaşılabilir bir konuşma ile cevap vermek. 10)Yöneticisi tarafından verilen diğer görevleri yerine getirmek. 11)Toplantı öncesi ve sonrası toplantı salonunun düzeninin sağlanması ve takibi 12)Firma ziyartine gelen konuklara çay/kahve v.s ikramların titizlikle yapılması 13)Firma içi organizasyonlarda gerekli düzenin sağlanması

  Aranan Nitelikler1. prezentable 2. diksiyonu düzgün 3. kesinlikle sigara içmeyen 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5. kendine ve çevresine itinalı 6.titiz 7.bakımlı 8.İyi derecede Excell kullanabilen 9.İyi derecede Outlook kullanabilen. 10.mesaiye engel durumu olmayan 11.25-35 yaş arası bayan takım arkadaşı arıyoruz... NOT:İŞYERİMİZ YAKACIK/KARTAL dadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Sekreter, Ofis Elemanı, Eleman, Görevli, Asistan

 • Şoför

  Örsan Tekstilİstanbul Anadolu 14 Ekim 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Sancaktepe'de dokuma üretim ve ihracatı yapan firmamızın Ulaştırma Departmanında Personel Servisi ve sevkiyatlarda görevlendirilmek üzere '' Şoför '' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler* E sınıfı ehliyete ve ilgili SRC ve psikoteknik belgelerine sahip , * En az 10 yıllık ehliyeti ve sürücülük deneyimi olan, * Diksiyonu düzgün , dış görünüşüne önem veren, * Esnek çalışma saatlerine uyumlu , iletişimi kuvvetli * Gebze - Pendik - Küçükbakkalköy - Ferhatpaşa - Fındıklı bölgelerinde ikamet eden, * Tercihen SRC 5 belgesine sahip , * Askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Şoför

 • Ofis Boy

  Adeva Endüstriyel Sistemlerİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıOfis içi ve ofis dışı işler için yardımcı personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler- En az lise mezunu, - Ehliyet sahibi, kesinlikle aktif olarak araç kullanabilen, - Kesinlikle sigara kullanmayan - İstanbul, Anadolu Yakasında ikamet eden ve Kartal'a ulaşım sorunu olmayan, - Tercihen ofis ortamında çalışma deneyimi bulunan, -Kendisine ve çevresine itinalı -Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, -Ofis programları kullanabilen, - 22-30 yaş arası, BAY personel

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Şoför

 • Makam Şoförü

  Alopoliçeİstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması· Bağlı bulunduğu yönetici tarafından şirket içinde ve dışında verilen tüm görev ve sorumlulukları üstlenebilecek, · Tahsis edilen aracın trafik kurallarına uygun olarak kullanımına özen gösterecek, · Kullanmakta olduğu aracın periyodik bakımlarının zamanında ve eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesini sağlayacak, · Kişisel hijyen ve temizlik kurallarına uyarak belirtilen standartlar çerçevesinde hizmet vermek.

  Aranan Nitelikler· En az lise mezunu, · 40-55 yaşları arasında, tercihen emekli, · Şişli, Beşiktaş ilçesi yakınlarında ikamet eden, · En az 10 yıl sürücü ehliyeti olan ve tercihen 3 yıl makam şoförlüğü yapmış, · Daha önce çalıştığı tüm işyerlerinden olumlu referans verebilecek, · Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, · Dış görünümüne özen gösteren, · Lüks araç kullanımında tecrübeli, · İstanbul güzergahlarını iyi bilen, "Makam Şoförü" arayışımız vardır.

  Sektör: Çağrı Merkezi, Ulaşım, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Şoför

 • İş Teklifi

  Firma Adı GizliBursa, Eskişehir, Yalova, Balıkesir 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıHalen iş mi arıyorsunuz ? İşinizden Mutsuzmusunuz ? Gelecek ve Kariyer hedefleriniz mi var ? O halde sizinle çalışabiliriz.. İşimiz Mobil Ticaret alanında Bir ilki başaran Firmamızın Marka yönetimi ve organizasyonunda Görev alacak İster Maaş + Prim İsterseniz İş ortaklığı olarak çalışabilir, Kariyer ve gelecek hedeflerinize Birlikte Kurumsal ve Yerli Firmamızda Birlikte Yüreyebiliriz.

  Aranan NiteliklerNitelikleriniz sizin kendinizde Bulduklarınız yapmaya cesaret ettiklerinizdir. Bizim sizlerde aradığımız ; Dürüst , Etik bir çalışma ve Birlikte bir aile gibi işimize sahip çıkmanızdır. Birlikte çalışmaya karşılıklı karar verdiğimizde gerekli eğitim ve gereçler Şirketimiz tarafından karşılanacaktır. Sınırlı Sayıda personel için Hemen Başvurun. Sizi tanımak için sabırsızlanıyoruz.

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Danışman

 • Ofis Mutfak ve Temizlik Elemanı

  Diyetkolik.comİstanbul Anadolu 20 Eylül 2017

  İş AçıklamasıKadıköy Moda'da bulunan işyerimize ofis temizlik ve düzenini sağlayacak, yemek yapacak eleman arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTemiz ve disiplinli, Anadolu yakasında tercihen yakın civarda ikamet eden, en az ortaokul mezunu

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Yazılım Destek Uzmanı

  Code 5 Yazılımİstanbul Avrupa 26 Eylül 2017

  İş AçıklamasıGayrimenkul sektörüne özel geliştirdiğimiz CRM yazılımlarının eğitim, destek ve kurulumlarının yürütülmesi, Müşterilerimize yerinde veya uzaktan telefon ve internet bağlantısı ile destek verilmesi, Satış sonrası müşteri memnuniyeti için verimlilik artırıcı çalışmaların yapılması

  Aranan NiteliklerEn az üniversitelerin Bilgisayar Programcılığı vb. ilgili bölümlerinden mezun, Yazılım destek, eğitim ve uygulama konusunda en az 2 yıl tecrübeli, MS SQL veri tabanı kurulum, yönetim, bilgisine sahip ve orta derecede T-SQL sorgulama komutlarına hâkim Müşteri memnuniyet odaklı çalışabilecek, Müşterilerden gelen destek ve eğitim talepleri karşılamak, Müşterilerden gelen yazılım geliştirme taleplerini değerlendirip yazılım analiz ekibine aktarmak ve sonuçlarını takip etmek, Sistemde oluşan yazılım hatalarını tespit ederek kayıt altına almak ve durumlarını takip etmek, İstanbul Beylikdüzü ofisimizde görev alacak, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen. Analitik düşünen, problem çözme konusunda yetenekli, sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi gelişmiş, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan İletişim becerileri yüksek, güvenilir, veri gizliliği konusunda hassasiyeti olan, Askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecilli bay takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı, Bilgisayar Mühendisi, Uzman

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin önde gelen yabancı ortaklı sigorta şirketinde görevlendirilmek üzere ''Üst Düzey Makam Şoförü'' aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu ve İngilizce bilen, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, En az 3 yıllık makam şoförlüğü deneyimine sahip, Üst düzey yönetici makamına uygun bir şekilde dikkatli, titiz ve sorumluluk sahibi, Diksiyonu düzgün ve dış görünümüne özen gösteren, Güvenli sürüş teknikleri konusunda kendisini geliştirmiş, şehir trafiği ve güzergahlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyumlu ve gerektiğinde şehir dışı seyahat edebilen.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Makam Şoförü

 • Helpdesk Elemanı

  AloTech İletişim Teknolojileriİstanbul Anadolu 12 Eylül 2017

  İş AçıklamasıAloTech tarafından geliştirilen Bulut Çağrı Merkezi ve Bulut Santral Çözümleri ürünlerini kullanan kurumsal müşterilerimizden gelen taleplere telefon, e-posta ve uzaktan bağlantı yoluyla konfigürasyon ve kullanım desteği verilmesi süreçlerinde görev alacak aşağıda belirtilen niteliklere sahip çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerAloTech Destek ekibinde görev almak üzere, · Çağrı Merkezi ( Müşteri Hizmetleri, Teknik Destek, Operasyon Yönetimi) tecrübeli · Çağrı Merkezi ve CRM uygulamaları hakkında bilgisi olan, · En az Meslek Yüksek Okulu veya Üniversitelerin ilgili diğer bölümlerinden mezun olmuş, · Yeni ürün ve teknolojileri öğrenmeye istekli ve teknolojik yeniliklere kolay uyum sağlayabilen, · Esnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, · İnsan ilişkileri güçlü, müşteri ve çözüm odaklı, · Sözlü ve yazılı iletişim becerileri yüksek, · Telefonda etkili iletişim kurabilen, · Raporlama becerilerine sahip, · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli.

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Bilgisayar Programcısı

 • Ofis/Muhasebe Elemanı

  EYİstanbul Avrupa 24 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıEY, bağımsız denetim, vergi, kurumsal finansman ve danışmanlık hizmetlerinde bir dünya lideridir. Anlayışımız ve kaliteli hizmetlerimiz dünya ekonomisi ve sermaye piyasalarında güvenin oluşmasına katkıda bulunmaktadır. EY, güçlü yönetim ekibiyle tüm paydaş gruplarına verdiği sözleri yerine getirmekte ve bu şekilde çalışanları, müşterileri ve içinde yer aldığı diğer çevreler için daha iyi bir çalışma hayatı oluşturulmasında önemli bir rol üstlenmektedir. Dünya çapında 150’den fazla ülkede, 232.000 kişilik ekibimizin sahip olduğu ortak değerlerimiz, müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesine ve tüm paydaşlarla ilişkilerimize yön vermektedir. Entegre bir teknoloji platformu üzerinden birbirlerine bağlı olan ekiplerimiz dünya çapında tüm ofislerimizde aynı metodolojiyi kullanmaktadır. Ernst & Young Global’in bir üyesi olarak 30 yıldır Türkiye’de; İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir olmak üzere 5 ofiste, 1200 kişiden fazla ekibimizle hizmet vermekteyiz.  EY Türkiye olarak, İstanbul ofisimizde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip Ofis/Muhasebe Elemanı arayışımız  bulunmaktadır.   •En az lise mezunu •Tercihen MS Office programlarını kullanabilen •Daha önce benzer rolde tecrübeli •Ekiplerin operasyonel süreçlerinde destek verebilecek Ofis/Muhasebe Elemanı arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

 • Elektrik Kalfası

  ÖzkaymakKonya 31 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıFABRİKAMIZDA ÇALIŞMAK ÜZERE TECRÜBELİ ELEKTRİK KALFASI ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri

 • Güvenlik Görevlisi

  Acıbadem Sağlık Grubuİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 4 Temmuz 2017

  İş Açıklaması- Hastane ve çevresinin güvenliğini sağlamak, - Sorumluluk alanındaki olaylara müdahele ederek uygun şekilde çözümlenmesini sağlamak.

  Aranan NiteliklerAcıbadem Sağlık Grubu'nda görevlendirilmek üzere, -En az lise mezunu, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, -Silahlı silahsız güvenlik kimliğine sahip, -Askerlik hizmetini tamamlamış, ''Güvenlik Görevlisi '' aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Görevli, Eleman, Güvenlik Görevlisi

 • İş AçıklamasıECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş., Avrupa'da sektoründe lider olan Alman ECE Grubu bünyesinde kurulmuş olup Türkiye’de büyük ölçekli Alışveriş Merkezi yatırım projelerinin geliştirilmesi, planlanması, inşaatı, kiralanması ve yönetimi alanında hizmet vermektedir. ECE Grubu 196 Alışveriş Merkezinin yönetimini yapmaktadır. Alışveriş merkezlerinin yönetimi konusunda Türkiye’de lider konumda olan ve MetroCity Levent, CarrefourSA Maltepe Park, Mavibahçe İzmir, Aqua Florya İstanbul, Espark Eskişehir, Terracity Antalya,Park Afyon, ANKAmall Ankara, Migros Beylikdüzü, Migros Antalya, A City Ankara ve İstanbul Marmarapark Alışveriş Merkezlerini başarıyla yönetmekte ve kiralama faaliyetlerini yürütmektedir. Bursa' da açılacak olan bir Alışveriş Merkezimizde görevlendirilecek Danışma Görevlisi arıyoruz.

  Aranan NiteliklerBursa' da açılacak bir Alışveriş Merkezimizde görevlendirilmek üzere, En az Lise mezunu, Diksiyonu düzgün, Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyimli, İnsan ilişkileri kuvvetli, dışa dönük, Dış görünümüne özen gösteren, Tercihen İngilizce bilen, Ofis araçlarını ve MS Ofis programlarını etkin kullanabilen, Telefon ve fax trafiğini yönetebilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Gayrimenkul, Danışmanlık

  Pozisyon: Resepsiyonist, Sekreter

İş Habercisi - Destek Hizmetleri İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?