Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Destek Hizmetleri İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Destek Hizmetleri
 • İş AçıklamasıiKİTELLİ DEPOSİTE AVM de çalışabilecek ince işler tecrübeli (boya sıva alçı seramik tadilat vb..) hafif tadilat ustası aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler*İkitelli bölgesinde ikamet eden *ince işler tecrübeli (boya sıva alçı seramik tadilat vb..) *30-45 yaş aralığında *Haftada 6 gün çalışabilecek

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman, Usta

 • İş AçıklamasıSaha Satış Kadrolarımıza Güç Katacak ” yeni takım arkadaşları arıyoruz. Sorumlu olduğu bölgede aktif iş yeri ziyaretleri, aktiviteler yapan satış ekibine destek olmak Tarafına bağlı olan temsilci ve uzmanların satış hedeflerinin gerçekleştirilme durumunu Satış Müdürü’ne raporlamak Gerektiğinde saha satış ekiplerine sahada destek vermek Saha Satış Ekibinin iş performansını takip etmek, geliştirmek, motivasyonunu sağlayıp koçluk yapmak Saha satış ekibinin günlük satış raporlarını ve faaliyetlerini kontrol etmek, üst yönetime raporlamak Pazarlama çalışmalarına katılmak, yeni pazar ve müşteri kaynaklarını bulmak ve geliştirmek Satışı arttıracak faaliyetler, satış kotasının yönetimi ve kampanya yönetimi ile ilgili şirkete rekabet avantajı sağlayacak öneriler geliştirmek

  Aranan NiteliklerTercihen Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite mezunu Satış konusunda minimum 5 yıl deneyimli, saha satış ekip yönetimi konusunda tercihen minimum 3 yıl deneyimli Ekibin satış hedeflerine ulaşması konusunda gerekli yönlendirme, takip, eğitim ve koordinasyonunu sağlayan Saha satış alanında kariyer hedefi bulunan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Ekip motivasyonunu sağlama konusunda başarılı İletişimi yeteneği güçlü, sonuç odaklı çalışan Organizasyon ve planlama yeteneklerine sahip Sürücü ehliyeti bulunan Takım çalışmasına yatkın Kurum aidiyet kültürüne sahip

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu

 • Temizlik Görevlisi

  Çağın Ofis Mobilyaİstanbul Avrupa 18 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıÇağın Büro ve Ofis Mobilyaları 1970 yılında ofis mobilyaları üretimi ve proje uygulamaları amacıyla kurulmuş olup uluslararası vizyonu, deneyimli uzman kadrosu ve modern hizmet anlayışı ile yurt içinde ve yurt dışında şube bayilik ağına sahip, ofis mobilyaları ve ofis koltukları üretimi konusunda sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile kendine zirvede bir yer edinmiş olan firmamıza 'Temizlik Görevlisi ''aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Ofis Mobilya Mağazalarında veya benzer işlerde çalışmış Tercihen 30 -40 yaşını aşmamış, Takım çalışmasına yatkın, Tam zamanlı olarak çalışabilecek ' Bayan' TEMİZLİK GÖREVLİSİ aranmaktadır.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Görevli

 • Helpdesk Elemanı

  AloTech İletişim Teknolojileriİstanbul Anadolu 18 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıAloTech tarafından geliştirilen Bulut Çağrı Merkezi ve Bulut Santral Çözümleri ürünlerini kullanan kurumsal müşterilerimizden gelen taleplere telefon, e-posta ve uzaktan bağlantı yoluyla konfigürasyon ve kullanım desteği verilmesi süreçlerinde görev alacak aşağıda belirtilen niteliklere sahip çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerAloTech Destek ekibinde görev almak üzere, · Çağrı Merkezi ( Müşteri Hizmetleri, Teknik Destek, Operasyon Yönetimi) tecrübeli · Çağrı Merkezi ve CRM uygulamaları hakkında bilgisi olan, · En az Meslek Yüksek Okulu veya Üniversitelerin ilgili diğer bölümlerinden mezun olmuş, · Yeni ürün ve teknolojileri öğrenmeye istekli ve teknolojik yeniliklere kolay uyum sağlayabilen, · Esnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, · İnsan ilişkileri güçlü, müşteri ve çözüm odaklı, · Sözlü ve yazılı iletişim becerileri yüksek, · Telefonda etkili iletişim kurabilen, · Raporlama becerilerine sahip, · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli.

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman

 • Güvenlik Görevlisi

  Dilek Grupİstanbul Anadolu 19 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizde Güvenlik Görevlisi olarak çalışabilecek personeller aranmaktadır. (GÜVENLİK KARTI ŞARTI ARANMAMAKTADIR)

  Aranan Nitelikler* Ümraniye civarında ikamet eden, * Güvenlik- Gözetim - Danışma vb tercihen benzer görevde daha önce çalışmış * şirket bünyesinde görev yapacak * Erkek

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • Yazılım Destek Uzmanı

  Inforelics Yazılımİstanbul Anadolu 18 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıInforelics Yazılım A.Ş. olarak geliştirdiğimiz Hotspot,CRM ve diğer yazılımların eğitim, destek ve kurulumlarının yürütülmesi, Müşterilerimize yerinde veya uzaktan telefon ve internet bağlantısı ile destek verilmesi, Satış sonrası müşteri memnuniyeti için verimlilik artırıcı çalışmaların yapılması

  Aranan NiteliklerEn az üniversitelerin Bilgisayar Programcılığı vb. ilgili bölümlerinden mezun, Network konusunda bilgi sahibi(Tercih Sebebi), Firewall kullanım deneyimi olan(Tercih Sebebi), Linux, Apache, PHP ve MySQL konularında tecrübe sahibi olan(Tercih Sebebi), HTML, CSS, Jquery konularında bilgi sahibi, Web Servisleri konusunda deneyimli (SOAP, REST), Müşteri memnuniyet odaklı çalışabilecek, Müşterilerden gelen destek ve eğitim talepleri karşılamak, Müşterilerden gelen yazılım geliştirme taleplerini değerlendirip yazılım analiz ekibine aktarmak ve sonuçlarını takip etmek, Sistemde oluşan yazılım hatalarını tespit ederek kayıt altına almak ve durumlarını takip etmek, İstanbul Ataşehir ofisimizde görev alacak, Analitik düşünen, problem çözme konusunda yetenekli, sonuç odaklı, İletişim becerileri yüksek, güvenilir, veri gizliliği konusunda hassasiyeti olan, Teknik dokümanları okuyabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip Askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecilli takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı, Bilgisayar Mühendisi, Eleman

 • İş AçıklamasıAlışveriş Merkezi ve Residence projemiz Maslak 42 AVM lokasyonunda sahada görev yapacak ; Sorumluluğu altındaki ekibi şirket hedefleri doğrultusunda yönetecek, performansını geliştiren ve motivasyonunu sağlayan, müşterileri karşılayarak verilen hizmetler konusunda %100 müşteri memnuniyeti kapsamında yönlendirebilecek, istekleri konusunda yardımcı olabilen, ekibi ile koordineli çalışabilecek, gereken kontrolleri yapıp, evrakları doldurup ve istenen raporları yöneticisine hazırlayabilecek Şube Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler· Ekip çalışmasına uygun, · İletişim kabiliyeti yüksek, · Liderlik vasıfları maksimum düzeyde olan, disiplin sahibi, · % 100 Müşteri memnuniyet odaklı düşünen , · Planlama ve Organizasyon yeteneği olan, · Çalışma tipi: Tam Zamanlı ( Esnek çalışma saatlerinde görev yapabilecek ) · Cinsiyet: Bay - Bayan , · Yaş: 28 ile 40 yaş arasında dinamik, Ehliyet : B sınıfı ( Ehliyet sicili temiz ) , · Yabancı dil ve teknik beceriler: İngilizce dil bilgisine sahip , Word / Excel / Power Point kullanabilen, Tercihen sigara kullanmayan SAHA ŞUBE SORUMLUSU adayları aranmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Savunma/Güvenlik, Turizm, Ulaşım, Diğer

  Pozisyon: Şef / Amir, Müdür Yardımcısı, Müdür, Yönetici, Takım Lideri, Denetçi

 • İş AçıklamasıElektrik & Elektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; 1.Yeni müşteri kazanımı sağlayabilecek 2.Müşteri ihtiyaçlarını tespiti için arama yapabilecek 3.Müşterilerden gelen çağrıları karşılayıp ilgili birimlere aktarabilecek, 4.İkna kabiliyeti yüksek, 5.Hedef odaklı, 6.Telefon trafiğini yönetebilecek, 7.Bilgisayarda yazışma yapabilecek, 8.Kariyer hedefi olan.

  Aranan Nitelikler1. prezentable 2. diksiyonu düzgün 3. kesinlikle sigara içmeyen 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5. kendine ve çevresine itinalı 6.titiz 7.bakımlı 8.mesaiye engel durumu olmayan 9.25-35 yaş arası bayan takım arkadaşı arıyoruz... Not: İşyerimiz YAKACIK / KARTAL'dadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Eleman

 • İş AçıklamasıŞirketimize vize başvurusu için gelen başvuru sahiplerinin evrak hazırlık sürecini takip etmek, Vize başvuru sahiplerine online formların doldurulması, veri girişi ve dilekçelerin yazılması Konsolosluk ve vize işlemlerinin organize edilmesi, Gerekli durumlarda konsolosluk süreçlerinin gerçekleştirilmesi...

  Aranan Nitelikler- İyi derecede Bulgarca bilen, yazılı-sözlü iletişimi güçlü, Bulgarca tercüme yapabilecek - Bulgarca’da yazım kurallarına hakim, - Hızlı bilgisayar kullanabilen ve MS Office programlarına hakim, - Düzenli evrak ve işlem takibi yapabilen, - Problem çözme kabiliyeti gelişmiş, - Sorumluluk sahibi, yazılı ve sözlü iletişim becerisi güçlü, - Araştırma ve takip gibi birçok işi bir arada yapabilecek - Müşteri ilişkilerinin yürütülmesi açısından firmamızı en iyi şekilde temsil edebilecek presentable vize takip ve operasyon sorumluları işe alınacaktır.

  Sektör: Danışmanlık, Müşteri ilişkileri, Tercüme Hizmetleri

  Pozisyon: Uzman, Müşteri Temsilcisi, Operatör, Sorumlu, Yetkili

 • Bilgi İşlem Kıdemli Uzmanı

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 16 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıSektöründe lider şirketimizin Beykoz - İstanbul adresinden bulunan genel müdürlüğünde "BİLGİ İŞLEM KIDEMLİ UZMANI" pozisyonunda görev almak üzere; aşağıda belirtilen yetkinliklere sahip adaylarla tanışmak istiyoruz. Görev ve sorumluluklar Bilgisayarlarda kullanılan uygulamalar ve tüm IT servisleri için kullanıcı seviyesinde destek sağlanması, Gelen talepleri takip ederek uzak bağlantı veya yerinde destek ile çözüm sağlanması, Kullanıcılardan gelen problem ve şikayetleri değerlendirerek gerekli çözümleri üretilmesi, İhtiyaca ve talebe yönelik olarak üçüncü parti uygulamaların prosedürlere uygun olarak yüklenmesini sağlanması, Mobil ve sabit telefon hatları ile ilgili sorun ve taleplere destek verilmesi, Active Directory, DNS, DHCP, Exchange üzerinde günlük Operasyonel işleri yapmak, Mobil cihazlar ile ilgili eposta aktivasyon sürecine destek verilmesi, Sabit telefon dâhili sistemi ile ilgili kontrolü sağlayarak destek verilmesi, Network erişim sorunlarına destek verilmesi, Servise gönderilmesi gereken bilgisayarların servis sürecinin organize edilmesi ve takibinin yapılması, Tüm IT envanterinin takip edilmesi, kullanıcılara prosedürlere uygun olarak tesliminin yapılması veya geri alınmasının sağlanması, İşe yeni başlayacak ya da işten ayrılan kullanıcılar ile ilgili IT süreçlerinin takip edilmesi ve prosedürdeki işlemlerin uygulanması, Yeni projelerin geliştirilmesi için takip ve testleri yapmaktan sorumlu olabilecek adaylarla tanışmak istiyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin bilgisayar veya bilgisayar ile ilgili bölümlerinden lisans düzeyinde mezun (Tercihen Bilgisayar / Elektrik / Elektronik, Matematik Mühendisliği bölümlerinden) olmak, Konusunda 7 yıl ve üzerinde tecrübe sahibi, Bilgi güvenliği ihtiyaçlarına uygun sistem ve süreç güvenlik politikalarını geliştirebilecek bilgiye sahip, Donanım bilgisine sahip olmak, donanım yapılandırma ihtiyaçlarını belirleyebilecek, Microsoft Windows işletim sistemleri yönetiminde uzman, domain yönetimi ve Windows güvenlik yönetimi konusunda deneyimli olmak, Microsoft Office programları, Mobil uygulamalar, IOS ve Android işletim sistemleri konusunda güncel bilgiye sahip, En az temel seviyede SQL hakkında bilgi sahibi, Microsoft Active Directory, DNS, GPO, Exchange hakkında bilgi sahibi, Problem çözme, planlama ve iş takip yeteneğine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip ruhuna sahip olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Lojistik, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Optisyen

 • İş AçıklamasıEsim Yazılım 1988 yılından bu yana bilişim sektöründe faaliyet gösteren ve 20 Yıldır Hastane Yönetim Bilgi Sistemi uygulamaları geliştirmeye odaklanmış bir yazılım şirketidir. Yurtdışında yazılım projelerini başarı ile bitiren şirketimiz yazılım ihracatında önemli bir referansa sahiptir. Çözüm Ortağı olduğumuz Microsoft sürekli olarak bir ilki başararak gerçekleştirdiğimiz projeler hakkında Başarı Öyküleri yazarak bizi onurlandırmıştır. Özellikle PPP Projeleri için geliştirmiş olduğumuz Bulut Platformunda çalışan web tabanlı yazılımımız en güncel teknoloji ile üretilmiş olup en yüksek performans düzeyine sahiptir. İşin Tanımı: Adaylar arasından seçilecek olan Çalışma Arkadaşlarımız Yurtdışında Müşterimiz olan hastanelerde çalışan Web Tabanlı Hastane Yönetim Bilgi Sistemi Yazılımına yerinde destek vermek üzere eğitimden geçirilerek görevlendirilecektir. Yurtdışında hakkında Microsoft tarafından başarı öyküsü yazılmış projelerimizin daha iyi noktalara gelmesi için çaba sarf etme heyecanını duyacak, şirketimizin uluslararası bir marka olmasına katkıda bulunabilecek iş arkadaşlarını aramızda görmek istiyoruz. www.esimyazilim.com

  Aranan NiteliklerBilişim Sistemleri bölümlerinden veya Bilgisayar Programcılığı Yüksek Okulundan mezun. MS SQL Server 2008/2012’i iyi derecede bilen Oluşacak donanım sorunlarına destek verebilecek. Verilen işi zamanında ve eksiksiz teslim edebilecek. Domain yapısını bilen,network deneyimi olan. Firewall kullanım deneyimi olan. Müşteri ilişkilerinde deneyimli ve pozitif düşünen Kendisine verilen eğitim programını başarılı bir şekilde uygulayabilen 28 yaşını aşmamış olan Kariyer planlamasını sadece yazılım alanında yapmış İngilizce bilen Tercihen Hastane Bilgi Sistemi projelerinde Destek Elemanı olarak görev almış. Tercihen İstanbul Anadolu yakasında oturan Açık öğretim eğitimine kaydı olmayan Erkek adayların askerliğini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli Birbirini tamamlayan mükemmel bir takımla çalışmayı seven Yurtdışında çalışmasını engelleyecek bir durumu olmayan. Türk Yazılımının yurtdışında değişik ülkelerde, değişik kültürlerde çalışmasından heyecan duyan.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Yardımcı

 • Bilgi İşlem Yöneticisi

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 16 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıSektöründe lider şirketimizin Beykoz - İstanbul adresinden bulunan genel müdürlüğünde "BİLGİ İŞLEM YÖNETİCİSİ" pozisyonunda görev almak üzere; aşağıda belirtilen yetkinliklere sahip adaylarla tanışmak istiyoruz. Görev ve sorumluluklar Bilgisayarlarda kullanılan uygulamalar ve tüm IT servisleri için kullanıcı seviyesinde destek sağlanması, Gelen talepleri takip ederek uzak bağlantı veya yerinde destek ile çözüm sağlanması, Kullanıcılardan gelen problem ve şikayetleri değerlendirerek gerekli çözümleri üretilmesi, İhtiyaca ve talebe yönelik olarak üçüncü parti uygulamaların prosedürlere uygun olarak yüklenmesinin sağlanması, Mobil ve sabit telefon hatları ile ilgili sorun ve taleplere destek verilmesinin sağlanması, Active Directory, DNS, DHCP, Exchange üzerinde günlük Operasyonel işlerin yapılmasının sağlanması, Mobil cihazlar ile ilgili eposta aktivasyon sürecine destek verilmesinin sağlanması, Sabit telefon dâhili sistemi ile ilgili kontrolünün ve destek verilmesinin sağlanması, Network erişim sorunlarına destek verilmesinin sağlanması, Servise gönderilmesi gereken bilgisayarların servis sürecinin organize edilmesi ve takibinin yapılması, Tüm IT envanterinin takip edilmesi, kullanıcılara prosedürlere uygun olarak tesliminin yapılması veya geri alınmasının sağlanması, İşe yeni başlayacak ya da işten ayrılan kullanıcılar ile ilgili IT süreçlerinin takip edilmesi ve prosedürdeki işlemlerin uygulanması, Yeni projelerin geliştirilmesi için takip ve testleri yapmak gibi konularla ilgili sorumluluk alan ekibi yönetebilecek ve gerektiğinde ekip üyeleri ile birlikte sürece dahil olabilecek adaylarla tanışmak istiyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin bilgisayar veya bilgisayar ile ilgili bölümlerinden lisans düzeyinde mezun (Tercihen Bilgisayar / Elektrik / Elektronik, Matematik Mühendisliği bölümlerinden) olmak, Konusunda 7 yıl ve üzerinde tecrübe sahibi, Bilgi güvenliği ihtiyaçlarına uygun sistem ve süreç güvenlik politikalarını geliştirebilecek bilgiye sahip, Donanım bilgisine sahip olmak, donanım yapılandırma ihtiyaçlarını belirleyebilecek, Microsoft Windows işletim sistemleri yönetiminde uzman, domain yönetimi ve Windows güvenlik yönetimi konusunda deneyimli olmak, Microsoft Office programları, Mobil uygulamalar, IOS ve Android işletim sistemleri konusunda güncel bilgiye sahip, C+, .NET, SQL bilgisi olan, Microsoft Active Directory, DNS, GPO, Exchange hakkında bilgi sahibi, Problem çözme, planlama ve iş takip yeteneğine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip yönetimi tecrübesine sahip olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Lojistik, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Optisyen

 • Santral Elemanı

  Adeva Endüstriyel Sistemlerİstanbul Anadolu 18 Ağustos 2017

  İş Açıklaması1) Telefon mesajlarını not almak, ilgili kişilere zamanında, doğru olarak iletmek 2) Gelen müşteri ve ziyaretçileri karşılamak ilgili birime yönlendirmek 3)İş seyahatleri için seyahat planını takip etmek ve iş randevularını planlayarak ilgili yöneticileri bilgilendirmek. 4)Yazışmalar ve raporların bilgisayar kaydını düzenli olarak yapmak 5) Faaliyetleriyle ilgili her türlü kayıt ve işlemi tam, doğru ve zamanında yapmak, belgeleri dosyalamak,kullanıma hazır bulundurmak. 6) İş görüşmesi yapmak üzere gelenlere İş Başvuru Formu’nu eksiksiz doldurtmak, formu kontrol etmek ve İnsan Kaynakları Sorumlusu’na ulaştırmak. 7)Gelen/Giden tüm evraklarla ilgili kayıtları tutmak ve dosyalama işlemlerini yerine getirmek. 8) Kargo ve Postadan gelen paketleri almak ve göndermek ve kayıtların tutulması 9)Telefonlara düzgün ve anlaşılabilir bir konuşma ile cevap vermek. 10)Yöneticisi tarafından verilen diğer görevleri yerine getirmek. 11)Toplantı öncesi ve sonrası toplantı salonunun düzeninin sağlanması ve takibi 12)Firma ziyartine gelen konuklara çay/kahve v.s ikramların titizlikle yapılması 13)Firma içi organizasyonlarda gerekli düzenin sağlanması

  Aranan Nitelikler1. prezentable 2. diksiyonu düzgün 3. kesinlikle sigara içmeyen 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5. kendine ve çevresine itinalı 6.titiz 7.bakımlı 8.İyi derecede Excell kullanabilen 9.İyi derecede Outlook kullanabilen. 10.mesaiye engel durumu olmayan 11.25-35 yaş arası bayan takım arkadaşı arıyoruz... NOT:İŞYERİMİZ YAKACIK/KARTAL dadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Sekreter, Ofis Elemanı, Eleman, Görevli, Asistan

 • İş AçıklamasıSave olarak 2008'den bu yana uluslararası ve yerel şirketlerin Türkiye’deki ofislerinde, binalarında ve tesislerinde; Teknik tesis işletmesi Planlı periyodik bakım, Destek hizmetler (temizlik ve bakım, peyzaj, atık yönetimi, taşınma, kat hizmetleri, dahili posta), Ölçüm ve denetim, Proje uygulama, Yedek parça ve sarf malzeme temini, Bina yönetimi. Destek hizmetler (temizlik ve bakım, peyzaj, atık yönetimi, taşınma, kat hizmetleri, dahili posta) temini konularında hizmet sağlıyoruz Misyonumuz, müşterilerimizin vizyonuna destek sağlayacak şekilde, bina yönetimi ve teknik hizmet konularını daha az maliyet, daha fazla verimlilik ve daha planlı şekilde gerçekleştirmeye dayanıyor. Bu doğrultuda, müşterilerimizin faaliyet alanlarındaki ana işlerine daha fazla odaklanmalarına imkan yaratıyor, sektörlerinde daha güçlü ve rekabetçi pozisyona erişmelerini sağlıyoruz. Bunun için tek elden çözümleri en verimli şekilde oluşturmak vizyonu ile hareket ediyoruz. Bu bilinçle, işimizi yaparken güven ortamı yaratacak şeffaf bir çalışma yaklaşımıyla müşterilerimizin süreçlerine entegrasyon sağlıyoruz. Uzmanlığımızı sergilerken, öncelikle müşterilerimizin beklenti ve taleplerini ön plana alan bu yaklaşımımız, müşterilerimiz açısından önemli bir farklılık yaratıyor. Hizmet vermekte olduğumuz, sektörünün lideri uluslararası müşterimizin; yangın algılama, CCTV, kartlı geçiş, gaz algılama ve gazlı söndürme sistemlerinin yurt içi/yurt dışı projelerinde devreye alma çalışmalarının gerçekleştirilmesi, sistem kabul testlerinin yapılması, kurulu mevcut sistemlerin periyodik bakım ve arıza servis hizmetlerinin gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler* Meslek Lisesi/Yüksekokul Elektrik/Elektronik/Makina/Mekatronik bölümü mezunu * Bina Güvenlik Sistemleri konusunda bilgi ve tecrübeye sahip (min. 2 yıl) * İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden (tercihen) * B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif bir şekilde araç kullanabilen * Temel seviyede ingilizce bilgisine sahip * Analitik düşünme yeteneğine sahip * İletişim becerilerine sahip * Takım oyuncusu * Yurt içi ve yurt dışı projelerinde orta/uzun süreli seyahat/ikamet engeli olmayan * Askerliğini tamamlamış

  Sektör: Enerji

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıKadıköy' de bulunan ofizimizde çalıştırılmak üzere Sekreter alınacaktır. Telefon ve faks trafiğinin yönetilmesi ve gelen çağrıların ilgili birimlere yönlendirilmesi, Şirket personelinin yurtiçi-yurtdışı seyahatlerinde gerekli biletlendirme işlemlerinin yapılması, Posta, kargo ve kurye işlemlerinin yapılması, Misafirlerin karşılanması ve ağırlanması konusunda gerekli organizasyonların yapılması.

  Aranan NiteliklerTercihen Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümü mezunu, Ofis ekipmanlarını aktif kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Yurtiçi-Yurtdışı uçak bileti konularına hakim, Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Güler yüzlü ve disiplinli, Titiz, dikkatli ve sistemli çalışma prensibi olan, Şirket içi koordinasyonu sağlayabilecek, Prezentabl, kişisel bakımına özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyum gösteren.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetim Sekreteri

 • İş AçıklamasıÖncelikli olarak Patent tarifnamelerini Türkçe'den İngilizce'ye veya İngilizce'den Türkçe'ye çevirilerini yapmak; hazır gelen çevirileri kontrol etmek ve gerekli revizyonları gerçekleştirmek. (Patent Çevirisinde Teknik ve Hukuki çeviri bilgisi önemlidir.) Yurtdışı Marka ve Patent tescil işlemlerinin başvurularının yapılması ve süreç takibi, müşterilere raporlanması vb. işlemler ACAR KALİTE (www.acarkalite.com) ACAR PATENT (www.acarpatent.com)

  Aranan NiteliklerMARKA PATENT YURTDIŞI İŞLEMLER OPERASYON SORUMLUSU Tercihen Teknik çeviri deneyimi olan, İngilizce ve Türkçeye hakim, Ofis araç ve programlarını etkin kullanabilen, Planlama ve organize etme yeteneklerine sahip, Müşteri ilişkilerinde başarılı, Araştırmayı, öğrenmeyi ve okumayı seven, Titiz ve dikkatli çalışmayı ilke edinmiş, Temiz ve nezih bir ortamda uzun vadede çalışacak, BAYAN ekip arkadaşları aranmaktadır. ACAR PATENT (www.acarpatent.com) ACAR KALİTE (www.acarkalite.com)

  Sektör: Belgelendirme/Marka/Patent

  Pozisyon: Uzman Yard

 • Ağrı-Erzurum-Artvin-Kars-Iğdır-Erzincan-Ardahan-Bayburt- ( Anket Elemanı )

  Core Marketing GroupAğrı, Kars, Erzurum, Erzincan, Artvin, Iğdır, Bayburt 5 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıCore Marketing Group olarak , Hizmetini vermekte olduğumuz Uluslararası firmaların saha operasyon çalışmaları için takım arkadaşları alınacaktır. Çalışma tarihleri- 01 TEMMUZ / 08 TEMMUZ tarihleri arasında gerçekleşecek çalışma için başvurular alınmaya başlanılmıştır.

  Aranan NiteliklerTanıtım ve satış tecrübesi olan, Lise veya ünüversite mezunu veya okuyan İletişim kuvvetli, Prezantabl , dış görünüşüne önem gösteren, Disiplinli , motivasyonu yüksek, Ehliyetli 18- 40 yaş aralığında

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Ajans, Tanıtım Ve Promosyon Ürünleri

  Pozisyon: Eleman, Denetçi, Anketör, Hostes

 • İş AçıklamasıSektöründe öncü ve lider şirketi olan Şekerler Turizm Taşımacılık Antalya'nın önde gelen kuruluşlarına çözüm ortaklığı yapmaktadır. Şirketimizin, gelişen iş hacmine ve büyüyen kadrosuna güç katacak, aşağıdaki özellikleri taşıyan, FİLO DESTEK GÖREVLİSİ’ni aramızda görmek istiyoruz.

  Aranan Nitelikler*Üniversite mezunu *Servis ve taşımacılık araçları konusunda tecrübeli, *Araçların sigortaları, emniyet,ulaştırma işleri takibi konusunda deneyimli, *MS Office uygulamalarına hakim, özellikle iyi derecede excell bilgisine sahip olmak tercih sebebidir, *B sınıfı aktif sürücü ehliyetine sahip, *Diksiyonu düzgün, iletişim becerisi kuvvetli, *Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek ve takım çalışmasına yatkın,

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Yetkili, Sorumlu, Görevli, Eleman

 • Demo Randevu Alım Yetkilisi

  Koçak Şirketler Grubuİstanbul Avrupa 15 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıKARİYERİNİZE ÇAĞRI MERKEZİ TAKIMIMIZA KATILARAK BAŞLAMAK İSTER MİSİNİZ? 32.yılında büyümeye ve genişlemeye devam eden: KOÇAK GRUBU'na bağlı Koçak Çağrı Merkezi Hizmetleri'ne katılmaya hazır mısınız? Koçak Call Center, çağrı merkezi kariyerinize başlamanız için katılımınızı bekliyor. İŞ TANIMI: Eğitim süresi sonrasında, kurumumuzda çalışan eğitim danışmanları için müşterilerimizi arayarak görüşme bilgilendirmesi yapılmasıdır. ÖNEMLİ NOT: Görevimiz; telefonda görüşme yapmak üzere sabit ve düzenli ofis çalışmasıdır. Çalışanlarımızdan telefonda pazarlama, satış gibi bir çalışma kesinlikle istenmemektedir.

  Aranan NiteliklerYetiştirilmek üzere, hırslı ve kendini geliştirmeye önem veren Diksiyonu düzgün,güleryüzlü ve Takım çalışmasına yatkın 40 yaşını aşmamış Bayan SABİT MAAŞ + PRİM +YEMEK+ SSK +SERVİS Çalışma Saatleri: 09:30 - 18:30 Not: Secretcv.com üzerinden başvuruları kabul edilmektedir.

  Sektör: Çağrı Merkezi, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Eleman

 • Ofis Boy

  Adeva Endüstriyel Sistemlerİstanbul Anadolu 18 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıOfis içi ve ofis dışı işler için yardımcı personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler- En az lise mezunu, - Ehliyet sahibi, kesinlikle aktif olarak araç kullanabilen, - Kesinlikle sigara kullanmayan - İstanbul, Anadolu Yakasında ikamet eden ve Kartal'a ulaşım sorunu olmayan, - Tercihen ofis ortamında çalışma deneyimi bulunan, -Kendisine ve çevresine itinalı -Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, -Ofis programları kullanabilen, - 22-30 yaş arası, BAY personel

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman, Ofis Elemanı, Şoför

 • Satış Sonrası Hizmetler Asistanı

  Net Danışmanlıkİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 10 Ağustos 2017

  İş Açıklaması​Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, yaklaşık 20 senelik geçmişi olan, dünya çapındaki müşterilerine elektromekanik projelerle özel hizmet veren, kendi alanında Türkiye’deki ilk ve tek üretici şirket olan müşterimiz için Satış Sonrası Hizmetleri Asistanı pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. Saha grubunun organize edilmesi, Teknik dökümantasyonun hazırlanması, Günlük yapılan işlerin sisteme girilmesi, Ofis malzemelerinin acil olarak sahaya gönderilmesi gerektiğinde, araç kullanarak sahada da çalışılması,

  Aranan NiteliklerEn az Endüstri Meslek Lisesi mezunu veya Elektrik / Mekanik bölümlerden mezun, Yeterli düzeyde Word ve Excel bilgisine sahip, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kozyatağı Bölgesine ulaşım sorunu olmayan,

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Otomasyon, Makine

  Pozisyon: Asistan

 • Çay ve Temizlik

  ÇELEBİ GROUPBursa 17 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıOfis içerisinde çalışacak, Mutfak işleri , temizlik konusunda deneyimli, Ofisin genel temizlik,  ikram işlerini yapabilecek, Güleryüzlü, İşinde titiz, Kişisel ve genel hijyene önem veren, Düzenli, sorumluluk sahibi, güvenilir, Güler yüzlü 25-40 yaş arasında, Herhangi bir Sağlık Problemi olmayan Tercihen Nilüfer bölgesinde ikamet eden, "BAYAN TEMİZLİK ve SERVİS PERSONELİ” aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÇAY SERVİSİ , VE TEMİZLİK YAPABİLECEK  DİNAMİK BAYAN ELEMAN  ALINACAKTIR.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Görevli

 • Şoför- Ankara

  Adecco AnkaraAnkara 7 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız için şoför arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerB Sınıfı ehliyet E sınıfı ehliyet En az 1 yıl benzer tecrübeye sahip, Tercihen SRC ve psikoteknik belgesine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak,

  Sektör: Danışmanlık, Otomotiv

  Pozisyon: Şoför, Vale

 • İş AçıklamasıKafe sektöründe güler yüzlü, seyahat sorunu olmayan ekip liderleri, müdür, şef, barista ve garsonlar eğitim verilip yetenek ve becerilerine göre ihtiyaç duyulan işletmelerimize gönderilecektir.

  Aranan NiteliklerGüler yüzlü, çalışkan, seyahat sorunu olmayan, gelecek ve kariyer odaklı, öğrenime açık

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Barista, Şef Garson, Garson

 • Ofis Asistanı

  Saygın Patentİstanbul Anadolu 29 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıOperasyon Departmanı'na destek olmak. Dosyalama ve dokümantasyon işlemlerini yürütmek ve takip etmek, Sorumlu olacağı bölümdeki günlük iş akışını organize etmek, Gelen misafirleri karşılamak, Telefon trafiğini yönetmek, Toplantı ve organizasyonların planlamasını yapmak, Ofis düzeninden sorumlu olmak, Seyahat organizasyonlarını gerçekleştirmek, Raporlama ve yazışma işlerini yürütmek,

  Aranan NiteliklerEn az lise tercihen üniversite mezunu, Fikri ve Sınai haklar alanında yetiştirilmek üzere, Dış görünüşe ve kişisel bakımına önem veren, Dinamik, güler yüzlü, düzenli, titiz, pratik, diksiyonu düzgün ve öğrenme isteği olan Disiplinli, sistemli ve raporlu çalışmayı benimseyen Ofis programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, klavyesi hızlı İletişim becerileri gelişmiş, insan ilişkilerinde başarılı olan, MS Office programlarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, Takipçi, organizasyon ve planlama becerisi yüksek Ataşehirdeki ofisimize ulaşımı kolay olan En az 1 yıl sekreterlik veya satış deneyimi olan, 35 yaşını aşmamış Bayan Ofis Asistanı aranmaktadır.

  Sektör: Belgelendirme/Marka/Patent

  Pozisyon: Sekreter, Ofis Elemanı, Asistan

 • İş AçıklamasıAntalya Lara'daki kliniğimize yardımcı hizmetlerden sorumlu bayan eleman alınacaktır. Klinik temizliği ve düzeni Çay-kahve servisi Catering şirketinden gelen yemeklerin doktorlarımıza sunumu Mutfak düzeninin sağlanması vs. işlerle ilgilenecek 8:00-18:00 saatleri arasında çalışabilecek

  Aranan NiteliklerDüzenli Çalışkan Kişisel bakımına özen gösteren Ekip çalışmasına yatkın

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Yardımcı

 • Elektrik Kalfası

  ÖzkaymakKonya 31 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıFABRİKAMIZDA ÇALIŞMAK ÜZERE TECRÜBELİ ELEKTRİK KALFASI ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri

 • Güvenlik Görevlisi

  Acıbadem Sağlık Grubuİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 4 Temmuz 2017

  İş Açıklaması- Hastane ve çevresinin güvenliğini sağlamak, - Sorumluluk alanındaki olaylara müdahele ederek uygun şekilde çözümlenmesini sağlamak.

  Aranan NiteliklerAcıbadem Sağlık Grubu'nda görevlendirilmek üzere, -En az lise mezunu, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, -Silahlı silahsız güvenlik kimliğine sahip, -Askerlik hizmetini tamamlamış, ''Güvenlik Görevlisi '' aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Görevli, Eleman, Güvenlik Görevlisi

 • Helpdesk Elemanı

  AloTech İletişim Teknolojileriİstanbul Anadolu 16 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıAloTech tarafından geliştirilen Bulut Çağrı Merkezi ve Bulut Santral Çözümleri ürünlerini kullanan kurumsal müşterilerimizden gelen taleplere telefon, e-posta ve uzaktan bağlantı yoluyla konfigürasyon ve kullanım desteği verilmesi süreçlerinde görev alacak aşağıda belirtilen niteliklere sahip çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerAloTech Destek ekibinde görev almak üzere, · Çağrı Merkezi ( Müşteri Hizmetleri, Teknik Destek, Operasyon Yönetimi) tecrübeli · Çağrı Merkezi ve CRM uygulamaları hakkında bilgisi olan, · En az Meslek Yüksek Okulu veya Üniversitelerin ilgili diğer bölümlerinden mezun olmuş, · Yeni ürün ve teknolojileri öğrenmeye istekli ve teknolojik yeniliklere kolay uyum sağlayabilen, · Esnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, · İnsan ilişkileri güçlü, müşteri ve çözüm odaklı, · Sözlü ve yazılı iletişim becerileri yüksek, · Telefonda etkili iletişim kurabilen, · Raporlama becerilerine sahip, · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli.

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman

 • Ofis/Muhasebe Elemanı

  EYİstanbul Avrupa 15 Haziran 2017

  İş AçıklamasıEY, bağımsız denetim, vergi, kurumsal finansman ve danışmanlık hizmetlerinde bir dünya lideridir. Anlayışımız ve kaliteli hizmetlerimiz dünya ekonomisi ve sermaye piyasalarında güvenin oluşmasına katkıda bulunmaktadır. EY, güçlü yönetim ekibiyle tüm paydaş gruplarına verdiği sözleri yerine getirmekte ve bu şekilde çalışanları, müşterileri ve içinde yer aldığı diğer çevreler için daha iyi bir çalışma hayatı oluşturulmasında önemli bir rol üstlenmektedir. Dünya çapında 150’den fazla ülkede, 232.000 kişilik ekibimizin sahip olduğu ortak değerlerimiz, müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesine ve tüm paydaşlarla ilişkilerimize yön vermektedir. Entegre bir teknoloji platformu üzerinden birbirlerine bağlı olan ekiplerimiz dünya çapında tüm ofislerimizde aynı metodolojiyi kullanmaktadır. Ernst & Young Global’in bir üyesi olarak 30 yıldır Türkiye’de; İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir olmak üzere 5 ofiste, 1200 kişiden fazla ekibimizle hizmet vermekteyiz.  EY Türkiye olarak, İstanbul ofisimizde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip Ofis/Muhasebe Elemanı arayışımız  bulunmaktadır.   •En az lise mezunu •Tercihen MS Office programlarını kullanabilen •Daha önce benzer rolde tecrübeli •Ekiplerin operasyonel süreçlerinde destek verebilecek Ofis/Muhasebe Elemanı arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - Destek Hizmetleri İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?