Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Destek Hizmetleri İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Destek Hizmetleri
 • İş AçıklamasıFabrikamızda çalışmak üzere bahçıvan alınacaktır.

  Aranan NiteliklerBitkileri tanıyan Sorumluluk sahibi Esnek çalışma saatlerine uyabilen Bahçe alet ve ekipmanlarını kullanabien Bitki hastalıkları konusunda bilgi sahibi Bahçe ile ilgili budama işlerini yapabilen Çözün odaklı çalışan Aktif araç kullanabilen

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Bahçıvan

 • Net Danışmanlıkİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş Açıklaması​Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, yaklaşık 20 senelik geçmişi olan, dünya çapındaki müşterilerine elektromekanik projelerle özel hizmet veren, kendi alanında Türkiye’deki ilk ve tek üretici şirket olan müşterimiz için Satış Sonrası Hizmetleri Asistanı pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. Saha grubunun organize edilmesi, Teknik dökümantasyonun hazırlanması, Günlük yapılan işlerin sisteme girilmesi, Ofis malzemelerinin acil olarak sahaya gönderilmesi gerektiğinde, araç kullanarak sahada da çalışılması,

  Aranan NiteliklerEn az Endüstri Meslek Lisesi mezunu veya Elektrik / Mekanik bölümlerden mezun, Yeterli düzeyde Word ve Excel bilgisine sahip, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kozyatağı Bölgesine ulaşım sorunu olmayan,

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Otomasyon, Makine

  Pozisyon: Asistan

 • İş AçıklamasıŞirketimizin çeşitli departmanlarında görevlendirilmek üzere "Engelli Personel" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler* Engel derecesi % 40 ve üzeri olan, * Türkiye İş Kurumuna kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek, * Engel durumu aktif çalışmasına engel olmayan, * Ekip çalışmasına yatkın, * Sorumluluk sahibi çalışma arkadaşları arıyoruz. Not : Adayların ön yazı olarak engel dereceleri ve engel bilgisini yazmaları gerekmektedir.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Eleman, Tekniker, Mühendis

 • Data Grupİstanbul Anadolu 24 Haziran 2017

  İş AçıklamasıTURKCELL&SUPERONLİNE Fiber kurulum hizmeti veren firmamızda görevlendirilmek üzere Depo Personeli personeli aranmaktadır. Tedarikçilerden temin edilen modem, telefon, tablet gibi cihazların ekiplere ve taşeronlara hazırlanması ve sevkiyatlarının yapılması, Bayilerimizin ve merkez deponun stok takibinin yapılması, yönetime raporlanması.

  Aranan NiteliklerLise, MYO veya Üniversite mezunu, Müşteri, bayi ilişkileri konusunda deneyimli, Analitik ve istatistik yönü güçlü, iletişim beceresi yüksek, MS Office uygulamalarına hakim, raporlama becerisi gelişmiş, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Aktif araç kullanabilen, Sigara kullanmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Erkek adayların ilana başvurmalarını rica ederiz. Firma lokasyonumuz İstanbul Anadolu Yakasında bulunmaktadır.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Mal Kabul Elemanı, Ofis Elemanı, Sorumlu

 • İş AçıklamasıAlışveriş Merkezi ,Otel ,Müze ve Residence projelerimizde sahada görev yapacak ; Sorumluluğu altındaki ekibi şirket hedefleri doğrultusunda yönetmek, performansını geliştirmek ve motivasyonunu sağlamak, müşterileri karşılamak verilen hizmetler konusunda %100 müşteri memnuniyeti kapsamında yönlendirmek, istekleri konusunda yardımcı olmak, ekibi ile koordineli çalışmak, gereken kontrolleri yapmak, evrakları doldurmak ve istenen raporları yöneticisine hazırlamak.

  Aranan Nitelikler· Ekip çalışmasına uygun, · İletişim kabiliyeti yüksek, · Liderlik vasıfları maksimum düzeyde olan, disiplin sahibi, · % 100 Müşteri memnuniyet odaklı düşünen , · Planlama ve Organizasyon yeteneği olan, · Çalışma tipi: Tam Zamanlı ( Esnek çalışma saatlerinde görev yapabilecek ) · Cinsiyet: Bay - Bayan , · Yaş: 28 ile 40 yaş arasında dinamik, Ehliyet : B sınıfı ( Ehliyet sicili temiz ) , · Yabancı dil ve teknik beceriler: İngilizce dil bilgisine sahip , Word / Excel / Power Point kullanabilen, Tercihen sigara kullanmayan SAHA ŞUBE SORUMLUSU adayları aranmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Savunma/Güvenlik, Turizm, Ulaşım, Diğer

  Pozisyon: Şef / Amir, Müdür Yardımcısı, Müdür, Yönetici, Takım Lideri, Denetçi

 • İş AçıklamasıKARİYERİNİZE ÇAĞRI MERKEZİ TAKIMIMIZA KATILARAK BAŞLAMAK İSTER MİSİNİZ? 32.yılında büyümeye ve genişlemeye devam eden: KOÇAK GRUBU'na bağlı Koçak Çağrı Merkezi Hizmetleri'ne katılmaya hazır mısınız? Koçak Call Center, çağrı merkezi kariyerinize başlamanız için katılımınızı bekliyor. İŞ TANIMI: Eğitim süresi sonrasında, kurumumuzda çalışan eğitim danışmanları için müşterilerimizi arayarak görüşme bilgilendirmesi yapılmasıdır. ÖNEMLİ NOT: Görevimiz; telefonda görüşme yapmak üzere sabit ve düzenli ofis çalışmasıdır. Çalışanlarımızdan telefonda pazarlama, satış gibi bir çalışma kesinlikle istenmemektedir.

  Aranan NiteliklerYetiştirilmek üzere, hırslı ve kendini geliştirmeye önem veren Diksiyonu düzgün,güleryüzlü ve Takım çalışmasına yatkın 40 yaşını aşmamış Bayan SABİT MAAŞ + PRİM +YEMEK+ SSK +SERVİS Çalışma Saatleri: 09:30 - 18:30 Not: Secretcv.com üzerinden başvuruları kabul edilmektedir.

  Sektör: Müşteri ilişkileri, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıPart Time olarak 2 aylık süreçte yaşlı yakınımızın yürümesinde söföre destek olacak genç öğrencide olabilir

  Aranan NiteliklerB sınıfı ehliyeti olan Öğrenci ise 20-24 yaşlarında, 1 genç erkek adaylar ile çalışmak istiyoruz Bıtez- gumbet-konac BODRUM Çalışma saatleri 09:00 - 20:00 Ücret 1700 tldir

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Hizmetli

 • İş AçıklamasıElektrik & Elektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; 1.Yeni müşteri kazanımı sağlayabilecek 2.Müşteri ihtiyaçlarını tespiti için arama yapabilecek 3.Müşterilerden gelen çağrıları karşılayıp ilgili birimlere aktarabilecek, 4.İkna kabiliyeti yüksek, 5.Hedef odaklı, 6.Telefon trafiğini yönetebilecek, 7.Bilgisayarda yazışma yapabilecek, 8.Kariyer hedefi olan.

  Aranan Nitelikler1. prezentable 2. diksiyonu düzgün 3. kesinlikle sigara içmeyen 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5. kendine ve çevresine itinalı 6.titiz 7.bakımlı 8.mesaiye engel durumu olmayan 9.25-35 yaş arası bayan takım arkadaşı arıyoruz... Not: İşyerimiz YAKACIK / KARTAL'dadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Eleman

 • İş AçıklamasıAntalya Lara'daki kliniğimize yardımcı hizmetlerden sorumlu bayan eleman alınacaktır. Klinik temizliği ve düzeni Çay-kahve servisi Catering şirketinden gelen yemeklerin doktorlarımıza sunumu Mutfak düzeninin sağlanması vs. işlerle ilgilenecek 8:00-18:00 saatleri arasında çalışabilecek

  Aranan NiteliklerDüzenli Çalışkan Kişisel bakımına özen gösteren Ekip çalışmasına yatkın

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Yardımcı

 • Atalian Global Services Turkeyİstanbul Avrupa 16 Haziran 2017

  İş AçıklamasıProje yöneticisi ile hizmetin planlaması yapmak, Planlanan işlerin sevk ve idaresini sağlamak, Proje yöneticisi ve müşteri ile yapılan işleri değerlendirmek ve raporlamak, Hizmetin kalitesini yükseltmek için aksiyonlar yapmak ve uygulanmasını sağlamak, Personel, idari hizmetler, iş güvenliği ve kalite ile ilgili uygulamaları takip etmek.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Avrupa yakasında ikamet eden 25-40 yaş aralığında, AVM, temizlik hizmeti alanında en az 2 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, İletişim ve insan ilişkilerinde başarılı, MS Office programlarını kullanabilen, Hafta sonu ve gece vardiyasında çalışma engeli olmayan, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış, İletişim için Tolgahan Ataç : 0530 469 52 73

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Sibay Araç Park ve Turizm Hizmetleriİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Haziran 2017

  İş Açıklamasıİstanbul' da ( Avrupa yakası ) HAZİRAN 2017 tarihinde açılacak PREMIUM konsept projemizde görev alacak BAYAN VALE ŞOFÖRLERİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler45 Yaşını aşmamış, dinamik , dış görünüşüne kesinlikle önem veren • Tercihen otel,havalimanı,alışveriş merkezi,kongre merkezi veya hizmet sektöründe profesyonel olarak faal gösteren kurumsal firmalarda en az minimum 2 yıl görev yapmış, • Sürücü ehliyetine sahip, her türlü arabayı rahatlıkla kullanabilen ( Mesleki eğitim verilmektedir ) • En az 5 yıldır aktif araç kullanan, • Tercihen lise ve dengi okullar mezunu ve sigara kullanmayan ( sigara kullanmayanlar extra harcırah almaktadır ) • Kendine ve işine özenli, • Müşteri hizmetleri ve İletişimi kuvvetli, • Güler yüzlü,sabırlı,saha çalışmasına uygun, * Tercihan SRC belgeli, * Makam kurallarını bilen, • Referansları ve gbt sicili temiz, Bayan araç sürücüleri aranmaktadır ( * Lütfen, BAY adayların bu referans numaralı ilana başvuru yapmamaları önemle rica olunur ) Sosyal Şartlar ; Maaş + SGK + Yol Ücreti + Yemek + Bahşiş ve Prim ( Bayan personellerimiz için çalışma şartlarına uygun tesisimiz vardır )

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Şoför, Hostes, Vale

 • İş AçıklamasıSektöründe öncü ve lider şirketi olan Şekerler Turizm Taşımacılık Antalya'nın önde gelen kuruluşlarına çözüm ortaklığı yapmaktadır. Şirketimizin, gelişen iş hacmine ve büyüyen kadrosuna güç katacak, aşağıdaki özellikleri taşıyan, FİLO DESTEK GÖREVLİSİ’ni aramızda görmek istiyoruz.

  Aranan Nitelikler*Üniversite mezunu *Servis ve taşımacılık araçları konusunda tecrübeli, *Araçların sigortaları, emniyet,ulaştırma işleri takibi konusunda deneyimli, *MS Office uygulamalarına hakim, özellikle iyi derecede excell bilgisine sahip olmak tercih sebebidir, *B sınıfı aktif sürücü ehliyetine sahip, *Diksiyonu düzgün, iletişim becerisi kuvvetli, *Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek ve takım çalışmasına yatkın,

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Yetkili, Sorumlu, Görevli, Eleman

 • İş AçıklamasıTemizlik, yemek ve benzeri tüm ev işlerini üstlenebilecek, Aile yanında yardımcı olarak yatılı çalışabilecek bayan.

  Aranan NiteliklerDaha önce benzer bir görevde tecrübe edinmiş, Ev işleri, temizlik ve yemek konularında deneyimli ve titiz, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Referans verebilecek, güler yüzlü ve dış görünümüne özen gösteren

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Ev Hizmet Elemanı, Hizmetli, Yardımcı

 • Adeva Endüstriyel Sistemlerİstanbul Anadolu 23 Haziran 2017

  İş Açıklaması1) Telefon mesajlarını not almak, ilgili kişilere zamanında, doğru olarak iletmek 2) Gelen müşteri ve ziyaretçileri karşılamak ilgili birime yönlendirmek 3)İş seyahatleri için seyahat planını takip etmek ve iş randevularını planlayarak ilgili yöneticileri bilgilendirmek. 4)Yazışmalar ve raporların bilgisayar kaydını düzenli olarak yapmak 5) Faaliyetleriyle ilgili her türlü kayıt ve işlemi tam, doğru ve zamanında yapmak, belgeleri dosyalamak,kullanıma hazır bulundurmak. 6) İş görüşmesi yapmak üzere gelenlere İş Başvuru Formu’nu eksiksiz doldurtmak, formu kontrol etmek ve İnsan Kaynakları Sorumlusu’na ulaştırmak. 7)Gelen/Giden tüm evraklarla ilgili kayıtları tutmak ve dosyalama işlemlerini yerine getirmek. 8) Kargo ve Postadan gelen paketleri almak ve göndermek ve kayıtların tutulması 9)Telefonlara düzgün ve anlaşılabilir bir konuşma ile cevap vermek. 10)Yöneticisi tarafından verilen diğer görevleri yerine getirmek. 11)Toplantı öncesi ve sonrası toplantı salonunun düzeninin sağlanması ve takibi 12)Firma ziyartine gelen konuklara çay/kahve v.s ikramların titizlikle yapılması 13)Firma içi organizasyonlarda gerekli düzenin sağlanması

  Aranan Nitelikler1. prezentable 2. diksiyonu düzgün 3. kesinlikle sigara içmeyen 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5. kendine ve çevresine itinalı 6.titiz 7.bakımlı 8.İyi derecede Excell kullanabilen 9.İyi derecede Outlook kullanabilen. 10.mesaiye engel durumu olmayan 11.25-35 yaş arası bayan takım arkadaşı arıyoruz... NOT:İŞYERİMİZ YAKACIK/KARTAL dadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Sekreter, Ofis Elemanı, Eleman, Görevli, Asistan

 • Sibay Araç Park ve Turizm Hizmetleriİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıSABAH 8 AKŞAM 8 1 AKŞAM 8 SABAH 8 2 GÜNDÜZ 1 GECE OLARAK ÇALIŞIP 1 GÜN İZİN KULLANILACAKTIR.

  Aranan Nitelikler50 yaşını aşmamış, En az lise ve dengi okul mezunu, Sürücü ehliyetine sahip Alışveriş merkezi, otel, havalimanı, kongre merkezi ve hizmet sektöründe benzer poziyonda görev alabilecek,, Tercihen askerliğini yapmış, 1785 Maaş + BAHŞİŞ

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Otomotiv, Sosyal Servisler, Turizm, Ulaşım

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Şoför, Otopark Görevlisi, Vale

 • TETKO TEST TEKNİK KONTROLİstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıGelişime açık, yaratıcı, özgün tasarımı ile farkını ortaya koyabilecek, web trendleri konusunda bilgili; Web programlarına, webden satış sistemine, ve bunlarla alakalı programlara hakim Bilgisayarın bakımını, formatını, ve ilgili işlemlerin hepsini yapabilecek Reklam ve web sitesi yönetebilecek Gif animasyon ve flash banner tasarlayabilen Web sitesi, E-bülten, Broşür tasarımı yapabilen Photosop, Corel ve Web tasarım programlarını iyi kullanabilen "Web Tasarımcısı” arıyoruz.

  Aranan NiteliklerMühendislik ve Proje Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız için İstanbul – Tekstilkentteki ofisimizde görevlendirmek üzere SEO uzmanı, Bilgi işlem ve Web İçerik Sorumlusu aranmaktadır. - Firmamıza ait 3 adet web sitesinin SEO ve içerik düzenlemelerine destek olacak. - PC'lerde oluşan sorunların çözümü, ağ sorunları, program güncelleme vb konuları çözebilecek derecede bilgisayar donanım bilgisi olan - Günlük bilgi güncellemesi yapılan web portalımızda, içerik girişleri yapabilecek - PHP, ASP.net, WORDPRESS yazılım dillerinden en az birine hakim olmak. - Tercihen iyi derecede Photoshop, Flash, Dreamweaver programlarını kullanabilen, - En az iki yıllık meslek yüksek okulu mezunu, (tercihen bilgisayar programcılığı bölümü) - Daha önce çalıştığı benzeri işleri/ yöneticilerini referans gösterebilecek, - İşiyle ilgili gelişmeleri takip edecek düzeyde ingilizce bilgisi olan ACAR OSGB (www.acarosgb.com) DATA KALİTE(www.datakalite.com) TETKO TEST TEKNİK KONTROL (www.tetko.com.tr) TETKO AKADEMİ (www.tetkoakademi.com)

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Danışmanlık, Mühendislik

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı, Web Developer, Web Master, Web Designer

 • İş AçıklamasıAnadolu yakasındaki ofislerde görevlendirilmek üzere bayan çalışma arkaşları aramaktayız , Ofis temizliğindeki; çöplerin boşaltılması, mutfak ve wc temizliği, ofisin alanın gelen temizliğini yapmak üzere, masaların silinmesi , 18:00 - 21:00 saat dilimlerinde part time ofis günlük temizliği yapacak

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar 25-45 yaş arası, Anadolu çevresinde ikamet eden, Alanında tecrübe sahibi, Ulaşım problemi olmayan , Bayan çalışma arkadaşları arıyoruz .

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Temizlikçi

 • Happy İnsan Kaynaklarıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz çağrı merkezi sektöründe hizmet veren müşterimizin genel merkezinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen nitelikleri taşıyan 'Deneyimli Backoffice Yetkilisi' arıyoruz. Kurumsal müşterilerden gelen şikayet ve talepleri karşılayarak genel merkezdeki ilgili birimlerle görüşerek çözüm sağlamak ve müşteriye dönüş sağlamak, Şikayet yönetimi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak.

  Aranan NiteliklerMinimum lisans mezunu, İyi düzeyde İngilizce bilen, En az 1-2 yıl çağrı merkezi deneyimi olan, Şikayet ve talep yönetimi konusunda deneyimli, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, MS Office ve genel bilgisayar kullanımına hakim, Takım çalışmasına yatkın. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Yetkili

 • Topan TurizmMuğla 6 Haziran 2017

  İş AçıklamasıHazır mutfak sektöründe faaliyet gösteren firmamızda montaj yapabilecek bay personel

  Aranan Nitelikler.Montaj konusunda deneyimli .Ekip Çalışmasına yatkın

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Teknisyen

 • Datasoft Yazılımİstanbul Anadolu 22 Haziran 2017

  İş AçıklamasıTicari ve Muhasebe Uygulama Yazılımları üreten firmamıza müşterilerimizden gelen çağrıları karşılayacak, ürünlerimiz hakkında satış sonrası telefon destek hizmetini verecek bayan Destek Elemanı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Bilgisayar Programcılığı veya Bilgisayarlı Muhasebe bölümlerinden mezun, Muhasebe konularına yatkın, Sabırlı ve çözüm üretme yeteneğine sahip, İş takibi konusunda disiplin sahibi, Diksiyonu düzgün, iletişim yeteneği yüksek, Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • ÖzkaymakKonya 31 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıFABRİKAMIZDA ÇALIŞMAK ÜZERE TECRÜBELİ ELEKTRİK KALFASI ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri

 • Acıbadem Sağlık Grubuİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 20 Haziran 2017

  İş Açıklaması- Hastane ve çevresinin güvenliğini sağlamak, - Sorumluluk alanındaki olaylara müdahele ederek uygun şekilde çözümlenmesini sağlamak.

  Aranan NiteliklerAcıbadem Sağlık Grubu'nda görevlendirilmek üzere, -En az lise mezunu, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, -Silahlı silahsız güvenlik kimliğine sahip, -Askerlik hizmetini tamamlamış, ''Güvenlik Görevlisi '' aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Görevli, Eleman

 • Sibay Araç Park ve Turizm Hizmetleriİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Haziran 2017

  İş Açıklaması42 Maslak AVM Etiler ( Nispetiye On ) , Beylikdüzü Migros, Memorial Hastanesi ( Şişli ve Harici Şubeleri ) , Gayrettepe(Astoria), Emirgan(Sakıp Sabancı Müzesi), Bursa alışveriş merkezi şubelerimizde görev alacak,kariyer hedefleyen; "Bay-Bayan Vale Şoförleri" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler50 yaşını aşmamış, En az lise ve dengi okul mezunu, Sürücü ehliyetine sahip Alışveriş merkezi, otel, havalimanı, kongre merkezi ve hizmet sektöründe benzer poziyonda görev alabilecek,, Tercihen askerliğini yapmış, 1600 Maaş 110 Yol 180 Yemek

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Otomotiv, Sosyal Servisler, Turizm, Ulaşım

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Şoför, Otopark Görevlisi, Vale

 • S&Q Martİstanbul Anadolu 23 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıYurt içi ve Yurt dışı proje/müşteri (yazılı veya sözlü) ilişkilerini yürütecek saha personellerine, saha veya genellikle ofis içi destek verecek...

  Aranan Niteliklerİyi/İleri derecede İngilizce bilgisine sahip (Üniversitelerin yabancı dil bölümünün bitirilmiş olması tercih sebebidir), İngilizce bilgisini sertifika ile belgeleyen (Mülakatlar İngilizce yapılacaktır), Tercihen İSG-C sınıf uzmanı, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, 23-30 yaşlarında, İstanbul Anadolu yakası, Maltepe civarında ikamet eden, Haftanın 6 günü çalışabilecek, Saha ve şehirdışı seyahat engeli olamayan, Tercihen kendi aracını kullanabilecek, Tercihen İSG uzmanı, Bay veya Bayan, Bay adaylar için askerliğini tamamlamış,

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Eleman

 • Secretcv.comİstanbul Anadolu 4 Haziran 2017

  İş Açıklaması2000 yılında kurulan Secretcv.com iş arayanlarla online ortamda bir araya getirerek sektörde hızlı gelişimine devam etmektedir. Veri tabanında kayıtlı 18.500.000 cv ve 47.000 üye firma ile yenilikçi ve farklı çözümler sunmak konusunda her zaman öncü olmuştur.Secretcv.com olarak İstanbul merkez ofisimizde Telesatış departmanında görevlendirilmek üzere "Operasyon Destek Personeli" aramaktayız. Portföyündeki firmalara sistem kullanımı hakkında genel bilgilendirme yapmak, Firmalara ihtiyaçları doğrultusunda çözümler sunmak, İlgili firmaları arayarak gerekli sistemsel destekleri vermek.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Problem çözme yetkinliğine sahip, Detaylara önem veren dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Diksiyonu düzgün ve prezantabl.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Incoming Operasyon Elemanı

 • EYİstanbul Avrupa 15 Haziran 2017

  İş AçıklamasıEY, bağımsız denetim, vergi, kurumsal finansman ve danışmanlık hizmetlerinde bir dünya lideridir. Anlayışımız ve kaliteli hizmetlerimiz dünya ekonomisi ve sermaye piyasalarında güvenin oluşmasına katkıda bulunmaktadır. EY, güçlü yönetim ekibiyle tüm paydaş gruplarına verdiği sözleri yerine getirmekte ve bu şekilde çalışanları, müşterileri ve içinde yer aldığı diğer çevreler için daha iyi bir çalışma hayatı oluşturulmasında önemli bir rol üstlenmektedir. Dünya çapında 150’den fazla ülkede, 232.000 kişilik ekibimizin sahip olduğu ortak değerlerimiz, müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesine ve tüm paydaşlarla ilişkilerimize yön vermektedir. Entegre bir teknoloji platformu üzerinden birbirlerine bağlı olan ekiplerimiz dünya çapında tüm ofislerimizde aynı metodolojiyi kullanmaktadır. Ernst & Young Global’in bir üyesi olarak 30 yıldır Türkiye’de; İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir olmak üzere 5 ofiste, 1200 kişiden fazla ekibimizle hizmet vermekteyiz.  EY Türkiye olarak, İstanbul ofisimizde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip Ofis/Muhasebe Elemanı arayışımız  bulunmaktadır.   •En az lise mezunu •Tercihen MS Office programlarını kullanabilen •Daha önce benzer rolde tecrübeli •Ekiplerin operasyonel süreçlerinde destek verebilecek Ofis/Muhasebe Elemanı arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

 • AloTech İletişim Teknolojileriİstanbul Anadolu 16 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıAloTech tarafından geliştirilen Bulut Çağrı Merkezi ve Bulut Santral Çözümleri ürünlerini kullanan kurumsal müşterilerimizden gelen taleplere telefon, e-posta ve uzaktan bağlantı yoluyla konfigürasyon ve kullanım desteği verilmesi süreçlerinde görev alacak aşağıda belirtilen niteliklere sahip çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerAloTech Destek ekibinde görev almak üzere, · Çağrı Merkezi ( Müşteri Hizmetleri, Teknik Destek, Operasyon Yönetimi) tecrübeli · Çağrı Merkezi ve CRM uygulamaları hakkında bilgisi olan, · En az Meslek Yüksek Okulu veya Üniversitelerin ilgili diğer bölümlerinden mezun olmuş, · Yeni ürün ve teknolojileri öğrenmeye istekli ve teknolojik yeniliklere kolay uyum sağlayabilen, · Esnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, · İnsan ilişkileri güçlü, müşteri ve çözüm odaklı, · Sözlü ve yazılı iletişim becerileri yüksek, · Telefonda etkili iletişim kurabilen, · Raporlama becerilerine sahip, · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli.

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman

 • AdeccoTekirdağ 2 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıMüşterilerin, satış sonrası hizmetler ile ilgili konularda, bakım, onarım, bilgi, yedek parça vb,  taleplerini karşılamak, ihtiyaçlarını eksiksiz olarak belirlemek, uygun çözüm önerilerini hazırlamak ve talep sahipleri ile paylaşmak, tüm randevuların planlanmasını yapmak, plan doğrultusunda müşterileri kabul etmek, onarımları takip etmek, biten araçları müşteriye teslimatını gerçekleştirmek.  Müşteri memnuniyeti ve sadakati ilkesini önde tutarak, müşteri ilişkilerini yürütmek. 

  Aranan NiteliklerOtomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “Servis Danışmanı” aramaktayız. Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili, ticari yatkınlığı olan ve servis pazarlama becerisine sahip Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen MS Office programlarını kullanabilen İş takibi ve süreç yönetimini gerçekleştirebilecek Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Esnek çalışma saatlerine uyumlu Tekirdağ (Çorlu)'da ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.

  Sektör: Otomotiv, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Danışman, Müşteri Temsilcisi, Temsilci

 • AdeccoManisa 2 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıMüşterilerin, satış sonrası hizmetler ile ilgili konularda, bakım, onarım, bilgi, yedek parça vb,  taleplerini karşılamak, ihtiyaçlarını eksiksiz olarak belirlemek, uygun çözüm önerilerini hazırlamak ve talep sahipleri ile paylaşmak, tüm randevuların planlanmasını yapmak, plan doğrultusunda müşterileri kabul etmek, onarımları takip etmek, biten araçları müşteriye teslimatını gerçekleştirmek.  Müşteri memnuniyeti ve sadakati ilkesini önde tutarak, müşteri ilişkilerini yürütmek. 

  Aranan NiteliklerOtomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “Servis Danışmanı” aramaktayız. Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili, ticari yatkınlığı olan ve servis pazarlama becerisine sahip Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen MS Office programlarını kullanabilen İş takibi ve süreç yönetimini gerçekleştirebilecek Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Esnek çalışma saatlerine uyumlu Manisa (Merkez, Akhisar, Turgutlu)'da ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.

  Sektör: Otomotiv, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Danışman, Müşteri Temsilcisi, Temsilci

 • Adeccoİzmir 2 Haziran 2017

  İş AçıklamasıMüşterilerin, satış sonrası hizmetler ile ilgili konularda, bakım, onarım, bilgi, yedek parça vb,  taleplerini karşılamak, ihtiyaçlarını eksiksiz olarak belirlemek, uygun çözüm önerilerini hazırlamak ve talep sahipleri ile paylaşmak, tüm randevuların planlanmasını yapmak, plan doğrultusunda müşterileri kabul etmek, onarımları takip etmek, biten araçları müşteriye teslimatını gerçekleştirmek.  Müşteri memnuniyeti ve sadakati ilkesini önde tutarak, müşteri ilişkilerini yürütmek. 

  Aranan NiteliklerOtomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “Servis Danışmanı” aramaktayız. Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili, ticari yatkınlığı olan ve servis pazarlama becerisine sahip Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen MS Office programlarını kullanabilen İş takibi ve süreç yönetimini gerçekleştirebilecek Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Esnek çalışma saatlerine uyumlu İzmir'de ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.

  Sektör: Otomotiv, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Temsilci, Müşteri Temsilcisi, Danışman

İş Habercisi - Destek Hizmetleri İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?