Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Dış İlişkiler İş İlanları

Hepsini Temizle
Dış İlişkiler
 • Kromar Civataİstanbul Anadolu 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıPaslanmaz bağlantı elemanları ve marin ürünler sektöründe Aydınlı / Tuzla'da faaliyet gösteren ve sektörün öncü kuruluşlarından olan şirketimizde aşağıda belirtilen niteliklere sahip,yetiştirilmek üzere 'Bayan 'Dış Ticaret Asistanı' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler*En az lise mezunu *İleri derecede İngilizce bilen (konuşma-okuma-yazma) *MS Office programlarına hakim *Takım ruhunu benimsemiş,dinamik,sonuç ve süreç odaklı *25-35 yaş arası *Anadolu yakasında ikamet eden (E5 yakını kartal soğanlık-pendik kurtköy-maltepe) *Bayan eleman arıyoruz.

  Sektör: Denizcilik, Yapı Malzemeleri, Metal Sanayi

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri, Uzman, Yönetim Sekreteri

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 20 Haziran 2017

  İş Açıklaması~~Metalurji alanında hizmet veren şirketimizin Dış Ticaret Departmanında " DIŞ TİCARET OPERASYON UZMANI " ihtiyacı oluşmuştur.

  Aranan Nitelikler~~Metalurji alanında hizmet veren şirketimizin Dış Ticaret Departmanında " DIŞ TİCARET OPERASYON UZMANI " ihtiyacı oluşmuştur. İlgilenen adaylarda; • 25-30 yas arası, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip ( yazma-konuşma ) • Dış Tic. süreçleri ve dokümantasyonu konusunda en az 3 yıl tecrübeli, • MS Office programlarına hakim, • Tercihen Logo bilen • Dış Tic. uzmanlığını kendine kariyer hedefi edinmiş • Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden bay/bayan ( erkek adaylar icin askerlik tamamlanmış ) adaylarla tanışmak istiyoruz. İlgilenenlerin özgeçmişlerini mail yoluyla tarafıma ulaştırmaları, sonrası telefonla öngörüşme yapılacak ve yüzyüze görüşmeler organize edilecektir. Şirketimizde haftasonu calışması yoktur. Özel Sağlık Sigortasi, BES fonuna aylık katkı uygulaması ve yıllık 13 maaş ödemesi yapılmaktadir. Diğer tüm ayrıntılar telefon öngörüşmesinde paylasılacaktır. İlginiz ve dikkatiniz için teşekkur eder, işlerinizde kolaylıklar dilerim.

  Sektör: Demir-Çelik, Dış Ticaret, Metal Sanayi

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Süpervizör, Temsilci

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; Yangın alarm ve otomasyon sistemlerinin ihracat satış ve pazarlamasında aktif rol alacak aşagıdaki özelliklere haiz ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Niteliklera. İyi düzeyde RUSÇA bilen, b. Tercihan daha önce elektrik elektronik sektöründe ihracat satış ve pazarlamasında çalışmış, c. Aktif satış ve pazarlama kabiliyeti olan, d. Diksiyonu düzgün, e. Prezantable, f. Seyahat engeli olmayan, g. tercihan tecrübeli, h. Tercihan aktif araç kullanabilen, i. Sigara kullanmayan j. İngilizce dil bilgisi tercih sebebidir (Upper intermediate) Not: 1. Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. 2. işyeri Yakacık/Kartal dadir

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Mühendis, Yönetmen, Yetkili, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklaması1961 yılında faaliyetlerine başlayan ve 1983 yılında bugünkü ticari unvanı “NET MAK” olarak tescil edilen firmamız, geçen 56 yıllık süreçte taşıma ve kaldırma ekipmanları sektöründeki büyüyen ve gelişen yapısı için; Yurtdışından temin edilen yarı mamul, makine ve yedek parçalarının yurt dışı tedarikçilere siparişlerinin geçilmesinden, ürünlerin depo girişinin gerçekleşmesine kadar olan tüm süreçlerin takibinden sorumlu olacak, Fiyat kontrolleri, ödeme planlarının oluşturulması, ithalat evrak ve sertifika kontrollerini gerçekleştirecek, Faaliyetleri ile ilgili olarak düzenli raporlamalar hazırlayacak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İşletme, Dış Ticaret,Lojistik ve ya Mühendislik bölümlerinden mezun, İthalat süreçlerinde minimum 2 yıl tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Çok iyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, Dış ticaret mevzuat bilgisi olan, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, Organizasyon ve planlama becerileri gelişmiş, İş takip becerisi gelişmiş ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Dış Ticaret, Lojistik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Şef Yardımcısı, Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıHay ve Hay Dış Ticaret Limited Şirketi, temelleri 1999 yılında açılmış olup, uluslararası ticareti kendi yorumuyla uygulamaya koyarak ülkeler arası ticari bir köprü konsepti kurmayı hedeflemek üzere yola çıkmıştır. Havacılık Sektöründe yaptığımız yatırımlar sayesinde sektörün önde gelen tedarikçi firmalarından olup bu konuda yüksek tecrübe ve bilgi birikimine ulaşmıştır. Şirketimizde konumlandırılmak üzere Rusça ve İngilizce bilen, aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları aramaktayız Yurdışındaki müşterilerimiz ile tüm koordinasyonun sağlanması Yurtdışı ile yazışmaların yapılması, takibi Gerekli çevirilerin yapılması İstenilen zamanlarda üstlerine raporlama yapabilecek

  Aranan Niteliklerİleri seviyede yazılı ve sözlü Rusça ve İngilizce bilgisi olan İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden tercihen Bakırköy florya bölgesine yakın MS Office programlarına hakim ( word, excel vb.) Esnek çalışma saatlerine uyuma sağlayabilecek Askerlik görevini tamamlamış Seyahat engeli bulunmayan Sorumluluk sahibi Aktif araç kullanabilen

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Koordinatör, Sorumlu

 • İş Açıklamasıİthalat ve İhracat Departmanı için Asistan Tıbbi sarf malzemeleri üretim, ithalat ve ihracatı yapan firmamıza İthalat ve İhracat Departmanı görevlendirilecek aşağıdaki nitelikleri taşıyan yetiştirilmek üzere uzun yıllar beraber çalışabileceğimiz "İthalat ve İhracat Departmanı için Ekip Arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Niteliklerİngilizce Okuma ve Yazma çok iyi, Konuşma iyi İletişim becerileri gelişmiş ve farklı kültürler ile çalışmaya yatkın, MS Ofis programlarını kullanabilen, Esenler- Giyimkent Sitesinde yer alan ofisimizde görev alabilecek, Pozitif ve dinamik yapıya sahip, Ekip çalışmasına ve gelişmeye kendini adamış, Detaylara ve stratejik düşünceye önem veren, İthalat ve ihracat departmanında daha önce görev almış,ekip arkadaşları arıyoruz. Not 1 : Bağcılar Esenler ve Güngören çevresine servisimiz bulunmaktadır. Not 2 : İngilizce yazılı ve sözlü mülakat yapılacaktır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Asistan, Danışman, Eleman, Temsilci, Yetkili

İş Habercisi - Dış İlişkiler İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?