Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Dış İlişkiler İş İlanları

Hepsini Temizle
Dış İlişkiler
 • İş AçıklamasıElektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; Yangın alarm ve otomasyon sistemlerinin ihracat satış ve pazarlamasında aktif rol alacak aşagıdaki özelliklere haiz ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Niteliklera. İyi düzeyde RUSÇA bilen, b. Tercihan daha önce elektrik elektronik sektöründe ihracat satış ve pazarlamasında çalışmış, c. Aktif satış ve pazarlama kabiliyeti olan, d. Diksiyonu düzgün, e. Prezantable, f. Seyahat engeli olmayan, g. tercihan tecrübeli, h. Tercihan aktif araç kullanabilen, i. Sigara kullanmayan j. İngilizce dil bilgisi tercih sebebidir (Upper intermediate) Not: 1. Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. 2. işyeri Yakacık/Kartal dadir

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Mühendis, Yönetmen, Yetkili, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yürüttüğümüz üretim sektöründe faaliyet gösteren yabancı bir kuruluş olan müşterimiz için; İhracat /ithalatın tüm operasyon işlemleri; ihracat & ithalat evraklarının hazırlanması, gümrük işlemleri, lojistik ile ilgili nakliye organizasyonunun yapılmasından sorumlu olacak "İthalat & İhracat Operasyon Uzmanı" arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, İthalat ve ihracat uygulama alanında deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Ms Ofis programlarını etkin kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Planlı, titiz, düzenli çalışabilen, Sorumluluk sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Bornova ya da Buca'da ikamet eden, 30-35 yaş arasında, Askerlik hizmetini tamamlamış erkek adaylar değerlendirilecektir.

  Sektör: İmalat, Dış Ticaret

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Şef / Amir

 • İş AçıklamasıYurtdışı şirketler ile temasa geçerek, ilgili konuların koordinasyonunun sağlanması, Şirket içi farklı departmanlar ile projelerin koordinasyonun sağlanması, Yurtdışında firma ziyaretleri ve fuar katılımları ile şirketin temsil edilmesi.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi seviyede İngilizce bilen, İletişim becerileri gelişmiş, araştırmacı ve sonuç odaklı, MS office programlarını iyi derecede kullanabilen ve raporlama yeteneği yüksek, Alanında ve sektörde deneyimli, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Organizasyon yeteneği yüksek, takipçi, Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen sigara kullanmayan.

  Sektör: İlaç

  Pozisyon: Yönetici

 • İş AçıklamasıFirmamızın Esenler de bulunan(KOZA PLAZA) Genel Merkezinde, İhracat Departmanında istihdam edilmek üzere İhracat Asistanı alınacaktır. Siparişin oluşumundan başlayıp, sevkiyat ve tahsilat takibine dek tüm detaylara hâkim olup ihracat surecini takip edecek. Müşteri talepleri ile üretim, Lojistik, muhasebe departmanları arasında köprü olup, operasyonel sureci hızlı ve hatasız bir şekilde yönetecek. Düzenle geri bildirim ve raporlama yapacak. İhracat Müdürüne bağlı olarak çalışacak takım arkadaşı.

  Aranan Nitelikler* Lisans veya Ön lisans diploması olan, *Orta düzeyde İngilizce bilgisine sahip veya basit ingilizce(ihracat mevzuatına) hakim olan * Dış Ticaret, (ihracat mevzuatına) hâkim, minimum 2 yıl tecrübeli * Sadece operasyonel süreci takip edecek * MS Office uygulamalarına hâkim, * Dinamik bir ortamda, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilecek, * Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, * Strese dayanıklı, zaman yönetiminde başarılı * İstanbul Avrupa yakasında( Bağcılar, Küçükçekmece , Avcılar,Beylikdüzü ) ikamet eden,

  Sektör: İnşaat, Madencilik, Lojistik

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Asistan

 • İş AçıklamasıSETON A.Ş ( www.seton.com.tr) olarak, Ingiltere, Italya, Danimarka ve Ispanya menşeili firmaların Türkiye mümessiliklerini yürütmekte olan, Soğutma, iklimlendirme ve Isıtma sistemlerinin Otomasyonu&Kontrolü konusunda faaliyet gösteren firmamız Için yurtdışı ilişkiler sorumlusu....

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin, işletme, İktisat ve Mühendislik bölümlerinden mezun İleri derecede, mükemmele yakın, ingilizce bilen Şirketimizin dış ilişkilerinde yazışmalarımızı yürütebilecek Tercihen uluslararası ihracatta ve ithalatta deneyimli Yurtdışı ve Yurtiçi seyahat engeli olmayan B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve fiili olarak araç kullanabilen Analitik düşünebilen bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Makine, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • Adeccoİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 7 Aralık 2015

  İş Açıklaması  The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.   Preparing suitable quotations for customer requests. Coordinate the overall resources of the department and work with customs brokers. Handle service requests from customers and maintain relationships with them. Liaise with airlines, handling agents, customs and airport authorities as required. Assist and support the Sales or other departments. Ensure pro-active communication internally and externally when dealing with operations and customers issues.

  Aranan Nitelikler  We are looking for a “International Logistics Customer Services Representative” for our client with the following skills and the qualifications;   University degree in Business, Logistics or Foreign Trade field Minimum 1 year of customer service and freight forwarding experience Fluent spoken and written English Proficient use of MS Office Working knowledge of IATA rules and regulations Working knowledge of customs rules and regulations Strong communication skills and ability to effectively utilize resources Problem solving skills and ability to handle crisis Customer focus oriented No military obligation for male candidates  ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: İthalat/İhracat, Lojistik, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Temsilci

İş Habercisi - Dış İlişkiler İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?