Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Dış Ticaret/Gümrük İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Dış Ticaret/Gümrük
 • Twigyİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Nisan 2017

  İş AçıklamasıDünyaca De Fonseca, Grendha, Rider, Ipenema ve İpanema Gisele Bundchen Terlik ve Ayakkabı markalarının Türkiye'de tek yetkili dağıtıcısı olan Terteks 1989 yılında kurulmuştur. Kendi markası olan 'Twigy' terlik ve ayakkabıları ile 'Twigy Taraftar' konseptli terlik ve çocuk ayakkabıları için yılda iki ayrı koleksiyon hazırlayan ve dağıtımını yapan Terteks aynı zamanda Beşiktaş, Galatasaray, Bursaspor ve Eskişehirspor Kulüplerinin lisanslı terlik ve ayakkabı üreticisidir. 2003 yılında Beşiktaş Kulübü'nden ‘En Başarılı Lisansiye Ödülü' almış olan Terteks İran, Rusya, Ukrayna'ya da ihracat yapmaktadır. 1989 yılından bu yana markalaşma ve Türkiye çapında 1000 noktaya ulaşan dağıtım gücü ile başarılı çalışmaları ile sürekli büyüme grafiği çizen Terteks, büyümenin doğal sonucu olarak, çalışan sayısını da arttırmakta ve bu başarılı ekibin profesyonel bir parçası olabilecek niteliklere sahip "DIŞ TİCARET -İTHALAT İHRACAT OPERASYON UZMANI” aramaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun, * Çok iyi derecede İngilizce bilen , * Tercihen; Tekstil perakende ve toptan konusunda tecrübeli, * Dış ticaret süreçlerinde etkin rol almış. (Gümrükleme, Nakliye süreç yönetimi orgz. aktif rol almış), * Akreditif konusunda tecrübe ve bilgi sahibi, * Tercihen Nebim Winner programını, * Ms Office programlarına iyi derecede hakim, (özellikle excel'i çok iyi derecede kullanabilen - raporlama yapabilecek) * Photoshop kullanabilen, * İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, * Dinamik, Enerjik, Özgüveni yüksek, * Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, * Sistemli, titiz ve düzenli çalışma yeteneğine sahip olan, * Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, * Avrupa yakasında ikamet eden, (Şirket Merkezi Mecidiyeköy/Fulya'da olup servis imkanı bulunmamaktadır.)

  Sektör: Gümrükleme, Mağazacılık / Perakendecilik, Toptancılık

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Temsilci, Asistan

 • İş AçıklamasıÇalışmakta olduğumuz Eskişehir lokasyonlu uluslararası kurumsal üretici firma ile dış ticaret işlemlerimizi takip edecek, firmada outsource personelimiz olarak çalışacak “DIŞ TİCARET UZMANI” aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İİBF bölümlerinden veya dış ticaret ile ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 3-4 yıl deneyim sahibi, Dış Ticaret mevzuatına hakim, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, MS Office programlarına ileri derecede hakim, Uyumlu ve aktif çalışmayı seven, İletişim becerileri gelişmiş, Çözüm odaklı ve analitik düşünebilen, Kurumsal kültüre uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen. Eskişehir bölgesinde ikamet eden adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Lojistik, Gümrükleme, Dış Ticaret

  Pozisyon: Yardımcı

 • Duayen Yapıİstanbul Anadolu 28 Nisan 2017

  İş Açıklamasıİthalat - İhracat - gümrük operasyonu, uluslararası lojistik konusunda en az 5 yıl deneyimli Uluslararası nakliye organizasyonlarını düzenleyip ve takip edebilecek, Gümrük mevzuatı ve özellikle serbest bölge mevzuatına hakim, Gümrük beyannamesi yazmayı bilen, İşlem formu açabilecek, Gümrükteki ürünleri takibini gerçekleştirebilecek, Gümrük operasyonel işlemler konusunda tecrübeli, Takipçilik yeteneği güçlü, İş disiplini gelişmiş, hızlı pratik, titiz çalışan, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ,MS Office programlarına hakim, Tuzla bölgesine yakın ikamet eden gümrük yetkilisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az 5 yıl deneyime sahip. ithalat ve İhracat gümrük işlemlerini takip edebilecek, iş disiplini gelişmiş, evrak ve dosyalama konusunda titiz çalışabilecek Düzenli olarak yapılan işlemler hakkında üst yönetime rapor verebilecek Gümrük yetkilisi aranmaktadır.

  Sektör: İnşaat, Yapı Malzemeleri, Kimya

  Pozisyon: Yetkili

 • Penta Grup Yapıİstanbul Anadolu 24 Nisan 2017

  İş Açıklamasıİngilizce ve Arapça Bilen İhracat Satış Elamanı * İhracat süreçlerini destekleyecek, * Yurtdışı Seyehat engeli olmayan, Bay&Bayan takım arkadaşları aramaktayız

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar * En az orta düzeyde Arapça konuşabilen, * İleri düzeyde İngilizce yazışma yapabilecek * Ofis programlarını etkin kullanan * Üniversitelerin 2 veya 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun, * Erkek adaylar için askerkiğini tamamlamış, * Bay ve Bayan

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Cam ve Seramik, İnşaat

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Sorumlu, Bölge Sorumlusu, Uzman, Asistan

 • Hatemoğluİstanbul Avrupa 28 Nisan 2017

  İş Açıklamasıİhracat operasyonlarını, gümrük, nakliye organizasyonlarını düzenlemek, Yurtdışı müşteri ilişkilerini ve yazışmaları yürütmek, Yurtdışı satışa yönelik piyasa araştırmalarını yapmak, Yurtdışı fuarlarda şirketi temsil edebilmek, Yurtdışı siparişlerinin sisteme girilmesi ve sevkiyatlarını takip etmek,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Dış Ticaret ve Gümrük mevzuatı hakkında bilgi sahibi, Perakende sektöründe en az 2 yıl deneyim sahibi ve kendini geliştirebilecek, Perakende de ihracat bilgisi olan satış konusunda kabiliyetli, Ms Office programlarını kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Yurtiçi - Yurtdışı seyahat engeli olmayan, takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıGMG ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 'İNDE ÇALIŞACAK İHRACAT-İTHALAT SORUMLUSU ALINACAKTIR.

  Aranan Niteliklerİhracat konusunda tecrübeye sahip, Pazarlama ve Satış Konusunda tecrübeli, Dış Ticaret mevzuatına hakim, BAY-BAYAN PREZENTABL İzmir'de ikamet eden, İyi derecede ingilizce bilen tercihen artı Fransızca veya Arapça bilen, Yurtdışı ve Yurtiçi Seyahat engeli olmayan, Ekip çalışmasına uygun, Raporlama tecrübesi olan, İkili ilişkilerde son derecede başarılı

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • Atlantikİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 28 Nisan 2017

  İş AçıklamasıAtlantik Grup olarak merkezi soğutma ısıtma ve iklimlendirme sistemleri konusunda dünyanın önde gelen üreticileri olan AAON, AIRWELL, MITA, CENTURY, WESPER , RC GROUP firmalarının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. İstanbul Üsküdar'da faaliyet gösteren şirketimizde çalışacak çok iyi derecede ingilzce bilen, tecrübeli, sipariş takip ve lojistik sorumlusu arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin dış ticaret veya lojistik bölümlerinden mezun Yurtdışı yazışmaları ve görüşmeleri yapabilecek şekilde çok iyi derecede ingilizce bilen Siparişleri yurtdışındaki üreticilere aktarıp, sipariş takibini yürütecek Sipariş edilen ürünleri müşteriye teslim edilinceye kadar takip edecek, İletişim kabiliyeti yüksek Takım çalışmasına uygun Prezantabl Tercihen bayan İklimlendirme sektöründe tecrübeli Tercihen İstanbul Anadolu yakasında (ya da Üsküdar'a uzak olmayan bir semtte) ikamet eden, Uzun vadeli çalışmayı ve kendini geliştirmeyi düşünen

  Sektör: İnşaat, İthalat/İhracat, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Eleman

 • Tantitoniİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Nisan 2017

  İş AçıklamasıAkreditif açılması,yurtdışı ödemelerinin planlanması ve takibi. Yurt dışı nakliye operasyonlarının planlanması ve etkin takibi. Yükleme evraklarının kontrolü ve zamanında ulaştırılması. Gümrük komisyoncusu ile koordineli şekilde liman sahasına gelen ürünlerin hızlı bir şekilde stoklara girişini sağlamak. İthal edilecek ürünlerin,önceden varsa gerekli izinlerini almak, ithalat mevzuatında gerekli araştırmaları yapmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun Tercihen 1 yıl tecrübeli İyi derecede İngilizce bilen; aktif olarak yazma ve konuşma becerisine sahip Tercihen Akreditif konusunda deneyimli adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Asistan

 • Tan Group Lojistikİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, İzmir 22 Nisan 2017

  İş AçıklamasıProfesyonel kadromuza İstanbul ve İzmir Şubelerimizde görev alacak aşağıda belirtilen özeliklere sahip iş konusunda tecrübeli Ofis ve Saha Operasyonu içim takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerNakliye ve taşımacılık gümrük operasyon süreçlerinde görev alacak, Gümrük süreçlerini bilen ve Gümrük ve mevzuat konusuna hakim, Lojistik Operasyon ve Tır Tescil işlemleri konusunda bilgi sahibi olan Erkek adayların Askerlik ile ilişiği olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ve zaman baskısı altında sakin bir şekilde öncelikleri belirleyip ağır iş yükünün üstesinden gelebilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, pozitif düşünce yapısına sahip ve ekip çalışmasına yatkın, Çözüm odaklı düşünebilen ve disiplinli çalışabilecek, Sorumluluk sahibi iş geliştirme ve süreç yönetiminde başarılı olabilecek, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Tecrübeli ve iş organizasyonu yapabilecek uzman en az 3 yıl tecrübeli, Tercihan Siber lojistik programını iyi derece de kullanabilen,

  Sektör: Lojistik, Gümrükleme, İthalat/İhracat

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Sorumlu, Asistan

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 18 Nisan 2017

  İş AçıklamasıÇalışmakta olduğumuz ÜMRANİYE lokasyonlu uluslararası kurumsal üretici firma ile dış ticaret-ihracat işlemlerimizi takip edecek, firmada outsource personelimiz olarak çalışacak “DIŞ TİCARET UZMANI” aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 3-4 yıl deneyim sahibi, Tercihen Gıda sektöründe olmak üzere İthalat-ihracat işlemlerinde deneyimli, Dış ticaret mevzuatına hakim, Çok iyi derecede İngilizce bilgisi olan, MS Office programlarına hakim, Uyumlu ve aktif çalışmayı seven, Çözüm odaklı, Kurumsal kültüre uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen.

  Sektör: Gümrükleme

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklamasıİhracat Satış & Pazarlama bölümünde, satış öncesi ve sonrası hizmetlerin takip ve koordinasyonundan sorumlu olmak, Müşteriden gelen siparişlerin sisteme tanıtımından başlayarak sevkiyata kadar üretim ile koordineli bir şekilde tüm prosesi takip edip yönetmek, Müşteri ile imalat arasında bilgi akışını doğru sağlamak, İlgili kontrol ve yükleme raporlarını değerlendirip sevkiyat organizasyonunu yapmak

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu İyi derecede İngilizce bilen, Tekstil kumaş üretim, ihracat bilgi ve tecrübesine sahip, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, raporlama, planlama ve koordinasyon yeteneği güçlü Seyahat engeli olmayan

  Sektör: Tekstil, Tekstil Boya ve Kimyasalları

  Pozisyon: Uzman, Müşteri Temsilcisi, Yönetici

 • Doğruer Gümrük Müşavirliğiİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Nisan 2017

  İş Açıklaması4.Levent lokasyonunda bulunan Merkez ofisimizde İthalat Departmanında çalışacak “İthalat Müşteri Temsilcisi” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezunu, · 21-27 yaş aralığında, · Dış Ticaret ve Gümrük Mevzuatına hakim, · Sektörde en az 1-2 yıl iş tecrübesi olan, · İyi derecede Excel bilgisine sahip, · Gerekli raporlamaları yapabilecek, · Takım çalışmasına yatkın, · Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, · Pozitif ve aktif çalışmayı seven, · Kariyerine bu alanda devam etmek isteyen İTHALAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ aramaktayız.

  Sektör: Gümrükleme

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıŞirketimiz bünyesinde gümrük işlemlerine bağlı para talep süreçlerini takip edecek takip edecek, Banka transferlerini düzenli şekilde organize edecek, Gümrük işleyişlerine hakim, Dinamik, Çalışma koşullarına hızlıca alışabilecek, Sonuç odaklı, Disiplinli çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler- Muhasebe, Finans veya dengi üniversite mezunu - İnternet üzerinden bankacılık sistemlerini kullanma yetisi olan - Evrim programını bilen - Ofis programlarına hakim - Hızlı klavye kullanabilen - İşinde pratik düşünceye sahip

  Sektör: Gümrükleme

  Pozisyon: Yetkili, Sorumlu

 • İş AçıklamasıUydu sistemleri konusunda üretim yapan Şirketimizin ihracat bölümünde görev alarak; ürünlerimizin ihracat müşteri portföyü ve satış hacmini genişletecek ve alınan ihracat siparişlerinde tüm sürecin evrak, bilgi ve iş takibini yapacak, Şirketimizi yurtdışı müşteriler nezdinde en iyi seviyede temsil edecek Bay Takım Arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen yabancı dilde eğitim veren Üniversitelerin DIŞ TİCARET , veya elektronik/teknik fakülte ve bölümlerinden mezun, İyi düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip (ikinci bir yabancı dil bilgisi tercih sebebidir), Yurtdışı pazarlama konusunda en az 3 yıl deneyimi olan, Tercihen uydu sistemleri ürünleri hakkında bilgi sahibi, Firmamıza yurtdışından yeni müşteriler kazandırabilecek, Yurtdışına seyahat ederek müşteri ziyaret ve fuar katılımlarında Firmamızı en iyi şekilde temsil edebilecek, İhracat sürecinin, firma içinde ve üçüncü şahıslar nezdindeki Evrak ve iş akışını takip, koordinasyon ve sonuçlandırma bilgi ve donanımına sahip, Aktif araç kullanabilen, Şirket Merkezi olan Esenyurt ilçesi ve civarında ikamet eden, Askerlik görevini yapmış,

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Dış Ticaret, Pazar / Piyasa Araştırma

  Pozisyon: Müdür, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Yardımcı

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 5 Nisan 2017

  İş AçıklamasıUniversal Yetkilendirilmiş Gümrük Müşavirliği ve Danışmanlık Ltd. Şti. danışmanlık hizmeti verdiği dış ticaret firmasında firmamız adına görev yapacak ithalat operasyonu için çalışma arkadaşı aramaktadır. - Yurtdışından ithali yapılan malzemelerin yükleme limanından Türk gümrüklerinde fiili ithalatı tamamlanana kadar olan işlemlerin takip ve koordinasyonu - Gün başlangıcı ve sonunda raporlama yapmak

  Aranan Nitelikler-Avrupa yakası Beylikdüzü ve civarında ikamet eden -Orta düzeyde İngilizce bilen -İthalat operasyon konusunda deneyimli -Dış ticaret sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen -Dış görünümüne özen gösteren -Şirketimizi başarı ile temsil edebilecek -İletişim kabiliyeti güçlü -Planlama ve organizasyon yönü gelişmiş -Yaratıcı, müşteri ve sonuç odaklı -MS-Office uygulamalarına hakim -Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum gösterebilecek -Tercihen sigara kullanmayan -Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklamasıİstanbul Pendik/Kocaeli Gölcük Bölge ofislerimizde görevlendirmek üzere İthalat İhracat Müşteri Temsilcileri istihdam edilecektir.

  Aranan NiteliklerMinimum ön lisans eğitimi veren Gümrük,Dış Ticaret ve Avrupa Birliği konularında uzmanlık programı olan meslek yüksek okullarından mezun olmak Tercihen İthalat-İhracat operasyonu konusunda deneyimli ve Gümrük Müşavir Yardımcısı belgesine sahip Evrim Paket Program,MS Office Programlarına iyi derecede hakim İnsan ilişkileri kuvvetli olan Takipçilik yeteneği yüksek Hızlı pratik çalışan Dinamik ve öğrenmeye açık Takım çalışmasına yatkın

  Sektör: İthalat/İhracat, Gümrükleme, Dış Ticaret

  Pozisyon: Uzman, Müşteri Temsilcisi, Uzman Yard

 • Schaferİstanbul Avrupa 5 Nisan 2017

  İş AçıklamasıZüccaciye sektörünün önde gelen firmalarından Schafer'da; İthalat/ihracat operasyon süreçlerinden aktif görev alınması İthalat süreci içerisinde yer alan tüm yazışma,çeviri,gerekli evrak ve raporların hazırlanması Tüm ithalat sürecinin aktif şekilde yönetilmesi Akreditif açılması, yurtdışı ödemelerinin planlanması ve takibi Yurtdışı nakliye operasyonlarının planlanması ve etkin takibi Yükleme evraklarının kontrolü ve zamanında ulaştırılması İthal edilecek ürünlerin gerekli izinlerinin alınması Yurtdışı alım ve satışların gümrükleme, nakliyat koordinasyonu ve ödeme işlemlerinin takibinin muhasebe departmanı ile koordinasyonunun sağlanması Fiyat teklifi aşamasından yüklemeye kadar olan süreçlerin eksiksiz takip edilmesi Nakliye firmalarıyla görüşülerek navlun tekliflerinin alınması ve nakliyat sözleşmelerinin hazırlanması Konularında görev almak üzere dış ticaret (ithalat/ihracat) uzmanı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İthalat-İhracat ve Genel Dış Ticaret konularında en az 2 yıl deneyimi olan, Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip İthalat, ihracat, gümrük, lojistik işlemleri konusunda deneyimli, Satış Faaliyetlerini yönetebilecek, Pazarlama ve Organize etme yeteneği olan, Dış ticaret hakkında bilgi sahibi İthalat ve gümrük mevzuatına hakim MS Office ve LOGO programlarını etkin kullanabilen Yurtdışı ve yurtiçi seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İnsan ilişkilerinde başarılı, diksiyonu düzgün,prezantabl, dinamik Takipçi, sonuç odaklı ve araştırmacı Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, zamanı verimli kullanabilen Yurt dışı seyahat engeli olmayan, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden ( tercihen Beylikdüzü ve civar ilçelerde )

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları

  Pozisyon: Şef / Amir, Yönetmen, Uzman

 • İmteksİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 28 Mart 2017

  İş AçıklamasıSipariş/üretim takibi ve nakliye organizasyonunun yapılması, Gümrük işlemlerinin takibi, İthalat transfer ve vergi ödemelerinin planlanması ve takibi, İthalat ve ihracat evraklarının takibi ve yönetimi, Dış ticaret işlemlerine ilişkin sistemsel girişlerin yapılması, İthalat evrakları ve faturaların kontrolü, İthalat - ihracat süreçlerine ilişkin raporlamanın yapılması,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Orta düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, İthalat ve İhracat operasyonlarında en az 3 - 8 yıl deneyimli, Gümrük mevzuatı konusunda bilgi sahibi, Lojistik operasyonlarda bilgi ve deneyim sahibi, Ms-Office programlarını etkin kullanabilen,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Yetkili Yardımcısı

 • İmteksİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 28 Mart 2017

  İş AçıklamasıSipariş/üretim takibi ve nakliye organizasyonunun yapılması, Gümrük işlemlerinin takibi, İthalat transfer ve vergi ödemelerinin planlanması ve takibi, İthalat ve ihracat evraklarının takibi ve yönetimi, Dış ticaret işlemlerine ilişkin sistemsel girişlerin yapılması, İthalat evrakları ve faturaların kontrolü, İthalat - ihracat süreçlerine ilişkin raporlamanın yapılması,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Orta düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, İthalat ve İhracat operasyonlarında en az 1 - 2 yıl deneyimli, Gümrük mevzuatı konusunda bilgi sahibi, Lojistik operasyonlarda bilgi ve deneyim sahibi, Ms-Office programlarını etkin kullanabilen,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıHer türlü yurtdışı yazışma ve görüşmelerin yapılması Ürünlerin sipariş aşamasından stoklara girinceye kadarki tüm süreçlerin takibi Yurtiçi ve yurtdışı Satın alma siparişlerinin açılması ve takibi, sevkiyat organizasyonlarının ve sigorta işlemlerinin yapılması Gümrük evraklarının hazırlanması ve tüm Gümrük işlemlerinin takibi Yurtiçi ve yurtdışı satın alma ödeme planlarının hazırlanması ve Finans departmanı ile paylaşılması & takibi Yurtiçi ve Yurtdışı Reklam& Fuar organizasyonlarının ilgili birimlerle birlikte organizesi

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Dış Ticaret ( İthalat, İhracat ve Yurtdışı yazışmalar) işlemleri konusunda en az 2 yıl deneyimli ve Mevzuata vakıf Çok iyi derecede İngilizce bilen ( İngilizce mülakat yapılacaktır) MS-Office programlarına hakim Ekip çalışmasına yatkın, iletişim ve uyum kabiliyeti yüksek, sorumluluk sahibi, Hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, güçlü takip becerisi olan Avrupa yakasında ikamet eden.(Bakırköy, Bahçelievler, Şirinevler, Güneşli, Küçükçekmece, Avcılar veya Beylikdüzü ilçelerinde oturan) Bayan ,

  Sektör: Otomasyon, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu

 • Decathlonİstanbul Avrupa 15 Mart 2017

  İş AçıklamasıChecking regulatory requirements, ensuring necessary import/export permissions are granted Making sure customs broker agencies function in line with regulations To arrange the necessary archiving Responsible for necessary reporting Apply/Execute the processes defined for import Assume the responsibilities of Decathlon trade compliance Ensure effective communication with both internal and external co-workers Maintains good knowledge of the Registration Legislation and other relevant Government Regulations. PS: Our company does not provide shuttle service

  Aranan NiteliklerUniversity Lisance or Pre-lisance Degree in International Trade, Business Administration or equivalent disciplines 1-3 years of work experience in transportation and import & export activities Knowledge of customs legislation & logistics processes Experience in coordination of processes with regulatory bodies is an asset (DTS,TSE,CE, Cosmetics, Health Certificate, Warranty) Able to work under time constraints and manage multitask, detail oriented with good follow up skills Good analytical skills and customer oriented Good knowledge in MS Office applications especially Excel. Fluent in English both in speaking and writing** Team player with strong communication skills , loves and practices sports regularly** Male candidates must have completed their millary service

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • Decathlonİstanbul Avrupa 15 Mart 2017

  İş AçıklamasıYou work within our Logistics Department to guarantee smooth, import & export operations for worldwide trades respecting on time availability at best costs You manage local transport and customs operations. You forecast, organize and debrief the import & export activity with Decathlon’s Component brands You are fully acquainted with customs clearance administrative procedures in the customs zone of origin/destination You manage and measure the performance of your service providers You guarantee the local charges purchase and sales prices You are capable of giving technical advice to your clients and suggesting new actions to improve your economic performance You are managing an operating account, as well as reporting key performance indicators to our customers.

  Aranan NiteliklerDECATHLON is a French Company specialized in Production and Retailing of Sports Goods all over the world. Founded in 1976, today Decathlon becomes a European leader of distribution (over 430 store around worldwide). We are always looking for professionals to reinforce our team and share our values: Honest, Dynamic, Friendly, and Responsible! Sports enthusiast and practicing sports regularly University degree in Turkey or/and abroad, bachelor or above Fluent in English. Knowledge in finance is a plus You are proactive, practical and responsive, service oriented and you like working as part of a team You are a motivated and challenge-oriented person Good communication skills Previous experience in logistics, importation business, international transportation is a must. Have completed the military service. At least 1 year of experience in similar position. PLEASE APPLY WITH YOUR ENGLISH CV

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sorumlu, Yetkili

 • İş AçıklamasıTAREKS, DTS Başvurularını Yapıp, Takip Etmek TSE Başvurularını Yapıp, Takip Etmek Deklarasyon ve Test Raporlarını Kontrol Edebilen Ölçü Ayar Başvuru ve Takip İşlemlerini Yapıp, Takip Edebilecek TPS Başvurusu Yapmayı Bilen

  Aranan NiteliklerOfis içerisinde çalışacak Tareks/Dts/Tse/Ölçü Ayar Başvurularını Yapabilecek Tercihen B Sınıfı Ehliyeti olan Gelişime açık, diksiyonu düzgün

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Uzman

İş Habercisi - Dış Ticaret/Gümrük İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?