Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Dış Ticaret/Gümrük İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Dış Ticaret/Gümrük
 • İş AçıklamasıTüm dosya ve beyanname işlemlerinin yürütülmesi, Beyanname yazımı ve ithal ihraç izinlerine başvuruların yapılması Tüm operasyon süreçleri ile müşteri ilişkilerinin yönetilmesi, Üst yönetime ilgili raporlamaların sunulması, Müşteri memnuniyetinin sağlanması için gerekli aksiyonların alınması

  Aranan NiteliklerNakliye ve gümrükleme sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamız için aşağıda belirtilen niteliklerde"Gümrükleme İthalat-İhracat Müşteri Temsilcisi" arayışımız bulunmaktadır. Tercihen lisans veya ön lisans mezunu (dış ticaret, ithalat-ihracat, gümrükleme bölümlerinden), Gümrük müşavirliği şirketlerinin ithalat ve ihracat departmanlarında en az 3 yıl çalışmış Evrim gümrük programını kullanarak gümrük beyannamesi yazmayı bilen Bilgisayar ve MS Office programlarına iyi derecede hakim Müşteri ve sonuç odaklı, gelişime açık olan Avrupa yakasında ikamet eden ve Cumartesi yarım gün çalışmaya uyum sağlayacak Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan

  Sektör: Danışmanlık, Gümrükleme, Dış Ticaret

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Ön Muhasebe Elemanı

  Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıFatura ve dekont kesmek Tahsilat ve ödeme takibi yapmak Bankaları, alışları, faturaları işlemek Günlük kasa takibini yapabilecek KDV ve BA-BS takibi yapmak İlgili programları kullanarak, finans müdürüne aylık raporlama yapmak Masraf takiplerini kontrol etmek

  Aranan NiteliklerNakliye ve gümrükleme sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamız için aşağıda belirtilen niteliklerde "Ön Muhasebe Elemanı" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili lisans ve önlisans bölümlerinden mezun olan, Bir gümrük müşavirliği şirketinin muhasebe departmanında en az 2 yıl çalışmış olan Evrim Gümrük Muhasebe programını kullanmayı iyi derecede bilen Tercihen SOFT nakliyat programının muhasebe modülünü kullanabilen Seri şekilde çalışabilen ve hızlı tempoya ayak uydurabilecek Ön muhasebe süreçlerine ve gümrük konularına vakıf olan Avrupa yakasında ikamet eden ve Cumartesi yarım gün çalışmaya uyum sağlayabilecek Mali Müşavir olmakta bir engeli bulunmayan Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf

  Sektör: Danışmanlık, Gümrükleme

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • Gümrük İthalat Uzmanı

  Ekol LojistikBursa, Yalova, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıEkol, 1990 yılında kurulan; taşımacılık, kontrat lojistiği, dış ticaret, gümrük ve tedarik zinciri yönetimi alanında 15 ülkede kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren entegre bir lojistik şirketidir. Türkiye, Almanya, İtalya, Yunanistan, Fransa, Ukrayna, Bosna Hersek, Romanya, Macaristan, İspanya, Polonya, Çekya, Bulgaristan, İran ve Slovenya’da olmak üzere, kapalı alanı 750.000 m²’nin üzerindeki dağıtım merkezinin yanı sıra Intermodal taşımacılığa fırsat veren 6 Ro-Ro gemis ve 5.500 aracıyla, Avrupa’nın önde gelen lojistik sağlayıcıları arasındadır. Dağıtım alanındaki gücünün yanı sıra Ekol’ün vaatlerini gerçekleştirmedeki en önemli gücü sahip olduğu insan kaynağıdır. Kusursuz müşteri memnuniyeti için bitmeyen bir enerjiyle hizmet veren 6.500’ün üzerinde çok uluslu çalışanı, Ekol’ü başarıya taşıyan yolda çok önemli bir rol oynar. Her geçen gün daha da hızlı büyüyen ve üst düzey teknoloji uygulamalarıyla sektörüne ilham veren şirketimiz için İstanbul Sancaktepe ve Hadımköy Ofislerimizde değerlendirilmek üzere aşağıda belirtilen kriterlere uygun “Gümrük İthalat Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır. Gümrük mevzuat ve uygulamalarına hakim olmak, İthalat gümrük işlemlerini yürütmek, Gümrük beyannamesi ve diğer evrakları hazırlamak, Evrak süreçlerini yürütmek, muhasebe ve finans departmanlarına evrakları iletmek ve takibini yapmak, Gümrük prosedürlerinin uygulanması ve takibinden sorumlu olmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Lojistik, Dış Ticaret, Gümrük bölümlerinden en az 2 yıllık MYO mezunu, Gümrük ithalat işlemlerinde en az 3 yıl deneyimli, Titiz, dikkatli ve düzenli çalışan, Yoğun iş temposuna ayak uyduracak, takipçi ve zamanı optimum kullanan, Sorumluluk sahibi, MS Office programlarına hakim ve tercihen Evrim programını kullanmış, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Tercihen Gümrük Müşavir Yardımcısı Karnesi’ne sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıMaden&Cevher uretimi ve ihracatı yapan firmamizda görevlendirmek üzere, Dış Ticaret ve İhracat konularında deneyimli bay/bayan sorumlular alınacaktır .

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, tercihen Dış Ticaret ve Maden Mühendisliği bölümlerinden mezun, Dis Ticaret mevzuatı ve gümrük işleyişi / evrak doküman bilgisine haiz, Erkek adaylar için Askerlik engeli bulunmayan, Aktif araç kullanabilen ve ehliyeti bulunan, İyi derece İngilizce bilgisine sahip, Bilgisayar bilgisi ve kullanımı yeterli seviyede . Yurtiçi- yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Planlı, disiplinli, çok düzenli ve çok dikkatli çalışan, Analiz etme ve sorgulama becerileri gelişmiş, analitik, pratik ve çözüm odaklı, Sunum ve raporlama becerisi olan, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde sorunsuz.

  Sektör: Madencilik

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Sorumlu, Şef Yardımcısı, Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıİTHALAT VE İHRACAT İŞLEMLERİ YURT DIŞI FUAR ORGANİZASYONLARI YURT DIŞI MÜŞTERİ PORTFÖYÜ GELİŞTİRME

  Aranan NiteliklerÜNİVERSİTE MEZUNU ( Makine Mühendisliği,Endüstri Mühendisliği,İşletme,Uluslararası İlişkiler ) İLERİ DERECEDE İNGİLİZCE DİL BİLGİSİNE SAHİP ( İkinci Dil Olarak İTALYANCA Tercih Sebebidir. ) 35 YAŞINI AŞMAMIŞ AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN EN AZ 5 YIL METAL,MAKİNE VEYA OTOMOTİV SEKTÖRLERİNDE DIŞ TİCARET TECRÜBESİ OLAN İNSAN İLİŞKİLERİ VE MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ KUVVETLİ YURT İÇİ VE YURT DIŞI SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ ( Bay Adaylar İçin ) PAZARLAMA VE İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK BAY/BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu

 • Gümrük Operasyon Uzman Yardımcısı

  Ekol LojistikBursa, Yalova, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıLojistik sektöründe hizmet veren şirketimizde görev alarak gümrük tescil işlemlerini takip edecek, evrak süreçlerinde görev alacak, gümrük mevzuat ve uygulamalarına hakim, esnek çalışma gün ve saatlerine uyum gösterebilecek, gümrük prosedürlerinin uygulanması ve takibinde görev alacak "GÜMRÜK OPERASYON UZMAN YARDIMCISI" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az üniversitelerin 2 yılık Lojistik,Dış Ticaret, Gümrük bölümlerinden mezun, Takipçi, titiz çalışabilecek, Sorumluluk sahibi, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Yetkili, Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıAbiye giyim imalatı yapmakta olan firmamıza; Toptan yada perakende satış için B2B veya benzer ticari internet siteleri üzerinden satış,tanıtım ve müşteri ilişkilerini sağlayabilecek, Dış ticaret ve gümrük konularında uzman düzeyde olan ve aynı zamanda ürünün pazarlanması için yurt içi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Bu iş için hırslı,dinamik,kendine güvenen ve gerekli bilgi ,deneyim ve donanıma sahip, ve aynı zamanda aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşlar aramaktayız. ### ÖNEMLİ NOT: ÇALIŞMA ŞEKLİ MAAŞ + KOMİSYON + TÜM SOSYAL HAKLAR ŞEKLİNDE OLACAKTIR. ###

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin işletme, iktisat, dış ticaret,tekstil,konfeksiyon,vb. bölümlerinden mezun yada en az lise düzeyinde eğitim mezunu olmak, Alanında en az 2 yıl deneyimli olmak, Dış ticaret ve gümrük mevzuatını bilen ve bu alanda deneyimli olmak ve varsa dış ticaret kurslarından birinden sertifika sahibi olmak Çok iyi düzeyde İngilizce bilmek (Okuma, Yazma, Konuşma) 2.dil tercih sebebi olabilir. Hazır giyim sektöründe veya benzer bir alanda deneyimli olmak Yurtiçi ve yurtdışı müşteri portföyüne sahip olmak yada yeni müşteriler oluşturabilecek kapasitede olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

  Sektör: Tekstil, Dış Ticaret, E-Ticaret

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Uzman Yard, Sorumlu

 • İş AçıklamasıFirmamızda görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' DIŞ TİCARET ELEMANI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerAna dili düzeyinde Fransızca bilen. (2.Dil İngilizce Tercih Nedenidir.) Üniversite mezunu, İhracatta tecrübeli, Ms Office programlarını kullanabilen, İletişim becerileri gelişmiş olan, BAY/BAYAN.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Temsilci, Asistan

 • İhracat Sorumlusu

  Tüm Ekip İlaçİstanbul Anadolu 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıTuzla Kimya Sanayicileri O.S.B.’de bulunan, İlaç sektöründe üretici olarak faaliyet gösteren ve dış pazarlara açılmayı hedefleyen firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere İhracat Uzmanı aramaktayız. Kısa görev tanımı ve genel nitelikler aşağıda yer almaktadır. Hedef olarak belirlenen ülkelerde, ihracatın artırılması ve satış istikrarının sağlanması için gerekli çalışmaların yapılması, Dış ticaret stratejilerimizin uygulanması ve geliştirilmesinin sağlanması.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, İhracat ve gümrük mevzuatına hakim, Tercihen İlaç sektörü deneyimi olan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarını ileri seviyede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Aktif araç kullanabilen, İkna, iletişim ve pazarlık yetkinlikleri gelişmiş, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneği olan, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, Anadolu yakasında ikamet eden, Tercihen Sigara kullanmayan.

  Sektör: İlaç

  Pozisyon: Sorumlu

 • İthalat Yetkilisi

  Boskarİstanbul Anadolu 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıForklift sektöründeki firmamızda görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere uygun "İthalat Yetkilisi" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEkip çalışmasına yatkın Üniversite mezunu Seyahat engeli olmayan İleri derecede İngilizce bilen 35 yaşını aşmamış Anadolu yakasında ikamet eden

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Uzman Yard, Yetkili

 • Teşvik Takip Uzmanı

  Süper Tekstilİstanbul Avrupa 10 Ekim 2017

  İş AçıklamasıTüm Devlet Yardım Teşvikleri konusunda gelişmeleri takip etmek, şirkete uyarlamak, belgelendirme ve başvuru evraklarını hazırlayıp gerekli aksiyonları alabilecek. Tüm başvuruları, harcanan, desteklenen tutarları ve gelen ödemeleri dosyalar halinde arşivleyecek .Destek kapsamında harcamaları belirleyip takibini yapacak. Yeni teşvikleri değerlendirerek uygulanabilirliğini sağlayacak. Ulusal ve Uluslararası teşvik başvurularını yapmak, takip etmek ve sonuçlandıracak. Kalite Yönetimi birimine standartların uygulanması konusunda destek olmak, danışmanlık alınan patent başvurularını takip edecek.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu. MS Office programlarına hakim. Kosgeb, Ekonomi Bakanlığı, İska, Teydeb, Tübitak, Turquality, İhracatçılar Birliği, Dış Ticaret Müsteşarlığı ve diğer tüm devlet teşvikleri konusunda en az 2 yıl tecrübeli. Raporlama becerisine sahip, devlet desteklerinin teşvik başvurularını yapmış. Takipçi ve sonuç odaklı. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Uzman

 • İhracat Sorumlusu

  Çemesan Yassı Metal Makineİstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş AçıklamasıGrubumuzun; Metal ve Elektrik sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere İHRACAT SORUMLUSU arayışımız bulunmaktadır. İş Açıklaması Şirketin tüm ithalat ve ihracat operasyon işlemleri ile ilgili süreçlerin yürütülmesi, Operasyonu ile ilgili takip sisteminin kurulması, yürütülmesi ve ilgili yönetime raporlanması Gümrük işlemlerinin takibi ve gerekli prosedürlerin yerine getirilmesi, Gümrük müşaviri ve nakliye firmaları ile koordinasyonun sağlanması Planlama ve sevkiyat takibinin yapılması

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, İthalat ve ihracat operasyon süreçlerinde en az 2 yıllık iş tecrübesine sahip, Kablo, Yassı Demir Çelik veya Elektrik Malzemeleri konusunda çalışmış, Çok iyi derecede İngilizce bilen, 2. dil olarak tercihen (Fransızca, Rusça veya Arapça) MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Organizasyon ve planlama becerileri gelişmiş, Analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 25 – 35 yaş aralığında Anadolu yakasında ikamet eden

  Sektör: Demir-Çelik, İthalat/İhracat, Makine

  Pozisyon: Müdür, Uzman, Sorumlu, Uzman Yard, Müdür Yardımcısı

 • İş Açıklamasıİthalat, İhracat ve Gümrükleme işlemlerini takip etmek ve yürütmek Gümrük mevzuatı, Dış ticaret ve raporlama konusunda bilgi sahibi olan Tüm İthalat, İhracat ve gümrükleme işlemlerinin koordinasyon ve takibinin sağlanması Şirket içi birimlerle gerekli koordinasyonun sağlanması

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin tercihen Dış Ticaret, Lojistik veya ilgili bölümlerinden mezun, · Temel dış ticaret kavramları konularında yeterli mevzuat ve bilgi birikimine sahip, · İthalat,İhracat ve gümrükleme işlerinde en az 2 yıllık iş tecrübesi olan · Tercihen tersane sektöründe dış ticaret operasyonlarında görev almış, · Teşvik mevzuatına hakim, · İyi seviyede İngilizce bilen, · MS Office programlarına hakim, · Analiz ve raporlama konusunda yetenekli, · Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkileri güçlü, · İş takibi ve sonuç alma becerileri gelişmiş, sorumluluk bilinci yüksek, · Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, · Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, · Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış · Yalova ve Kocaeli civarında ikamet tercih sebebi

  Sektör: Denizcilik

  Pozisyon: Uzman

 • Kalite Kontrol Asistanı

  Toyzz Shopİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıÜrün Müdürlüğüne bağlı olarak ilgili tüm kalite gereksinimlerini ( test raporları, sertifikalar, etiketleme, kılavuzlar, vb... ) üretici/tedarikçi firmalardan temin etmek, takibini ve kontrolünü yapmak, mevzuat gerekliliklerini eksiksiz olarak yerine getirmek üzere Kalite Kontrol Asistanı

  Aranan NiteliklerÖnlisans ya da lisans mezunu İleri seviyede İngilizce bilen ( yazılı - sözlü) Ms Office programlarını kullanabilen Problem çözme, analiz, planlama ve takip yeteneği kuvvetli İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek Öğrenmeye açık, takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Aktif araç kullanan ve seyahat engeli olmayan

  Sektör: Oyuncak

  Pozisyon: Eleman, Asistan

 • İthalat Elemanı

  Enpayİstanbul Anadolu 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıKocaeli Başiskele'de kurulu, elektrik trafosu komponentleri üretiminin gerçekleştiği fabrikamızın, İstanbul-Ataşehir'de bulunan ofisinde görevlendirilmek üzere.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce ve/veya Almanca bilen, İthalat mevzuatına hakim, konusunda 1-2 yıl tecrübeli, Word-Excel programlarını iyi kullanabilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Bostancı, Küçükyalı, Maltepe, Kartal, Göztepe, Ataşehir civarı), Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

  Sektör: İmalat, Enerji, Endüstri

  Pozisyon: Uzman Yard, Eleman, Memur, Asistan, Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıZüccaciye sektörünün bilinen ve öncü konumda olan markası ile faaliyet gösteren firmamızın , Haramidere'de bulunan merkezinde İhracat Departmanı'nda görev alacak "İhracat Operasyon Sorumlusu" aramaktayız. Satıştan sevkiyata kadar olan sürecin operasyonu ve takibini yapmak İhracat evraklarını mevzuata uygun olarak hazırlanmak ve kontrollerini sağlamak Yükleme programlarını hazırlamak, lojistik faaliyetlerini organize etmek Akreditif konusunda deneyimli olup ihracat akreditifleri ile ilgili istenilen şartlara göre belge hazırlamak Yetkili gümrükçü ile koordineli çalışmak Fuar ve yurtdışı teşvik başvurularını yapmak Satış ekibine destek vermek Gerçekleşen / planlanan ihracatlarla ilgili tüm raporlamaları yapmak

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Dış Ticaret, Lojistik, İktisadi ve İdari Bilimler ve benzeri bölümlerinden mezun İhracat Operasyon alanında deneyimli İhracat ve Gümrük Mevzuat bilgisine sahip İyi derecede İngilizce veya en az 1 yabancı dil bilgisi Titiz,düzenli, takipçi ve dinamik Avrupa Yakası’nda ikamet eden 25-35 yaş aralığında Bay Askerliğini tamamlamış Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Yetkili

 • İş Açıklamasıİstanbul Pendik/Kocaeli Gölcük Bölge ofislerimizde görevlendirmek üzere İthalat İhracat Müşteri Temsilcileri istihdam edilecektir.

  Aranan NiteliklerMinimum ön lisans eğitimi veren Gümrük,Dış Ticaret ve Avrupa Birliği konularında uzmanlık programı olan meslek yüksek okullarından mezun olmak Tercihen İthalat-İhracat operasyonu konusunda deneyimli ve Gümrük Müşavir Yardımcısı belgesine sahip Evrim Paket Program,MS Office Programlarına iyi derecede hakim İnsan ilişkileri kuvvetli olan Takipçilik yeteneği yüksek Hızlı pratik çalışan Dinamik ve öğrenmeye açık Takım çalışmasına yatkın

  Sektör: İthalat/İhracat, Gümrükleme, Dış Ticaret

  Pozisyon: Uzman, Müşteri Temsilcisi, Uzman Yard

 • İhracat Uzmanı

  Desa Deriİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 4 Ekim 2017

  İş AçıklamasıKuruluşun; ihracat faturalama, çeki listesi hazırlama ve yükleme işlemlerini takip etmek, nakliye ve çıkış işlemlerini yapmak, sigorta poliçelerini doldurmak, beyanname işlemleri ve ilgili banka işlemlerini takip etmek, periyodik olarak işlemlerin raporlanmasını yapacak takım arkadaşı.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İktisat veya İşletme bölümlerinen mezun, Ofis programlarını çok iyi kullanabilen, Sorumluluk alabilen ve insiyatif kullanabilen, Konusunda deneyim sahibi. Erkek adaylar için askerliğini yapmış,

  Sektör: Gümrükleme

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız için ''DIŞ TİCARET UZMANI'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,tercihen Arapça bilen, Minimum 3 yıl Dış ticaret bilgi ve deneyimine sahip, Yurtiçi satış konusunda tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, problem çözme kabiliyetine sahip, Kendisine verilen görevleri takip ve koordine etmekte başarılı, Sektörel yenilikleri takip edebilecek bilgi birikimine sahip ve araştırmacı, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, dinamik, Dış ticaret mevzuatına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Bandırma'da ikamet edebilecek BAY/BAYAN takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıBeylikdüzü'nde küçük ev aletleri üreticisi olan firmamızın genişleyen dış ticaret departmanına sorumluluk alacak Dış Ticaret Personeli alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az MYO ve ya Üniversite mezunu, Çok iyi derecede İngilizce bilen,(Okuma -yazma problemi kesinlikle olmamalıdır) MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, İhracat - İthalat konusunda deneyimli yada uzun vadeli çalışma hedefi olan Beylikdüzü,Esenyurt,Avcılar civarında ikamet eden, İstikrarlı ve uzun süreli çalışma hedefleyen, Dış Ticaret Personeli alımı yapılacaktır

  Sektör: Dış Ticaret

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • İş AçıklamasıOfis Mobilyaları üretimi yapan fabrikamızın Yurtdışı Pazarlama ve Satış Departmanında görev yapacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Dış Ticaret /İthalat-İhracat ,işletme,iktisat,Pazarlama ve uluslararası Ticaret Bölümlerinden mezun Satış pazarlama,müşteri ilişkileri konusunda deneyimli Dış Ticaret mevzuatına ve İthalat-İhracat konularına hakim Yurtdışına çıkma engelli olmayan Çok iyi İngilizce bilgisine sahip İyi düzeyde MS Office uygulamalarını kullanan İş takibi ,sonuçlandırma ,insan ilişkilerinde başarılı Tercihen Mobilya/dekorasyon sektörünü tanıyan 25-40 yaş arası En az B sınıfı ehliyete sahip Bay adaylar için Askerliğini yapmış veya muaf Bay ve Bayan personeller istihdam edilecektir.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklamasıİstanbul Anadolu yakası Kozyatağı merkezimizde çalışmak üzere ithalat veya ihracat süreçlerinin takibini yapabilecek, gümrük beyannamesi yazabilecek ve Gümrük müşaviri ile koordineli olarak müşteri ihtiyaçlarını cevaplayabilecek müşteri temsilcileri aranmaktadır.

  Aranan Niteliklerİthalat ve ihracat beyanname yazımı konusunda deneyimli, Tercihen Mavi programını iyi derecede kullanabilen, İthalat ve/veya ihracat gümrük prosedürlerine hakim, Gümrük ve Dış ticaret mevzuatını takip eden, Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Gümrükleme

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Yurt Dışı Operasyon Uzmanı

  Kaya GrubuKocaeli, İstanbul Anadolu 5 Ekim 2017

  İş Açıklaması* Siparişlerinin sisteme girilmesi ve gerekli konfirmasyonların alınması ve * Sisteme girilen siparişlerin üretim süreçlerinin takibi, * İhracat süreçlerine ait evrakların sisteme girilmesi, dosyalanması ve raporlamasının yapılması, * Satış ekibini asiste etmek ve bilgi akışını sağlamak. * Nakliye organizasyonun yapılması ve gümrük koordinasyonunun sağlaması.

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, * Çok İyi derecede İngilizce bilen, * İhracat operasyon süreçlerinde minumum 3 yıl tecrübesi olan ,   * Ms Office programlarına ileri seviyede hakim,  * Sorumluluk sahibi, organizasyon ve koordinasyon becerisi yüksek, * Planlama ve zaman yönetimi konusunda başarılı, * Öğrenmeye ve yeni fikirler üretmeye yatkın, * Bayan personel.

  Sektör: İthalat/İhracat

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıGümrük mevzuatı, NCTS T1, İthalat,İhracat ve Transit ile ilgili beyanname ve buna bağlı iş akışlarının sağlanması konusunda yetiştirilecek '' GÜMRÜK ELEMANI '' alınacaktır. ## İstihdamlar İş Kur Eğitim Destek Programı üzerinden olacaktır. ##

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu, En az 2 yıllık genel is deneyimi olan, Disiplinli, takipçi, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, başarı odaklı, İnsan ilişkileri kuvvetli, değişime ve gelişime açık, takım çalışmasına yatkın,öğrenmeye ve kendini gelistirmeye istekli, Müşteri odaklı çalışabilen, Microsoft Ofis programlarına hakim, Bay/Bayan.

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Görevli, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • İş AçıklamasıFİRMAMIZDA DIŞ TİCARET DEPARTMANINDA ÇALIŞMAK ÜZERE AŞAĞIDAKİ ÖZELLİKLERE UYGUN DIŞ TİCARET SORUMLUSU ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler- İNGİLİZCE ; OKUMA , YAZMA VE KONUŞMA SEVİYESİ İLERİ DERECEDE OLAN , -DIŞ TİCARET MEVZUATINA HAKİM , -SATIŞ PAZARLAMA VE DIŞ TİCARET ALANINDA EN AZ 3 YIL DENEYİMLİ, - İŞ TAKİBİ VE SONUÇLANDIRILMASI KONUSUNDA BAŞARILI , DETAYLARA ÖNEM VEREN , SORUMLULUK SAHİBİ , - HAREKETLİ İŞ TEMPOSUNA AYAK UYDURABİLECEK , - İNSAN İLİŞKİLERİ VE İLETİŞİM BECERİLERİ KUVVETLİ , PRATİK VE ÇÖZÜM ODAKLI OLAN , - FARKLI ÜLKELERDE PAZAR ARAŞTIRMASI VE FİZİBİLİTE ÇALIŞMASI YAPABİLECEK , - MS OFFİCE PROGRAMLARINA HAKİM , - YURT DIŞI SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN , -ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ OLMAK , - İKNA KABİLİYETI OLAN , DIŞ TİCARET SORUMLUSU ARAMAKTAYIZ.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu, Temsilci

İş Habercisi - Dış Ticaret/Gümrük İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?