Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Dış Ticaret/İthalat İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Dış Ticaret/İthalat
 • İş Açıklamasıİthalat sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Genel Muhasebe Sorumlusu aramaktayız. Üniversitelerin işletme,muhasebe,iktisat ve benzerleri bölümlerinden mezun olmak Orta ölçekli işletmelerde, benzer rollerde minimum 3-5 yıl çalışmış olmak İyi seviyede Microsoft Ofice kullanıcısı olmak İyi seviyede Mikro15 muhasebe programı kullanabilen. Ümraniye- Üsküdar çevrelerinde oturan BAYAN ELEMAN.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıBayan Hazır Giyim Mamülleri imalatı ve ihracatı yapan firmamıza Müşteri Temsilcileri aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerAlmanca okuma, yazma ve konuşma derecesi iyi olan, Sorumlu olduğu müşteri(ler)in talebi doğrultusunda oluşturulması ve/veya doldurulması gereken tüm tablo/evrak vb. dokümanın sağlayacak, Müşteri ve iç birimler ile sipariş takip ve onay yazışmalarını yapacak(Metraj ve parça baskı takibi ve müşteriye gönderilmesi, son onay kritiklerinde netleşen ölçülere göre üretim kumaş sarfiyatlarının kontrolü), Benzer bir pozisyonda en az 5 yıl deneyimli, İnsan ilişkileri iyi olup takım çalışmasına önem veren, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • LAM Şirketler Grubuİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıHAKKIMIZDA 1944 yılında İskenderun’da kurulan ve yıllar içerisinde sahibi ve ortağı olduğu şirketlerle bir gemi acenteliği ve taşımacılık şirketleri grubuna dönüşen LAM Lyonel A. Makzume Vapur Acenteliği A.Ş., acentelik ve denizcilik hizmetlerinin yanı sıra her türlü taşımacılık ve lojistik hizmetini de sunmaktadır. LAM, aynı profesyonel ve toplumsal değerleri paylaşan şirketler ve gruplarla stratejik ortaklıklar kurma kabiliyetine sahiptir. Bu özelliği ile LAM kendi alanında ulusal bir lider olmakla kalmamış, 1996 yılından beri civardaki ülkelerde açtığı ofislerle bölgesel çapta bir oyuncu olmayı başarmıştır. Tüm bölgeye yayılmış ve aynı iş ahlakını paylaşan dinamik ve profesyonel ekibimiz sayesinde, uluslararası ve bölgesel düzeyde tüm müşterilerimize aynı kalitede hizmet sunabilmenin gururu içindeyiz. Bir aile şirketi olan LAM’da her bir çalışanımız, gündelik işlerini eğlenceli hale getiren bu aile ortamı ile günlük hayatlarına değer katan kurumsal değerleri bir arada yaşamaktadır. Ekibimiz yılda 100.000 teu konteyner elleçlemekte, üç ülkede 1500 boğaz geçişi veya liman uğrağı yapan gemiye hizmet vermekte, 3000 tondan fazla hava kargo ve diğer birçok lojistik hizmetini sunmakta, 100.000.000 dolardan fazla ciro yapmaktadır.

  Aranan NiteliklerGenel Nitelikler Lojistik sektöründe satış, operasyon veya müşteri temsilciliği alanında tecrübesi olan ve kariyer yapmayı hedefleyen, Tercihen İş Geliştirme alanında tecrübesi olan Üniversitelerin tercihen Lojistik bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, İleri düzeyde İngilizceye sahip Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyete sahip, Dikkatli, planlı, disiplinli ve sorumluluk sahibi olarak çalışan, Sorgulama ve analiz yeteneği gelişmiş Erkek adaylar için askerlikle ilişiği kalmamış, İletişim yetenekleri gelişmiş, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayan adayların başvuruları beklenmektedir.

  Sektör: İthalat/İhracat, Lojistik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Sorumlu

 • Gacİstanbul Avrupa 28 Mart 2017

  İş AçıklamasıHAKKIMIZDA 1991 yılında kurulan GAC Türkiye Lojistik, bir LAM ve GAC (www.gac.com) ortak girişimidir. İki şirket arasında 30 yıl süren işbirliğinin sonucu olan bir girişimdir. Taraflar, en başından beri ortak profesyonel ve etik değerleri paylaştıkları bir sinerji içinde çalışmaktadır. GAC Türkiye Lojistik, deniz kargodan parsiyele, sıvı nakliyesinden proje kargoya, hava kargodan kara nakliyesine, depolamadan tedarik zinciri yönetimine kadar ulusal ve uluslararası bütün lojistik hizmetleri vermektedir. 3’ü İstanbul il sınırları içinde, 3’ü Anadolu şehirlerinde ve 6’sı başlıca liman şehirlerinde olmak üzere Türkiye’deki 12 ofisimizle, müşterilerimize yakın olmayı felsefe edindik. Havaalanındaki ofisimiz, İstanbul şehir merkezinin dışında bulunan 3000 m2’lik depomuz, küçük ve orta boy kamyon filomuzla, uluslararası deniz ve hava kargo hizmetiyle bağlantılı olarak İstanbul il sınırları içinde yüklerinizi depolama ve dağıtma olanağına da sahibiz. Gurur duyduğumuz B sınıfı Hava Kargo acenteliğinden sonra, 2013’e kadar A sınıfı acente olmayı hedeflemekteyiz. Adana, Ankara, İstanbul ve İzmir’de FIATA üyesiyiz. Bugün, GAC Türkiye 20.000 teu ve 5000 ton hava kargo elleçlemekte ve İstanbul’daki tanınmış yabancı firmalara dağıtım hizmeti vermektedir.

  Aranan Niteliklerİş Tanımı: Uluslararası taşımacılığa ilişkin günlük fiyatlandırma işleyişinin yürütülmesi Acentalar ile ilişkilerin düzenli tutulması ve sürekli iletişim halinde olunması Satışçılardan gelebn fiyat taleplerine karşı en rekabetçi fiyatın sağlanması Piyasadan sürekli haberdar olarak en güncel haber ve değişiklikler hakkında bilgi sahibi olunması Yurtdışı ve yurtiçi acenteler ile yazışmaların yapılması Mevcut müşterilerle koordinasyonu sağlamak, Verilen fiyat tekliflerinin ve yapılan sözleşmelerin takiplerini yapmak, Düzenli raporlama yapmak, Firma içinde diğer departmanlarla koordineli olarak çalışmak. Genel Nitelikler: Üniversitelerin tercihen İşletme, İdari Bilimler veya Lojistik bölümlerinden mezun, En az 3 yıl uluslararası deniz operasyon tecrübesi olan, Lojistik sektöründe satış alanında tecrübeli, Çok iyi derecede sözlü ve yazılı ingilizce bilgisine sahip, Uluslararası deniz taşımacılığı (FORWARDER) şirketlerinde en az 3 yıl ithalat ve ihracat fiyatlandırma ve/veya operasyon tecrübesi olan, Disiplinli, takipçi, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, İletişimi kuvvetli, değişime ve gelişime açık, analitik düşünme yeteneğine sahip, Sonuç ve çözüm odaklı, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, MS office programlarına hakim, Askerlik hizmetiyle ilişiği bulunmayan (Erkek Adaylar) çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: İthalat/İhracat, Lojistik

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıSatış hedefleri doğrultusunda şirkete yeni satış kanalları oluşturmak. Şirketimizin pazarlama ve satış politika stratejileri çerçevesinde , bölgede ki mevcut müşteri portföyünün yönetimi ve geliştirilmesi çalışmalarını yürütmek. Proje takibi yapmak , takibini yaptığı projeleri sonuçlandırmak ve haftalık olarak yöneticilerine raporlamak Özellikle yurt dışı müşteri portföyünü geliştirmek ve yeni müşterilere ulaşmak

  Aranan NiteliklerSatış ve pazarlama konusunda en az 2 yıl deneyimli İyi derecede ingilizce bigisine sahip Üniversite mezunu Bay adaylar için askerliğini yapmış Güler yüzlü , ikna kabiliyeti yüksek , iletişim yönü güçlü , diksiyonu düzgün , dış görünümüne özen gösteren Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Seyahat engeli bulunmayan

  Sektör: Aydınlatma

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş AçıklamasıYapılan tüm yerli/yabancı alımlar için nakliye koordinasyonunun sağlanması Ekipmanın ambara geleceği sürece kadar tüm ithalat ve lojistik işlemlerinin yürütülmesi, Akreditif açılışlarının yapılması, Finans departmanı ile süreçlerin koordineli takibinin yapılması, İthalat tamamlanana dek operasyonun takip edilmesi, Departmanlar ile birlikte stok takibinin yapılması, Yeni tedarikçi araştırmalarının yapılması.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin Dış Ticaret veya Uluslararsı Ticaret bölümlerinden mezun, İthalat işlemlerinde minimum 5 yıl tecrübesi bulunan, Tüm dış ticaret mevzuatlarına hakim ( ithalat, ihracat, gümrük, teşvik, akreditif), Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, takipçi, Takım çalışmasına yatkın, Gümrük ile ilgili süreçlere hakim, Raporlama yapabilen.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklamasıİstanbul Pendik/Kocaeli Gölcük Bölge ofislerimizde görevlendirmek üzere İthalat İhracat Müşteri Temsilcileri istihdam edilecektir.

  Aranan NiteliklerMinimum ön lisans eğitimi veren Gümrük,Dış Ticaret ve Avrupa Birliği konularında uzmanlık programı olan meslek yüksek okullarından mezun olmak Tercihen İthalat-İhracat operasyonu konusunda deneyimli ve Gümrük Müşavir Yardımcısı belgesine sahip Evrim Paket Program,MS Office Programlarına iyi derecede hakim İnsan ilişkileri kuvvetli olan Takipçilik yeteneği yüksek Hızlı pratik çalışan Dinamik ve öğrenmeye açık Takım çalışmasına yatkın

  Sektör: Dış Ticaret, İthalat/İhracat, Gümrükleme

  Pozisyon: Uzman, Müşteri Temsilcisi, Uzman Yard

 • AKSAY PLASTİK İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş AçıklamasıAKSAY PLASTİK, sanayi ve endüstriyel hortumlar, sulama hortumları, bahçe fıskiyeleri, fıskiye ve hortum aparatları, yardımcı bahçe elemanları ile sektöründe 10 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir AKSAY PLASTİK, müşteri memnuniyetini arttırmak ve sektörün ihtiyacı doğrultusunda ürün geliştirmek için ar-ge çalışmalarına önem vermektedir. Otuza yakın ülkeye ihraç edilen AKSAY ürünleri TSE, TUV ve Uluslararası kalite belgelerine sahiptir.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İleri düzeyde İngilizce bilen. ( İkinci bir dil bilmesi tercih sebebidir.) Dış Ticaret ve Gümrük mevzuatına hâkim, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, İletişim yeteneği kuvvetli, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini yapmış, Gebze, Darıca ve İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bay Dış Ticaret Uzmanı alınacaktır.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi

 • Arda Mühendislikİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 28 Mart 2017

  İş Açıklamasıİnşaat Taahhüt Sektörünün öncü firması Arda Mühendislik Esenyurt Merkez Ofisinde aşağıdaki özelliklerde Genel Müdür Yardımcısı arayışımız vardır; Ticari mevzuatlara hakim, İhale işlem ve süreçlerine hakim, İthalat - İhracat konularını iyi bilen, İş planlama ve denetim yönü güçlü, Otoriter yönü güçlü,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, tercihen ilgili alanda yüksek lisans derecesine sahip, Şirketin hedefleri doğrultusunda yatırım fırsatlarını ve riskleri belirleyebilecek, Proje yönetimi, risk analizi konularında deneyimli, Proje değerlendirme, başvuru ve ihale süreçlerinin yönetilmesi konularında deneyimli, Şartname, sözleşme yazabilecek; sözleşme hükümlerini müzakere edebilecek, Maliyet hesaplaması ve maliyet yönetimi konularına vakıf, Sunum ve raporlama becerileri gelişmiş, Sistematik ve sonuç odaklı çalışan, kişilerarası ilişkilerde ve iletişimde başarılı, hedef bazlı yönetim yaklaşımını benimsemiş, Temsil yeteneğine sahip, İngilizce’yi iyi derecede okuyup, yazıp, konuşabilen, Microsoft Office ve MS Project yazılımlarını kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

  Sektör: İnşaat, Mühendislik

  Pozisyon: Genel Müdür Yrd

 • İş AçıklamasıHAKKIMIZDA 1944 yılında İskenderun’da kurulan ve yıllar içerisinde sahibi ve ortağı olduğu şirketlerle bir gemi acenteliği ve taşımacılık şirketleri grubuna dönüşen LAM Lyonel A. Makzume Vapur Acenteliği A.Ş., acentelik ve denizcilik hizmetlerinin yanı sıra her türlü taşımacılık ve lojistik hizmetini de sunmaktadır. LAM, aynı profesyonel ve toplumsal değerleri paylaşan şirketler ve gruplarla stratejik ortaklıklar kurma kabiliyetine sahiptir. Bu özelliği ile LAM kendi alanında ulusal bir lider olmakla kalmamış, 1996 yılından beri civardaki ülkelerde açtığı ofislerle bölgesel çapta bir oyuncu olmayı başarmıştır. Tüm bölgeye yayılmış ve aynı iş ahlakını paylaşan dinamik ve profesyonel ekibimiz sayesinde, uluslararası ve bölgesel düzeyde tüm müşterilerimize aynı kalitede hizmet sunabilmenin gururu içindeyiz. Bir aile şirketi olan LAM’da her bir çalışanımız, gündelik işlerini eğlenceli hale getiren bu aile ortamı ile günlük hayatlarına değer katan kurumsal değerleri bir arada yaşamaktadır. Ekibimiz yılda 100.000 teu konteyner elleçlemekte, üç ülkede 1500 boğaz geçişi veya liman uğrağı yapan gemiye hizmet vermekte, 3000 tondan fazla hava kargo ve diğer birçok lojistik hizmetini sunmakta, 100.000.000 dolardan fazla ciro yapmaktadır.

  Aranan Niteliklerİş Tanımı Proje ve İş Geliştirme bölümlerine destek olmak. Operasyon ve dökümantasyon süreçlerini hatasız yürütmek İş geliştirme faaliyetlerine destek olmak, bölgesel müşterilerin kazanılması konusunda rol oynamak, Operasyonel süreçlerin hatasız yürümesi için yöneticilere destek olmak Müşterilere düzenli bilgi akışını sağlamak, Müşteri talep ve şikayetleri doğrultusunda çözüm önerileri sunmak, Genel Nitelikler Lojistik Kara, Hava ve Deniz Taşımacılığı tecrübesi olan ve kariyerini proje ve iş geliştirme alanında geliştirmeyi hedefleyen, Üniversitelerin Lojistik veya Deniz İşletmeciliği bölümlerinden mezun, İleri düzeyde İngilizceye sahip, (İkinci dil olarak Fransızca, Rusça veya Farsça tercih sebebidir.) Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyete sahip, Dikkatli, planlı, disiplinli ve sorumluluk sahibi olarak çalışan, Sorgulama ve analiz yeteneği gelişmiş, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği kalmamış, İletişim yetenekleri gelişmiş, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayan adayların başvuruları beklenmektedir.

  Sektör: İthalat/İhracat, Lojistik

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman Yard

 • Fiva Plastikİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıPLASTİK HAMMADE ALIM SATIM SEKTÖRÜNDE LİDER FİRMAMIZ İÇİN, İŞİNİ İYİ YAPAN İTHALAT VE İHRACAT SORUMLUSU (BAYAN) ÜNİVERSİTE MEZUNU İTHALAT VE İHRACAT İŞLEMLERİNİ YÖNETEBİLECEK İLERİ SEVİYEDE İNGİLİZCE BİLEN DİKKATLİ BAYAN

  Aranan NiteliklerFirmamızın ithalat ve ihracat departmanında, tedarikçilerle yapılan yazışma ve satın alma, lojistik organizasyonu, gümrükleme için gerekli evrakların hazırlanması süreçlerinde uzman olarak görev alacak; Üniversite mezunu, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, Dış Ticaret konusunda en az 3 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Düzenli, sistemli ve tempolu çalışıp sorumluluk alabilecek, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş ve diksiyonu düzgün Bayan

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Sorumlu

 • Hatemoğluİstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklamasıİhracat operasyonlarını, gümrük, nakliye organizasyonlarını düzenlemek, Yurtdışı müşteri ilişkilerini ve yazışmaları yürütmek, Yurtdışı satışa yönelik piyasa araştırmalarını yapmak, Yurtdışı fuarlarda şirketi temsil edebilmek, Yurtdışı siparişlerinin sisteme girilmesi ve sevkiyatlarını takip etmek,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Dış Ticaret ve Gümrük mevzuatı hakkında bilgi sahibi, Perakende sektöründe en az 2 yıl deneyim sahibi ve kendini geliştirebilecek, Perakende de ihracat bilgisi olan satış konusunda kabiliyetli, Ms Office programlarını kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Yurtiçi - Yurtdışı seyahat engeli olmayan, takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • Gacİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıGAC Türkiye Gemi Acenteliği, güvenilir ve profesyonel gemicilik ve denizcilik hizmetleri sunmaktadır. Petrol ve doğalgaz sektörlerinde bir lider olan GAC Türkiye, HSSE standartlarını en yüksek beklentileri karşılayacak düzeyde tutarak endüstrideki trendleri belirlemektedir. GAC Türkiye, stratejik öneme sahip tüm Türk limanlarına yerleştirdiği personeli ile bütün Türkiye kıyılarını kapsamaktadır. Petrol ve doğalgaz alanlarında lider olan GAC Türkiye, aynı zamanda dökme yük ve ro/ro gemileriyle de çalışmakta, yılda yaklaşık 1,500 liman uğrağı yapan veya Türk boğazlarından transit geçen gemiye hizmet vermektedir. GAC Türkiye, kardeş lojistik şirketimiz ve İstanbul Atatürk Havaalanındaki temsilciliğimizin desteğiyle, Türkiye’deki ya da dünyanın herhangi bir yerindeki bir gemiye yedek parça ve her türlü diğer malzemenin depolanıp teslim edilmesini sağlamaktadır.

  Aranan Niteliklerİş Tanımı: İstanbul Avrupa yakasındaki ofisimiz için dönemsel (7 - 8 ay çalışmak üzere) hesap sorumlusu aramaktayız. Yurtdışı ile aktif olarak iletişimi sağlayacak, Sisteme operasyonel ve muhasebesel veri girişi yapacak, Sistemde fatura - dosya eşleştirmesini yapacak, Yurtdışına fatura düzenleyecek, Operasyondan gelen bilgilerin son kontrollerini yapacak. Genel Nitelikler: İngilizceye hakim, (yazılı ve sözlü ileri seviyede) Lisans mezunu, (tercihen Dış Ticaret veya Denizcilik bölümlerinden mezun) Rutin veri girişlerinden sıkılmayacak, Son kontrolleri yapacak analitik ve dikkatli, Çözüm odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Öğrenmeye istekli, Sistemli çalışan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adayları aramaktayız.

  Sektör: İthalat/İhracat

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yürüttüğümüz üretim sektöründe faaliyet gösteren yabancı bir kuruluş olan müşterimiz için; İhracat /ithalatın tüm operasyon işlemleri; ihracat & ithalat evraklarının hazırlanması, gümrük işlemleri, lojistik ile ilgili nakliye organizasyonunun yapılmasından sorumlu olacak "İthalat & İhracat Operasyon Uzmanı" arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, İthalat ve ihracat uygulama alanında deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Ms Ofis programlarını etkin kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Planlı, titiz, düzenli çalışabilen, Sorumluluk sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Bornova ya da Buca'da ikamet eden, 30-35 yaş arasında, Askerlik hizmetini tamamlamış erkek adaylar değerlendirilecektir.

  Sektör: Dış Ticaret, İmalat

  Pozisyon: Şef / Amir, Uzman, Yetkili

 • İş Açıklamasıİhracat Satış & Pazarlama bölümünde, satış öncesi ve sonrası hizmetlerin takip ve koordinasyonundan sorumlu olmak, Müşteriden gelen siparişlerin sisteme tanıtımından başlayarak sevkiyata kadar üretim ile koordineli bir şekilde tüm prosesi takip edip yönetmek, Müşteri ile imalat arasında bilgi akışını doğru sağlamak, İlgili kontrol ve yükleme raporlarını değerlendirip sevkiyat organizasyonunu yapmak

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu İyi derecede İngilizce bilen, Tekstil kumaş üretim, ihracat bilgi ve tecrübesine sahip, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, raporlama, planlama ve koordinasyon yeteneği güçlü Seyahat engeli olmayan

  Sektör: Tekstil, Tekstil Boya ve Kimyasalları

  Pozisyon: Uzman, Müşteri Temsilcisi, Yönetici

 • İş AçıklamasıAYLIK GELİR GİDER RAPORLARININ HAZIRLANMASI FATURA TAHSİLAT TAKİPLERİNİN YAPILMASI FATURA VE İRSALİYE KESİLMESİ EVRAK TAKİBİ VE DOSYALAMANIN YAPILMASI MUHASEBE GELİR VE GİDER FATURALARININ İŞLENMESİ BANKA , VERGİ DAİRESİ ,FATURA VB. EVRAK TAKİBİNİN YAPILMASI GELEN TELEFONLARIN KARŞILANMASI VE YÖNLENDİRİLMESİ KARGO TAKİBİNİN YAPILMASI

  Aranan Nitelikler25 YAŞINI GEÇMEMİŞ BAYAN ÜNİVERSİTELERİN SEKRETERLİK VEYA MUHASEBE MESLEK YÜKSEK OKULUNDAN MEZUN MUHASEBE VE MS OFFİCE PROGRAMLARINA HAKİM İLETİŞİM VE TAKİP YÖNÜ KUVVETLİ ANKARA ÇAYYOLU BÖLGESİ CİVARINDA İKAMET EDEN ULAŞIMI KOLAY DAHA ÖNCE BENZER BİR POZİSYONDA ÇALIŞMIŞ B SINIFI SÜRÜCÜ EHLİYETİNE SAHİP İNGİLİZCE BİLEN

  Sektör: İthalat/İhracat, Dış Ticaret

  Pozisyon: Sekreter, Ofis Elemanı, Yönetici Sekreteri

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 27 Mart 2017

  İş AçıklamasıÇalışmakta olduğumuz ÜMRANİYE lokasyonlu uluslararası kurumsal üretici firma ile dış ticaret-ihracat işlemlerimizi takip edecek, firmada outsource personelimiz olarak çalışacak “DIŞ TİCARET UZMANI” aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 3-4 yıl deneyim sahibi, Tercihen Gıda sektöründe olmak üzere İthalat-ihracat işlemlerinde deneyimli, Dış ticaret mevzuatına hakim, Çok iyi derecede İngilizce bilgisi olan, MS Office programlarına hakim, Uyumlu ve aktif çalışmayı seven, Çözüm odaklı, Kurumsal kültüre uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen.

  Sektör: Gümrükleme

  Pozisyon: Uzman

 • Horoz Elektrikİstanbul Avrupa 28 Mart 2017

  İş AçıklamasıÇATALCA İSTANBUL TRAKYA SERBEST BÖLGESİ'NDE FAALİYET GÖSTEREN AYDINLATMA HİZMETİ VEREN DIŞ TİCARET FİRMAMIZA, YÖNETİCİ ASİSTANI ARANMAKTADIR. YÖNETİCİLERİN İŞ AKIŞI, SEYAHAT, KONAKLAMA VE VİZE İŞLEMLERİNİ YÜRÜTMEK YÖNETİCİNİN MİSAFİRLERİNİ KARŞILAMAK, AĞIRLAMAK VE YURT DIŞI MİSAFİRLERE YÖNELİK SEYAHAT ORGANİZASYONU YÜRÜTMEK İLGİLİ YÖNETİCİLERİN SEYAHAT PROGRAMINI ORGANİZE ETMEK İLGİLİ YÖNETİCİNİN DİĞER BİRİMLERLE VE FİRMA DIŞI KURUMLARLA İRTİBATINI SAĞLAMAK İLGİLİ YÖNETİCİNİN AJANDA YÖNETİMİ, E-MAİL VE TELEFON TRAFİĞİNİ YÖNETMEK TEMİZLİK VE SERVİS DÜZENİNİN KONTROLONÜ SAĞLAMAK

  Aranan NiteliklerEn az lise veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Yönetici asistanlığı konusunda 4 yıl deneyimli 25 - 35 yaşları arasında Sağlık sorunu olmayan Planlama, raporlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş Diksiyonu düzgün, güler yüzlü, dış görünümüne özen gösteren ve İnsan ilişkilerinde iletişimi kuvvetli Problem çözme becerisi yüksek Prezantabl, sonuç odaklı düşünen Ms Office programlarını bilen (word,Excel vs) Tercihen yabancı dil bilen Sigara kullanmayan Avrupa yakasında ikamet eden Bayan yönetici asistanı aramaktayız.

  Sektör: Dış Ticaret

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 27 Mart 2017

  İş AçıklamasıUniversal Yetkilendirilmiş Gümrük Müşavirliği ve Danışmanlık Ltd. Şti. danışmanlık hizmeti verdiği dış ticaret firmasında firmamız adına görev yapacak ithalat operasyonu için çalışma arkadaşı aramaktadır. - Yurtdışından ithali yapılan malzemelerin yükleme limanından Türk gümrüklerinde fiili ithalatı tamamlanana kadar olan işlemlerin takip ve koordinasyonu - Gün başlangıcı ve sonunda raporlama yapmak

  Aranan Nitelikler-Avrupa yakası Beylikdüzü ve civarında ikamet eden -Orta düzeyde İngilizce bilen -İthalat operasyon konusunda deneyimli -Dış ticaret sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen -Dış görünümüne özen gösteren -Şirketimizi başarı ile temsil edebilecek -İletişim kabiliyeti güçlü -Planlama ve organizasyon yönü gelişmiş -Yaratıcı, müşteri ve sonuç odaklı -MS-Office uygulamalarına hakim -Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum gösterebilecek -Tercihen sigara kullanmayan -Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması00, Endüstriyel Mutfak ve Soğutma Sektöründe hizmet eden, tecrübeli ve dinamik kadrosu ile faaliyet gösterdiği bu sektörde lider bir kuruluştur. S 2000 olarak yaptığımız işte farklılık yaratacak yeni teknolojiler geliştirerek, sektöründe lider, uluslararası piyasada bilinirliği ve saygınlığı yüksek marka olmaktır. Endüstriyel mutfaklarda ürettiğimiz, temsil ettiğimiz marka ve ürünler ile dığru teknolojiyle, soruna özel, yerine özel, ürün ve sistem desteği ile güvenilir, verimli projeler teslim etmektir.2000, Endüstriyel Mutfak ve Soğutma Sektöründe hizmet eden, tecrübeli ve dinamik kadrosu ile faaliyet gösterdiği bu sektörde lider bir kuruluştur. S 2000 olarak yaptığımız işte farklılık yaratacak yeni teknolojiler geliştirerek, sektöründe lider, uluslararası piyasada bilinirliği ve saygınlığı yüksek marka olmaktır. Endüstriyel mutfaklarda ürettiğimiz, temsil ettiğimiz marka ve ürünler ile dığru teknolojiyle, soruna özel, yerine özel, ürün ve sistem desteği ile güvenilir, verimli projeler teslim etmektir.2000, Endüstriyel Mutfak ve Soğutma Sektöründe hizmet eden, tecrübeli ve dinamik kadrosu ile faaliyet gösterdiği bu sektörde lider bir kuruluştur. S 2000 olarak yaptığımız işte farklılık yaratacak yeni teknolojiler geliştirerek, sektöründe lider, uluslararası piyasada bilinirliği ve saygınlığı yüksek marka olmaktır. Endüstriyel mutfaklarda ürettiğimiz, temsil ettiğimiz marka ve ürünler ile doğru teknolojiyle, soruna özel, yerine özel, ürün ve sistem desteği ile güvenilir, verimli projeler teslim etmektir.2000, Endüstriyel Mutfak ve Soğutma Sektöründe hizmet eden, tecrübeli ve dinamik kadrosu ile faaliyet gösterdiği bu sektörde lider bir kuruluştur. S 2000 olarak yaptığımız işte farklılık yaratacak yeni teknolojiler geliştirerek, sektöründe lider, uluslararası piyasada bilinirliği ve saygınlığı yüksek marka olmaktır. Endüstriyel mutfaklarda ürettiğimiz, temsil ettiğimiz marka ve ürünler ile dığru teknolojiyle, soruna özel, yerine özel, ürün ve sistem desteği ile güvenilir, verimli projeler teslim etmektir.

  Aranan NiteliklerİTHALAT İHRACAT DEPARTMANINDA ÇALIŞACAK, KONUSUNDA DENEYİMLİ •İTHALAT İHRACAT MEVZULARINA HAKİM • ÇOK İYİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLEN • İletişim gücü yüksek, • Sözlü ve yazılı iletişimi ile sunuş becerileri güçlü, • Diksiyonu düzgün, • Güçlü İletişim ve koordinasyon becerilerine sahip, • Şişli bölgesine yakın ikamet eden • Dinamik,aktif,çözüm odaklı, analitik düşünebilen • Bayan

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıŞirket çalışma disiplini, ilkeleri ve hedefleri çerçevesinde; proje takibi yapacak, müşteri ziyaretleri gerçekleştirip bilgi akışı sağlayarak yüksek teknolojik cihaz ve sistem satışında görevlendirilecek, dış ticaret (ithalat) konularında eğitilerek, ithalat sürecini takip edecek, satış ve teknik konularda fikir üretip çözüm sunabilecek, yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ilgili bölümlerden mezun adaylar.

  Aranan NiteliklerFirmamız artan iş hacmi doğrultusunda Ankara Merkez Ofisimiz Satış Bölümü’ne; 1. Üniversitelerin Mekatronik Müh., Metalurji ve Malzeme Müh., Biyomedikal Müh., Elektrik Elektronik Müh., Fizik Müh., Fizik Böl., Nükleer Fizik, Kimya Müh., Kimya Bölümlerinden mezun, 2. İyi derecede İngilizce bilen, 3. Müşteri odaklı bakış açısına sahip, müşteri ile iyi ilişki kurabilen, yazılı ve sözlü iletişim gücü iyi, 4. Microsoft Office programlarına (Word, Excel, Power Point gibi) hakim, 5. Takım çalışmasına önem veren, analitik düşünen, hedef sonuç odaklı çalışan ve problem çözme yeteneğine sahip, 6. Öğrenmeye ve gelişmeye açık, zaman yönetimini iyi bilen ve kullanan, 7. Sürücü belgesi ve araç kullanma tecrübesi olan, 8. Yurt içi/yurt dışı seyahat engeli olmayan, 9. Askerlik hizmetini tamamlamış, 10. Tercihen teknik satış alanında tecrübe sahibi,

  Sektör: Dış Ticaret, Mühendislik, Optik

  Pozisyon: Eleman, Mühendis, Satış Temsilcisi

 • Schaferİstanbul Avrupa 27 Mart 2017

  İş AçıklamasıZüccaciye sektörünün önde gelen firmalarından Schafer'da; İthalat/ihracat operasyon süreçlerinden aktif görev alınması İthalat süreci içerisinde yer alan tüm yazışma,çeviri,gerekli evrak ve raporların hazırlanması Tüm ithalat sürecinin aktif şekilde yönetilmesi Akreditif açılması, yurtdışı ödemelerinin planlanması ve takibi Yurtdışı nakliye operasyonlarının planlanması ve etkin takibi Yükleme evraklarının kontrolü ve zamanında ulaştırılması İthal edilecek ürünlerin gerekli izinlerinin alınması Yurtdışı alım ve satışların gümrükleme, nakliyat koordinasyonu ve ödeme işlemlerinin takibinin muhasebe departmanı ile koordinasyonunun sağlanması Fiyat teklifi aşamasından yüklemeye kadar olan süreçlerin eksiksiz takip edilmesi Nakliye firmalarıyla görüşülerek navlun tekliflerinin alınması ve nakliyat sözleşmelerinin hazırlanması Konularında görev almak üzere dış ticaret (ithalat/ihracat) uzmanı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İthalat-İhracat ve Genel Dış Ticaret konularında en az 2 yıl deneyimi olan, Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip İthalat, ihracat, gümrük, lojistik işlemleri konusunda deneyimli, Satış Faaliyetlerini yönetebilecek, Pazarlama ve Organize etme yeteneği olan, Dış ticaret hakkında bilgi sahibi İthalat ve gümrük mevzuatına hakim MS Office ve LOGO programlarını etkin kullanabilen Yurtdışı ve yurtiçi seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İnsan ilişkilerinde başarılı, diksiyonu düzgün,prezantabl, dinamik Takipçi, sonuç odaklı ve araştırmacı Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, zamanı verimli kullanabilen Yurt dışı seyahat engeli olmayan, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden ( tercihen Beylikdüzü ve civar ilçelerde )

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları

  Pozisyon: Şef / Amir, Yönetmen, Uzman

 • Doğruer Gümrük Müşavirliğiİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Mart 2017

  İş Açıklaması4.Levent lokasyonunda bulunan Merkez ofisimizde İthalat Departmanında çalışacak “İthalat Müşteri Temsilcisi” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezunu, · 21-27 yaş aralığında, · Dış Ticaret ve Gümrük Mevzuatına hakim, · Sektörde en az 1-2 yıl iş tecrübesi olan, · İyi derecede Excel bilgisine sahip, · Gerekli raporlamaları yapabilecek, · Takım çalışmasına yatkın, · Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, · Pozitif ve aktif çalışmayı seven, · Kariyerine bu alanda devam etmek isteyen İTHALAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ aramaktayız.

  Sektör: Gümrükleme

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Seapartİstanbul Anadolu 27 Mart 2017

  İş AçıklamasıSatiş ekibimize güç katacak dinamik elemanlara ihtiyacımız var. Bizim is konumuzla ilgili tecrübesi olan elemanlar öncelikle tercih edilecektir. Açık pozisyon; Satış Temsilcisi (ST) Kozyatağı, İçerenköy yolu üzerindeki kendi binamızda hizmet vermekteyiz. Deniz ticaret gemilerinin makineleri, elektrikli ve elektronik cihazlarinin parçaları, komple gemi donanımları ile ithal ve ihraç etmekte olduğumuz bazı ürünlerin satışıyla ticaretini sürdüren, 27 yıllık bir firmayız. 8 -10 kişi çalışmaktayız. Cumartesi ve Pazar günleri olağan dışı bir gereksinim olmadıkça çalışmıyoruz. ST’lerin İngilizce bilmesi (Önemli!), bilgisayar kullanımına yatkın olması gerekmektedir. Bu pozisyonda çalışacak olanlar Satış Müdürü ve Satış Müdür Yardımcılarının vereceği işleri yapmaktan sorumlu olurlar. Zamaninin büyük bölümünü ofis çalışması olarak bilgisayar karşısında geçirmeyi sevenlere uygun bir iştir. Ücretlendirme "maaş + prim” olarak uygulanmaktadır. 27 senelik deneyimleriyle sirketimiz çalışma standartları oturmus, sektöründe prestijli bir firmadır. Tüm yazışmalar şirkete özel standart formlarla yapılır. Modern yaşamı, uygarlık ve medeniyeti seven, Atatürk ilkelerini benimsemiş (Önemli!) adaylar için uygun bir çalışma ortamıdır.

  Aranan NiteliklerSatış Temsilcisi (ST) için; Yetiştirilmek üzere eleman alınacaktır, ancak makine, elektrik, elektronik, denizcilik, uluslararası ilişkiler, dış ticaret ve/veya yaptığımız işle ilgili deneyimi olan, en az ön lisans (Yüksek Okul) mezunları öncelikli tercihimizdir. Takım çalışmasını, sosyal ilişkileri ve insanlarla diyalog kurmasını seven, dinamik ve yabancı kültürlere ilgi duyanlar için uygun bir seçenek olabilir. Zamanının büyük bölümünü ofis içinde bilgisayar kullanarak geçireceğinden bu tür çalışmayı sevmek gerekir. Deneyim kazandıktan sonra yoğun sayılmayacak müşteri ziyaretleri ve bazen de yurt dışı seyahatleri olabilir. Kendine özgüveni olan, şirket adresimize ulaşımı kolay mesafede oturan (Önemli!), insanlarla diyaloglarında her zaman olumlu ve uyumlu olmayı becerebilenlerin başarılı olabileceği bir işdir. Yazışma yapacak kadar İngilizce bilmeyenler bu pozisyon için uygun değildir!

  Sektör: Dış Ticaret

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • PROMSİS MAKİNE VE MONTAJ SİSTEMLERİİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Mart 2017

  İş AçıklamasıYurtdışı tedarikçilerle mail ve telefon ile tüm iletişim ve koordinasyonun problemsiz bir şekilde sürdürülmesi, Yurtdışı siparişlerin oluşturulması, sonrasında malzemelerin şirket deposuna kadar ulaşması için gerekli tüm sürecin tamamlanması, Yeni tedarikçi araştırmaları, numune toplanması, fiyat anlaşmaları, sektördeki uluslararası gelişmelerin ve yeniliklerin takip edilmesi, Avrupa ve Uzakdoğu’da ilgili fuarların ve tedarikçi firmaların ziyaret edilmesi ve bu ziyaretlerle ilgili tüm operasyonların gerçekleştirilmesi (Seyahat planı oluşturulması, ulaşım, konaklama v.s.) Bankalar, Nakliye ve gümrükleme hizmeti verilen firmaların yönlendirilmesi, koordinasyonun sağlanması ve ilgili tüm operasyonlarla ilgili fiyat araştırması ve anlaşmaların sağlanması, Yapılan tüm işlerle ilgili gerekli kayıtların uygun bir şekilde tutulması, gerekli dosyalama ve arşiv işlemlerinin gerçekleştirilmesi,

  Aranan NiteliklerDış ticaret konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, İthalat, yurtdışı nakliye ve gümrükleme ile ilgili mevzuata hakim, Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Dikkatli ve düzenli çalışan, ekip çalışmasına yatkın, Bayan DIŞ TİCARET PERSONELİ aranmaktadır.

  Sektör: İthalat/İhracat

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması* Yurt dışı ve Yurt içi satış pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi * Yeni ürün ve müşterilerin bulunması için gerekli pazar araştırmasının yapılması * İthalat ve İhracat gümrük işlemlerini yürütebilen * Sipariş edilen ürünlerin yurtiçi ve yurtdışından temin edilebilmesi için gerekilenlerin yapılması * Yapılan çalışmalar ile ilgili olarak ihtiyaç duyulan raporlamanın yapılması * Siparişlerin yurt dışından temini, nakliye, gümrükleme, müşteri adresine ulaşım sürecini organizesinin yapılması, tahsilat ve yurt dışı ödemelerinin takibi * Fuarlara katılım, organize süreçlerinin yürütülmesi

  Aranan Nitelikler* Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun * İyi derecede İngilizce bilen * Tercihen Dış ticaret bilgi ve deneyimine sahip * Yurt dışı ve Yurt içi seyahat engeli olmayan * İnternet üzerinden ürün ve firma araştırma sürecine hakim * Belirlenen ihracat ve ithalat hedeflerini gerçekleştirilmesi için satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunabilecek * MS Office programlarına hakim, iletişim yeteneği gelişmiş ve araştırmayı seven *Aktif olarak araç kullanabilen, ehliyetli * Dinamik, dikkatli, sorumluluk sahibi, İstanbul (Avrupa Yakası) da ikamet eden Bayan adaylar *Tercihen 24-35 yaş arası

  Sektör: Tekstil, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi

 • İmteksİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 28 Mart 2017

  İş AçıklamasıSipariş/üretim takibi ve nakliye organizasyonunun yapılması, Gümrük işlemlerinin takibi, İthalat transfer ve vergi ödemelerinin planlanması ve takibi, İthalat ve ihracat evraklarının takibi ve yönetimi, Dış ticaret işlemlerine ilişkin sistemsel girişlerin yapılması, İthalat evrakları ve faturaların kontrolü, İthalat - ihracat süreçlerine ilişkin raporlamanın yapılması,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Orta düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, İthalat ve İhracat operasyonlarında en az 3 - 8 yıl deneyimli, Gümrük mevzuatı konusunda bilgi sahibi, Lojistik operasyonlarda bilgi ve deneyim sahibi, Ms-Office programlarını etkin kullanabilen,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe öncü ve kurumsal yapıya sahip olan, Deri, Tekstil boyaları ve yardımcı kimyasalları sektöründe hizmet veren müşterimizin büyüyen organizasyon yapısı içerisinde görev almak üzere “Dış Ticaret Operasyon Uzmanı” arıyoruz. · Dış ticaret ile ilgili tüm iş akışını planlayarak organize ve takip etmek, · Dış ticaret işlemleri ile ilgili tüm evrakların hazırlanması ve takibini yapmak, · Bölümler arası ve diğer yöneticiler arasındaki bilgi akışını sağlamak, · Gerekli yabancı dil çevirilerini yapmak, · İthalat ve ihracat işlemlerini koordine ederek fiile ithalat ihracat işlemlerine destek vermek, · Gerekli yazışmalar, dosyalama ve arşivlemeyi yapmak, · ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi çalışmaları kapsamında gerekli doküman ve kayıtların oluşturulmasında yardımcı olmak, · Fuar organizasyon işlemlerini yürütmek, ***FORTUNE DANIŞMANLIK; İşkur’un denetiminde, 10/05/2014 tarihli ve 35 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · En az 7 - 10 yıl kimya sektöründe deneyimli · İthalat ve ihracat işlemlerinin yönetebilecek düzeyde mevzuata hakim, · Avrupa ülkelerine yapılan ithalat ve ihracat işlemleri için mevzuata hakim, deneyimli · İyi derecede İngilizce konuşma ve yazma becerisine sahip, · Araştırmacı, analitik düşünebilen, takipçi, ayrıntılara önem veren, sonuç odaklı çalışan, zamanı iyi yönetebilen, · İnsan ilişkilerinde başarılı, sorumluluk sahibi, · Ofis ve Logo Tiger Programlarını kullanabilen, · Kişisel gelişim ve değişime açık, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, · İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden,

  Sektör: Kimya, Tekstil Boya ve Kimyasalları

  Pozisyon: Uzman

 • ÖRNEK HALIİstanbul Avrupa 25 Mart 2017

  İş Açıklaması* İhracat operasyonlarını, gümrük, nakliye, sigorta organizasyonlarını yapabilecek * İhracat müşteri ilişkilerini asiste edecek * Yurtdışı pazar araştırması yapabilecek * Yurtiçi ve yurtdışı fuarlarda şirketi temsil edebilecek * Alınan siparişlerin sisteme girilmesi ve sevkiyatlarının takibini yapabilecek * Yurtdışı satış ve pazarlamasında kendini geliştirmek isteyen

  Aranan Nitelikler* İşletme veya Dış Ticaret mezunu * 1 yıl tecrübeli, askerliğini yapmış, B sınıfı ehliyeti olan * İyi veya orta seviyede ingilizce bilen * Office programlarını kullanabilen * Detaylara önem veren, dikkatli, analitik ve problem çözme yeteneğine sahip * Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Yardımcı

 • İş AçıklamasıOtomotiv yedek parça sektöründe faaliyet gösteren firmamızda ithalat ve ihracat işlemlerinin takip ve idaresi

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden (Dış Ticaret, Uluslararası Ticaret) mezun, İthalat ve ihracat konusunda deneyimli ve dış ticaret prosedürlerine hakim, İyi derecede ingilizce konuşabilen ve ticari yazışmalar konusunda tecrübeli, Microsoft Office bilgisayar programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış,

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Uzman

İş Habercisi - Dış Ticaret/İthalat İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?