Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Dizayn Ofis İş İlanları

Hepsini Temizle
Dizayn Ofis
 • Moda Tasarımcısı

  Algodon Tekstilİstanbul Avrupa 9 Aralık 2017

  İş AçıklamasıAvrupa Ülkelerine Tekstil İhracatı yapan firmamıza, Moda Tasarımcısı (Dizayner ) olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz..

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Photoshop, Corel Draw, Illustrator programlarında aktif olarak çizim yapabilen, Avrupa ihracat sektöründe, Örme tasarım alanında en az 4-5 yıl deneyimli, Trendleri müşteri ihtiyaçlarına uygun şekilde yorumlayan, Tasarım yönetimi ve ürün geliştirme konularında tecrübeli, Teknik çizim ve tasarım paketi hazırlayabilecek yetkinlikte, Pozitif iletişimi kuvvetli, çözüm üreten, sorumluluk sahibi, Motivasyonu yüksek, Sunum becerisi gelişmiş, Tercihen İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen İngiltere ve İspanya pazarına çalışmış, Tercihen baskı-nakış-desen tasarımı yapabilen, Üretim aşamasını iyi bilen, Yurt dışı seyahat engeli bulunmayan.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Teknik Ofis Şefi

  İntensis Güvenlik Sistemleriİstanbul Anadolu 6 Aralık 2017

  İş AçıklamasıHakediş ataşmanlarının hazırlanması Ara ve kesin hakedişlerin yapılması Günlük faaliyet raporlarının takip ve kontrol edilmesi İş programının oluşturulması ve takibi Malzeme stoğunun kontrol edilmesi ve siparişlerin geçilmesi Diğer yükleniciler ve müşteri ile teknik görüşmelerin yapılarak uygulama projelerinin eksiksiz ve zamanında yetişmesi için takip ve çalışmaların yapılması

  Aranan NiteliklerAutocad MS Office Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli. Esnek çalışma saatlerine uygun Takım çalışmasına yatkın Zayıf akım ve güvenlik sistemlerinde tecrübeli.

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı, Takım Lideri, Şef / Amir

 • İş Açıklaması33 yıldır marka oluşturma ve tasarım alanında faaliyet gösteren şirketimizde yöneticimizi asiste edecek ve iş akış trafiğimizi yönetecek; titiz, becerikli ve enerjisi yüksek, ofisimizi evi gibi benimseyecek bir bayan eleman aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler- En az lise mezunu - 30 yaşını aşmamış - Tatlı dilli ve güler yüzlü - En az 3 yıl (tercihen reklam sektöründe) deneyim sahibi - Türkçesi ve diksiyonu düzgün - İngilizce bilen - Dosyalama ve ofis programlarına hakim - Sigara kullanmayan

  Sektör: Ajans, Medya, Reklamcılık

  Pozisyon: Sekreter, Asistan

İş Habercisi - Dizayn Ofis İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?