Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Dokuma Teknik İş İlanları

Hepsini Temizle
Dokuma Teknik
 • Özel Dikim Sorumlusu

  Kiğılıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli Bugün

  İş AçıklamasıTürkiye'nin Erkek Giyim Markası Kiğılı olarak çağdaş, akılcı ve başarılı erkeklerin tercih ettiği Türkiye’nin erkek giyim markasıyız. Yıllara meydan okuyan yenilikçi vizyonumuz ve dünya standartlarındaki koleksiyonlarımız ile her zaman kentli profesyonellerin vazgeçilmezi olmayı sürdürüyoruz. Kurulduğumuz günden bugüne koşulsuz müşteri memnuniyeti amacıyla çalışıyor, bu başarımızı bugün Türkiye sınırlarının ötesine taşımanın haklı gururunu yaşıyoruz. Kiğılı olarak, erkek giyimi denince akla gelen ilk 10 küresel markadan biri olmayı hedefliyoruz. Biliyoruz ki, en büyük değerimiz çalışanlarımızdır. Siz de Kiğılı ekibine katılarak, bir dünya markası olma hedefine birlikte yürümeye hazır mısınız? Mağazalar Direktörlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere "Özel Dikim Sorumlusu" arayışındayız. Özel dikim süreçlerinde mağazalardan ulaşan siparişler ile üretim aşamalarında iletişim/süreç yönetimi ve takibi, Tedarikçilerle olan ilişkilerin ve süreçlerin yönetimi, Özel dikim ürünlerinin satışını arttırıcı projelerin geliştirilmesi, İlgili bölüm yöneticisine periyodik raporlamalar yapılması.

  Aranan NiteliklerKendi alanında en az 2 yıl deneyimli, Metraj bilgisi ve üretim deneyimi olan, Üst düzeyde müşteri memnuniyeti odaklı, Zaman yönetimi ve organizasyon becerisi yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Güçlü iletişim becerilerine sahip, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Yoğun iş temposunda analitik düşünce yapısıyla hareket eden ve sorumluluk alabilen, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Yetkili, Sorumlu, Görevli

 • İş AçıklamasıFirmamızda görev alabilecek ve; Kendi koleksiyonumuz, müşteri koleksiyonları ve iştirak edilen fuarlar için; trend, dizayn, müşterinin beğenisi, ebatlar gibi kriterleri göz önünde bulundurarak belirlenen termine uygun olarak kreasyon hazırlamak, Hazırlanan tasarımları Pazarlama Birimine sunarak müşterek karar vermek, kararlaştırılan dizaynın çizimi ve uygulamasını ilgili sorumlularla beraber çalışarak ürünün planlandığı gibi imal edildiğini izlemek. Pazarlama birimi ile sürekli iletişim halinde olup, müşterilerin belirttiği tema veya müşterinin gönderdiği mail, katalog, havlu, kumaşa göre desen çizimleri yapmak, uygulanabilirliği için Desen Uygulama Birimi ile değerlendirmek, uygulamak ve çıktıyı Pazarlama Birimine sunmak, görevlerini yürütebilecek '' DESEN TASARIMCISI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin güzel sanatlar fakülteleri veya meslek yüksek okullarından mezun, Tercihen dokuma/örgü teknikleri konusunda bilgi sahibi, Sektörel araştırmalar yaparak hayal gücünü ve yaratıcılığını ürüne yansıtabilen, Etkili iletişim kurabilen, iş takibini ve zaman planlamasını yapabilen, 30 yaşını aşmamış, Denizli'de ikamet eden ve/veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adaylar aramaktayız. Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar olabilir.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Modelist, Uzman, Stilist

 • İş Açıklamasıİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar İhracat yapan firmamıza Konusunda en az 5 yıl deneyimli, Genel üretim süreçlerine hakim, Gerber Versiyon 8 programına hakim, Ölçümlendirme, dikiş, kalıp ve prova konularında yeterli teknik bilgiye sahip, Bay-Bayan alt-üst dokuma ve örme giyim konusunda tecrübeli, Koleksiyon provalarında fitleri ve kritikleri alabilecek, Ms Office uygulamalarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerileri güçlü, Takip yönü kuvvetli, İşine ve kendine güvenen.

  Aranan Niteliklerİş Açıklaması * İmalat kalıbını hazırlamak (seri, kumaş çekmezliği ve model kritiğine göre), * Model bazında ölçü oluşturmak, * Dikim için işaret ve kırım kalıbı hazırlamak, * Baskı/Nakış işaret kalıbını hazırlamak, * Biten numune ölçüm kontrolünü yapmak, * Stilistin çıkarmış olduğu koleksiyon modellerini çalışabilecek, * Numuneden imalata ölçü kontrollerini yapmak. Kritik durumlarda atölye ve ütü paket ziyareti yapmak, * Model ve imalatların dosyalamasını düzenli oluşturmak, * Tercihen İstanbul-Avrupa yakasında (yerimiz Güneşli'dedir) ikamet eden, İşbaşı yapmaya hazır bayan Modelist alınacaktır. Çalışma Günleri- Saat: Haftaiçi 08:00-18:00

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

İş Habercisi - Dokuma Teknik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?