Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Dokuma Teknik İş İlanları

Hepsini Temizle
Dokuma Teknik
 • İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan fabrikamızda "Dokuma" bölümü bünyesinde yetiştirilmek üzere Teknik ve Meslek Lise mezunu çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerLiselerin Dokuma, Makine, Motor, Torna-Tesviye bölümlerinden mezun, Yetiştirilmek üzere, tercihen 1-2 yıl mekanik tecrübeli, Mekanik alanda kendini geliştirmek isteyen, Gelişime ve öğrenmeye açık, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik ile ilişiği bulunmayan.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Dokumacı, Usta Yardımcısı, Teknisyen, Tekniker

 • Modelist

  MODAYSAİstanbul Avrupa 18 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıOsmanbey’de hazır giyim üzerine faaliyet gösteren firmamıza Abiyede EN AZ 5 YIL DENEYİMLİ Modelist alınacaktır. Aranan özellikler aşağıda belirtilmiştir.

  Aranan NiteliklerABİYE grubunda en az 5 yıl deneyimli, AUDOCES programı kullanabilen ya da verilecek eğitim sonrasında kısa sürede programı kullanabilecek Dikim tekniklerine hakim, Kalıp, dijit, serileme, ölçü tablosu hazırlamada bilgisi olan, En az 5 yıl deneyimi olan, Kalıbı çıkarılan modelin kesim ve dikim aşamalarında ilgili ekibe modelle ilgili bilgi vermek, Modellerin dikimin sonuçlanmasını sağlamak, Dikilen modeli ilik, aksesuar, el işi, ütü için ilgili birimlere teslim etmek, Tam zamanlı çalışabilecek bayan takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist, Stilist

 • İş Açıklamasıİkitelli Oraganize Sanayi Bölgesi'nde bulunan fabrikamızda; İplik, Dokuma, Boyahane ve Apre gibi deartmanlarda "Makina Operatörü" olarak yetiştirilecek, son 1 aydır işsiz olan, İŞKUR kapsamında üretim işçileri aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az ortaokul veya lise mezunu, Yetiştirilmek üzere veya deneyimli, Son 1 aydır sigorta primi yatmayan, (İŞKUR Kapsamında değerlendirebilmek için.) Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Öğrenmeye ve gelişime açık, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik ile ilişiği bulunmayan.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Operatör

 • İş AçıklamasıÖrme Apre Departmanı bünyesinde üretilen kumaşların; Laminasyon Makinesi'nden geçerek birbirlerine yapıştırılması işlemlerini gerçekleştirir. Laminasyon Makinesi'nin çalışmasını ve devamlılığını sağlar.

  Aranan NiteliklerEn az ilköğretim, tercihen lise mezunu, Laminasyon işlemleriyle ilgili tecrübeli, İhtiyaç duyulduğunda vardiyalı sistemde çalışabilecek, Sorumluluk sahibi ve iş ahlâkı yüksek, Askerlik ile ilişiği bulunmayan.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Operatör, Usta, Ustabaşı, Usta Yardımcısı

 • Apre Üretim Şefi

  Kadifeteks Mensucat Sanayi A.Ş.İstanbul Avrupa 17 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan fabrikamızda Apre bölümünde "Apre Üretim Şefi" olarak; Üretimin takibini sağlamak ve yönetecek, Bölüm müdürüne ilgili raporlamaları ve analizleri sunacak, Hatasız üretim için gerekli prosesleri oluşturacak ve yönetecek, Bölümünde kullanacağı hammadde ve kimyasal satınalmalarını yapacak, Görev aldığı bölüm çalışanlarının haftalık çalışma sistemlerini ve vardiyalarını oluşturacak. çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun, Apre ve üretim konusunda en az 3 yıl tecrübeli, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, Yönetsel beceriye sahip, ekibini yönetebilecek, Analitik düşünce becerileri yüksek, Raporlama ve analiz yeteneği kuvvetli, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek, Askerlik ile ilişiği bulunmayan.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Şef / Amir, Yönetici, Mühendis

 • Modelist

  Perspectiveİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 15 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıEn az lise,yüksekokul veya modelist yetiştiren enstitülerden birinden mezun, Konusunda en az 5 yıl deneyimli, Gerber Versiyon 8 programına hakim, Ölçümlendirme, dikiş, kalıp ve prova konularında yeterli teknik bilgiye sahip, Dokuma ve örme giyim konusunda tecrübeli, Koleksiyon provalarında fitleri ve kritikleri alabilecek, Ms Office uygulamalarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerileri güçlü, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • Fason Takipçisi

  Artar Tekstilİstanbul Avrupa 13 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıTekstil sektöründe faaliyet göstermekte olan şirketimizde görevlendirilmek üzere örme ve dokuma imalatı konusunda deneyimli Fason Takipçisi alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÖrme ve dokuma imalatı yapan ihracat firmamıza çalışma arkadaşı aramaktayız. Örme ve dokuma fason atölyeleri ile şirket arasındaki koordinasyonu sağlayacak, Ürünlerin numuneye ve kritiklere uygun dikilmesini sağlayacak, Siparişe göre kesilen ürünlerin atölyeye sevklerini sağlayacak, Atölyeden zamanında, eksiksiz, istenilen kalitede ve ölçülerde dönüşünü sağlayacak, Atölye portföyü olan Aktif olarak araç kullanabilen, Alanında en az 5 yıl deneyimli, Olan ve/veya olabilecek aksaklıkları görebilen, çözüm yeteneği olan, İmalat süreci içinde ürünlerle ilgili bilgileri doğru ve eksiksiz bildirecek, Yoğun tempoda çalışabilen.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu

 • Planlama İmalat Müdürü

  Artar Tekstilİstanbul Avrupa 11 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıTekstil sektöründe faaliyet göstermekte olan şirketimizde görevlendirilmek üzere Planlama İmalat Müdürü alınacaktır.

  Aranan Nitelikler• Dokuma ve Örme konusunda en az 10 yıl deneyimli, • Üretim Teknik Bilgisi olan, • İstanbul içi ve dışı atölye portföyü bulunan, • İyi derecede kalıp, kesim, baskı, nakış, dikim ve finish bilgisine sahip, • Üretim ve fason ekibini yönlendirecek, • Ara kontrol ve finish konularında bilgi ve deneyimli, • Kesimden paketlemeye tüm imalat sürecini takip edip yönlendirecek, • Problem çözecek ve kalite sistemini oturtabilecek, • Raporlama yeteneğine sahip, • İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, idare ve sevk yeteneği yüksek, • Takip yönü güçlü detaylara hakim, • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, • B sınıfı ehliyeti olup aktif araç kullanabilen.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı, Müdür, Yönetici, Sorumlu

 • İş Açıklaması* KOLLEKSİYONDAN ÜRETİME KADAR OLAN SÜREÇTE MODELİSTLERE YARDIM VE DESTEK VERİLMESİ, * MODELHANEDEKİ NUMUNE VE KOLLEKSİYON ÇALIŞMALARININ, TAKİP VE KONTROL EDİLMESİ

  Aranan Nitelikler* MESLEK LİSESİ HAZIR GİYİM BÖLÜMÜ, TERCİHEN M.Y.O. MEZUNU, * BAZ KALIP VE MODEL UYGULAMASI KONUSUNDA TEMEL BİLGİLERE SAHİP, * MODELİSTLERE DESTEK OLACAK ŞEKİLDE, MODELHANEDEKİ TÜM İŞLERİ YAPMAYA İSTEKLİ, * NUMUNE GÖNDERİM ÖNCESİ, ÖLÇÜ VE OPTİK KONTROL YAPABİLECEK NİTELİK VE YETENEKTE, * PLANLAMA, ORGANİZASYON VE PROBLEM ÇÖZME YETENEĞİNE SAHİP, * HIZLI, DİNAMİK, KALİTE VE SONUÇ ODAKLI, TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN,DEĞİŞİME VE GELİŞİME AÇIK, ZAMAN YÖNETİMİ VE İLETİŞİM BECERİLERİ GÜÇLÜ, * ERKEK ADAYLARDA, ASKERLİKLE İLİŞKİSİ OLMAYAN, * İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA BEYLİKDÜZÜ CİVARINDA İKAMET EDEN,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu, Yardımcı, Yetkili Yardımcısı, Stilist, Terzi

İş Habercisi - Dokuma Teknik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?