Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Dokuma Teknik İş İlanları

Hepsini Temizle
Dokuma Teknik
 • İş AçıklamasıÖrme Apre Departmanı bünyesinde üretilen kumaşların; Laminasyon Makinesi'nden geçerek birbirlerine yapıştırılması işlemlerini gerçekleştirir. Laminasyon Makinesi'nin çalışmasını ve devamlılığını sağlar.

  Aranan NiteliklerEn az ilköğretim, tercihen lise mezunu, Laminasyon işlemleriyle ilgili tecrübeli, İhtiyaç duyulduğunda vardiyalı sistemde çalışabilecek, Sorumluluk sahibi ve iş ahlâkı yüksek, Askerlik ile ilişiği bulunmayan.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Operatör, Usta, Ustabaşı, Usta Yardımcısı

 • Kadifeteks Mensucat Sanayi A.Ş.İstanbul Avrupa, Sakarya 23 Haziran 2017

  İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde ve Sakarya/Kuzuluk'ta bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Kalite Güvence, Dokuma ve İplik konularında (ayrı ayrı alanlarda olabilir) tecrübeli "Tekstil Mühendisi" çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin "Tekstil Mühendisliği" bölümlerinden mezun, Dokuma, İplik, Kalite Güvence gibi departmanların en az birinde min. 2 yıl tecrübeli, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, Analitik düşünce yapısına sahip, Sakarya veya İstanbul Avrupa bölgesi'nde ikamet eden, Askerlik ile ilişiği bulunmayan,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Uzman

 • Perspectiveİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıEn az lise,yüksekokul veya modelist yetiştiren enstitülerden birinden mezun, Konusunda en az 5 yıl deneyimli, Gerber Versiyon 8 programına hakim, Ölçümlendirme, dikiş, kalıp ve prova konularında yeterli teknik bilgiye sahip, Dokuma ve örme giyim konusunda tecrübeli, Koleksiyon provalarında fitleri ve kritikleri alabilecek, Ms Office uygulamalarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerileri güçlü, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

İş Habercisi - Dokuma Teknik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?