Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Dokümantasyon İş İlanları

Hepsini Temizle
Dokümantasyon
 • İş AçıklamasıKazakistan'da gerçekleşecek olan, EXPO-2017 Astana Geleceğin Enerjisi fuarındaki projemiz kapsamında 6 ay süreyle görevlendirilmek üzere, "Elektrik Mühendisi, Elektrik Elektronik Mühendisi, Makine Mühendisi, Bilgisayar Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır. Projede kullanılacak olan software'in eğitimi verilecektir.

  Aranan Nitelikler-Üniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik, Makine, Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun, -Çok iyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, -Organizasyon, raporlama yeteneği ile iletişim becerileri gelişmiş, -Seyahat engeli olmayan adaylar

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Makine, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Mühendis, Bilgisayar Mühendisi

 • S&Q Martİstanbul Anadolu 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıFirmamızın Belgelendirme departmanında, Baş Denetçi olarak görevlendirilecek;

  Aranan NiteliklerISO 9001 Baş Denetçi, Üniversitelerin Mühendislik bölümünden mezun, Kalite Sistemleri Dökümantasyon konusunda deneyimli, Konusunda en az 10 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için; askerlikle ilişiği olmayan.

  Sektör: Belgelendirme/Marka/Patent

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz gıda sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir müşterimiz için '' Raporlama ve Sistem Sorumlusu” arayışımız bulunmaktadır. İlgili raporlama ve günlük satış aktivitelerinin düzenli gerçekleştirilebilmesi için gerekli çalışmaların hızlı ve doğru şekilde uygulanmasını sağlamak, Şirket tarafından düzenlenen satış kampanyaları için Saha Satış Ekibi ve Distribütörler ile koordinasyonu sağlamak, Ürün ve fiyat bilgilerini sisteme girmek, Kullanılan raporlama sistemine kullanıcı girişi, yetkilendirme, yetki kaldırma vb. tanımlamalarını gerçekleştirmek, Kullanılan raporlama sisteminde gerekli güncelleme veya yenilikler için ilgili yazılım firması ile koordinasyonu sağlanmak,

  Aranan NiteliklerMin. önlisans mezunu, Tercihen Programlama / Yazılım bölümlerinden mezun, MS Office programlarına hâkim, Kendine özen gösteren, diksiyonu düzgün ve güler yüzlü, İletişim ve koordinasyon kabiliyeti yüksek, Engelli raporunu belgelendirecek (Engel oranı %40 ve üzeri)

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları, Gıda

  Pozisyon: Sorumlu, Memur, Uzman

İş Habercisi - Dokümantasyon İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?