Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Elektrik/Elektronik İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Elektrik/Elektronik
 • Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Şİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 14 Haziran 2017

  İş AçıklamasıSatışı gerçekleştirilmiş elektronik güvenlik sistemlerine ilişkin montaj işlemlerini ekibi ile birlikte gerçekleştirmek üzere Teknik Operasyonlarımızda görev alacak 'Montaj Ekip Şefi' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi veya M.Y.O. Elektrik/Elektronik Bölümlerinden mezun, Elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda en az 1 yıl tecrübeli (Özellikle DSC ve GE panelleri), Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, Konusuna teknik açıdan hâkim, pratik, planlı, ekip çalışmasına yatkın, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen askerliğini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli, "Montaj Ekip Şefi" arıyoruz.

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Güvenlik Hizmetleri, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Şİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 14 Haziran 2017

  İş AçıklamasıSatışı gerçekleştirilmiş ve montajı yapılmış elektronik güvenlik sistemlerine ilişkin servis işlemlerini ekibi ile birlikte gerçekleştirmek üzere Teknik Kadromuzda görev alacak "Servis Şefi" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi veya M.Y.O. Elektrik/Elektronik Bölümlerinden mezun, Elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda en az 1 yıl tecrübeli (Özellikle DSC ve GE panelleri), Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, Konusuna teknik açıdan hâkim, pratik, planlı, ekip çalışmasına yatkın, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen askerliğini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş Açıklamasıİmalatları firma bünyesinde çalışan işçi ve/veya taşeronlara yaptırılmasının sağlanması ve takip edilmesi, Kendi bölümü ile ilgili hakediş, günlük aylık rapor düzenlenmesi, İdareden yapılan kontrollerde kontrol mühendislerine eşlik ederek düzeltici önleyici faaliyetleri not alarak yaptırılmasının sağlanması, Kabul işlemlerinin eksiksiz yapılmasını sağlanması.

  Aranan NiteliklerMühendislik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ve Uşak'tagörev alacak"Şantiye Elektrik Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır; Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Minimum 2 yıl şantiye alanında deneyim elde etmiş, Ofis programları ve autocad kullanabilen, Koordinasyon ve iletişim becerileri yüksek, Uşak'ta ikamet eden/edebilecek olan.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Mühendis

 • Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Şİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli, Ankara, Bursa, Antalya, İzmir 24 Nisan 2017

  İş AçıklamasıSatışı gerçekleştirilmiş elektronik güvenlik sistemlerine ilişkin montaj işlemlerini Montaj Ekip Şefi ile birlikte gerçekleştirmek üzere Teknik Kadromuzda görev alacak "Montaj Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Lisesi veya MYO Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun, Tercihen elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda deneyimli ( Özellikle DSC ve GE panelleri), Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, Alanında konuya teknik açıdan hakim, pratik, planlı ve ekip çalışmasına uyumlu, Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, fazla mesai yapabilecek, Ehliyeti ve aktif sürüş deneyimi olan (Tercihen SRC belgesine sahip) Tercihen askerlik görevini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli "Montaj Teknisyeni" arıyoruz.

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıSETAŞ, gelişen dünyanın enerji gereksinimini, verimlilik danışmanlığı ile besleyen, bu kapsamda taahhüt ve arıza bakım onarım hizmetlerini gerçekleştiren bir gruptur. Şirketimizde (İzmir il ve ilçeleri ve Manisa il ve ilçeleri) istihdam edilmek üzere Elektrik Teknikerleri, Teknisyenleri ve Elektrik ustaları takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerAG ve YG tecrübesi olan, ( EKAT belgeli) Elektrik Arıza Bakım Onarım işinde çalışabilecek, Sorumluluk alabilen, Vardiyalı çalışabilen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen Güvenli araç kullanımı konusunda deneyimli, Sürücü Belgesine sahip

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Enerji

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • Pak Yıkamaİstanbul Anadolu 24 Haziran 2017

  İş AçıklamasıİŞ TANIMI TUZLA DERİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE Elektrik,otomasyon konularında yeterli donanım ve bilgiye sahip,mevcut tüm elektrik tesisatın bakım ve kontrollerinin yapılması konusunda tecrübeli ve sorunlar karşısında pratik çözümler üretebilecek, • Tüm elektrik/elektronik/ tesisat ve donanımın planlı bakım, arıza bulma ve giderme işlemlerine tercübeli, • Üretimdeki makinaların planlı ve önleyici bakımlarını yaparak,elektrik-elektronik sistemlerin tekniğine ve tesis talimatlarına uygun, teknik emniyet, insan sağlığı, makine emniyeti ve iş güvenliği kuralları dahilinde çalıştırılmasını sağlayacak. • Elektrik/elektronik cihaz ve aksamların verimli, problemsiz, üretime her an hazır bulunmalarını sağlar (gerilim, akım, ölçümleme,, vb.). • Oluşacak arızaları cihaz ve kart yedeklerini bulundurma ve değiştirme suretiyle en kısa sürede giderir, arızalı cihaz ve kartların onarım ve bakımlarının yapılmasını sağlar. • Elektrik panolarının bakımlarının düzenli olarak yapar. • Jeneratörün kontrollerinin yapar. • Tüm aydınlatma sisteminin kontrollerini yapar. • Telefon sistemi,hatlarını kontrol eder ve bakımlarını yapar. • İlave yapılacak veya yeni kurulacak tesislerin elektrik/elektronikle ilgili kısımlarının montajını ve bağlantılarını yapar ve işletmeye alır. • İşinin gereği güvenlik önlemlerini alır ve koruyucu iş kıyafetlerini giyer. Bakım-Onarım Departmanında, Bakım-Onarım Teknisyeni olarak çalışacak takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTuzla Deri Organize Sanayi Bölgesindeki Endüstriyel çamaşır yıkama hizmeti veren tesisimizde çalışmak üzere • Endüstri Meslek ve Teknik Liselerin Elektrik,Elektronik,Otomasyon vb Bölümlerinden mezun • Endüstriyel üretim tesislerinde Bakım-Onarım bölümlerinde çalışmış ve konusunda en az 2 yıl deneyimi olan • PLC otomasyon sistemleri,motor sürücüleri kurulum ve arıza gidermede tecrübe sahibi • Elektrik kumanda devre şemalarını okuyup yorumlayabilecek • Elektrohidrolik ve elektropnömatik sistemler hakkında bilgi sahibi • Güler yüzlü,takım çalışmasına yatkın,sorumluluk sahibi ve disiplinli • B sınıfı ehliyet sahibi,Tercihen SRC belgelerine sahip • Maltepe-Kartal-Pendik-Tuzla- Sultanbeyli- Sancaktepe civarında ikamet eden • 25-35 yaş aralığında elektrik bakım teknisyeni aramaktayız.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş AçıklamasıNUH DENİZCİLİK ( 30 YILLIK SEKTÖR TECRÜBESİ İLE ) Yurt içi, Yurt Dışı Çalışan Yolcu, Ro-Ro, Tanker, Yük Gemileri ve Özel Yatlarda Çalışabilir, Denizcilik sektöründe iyi bir kazanç ve Meslek sahibi olabilirsiniz. VASIFLI ve VASIFSIZ Personel Kadrolarında; · RESTORAN BÖLÜMÜNE: Aşçı - Aşçı Yardımcısı- Garson - Komi · MAKİNE DAİRESİNE: Makineci - Elektrikçi - Tesisatçı - Kaynakçı - Boyacı vb. · GÜVERTE BÖLÜMÜNE: Gemici ve Vasıfsız Personeller 2500-3500 TL ve DOLAR arası Kazanç ile Dolar Yabancı Bayraklı Gemilerde Verilmektedir. Sabıka kaydınız yoksa (Varsa ve 1 Yıldan az ve Yüz kızartıcı suç değil ise) ve en az ilköğretim mezunu iseniz ilgili telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz. *MAAŞ *MESAİ *SSK *SEFER BAŞI PRİM *YEMEK *KALACAK YER *6 AYDA 1 MAAŞ İKRAMİYE *ERKEN EMEKLİLİK imkanlarından faydalanabilirsiniz. TELEFON : 0324 328 28 11 GSM : 0531 885 61 32 GSM : 0531 885 61 33 GSM : 0531 885 61 34 www.nuhdenizcilik.com

  Aranan Nitelikler* SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN * DENEYİMLİ - DENEYİMSİZ * VASIFLI - VASIFSIZ * 17 - 55 YAŞ ARASI * SABIKA KAYDININ OLMAYAN * T.C. VATANDAŞI OLAN * TÜM SOSYAL HAKLAR MEVCUTTUR * %100 İŞ YERLEŞİM SÖZLEŞMESİ YAPILMAKTADIR.

  Sektör: Denizcilik, Hizmet / İşletme Servisi, Restorancılık

  Pozisyon: Eleman, Garson, Tamirci, Gemici, Ahçı/Aşçı Yardımcısı

 • İş AçıklamasıSoğutma sisteminden anlayan makinacı Elektrikçi

  Aranan NiteliklerSoğutma sisteminden anlayan makinacı; Afyon Sultandağındaki dondurulmuş meyve-sebze işleme Fabrikamızda çalışmak üzere, IQF makinasında deneyimli makinacı aranmaktadır. Elektrikçi; Afyon Sultandağındaki dondurulmuş meyve-sebze işleme fabrikamızda çalışmak üzere, deneyimli elektrikçi aranmaktadır.

  Sektör: Gıda, İthalat/İhracat

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri

 • Adeva Endüstriyel Sistemlerİstanbul Anadolu 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıElektronik sistemler üzerine uzmanlaşmış şirketimize, * Yangın Alarm Sistemleri ve Otomatik Kontrol Sistemlerinin süpervizyon, test ve devreye alma çalışmalarında bulunacak daha önce benzer işlerde en az 1 yıl çalışmış tecrübeli adaylar...

  Aranan Nitelikler1. Sigara kullanmayan 2. diksiyonu düzgün 3. giyimine ve kendine itina gösteren 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5. Seyahat engeli olmayan, 6. Tercihen aktif araç kullanabilen, 7. Liselerin ilgili TEKNİK bölümlerinden mezun, takim arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen

 • Adeva Endüstriyel Sistemlerİstanbul Anadolu 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıElektronik sistemler üzerine uzmanlaşmış şirketimize, * Yangın Alarm Sistemleri ve Otomatik Kontrol Sistemlerinin süpervizyon, test ve devreye alma çalışmalarında bulunacak daha önce benzer işlerde en az 1 yıl çalışmış tecrübeli adaylar...

  Aranan Nitelikler1. Sigara kullanmayan 2. diksiyonu düzgün 3. giyimine ve kendine itina gösteren 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5. Seyahat engeli olmayan, 6. Tercihen aktif araç kullanabilen, 7. Liselerin ilgili TEKNİK bölümlerinden mezun, takim arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen

 • Skytek Güvenlik Ve Otomasyon Sistemleriİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması2000 Yılında kurulmuş olan Skytek Elektronik, kuruluşundan itibaren hızlı bir gelişme göstermiş, geçmişten gelen tecrübesi, dinamik kadrosu, referansları ve memnun müşterileri ile Elektronik Güvenlik Sektörünün önde gelen Proje Taahhüt Şirketlerinden biri olmuştur. Skytek Elektronik, küçük ve orta boy işyerleri, banka şubeleri, mağaza zincirlerinden, büyük ölçekli endüstriyel tesisler ve çok katlı binalara kadar anahtar teslimi komple sistemler kurmaktadır. Skytek Elektronik, ileri teknoloji ve yoğun mühendislik bilgisi isteyen ve Türkiye’ de örnek teşkil eden pek çok entegre güvenlik sistemine imza atmıştır. Elektronik Güvenlik Sektörünün önde gelen Proje taahhüt Şirketlerinden biri olan SKYTEK ELEKTRONİK YÖNETİMİ olarak aşağıdaki noktaları olmazsa olmaz KALİTE KRİTERLERLERİMİZ olarak belirledik: · Her Projede müşterilerimize değer katarken kendimizin de yeni şeyler öğrenerek sürekli öğrenen bir organizasyon olmak ve verimliliğimizi arttırmak, · Proje bazlı değil, müşteri bazlı düşünerek uzun soluklu, kalıcı müşteri ilişkileri kurmak, · Müşterilerin beklentilerine tamamıyla karşılık verebilmek için firmamızın teknik yeterliliği gerek donanım, gerekse insan kaynakları olarak arttırmak, · Hizmetlerin zamanında sürekli artan bir kalite anlayışında verilmesini sağlayarak müşteri memnuniyetini sürekli arttırmak, · Ulusal ve uluslararası yasa ve yönetmeliklere ve etik kurallara uygun olarak çalışmak, · Düzenli eğitimlerle insan kaynaklarına yatırım yapmak ve hizmet kalitesini tüm firma olarak sahiplenmek, bu şekilde çalışan bağlılığını arttırmak, · Kalite sistemini sürekli iyileştirmek.

  Aranan NiteliklerElektronik Güvenlik Sistemleri sektöründe faaliyette bulunduğumuz firmamıza; Aşağıda belirtilen bilgi ve beceride deneyimli-deneyimsiz Teknik Servis Personelleri alınacaktır. Yangın Algılama ,Alarm , Kartlı Geçiş ve Kamera Sistemleri hakkında bilgi sahibi, Tercihen, Elektronik Güvenlik Sistemleri kurulum / servis / ve bakım hizmetleri konusunda en az 1 yıl deneyimli, Meslek Lisesi ve/veya Meslek Yüksek Okullarının Elektrik Elektronik / Güvenlik Sistemleri ile ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Ehliyeti, SRC Belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, İstanbul’da ikamet eden, tercihen Anadolu Yakasında, 20 - 30 yaş aralığında Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, İletişim ve problem çözme becerileri gelişmiş, Yeni teknolojileri öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık,

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıKayra Grup; Markanızı, sahada mümkün olan her mecrada sizin adınıza temsil eden ve tüketiciyle buluşturan bir doğrudan pazarlama şirketidir. 20 yılı aşkın disiplinlerarası empati ve pazarlama iletişimi alanında birikmiş bir tecrübe ile 1 merkez, 4 bölge ofisi, 6 depo, 20 yönetici, 20 Saha şefi, yaklaşık 1000 fulltime ve 1500 parttime personeli ile farklı sektörlerden müşterilerine hizmet veren Kayra Grup "Markanız Gayemiz" anafikriyle çalışmalarını sürdürmektedir. Kariyerini KAYRA GRUP bünyesinde çalışarak belirlemek isteyen, TV Ürünlerinin tanıtımı konusunda deneyimli, Her geçen gün yeni başarı hikayelerine imza atmak amacıyla; yaratıcı, başarı odaklı ve enerjik Nevşehir'de İkamet eden yeni ''Takım Arkadaşları'' arıyoruz.

  Aranan NiteliklerAdaylarda Aradığımız Özellikler; En az lise mezunu, ancak yüksek okul mezunu olursa Süper Olur.. Dayanıklı Tüketim sektöründe çalışmış ve bu konuda tanıtım tecrübesine sahipse Harika Olur.. Üstelik TV ürünleri alanında çalışmış ve bu ürünleri tecrübe etmişse Lütfen Böyle Buyursun ! Nevşehir'de ikamet eden, Ve bu alanda kariyer hedefleyen adaylara sesleniyorum. EN KISA SÜREDE SİZİNLE TANIŞALIM !

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Dayanıklı Tüketim Malları, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Mağaza Satış Danışmanı, Promotör

 • Adeva Endüstriyel Sistemlerİstanbul Anadolu 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıElektronik sistemler üzerine uzmanlaşmış şirketimize, * Yangın Alarm Sistemleri ve Otomatik Kontrol Sistemlerinin süpervizyon, test ve devreye alma çalışmalarında bulunacak daha önce benzer işlerde en az 1 yıl çalışmış tecrübeli adaylar...

  Aranan Nitelikler1. Sigara kullanmayan 2. diksiyonu düzgün 3. giyimine ve kendine itina gösteren 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5. Seyahat engeli olmayan, 6. Tercihen aktif araç kullanabilen, 7. Üniversitelerin ilgili TEKNİK bölümlerinden mezun, takim arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Tekniker

 • İş AçıklamasıAnkara Sincan’da faaliyet gösteren Uluslararası Şirketimizin Mali İşler departmanına bağlı olarak görev yapacak tercihan Mali Müşavir belgesine haiz Muhasebe Uzmanı aramaktayız. Kurumlar Vergisi ve Geçici Vergi beyannameleri, Bilanço ve Gelir Tablosu, KDV, muhtasar beyanname, BA-BS formu ve diğer mali bildirimleri hazırlanması, Maliyet Muhasebesi konusunda deneyimli, KDV iadesi ve yatırım teşvik konularında bilgi sahibi, Bordro, puantaj ve SGK bildirimlerinin hazırlanması, Günlük Muhasebe Kayıtlarının tek düzen hesap planına uygun olarak sisteme girilmesi, Satış faturalarının düzenlenmesi, muhasebe kayıtlarının ve kontrollerinin yapılması, satış raporlarının hazırlanması, Personel masrafları ve gider faturalarının muhasebeleştirilmesi, Banka, çek-senet ve kasa işlemlerinin muhasebeleştirilmesi Kur değerleme işlemlerinin yapılması, Envanter takibi ve muhasebe kayıtlarının yapılması, Borç / Alacak yaşlandırma raporlarının yapılması, Müşteri ve tedarikçiler ile gerçekleştirilen cari hesap mutabakatlarının kontrolü ve takibinden sorumlu olabilecek, Vade farkı, kur farkı hesaplamalarının yapılması İthalat-İhracat ve gümrükleme işlemlerinde bilgi sahibi, E-Fatura / E- Defter süreçlerine hâkim, aylık Berat yüklemesi yapılması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İşletme, Ekonomi, İktisat, Maliye ve benzeri bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen Minimum 5 yıllık tecrübe sahibi, Muhasebe paket programlarına vakıf, tercihen ERP programları bilen MS Office programlarını aktif kullanabilen, raporlama yapabilecek, İş takip yeteneği güçlü, titiz ve detaylara önem veren, Gelişime açık, takım çalışmasına yatkın ve uyumlu, Sigara kullanmayan Ankara’da ikamet eden

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Dış Ticaret

  Pozisyon: Uzman, Müdür, Şef / Amir, Sorumlu

 • Hacı Sayid Gıdaİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıGıda sektöründe pastane - cafe alanında faaliyet gösteren, İstanbul 'un çeşitli semtlerinde 45 Şubeye sahip firmamızın teknik bölümünde elektrik işlerinde görev alacak elektrikçi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler* Elektrik işinde deneyimi bulunan * Esnek çalışma saatlerine uyumlu * Ekip çalışmasında uyumlu * Avrupa yakasında ikamet eden * Tercihen aktif araç kullanabilen * Askerlik görevini tamamlamış Elektrikçi elemanlar alınacaktır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Gıda, Restorancılık

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Tekniker, Çırak

 • İş AçıklamasıBizi Tanıyın : Next&Nextstar Antalya Bölge Bayii ADA ELEKTRONİK olarak Telekomünikasyon, Uydu, Elektrik, Elektronik, İletişim ve Haberleşme sektörlerinde LİDER ANA BAYİİ konumunda faaliyet göstermekteyiz. İşin Tanımı : Şirketimizin sağladığı araç ile Mevcut Müşteri ve Potansiyel Müşterilere Next&Nextstar Uydu, Elektrik ve Elektronik Ürünlerinin Sahadan Sıcak Satışını Gerçekleştirmek. Üst Yöneticilere Raporlama yapmak.

  Aranan NiteliklerSahadan Sıcak Satış Yapmış ve Sektörde TECRÜBELİ B SINIFI EHLİYETE SAHİP Aktif Olarak Araç Kullanabilen Seyahat Engeli Bulunmayan Yüksek Gelir Ve Kariyer Hedefi Olan Enerjisi, Özgüveni ve İç Motivasyonu Yüksek BAY-BAYAN

  Sektör: Halkla İlişkiler, Elektrik ve Elektronik, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Temsilci

 • İş AçıklamasıSakarya/Kuzuluk'ta bulunan fabrikamızda çalışmak üzere; Dokuma, Apre, İplik ve Boya gibi tekstil makinelerinin bakımında görev almış, Elektrik ve Elektronik tecrübeli, "Teknisyen/Tekniker" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMeslek Liselerinin ve Meslek Yüksek Okullarının Elektrik, Elektronik ve Otomasyon gibi bölümlerinden mezun, En az 1-2 yıl Tekstil makinelerinin arıza-bakımında tecrübeli, Makinelerin elektronik kart ve düzeneklerinden anlayan, Ekip çalışmasına uygun, Sakarya'da ikamet eden, Askerlik ile ilişiği bulunmayan

  Sektör: Tekstil, Elektrik ve Elektronik, Diğer

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Tekniker, Bakım Onarım Teknikeri

 • CVPLUS Search & Selectionİstanbul Anadolu 24 Haziran 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yürüttüğümüz Elektrik - Elektronik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Yönetici Asistanı" arıyoruz. Genel Müdür’e günlük işlerde yardımcı olmak, ondan gelen talep ve görevleri yerine getirmekten, Genel Müdür’ün talebi doğrultusunda gerekli organizasyonların yapılmasından ve takip edilmesinden sorumlu olacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Benzer pozisyonda en az 5 yıl iş tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Sorumluluk sahibi, temsil yeteneği kuvvetli, disiplinli, takip becerisi gelişmiş ve sonuç odaklı çalışan, Diksiyonu düzgün,pozitif yaklaşıma sahip, prezantabl, Yurt içi/yurtdışı seyahat engeli olmayan, MS Office (Word,Excel,Powerpoint) bilen.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • Na-De Elektronik A.Ş.İstanbul Anadolu 24 Haziran 2017

  İş Açıklaması- Otomatik Dizgi Hattında Dizilecek Kart Malzemelerinin Talimatlara Uygun Şekilde Makineye Takılması ve Doğru Programa Göre Dizilmesi, - Makinelerin Periyodik Bakımlarını Yaparak, Malzeme Sayımını Gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler- Endüstri Meslek Liselerinin ve Meslek Yüksek Okullarının Elektrik/Elektronik, Endüstriyel Otomasyon, Makine, Mekatronik vb. Bölümlerinden Mezun, - SMD Dizgi Konusunda 5 yıl İş Deneyimine Sahip , - Tercihen Samsung Dizgi Makinesi Tesrübesine Sahip - Vardiyalı/Mesaili Çalışma Düzenine Uyabilecek, - Erkek Adaylarda Askerlik Görevini Tamamlamış, - Kalite Yönetim sistemlerine Uygun Çalışabilecek, - IPC-610 Standardı Konusunda Bilgili, - Ekip Çalışmasına Uyumlu çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • KRİPTO GRUPİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıElektronik Güvenlik Sistemleri ( Kamera, Alarm, Yangın Algılama ve Kartlı Geçiş Sistemi ) üzerine faaliyet gösteren firmamızda Teknik Bölümde görevlendirilmek üzere, Sistemlerin Kurulumu ve Devreye alma konusunda çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerBenzer sektörde en az 3 yıl deneyimi olan, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Anadolu yakasında ikamet eden Askerliğini tamamlamış, Bilgisayar konularında bilgi sahibi, Bay

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Güvenlik Sistemleri, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • İş AçıklamasıProev, ProGrup bünyesinden doğan, Proev Yapı Endüstrisi Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.’nin “tescilli” bir markasıdır. 20 yıldır inşaat sektöründe aktif rol alan ProGrupşirketleri, yurt içinde ve yurtdışında birçok başarılı projeye imza atmıştır. Yeni gireceğimiz Güneş Enerjisi Sistemleri sektöründe tecrübeleri ile firmamıza katkda bulunabilecek mühendisler ile birlikte kurumlara özel solar enerji projeleri geliştirerek güneş enerjisi sektöründe de başarılı olmayı hedeflemekteyiz.

  Aranan NiteliklerŞirketimizin İstanbul Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere ,. Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği fakültelerinden mezun, Güneş Enerjisi Santrallerinde çalışmış, en az 3 yıl tecrübeli, AutoCad programına hakim, SMM kaydı olan, Aktif araç kullanabilen, Proje bütçesinin oluşturulması ve takip edilmesinin sağlanması, projenin bütçesi içerisinde devam etmesini ve bitirilmesinin sağlanması, Projenin tasarımı ve inşaatı ile ilgili dokümanlarının standartlara ve ilgili mevzuatlara uygunluğunun kontrolünün sağlanması, Güneş enerjisi projesinin tasarımı için teknik destek sağlanması Proje kapsamında yapılacak olan makina, ekipman, personel gerekliliği konusunda, ilgili bölümler ile ortaklaşa çalışarak karar verilmesi ve takibinin yapılmasının sağlanması Projenin hedeflerine ulaşabilmesi doğrultusunda çalışanların, yüklenicilerin aktivitelerinin koordine edilmesi ve yönlendirilmesinin sağlanması,

  Sektör: Enerji, İnşaat, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Döküm sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere, Tesislerin üretim planlarına uygun şekilde bakım-üretim- performans takiplerini yapacak, İşletmenin yüksek verimlilik hedefine paralel modern bakım sistemlerini kurup, iyileştirilmesi ve geliştirilmesinden sorumlu olacak, Makine, yedek parça sürecçlerini yönetecek,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği veya Elektrik / Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üretim tesislerinde benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli. Bina bakım onarım, çevre yönetimi, İSG yönetimi konularında bilgi ve tecrübe sahibi, Mekanik, Hidrolik, Pnömatik, Elektrik-Elektronik konularında teknik bilgisi olan, İletişimi iyi, Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen bayan ve askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Demir-Çelik, Metal Sanayi, Alüminyum

  Pozisyon: Yönetici, Yönetmen, Müdür

 • Wiesheuİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıDeutschsprachiger Service-Techniker in Istanbul Wiesheu- Im Laden backen! Heute sind im Lebensmitteleinzelhandel, in Tankstellen und Bäckerei-Filialen ständig frische Backwaren selbstverständlich. Mit der Entwicklung und Produktion von Ladenbacköfen ist WIESHEU nicht einem Trend gefolgt – WIESHEU hat ihn maßgeblich befördert, als im Unternehmen vor 30 Jahren die Entscheidung fiel, ausschließlich auf Ladenbacköfen zu setzen. Seitdem fließt bei WIESHEU die gesamte Innovationskraft in die Technologie der Ladenbacköfen ein. Zudem ist eine einzigartige Produktpalette an Ladenbacköfen entstanden, die den Erfolg der WIESHEU-Kunden begründet. Für unsere Türkische Niederlassung suchen wir einen Service Techniker mit Elektronik Erfahrungen und fließenden Deutsch Kentnissen! Ihre Aufgaben: Durchführung von Installationen, Wartungen und Reparaturen unserer Produkte beim Kunden Durchführung von technischen Schulungen bei unseren Servicepartnern Unterstützung des Vertriebs in allen Fragen des technischen Service Mitwirkung bei der Gestaltung und Optimierung der Service-Prozesse in enger Abstimmung mit dem Stammhaus in Deutschland

  Aranan NiteliklerIhr Profil: Eine abgeschlossene technische Ausbildung mit einem Schwerpunkt in Elektronik Mehrere Jahre Berufserfahrung im technischen Service Kunden- und serviceorientierte Arbeitsweise mit Kommunikations- und Organisationsgeschick Sicheres Auftreten und gute Umgangsformen Selbständigkeit, Einsatzbereitschaft und unternehmerisches Denken Sichere Anwendung von MS Office Deutsch oder Englisch in Wort und Schrift sind für die interne Kommunikation unerlässlich Wohnsitz in Istanbul Abgeschlossener Militärdienst Führerschein Reisebereitschaft / In- und Ausland Bitte bewerben Sie sich in Deutscher Sprache mit einem ausführlichen Lebenslauf

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen

 • HRT İnsan Kaynaklarıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz sektörün öncü beyaz eşya - elektronik - küçük ev aletleri alanında faaliyet gösteren müşterimiz için İstanbul Kadıköy Tepe Nautilus CarrefourSa mağazasında " Beyaz eşya ve Elektronik '' tanıtım ve satışından sorumlu olacak takım arkadaşları aramaktayız. İş tanımı; Sorumlu olduğu ürün grubunun tanıtım ve satışından sorumlu olacak, Ürünlerinin temizliği ve düzeninden sorumlu olacak, Müşterilere her zaman güler yüzlü ve doğru bilgi verecek, Raporunu zamanında yetkilisine yönlendirecek, Müşteri şikayetlerini olumlu hale çevirip, müşteriyi mağazasından marka memnuniyeti oluşturacak şekilde gönderecek,

  Aranan NiteliklerBeyaz eşya, Tv ya da küçük ev aletleri sektöründe tecrübeli, Müşteri ilişkileri ve ikna konusunda kendine güvenen, Mağaza disiplininde çalışmaya uygun, Dış görünüşüne önem veren, Sorumluluklarının bilincinde, 18-30 yaş aralığında Dinamik ve güler yüzlü Prezantabl takım çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Promotör, Mağaza Satış Danışmanı

 • Okida Elektronikİstanbul Avrupa 24 Haziran 2017

  İş AçıklamasıŞirketimiz bünyesinde kurulacak Uzaktan Erişim & Kontrol takımı için "Embedded Yazılım ve Mobil Uygulama Geliştirme" çerçevesinde IOT servis sağlayıcılar ile mobil cihaz iletişimi Android ve/veya IOS ortamlarında Internet, BLE ve WiFi iletişim alt yapısı ile uygulama geliştirme Müşteri gereksinimlerini anlayıp kullanıcı dostu arayüz hazırlama

  Aranan NiteliklerBilgisayar Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği veya benzeri 4 yıllık bölümlerden mezun olma İyi seviyede İngilizce Ekip çalışmasına yatkınlık ve analitik düşünebilme Tercihen daha önce en az 1 IoT projesi deneyimi Android ve/veya IOS ortamlarında Internet, BLE ve Wifi iletişim alt yapısı ile uygulamalar geliştirmiş olma

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Bilgisayar / BT / Internet, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Bilgisayar Programcısı

 • İş AçıklamasıAydın - Nazilli bölgesinde yeni başlayacak olan Jeotermal Enerji santrali projesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip,Elektrikçiler aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının Elektrik bölümlerinden mezun, Tercihen enerji santrallerinde bir yıl çalışmış. Nazilli’de ikamet eden / edebilecek Seyahat engeli olmayan, Askerliğini yapmış,

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman, Usta, Usta Yardımcısı, Ustabaşı, Teknisyen

 • HRT İnsan Kaynaklarıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz sektörün öncü beyaz eşya - elektronik - küçük ev aletleri alanında faaliyet gösteren müşterimiz için İstanbul Çekmeköy Alemdağ Media Markt mağazasında "BEYAZ EŞYA ve ELEKTRONİK" tanıtım ve satışından sorumlu olacak takım arkadaşları aramaktayız. İş tanımı; Sorumlu olduğu ürün grubunun tanıtım ve satışından sorumlu olacak, Ürünlerinin temizliği ve düzeninden sorumlu olacak, Müşterilere her zaman güler yüzlü ve doğru bilgi verecek, Raporunu zamanında yetkilisine yönlendirecek, Müşteri şikayetlerini olumlu hale çevirip, müşteriyi mağazasından marka memnuniyeti oluşturacak şekilde gönderecek,

  Aranan NiteliklerBeyaz eşya, TV ya da küçük ev aletleri sektöründe tecrübeli, Müşteri ilişkileri ve ikna konusunda kendine güvenen, Mağaza disiplininde çalışmaya uygun, Dış görünüşüne önem veren, Sorumluluklarının bilincinde, 18-30 yaş aralığında Dinamik ve güler yüzlü Prezantabl takım çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Eleman, Promotör

 • İş AçıklamasıÇanakkale İli Biga ilçesinde Elektrik Üretim alanında faaliyet gösteren şirketimizin yapımı devam eden Enerji Santrali Projemizde görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip 'ELEKTRİK / ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSİ' aramaktayız. Yapım ve devreye alma departmanı Elektrik Enstrümantasyon Müdürlüğü bünyesinde çalışmak ve dizayn ve satın alma birimlerine destek vermek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin, tercihen eğitim dili İngilizce olan Elektrik veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında 3 - 5 yıllık iş deneyimine sahip olan, Tercihen Enerji santrali şantiyesi olmak üzere, minimum 2 yıllık endüstriyel tesis şantiyesi veya işletme tecrübesine sahip olan, Otomasyon Sistemleri, Transformatörler, A.G. ve O.G. Sistemleri, Jeneratör, Motor, Uyartım Sistemleri hakkında bilgili olan, İyi derecede İngilizce ve Teknik İngilizce bilen, İletişim becerileri yüksek ve takım çalışmasına yatkın, Tek hat çizimlerini yapabilecek, Dizayn firmasından gelen çizimlerde gerekli revizyonları yapabilecek kadar Autocad programını bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan, Yurtdışına seyahat engeli bulunmayan, Biga ilçesinde veya Projenin bulunduğu Karabiga beldesinde devamlı ikamet edebilecek. Not: Başvuruların fotoğraflı yapılması rica olunur.

  Sektör: Enerji

  Pozisyon: Mühendis

 • Capitol Alışveriş Hizmetleriİstanbul Anadolu 23 Haziran 2017

  İş Açıklaması- Elektrik sistem ve alt yapısı konussunda deneyimli, - Elektrik ile ilgili tüm ekipman ve cihazları yetkisi dahilinde çalıştırmak, - Elektrik ile ilgili tüm ekipman ve cihazların verilen program çerçevesinde periyodik ve planlı bakımlarını yapmak, Teknik Departmanımızda çalışacak Elektrik Teknisyeni aramaktayız.

  Aranan Nitelikler- Meslek Lise veya Meslek Yüksek Okullarının "Elektrik" bölümünden mezun, - Minimum 2 yıl mesleki bilgi, beceri ve deneyime sahip, - Vardiyalı çalışabilecek, - AVM, Otel veya Hastane sektörlerinde deneyime sahip, - Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, - Askerliğini tamamlamış, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler üzerine uzmanlaşmış şirketimize, * Yangın Alarm Sistemleri ve Otomatik Kontrol Sistemlerinin süpervizyon, test ve devreye alma çalışmalarında bulunacak daha önce benzer işlerde en az 1 yıl çalışmış tecrübeli adaylar...

  Aranan Nitelikler1. Üniversitelerin ilgili TEKNİK bölümlerinden mezun 2. diksiyonu düzgün 3. giyimine ve kendine itina gösteren 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5. Seyahat engeli olmayan, 6. Tercihen aktif araç kullanabilen, 7. Daha önce zayıf akım sistemlernin kurulum ve devreye almasında çalışmış, 8. Kesinlikle sigara kullanmayan takim arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Eleman, Tekniker, Bakım Onarım Teknikeri

İş Habercisi - Elektrik/Elektronik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?