Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Elektrik/Elektronik İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Elektrik/Elektronik
 • Elektronik Teknikeri

  Turkuvaz Medya Grubuİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Ekim 2017

  İş AçıklamasıTurkuvaz Medya Grubu bünyesinde çalıştırılmak üzere "Elektronik Teknikeri - Teknisyeni" aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Elektronik tamir laboratuvarlarında en az 2 yıl deneyimi olan, Radyo frekans devrelerini tamir edebilen, Aktif olarak araç kullanabilen, Askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Tekniker

 • Montaj Ekip Şefi

  Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Şİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıSatışı gerçekleştirilmiş elektronik güvenlik sistemlerine ilişkin montaj işlemlerini ekibi ile birlikte gerçekleştirmek üzere Teknik Operasyonlarımızda görev alacak 'Montaj Ekip Şefi' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi veya M.Y.O. Elektrik/Elektronik Bölümlerinden mezun, Elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda en az 1 yıl tecrübeli (Özellikle DSC ve GE panelleri), Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, Konusuna teknik açıdan hâkim, pratik, planlı, ekip çalışmasına yatkın, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen askerliğini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli, "Montaj Ekip Şefi" arıyoruz.

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Güvenlik Hizmetleri, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Servis Şefi

  Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Şİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıSatışı gerçekleştirilmiş ve montajı yapılmış elektronik güvenlik sistemlerine ilişkin servis işlemlerini ekibi ile birlikte gerçekleştirmek üzere Teknik Kadromuzda görev alacak "Servis Şefi" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi veya M.Y.O. Elektrik/Elektronik Bölümlerinden mezun, Elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda en az 1 yıl tecrübeli (Özellikle DSC ve GE panelleri), Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, Konusuna teknik açıdan hâkim, pratik, planlı, ekip çalışmasına yatkın, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen askerliğini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Montaj Teknisyeni

  Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Şİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli, Ankara, Bursa, Antalya, İzmir 5 Ekim 2017

  İş AçıklamasıSatışı gerçekleştirilmiş elektronik güvenlik sistemlerine ilişkin montaj işlemlerini Montaj Ekip Şefi ile birlikte gerçekleştirmek üzere Teknik Kadromuzda görev alacak "Montaj Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Lisesi veya MYO Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun, Tercihen elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda deneyimli ( Özellikle DSC ve GE panelleri), Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, Alanında konuya teknik açıdan hakim, pratik, planlı ve ekip çalışmasına uyumlu, Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, fazla mesai yapabilecek, Ehliyeti ve aktif sürüş deneyimi olan (Tercihen SRC belgesine sahip) Tercihen askerlik görevini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli "Montaj Teknisyeni" arıyoruz.

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıGemlik lokasyonunda ikamet eden, Ağır vasıta (Tır) Elektrik-Elektronik ve Mekanik konularında tecrübeli, Oto Elektrik Kalfalık/Ustalık belgesi olan yada Endüstri Meslek Liselerinin veya MYO'nun ilgili bölümlerinden mezun, Motorlu araçlar teknolojisi alanında Otomotiv Mekanikçisi ustalık belgesi olan yada Endüstri Meslek Liselerinin / MYO nun ilgili bölümlerinden mezun, Elektrik-Elektronik ve Mekanik aksamların arıza tespit, tamir ve bakımını yapabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Usta

 • Elektrik Teknisyeni

  Ekol Lojistikİstanbul Anadolu, Yalova Bugün

  İş AçıklamasıBakım programına uygun olarak Konveyör, Crane, Sorter, paternoster gibi otomasyon sistemleri ile ilgili tüm periyodik bakımlarını yapılması, Periyodik olarak kontrollerinin yapılması, Çıkan arzalara müdahele edilmesi arzanın çözülmesi, İyileştirme çalışmalarında bulunulması, Otomasyon hatları kurulumu gibi projelerde görev alacak, Pano imalat ve /veya montaj işlerinde çalışacak.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi ,Teknik Lise, Meslek Yüksek Okulu Elektrik-Elektronik, Endüstriyel Otomasyon bölümleri mezunu, Yetkinlik belgesine sahip,(Ustalık kalfalık yada meslek yüksek okul mezunu) Tercihen İngilizce veya Almanca bilen, Tercihine otomasyon sistemlerinde en az 2 yıl deneyimli, 35 yaşını aşmamış, MS Office (Word, Excel) programlarını bilen, Tercihen en az iki yıllık B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif kullanıcı olan, Askerliğini tamamlamış, Pano şalt malzemeleri konusunda bilgili, PLC uygulamalarında tecrübeli, otomasyon panosu toplayabilen, Proje okuyabilen, Projede kullanılacak elektrik malzeme listesi oluşturabilecek , Tercihen pnömatik bilgisi olan, Takım çalışmasına yatkın, dinamik ve sorumluluk sahibi, Yüksekte çalışma engeli bulunmayan, İş sağlığı ve güvenliği kurallarına uygun çalışabilen.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard

 • Elektrik Teknisyeni

  Mahir Bilişimİstanbul Avrupa 21 Ekim 2017

  İş Açıklamasıistanbul esenler giyimkentte bulunan proje ve uygulama firması olan mahir bilişim elektirik zayıf akım güvenlik sitemleri data ve network altyapıları yapısal kablolama ve aktif cihaz temini kurulumu ve devreye alınması ayrıca data ve füzyon sonlandırma yapan katmadeğeri yüksek gelişime açık entegratör mühendislik firmasıdır.

  Aranan Nitelikler* Elektrik veya Elektronik deneyimi olan * Zayıf Akım sistemlerinin kurulması montajı devreye alınması konusunda deneyimli * Takım çalışmasına yatkın ve gelişime açık olmak * Analitik düşünme, problem çözme ve birden fazla önceliği ve projeyi takip edebilme yetkinliklerine sahip olmak * İyi derecede AutoCAD opsiyonel *şehir dışında çalışma sorunu olmayan

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Telekomünikasyon ve Network, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Usta

 • İş AçıklamasıYasal mevzuat gereği; Elektrik Sistemleri (Elektrik İç Tesisatı, Paratoner, Topraklama, Katodik Koruma, Enerji Analizi Kontrol ve Ölçümleri) kontrollerinin sahada gerçekleştirilmesi ve raporlamasının yapılması.

  Aranan Nitelikler*Bay adaylar (22-29 yaş aralığı) *Askerliği tamamlamış *İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden (tercihen Kartal ve civarı) *Aktif bir şekilde İstanbul trafiğinde ve şehirler arası araç kullanabilen *Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden yetiştirilmek üzere yeni mezun adaylar *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek *Seyahat engeli olmayan *Ekip çalışmasına uyumlu ve iletişimi kuvvetli *Bilgisayar programlarını(office programları) etkin şekilde kullanabilen *EMO'ya kayıtlı

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Enspektör, Kontrolör

 • İş AçıklamasıElektronik Otomasyon ve Güvenlik Sistemleri konusunda faaliyet gösteren firmamızın Sistem Destek ve ARGE Departmanına Elektronik Teknisyeni alınacaktır. Zayıf Akım Sistemleri konularından (Kartlı Geçiş Sistemleri (PDKS - Access vs.), Hırsız ve Yangın Alarm Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri, CCTV Sistemleri, Otopark Sistemleri, Sıramatik vs.. ) en az birinde çalışmış olması tercih sebebi olacaktır.

  Aranan NiteliklerTeknik lise ya da yüksek okul mezunu (Elektronik , End.Otomasyon vs.), , Güvenlik Sistemleri kurulumlarında tecrübeli olması, Tercihen faaliyet konularında tecrübeli ve elektro mekanik bilgisi de olan, Söz konusu Sistemlerimize kısa sürede destek verebilecek bilgi altyapısına sahip Askerlikle ilişiği olmayan, Ehliyeti olan ve Aktif araç kullanan, İzmir de ikamet eden, İletişimi güçlü, takipçi, titiz, sorumluluk sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Seyahat engeli olmayan Mesai arkadaşları arıyoruz. Başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Otomasyon, Elektrik ve Elektronik, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Teknisyen, Mühendis, Operatör, Tekniker, Usta

 • İş AçıklamasıDilovası / IMES OSB de faaliyet gösteren ve 100 den fazla ülkedeki mevcut müşterilerimiz için, alüminyum, PVC, kompozit, ahşap vb. malzeme, kesme ve işleme makineleri tasarlayıp üretmekteyiz. Yeni makine projelerimize katkı sağlayacak ve mevcut makinelerimizi geliştirecek, dinamik ARGE ekibimize katılacak Elektrik Otomasyon Teknisyeni arıyoruz.

  Aranan NiteliklerMeslek lisesi elektrik bölümü veya Meslek yüksek okulu endüstriyel otomasyon bölümü mezun Endüstriyel otomasyon alanında bilgisi olan PLC - AC sürücü ve servo motor ve sürücüler hakkında bilgisi olan Fabrikalarda üretim yapan ve deneyimi olan, Disiplinli takım çalışmasına uygun Askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Anadolu yakası ikamet eden ( Tercih Gebze bölgesi ) Elektrik ve Pnömatik devre projesi okuyabilen PLC ve Otomasyon tecrübesi olan Elektrik ölçü aletlerini kullanan Kumanda ve güç şeması okuyabilen Arıza bulma ve bakım -onarım işleri

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıTürkiye temsilciliğini yaptığımız Avrupa ve Amerika menşeili kablo kesme, sıyırma ve terminalleme makineleri, kablo test cihazları, ultrasonik kaynak makineleri için satış sonrası, kurulum, devreye alma, eğitim, bakım , tamir ve servis işlerini yapmak üzere, elektromekanik bilgisi olan, öğrenmeye açık takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTeknik lise yada yüksek okul mezunu (Elektronik, End.Otomasyon vs.) Ekliyeti olan ve aktif araç kullanan, Meraklı ve öğrenmeye açık, Kendini geliştirmeyi hedefleyen, takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, takipçi, titiz, sorumluluk sahibi, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, Tercihen İngilizce veya Almanca bilen, Bilgisayar kullanımı konusunda tecrübeli, Dinamik çalışma ortamına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik görevini tamamlamış,

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, İthalat/İhracat

  Pozisyon: Teknisyen, Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıMüşteri tarafında Microsoft tabanlı uygulamalar kapsamındaki ürünlerin kurulmasını ve problemlerinin çözülmesini sağlamak, takibini yapmak, müşteri memnuniyetini sağlayan etkin ve kalıcı çözümler geliştirmek.

  Aranan NiteliklerTercihen MYO Elektrik, Elektronik, Bilgisayar bölümü mezunu, HP,LEXMARK,XEROX Monochrom ve Color Laser Printer onarımında deneyimli, HP MFP printerler, HP Large format A3-Page wide ürünler,HP Plotter-Design Jet printerler konusunda yetkinliğe sahip, Microsoft OS hakim, Analiz ve teknik yazışma yapabilen, MFP ürünlerin onarımında tecrübeli, Microsoft İşletim Sistemleri,yazılım,donanım bilgisine sahip, İleri düzeyde MS Ürün Bilgisine bilgisine sahip, Aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik yükümlülüğü bulunmayan (erkek adaylar için) Literatür takip edecek kadar İngilizce bilgisine sahip

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıMerhaba arkadaşlar firmamızda pano toplayacak usta ve şantiyede çalışacak elemanlar alınıcaktır

  Aranan NiteliklerPano toplayabilen ve elektrik tesisatın dan anlayan seyahat sorunu olmayan arkadaşlar

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Usta, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler üzerine uzmanlaşmış şirketimize, * Yangın Alarm Sistemleri ve Otomatik Kontrol Sistemlerinin süpervizyon, test ve devreye alma çalışmalarında bulunacak daha önce benzer işlerde en az 1 yıl çalışmış tecrübeli adaylar...

  Aranan Nitelikler1. Sigara kullanmayan 2. diksiyonu düzgün 3. giyimine ve kendine itina gösteren 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5. Seyahat engeli olmayan, 6. Tercihen aktif araç kullanabilen, 7. Liselerin ilgili TEKNİK bölümlerinden mezun, takim arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş Açıklamasıİstanbul’da Levent metro istasyonuna yakın konumdaki güç elektroniği sektöründe kesintisiz güç kaynakları ve voltaj regülatörü üretimi, ihracatı yapan firmamıza; Yurtdışı satış temsilcisi olarak ihracat ve ithalat prosedürlerini bilen İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce iletişim kurabilen (2. dil tercih sebebidir) Tercihen Elektrik veya Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun Tercihen güç elektroniği sektöründe çalışmış Hedef odaklı çalışabilecek, sürekli raporlama yapabilecek Seyahat engeli olmayan, yurtdışına çıkış problemi bulunmayan Etkin iletişim, müşteri odaklılık, takım çalışması, problem çözme yetkinliklerine sahip Analitik düşünebilen ve sorumluluk alabilecek ihracat sorumlusu aranmaktadır İŞ TANIMI Ürün ve çözümlerle ilgili pazarda bilinirlik yaratarak talep oluşturmak Teklif sunumu ve takibi yaparak teklifleri satışa dönüştürmek Diğer bölümler ile işbirliği içerisinde çalışarak sipariş ve sevkiyat süreçlerini takip ederek sonuçlandırmak Satış sonrası müşteri memnuniyetini sağlamak Yurtdışı çözüm ortakları ile ilgili ilişkileri yürütmek Pazarlama ve satış faaliyetleri ile ilgili yönetime raporlama yapmak Fuar ve diğer tanıtıcı organizasyonlarda görev almak

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Elektronik Üretim Teknikeri

  Adeva Endüstriyel Sistemlerİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıElektronik sistemler üzerine uzmanlaşmış şirketimize, * Yangın Alarm Sistemleri ve Otomatik Kontrol Sistemlerinin süpervizyon, üretim,test ve devreye alma çalışmalarında bulunacak daha önce benzer işlerde en az 1 yıl çalışmış tecrübeli adaylar...

  Aranan Nitelikler1. Sigara kullanmayan 2. diksiyonu düzgün 3. giyimine ve kendine itina gösteren 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5. Seyahat engeli olmayan, 6. Tercihen aktif araç kullanabilen, 7. TEKNİK BÖLÜMLERDEN MEZUN, NOT:İŞYERİMİZ YAKACIK/KARTAL dadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler üzerine uzmanlaşmış şirketimize, * Yangın Alarm Sistemleri ve Otomatik Kontrol Sistemlerinin süpervizyon, test ve devreye alma çalışmalarında bulunacak daha önce benzer işlerde en az 1 yıl çalışmış tecrübeli adaylar...

  Aranan Nitelikler1. Sigara kullanmayan 2. diksiyonu düzgün 3. giyimine ve kendine itina gösteren 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5. Seyahat engeli olmayan, 6. Tercihen aktif araç kullanabilen, 7. Liselerin ilgili TEKNİK bölümlerinden mezun, takim arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen

 • Elektrik Teknikeri

  Adeva Endüstriyel Sistemlerİstanbul Anadolu 21 Ekim 2017

  İş AçıklamasıElektronik sistemler üzerine uzmanlaşmış şirketimize, * Yangın Alarm Sistemleri ve Otomatik Kontrol Sistemlerinin süpervizyon, test ve devreye alma çalışmalarında bulunacak daha önce benzer işlerde en az 1 yıl çalışmış tecrübeli adaylar...

  Aranan Nitelikler1. Sigara kullanmayan 2. diksiyonu düzgün 3. giyimine ve kendine itina gösteren 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5. Seyahat engeli olmayan, 6. Tercihen aktif araç kullanabilen, 7. Üniversitelerin ilgili TEKNİK bölümlerinden mezun, takim arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Tekniker

 • İş AçıklamasıDilovası / IMES OSB de faaliyet gösteren ve 100 den fazla ülkedeki mevcut müşterilerimiz için, alüminyum, PVC, kompozit, ahşap vb. malzeme, kesme ve işleme makineleri tasarlayıp üretmekteyiz. Yeni makine projelerimize katkı sağlayacak ve mevcut makinelerimizi geliştirecek, dinamik ARGE ekibimize katılacak Yazılım Mühendisi arıyoruz. Yeni makinelerin yazılımlarına katkıda bulunulması Yeni makine projelerinde çeşitli süreçlerde görevler almak Mevcut makinelerin Yazılım sorunlarının iyileştirilmesi

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin 4 yıllık Elektrik, Elektronik veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olmuş, Endüstriyel otomasyon alanında tecrübeli, Drives, Motion, PLC ve HMI uygulamalarına hakim, IEC 61131-3 PLC Open programlama dilleri konusunda deneyimli, C ve C# programlama dilleri konusunda deneyimli, Tercihen yazışmaları takip edebilecek seviyede İngilizce bilen Makine imalat sektöründe çalışmış olmak tercih sebebidir. Adayların askerlik görevi ile ilişkilerinin olmaması, Sigara kullanmamak tercih sebebidir Önemli Not: Şirketimizin Ümraniye, Üsküdar, Maltepe, Yenidoğan, Taşdelen, Çekmeköy servisleri vardır. Tecrübesiz ve belirtilen niteliklere uygun olmayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Uzman, Teknisyen, Tekniker

 • İş Açıklaması- Elektrik sistem ve alt yapısı konusunda deneyimli, - Elektrik ile ilgili tüm ekipman ve cihazları yetkisi dahilinde çalıştırmak, - Elektrik ile ilgili tüm ekipman ve cihazların periyodik ve planlı bakımlarını yapmak, Teknik Departmanımızda çalışacak Elektrik Teknisyeni aramaktayız.

  Aranan Nitelikler- Meslek Lise veya Meslek Yüksek Okullarının "Elektrik" bölümünden mezun, - Minimum 2 yıl mesleki bilgi, beceri ve deneyime sahip, - Vardiyalı çalışabilecek, - AVM, Otel veya Hastane sektörlerinde deneyime sahip, - Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, - Askerliğini tamamlamış, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Tekniker, Tamirci, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş Açıklaması* Tüm çalışmalarını işletme kalite politikası hedefleri ve politikalarına uygun yapmak. * Üretim Müdürü ve/veya Otomasyon Sorumlusu ile üretim planlanması ve değerlendirmesini yapmak. * Üretim organizasyonunu yapmak. * Bölümündeki tüm iş emirlerinden sorumlu olmak. * Üretim iş emrinin alınması ve üretim planına alınması işlerini gerçekleştirmek. * İş emrindeki ürünlerin elektrik panoları ile otomasyon panolarının imalatını Otomasyon Sorumlusu tarafından verilen akış şeması projesine göre hazırlamak. * Elektrik ve otomasyon panolarının projeye uygunluğunu kontrol etmek. * Üretilen ürünlerin projesine göre kablolamasını yapabilecek * Pano uç bağlantılarını girebilecek * Üretimin hatasız ve hızlı olması için tüm tedbirleri almak ve düzeltici faaliyetleri gerçekleştirmek. * Ara kontrol için kalite kontrol elemanına haber vererek kalite kontrolünü yaptırmak. * Otomasyonu yapılacak cihazların projeye göre kablolaması ve sensörlerinin montajlanmasını yapmak. * Bitmiş ürünleri kalite kontrol elemanına Kalite Yönetim Temsilcisi'ne haber vererek kalite kontrolünü yaptırmak. * Kalitesi onaylanan panoları cihaza montajlamak ve kablo bağlantılarını projeye uygun olarak bağlamak. * Sorumlu olduğu alanın düzenlenmesini ve tertibini sağlamak. * İş emrinde belirtilen termin süresine uymak. * Üretim Müdürüne ve Otomasyon Sorumlusuna yaptığı işlerle ilgili günlük rapor hazırlamak.

  Aranan Niteliklerİstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy İlçesinde Klima Santrali üreten tesisimizde çalışmak üzere; Tercihen meslek lisesi elektrik bölümünden mezun Minimum 2 yıl deneyimli; 22-35 yaşlar arasında; Anadolu Yakasında ikamet eden; Bay personeller alınacaktır;

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıFABRİKAMIZDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE, AŞAĞIDA NİTELİKLERİ BELİRTİLEN '' ELEKTRİKÇİ '' PERSONELE İHTİYAÇ VARDIR.

  Aranan NiteliklerEN AZ ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ ELEKTRİK BÖLÜMÜ MEZUNU KENDİNİ YETİŞTİRMİŞ TECRÜBELİ ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ KEMALPAŞA YA YAKIN İKAMET EDEN (Bornova, Bayraklı, Kemalpaşa) TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, MESAİ SAATLERİNE RİAYET EDEN ELEKTRİKÇİ ALINACAKTIR.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Görevli, Tekniker, Usta

 • İş AçıklamasıTÜRKİYE ÇAPINDA OTOMAT HİZMETİ VEREN FİRMAMIZ SICAK VE SOĞUK İÇECEK HİZMETİ VERMEKTEDİR.

  Aranan NiteliklerOtomat sektöründe önde gelen firmamıza ; *Takım çalışmasına yatkın *İletişim kabiliyeti yüksek *Çalışmaya istekli ve ihtiyacı olan *Askerlik sorunu olmayan *B sınıfı ehliyetli , AKTİF araç kullanabilen *Gelişime ve öğrenmeye arzusu olan , dürüst *Lise , Elektrik - Elektronik Meslek Lise veya Meslek Yüksekokulu Mezunu , Genç ve Dinamik yetiştirilmek üzere BAY personeller aranmaktadır .

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Eleman

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler üzerine uzmanlaşmış şirketimize, * Yangın Alarm Sistemleri ve Otomatik Kontrol Sistemlerinin süpervizyon, test ve devreye alma çalışmalarında bulunacak daha önce benzer işlerde en az 1 yıl çalışmış tecrübeli adaylar...

  Aranan Nitelikler1. Sigara kullanmayan 2. diksiyonu düzgün 3. giyimine ve kendine itina gösteren 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5. Seyahat engeli olmayan, 6. Tercihen aktif araç kullanabilen, 7. Üniversitelerin ilgili TEKNİK bölümlerinden mezun, takim arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Tekniker

 • İş AçıklamasıİNCİ DENİZCİLİK,uluslararası ve yurt içi gemi ve özel yatlarda görev alıcak vasıflı vasıfsız personeller aranmaktadır. 2500 İLE 7500 USD-EURO-TL MAAŞ ile... Tüm sosyal haklar mevcuttur. MAAŞ+MESAİ+İKRAMİYE+SSK+YEMEK+KALACAK YER YURT DIŞI SEFER PRİMİ Gemi ve yatlarda çalışabilir, denizlerde iyi bir kazanç ve meslek edinebilirsiniz. Makine Dairesine: MAKİNECİ-YAĞCI-KAYNAKÇI-BOYACI Elektrik Bölümüne: ELEKTRİKÇİ-TESİSATÇI-ELEKTRONİKÇİ Güverte Bölümüne: GEMİCİ ve VASIFSIZ PERSONELLER Sabıka kaydınız yoksa ve en az ilköğretim mezunu iseniz ilgili telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz. İLAN TÜRKİYE GENELİ OLUP TÜM BAŞVURULAR DEĞERLENDİRİLECEKTİR, TEL:0216-305-72-45 TEL:0216-305-72-46 Cep:0546-256-15-40 Cep:0534-853-82-16 Cep:0531-509-65-66 Cep:0543-933-69-15

  Aranan NiteliklerT.C vatandaşı olmak Vasıflı/Vasıfsız En az ilköğretim meğzunu Seheyat engeli olmayan Denizlerde kariyer hedefleyen 16 ile 65 yaş arası 100/100 İŞ SÖZLEŞMESİ YAPILIR..

  Sektör: Denizcilik, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman, Usta, Gemici, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıGörev aldığı vardiyada, fabrika içerisinde oluşacak tüm elektrik arızalara müdahale etmek ve çalışır hale getirmek, Elektrik bakım ve onarım ile ilgili, gün içerisinde yaptığı tüm faaliyetlerin kayıtlarını gösterilen şekilde tutmak ve arıza bitiminde ya da vardiya bitiminde raporlamak, Fabrika içinde bulunan tüm teçhizat için planlı bakım periyodlarını takip etmek, Elektrik bakım depolarındaki malzeme stoğunu takip etmek, İş yeri kurallarına uymak, bütün çalışmalarını iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uygun yapmak, Fabrikalardaki her türlü yer üstü ve yer altı tesisatın elektiksel bakım-onarımını yapmak,

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Elektronik,Otomasyon bölümlerinden mezun, Elektrik Bakım – Onarım konusunda bilgi sahibi, Fabrikada en az 3 sene elektrikçi amiri olarak çalışmış, Veliköy, Çerkezköy, Tekirdağ bölgesinde ikamet eden/edebilecek, Pano dizmeyi bilen, Tercihen 500 kW ve üzeri yüksek güçlü motorlar ile çalışmış, Tercihen hidrolik ve mekanik ustalığı da olan, Askerliğini tamamlamış erkek adaylar dikkate alınacaktır.

  Sektör: Kimya, İmalat, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Sorumlu, Şef / Amir, Teknisyen

 • Elektronik İmalat Personeli

  Artemis Asansörİstanbul Avrupa 21 Ekim 2017

  İş Açıklaması* LEHİM YAPABİLEN * ELEKTRONİK KOMPONENTLERİ TANIYAN *POTADA LEHİM YAPABİLECEK PERSONEL ALINACAKTIR. *YOL+YEMEK+SİGORTA *SERVİSİMİZ MEVCUTTUR.

  Aranan Nitelikler* ELEKTRİK-ELEKTRONİK BİLGİSİ OLAN * ALANINDA TECRÜBELİ *ESENYURT,BEYLİKDÜZÜ,KÜÇÜKÇEKMECE,AVCILAR GÜZERGAHINDA İKAMET EDEN.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman, Yardımcı

 • İş AçıklamasıNUH DENİZCİLİK ( 30 YILLIK SEKTÖR TECRÜBESİ İLE ) Yurt içi, Yurt Dışı Çalışan Yolcu, Ro-Ro, Tanker, Yük Gemileri ve Özel Yatlarda Çalışabilir, Denizcilik sektöründe iyi bir kazanç ve Meslek sahibi olabilirsiniz. VASIFLI ve VASIFSIZ Personel Kadrolarında; · RESTORAN BÖLÜMÜNE: Aşçı - Aşçı Yardımcısı- Garson - Komi · MAKİNE DAİRESİNE: Makineci - Elektrikçi - Tesisatçı - Kaynakçı - Boyacı vb. · GÜVERTE BÖLÜMÜNE: Gemici ve Vasıfsız Personeller 2500-3500 TL ve DOLAR arası Kazanç ile Dolar Yabancı Bayraklı Gemilerde Verilmektedir. Sabıka kaydınız yoksa (Varsa ve 1 Yıldan az ve Yüz kızartıcı suç değil ise) ve en az ilköğretim mezunu iseniz ilgili telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz. *MAAŞ *MESAİ *SSK *SEFER BAŞI PRİM *YEMEK *KALACAK YER *6 AYDA 1 MAAŞ İKRAMİYE TELEFON : 0324 328 28 11 GSM : 0531 885 61 32 GSM : 0531 885 61 33 GSM : 0531 885 61 34 www.nuhdenizcilik.com

  Aranan Nitelikler* SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN * DENEYİMLİ - DENEYİMSİZ * VASIFLI - VASIFSIZ * 17 - 55 YAŞ ARASI * SABIKA KAYDININ OLMAYAN * T.C. VATANDAŞI OLAN * TÜM SOSYAL HAKLAR MEVCUTTUR

  Sektör: Denizcilik, Hizmet / İşletme Servisi, Restorancılık

  Pozisyon: Eleman, Garson, Tamirci, Bakım Onarım Teknikeri, Ahçı/Aşçı Yardımcısı

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler üzerine uzmanlaşmış şirketimize, * Yangın Alarm Sistemleri ve Otomatik Kontrol Sistemlerinin süpervizyon, test ve devreye alma çalışmalarında bulunacak daha önce benzer işlerde en az 1 yıl çalışmış tecrübeli adaylar...

  Aranan Nitelikler1. Üniversitelerin ilgili TEKNİK bölümlerinden mezun 2. diksiyonu düzgün 3. giyimine ve kendine itina gösteren 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5. Seyahat engeli olmayan, 6. Tercihen aktif araç kullanabilen, 7. Daha önce zayıf akım sistemlernin kurulum ve devreye almasında çalışmış, 8. Kesinlikle sigara kullanmayan takim arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Eleman, Tekniker, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıKalite Politikası ve Hedefleri doğrultusunda çalışmak. Kalite Kontrol sisteminin performansı ve iyileştirmeye yönelik çalışmalarda bulunmak ISO 9001-2015 kalite sistemine hakim Kalite bilincinin çalışanlar tarafından benimsenmesi için gerekli eğitimleri sağlar / sağlatır. Her çalışanı yaptığı işin kalitesinden sorumlu tutarak, sorumluluk duygusunu aşılamak ve motivasyonunu temin etmek için çalışma yapmak İşletme içersinde, müşteri isteklerinin karşılanması ile ürün uygunluğunun sağlanmasına yönelik olarak müşteri adına bilgilendirme faaliyetlerini yürütmek. Ürün veya hizmetlerin müşteri istek ve beklentilerini karşılanmadığı anlaşıldığında Genel Müdürün bilgi ve yetkisi ile üretimi durdurma ve ürünleri revize ettirme yetkisine sahip olmak. Üretim aşamalarında proses kontrol faaliyetlerini yapmak Hurda deposunda bekleyen ikinci kalite ürün veya malzemelerin takibini yapmak. Üretimin her aşamasında gerekli kontrol ve testleri yapmak. Üretimin her aşamasında çıkabilecek sorunlarda aktif rol oynamak. Üretim kalitesinin arttırılması ve müşteri beklentisinin karşılanmasında aktif rol oynamak. Tedarikçilerden gelen malzemelerin girdi kontrolünü gerçekleştirmek. Müşterilere gönderilecek ürünlerin son kontrollerini gerçekleştirmek.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi Elektrik veya MYO mezunu olmak En az 1 yıl tecrübeye sahip olmak, Liderlik özelilerine sahip olmak, Analitik düşünebilen iletişim becerisi yüksek İletişim özellikleri yüksek, Takım çalışmasına yatkın Araştırıcı ve problem çözme yeteneği güçlü olmalıdır. Elektrik hakkında azami bilgi sahibi olmalıdır. Kumpas ve Labaratuar alatlerine hakim olmak

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

İş Habercisi - Elektrik/Elektronik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?