Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Elektronik İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Elektronik
 • Teknik Destek Uzmanı

  Manpowerİstanbul Anadolu 27 Eylül 2017

  İş AçıklamasıElektronik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Teknik Destek Uzmanı" arıyoruz. Müşterilerden gelen dataya göre CAM programını hazırlamak, Teklif verilmesi için datayı ve müşteri gereklerini ilgili satış temsilcisine aktarmak, Datalara ilişkin sorular var ise müşteri ile iletişime geçmek, Teklif teyidi sonrası datayı CAM350 üzerinde üretim gerekliliklerine göre hazırlayıp üretime aktarmak.

  Aranan NiteliklerMYO veya Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, CAM350 programı aktif olarak kullanabilen, Sektöründe 2 yıl tecrübeli, Temel ölçüm cihazlarını kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Teknik resim okuyabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek.

  Sektör: Beyaz Eşya, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Servis Şefi

  Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Şİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıSatışı gerçekleştirilmiş ve montajı yapılmış elektronik güvenlik sistemlerine ilişkin servis işlemlerini ekibi ile birlikte gerçekleştirmek üzere Teknik Kadromuzda görev alacak "Servis Şefi" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi veya M.Y.O. Elektrik/Elektronik Bölümlerinden mezun, Elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda en az 1 yıl tecrübeli (Özellikle DSC ve GE panelleri), Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, Konusuna teknik açıdan hâkim, pratik, planlı, ekip çalışmasına yatkın, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen askerliğini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş Açıklamasıİstanbul Şişli İlçesinde ki Cevahir AVM ve Bayrampaşa İlçesinde ki Forum İstanbul'da bulunan FUNLAB Eğlence Dünyası Şubelerimize Elektronik-Mekatronik Bakım Teknisyenleri arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az Meslek lisesi Elektronik, Mekatronik yada Bilişim Teknolojileri mezunu. 18 – 25 yaş aralığında olan Askerliğini yapmış yada en az 2 yıl tecilli. İki şubemizin yakınlarında ikamet eden. B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen. Tercihen İngilizce bilen Windows Office ve Linux türevlerini kullanabilen ayrıca en az 1 programlama dilini aktif kullanabilen ve PLC tecrübesi olan. Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Eğlence, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • İş AçıklamasıElektronik Otomasyon ve Güvenlik Sistemleri konusunda faaliyet gösteren firmamızın Sistem Destek ve ARGE Departmanına Elektronik Teknisyeni alınacaktır. Zayıf Akım Sistemleri konularından (Kartlı Geçiş Sistemleri (PDKS - Access vs.), Hırsız ve Yangın Alarm Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri, CCTV Sistemleri, Otopark Sistemleri, Sıramatik vs.. ) en az birinde çalışmış olması tercih sebebi olacaktır.

  Aranan NiteliklerTeknik lise ya da yüksek okul mezunu (Elektronik , End.Otomasyon vs.), , Güvenlik Sistemleri kurulumlarında tecrübeli olması, Tercihen faaliyet konularında tecrübeli ve elektro mekanik bilgisi de olan, Söz konusu Sistemlerimize kısa sürede destek verebilecek bilgi altyapısına sahip Askerlikle ilişiği olmayan, Ehliyeti olan ve Aktif araç kullanan, İzmir de ikamet eden, İletişimi güçlü, takipçi, titiz, sorumluluk sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Seyahat engeli olmayan Mesai arkadaşları arıyoruz. Başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Otomasyon, Elektrik ve Elektronik, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Teknisyen, Mühendis, Operatör, Tekniker, Usta

 • Elektrik Teknisyeni

  Ekol Lojistikİstanbul Anadolu, Yalova Bugün

  İş AçıklamasıBakım programına uygun olarak Konveyör, Crane, Sorter, paternoster gibi otomasyon sistemleri ile ilgili tüm periyodik bakımlarını yapılması, Periyodik olarak kontrollerinin yapılması, Çıkan arzalara müdahele edilmesi arzanın çözülmesi, İyileştirme çalışmalarında bulunulması, Otomasyon hatları kurulumu gibi projelerde görev alacak, Pano imalat ve /veya montaj işlerinde çalışacak.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi ,Teknik Lise, Meslek Yüksek Okulu Elektrik-Elektronik, Endüstriyel Otomasyon bölümleri mezunu, Yetkinlik belgesine sahip,(Ustalık kalfalık yada meslek yüksek okul mezunu) Tercihen İngilizce veya Almanca bilen, Tercihine otomasyon sistemlerinde en az 2 yıl deneyimli, 35 yaşını aşmamış, MS Office (Word, Excel) programlarını bilen, Tercihen en az iki yıllık B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif kullanıcı olan, Askerliğini tamamlamış, Pano şalt malzemeleri konusunda bilgili, PLC uygulamalarında tecrübeli, otomasyon panosu toplayabilen, Proje okuyabilen, Projede kullanılacak elektrik malzeme listesi oluşturabilecek , Tercihen pnömatik bilgisi olan, Takım çalışmasına yatkın, dinamik ve sorumluluk sahibi, Yüksekte çalışma engeli bulunmayan, İş sağlığı ve güvenliği kurallarına uygun çalışabilen.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard

 • Elektronik Üretim Teknikeri

  Adeva Endüstriyel Sistemlerİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıElektronik sistemler üzerine uzmanlaşmış şirketimize, * Yangın Alarm Sistemleri ve Otomatik Kontrol Sistemlerinin süpervizyon, üretim,test ve devreye alma çalışmalarında bulunacak daha önce benzer işlerde en az 1 yıl çalışmış tecrübeli adaylar...

  Aranan Nitelikler1. Sigara kullanmayan 2. diksiyonu düzgün 3. giyimine ve kendine itina gösteren 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5. Seyahat engeli olmayan, 6. Tercihen aktif araç kullanabilen, 7. TEKNİK BÖLÜMLERDEN MEZUN, NOT:İŞYERİMİZ YAKACIK/KARTAL dadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan fabrikamızda; Teknik Müdürlük departmanı bünyesinde fabrika binasının genel elektrik ve tesisat işleriyle ilgilenecek "Elektrik Teknisyeni" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Lise ve yüksekokulların elektrik ile ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen 1-2 yıl deneyim sahibi, Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Tekstil, Diğer

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Tekniker

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler üzerine uzmanlaşmış şirketimize, ÜR-GE ve AR-GE ekibimizde yer alacak, gömülü C uygulamalarında tecrübeli daha önce benzer işlerde en az 3 yıl çalışmış tecrübeli adaylar...

  Aranan Nitelikler1. Daha önce Renesans M16, R5 aileriyle ve IAR derleyici ile çalışmış olmak tercih nedenidir 2. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 3. Sigara kullanmayan takim arkadaşları arıyoruz... Not: işyeri Yakacık/Kartal dadir

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Mühendis, Eleman, Akademisyen

 • İş AçıklamasıSatışı gerçekleştirilmiş elektronik güvenlik sistemlerine ilişkin montaj işlemlerini gerçekleştirmek üzere teknik kadromuz bünyesinde görev alacak "Montaj Ekip Şefi" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler· Meslek Lisesi veya M.Y.O. Elektrik/Elektronik Bölümlerinden mezun, · Elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda en az 2 yıl tecrübeli (Özellikle DSC ve GE panelleri), · Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, · Konusuna teknik açıdan hâkim, pratik, planlı, ekip çalışmasına yatkın, · Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, · Tercihen askerliğini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli, · Analog ve IP CCTV teknolojilerini ve elektronik komponentleri tanıyan, · Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden · Bilgisayar kullanımı konusunda tecrübeli · Analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Güvenlik Sistemleri, Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Teknisyen, Sorumlu, Tekniker, Usta, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıLaboratuar cihazlarının üretiminin yapılması, Pano tasarımı yapılması, Elektriksel şemanın okunarak elektriksel montajın yapılması, Son kontrol için gerekli test ünitelerinin hazırlanması, Kalite kontrol raporunun hazırlanması, Gerektiğinde müşteri tarafında üretimini gerçekleştirdiği cihazlara teknik servis hizmeti verme Müşteri geri beslemeleri doğrultusunda revizyonların yapılması

  Aranan NiteliklerEn az meslek lisesi mezunu, Elektrik-Elektronik, otomasyon bölümlerinden mezun Lehimleme konusunda tecrübeli, Pano tasarımı konusunda tecrübeli El becerisi yüksek, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, temsil ve ikna yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, olmalıdır. Not: Servis imkanı yok ancak ulaşım masrafları karşılanmaktadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Sağlık/Hastane, Otomasyon

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Eleman, Tekniker, Usta

 • İş AçıklamasıBeşeri ilaç üretim yapan firmamızın Topkapı / İstanbul'daki tesislerinde Teknik Kısımda görevlendirilmek üzere, aşağıdaki şartlara haiz;

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin; Makine Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği veya Elektrik/Elektronik Mühendisliği Bölümlerinden mezun Çok iyi derecede İngilizce bilen, tercihen de ikinci dil olarak Almanca bilen Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, kendini geliştirmeye açık Erkek adaylarda askerlik görevlerini tamamlamış ve 35 yaşını aşmamış olmak Mühendisler alınacaktır.

  Sektör: İlaç

  Pozisyon: Mühendis, Eleman

 • İş AçıklamasıKurumun Elektrik tesisatında mevcut kuvvetli ve zayıf akım elektrik işlerinin yapılmasını planlamak, periyodik bakım onarım ve sistem kontrollerinin yapılmasını sağlamak.Elektrik ekibinde görevli personelin sevk ve idaresini yapmak.

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin 4 yıllık Elektrik Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun , · İlgili alanda en az üç yıl deneyimli, · Ms Office programlarına hakim, · 26-34 yaş arası, · İzmir’de ikamet eden, · Askerlik hizmetini tamamlamış, erkek çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Eğitim, Elektrik ve Elektronik, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis

 • Gemilerde Çalışacak Elektirikçiler

  Zirve DenizcilikTüm Türkiye, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Adana, Ankara, Hatay, Aksaray Bugün

  İş AçıklamasıULUSLARARASI / YURTİÇİ YÜK VE YOLCU GEMİLERİNİN MAKİNA DAİRESİNDE ÇALIŞACAK ELEKTİRİKÇİLER VE ELEKTRONİKÇİLER ALINACAKTIR. MESLEK YADA ÜNİVERSİTE ELEKTİRİK BÖLÜMLERİNDEN MEZUN OLMA ŞARTI İLE MAAŞ : 2350 USD + SGK + YEME + İÇME + KONAKLAMA + PRİM + İKRAMİYE VE TÜM SOSYAL HAKLARLA 0216 999 38 84 - 0541 832 82 15 - 0541 832 82 16 www.zirvedenizcilik.net

  Aranan Nitelikleren az lise mezunu vasıflı / vasıfsız

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Denizcilik, Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Eleman, Gemici, Tekniker

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; Yangın alarm ve otomasyon sistemlerinin satış ve pazarlamasında aktif rol alacak üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş, analitik düşünebilen, dinamik

  Aranan Niteliklera. Aktif satış ve pazarlama kabiliyeti olan, b. Diksiyonu düzgün, c. Prezantable, d. Seyahat engeli olmayan, e. Tercihan tecrübeli, f. Aktif araç kullanabilen, g. Kesinlikle Sigara kullanmayan, Not: 1. Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. 2. işyeri Yakacık/Kartal dadir

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Mühendis, Satış Temsilcisi, Eleman

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; Yangın alarm ve otomasyon sistemlerinin satış ve pazarlamasında aktif rol alacak üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş, analitik düşünebilen, dinamik

  Aranan Niteliklera. Aktif satış ve pazarlama kabiliyeti olan, b. Diksiyonu düzgün, c. Prezantable, d. Seyahat engeli olmayan, e. Tercihan tecrübeli, f. Aktif araç kullanabilen, g. Sigara kullanmayan, Not: 1. Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. 2. işyeri Yakacık/Kartal dadir

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Mühendis, Satış Temsilcisi, Eleman, İş Güvenliği Uzmanı

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; Yangın alarm ve otomasyon sistemlerinin satış ve pazarlamasında aktif rol alacak üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş, analitik düşünebilen, dinamik

  Aranan Niteliklera. Aktif satış ve pazarlama kabiliyeti olan, b. Diksiyonu düzgün, c. Prezantable, d. Seyahat engeli olmayan, e. Tercihan tecrübeli, f. Aktif araç kullanabilen, g. Sigara kullanmayan, h. Satıs ekiplerine liderlik yapabiecek Not: 1. Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. 2. işyeri Yakacık/Kartal dadir

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı, Bölge Müdürü, Satış Temsilcisi, İkinci Müdür, Sistem Müdürü

 • İş AçıklamasıDesimal Elektronik, başta m2m olmak üzere, elektronik cihaz tasarımı ve imalatı alanlarında faaliyet gösterir. Üretim, montaj, test ve onarım faaliyetlerinde çalışmak üzere elektronik teknisyeni arıyoruz.

  Aranan NiteliklerElektronik kart/cihaz üretimine ait konularda en az 2 yıl tecrübeli Kart montaj, lehim, tamirat konularında becerikli Bilgisayar paket programları kullanmaya yatkın Askerlikle ilişiği bulunmayan Araç ehliyeti olan ve kullanım tecrübesi bulunan İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Tercihan Meslek Yüksek Okulu, Teknik Lise veya Meslek Lisesi Elektronik veya Elektrik veya Haberleşme bölümlerinden mezun

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş Açıklaması​Türkiye ve Bölge ülkelerinde Elektronik Tasarım Otomasyonu konusunda lider kuruluşumuzda, uygulama mühendisi olarak çalışacak; Satış öncesi teknik destek ve tanıtım çalışmaları yapacak Müşteri ihtiyaçlarının belirlenmesi, benchmark ve benzeri teknik çalışmalarda bulunacak Müşteriler için teknik destek çalışmalarını yapacak Kullanıcı eğitimlerini verecek Aktif, analitik düşünme yeteğine sahip, yeni çözüm ve teknolojilere açık, yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler​Aranan Özellikler: Üniversitelerin Elektronik Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun Bilgisayar destekli tasarım teknolojilerine hakim İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisi olan Ehliyeti olan Erkek adayların Askerliğini tamamlamış olması gerekmektedir Tercih edilecek özellikler: Elektronik tasarım otomasyonu uygulamalarını iyi derece kullanan Elektronik Analiz uygulamaları konusunda tecrübeli PADS, Mentor Graphics, Altium veya benzeri uygulamalar konusunda tecrübeli

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Bilgisayar Mühendisi, Bilgisayar Programcısı, Mühendis, Danışman

 • İş Açıklaması*Üniversitelerin Elektrik - Elektronik Mühendisliği ya da Teknik Eğitim Fakültelerinin Elektrik, Elektronik Bölümlerinden mezun. *Aydınlatma sektöründe bilgiİi,satış tecrübesi olan İş konusunda takipçi, yeniliklere açık, araştırmacı ve ikna kabiliyeti yüksek, İletişimi güçlü ve ekip çalışmasına yatkın, Disiplinli ve sorumluluk sahibi, Sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerliğini tamamlamış

  Aranan NiteliklerŞekerpınarda bulunan fabrikamızın Aydınlatma Satış bölümünde çalışacak personel alınacaktır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu

 • Proje - Ürün Yöneticisi

  Etaş Elektronik Ticaret A.Ş.İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıÜniversitelerin Elektrik - Elektronik, Elektronik-Haberleşme, Bilgisayar, Endüstri ve Yazılım Mühendisliği bölümünden mezun, Yurt Dışı tedarikçilerimiz ile yazılı ve sözlü olarak ilişkilerimizi koordine edebilecek düzeyde İngilizce bilen, takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerKurumsal kültüre uygun dökümantasyon ve raporlama yapabilen Projelerde sorumluluk alabilen Aktif sürücü ehliyetli Tercihen sigara kullanmayan Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan Askerliğini yapmış Yurt Dışı tedarikçilerimiz ile yazılı ve sözlü olarak ilişkilerimizi koordine edebilecek düzeyde İngilizce bilen, 37 yaşını geçmemiş. IT ve Elektronik konularında eğitimli, tecrübeli veya bilgi sahibi

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Bilgisayar / BT / Internet, Büro Makineleri

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıElektrik- topraklama- paratoner vb alanlarda ölçüm yapabilecek ELEKTRİK TEKNİKERİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun * İç Tesisat - Topraklama -Paratöner -Elektrik Panoları konularında ölçüm yapabilecek * Rapor Hazırlayabilecek, * Part Time veya Tam Zamanlı * İletişimi Güçlü * Kartal civarında ikamet eden ELEKTRİK TEKNİKERİ alınacaktır.

  Sektör: Belgelendirme/Marka/Patent, Elektrik ve Elektronik, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Uzman Yard, Eleman, Tekniker

 • Robotik Eğitmenleri

  ARTİSTANBULİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Kocaeli 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıTürkiye'nin prestijli bir kurumunun Maker ve Robotik projelerinin yürütülmesinde görev üstlenebilecek eğitmenler arıyoruz.

  Aranan NiteliklerAdayların aşağıdaki niteliklere sahip olmasını bekliyoruz: Öğrenme, öğretme ve oyunlaştırma konularına ilgi duyan, Ders içi etkinlikler geliştirebilecek ve eğitimler verebilecek, Raspberry Pi, Arduino gibi donanımlarda proje geliştirmiş, Üniversitelerin tercihen Mekatronik ya da BÖTE bölümlerinden mezun, Kısa süreli (5 gün) şehirdışı/yurtdışı seyahat kısıtı olmayan, İstanbul ya da Kocaeli illerinde ikamet eden, Adayların ayrıntılı özgeçmişlerini kariyer@artistanbul.io adresine göndermelerini rica ediyoruz.

  Sektör: Eğitim, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretmen

 • İş AçıklamasıDeniz araçları imalat sektöründe faaliyet gösteren firmamızda yetiştirilmek üzere Mühendisler alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen. EPLAN yazılımını bilen. Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Ekip çalışmasına uygun, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen ehliyet sahibi. İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Mühendis

 • Elektrik - Elektronik Mühendisi

  Birikim Pilleriİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 3 Ekim 2017

  İş AçıklamasıTalep edilen tüm testleri yapmak Depomuza gelen ürünlerin teknik kalite kontrolünü ve testlerini yapmak Batarya Projelerine katılmak Tüm şirket personeline teknik konuda eğitim ve bilgi vermek. Üretimin kalite kontrolünü sağlamak Üretim departmanı idari sorumluluğunu yapmak Siparişleri üretim şefi ile birlikte takip etmek, teslim sürelerini belirlemek Personeli teknik konuda eğitmek ( Rapor etmek ) Personelin ISG kurallarına uyduğunu takip etmek ve uydurmak ( Rapor etmek ) Depo'nun sıcaklık ve nem oranını takip etmek ( Rapor etmek )

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, MS Ofis ve Mesleki bilgisayar programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Yönetsel ve liderlik vasıfları gelişmiş, planlama, iş takibi ve koordinasyon becerilerini sahip, sorumluluk alabilen ve insiyatif kullanabilen,problem çözme yeteneği gelişmiş ve hedef-sonuç odaklı çalişabilecek, Askerliğini yapmış çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Sorumlu

 • Proje ve Teklif Sorumlusu

  Cimtav Elektrikİstanbul Avrupa 1 Eylül 2017

  İş AçıklamasıMühendislik ve Elektrik Pano imalatı yapan firmada; AutoCad çizim programı kullanabilen, Alçak ve Orta Gerilim panoları için projelendirme, Teklif ve keşif hazırlayabilecek, Tecrübeli bay/bayan elemana ihtiyaç vardır.

  Aranan NiteliklerAlçak Gerilim ve Orta Gerilim Pano imalatında tecrübeli, Autocad Çizim programı kullanabilen, Pano ve otomatik kontrol devreleri çizebilecek, İngilizce ve/veya Rusça bilen, Yurt içi ve Yurt Dışı seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasında uyumlu, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Tecrübeli bay/bayan elemana ihtiyaç vardır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Sorumlu

 • Biyomedikal Mühendisi

  Acıbadem Sağlık Grubuİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 4 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıAcıbadem Sağlık Grubu olarak Biyomedikal kadrosunda değerlendirilmek üzere “Biyomedikal Mühendisi” aramaktayız. Biyomedikal hizmetlerinin yüksek kalitede ve kesintisiz olarak verilmesini desteklemek üzere;cihazların seçimi,güvenliğinin ve her türlü bakımının sağlanması,arızalarının giderilmesi çalışmalarında aktif rol oynamak. Biyomedikal hizmetlerinin kalitesinin sürekli geliştrilmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin Elektronik veya Biyomedikal Mühendisliği bölümlerinden mezun, - Tercihen sağlık sektöründe deneyimli, - Teknik konularda yeterli donanım ve bilgiye sahip, - Ekip çalışmasına yatkın,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Mühendis

İş Habercisi - Elektronik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?