Elektronik Ticaret İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Elektronik Ticaret
 • Tchiboİstanbul Anadolu 17 Şubat 2017

  İş AçıklamasıManaging display advertising, retargeting, affiliate networks & mobile marketing Responsible for related channels’ online marketing strategy and preparing online marketing plans to support sales team in E-Commerce Managing agencies for daily online marketing operations, creation of visiuals and adaptations Preparing reporting, creating detailed performance analysis for online marketing activities and channel performance Cooperate with HQ and corporate marketing team for online marketing related topics, projects and insights Takes active role in online marketing and business projects

  Aranan NiteliklerBachelor’s degree in related fields Minumum 2 years of experience working in online/digital marketing Experience in performance marketing (SEM & Social media) is a plus Fluency in both written and spoken English Proficiency in MS Office applications (excel, powerpoint etc.) Strong analytical skills and data-driven thinking Up-to-date with the latest trends and best practicies in online marketing and measurement Result and quality oriented approach Strong communication, self-motivation and teamwork abilities Preferably living in the Anatolian side of Istanbul No military obligation for male candidates

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • Pupa Bilişimİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıSunduğu ürün ve hizmetlerle çağdaş bir teknoloji şirketi olmayı başaran bilişim sektörünün lider kuruluşlarından Pupa Bilişim, 2006’dan beri Türkiye'de Apple Markalı Ürünlere perakende mağazacılık , eğitim kurumları ve kurumsal satış ve yetkili teknik servis hizmeti vermektedir.Müşterilerine teknolojinin sunduğu en iyi ekipman sağlamaktadır.Perakende mağazacılıkta 11 mağazaya sahip olup , Yetkili Teknik Servis olarak ise 11 servis noktası ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır . İstanbul 'da Aqua Florya AVM ' de bulunan mağazamız için " Ürün Danışmanı" pozisyonu ile çalışacak adayların başvurularını bekliyoruz .

  Aranan NiteliklerPrezantabl,dinamik olmak, Perakende sektöründe en az 3 yıl ve Bilişim Sektöründe tecrübeli olmak, İngilizce Bilmek, Erkek adaylarda , askerliğin yapılmış olması tercih sebebidir. Kasa tecrübesi olan bayan adaylar tercih sebebidir.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Uzman Yard, Sorumlu

 • Teknosaİstanbul Avrupa 22 Şubat 2017

  İş AçıklamasıOem bilgisayar parçaları ile müşterilerin taleplerine göre bilgisayar toplamak, Müşterilere ihtiyaçları doğrultusunda öneriler sunmak, ilgili ürünlerin satışını sağlamak, Hizmet süresince aktif rol alarak ürünün problemlerini gidermek, Teknik servise alınan ürünün onarım sürecini takip etmek ve sonuçlandırmaktan sorumlu olacaktır. * İşe alım İstanbul Şişli Cevahir Exxta Teknosa mağazası için yapılacaktır. Nitelikleri aranılan pozisyona uygun olan adaylar telefon ile aranarak iş görüşmesine davet edileceklerdir. Tüm bilgiler, şirketimiz tarafından gizli tutulacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu veya üniversite mezunu (Elektronik & Bilişim), Bilgisayar bakım onarımı konusunda tecrübeli, Bilgisayar yazılım ve donanım bilgisine sahip, L1 - L2 seyivelerinde cihazı kontrol edebilecek bilgiye sahip, (bakım destek hizmetleri kapsamında son kullanıcı/donanım/sistem desteği ve giriş seviyesi mekanik onarım sağlanması) Tercihen perakendecilik ve bilgisayar & bilgisayar parçaları ürün satışı konusunda deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için)

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi

 • Elleİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıTürkiye’de ayakkabı denince ilk akla gelen markalardan olan ve sektöründe birçok ilke imza atan ELLE Ayakkabı; İstanbul Esenyurt Genel Merkezinde,Private Shopping (İnternetten Alışveriş)satış departmanında görev alacak, Site üzerinden satışı yapılacak ürünlere ait detaylı bilgileri (resim, içerik, özellik, fiyat, tanıtım vb) ve banner’ ları düzenleyecek ve takip edecek, Ürünlerin veri tabanı bilgilerini denetleyecek,satışa açılması süreçlerini yönetecek ve takip edecek, Satış/Stok raporlarını hazırlayacak, 'E-Ticaret Personeli ' aramaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen perakende alanında e-ticaret departmanında çalışmış, MS Office programlarını iyi seviyede kullanan, Nebim Winner programını bilen, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Sonuç odaklı, sorumluluk sahibi ve zamanını etkin yönetebilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünme yapısına sahip, Ürün içerik ve özellik yönetimi konusunda deneyimli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Avrupa yakasında ikamet eden, Not: Esenyurt, E5 ve Tem Personel servisimiz mevcuttur. Yukarıdaki niteliklere uygun özelliklere sahip adayların başvuruları dikkate alınacaktır .

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Eleman

 • Teknosaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıŞirketimiz bünyesinde 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesine istinaden *Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu* kapsamında görevlendirilmek üzere; İşe alınacak olan kişiler ; İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan mağazalarımızda : Satış Danışmanı, Operasyon Elemanı veya Kasiyer olarak görev yapabilecekler.

  Aranan NiteliklerEn az Lise veya Üniversite mezunu, Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, ortopedik veya diabetik engeli bulunan, İyi derecede Bilgisayar bilen (Word, Excel, Internet), Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi,İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın. Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; Engellerini net olarak ifade etmelerini, uzmanlık alanlarını ve hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Sorumlu

 • TeknosaKocaeli, İstanbul Anadolu 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıEn az Lise veya Üniversite mezunu, Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, ortopedik veya diabetik engeli bulunan, İyi derecede bilgisayar bilgisine sahip (Word, Excel vb), Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi,İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın. Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; engellerini net olarak ifade etmelerini, uzmanlık alanlarını ve hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.

  Aranan NiteliklerŞirketimiz bünyesinde 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesine istinaden *Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu* kapsamında görevlendirilmek üzere; İşe alınacak olan kişiler ; İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan mağazalarımızda : Satış Danışmanı, Operasyon Elemanı veya Kasiyer olarak görev yapabilecekler.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıNesilden nesile güvenle… Tüm dünyada en çok bilinen, en güvenilir, en kaliteli, Amerika’nın 1 numaralı çocuk giyim markası Carter"s | OshKosh sizleri bizimle çalışmaya davet ediyor. Sizlerde bizim gibi Carter"s | OshKosh’un saygın ve değerli bir üyesi olmak ve bizimle birlikte bu aile içerisinde yer almak istiyorsanız.

  Aranan NiteliklerEn az ön lisans ya da lisans mezunu, Minimum 2 yıl iş deneyimi olan, Ofis ekipmanlarını etkin kullanabilen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Dış görünümüne ve kişisel bakımına önem veren, Etkin iletişim ve koordinasyon becerisine sahip, Problem çözme ve analiz yetkinliği olan, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına önem veren, İşkur'a kayıtlı, En az %40 oranında engelli raporu bulunan, Ofis çalışmalarında destek olacak "Engelli Personel" aranmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Görevli

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 21 Şubat 2017

  İş Açıklamasıİnşaat makinelerinin yedek parçaları satış sektöründe İstanbul Göktürk'de yer alan firmamızın,E-Ticaret satış departmanında görev alacak e-ticaret satış uzmanı aramaktayız. Web sitesinin içerik yönetimi ve iş akış süreçlerini yönetmek, Satışı yapılacak ürünlerin resim, içerik, özellik ve tanıtım yazılarını düzenlemek,siteye eklemek ve takibini yapmak, Ürünlerin veritabanı bilgilerini denetlemek, fiyat kontrolü ve ürünlerin satışa açılması süreçlerini takip etmek, E-ticaret satış kanalında trafiği analiz edip, daha fazla trafik sağlamak için gerekli çalışmaları yürütmek E-ticaret sitelerinin geliştirilmesi ve satışının arttırılması için strateji geliştirmek, alternatif satış kanalları araştırmak ve hayata geçmesini sağlamak, Yazılım desteği veren şirket ile tüm iletişimi ve koordinasyonu sağlamak, taleplerin zamanında hayata geçirilmesini sağlamak, yapılan geliştirmeleri test etmek ve hatasız bir şekilde sitede uygulanmasını sağlamak, Sektörel gelişmeleri ve teknolojileri yakından takip etmek ve verimli olabilecek uygulamaları entegre etmek, E-ticaret sektöründe, site kurulumu ve operasyonel süreçlerin yönetimi konusunda en az 1 yıl deneyimli, E-ticaret sitelerinin görsel olarak ilgi çekici bir tasarıma sahip olması için kullanılacak imajları aramak ve sergilenmesi için gerekli altyapı çalışmalarını gerçekleştirmek,

  Aranan Niteliklerİstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, 18-40 yaş arası Bay-Bayan(Bayan olması tercih sebebidir) Tercihen İngilizce veya başka bir yabancı dil bilen, MS Office uygulamalarını (özellikle Excel uygulamasını) iyi seviyede kullanan, Analitik düşünen, sistemli çalışan, Ekip çalışmasına uygun, İletişim becerisi gelişmiş, Prezentabl Not:(Kağıthane,Eyüp,Bayrampaşa,Başakşehir,Esenyurt ilçelerinden servisimiz bulunmaktadır.)

  Sektör: Diğer, E-Ticaret, Network Marketing

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Uzmanı, Dijital Pazarlama Uzmanı, Web Master

 • Pupa Bilişimİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıSunduğu ürün ve hizmetlerle çağdaş bir teknoloji şirketi olmayı başaran bilişim sektörünün lider kuruluşlarından Pupa Bilişim, 2006’dan beri Türkiye'de  Apple Markalı Ürünlere  perakende mağazacılık , eğitim kurumları ve kurumsal satış ve yetkili teknik servis hizmeti vermektedir.Müşterilerine teknolojinin sunduğu en iyi ekipman sağlamaktadır.Perakende mağazacılıkta 11 mağazaya sahip olup  , Yetkili Teknik Servis olarak ise 10 servis noktası ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır .  İstanbul 'da Akmerkez  AVM ' de bulunan mağazamız için " Ürün Danışmanı" pozisyonu ile çalışacak adayların başvurularını bekliyoruz .     

  Aranan NiteliklerPrezantabl,dinamik olmak, Perakende sektöründe en az 3 yıl ve Bilişim Sektöründe tecrübeli olmak, İngilizce Bilmek, Erkek adaylarda , askerliğin yapılmış olması tercih sebebidir.  

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Uzman Yard, Sorumlu

 • İstanbul Bilişimİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıFirmamızın Çağlayan'da ve Airport AVM de bulunan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere Beyaz Eşya ve Elektrikli Ev Aletleri satışı yapacak, en az 2 yıl tecrübeli, bu ürün grubuna hakim, müşterilerin sormuş oldukları ürünler ile ilgili soruları en iyi şekilde yanıtlayabilecek bay-bayan satış personelleri alınacaktır.

  Aranan NiteliklerSatışını yapmış olduğumuz Beyaz Eşya ve Elektrikli Ev Aletleri konularında bilgili, Yeni çıkan modelleri takip edecek, Müşterilerin ihtiyacına uygun model yada modeller önerebilecek, Satış konusunda tecrübeli, Tercihen üniversite yada yüksek okul mezunu Algısına güvenen, yeniliklere açık, İletişim becerisi yüksek Takım çalışmasına uyumlu, Diksiyonu düzgün, İkna yeteneği olan Empati yapabilen İyi derecede ofis programlarına ve internete hakim

  Sektör: Beyaz Eşya, Dayanıklı Tüketim Malları, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Uzman Yard

 • Pupa Bilişimİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıSunduğu ürün ve hizmetlerle çağdaş bir teknoloji şirketi olmayı başaran bilişim sektörünün lider kuruluşlarından Pupa Bilişim, 2006’dan beri Türkiye'de  Apple Markalı Ürünlere  perakende mağazacılık , eğitim kurumları ve kurumsal satış ve yetkili teknik servis hizmeti vermektedir.Müşterilerine teknolojinin sunduğu en iyi ekipman sağlamaktadır.Perakende mağazacılıkta 11 mağazaya sahip olup  , Yetkili Teknik Servis olarak ise 10 servis noktası ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır .  İstanbul 'da İstinyePark  AVM ' de bulunan mağazamız için " Ürün Danışmanı" pozisyonu ile çalışacak adayların başvurularını bekliyoruz .     

  Aranan NiteliklerPrezantabl,dinamik olmak, Perakende sektöründe en az 3 yıl ve Bilişim Sektöründe tecrübeli olmak, İngilizce Bilmek, Erkek adaylarda , askerliğin yapılmış olması tercih sebebidir. Kasa tecrübesi olan bayan adaylar tercih sebebidir.  

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Sorumlu, Uzman, Uzman Yard

 • Cabaniİstanbul Avrupa 22 Şubat 2017

  İş AçıklamasıÜrün bilgi girişi, stok bilgilerinin güncellenmesi, içerik ve fiyat kontrollerinin yapılması, Stok yönetimi, paketleme ve kargo takibi, Tercihen Nebim Winner programını bilen

  Aranan NiteliklerAranan nitelikler ; Üniversite mezunu, E-ticaret alanında kariyer yapmak isteyen, Detaylı ve disiplinli çalışmayı seven Yeniliklere ve gelişime açık, araştırmacı, takipçi, özgüveni ve çalışma disiplini yüksek Tercihen Photoshop programlarını kullanmayı bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Eleman

 • İstanbul Bilişimİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıFirmamızın Çağlayan'da ve Yeni Bosnada bulunan mağazalarında görevlendirilmek üzere Cep Telefonu, TV, Notebook, Beyaz Eşya ve Elektronik Ürünlerin tanıtımını ve satışını yapacak bay/bayan personeller alınacaktır.

  Aranan NiteliklerElektronik ürünler konusunda bilgili, Algısına güvenen, Telefonla arayan yada mağazalarımıza gelerek ürünler hakkında bilgi almak isteyen müşterilerimizin ihtiyacına göre ürün önerecek, Tercihen üniversite veya yüksek okul mezunu, Satış pazarlama alanında en az 2 yıl tecrübeli, İletişim becerisi yüksek Takım çalışmasına uyumlu, Diksiyonu düzgün, İkna yeteneği olan Empati yapabilen İyi derecede ofis programlarına ve internete hakim

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Mağazacılık / Perakendecilik, E-Ticaret

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Satış Temsilcisi, Uzman

 • Pupa BilişimKayseri, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıSunduğu ürün ve hizmetlerle çağdaş bir teknoloji şirketi olmayı başaran bilişim sektörünün lider kuruluşlarından Pupa Bilişim, 2006’dan beri Türkiye'de  Apple Markalı Ürünlere  perakende mağazacılık , eğitim kurumları ve kurumsal satış ve yetkili teknik servis hizmeti vermektedir.Müşterilerine teknolojinin sunduğu en iyi ekipman sağlamaktadır.Perakende mağazacılıkta 11 mağazaya sahip olup  , Yetkili Teknik Servis olarak ise 10 servis noktası ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır .  Kayseri 'de Forum AVM ' de bulunan mağazamız için " Ürün Danışmanı" pozisyonu ile çalışacak adayların başvurularını bekliyoruz .     

  Aranan NiteliklerPrezantabl,dinamik olmak, Perakende sektöründe en az 3 yıl ve Bilişim Sektöründe tecrübeli olmak, İngilizce Bilmek, Erkek adaylarda , askerliğin yapılmış olması tercih sebebidir.  

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Uzman Yard, Sorumlu

 • Shumixİstanbul Anadolu 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıMaltepe'de bulunan Merkez Ofisimizde çalışmak üzere aşağıda yer alan özelliklere sahip Lojistik Müdürü arıyoruz. Biz kim miyiz? Shumix çok markalı ayakkabı mağazasıdır. Bünyesinde dünya markaları spor ayakkabılarını ayrıca kendine ait casual ve günlük ayakkabıları barındırmaktadır. Aynı zamanda da Türkiye’nin önde gelen internet satış portallarının ayakkabı ve terlik satışlarının %70’ini tedarik etmektedir. Hedefimiz 2010 yılından bu yana 13 mağaza olan sayımızı 3 yıl içinde 50 mağazaya taşımaktır. Biz Shumix’i ailemiz olarak görüyor ve bunun getirdiği sorumluluğu taşıyoruz. Shumix hızla büyüyor, bu zirve yolculuğunda bizimle aynı heyecanı paylaşıyorsan sen de ailemize katıl birlikte büyüyelim. Hangi Özellikleri mi Arıyoruz? Biz genç ve dinamik bir aileyiz. Enerjik olmanı istiyoruz. Biz saygı ve sevgi dolu bir aileyiz. Astlarımız ve üstlerimizle iletişime önem vermeni istiyoruz. Biz birlikte daha güçlüyüz. Ekip çalışmasını tercih etmeni istiyoruz. Biz işimizi çok seven bir aileyiz. Shumix’i benimseyip ona değer katmanı istiyoruz. Biz her geçen an kendimizi geliştirmeyi ve yeni şeyler öğrenmeyi çok seviyoruz. Senin de gelişme arzunu görmek istiyoruz.​ Lojistik Müdürümüz Neler mi Yapacak? Hemen Anlatalım; İlgili ürün ve malzemelerin depolama, dağıtım, nakliyat ve envanter kontrol aktivitelerinin yönetilmesi ve denetlenmesi, Lojistik departmanının iç ve dış birimler ile koordinasyonlu çalışmasının sağlanması, Ürün ve malzemelerin en uygun şart ve koşullarda, şirket stratejilerine ve kurallarına uygun olarak depolanmasının sağlanması, Lojistik bütçesini oluşturması ve giderlerin bütçeye uygun yönetilmesi, Yapmış olduğu çalışmalarların sonuçlarının düzenli olarak yönetime raporlanması, Tüm alım ve satış faaliyetleri ile ilgili nakliye organizasyonu yönetilmesi, Lojistik maliyetlerinin yönetimi ve maliyet iyileştirme çalışmalarını düzenli olarak kontrol edilmesi, Lojistik tedarikçilerinin hizmet standartlarına uygun şekilde ve zamanında teslim performansının yönetilmesi, Mağazalar arasındaki ürün ve malzeme akışının yönetilmesi, Malzeme ve ürün depolama altyapısının ve verimliliğinin geliştirilmesi için gereken çalışmaların yapılması. İşte bunlar senin keyifle ve severek yapacağını düşündüğümüz işler.

  Aranan NiteliklerGelelim aradığımız niteliklere; Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun (Tercihen Endüstri Mühendisi) Farklı lokasyonlarda bulunan iş süreçlerini yönlendirme ve çok sayıda iş birimi ile çalışma deneyimi olan, Perakende lojistik ve depolama alanında ve e-ticaret süreçleri konusunda tecrübesi bulunan en az 5 yıl “Lojistik Müdürü” veya benzer pozisyonda deneyimi olan, MS Office uygulamalarına ve Nebim V3 modülüne hakim, Ekip yönetimi, liderlik, organizasyon ve iletişim becerileri gelişmiş olan, Enerji düzeyi ve motivasyonu yüksek, Düzenli, disiplinli çalışabilen ve takip yeteneği bulunan, Etkin zaman yönetimi yapabilen, Karar süreçlerinde etkin rol oynayıp inisiyatif kullanabilen, Kendini geliştirmeye açık ve operasyonda oluşacak değişikliklere kolay adapte olabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlayan, Anadolu yakasında ikamet eden, Adayların başvurularını bekliyoruz. Eğer sen de bizim aradığımız özelliklere uygun olduğunu düşünüyorsan haydi durma başvurunu yap! Yeni Lojistik Müdürümüz "SEN" ol!

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Mağazacılık / Perakendecilik, Lojistik

  Pozisyon: Müdür

 • İş AçıklamasıFirmamızın Çağlayan'da ve Airport AVM de bulunan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere Notebook, Tablet PC ve Bilgisayar yan ürünleri satışı yapacak, en az 2 yıl tecrübeli, bu ürün gruplarına hakim, müşterilerin sormuş oldukları ürünler ile ilgili soruları en iyi şekilde yanıtlayabilecek bay-bayan satış personelleri alınacaktır.

  Aranan NiteliklerSatışını yapmış olduğumuz Notebook, Tablet PC ve Bilgisayar yan ürünleri konularında bilgili, Yeni çıkan modelleri takip edecek, Müşterilerin ihtiyacına uygun model yada modeller önerebilecek, Satış konusunda tecrübeli, Tercihen üniversite yada yüksek okul mezunu Algısına güvenen, yeniliklere açık, İletişim becerisi yüksek Takım çalışmasına uyumlu, Diksiyonu düzgün, İkna yeteneği olan Empati yapabilen İyi derecede ofis programlarına ve internete hakim

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklamasıİstanbul-Kozyatağın da ki ofisimizde görevlendirilmek üzere e-ticaret fiyat ve pazar araştırma konusunda. Kurulu sistem içerisinde N11 , Hepsiburada içindeki mağazalarımızın ve diğer rakip sitelerin analiz edilip, şirket adına gerekli marka ve ürünlerde pozisyon alınması. e-ticaret siteleri : www.panelkirtasiye.com www.markakalem.com İş Açıklaması Mevcut e-ticaret sitelerimizin (Kobimaster e-ticaret altyapısı) işleyişinde Yöneticiye yardımcı pozisyonunda; Ürün stoklarının güncellenmesi, sipariş yönetiminin takibi, Site satış ve stok raporlamalarının hazırlığında yardımcı olabilmesi, Pazar araştırması

  Aranan Nitelikler- İyi derecede Excel hakimiyeti olan - Anadolu yakasında ikamet eden (tercihen yakın bölgeler) - Kendini geliştirebilme becerisi olan, araştırmacı

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Yetkili Yardımcısı

 • Öztüre Çelikİzmir 17 Şubat 2017

  İş AçıklamasıGünlük olarak Google Adwords hesaplarının kontrolü ve optimizasyonu, Hedefler doğrultusunda kampanya yapısı ve stratejisi ile ilgili geliştirmelerin yapılması, Düzenli olarak Raporların hazırlanması, Web analytics araçları kullanılarak hedeflerin ve raporların oluşturulması, Diğer dijital pazarlama kanalların da bilgi sahibi, (Facebook, Twitter, Linkedin…) Müşteri Analizleri, Raporları, Takibi ve Destek sağlanması,

  Aranan Nitelikler·         Üniversite mezunu ·         Arama motoru reklamcılığı konusunda en az 2 yıl deneyimli, ·         Sosyal medya reklamları yönetiminde bilgi sahibi, ·         Geri dönüşüm ve performans odaklı reklamcılık tecrübesine sahip, ·         Web analytics araçları kullanımında iyi derecede bilgi sahibi, ·         Microsoft Office Programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, ·         Analitik düşünebilen, analiz etme ve raporlama yetkinliğine sahip, ·         Ekip çalışmasına yatkın, Disiplinli, Müşteri Odaklı, İnsan ilişkileri güçlü, sorumluluk sahibi, araştırmacı, ·         Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü,

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Uzman

 • Minimal Groupİstanbul Avrupa 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıŞirketimiz Minimal A.Ş. bünyesinde çalışmak üzere "Operasyon Uzmanı" aramaktayız. Testilkent Dağıtım Merkezimizde www.aradolu.com sitesinden gelecek siparişlerin kontrol edilmesi, paketlenmesi ve kargoya teslimi. Mal kabulü, ürün sayımı, stok takibi ve güncellenmesi,

  Aranan NiteliklerMüşteri odaklı çalışmayı seven, En az lise mezunu, Benzer pozisyonda deneyimli, Takım çalışmasına uygun, Çalışma saatleri konusunda esnek, disiplinli, ayıntılara dikkat eden, Stok, sevkiyat, teslimat süreçleri takip edebilecek, Askerlik görevini tamamlamış yahut 2 yıl tecilli, Çözüm odaklı ve yeniliklere açık, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • Optik Grup Lens Medikal Sağlıkİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıHerigo.com E-Ticaret sitesinde deneyimli yonetici aranmaktadir. Internet ortamında online olarak satış yapan web sitemizin ve pazar yerlerinde bulunan mağazalarimizin sipariş takiplerinin yapılması, Müşterilerin telefon ve internet ortamında destek taleplerinin cevaplandırılması, Müşteri sorunlarının çözümlendirilmesi, Satış raporlarının ilgili yöneticiye sunulması, E-ticaret ile ilgili sureclerin tamaminin yonetilmesi

  Aranan NiteliklerLise ve üstü okul mezunu, İş disiplini sahibi, Office ve Photoshop programlarına hakim, Sosyal Medya mecralarını yakından takip eden Seo konusunda bilgi sahibi, Turkceyi etkin birsekilde kullanabilen ve makale yazabilen, Basit HTML ve CSS duzenlemesi yapabilen, Google analitik ve adwords konusunda bilgi sahibi,

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Dijital Pazarlama Uzmanı

 • Kawaiİstanbul Avrupa 19 Şubat 2017

  İş AçıklamasıYazılı ve Sözlü İletişimin etkin olarak yürütülmesi, İç ve dış yazışmaların yapılması, dosyalanması ve arşivlenmesi Yöneticinin iş takviminin belirlenmesi ve takip edilmesi Ziyaretçilerle ilgilenilmesi, kabul, ikram ve uğurlama süreçlerinin yönetilmesi Toplantı ve Seyahat organizasyonlarının, rezervasyonların yapılması.

  Aranan NiteliklerÜniversite ilgili bölümlerinden mezun Benzer görevde en az 2 yıl deneyimi olan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İngilizce konuşma ve yazma bilgisine sahip, Planlama ve takip etme becerisi kuvvetli, belirsizlik koşullarında hızlı ve esnek çözüm üretebilen, İlişki yönetimi ve gizlilik ilkelerine önem veren, dürüst, şeffaf ve kararlı yaklaşımlar sergileyebilen, Gündelik iş akışının dışında oluşabilecek iş ve sorumluluklara esnek bakış açısı ile uyum sağlayabilen. Güler yüzlü pozitif Duruş ve giyimine özen gösteren, İnsan ilişkileri ve ikna kabiliyeti güçlü Tercihen 20-26 yaş aralığında ve Avrupa yakasında oturan Genç ve dinamik Fotoğraflı CV’ler önemsenir..

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • CRM Tanıtım Hizmetleriİstanbul Anadolu 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıYeni kurulmakta olan Takı ve aksesuar alanında faaliyet gösterecek e-ticaret sitemizin içerik yönetimini, satış ve satış sonrası hizmetlerini koordine edebilecek adaylar aranmaktadır. E-ticaret sayfasının geliştirilmesi, organizasyonu ve entegrasyonu Stok, satış, kampanya ve görselleri ihtiyaca göre şekillendirmek Yeni ürünlerin ve kampanyaların girişini, tanıtımını yapmak Ürünlerin açıklamalarını girmek, resimlerini temin etmek, olmayanların resmini çekmek Muhasebeyle koordineli şekilde çalışıp sevkiyatı yapılacak ürünlerin faturasını kestirmek. Sevkiyata gidecek ürünlerin tanzimini yapabilecek. Sevkiyat süreçlerini organize edebilecek. Müşteri memnuniyet süreçlerini yakından takip edebilecek. İade ve değişim süreçlerini organize edebilecek. Sitenin satış hedefi doğrultusunda ürün, kampanya, fiyat çalışmalarına destek verilmesi  İnternet satışındaki yeniliklerin takip edilmesi

  Aranan NiteliklerE-ticaret sektöründe satış ve pazarlama alanında en az 2  yıl deneyimi olan, E-ticaret sitesi ve operasyonlarını yönetmiş olan, İnternet teknolojilerine yatkın, projeleri koordine edecek ve geliştirecek teknolojik bilgiye sahip olan, Online reklam ve satış konularında bilgi sahibi Belirlenen pazarlama stratejilerine göre e-ticaret operasyonunu yönetecek, Adwords ve google analytics panellerine hakim Opencart altyapısı hakkında bilgili Sosyal medya, web trendleri ve gelişen teknolojiyi yakından takip eden, Sanal pazarlar hakkında tecrübe ve entegrasyon bilgilerine sahip Depo yönetimi, ürün takibi, stok takibi yapabilecek, İstanbul Anadolu yakasındaki ofisimizde çalışacak E ticaret sorumlusu alınacaktır.

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Uzman, Sosyal Medya Uzmanı

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 16 Şubat 2017

  İş AçıklamasıMevcut ve oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirilmek üzere Genel Başvuru'ları kabul etmekteyiz.

  Aranan Nitelikler22 - 35 yaş aralığında, Askerlik ile ilişiği olmayan, 4 yıllık üniversite mezunu, Yenibosna, Esenler, Avcılar, Esenyurt bölgelerin servis vardır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Mal Kabul Elemanı, Fason Takip Elemanı, Koordinatör

 • Bancoİzmir 16 Şubat 2017

  İş AçıklamasıTercihen Üniversite mezunu, E – Ticaret, MS Office programlarını ve Nebim Winner programını çok iyi derecede kullanabilen, Tercihen İyi derecede İngilizce bilen, Analitik, sonuç odaklı ve detaycı, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Araştırmacı, yenilikçi, yaratıcı ve sürekli gelişmeye açık, Dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Çiğli ve Karşıyaka civarında ikamet eden.

  Aranan NiteliklerE-Ticaret deneyimi olan(Özelllikle giyim, ayakkabı vb...) Sipariş ve kargo süreçlerinin takibini yapmak, E-ticaret sitesinde yer alan ürünlere ait fiyat, altürün, stok vb kontrolleri yapmak, Online müşteri desteği vermek, Satışı takip etmek ve satış arttırıcı öneriler ve çalışmalar yapmak, raporlamak.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıTekstil sektöründe uzun yıllardır üretim ve satış yapan firmamızın merkezinde, web sitesi üzerinden gelen siparişleri (e-ticaret) yönetebilecek, web sitemiz üzerindeki chat, whatsapp ve sosyal medya üzerinden sipariş alabilecek ve bu kanallardan iletişime geçmek isteyen müşterilerle ilgilenebilecek, facebook, instagram, twitter, pinterest gibi sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanabilen web satış personeli arıyoruz.

  Aranan NiteliklerAdayın online satış tekniklerini iyi bilmesi, ikna kabiliyetinin güçlü olması, aylık beklenen satış limitlerini tutturulabilmesi ve online raporları verebilmesi gerekmektedir. Aradığımız diğer özellikler : * En az 1 yıl e-ticaret satış deneyiminin olması, * Geçmişte 2-4 kişilik bir grupla çalışmış olması, * Müşteri ilişkilerinin önemini bilen, * Düzenli, dürüst, çalışkan, sorumluluklarını bilen, sorunlara çözüm bulabilen, * Yeniliklere ayak uydurabilen adaylar arıyoruz.

  Sektör: Tekstil, E-Ticaret

  Pozisyon: Sorumlu, Müşteri Temsilcisi, Operatör

 • İş AçıklamasıİŞ TANIMI İş birliği içerisinde olduğumuz dünyaca ünlü markaların en iyi tanıtım ve satış performansına sahip olmalarını hedefleyen ticari bir pazarlama ajansıyız. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz lider elektronik mağaza zinciri için; Kanal hedeflerinin gerçekleştirilebilmesine yönelik kampanya, promosyon, bundle gibi kurguların oluşturularak hayata geçirilmesi, koordinasyonun yapılması, Sorumlu olunan ürünlere ilişkin kampanya ve lansmanlar için doğru hedef kitlenin belirlenmesi ve  satışa yönelik iletişimlerin ilgili ekiplerle koordinasyon içinde sağlanması, Segment bazlı kampanyaların online satışa yönelik organizasyonu, E-ticaret, trendler ve rakiplerle ilgili sektör analizlerini gerçekleştirerek gerekli raporlamaların yapılması, Stok ve sipariş takibinin gerçekleştirilmesi, Online müşteriler ile canlı telefon ya da chat bağlantıları ile sorularının cevaplanması,

  Aranan NiteliklerGENEL NİTELİKLER  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyimli,  İletişim ve koordinasyon becerileri gelişmiş,  Ms Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen,  Proaktif, karar alma becerisine sahip,  İletişim becerilerini etkili bir biçimde kullanabilen, gelişime açık,  Takım Çalışmasına uygun,  Digital pazarlama tekniklerini sürekli olarak takip eden, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Uzman Yard

 • Pupa Bilişimİstanbul Anadolu 10 Şubat 2017

  İş AçıklamasıSunduğu ürün ve hizmetlerle çağdaş bir teknoloji şirketi olmayı başaran bilişim sektörünün lider kuruluşlarından Pupa Bilişim, 2006’dan beri Türkiye'de Apple Markalı Ürünlere perakende mağazacılık , eğitim kurumları ve kurumsal satış ve yetkili teknik servis hizmeti vermektedir.Müşterilerine teknolojinin sunduğu en iyi ekipman sağlamaktadır. Perakende mağazacılıkta 11 mağazaya sahip olup , Yetkili Teknik Servis olarak ise 10 servis noktası ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır . Ataşehir 'de hizmet verdiğimiz merkezimizde bizimle birlikte çalışacak " E-ticaret Yöneticisi " pozisyonu için aşağıda işin tanımı ve niteliklerini belirtmiş olduğumuz adayların başvurularını bekliyoruz . Sanal mağaza siparişlerinin, ödeme, kargo ve fatura süreçlerinin takibinin sağlanması Ürün, stok, satış yönetiminin düzenli olarak raporlanması Aylık satış hedefleri doğrultusunda satış stratejileri geliştirilmesi Müşterilerle yazılı ve sözlü iletişimin optimum kalitede gerçekleştirilmesi (telefon, chat, mail) Diğer online satış sitelerindeki hesapların kontrolü ve siparişlerin takip edilmesi Pupadankapiniza.com ile ilgili içerik güncellemeleri ve ürün girişlerinin yapılması

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu Akıcı ingilizcesi olan Online satış konusunda en 3 yıl deneyimli Perakende ve e ticaret sektöründe gelişmeleri takip eden ve vizyon sahibi Ms office programlarına hakim , Yazılı ve sözlü iletişim becerisi olan Ekip çalışmasına yatkin Askerlik görevini tamamlamış ( erkek adaylar için )

  Sektör: E-Ticaret, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Müdür, Müdür Yardımcısı, Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı

 • Akkar Ambalaj Ve Paketlemeİstanbul Avrupa 6 Şubat 2017

  İş AçıklamasıGıda üzerine faaliyette bulunan şirketimizin yeni kurulan e-ticaret hizmetlerini koordine edebilecek “E-Ticaret Uzmanı” aranmaktayız. E-ticaret sitemizin içerik yönetimini, Satış ve satış sonrası hizmetlerini koordine edebilecek, E-ticaret sayfasının geliştirilmesi, organizasyonu ve entegrasyonu, Stok, satış, kampanya ve görselleri ihtiyaca göre şekillendirmek, Yeni ürünlerin ve kampanyaların girişini, tanıtımını yapmak, Ürünlerin açıklamalarını girmek, resimlerini temin etmek, olmayanların resmini çekmek, Muhasebeyle koordineli şekilde çalışıp sevkiyatı yapılacak ürünlerin faturasını kestirmek, Sevkiyata gidecek ürünlerin tanzimini yapabilecek, Sevkiyat süreçlerini organize edebilecek, Müşteri memnuniyet süreçlerini yakından takip edebilecek, İade ve değişim süreçlerini organize edebilecek, Sitenin satış hedefi doğrultusunda ürün, kampanya, fiyat çalışmalarına destek verilmesi, İnternet satışındaki yeniliklerin takip edilmesi.

  Aranan NiteliklerE-ticaret sektöründe satış ve pazarlama alanında en az 2 yıl deneyimi olan, E-ticaret sitesi ve operasyonlarını yönetmiş olan, İnternet teknolojilerine yatkın, projeleri koordine edecek ve geliştirecek teknolojik bilgiye sahip olan, Online reklam ve satış konularında bilgi sahibi, Belirlenen pazarlama stratejilerine göre e-ticaret operasyonunu yönetecek, Sosyal medya, web trendleri ve gelişen teknolojiyi yakından takip eden, Sanal pazarlar hakkında tecrübe ve entegrasyon bilgilerine sahip, Depo yönetimi, ürün takibi, stok takibi yapabilecek, İstanbul Avrupa yakasında tercihen Küçükçekmece bölgesine ulaşım sorunu olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, E - ticaret uzmanı alınacaktır.

  Sektör: Gıda, E-Ticaret, Pazar / Piyasa Araştırma

  Pozisyon: Dijital Pazarlama Uzmanı, Uzman, Yönetici

 • İş AçıklamasıTÜRKİYEDE TANITIM PAZARLAMA ALANINDA MARKALAŞMIŞ OLAN KURUMUMUZUN KAYSERİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ’NE BAĞLI OFİSLERİNDE ÇALIŞACAK

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, •İnsan ilişkilerinde başarılı, temsil yeteneğine sahip, •Kariyerini satış alanında ilerletmeyi hedefleyen, •Performansa dayalı yüksek kazanç hedefleyen, •Müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren •Öğrenmeye açık •Tercihen tecrübeli, •Esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek •Sorumluluk sahibi, •Ekip çalışmasına yatkın, •İletişim becerisi gelişmiş, •Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan •Kayseri merkezde ikamet eden .0 322 346 36 26 •YETİŞTİRİLMEK ÜZERE Bay-Bayan AKTİF SATIŞ TEMSİLCİLERİ Alınacaktır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İhlas Pazarlamaİstanbul Anadolu 5 Ocak 2017

  İş AçıklamasıSEKTÖRÜNDE LİDER OLAN FİRMAMIZ İHLAS PAZARLAMA BÜNYESİNDE, ÜMRANİYE MERKEZİMİZE YETİŞTİRİLMEK ÜZERE,SATIŞ PAZARLAMA DEPARTMANINA FULL TIME ÇALIŞACAK SATIŞ TEMSİLCİLERİ ALINACAKTIR…    

  Aranan Nitelikler-İLETİŞİMİ GÜÇLÜ, -EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN, -KARİYER HEDEFİ OLAN, -SORUMLULUK BİLİNCİ YÜKSEK VE EĞİTİME AÇIK, -ESNEK ÇALIŞMA SAATLLERİNE UYGUN, -ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDEN, -20-45 YAŞ ARASI BAY BAYAN ELEMANLAR ARAMAKTAYIZ ÖZLEM AKYAZI : 0553-560-70-35

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

İş Habercisi - Elektronik Ticaret İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?