Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Emlak İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Emlak
 • İş AçıklamasıGayrimenkul danışmanları maaş almazlar, Müşterilerine gayrimenkul alma, satma veya kiralama hizmeti verirler, verdikleri bu hizmetten para kazanırlar, Kendi işinin sahibi olurlar çalışma saatlerini kendileri belirlerler, Gayrimenkul Danışmanlığı yapmak için Colwell Banker Gayrimenkul danışmanlığı eğitimi ve sertifikasını alırlar. Gayrimenkul sektöründe gayrimenkul danışmanı olmak isteyen deneyimli veya deneyimsiz 25 yaş üstü bay/bayan danışmanlar arıyoruz. İstanbul Anadolu yakasında oturan kişler başvursun lütfen. Coldwell Banker 52 ülkede 100.000‘i aşkın gayrimenkul danışmanı ile gayrimenkul sektörüne yön vermektedir. Coldwell Banker Türkiye 130 ofis ve 1600'ü aşkın danışmanı ile 2013 ten beri Türkiyede hizmet vermekte, Coldwell Banker Enes Gayrimenkul Erenköy ofisinde, gayrimenkul sektöründe uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

  Aranan NiteliklerKendi işini yapmak isteyen, girişimci ve satış yapmayı seven, Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan, insanlarla kolay iletişim kuran, Büyük hayalleri olup, çok kazanmayı isteyen, Gayrimenkul sektöründe eğitim alarak kendini bu sektörde geliştirmek isteyen, Gayrimenkul danışmanı olmak isteyen tecrübeli veya tecrübesiz 25 yaş üstü bay/bayan danışmanlar arıyoruz. İstanbul Anadolu yakasında oturan kişiler başvursun lütfen.

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Finansal Analist, Yönetici

 • Gayrimenkul Danışmanı

  Long Gayrimenkulİstanbul Anadolu 12 Aralık 2017

  İş AçıklamasıFirmamız bölgenin,sektöründe tanınmış,güven veren,zengin müşteri portföyüne sahip,örnek gayrimenkul ofislerinden biridir. Bağdat Caddesi,Caddebostan'daki Gayrimenkul ofisimizde çalışacak; Firmamız tarafından ücretsiz olarak,sektör,bölge ve danışmanlık konularında eğitim verilerek gayrimenkul danışmanlığına hazır duruma gelen adaylarımıza,Long Gayrimenkul'un desteği + kişisel başarısına göre gelir seviyesine sahip olacak danışman arkadaşlar arıyoruz. Bu çalışma sistemi Maaş + Prim şeklindedir. Görev tanımları,Long Gayrimenkul'un hali hazırdaki müşterilerine ve kendilerinin bundan sonraki süreçte elde ettikleri müşterilere kiralama veya satış konularında danışmanlık hizmeti vermektir. Dolayısı ile kişinin ne kadar gelire ihtiyacı var ise,o kadar çalışarak yaşam standardını,kendileri ayarlama imkanlarına sahiptir. Firmamız danışmanların gelir elde etmeleri konularında,gerek portföy gerekse müşteri konularında destek olmaktadır.

  Aranan Nitelikler-En az 1 yıl deneyimli,bölgeyi tanıyan,insan ilişkilerinde başarılı -Gayrimenkul sektöründe uzun vadeli bir kariyer planı hedefleyen -Kendi işini yönetebilecek disiplin, özveri ve sorumluluk bilincine sahip -Diksiyonu düzgün,ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, -İkna kabiliyeti yüksek,güler yüzlü,en az lise mezunu, -Hedefi,kendi çalışmasını ekip arkadaşlarıyla bütünleyip başarı sağlamak ve yüksek gelir elde etmek. Bu çalışma sistemi için 25 - 50 yaş arası prezantabl mesai arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Danışman

 • İş AçıklamasıRealty World Czm - Gayrimenkul Danışmanı İş Açıklaması İş Açıklaması ''Emlakçı'' değil ''Gayrimenkul Danışmanı'' olmak isteyen , Yüksek kazanç ve kariyer hedefi olan Minumum maliyetle maksimum kazanç sağlamak isteyen

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Tercihen lise/yüksekokul mezunu Kendini işine adayan ve ciddiyetle bu işi yürütebilecek Saha faaliyetlerini belli bir program ve sisteme göre sürdürebilecek Temsil ettiği markayı kendi özellikleri ile karşı tarafa taşıyabilen İş ahlakına önem veren ,dürüst,müşteri memnuniyetini öncelikli hedefi olarak belirleyecek Temsil ve ikna kabiliyetine güvenen ,özgüveni yüksek , girişimci ruha sahip Ms Offıce programlarını kullanabilen Kendi işini hızlandırmak amacıyla tercihen araç sahibi Daha önce bir firmada gayrimenkul danışmanlığı yapmış ya da kendini bu işi yapmaya uygun gören Gayrimenkul Danışmanları arıyoruz..

  Sektör: Gayrimenkul, Danışmanlık

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı, Broker

 • Gayrimenkul Danışmanı

  Coldwell Banker Angelİstanbul Avrupa 12 Aralık 2017

  İş AçıklamasıCOLDWELL BANKER HAKKINDA Coldwell Banker 1906 yılında Amerikada kurulmuş dünyadaki ilk ve en prestijli gayrimenkul danışmanlık markasıdır. Konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında uluslararası en yüksek satış hacmine sahip gayrimenkul sektörünün lider markasıdır. Gayrimenkul Danışmanlarımız, COLDWELL BANKER ANGEL Ofisimizde iş ortaklarımız olurlar. Kesinlikle maaşlı değil, %50-65-85 ya da %100 gelir paylaşımı ile çalışırlar. COLDWELL BANKER'ın yurtiçi ve yurtdışı eğitimlerini uluslararası ödüllü eğitmenlerden alırlar. Ofisimizin teknik destek ve altyapısına ek olarak COLDWELL BANKER'ın İntranet ve CRM programlarını kullanırlar. Portföyümüzdeki Gayrimenkullerin Satış, Kiralama süreçlerini yönetir ve sonuçlandırılar. Yeni portföy çalışmları yaparlar.

  Aranan NiteliklerHIZLA BÜYÜYEN GAYRİMENKUL PİYASASINDAN, SİZDE PAYINIZA DÜŞENİ ALMAK İSTERMİSİNİZ….. BİRLİKTE KAZANACAĞIMIZ TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ… İSTANBULUN MERKEZİ FATİH BÖLGESİ DAHİLİNDE (Eminönü-Sirkeci-Sultanahmet-Beyazıt-laleli-Aksaray)-gibi Ticari portföyü dışında, ayrıca çok geniş bir Konut bölgesine hakim ofisimize, Gayrimenkul Danışmanlığında tecrübeli ya da tecrübesiz Gelir paylaşımı esasına göre tam zamanlı çalışacak, Girişimci Ruha Sahip, Kendi İşini Yapmayı Hedefleyen, Öz Güven Sahibi, hayata pozitif enerjiyle bakan.. Kısa Zamanda Çok Kazanmayı Hedefleyen Kendi İşinde, Çalışma Temposunu ve Mesai Saatini Ayarlayabilecek, Sistemli Çalışmanın ve Profesyonel Eğitimin Gücüne İnanan, Profesyonel Bir Satış Ekibinin Parçası Olabilecek , Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan, deneyimli / deneyimsiz kariyer yapmak isteyen.. Büyük Hedefleri Olan Geleceğini Garanti Altına Almak İsteyen Tercihen üniversite mezunu iseniz... 25 Yaş ve Üzerinde, Sabir bir maaş beklentiniz yok ise... Gayrimenkul Danışmanı TAKIM ARKADAŞLARI Arıyoruz…… COLDWELL BANKER ANGEL FATİH/MERKEZ OFİS Vatan Cad. Halıcılar Köşkü Sok. No:3 Fatih/İSTANBUL 0212 521 00 77 0212 533 00 80

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklamasıİş Açıklaması Büyük hedefleri olan, Geleceğini garanti altına almak isteyen, Hayatını net maaş standartlarına ve mesai saati kalıplarında yaşamak istemeyen Kendi işini özgürce yapmak ve kazancına kendisi karar vermek isteyen girişimcilere Kendi işinin kurma fırsatı veriyoruz ve ofisimizde Gayrimenkul Danışmanı olmaya DAVET EDİYORUZ! Türkiye'nin en çok kazandıran sektörü olan Gayrimenkul sektöründe, en fazla kazanan Gayrimenkul Profesyonelleriyle birlikte çalışın. * Limitlerini kendinizin belirlediği kazanç sistemi * Kendi işinizi kurma olanağı * Hedeflerinizi gerçekleştirebileceğiniz özgür bir kariyer planı * Gayrimenkul fiyatları artarken otomatik zam almış olma * Bir işadamı / işkadını olarak kendini geliştirme * Kişisel yatırım fırsatı * Yüksek müşteri potansiyeli * Gelecek Garantisi, * Profesyonel ve Rahat Çalışma Sistemi, * Dünyanın İlk ve En Prestijli Uluslararası Gayrimenkul Markası Coldwell Banker’ da Kariyer, * 40’ın üzerinde profesyonel danışmanlık eğitim programları, * Prestijli, şık ve profesyonel bir ofis * İstanbul Avrupa Yakasının en değerli bölgesi Beşiktaş’ta seçkin müşterilerle çalışma olanağı * Sürekli eğitimler ve saha uygulamaları ile işinizi destekleyen Mentorluk programları Biz geleceğiniz için her şeyi hazırladık. Tüm zamanların en iyi sektöründe yerinizi almanız için sizi ofisimiz Coldwell Banker AS Gayrimenkul'e bekliyoruz.

  Aranan NiteliklerColdwell Banker 1906 Yılında Amerika’da kurulmuş dünyanın ilk ve en prestijli gayrimenkul danışmanlık markasıdır. Bugün 52 ülkede 3600 ofis ve 100.000’nin üzerinde gayrimenkul danışmanı ile tüm dünyada kurumsal danışmanlık hizmeti veren ve gayrirmenkul sektöründe aralıksız 110 yıldır Pazar lideri olan uluslararası gayrimenkul markasıdır. Coldwell Banker markasının temel değerleri; * Güven * İnovasyon * Müşteri Odaklılık * İşbirliği * Profesyonellik NEDEN COLDWELL BANKER AS GAYRİMENKUL OFİSİNİ TERCİH ETMELİSİNİZ? * İstanbul Avrupa yakasının en seçkin bölgesinde prestijli bir çalışma ortamı * Lüks konut ve Ticari Gayrimenkullerde yüksek kazanç fırsatı * Tecrübeli bir ekip ile oryantasyon ve saha koçluğu programları * Sürekli ve Düzenli Eğitim Programları * Konumu Nedeniyle Yüksek Miktarda Müşteri Potansiyeli * Profesyonel Tasarım, Sunum, Reklam ve Pazarlama Desteği * Gayrimenkul Danışmanı Performans Değerlendirme Programı, * Bölgesel Pazarlama Faaliyetleri ARANAN ÖZELLİKLER * Sonuç Odaklı * İç Disiplini ve Motivasyonu Yüksek * İşini keyifle yapan * Pratik çözümler üretebilen * Presantable * İletişim Becerileri Gelişmiş * Öğrenmeye açık * Hedefleri olan * Satış işini içselleştirmiş

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Danışman

 • İş AçıklamasıTicari gayrimenkul alanında Ankara'nın en iyi ofisinde, gayrimenkul sektörünün en yüksek kazançlı bölümlerinden birinde, bizimle çalışacak, çok para kazanmayı ve prestij hedefleyen takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Danışman, Temsilci

 • İş AçıklamasıSektörün en prestijli bölümü olan "Lüks Konut" segmentinde, çok yüksek kazanç ve A+ müşteri profili hedefleyen takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Danışman, Temsilci

 • İş AçıklamasıAyda 20. 000 TL ve yukarısını kazanmak isteyenler ve sıradan değil sıra dışı çalışacak olanlarla işbirliği yapmak istiyoruz. Coldwell banker 1906 yılında ABD’de kurulmuştur. Dünyanın en büyük franchıse Gayrimenkul markasıdır. Dünyanın 60 ülkesinde 100.000’den fazla Gayrimenkul profesyoneli ile çalışmaktadır. Türkiye’de 2013 yılından itibaren faaliyettedir. 22 şehirde 140 bölge ofisi 1700 Gayrimenkul danışmanı ile hizmet vermektedir. En kısa sürede sizde bu işin profesyoneli olarak yerinizi alın. Sizde Gayrimenkul profesyoneli olun. Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde kariyer yapmak isteyen girişimciler, Tüm zamanların en iyi sektöründe yerinizi almanız için, siz seçkin adayları Ankara ofisimiz Coldwell Banker Jet'e bekliyoruz. Jet Ofis olarak; Tandoğan,Maltepe,Mebusevleri,Anıttepe,Yücetepe,Gazi mah,Beşevler,Bahçelievler,Emek uzmanlık bölgemiz olarak Ankara'nın ilçelerinin tamamında hizmet vermekteyiz. Coldwell Banker Jet Gayrimenkul

  Aranan NiteliklerPlanlı ve programlı, disiplinli çalışma yapısına sahip olan Zaman yönetimini çok iyi kullanabilen Eğitime ve değişime açık olan Teknoloji, bilgisayar ve sosyal medyayı çok iyi kullanabilen Kişisel gelişim eğitimlerini almış olan Hedeflerini ve hayallerini bizim ekibimizle beraber gerçekleştirmek isteyen Kendi işinizin sahibi olarak Girişimci bir ruhla kendi işini kurmak isteyen Piyasa tecrübesi olan Satış ve pazarlama alanında 10 yıl ve üstü birikime sahip Geçmişte işletmecilik firma sahipliği yöneticilik yapmış olanlar tercihimizdir. Performansınıza dayalı prim sistemi ile gelir elde edilmektedir. 28-50 yaş arası Bayan ve Bay Tercihen araç sahibi olanlar Üniversite mezunu Askerliğini tamamlamış tercihimizdir. Mesleki kurumsal eğitimler Coldwell Banker Akademi tarafından verilecektir.

  Sektör: Gayrimenkul, Danışmanlık

  Pozisyon: Danışman

 • İş AçıklamasıCOLDWELL BANKER GOLDEN – ÇAYYOLU /ANKARA Gayrimenkulün Yıldızları Ofisimizde! Gayrimenkul Danışmanlarımız iş ortaklarımız olurlar. Coldwell Banker'ın yurt içi ve yurt dışı eğitimlerini alırlar. Ofisimizin teknik destek ve alt yapısını kullanırlar. Portföyümüzdeki gayrimenkullerin satış, kiralama süreçlerini yönetir ve sonuçlandırırlar. Portföyümüze yeni gayrimenkul ve müşteri kazandırma faaliyetlerini yönetirler.

  Aranan NiteliklerTicarete yatkın, Özgüveni yüksek, Analitik düşünebilen, Konuşkan, insanlar ile kolay iletişim kurabilen, Çalışkan, disiplinli, sistemli Daha fazla para kazanmak isteyen Kendi işinin sahibi olmak isteyen, Bay/Bayan GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI aramaktayız.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, İlaç, Gayrimenkul

  Pozisyon: Danışman

 • İş AçıklamasıColdwell Banker 1906 yılında kurulmuş dünyadaki ilk ve en prestijli gayrimenkul danışmanlık markasıdır. Bununla birlikte 3.000'ü aşkın franchise ofisi, 100.000'i aşkın profesyonel Gayrimenkul Danışmanı ile bugün 51 ülkede, 250 milyar USD işlem hacmi ve 6,6 milyar USD hizmet bedeli cirosu ile en fazla işlem kapanışı yapan gayrimenkul markasıdır. Konut, Lüks Konut ve Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı alanlarında Uluslararası en yüksek satış hacmine sahip, sektöründe dünyanın ilk ve yüzyılı aşkın süredir aralıksız LİDER MARKASIDIR. Gayrimenkul Danışmanlarımız, *COLDWELL BANKER MAYA Ofisimizde iş ortaklarımız olurlar. *Kesinlikle maaşlı değil, %50-65-85 ya da %100 gelir paylaşımı ile çalışırlar. *COLDWELL BANKER'ın yurtiçi ve yurtdışı ek olarak COLDWELL BANKER'ın İntranet ve CRM programlarını kullanırlar. *Portföyümüzdeki Gayrimenkullerin Satış, Kiralama süreçlerini yönetir ve sonuçlandırırlar. *Yeni portföy çalışmaları yaparlar.

  Aranan NiteliklerSİZDE ARADIKLARIMIZ... *Sıfır sermaye ile kendi işini kurmak isteyen *Gayrimenkul Sektöründe deneyimli ya da deneyimsiz *Kurumsal bir kimlik altında çalışabilecek sorumlulukta olan *İnsanlarla kolay iletişim kurabilen *Çalışkan, disiplinli *Tercihen Batı Ataşehir bölgesine yakın ikamet eden ya da ulaşım sorunu olmayan *Bay/Bayan iş ortakları aranmaktadır.

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Danışman

 • İş AçıklamasıKENDİ İŞİNİZİN PATRONU OLMAYA HAZIR MISINIZ? Dünyanın ilk global gayrimenkul markası olan ve sektördeki liderliğini 111 yıldır sürdüren Coldwell Banker güven içine büyümeye devam ediyor. Coldwell Banker Bodrum Turgut Reis Sentez Ofisi'nde tüm gayrimenkul danışmanlarının iş ortağı olarak kendi işinin patronu şeklinde çalıştığı, birbirini destekleyen ve paylaşıma açık bir ekipte müşterilerin hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi, mükemmeli yakalamayı amaç edinen, her daim yenilikçi yaklaşımı destekleyen, tüm iş ortaklarının sürekli eğitimlerle kendisini geliştirdiği, mutlak başarıya ulaştıran sistem ve iş planına sahip, kazancı çok yüksek prim sistemiyle belirlenen, mutlu , huzurlu, motivasyonu yüksek ofisimizde kendi işinizin patronu olmaya ne dersiniz? O zaman vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin... Sedef Tür 0(554) 401 9498 sedef.tur@cb.com.tr

  Aranan NiteliklerAranan Nitelikler: Kendi işinin patronu olmak isteyen Girişimci Eğitimin ve sürekli gelişimin gücüne inanan İletişim becerileri yüksek, insan ilişkileri kuvvetli Kendi zamanını sistemli ve kurumsal bir markanın çatısı altında güven içinde özgürce yönetmek isteyen Pozitif, yapıcı,çözüm odaklı,kararlı,sorumluluk sahibi Enerjisi ve motivasyonu yüksek Yüksek gelir ve uzun vadeli kariyer hedefi olan...

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Temsilci, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Uzman

 • İş AçıklamasıBağımsızlığını ilan ederek kendi işinizi kurmak, kendinize ve işinize yatırım yaparak yüksek kazanç sisteminde kendi kazancınızı kendiniz belirlemek istiyorsanız... Girişimci ruha sahip temsil yeteneğinize ve ikna kabiliyetinize güveniyorsanız.. Maaş gözetmeksizin yüksek kazanç ve kariyer hedefiniz varsa... Müşteri memnuniyeti ve etik kuralları önemsiyorsanız; Sizi Gayrimenkul Danışmanı iş ortağımız olmanız için ofisimize davet ediyoruz.. Coldwell Banker markası ve Bölgenin en kuvvetli ofisi Kale'de, deneyimin ve güvenin eşliğinde, etik kurallar sisteminde tamamen profesyoneller tarafından verilecek eğitimlerle kendinizi geliştirebilecek, kendi işinizin patronu olabileceksiniz..

  Aranan Nitelikler-Faaliyetlerini belli bir program ve sisteme göre sürdürebilmek, -Çalışma bölgesinde (uzmanlık alanında) satılık-kiralık portföy oluşturmak, -Portföyleri kiralamak ve satmak için etkin bir pazarlama planı uygulamak, -Satıcı ve alıcı veri tabanı oluştormak, -sektörle ilgili gelişmeleri takip etmek,güncel olmak, -Kendi kazancınızı kendinizin belirleyeceği, -Coldwell Banker etik ve ahlaki değerler bütününü uygulamak.

  Sektör: Gayrimenkul, İnşaat, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Danışman

 • İş AçıklamasıÇalışma bölgesinde (uzmanlık alanında) satılık-kiralık portföy oluşturmak, Portföyleri kiralamak ve satmak için etkin bir pazarlama planı uygulamak, Satıcı ve alıcı veri tabanı oluşturmak, Sektörle ilgili gelişmeleri takip etmek, güncel olmak Kendi kazancınızı kendinizin belirleyeceği, Coldwell Banker etik ve ahlaki değerler bütününü uygulamak

  Aranan NiteliklerBağımsızlığını ilan ederek kendi işini kurmak, kendisine ve işine yatırım yaparak yüksek kazanç sisteminde gelirini belirlemek isteyen... Vizyon sahibi, yaşam standartlarını yükseltmeyi hedefleyen, başarıya tutkun... Coldwell Banker markası ve kurumsal kimliği ile Ankara Yaşamkent'te yer alan Coldwell Banker Diamond Gayrimenkulün deneyim ve güveni eşliğinde; etik kurallar sisteminde eğitim, kişisel gelişim ve profesyonellik arayışı içinde olan... -Girişimci ruhlu, -Satış konusunda tercihen tecrübeli, -Tercihen banka, sigorta, ilaç, otomotiv sektörlerinde satış deneyimleri olan, -Yüksek özgüven sahibi, - Pozitif davranış gösteren, insiyatif sahibi, girişken, takipçi, disiplinli, sabırlı, aktif satışa istekli ve insan ilişkileri güçlü olup işine yansıtabilen...

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıCOLDWELL BANKER KİMDİR ? Coldwell Banker; yenilikçi, kendisini mükemmel hizmet kalitesine adamış ve bu prensiple gayrimenkul sektöründeki liderliğini 108 yıldır sürdüren, konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında global olarak en yüksek satış hacmine sahip, dünyanın ilk ve yüzyılı aşkın süredir gayrimenkul sektörünün gelişimine yol açan lider firmasıdır. 50 ülkede, 3.200’ü aşkın ofisi ve 100.000’i aşkın Gayrimenkul Danışmanı ile hizmet vermektedir. 500 milyar USD işlem hacmi ve 6,6 milyar USD cirosu ile büyümeye devam etmektedir. Ofisimiz Adana/Seyhan 'da bulunmakta olup her türlü gayrimenkul alım,satım ve kiralama işlemlerinde bulunmak üzere 2015 yılında kurulmuştur.Sektörde doğru,güvenilir ve en iyi hizmeti vererek müşterilerimiz ve iş ortaklarımız için değer yaratmayı hedeflemekteyiz.

  Aranan NiteliklerAranan Temel Nitelikler Gayrimenkul Danışmanlarımız ; *Portföyümüzdeki gayrimenkullerin satış,kiralama süreçlerini yönetir ve sonuçlandırırlar, *Yeni portföy kazanım çalışmaları yaparlar, *Coldwell Banker Toros Ofisimizde iş ortaklarımız olurlar, *PASS gelri paylaşımı ile %50'den başlayarak %100'e kadar varan gelir elde fırsatından yararlanırlar, *Ofisimizin teknik destek ve altyapısına ek olarak Coldwell Banker'ın intranet ve CRM programlarını kullanırlar, *Dünya markası bir şirkette kurumsal ve profesyonel ortamda çalışma ayrıcalığı bulurlar, *Konularında uzman eğitimcilerden akademik eğitimler alırlar, *Yurtiçi ve yurtdışı kongre ve seminerlere katılırlar, *Uluslararası ofislerle ve müşterilerle çalışma imkanı bulurlar, *Pazarlama ve teknoloji desteği alırlar, İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar; *Emlakcı değil ''Gayrimenkul Danışmanı''olmak isteyen, *Adana'da ikamet eden, *Tercihen gayrimenkul sektöründe çalışmış ya da genel olarak satış pazarlama konusunda deneyimli, *Ekip çalışmasına inanan, *İnsan ilişkileri kuvvetli, özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek, *Mesai değil sorumluluk bilinciyle çalışacak, *Bilgisayar ve MS ofis programlarını kullanabilen, *Coldwell Banker kurum kültürünü,giyim ve konuşma tarzıyla yansıtabileceğine inanan, *Aktif araç kullanan,tercihen iş potansiyelini artırmak için şahsi aracı olan, *En az lise mezunu, *Kendi işini kurmak mantığıyla,maaşa bağlı olmadan,gelir paylaşımı sistemi içerisinde,maksimum kazançla çalışacak olan, *25 yaş ve üzeri bay ve bayan girişimciler ; Sizde 'Artık kendi işimi kurmak; Kendi işimi kendim yönetmek ve kazancımı kendim belirlemek istiyorum' diyorsanız sizleri Dünyanın ilk ve prestijli gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker Adana/Seyhan ofisi COLDWELL BANKER TOROS’a bekliyoruz.

  Sektör: Bankacılık / Finans, İlaç, Gayrimenkul

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıÇalışma bölgesinde (uzmanlık alanında) satılık-kiralık portföy oluşturmak, Portföyleri kiralamak ve satmak için etkin bir pazarlama planı uygulamak, Satıcı ve alıcı veri tabanı oluşturmak, Sektörle ilgili gelişmeleri takip etmek, güncel olmak Kendi kazancınızı kendinizin belirleyeceği, Coldwell Banker etik ve ahlaki değerler bütününü uygulamak

  Aranan NiteliklerBağımsızlığını ilan ederek kendi işini kurmak, kendisine ve işine yatırım yaparak yüksek kazanç sisteminde gelirini belirlemek isteyen... Vizyon sahibi, yaşam standartlarını yükseltmeyi hedefleyen, başarıya tutkun... Coldwell Banker markası ve kurumsal kimliği ile Ankara Yaşamkent'te yer alan Coldwell Banker Diamond Gayrimenkulün deneyim ve güveni eşliğinde; etik kurallar sisteminde eğitim, kişisel gelişim ve profesyonellik arayışı içinde olan... -Girişimci ruhlu, -Satış konusunda tercihen tecrübeli, -Tercihen banka, sigorta, ilaç, otomotiv sektörlerinde satış deneyimleri olan, -Yüksek özgüven sahibi, - Pozitif davranış gösteren, insiyatif sahibi, girişken, takipçi, disiplinli, sabırlı, aktif satışa istekli ve insan ilişkileri güçlü olup işine yansıtabilen...

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Danışman

 • Ofis Asistanı

  Coldwell Banker King GayrimenkulMersin(İçel) 12 Aralık 2017

  İş AçıklamasıOfis içi tüm koordinasyonu ve düzeni sağlamak Misafirleri karşılamak,gerekli bilgilendirmeyi ve yönlendirmeyi yapmak Tercihen yazılı ve sözlü ingilizce iletişim yeteneğine sahip olmak MS office proğramlarını aktif kullanabilmek Kargo/kurye gönderilerini organize etmek ve takibini yapmak Toplantı,seyehat ve konaklama organizasyonlarını yapmak Yazışma,raporlama ve görüşme süreçlerini baraşarıyla yürütebilmek Gerekli şirket içi ve dışı iletişimi sağlamak Ofis içi tüm koordinasyonu ve düzeni sağlamak Günlük,haftalık ve aylık çalışma planını organize etmek. Gelen telefon ve mailleri cevaplamak ve ilgili kişilere yönlendirmek

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksekokul veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Minumum 2 yıl tecrübeli Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli Pozitif tutum sahibi,güleryüzlü,diksiyonu düzgün,enerjik Müşteri ilişkileri konusunda tecrübeli Zaman yönetimi,planlama,organizasyon ve takip becerisine sahip Düzenli,dikkatli çalışan ve dış görünüşüne önem gösteren

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Asistan

 • İş AçıklamasıCOLDWELL BANKER NOVA İST İstanbul - 1 Levent Gayrimenkulün Yıldızları Ofisimizde! Coldwell Banker 1906 yılında kurulmuş dünyadaki ilk ve en prestijli gayrimenkul danışmanlık markasıdır. Bununla birlikte 3.000'ü aşkın franchise ofisi, 100.000'i aşkın profesyonel Gayrimenkul Danışmanı ile bugün 51 ülkede, 250 milyar USD işlem hacmi ve 6,6 milyar USD hizmet bedeli cirosu ile en fazla işlem kapanışı yapan gayrimenkul markasıdır. Konut, Lüks Konut ve Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı alanlarında Uluslararası en yüksek satış hacmine sahip, sektöründe dünyanın ilk ve yüzyılı aşkın süredir aralıksız LİDER MARKASIDIR Gayrimenkul Danışmanlarımız iş ortaklarımız olurlar. sektörde yüksek kazanç elde ederler ve itibar görürler Coldwell Banker'ın yurt içi ve yurt dışı eğitimlerini alırlar. eğitim programı, tüm gayrimenkul satış tekniklerinin kısa sürede öğrenilmesini sağlar Coldwell Banker eğitim programları gayrimenkul danışmanın ilk aydan itibaren para kazanması üzerine kurgulanmıştır. Çalışma biçimi alıcı ve satıcı ya da kiracılar arasındaki ilişkiyi kurduktan sonra işlemin gerçekleşmesi halinde hizmet bedeli almaya bağlıdır. Gayrimenkul Danışmanlarımız, *COLDWELL BANKER NOVA Ofisimizde iş ortaklarımız olurlar. *Kesinlikle maaşlı değil, %50-65-85 ya da %100 gelir paylaşımı ile çalışırlar Bir gayrimenkul danışmanı , satış işlemlerinde yaptığı hizmetin karşılığı olarak alıcı ve satıcıdan %3 komisyon bedeli alır. Bu da toplamda %6 demektir. Bugün çok büyük işletmelerde bile net kardan % 6 , cirodan %6 kar etmek çok büyük bir kazançtır İyi bir gayrimenkul danışmanı gerekli çalışmaları yapıyor ise aylık 10 - 15 bin TL'den aşağı kazanması pek olası bir durum değildir. Kazancınız vizyon ve aldığınız eğitimlerle doğru orantılı olacaktır. Sektör sizi sınırlamıyor. Doğru bir strateji ile yılda milyonlar kazanabilirsiniz. Gayrimenkul danışmanları ofisimizin teknik destek ve alt yapısını kullanırlar. Portföyümüzdeki gayrimenkullerin satış, kiralama süreçlerini yönetir ve sonuçlandırırlar. Portföyümüze yeni gayrimenkul ve müşteri kazandırma faaliyetlerini yönetirler. Ailenize ayıracağınız vakitten fedakarlık etmenizi gerektirmeyecek bir iş konut piyasasındaki hareketlilik, hızlı ekonomi büyümesi ile birlikte kişi başı milli gelirin yükselmesi, Ailelerin küçülmesi, ayrılık ve yeni evliliklerin oluşmasından dolayı çok hareketli ve öyle de devam edecek. Türk insanında yatırımda birinci tercihi konut olunca yıllık konutta satım ve alımlar hızla artıyor.

  Aranan NiteliklerSatış ve Pazarlama konusunda tecrübeli, Ticarete yakın, Özgüveni yüksek, Analitik düşünebilen, Konuşkan, insanlar ile kolay iletişim kurabilen, Çalışkan, disiplinli, sistemli Daha fazla kazanmak için artık maaşlı çalışmak istemeyen Kendi işinin sahibi olmak isteyen, 30 yaş ve üzeri Bay/Bayan GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI aramaktayız

  Sektör: Gayrimenkul, İlaç, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman

 • İş AçıklamasıDünyanın 1 Numarası Coldwell Banker bünyesinde minimum sermaye ile kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimcilere harika bir iş fırsatı sunulmaktadır. Coldwell Banker Pass Paylaşım Sistemi ile danışmanları için yüksek kazanç imkanı sunar. Modern ve Profesyonel çalışma ortamı ile, danışmanlarımız sadece işine odaklanır. Danışmanlar Türkiye'deki tüm müşteri altyapısına ulaşır ve müşterisi olmasa dahi sektöre hızlı bir giriş yapabilir.

  Aranan NiteliklerARANAN NİTELİKLER * Kendi işinin sahibi olmak isteyen * Eğitimin gücüne inanan * Pozitif ve güleryüzlü * Yüksek gelir hedefleyen * Girişimci ruha ve özgüvene sahip * İnsanlarla iletişimi güçlü * Sistemli ama özgür bir çalışma ortamını seven * Kendi zamanını kendisi yönetmek isteyen

  Sektör: Gayrimenkul, Diğer, Network Marketing

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Danışman, Dijital Pazarlama Uzmanı, Broker, Mağaza Satış Danışmanı

 • Gayrimenkul Danışmanı

  Coldwell Banker Angelİstanbul Avrupa 7 Aralık 2017

  İş AçıklamasıCOLDWELL BANKER HAKKINDA Coldwell Banker 1906 yılında Amerikada kurulmuş dünyadaki ilk ve en prestijli gayrimenkul danışmanlık markasıdır. Konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında uluslararası en yüksek satış hacmine sahip gayrimenkul sektörünün lider markasıdır. Gayrimenkul Danışmanlarımız, COLDWELL BANKER ANGEL Ofisimizde iş ortaklarımız olurlar. Kesinlikle maaşlı değil, %50-65-85 ya da %100 gelir paylaşımı ile çalışırlar. COLDWELL BANKER'ın yurtiçi ve yurtdışı eğitimlerini uluslararası ödüllü eğitmenlerden alırlar. Ofisimizin teknik destek ve altyapısına ek olarak COLDWELL BANKER'ın İntranet ve CRM programlarını kullanırlar. Portföyümüzdeki Gayrimenkullerin Satış, Kiralama süreçlerini yönetir ve sonuçlandırılar. Yeni portföy çalışmları yaparlar.

  Aranan NiteliklerHIZLA BÜYÜYEN GAYRİMENKUL PİYASASINDAN, SİZDE PAYINIZA DÜŞENİ ALMAK İSTERMİSİNİZ….. BİRLİKTE KAZANACAĞIMIZ TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ… İSTANBULUN MERKEZİ FATİH BÖLGESİ DAHİLİNDE (Eminönü-Sirkeci-Sultanahmet-Beyazıt-laleli-Aksaray)-gibi Ticari portföyü dışında, ayrıca çok geniş bir Konut bölgesine hakim ofisimize, Gayrimenkul Danışmanlığında tecrübeli ya da tecrübesiz Gelir paylaşımı esasına göre tam zamanlı çalışacak, Girişimci Ruha Sahip, Kendi İşini Yapmayı Hedefleyen, Öz Güven Sahibi, hayata pozitif enerjiyle bakan.. Kısa Zamanda Çok Kazanmayı Hedefleyen Kendi İşinde, Çalışma Temposunu ve Mesai Saatini Ayarlayabilecek, Sistemli Çalışmanın ve Profesyonel Eğitimin Gücüne İnanan, Profesyonel Bir Satış Ekibinin Parçası Olabilecek , Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan, deneyimli / deneyimsiz kariyer yapmak isteyen.. Büyük Hedefleri Olan Geleceğini Garanti Altına Almak İsteyen Tercihen üniversite mezunu iseniz... 25 Yaş ve Üzerinde, Sabir bir maaş beklentiniz yok ise... Gayrimenkul Danışmanı TAKIM ARKADAŞLARI Arıyoruz…… COLDWELL BANKER ANGEL FATİH/MERKEZ OFİS Vatan Cad. Halıcılar Köşkü Sok. No:3 Fatih/İSTANBUL 0212 521 00 77 0212 533 00 80

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıRE/MAX KALE'DE GAYRİMENKUL DANIŞMANI OL, SEN DE 1 NUMARA OL. MİNİMUM YATIRIM İLE KENDİ İŞİNİZİ YAPARAK KARİYERİNİZİ ZİRVEYE ÇIKARABİLİRSİNİZ ! RE/MAX GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLMANIN 6 AVANTAJI YÜKSEK KAZANÇ VE İTİBAR RE/MAX gayrimenkul danışmanları sektörde yüksek kazanç elde ederler ve itibar görürler. İLK GÜNDEN İTİBAREN EN İYİ EĞİTİMLER RE/MAX’in yeni gayrimenkul danışmanlarına yönelik eğitim programı, tüm gayrimenkul satış tekniklerinin kısa sürede öğrenilmesini sağlar. YENİ MÜŞTERİLER BULMAYA YARDIMCI OLAN DESTEK SİSTEMİ RE/MAX daha kısa sürede ve kolayca yeni müşteriler bulmanıza yardımcı olacak etkili araçları kullanabilme olanağı sağlar. MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ RE/MAX, müşteri ilişkileri yönetimi yazılımını düzenli olarak günceller ve geliştirir. SICAK BİR AİLE ORTAMI Olumsuz dış etkenlerden uzak, işe odaklanmaya elverişli çalışma ortamı. KENDİNİZE AYIRACAĞINIZ DAHA FAZLA VAKİT Ailenize ayıracağınız vakitten fedakarlık etmenizi gerektirmeyecek bir iş. SEN DE YAPABİLİRSİN ! İNSANLARLA GÜVEN VEREN, İYİ İLETİŞİM KURAN VE İŞİNE ODAKLANAN BİRİYSENİZ, ARTIK KARİYERİNİZDE DEV ADIMLAR ATMAK İSTİYORSANIZ, HEM KENDİ İŞİNİZİ YAPIP HEM DE 40 YILI AŞKIN TECRÜBEYE SAHİP OLMAK İSTİYORSANIZ, RE/MAX KALE DESTEĞİYLE SİZ DE KARİYER VE İTİBAR KAZANABİLİRSİNİZ.

  Aranan NiteliklerKENDİNE GÜVENEN, MİNİMUM YATIRIM İLE MAKSİMUM KAZANÇ SAĞLAMAK İSTEYEN HERKES RE/MAX Lİ DANIŞMAN OLABİLİR

  Sektör: Gayrimenkul, Danışmanlık

  Pozisyon: Danışman

 • İş AçıklamasıAntalya /Manavgat bölgesinde yer alan Uluslararası network ağına sahip ERA MAXİMUM Gayrimenkul firmamız bünyesinde girişimci yapıya sahip ve sektörde fark yaratma hedefi olanlara kendi işini kurma fırsatı sunuyoruz! Gayrimenkul danışmanı profesyonel eğitimciler tarafından alacağı Kariyera eğitiminden sonra Uzmanlık Bölgesi çalışır ve etki çevresinden gelecek portföyleri sisteme kazandırır Alıcı - Satıcı veri tabanı hazırlarEra etik ve ahlaki değerler bütününü uygular Sisteme kazandırdığı Portföylere aktif pazarlama planı hazırlar ve kısa sürede işleme dönüştürür Gayrimenkul Danışmanı işleme dönüştürdüğü portföyden kazanılan Hizmet Bedelinin paylaşımı esasına göre yüksek gelirler kazanır. Yani sabit Maaş sistemi yoktur, kazancınızın limitini kendiniz belirlersiniz. ***Gayrimenkul Danışmanı çalışanımız değil iş ortaklarımızdır.***

  Aranan NiteliklerGirişimci ruha sahip, Kendi işini yapmak isteyen, Gelişime ve eğitime açık, Kendine ve işine yatırım yapma vizyonu olan, Teknolojiye ayak uyduran, Yüksek Kazanç beklentisi olan , Ekip çalışmasına açık olan, Sorumluluk sahibi, Dürüst ve güvenilir, Güler yüzlü, Tercihen 25 yaş ve üzeri Bay / Bayan Gayrimenkul Danışmanları aramaktayız. ***Tecrübe ya da deneyim şartımız yoktur. ERA Real Estate Türkiye tarafından KariyERA Gayrimenkul danışmanı Geliştirme Programı ve akabinde ofisimizde oryantasyon eğitimi verilmektedir*** ***Şirketimiz Manavgat ve çevresinde faliyet göstermekte olup adaylarımız bölgemizde ikamet ediyor olmalıdır.***

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Danışman

 • Gayrimenkul Danışmanı

  Coldwell Banker Türkiyeİstanbul Avrupa 12 Aralık 2017

  İş AçıklamasıDÜNYANIN EN ÇOK KAZANDIRAN MESLEĞİNE, DÜNYANIN EN PRESTİJLİ MARKASINDA BAŞLAYIN! GAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI! 1906 yılında SAN FRANCISCO’da Colbert COLDWELL ve Arthur BANKER tarafından kurulan COLDWELL BANKER, Konut, Lüks Konut ve Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı alanlarında Uluslararası en yüksek satış hacmine sahip, sektöründe dünyanın ilk ve yüzyılı aşkın süredir aralıksız LİDER MARKASIDIR. Coldwell Banker; yenilikçi, kendisini mükemmel hizmet kalitesine adamış ve bu prensiple gayrimenkul sektöründeki liderliğini 108 yıldır sürdüren, konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında global olarak en yüksek satış hacmine sahip, dünyanın ilk ve yüzyılı aşkın süredir gayrimenkul sektörünün gelişimine yol açan lider firmasıdır. 51 ülkede, 3.000’ü aşkın ofisi ve 100.000’i aşkın Gayrimenkul Danışmanı ile hizmet vermektedir. 250 milyar USD işlem hacmi ve 6,6 milyar USD cirosu ile büyümeye devam etmektedir. Dünyanın ilk ve en prestijli gayrimenkul pazarlama markası olan Coldwell Banker Kent Gayrimenkule TAKIM ARKADAŞLARI-İŞ ORTAKLARI arıyoruz. İş Tanımı Gayrimenkul Danışmanlarımız, * COLDWELL BANKER KENT (BAHÇELİEVLER) Ofisimizde iş ortaklarımız olurlar. * PASS gelir paylaşımı ile çalışırlar. * COLDWELL BANKER’ın yurtiçi ve yurtdışı eğitimlerini Uluslararası ödüllü eğitmenlerinden alır, yurtiçi ve yurtdışı kongrelere katılırlar. * Ofisimizin teknik destek ve altyapısına ek olarak COLDWELL BANKER’ın İntranet ve CRM programlarını kullanırlar. * Portföyümüzdeki Gayrimenkullerin Satış, Kiralama süreçlerini yönetir ve sonuçlandırırlar. * Yeni portföy çalışmaları yaparlar. (İşe alım sürecinde başarılı olan adaylara, sektörün tanınmış ismi tarafınan kariyer koçluğu ücretsiz olarak yapılacaktır.)

  Aranan Nitelikler* İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, * İnsan ilişkileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık özgüveni yüksek * Ekip çalışmasına inanan, * Sorumluluk bilinciyle çalışabilecek * Coldwell Banker kültürünü, giyimi ve konuşma tarzıyla yansıtabileceğine inanan, * Saha faaliyetlerini belli bir program ve sisteme göre sürdürebilecek, * Bilgisayar, ofis programları ve internet kullanabilen, * İş potansiyelini yükseltebilmek amacıyla aktif araç kullanan * En az lise mezunu, * Minimum maliyetle maksimum kazanç sağlamak isteyen, * 25 yaş üzeri adaylar

  Sektör: Danışmanlık, Gayrimenkul, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Uzman, Ofis Elemanı, Mağaza Satış Danışmanı

 • İş AçıklamasıAltın Emlak Hakkında; Türkiye genelinde 20’yi aşkın ilde 108 (yüz sekiz) Temsilciliği ve Suudi Arabistan da faaliyet gösteren en sistemli emlak zinciri olan ALTIN EMLAK’ ın İSTANBUL Genelindeki ofislerinde görevlendirilmek üzere yüksek pirimle çalışacak Gayrimenkul Danışmanları alınacaktır. 1998 yılında kurulan ALTIN EMLAK, ISO 9001:2008 Kalite Belgeli ve Milli Eğitim Bakanlığı onaylı eğitimleri ve alt yapıya sahip olan ALTIN EMLAK, Türkiye’nin en gelişmiş network ağı kanalıyla Gayrimenkul Sektöründe tüm ihtiyaçlara tek merkezden yanıt verebilen, Temsilcilikleri aracılığı ile Türkiye’nin her noktasında işlem yapabildikleri tek emlak zinciridir.

  Aranan Nitelikler- Türkiye’nin Emlak sektöründe en hızlı gelişen emlak firması olan ALTIN EMLAK' ın İSTANBUL Geneli Temsilciliklerinde çalışmak istiyorsanız, Yüksek kazanç hedefleyen, Diksiyonu düzgün / Prezantable , Kendi işinin sahibi olmayı hedefleyen, Kendi Portföyünü ve Müşterisini oluşturabilen, İkna kabiliyeti yüksek, Satış ve Pazarlamada kendine güvenen, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanan, Deneyimli, Bay/Bayan Gayrimenkul Danışmanları Arıyoruz...

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıUluslararası firma ERA Gayrimenkul Artika (Bostancı ofisi) bünyesinde minimum sermaye ile kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimcilere harika bir iş fırsatı sunulmaktadır. Çalışma bölgesinde (uzmanlık alanında) satılık/kiralık portföy oluşturmak, Portföy satmak veya kiralamak için etkin bir pazarlama planı oluşturmak, Satıcı ve alıcı veri tabanı oluşturmak, ERA Türkiye etik ve ahlaki değerler bütününü uygulamak. Çalışmanın dayandığı ekonomik temel; “Faaliyet sonucu elde edilen hizmet bedellerinin paylaşımı” esasına dayanmasıdır,

  Aranan NiteliklerSabit maaş beklentisi olmadan prim esasına göre çalışabilecek, Hayalleri ve hedefleri olan, Girişimci ruhlu, motivasyonu yüksek, Prezentabl, güler yüzlü ve diksiyonu düzgün, Dinamik, disiplinli, kararlı ve takipçi, Eğitime ve eğitimin gücüne inanan, Gayrimenkul sektöründe kurumsal düzeyde yer alıp uzmanlaşmak isteyen, Kurumsal bir kimliği temsil edebileceğine inanan, Gelişime açık, ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinciyle çalışacak, Aktif araç kullanabilen, Belirlenecek bölgede aktif şekilde çalışıp, “Satılık & Kiralık” portföyler oluşturacak, 25 yaş ve üzeri Bay/Bayan GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI aramaktayız.

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıERA Gayrimenkul'ün Ankara / Çankaya Bölgesinde yer alan ERA BAŞARI Gayrimenkul Danışmanlık Ofisimiz için; Ankara'nın en hızlı gelişen en karlı bölgesi olan Çayyolu/ Yaşamkent bölgesinde çalışacak ''OFİS ASİSTANI'' arıyoruz. Ofis telefon, mail trafiğinin aksamadan yürütülmesini sağlamak, Günlük yazışma, faks ve evrak trafiğini yönetmek, Sorumluluğunda olan raporlamaları hazırlamak, Ofisi ziyaret eden müşterileri karşılamak ve ilgili birime aktarmak, Bağlı bulunan tüm birimler ile iletişim ve koordinasyonu sağlamak,

  Aranan Nitelikler​ Lise, Üniversite veya MYO ilgili bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarına hakim, Planlama, analiz ve organizasyon becerileri olan, Etkili iletişim becerisine sahip, yazılı ve sözlü ifade yeteneği güçlü, diksiyonu düzgün, Dış görünümüne özen gösteren, prezantabl, Kendisine delege edilen görevleri takip ve koordine etmekte başarılı, Ofis telefon, mail trafiğini yönetecek, Yoğun iş temposu ve mesai saatlerine ayak çalışma uydurabilecek.

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Asistan

 • İş AçıklamasıCOLDWELL BANKER SÖZ GAYRİMENKUL ÇEKMEKÖY’ün en Yenilikçi Gayrimenkul Danışmanlık Ofisi, Siz seçkin adayların Dünyanın 1 Numarası ile birlikte çalışmak için, COLDWELL BANKER SÖZ GAYRİMENKUL ÇEKMEKÖY ofisimize bekliyoruz... Ne kadar para kazanacağınıza ve ne kadar çalışacağınıza kendiniz karar vereceksiniz. Gayrimenkul danışmanları, Coldwell Banker sisteminde belirli bir maaş geliri olmadan hizmet bedeli paylaşım sistemi ile çalışılmaktadır. Kazanacağınız gelirin limitini, işinize olan bağlılığınız ve harcayacağınız emek belirleyecek. Yani; Rakip”SİZ”siniz.

  Aranan NiteliklerHedefleriniz varsa, iletişim becerilerinize güveniyorsanız, geleceğe güvenle bakmak istiyorsanız, kendi işinizi kurarak kazancınızı ve hayatınızı değiştirmek istiyorsanız bizi arayın, görüşelim… #yerinizhazır COLDWELL BANKER SÖZ GAYRİMENKULl

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Danışman

 • İş AçıklamasıGayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren firmamız için, bünyemizde çalışacak, Balçova Narlıdere arasındaki bölgeye hakim ve bölgede portföy sahibi olan '' EMLAK DANIŞMANLARI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Niteliklerİnsan ilişkilerinde başarılı, İletişim becerileri yüksek, Dış görünüşüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün, B sınıfı ehliyete sahip ve en az 3 yıl aktif araç kullanma tecrübesi olan, Çalışacağı Balçova-Narlıdere bölgesinde portföyü olan.

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıGayrimenkul sektörünün yükselen değeri Global marka ERA Real Estate Türkiye’nin AYDIN/ Didim-Altınkum bölgesinde yer alan ERA Universal Gayrimenkul Danışmanlık ofisimize Ofis Asistanı arıyoruz. Ofisin gayrimenkul portföy ve müşteri trafiğini yönetmek, Ofisin günlük misafir trafiğini yönetmek, yönlendirmek, Dosyalama, arşiv ve dokumantasyon işlerini takip etmek, Santral ve ön-büro yönetimi yapmak,

  Aranan NiteliklerYüksel okul veya üniversite mezunu, 25-35 yaş arası Bayan, iyi derece ingilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Ofis düzeni ve organizasyonundan sorumlu, Zamanını iyi planlayabilen, sorumluluk sahibi, İletişim becerisi gelişmiş, güleryüzlü, Diksiyonu düzgün, Dış görünüşüne özen gösteren, Ofis ekipmanlarını etkin kullanabilen (yazıcı,fax,tarayıcı),

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Asistan

 • İş AçıklamasıCOLDWELL BANKER OPTİMUM GAYRİMENKUL olarak , İZMİR GAZİEMİR ilçesinde bulunan ofisimize; Gayrimenkul sektöründe dünya markası olan COLDWELL BANKER çatısı altında 'KENDİ KAZANCINI ,KENDİ İŞİNİ ' belirlemek isteyen, Kendi İşini kurma mantığı ile,gelir paylaşımı sistemi içinde bulunucak 'GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI' arıyoruz !!! --NEDEN COLDWELL BANKER OPTİMUM-- -SÜREKLİ,DÜZENLİ EĞİTİM PROGRAMI, -PERFORMANS DEĞERLEME , -KONUMU NEDENİ İLE YÜKSEK MÜŞTERİ VE PORTFÖY İMKANI -TİCARİ,KONUT,PROJE,ARAZİ VS.HER ALANDA KENDİ İŞİNİ KURMA ,KARİYER YAPMA SEÇENEĞİ -DÜNYANIN EN PRESTİJLİ GAYRİMENKUL FİRMASINDA KURUMSAL OLMA, -TEKNOLOJİ DESTEĞİ.. -OFİS İÇİ,OFİS DIŞI SERTİFİKALI EĞİTİMLER VE COLDWELL BANKER PERFORMANS ÖDÜLLERİ

  Aranan Nitelikler-İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ -İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK -EĞİTİME ÖNEM VEREN,GELİŞİME AÇIK -PREZANTABL, -MİNİMUM SERMAYE İLE MAX.KAZANÇ ELDE ETMEK İSTEYEN, -BAY,BAYAN GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI ALINACAKTIR !!!!!!!

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Danışman

 • İş AçıklamasıGayrimenkul sektörünün yükselen değeri Global marka ERA Gayrimenkul Türkiye’nin İstanbul/ Şerifali bölgesinde yer alan ERA Alfa Gayrimenkul Danışmanlık ofisimize birlikte çalışmak üzere Gayrimenkul Danışmanları arıyoruz. Çalışma bölgesinde (uzmanlık alanında) satılık-kiralık portföy oluşturmak, Portföy kiralamak- satmak için etkin bir pazarlama planı uygulamak, Sektörle ilgili gelişmeleri takip etmek, eğitimlere katılmak, ERA Gayrimenkul Türkiye ve ERA Gayrimenkul Alfa etik ve ahlaki değerler bütünlüğüne uyum sağlamak ve çalışma kurallarına uymak.

  Aranan Nitelikler25 yaş ve üzeri, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Gayrimenkul sektöründe kurumsal düzeyde yer alıp kariyer planı yapan, Saha ve portföy faaliyetlerini belli bir program ve sisteme göre sürdürebilecek, Özgür ama sistemli bir çalışma ortamını seven, Özgüvenli, girişimci ruhlu ve motivasyonu yüksek, Eğitimin gücüne inanan, gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri kuvvetli, iletişim becerisi gelişmiş, Dış görünüşüne özen gösteren, Kurumsal bir kimliği temsil edebileceğine inanan, Kazancını sabit maaşla sınırlamak yerine performansını yüksek kazanca çevirmeyi hedefleyen.

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Danışman

İş Habercisi - Emlak İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?