Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Endüstriyel İlişkiler İş İlanları

Hepsini Temizle
Endüstriyel İlişkiler
 • İş AçıklamasıSaha Ajansın; Genç ve dinamik kadrosunda sizler de yer almak ister misiniz? Eğer aşağıdaki nitelikler tam beni ifade ediyor diyorsanız; Meslek Yüksekokullarının veya üniversitelerin Endüstriyel Tasarım, Grafik veya Görsel Tasarım bölümlerinden mezun, Temel sanatlara yatkın, estetik yargıları yüksek ve mekanik konulara ilgi duyan, 3D Studio Max, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Rhinoceros programlarını iyi derecede kullanabilen Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl tecrübeye sahip Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Sunuma yönelik görsel ve sözel anlatım teknikleri kabiliyeti yüksek, Görev tamamlama bilinci ve çok yönlü düşünme kabiliyeti olan, Analiz kabiliyeti yüksek, gelişime açık, yenilikçi, mükemmeli hedefleyen, İletişim becerileri yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Sürekli değişen kullanıcı ihtiyaçlarının takibi ve bu ihtiyaçlara yönelik fikirlerin geliştirilmesi Reklam Sektöründe çalışmış Kreatif, yeniliklere, değişikliklere ve gelişime açık, kendini güncelleyen, trendleri takip edebilen, Raporlama yapabilecek, İngilizce bilen, Yeni ürün geliştirme sürecinin takibi Katalog çalışmaları, Ürün ve referansların web sitelerinde tanıtılması Başvuruda bulunmak için hala neyi bekliyorsunuz?

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Tasarımcı, Uzman, Uzman Yard, Yetkili, Sorumlu

 • İş AçıklamasıERDEMİR MÜHENDİSLİK bünyesindeki her türlü inşaatın inşaat tasarım ve proje faaliyetlerini yürütmek, hesap raporlarını, malzeme tariflerini, keşif özeti ve teknik şartnamelerini, iş programını, ilgili standartlar, yönetmelikler ve müşteri standartlarına uygun olarak hazırlamak, diğer tasarım grupları ile koordineli olarak belirtilen termin programı içinde inşaat projelerini yürütmek. Ekonomik ve uygulanabilir tasarım alternatiflerini proje süreleri içerisinde ilgili standart ve yönetmelikler çerçevesinde üretmek, yöneticilerine sunmak. Her türlü yapının proje çizim faaliyetlerini yürütmek,hesap raporlarını hazırlamak, iş programı, keşif özeti, teknik şartname ve birim fiyat tariflerini hazırlamak, çizilecek resimlerin diğer mühendislik disiplinleri ile uyum sağlamasını temin etmek, mevcut resimlere güncel bilgilerin işlenmesini sağlamak. Taşeron tarafından yapılan hesapları ve paftaları kontrol etmek, gerekli düzeltmelerini yaptırmak, taşeronların hizmetlerine karşılık hazırladıkları hakedişleri kontrol etmek. Sorumlusu olduğu işlerin belirtilen termin programı içinde bitirilmesini takip ve kontrol etmek, işlerin ilerlemesi ile ilgili Başmühendisini ve yöneticilerini bilgilendirmek. Çalışma sahası ile ilgili projenin uygulanmasını takip ederek yapım ve montajla görevli ünitelerle işbirliği yapmak, gerekli ve/veya yararlı gördüğü konularda çıkabilecek problemlerin giderilmesinde yardımcı olmak. Yatırım ve geliştirme kararı analizlerinde fizibilitelerin oluşturulmasına destek olmak ve alternatif teknolojik çözüm önerileri geliştirmek, Fizibiliteye esas olmak üzere grubu ile ilgili işlerin yatırım maliyet hesaplarını yapmak. Sorumlu olduğu projelerin belirtilen zaman ve bütçe programı içinde bitirilmesini takip etmek ve sağlamak, olası sapmaları önceden belirleyip gereken önlemleri almak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, İlgili alanda en az 3 yıl deneyim sahibi, Sap 2000 veya Etabs programlarından en az birini iyi derecede bilen, Sta4-Cad , Autocad, X-Steel programlarını kullanabilen, A.B.Y.B.H.Y (Deprem Yönetmeliği), TS 500, TS 648 vb. TS Standart ve Yönetmeliklerine hakim, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İleri derecede İngilizce bilen (BULATS sınavından geçerli not alabilecek düzeyde), Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri güçlü ve müşteri odaklı, Askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan,

  Sektör: İnşaat, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Uzman

 • İş AçıklamasıYakın dönemde, İstanbul ve Kıbrıs Port CAFE franchise projelerinde görev alacak kasa sorumlusu, garson ve mutfak personeli bayan - bay eleman aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerSorumluluk sahıbi,güleryüzlü, hijyen kurallarına önem veren, kesinlikle sigara kullanmayan, insan ilişkileri iyi olan,daha önce cafe kantin işinde calışmış bayan ve bay deneyimli, referanslı personeller aranmaktadır. Adayların Kıbrıs projesi için konaklama sorunu olmaması gerekmektedir.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Ajans Başkan Yardımcısı, Barmen/Barmaid, Bulaşıkçı, Garson, Paket Servis Elemanı

İş Habercisi - Endüstriyel İlişkiler İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?