Eskişehir İş İlanları

Hepsini Temizle
Eskişehir
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Eskişehir Bölge Müdürü Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Eskişehir

  26 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, ürettiği her üründe en üst kalite düzeyini hedef alan Madame Coco markamız için; değişen ve gelişen organizasyon yapımızda, Eskişehir için "Bölge Müdürü" aramaktayız. Merkezle, mağazalar arasındaki koordinasyonu sağlayacak Müşteri hizmet kalitesini geliştirmeye yönelik çalışmalar yapacak Kendisine bağlı mağazaların, mağaza içi süreçlerinin şirket standartlarında yapılmasını sağlayacak Çalışan memnuniyetini ve satış performansını arttırıcı faaliyetlerde bulunacak Kendisine bağlı mağazaların hedefini ve bütçesini yönetecek Mağazaların karlılığını arttırıcı yeni projeler geliştirip, örnek bir operasyona dönüştürecek Sorumlu olduğu görevler ile ilgili üst yönetime zamanında ve doğru raporlamalar yapacak Sorumlusu olduğu ekibin geliştirilmesini sağlamak Yeni açılacak mağazaların açılış organizasyonlarını yapacak

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Perakende Mağazacılığı sektöründe min 5 yıl tecrübeli, Bölge Müdürü pozisyonunda en az 2 yıl tecrübesi olan, Ekip planlama ve yönetme yetkinliğine sahip, Takım çalışmasına inanan ve uygulayan, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, insan ilişkilerinde başarılı, Problem çözme ve takip çalışmasına yatkın, Hedef odaklı çalışma anlayışına sahip ve ikna kabiliyeti yüksek, Analitik düşünme becerisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Seyahat engeli olmayan, Araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

 • Ziylan Grup

  Eskişehir Neo AVM - Mağaza Müdürü Ziylan Grup

  Eskişehir

  17 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ZİYLAN GRUP şirketlerinden, bünyesinde çeşitli marka ayakkabı ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen ZİYLAN MAĞAZACILIK HİZM. ve PAZ. A.Ş.; ESKİŞEHİR NEO AVM 'de FLO mağazasında görevlendirmek üzere MAĞAZA MÜDÜRÜ aramaktadır. Sorumlu olduğu mağazanın tüm iç ve dış organizasyonunu gerçekleştirmek, tüm çalışanların belirlenen prensiplere uygun olarak görevlerini yürütmesini sağlamak, mağazası için bütçe oluşturmak ve bütçeyi gerçekleştirici tüm çalışmaları yürütmek. Kasa, Stok, Müşteri Hizmetleri ve Operasyonel işlerin yönetiminde Mağazalar Koordinatörüne yardımcı olmak ve mağazanın tüm ihtiyaç ve kaynaklarını yönetmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen üniversitelerin İşletme, Pazarlama veya ilgili bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe en az 3 yıllık iş tecrübesine sahip olması ve çalışma hayatının son 1 yılını yöneticilik düzeyinde geçirmiş olmak, MS Office uygulamaları ve mağazacılık programları kullanımında etkin olabilecek derecede bilgi sahibi (tercihen Nebim ve IBM), Planlama, organizasyon ve liderlik becerilerine sahip, İnsan ilişkileri güçlü, Müşteri İlişkileri ve Ekip Motivasyonu konusunda deneyimli, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Flo Mağazacılık

  Part Time Satış Danışmanı - Eskişehir Flo Mağazacılık

  Eskişehir

  17 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ZİYLAN GRUP şirketlerinden, bünyesinde çeşitli marka ayakkabı ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen ZİYLAN MAĞAZACILIK HİZM. ve PAZ. A.Ş.; ESKİŞEHİR 'de bulunan FLO mağazalarında görevlendirmek üzere kendine iletişim konusunda güvenen, satış kabiliyetine inanan PART TİME SATIŞ DANIŞMANLARI aramaktadır. Mağazada satış operasyonunda gerçekleşen tüm hizmetleri beraber çalıştığı ekiple uyum içinde yerine getirerek müşteri memnuniyetinin ve mağaza hedeflerinin gelişmesine katkı sağlamak. Ücretlendirme: *Haftada max 30 saat çalışılmaktadır. *Saat başı ücretlendirme yapılmaktadır. *Yol ve yemek ücreti verilmemektedir. *Ücrete ek olarak prim verilmektedir.

  Aranan Nitelikler Lisans,yüksek okul veya yüksek lisans öğrencisi, Perakende sektöründe tecrübe kazanmak isteyen, Ekip çalışmalarında başarılı, İletişim becerileri gelişmiş, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek.

 • Flo Mağazacılık

  Satış Danışmanı - Eskişehir Flo Mağazacılık

  Eskişehir

  17 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ZİYLAN GRUP şirketlerinden, bünyesinde çeşitli marka ayakkabı ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen ZİYLAN MAĞAZACILIK HİZM. ve PAZ. A.Ş.; FLO mağazasında görevlendirmek üzere SATIŞ DANIŞMANLARI aramaktadır. Mağazada satış operasyonunda gerçekleşen tüm hizmetleri beraber çalıştığı ekiple uyum içinde yerine getirerek müşteri memnuniyetinin ve mağaza hedeflerinin gelişmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen yüksekokul veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Perakende sektöründe satış danışmanlığı tecrübesine sahip; Tercihen MS Office uygulamalarına hakim, İş disiplinine sahip, Müşteri odaklı düşünen, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Genç, dinamik, güleryüzlü ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik ile min. 2 yıl ilişiği bulunmayan.

 • Polaris Pazarlama

  Satış Danışmanları / Eskişehir Polaris Pazarlama

  Eskişehir

  17 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ZİYLAN GRUP şirketlerinden POLARİS, ESKİŞEHİR Polaris Shop'ta görev alacak mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen, satış hizmetinin tüm aşamalarını öğrenmeye ve mesleğinde yükselmeye istekli "SATIŞ DANIŞMANLARI" aramaktadır. Mağazada satış operasyonunda gerçekleşen tüm hizmetleri beraber çalıştığı ekiple uyum içinde yerine getirerek müşteri memnuniyetinin ve mağaza hedeflerinin gelişmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl satış danışmanlığı tecrübesine sahip, Kariyerini mağazacılık sektöründe sürdürmeyi amaçlayan, Hizmet odaklı, insan ilişkileri güçlü, güleryüzlü, dinamik, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 27 yaşını aşmamış,

 • Oxxo

  Satış Danışmanı Oxxo

  Ankara, Bursa, Eskişehir

  16 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler OXXO Satış Danışmanı İyi bir gelecek için sizi bekliyoruz. Mağazacılık kariyerine OXXO ailesinde başlamak isteyen, Mağazacılıkta tecrübeli veya tecrübesiz, Mağazalarımızın hareketli ve neşeli çalışma ortamında, dinamizmi ile müşteri mutluluğumuzu arttırmayı hedefleyecek, Güleryüzlü ve iletişim yeteneği kuvvetli, 18-24 yaşları arasında, En az lise mezunu, Ankara, Bursa ve Eskişehir' de ikamet eden adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Yanmaks Mühendislik

  Şantiye Şefi Yanmaks Mühendislik

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Kocaeli, Adana, Batman, Çanakkale, Denizli, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Konya, Kütahya, Muğla, Rize, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Trabzon, Zonguldak, Diğer

  16 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "FARKLI VE POTANSİYELİ YÜKSEK BİR GELECEĞE HAZIR MISIN ?' Yanmaks Mühendislik unvanıyla 2008 yılında faaliyete başlayan ve çok kısa sürede yakaladığı başarı grafiğiyle sektörde aranan bir marka haline gelen firmamız; anahtar teslim, elektrik, mekanik tesisat sistemleri, taahhüt, projelendirme, danışmanlık ve kontrolör hizmetleri vermektedir. Şirketimizin genel merkezi İstanbul’da bulunup, Ege ve Akdeniz bölge müdürlüklerimizle de müşterilerimizin daima yanında yer alıyor ve ihtiyaçlarına yönelik kusursuz hizmet sunmayı hedefliyoruz. Şirketimizde BAŞTA İSTANBUL OLMAK ÜZERE TÜRKİYE'NİN DÖRT BİR YANINDA görevlendirilmek üzere Mekanik Tesisat Şantiye Şefi pozisyonu için değerli bir çalışma arkadaşı aramaktayız. İş Nitelikler Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, Alınında en az 3 yıl tecrübeli, Mekanik Tesisat ve HVAC sektöründe deneyimli, Raporlama yeteneği güçlü, AutoCAD ve MS Office Program bilgisi ileri seviye Mekanik, tesisat işlerinde saha mühendisi ve şantiye şefi pozisyonlarında çalışmış, Malzeme seçim ve onayı, iş programı, proje takibi ve onayı işlemlerini yapacak, Taşeron ve ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Yoğun çalışma şartlarına uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Makine Teknikerliği bölümünden mezun, Şantiye şefi olarak proje, saha ve uygulama işlerinde en az 2-5 yıl tecrübeli, Şantiye ortamında ekibin sevk ve idaresini yapabilecek, Aktif, dinamik ve iş disiplini olan, Mekanik tesisat iş kalemlerine vakıf, Müşteri veya işverenle ilişkileri sağlıklı olarak yürütebilecek, İstanbul içinde veya dışında çalışma engeli olmayan, Hakediş, shop-drawing ve as-built yapabilecek, Autocad, MS Office ve MS Project kullanabilen, Şantiye uygulamalarında gerektiği yerde teknik detayları çözebilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi olan, aktif sürücü. Aranan Niteliklere ve Görev Tanımına uyan veya uyduğunu düşünen tüm Kariyer ve Mesleki Gelişim odaklı adayları beklemekteyiz.

 • Vega Ajans Tanıtım Organizasyon

  Part-Tıme Host Hostes (fuar-Organizasyon) Vega Ajans Tanıtım Organizasyon

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Kocaeli, Adana, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, Mersin(İçel), Muğla, Nevşehir, Sakarya, Samsun, Sivas, Tekirdağ, Trabzon, Yalova, Zonguldak

  16 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması VEGA Agency & Events, 1999 yılında İstanbul’da kurulmuş ve uzman kadrosuyla 16 yıldır Türkiye’nin en büyük markalarına hizmet vermektedir. Yıl içerisinde gerçekleştirmiş olduğu; Fuar, Kongre, ürün lansmanları, açılışlar, saha aktiviteleri, tanıtım ve davet organizasyonlarında yer alacak part-time çalışabilecek bay/bayan genç ekip arkadaşları aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Bayanlar için min. 1.65 ve yukarı boylarda Erkekler için min. 1.75 ve yukarı boylarda Lise/Üniversite öğrencisi ya da mezunu Takım çalışmasına yatkın İletişim kabiliyeti yüksek Diksiyonu düzgün Dış görünüşüne özen gösteren Güler yüzlü ve pozitif * Başvurularınızı öncelikle İstanbul olmak üzere tüm Türkiye genelinden de yapabilirsiniz.

 • Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi Aş

  Genel Başvuru Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi Aş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, İzmir, Kocaeli, Adana, Balıkesir, Çanakkale, Düzce, Edirne, Eskişehir, Kırıkkale, Konya, Manisa, Trabzon, Yalova, Yozgat

  16 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sodexo başarılı yöneticiler arıyor! Siz de Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi ailesine katılmak istermisiniz ? 80 ülkede 420.000 çalışanı ile 33.300 noktada. hizmet veren Entegre Hizmet Yönetiminde Dünya Lideri Sodexo, güven, insana saygı, şeffaflık ve iş dürüstlüğü temelleri ile büyüyen organizasyonu içerisinde çeşitli yöneticilik kademelerinde görevlendirmek üzere yemek hizmeti ve /veya tesis yönetimi hizmetleri için takım arkadaşları arıyor.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Yemek, temizlik, bina yönetimi veya teknik hizmetler konularında tecrübeli Müşteri odaklı ve ekip çalışmasına uyumlu Bütçe yönetimi, maliyet analizi ve planlama konularında yetkin İletişim becerileri ve temsil yeteneği yüksek Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Eğitim ve gelişime açık İyi derecede İngiizce bilen MS Office programlarına hakim 30-45 yaş arası Erkek adayların askerliğini yapmış olması gerekmektedir.

 • Oxxo

  Mağaza Müdürü/ Eskişehir-Ankara Oxxo

  Eskişehir

  16 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ESKİŞEHİR ve ANKARA mağazalarımızda görevlendirilmek üzere MAĞAZA MÜDÜRLERİ arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Hızla büyüyen firmamızda, perakende sektöründe kariyer hedefi olan; Lisans mezunu , Mağaza yönetimi konusunda tecrübeli, Takım çalışmasını benimsemiş, ekibini yönlendirebilen, geliştiren ve yeniliklere açık, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Etkili ve verimli iletişim kurma yeteneği olan, Ürün yönetimi ve stok takibi, mağaza görsel düzeni konularına hakim, Satış hedeflerine ulaşmak için strateji geliştirme, planlama ve uygulama konularında bilgi ve vizyon sahibi; 30 yaşını aşmamış Bay/Bayan

 • Dota Logistics International Transport

  Depo Operasyon Yönetimi Sorumlusu Dota Logistics International Transport

  Eskişehir

  13 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Lojistik süreçlerine data girişinin sağlanması, Operasyonun günlük takibi, Şoför ve nakliyeci kontrol sistemlerinin yürütülmesi, Tüm operasyon sürecinin verimliliği için ilgili kişilerle gerekli iletişimin sağlanması.

  Aranan Nitelikler Eskişehir / Bozuyük Depomuzda görevlendirilmek üzere ; Tercihen üniversite mezunu ve İngilizce bilen, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Çok iyi derece de excel kullanabilen, SAP Kullanabilen, Takipçi ve analitik düşünebilen, İletişimi kuvvetli, Aktif B sınıfı araç kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır.

 • Tchibo

  Part Time Satış Danışmanı Eskişehir Espark AVM Tchibo

  Eskişehir

  13 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hem Kurumsal, hem de amatör ruhunu kaybetmemiş olsun, Hem hedef odaklı bir takım olsun, hem de sıcak bir aile ortamı olsun, Mağazada sıkılmaya zamanım olmasın, dinamik, haraketli olsun diyorsan, Her hafta değişen bir tema ile, el havlusundan, kahve makinasına binbir çeşit ürün uzmanlığı geliştirebilmek istiyorsan.

  Aranan Nitelikler Mağazacılığı seven, satış ve müşteri hizmeti odaklı, İletişim becerileri güçlü, Hızlı ve çözüm odaklı, Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Lise mezunları, üniversite öğrencileri, mezunları, ev hanımları.

 • Adecco

  Pos Cihazı Satış Temsilcisi Adecco

  Bursa, Eskişehir

  12 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ''Bankacılık'' sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Tüzel Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.En az lise mezunu, Seyehat engeli bulunmayan, İletişim becerileri kuvvetli, Sahada çalışmaya istekli, Erkek adaylar için askerliği en az 2 yıl tecilli, Bursa ve Eskişehir illerinde ikamet eden.

  Aranan Nitelikler Adecco, İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Effect Consultancy

  Zincir Mağazalar Satış Temsilcisi/Promotör Effect Consultancy

  Eskişehir

  11 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ürünlerimizin satıldığı yerel ve ulusal zincir mağazalarda görevlendirilmek üzere, Müşterilerimize talep ve ihtiyaçları konusunda destek verecek, bilgilendirecek, Belirlenen satış hedeflerinin gerçekleşmesine gerekli katkıda bulunacak, Ürünlerin en doğru şekilde sergilenmesini sağlayacak,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri yüksek, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,

 • Effect Consultancy

  Zincir Mağazalar Satış Temsilcisi/Promotör Effect Consultancy

  Eskişehir

  11 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ürünlerimizin satıldığı yerel ve ulusal zincir mağazalarda görevlendirilmek üzere, Müşterilerimize talep ve ihtiyaçları konusunda destek verecek, bilgilendirecek, Belirlenen satış hedeflerinin gerçekleşmesine gerekli katkıda bulunacak, Ürünlerin en doğru şekilde sergilenmesini sağlayacak,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri yüksek, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,

 • Ford Otosan

  Yaz Dönemi Stajyeri Ford Otosan

  İstanbul Anadolu, Kocaeli, Eskişehir

  11 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Değerli Genç Yeteneklerimiz, 2015 Yaz Dönemi Stajyer alım sürecimiz başladı. Otomotiv sektörüne ilgi duyan gençlerimize staj imkanı sunmayı, akademik hayatın yanı sıra, iş hayatında da önemli bir tecrübe kazanmalarına fırsat vermeyi istiyoruz. Ford Otosan’ı yakından tanımaya fırsat sunacak yaz dönemi staj programımıza siz, genç yeteneklerimizin başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Başvuru Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler ve Genel Bilgiler : Başvuru yaparken mutlaka doldurulması gereken zorunlu alanlar vardır. Bu alanlar doldurulurken herhangi bir sorun yaşanmaması için önceden hazırlık yapılmasında fayda vardır. Staj Zorunluluğu Staj Süresi Staj Türü (Üretim veya Yönetim stajından sadece biri seçilmelidir) Staj Yapmak İstenilen Lokasyon Not Ortalaması Okunulan Sınıf Bilgisi Başvuru ve süreçle ilgili her tür açıklama başvuru süresinde bildirilen elektronik posta adresi üzerinden yapılacaktır. 5510 sayılı Sosyal Güvenlik Kanununa göre, Staja sadece staj zorunluluğu olan ( zorunlu staj belgesi ibraz edilmelidir) ve okulları tarafından SGK işlemleri yapılan öğrenciler kabul edilecektir. Staj süresi okulun zorunlu tuttuğu, SGK işlemi yaptırılan süre ile sınırlıdır. Daha fazla sayıda genç yeteneğimize ulaşmak için, Ford Otosan bünyesinde bir kez staj yapma olanağı sunuyoruz. Üniversitelerin tüm sınıflarından başvurular alınacak olup, staja kabulde ağırlıklı olarak 3. ve 4. sınıf öğrencileri ile devam edilecektir. Staj dönemi tek dönem olup 29.06.2015 tarihinde başlayacaktır. Stajyer adayı ön seçiminde bölüm ihtiyaçlarına uygunluk ve stajyer adayının başarı ortalaması dikkate alınacaktır. Ön seçimden geçen stajyer adayları, İnsan Kaynakları tarafından yapılacak olan mülakatlara davet edilecektir. Mülakat sonucu olumlu olan stajyer adayları şirket sağlık merkezimizde sağlık kontrolüne davet edilecektir.

 • Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.ş.

  Stajyer Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Kocaeli, Eskişehir

  10 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversite son sınıf öğrencisi isen, Veya Ön lisans Bankacılık/Sigortacılık, İşletme fakültesi son sınıf öğrencisi isen, Satış, pazarlama, finans ve aktüerya alanında bir kariyer planlıyorsan, Tam zamanlı bir yaz stajı yaparak iş hayatını deneyimlemek istiyorsan, "Mezun olduğumda bir meslek sahibi olmalıyım” diyorsan, Geleceğini bugünden Planla ve Cigna Finans Staj Programı’na başvur! Bu staj programı sana ne sağlayacak?Profesyonel Kişilerden Satış Teknikleri Eğitimi Kişisel Gelişim Eğitimleri ve Mentorluk İşbaşı Eğitim Bireysel Emeklilik Lisansı Cigna Finans'ta kariyer imkanı

 • Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.ş.

  Emeklilik ve Sigorta Danışmanı Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.ş.

  Ankara, Eskişehir, Ordu, Samsun, Trabzon

  10 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sorumluluğunda bulunan Banka şubeleri ile koordinasyon ve iletişimi sağlamak, düzenli ziyaretler yapmak Banka kanallı Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası satışı yapmak Bireysel ve kurumsal ürünler için hedeflenen üretim rakamlarını gerçekleştirmek Bireysel ve kurumsal tüm üretimlerinin kalite rasyoları hakkında aksiyonlar almak

  Aranan Nitelikler Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş. Bölge Satış Temsilciliklerinde görevlendirmek üzere; En az Meslek Yüksek Okul mezunu, tercihen Üniversite mezunu Konusunda tercihen 1-2 yıl deneyimli Tercihen Bireysel Emeklilik Aracıları Lisans Belgesine sahip Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Planlama, koordinasyon ve organizasyon yetkinliğine sahip Takım çalışmasına yatkın, iletişim yönü kuvvetli Analitik düşünce yapısına sahip Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Satış fonksiyonunu yerine getirmeye hevesli ve ikna yeteneği kuvvetli · "Emeklilik ve Sigorta Danışmanı" aramaktayız.

 • Saha Organizasyon

  Teknolojik Market Satış Danışmanı Saha Organizasyon

  Ankara, Çorum, Eskişehir, Kayseri, Konya, Nevşehir, Samsun, Trabzon

  7 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyaca lider markamızın Elektronik- Dayanıklı Tüketim ve Telekomünikasyon Ürünlerinin Satışını Türkiye Geneli Teknolojik Marketlerde Yapacak Bay Adaylar Aranmaktadır. Firmanın sunduğu ürün ve hizmetlerin mağaza içerisinde aktif olarak tanıtım ve satışını yapmak,Müşterileri güleryüzlü ve ilgili bir şekilde karşılamak, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaçları doğru anlamak, Reyon düzenini sağlamak, stok takibi yapmak, Müşteri memnuniyeti sağlamak ve mağazanın hedeflerine ulaşmasında aktif rol almak, konularında Bay takım arkadaşı arıyoruz. Personel Alınacak İller Ankara Trabzon Konya Eskişehir FULL TİME (hafta içi bir gün izin),858 tl maaş+agi + 200 tl yol + 300 tl yemek + SSK + PRİM Fotoğraflı özgeçmişler değerlendirmeye alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Lise, MYO veya tercihen Üniversite mezunu, Planlama, organize etme ve ikna kabiliyeti yüksek, Görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün ve güler yüzlü, Genç, dinamik ve enerjik, Ekip çalışmasına uyumlu, öğrenmeye açık, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması tercih sebebi veya en az 2 yıl tecilli, 20-35 Yaşlarında Bay Adaylar

 • Prestige English

  İngilizce Öğretmeni / Danışmanı Prestige English

  Eskişehir

  6 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Prestige English ESKİŞEHİR Şubesi'nde görevlendirilmek üzere 'İngilizce Öğretmeni' ve 'Eğitim Danışmanı' alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği, İngilizce Dilbilim, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı yada İletişim, Halkla İlişkiler bölümlerinden mezun, Kariyerini eğitim veya satış alanında geliştirmek isteyen, Tercihen en az 2 yıl tecrübeli, İletişim becerilerini etkin şekilde kullanabilen, Enerjisi, özgüveni ve yüz yüze iletişim becerisi yüksek, Diksiyonu düzgün, prezantabl, Takım çalışmasına yatkın, 25-35 yaşları arasında, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Bay,bayan

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan