Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Fason İş İlanları

Hepsini Temizle
Fason
 • Tekstil Fason Takipçisi

  Tamko Tekstilİstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTamko markamız ile 1982 Yılından beri süre gelen deneyimimizle Erkek T-Shirt, Gömlek ve Kazak üretimi yapan imalatı Mahmutbey 'de ve satış mağazası Laleli 'de olan firmamiza; Fason imalathanelerinde ürünlerin üretim esnasında kontrollerinin yapılması ve istenen kalitede üretimin gerçekleştirilmesini sağlamak, Uygun kapasiteli fason dikim yerleri bulabilecek, Dokuma, örme erkek üst giyiminde fason atölyeleri ile şirket arasındaki koordinasyonu sağlayacak, Ürünlerin numuneye ve kritiklere uygun dikilmesini sağlayacak, Siparişe göre kesilen ve/veya kesilecek ürünlerin terminlerine göre kapasite planlaması yapıp atölyeye sevklerini sağlayacak, Atölyeden zamanında, eksiksiz, istenilen kalitede ve ölçülerde dönüşünü sağlayacak, Üretime girecek siparişlerin, istenen üretim zamanı içerisinde üretilmesinin sağlanması ve raporlanması,

  Aranan NiteliklerBu alanda en az 5 yıl deneyimli, Dikiş teknikleri konusunda uzman, tüm dikiş makinelerini tanıyan, işlevlerini net olarak bilen ve kullanabilen, Fason atölyelerdeki üretim aşamalarını takip edebilecek, kalite konusunda bilgili, Termin ve kalite konusunda titiz, İmalatçı portföyü olan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Sürücü ve SRC belgesine sahip ve aktif şekilde araç kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı Çalışma arkadaşları aranaktayız... İş yerimiz Bağcılar Mahmutbey Ateştuğla' dadır ulaşım sorunu olmayan arkadaşlar tercihimizdir.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Fason Takip Elemanı

 • Kesim Şefi

  Pançoİstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıBiz, perakende sektörünün çocuk bölümünde yıllardır faaliyet gösteren bir firma olarak, istekli, yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla Seyrantepe'deki merkezimizde görev yapacak, aşağıdaki niteliklere sahip "Kesim Şefi" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTercihen 40 yaşını aşmamış, Tekstil sektöründe aktif olarak minimum 10 yıl tecrübesi bulunan, Pastal yerleştirme konusunda deneyimli, Tercihen Gerber programını aktif olarak kullanmış, Seyrantepe'ye ulaşım problemi olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, KESİM ŞEFİ aramaktayız.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Şef / Amir, Yetkili, Görevli, Gerber Operatörü

 • Triko Fason Takipçisi

  Smileİstanbul Avrupa 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıÜst kalite triko imalatı ve ihracatında sektörün önemli isimlerinden Yılmaz Tekstil'in Merter ofisinde değerlendirilmek üzere Fason Takip Elemanı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTriko örgü ve konfeksiyon fason takibi işinde en az 5 yıl deneyimli, Triko örgü,konfeksiyon dikim, üretimin her aşamasının takip ve kontrolünü yapabilecek , Ölçüm tekniklerini bilen, depo giriş sevk onayını verebilecek, triko ve örme bilgisi olan, En az Lise mezunu, Dikkatli ve görsel hafızası güçlü, İnsan ilişkileri kuvvetli ve iletişim becerisi yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Merter bölgesine ulaşım problemi bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Fason Takip Elemanı

 • Özel Dikim Sorumlusu

  Kiğılıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTürkiye'nin Erkek Giyim Markası Kiğılı olarak çağdaş, akılcı ve başarılı erkeklerin tercih ettiği Türkiye’nin erkek giyim markasıyız. Yıllara meydan okuyan yenilikçi vizyonumuz ve dünya standartlarındaki koleksiyonlarımız ile her zaman kentli profesyonellerin vazgeçilmezi olmayı sürdürüyoruz. Kurulduğumuz günden bugüne koşulsuz müşteri memnuniyeti amacıyla çalışıyor, bu başarımızı bugün Türkiye sınırlarının ötesine taşımanın haklı gururunu yaşıyoruz. Kiğılı olarak, erkek giyimi denince akla gelen ilk 10 küresel markadan biri olmayı hedefliyoruz. Biliyoruz ki, en büyük değerimiz çalışanlarımızdır. Siz de Kiğılı ekibine katılarak, bir dünya markası olma hedefine birlikte yürümeye hazır mısınız? Mağazalar Direktörlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere "Özel Dikim Takip Sorumlusu" arayışındayız. Özel dikim süreçlerinde mağazalardan ulaşan siparişler ile üretim aşamalarında iletişim/süreç yönetimi ve takibi, Tedarikçilerle olan ilişkilerin ve süreçlerin yönetimi, Özel dikim ürünlerinin satışını arttırıcı projelerin geliştirilmesi, İlgili bölüm yöneticisine periyodik raporlamalar yapılması.

  Aranan NiteliklerKendi alanında en az 2 yıl deneyimli, Metraj bilgisi ve üretim deneyimi olan, Üst düzeyde müşteri memnuniyeti odaklı, Zaman yönetimi ve organizasyon becerisi yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Güçlü iletişim becerilerine sahip, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Yoğun iş temposunda analitik düşünce yapısıyla hareket eden ve sorumluluk alabilen, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Yetkili, Sorumlu, Görevli

 • Fason Takip Elemanı

  MaratonSportİstanbul Avrupa 15 Kasım 2017

  İş AçıklamasıFason imalatının kendi sorumluluğunda olan işinin kaliteli şekilde ve istenilen zaman içerisinde sonuçlanana kadar takip ve kontrolünü en iyi şekilde yapmak

  Aranan NiteliklerSpor Giyim alanında faaliyet gösteren firmamızda Fason Takip Elemanı olarak görevlendirilmek üzere; Dokuma ve örme üretimde deneyimli, Fason Takip alanında en az 5 yıl çalışmış, Geniş bir atölye portföyü olan, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, Detaylara önem veren, dikkatli ve disiplinli Sorunlara çözüm üretebilen, Ekip çalışmasına yatkın, Markanın değerlerine sadık olan ve markayı doğru yansıtabilen, Teknik, dikim bilgisine sahip Yüksek kaliteli ürün diktirebilen, Oluşabilecek üretim hatalarını tespit edip müdahale edebilecek, Ürünlerin fasondan zamanında, eksiksiz, istenilen kalitede ve ölçülerde teslim alınmasını sağlayabilecek, Ehliyeti olan, Çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • Fason Takip / Kalite Kontrol

  Pançoİstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş Açıklaması1978 yılından bu yana çocuk hazır giyiminin güçlü markası ve öncüsü olan Panço Giyim olarak, istekli ve yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, aşağıdaki niteliklere sahip Fason Takip / Kalite Kontrol ekip arkadaşı aramaktayız. İhtiyaçların zamanında ve uygun standartta teminini sağlamak için aktif olarak fason atölye ziyaretlerini gerçekleştirmek, Fason firmadan depoya sevk edilecek ürünlerin sevkiyatlarını lojistik birimi ile organize etmek, Fason firmalarda yapılacak ürünlerin üretim esnasında kontrollerinin yapılması ve istenen kalitede üretimin gerçekleştirilmesini sağlamak, Üretime girecek siparişlerin, istenen üretim zamanı içerisinde üretilmesi sağlamak ve raporlamasını gerçekleştirmek, Ürünlerin sevk işlemleri yapılmadan önceki aşamada son kontrollerin yapılmasını ve raporlamasını gerçekleştirmek.

  Aranan NiteliklerGeniş fason atölye portföyüne sahip, Kalıp teknikleri ve kumaş hakkında bilgi sahibi, Fason takipçiliği alanında en az 5 yıl deneyimli, Dikiş teknikleri konusunda uzman, tüm dikiş makinelerini tanıyan, işlevlerini net olarak bilen ve kullanabilen, Üretilecek modelin yükleme tarihine kadar ki süreçlerini raporlayabilen, Atölyelerin performanslarını düzenli bir şekilde takip edip ve raporlayabilen, MS Office Excel programı ve Yeterli derecede paket program kullanabilen (nebim V3 tercih sebebidir), Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Aktif araç kullanabilen, SRC belegesine sahip. adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Görevli, Sorumlu, Şef / Amir, Yetkili, Uzman

 • İmalat Sorumlusu

  Pançoİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıÇocuk hazır giyiminin güçlü markası olan Panço Giyim olarak, istekli ve yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, firmamızın Seyrantepe'de bulunan merkez binasında görev yapabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip İmalat Sorumlusu aramaktayız. Tüm İmalat süreçlerinin hedeflenen sürelerde tamamlanmasını sağlamak, Ön görülen maliyet hedeflerine göre ürün imalatı gerçekleştirmek, İmalat onayı alınan modeller için ön maliyet yapmak, İmalat departmanının iş akış organizasyonunu gerçekleştirmek, Gelen imalat taleplerini en kısa ve verimli şekilde tamamlamak, Sezonsal imalat planını yapmak, Fason atölyelerinin istenilen kalite standartlarında imalat gerçekleştirmelerinin kontrolünü sağlamak, Gerektiğinde, fason atölye ihtiyaçlarını karşılayarak, ilave kapasiteler yaratmak, Tüm fason işçilik faturalarının kontrolünü gerçekleştirmek, İmalat süreçlerinde çıkan sorunları çözmek ve düzenleyici tedbirler almak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tekstil sektöründe Tekstil imalatı konusunda en az 10 yıl deneyimli, Dokuma ve örme kumaşları hakkında bilgi sahibi, Kumaş, kesim, pastal, kalıp ve ütü paket bilgisi olan, Tercihen Aksesuar ve yardımcı malzemeler hakkında bilgi sahibi, Tercihen Nebim V3 programını aktif olarak kullanan, Detaylara önem veren, dikkatli, Microsoft Office programlarına hakim.

  Sektör: İmalat, Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Müdür, Yetkili, Uzman, Yönetici, Sorumlu

 • Fason Takip Sorumlusu

  ANIL İç Giyimİstanbul Avrupa 14 Kasım 2017

  İş Açıklaması36 yıldır sektöründe lider firmalardan biri olan Anıl İç Giyim, bugün biri İstanbul’da, diğeri Konya’da; bir diğeri de Yalova’da olmak üzere toplam 10.000 metrekare kapalı alana sahip -günlük üretim kapasitesi 15.000 parça olan- üç fabrikada üretim yapmakta ve yaklaşık 250 kişiye istihdam olanağı sağlamaktadır. Seçkin bir moda tasarım ekibi tarafından hazırlanan kreasyonlar hem Anıl Group markaları hem de dünya markaları altında farklı pazarlara sunulmaktadır. 2011 yılı itibariyle doğrudan satış alanına yatırım yapan Anıl İç Giyim; Piaff Networking markasıyla geniş kitlelere ulaşmayı hedeflemektedir. Altı yıldır hayallerini gerçekleştirmek isteyen insanlara önemli iş fırsatları sunan Piaff Networking, doğrudan satış kanalında büyümeye ve kazandırmaya devam ediyor. 2017 yılı itibariyle 100,000 temsilciye ulaşan organizasyon, önümüzdeki 5 yıl içinde 1.000.000 kişiye ulaşmayı hedeflemektedir. Bu hedefler peşinde koşacak genç ve dinamik bir ekibin parçası olacak ‘Fason Takip Sorumlusu' aramaktayız. www.piaffnetworking.com Fason üretim aşamasındaki ürünlerin tüm kalite ve miktar kontrollerini ve raporlamalarını yapmak, Fasonda gerçekleşen üretimin günlük takibini yapmak, Oluşabilecek üretim hatalarını tespit edip, merkez ile bağlantılı olarak müdahale edebilmek, Fason atölyelerin yüklemeleri, zamanında ve eksiksiz yapılmasını sağlamak.

  Aranan Niteliklerİç giyim alanında, fason takip konusunda deneyimli, Kesim, dikim, ütü, paket aşamalarına hakim, Fason kalite kontrolü ve takibi yapabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, temsil yeteneği güçlü, Seyahat engeli olmayan, ehliyet sahibi,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Asistan, Fason Takip Elemanı

 • Fason Takip Sorumlusu

  Relax Modeİzmir 16 Kasım 2017

  İş Açıklaması1965 yılından bu yana tekstil sektöründe faaliyet göstermekte olan şirketimizin İZMİR Gaziemir Merkez Fabrikasında görevlendirilmek üzere '' FASON TAKİP SORUMLUSU / TAKİPÇİSİ '' arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÖrme,Dokuma konfeksiyon alanında en az 5 yıllık birikime sahip, Fasonda gerçekleşen üretimin günlük takibini yapacak, Fason üretime çıkacak olan ürünün teknik açıdan hangi atölyeye sevk edilme kararını verebilecek, Aktif olarak fason firma ziyaretlerini gerçekleştirecek ve ürünleri kontrol edebilecek, Ürünlerin numuneye ve kritiklere uygun dikilmesini sağlayacak, Ürünlerin fasondan zamanında, eksiksiz, istenilen kalitede ve ölçülerde dönüşünü sağlayacak, Fason atölye portföyünü geniş tutucak, gerekli fason atölye araştırmasını yapacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı, inisiyatif kullanabilen, Aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış(erkek adaylar için)

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu, Şef / Amir, Usta

 • Fason Takipçisi

  Yeni İnci İçgiyimİstanbul Avrupa 26 Ekim 2017

  İş AçıklamasıKurumun iç giyim üretim yerlerinde üretilen ürünlerinin tüm ara ve final kontrollerini kalite planı doğrultusunda ve müşteri ihtiyaçları ve standartları karşılamak üzere verimli,düzenli ve etkin olarak gerçekleştirmek, Üretim planına göre atölyeye malzeme akışını denetim altında tutmak, Fason dikim yapan atölye ile Yeni inci arasındaki ilişkiyi düzenlemede fonksiyon üstlenmek, üretim girdilerinin zamanında ilgili atölyeye intikali için Üretim Müdürü’nün bilgisi içinde çalışmalar yapmak, Atölyeden işletmeye intikal edecek olan ürünlerin kontrolünü yapmak veya bu konuda çalışma yapanlara destek vermek.

  Aranan NiteliklerTercihen lise mezunu, İç giyim konfeksiyon alanında en az 5 yıllık birikime sahip , Kalıp kontrolü,ölçü alma,kalite kontrol standartları (AQL) konularında bilgili, Detaylara önem veren, dikkatli,disiplinli, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Planlama yeteneği yüksek, Öğrenmeye ve gelişime açık, Tarafsız,tutarlı ve sakin olup stres ve baskı altında doğru karar verebilen, Esnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, İstanbul'un Avrupa yakasında ikamet eden.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu, Şef / Amir, Usta, Uzman

 • Fason Takip Sorumlusu

  Rapsodi Tekstilİstanbul Avrupa 23 Ekim 2017

  İş AçıklamasıHazır Giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Fason Takip Sorumlusu aramaktayız.

  Aranan Nitelikler* Dokuma ve Örmede Deneyimli, * Fason Takip alanında en az 5 yıl çalışmış, * Geniş bir atölye portföyü olan, * Detaylara önem veren, dikkatli ve disiplinli, * Teknik dikim bilgisine sahip, * Kaliteli ürün diktirebilecek ve üretimde oluşabilecek hataları tespit edip, müdehale edebilecek, * Aktif olarak araç kullanabilen, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, * Bay / Bayan takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Fason Takip Elemanı

 • İmalat Fason Müdürü

  Halit Tekstilİstanbul Avrupa 11 Ekim 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Yenibosna’da bulunan, Tekstil imalatı yapan şirketimize, İMALAT FASON MÜDÜRÜ olarak görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip yeni çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerAtölye çevresi bulunan, Örme, Dokuma ve Welsoft kumaş bilgisi, konfeksiyon üretimi, dikiş bilgisi konusunda ve yönetiminde en az 5 yıl deneyimli, Üretim planlama ve tüm üretim birimlerinin (model, kesim, dikim, ütü/paket) yönetimi ile ilgili, gerekli bilgi birikimine ve yöneticilik vasıflarına sahip, Toplam kalite anlayışına sahip, koordinasyon becerisi ve problem çözme yeteneği yüksek, Planlı ve sistemli çalışmayı ilke edinen, Üretim için teslim sürelerini gözeterek program hazırlayan ve bu programı uygulatabilen, Personele üretim için gerekli tüm dokümanları hazırlayan ve bu dokümanların kullanım alanlarında bulunmasını temin eden, İş emirleri ve iş planları hazırlayabilen, Üretim sırasında kaliteyi olumsuz yönde etkileyen olayların nedenlerini belirleyerek, önleyici tedbirler almak üzere gerekli çalışmaları yapabilen, Office programları bilgisine sahip, raporlama yapabilen, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Müdür

 • Fason Takip Sorumlusu

  Halit Tekstilİstanbul Avrupa 11 Ekim 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Yenibosna'da bulunan Tekstil Fabrikasında görevlendirilmek üzere Fason Takip Sorumlusu alınacaktır.

  Aranan Nitelikler-Fason takipçiliği konusunda 5 yıl ve üstü tecrübeli, -Dokuma ve örme kumaşta tecrübe sahibi, -Dikim atölyelerindeki ürünün kolileme aşamasına kadar olan tüm süreçleri takip etmek, -Dikim atölyelerindeki ürünün kalite kontrolünü yapmak, -Ölçü alma, kalıp kontrolü ve kalite kontrol standartları konusunda tecrübe sahibi, -Makina ve Dikiş bilgisine sahip, -Merkez Firma ve atölyeler arasında doğru ve etkin bir iletişim kurmak, -Problem çözme becerisine sahip, -Detaycı ve ayrıntılara dikkat eden, -Takım çalışma ruhuna alışık, -İhracatta çalışmış, -Bayan giyim ve gecelik konusunda tecrübe sahibi -SRC belgesine sahip, -İstanbul-Avrupa Yakasında ikamet eden, -Bayan çalışma arkadaşı aranmaktadır. (Ehliyeti olmayanlar değerlendirmeye alınmayacaktır)

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - Fason İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?