Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Finans İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Finans
 • Front/ Back Office Analyst

  Linde GazRomanya 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıWhat you will enjoy doing Back-office activities - Customer/ price/ contracts/ cylinders/ commissions maintenance in ERP system - Creation of invoices (including debit/ credit notes) - Dealing with customer queries - Credit control activities Front-office activities - Place/ maintain the customer order - Debt recovery - Call Center activities - Dealing with customer queries Act compliant to Linde’s Integrity criterias

  Aranan NiteliklerTo join our growing organization in Timisoara/Romania, we are looking for a Front/ Back Office Analyst. What makes you great - Bachelor's degree - Customer orientation - Ability to work in a structured and careful way - Medium computer skills - MS Office (excel, word) - Fluent/ native level of Turkish (spoken and written) - Good level of English (spoken and written) - ERP knowledge is a plus - Willingness to travel (if the case) PS: Only CVs in English will be evaluated.

  Sektör: Kimya, Diğer, Enerji

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • Trade Finance Specıalıst

  Reed Türkiyeİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 1 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıFounded in 1960 in the UK, Reed has grown continuously and become a leading brand both in the UK and the international arena. Today Reed has 350 offices with more than 3.000 employees and is providing services across 30 specialism. We work closely with experienced and qualified professionals across a wide range of industry sectors, delivering bespoke recruitment solutions on a variety of roles for mid and senior level. Reed Turkey, ultimately serves employers and jobseekers across 12 specialisms. Reed Turkey is looking for a “Trade Finance Specialist” for one of its multinational client. Responsible for executing company’s daily cash, loan, letter of credit and insurance needs of the company, To follow up bank limits, risk and cash position, Managing relationships with financial institutions and coordinating the financing requirements of the company, Coordinate the information flow with the financial institutions, Preparing daily/weekly cash and financial reports.

  Aranan NiteliklerMinimum 2-3 years’ experience in banking and/or finance department of the companies, Trade finance knowledge will be an asset, Strong follow up and focus on details, Good level of English both written and verbal, Good knowledge of Excel/Power Point.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıReed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz. Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir. Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz, İzmir Bölge'de sektöründe lider konumda bulunan müşterimiz için 'İthalat Finansman Uzmanı' pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. İthalat ödemelerinin (peşin,mal mukabili, avans,serbest transfer, vesaik mukabili) gerçekleştirilmesi. Akreditif için bankalardan fiyatlama toplanması. Bankalara ödenen komisyonların kontrolü. Akreditif banka tahsisi ve ödemelerinin gerçekleştirilmesi. Yurt dışı firma mutabakatlarının yapılması. Nakit akış dosyalarına ödeme bilgilerinin girilmesi.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. Bankaların yurt dışı işlemler operasyonunda en az 5 yıl deneyim sahibi. İthalat mevuzatlarına hakim. İyi derecede İngilizce bilen. SAP ve MS Office uygulamalarına hakim. İzmir' de ikamet eden ya da edebilecek olan.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıReed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz. Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir. Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz, İzmir Bölge'de sektöründe lider konumda bulunan müşterimiz için 'Nakit Yönetim Uzmanı' pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. Ödemelerin SAP sisteminden çekilmesi ve yapılması. Şirket tahsilatlarının takibinin yapılması. Yurt içi banka mutabakatlarının yapılması. Tahsile ve teminat için gelen çek/senetlerin sisteme girilmesi, bankaya yollanması ve takibinin yapılması. Finansman ihtiyaçlarının belirlenmesi ve planlanması konusunda Kredi Risk Bölümü ile koordineli çalışılması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. Alanında en az 5 yıl deneyim sahibi. Risk kontrol alanında ve tercihen kurumsal bankacılık deneyimi olan. İyi derecede İngilizce bilen. SAP ve MS Office uygulamalarına hakim. İzmir' de ikamet eden ya da edebilecek olan.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıReed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz. Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir. Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz, İzmir Bölge'de sektöründe lider konumda bulunan müşterimiz için 'Kredi Risk Yöneticisi' pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. Şirketin bankalar nezdindeki kredi limit-riskinin ve kredi limit vadesinin takibinin yapılması. Gelecek dönem için nakit akışa göre proaktif önlemler alarak banka limitlerinin önceden hazırlanması. Kredi fiyatlarının alınıp kredi kullanımlarının yapılması, kredi geri ödemelerin gerçekleştirilmesi. Bilanço dışı( factoring, alacak iskontosu) işlemlerin fiyat değerlendirmesi, kullanımının gerçekleştirilmesi. Bankalarla kredi, türev işlem ve GKS mutabakatlarının yapılması. Mali verilerin bankalarla paylaşılması, bankaların kredi revize döneminde sorduğu soruların cevaplanması. SAP de işlemlerin kontrolü ve muhasebe kayıtlarının atılması için teyitlerinin verilmesi. Hazine masası tarafından bağlanan türev işlemlerin bankalarla teyitleşilmesi ve işlem dekontlarının imzalanıp bankalara gönderilmesi. Kredi ve türev sözleşmelerinin hukuk onaylarının alınıp imzalatılması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. Kurumsal bankacılık alanında Kurumsal Portföy Yöneticisi olarak en az 7 yıl deneyim sahibi. Uluslararası kredi ve finansman konularına hakim. İyi derecede İngilizce bilen. SAP ve MS Office uygulamalarına hakim. İzmir' de ikamet eden ya da edebilecek olan.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Yönetici

 • İş AçıklamasıTürkiye'nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat, 31 Ekim 2007 tarihinde kurulmuştur. Türkiye'nin en güçlü gruplarından Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. ile üç yüz yılı aşan köklü bir geçmişe sahip İngiliz sigorta devi Aviva plc.'nin eşit ortaklık ilkesiyle kurulan AvivaSA'nın hisselerinin yüzde 19,67'lik bölümü ise "AVISA" koduyla Borsa İstanbul'da işlem görmektedir. AvivaSA, "bireysel emeklilik", "hayat sigortası" ve "ferdi kaza sigortası" alanlarında yenilikçi ürünlerini, benzersiz çoklu dağıtım kanalı yapılanması ile müşterilerine sunmakta; Türkiye'nin en büyük direkt satış kadrosunun yanı sıra Akbank, OdeaBank ve Abank işbirlikleri bulunan güçlü bankasürans ağı, acenteleri, telesatış kanalı ve Kurumsal Projeler ekibi ile hizmet vermektedir. İş Tanımı: Direkt satış ekiplerinde,belirlenen hedefler doğrultusunda, potansiyel müşterilere ulaşarak satış yapmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak.

  Aranan Nitelikler• Banka veya Sigorta sektöründe minimum 1 yıl çalışmış • E-BEAS sertifikasına sahip • Tercihen üniversite mezunu • Aktif araç kullanabilen • Seyahat engeli olmayan • MS Office uygulamalarına hakim • Askerlik hizmetini tamamlamış ya da askerlik hizmeti en az 2 yıl tecilli olan • Ankara'da ikamet eden

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Sorumlu, Temsilci

 • M&A And Reporting Specialist

  Reed Türkiyeİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Ocak 2017

  İş AçıklamasıFollow-up of M & A and investment transactions. Preparation of investment proposals and feasibilities. Conducting reporting. Experienced to follow discount cash flow processes. To control the return of investment processes.

  Aranan NiteliklerBachelor’s or Master’s Degree in Economics, Finance, Business Administrationof an equivalent combination of education. Minimum 5 years of experience in the financial/ business controlling departmants of multinational companies or Advisory department of audit/ consultancy companies. Strong experience in the preparation of investment proposals and financial feasibilities. Experience in M&A projects. Experince in IFRS Reporting system. Experience in forecasting and budgeting of P&L and BAS. Additional knowledge in investment & depreciation budgeting is desirable. Proficiency in MS Office applications; SAP is plus. Excellent command of spoken and written English. Ability to meet and establish deadlines. Broad Business Perspective (ability to see the big picture) High level of analytical thinking abilities. Dynamic and hardworking personality. No military obligation for male candidates.

  Sektör: Bankacılık / Finans, Enerji

  Pozisyon: Finansal Analist

 • Financial Controller

  Reed Türkiyeİstanbul Avrupa 4 Şubat 2017

  İş AçıklamasıPrepares the elements for the reporting, the budget, the business plan and the forecasts. Follows and analyses the actual situation vs forecast and vs budget on the daily, weekly and monthly basis. Ensure accuracy of management control and costing information in the ERP system of the site. Ensure reliability of site gross margin and site below gross margin expenses during closing process Must alert immediately the Financial Controller in case of any important risk for the company and / or for its employees Contact with Product Lines or Regional Operations, completing the tasks in order to manage correct operation of Hyperion module. Constant improvements of her/his knowledge of the IS module - Comp@ss day, Comp@ss Academy. C1 requests approving People management: Supports in the training and career development of controlling people. Creates a proactive team within his/her perimeter and help identifying high potentials.

  Aranan NiteliklerGraduated from a University. Fluent English. Experienced in IFRS and SAP systems.

  Sektör: Danışmanlık, Endüstri

  Pozisyon: Finansal Analist

 • Senior Relationship Manager

  Reed Türkiyeİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Ocak 2017

  İş AçıklamasıTake full responsibility for his/her own UHNW/HNW client portfolio and also generate new UHNW/HNW client portfolio Build relationships and liaise with customers Adopt extensive know-how in asset management product portfolio Track local and international regulations of the market Provide support to top management Self-motivated, result oriented individual with ‘hands on’ mentality Display very good communication & presentation skills Eager to meet aggressive targets

  Aranan NiteliklerUniversity Degree from a reputable university. Master’s degree will be an asset Experience in a multinational financial services / asset management organization Min 8-9 years’ experience in client management, UHNW / HNW client management experience is a must Experience in financial product groups; derivatives etc. Proven expertise in increasing sales/cross sales Strong relationship and network management skills Capability to work under stress Completed military service (for male candidates) Advanced level in English and MS Office tools

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Finansal Analist

 • İş AçıklamasıAmasya'da kurulu fabrikamızda görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler*Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mevzun, *Kasa-Banka işlemleri takibi yapan, *Cari Hesap, mutabakat yapabilen, *Askerlikle ilişiği olmayan, *Finans işlemlerinin muhasebe kayıtlarının yapılması, Finans personeli aramaktayız.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman

 • Financial Controlling Manager

  CVPLUS Search & Selectionİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıWe are looking for a ''Financial Controlling Manager'' for our multinational client operates in the electrical/electronic sector. Preparation of monthly IFRS Financial Statements, cash flows , able to make direct cash flow form system data, Preparing for the management team with forecast and budget versus actual analysis and explanations for the variances, Managing the budgeting and planning processes – Lead budget process within departments, Preparation of OPEX analysis, Performance review presentations to executive committee, Supporting management’s decision with ad-hoc reporting and analysis, Strategic planning, investment feasibility analysis for new countries new products, Preparation of financial models, sensitivity and scenario analyses.

  Aranan NiteliklerUniversity degree, Minimum 7 years of experience in Financial Controlling or Analyzing, having experience in audit firm is plus, Familiar with both IFRS accounting standards and ERP system (Microsoft Dynamics AX), Excellent command of English, both written and spoken, Excellent reporting, analytical and communication skills, Proficiency in MS Office applications, Strong analytical skills and problem solving, No military obligation for male candidates.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Yönetici, Müdür, Müdür Yardımcısı

 • Finans Uzmanı

  İNCİ ECZA DEPOSUİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıMerkezi İstanbul’da olan Ecza Depomuz için, Finans Uzmanı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu , tercihen yüksekokul mezunu , Finans ve Genel Muhasebe tek düzen hesap konularına vakıf, Finansal Muhasebe kayıtlarını ve dönem sonu işlemlerini bilen, Mali tablolara hakim, Finans ve Muhasebe işleyişini sağlayacak, MS Ofis programlarına hakim, LOGO TİGER Muhasebe programını iyi derecede kullanabilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, 35 yaşını aşmamış ve en az 5 yıl tecrübesi olan, Enerjik, öğrenmeye açık, insan ilişkileri ve iletişim yönü güçlü takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: İlaç

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu

 • Kredi ve Risk Şefi

  CVPLUS Search & Selectionİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yürüttüğümüz elektrik/elektronik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ''KREDİ ve RİSK ŞEFİ'' arıyoruz. Bankalar nezdindeki kredi limit-riskinin ve kredi limit vadesinin takibinin yapılması, Gelecek dönem için nakit akışa göre proaktif önlemler alarak banka limitlerinin önceden hazırlanması, Bilanço dışı( factoring, alacak iskontosu) işlemlerin fiyat değerlendirmesi, kullanımının gerçekleştirilmesi, Bankalarla kredi, türev işlem ve GKS mutabakatlarının yapılması, Hazine tarafında yapılan türev işlemlerin bankalarla teyitleşilmesi ve işlem dekontlarının imzalanıp bankalara gönderilmesi, DBS (Doğrudan Borçlandırma Sistemi) ile ilgili işlemlerinin yapılması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen bankacılık sektöründe benzer alanda min. 4 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilen, Kredi ve Risk Yönetim süreçlerine hakim, İletişim yönü kuvvetli, analitik, sorumluluk bilinci yüksek, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen Anadolu Yakasında ikamet eden.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Şef / Amir, Uzman, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Yönetmen

 • İş AçıklamasıIslak Mendil sektörünün lideri olan SAPRO A.Ş. , Silivri' de 20.000 m2 alan üzerine kurulu modern tesislerinde, ağırlıklı Avrupa olmak üzere tüm dünyaya private label üretim yapmaktadır. Türkiye' nin ikinci 500 büyük firması sıralamasında 49. sırada olan SAPRO A.Ş., 2015 yılında Türkiye’nin ilk 500 ihracatçı firması arasında; 277. sırada ve kendi sektöründe de 37. sırada yer almıştır. Bu alanda İMMİB 2016 yılı İhracatın Yıldızları, Islak Mendil İhracatı 1. lik ödülüne de sahip olup, gelişime açık, yenilikçi ve dinamik çalışma arkadaşları aramaktadır.

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin MYO veya Lisans Bölümlerinden mezun · Dahilde İşleme Rejimi konusunda asgari 3 yıl deneyimli, · Ekonomi Bakanlığı kapsamındaki ihracat teşvikleri ve Yatırım Teşvikleri ile KOSGEB,TUBİTAK ve benzeri kurumların destek projeleri uygulamalarına vakıf, · Turquality hakkındaki tebliğ ve ilgili mevzuatların takibi ve uygulaması konusunda tecrübe sahibi · Teşvik ve Destekler kapsamındaki projeler ile ilgili Proje yönetim metodolojisini bilen · Tercihen İngilizce bilen, · MS Office programlarını iyi kullanan · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: İmalat, Kimya, Kozmetik

  Pozisyon: Uzman

 • L'Oréal Uzun Dönem Stajyer

  L'Oréalİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıGüzelliğe liderlik etme hikâyemiz hakkında konuşmaya başlayabiliriz. Dürüst olalım hızlı büyüyoruz. Bu nedenle liderliği yeniden tanımladık. Bu büyümeye liderlik edecek stajyer arıyoruz. Ofis ortamında çalışabilecek, Minimum 6 ay çalışabilecek, Üniversitede eğitimine devam eden, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Veri girişi ve data yönetimi tecrübesi olan, Dikkatli, işinde disiplinli, titiz ve takipçi, Ekip çalışmasına yatkın,

  Aranan NiteliklerBunun için; İşini tutku ile yapan ve oldukça yenilikçi ekiplerle yakın iletişim halinde olacağın ve iş birliği yapacağın için güçlü iletişim yeteneği ve müzakere becerisine sahip olman gerekiyor, Fark yaratmaya isteğinle dilediğin projeyi geliştirip hayata geçirebileceksin, Merak etme, dünyanın en prestijli ürünleri için inisiyatif alırken, güzelliğin hayatı değiştirdiğine şahit olacaksın, Hızlı bir tempoda öğrenmeye odaklanmış ekibin bir parçası olmak istiyorsan, seni yakından tanımayı isteriz. L’ORÉAL Türkiye, Tüketici ürünleri, Profesyonel ürünler, Lüks ve Aktif Kozmetik olmak üzere, 4 farklı iş biriminde faaliyet gösterir. Tüm dünyada güzellik sektörünün lideri olan L’ORÉAL, 42 fabrika ve 145 dağıtım merkezi ile faaliyetlerini sürdürmekte ve 140 ülkede 89,000 çalışana kariyer fırsatları sunmaktadır.

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıMerkezi Ankara' da bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere Finans Uzmanı aramaktayız. Şirketin finansman strateji ve politikalarının belirlenmesine yardımcı olunması, Finansal kaynakların etkin ve verimli yönetimini sağlanması, Mağazalarımızın günlük pos işlemleriyle ilgili bankadan gelen datalar ile mağazaların sistem kayıtlarının karşılaştırılması, Mağaza tahsilat yöntemlerinde hata olması durumunda destek verebilecek, Günlük banka işlemlerinin kontrolü ve ilgili kayıtların işlenmesi, İnternet satış evrak kontrolünün yapılması, Gün ve Ay sonu mağazalarda (kredi kartı ile) yapılmış olan satışların slip kontrollerinin (doğru banka seçimi, taksit sayıları vb.) yapılması ve pos aktarımlarının sisteme girilmesi.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Finans, Bankacılık, İktisat, İşletme veya ilgili bölümlerinden mezun, Finans konularında en az 3 sene deneyimli, MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen ve raporlama becerileri gelişmiş, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Takip yönü güçlü, raporlama yönü kuvvetli, Sonuç ve çözüm odaklı, Analitik düşünebilen, dikkatli, zamanı yönetimi kuvvetli olan, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, Ankara’da ikamet eden ya da edebilecek, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için),

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • Junior Analyst

  Crif Enformasyon Derecelendirme ve Danışmanlıkİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıCRIF: decision-support models, consultancy and management solutions, outsourcing, software, worldwide business information systems to support the needs of financial, insurance, utility and service companies in every phase of customer relations. From strategic planning to the final acquisition and management of the client's portfolio. CRIF also allows consumers and companies to access their credit information, useful when applying for loans or checking already existing ones. In responsible for; Supporting data integration, Formula application and analysis in Excel based projects, Supporting statistical work, Supporting database development, Supporting credit scoring consulting services Organizing and process of Customer information within the Trade Program in coordination with the supervisors.

  Aranan NiteliklerGraduate from the Statistics, Business Administration, Economics, Mathematics or Industrial Engineering department New graduate or 1-2 years experienced Good command of English Excellent Excel skills Good knowledge of MS Office applications Problem solving skills Analytical thinking, Eager to learn

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Analist

 • Tahsilat Uzmanı

  Süper Tekstilİstanbul Avrupa 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıSüper Holding bünyesinin merkez ofisinde görevlendirilmek üzere, Tahsilat Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. İş Tanımı Portföyündeki yasal takip dosyalarının telefon ile aranması ve borçlu kişiye ulaşılmasından sorumlu olacak, Kişileri borçları hakkında bilgilendirecek, Ödeme planlarını oluşturacak, Tahsilat için gerekli araştırmaları gerçekleştirecek. Tahsilatların düzenli ve zamanında yapılması kapsamında müşterilerle irtibata geçmek, Gecikmiş alacakların süreç yönetimi ve işlemlerinin takibini yapmak, Riskli müşteriler için gerekli aksiyonları almak, Cari hesapların müşterilerle ve muhasebe kayıtlarıyla mutabakatlarını gerçekleştirmek, Tahsilat performansını periyodik olarak raporlamak,

  Aranan NiteliklerGenel Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Cari hesap yönetimi, mutabakat ve muhasebeleştirme konularına hakim, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Problem çözme ve analitik düşünme becerisine sahip, Organizasyon, planlama, iş takip ve iletişim yönleri güçlü.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Uzman

 • Yatırım Uzmanı / Elektronik İşlemler

  Global Menkul Değerlerİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıSermaye Piyasası sektöründe öncü Şirketimiz Global Menkul Değerler'in Genel Müdürlük binasında bulunan Elektronik İşlemler Birimimizde görevlendirilmek üzere Yatırım Uzmanı arıyoruz. Elektronik İşlemler Yatırım Uzmanı şirketin satış stratejisi ve hedefleri doğrultusunda; Müşterilere telefonda yatırım ürünlerinin (yatırım fonları, hisse senedi, tahvil, bono, vb.) ve hizmetlerimizin tanıtılmasından; telefon aracılığı ile müşteri isteklerini yanıtlayarak, günlük emir işlemlerinin gerçekleştirilmesi ile, para piyasalarındaki günlük değişimleri izleyerek müşterilerin yatırımlarını yönlendirmede yardımcı olacaktır. Tüm bu işlemlerinin SPK mevzuatına, yasalara ve şirket standartlarına uygun olarak gerçekleştirilmesinden sorumlu olacaktır.

  Aranan NiteliklerYatırım ürünleri alım-satım işlemleri hakkında (hisse senedi, tahvil, bono, yatırım fonları vb.) yeterli bilgi ve deneyime sahip, Menkul Değerler Şirketlerindeki yatırım merkezlerinde ya da Bankaların çağrı merkezlerinde en az 1 yıl benzer görev tecrübesi bulunan, Telefonla satış ve pazarlama yaparak müşteri portföyüne katkı sağlayacak, Hedef odaklı çalışabilen, iletişim becerisi yüksek, Problem çözme yetkinliğine sahip, sonuç odaklı, Dinamik bir ortamda, ekip ruhuyla hızlı ve hatasız çalışmaya özen gösteren, Üniversitelerin Bankacılık ve Sigortacılık - Sermaye Piyasası Bölümü , İktisat, İşletme, vb. diğer ilgili bölümlerinde lisans ya da yüksek lisans düzeyinde eğitimini tamamlamış, En az Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisans belgesine sahip ( Lisans belgesi zorunludur) Erkek Adaylar için askerliğini tamamlamış olması gerekmektedir.

  Sektör: Bankacılık / Finans, Yatırım / Menkul Değerler, Yatırım /Menkul D. /Borsacılık

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması• Responsible for the yearly budget preparation process • Responsible for financial reporting (including but not limited to financial statements and sales reports) and financial planning processes of all sales locations and Service Office • Providing financial and ad-hoc analysis where needed • Supporting strategic decisions by providing tools and analyses to Business Units and Country Management Team • Supporting Store Finance Teams in all aspects of financial reporting including budgeting, actual/budget comparisons and sales analyses • Calculating KPI realizations for bonus criteria for all levels on a tertial and yearly basis • Preparing monthly financial statement rolling forecasts • Preparing and supporting feasibility reports of a wide variety of projects including store investments • Leading the Budgeting and Reporting team at the Service Office and reporting to the CFO.

  Aranan Nitelikler• Minimum 8 years of experience in Finance and/or reporting and budgeting and 2 years of managerial experience • Bachelor’s degree, preferably in the fields of Industrial Engineering, Economy, Business Administration Departments • Fluency in English • Advanced computer skills including MS Office applications with in-depth knowledge of MS Excel • Strong analytical thinking, solid numerical and strong communication skills • Self-motivation, high energy level and willingness to work flexible • Able to lead a team with strong problem solving, planning and organizational skills. • Male candidates must have completed their military service.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yönetici

 • Muhasebe Sorumlusu

  ACEKA HOLDİNGİstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması· Genel muhasebe işlemlerinin yasal mevzuata uygun olarak gerçekleştirilmesi , · Satıcı-Müşteri cari hesap, sabit kıymet, stok takibinin yapılması, · İthalat, ihracat dosyalarının kontrolü ve muhasebeleştirilmesi, · Her türlü ticari işlemin muhasebe kayıtlarına ve şirket içi prosedürlere uygun olarak muhasebeleştirilmesi, · Beyannamelerin hazırlanması, · Şirketin kendi personeli, kamu kuruluşları, bankalar, satıcılar, müşteriler ve diğer şirketlerle olan muhasebe kapsamındaki ilişkilerinin yürütülmesi, gibi sorumluluklar üstlenecektir.

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · Tercihen benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, · Microsoft Office yazılımlarını iyi düzeyde kullanabilen, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, · Titiz, dikkatli, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, · Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık, · Beylikdüzü ve civarında ikamet eden,

  Sektör: Holding, Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • Finans Şefi

  VADİŞEHİRİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıDaire müşterilerinden kapora alınması , kapora iadelerinin yapılması, Müşteriden alınacak peşinatın , sair evrakların tahsili Müşteriden senet alınması , senetlerin tahsilatının takibi , Müşteriden çek alınması , çek tahsilatının takibi Yapılan tahsilatların ilgili muhasebe programına data girişlerinin yapılması , Portföye giren-çıkan çek ve senetlerin günlük-haftalık-aylık raporlanması Müşteri tahsilatlarına uygun olarak aylık ve yıllık nakit akışının planlanması , gerçekleşmelerin takibi . Bankalarla operasyonel süreçlerin (EFt;havale,çek,senet ödemeleri) yönetilmesi,

  Aranan Niteliklerİnşaat sektöründe tecrübeli, En az 2 yıl bankacılık tecrübesi olan, Muhasebe alt yapısı olan, ETA muhasebe programına veri girişleri yapacak, Başakşehir bölgesine yakın,

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş Açıklaması- Fİnans Yönetimi - Firmanın aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 1 yıllık finans planlarının yapılması - Banka süreçlerinin yönetilmesi - Kredi kuruluşları ile süreçleri yönetmek - Finansal raporlama, nakit akışı ve maliyet raporlamaları konusunda tüm süreçlerin yönetilmesi, - Maliyet analizlerinin yapılması - Finansal yatırımların yönetimi, ilgili raporların hazırlanması, şirket hedefleri doğrultusunda şirket bütçesinin oluşturulması ve şirketin nakit akış planlamasının yapılması - Firmanın aylık finansal raporlamasını hazırlamak - Şirket bütçesini ve yönetimsel raporları hazırlayacak, bilanço, gelir tablosu, beyannameler ve vergi mevzuatına hakim, - Muhasebe - Muhasebe defterlerinin teftişi ve raporlanması - Şantiye maliyetlerinin takibi ve raporlanması - Bilanço, gelir-gider hesaplarının incelenmesi ve raporlanması

  Aranan Nitelikler10 yıllık tecrübe Üniversitelerin İşletme, İktisat, Bankacılık, Ekonomi, Maliye vb. ilgili bölümlerinden mezun. İlgili bölümler de Yüksek Lisans tercih sebebidir İnşaat firması deneyimi olan. MS Office programları ve muhasebe paket programlarına hakim Stratejik Planlama ve İş Planlarının oluşturulması ve koordine edilmesi konularında yetkin, Kuruluşun büyüme ve gelişim stratejilerine yön verebilecek bakış açılarına sahip, Finans,Muhasebe,Bütçe,İdari ve Mali işler ile Yönetim Bilimleri konularında akademik bilgiye sahip Finansman bölümünde çalışan personelin iş bölümünü yaparak gerekli koordinasyon ve organizasyonu sağlayabilecek, yöneticilik vasıflarına sahip Şirket içi mali, vergisel ve personel işleri konusunda denetim yapabilecek. Sorumluluk alabilecek ve sonuç odaklı çalışan. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İyi düzeyde ingilizce bilgisine sahip Organizasyon ve planlama becerisi yüksek Problem çözme ve karar verme yetkinliğine sahip

  Sektör: İnşaat, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Müdür

 • Muhasebe Uzmanı

  Kayalar Endüstriyel Mutfakİstanbul Avrupa 15 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıENDÜSTRİYEL MUTFAK ÜRETİMİ YAPAN FİRMAMIZA MUHASEBE VE FİNANSMAN KOORDİNATÖRLÜĞÜ YAPABİLECEK TECRÜBELİ AŞAĞIDAKİ NİTELİKLERİ TAŞIYAN TAKIM ARKADAŞI ARIYORUZ

  Aranan NiteliklerTEKDÜZEN HESAP PLANI,KDV,MUHTASAR,İŞE GİRİŞ ÇIKIŞ,E-BİLDİRGE KONULARINDA DENEYİMLİ ŞİRKET MUHASEBE MÜDÜRÜNÜN FİNANSAL RAPORLARINI HAZIRLAYABİLECEK BİLANÇO GELİR TABLOSU DÜZENLEYEBİLECEK HAFTALIK AYLIK NAKİT AKIŞ TABLOSONU MUHASEBE MÜDÜRÜNE SUNABİLECEK PERSONEL BORDRO İŞLEMLERİNİ YAPABİLECEK NİTELİKTE ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ.MİKRO BİLEN TERCİH SEBEBİDİR.YERİMİZ TOPKAPIDA OLUP YAKIN BÖLGELERDEN BAŞVURU YAPABİİRSİNİZ.

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Uzman, Şef / Amir

 • İş AçıklamasıBankanın Bölge Müdürlüklerine bağlı çalışma sahasında potansiyel müşteri ziyareti yapmak, Kredi kartı, kredi, pos ve diğer ürünlerine uygun müşteri profilini belirleyerek, müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek, Müşterilere, bankacılık ürünleriyle ile ilgili bilgi vererek, satışı gerçekleştirmek.

  Aranan NiteliklerDanışmanlığını yaptığımız lider bir banka için bireysel ve kobi ürünlerinin satışında görev alacak 'Direkt Satış Temsilcisi' arıyoruz Bankacılık ve Satış alanında kariyer yapmak isteyen, En az ön lisans mezunu, tercihen üniversite mezunu, 20-32 yaşları arasında, Hafta içi 09:00 -18:00 saatleri arasında çalışacak, Genel görünümüne özen gösteren, prezantabl, Seyahat engeli bulunmayan, ofis dışında yoğun tempoda çalışabilecek, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, müşteri odaklı, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için).

  Sektör: Danışmanlık, Sigortacılık, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Muhasebe Memuru

  Belgin Madeni Yağlar Ticaret ve Sanayi A.Ş.Kocaeli, İstanbul Anadolu 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıTercihen en az 3 yıl muhasebe deneyimi olan Üniversite mezunu Logo Gold kullanımını iyi derece bilen MS Office uygulamalarına hakim Müşteri ile telefonda iyi iletişim kurabilen Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Sigara kullanmayan B sınıfı ehliyet sahibi (aktif araç kullanabilen) Gebze veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

  Aranan NiteliklerTekdüzen hesap planına vakıf, bütçeleme tecrübesi olan, ötv bilgisi olan tercih sebebidir, BA/BS mutabakatı yapmak, muhtasar beyannname, katma değer beyannamesi, ötv beyannamesi düzenlemek, Havale çek ve nakit tahsilatların kaydı, Müşteri temsilcilerinin şirket harcamalarının kontrolü ve onaya sunulması, Fatura ve irsaliyelerin düzenli olarak kontrol edilerek dosyalanması, Satınalma ve masraf faturalarının kayda girmesi, İhracat faturalarının düzenlenmesi, İthalat maliyetlerinin hesaplanması, KDV iade işlemleri,

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Memur

 • Finans Sorumlusu

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıSektöründe lider firmamızın 4.Levent lokasyonunda bulunan Merkez ofisinde çalışmak üzere "Finans Sorumlusu" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, Finans alanında 5-10 yıl tecrübesi bulunan, Finansal raporlama kabiliyeti bulunan, İyi derecede Excel bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği güçlü, Prezantasyonuna önem veren, Yoğun çalışma temposuna alışkın, Sorumluluk sahibi ve analitik düşünebilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Pozitif ve aktif çalışmayı seven takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Finansal Analist

 • İş AçıklamasıIslak Mendil sektörünün lideri olan SAPRO A.Ş. , Silivri' de 22.000 m2 alan üzerine kurulu modern tesislerinde, ağırlıklı Avrupa olmak üzere tüm dünyaya private label üretim yapmaktadır. Türkiye' nin ilk 500 büyük firması arasında yer alan SAPRO A.Ş., 2016 yılında Türkiye’nin ilk 500 ihracatçı firması arasında; 252. sırada ve kendi sektöründe de 20. sırada yer almıştır. Bu alanda İMMİB 2016 yılı İhracatın Yıldızları Islak Mendil Üretimi alanında 1.lik ödülüne de sahip olup, gelişime açık, yenilikçi ve dinamik çalışma arkadaşları aramaktadır Maliyet kontrol süreçlerinin periyodik olarak sürdürülmesi ve raporlanması Üretilen ve satılan malın maliyetini çıkarma, Bilanço, gelir tabloları, finansal oranlar, nakit akımı gibi periyodik finansal raporları hazırlama, Bütçe-revize bütçe çalışmalarını, bütçe-gerçekleşen analizlerini yapma, Satış rapor ve analizlerini hazırlama, Gider analizlerini yapma,

  Aranan NiteliklerÜniversite Mezunu Bütçe, Mali Raporlama ve Maliyet Muhasebesi alanında, tercihen imalat sektöründe 1-3 yıl deneyimli, Temel Muhasebe bilgisine sahip, ERP uygulamalarını aktif şekilde kullanan, MS Office programlarına hakim (özellikle iyi derecede Excel ve Powerpoint),

  Sektör: İmalat, Kimya, Kozmetik

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıŞirkette finansman ve mali işlerle ilgili tüm konulardan sorumlu olmak. Muhasebe departmanını ve işlemlerini kontrol etmek Personelin avans ödemeleri ve maaş ödemelerinin zamanında yapılmasını sağlamak. Şirketin tüm ödemelerini düzenli olarak takip etmek ve bunları ödemek. Şirketin cari alacaklarını takip etmek ve bunların zamanında tahsil edilmesini sağlamak. Vergi ve diğer yasal yükümlülüklerin yerine getirilmesini sağlayabilecek Tahsilatlar ve ödemeler dengesini kontrol etmek. Şirkete finansal kaynak yaratmak için finansal araçları yönetmek, Banka ve ilişkide bulunulan resmi kurumlarla ilişkileri düzenli yürütmek Dönemsel mali tablo ve raporların hazırlanması ve yorumlanmasını sağlayabilecek Raporlama konusunda uzman

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, SMMM ruhsatı olan, Maliyet Muhasebesi’ni çok iyi bilen ve en az 5 yıl deneyimli, İlgili kanun ve sair mevzuatı bilen, tüm muhasebe süreçlerine hakim, ETA, MS Office ve CRM programlarına hakim, Yönetsel ve organizasyonel becerileri gelişmiş, ekibini geliştirebilen ve yönetim konusunda deneyim sahibi, Tahsilat yeteneği kuvvetli Analitik düşünebilen, çözüm odaklı, planlı ve programlı çalışma yeteneğine sahip, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.

  Sektör: Açık Hava Reklamcılığı, Reklamcılık

  Pozisyon: Uzman, Finansal Analist, Sorumlu

 • İş AçıklamasıFast food restoranlar zincirinin , mali işler departmanında görevlendirilmek üzere "Finans Uzmanı" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler·Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, ·Şirketin tüm ödeme ve tahsilat programını oluşturacak ve uygulamasını sağlayabilecek, *Cari kontrollerini sağlayabilecek *Kasayı tutabilecek ve kasa&banka işlemlerinin muhasebesel kayıt işlemleri dahil yapabilecek *Nakit akışı - cari ödeme planlarını günlük haftalık aylık hazırlayabilecek. Ödeme tablolarını canlı da takip edebilecek *Banka temaslarını sağlayabilecek *Şirket gelirlerinin doğru değerlenmesi noktasında fikir sağlayabilecek ·Bu alanında çalışmış, ·Günlük,haftalık,aylık finansal hareketleri raporlayıp analiz edebilecek, ·Tercihen restoran zinciri organizasyonlarda tecrübesi olan, ·Analitik ve sonuç odaklı düşünce yapısına sahip, ·Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, ·Microsoft Office programlarını ve NETSİS programlarını çok iyi düzeyde bilen, ·Minimum 2 yıl deneyimli,

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Finansal Analist

İş Habercisi - Finans İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?