Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Finans İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Finans
 • İş Açıklaması100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın satış ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir. Yaparak keyif alacağınız şeyler Üretim maliyetlerinin ve satılan mal maliyetlerinin hesaplanması, muhasebeleştirilmesi ve SMM tablosunun oluşturulması, Stoklu satınalma işlemlerinin takibi, kontrolü ve ay sonu stoklarının tutturulması, Stok hareketlerinin ve stok kapanışlarının kontrolü, Üretim & Stok raporlarının hazırlanması, Stok sayımlarının organize edilmesi ve sayım farklarının muhasebeleştirilmesi Sigorta ettirilecek tesis ve ekipman listelerinin oluşturulması Sigorta poliçelerinin muhasebeleştirilmesi ve mutabakatı Tedarikçi faturalarının zamanında kayıtlara alınabilmesi için ilgili birimlerle işbirliği sağlamak. Sorumlu olduğu bilanço ve gider hesaplarının ay sonu kontrollerini yapmak, Stratejik tedarikçilerin faturalarını kontrol etmek ve gerekli hesap mutabakatlarını yapmak. Yasal ve TFRS denetimlerine destek vermek Tüm faaliyetlerinde Linde Dürüstlük (Integrity) kriterlerine uyumlu davranmak. Linde’de çalışmayı neden seveceksiniz? Alışılmışın dışında düşünmek, yeni konu ve kavramlar üzerine çalışmak, iç müşterilerimize kusursuz çözümler kazandırmak, işimizde başarıya ulaşmada esastır. Finans departmanımız size, uzmanlık alanınızı mükemmelleştirmek için bir dizi olanak sunacak. Linde’yi özel ve farklı odak noktalarına hitap eden bir şirket haline getirmek yolunda katkı sağlayacak, yenilikçi uygulamalar yaratacak, tüm farklılıkları kucaklayan bir ortam oluşturacaksınız. Bu da Linde’yi çalışanlar tarafından tercih edilen işverenlerden biri yapmaktadır.

  Aranan NiteliklerBu göreve uygunluğunuz için gerekenler Şirketimizin Gebze bölgesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin tercihen İşletme, Maliye ve Ekonomi bölümlerinden mezun, Tercihen maliyet muhasebesi alanında deneyimli, Temel düzeyde İngilizce bilen, İyi düzeyde muhasebe bilgisine sahip olan, MS Office programların etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Tercihen sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Muhasebe Sorumlusu (Maliyet Muhasebesi) aranmaktadır.

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Yetkili, Sorumlu

 • İş AçıklamasıWhat you will enjoy doing Back-office activities - Customer/ price/ contracts/ cylinders/ commissions maintenance in ERP system - Creation of invoices (including debit/ credit notes) - Dealing with customer queries - Credit control activities Front-office activities - Place/ maintain the customer order - Debt recovery - Call Center activities - Dealing with customer queries Act compliant to Linde’s Integrity criterias

  Aranan NiteliklerTo join our growing organization in Timisoara/Romania, we are looking for a Front/ Back Office Analyst. What makes you great - Bachelor's degree - Customer orientation - Ability to work in a structured and careful way - Medium computer skills - MS Office (excel, word) - Fluent/ native level of Turkish (spoken and written) - Good level of English (spoken and written) - ERP knowledge is a plus - Willingness to travel (if the case) PS: Only CVs in English will be evaluated.

  Sektör: Kimya, Diğer, Enerji

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • Financial Analyst

  Manpower Suadiyeİstanbul Anadolu, Kocaeli 2 Eylül 2017

  İş AçıklamasıWe are seeking for a " Financial Analyst" for a multinational client which is performing at automotive sector. Financial planning & analysis in accordance to IFRS Administration of the budgeting process Costed BOM management Actual Vs Budget variance analysis Management reporting Monthly closing and analysis activities Pricing management

  Aranan NiteliklerGood SAP knowledge (FI and CO modules) Good MS Office (Advanced Excel including smart view functions) Experience in IFRS reporting and consolidation Strong problem solving and analytical skills Multi-task oriented and comfortable in a cross functional team environment Ability to interact with all level’s in the organization Open to develop with good communication skills Advanced level in English

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Finansal Analist

 • Trade Finance Specıalıst

  Reed Türkiyeİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıFounded in 1960 in the UK, Reed has grown continuously and become a leading brand both in the UK and the international arena. Today Reed has 350 offices with more than 3.000 employees and is providing services across 30 specialism. We work closely with experienced and qualified professionals across a wide range of industry sectors, delivering bespoke recruitment solutions on a variety of roles for mid and senior level. Reed Turkey, ultimately serves employers and jobseekers across 12 specialisms. Reed Turkey is looking for a “Trade Finance Specialist” for one of its multinational client. Responsible for executing company’s daily cash, loan, letter of credit and insurance needs of the company, To follow up bank limits, risk and cash position, Managing relationships with financial institutions and coordinating the financing requirements of the company, Coordinate the information flow with the financial institutions, Preparing daily/weekly cash and financial reports.

  Aranan NiteliklerMinimum 2-3 years’ experience in banking and/or finance department of the companies, Trade finance knowledge will be an asset, Strong follow up and focus on details, Good level of English both written and verbal, Good knowledge of Excel/Power Point.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıReed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz. Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir. Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz, İzmir Bölge'de sektöründe lider konumda bulunan müşterimiz için 'İthalat Finansman Uzmanı' pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. İthalat ödemelerinin (peşin,mal mukabili, avans,serbest transfer, vesaik mukabili) gerçekleştirilmesi. Akreditif için bankalardan fiyatlama toplanması. Bankalara ödenen komisyonların kontrolü. Akreditif banka tahsisi ve ödemelerinin gerçekleştirilmesi. Yurt dışı firma mutabakatlarının yapılması. Nakit akış dosyalarına ödeme bilgilerinin girilmesi.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. Bankaların yurt dışı işlemler operasyonunda en az 5 yıl deneyim sahibi. İthalat mevuzatlarına hakim. İyi derecede İngilizce bilen. SAP ve MS Office uygulamalarına hakim. İzmir' de ikamet eden ya da edebilecek olan.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıReed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz. Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir. Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz, İzmir Bölge'de sektöründe lider konumda bulunan müşterimiz için 'Nakit Yönetim Uzmanı' pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. Ödemelerin SAP sisteminden çekilmesi ve yapılması. Şirket tahsilatlarının takibinin yapılması. Yurt içi banka mutabakatlarının yapılması. Tahsile ve teminat için gelen çek/senetlerin sisteme girilmesi, bankaya yollanması ve takibinin yapılması. Finansman ihtiyaçlarının belirlenmesi ve planlanması konusunda Kredi Risk Bölümü ile koordineli çalışılması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. Alanında en az 5 yıl deneyim sahibi. Risk kontrol alanında ve tercihen kurumsal bankacılık deneyimi olan. İyi derecede İngilizce bilen. SAP ve MS Office uygulamalarına hakim. İzmir' de ikamet eden ya da edebilecek olan.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıReed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz. Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir. Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz, İzmir Bölge'de sektöründe lider konumda bulunan müşterimiz için 'Kredi Risk Yöneticisi' pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. Şirketin bankalar nezdindeki kredi limit-riskinin ve kredi limit vadesinin takibinin yapılması. Gelecek dönem için nakit akışa göre proaktif önlemler alarak banka limitlerinin önceden hazırlanması. Kredi fiyatlarının alınıp kredi kullanımlarının yapılması, kredi geri ödemelerin gerçekleştirilmesi. Bilanço dışı( factoring, alacak iskontosu) işlemlerin fiyat değerlendirmesi, kullanımının gerçekleştirilmesi. Bankalarla kredi, türev işlem ve GKS mutabakatlarının yapılması. Mali verilerin bankalarla paylaşılması, bankaların kredi revize döneminde sorduğu soruların cevaplanması. SAP de işlemlerin kontrolü ve muhasebe kayıtlarının atılması için teyitlerinin verilmesi. Hazine masası tarafından bağlanan türev işlemlerin bankalarla teyitleşilmesi ve işlem dekontlarının imzalanıp bankalara gönderilmesi. Kredi ve türev sözleşmelerinin hukuk onaylarının alınıp imzalatılması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. Kurumsal bankacılık alanında Kurumsal Portföy Yöneticisi olarak en az 7 yıl deneyim sahibi. Uluslararası kredi ve finansman konularına hakim. İyi derecede İngilizce bilen. SAP ve MS Office uygulamalarına hakim. İzmir' de ikamet eden ya da edebilecek olan.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Yönetici

 • İş AçıklamasıTürkiye'nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat, 31 Ekim 2007 tarihinde kurulmuştur. Türkiye'nin en güçlü gruplarından Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. ile üç yüz yılı aşan köklü bir geçmişe sahip İngiliz sigorta devi Aviva plc.'nin eşit ortaklık ilkesiyle kurulan AvivaSA'nın hisselerinin yüzde 19,67'lik bölümü ise "AVISA" koduyla Borsa İstanbul'da işlem görmektedir. AvivaSA, "bireysel emeklilik", "hayat sigortası" ve "ferdi kaza sigortası" alanlarında yenilikçi ürünlerini, benzersiz çoklu dağıtım kanalı yapılanması ile müşterilerine sunmakta; Türkiye'nin en büyük direkt satış kadrosunun yanı sıra Akbank, OdeaBank ve Abank işbirlikleri bulunan güçlü bankasürans ağı, acenteleri, telesatış kanalı ve Kurumsal Projeler ekibi ile hizmet vermektedir. İş Tanımı: Direkt satış ekiplerinde,belirlenen hedefler doğrultusunda, potansiyel müşterilere ulaşarak satış yapmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak.

  Aranan Nitelikler• Banka veya Sigorta sektöründe minimum 1 yıl çalışmış • E-BEAS sertifikasına sahip • Tercihen üniversite mezunu • Aktif araç kullanabilen • Seyahat engeli olmayan • MS Office uygulamalarına hakim • Askerlik hizmetini tamamlamış ya da askerlik hizmeti en az 2 yıl tecilli olan • Ankara'da ikamet eden

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Sorumlu, Temsilci

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz kurumsal yabancı firmada görevlendirilecek Tahsildar Şoför olarak çalışma arkadaşları aramaktayız

  Aranan NiteliklerTercihen tahsildar ve muadil kadrolarda minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere, SRC 4 ve Psikoteknik belgesi olan, En az Lise mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık.

  Sektör: Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıEvrak muhteviyatını bilen finans ve önmuhasebe de çalışmış tecrübeli,

  Aranan NiteliklerMinimum 5 yıl tecrübeli

  Sektör: Mali Müşavirlik, Medya, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Yetkili

 • İş AçıklamasıGörüşmeler kısa sürede gerçekleştirilecektir. Ön yazınıza hemen başlayabilme durumunuzu lütfen belirtiniz. Merkez Adresi: Pazarcık Mahallesi İstanbul Caddesi Genç Apartmanı No:106/1 Saray Tekirdağ

  Aranan Nitelikler27 Yıldır jeotermal enerji, inşaat ve turizm alanında faaliyet göstermekte olan Şirketler Grubumuzun, Hattuşa Vacation Thermal Club Saray(Tekirdağ) Merkez Ofisimizde,Satış-Pazarlama operasyonlarında Finans ve Mali İşler Müdürlüğü'müzde "Finans Elemanı" olarak çalışmak üzere; Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, 21-28 Yaş aralığında bulunuyor olmak, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Şirket içi departmanlarla koordineli çalışabilecek, Sorumluluk sahibi, Dikkatli ve titiz çalışan, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, Aktif araç kullanabilen, Saha görevlerini yapabilecek, Saray ve ya Kapaklı, Çerkezköy civarında ikamet eden veya edebilecek çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Eleman, Finansal Analist

 • Finans Sorumlusu

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 25 Eylül 2017

  İş AçıklamasıTürkiyenin önde gelen eğitim kurumunda görevlendirilmek üzere,

  Aranan NiteliklerEn az ticaret lisesi mezunu Microsoft office programlarına hakim Şube faturaları kesimini yapıp mali muşavire kdvleri gönderebilecek Şubenin aylık gelir gider tablosunu yapabilecek Aylık ödeme talimatlarının takibini yapabilecek Aylık finans raporlarlaması yapabilecek Finans sorumlusu aranmaktadır.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Finansal Analist

 • İş AçıklamasıMağazalardan gelen günlük kasa, banka pos & slip & satış belgelerinin kontrolü, hesaplamaların yapılması, hataların tespiti, düzeltilmesi, Günlük ciro tahsilat kontrolü, Mağazalara muhasebe ve doküman yönetimi konularında destek verilmesi, mağaza eksikliklerinin (kasa/pos rulosu/fatura/gider pusulası vb.) tamamlanması, Mağazalara ait giderlerin kontrolünün yapılması, Alanıyla ilgili tüm muhasebe işlemlerinin takibi, kontrolü ve raporlanması, Mağazalara destek verip sorunların çözülmesinden sorumlu olacaktır. E-Ticaret satışlarına ait gelen havale dekontlarının işlenmesi E-Ticaret iade,iptal ve değişim işlemlerinin yapılması E-Ticaret işlemlerinin sistemden günlük kontrolünün yapılması ve hataların düzeltilmesi

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İşletme, İktisat lisans bölümlerinden mezun, Perakende mağazacılık alanında muhasebe süreçlerinde minimum 2 yıl deneyimli, Genel Muhasebe uygulamalarına hakim, Tercihen Nebim v3 deneyimi olan MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Dikkatli, planlı ve analitik yönü gelişmiş, İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk alabilen ve çözüm odaklı, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Tercihen İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Diğer

  Pozisyon: Uzman

 • Muhasebe Müdürü

  Ege Ulaşımİzmir 25 Eylül 2017

  İş AçıklamasıKara Lojistiği alanında faaliyet gösteren firmamızda görev alacak; Şirketin tabi olduğu yasal mevzuatlara uyum, mevzuat risklerinin tanımlanması ve yönetilmesi, Muhasebe birimi tarafından vergi mevzuatına yönelik yapılan bilgilendirmelerin Şirket mali kayıt faaliyetlerine uygunluğunun değerlendirilmesi ve iç süreçlere entegrasyonu, Şirket muhasebe operasyonlarının, tabi olunan mevzuatlara ve yönetim beklentilerine uygun şekilde, mali kayıtların oluşturulma hızı, doğruluğu, tutarlılığı ve güncelliği prensiplerinden ödün vermeden, Şirket ve Grup politika ve prosedürlerine uygun şekilde yürütülmesi, Şirket muhasebe operasyonlarının süreç performansı ve sürekli iyileştirilmesi, Grup muhasebe ve vergi yönetimi standartlarının, politikalarının ve prosedürlerinin Şirket gerçeklerine uygunluğunun değerlendirilmesi, istisna konuların tespit edilmesi, etki, fayda ve maliyet değerlendirmelerinin yapılarak Muhasebe ve Vergi Grup Müdürü’nün görüşüne sunulması, Onaylanan istisnaların ve Şirket’e uygun özelleştirmelerin Şirket standart, politika ve prosedürlerine yansıtılmasının sağlanması ve bu dokümantasyonun bakımı, Kayıttan süreçlerinden, raporlama süreçlerine kadar oluşan tüm Şirket mali verisinin kalitesi, Şirketteki mali veri sahiplik yapısının tasarıma uygun şekilde işletilmesi, kontrol ve risk takibi, Şirket mali dönem açılış ve kapanışlarının yönetilmesi ve şirket içerisinde koordinasyonun sağlanması, Şirketin maliyet modelinin sistem kurgusunun doğru ve hata riskini ortadan kaldıracak şekilde uygulanması ve şirket maliyet kayıtlarının zamanlı bir şekilde oluşturulmasının sağlanması, Doğru maliyet analizlerine baz maliyet verisinin kontrol faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ve tespit edilen maliyet konularının ilgili şirket Finansal Kontrol Müdürü ile zamanlı bir şekilde paylaşılması, Şirketin mali raporların ilgili dış paydaşlara istenilen zamanda, içerikte, formatta iletilmek üzere hazırlanmasının sağlanması ve Şirket mali tablolarının onaylanması, Şirket içinden - Mali İşler içi veya dışı – paydaşların karar destek süreçlerinde kullanacakları Şirket mali verisinin istenilen zamanda, detayda, doğru, tutarlı ve güncel şekilde oluşturularak kullanıcıların erişimine sunulması, Şirket mali verisinin korunması, mali verinin paylaşımı ve mali veriye erişim konusunda hissedar çıkarını en yüksek seviyede koruma prensibi ile risklerin tespit edilmesi ve önleyici aksiyonların alınması, Vergi konularını (riskler, uyumsuzluklar vb.) zamanlı bir şekilde Muhasebe ve Vergi Grup Müdürü ile paylaşılması, konu ile ilgili çözüm önerilerinin geliştirilmesi, Şirketin vergi risklerinin tanımlanması, karşılık gelen vergi riski yönetimi aksiyonlarının belirlenmesi konusunda diğer birimler ile işbirliği içinde çalışılması, Grup içi veya dışı en iyi uygulamaların şirkette uygulanabilirliğini değerlendirilmesi, Yönetiminde bulunan Mali İşler kaynaklarının planlama etkinliğinden, verimliliğinden ve kapasite ve yetkinliklerinin iş ihtiyaçlarını karşılaması, Bağımsız denetim sürecinin Şirket içi koordinasyonu ve Bağımsız denetçinin/denetçilerin hizmet sözleşmesine uyumuna yönelik gözlem ve geri bildirimlerini zamanlı olarak Muhasebe ve Vergi Grup Müdürü’ne iletilmesi, Şirket seviyesinde finansman süreçlerinin Grup tarafından belirlenen Hazine ve Finansman politika ve prosedürlere göre uygulanması, görevlerinde bulunacak '' MUHASEBE MÜDÜRÜ '' aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İşletme/Ekonomi veya ilgili bölümlerinden mezun olmuş olmak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiğinin olmaması, Değişim ve/veya proje yönetimleri konusunda tecrübe sahibi olmak, Lojistik Şirketinde maliyet muhasebesi konularında tecrübe edinmiş olmak, Lojistik sektör tecrübesi, Logo ve Deva programlarında uzmanlık, En az 10 yıllık mali işler ve muhasebe alanlarında yöneticilik tecrübesinin bulunuyor olması, ## SMMM Belge sahibi olması tercih nedenidir. ##

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması​Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ile 3500 kişiye çalışma imkanı sağlayan, müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısı ile sektörün lideri olmak vizyonuyla yola çıkan Adil Işık Group, Genel Merkez’de görev alacak "Tedarik Muhasebesi Uzmanı" arıyor. Tedarik, idari satın alım ve hizmet faturalarının kontrollerinin ve muhasebe kayıtlarının yapılması (Kira, iletişim, enerji kullanım, seyahat, diğer tedarik ve kur farkı faturaları vs.) Satın alım firmalarının ödeme vadelerine uygun ödeme talimatlarının hazırlanması ve onaylarının alınması, Borç yaşlandırma raporlarının yapılması, Kur farkı hesaplama tablolarının oluşturulması ve firmalarla faturalaşmalarının yapılması, Dönemsel tahakkuk kayıtlarının yapılması, Cari hesap mutabakatlarının yapılması, Sistem üzerinden kumaş deposu kontrolü ve iade, reklamasyon faturalarının kesilmesi ve muhasebe kayıtları, Firmalarla e-faturalaşma süreçlerinin takip edilmesi, Mağazalar ve bayilere gönderilen vitrin, dekorasyon vs. malzemelerinin alım takibi, irsaliye ile sevk, faturalama ve teslim takibi.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, ERP sistemlerini kullanmış, Alanında en az 3 yıl deneyimli, Etkili iletişim kurabilen, İnsiyatif alabilen, Takım çalışmasına yatkın, Görevi ile ilgili sorumluluklarını alabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıIslak Mendil sektörünün lideri olan SAPRO A.Ş. , Silivri' de 20.000 m2 alan üzerine kurulu modern tesislerinde, ağırlıklı Avrupa olmak üzere tüm dünyaya private label üretim yapmaktadır. Türkiye' nin ikinci 500 büyük firması sıralamasında 49. sırada olan SAPRO A.Ş., 2015 yılında Türkiye’nin ilk 500 ihracatçı firması arasında; 277. sırada ve kendi sektöründe de 37. sırada yer almıştır. Bu alanda İMMİB 2016 yılı İhracatın Yıldızları, Islak Mendil İhracatı 1. lik ödülüne de sahip olup, gelişime açık, yenilikçi ve dinamik çalışma arkadaşları aramaktadır.

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin MYO veya Lisans Bölümlerinden mezun · Dahilde İşleme Rejimi konusunda asgari 3 yıl deneyimli, · Ekonomi Bakanlığı kapsamındaki ihracat teşvikleri ve Yatırım Teşvikleri ile KOSGEB,TUBİTAK ve benzeri kurumların destek projeleri uygulamalarına vakıf, · Turquality hakkındaki tebliğ ve ilgili mevzuatların takibi ve uygulaması konusunda tecrübe sahibi · Teşvik ve Destekler kapsamındaki projeler ile ilgili Proje yönetim metodolojisini bilen · Tercihen İngilizce bilen, · MS Office programlarını iyi kullanan · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: İmalat, Kimya, Kozmetik

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıPendik Kurtköy lokasyonunda bulunan, karton ve sıvamalı karton ambalaj üretimi yapan firmamız için Finans ve Muhasebe Elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler-Temel muhasebe ve Finans bilgisi olan, -Daha önce çalıştığı firmalarda cari takip yapmış olan, -Diksiyonu ve iletişimi düzgün,insan ilişkilerinde başarılı olan, -Tercihen ETA bilgisine sahip, Bayan takım arkadaşımızı arıyoruz.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman

 • Hedging Uzmanlığı

  Er-Bakır Elektrolitik Bakır Mamülleri A.ŞDenizli, Muğla, İzmir, Afyon, Isparta, Aydın, Kütahya Bugün

  İş AçıklamasıİŞ TANITIMI Kurulduğu günden bu yana kalite çalışmalarına devam eden ve bugün itibariyle ISO 9001, ISO 27001, ISO 14001, OHSAS 18001 ve IATF 16949 belgelerine sahip olan ER-BAKIR alt bölümde belirtilen özelliklere sahip ve ailesinin üyesi olmak isteyen adaylarla çalışmak istemektedir. ER-BAKIR 2005 yılında Kalder tarafından yapılan değerlendirme sonucu büyük işletmeler kategorisinde “Ege Bölgesi Kalite Büyük Ödülü” nü kazanmıştır. 2007 yılında global İK danışmanlık şirketi Hewitt-ide’ nin Türkiye genelinde 12 bin çalışan arasında yaptığı “En İyi İşyeri” araştırmasında ilk 5 şirket arasında yer almış, ayrıca 2015 yılı İSO 500 araştırmasında 29. sırada yer almıştır. “KONUSUNDA ÖNCÜ, LİDER ve SAYGIN BİR DÜNYA ŞİRKETİ OLMAK” vizyonuna sahip kuruluşumuzda “Hedging Uzmanlığı” unvanı ile çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerYeterlilikler: Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun olmak, Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak, Tercihen alanında en az 2 yıl deneyim sahibi olmak. Ekonomik gelişmeleri yakından takip edebilmek için gerekli olan e-ortam ve elektronik yayınları izleyebiliyor olmak, Türev piyasaları, mali piyasalar ve risk yönetimi konusunda bilgi sahibi olmak, Risk analizi yapabilme ve risk stratejileri oluşturabilme bilgisine sahip olmak, Portföy yönetimi ile kurumsal risk yönetimi bilgisine sahip olmak. Yetkinlikler: Müşteri odaklı, değişimi ve gelişimi arzulayan, hevesle çalışan, sorumluktan kaçmayan, hatalarından öğrenen ve öğrenerek gelişen, doğru bilgiyi doğru kişilerle paylaşan davranışlarına sahip olmak Diğer Adaylara Göre Tercih Edilme Nedenleri: SAP programı hakkında bilgi sahibi olmak, Üniversitelerin finans ve benzeri bölümlerinden mezun olmak, Vadeli işlem ve opsiyon piyasaları hakkında eğitim almış olmak. Kişisel Özellikler: Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf olmak, Seyahat engeli olmamak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmak, Denizli’ de ikamet etmek veya ikamet edebilecek olmak.

  Sektör: Endüstri, Bankacılık / Finans, Metal Sanayi

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Finansal Analist

 • Finans Personeli

  Firma Adı GizliAmasya 22 Eylül 2017

  İş AçıklamasıAmasya'da kurulu fabrikamızda görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler*Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mevzun, *Kasa-Banka işlemleri takibi yapan, *Cari Hesap, mutabakat yapabilen, *Askerlikle ilişiği olmayan, *Finans işlemlerinin muhasebe kayıtlarının yapılması, Finans personeli aramaktayız.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman

 • Finans Müdürü

  Adil Işık Groupİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıTürkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısıyla sektöründe lider bir marka olma vizyonu ile yola çıkan Adil Işık Group, Finans Müdürü arıyor. Finans ekibini yönetmek, operasyonların ve kayıtların doğru/ eksiksiz olarak tutulmasını sağlamak, Nakit akış takibini yaparak, günlük, haftalık, aylık mali ve finansal raporları hazırlamak ve bir üst amire sunmak, Ödeme ve tahsilat programlarını yaparak bir üst amire sunmak, Şirket hesapları, şirket ve müşteri çek/senetleri ile ilgili finansal işlemlerin yürütülmesini sağlamak, Finansal risk analizlerini yapmak, Bankalar ve Finansal Kurumlar ile görüşmeleri gerçekleştirmek, Yurtiçi ve yurtdışı finansal piyasalardaki gelişmeleri takip etmek ve raporlamak, Belirlenen kredi tahsis koşullarına uygun olarak sözleşme müzakereleri ve kredinin kullanıma hazır hale gelmesi için gerekli faaliyetleri yürütmek. Adil Işık Group Şirket'inde dumansız yaşama destek olmak ve sağlıklı yaşam alanları yaratmak amacıyla, tüm işe alım değerlendirmeleri sonrası eşit özelliklere sahip adaylar arasında sigara içmeyen adaylar tercih edilmektedir.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun (İşletme, İktisat, Finans, Maliye), Alanında minimum 5 yıl deneyim sahibi, Finansal tabloların hazırlanması ve yorumlanmasında tecrübeli, İhtiyaçları analiz ederek alternatif çözümler üretebilen, İletişim becerileri gelişmiş, insan ilişkilerinde başarılı, Planlama ve analitik düşünme becerileri üst seviyede, temsil yetkinliklerine sahip,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür, Yetkili, Sorumlu

 • İş AçıklamasıŞirketimizin finans departmanın da tahsilat takibi yapacak elemanlar aramaktayız.

  Aranan Niteliklero En az ön lisans mezunu. o Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak,prezentable,ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu oErkek adaylar için askerliğini yapmış o Dikkatli , titiz ve takip yeteneği yüksek o Aktif olarak araç kullanabilen, o Muhasebe,excell ve Office programlarına ileri derecede hakim o Avcılar-Beylikdüzü-Esenyurt ve Hadımköy güzergahlarında ikamet eden

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Sorumlu, Yetkili

 • M&A And Reporting Specialist

  Reed Türkiyeİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Ocak 2017

  İş AçıklamasıFollow-up of M & A and investment transactions. Preparation of investment proposals and feasibilities. Conducting reporting. Experienced to follow discount cash flow processes. To control the return of investment processes.

  Aranan NiteliklerBachelor’s or Master’s Degree in Economics, Finance, Business Administrationof an equivalent combination of education. Minimum 5 years of experience in the financial/ business controlling departmants of multinational companies or Advisory department of audit/ consultancy companies. Strong experience in the preparation of investment proposals and financial feasibilities. Experience in M&A projects. Experince in IFRS Reporting system. Experience in forecasting and budgeting of P&L and BAS. Additional knowledge in investment & depreciation budgeting is desirable. Proficiency in MS Office applications; SAP is plus. Excellent command of spoken and written English. Ability to meet and establish deadlines. Broad Business Perspective (ability to see the big picture) High level of analytical thinking abilities. Dynamic and hardworking personality. No military obligation for male candidates.

  Sektör: Bankacılık / Finans, Enerji

  Pozisyon: Finansal Analist

 • Finans Uzmanı

  Unal Groupİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıFinans operasyonların ve kayıtların doğru/ eksiksiz olarak tutulmasını sağlamak, Nakit akış takibini yaparak, günlük, haftalık, aylık mali ve finansal raporları hazırlamak ve bir üst amire sunmak, Ödeme ve tahsilat programlarını yaparak bir üst yöneticiye raporlamak, Şirket hesapları, şirket ve müşteri çek/senetleri ile ilgili finansal işlemlerin yürütülmesini sağlamak, Finansal risk analizlerini yapmak, Bankalar ve Finansal Kurumlar ile görüşmeleri gerçekleştirmek, Yurtiçi ve yurtdışı finansal piyasalardaki gelişmeleri takip etmek ve raporlamak, Belirlenen kredi tahsis koşullarına uygun olarak sözleşme müzakereleri ve kredinin kullanıma hazır hale gelmesi için gerekli faaliyetleri yürütmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun (İşletme, İktisat, Finans, Maliye) Banka geçmişi olan, Alanında minimum 5 yıl deneyim sahibi, Finansal tabloların hazırlanması ve yorumlanmasında tecrübeli, İhtiyaçları analiz ederek alternatif çözümler üretebilen, İletişim becerileri gelişmiş, insan ilişkilerinde başarılı, Planlama ve analitik düşünme becerileri üst seviyede, temsil yetkinliklerine sahip,Bayan adaylar

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Finansal Analist

 • Financial Controller

  Reed Türkiyeİstanbul Avrupa 4 Şubat 2017

  İş AçıklamasıPrepares the elements for the reporting, the budget, the business plan and the forecasts. Follows and analyses the actual situation vs forecast and vs budget on the daily, weekly and monthly basis. Ensure accuracy of management control and costing information in the ERP system of the site. Ensure reliability of site gross margin and site below gross margin expenses during closing process Must alert immediately the Financial Controller in case of any important risk for the company and / or for its employees Contact with Product Lines or Regional Operations, completing the tasks in order to manage correct operation of Hyperion module. Constant improvements of her/his knowledge of the IS module - Comp@ss day, Comp@ss Academy. C1 requests approving People management: Supports in the training and career development of controlling people. Creates a proactive team within his/her perimeter and help identifying high potentials.

  Aranan NiteliklerGraduated from a University. Fluent English. Experienced in IFRS and SAP systems.

  Sektör: Danışmanlık, Endüstri

  Pozisyon: Finansal Analist

 • İş Açıklaması- Tek Düzen Hesap planına hakim. -Muhasebe, Personel ve Finans işlemlerine vakıf. -Dinamik, aktif bir yapıya sahip. - Kartal - Tuzla güzergahında ikamet eden. Muhasebe/Finans elemanı arıyoruz.

  Aranan Niteliklero En az ön lisans işletme,iktisat,kamu yönetimi,ekonomi,çeko,maliye vb bölüm mezunu. o Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak,prezentable,ekip çalışmasına yatkın o Askerliğini yapmış o Eta programını iyi derecede bilen İnsan Kaynakları; 0 216-593-2525

  Sektör: Metal Sanayi, Alüminyum, İmalat

  Pozisyon: Eleman

 • Tahsilat Temsilcisi

  Ekokariyer İnsan Kaynakları Danışmanlıkİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Eylül 2017

  İş AçıklamasıBireysel Tahsilat departmanında görevlendirilerek; Portföyündeki banka yasal takip dosyalarının ilişki yönetiminden sorumlu olmak, Şirketin amaç ve hedeflerine uygun olarak portföyündeki müşterilere ulaşmak, Müşteriyi borçları konusunda bilgilendirmek ve uygun ödeme planı hazırlayarak tahsilatın gerçekleşmesi, Görüşmeler esnasında risk analizini yaparak gerekli aksiyonların alınmasının sağlanması.

  Aranan NiteliklerDanışmanlığını yaptığımız varlık yönetim sektöründeki lider müşterimiz için "Tahsilat Yetkilileri" arıyoruz. Minimum ön lisans mezunu, 28 yaşını aşmamış, Tercihen tahsilat deneyimli, İletişim ve ikna becerileri gelişmiş, Proaktif ve çözüm odaklı bakış açısına sahip, Takım çalışmasına yatkın, Akıcı ve düzgün diksiyona sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya 2 yıl tecilli

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıKozmetik sektöründe faaliyet gösteren firmamız için; Muhasebe Finans ve Personel Özlük İşleri Sorumlusu arıyoruz. Fabrikamız Selimpaşa-Ortaköy Sanayi Bölgesi / Silivri'dedir. Avcılar Üniversite-Selimpaşa arasında servisimiz vardır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin tercihen İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun, Muhasebe ve finans uygulamaları,Personel Özlük işleri ve Bordrolama uygulamalarında deneyimli (tercihen üretim sektöründe) Tek düzen hesap planını bilen ve uygun kayıtları yaratıp takip edebilecek Yasal beyannameleri ve mali tabloları hazırlayabilecek Ödeme,borç,alacak raporlarını hazırlayıp,bankalar ve finans kurumları ile ilgili konuları organize etmek Muhasebe kayıtlarının zamanında, tam ve doğru olarak tutulmasını sağlamak 4857 sayılı İş Kanunu, SGK Kanunu ve mevzuata uygulama düzeyinde hakim, Personel özlük işlemleri ,işe giriş işten ayrılış işlemlerini ve iş kanunlarına hakim Ücretlendirme ve özlük işlemlerinin mevzuata uygun olarak gerçekleştirilmesi Bordrolama ve puantaj işlemlerini bilen Mali konularda ilgili güncel yasal mevzuatı takip eden İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli,takım çalışmasına istekli,yenilikçi ve gelişime açık Analitik yönü gelişmiş ve çözüm odaklı MS Office programlarını bilen ERP Programlarına hakim (tercihen Mikro) Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Bay veya Bayan

  Sektör: İmalat, Kimya, Kozmetik

  Pozisyon: Şef / Amir, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıFinans bölümüne ait işlemleri Çek, senet, kredi hareketlerinin takibi, kayıt ve raporlanması, Cari hesap müşterileri ile olan iletişimin yürütülmesi tahsilatların takibi ve raporlanması, Yönetime sunulacak özel raporları, denetçiler tarafından talep edilecek finansal raporların hazırlanması v.b. konularda takip, kayıt, ve raporlama konusunda en az 5 yıl deneyimli , Bankalar ile olan iletişimin sağlanması, Tekdüzen hesap planına uygun şekilde finansman bölümüne ait dönem içi muhasebe kayıtlarını yapabilecek

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Konusunda en az 5 yıl deneyim sahibi olmak MS Office programlarını iyi derecede kullanabilmek İyi derecede NETSİS bilgisine sahip Sözlü ve Yazılı iletişim becerisine sahip Takip ve sonuç odaklı İzmirde ikamet eden

  Sektör: Madencilik

  Pozisyon: Finansal Analist

 • Kredi ve Risk Uzmanı

  CVPLUS Search & Selectionİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yürüttüğümüz elektrik/elektronik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ''KREDİ ve RİSK UZMANI'' arıyoruz. Bankalar nezdindeki kredi limit-riskinin ve kredi limit vadesinin takibinin yapılması, Gelecek dönem için nakit akışa göre proaktif önlemler alarak banka limitlerinin önceden hazırlanması, Bilanço dışı( factoring, alacak iskontosu) işlemlerin fiyat değerlendirmesi, kullanımının gerçekleştirilmesi, Bankalarla kredi, türev işlem ve GKS mutabakatlarının yapılması, Hazine tarafında yapılan türev işlemlerin bankalarla teyitleşilmesi ve işlem dekontlarının imzalanıp bankalara gönderilmesi, DBS (Doğrudan Borçlandırma Sistemi) ile ilgili işlemlerinin yapılması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında min. 2 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilen, Kredi ve Risk Yönetim süreçlerine hakim, İletişim yönü kuvvetli, analitik, sorumluluk bilinci yüksek, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen Anadolu Yakasında ikamet eden.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • İş AçıklamasıKayra Grup; Markanızı, sahada mümkün olan her mecrada sizin adınıza temsil eden ve tüketiciyle buluşturan bir doğrudan pazarlama şirketidir. 20 yılı aşkın disiplinlerarası empati ve pazarlama iletişimi alanında birikmiş bir tecrübe ile 1 merkez, 4 bölge ofisi, 6 depo, 20 yönetici, 20 Saha şefi, yaklaşık 1000 fulltime ve 1500 parttime personeli ile farklı sektörlerden müşterilerine hizmet veren Kayra Grup "Markanız Gayemiz" anafikriyle çalışmalarını sürdürmektedir. Kariyerini KAYRA GRUP bünyesinde çalışarak belirlemek isteyen, Türkiyenin lider bankasının Taşıt Kredisi Ürünlerinin tanıtımı konusunda deneyimli, Her geçen gün yeni başarı hikayelerine imza atmak amacıyla; yaratıcı, başarı odaklı ve enerjik, İzmir'de ikamet eden takım arkadaşları arıyoruz. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Adaylarda Aradığımız Özellikler; En az Yüksek Okul mezunu, ancak Üniversite mezunu olursa Süper Olur.. Bankaların finans sektöründe çalışmış ve bu konuda tanıtım tecrübesine sahipse Harika Olur.. Üstelik kredi ürünleri alanında çalışmış ve bu ürünleri tecrübe etmişse Lütfen Böyle Buyursun ! Ve bu alanda kariyer hedefleyen adaylara sesleniyorum. EN KISA SÜREDE SİZİNLE TANIŞALIM !

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Bankacılık / Finans, Sigortacılık

  Pozisyon: Uzman, Ofis Elemanı, Eleman

İş Habercisi - Finans İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?