Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Grafik İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Grafik
 • İş AçıklamasıFirmamızın E-Ticaret Departmanında görevlendirilecek; E-Ticaret için yapılan tüm grafik/tasarım işlerinin kreatif hazırlığı, boyut uyarlaması ve üretim aşamalarının takibinin yapılması, Perakende Pazarlama Takvimi'ndeki ürün iletişimlerinin görsel kreatifinin hazırlanması, Mağaza içi tüm kategorilerin fiyat/ürün bilgisi görsellerinin tasarımının hazırlanması ve boyut uyarlamalarının yapılması, Vitrin tasarımlarının yapıldıktan sonra ilgili boyut uyarlamalarının yapılması, Satınalma ile yakın bir şekilde çalışarak süreçlerinin sorumluluğu, Mailing ve sunumların hazırlanması.

  Aranan NiteliklerHys ve Köroğlu Mağazalarımız; Mobilya, Halı, Telefon, Beyaz Eşya, Küçük Ev Aletleri, Ev Tekstili, Züccaciye, Elektronik, Giyim, Aksesuar, Motorsiklet ve Bisiklete Kadar Uzanan Geniş Ürün Yelpazesi İle Müşterilerine Güleryüzlü Hizmet Sunmaktadır. Yaratıcıyım, hayal gücüm yüksek, İletişim becerilerim gelişmiş, Yeniliklere açığım, Diyorsan, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Grafik tasarım konusunda en az 4 yıl tecrübeli, Indesign, Photoshop, Illustrator, ve MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan, Bandırmada ikamet eden veya edebilecek, Adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Grafiker

 • UX / Uı Designer

  Net Danışmanlıkİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıWhat will you do? · Further develop the design of our app, generating creative yet simple designs for our upcoming features. · Work with our talented marketing team, comping up with unprecedented ideas for advertisements, social media, and much more. · Transform ideas into beautiful reality in the form of impressivevisuals that stand out.

  Aranan NiteliklerRequirements · A desire to make the digital world more beautiful. · University degree in a field applicable to digital design. · English, the universal language of design. · Humor · At least 2 years’ experience in design. · A portfolio containing mobile app UI/UX & graphic design. · Don’t be ordinary. Be different, even a bit crazy. · Masters & PhD in the art of multi-tasking. · Creativity so high that we will have to at times bring you back to earth. · Ability to use Photoshop, Illustrator & Sketch with your eyes closed.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker

 • İş Açıklaması24 yıldır faaliyet gösterdiği Dijital Baskı Makineleri sektörünün öncü firması Optimum Digital Planet Fabrika Test ve Kalibrasyon Departmanında görevlendirilmek üzere Dijital Baskı Yazılım, Test ve Kalibrasyon Uzmanı aranmaktadır. Dijital Baskı Makineleri RIP yazılımlarının yönetilmesi Dijital Baskı Makinesi baskı performans testlerinin yapılması Dijital Baskı Makinesi renk ayarlarının yapılması Dijital Baskı Makinesi Kalibrasyonlarının yapılması Şirket içi/dışı eğitimler düzenlenmesi

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik veya Meslek Yüksek Okulu bölümlerinden mezun İyi derece İngilizce bilen Grafik tasarım bilgisi olan Tercihen renk konusunda bilgi sahibi Tercihen dijital baskı makineleri hakkında bilgi sahibi Tercihen RIP programları hakkında bilgi sahibi Tecrübesiz veya en fazla 2 yıl tecrübeli MS Office programlarına hakim Takım çalışmasına uyumlu, iletişim becerisi gelişmiş ve sonuç odaklı Analitik düşünme yeteneği yüksek Disiplinli, sorumluluk sahibi, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Sürücü belgesi ve araç kullanım tecrübesi olan Yurt dışı ve yurt içi seyahat engeli bulunmayan İstanbul Anadolu Yakası (Pendik/Tuzla) ikamet eden

  Sektör: İmalat, Mühendislik

  Pozisyon: Teknisyen, Mühendis, Tekniker

 • İş AçıklamasıMatbaa alanında Baskı Öncesi Bölümünde görevlendirilmek üzere Mac Operatörleri aramaktayız.

  Aranan NiteliklerBasım Yayın sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Baskı Öncesi Departmanında görevlendirilmek üzere; * Tercihen matbaa deneyimli, * Vardiyalı çalışmaya uygun, * Yoğun iş temposuna uygun gerektiğinde mesai yapabilecek, * Montaj bilgisine sahip, *Adobe InDesing, Adobe Illustratör, Enfocus PitStop, Quark Xpress, Photoshop, Freehand, Corel Draw programlarını kullanabilen, * Avrupa yakasında ikamet eden, * Ekip çalışmasına uyumlu, * Askerliğini yapmış ''Mac Operatörleri'' alınacaktır.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Operatör

 • Web İçerik Editörü

  Hasboy İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıŞirketimizin www.plastikciyiz.biz sitesinin ; Günlük haber içeriklerini belirlenen kaynaklardan araştırıp özgün metin ve uygun görsel ile uygulayacak Şirket mühendislerimizde ve dış kaynaklardan temin edilecek Teknik makaleleleri editleyip sitemizin kütüphanesini geliştirecek Yabancı internet sitelerinden güncel haberleri tercüme edip içerik girişlerini sağlayacak Site üyelerini düzenli olarak bilgilendirip , üye iletişimini yükseltecek ve yeni üyeler kazandıracak Sitemizin arama motorlarında yükselmesini sağlayacak sosyal medya, blog paylaşımlarını düzenli olarak yapacak Google Adwords hesabının yönetimi ve gerekli çalışmanın yapılması Site içi SEO çalışmalarını günlük rutinlerde gerçekleştirmek Web analytics araçlarının kullanımı Anahtar kelime, gösterim kalite skoru ve diğer metriklerin analizi ve raporlanması Anahtar kelime listelerinin yönetilmesi Yeni yapılacak web proje fikirlerimiz için web üreticilerinden teklif alıp sitenin yapım aşamasından teslimatına kadar sıkı takip edecek Web İçerik Editörü görevlendirilecektir.

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İyi derecede ingilizce bilen Planlama ve koordinasyon yetenekleri güçlü Photoshop veya benzer tasarım yazılımlarını kullanabilen Microsoft Word Office, Excell gibi Araçların kullanımına sahip Banner, slider, menü, pop-up, ön arayüz ve yönetim paneli tasarımları yapabilen Yazım ve imla denetimi kuralları konusunda bilgili İçerik konusunda deneyimli Sosyal medya, içerik yönetimi, raporlama konularında tecrübeli Sosyal medya, web sitesi, SEO ve diğer reklam kanallarına uygun içerik geliştirebilecek İstenen ve kendi geliştirdiği stratejiler doğrultusunda özgün içerik üretebilen Diksiyonu düzgün

  Sektör: Medya, Reklamcılık, Yayıncılık

  Pozisyon: Uzman

 • Teknik Resim Sorumlusu

  Star Grup Camİstanbul Avrupa 18 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıTeklif ve/veya sipariş sürecinde ürün, baskı, film vb teknik resimlerini çizmek, bunların müşteri resimleri ile uyumlu olmasını sağlamak, Gerektiğinde sipariş giriş bölümüne destek vermek,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Ressamlığı, Makine Konstrüksiyon, Teknik Öğretmenlik, Grafik bölümlerinden mezun. Çok iyi teknik resim bilgisi olan MS Office, Autocad ve tercihen Corel, Adobe PhotoShop, Illustrator pro programlarını iyi derecede kullanabilen, Stres yönetiminde başarılı, sorumluluk bilinci yüksek, takım çalışmasına yatkın, Problem çözme, analiz etme, karar verme ve koordine etme becerileri gelişmiş, Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye istekli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak

  Sektör: Cam ve Seramik

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıŞirketimizin İstanbul Şişli' de bulunan Turizm Organizasyon Hizmetleri kapsamında Grafik Tasarım Yönetici Yardımcısı kadrosunda görevlendirilecek genel niteliklerde belirtilen özelliklere sahip Bay personel arayışımız mevcuttur.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Grafik Tasarım ve Görsel İletişim tasarımı vb. bölümlerinden mezun, Reklam ajansında veya benzeri alanda en az 3 yıl tecrübeli, Müşteri odaklı projelerde yer alıp ,yeni tasarımlar geliştirmek, Tasarımların üretim süreçlerinin takibini yapmak, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, InDesing, gibi tasarım programlarına hakim Tercihen 3D max program bilgisi olan, Konusunda portfolyo sunabilecek, Daha önce hazırladığı çalışmaları referans gösterebilecek Özellikle Sahne, podyum, dekor alanlarında tasarım gücü ve görsel analiz yeteneği kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, hızlı ve yaratıcı Sorumluluk bilincine sahip ve iletişimi güçlü olmak, Ekip Çalışmasına yatkın ve esnek çalışma saatlerine uygun, Tercihen İngilizce bilen, Istanbul’da ikamet eden Askerlik görevini tamamlamış Bay çalışma arkadaşı aranmaktadır İş başvurusunda bulunan adayların görüşmeye portfolyo ile birlikte gelmeleri gerekmektedir.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Yönetici Adayı, Yönetici Sekreteri, Yetkili Yardımcısı

 • İş Açıklamasıİdilbanu’nun uzmanlık alanı fuar,kongre ve tanıtım standlarıdır. Standlar Burkhardleitner Constructiv markası ile firmaların ihtiyaçlarına göre kurumsal kimlikleri korunarak pazardaki stratejik yapıları dikkate alınarak tasarlanır. İyi bir takım ruhuyla çalışmanın önemli olduğu bu noktada, Fuar ve kongre standları olarak faaliyet gösterdiğimiz firmamıza 3d max, photoshop ve autocad programlarına hakim takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerFuar ve Kongre alanında deneyimli, 3d max, autocad, photoshop programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Plan ve görünüş okuyabilen, Tercihen İngilizce bilen. Askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Tasarımcı, İç Mimar, Mimar

 • İş AçıklamasıSosyal medya ve dijital pazarlama faaliyetleri için gerekli olan görsellerin kurumsal kimlik çerçevesinde hazırlanması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen e-ticaret şirketlerinde en az 3 yıl deneyimli, Sosyal medya ve dijital pazarlama görsel standartlarına hakim, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Flash programlarına hakim, Gif ve orta düzeyde video yapabilen, Yaratıcılığına güvenen, portfolyo gösterebilecek, Grafik tasarım uzmanı olarak tasarım yeteneğine sahip, yaratıcı, yenilikçi, motivasyonu yüksek, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli. Takım çalışmasına yatkın ve detaylara önem veren, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, Görsel tasarım ve içerik geliştirme konusunda deneyimli, Dijital alanda özellikle interaktif kampanya, sosyal medya kampanyası ve web sitesi tasarımı alanlarında deneyimli, Yetiştirilmek üzere personel aranmamaktadır. İşinin ve görevlerinin tüm sorumluluğu kendisine ait olacaktır

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Grafiker

 • İş AçıklamasıFirmanın tüm reklam ve grafik tasarım işlerinin yürütülmesi, Kurumsal kimlik ve şirket evraklarının hazırlanması, Web sitesinin ve sosyal medya uygulamalarının sürekli güncel tutulması, Reklam Satınalma işlerinin takibi takibi ve sonuçlandırılması

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin grafik tasarım bölümünden mezun 2 yıl deneyimli Grafik Tasarım ve photoshop programlarına hakim, Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Sosyal medya entegrasyonları konusunda deneyimli, Tasarım trendlerini , web ve mobil teknolojilerini takip eden, Analitik düşünme yapısına sahip, Planlı ve sistemli çalışma disiplini ve sorumluluk duygusuna sahip, Pozitif iletişim yetkinliği ve çözüm, sonuç odaklı, MS Office programlarını kullanabilen, Takım calışmasına yatkın, Esnek calışma saatlerine uyum sağlayabilecek, En az B sınıfı ehliyete sahip aktif araç kullanabilen, 20-35 yaşları arasında.

  Sektör: Reklamcılık, Sanat

  Pozisyon: Tasarımcı

 • İş AçıklamasıWeb sitesi arayüzü tasarlama konusunda bilgi sahibi, ORJIN Yazılım' a ait kurumsal web sitesi (www.orjin.net) için gereken arayüz ve tema değişikliklerini gerçekleştirerek, içeriğin güncel tutulmasını sağlayacak, Firmamıza ait dergi, broşür, afiş, katalog, dijital görsellerin tasarımı ile diğer grafik çalışmaların hazırlanmasını ve takibini yapabilecek, Görsel tasarım ve web yayıncılığı konularında deneyimli, Çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler- Bursa' da ikamet eden - Çalışmalarında kaliteye ve ayrıntıya önem veren - Daha önce hazırladığı çalışmaları referans gösterebilecek http://www.orjin.net ve http://www.birhost.net sitelerimizi ziyaret ederek, firmamız ve sağladığımız hizmetler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, E-Ticaret, Yayıncılık

  Pozisyon: Grafiker, Web Designer, Web Developer, Web Master

 • İş AçıklamasıDijital pazarlama ve Web tasarım çözümleri sunan firmamız Novasta Web Tasarım'da istihdam edilmek üzere web tasarım uzmanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler2-3 yıl web arayüz tasarım deneyime sahip, Temel PHP ve Wordpress bilgisi olan, Adobe Photoshop, GIMP gibi tasarım araçlarına hakim, Arayüz tasarımında bilgi sahibi, yaptığı işleri referans gösterebilecek, İyi derecede HTML, CSS, Javascript, JQuery bilen, Farklı tarayıcı ve mobil uyumluluğu konusunda tecrübeli, Responsive Design ve Bootstrap Kütüphanesine hakim, BAY & BAYAN Takım Arkadaşı arıyoruz. Anadolu bölgesi Tuzla'ya gelip gitmede problem yaşamayacak arkadaşların başvurması tercih edilmektedir.

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Web Designer, Web Developer

 • Grafiker

  Kar-YapıAntalya 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıDekorasyon amaçlı inşaat malzemelerinin üretimini yapmakta olan sektörün lider firması, KAR-YAPI A.Ş. nin Merkez ofisinde Reklam&Tasarım bölümünde görevlendirilmek üzere, Mac ortamında çizim programlarını (autocad, corel draw , photoshop, adobe illustrator full vb. )kullanarak kurumsal kimlik gibi konsept tasarımları ve uygulamaları (katalog,broşür,model çizim,koli çalışmaları vb ) belirtilen görevleri yerine getirecek bay/bayan takım arkadaşları aramaktayız

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin tercihen Görsel İletişim Tasarımı, veya Grafik Tasarım bölümlerinden mezun. Mac ortamında çizim programlarını (Autocad, Corel Draw , Photoshop, Adobe Illustrator Full vb. )etkin kullanabilen Baskı öncesi hazırlık konularında yeterli bilgiye sahip, Antalya' da ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Grafiker

 • İş AçıklamasıWeb satış sitesinin görsel çalışmaları ve ürün resimleri için; Adobe Photoshop ve Illustrator programlarını iyi derecede ve hızlı kullanabilen

  Aranan Niteliklerİş konusunda takipçi, ekip çalışmasına yatkın, Tasarım gücü ve görsel analiz yeteneği kuvvetli, Tam zamanlı veya part-time; Tercihen kendi bilgisayarı olan ve İngilizce bilen;

  Sektör: Kırtasiyecilik

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Digital Designer

  Net Danışmanlıkİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıWhat will you do? · Further develop the design of our app, generating creative yet simple designs for our upcoming features. · Work with our talented marketing team, comping up with unprecedented ideas for advertisements, social media, and much more. · Transform ideas into beautiful reality in the form of impressivevisuals that stand out.

  Aranan NiteliklerRequirements · A desire to make the digital world more beautiful. · University degree in a field applicable to digital design. · English, the universal language of design. · Humor · At least 2 years’ experience in design. · A portfolio containing mobile app UI/UX & graphic design. · Don’t be ordinary. Be different, even a bit crazy. · Masters & PhD in the art of multi-tasking. · Creativity so high that we will have to at times bring you back to earth. · Ability to use Photoshop, Illustrator & Sketch with your eyes closed.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker

 • Grafiker

  İstanbul Bilişimİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıÜlkemizin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan şirketimizin Çağlayan'da bulunan genel merkezinde görevlendirilmek üzere, CSS, Photoshop, illustrator programlarında tecrübeli HTML, Java konularında bilgili

  Aranan NiteliklerMesleki bilgi, becerilerini sürekli yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek geliştirme yetenek ve birikimine sahip, Anlık karar verebilme yeteneğine, alanında özgün, analitik değerlendirmeler yapabilen, iş dünyasında alanı ile ilgili boşlukları görebilecek açılımlar üretebilen, yenilikleri mesleki alanında özümseyerek takip edebilen, Kişisel bakım ve prezentasyonuna dikkat eden, Kendini anlatma ve mesleki konu sunumunda dil yeteneklerini güzel kullanabilen, İstikrarlı, Prensipli, Karakterli Çalışma Ahlak ve Yetkinliğine Sahip, Mesleğini severek yapan ve uzun süreli mesleki plan, program ve istikrar donelerini iş dünyası tecrübelerinde taşıyan, İş dünyasında istikrarlı, düzenli, uzun süreli iş geçmişine sahip referansları olan, Prensipli, sistemli, planlı, metodlu, raporlu çalışma disiplinlerine sahip, Profesyonel çalışma kültür ve iş dünyası tecrübelerine sahip, Çalışmayı seven, üretmekten mutluluk duyan, Takım çalışmasına uyumlu, ekip ruhuna sahip, Reklamcılık ve tasarımcılık yönü kuvvetli, Çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker, Uzman, Web Designer, Web Master

 • Web & Grafik Tasarım Uzmanı

  Evidea.comİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıE-ticaret sektöründeki evidea.com’un Kadıköy / Koşuyolu'ndaki merkez ofisinde bizimle birlikte çalışacak, öncelikli olarak web sitemiz olmak üzere tüm dijital görsel, banner, mailing ve baskı tasarımlarından sorumlu olacak ekip arkadaşı arıyoruz! Büyüyen ekibimizin en yaratıcı üyelerinden biri olmak için hemen başvur!

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun - En az 3 yıl web ve grafik tasarım tecrübeli - Hem dijital hem basılı çalışmalardan oluşan portfolyo sahibi - İyi derecede HTML CSS bilgisi olan - Tercihen e-ticarette daha önce deneyim kazanmış - UX/UI tecrübeli - Yaratıcılığı içine sığmayan, tasarımlarıyla kendinden söz ettiren - Enerjik, dinamik ve ekip içinde her zaman sevilen yeni ekip arkadaşımızla tanışmak istiyoruz! 'Benim!' diyorsan, şimdi başvur!

  Sektör: E-Ticaret, Yapı Malzemeleri, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Grafiker, Tasarımcı, Sanat Yönetmeni

 • İş AçıklamasıYurt içi ve yurt dışında betonarme ve çelik proje işlerinde hizmet veren firmamıza "Betonarme ve/veya Çelik projelerin çiziminde" çalıştırılmak üzere "deneyimli" inşaat teknikerleri/ressamları alınacaktır.

  Aranan NiteliklerBetonarme ve/veya çelik konstrüksiyon projelendirme işlerinde deneyimli, İyi derecede Autocad bilen, Takım çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi olmayan , Betonarme ve Çelik projelerin "çiziminde" çalıştırılmak üzere 'deneyimli inşaat teknikerleri/ressamları' aranmaktadır

  Sektör: İnşaat, Mimarlık, Mühendislik

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tekniker, Teknisyen, Eleman, Uzman

 • İş AçıklamasıÜç ayrı markaya sahip şirketimizde; Hem Kreative Direktörümüze dekupe , rötüş vs. gibi Grafik işlerinde, E-Ticaret Bannerları gibi tasarım işlerinde Asistanlık yapacak, hem de şirketimizin website ve sosyal medya hesaplarının takibini ve güncellemesini yapacak çalışma arkadaşı arıyoruz..

  Aranan Nitelikler1.Matbaacılık ve baskı teknikleri konusunda deneyimli, 2.Adobe Photoshop, İllustratör , İndesign, FreeHand Programlarına hakim, 3.Microsoft Office programlarını (Word, excel, powerpoint, outlook vs) kullanabilen 4.Websitelerin ve sosyal medya hesaplarının takibini yapacak kadar Web uygulamalarına ve teknolojilerine vakıf, 5.Askerliğini yapmış ( Erkek adaylar için), 6.Minimum 2 sene deneyimli, 7.Anadolu yakasında ikamet eden, 8.Tercihen İngilizce bilen adayların değerli başvurularını bekliyoruz...

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Grafiker, Dijital Pazarlama Uzmanı

 • Tasarım Uzmanı

  Giovane G. Designersİstanbul Avrupa 13 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıErkek Giyim Sektörününün Öncü ve Yükselen Markası Giovane G. Designers Genel Merkezinde görevlendirilmek üzere "Tasarım Uzmanı" arıyor;

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu Tercihen İngilizce bilen Alanında en az 2 yıl deneyimli Photoshop, Freehand, Indesign, Adobe, Illustrator gibi Grafik tasarım programlarına hakim Moda sektörü ve zincir mağazacılık alanlarında uygulamalar geliştirebilen Verilen ön bilgiler doğrultusunda yaratıcı çalışmalar yapabilecek Takım çalışmasına yatkın ve insan ilişkilerinde iletişim becerisi yüksek Çözüm odaklı ve analitik düşünce gücüne sahip Motivasyonu yüksek Sorumluluk bilincine sahip Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip Kumaş ve kalıp bilgisine sahip Yenilikçi ve özgün tasarım ruhuna sahip Dünya trendlerini yakından takip eden, yurtdışı ve yurtiçi moda fuarları konusunda deneyimli Koleksiyon sürecini takip ederek düzenli ve planlı işleyişini sağlayabilecek Teknik dosyaları oluşturabilecek Hedef müşteri kitlesine uygun tarzda özgün tasarımlar yapabilecek Tüm olası Grafik uygulamalarında destek verebilecek Üretim ve sürüçlerine hakim Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

  Sektör: Diğer, Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Web Designer

 • Dizgi/ Mizanpaj Personeli

  Magma Çeviri Yönetimiİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 15 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıFirmamı tasarım departmanında görevlendirilmek üzere " Dizgi / Mizanpaj " elemanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler* Indesing, Ouark, IIIustrator, Photoshop ve Frame Maker programlarını iyi derecede kullanabilen, * On parmak klavye kullanma özelliğine sahip, * Tercihen daha önce kullanım klavuzu dizgisi yapmış, * Alanında en az 2 yıl deneyimli, * Esnek çalışma saatlerine uygun, Bayan çalışma arkadaşarı aramaktayız.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Ajans

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıE-ticaret sektöründeki evidea.com’un Kadıköy / Koşuyolu'ndaki merkez ofisinde bizimle birlikte çalışacak, öncelikli olarak web sitemiz olmak üzere tüm dijital görsel, banner, mailing ve baskı tasarımlarından sorumlu olacak ekip arkadaşı arıyoruz! Büyüyen ekibimizin en yaratıcı üyelerinden biri olmak için hemen başvur!

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun - En az 1 yıl grafik tasarım tecrübeli - Hem dijital hem basılı çalışmalardan oluşan portfolyo sahibi - İyi derecede Photoshop, HTML, CSS bilgisi olan - Tercihen e-ticarette daha önce deneyim kazanmış - Yaratıcılığı içine sığmayan, tasarımlarıyla kendinden söz ettiren - Enerjik, dinamik ve ekip içinde her zaman sevilen yeni ekip arkadaşımızla tanışmak istiyoruz! 'Benim!' diyorsan, şimdi başvur!

  Sektör: E-Ticaret, Mağazacılık / Perakendecilik, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Grafiker, Uzman Yard, Tasarımcı

 • İş AçıklamasıMetal Sektörüne hizmet vereni firmamıza Metalıx bilen çizim ile ilgili personeller alınacaktır.

  Aranan NiteliklerMetal-Aluminyum sektöründe çalışmak üzere Autocad ve tercihen diğer çizim programlarını bilen Tercihen Kağıthane civarında ikamet eden deneyimli tekniker aranmaktadır.

  Sektör: Alüminyum, Diğer

  Pozisyon: Teknik Ressam, Uzman, Uzman Yard, Tekniker

 • Grafiker

  Beyin Takımı Reklamcılıkİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 15 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıGenel konsepti tarafımızca oluşturulan reklam tasarımlarının, diğer kurumsal, promosyonel materyallerin, görsel zenginliğe sahip olarak finalize edilmesi. Adobe Photoshop, Adobe Illustrator ve Adobe Indesign programlarını macintosh platformunda iyi derecede kullanmak. Pleksi, forex, vb malzemeleri tanımak ve bu malzemeler ile üretilecek projelerin üretim çizimlerini yapmak. Reklamcılık sektöründe, grafik aşamasından baskı aşamasına kadar olan süreci hazırlamak ve takip etmek

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin Grafik veya Görsel İletişim Tasarımı bölümlerinden mezun, Adobe photoshop, Illustrator ve İnDesign, programlarını macintosh platformunda iyi derecede kullanabilen MS Office programlarını kullanabilen, Hızlı ve etkin çalışabilen, baskı malzemeleri konusunda tecrübeli Görsel, tasarım, yaratıcılık yönü güçlü ve kreatif gelişmeye açık, Konuyla ilgili yayınları ve gelişmeleri takip eden, Grafik bakış açısına sahip, Disiplinli, iş takibi,organizasyon ve planlama becerisi gelişmiş,

  Sektör: Reklamcılık

  Pozisyon: Grafiker

 • Grafik Tasarım Elemanı

  Furkan Groupİstanbul Avrupa 15 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıAdobe illustrator ve Adobe photoshop programlarına çok iyi derecede bilen. Tasarımda hayal gücüne güvenen. Karakalem ve çizim çalışmaları yapabilen. Yeni karakterler oluşturabilecek. Macintosh bilgisayar ortamında çalışabilecek.

  Aranan NiteliklerGrafik,Tasarımda En Az 2 Yıl Deneyimli. Grafik Tasarım ve İlgili Bölümlerden Mezun. Bahçelievler ,Bakırköy ,Şirinevler, Sefaköy, Küçükçekmece,Başakşehir, Avcılar tarafında oturan Bayan Eleman Aranmaktadır.

  Sektör: Oyuncak

  Pozisyon: Web Designer, Tasarımcı, Sorumlu, Eleman

 • İş Açıklamasıİnkılâp Kitabevi Yenibosna merkez binamızda bulunan Matbaa Tesisimizde Fuji XMF ve Grafik tasarım programı kullanarak çalışmak üzere " CTP Montaj - Grafik Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerFuji XMF programını aktif kullanabilen, Montaj yapabilen ve Grafik tasarım programlarına hakim, DynasStrip ve İndesign programlarına hakim, Matbaacılık sektöründe, ilgili pozisyonda minimum 2 yıl tecrübeli, Çalışkan, dikkatli ve sorumluluk sahibi, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Gerektiğinde fazla mesai yapmaya engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Bay

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Yayıncılık

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Grafiker, Operatör, Uzman

 • Grafik Tasarım Grup Lideri- IKEA Kartal

  IKEAİstanbul Anadolu 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıYerel piyasadaki ev yaşamı ve alışveriş davranışları hakkındaki bilgileri kullanarak rahat bir alışveriş deneyimini destekleyen mağaza iletişimi stratejileri geliştirir, uygular ve değerlendirir. Tüm mağaza iletişimlerinin, IKEA görsel iletişim dili prensiplerini destekleyen bir şekilde olmasını sağlar ve bu iletişimlerin planlama ve uygulama süreçlerinden sorumludur. İşi geliştirmek ve uzun vadeli karlılığı desteklemek için marka ve mağaza iletişimi konusunda departman aksiyon planının gelişimine aktif bir şekilde destek verir; İç Mekan ve Görsel Tasarım ekibi ve diğer fonksiyonlarla birlikte kararlaştırılmış planları uygular. Grafik ekibinin; ülke stratejilerini, global araçları ve en iyi örnekleri kullanarak mağaza iletişimini üretirken ve uygularken iyi görsel denge ve tutarlılık, kalite ve sadelik, maliyet odaklılık ve sürdürülebilirlik ile çalışmasını sağlar.

  Aranan NiteliklerTasarım alanında veya perakendede edinilmiş en az 5 yıllık iş deneyimi Üniversite mezunu; tercihen Grafik bölümü İngilizce bilgisi Tercihen yöneticilik tecrübesi Mac ortamında Indesign/ Illustrator programlarında uzmanlık sahibi Grafik tasarım araçlarının kullanımında somut deneyim Gelişmiş zaman organizasyonu ve zaman planlama becerileri Perakende ev dekorasyonu ve trendler hakkında güncel bilgi Ekip çalışmasına yatkınlık, hızlı harekete geçme kabiliyeti Etkin iletişim ve sunum becerisi Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Takım Lideri

 • İş Açıklaması· Web site tasarımları yapmak. · Mobil uygulama arayüzlerini (ios/android) tasarlamak. · Yazılım arayüz tasarımlarını yapmak. · Logo tasarımı yapmak. · Sosyal medya sayfa tasarımları yapmak. · Banner - Landing Page tasarımları yapmak. · Kendi iştiraklerimizin kurumsal kimlik çalışmalarını planlamak. · Gerektiği durumlarda müşteri toplantılarına katılmak. · Kendi işlerinin takibini yapmak. · Yapılan çalışmaları raporlamak.

  Aranan Nitelikler· Yaratıcı fikirler üreten ve uygulayabilen, · Tercihen üniversitelerin Güzel Sanatlar fakültesinden mezun, · Farklı dijital platformlar için özellikle Web, Mobil ve Sosyal medya için arayüz geliştirmiş, · Mobil platfomlarda hangi boyutlarda çalışılacağını ve ios/android fonksiyonel farkını bilen, · Bootstrap Grid konusunda tecrübeli, · Günümüz web ve mobil tasarım trendlerini takip eden, farklı mobil platformlar için gerekli tasarımsal koşulları uygulayabilen, · Dijital projeler için yaratıcı konsept geliştirebilen ve kurgulayabilen, · Yeni teknolojileri kullanabilen, · Tercihen wireframing konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, · Sketch kullanabilen, · Zeplin, inVision gibi uygulamalar hakkında bilgi sahibi, · Sektörel gelişmeleri ve tasarım trendlerini takip eden, · İşini severek yapan, · Sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerileri yüksek, · Mazeret üretmeyen çözüm arayan, · İngilizce bilen, · Proje yönetim araçlarını kullanmaktan sıkılmayan, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 1 sene tecili olan, · Portfolyonuzu(behance, şahsi blog vb.) link veya ek olarak başvurunuza mutlaka ekleyiniz.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Grafiker, Sanat Yönetmeni, Web Designer, Uzman, Sorumlu

 • Grafiker

  Enkay Groupİstanbul Anadolu 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıMarkaların görsel iletişim tasarımı çalışmalarından sorumlu olmak, Satış noktalarına görsel materyallerin tasarımını ve/veya uygulamasını yapmak, Satış noktası görsel materyallerin (fiyat etiketi, dijital baskı, ofset baskı, cam giydirme vb.) üretilmesi için fiyat araştırması yapmak,

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Indesign, freehand vb. tasarım programları konusunda uzman, Renk ayrımı, baskı teknikleri, kreatif tasarım konularında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri gelişmiş, Pazarlama ve Marka İletişimi Yönetimi konusunda temel bilgi sahibi Sonuç odaklı, kendini ve işini yönetebilen, insiyatif alabilen, Planlama ve organizasyon kabiliyeti gelişmiş, çoklu görev yönetimi yapabilen.

  Sektör: Beyaz Eşya, Dayanıklı Tüketim Malları, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıBiges A.Ş. Şişli Merkez ofisi Pazarlama Departmanında görev almak üzere, Grafik Tasarım Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Sosyal medya ve diğer dijital mecralar için görsel içerik üretmek ve yayına almak, Şirketin ihtiyaçları doğrultusunda banner, ürün, kampanya v.b. konularda dijital görselleri hazırlamak, Kataloglar, fiyat listeleri, broşürler gibi basılı dokümanları tasarımını yapmak, Üçüncü partiler tarafından hazırlanan görsellerin/numunelerin kurumsal kimlik standartlarına uygunluğunu kontrol etmek.

  Aranan NiteliklerYaratıcı yönü gelişmiş ve tasarım trendlerini yakından takip eden, Adobe Photoshop, Indesign ve Illustrator‘a hakim, Temel düzeyde HTML, CSS bilgisine sahip, Tercihen temel düzeyde fotoğrafçılık bilgisi olan, Benzer bir pozisyonda 1-2 yıl tecrübesi olan, Enerji düzeyi ve motivasyonu yüksek, yoğun iş temposundan keyif alan, Planlama ve Organizasyon becerisi yüksek, İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı yaklaşımlarla karar alabilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için, askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Grafiker, Tasarımcı

İş Habercisi - Grafik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?