Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Grafik İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Grafik
 • İş AçıklamasıGrafik Tasarım Teknisyeni; Ar-Ge OEM bölümünde mavi yakalı olarak görev alacak

  Aranan NiteliklerAvrupa'nın teknoloji üssü Vestel Beyaz Eşya Sanayi ve Ticaret A.Ş.'de  Arge biriminde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz: •         Meslek Yüksek Okullarının Grafik Tasarım bölümünden mezun, •         Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, •         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adaylar aranmaktadır.  

  Sektör: Beyaz Eşya

  Pozisyon: Grafiker

 • İş AçıklamasıDenim/Dış Giyim üretim ve ihracatı yapan firmamızın, Lazer Tasarım Departmanında "Lazer Tasarım Sorumlusu" pozisyonunda görev alacak takım arkadaşı aramaktayız... Denim Lazer makinesi ile müşteri istekleri doğrultusunda desen, çizim, yıpratma v.s. işlemlerini yapmak, Yeni trendler çerçevesinde koleksiyon oluşturmak.

  Aranan NiteliklerBu alanda en az 2 yıllık bilgi ve deneyime sahip, Denim kuru işlem teknikleri konusunda bilgi sahibi, Jeanologia eMark programına hakim, Photoshop,illustrator ve coreldraw programlarını iyi derecede kullanabilen, Görsel analiz yeteneği kuvvetli, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Yazılı ve sözlü ifade yeteneği güçlü, Araştırmacı ve yenilikçi bir yapıya sahip, Erkek adaylar için, askerliğini tamamlamış, Bay/Bayan takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Yönetici, Yetkili, Uzman, Tasarımcı, Sorumlu

 • Moda Tasarımcısı

  John Frankİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıKoleksiyon oluşumunda görev alacak yaratıcı vizyoner ve basarı hedefi olan takım arkadaşları arıyoruz

  Aranan Niteliklerfirmamız tasarım departmanında çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.. 4 yıllık moda tasarımı lisans programı mezunu, uluslararası kaynakları takip ve analiz edebilecek digital baskı ve desen grafik tasarımında deneyimli veya yetenekli İyi derece ingilizce bilen, Adobe photoshop ,illustrater vb programları ii düzeyde kullanabilen, Takım çalışmasına uyumsaglıyacak , eglenerek çalışabilecek, Genç , dinamik ,vizyonlu ve başarma istegi olan arkadaşlar ,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker

 • Grafik Tasarımcı

  Happy İnsan Kaynaklarıİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz iletişim sektöründe hizmet veren reklam ajansı müşterimiz için "Grafik Tasarımcı" arıyoruz.​ Dijital ve baskılı işlerde süreçlere hakim, Verilen briefler doğrultusunda Grafik Tasarım yapmak ve uygulamak,

  Aranan Nitelikler​ En az 2 yıl reklam ajansı deneyimli Grafik Tasarım programlarına hakim, (Adobe Series) Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Analitik düşünme yapısına sahip, Planlı ve sistemli çalışma disiplini ve sorumluluk duygusuna sahip, Pozitif iletişim yetkinliği ve çözüm sonuç odaklı, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adayların askerlikle ilişiğinin olmaması, İstanbul Anadolu (Kadıköy) bölgesine ulaşım sorunu olmayan, "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Sektör: Danışmanlık, Ajans

  Pozisyon: Grafiker, Tasarımcı

 • İş AçıklamasıORJIN Yazılım' a ait kurumsal web sitesi (www.orjin.net) için gereken arayüz ve tema değişikliklerini gerçekleştirerek, içeriğin güncel tutulmasını sağlayacak, Firmamıza ait dergi, broşür, afiş, katalog, dijital görsellerin tasarımı ile diğer grafik çalışmaların hazırlanmasını ve takibini yapabilecek, Görsel tasarım ve web yayıncılığı konularında deneyimli, Çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler- Bursa' da ikamet eden - Çalışmalarında kaliteye ve ayrıntıya önem veren - Daha önce hazırladığı çalışmaları referans gösterebilecek http://www.orjin.net ve http://www.birhost.net sitelerimizi ziyaret ederek, firmamız ve sağladığımız hizmetler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, E-Ticaret, Yayıncılık

  Pozisyon: Grafiker, Web Designer, Web Developer, Web Master

 • İş AçıklamasıVerilen işin üretimden teslimatına kadar sürecini takip edebilecek. Yaratıcı yönü yüksek, yenilikçi, özgün tasarım yeteneği olan. Hızlı ve pratik çözümler üretebilecek '' GRAFİK TASARIMCI '' arıyoruz. ## NOT: Herhangi bir durum sebebiyle işten ayrılabilme ihtimali olacak adayların ilana başvurmamasını rica ediyoruz. Birlikte çalışacağımız arkadaşımızın devamlı ve kalıcı olmasını temenni etmekteyiz. ##

  Aranan NiteliklerVektörel çizim yeteneği iyi derecede olmalı Corel Draw,After Effects,photoshop,Illustrator,grafik tasarım,Adobe Premier,Freehand programlarına hakim, Web sitemizin banner, görseller, kampanyalar gibi anlık ve sürekli çalışmalarını yerine getirip, sitenin canlı ve aktif olmasını sağlayabilecek, Yönetmiş olduğumuz sitenin tasarım ve görsellerini hazırlayabilecek, Renk yönetimini iyi bilen, Tasarım gücü ve görsel analizi kuvvetli, Tasarım konusunda trendleri takip eden, görsel konsept tasarlama becerisi olan, Çözüm odaklı çalışabilen, sözlü ve yazılı iletişim becerisi olan, Planlama,önceliklendirme ve iş takibi becerisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Yeni trendleri takip eden, sorumluluk alabilen, dinamik, çalışkan, Sosyal medya reklam yönetimi hakkında bilgisi olan Karakalem çizimi bilen.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Grafiker, Tasarımcı

 • Grafiker

  B&G Storeİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıKurulduğu günden beri Çocuk Hazır Giyim Sektöründe önderliğini sürdüren, Türkiye genelindeki 70 mağazayı aşan satış noktası ile kaliteyi, modayı ve çocuk sağlığını yaşam biçimi haline getiren, anne ve babaların öncelikli tercihi B&G STORE'un merkez ofisinde görevlendirilecek ; firmamızın reklam bölümünde sorumluluk alabilecek, yaratıcı ve yeniliklere açık çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerGrafik programlarını kullanabilen (Photoshop – illistrator – indesign- CorelDraw ) - Üniversite mezunu (Tercihen Güzel Sanatlar ve Grafik bölümü), TASARIMCI VE STİLİSTLERİ ÇİZİM-BASKI KONUSUNDA DESTEKLEYECEK** Grafik Tasarım konusunda tercihen 1 yıl deneyimli Web tasarımı güncellemesi yapabilecek, Sonuç odaklı çalışabilecek - Yoğun İş Temposuna Ayak Uydurabilen - Organizasyon ve zaman yönetimi becerisine sahip, - İletişim becerisi gelişmiş, Ekip çalışması, planlama ve organize etme, iş takibi ve sonuçlandırma, sorumluluk alabilen. GRAFİKER arıyoruz.

  Sektör: Halkla İlişkiler

  Pozisyon: Grafiker

 • Grafik Tasarım-Stajyer

  Sardunya Gıdaİstanbul Anadolu 21 Ekim 2017

  İş Açıklaması1976 yılından bu yana yalnızca gıda üretimi ve hizmeti alanında faaliyette bulunan, müşteri memnuniyeti, personel eğitimi ve gıda güvenliği çalışmaları ile yemek sektörünün kalite çıtasını sürekli yukarı çekmeyi hedefleyen, kaliteyi ve insan sağlığını önemseyen bir catering firmasıyız. Çeşitli projelerimizde yer almak üzere, bizimle aynı ilkeleri benimseyecek ve o doğrultuda çalışabilecek Yetiştirilmek üzere Grafik-Tasarım Stajyeri aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden haftanın en az 3 günü staj yapabilecek, Tercihen zorunlu stajı olan, Adobe İllustrator,Photoshop,İndesign programlarına hakim ve etkin kullanabilen, Ümraniye ve civarında ikamet eden, İletişimi kuvvetli ve kendini iyi ifade edebilen

  Sektör: Catering

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıŞirketimizin İstanbul Şişli' de bulunan Turizm Organizasyon Hizmetleri kapsamında Grafik Tasarım Yönetici Yardımcısı kadrosunda görevlendirilecek genel niteliklerde belirtilen özelliklere sahip Bay personel arayışımız mevcuttur.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Grafik Tasarım ve Görsel İletişim tasarımı vb. bölümlerinden mezun, Reklam ajansında veya benzeri alanda en az 3 yıl tecrübeli, Müşteri odaklı projelerde yer alıp ,yeni tasarımlar geliştirmek, Tasarımların üretim süreçlerinin takibini yapmak, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, InDesing, gibi tasarım programlarına hakim Tercihen 3D max program bilgisi olan, Konusunda portfolyo sunabilecek, Daha önce hazırladığı çalışmaları referans gösterebilecek Özellikle Sahne, podyum, dekor alanlarında tasarım gücü ve görsel analiz yeteneği kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, hızlı ve yaratıcı Sorumluluk bilincine sahip ve iletişimi güçlü olmak, Ekip Çalışmasına yatkın ve esnek çalışma saatlerine uygun, Tercihen İngilizce bilen, Istanbul’da ikamet eden Askerlik görevini tamamlamış Bay çalışma arkadaşı aranmaktadır İş başvurusunda bulunan adayların görüşmeye portfolyo ile birlikte gelmeleri gerekmektedir.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Adayı, Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıSosyal medya ve dijital pazarlama faaliyetleri için gerekli olan görsellerin kurumsal kimlik çerçevesinde hazırlanması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen e-ticaret şirketlerinde en az 1 yıl deneyimli, Sosyal medya ve dijital pazarlama görsel standartlarına hakim, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Flash programlarına hakim, Gif ve orta düzeyde video yapabilen, Yaratıcılığına güvenen, portfolyo gösterebilecek, Grafik tasarım uzmanı olarak tasarım yeteneğine sahip, yaratıcı, yenilikçi, motivasyonu yüksek, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli. Takım çalışmasına yatkın ve detaylara önem veren, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, Görsel tasarım ve içerik geliştirme konusunda deneyimli, Dijital alanda özellikle interaktif kampanya, sosyal medya kampanyası ve web sitesi tasarımı alanlarında deneyimli, Yetiştirilmek üzere personel aranmamaktadır. İşinin ve görevlerinin tüm sorumluluğu kendisine ait olacaktır

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, E-Ticaret

  Pozisyon: Grafiker, Web Designer, Web Developer, Web Master

 • İş AçıklamasıZücaciye sektörünün bilinen ve öncü konumda olan markası ile faaliyet gösteren firmamızın, Haramidere'de bulunan Genel Merkezi'nde görev alacak; Ürün tasarımlarımız için çeşitli baskı teknikleri ile illüstrasyon ve desen yapabilecek, Yüzey modeli taslakları ve patternleri geliştirebilecek, Çeşitli programlarda fotoğraf rötuşlama yapabilecek, Afiş ve reklam görselleri hazırlayabilecek, Ambalajlar için grafik geliştirecek, Kataloglarımızı güncelleyecek Grafik Tasarımcı ekip arkadaşı arayışımız bulunmaktadır. **CV'nize portfolyonuzu eklemenizi rica ederiz.

  Aranan NiteliklerGüzel Sanatlar Fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun, Adobe InDesign, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop programlarını iyi derecede bilen, Tercihen İngilizce bilen, Tablet kullanabilen, Illustrasyon yapabilen, Baskı hazırlık konusunda bilgili, Katalog hazırlayabilen, Görsel yönü kuvvetli, Özgün tasarım yeteneğine sahip, Ürün fotoğrafı düzenleme ve ürünü iyi vurgulama konusunda yetenekli, Detaylara önem veren, Tasarım trendlerini ve yenilikleri takip eden.

  Sektör: İmalat, İthalat/İhracat, Toptancılık

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker, Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıSosyal ve toplumsal sorumluluk bilinci içerisinde, genel katılıma açık, kişilere özel sertifikasyon ve eğitim programları ile danışmanlık hizmetleri sunan BMATurkey İçin yarı zamanlı ve tam zamanlı, tecrübeli ve yetiştirilmek üzere aşağıdaki branşlarda ve özelliklerde iş arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTürkçeyi doğru kullanabilen ve diksiyonu düzgün Dinamik ve bakımlı Ekip çalışmasına yatkın Dış görünüşüne özen gösteren Sosyal ve ikna kabiliyeti yüksek

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Yetkili, Uzman

 • Sosyal Medya ve Web Yöneticisi

  Mahir Bilişimİstanbul Avrupa 21 Ekim 2017

  İş AçıklamasıSOSYAL MEDYA VE WEB YÖNETMENİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINI YÖNETECEK İNTERNET VE SOSYAL MEDYADA REKLAM YÖNETEBİLECEK WEB DİZAYNI VE GÜNCELLEMELERİNİ GERÇEKLEŞTİREBİLİCEK GRAFİK VE TASARIM UZAMANI

  Aranan NiteliklerSOSYAL MEDYA HESAPLARINI YÖNETECEK İNTERNET VE SOSYAL MEDYADA REKLAM YÖNETEBİLECEK WEB DİZAYNI VE GÜNCELLEMELERİNİ GERÇEKLEŞTİREBİLİCEK GRAFİK VE TASARIM UZAMANI AVRUPA YAKASI ESENLER E YAKIN OLMASI

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Elektrik ve Elektronik, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Sosyal Medya Uzmanı, Grafiker, Bilgisayar Programcısı

 • Grafiker

  Zer Groupİstanbul Avrupa 20 Ekim 2017

  İş AçıklamasıMerkezi İstoç’ta bulunan firmamızın basılı işler ve internet birimlerinde çalışmak üzere aşağıda ki tanımları karşılayabilecek Grafiker arıyoruz. Verilen briefing üzerinden ambalaj, kutu, insert, katalog, reklam görselleri, internet banner görselleri vb. tasarımları yapacak, Gerekli baskı öncesi hazırlıkları yapacak, E-ticaret sitesinde kullanılmak üzere ürün çekimlerinin görsellerini istenilen boyutta ve re-touch’lu hale getirecek, E-ticaret sitesinde ve sosyal medya paylaşımlarında kullanılmak üzere banner vb. görselleri hazırlayacak, İyi bir arşivleme ile dökümanların ulaşılabilirliğini koruyacak, Tasarımları tamamlanan işlerin, baskı sürecini ve bitişini takip edecek,

  Aranan NiteliklerAdobe Illustrator programını iyi derecede kullanabilen, vektörel çizimlere oldukça hakim, Adobe Photoshop programını iyi derecede kullanabilen, gerektiğinde profesyonel dekupe, mock-up, re-touch ve manipülasyon yapabilen, Adobe In-Design programını iyi derecede kullanabilen, yıllık insert ve katalog işlerini profesyonelce hazırlayabilecek, E-ticaret tasarımları için kullanıcı arayüzlerine hakim, satış odaklı banner vb. görseller hazırlayabilecek, Tasarımda yaratıcılığı ön planda olan, tasarım gücü kuvvetli, Matbaa ve baskı öncesi hazırlıklara hakim, İş takibi, sonuçlandırma, sorun çözme becerilerine sahip, E-ticaret ve Basılı işler konusunda en az 4 yıl tecrübeli, Tercihen profesyonel fotoğraf çekimi, ürün stüdyo fotoğrafçılığı konusunda deneyimli, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Grafiker ekip arkadaşları arıyoruz. İlgili maddeleri tümüyle karşılayan arkadaşların başvurularını beklemekteyiz.

  Sektör: E-Ticaret, Reklamcılık

  Pozisyon: Grafiker

 • Grafiker

  Gürkar İnşaat Mimarlık Reklamİstanbul Avrupa 21 Ekim 2017

  İş AçıklamasıTABELA - CEPHE GİYDİRME - ARAÇ GİYDİRME - AFİŞ İMALATI YAPAN FİRMAMIZDA PHOTSHOP - CORELDRAW BİLEN İKİLİ DİYALOGLARI GÜÇLÜ YÖNETİCİ VASFI OLAN GRAFİKER ARAMAKYATIZ.

  Aranan NiteliklerPHOTOSHOP İYİ BİLEN COREL DRAW İYİ BİLEN İKİLİ DİYALOGLARI GÜÇLÜ İŞ ARKADAŞLARI

  Sektör: Açık Hava Reklamcılığı

  Pozisyon: Grafiker

 • Art Direktör

  CVPLUS Search & Selectionİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlenmiş olduğumuz kendi alanında sektör lideri müşterimiz için "ART DIRECTOR" arıyoruz. Sosyal medya departmanında yer alacak pozisyon, dijital uygulamaların tasarımından ve operasyonel süreçlerin takibinden sorumlu olacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Güzel Sanatlar, Görsel İletişim Tasarımı veya Grafik Tasarım bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda min. 3 yıl deneyimli, Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign programları konusunda tecrübeli, İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, Tercihen Adobe After Effects ve Premiere programlarını kullanabilen, Çalıştığı markaların konseptine uygun şekilde tasarımlarını şekillendirebilecek, Yaptığı işin sürecini takip eden ve sorumluluğunu alan, Hızlı ve efektif ve çözüm odaklı çalışan, Güncel tasarım trendlerini, deadlineları takip eden, Takım çalışmasına yatkın, Yaratıcı ve çok yönlü düşünebilen, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Medya, Ajans, Sanat

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sanat Yönetmeni, Tasarımcı

 • İş AçıklamasıGrafik Tasarım departmanımızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'Grafik Tasarım Asistanı' pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - Tercihen alanında en az 1 yıl deneyimli, - Adobe Photoshop, Illustrator ve Indesign gibi grafik tasarım programlarına hakim, - Macintosh İşletim Sistemi’ni kullanabilen, - Baskı öncesi hazırlık ve renk konularında yeterli bilgiye sahip, - Yaratıcı yönü kuvvetli ve detaylara önem veren, - Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip, - MS Office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, - Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Ekip çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler- Görsellerin talep edilen ölçülerde uyarlanması ve baskıya hazır hale getirilmesi, - Kurumsal kimlik çalışmalarının hazırlanması, - Dergi ve dizgi süreçlerinin takip edilmesi.

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Asistan

 • İş AçıklamasıGüneşli ' deki Fabrikamızda görevlendirilmek üzere ,

  Aranan Nitelikler*Tercihen Üniversitelerin Grafik Tasarım bölümünden mezun, * Adobe photoshop proğramlarına hakim * Tecrübeli , *Dikkatli, titiz ve detaylara önem veren, *Ekip çalışmasına yatkın, yenilikçi ve sonuç odaklı, *Aldığı işi baştan sona takip edebilecek, işin sorumluluğunu alarak gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyabilen, * Grafiker aranmaktadır.

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta, Mağazacılık / Perakendecilik, Dış Ticaret

  Pozisyon: Teknik Ressam, Grafiker, Müşteri Temsilcisi

 • Grafiker

  Pakay Matbaacılık ve Ambalajİstanbul Avrupa 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıOfset baskı öncesi hazırlık süreçlerini (tasarım, film çıkış, bıçak, kalıp, montaj, vb.) hazırlamak, Corel, Freehand, Photoshop, Illustrator programlarını iyi derecede kullanmak,

  Aranan NiteliklerBeylikdüzü bölgesinde kutu ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesine ofset matbaa deneyimi olan GRAFİKER alınacaktır. Baskı süreçleri konusunda bilgi ve tecrübesi olan, Planlı, hızlı ve sorumluluk sahibi, Aktif B tipi sürücü ehliyetli.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, İmalat, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker

 • İş AçıklamasıProje departmanında standartlara uygun tasarımda yeni ArGe projelerinin çizimi, Siparişi alınan makinelerin, imalata ve montaja yönelik çizim çalışmalarının gerçekleştirilmesi, Mevcut ürünlerde iyileştirmeler yapılması,

  Aranan NiteliklerÜniversite, MYO Makine Konstrüksiyon bölümlerinden veya Teknik Eğitim Makine Konstrüksiyon Öğretmenliği bölümlerinden mezunu, Analitik düşünebilen ve çözüm üretebilen, inisiyatif kullanabilme yetisine sahip olan, Bilgi ve tecrübesini geliştirme, mesleğinde ilerleme hedefi olan, İnsan İlişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın olan, MS. Office (Word, Excell) programlarını, Solid Works programlarını kullanımında en az 5 yıl deneyimli olan, Sigara kullanmayan, İstanbul Anadolu yakasında Kartal-Kadıköy-Çekmeköy arasındaki lokasyonda ikamet eden bay veya bayan eleman (Erkek elemanların askerliğini yapmış olması gerekmektedir).

  Sektör: Makine, Metal Sanayi

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıSpor perakende sektörünün lideri Yalı Spor'un Çiğli merkez ofisinde görevlendirmek üzere; - Online ve offline mecralarda kreatif ve dijital konusunda deneyimli, - Özgün tasarım yeteneğine sahip, görsel algısı güçlü, yaratıcı çalışmalar yapabilecek, - Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign programlarına hakim, - Spor modasını takip eden, spor markalarının grafik çalışmalarına hakim, - Dijital mecraları ve dijital reklamları takip eden, bu platformlara uygun kampanya çalışmaları hazırlayabilecek, - Brief doğrultusunda mailing, web banner gibi materyaller hazırlayabilecek Grafiker aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler- Üniversite mezunu, - Tercihen İngilizce bilen, - Aynı görevde en az 2 yıl deneyimi olan, -Takım çalışmasına yatkın, - Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayacak, - İzmir'de ikamet eden, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Grafiker

 • Grafiker

  Kiğılıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli Bugün

  İş AçıklamasıTürkiye'nin Erkek Giyim Markası Kiğılı olarak çağdaş, akılcı ve başarılı erkeklerin tercih ettiği Türkiye’nin erkek giyim markasıyız. Yıllara meydan okuyan yenilikçi vizyonumuz ve dünya standartlarındaki koleksiyonlarımız ile her zaman kentli profesyonellerin vazgeçilmezi olmayı sürdürüyoruz. Kurulduğumuz günden bugüne koşulsuz müşteri memnuniyeti amacıyla çalışıyor, bu başarımızı bugün Türkiye sınırlarının ötesine taşımanın haklı gururunu yaşıyoruz. Kiğılı olarak, erkek giyimi denince akla gelen ilk 10 küresel markadan biri olmayı hedefliyoruz. Biliyoruz ki, en büyük değerimiz çalışanlarımızdır. Siz de Kiğılı ekibine katılarak, bir dünya markası olma hedefine birlikte yürümeye hazır mısınız? Marka Direktörlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere "Grafiker" arayışındayız. Firmaya ait kampanyalar, dijitaller ve mağazalara ait görsellerin hazırlanması, Baskı süreçlerinin takip edilmesi.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Grafik veya Görsel İletişim Tasarımı bölümlerinden mezun, Adobe Photoshop, Illustrator, Adobe Lightroom, InDesign programlarına hakim, Mac ve iOS kullanımında sorunsuz, Temel matbaa, dijital baskılar ve malzemeleri konusunda bilgili, Alanında, tercihen perakendecilik sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Özellikle görsel tasarım ve yaratıcılık yönü güçlü, Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, Hızlı ve etkin çalışabilen, araştırmacı, trendleri takip eden ve detaylara önem veren, Dijital Mecraların tasarım dünyalarına hakim, Sosyal medya içerik türlerine ve banner/web tasarımlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Grafiker

 • İş AçıklamasıGenç odası üretimi yapan mobilya firmamızda çalışmak üzere “Sosyal Medya ve Grafik Tasarım Uzmanı” aramaktayız; Sosyal medya için yaratıcı içerikler yada fikirleri üretebilecek, Markaya ait internet sitelerinin kontrolünü sağlayabilecek, içerik girişi ve takibini yapabilecek, Fotoğraf, grafik ve diğer tüm görsel materyallerin hazırlanması, tasarımı, web sitelerine uyarlanması konusunda bilgi sahibi,

  Aranan NiteliklerPhotoshop, Illustrator, Corel Draw gibi programlardan en az birini kullanabilen, Sosyal medya yönetimi hakkında deneyimli, Google Adwords, Facebook Ads , SEO ve E-mail marketing konularına hakim, online reklam kampanyaları, viral pazarlama, sosyal medya pazarlama, sosyal medya uygulamaları konularında bilgi sahibi, Yukarıdaki konularda hizmet alınan 3. Parti ajanslarla ilişkileri yönetebilecek.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Sosyal Medya Uzmanı, Grafiker, Tasarımcı

 • Grafik Tasarımcı

  Smart Systemİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıFUAR STANDI ve İÇ MİMARİ ALANLARINDA TASARIM VE İMALAT HİZMETİ VEREN İKİTELLİ MASKO’ DA BULUNAN FİRMAMIZIN, TASARIM BİRİMİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan NiteliklerDEVLET ÜNİVERSİTELERİNİN GRAFİK TASARIM BÖLÜMÜNDEN MEZUN, İLERİ SEVİYEDE Adobe IIIustrator, Adobe Photoshop, Adobe Indesign PROGRAMLARINI KULLANABİLEN, STAND GRAFİĞİ ALANINDA DENEYİMLİ, TASARIM GÜCÜ ve ESTETİK ANLAYIŞI GELİŞMİŞ, EKİP İÇİNDE KOORDİNELİ ÇALIŞABİLECEK, ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK, SÜRÜCÜ BELGESİ BULUNAN VE AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN, ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ, YURT İÇİ ve YURT DIŞI SEYAHAT ENGELİ BULUNMAYAN, İSTANBUL AVRUPA YAKASI'NDA İKAMET EDEN (PERSONEL SERVİSİMİZ YOKTUR) TAKIM ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

  Sektör: Reklamcılık

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker

 • Grafik Tasarım Uzmanı-IKEA Kartal

  IKEAİstanbul Anadolu 20 Ekim 2017

  İş Açıklaması•Mağaza iletişiminde IKEA kimliğinin benzersizliği ve tutarlılığını güçlendirmek amacıyla, grafik iletişim yetkinliklerini kullanarak IKEA’nın görsel ve sözel kimliği ilkelerini uygular. •IKEA Konsepti’nin faydalarını sergileyen kanıtlanmış çözümler, manueller ve lokal yönlendirmeleri kullanarak ürün sunumunu tamamlayan ve güçlendiren mağaza iletişimlerini planlar ve uygular. •Yaratıcı görsel iletişimler yaratmak amacıyla ev dekorasyonu, iletişim ve perakende tasarım trendleri konusundaki bilgilerini güncel tutar ve müşteri odaklı bir bakış açısıyla hareket eder. •Tüm mağaza iletişimini üretirken ve uygularken iyi görsel denge ve tutarlılık, kalite ve sadelik, maliyet odaklılık yetkinliklerini ön planda tutarak çalışır. •İç Mekan ve Görsel Tasarım ekibiyle ve diğer fonksiyonlarla birlikte çalışır; ticari fırsatlardan yararlanmak için hızla harekete geçer ve aksiyonların ticari sonuçlar üzerindeki etkisini anlayarak çalışır. •Kullanılan malzemelerin stok takibini yapar.

  Aranan Nitelikler•Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakülteleri’ndeki ilgili bölümlerinden mezun •İngilizce bilgisi •Grafik tasarım, medya ve tipografi konusunda yetkinlik •Adobe Creative Suite vb. grafik tasarım programları bilgisi •Ev dekorasyonu, perakende, tasarım ve insanların evdeki yaşamı konusunda tutku •İç motivasyon ve takımla çalışabilme becerisi •Detaylar konusunda dikkat, güçlü iletişim ve iş birliği yetkinliği •Problem çözme ve organizasyon yetkinliği •Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • Grafiker

  Hera Led Aydınlatmaİstanbul Anadolu 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıProje çalışmalarına destek olmak. Çalışma Saatleri Hafta içi 08:30-18:30 - Cumartesi-Pazar günleri mesai yoktur.

  Aranan Nitelikler-Kariyer hedefi olan, kendini geliştirmek isteyen, öğrenmeye açık -Tasarım kabiliyetine güvenen -Photoshop ve InDesing (İyi Seviyede) kullanabilen, -After Effects(orta seviye) , Corel ve Premiere Pro (başlangıç seviyede) bilen veya program hakkında yeterli bilgiye sahip . -Pendik,Maltepe, Tuzla ve yakın çevrede ikamet eden -Çalıştığı yerde yükselmek-sorumluluk almak isteyen çalışma arkadaşları aranmaktadır

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Grafiker

 • İş AçıklamasıMevcut tasarımların ve yeni tasarım taleplerinin grafik düzenlemelerinin yapılması Kutu, broşür, imaj çalışmaları gibi grafik aşamalarını gerçekleştirmesi Müşteri tarafından sipariş onayı verilmiş ürünlerin işletmenin baskı tekniğine uygun olarak grafik ve montaj çalışmasının yapılmasını sağlamak

  Aranan NiteliklerTercihen MYO Grafik, Güzel Sanatlar veya Üniversitelerin Matbaa Öğretmenliği bölümünden mezun İletişim kabiliyeti yüksek İyi derecede MAC kullanabilen, Tercihen matbaacılık sektöründe konusunda deneyimli Adobe Indesign, Adobe illustrator, vb sektörel programlarına hakim Takım çalışmasına uyumlu, işletme içi ilişkilerde başarılı Esnek çalışma saatlerine, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen Alanında en az 2 yıl deneyimli Ulaşım sorunu olmayan

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Reklamcılık

  Pozisyon: Grafiker, Operatör

 • İş AçıklamasıAfiş, broşür ve sosyal medya tasarımları Program ve Yayın Geliştirme Koordinatörlüğü tarafından geliştirilecek tüm yazılı-görsel materyalle ilgili grafik tasarımlarını yapmak, Tüm basılı ya da dijital tanıtım vb. materyalin (katalog, elektronik bülten, ilan, banner vb.) grafik uygulamasını gerçekleştirmek. Not: Ön görüşme için var olan portfolyolarınızı (behance adresi vb.) cv’nize ekleyiniz.

  Aranan NiteliklerGrafik Tasarım alanında en az üç yıllık deneyime sahip olan, Illustrator, Photoshop, After Effects, InDesign programlarını iyi derecede kullanabilen, Baskı öncesi ve sonrası teknik detay ve gerekler konusunda yetkin, Tercihen çizim yapabilen, Renk bilgisi ve renk ayrım belirleme tecrübesi olan, Analitik, çözüm odaklı çalışan, ekip çalışmasına yatkın, Planlama ve takip yönü kuvvetli, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Kendini geliştirmeye ve öğrenmeye açık, yenilikçi.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Grafiker

 • Jr.Art Direktör / Grafik Tasarım

  Ranna Digital Mindsİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 19 Ekim 2017

  İş AçıklamasıDijital ajans hizmetleri veren firmamız bünyesinde çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz. Jr. - Mid. Level Art Director Dijital dünyaya hakim Illustrator, Photoshop programlarına hakim Tasarım trendlerini yakından takip eden Planlı ve sorumluluk sahibi Sosyal medyaya ilgili Ekip çalışmasına yatkın, yaratıcı düşünebilen, uyumlu ve öğrenmeyi seven Tercihen İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversitelerin Grafik bölümlerinden mezun, Tercihen En az 2 yıl ilgili pozisyonda çalışmış, Tasarım programlarını üst düzeyde kullanan (başta Adobe Photoshop olmak üzere Illustrator Tercihen 3DMAX gibi tasarım programlarına hakim ve hızlı çalışabilen, Web arayüz tasarımı konusunda deneyimli, UX / Kullanıcı deneyimi konusunda bilgi sahibi, Mobil uygulama ve mobil site arayüz tasarımları yapabilecek, HTML konusunda bilgi sahibi, Tasarım trendlerini ve gelişmelerini takip eden, Portfolyo sunabilecek ve yaptığı projeleri referans gösterebilecek İletişim ve koordinasyon yetkinliği yüksek, araştırmacı, hızlı ve analitik düşünme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, detaylara önem veren ve sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli(Erkek adaylar içindir),

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Reklamcılık, Ajans

  Pozisyon: Grafiker, Tasarımcı

 • İş AçıklamasıKırtasiye, hediyelik eşya, tanıtım ve promosyon alanlarında faaliyet gösteren, sektöründe fark yaratan ve yenilikçi ürünler sunan firmamızda görevlendirilmek üzere "tasarım yönü kuvvetli" grafiker aramaktayız. Ürünlerin tanıtım görsellerinin hazırlanması, ambalaj ve görsel ürün tasarımı, baskı süreçlerinin takip edilmesi çalışanımızın ana görevi olacaktır.

  Aranan Nitelikler- Böyle de olur mantığını sevmeyen! ve en iyisini hedefleyen - Yaratıcı, özgün fikirler üreten ve uygulayabilen - Temel matbaa, dijital baskılar ve malzemeleri konusunda bilgili - Tercihen Üniversitelerin Grafik / Görsel Sanatlarla ilgili bölümlerinden birini bitirmiş olan - Özellikle Adobe illustrator & Photoshop veya Corel uygulamalarını iyi seviyede kullanabilen - Detaylara önem veren - Çalışma disiplinine sahip - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Kırtasiyecilik, Tanıtım Ve Promosyon Ürünleri

  Pozisyon: Grafiker

İş Habercisi - Grafik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?