Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Grafik İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Grafik
 • İş Açıklamasıİstanbul merkez ofisimiz Levent' te çalışmak üzere Grafiker & Tasarım personeli aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerGrafiker & Tasarım alanında en az 3 yıllık tecrübesi olan Creative çalışmalarda bulunabilecek ve daha öncesinde bu alanda görev yapmış Photoshop,CorelDraw program bilgisine hakim Haftada 6 gün çalışabilecek Bay takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Grafiker, Tasarımcı

 • CS EĞİTİM DANIŞMANLIK LTD ŞTİ - Orbis Rehberlikİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Haziran 2017

  İş AçıklamasıŞirketimiz bünyesinde yapılacak, site, grafik - tasarım ve sosyal medya yönetiminin yapılması.

  Aranan NiteliklerGENEL NİTELİKLER İnternet ve web uygulamaları geliştirme konusunda minimum 2 yıl deneyim sahibi, Web kullanıcı deneyimi (User Experience) konusunda bilgi sahibi ve yenilikleri takip eden, Photoshop v.b. grafik araçları konusunda üst düzey deneyimli, HTML / CSS3 bilen ve aktif olarak SEO uyumlu kod yazabilen, Web Banner, e-bülten tasarım ve uygulamaları konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, W3C standartlarında kod yazabilen ve responsive tasarım kodlama yetisine sahip, Tercihen wordpress konusunda bilgili ve uygulama geliştirmiş, Döküman ve kaynakları inceleyebilecek derecede İngilizce bilen, Tasarım yeteneğine sahip, görsel gücü yüksek, tasarım trendlerini ve uygulamalarını takip eden, Sosyal medya konusuna hakim, Analitik sorgulama becerisi yüksek, pratik ve sonuç odaklı, Ekip çalışmasına uyumlu, hızlı ve titiz çalışmayı benimsemiş, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden çalışan arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Web Master

 • Magma Çeviri Yönetimiİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Haziran 2017

  İş AçıklamasıFirmamı tasarım departmanında görevlendirilmek üzere " Dizgi / Mizanpaj " elemanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler* Indesing, Ouark, IIIustrator, Photoshop ve Frame Maker programlarını iyi derecede kullanabilen, * On parmak klavye kullanma özelliğine sahip, * Tercihen daha önce kullanım klavuzu dizgisi yapmış, * Alanında en az 2 yıl deneyimli, * Esnek çalışma saatlerine uygun, Bayan çalışma arkadaşarı aramaktayız.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Ajans

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıSeyrantepe – İstanbul’da yer alan fabrikamızın, pazarlama departmanında "Grafik Tasarım Uzmanı" olarak ekibimize katılacak, yaptığı işten keyif alan, yeniliklere açık, hayal dünyası geniş, genç ve dinamik bir ekiple çalışacak takım arkadaşı arıyoruz; Müşterilerimiz için tasarımlar yapacak Yapılan tasarımların baskı öncesi hazırlıklarını yapacak Web sitesinin grafik güncellenmesini yapacak Fotoğraf çekip sosyal medya uzmanımıza iletecek Katalog çalışmaları yapacak Kurumsal Kimlik ve Marka Yönetimi konuları çalışmalarında yazılı, görsel ve dijital mecralarda yer alacak basılı ve görsel tanıtım materyallerinin hazırlanması

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Tercihen Grafik Tasarım Bölümü) 25-35 yaşları arasında Benzer bir görevde en az 3 yıl deneyimli İngilizce bilen Photoshop, Illustrator, Indesign, dreamviewer gibi Adobe programlarına hakim MAC ve PC kullanan Web tasarım ile ilgili HTML, Joomla gibi teknolojileri uygulamış Fotoğraf çekmeyi ve editlemeyi bilen Yaratıcı fikir oluşturup, uygulayabilen Gerek elektronik gerek ofis ortamda düzgün bir çalışma düzenine sahip Müşterilerle görüşerek satış destek yapacak Fuar organizasyonlarında görev alacak Yaptığı işleri referans sunabilecek Askerlik görevini tamamlamış (Erkek Adaylar için) Ehliyeti bulunan (aktif araç kullanabilen – B sınıfı)

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Grafiker

 • John Frankİstanbul Avrupa 28 Haziran 2017

  İş AçıklamasıKoleksiyon oluşumunda görev alacak yaratıcı vizyoner ve basarı hedefi olan takım arkadaşları arıyoruz

  Aranan Niteliklerfirmamız tasarım departmanında çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.. 4 yıllık moda tasarımı lisans programı mezunu, uluslararası kaynakları takip ve analiz edebilecek digital baskı ve desen grafik tasarımında deneyimli veya yetenekli İyi derece ingilizce bilen, Adobe photoshop ,illustrater vb programları ii düzeyde kullanabilen, Takım çalışmasına uyumsaglıyacak , eglenerek çalışabilecek, Genç , dinamik ,vizyonlu ve başarma istegi olan arkadaşlar ,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker

 • İş Açıklamasıİkitelli Organiza Sanayi Bölgesi'nde bulunan fabrikamızda "Pazarlama" departmanı bünyesinde Grafik Tasarım işlerimize destek olacak ve eğitilecek zorunlu lise stajyeri aramaktayız.

  Aranan NiteliklerLiselerin Grafik Tasarım bölümleri öğrencisi, Photoshop ve İnDesign programlarını iyi derecede kullanabilen, Son sınıf zorunlu stajyeri, Haftanın 3 günü devam edebilecek, Gelişime ve öğrenmeye açık, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

  Sektör: Tekstil, Diğer, Ajans

  Pozisyon: Grafiker, Stajyer

 • İş Açıklamasıİnkılâp Kitabevi Yenibosna merkez binamızda bulunan Matbaa Tesisimizde Fuji XMF ve Grafik tasarım programı kullanarak çalışmak üzere " CTP Montaj - Grafik Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerFuji XMF programını aktif kullanabilen, Montaj yapabilen ve Grafik tasarım programlarına hakim, DynasStrip ve İndesign programlarına hakim, Matbaacılık sektöründe, ilgili pozisyonda minimum 2 yıl tecrübeli, Çalışkan, dikkatli ve sorumluluk sahibi, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Gerektiğinde fazla mesai yapmaya engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Bay

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Yayıncılık

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Grafiker, Operatör, Uzman

 • İş AçıklamasıKatalog, broşür ve diğer görsel içeriklerin tasarımını yapmak, Tüm tasarım süreçlerinde (dijital ve basılı işler) aktif rol alarak doğru yönlendirmeleri yapmak, Marka/ürünler hakkında tanıtıcı görseller/animasyonlar hazırlamak, Dijital Marka Yönetimi Süreçlerinde aktif rol almak, Web sitesi çalışmalarından ve güncellemelerinden sorumlu olmak.

  Aranan NiteliklerGenel: Analitik düşünce yapısına sahip, Detaycı, problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı düşünebilen, Zaman yönetimi güçlü, etkin iş takibi yapabilen, organizasyon ve planlama becerisi güçlü, Dinamik çalışma ortamında, değişen öncelikleri yöneterek işlerini terminlere uygun şekilde teslim edebilecek, Etkili iletişim, yazım ve sunum yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, Askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Alan: Üniversitelerin Grafik Tasarım ve ilgili bölümlerinden mezun, Photoshop, Indesign, Illustrator, Microsoft Office, After Effects programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Tercihen animasyon hazırlama konusunda deneyime sahip, Grafik tasarım, Web banner, mailing, kurumsal kimlik hazırlama, broşür, tanıtım dosyası, katalog tasarımı konularında en az 2 yıl deneyimli, Baskı öncesi hazırlık ve/veya matbaa tecrübesi olan, tasarımların matbaaya uygun ve uyumlu hazırlayabilen, üretim öncesi ve sonrası takiplerini yapabilecek bilgi ve deneyime sahip, Teknolojik yenilikleri, online teknolojiler ve Sosyal Medya trendlerini takip eden, Sosyal medya içeriklerine görsel üretebilecek, yaratıcı, Tercihen Web sitesi oluşturma ve yönetme konusunda tecrübeli, Tercihen Google Adwords, Analytics, HTML5 bilgisine sahip

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tasarımcı, Grafiker, Görsel Yönetmen, Dijital Pazarlama Uzmanı

 • Glia İnovasyon Bilgi Teknolojileriİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26 Haziran 2017

  İş Açıklaması· Web site tasarımları yapmak. · Mobil uygulama arayüzlerini (ios/android) tasarlamak. · Yazılım arayüz tasarımlarını yapmak. · Logo tasarımı yapmak. · Sosyal medya sayfa tasarımları yapmak. · Banner - Landing Page tasarımları yapmak. · Kendi iştiraklerimizin kurumsal kimlik çalışmalarını planlamak. · Gerektiği durumlarda müşteri toplantılarına katılmak. · Kendi işlerinin takibini yapmak. · Yapılan çalışmaları raporlamak.

  Aranan Nitelikler· Yaratıcı fikirler üreten ve uygulayabilen, · Tercihen üniversitelerin Güzel Sanatlar fakültesinden mezun, · Farklı dijital platformlar için özellikle Web, Mobil ve Sosyal medya için arayüz geliştirmiş, · Mobil platfomlarda hangi boyutlarda çalışılacağını ve ios/android fonksiyonel farkını bilen, · Bootstrap Grid konusunda tecrübeli, · Günümüz web ve mobil tasarım trendlerini takip eden, farklı mobil platformlar için gerekli tasarımsal koşulları uygulayabilen, · Dijital projeler için yaratıcı konsept geliştirebilen ve kurgulayabilen, · Yeni teknolojileri kullanabilen, · Tercihen wireframing konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, · Sketch kullanabilen, · Zeplin, inVision gibi uygulamalar hakkında bilgi sahibi, · Sektörel gelişmeleri ve tasarım trendlerini takip eden, · İşini severek yapan, · Sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerileri yüksek, · Mazeret üretmeyen çözüm arayan, · İngilizce bilen, · Proje yönetim araçlarını kullanmaktan sıkılmayan, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 1 sene tecili olan, · Portfolyonuzu(behance, şahsi blog vb.) link veya ek olarak başvurunuza mutlaka ekleyiniz.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Grafiker, Sanat Yönetmeni, Web Designer, Uzman, Sorumlu

 • Adeccoİstanbul Anadolu 28 Haziran 2017

  İş AçıklamasıAdecco Group, merkezi İsviçre'de ve 60' tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000'in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000'in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Adecco, İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur . Danışmanlığını yapmakta olduğumuz "Isıtma ve Soğutma Sistemleri" sektöründe faaliyet gösteren Sektöründe Lider firmamızın İstanbul'da ikamet eden tam zamanlı görev alacak ve seyehat engeli bulunmayan "Grafiker" aramaktayız. İş Tanımı: ; Firmanın markasına uygun tabela ve stand çizimlerinin yapılması Mekana uygun uygulama çizimlerinin yapılması Tabela ve showroomlar için şartname oluşturulması Tedarikçi seçimi Gelen bayi taleplerin değerlendirilmesi, ziyaret ile keşif yapılması Gerekli çizimlerin yapılması ve malzemelerin seçilmesi Üretim emrinin verilmesi Montaj sonrası kalite ve projeye uygunluk kontrolünün yapılması Envanter takibi Yerel fuar, geçici stand vb. gerektiren organizasyonlarda tasarımın yapılması

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tabela ve Showroom tasarımı için tasarım programlarının kullanımı ( Corel Draw, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop ve Adobe InDesign, Autodesk 3ds Max, Autodesk Autodesk AutoCad vb) Tercihen tabela ve stand tasarım veya üretimi konusunda tecrübeli Seyahat konusunda engeli olmayan Yoğun çalışma şartlarına uyum gösterebilecek İletişim becerileri kuvvetli

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Grafiker

 • Görsel Sanatlar Matbaacılıkİstanbul Avrupa 28 Haziran 2017

  İş AçıklamasıMüşteri tarafından sipariş onayı verilmiş ürünlerin işletmenin baskı tekniğine uygun olarak grafik ve montaj çalışmasının yapılmasını sağlamak

  Aranan NiteliklerTercihen MYO Grafik, Güzel Sanatlar veya Üniversitelerin Matbaa Öğretmenliği bölümünden mezun İletişim kabiliyeti yüksek Orta düzeyde İngilizce bilen Tercihen matbaacılık sektöründe ambalaj konusunda deneyimli Indesign, Photoshop, AI, vb sektörel programlarına hakim MS Office programlarını etkili şekilde kullanabilen Takım çalışmasına uyumlu, işletme içi ilişkilerde başarılı Esnek çalışma saatlerine, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen Alanında en az 3 yıl deneyimli

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Grafiker

 • Lesconİstanbul Avrupa 28 Haziran 2017

  İş AçıklamasıSPOR GİYİM & AYAKKABIDA TÜRKİYE'NİN TEK MARKASI LESCON'DA Ayakkabı Ar-Ge bölümünde görevlendirilmek üzere "GRAFİKER VE GRAFİKER ASİSTANI" alınacaktır.

  Aranan NiteliklerAyakkabı Ar-ge departmanında, grafik bölümü alanında faaliyet gösterebilecek, Koleksiyon çalışmalarında Tasarım ekibinin Grafik ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde çalışmalar yapabilen ve uygulamasını yapabilecek, Süblüme,baskes,baskılarından anlayan ve uygulayan, Ayakkabı Ar-ge bünyesinde yapılan tüm klişe ve serigraf çalışmalarını bilgisayar ortamında çizip sorumluluk alabilecek, Grafik tasarım programlarını en iyi düzeyde kullanabilen, ( Photoshop,Coreldraw vb..) Yaratıcı çalışmalara imza atabilecek, Fikir üretebilecek ve sonuç odaklı çalışabilen, Araştırmacı ve yeniliklere açık, İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, İşinde kariyeri, sürekliliği ve gelişmeyi hedefleyen.

  Sektör: İmalat, Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Grafiker

 • Leras Tekstilİstanbul Avrupa 28 Haziran 2017

  İş AçıklamasıŞirket / İş Tanımı Tekstil aksesuarları toptancılığı alanında hızla büyüyen firmamızda kadrolu olarak çalışacak , alanında deneyimli, Grafiker olarak görevlendirilmek üzere takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerAranan Nitelikler : *Tekstil sektöründe, özellikle aksesuar alanında Grafiker olarak tecrübeli, *Modayı takip eden, yaratıcı, *Çok İyi derecede corel draw ve photosshop kullanabilen, elde çizim yeteneği olması tercih sebebidir, *Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, *Tercihen alanında en az 2 yıl deneyimli *İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, *Yoğun ve esnek çalışma koşullarına uyumlu, *Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • BEETHOVEN TEKSTİLİstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıIstanbul Fatih / Laleli' de bulunan, Bayan giyim mağazamızın E-ticaret departmanında görevlendirilmek üzere, ileri derecede Adobe photoshop ve illustrator programı kullanabilen Bayan Çalışma arkadaşı aramaktayız

  Aranan NiteliklerWebsite ve sosyal medya hesaplarımız için banner hazırlayabilecek. Mailing tasarimlari hazırlayabilecek. Firma tanıtımı için, dergi brosur kartvizit gibi görsel meteryaller hazırlayabilecek

  Sektör: Medya, Reklamcılık, Tekstil

  Pozisyon: Grafiker

 • İş Açıklaması

  Aranan NiteliklerEtiket ve Matbaa ön hazırlık konularında tecrübe sahibi, Photoshop, Adobe illustrator Corel programlarını yada genel bilgisayar sistemlerine hakim, Takım çalışmasına yatkın, Dinamik,yogun is temposuna ayak uydurabilen,

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Grafiker

 • İstanbul Bilişimİstanbul Avrupa 28 Haziran 2017

  İş AçıklamasıÜlkemizin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan şirketimizin Çağlayan'da bulunan genel merkezinde görevlendirilmek üzere, CSS, Photoshop, illustrator programlarında tecrübeli HTML, Java konularında bilgili

  Aranan NiteliklerMesleki bilgi, becerilerini sürekli yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek geliştirme yetenek ve birikimine sahip, Anlık karar verebilme yeteneğine, alanında özgün, analitik değerlendirmeler yapabilen, iş dünyasında alanı ile ilgili boşlukları görebilecek açılımlar üretebilen, yenilikleri mesleki alanında özümseyerek takip edebilen, Kişisel bakım ve prezentasyonuna dikkat eden, Kendini anlatma ve mesleki konu sunumunda dil yeteneklerini güzel kullanabilen, İstikrarlı, Prensipli, Karakterli Çalışma Ahlak ve Yetkinliğine Sahip, Mesleğini severek yapan ve uzun süreli mesleki plan, program ve istikrar donelerini iş dünyası tecrübelerinde taşıyan, İş dünyasında istikrarlı, düzenli, uzun süreli iş geçmişine sahip referansları olan, Prensipli, sistemli, planlı, metodlu, raporlu çalışma disiplinlerine sahip, Profesyonel çalışma kültür ve iş dünyası tecrübelerine sahip, Çalışmayı seven, üretmekten mutluluk duyan, Takım çalışmasına uyumlu, ekip ruhuna sahip, Reklamcılık ve tasarımcılık yönü kuvvetli, Çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker, Uzman, Web Designer, Web Master

 • İş Açıklaması* Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya bu alanda kendini oldukça geliştirmiş, * En az 5 yıl deneyimli, * Mac veya PC'de Adobe programlarını seri ve sorunsuz kullanabilen, * Markalarımızın sosyal mecralardaki tüm görsellerini hızlı, kreatif ve rasyonel bir biçimde hazırlayabilecek, * Kurumsal kimlik kültürüne sahip, * Türkçe dil bilgisi ve yazım kuralları konusunda hassas, * Görsel estetik algısı yüksek; yenilikçi, sektördeki trendleri takip eden, * Dinamik iş akışına uyum saglayabilecek özgüvene ve dirayete sahip, "Grafik & Web Tasarım Uzmanı" aramaktayız. Not: Başvuracak adayların belirtilen koşullara genel itibariyla sahip olması, * Güneşli, ikitelli bölgesine ulaşım sorunu olmaması, * Başvuru esnasında portfolyolarını paylaşmaları önemlidir.

  Aranan NiteliklerErkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, Güneşli'ye ulaşım sorunu olmayan, Web tasarım ile ilgili gerekli tüm programları iyi derecede kullanan.,

  Sektör: Reklamcılık, E-Ticaret, Ajans

  Pozisyon: Web Designer, Grafiker

 • Muda Mobilyaİstanbul Avrupa 28 Haziran 2017

  İş AçıklamasıMASKO DA BULUNAN MOBİLYA MAĞAZAMIZIN İÇ MİMARİ HİZMETLER DEPARTMANINDA GÖREV ALACAK,3D MAX PROGRAMINA HAKİM, MOBİLYA TASARIMI VE DEKORASYONU KONUSUNDA DENEYİMLİ "İÇ MİMARLAR" ARAMAKTAYIZ.

  Aranan NiteliklerİYİ DERECEDE AUTOCAD VE 3D MAX KULLANABİLEN ÜNİVERSİTELERİN İÇ MİMARLIK BÖLÜMLERİNDEN MEZUN İLETİŞİMİ VE İKNA KABİLİYETİ KUVVETLİ PREZANTABL ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ BAY-BAYAN

  Sektör: Sanat, Mobilya/Dekorasyon, Mimarlık

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • GapMuğla 28 Haziran 2017

  İş AçıklamasıSade, net, rahat, özgüveni yüksek, iletişimi kuvvetli, yeniliklere açık, modayı yakından takip eden, kendine özgü tarzı olan... Dünyanın en büyük perakende zincirlerinden Gap, Bodrum mağazalarında görevlendirilmek üzere, sizin gibi takım arkadaşları arıyor. Amerika, İngiltere, Kanada, İrlanda,Fransa, Japonya’da 3.100’ün üzerinde mağazası olan Gap ekibinin bir üyesi olmak için başvurmanız yeterli. Marka Asistanı; şirketin görsel düzenleme standartlarının etkin bir şekilde uygulanmasına yardımcı olur; mağazanın, marka imajını doğru yansıtmasını ve ürünlerin doğru noktada sergilenmesini sağlar. Manken ve vitrin düzenlemesinden sorumludur.

  Aranan Nitelikler1-2 yıl Görsel Düzenleme alanında iş deneyimine sahip, Tercihen üniversite mezunu, Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Ofis uygulamalarına hakim, Görsel Düzenleme prensipleri ve ekipman konusunda bilgili.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Asistan

 • Evidea.comİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Haziran 2017

  İş AçıklamasıE-ticaret sektöründeki evidea.com’un Kadıköy / Koşuyolu'ndaki merkez ofisinde bizimle birlikte çalışacak, öncelikli olarak web sitemiz olmak üzere tüm dijital görsel, banner, mailing ve baskı tasarımlarından sorumlu olacak ekip arkadaşı arıyoruz! Büyüyen ekibimizin en yaratıcı üyelerinden biri olmak için hemen başvur!

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun - En az 4 yıl web ve grafik tasarım tecrübeli - Hem dijital hem basılı çalışmalardan oluşan portfolyo sahibi - İyi derecede HTML bilgisi olan - Tercihen e-ticarette daha önce deneyim kazanmış - UX/UI tecrübeli - Yaratıcılığı içine sığmayan, tasarımlarıyla kendinden söz ettiren - Enerjik, dinamik ve ekip içinde her zaman sevilen yeni ekip arkadaşımızla tanışmak istiyoruz! 'Benim!' diyorsan, şimdi başvur!

  Sektör: E-Ticaret, Mağazacılık / Perakendecilik, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker

 • Optimus Medikalİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Haziran 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizin Pazarlama Birimi’ne bağlı olarak; • Haftalık ve aylık olarak içerik planı ve raporlarının hazırlanması, • Kampanya ve reklam içeriklerinin hazırlanması ve girilmesi, • Sosyal Medya hesaplarında ilgi çekici içerik üreterek haberlerin yayınlanmasının sağlanması, • Tüm dijital mecralarda (Instagram, Facebook, Twitter, Youtube, Forum, Blog vb...) iletişim stratejilerine uygun olarak güncel içerik paylaşımlarının organize edilmesi, • Sosyal medya reklamlarının oluşturulması ve yönetilmesi, • Sosyal medya üzerinden CRM (Müşteri İlişkileri) çalışmalarının yürütülmesi; kullanıcı bazlı içeriğin takip edilmesi ile sosyal medya ağları üzerinden gelen müşteri talep, öneri ve şikâyetlerinin ilgili birimlere yönlendirilmesi ve/veya cevaplanması, • Facebook Ads ve Google Adwords hesabının günlük olarak yönetimi ve optimizasyonu, • Web sitemizin kontrolünü ve güncellenmesinin sağlanması • Firmanın katalog, broşür ve afiş-ilan gibi çalışmaların hazırlanması ve üretiminin takibinin yapılması, • Yeni üretilecek olan ürünlerin iç ambalajı, etiketi ve koli tasarımlarının hazırlanması ve üretiminin takibinin yapılması,

  Aranan Nitelikler• Tasarım programlarına hakim, seri ve sorunsuz kullanabilen (Photoshop, Illustrator, InDesign, After effects, Premier pro), • Sosyal medya görselleri hazırlayabilen ve uygulayabilen, • Katalog tasarımı konusunda deneyimli, • Kaliteli sunum hazırlayabilen, • Tasarımların baskı öncesi kontrolünü ve baskıya hazırlayabilen, • Web arayüz geliştirme konusunda deneyimli, • Çözüm odaklı, inisiyatif alabilen, sorumluluk sahibi, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, • Tam zamanlı, • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya bu alanda kendini oldukça geliştirmiş, • En az 3 yıl deneyimli, • Mac veya PC'de Adobe programlarını seri ve sorunsuz kullanabilen, • Markalarımızın sosyal mecralardaki tüm görsellerini hızlı, kreatif ve rasyonel bir biçimde hazırlayabilecek, • Kurumsal kimlik kültürüne sahip, • Türkçe dil bilgisi ve yazım kuralları konusunda hassas, • Görsel estetik algısı yüksek; yenilikçi, sektördeki trendleri takip eden, • Dinamik iş akışına uyum saglayabilecek özgüvene ve dirayete sahip.

  Sektör: Kozmetik, Sağlık/Hastane, Tıbbi Malzeme

  Pozisyon: Grafiker, Sosyal Medya Uzmanı, Tasarımcı

 • IKEAİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Haziran 2017

  İş AçıklamasıGrafik Tasarım Uzmanı IKEA mağazasının iletişim metaryallerinin yaratılması, üretilmesi ve yerleştirilmesinden sorumludur, tüm mağaza iletişim materyallerinin uygulanma sürecinde aktif bir rol oynar. Grafik Tasarım Uzmanı, Grafik Tasarım Grup Lideri’ne bağlı olarak çalışır. Uygulamaların IKEA görsel kimliğine uygun olarak yapılmasını ve resmi IKEA fontlarının kullanılmasını sağlar. İşlerinin İç Mimarlar ve Görsel Tasarımcılar ile işbirliği içinde ve zaman planına uygun olarak yapılmasını sağlar. Uzun ömürlü ve maliyet odaklı çözümler oluşturulmasını sağlar. Kullanılan malzemelerin stok takibini yapar.

  Aranan NiteliklerGüzel Sanatlar Fakültesi Grafik bölümünden mezun Tercihen İngilize bilgisi 1-2 Yıllık iş tecrübesi Mac üzerinde Indesign, İllustrator, Photoshop uygulamalarında uzmanlık Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • Gapİstanbul Anadolu 28 Haziran 2017

  İş AçıklamasıSade, net, rahat, özgüveni yüksek, iletişimi kuvvetli, yeniliklere açık, modayı yakından takip eden, kendine özgü tarzı olan... Dünyanın en büyük perakende zincirlerinden Gap, Palladium AVM'de görevlendirilmek üzere, sizin gibi takım arkadaşları arıyor. Amerika, İngiltere, Kanada, İrlanda,Fransa, Japonya’da 3.100’ün üzerinde mağazası olan Gap ekibinin bir üyesi olmak için başvurmanız yeterli. Marka Asistanı; şirketin görsel düzenleme standartlarının etkin bir şekilde uygulanmasına yardımcı olur; mağazanın, marka imajını doğru yansıtmasını ve ürünlerin doğru noktada sergilenmesini sağlar. Manken ve vitrin düzenlemesinden sorumludur.

  Aranan Nitelikler1-2 yıl Görsel Düzenleme alanında iş deneyimine sahip, Tercihen üniversite mezunu, Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Ofis uygulamalarına hakim, Görsel Düzenleme prensipleri ve ekipman konusunda bilgili.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Asistan

 • Remzi Kitabeviİstanbul Avrupa 25 Haziran 2017

  İş AçıklamasıYayınevi bünyesinde çaloşacak grafiker

  Aranan NiteliklerPhotoshop, Indesign ve Ofis programları programlarını kullanabilen, Kendini sürekli geliştiren, yeniliklere açık, Tercihen bir yayınevinde çalışmış, Avrupa yakasında oturan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, 22-30 yaş arası Bay bayan eleman

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Grafiker

 • EFK REKLAM VE MATBAAİstanbul Anadolu 21 Haziran 2017

  İş AçıklamasıReklam ve Matbaa sektöründe çalışmış Corel draw ve Photoshop bilen Deneyimli Grafiker

  Aranan NiteliklerCOREL DRAW - PHOTOSHOP bilen deneyimli grafiker

  Sektör: Reklamcılık

  Pozisyon: Grafiker

 • Karaca A.Şİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 19 Haziran 2017

  İş AçıklamasıKaraca Grup Şirket markalarının yönetiminde aktif rol alıp, marka konumlandırmaları çerçevesinde kreatif süreçlerine liderlik etmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Endüstri Ürünleri Tasarımı, Grafik Tasarım veya Görsel İletişim Tasarımı bölümlerinden mezun, Konseptten uygulamaya kadar tüm (planlama-geliştirme-uygulama) süreçlerin yönetiminde en az 5 yıl ekip yönetimi olmak üzere deneyimli, Grup markaları yönetim deneyimine sahip, 3. parti kreatif iş ortakları yönetimi konusunda deneyimli, Ajans ve reel sektör iş deneyimine sahip, Dijital dönüşüm süreçleri içerisinde yer almış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında oturan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen çok kültürlü ortamda çalışmış ve global marka deneyimine sahip, Departmanlar arası koordinasyon yetkinliği yüksek.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Görsel Yönetmen

 • Dahi Yayıncılıkİstanbul Anadolu 28 Haziran 2017

  İş AçıklamasıAtaşehir'de bulunan Yayınevimizde kitap, dergi mizampajlarını yapabilecek. Kapak tasarımları ve sosyal medya için bannerlar hazırlayabilecek Indesign, Illustrator Photoshop gibi programlara hakim işi baskıya hazırlayabilecek, Sosyal Medya hesaplarımızı etkin yönetecek Web sitelerimize içerik tasarlayacak,

  Aranan Nitelikler25- 45 yaş arasında, en az 2 yıl deneyimli, Tercihen Anadolu yakasında oturan, Üniversitelerin Grafik Tasarım, Görsel Sanatlar bölümünden mezun, Yaratıcı, yenlikçi gündemi takip eden Çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Sektör: Yayıncılık, Ajans, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Grafiker

 • İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan fabrikamızda; ürün kataloglarını ve tüm görsel grafik tasarımlarını yapacak, Pazarlama bölümü ile koordineli olarak çalışarak oluşan görsel grafik taleplerine çözüm sunabilecek "Grafik Tasarım Uzmanı" çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ve M.Y.O'ların ilgili bölümlerinden mezun, Photoshop, Illustrator, InDesign ve 3D Studio Max veya Cinema 4D programlarını iyi derecede kullanabilen, Özgün ve yenilikçi tasarım fikirleri geliştirebilecek, Yenilikleri ve teknolojiyi takip eden, Ekip çalışmasına uygun, motivasyonu yüksek, Grafik Tasarımcı olarak en az 2 yıl deneyimli, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik ile ilişiği bulunmayan.

  Sektör: Tekstil, Diğer

  Pozisyon: Grafiker, Tasarımcı

 • Şenmak Makinaİstanbul Avrupa 19 Haziran 2017

  İş Açıklamasıİş Açıklaması İşin Tanımı : Plastik İşleme Makinelerinin yedek parçalarını üreten İkitelli'de ki firmamıza bay 'Makina Teknik Ressamı” arıyoruz.

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Üniversitelerin Makine, Makine Resim ve Konstrüksiyon bölümlerinden mezun, MS Office, AutoCAD, Solidworks programlarını ileri derecede kullanabilen, En az 3 yıl tecrübeli olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Tercihen Gaziosmanpaşa-Bayrampaşa-Esenler-Güneşli- Başakşehir civarında oturan)

  Sektör: Alüminyum, Makine, Metal Sanayi

  Pozisyon: Teknik Ressam, Uzman, Tekniker, Sorumlu, Teknisyen

 • Protel Bilgisayar A.Şİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıPROTEL A.Ş. 1989 senesinden bu yana, Türkiye'nin konuk ağırlama endüstrisine dünyanın tercih ettiği lider yazılım ve donanım çözümlerini sunmakta ve müşterilerine sene boyunca 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. İşletmelerde yaşamı kolaylaştırmanın ve verimliliği arttırmanın yolunun teknolojiden geçtiğine inanıyoruz. Dünyanın küçüldüğü, sınırların yok olduğu günümüzde, başlıca amacımız dünya standartlarında ürünler sunmak. Sunduğumuz bütün çözümlerin uzun vadeli olmasını, süreklilik gösteren ve yenilenen ürünlerle müşterilerimizin iş süreçlerine kolayca uyarlanmasını hedefliyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa ofislerimizin yanı sıra yeni bölgesel çözüm ortaklarımızla her zamankinden daha da güçlü olarak müşterilerimizin yanındayız. Pazarlama ekibine dahil olarak, basılı mecra ve gerektiğinde digital alanlarda uyarlamalarını üstlenebilecek, sektörde en az 2 yıl çalışmış 'Grafik Tasarım Uzman Yardımcısı' arıyoruz. Başvurunuzda tasarımlarınızı en iyi yansıttığını düşündüğünüz projelerinizin bağlantılarını veya online portfolyonuzu iletiniz.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin Grafik Tasarım, Görsel İletişim Tasarım vb. bölümlerinden mezun, En az 2 yıl benzer bir pozisyonda deneyimi olan, Photoshop, Illustrator, Indesign, vb. grafik programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen iyi derecede ingilizce bilen, Tasarım trendlerini, güncel standartları, kullanılabilirlik ve kullanıcı arayüz tasarım trendlerini takip eden, Yaratıcı, ayrıntılara önem veren, İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sigara kullanmayan.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Otelcilik, Restorancılık

  Pozisyon: Uzman Yard

İş Habercisi - Grafik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?