Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Grup İş İlanları

Hepsini Temizle
Grup
 • Lojistikten Sorumlu Genel Müdür

  İNKARusya Federasyonu 12 Aralık 2017

  İş AçıklamasıİNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Danışmanlığını yürüttüğümüz Grup Şirketi olan firmamız için "GENEL MÜDÜR" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 10 yıl sektör tecrübesi ve en az 5 yıl yönetici tecrübesi bulunan, Satınalma, kiralama, lojistik ve filo yönetimi süreçlerine hakim, Tercihen yurtdışı tecrübesi olan, İyi derecede Rusça ve İngilizce dil bilgisine sahip, Rusya'da ikamet edebilecek, Tercihen bayan, "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Genel Müdür

 • İş AçıklamasıİNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Danışmanlığını yürüttüğümüz Grup Şirketi olan firmamız için "İŞ GELİŞTİRME MÜDÜRÜ" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 5 yıl satış ve pazarlama deneyimi olan, Start-up projelerde görev almış, Sıfırdan süreç ve iş geliştirmiş olan, Türkiye pazarına hakim, tercihen yurtdışı pazarında deneyimi bulunan, İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, Aktif araç kullanabilen, "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Müdür

İş Habercisi - Grup İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?