Güvenlik İş İlanları

Hepsini Temizle
Güvenlik
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş Açıklaması Tesis Yönetimi; temizlik, güvenlik, catering, teknik bakım, bahçe bakımı,entegre işletme yönetimi ve haşere kontrol hizmetleri alanında dünya lideri ISS, 53 ülkede 536.000 çalışanı ile günde 200.000'den fazla müşteriye hizmet sağlıyor. 25.000 çalışanı ile dev kurumların ve şirketlerin aralarında bulunduğu 4000'den fazla müşteriye 5000 noktada hizmet veren   ISS Türkiye,   ANTALYA BÖLGESİNDE DEĞERLENDİRİLECEK   Güvenlik Görevlileri   aramaktadır.

  Aranan Nitelikler 5188 Sayılı Yasa Gereği Özel Güvenlik Kimlik Belgesine sahip, Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Lise mezunu, Güvenlik Görevlisi fiziksel niteliklerine sahip, Vardiya düzenine ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, 40 yaşını aşmamış, Etkin iletişim becerilerine sahip ve diksiyonu düzgün,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Site yönetimleri tarafından yönetim hizmetleri verilen sitelerde oluşturulan CCTV odalarında güvenlik kamera görüntülerinin anlık izlenmesi, güvenlik personelinin hareketlilik gözlenen bölgelere yönlendirilmesi, görüntü izleme sonucu tespit edilen olumsuz durumların bağlı bulunulan Amirlere raporlanması, gerekli kayıtların tutulması ve meydana gelen bir olayın Amir bilgisi doğrultusunda kayıt yedeklemesinin yapılması, vardiya devir teslimlerinde görevi esnasında gerçekleşen olay bilgilerinin devralan personele raporlanması vs.. çalışmaların yapılmasından sorumlu olabilecek, "CCTV Görevlisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartına sahip olmak, Lise mezunu ve/veya tercihen Meslek Yüksek Okulu mezunu, Özel sektörde ilgili alanda en az 2 yıl tecrübeli, Tercihen AVM’ lerde görev yapmış, Adli sicil kaydı bulunmayan, MS Office programlarına hakim, İletişim yeteneğine sahip, Kendisine verilecek görevi icra edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  İstanbul Anadolu Yakası'nda (Maltepe, Kartal, Ataşehir, Ümraniye, Üsküdar, Kadıköy civarında) ikamet eden. 

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Görevli

 • İş Açıklaması TAKSİM'DE  BULUNAN PROJEMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE; SOSYAL HAKLARI+ 1500 TL MAAŞ+200 TL MULTİNET ŞEKLİNDEDİR. ÇALIŞMA SİSTEMİ : SAAT 15:00 - GECE 24:00 ARASI ÇALIŞMA HAFTAİÇİ BİRGÜN TATİL  İLETİŞİM : 0549 630 61 34

  Aranan Nitelikler -5188 SAYILI YASA GEREĞİ GÜVENLİK KİMLİK KARTI OLAN -İLETİŞİM BECERİSİ YÜKSEK,DİKSİYONU DÜZGÜN -GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN -YÖNLENDİRME KABİLİYETİNE SAHİP  -BAY GÜVENLİK GÖREVLİLERİ ARANMAKTADIR.

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Görevli

 • İş Açıklaması 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi    

  Aranan Nitelikler         Yeni açılacak olan projemizde; 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, Askerlik Hizmetini  tamamlamış olan, 30- 50 yaşları arasında, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen emekli ordu mensubu olan, Balıkesir bölgesinde açılacak yeni bir projemiz için,  Bay adaylar aranmaktadır.      

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Yönetici

 • İş Açıklaması Kartal'da bulunan projelerimizde görevlendirilecek "ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİLERİ" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 5188 Sayılı Yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı’na sahip, Özel Güvenlik Görevlisi olmanın sorumluluğunu taşıyan, Vardiyalı ve Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Sektörde çalışma ve kariyer yapma istekliliğine sahip, Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden, Etkin iletişim becerilerine sahip, Diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever İstanbul- Anadolu yakasında ikamet eden, Kartal'a ulaşım sağlayabilecek, Boy ve kilosunun orantılı ( 1,75 ve üzeri boy ) 22-35 Yaş aralığında En az Lise mezunu, İş disiplinine bağlı Bay, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Adaylar ile birlikte çalışmayı hedefliyoruz.

  Sektör: Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Görevli

 • Özel Güvenlik Kimlikli Perosneller Sesa Group İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İSTANBUL ÖZEL GÜVENLİK KİMLİKLİ -8- PROJE   1- BEŞİKTAŞ LEVENT RESİDENCE Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 1810 + Agi ( askerliğini yapmış kişiler) İrtibat; 0530 408 57 31   2- SULTANBEYLİ SİTE Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 1650 + Yemek İrtibat; 0541 374 74 84   3- AVCILAR OKUL Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları;1600 + Agi + Yemek İrtibat; 0507 845 6887   4- MASLAK-LEVENT-ATAŞEHİR PLAZA Çalışma; 8 Saat 3 Vardiya İmkanları; 1900 + Agi İrtibat; 0533 772 1900   5- KEMERBURGAZ GÖKTÜRK Çalışma; 12 / 36 Sistemi İmkanları; 1750 + Servis İrtibat; 0533 123 5010   6- TAKSİM MAĞAZA Çalışma; 15.00 / 24.00 Sabit İmkanları; 1600 + 200 Multinet İrtibat; 0549 630 6134   7- KEMERBURGAZ GÖKTÜRK SİTE Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları;1910 Toplam İrtibat; 0507 076 1220   8- G.O.P MAĞAZA Çalışma; 8 Saat ( Gece çalışması yok ) İmkanları; 1500 + Yemek İrtibat; 0549 326 1676   SESA GROUP PROJE MÜDÜRLERİMİZDEN TÜM PROJE BİLGİLERİNE ULAŞABİLİRSİNİZ..

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Güvenlik Hizmetleri, Güvenlik Sistemleri, Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Görevli, Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı

 • İş Açıklaması Marmaris bölgesinde hizmet veren işletmemizin ekibi içerisinde yer alacak Güvenlik Görevlisi takım arkadaşları aramaktayız. (KALACAK YER + YEMEK + SGK)

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış, Diksiyonu düzgün, Güvenlik sertifikasına sahip En az 1 yıl deneyimli 35 yaşını aşmamış, Bay / Bayan adaylar En az 180 cm boyunda, 90 kg ağılığında (bay personel için)

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Görevli

 • İş Açıklaması Çalışan personelin ve ziyaretçilerin güvenliğini sağlamak, Ziyaretçilere danışmanlık yapmak, ilgili kişi ya da birimlere yönlendirmek, Hırsızlık, kayıp malzeme, dikkatsizlik sonucu oluşabilecek hasarlarla ilgili gözlemleme ve denetlemeleri yapmak, Şirket personel / ziyaretçi giriş-çıkışını kontrol etmek, Kurallara aykırı durum ve davranışlar için tutanak tutmak,

  Aranan Nitelikler Perakende ticaret alanında faliyet gösteren firmamızın Uskumruköy, Maden, Sarıyer ve Ferahevler mağazalarında değerlendirilmek üzere;   En az lise mezunu, 5188 Sayılı Yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı'na sahip, Etkin iletişim becerilerine sahip, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, 20-35 yaşını aşmamış, Sarıyer ve civarında ikamet eden, Güvenlik Görevlisi pozisyonunda görev alacak BAY çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Gıda, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • İş Açıklaması ORKUN ŞİRKETLER GRUBU BÜNYESİNDE BEYLIKDÜZÜ CİVARINDA  YENİ BAŞLAYACAK PROJEMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE  ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ VE KURSİYER İŞ ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ..    

  Aranan Nitelikler *5188 NOLU YASA KAPSAMINDA ÖZEL GÜVENLİK BELGESİ OLAN VEYA GÜVENLİK KURSUNA KAYIT YAPTIRMIŞ OLAN *PREZANTABL *TAKIM ÇALIŞMASINA UYGUN VE UYUMLU *SORUMLULUK SAHİBİ

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • İş Açıklaması 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi ile görevlendirilecek Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler   Ortaokul veya  lise mezunu, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, En az 1,75 m. boyunda, KIZILAY'a ulaşımı kolay olan, Bay güvenlik görevlileri aranmaktadır.      

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi ile görevlendirilecek Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ortaokul veya  lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, En az  1.75m. boyunda, Askerlik Hizmetini  tamamlamış olan, Gebze bölgelerinde görevlendirilmek üzere Güvenlik Görevlileri alınacaktır.

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Darüşşafaka Cemiyeti’ne bağışlarıyla hizmet imkanı sağlayacak bağışçılarının hayatlarının ilerleyen dönemlerini konforlu ve huzurlu bir ortamda geçirmelerini sağlamak için hizmet veren Maltepe Rezidans'ımız da görev alacak  'Güvenlik Görevlisi' arayışımız bulunmaktadır. İçten ve dıştan gelebilecek her türlü tehdide karşı güvenliğin sağlanması, Rezidans ziyaretlerinin  kontrollü bir şekilde yapılmasının sağlanması, Rezidansın kamera kayıtlarının düzenli olarak kontrolünün sağlanması ve raporlanması, Güvenlik ofisinin tertip ve düzeninin sağlanması, Yönetimin düzenlediği nöbet çizelgesi doğrultusunda görev alınması ve vardiya tesliminin eksiksiz gerçekleştirilmesi vb. sorumlulukları üstlenecektir.             

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Yüksek Okullarının Özel Güvenlik Bölümünden mezun, En az 1 yıl tecrübeli, Güvenlik kimliğine sahip, Vardiyalı çalışabilecek, Güvenlik ve disiplin kurallarını bilen, uygulayan, Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğü bulunmayan, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli.

  Sektör: Sağlık/Hastane, Sivil Toplum Kuruluşu

  Pozisyon: Görevli

 • İş Açıklaması 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi ile görevlendirilecek Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler   Ortaokul veya  lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, En az 1,75 m. boyunda, Esenyurt bölgesine ulaşım imkanı olan bölgelerde ikamet eden, Bay güvenlik görevlileri aranmaktadır.      

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Eleman

 • Özel Güvenlik Görevlileri Sesa Group İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa Bugün

  İş Açıklaması ANKARA - ANTALYA - BURSA ve İSTANBUL YATILI ÖZEL GÜVENLİK KİMLİKLİ - 5 - PROJE ...   1- ANKARA MAĞAZA ( Turan Güneş Bulvarı ) Çalışma; 8 Saat Vardiyalı İmkanları; 1500 + Yemek İrtibat; 0549 326 1676   2- BURSA MAĞAZA Çalışma; 8 Saat Vardiyalı ( Gece çalışması yok ) İmkanları; 1500 + Yemek İrtibat; 0549 326 1676   3- ANTALYA MAĞAZA Çalışma; 8 Saat Vardiyalı ( Gece Çalışması yok) İmkanları; 1400 + Yemek İrtibat; 0549 326 1676   4- İSTANBUL SARIYER YATILI Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 izin İmkanları; 1860 Toplam + Kalacak yer İrtibat; 0535 015 4972   5- İSTANBUL YATILI Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 izin İmkanları; 1750 + Yemek + Kalacak yer İrtibat; 0507 076 1220 SESA GROUP PROJE MÜDÜRLERİMİZ İLE İRTİBATA GEÇİNİZ

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Güvenlik Hizmetleri, Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Şef / Amir, Görevli, Sorumlu

 • İş Açıklaması Denizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir.

  Aranan Nitelikler   5188 Sayılı yasa gereği Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı sahibi, Tercihen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere,  En az Lise mezunu, Seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık.            

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Memur

 • Bekçi- Danışma Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Şirketimize Danışma görevlisi - bekçi olarak çalışabilecek personel aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * En az Ortaokul mezunu * Vardiyalı çalışabilecek * Ümraniye civarında ikamet eden * Tercihen benzer görevde daha önce çalışmış * Erkek    

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • İş Açıklaması .         Sorumlu olduğu bölgede aktif ziyaretler ve aktiviteler yaparak satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirecek ·         Müşterileri ile ilişkilerini sürekli tutarak müşteri memnuniyetinin arttırılmasına yönelik katkı sağlayacak ·         Bölge taraması yaparak ve randevu alarak sürekli yeni müşterilerle portföyünü genişletecek ·         Şirket satış hedeflerine ulaşılması yönünde bireysel hedeflerini aşarak gerçekleştirecek  

  Aranan Nitelikler .           Planlı, takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, .           Görünüşüne özen gösteren,iletişim becerileri güçlü, ·           Yüksek çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, .           Hırslı ve başarıyı kendine hedef olarak belirlemiş, .           Satış konusunda kariyer yapmak isteyen, .           Yüksek enerjili ve uzun soluklu çalışmayı ilke edinmiş, .           Seyahat engeli olmayan, ·           Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya 2 yıl tecilli, ·           Şirketimizin Muğla Bodrum merkezinde görevlendirilmek üzere ·           Bay, Bayan Bölge Satış Sorumluları alınacaktır.  

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu

 • İş Açıklaması 1970 yılından bu yana yayıncılık sektöründe ortaya koyduğu performans ile kalitesini vebaşarısını çalışmalarıyla ispatlamış Güneşli'de bulunan  Fazilet Neşriyat Şirketimiz için, "Güvenlik Görevlisi" aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler   En az lise mezunu, Hizmet sektöründe benzer bir pozisyonda minimum 1 yıl deneyimli Takım çalışmasına yatkın, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Prezentabl, diksiyonu düzgün, Vardiyalı çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış Tercihen Avrupa Yakasında ikamet eden (Güneşli civarında) Bay 

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Görevli

 • İş Açıklaması Türkiye'nin eğitim alanındaki ilk sivil toplum kuruluşu olan Darüşşafaka, 153 yıldır “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonuyla annesi veya babası hayatta olmayan, ailesinin maddi olanakları nedeniyle iyi eğitim alamayan başarılı öğrencilere, ortaokul 1. sınıftan başlayarak  üniversiteye kadar yatılı ve tam burslu, kolej eğitimi vermektedir. Darüşşafaka Maslak Kampüsü'nde görevlendirilmek üzere ''Güvenlik Görevlisi'' alınacaktır.               •       İçten ve dıştan gelebilecek her türlü tehdide karşı kampüsün güvenliğinin  sağlanması            •       Kampüs ziyaretlerinin kontrollü bir şekilde yapılmasının sağlanması,            •       Kampüskamera kayıtlarının düzenli olarak kontrolünün sağlanması ve raporlanması,            •       Güvenlik ofisinin tertip ve düzeninin sağlanması,            •       Yönetimin düzenlediği nöbet çizelgesi doğrultusunda görev alınması ve vardiya tesliminin eksiksiz gerçekleştirilmesi vb. sorumlulukları üstlenecektir.             

  Aranan Nitelikler              •         En az lise mezunu,            •         En az 3 yıl tecrübeli,            •         Güvenlik kimliğine sahip,            •         Vardiyalı çalışabilecek,            •         Güvenlik ve disiplin kurallarını bilen, uygulayan,            •         Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğü bulunmayan,            •         Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli.

  Sektör: Eğitim, Sivil Toplum Kuruluşu

  Pozisyon: Görevli

 • İş Açıklaması KADIKÖY - ÜSKÜDAR - ÜMRANİYE - PENDİK Projelerimize BAY-BAYAN Kimliksiz Güvenlik Gözetim Görevlileri aranmaktadır ' En az Ortaokul mezunu - 21 / 40 Yaş arası ' Baylarda askerliğini yapmış ve Tecilli olmayan ' Sabıka yada Sicil kaydı bulunmayan Çalışma; 8 Saat ( Sabit Gündüz 2 Vardiya ) İmkanları; 1600 + Yemek Bilgi ve İrtibat - 0212 212 9040 - 0539 480 1010 0543 428 8282 - www.sesaguvenlik.com Mesai Saatlerimiz H.içi 09.00-18.30 C.tesi 10.00-17.00 dir KİMLİKSİZ PERSONELLER İÇİN; Özel güvenlik eğitiminizi alırken çalışma fırsatıdır - Yönlendirdiğimiz projelerimizde %100 İş imkanı ile çalışırken özel güvenlik kimliğinizi alma şansıdır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Savunma/Güvenlik, Tekstil

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Danışman, Eleman, Görevli

 • İş Açıklaması 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi ile görevlendirilecek Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler   Ortaokul veya  lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, En az 1,75 m. boyunda, Dudullu'ya tek vasıta ile ulaşılabilecek bölgelerde ikamet eden Bay güvenlik görevlileri aranmaktadır.  

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Doğan Jeotermal Merkez Binası’nda Güvenlik Görevlisi olarak görevlendirilmek üzere  personel istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler 5188 Sayılı Kanun kapsamında silahsız kimlik kartına sahip, En az lise mezunu, Tercihen Balgat ve civarında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek, Dış görünümüne önem veren, Sözlü ifade ve temsil yeteneği güçlü, 35 yaşını aşmamış. Bay.

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Görevli, Eleman

 • İş Açıklaması Denizbank, Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir.

  Aranan Nitelikler   5188 Sayılı yasa gereği Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı sahibi, Tercihen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere,  En az Lise mezunu, Seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık.    

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Memur

 • İş Açıklaması 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi ile görevlendirilecek Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 3 vardiyalı sistemde Ortaokul veya  lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, En az 1,75 m. boyunda, Pendik'e tek vasıta ile ulaşılabilecek bölgelerde ikamet eden Bay güvenlik görevlileri aranmaktadır.

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Görevli

 • İş Açıklaması 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi    

  Aranan Nitelikler         3 vardiya sisteminde olan projede 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, Askerlik Hizmetini  tamamlamış olan, 30- 50 yaşları arasında, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen emekli ordu mensubu olan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Pendik bölgesine ulaşımı kolay olan Bay adaylar aranmaktadır.      

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Yönetici

 • İş Açıklaması 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi ile görevlendirilecek Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler   Ortaokul veya  lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, En az 1,75 m. boyunda, Kartal, Pendik, Tuzla ve Maltepe bölgelerinde ikamet eden, Bay güvenlik görevlileri aranmaktadır.

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Denizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir.

  Aranan Nitelikler - Tahsildar ve muadil kadrolarda minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere, - SRC 4 ve Psikoteknik belgesi olan,  - En az Lise mezunu, - Askerlik hizmetini tamamlamış, - B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, - Seyahat engeli olmayan, - Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık.  

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Diğer

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Şef / Amir, Şoför

 • İş Açıklaması Türkiye'nin eğitim alanındaki ilk sivil toplum kuruluşu olan Darüşşafaka, 153 yıldır “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonuyla annesi veya babası hayatta olmayan, ailesinin maddi olanakları nedeniyle iyi eğitim alamayan başarılı öğrencilere, ortaokul 1. sınıftan başlayarak  üniversiteye kadar yatılı ve tam burslu, kolej eğitimi vermektedir. Darüşşafaka Cemiyeti’ne bağışlarıyla hizmet imkanı sağlayacak bağışçılarının hayatlarının ilerleyen dönemlerini konforlu ve huzurlu bir ortamda geçirmelerini sağlamak için hizmet veren Urla Rezidans Özel Huzurevi ve Bakım Merkezimizde görev alacak  'Güvenlik Görevlisi' arayışımız bulunmaktadır. İş tanımı:            •       İçten ve dıştan gelebilecek her türlü tehdide karşı kampüsün güvenliğinin  sağlanması            •       Kampüs ziyaretlerinin kontrollü bir şekilde yapılmasının sağlanması,            •       Kampüskamera kayıtlarının düzenli olarak kontrolünün sağlanması ve raporlanması,            •       Güvenlik ofisinin tertip ve düzeninin sağlanması,            •       Yönetimin düzenlediği nöbet çizelgesi doğrultusunda görev alınması ve vardiya tesliminin eksiksiz gerçekleştirilmesi vb. sorumlulukları üstlenecektir.            *Urla Kampüsümüze İzmir ve Urla’dan servis imkanı mevcuttur. Servis güzargahları: Bornova, Konak, Mustafa Kemal sahil yolu bulvarı ile Balçova, Narlıdere, Güzelbahçe, Urla

  Aranan Nitelikler              •         En az lise mezunu,            •         En az 3 yıl tecrübeli,            •         Güvenlik kimliğine sahip,            •         Vardiyalı çalışabilecek,            •         Güvenlik ve disiplin kurallarını bilen, uygulayan,            •         Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğü bulunmayan,            •         Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Görevli

 • İş Açıklaması Darüşşafaka Cemiyeti’ne bağışlarıyla hizmet imkanı sağlayacak bağışçılarının hayatlarının ilerleyen dönemlerini konforlu ve huzurlu bir ortamda geçirmelerini sağlamak için hizmet veren Yakacık Rezidans'ımız da görev alacak  'Güvenlik Görevlisi' arayışımız bulunmaktadır. İçten ve dıştan gelebilecek her türlü tehdide karşı güvenliğin sağlanması, Rezidans ziyaretlerinin  kontrollü bir şekilde yapılmasının sağlanması, Rezidansın kamera kayıtlarının düzenli olarak kontrolünün sağlanması ve raporlanması, Güvenlik ofisinin tertip ve düzeninin sağlanması, Yönetimin düzenlediği nöbet çizelgesi doğrultusunda görev alınması ve vardiya tesliminin eksiksiz gerçekleştirilmesi vb. sorumlulukları üstlenecektir.             

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Yüksek Okullarının Özel Güvenlik Bölümünden mezun, En az 1 yıl tecrübeli, Güvenlik kimliğine sahip, Vardiyalı çalışabilecek, Güvenlik ve disiplin kurallarını bilen, uygulayan, Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğü bulunmayan, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli.

  Sektör: Sağlık/Hastane, Sivil Toplum Kuruluşu

  Pozisyon: Görevli

 • İş Açıklaması MASLAK BÖLGESİ OKUL Projemize BAY Kimliksiz Güvenlik Gözetim Görevlileri aranmaktadır ' En az Ortaokul mezunu - 21 / 40 Yaş arası ' Askerliğini yapmış ve Tecilli olmayan ' Min. 1.80 Boy ve Diksiyonu düzgün Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 1850 + AGİ Bilgi ve İrtibat - 0212 212 9040 - 0539 480 1010 0543 428 8282 - www.sesaguvenlik.com Mesai Saatlerimiz H.içi 09.00-18.30 C.tesi 10.00-17.00 dir KİMLİKSİZ PERSONELLER İÇİN; Özel güvenlik eğitiminizi alırken çalışma fırsatıdır - Yönlendirdiğimiz projelerimizde %100 İş imkanı ile çalışırken özel güvenlik kimliğinizi alma şansıdır.. Kimliksiz Güvenlik - Gözetim Görevlisi nedir ? http://www.sesaguvenlik.com/Cms.asp?ID=59

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Savunma/Güvenlik, Tekstil

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Danışman, Eleman, Görevli

/
5

İş Habercisi - Güvenlik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?