Güvenlik İş İlanları

Hepsini Temizle
Güvenlik
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Güvenlik Görevlileri Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, SAVUNMA, GÜVENLİK VE TEMİZLİK ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK VE KURUMSAL FİRMASI OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN * Banka, Otel, AVM, Residace, Site ve çeşitli kurumsal firma projelerinde görev almak üzere.

  Aranan Nitelikler * 20 - 50 Yaşları arasında, * Minimum İlköğretim tercihen lise mezunu, * Benzer bir pozisyonda tecrübeli ve / veya tecrübesiz, * Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi kimlik kartına sahip (Sadece Banka projesi için geçerlidir), * İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında ikamet eden (Adaylar ikamet adreslerine en yakın lokasyonlar için değerlendirilecektir), * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Vardiyalı sistemde çalışabilecek, * Bay / Bayan, "GÜVENLİK GÖREVLİLERİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Paloma Pasha Resort

  Güvenlik Görevlisi Paloma Pasha Resort

  İzmir

  28 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Paloma oteller zincirinin İZMİR Özdere'de bulunan Paloma Pasha Resort otelimizde istihdam edilmek üzere Bay/Bayan Güvenlik Görevlisi takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Lise veya dengi okullar Mezunu , Daha önce benzer pozisyonda en az 1 yıl görev yapmış , 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmeti Kanunu Güvenlik görevlisi Belgesi olan , ( Silahlı veya Silahsız ) , Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , İngilizce , Fransızca veya Almanca dillerinden birini Mesleki düzeyde etkin olarak konuşabilen , Kişisel bakımına özen gösteren , İletişim yeteneği kuvvetli , Güleryüzlü , dinamik , Ekip ruhu içerisinde çalışabilen , Bay adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan , ( Terhis veya Tecilli ) , Bay-Bayan Güvenlik Görevlisi Takım Arkadaşları Arıyoruz. Görev Tanımı iş görüşmesinde Tebliğ Edilecektir. İl dışından gelen adaylara çalışma sürelerince konaklama imkanı mevcuttur.

 • Klüh Servis Yönetimi

  Güvenlik Elemanı ( İzmir Bölge ) Klüh Servis Yönetimi

  İzmir

  28 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması FİRMAMIZA BAĞLI PROJEDE ÇALIŞACAK GÜVENLİK ELEMANI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler - GÜVENLİK KİMLİK KARTI OLAN, - BAY, - ULUKENT ve ÇEVRESİNDE YAKIN İKAMET EDEN,

 • Klüh Servis Yönetimi

  Güvenlik Satış Yöneticisi Klüh Servis Yönetimi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  28 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yeni müşteriler kazandırılması ve mevcut müşterilerin memnuniyet düzeyinin sürekli yüksek tutulmasını sağlayacak, Müşterilerinin beklentilerini doğru algılayıp, ürün ve hizmeti satışa dönüştürülmesini sağlayacak, Satış tekliflerinin hazırlanıp, sunulması, gerçekleşen çalışmalara yönelik düzenli raporları tutacak, Satış hedeflerini realize etmeye yönelik aktiviteler düzenleyecek, GÜVENLİK SATIŞ YÖNETİCİSİ ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Güvenlik sektöründe satış tecrübesi ve müşteri portföyü olan, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Sistemli ve düzenli çalışma disiplinine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim kurabilen, Sektöründe araştırmacı, Ekip çalışmasına yatkın, Dış görünümüne özen gösteren ve diksiyonu düzgün, Sunum becerilerine sahip, Yaratıcı ve çözüm odaklı, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden,

 • Hisar Intercontinental Hospital

  Güvenlik Görevlisi Hisar Intercontinental Hospital

  İstanbul Anadolu

  28 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyanın köklü ve saygın akreditasyon kurumu olan JCI tarafından hizmet kalitesi belgelenen, Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunan ve hastalarımıza hak ettikleri kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetlerini sunan hastanemizin Destek Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere; " Güvenlik Görevlisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 5188 Sayılı kanunda belirtilen vasıflara sahip, Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Minimum 1 yıl özel sektör tecrübesi olan, En az Lise Mezunu, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden,

 • Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.ş

  Güvenlik Görevlisi Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  28 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere GÜVENLİK GÖREVLİSİ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun ve özel güvenlik sertifikasına sahip, Tercihen otellerde güvenlik görevlisi olarak çalışmış, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu, Vardiyalı çalışmasına engel olmayan, Dış görünümüne ve kişisel bakımına önem veren,

 • Sibay Araç Park ve Turizm Hizmetleri

  Alışveriş Merkezlerine Vale Park Şoförleri Sibay Araç Park ve Turizm Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Antalya, Bursa, İzmir, Samsun

  28 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul ‘da mevcut olan Astoria AVM - Esentepe , Capacity AVM Bakırköy, Mall Of İstanbul - Başakşehir,Atatürk Havalimanı - Yeşilköy ,Sakıp Sabancı Müzesi - Emirgan, Capitol Alışveriş Merkezi - Altunizade, 212 Alışveriş Merkezi - Güneşli, Torium Alışveriş Merkezi - Beylikdüzü , ArenaPark AVM - Halkalı - Hilton Otel - Taksim , Zorlu Center & Performans Sanatları - Zincirlikuyu ' daki şubelerimiz‘de ve yakın zamanda açılacak diğer şubelerimizde görev alacak yanı sıra diğer illerdeki Korupark Alışveriş Merkezi - Bursa ,Optimum Alışveriş Merkezi - İzmir şubelerimizde çalışmak üzere kariyer hedefleyen Araç Park Görevlileri - VALE – Bay & Bayan Araç Teslim alma görevlileri aranmaktadır..

  Aranan Nitelikler 42 Yaşını aşmamış, dinamik, dış görünüşüne kesinlikle önem veren Tercihen Otel, Havalimanı, Alışveriş Merkezi, Kongre Merkezi veya Hizmet sektöründe profesyonel olarak faal gösteren kurumsal firmalarda en az 5 yıl görev yapmış, Sürücü ehliyetine sahip, her türlü arabayı rahatlıkla kullanabilen En az 5 yıldır aktif araç kullanan, Tercihen Lise mezunu ve sigara kullanmayan ( Sigara kullanmayanlara ek harcırah verilmektedir ) Kendine ve işine özenli, Tercihan yabancı dil bilgisi olan ( yabancı dil bilen personele ödenek verilmektedir ), Müşteri hizmetleri ve iletişim kabiliyeti kuvvetli, Güler yüzlü, Tercihan SRC belgeli, Makam kurallarını bilen, Askerliğini yapmış , referansları ve GBT sicili temiz, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Bay ve Bayan araç sürücüleri,ayrıca BAYAN araç teslim alma görevlileri aranmaktadır. Sosyal Şartlar ; Maaş + SGK + Yol Ücreti + Yemek + Bahşiş ve Prim

 • Lcwaikiki

  Güvenlik Görevlisi Lcwaikiki

  İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Binaya gelen ziyaretçilerin kapı metal dedektöründen geçmesini temin eder, ziyaretçileri gerekli durumlarda el dedektörü ile arayarak tehlike arz eden silah, bıçak, patlayıcı madde gibi zarar veren unsurları tespit eder. Gerekli gördüğü hallerde girişe izin vermez ve konu ile ilgili Vardiya Sorumlusu ile Koruma ve Güvenlik Müdürünü bilgilendirir. Şirket kural ve prosedürlerini iyi bilir, uyar ve uyulmasını sağlar. Personel çıkış saatlerinde personelin yanında firmaya ait ürün görülmesi halinde fatura, izin belgesi, belge üzerinde yetkili imza görmeden personelin çıkışına izin vermez. Şirkete ait ürün ve malzemelerin yetkisiz olarak bina dışına çıkışını, ürün ve malzemelerin zarar görmesini engeller.

  Aranan Nitelikler 5188 sayılı kanun ve uygulanmasına dair yönetmelikte belirtilen şartlara haiz Özel Güvenlik Kimlik Belgesine sahip En az ön lisans mezunu Tercihen askerliğini yapmış Tercihen 30 yaşını aşmamış.

 • Paloma Club Sultan

  Cankurtaran / Life Guard Paloma Club Sultan

  İzmir

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Paloma Otelleri zincirinin İZMİR Özdere'de bulunan Paloma Club Sultan Otelimize , Cankurtaran / Life Guard arıyoruz.

  Aranan Nitelikler *Tercihen mesleki tecrübeli *Yüzmeyi bilen ve seven *Takım çalışmasına yatkın, iletişim kabiliyeti yüksek *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek *Detaylı ve dikkatli çalışabilen *Kişisel hijyenine önem veren *Atletik *Not : Ayrıca gerekli eğitimler verilecektir.

 • Euroserve Güvenlik A.ş.

  Güvenlik Görevlisi Euroserve Güvenlik A.ş.

  İstanbul Anadolu

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması - Güvenlik kimlik kartına sahip, - Daha önce güvenlik görevlisi olarak çalışmış, - 35 yaşını aşmamış, - Vardiya sisteminde çalışabilecek, - Bay, bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Nesa Tekstil San.tic.a.ş.

  Güvenlik Görevlisi Nesa Tekstil San.tic.a.ş.

  Denizli

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tekstil Sektöründe faaliyet gösteren firmamızda çalışmak üzere; İçten ve dıştan gelebilecek her türlü tehdide karşı genel güvenliğin sağlanması, Giriş -çıkışları kontrol etmek, kayıtları tutmak, gelen ziyaretçileri ilgili birimlere yönlendirmek, İdari bölümün düzenlemiş olduğu nöbet çizelgesi doğrultusunda görev alınması ve vardiya tesliminin eksiksiz gerçekleştirilmesinin sağlanması, Bina içinde şüpheli bir durum olduğunda, İhlal ve karşılaşılan sorunları bağlı olduğu Yöneticisine rapor etmek, Saat başı ilgili devriye kontrolleri yapılıp, dokunmatik cihaz ile kayıt altına alınmasının sağlanması, Akşam mesai saati bitiminden sonra binanın kontrolü yapılıp elektrikli araçların, ofislerin, pencere ve kapıların kontrolü ve kilitli olmasını sağlamak, görevlerini yürütebilecek '' GÜVENLİK GÖREVLİSİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise Mezunu En az 2 yıl deneyimli 5188 sayılı kanuna uygun Özel Güvenlik sertifikası olan Vardiya sisteminde çalışabilecek Tercihen 25-35 yaş aralığında Erkek B sınıf ehliyet olan ve aktif araç kullanabilen Askerlik hizmetini tamamlamış

 • Euroserve Güvenlik A.ş.

  Güvenlik Görevlisi Euroserve Güvenlik A.ş.

  Ankara

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması - Güvenlik kimlik kartına sahip, - Daha önce güvenlik görevlisi olarak çalışmış, - 35 yaşını aşmamış, - Vardiya sisteminde çalışabilecek; çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Nbr Enerji Elektrik Mühendislik Site Yönetimi Ltd.şti.

  Güvenlik Personeli Nbr Enerji Elektrik Mühendislik Site Yönetimi Ltd.şti.

  İzmir

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Profesyonel Tesis Yönetim Hizmetleri veren firmamızın sitelerinde görevlendirilmek üzere Güvenlik Personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 5188 sayılı özel güvenlik hizmetleri kanununun GÖREV ve SORUMLULUKLARINA hakim İşyerinde disiplin ve güvenliğin devamlılığının garantisi olabilecek Uzun soluklu, daimi bir iş beklentisi olan ekip arkadaşları arıyoruz.

 • Euroserve Güvenlik A.ş.

  Güvenlik Görevlisi Euroserve Güvenlik A.ş.

  İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa yakası geneli projelerimizde; servis ve yemek imkanları ile 8 saat standardında çalıştırılmak üzere bay / bayan güvenlik görevlileri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İstanbul Avrupa yakası geneli projelerimizde; servis ve yemek imkanları ile 8 saat standardında çalıştırılmak üzere bay / bayan güvenlik görevlileri alınacaktır.

 • Kervan Tekstil San. ve Dış Tic. A.ş.

  Güvenlik Görevlisi Kervan Tekstil San. ve Dış Tic. A.ş.

  İstanbul Anadolu

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat ve üretim, konularında faaliyet gösteren firmamızın, Genel Merkez Binası İçin Bay "Güvenlik Görevlisi” aranmaktadır. İçten ve dıştan gelebilecek her türlü tehdide karşı genel güvenliğin sağlanması, Giriş -çıkışları kontrol etmek, kayıtları tutmak, gelen ziyaretçileri ilgili birimlere yönlendirmek, İdari bölümün düzenlemiş olduğu nöbet çizelgesi doğrultusunda görev alınması ve vardiya tesliminin eksiksiz gerçekleştirilmesinin sağlanması, Bina içinde şüpheli bir durum olduğunda, İhlal ve karşılaşılan sorunları bağlı olduğu Yöneticisine rapor etmek, Saat başı ilgili devriye kontrolleri yapılıp, dokunmatik cihaz ile kayıt altına alınmasının sağlanması, Akşam mesai saati bitiminden sonra binanın kontrolü yapılıp elektrikli araçların, ofislerin, pencere ve kapıların kontrolü ve kilitli olmasını sağlamak,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen Meslek Yüksek Okullarının Özel Güvenlik bölümünden mezun, 5188 Sayılı yasa gereği Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi kimlik kartı olan, Güvenlik görevlisi sertifikası olan, Güvenlik kimlik kartına sahip, Daha önce Güvenlik Görevlisi olarak çalışmış, en az 3 yıl deneyime sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Vardiya sisteminde çalışabilecek, Giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren, Dikkatli ve iletişim becerileri yüksek, Düzgün diksiyona sahip, Tercihen 25-35 yaş aralığında, B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, İstanbul Ümraniye Sancaktepe civarında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Pronet Güvenlik

  Bilgi İşlem Uzmanı Pronet Güvenlik

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması En Değerli Varlığımız İnsan, Amacımız; İşinden Memnun,Mutlu Çalışan Pronet Güvenlik ve Danışmanlık Hiz. A.Ş, 19 yılı aşkın süredir güvenlik sektöründe hizmet veren ve sektörün liderlerinden olan bir kuruluştur. Bugün Türkiye genelinde 3700’den fazla Güvenlik Ekibi ile, yüzlerce kurum ve kuruluşun fiziki güvenlik konusunda çözüm ortaklığını yürüten kuruluşumuzda hedefimiz; insana, eğitime, teknolojik altyapıya verdiğimiz önem ve yapmış olduğumuz yatırımlarla, bugün olduğu gibi gelecekte de çalışanlarımız ve müşterilerimiz tarafından tercih edilmektir. Şirketimizde Bilgi İşlem Yöneticisi’ne bağlı olarak çalışacak, aşağıdaki özelliklere sahip ''BİLGİ İŞLEM UZMANI'' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az Yüksekokul veya Üniversite mezunu(Tercihen Bilgisayar Programcılığı, Bilgi İşlem Bölümü vb.) Sistem ve Network yönetimi konusunda tecrübeli Veri tabanı ve Sistem yedeklemeleri konusunda deneyimli Tercihen sunucu bilgisi bulunan Photoshop ve tasarım programlarına hakim MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen (Power point, Word, Excel) Analitik düşünebilen, problem çözme, karar verme, iş takibi ve sonuç alma becerileri gelişmiş

 • Pronet Güvenlik

  Satış Uzmanı Pronet Güvenlik

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Pronet Güvenlik ve Danışmanlık A.Ş, 15 yılı aşkın süredir güvenlik sektöründe hizmet veren, Türkiye genelinde 3500’den fazla Güvenlik Ekibi ile, yüzlerce kurum ve kuruluşun, fiziki güvenlik konusunda çözüm ortaklığını yürüten, sektörün liderlerinden bir kuruluştur. Hedefimiz, insana, eğitime, teknolojik altyapıya verdiğimiz önem ve yapmış olduğumuz yatırımlarla, bugün olduğu gibi gelecekte de çalışanlarımız ve müşterilerimiz tarafından tercih edilmektir. Şirketimizde,Satış Müdürüne bağlı olarak çalışacak aşağıdaki özelliklere sahip ‘’SATIŞ UZMANI’’ arıyoruz. • Randevu alarak veya referans yoluyla aktif müşteri ziyaretleri yaparak satış gerçekleştirmek, • Çalışmalarla ilgili raporlama yapmak

  Aranan Nitelikler • Lisans Mezunu • Tercihen hizmet sektöründe satış deneyimi olan • İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek ve satış becerilerine güvenen •Temsil yeteneği yüksek, prezentabl, sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen • Seyahat engeli olmayan • B Sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen • Bay/Bayan (erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.)

 • Pronet Güvenlik

  Proje Müdürü Pronet Güvenlik

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması En Değerli Varlığımız İnsan, Amacımız; İşinden Memnun, Mutlu Çalışan Pronet Güvenlik ve Danışmanlık Hiz. A.Ş, 19 yılı aşkın süredir güvenlik sektöründe hizmet veren ve sektörün liderlerinden olan bir kuruluştur. Bugün Türkiye genelinde 3700’den fazla Güvenlik Ekibi ile, yüzlerce kurum ve kuruluşun fiziki güvenlik konusunda çözüm ortaklığını yürüten kuruluşumuzda hedefimiz; insana, eğitime, teknolojik altyapıya verdiğimiz önem ve yapmış olduğumuz yatırımlarla, bugün olduğu gibi gelecekte de çalışanlarımız ve müşterilerimiz tarafından tercih edilmektir. Şirketimizin önemli bir projesinde görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip ''GÜVENLİK PROJE MÜDÜRÜ'' arıyoruz. • Kendisine bağlı güvenlik personellerinin, sözleşme esaslarına bağlı idari ve operasyonel yönetimini yapmak • Yönetiminde bulunan personelin performanslarını denetlemek, işleyişle ilgili aksaklıkları tespit edip yerinde ve zamanında düzeltilmesini sağlamak • Hizmet kalitesini artırmaya yönelik çalışmaların planlanmasına ve uygulanmasını sağlamak • Müşteri ile ilişkileri yürütmek • Yönettiği projenin işleyişi ile ilgili müşterimize ve bağlı olduğu yönetime sözlü ve yazılı raporlama yapmak

  Aranan Nitelikler • Güvenlik yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyimli • 5188 Sayılı yasaya hakim • Kalabalık ekip ve tercihen kurumsal şirket yönetimi tecrübesi olan • Risk ve kriz yönetiminde deneyimli • Konuşma ve anlama düzeyinde iyi derecede İngilizce bilen • Sözlü, yazılı ifade ve temsil yönü güçlü • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen • Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen • Bay

 • Pronet Güvenlik

  Güvenlik Görevlileri Arıyoruz - Manisa Pronet Güvenlik

  Manisa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması En Değerli Varlığımız İnsan, Amacımız; İşinden Memnun, Mutlu Çalışan Pronet Güvenlik ve Danışmanlık Hiz. A.Ş, 19 yılı aşkın süredir güvenlik sektöründe hizmet veren ve sektörün liderlerinden olan bir kuruluştur. Bugün Türkiye genelinde 3700’den fazla Güvenlik Ekibi ile, yüzlerce kurum ve kuruluşun fiziki güvenlik konusunda çözüm ortaklığını yürüten kuruluşumuzda hedefimiz; insana, eğitime, teknolojik altyapıya verdiğimiz önem ve yapmış olduğumuz yatırımlarla, bugün olduğu gibi gelecekte de çalışanlarımız ve müşterilerimiz tarafından tercih edilmektir. Merkezi İstanbul’da bulunan şirketimizin, Manisa Bölgesin'de bulunan büyük ve önemli projesinde görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip,"GÜVENLİK GÖREVLİLERİ” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler • 5188 Sayılı Güvenlik kimlik kartına sahip (Silahlı -Silahsız farketmez) • Bayan ( 1,65 ve üzeri boy) / Bay ( 1,75 ve üzeri boy ) • 20-33 Yaş aralığında • Fiziki görüntüsü ve iletişimi düzgün

 • Pronet Güvenlik

  Güvenlik Görevlileri Arıyoruz - İzmir Pronet Güvenlik

  İzmir

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması En Değerli Varlığımız İnsan, Amacımız; İşinden Memnun, Mutlu Çalışan Pronet Güvenlik ve Danışmanlık Hiz. A.Ş, 19 yılı aşkın süredir güvenlik sektöründe hizmet veren ve sektörün liderlerinden olan bir kuruluştur. Bugün Türkiye genelinde 3700’den fazla Güvenlik Ekibi ile, yüzlerce kurum ve kuruluşun fiziki güvenlik konusunda çözüm ortaklığını yürüten kuruluşumuzda hedefimiz; insana, eğitime, teknolojik altyapıya verdiğimiz önem ve yapmış olduğumuz yatırımlarla, bugün olduğu gibi gelecekte de çalışanlarımız ve müşterilerimiz tarafından tercih edilmektir. Merkezi İstanbul’da bulunan şirketimizin, İzmir Bölgesin'de bulunan büyük ve önemli projelerinde görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip,"GÜVENLİK GÖREVLİLERİ” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler • 5188 Sayılı Güvenlik kimlik kartına sahip (Silahlı -Silahsız farketmez) • Bayan ( 1,65 ve üzeri boy) / Bay ( 1,75 ve üzeri boy ) • 20-33 Yaş aralığında • Fiziki görüntüsü ve iletişimi düzgün

/
8
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan