Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Harita İş İlanları

Hepsini Temizle
Harita
 • Harita Teknikeri

  Nurem İnşaatİzmir 25 Eylül 2017

  İş AçıklamasıNurem İnşaat A.Ş Endüstriyel Fabrika Tesisi ile Konut İnşaat Faaliyetlerinin tasarım ve yapım süreçlerinde 25 senedir sektörde önemli işlere imza atan bir kuruluştur. Bünyemizde bulunan uzman ve deneyimli teknik kadro ile ERP Kurumsak Kaynak , Kalite , İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemleriyle geleceğe yönelik projelerde yeni takım arkadaşlarıyla çalışma arzusundayız. Şantiyeler Koordinatörlüğü bünyesinde Şantiye Şefliğine bağlı olarak sahada görev yapacak Harita Teknikeri pozisyon arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerHarita Teknikeri * Harita Teknikerliği Bölümü mezunu olmak * İlgili alanda min. 3 yıllık bir saha tecrübesine sahip olmak * Farklı lokasyonlarda bulunan projelerimizde çalışmaya istekli olmak * Şantiye sahasındaki ilgili projenin kadastrol, imar planı poligon listesi vb alanıyla ilgili çalışmalarda deneyim sahibi olmak * Altyapı projelerinin aplikasyon süreçlerinde deneyim sahini olmak * Harita Etüd süreçleri ile ilgili olarak görev tanımında belirtilen tüm beklentileri ilgili projenin Şantiye Şefine rapor edebilme yeterliliğinde olmak. * Takım çalışmasına yatkın, sağlıklı iletişimi tercih eden bir yapıya sahip olmak * Kuruluşun kalite sistemleri ile İSG kurallarına uyumlu çalışmak * Aktif araç kullanabilmek * Esnek çalışma sistemine uyumlu olabilmek.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • Harita Mühendisi

  Himtek Mühendislikİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıŞirketimiz bünyesindeki çeşitli projelerde görev yapacak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Harita ve Kadastro veya Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği bölümlerinden mezun. Autocad, Netcad, Autocad Civil 3D, Microstation çizim programlarından en az birini iyi derecede kullanabilen. Harita uygulamaları, metraj ve kübaj hesaplamaları, ataşman oluşturma konularında 3-4 yıl bilgi ve deneyim sahibi MS Office programlarına hakim.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıYAMAÇLI İNŞAAT - HARİTA TEKNİKERİ

  Aranan NiteliklerHarita Kadastro bölümlerinden mezun Planlama , koordinasyon ve takip yeteneği olan Seyahat engeli bulunmayan B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen Disiplinli ve esnek çalışma saatlarine uyum sağlayabilecek

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • Harita Mühendisi ve Harita Teknikeri

  Flora Residenceİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıAFRİKA GİNE CONAKRY DE CİTE WAQF CİTY PROLEMİZDE GÖREVLENDİRMEK ÜZERE http://stcinsaat.com/projelerimiz/devam-eden-projeler/cite-waqf-city Harita Teknikeri veya harita mühendisi görevini yapacak maaşı ve sgk sı istanbul merkezimizin garantisinde olcaktır.

  Aranan Nitelikleryurtdışı tecrübesine sahip. yabancı dili olan tercihen fransızca olan

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis, Tekniker

 • Harita Teknikeri (Kocaeli Körfez)

  Ahes İnşaat Ticaret ve Sanayiİstanbul Anadolu, Kocaeli 26 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizin Kocaeli Körfez'deki şantiyesinde görevlendirilmek üzere; En az 2 yıl tecrübeli, Alet operatörü olarak çalışacak, Takım çalışmasına yatkın, çalışkan, disiplinli, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan, Harita teknikeri arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • Harita Teknikeri (İstanbul Avrupa)

  Ahes İnşaat Ticaret ve Sanayiİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizin Esenyurt, Gaziosmanpaşa ve Levent'te bulunan şantiyelerinde görevlendirilmek üzere; En az 2 yıl tecrübeli, Alet operatörü olarak çalışacak, Takım çalışmasına yatkın, çalışkan, disiplinli, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan, Harita teknikeri arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

İş Habercisi - Harita İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?