Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Havayolu İş İlanları

Hepsini Temizle
Havayolu
 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin en iyi ve en başarılı direkt satış ekibinde sahada firmanın hizmet verdiği ürünlerin satışında görev alacak "SAHA Satış Uzmanı” aramaktayız.

  Aranan NiteliklerSahada yüz yüze satış konusunda tecrübeli ve ya istekli, Aylık olarak verilen ziyaret hedeflerini gerçekleştirebilecek, Randevulu-randevusuz müşteri ziyaretlerini organize edebilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, hedef ve sonuç odaklı, Sürücü belgesi olan, aktif olarak araç kullanabilen, 20 -30 yaşları arasında bay ve bayan, Bay adaylardan askerlik görevini tamamlamış olan, Saha Satış Uzmanı takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Uzman

 • Havayolu Müşteri Temsilcisi

  Gacİstanbul Avrupa 15 Kasım 2017

  İş Açıklamasıİstanbul KABATAŞ'ta yer alan ofisimizde görevlendirilmek üzere Havayolu taşımalarına ilişkin süreçte destek sağlayacak; müşteri, tedarikçi ve yurt dışı ofisler ile olan iletişimi yönetecek ve satışa destek olacak "Müşteri Temsilcisi" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÇok iyi derecede İngilizce bilen, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Minimum 2 yıl Havayolu müşteri temsilcisi deneyimi olan, Tercihen havayolu operasyon deneyimli, MS Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Sözlü ve yazılı iletisim becerisi kuvvetli İkna kabiliyeti yüksek İnsan ilişkilerinde başarılı, dikkatli ve takipçi, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • Hava Operasyon Uzmanı

  Ekol Lojistikİstanbul Avrupa 13 Kasım 2017

  İş AçıklamasıUçak ile taşıma faaliyetleri çerçevesinde müşteriler, müşterilerin gümrük komisyoncuları, havayolları, yurtiçi ve yurtdışı acentalar ile iletişim kurulması, gerekli dökümantasyon işlemlerinin yapılması görevinde yer almak.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Hava taşımacılığında 2-5 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünce yeteneğine sahip, iyi derecede İngilizce bilen, Çözüm odaklı, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman

 • Genel Başvuru

  ALP HAVACILIKEskişehir 3 Kasım 2017

  İş Açıklamasıİlanımız 'Genel Başvuru' niteliğindedir ve belli bir pozisyon için yayınlanmamaktadır. Şirketimize başvuruda bulunmak istiyorsanız ve ilgilendiğiniz alanda yayınlanmış bir ilanımız yoksa, çalışmak istediğiniz bölümü veya alanı belirten bir ön yazı ile bu ilana başvurabilirsiniz. Özgeçmişiniz ileride şirketimizde oluşabilecek uygun pozisyonlar için değerlendirilmek üzere firma veri tabanımızda saklanacak ve de niteliklerinize uygun bir pozisyon olması durumunda sizinle temasa geçilecektir. Alp Havacılık a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Yetkili, Eleman

İş Habercisi - Havayolu İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?