Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Hazır Giyim İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Hazır Giyim
 • Stefanel-Lafayette Satış Danışmanı

  Stefanelİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTürkiye’nin en büyük AVM’si Emaar Square Mall Galeries içerisinde Lafayette’de bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere SATIŞ DANIŞMANI arayışımız bulunmaktadır. • En az Lise mezunu • Güleryüzlü ve iletişim becerisi kuvvetli • Dış görünüm ve kişisel imajına özen gösteren • Takım çalışmasına yatkın • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek • Müşteri odaklı satışta aktif rol alabilecek • Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen • 18-30 yaş arası

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Eleman, Temsilci, Mağaza Satış Danışmanı

 • Mağaza Müdürü- Şanlıurfa

  ÇetinkayaŞanlıurfa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıMağazanın ürün yönetimini satış odaklı olarak gerçekleştirmek (ciro, ürün devir hızı ve sipariş) Belirlenen satış hedeflerine ulaşılmasını sağlamak için ekibinin satışlarını, stoklarını, siparişlerini düzenli olarak kontrol etmek ve raporlamak, Mağaza personelini teşhir, tanzim, müşteri ilişkileri ve ürün bilgisi konularında sahada eğitmek ve yönlendirmek, Belirlenen ciro hedefleri için projeler üretmek, uygulamak ve yönetmek Mağazanın mali, idari ve operasyonel faaliyetlerini yönetmek ve koordine etmek, Sektörel gelişmeleri ve pazar oyuncularını takip etmek, raporlamak, Mağazanın verimli işleyebilmesi için Bölge Müdürlüğü ve Merkez Yönetim ile koordineli çalışmak. İnsan Kaynakları ve Müşteri İlişkileriyle ilgili tüm operasyonu planlamak ve gereken koordinasyonu sağlamak.

  Aranan NiteliklerTürkiye’de katlı mağazacılık sektörünün öncülerinden olan ÇETİNKAYA MAĞAZALAR ZİNCİRİ’nin Şanlıurfa Mağazası’nda görevlendirilmek üzere Mağaza Müdürü ekip arkadaşı arıyoruz. Tercihen Üniversite Mezunuysan, Perakende sektöründe ilgili pozisyonda en az 5 yıl tecrübeliysen, MS Office uygulamalarını ve paket programlarını etkin kullanabiliyorsan, Ekip kurma ve yönetme becerin yüksekse, Kriz ve zaman yönetimi konusunda proaktif davranabiliyorsan, Planlama ve liderlik yetkinliklerini her koşulda kullanabiliyorsan, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş ve sonuç odaklı çalışabiliyorsan, 25–35 yaş aralığındaysan, Esnek çalışma saatlerine uyumluysan, Askerlik hizmetini tamamlamış durumdaysan (erkek adaylar için) Şanlıurfa’da ikamet ediyor ya da ikamet edebilecek durumdaysan başvurunu bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Mağaza Müdürü

 • Makıneci

  ROMANİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıKurulduğu günden beri Bayan Hazır Giyim Sektöründe önderliğini sürdüren, Türkiye genelindeki 80 'i aşan satış noktası ile kaliteyi ve modayı yaşam biçimi haline getirenlerin öncelikli tercihi olan firmamızın Taşdelen'de bulunan atölyesinde Makinacı olarak görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır:

  Aranan NiteliklerDüz Makine, Overlok makinelerinde yetiştirilmek üzere, Kısa süreli konfeksiyon iş deneyimi olan, İşkur’a kayıtlı, Ortaokul veya Lise mezunu çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Tekstil

  Pozisyon: Modelist, Operatör, Terzi

 • Pastal Gerber Operatörü

  Pançoİstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş Açıklaması1978 yılından bu yana çocuk hazır giyiminin güçlü markası ve öncüsü olan Panço Giyim olarak, istekli ve yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, firmamızın Seyrantepe'de bulunan merkez ofisinde görev yapabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Pastal Gerber Operatörü aramaktayız. İmalat onayı alan modeller için sarf edilecek birim metrajlarının hesaplanması, İmalat onayı alan modellerin, kesim öncesi pastal yerleşimlerinin yapılması.

  Aranan NiteliklerMinimum 2 yıl aktif olarak Gerber kullanan, Pastal yerleştirme konusunda deneyimli, Tercihen hem dokuma hem örme kumaş yerleştirme konusunda tecrübeli, Metraj ve gramaj hesabı yapabilen, Seyrantepe'ye ulaşım problemi olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Pastal Gerber Operatörü aramaktayız.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Şef / Amir, Yetkili, Görevli, Gerber Operatörü

 • Kasa Sorumlusu

  SERPİL Exclusiveİstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıSERPİL Exclusive Kadın Giyim alanında her geçen gün büyüyen ve gelişen bir marka olarak mağazalaşmasını sürdürüyor. NİŞANTAŞI RUMELİ CADDESİN de bulunan mağazamız için Nebim Bilen KASA SORUMLUSU pozisyonunda görev alacak BAYAN ekip arkadaşları arıyoruz. ​ Kasada görev alan kişi kasanın tüm işlerinden, materyallerinden ve dokümanlarından sorumludur. Tahsilat, Fatura düzenleme, POS cihazından ödeme alma, gider pusulası düzenleme, müşteri iade ve değişimlerini yapma, müşteri bilgilerini alarak sisteme girişini yapma, gelen e-postaları kontrol etme ve ilgili kişilerle paylaşma, indirim etiketi, fiyat etiketi çıkarma gibi işlemlerin yapılmasını sağlar. POS cihazlarından gün sonu raporlarının alınmasını ve kasa fişini düzenleyerek merkeze kasa evraklarının gönderilmesini sağlar. Kasanın düzenli, temiz ve görsel olarak düzgün kalmasını sağlar. Nakit paraların kontrolü, sayımı ve bankaya eksiksiz ve tam yatırılması sorumluluğunu alır.

  Aranan NiteliklerNebim Programını bilmesi Kadın Giyim sektöründe en az 1 yıl tecrübeli Ekip çalışmasında başarılı, İşinde istekli, mücadeleci ve hevesli, Güler yüzlü, pozitif ve enerjik, Modayı, görselliği ve yeni trendleri takip eden, Yeniliklere ve değişime açık Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Kasiyer

 • Müdür Yardımcısı

  B&G StoreMersin(İçel) Bugün

  İş AçıklamasıMERSİN MAĞAZALARIMIZDA GÖREVLENDİRMEK ÜZERE; ÜRÜN TAKİBİNİ VE GEREKLİ RAPORLAMALARI YAPABİLECEK, ETKİN MÜŞTERİ HİZMETİ KONUSUNDA BERABER ÇALIŞTIĞI EKİBİ BİLGİLENDİREBİLECEK, YÖNETİP, GELİŞTİREBİLECEK, MAĞAZA HEDEFLERİNE ULAŞMAYI SAĞLAYABİLECEK MAĞAZANIN TÜM İHTİYAÇ VE KAYNAKLARININ YÖNETİMİNE YARDIMCI OLACAK, BAYAN TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Aranan NiteliklerMAĞAZACILIK SEKTÖRÜNDE EN AZ 3 YIL, BENZER POZİSYONDA EN AZ 1 YIL DENEYİMLİ, PERSONEL İDARESİ, ÜRÜN YÖNETİMİ, MAĞAZA GÖRSEL DÜZENİ KONUSUNDA BİLGİLİ, NEBİM V3 PROGRAMLARINA HAKİM (TERCİH SEBEBİ) KİŞiSEL BAKIMINA ÖZEN GÖSTEREN, DİKSİYONU DÜZGÜN, YOĞUN İŞ TEMPOSUNDA MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞABİLECEK, EN AZ LİSE MEZUNU, BAYAN.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı

 • İş AçıklamasıAltınhas Holding markası olan Coquet Accessories, 2005 yılından bu yana yurt içi ve yurt dışında 40'a ulaşan konsept mağazası ile aksesuar mağazacılığı alanında faaliyet göstermektedir. Markamız; trendleri, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile moda severler ile buluşturuyor. Takıdan şala, saatten çantaya, eldivenden saç aksesuarına kadar uzanan özgün tasarımlı geniş koleksiyonlarımız Coquet güvencesiyle moda severlerin beğenisine sunuluyor. Ağırlıklı olarak AVM ve ana caddelerde konumlandırdığı konsept mağazaları hızla yaygınlaştıran markamız, aksesuar marka mağazacılığı alanında Türkiye’de ve dünyada lider perakende markaları arasında yer alma hedefi ile yaratıcı ve yenilikçi bir stil anlayışı ortaya koyuyor. Görev Tanımı İstanbul Halkalı Arenapark Avm'de bulunan mağazamızda çalışmak üzere “SATIŞ DANIŞMANLARI" arıyoruz. • Aylık ve dönemsel satış hedeflerine odaklanan • Mağaza görsel standartların uygun ürünlerin düzgün teşhir edilmesini sağlayan • Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olan • Müşterilere ürün özelliklerini etkin şekilde anlatarak, müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik uygun ürünü müşteriye sunan ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler• Tercihen aksesuar ve perakende sektöründe deneyimli • Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi hedefleyen • Müşteri odaklı satışı hedef olarak benimseyen • Pozitif, dış görünümüne önem gösteren • İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın. • Satış ve ikna kabiliyeti yüksek • En az lise mezunu • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Eleman

 • Satış Danışmanı

  B&G Storeİstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıEyüp / Kemerburgaz Göktürk mağazamızda görevlendirilecek aşağıdaki özelliklere sahip bayan satış danışmanı alınacaktır. Göktürk'e yakın bölgelerde ikamet eden ulaşım problemi olmayanların ilana başvurması rica olunur.

  Aranan NiteliklerMağazacılık alanında kariyer hedefleri olan, Mağazacılığı kendine meslek edinmiş, Butik mağazacılık konusunda deneyimli Kişisel bakımına özen gösteren Diksiyonu düzgün Ekip çalışmasına yatkın Yoğun iş temposunda müşteri odalı çalışabilecek BAYAN Takım arkadaşları arıyoruz...

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Sorumlu

 • Terzi Çorlu

  Aysira TekstilTekirdağ 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıKusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderliğe doğru yol alan Aysira, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında yer almaktadır. Aysira dünya gelinlik devleri arasındaki farkını, yaratmış olduğu trend modellerle modaya yön veren gücüyle, olağan üstü koleksiyonları ve rekabetçi yaklaşımı ile ortaya koymaktadır. Aysira perakende müşterilerinin gelinlikte, yüksek kalite, ürün çeşitliliği ve ulaşılabilir fiyat talep ettiğinin farkındadır Bu bilinçle hareket eden Aysira doğru ürünü doğru zamanda, doğru fiyatta doğru pazara ulaştırmaktadır. Aysira, fast fashion sisteminin fabrikasyon üretimini uygulayarak başarılı olmuş ve daha da büyümüştür. Perakendecilerine sağlamış olduğu (1 - 3 hafta) kısa temin süresi avantajını, fabrikasyon üretimden kaynaklı stoklu çalışmalarından sağlamaktadır. 5000m2 kapalı üretim alanı toptan ve perakende satış mağazaları ile yeni istihdam alanları yaratan Aysira yatırımlarına devam etmektedir. BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

  Aranan NiteliklerEn az 5 yıl deneyimli, Gelinlik ve Abiye tadilatında görev almış, Uzun süre bizimle çalışacak, Yenilikleri takip eden, Bayan terzi aranmaktdır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Terzi

 • Kesim Ustası

  Relax Modeİzmir 22 Kasım 2017

  İş Açıklaması1965 yılından bu yana tekstil sektöründe faaliyet göstermekte olan şirketimizin İZMİR Gaziemir Merkez Fabrikasında görevlendirilmek üzere '' KESİM ELEMANI '' arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTekstil Kesim Bölümünde en az 5 yıl tecrübeli, Kumaş bilgisi olan, her türlü kumaşı rahat bir şekilde kesebilecek, Kumaş serim sistemleri bilgisine sahip, Bilgisayarlı KATIR makinası kullanmış, Takım çalışmasına yatkın.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu

 • Kesim Şefi

  Pançoİstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıBiz, perakende sektörünün çocuk bölümünde yıllardır faaliyet gösteren bir firma olarak, istekli, yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla Seyrantepe'deki merkezimizde görev yapacak, aşağıdaki niteliklere sahip "Kesim Şefi" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTercihen 40 yaşını aşmamış, Tekstil sektöründe aktif olarak minimum 10 yıl tecrübesi bulunan, Pastal yerleştirme konusunda deneyimli, Tercihen Gerber programını aktif olarak kullanmış, Seyrantepe'ye ulaşım problemi olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, KESİM ŞEFİ aramaktayız.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Şef / Amir, Yetkili, Görevli, Gerber Operatörü

 • Terzi -İstanbul Anadolu

  Kiğılıİstanbul Anadolu 21 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTürkiye'nin Erkek Giyim Markası Kiğılı olarak çağdaş, akılcı ve başarılı erkeklerin tercih ettiği Türkiye’nin erkek giyim markasıyız. Yıllara meydan okuyan yenilikçi vizyonumuz ve dünya standartlarındaki koleksiyonlarımız ile her zaman kentli profesyonellerin vazgeçilmezi olmayı sürdürüyoruz. Kurulduğumuz günden bugüne koşulsuz müşteri memnuniyeti amacıyla çalışıyor, bu başarımızı bugün Türkiye sınırlarının ötesine taşımanın haklı gururunu yaşıyoruz. Kiğılı olarak, erkek giyimi denince akla gelen ilk 10 küresel markadan biri olmayı hedefliyoruz. Biliyoruz ki, en büyük değerimiz çalışanlarımızdır. Siz de Kiğılı ekibine katılarak, bir dünya markası olma hedefine birlikte yürümeye hazır mısınız? İstanbul Anadolu yakasında yer alan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere "Terzi" arayışındayız. Takım elbise, tek pantolon, tek ceket ve diğer erkek ürün gruplarında her türlü tadilat işlemlerini gerçekleştirmek (pantolon paça boyu, bel daraltma / genişletme, yaka sateni takma, ceket etek ve kol boyu kısaltma, beden daraltma vb.)

  Aranan NiteliklerAlanında, tercihen mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Model, kalıp, kumaş konusunda bilgi sahibi, İletişim becerileri gelişmiş, Hizmet sektöründe kalite ve müşteri memnuniyeti bilinci ile çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Terzi

 • İş AçıklamasıEKOL Kadın Giyim alanında her geçen gün büyüyen ve gelişen bir marka olarak mağazalaşmasını sürdürüyor. Bolu 14 Burda AVM'de bulunan mağazamız için Mağaza Müdürü ve Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak ekip arkadaşları arıyoruz. Mağazanın genel anlamda temiz ve düzenli olmasını sağlar. Görsel standartlara bağlı kalarak reyon ve raflardaki ürünlerin düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlar. Kargo ile gelen ürünlerin teslim alınması, sayılması ve reyonlara dağıtımını sağlar. Müşterileri güler yüzle karşılar istek, talep ve ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılamaya çalışır. Ürün toplama, katlama, askılama, alarmlama ve etiketleme işlemlerini hızlıca yürütür. Mağazayı her zaman satışa ve hizmete hazır halde bulunmasını sağlar. Ürün özellikleri hakkında bilgi sahibi olur. Markanın yüzü olarak genel görüşü, kıyafeti ve davranışlarıyla marka imajına katkı sağlar. Mağaza satış hedeflerini gerçekleştirmek için mücadele verir. Satış performansını en üst düzeyde tutmak ve sıcak satışın sürekli içinde bulunmak.

  Aranan NiteliklerEn az Lise Mezunu Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Kadın Giyim sektöründe tecrübeli Ekip çalışmasında başarılı, İşinde istekli, mücadeleci ve hevesli, Güler yüzlü, pozitif ve enerjik, Modayı, görselliği ve yeni trendleri takip eden, Yeniliklere ve değişime açık

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Mağaza Müdürü

 • Senior Merchandıser

  Abt Tekstilİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıQUALIFICATIONS -4 years of university graduated -To have minimum 8 years of merchandising experience in a textile agency -Good communication skills and result oriented -Experienced in jersey-flatknit and woven -Excellent command of English. -No restriction for travelling

  Aranan NiteliklerJOB DESCRIPTION -Coordinate the communication with the customers and suppliers -Follow up the development and collection with the suppliers -Follow up all stages of production from order receipt till delivery to ensure proper and on time delivery -Researching and finding new customers

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Terzi Şanlıurfa

  Aysira TekstilŞanlıurfa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıKusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderliğe doğru yol alan Aysira, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında yer almaktadır. Aysira dünya gelinlik devleri arasındaki farkını, yaratmış olduğu trend modellerle modaya yön veren gücüyle, olağan üstü koleksiyonları ve rekabetçi yaklaşımı ile ortaya koymaktadır. Aysira perakende müşterilerinin gelinlikte, yüksek kalite, ürün çeşitliliği ve ulaşılabilir fiyat talep ettiğinin farkındadır Bu bilinçle hareket eden Aysira doğru ürünü doğru zamanda, doğru fiyatta doğru pazara ulaştırmaktadır. Aysira, fast fashion sisteminin fabrikasyon üretimini uygulayarak başarılı olmuş ve daha da büyümüştür. Perakendecilerine sağlamış olduğu (1 - 3 hafta) kısa temin süresi avantajını, fabrikasyon üretimden kaynaklı stoklu çalışmalarından sağlamaktadır. 5000m2 kapalı üretim alanı toptan ve perakende satış mağazaları ile yeni istihdam alanları yaratan Aysira yatırımlarına devam etmektedir. BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

  Aranan NiteliklerEn az 5 yıl deneyimli, Gelinlik ve Abiye tadilatında görev almış, Uzun süre bizimle çalışacak, Yenilikleri takip eden, Bayan terzi aranmaktdır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Terzi

 • İş AçıklamasıTürkiye’de eşarp, bayan giyim ve üretimde lider olan markamızın Sivas şubelerinde görev alacak; İdari ve operasyonel süreçlerin yürütülmesini sağlayacak Mağazanın satış hedeflerine ulaşması için gerekli organizasyonu planlayarak ekibi ile uygulayacak Müşteri İlişkilerini şirketin çıkarları doğrultusunda takip edecek Mağaza ve Marka imajının en iyi şekilde korunmasını sağlayacak Operasyon Standartlarını tam ve doğru bir şekilde uygulayacak Stokları ve satışları yakından takip ederek etkin bir sipariş yönetimi oluşturacak

  Aranan NiteliklerMağaza ve mağaza personeli yönetimi konusunda en az 3 yıl tecrübeli, En az MYO mezunu (Tercihen Üniversite), Ms Offıce uygulamaları ve tercihen Nebim V3 programını kullanabilen Liderlik vasıflarına sahip, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Dış görünüşüne önem veren, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Sivas Merkez bölgesine ulaşım problemi olmayan 'Mağaza Müdürü' arıyoruz. ​

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür, Yönetici, Mağaza Müdürü

 • İş AçıklamasıOur client is the second largest brand of the ready - to - wear apparel and fashion industry in Turkey and we are looking for an IT Infrastructure, Security and Governance Director who will develop and lead the IT strategy ensuring that IT continues to be a key enabler for the growth strategy of this fast paced sales and distribution environment. Lead an IT Infrastructure team focused on daily system administration and maintenance, service requests, and incidents; Manage the critical infrastructure to achieve 100% uptime Provide technical leadership in the areas of systems administration (Windows/Linux), Storage Administration, and server patch management; Provide technical leadership for operations support of incident escalations for urgent support; Responsible for data administration, network management, and network monitoring. Design and implement IT Operations improvements using ITIL and to promote greater efficiency in managing application Collaborate with internal stakeholders to drive the security agenda in IT Partner with leaders across the company to ensure information security efforts receive appropriate prioritization. Hold a leadership role across the company with security projects and provide guidance on a constant stream of new projects. Demonstrated technicality across a range of security disciplines

  Aranan NiteliklerBachelors in Computer Science or other IT related field. 10-15 years of progressive levels of IT experience and responsibility, including 5+ years in an IT management position. Experience with implementing and optimizing integrated enterprise application software. Leadership and ownership in the development of the Retail-wide framework, encompassing components of ITIL / CobIT/ and ISO disciplines Excellent communication skills, proven leadership and managerial skills

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Direktör

 • Model Makinacı

  ROMANİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıKurulduğu günden beri Bayan Hazır Giyim Sektöründe önderliğini sürdüren, Türkiye genelindeki 80 'i aşan satış noktası ile kaliteyi ve modayı yaşam biçimi haline getirenlerin öncelikli tercihi olan firmamızın Çekmeköy'de bulunan genel merkezinde Model Makinacı olarak görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır:

  Aranan Nitelikler- Alanında en az 5 yıl deneyimli - Ceket ve dış grup üzerine uzmanlaşmış, sorunsuz model çalışabilen, - Ekip çalışmasına yatkın, - İletişim becerileri güçlü, -Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, - Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Tekstil

  Pozisyon: Modelist, Operatör, Terzi

 • İş AçıklamasıKumaş ile ilgili üretim takibi, satın alma ve piyasa araştırmaları yapmak amaçlı denim ve dokumadan mamul kumaşlarla, konfeksiyon üretimi ve ihracatı yapan şirketimizde görevlendirilmek üzere, takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler* İplik, dokuma ve denim kumaş kriterleri konusunda bilgili, * Ar-ge ye yönelik test çalışmalarını ve buna bağlı olarak her türlü girdinin veya bitmiş kumaşın tedarikini yapacak niteliklere sahip, * Tercihen üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun, * Tercihen firmamızın diğer bir üretim alanında faaliyet gösterdiği yuvarlak örmeden mamul kumaş kriterleri konusunda bilgili, * Proje yönetimi ve proses takibi yetkinliği olan, * Problem çözme, analitik düşünme, yeni fikirler üretebilme becerisine sahip olan, * Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, insan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, * Sorumluluk sahibi, işini takip ve sonuçlandırma konusunda başarılı, gerektiğinde esnek çalışma şartlarına uyum sağlayabilecek, * Avrupa yakasında ikamet eden, Çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Yetkili

 • İş AçıklamasıAltınhas Holding markası olan Coquet Accessories, 2005 yılından bu yana yurt içi ve yurt dışında 40'a ulaşan konsept mağazası ile aksesuar mağazacılığı alanında faaliyet göstermektedir. Markamız; trendleri, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile moda severler ile buluşturuyor. Takıdan şala, saatten çantaya, eldivenden saç aksesuarına kadar uzanan özgün tasarımlı geniş koleksiyonlarımız Coquet güvencesiyle moda severlerin beğenisine sunuluyor. Ağırlıklı olarak AVM ve ana caddelerde konumlandırdığı konsept mağazaları hızla yaygınlaştıran markamız, aksesuar marka mağazacılığı alanında Türkiye’de ve dünyada lider perakende markaları arasında yer alma hedefi ile yaratıcı ve yenilikçi bir stil anlayışı ortaya koyuyor. Görev Tanımı İstanbul İstinyepark Avm'de yer alan mağazamızda görevlendirilmek üzere “Satış Danışmanı” arıyoruz. • Aylık ve dönemsel satış hedeflerine odaklanan • Mağaza görsel standartların uygun ürünlerin düzgün teşhir edilmesini sağlayan • Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olan • Müşterilere ürün özelliklerini etkin şekilde anlatarak, müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik uygun ürünü müşteriye sunan ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler• Tercihen aksesuar ve perakende sektöründe deneyimli • Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi hedefleyen • Müşteri odaklı satışı hedef olarak benimseyen • Pozitif, dış görünümüne önem gösteren • İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın. • Satış ve ikna kabiliyeti yüksek • En az lise mezunu • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Eleman, Sorumlu, Temsilci, Mağaza Satış Danışmanı

 • Merchandıse Plannıng Expert (Turkey&Middle East)

  Benettonİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıARE YOU READY FOR A NEW CHALLENGE? BENETTON GROUP Founded in 1965, the company opened their first store in Belluno, Italy and three years after in Paris. In 1974, Sisley brand entered the Group’s brand portfolio. With the beginning of 1978, the group started to leverage its brand recognition internally and commenced to export 60% of its production. The group was listed on the Milan (1986), Frankfurt (1988) and New York (1989) Stock Exchanges. In 2008, the company built partnership with Trent (Tata family), India and Sears (Slim family), Mexico. Following the year 2008, Benetton opens the first store of the future in Istanbul, in the context of the “Opening soon …” project. In 2012, the company delisted from the Milan Stock Exchange Market. Sport and Sponsorship: The Company is known for sponsorship of a number of sports, and for the provocative and original "United Colors" publicity campaign. The latter originated when photographer Oliviero Toscani was given carte blanche by the Benetton management. These graphic, billboard-sized ads included depictions of a variety of shocking subjects, one of which featured a deathbed scene of a man (AIDSactivist David Kirby) dying from AIDS. BENETTON TURKEY Benetton entered the Turkish market in 1985 as the first international retail brand. As of 2014, in-line with Benetton’s global strategy shift, the Turkish entity, located under ROW region (the region consists of Turkey, Russia, India, Japan and Korea). Benetton’s aim is to recalibrate its strategy, while shifting its global focus toward becoming a retailand-consumer-oriented organization rather than its previous wholesale-focused standing. To implement this novel strategy, Benetton globally is going through organizational and systems restructuring. We are looking for "Merchandise Planning Expert (Turkey & Middle East)" to our growing organisation who will be responsible for; Prepares and adjusts weekly reports pack for Benetton brands, Analyzes and reports promotional activity effects on sales quantity, value and margin, Prepares supporting files for annual budgeting process, implements necessary analysis and participates in preparation of sales&margin estimates, Follows up actual sales and margin results versus budget and last year, Improves seasonal buying budget process and creates new planning tools to support budget process. Determines and develops strategies in line with market needs and trends

  Aranan NiteliklerUniversity graduate Minimum 4 years experience in a similar role Advanced knowledge of English both written and spoken Italian knowledge will be an asset Knowledge of product and commercial awareness are required Good in MS Office Required to have a disciplined approach to process controls and team work Candidate is expected to have strong communication skills and to be very proactive, dynamic and selfmotivated No military obligation for male candidates No travel restriction .

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Merchandiser

 • Satış Danışmanı

  B&G StoreAntalya 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTürkiye'nin önde gelen çocuk giyim markası B&G STORE'un ANTALYA RİXOS TEMA PARK'DA da bulunan mağazasında görevlendirilecek satış danışmanı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerMağazacılık alanında kariyer hedefleri olan, Mağazacılığı kendine meslek edinmiş, Benzer pozisyonda tercihen bir yıl deneyimli Kişisel bakımına özen gösteren Ekip çalışmasına yatkın Yoğun iş temposunda müşteri odalı çalışabilecek Tercihen mesleki düzeyde İngilizce bilen İyi derecede RUSÇA bilen Takım arkadaşları arıyoruz....

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Sorumlu

 • Müdür Yardımcısı

  B&G Storeİstanbul Anadolu 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıİSTANBUL ANADOLU YAKASINDA BULUNAN B&G STORE MAĞAZALARIMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ; ÜRÜN TAKİBİNİ VE GEREKLİ RAPORLAMALARI YAPABİLECEK, ETKİN MÜŞTERİ HİZMETİ KONUSUNDA BERABER ÇALIŞTIĞI EKİBİ BİLGİLENDİREBİLECEK, YÖNETİP, GELİŞTİREBİLECEK. MAĞAZA HEDEFLERİNE ULAŞMAYI SAĞLAYABİLECEK, MAĞAZANIN TÜM İHTİYAÇ VE KAYNAKLARININ YÖNETİMİNE YARDIMCI OLACAK, TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Aranan NiteliklerMAĞAZACILIK SEKTÖRÜNDE BENZER POZİSYONDA TERCİHEN DENEYİMLİ, PERSONEL İDARESİ, ÜRÜN YÖNETİMİ, MAĞAZA GÖRSEL DÜZENİ KONUSUNDA BİLGİLİ, NEBİM V3 PROGRAMLARINA HAKİM (TERCİH SEBEBİ) KİŞİSEL BAKIMINA ÖZEN GÖSTEREN, DİKSİYONU DÜZGÜN, YOĞUN İŞ TEMPOSUNDA MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞABİLECEK, EN AZ LİSE MEZUNU, BAYAN

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı

 • Satış Danışmanı

  B&G Storeİstanbul Anadolu 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıB&G Store'un ANADOLU YAKASI mağazalarında görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip, bayan satış danışmanı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerMAĞAZACILIĞI MESLEK OLARAK SEÇMİŞ, MAĞAZACILIK ALANINDA KARİYER HEDEFLERİ OLAN, İLGİLİ SEKTÖRDE TERCİHEN DENEYİMLİ, KİŞİSEL BAKIMINA ÖZEN GÖSTEREN, YOĞUN İŞ TEMPOSUNDA MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞABİLECEK, EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN, BAYAN.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Danışman

 • Müşteri Temsilcisi

  ARGUN TEKSTİLİstanbul Anadolu 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıARGUN Tekstil, hazır giyim alanında faaliyet gösteren firmamızda Çekmeköy ofisimizde görevlendirilmek üzere; benzer pozisyonda en az 3 yıl çalışmış 25-35 yaşları arasında "Müşteri Temsilcisi " istihdam edilecektir. İŞ TANIMI * Koleksiyon sürecinden ürünün sevkiyatına kadar geçen süreç içerisinde gerekli tüm takipleri yapacak, * Ürüne ait teknik föyleri ve maliyet tablolarını hazırlayacak, * Üretim için gerekli olan malzemelerin siparişlerini verip (kumaş, aksesuar vs) veri girişlerini yapacak, * Koleksiyon oluşumu ve üretim aşamalarını yönetebilecek beceriye sahip olacak, * Alınan siparişlerin üretim numunelerinin hazırlanmasını sağlayarak, müşteri onayına sunacak, * Yükleme programına uygun olarak iç organizasyonu yapıp, yükleme planı oluşturacak, * Müşteri ve imalat sürecindeki ilgili bölümlerle bilgi akışını sağlayacak, * Müşteri ve ilgili bölümlerle toplantılar yaparak gerekli kritiklerin yapılmasını, koleksiyon ve imalatı takip edecek, * Aktif, uyumlu, iletişim ve organizasyon becerisi yüksek, * Sonuç ve çözüm odaklı çalışan, dikkatli ve hızlı öğrenen, * Takım çalışmasına yatkın, * Dinamik ve dış görünümüne önem veren, * MS Office programlarını kullanabilen, tercihen Coretex programına hakim, * Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna adapte olabilecek, * Erkek adaylar için askerlik hizmeti tamamlanmış olması gerekiyor. * Anadolu yakasında ikamet etmesi tercih sebebidir. (Tekstil tecrübesi olmayan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır).

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Kasiyer

  Ekol MağazalarıKocaeli 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıEKOL Kadın Giyim alanında her geçen gün büyüyen ve gelişen bir marka olarak mağazalaşmasını sürdürüyor. İZMİT 41 BURDA AVM' de bulunan mağazamız için Satış Danışmanı ve Kasiyer (NebimV3 Bilen)pozisyonunda görev alacak ekip arkadaşları arıyoruz. Mağazanın genel anlamda temiz ve düzenli olmasını sağlar. Görsel standartlara bağlı kalarak reyon ve raflardaki ürünlerin düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlar. Kargo ile gelen ürünlerin teslim alınması, sayılması ve reyonlara dağıtımını sağlar. Müşterileri güler yüzle karşılar istek, talep ve ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılamaya çalışır. Ürün toplama, katlama, askılama, alarmlama ve etiketleme işlemlerini hızlıca yürütür. Mağazayı her zaman satışa ve hizmete hazır halde bulunmasını sağlar. Ürün özellikleri hakkında bilgi sahibi olur. Markanın yüzü olarak genel görüşü, kıyafeti ve davranışlarıyla marka imajına katkı sağlar. Mağaza satış hedeflerini gerçekleştirmek için mücadele verir. Satış performansını en üst düzeyde tutmak ve sıcak satışın sürekli içinde bulunmak.

  Aranan NiteliklerEn az Lise Mezun Kadın Giyim sektöründe en az 1 yıl tecrübeli Ekip çalışmasında başarılı, İşinde istekli, mücadeleci ve hevesli, Güler yüzlü, pozitif ve enerjik, Modayı, görselliği ve yeni trendleri takip eden, Yeniliklere ve değişime açık

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Kasiyer

 • Prova Mankeni

  Alldayİstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTesettür giyim alanında faaliyet gösteren firmamızın İstanbul/Küçükçekemecede bulunan şirket merkezimizin fotoğraf stüdyosunda, e-ticaret sitemize yüklenmek üzere fotoğraf çekimlerinin yapılacağı TAM ZAMANLI çalışacak PROVA MANKENİ arıyoruz.

  Aranan NiteliklerBenzer pozisyonda görev almış 36 beden 1.65 boyunda Göğüs 85-86, Bel 70, Basen 94-95, Omuz 37-39 Prezantabl olan ve mankenlik yapmaya uygun fiziki görünüme sahip Kişisel bakımına önem veren Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyabilecek Sorumluluk sahibi ve disiplinli 18–28 yaş aralığında Moda ve trendleri takip eden En az lise mezunu Tercihen deneyimli Başvuruların fotoğraflı olması gerekmektedir. Ölçü belirtmeyen adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

  Sektör: Tekstil, E-Ticaret, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Manken

 • Tekstil Modelist

  Tamko Tekstilİstanbul Avrupa 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTamko markamız ile 1982 Yılından beri süre gelen deneyimimizle Erkek T-Shirt, Gömlek ve Kazak üretimi yapan imalatı Mahmutbey 'de ve satış mağazası Laleli 'de olan firmamiza; Tasarım departmanında hazırlanan çizimler üzerinden, Koleksiyon numunelerinin kalıbını çıkaracak, Kalıp ve ürün ile ilgili oluşabilecek riskleri önceden tespit ederek gerekli önlemleri alabilecek, Kalıbın modele uygunluğunun kontrol ederek seri, kumaş çekmezliği ve model kritiğine göre imalat kalıbını hazırlamak, Model kalıplarının kontrol edilmesi ve kalıpların kolay üretilebilir hale getirilmesi, Üretimde oluşabilecek teknik risklerin öngörülmesi ve çözüm önerilerinin sunulması, İmalat serilemesinde baskı, nakış kalıbı hazırlayabilecek, İmalat ekibinden gelen numunelerin kritik onayının verilmesi, Çalışma arkadaşları aranaktayız... İş yerimiz Bağcılar Mahmutbey Ateştuğla' dadır ulaşım sorunu olmayan arkadaşlar tercihimizdir.

  Aranan NiteliklerPoly pattern programında tecrübeli, Her türlü örme ve dokuma kumaş türünde tecrübeli, Dikim bilgisi olan, Baz kalıp serileme ve üretim konularında deneyim sahibi, Özellikle bilgisayarda seri kalıp çıkartabilecek, Gerekirse elde kalıp çıkarabilecek, Yapılan numunelerin kritiğinin yapılması ve üretimden önce ölçülerinin kontrol edilmesi. Ölçü tablosu, dikiş talimatı, pastal bilgisi olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, temsil becerisi güçlü, Sorumluluk sahibi ve sorunlara karşı çözüm odaklı Avrupa yakasında Mahmutbey 'e ulaşım sorunu olmayan bölgelerde ikamet eden,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • Satış Danışmanı

  B&G Storeİstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıB&G STORE'un İSTANBUL AVRUPA YAKASI mağazalarında görevlendirilecek, aşağıdaki özelliklere sahip, satış danışmanları alınacaktır.

  Aranan NiteliklerMAĞAZACILIĞI MESLEK OLARAK SEÇMİŞ, MAĞAZACILIK ALANINDA KARİYER HEDEFLERİ OLAN, İLGİLİ SEKTÖRDE TERCİHEN DENEYİMLİ, KİŞİSEL BAKIMINA ÖZEN GÖSTEREN, YOĞUN İŞ TEMPOSUNDA MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞABİLECEK, EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Danışman

 • Satış Danışmanı

  B&G Storeİstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıNişantaşı City's AVM ve Nişantaşı Abdi İpekçi Cadde mağazalarımızda görevlendirilecek, aşağıdaki özelliklere sahip satış danışmanları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan, Tercihen Lüks mağazacılık ve birebir satış konusunda deneyimli, Kişisel bakımına önem gösteren, Diksiyonu düzgün, Öğrenmeye ve yeniliğe açık, Tercihen mesleki düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Bay-Bayan.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

İş Habercisi - Hazır Giyim İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?