Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

İç Denetim İş İlanları

Hepsini Temizle
İç Denetim
 • Manpower Ümraniyeİstanbul Anadolu 5 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıBased on annual audit plan, managing all internal control activities of corporate and its subsidiaries; identifying areas of potential risk and areas for improving operational efficiency, Executing financial, compliance and operational audits in accordance with International Internal Auditing Standards, Sharing audit results with the top management and offering action plans, Preparing audit reports to Executive Management Carry out special projects as requested.

  Aranan NiteliklerWe are looking for an 'Internal Auditor' for our global client which is performing at providing various services. Bachelor degree preferably in Business Administration, Finance, Economics or related fields from a reputable university, Minimum 3-4 years experience in internal/external control in a big company, Ability to establish and maintain consequent working relationship with the sites and co-workers, Excellent analytical and communication skills, Strong reporting and analyzing skills, Excellent command of English both written and spoken, Good knowledge of MS Office applications, Ability to travel in Turkey No military obligation for male candidates.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 3 Nisan 2017

  İş AçıklamasıAylık raporlamaları yapmak, Konsolide raporlar hazırlamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Aktif yönetim raporlaması yapmış, Minimum 3 yıl denetim tecrübesi olan. İleri seviyede ingilizce bilgisine sahip, "Finansal Raporlama Uzmanı" aramaktayız.

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Denetçi

 • ACAR OSGBAnkara 27 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıAnkara da ki OSGB yapılanmamız için OSGB süreçlerini bile, iş geliştirme konusunda bilgisi olan çalışma arkadaşı

  Aranan NiteliklerC sınıfı uzman iş güvenliği sertifika sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Hedef odaklı çalışabilen, Karar alabilme yeteneği olan, Tercihen İngilizce bilen, Etkin iletişim becerisi ve temsil yeteneğine sahip, Problem çözücü ve sonuç odaklı, Analitik düşünce yapısına sahip, Disiplinli, sistemli ve raporlu çalışmayı benimseyen ACAR ÇEVRE SAĞLIK GÜVENLİK A.Ş. (OSGB) (www.acarosgb.com, www.acarosgb.com.tr)

  Sektör: Kamu

  Pozisyon: Uzman, Bölge Koordinatörü

 • Kanoset Teknolojiİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıBilgi İşlem departmanında, Cobit metodolojisi kılavuzluğunda bilgi sistemleri denetimlerini gerçekleştirecek, Bilgi teknolojileri iş süreçleri ve tasarımlarını, proje yönetim süreçlerini yönetecek, ISO27001 standartlarına göre Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi'ni tasarlayıp yönetecek, Destek hizmetleri denetimlerini gerçekleştirecek, ISAE3402 denetimlerini ve danışmanlığını gerçekleştirecek, Yönetim metodolojilerine ve uygulamalara göre BDDK raporlarını düzenleyecek, Şirket bünyesinde yürütülen faaliyetlere ilişkin İç Denetim hizmetlerini gerçekleştirecek, Şirket bünyesinde IT audit faaliyetlerini yürütecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerDemo ve POC çalışmalarına liderlik etmek Satış ekibine projelerde teknik danışmanlık vermek Yeni müşteri kazanımları için Mevcut Teknik olarak sahada yaşanmış tecrübeler doğrultsunda teknik mimari tasarımları ve yaşanmış vakalar ve POC senaryoları hazırlamak Müşteri odaklı olmak . Kurumsal müşterilerde 2 yıl ve üzerinde IT güvenlik çözümlerini projelendirmiş olmak Network Topolojileri , TCP/IP protokolü , network konfigürasyonu ve ürünleri ( firewall, router, proxy, waf vb …) hakkında bilgi sahibi olma . Veritabanı hakkında bilgi sahibi olmak tercih sebebidir SIEM, DLP, IAM vb gibi lider IT güvenlik çözümleri hakkında bilgi sahibi olma Güçlü ve ikna edici teknik sunum ve yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip olma Organize, detaylı ve süreç odaklı çalışabilme Bağımsız veya takım ile birlikte çalışabilme CISSP, CEH, veya GIAC gibi sertifikalara sahip olma tercih sebebidir.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Uzman, Denetçi

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere; Şirket bünyesinde yürütülen faaliyetlerin yasal mevzuatlara uygun biçimde yürütüldüğünü kontrol etmek için gerekli denetimleri yapacak, Yıllık bütçe sapmalarını nedenlerinin tespiti için gerekli çalışmaları yürütecek, Süreç uygunluk denetimi ve mağaza denetimi yapabilecek, Şirket kaynaklarının daha etkin ve verimli kullanılması için gerekli olan raporlamaları yapacak, Şirket varlıklarına ilişkin mutabakatların belirlenmiş standartlara uygun bir biçimde yürütülüp yürütülmediğini kontrol edecek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İİBF bölümlerinden mezun, İç denetim konusunda asgari 3 yıllık iş tecrübesine sahip, Konusuyla ilgili yasal mevzuatlara hâkim, Mali tablo okuma (bilanço, mizan vs.) becerisine sahip, Mali Denetim, süreç ve uygunluk denetimi, mağaza denetimi yapmış, İç Denetim kontrol noktalarını tasarlama ve risk tespiti konusunda yetkin, İletişim ve raporlama becerileri kuvvetli, Dikkatli ve detaylara önem veren, Bilgisayar, ofis yazılımlarını etkin olarak kullanabilen, tercihen MS Axapta bilen, B sınıf ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis programlarından etkin düzeyde yararlanabilen bayan ve askerlikle ilişkisi olmayan bay adayların özgeçmişlerini ulaştırmaları rica olunur. Başvurular gizli tutulacak ve cevaplandırılacaktır.

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Diğer, Tekstil

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Yetkili

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere, İç kontrol usullerinin belirlenmesiyle ilgili çalışmaları yürütecek, Şirketin stratejileri ve yıllık planlarına, şirket hedeflerine ulaşmayı amaçlayan iç kontrol faaliyetlerini organize edip, uygulanmasını sağlayacak, İç kontrol sisteminin etkinliğini ve verimliliğini sağlayacak, Proses ve sistemlerin mevzuata, standartlara uygunluğunu izleyip, proses ve sistem gelişimiyle ilgili öneriler hazırlayacak, Üst yönetim için analiz raporları ve iyileştirme çalışmaları yapacak ve Denetim Komitesi’ne düzenli raporlama yapacak, Gruba bağlı farklı şirketlerde ve farklı lokasyonlarda iç kontroller yapacak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İşletme, finans, ekonomi, endüstri mühendisliği vb. bölümlerinden mezun, Şubeli organizasyonlarda asgari 7 yıl tecrübeli İç kontrol sistemi ve organizasyonu kuruluş tecrübesi olan, CCSA, CIA, CRMA, CCSA belgelerinden birine sahip İç denetçilerle muhatap olup taleplere cevap verebilecek Planlama ve zaman yönetimi bilinci yüksek İngilizce bilen Risk temelli kontrol tekniklerine ve COSO modeline hakim Kendini geliştirmeyi hedefleyen, yeni teknolojilere açık İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek, Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis programlarından etkin düzeyde yararlanabilen bayan ve askerlikle ilişkisi olmayan bay adayların özgeçmişlerini ulaştırmaları rica olunur. Başvurular gizli tutulacak ve cevaplandırılacaktır.

  Sektör: Danışmanlık, Holding, İnşaat

  Pozisyon: Müdür, Müdür Yardımcısı, Yönetici

 • İş AçıklamasıPacific Holding şirket bünyesinde Genel Merkez’ de görev yapacak “ Muhasebe Elemanı (İç Denetçi yardımcısı)” aranmaktadır Temel olarak, iç kontrol ve kurumsal yönetim süreçlerinin yürütülmesine destek olmak, Muhasebesel konularda denetim ve raporlama yapabilecek bilgi ve birikime sahip olmak İç Denetim raporlarında tespit edilen risklere yönelik iç kontrollerin yeterliliğini ve etkinliğini ölçmeye yardımcı olmak, Kurumun etkin iç kontrollere sahip olması için öneriler geliştirmek, Tüm şirket faaliyetlerinde çeşitli denetim teknikleri kullanarak denetim çalışmalarını yürütmek ve bu alanlarda şirket kural ve prosedürlerinin eksiksiz uygulandığını test etmek, Belirli bir konu ile ilgili olarak kendisinden talep edilen araştırmaları yapmak ve raporlamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İşletme, İktisat, İşletme Mühendisliği vb. bölümlerden mezun, Tercihen “denetim birimlerinde” görev almış 1-4 yıl arası deneyim sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Denetim mesleğinin gerektirdiği etik ilke ve kurallara uyan, Seyahat engeli bulunmayan İletişim becerileri yüksek, Süreç ve detay odaklı, Aktif olarak araç kullanabilen B Sınıfı ehliyeti olan Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) 25-30 Yaş aralığında Bay İstanbul Avrupa yakasında oturan; Yeşilköy, Bahçelievler, Yenibosna, Bakırköy ve civarlarında ikamet eden takım arkadaşı aranmaktadır.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Uzman

 • EYİstanbul Avrupa 20 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıWe are looking for SAP Basis Consultant to join our IT Advisory team, with the following qualifications; Must have minimum 2-3 years of relevant experience in SAP Finance or Logistics modules either as a consultant or as a business analyst. Thorough understanding of, financial processes, treasury, business planning and consolidation, supply chain management, production planning, sales, procurement and operations management. Eager to work in end to end business transformation projects integrated with technology (mostly SAP). Understanding of SAP role structure and treasury concepts Understanding of SAP GRC product family is an asset Ability to analyze business needs as well as functional and technical needs to identify gaps and to come up with alternative solutions to customer needs. Good project management skills Strong verbal and written communications skills, with an ability to express complex business concepts in technical terms or vica versa Strong analytical, problem solving, and documentation skills. Bachelor's degree in Engineering, Management Information Systems, Business or equivalent from an accredited university Self-motivated and able to work under pressure No restrictions for domestic and international travels Excellent written and verbal communication skills in English SAP Certification in the relevant modules is an asset

  Aranan NiteliklerEY is a global leader in assurance, tax, transactions and advisory services. The insights and quality services we deliver help build trust and confidence in the capital markets and in economies the world over. We develop outstanding leaders who team to deliver on our promises to all of our stakeholders. In so doing, we play a critical role in building a better working world for our people, for our clients and for our communities. Our 213,000 people, in more than 150 countries, are united by our shared values, which inspire our people worldwide and guide them to do the right thing, and our commitment to quality, which is embedded in who we are and everything we do. Our offices around the world use the same methodology and are linked through an integrated technology platform to enable instantaneous communication and collaboration among team members, regardless of location. As a member of Ernst & Young Global, in Turkey we operate in 4 offices located in Istanbul, Ankara, Bursa and Izmir, with more than 1200 people for 30 years.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıDenizbank, Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir. Bantaş, 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri veren sektöründe lider bir firmadır. Şirketimizin faaliyetlerini geliştirmek ve onlara değer katmak amacını güden, bağımsız ve objektif bir güvence ve danışmanlığını yürüten İç Denetim birimimizde görev almak üzere; risk yönetimi, kontrol ve yönetişim süreçlerinin etkinliğini değerlendirmek ve geliştirmek amacına yönelik, sistemli ve disiplinli bir yaklaşım ile çalışmalarını yürütebilecek, şirketimizin amaçlarına ulaşmasına yardımcı olmak üzere sorumlulukları üstlenebilecek, İç Denetim Uzman Yardımcısı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerFirmamızın Yasal Uyum, İç Kontrol ve Denetim Birimi'nde görev almak üzere ; - Üniversitelerin İşletme – İktisat bölümlerinden mezun, - Tercihen denetim firmalarında en az bir yıl deneyimi olan, - Tercihen banka teftiş kurullarında, iç kontrol birimlerinde çalışmış, - İngilizce bilgisine sahip, - Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, - Seyahat engeli olmayan, - Askerliğini tamamlamış ya da ilişiği olmayan, - En az B sınıfı ehliyet sahibi, nitelikleri ile İç Denetim Uzman Yardımcısı aramaktayız.

  Sektör: Lojistik, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıİSG Kapsamındaki tüm kanun ve yönetmelikleri takip ederek, kanun ve yönetmelikler doğrultusunda gerekli çalışmaları yapmak ve yapılmasını sağlamak, İşveren ile koordineli çalışarak, risk analizi yapmak, acil durum eylem planı oluşturmak, İSG eğitimleri vermek, Firma içi gerekli prosedürleri yerine getirmek, güncellemek ve uygulanmasını sağlamak, Saha kontrollerini gerçekleştirerek sonuçları raporlamak ve takip etmek,

  Aranan NiteliklerA-B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, A-B Sınıfi iş güvenliği uzmanı belgesi olan, tam gün çalışabilecek, Tercihen tekstil ve boya kimyasalları sektöründe en az 2-5yıl tecrübeli İlgili kurum ve kuruluşlarla ilişkileri aktif olarak yürütüp yönetebilecek, Takım çalışmasına yatkın, temsil yeteneğine sahip, inisiyatif kullanabilen, Sorumluluk sahibi, gelişmeye açık ve kendine güvenen, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği güçlü, yoğun tempoda çalışmaya uyumlu, Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Analitik düşünen, planlı ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş,

  Sektör: Tekstil, Diğer

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • BNP Paribas Cardif Emeklilikİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 11 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıYıllık iç kontrol planı çerçevesinde kendisine verilmiş olan sorumluluk alanındaki kontrol faaliyetlerinin belirlenmiş olan tamamlanma tarihleri içerisinde gerçekleştirilmesini sağlamak, Genel Merkez Risk Kontrol Yönetimi ile işbirliği ve iletişim faaliyetlerinde bulunmak, Kontrol faaliyetlerinde, sorumluluk alanı ile ilişkili tüm yasal mevzuatı ve Şirket prosedürlerini takip ederek, gelişme ve değişmeleri izlemek, kontrol çalışmalarında gerekli düzenlemelerin yapılmasını sağlayarak kontrol faaliyetinin etkinliğinin arttırmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin tercihen İşletme,İktisat veya Mühendislik bölümlerinden mezun, Minimum 3 yıl bankacılık veya sigorta sektöründe uyum, iç kontrol veya iç denetim tecrübesi olan İyi derecede ingilizce bilen, MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Tercihen SQL bilgisi olan, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünce yapısına ve çoklu görev yürütme yeteneğine sahip.

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Yönetmen, Müdür, Müfettiş, Uzman, Yönetici

 • Mudoİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 2 Mayıs 2017

  İş Açıklaması1964 yılında Beyoğlu Fitaş Pasajı’nda 12 metrekarelik bir dükkanda başlayan maceramıza 52. yılımızda, Türkiye’nin 26 ilinde 1.800’ü aşkın çalışanımız ve 100.000 m²’nin üzerinde satış alanına sahip 100’den fazla mağazamızda devam ediyoruz. Sizi de, yaratıcı ve müşterilerinin beklentilerini anlayan güçlü ekibimizin bir parçası olmaya davet ediyoruz. Uluslararası denetim ve iç denetim standartlarına ve risk analizlerine uygun şekilde ağırlıklı olarak merkez birimlerinin ve yanı sıra mağazaların denetimlerini gerçekleştirmek Yıllık denetim planında yer alan ya da plan dışı talep edilen inceleme, soruşturma ve denetim faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi İç denetim sistem ve prosedürlerinin uygulanması ve geliştirilmesi Şirketimizin Mecidiyeköy merkezinde bulunan Denetim departmanımızda görevlendirilmek üzereDenetim Uzmanı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerMudo ekibi olarak, Denetim Bölümünde görevlendirilmek üzere Denetim Uzmanı arıyoruz. Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun Bağımsız denetim şirketlerinde veya kurumsal firmaların İç Denetim birimlerinde en az 2 yıl deneyimli Denetim alanında kariyer yapmak isteyen Operasyonel, finansal ve uyum denetimleri konularında tecrübeli Muhasebeve yasal mevzuat konularında bilgi sahibi Tercihen iyi derecede İngilizce bilen Ms Office uygulamalarına hâkim Raporlama becerileri gelişmiş Analitik düşünebilen, problem çözme becerisine sahip Seyahat engeli olmayan Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Denetçi

İş Habercisi - İç Denetim İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?