Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

İcra İş İlanları

Hepsini Temizle
İcra
 • İcra Takip

  KÜRESEL HUKUK & DANIŞMANLIKİstanbul Avrupa 15 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıKüresel Hukuk Bürosunun Takip Elemanlığı kadrosunun gerektirdiği işlerden sorumlu olmak, Alanıyla ilgili uygulamaların sorumluluğunu yürütmek ve Adliyede icra işlemlerini takip etmek, Yönetimin vereceği görevleri icra etmek. İcra işlemlerini eksizsiz yerine getirmek. icra dosyalarında yapılması gereken işlemleri hızlı bir şekilde yapmak.

  Aranan NiteliklerİCRA TAKİP ALANINDA TECRÜBELİ, Hukuk Ofisimizin kurumsal yapısına uyum sağlayabilecek, En az lise mezunu olan, Takip elemanı olarak minumum 1 yıl deneyim kazanmış, İcra Takip bilgisi olan Sürekli gelişime açık, Problem çözme becerileri gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da 2 yıl tecil hakkı olan Avrupa yakasında ikamet eden Kendini geliştirmeye ve öğrenmeye açık, İCRA TAKİP ALANINDA TECRÜBELİ Takip Elemanları aranmaktadır.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • İş Açıklaması1995 yılından beri faaliyet gösteren Çarşım Alışveriş Merkezleri, bugün İstanbul'da 3 ayrı bölgedeki mağazaları ile kendi segmentinde ilk akla gelen marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.Hedefimiz; dinamik, keyifli, sürekli kendini geliştiren perakendecilik anlayışı ve her aşamada yüksek kalite bilinci ile müşterilerimize en mükemmel hizmeti sunmaktır. Elektronik / Beyaz Eşya / Bilgisayar/ Küçük Ev Aletleri/ Spor Aletleri /Mobilya/ Mobilya aksesuarı / Halı /Ev tekstili /Porselen / Züccaciye / Kozmetik / Kişisel Bakım / Ziynet Eşyaları / Giyim ve Tekstil''bünyesinde barındıran şirketimize ‘’ YASAL TAKİP SORUMLUSU ’’ olarak görev alacak genç, dinamik ve perakendecilik sektöründe kariyer hedefleyen; heyecanlı, yaratıcı ve profesyonel,ailemizin üyesi olacak ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerHukuk Ofisimizin kurumsal yapısına uyum sağlayabilecek, Tercihen Yüksekokul Mezunu, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yasal takibi alanında en az 2 yıl deneyimi olan Bankaların risk izleme, kredi takip veya tahsilata yönelik çağrı merkezlerinde çalışmış Borçlu dosyalarının incelemesini yaparak dosyanın tahsil kabiliyetini değerlendirecek Alternatif tahsilat kanallarının geliştirilmesine yönelik süreçlerde görev alacak Borçlulara yaşanacak hukuksal süreç ve yasal yaptırımlar hakkında gerekli bilgilendirmeyi sağlayarak, tahsilat işlemlerini gerçekleştirecek. Hedef performans kriterleri doğrultusunda borç tahsilatını yapacak ve ödeme planına bağlı ödemeleri takip edecek Diksiyonu düzgün, yazılı/sözlü anlatım yeteneği gelişmiş, Hedef odaklı ve takım çalışmasına yatkın olan. Telefonda iletişim becerisi yüksek, Girişken, sosyal yanı ve ikna yeteneği güçlü, Tercihen Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü veya Büyükçekmece de ikamet eden Bay/Bayan personeller aranmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sorumlu

İş Habercisi - İcra İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?