Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

İklimlendirme İş İlanları

Hepsini Temizle
İklimlendirme
 • Mekanik Tesisat Proje Mühendisi

  Deko Projeİstanbul Avrupa 17 Eylül 2017

  İş AçıklamasıMekanik Tesisat Proje Tasarımı ve Danışmanlığı Konusunda Hizmet Veren Şirketimiz İçin Personel Alınacaktır.

  Aranan NiteliklerPersoneller için aranılan Özellikler; - Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünden Mezun, - Mekanik Tesisat Proje Tasarımı Konusunda Deneyimli, - Mekanik Tesisat Proje Hesaplamaları Konusunda Deneyimli, - Tercihen Revitmep Kullanabilen, - Tercihen İngilizce Bilen.

  Sektör: İnşaat, Enerji, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıKlima imalatı yapan firmamızda ağırlıklı olarak klima tasarımı yapabilecek, yapılan tasarımlara uygun olarak üretimi yönlendirebilecek, aldığı sorumluluğu sonuçlandırma yeteneği ve tecrübesi ön planda olan, kariyer ve yöneticilik hedefleyen ''TASARIM MÜHENDİSİ'' takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makina Mühendisliği bölümden mezun, Teorik ve pratik olarak tasarım uygulamaları üzerine kendini geliştirmiş, Tercihen benzer bir pozisyonda daha önce çalışmış, Tercihen en az bir yabancı dili iyi seviyede konuşabilen, Bay adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması koşulları aranmaktadır.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, İmalat, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Müdür, Yönetici

 • Teknik Ressam

  Brj Lubnatsi Danışmanlık A.Ş.Sakarya, Manisa, Kocaeli, İzmir, Denizli, Bursa, Aydın 25 Eylül 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yaptığımız, otomotiv yan sanayi sektöründe, ticari araç kliması ve soğutucusu üreten uluslararası müşterimiz bünyesinde ürün geliştirme, ürün ortaklaştırma, ürün imalat ve montaj süreçlerinde ilgili teknik resimleri 2D ve 3D oluşturarak ve yayınlanması alanında çalışacak Teknik Ressam adayı arayışımız bulunmaktadır

  Aranan NiteliklerMeslek Liseleri veya Meslek Yüksek Okullarınınilgili bölümlerinden mezun, 3D Bilgisayar programlarının kullanımına hakim , tercihen Catia kullanım tecrübesi olan. Tercihen Otomotiv,Soğutma sektörü hakkında deneyim sahibi , Teknik resim alanında en az 2 yıl deneyimli. Aktif B sınıfı sürücü ehliyeti olan, Askerliğini tamamlanmış, MS Ofis programları uygulamalarına hakim, İzmir de ikamet eden ya da edebilecek

  Sektör: Otomotiv, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Makine

  Pozisyon: Teknisyen, Teknik Ressam, Tasarımcı, Operatör, Tekniker

 • İklimlendirme ve Soğutma Teknikeri

  Abkay Grupİstanbul Anadolu 15 Eylül 2017

  İş Açıklamasıİklimlendirme alanında faaliyet gösteren firmamızın İstanbul Yukarı Dudullu'da bulunan merkez binasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde "Proje Teklif Sorumlusu" aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerSatış Öncesi İklimlendirme Sistemleri (HVAC) Projelendirme Deneyim Sahibi, Autocad Kullanabilen, Kişisel İlişkileri Güçlü, Genç, Dinamik İklimlendirme ve Soğutma Teknikeri, Tekliflendirme ve Sonuçlandırma Süreci Takibi, MS Office Programlarını Etkin Kullanabilen, İletişim Becerisine Sahip, Yeniliklere Açık ve Sürekli Kendisini Geliştirebilen, Satış Öncesi İklimlendirme Sistemleri Projelendirme ve Teklif Oluşturma Satışa Destek Verme Verilen Tekliferi Raporlama

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Tekniker

 • Klima Sistemleri Teklif ve Satış Mühendisi

  Atlantikİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Eylül 2017

  İş AçıklamasıAtlantik Grup olarak merkezi soğutma ısıtma ve iklimlendirme sistemleri konusunda dünyanın önde gelen üreticileri olan AAON, AIRWELL, MITA, CENTURY, RC GROUP firmalarının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. İstanbul Üsküdar'da faaliyet gösteren şirketimizde merkezi sistem ürünleri teklif ve satışında çalışacak ,tecrübeli ,iyi derecede ingilizce bilen Makine Mühendisi arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin makine mühendisliği bölümlerinden mezun İyi derecede İngilizce bilen Merkezi sistem ürünleri (rooftop, soğutma grubu, ısı pompası, soğutma kulesi, hassas klima) teklif ve satışında tecrübeli Tercihen bayan Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan Prezentabl İletişim kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına uygun Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü ehliyeti olan, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında (ya da Üsküdar'a uzak olmayan bir semtte) ikamet eden, Uzun vadeli çalışmayı ve kendini geliştirmeyi düşünen.

  Sektör: Makine, İnşaat, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Yetkili, Uzman

 • Kalite Kontrol Elemanı

  Adeccoİstanbul Anadolu, Kocaeli 22 Eylül 2017

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, klima santrali üretimi alanında faaliyet gösteren gelen bir müşterimiz için ''KALİTE KONTROL ELEMANI'' arayışımız bulunmaktadır. Belirlenen kalite standartları ve kalite planları dahilinde proses kalite kontrolünün ve ürün kalite kontrolünün yapılmasından sorumlu olmak, Ürün ve proses kalite perormansı konusunda kalite şefine sürekli rapor vermek, Ürün ve proses kalitesinin iyileştirilmesini ve sürekliliğini sağlamasına yönelik öneriler geliştirir ve kalite şefi ile paylaşır, Uygun malzeme ve ürünün kullanılmasına veya müşteriye gitmesine izin vermekle sorumludur, Ürün yada proses kontrol sırasında karşılaştığı uygunsuzluklar ile ilgili kayıt tutar ve Kalite Şefi ve üretim bölümlerini bilgilendirmesi,

  Aranan NiteliklerTercihen Lise veya Yüksekokul mezunu, Metal / Makine sektröünde kalite süreçleri ve işleyişi alanında en az 2 yıl deneyimine sahip, Ofis programları, ERP vb. programları kullanabilen, Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Danışmanlık, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Metal Sanayi

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Tekniker, Bakım Onarım Teknikeri

 • Üretim Planlama Müdürü

  BAHÇIVAN ELEKTRİK MOTORİstanbul Avrupa 21 Ağustos 2017

  İş Açıklaması1.Üretim planına istinaden haftalık ve günlük olarak üretim planlarını, iş rotalarını, işgücü kullanımını ve günlük iş emirlerini hazırlar ve uygulanmasını takip eder. 2. Haftalık üretim planlarında mutabık kalınan termin tarihlerinde, istenen kalite düzeyinde ve adetteki mamulü Üretim Sorumlusu’na teslim eder. Tamamlanmış üretimlere ait sipariş emirlerini kapatır. 3. Periyodik olarak hazırlanan sipariş izleme raporlarını takip eder ve Üretim Müdürü’ne sunar. 4. Satış ve Pazarlama Bölüm Müdürlüğü'nden gelen sipariş bilgilerini ve imalat kartlarını inceleyip değerlendirir, imalattaki ilgili kişilere aktarır. 5. Üretim birimlerinin günlük raporlarını inceler ve imalat planı dahilinde yürütülmesini sağlayıcı tedbirler alır. 6. Üretim birimlerini kapasitelerinin tespitinden, ekipman ve yerleşime ait fizibilite yapıp amirine görüş ve fizibilite ile ilgili teklif hazırlamaktan sorumlumdur. 7. Üretim Bölümleri arası iş yükünü dengeleme amacıyla proses içi ara stokların en uygun seviyede tutulmasından ve doğru malzemenin gerektiği anda ve yerde bulundurulması hususunda gerekli tedbirleri alır. 8. Üretim planlarına bağlı olarak iş emirlerine uygun kalıpların güvenli ve emniyetli bir şekilde hazırlanmasını ve iş bitiminde aynı şekilde kalıp haneye teslim edilmesini üretim sorumlusu ile birlikte kontrol eder. 9. Fazla mesaiye ait makine ve işgücü planlarını ve personel listelerini hazırlar ve üretim Müdürü’nün onayına sunar. 10. Verimlilik,üretkenlik,kaynak ve kapasite kullanımı ve plandan sapmalar gibi hususlarda verileri toplar, analiz eder,istatistiksel olarak değerlendirir,gerekli açıklamalar, sebepler ve yorumları Genel Müdüre sunar. 11. Geçmişte hazırlanmış imalat planlarında yaşanan sapmaları analiz ederek, değerlendirir; yeni Üretim planlarının daha gerçekçi bir şekilde yapılmasını ve planlama etkiliğinin arttırılmasını sağlayacak tedbirleri alır. 12. Mevcut Üretim planlarını aksatmayacak bir şekilde ,numunelerin hazırlık,planlama,üretim ve takibini temin eder. 13. Üretim esnasında kullanılması gereken yardımcı araç ,gereç, ve aparatlarının tespiti ve tedarikini sağlar. 14. Gerekli durumlarda üretim Müdürüne vekalet eder.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Endüstri veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 10 yıl deneyimli , seri üretim deneyimi olan, Analitik düşünce yapısına sahip, Problem çözme ve karar verme yeteneği kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneğine sahip ve ekibini koordine edebilecek, İyi derecede İngilizce bilen, ÜRETİM PLANLAMA MÜDÜRÜ aramaktayız.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Mühendislik

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması* Teknik spesifikasyonlara uygun cihaz seçimlerinin yapılması * Cihaz tekliflerinin hazırlanması * Seçimi yapılmış cihazlara ait teknik çıktıların ve teknik tabloların oluşturulması * Siparişlerin ERP sistemine girilmesi * Sipariş analiz tablolarının tutulması * Satış sonrası ve lojistik hizmetlerde destek verilmesi * Gelen müşteri şikayetlerini satış ekibine iletmek; bilgileri dahilinde çözmek veya çözebilecek kişilere yönlendirmek?

  Aranan Nitelikler*Üniversitelerin Makine Mühendisliği,Elektrik ve Elektronik Mühendisliği,Enerji Sistemleri Mühendisliği ve muadil bölümlerden mezun, * Isıtma, soğutma ve havalandırma sektöründe tecrübeli olanlar tercih sebebidir. * İletişim becerisine sahip, yeniliklere açık ve sürekli kendisini geliştirebilen, * Takım çalışmasına yatkın * MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, * İyi düzeyde İngilizce bilen, * Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, * İstanbul(Avr.) Arnavutköy,Beylikdüzü,Esenyurt,Güneşli,Bağcılar,Gaziosmanpaşa güzergahın da oturan / oturabilecek.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Mühendis

 • Reefer Teknisyeni

  NWG ServicesMersin(İçel) 29 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıTercihen İklimlemdirme- soğutma veya mühendislik fakültesi mezunu, Meslek lisesi elektrik veya elektronik bölümü mezunu, Elektrik - Elektronik veya soğutma konularında deneyimli, MS Offıce uygulamalarını etkin kullanabilen, Esnek ve yoğun çalışma şartlarına uyum sağlayabilen, Kendini geliştirmeye açık, Askerlik hizmetini tamamlamış/muaf,

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Teknisyen

İş Habercisi - İklimlendirme İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?