Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

İklimlendirme İş İlanları

Hepsini Temizle
İklimlendirme
 • İş AçıklamasıHazır veya tarafımızca hazırlanan mekanik projelerin teknik detaylarının analizi,kullanılacak malzemelerin seçiminin yapılması İmalat kademeleri ile birlikte işçilik montaj sürelerinin oluşturulması Tüm bu işlerin ,idari,sevk ve yönetim organizasyonu. İşsağlığı ve güvenliği konularının takibi ve düzenlenmesi

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine veya Mekatronik Mühendisliği bölümünden mezun, mekanik taahüt işlerinde çalışmış en az 2 yıl tecrübeli, İletişim becerileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Ofis programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Autocad , solıdworks programlarını kullanabilen, askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf olan tercihen erkek adayların başvurusu değerlendirilecektir. Malzeme, ürün ve metraj konusunda bilgi ve deneyimi olan, adayların izmit /kocaelinde ikamet etmeleri gereklidir. C Sınıfı iş güvenliği uzman sertifikasına sahip adaylar tercihimizdir.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Makine, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Uzman

 • İş AçıklamasıMekanik tesisat (Isıtma,Soğutma, Havaladırma, Yangın, Sıhhi Tesisat.) taahhüt işleri yapan firmamıza şantiye de görevlendirilmek üzere Makine Ressamı pozisyonunda çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerMekanik tesisat sektöründe en az 5 yıl şantiye deneyimli, Autocad, MS Ofis programlarına hâkim, Şantiye de görevlendirilmek üzere, Ekip çalışmasına uyum sağlayacak, Şantiye detay projeleri ve ataşman çizebilecek, Sorumluluğundaki işlerin zamanında ve kaliteli bir şekilde yapılmasını sağlayacak.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Mekanik Teknisyeni

  YKS Tesis Yönetim Hizmetleriİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıYKS Tesis Yönetim A.Ş; 6 Milyar TL yatırım değeri 1 Milyon 700 Bin m2 inşaat alanı yıllık 45 milyon TL İşletme bütçesi olan projelere tesis yönetimi danışmanlık hizmeti veriyor. YKS; Yapı Kredi bankasının 60 yıllık kurumsal gücü ile Koray inşaatın 30 yıllık bilgi ve deneyiminin birleşmesi sonucunda 1988 yılında kuruldu.Kuruluşundan bu yana tesislerin yönetim hizmetlerini üstlenen YKS; tesis yönetimi kavramının öncü kuruluşlarından biridir. Eğer mesleğini benimsemişsen,Kurumsal bir şirkette çalışmak istiyorum diyorsan,Yapı Kredi ve Koray İnşaat'ın iştirak şirketi YKS Tesis Yönetim A.Ş'nin projelerinde takımımızın bir oyuncusu olmak istiyorsan ve aşağıda yazılı niteliklere sahipsen seni takımımıza bekliyoruz.

  Aranan NiteliklerBakım ve günlük programa uygun olarak sistemdeki makinelerin periyodik kontrollerini yapacak, Çıkan arızalara ilk müdahale edecek, Arızanın çözülmesini sağlayacak, İyileştirme çalışmalarında bulunacak, Meslek lisesi İklimlendirme,Soğutma ve Makine bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl deneyimli, Mekanik branş teknik bilgisi iyi düzeyde olan, Plaza ve işletme deneyimi bulunan, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, 22-40 yaşları arasında, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Levent ve Maltepe lakosyonlarına ulaşım sorunu olmayan ve bu lakoyonlarda bulunan projelerimizde çalışabilecek, Mekanik Teknisyeni arayışımız mevcuttur.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş Açıklamasıİklimsa bayisinde klima bakım onarımı yapmak ve klimaların montaj işlemlerini gerçekleştirmek

  Aranan Nitelikler*Split ,kaset ve salon klima arıza ve montaj bilgisi olan, *Tercihen aktif araç kullanabilen, *Ekip çalışmasına yatkın, *Tercihen Anadolu Yakasınde ikamet eden, Çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıTÜRKİYE SERVİS YAPISININ OLUŞTURULMASI. SERVİS EĞİTİMLERİNİN VE DENETLEMELERİNİN BELİRLİ BİR İŞ PLANI DAHİLİNDE YÜRÜTÜLMESİ. SERVİS CARİ HESAPLARININ KONTROLLERİNİN SAĞLANMASI. ARIZA, ONARIM, YEDEK PARÇA İŞLEMLERİNİN DESTEKLENMESİ VETAKİBİ. ŞANTİYE DENETİMLERİNİN YAPILMASI, SİSTEMLERİN DEVREYE ALINMASI, ARIZA VE ONARIM İŞLEMLERİNİN YAPILMASI VE TAKİBİ, SERVİS HİZMET KALİTESİNİ ARTTIRICI FAALİYETLERDE BULUNULMASI.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Sorumlu, Yetkili

 • İş Açıklamasıİklimlendirme alanında faaliyet gösteren firmamıza Ankara'da görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde "Satış Yöneticisi veya Satış Mühendisi'' aranmaktadır. Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya İklimlendirme ve Soğutma bölümlerinden mezun, Tercihen Split , Ticari klimalar, VRF sistemleri, Isı Pompası konularında en az 3 yıl deneyimli, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Autocad bilen, Seyahat engeli bulunmayan, İletişim becerisine sahip, yeniliklere açık ve sürekli kendisini geliştirebilen, Aktif araç kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Ankara’da ikamet eden,

  Aranan Niteliklerİç Anadolu ve Karadeniz Bölgeleri dahilinde devam eden ya da başlayacak olan projelerin takip edilmesi, Müşterinin talepleri doğrultusunda uygun cihaz seçiminin yapılması, Ürünlerin avantaj, üstünlük ve teknik özelliklerinin müşteriye aktarılması, Ürün teklifinden satışına kadar tüm sürecin takip edilmesi, Bölge satış raporlamalarının yapılması ve analiz edilmesi, Sorumluluğundaki bölgelerde bayileşme yapısının kurulması, bayilerin ve servislerin periyodik olarak ziyaret edilmesi Sorumluluğundaki bölgelerde yer alan müşteri ziyaretlerinin periyodik olarak yapılması, Bayilerin ve müşterilerin satış sonrası problemleriyle servis departmanıyla koordineli şekilde ilgilenilmesi,

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Yönetici

 • Bölge Satış Sorumlusu

  ASYA KLİMA SİSTEMLERİ COŞKUN ARSLANİzmir, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıFirmamızda görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' BÖLGE SATIŞ SORUMLUSU '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerSatış hedeflerini gerçekleştirmek için plan ve stratejilerinin geliştirilmesine yardımcı olmak, • Satışları ve hizmet kalitesini artırmak için bayi, servis ve kurumsal müşteri portföyüne ziyaretlerini periyodik olarak yapmak, Bayiler ile birlikte güncel projelerin takibini yapmak, sıcak satış ve yoğun müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirmek, Ürün ve uygulama bilgisi ile bayi, servis ve müşterilere teknik destek vermek, müşteri memnuniyetine yönelik çözümler sunmak, Teklif hazırlanması, projelendirme ve şantiye takibi vb. aktiviteleri gerçekleştirmek, Tekliflerin aktif olarak takibini yapmak, sonuçlarını raporlamak, Projeci, yüklenici, yatırımcı kurumları ziyaret ederek yeni projelere girilmesini sağlamak, Bayiler, servisler ve kurumsal müşteriler ile firma arasındaki iletişimi sağlamak.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Sorumlu, Yetkili

 • Mekanik Tesisat Proje Mühendisi

  Deko Projeİstanbul Avrupa 17 Eylül 2017

  İş AçıklamasıMekanik Tesisat Proje Tasarımı ve Danışmanlığı Konusunda Hizmet Veren Şirketimiz İçin Personel Alınacaktır.

  Aranan NiteliklerPersoneller için aranılan Özellikler; - Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünden Mezun, - Mekanik Tesisat Proje Tasarımı Konusunda Deneyimli, - Mekanik Tesisat Proje Hesaplamaları Konusunda Deneyimli, - Tercihen Revitmep Kullanabilen, - Tercihen İngilizce Bilen.

  Sektör: İnşaat, Enerji, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis

 • Reefer Teknisyeni

  NWG ServicesMersin(İçel) 29 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıTercihen İklimlemdirme- soğutma veya mühendislik fakültesi mezunu, Meslek lisesi elektrik veya elektronik bölümü mezunu, Elektrik - Elektronik veya soğutma konularında deneyimli, MS Offıce uygulamalarını etkin kullanabilen, Esnek ve yoğun çalışma şartlarına uyum sağlayabilen, Kendini geliştirmeye açık, Askerlik hizmetini tamamlamış/muaf,

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Teknisyen

İş Habercisi - İklimlendirme İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?