Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

İş Geliştirme İş İlanları

 
Hepsini Temizle
İş Geliştirme
 • İş Açıklaması100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın satış ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir. Yaparak keyif alacağınız şeyler İmalat sektöründeki gaz teknolojilerinin şirket satış stratejilerine uyumlu bir şekilde tanıtımını yaparak Türkiye pazarına uyarlanmasını sağlamak ve istenilen uzmanlık seviyesinde kendisini geliştirmek Satış bölümleriyle birlikte müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek, yeni müşteriler kazanmak ve mevcut müşterilerdeki müşteri memnuniyetini maksimize etmek için teknik ve ticari desteği sağlamak Yeni veya mevcut müşteri projelerindeki teknik konular için Satış, Müşteri Mühendislik Hizmetleri, Satınalma gibi ilgili birimler arasındaki koordinasyonu sağlamak Müşteri sahasında yapılan deneme proseslerini yönetmek ve kurulu proseslerin teknik performansını takip etmek Sektörel seminerlere, müşteri eğitimlerine, fuarlara ve diğer pazarlama faaliyetlerine ilgili uzmanlık alanlarında katkıda bulunmak, pazar araştırmaları yapmak Linde Grubu´nun merkezi birimleriyle Linde Gaz Türkiye arasındaki teknoloji transferini sağlamak Tüm faaliyetlerinde Linde Dürüstlük (Integrity) kriterlerine uyumlu davranmak Linde’de çalışmayı neden seveceksiniz? Müşterilerimizle işbirliği içinde hareket etmek, başarımızın temel anahtarı. Biz bu çerçevede onlarla ortaklık içinde çalışıyor, onlara danışmanlık ve etkin destek sağlıyoruz. Sizinle birlikte müşterilerimize ulaşarak kusursuz çözümler üretmek ve beklentilerini aşmak istiyoruz. Bu anlamda yüksek çeşitliliğe sahip ekiplerde çalışacak, çok sayıda sorumluluk üstleneceksiniz. Lider bir firmada gerçek bir başarı hikayesiyle büyümeniz için harika bir fırsat.

  Aranan NiteliklerBu göreve uygunluğunuz için gerekenler Şirketimizin Ankara bölgesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makine veya Metalurji/Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun Tercihen Makina imalat ve kaynak sektöründe asgari 2 yıl aktif satış veya kesme&kaynak uygulamaları alanında deneyimi olan Tercihen Kaynak Mühendisliği sertifikasına sahip ve/veya uluslararası kaynak teknolojileri uzmanlığı olan Sözlü ve yazılı çok iyi derecede İngilizce bilen (min.CEF level B1) MS Office programların etkin kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Uygulama Satış Mühendisi aranmaktadır.

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Mühendis, Satış Temsilcisi

 • Export Sales And Business Development Specialist

  2M Kablo San. ve Tic. A.Ş.İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıOverall experience of 5 years in Sales & Marketing and/or Business Developmentat Electrical/ Electronic Manufacturing and/or Energy Business (Transformers, Cables, Connectors etc.) BS Engineering or BA Graduate. Ability to communicate effectively in English. ( Second European Language or Arabic is a plus) – Interviews will be held in Foreign Language. Ability to work in an international working environment, having an international sense of business. High level of analytical skills, critical thinking and ability in simplifying of complex issues. Excellent command of Ms. Office applications. Clean, neat, professional appearance. Active car driver, no obstacles for international traveling up to %25.

  Aranan NiteliklerManage all sales and marketing activities within designated region and product line. Prospect for potential new clients and turn this into increased business. Cold call as appropriate within the market or geographic area to ensure a robust pipeline of opportunities. Meet potential clients by growing, maintaining, and leveraging the network. Identify potential clients, and the decision makers within the client’s organization. Research and build relationships with new clients. Set up meetings between client decision makers and company’s practice leaders/Principals. Work with the team to develop proposals that speaks to the client’s needs, concerns, and objectives. Participate in pricing the solution/service. Present an image that mirrors that of the client. Manage Vendor Approval List process.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Yurtiçi Satış Temsilcisi (İstanbul Bölgesi)

  2M Kablo San. ve Tic. A.Ş.İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıÜretim, satış ve pazarlama alanında faaliyet gösteren firmamızın İstanbul Perpa Ofisi için, İstanbul Bölgesin’ de görevlendirilmek üzere, aşağıda yer alan niteliklerde“Yurtiçi SatışTemsilcisi” aramaktayız. Üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Yurtiçi satış alanında en az 3 yıllık tecrübe sahibi, Elektrik sektörü, taahhüt, mühendislik firması tecrübesi Satış alanında sertifika ve eğitim sahibi, İnsan ilişkileri ve komünikasyonu güçlü, Farklı kültürleri anlayabilecek, farklı insan profilleri karşısında pozitif etki yaratabilen, Sonuç ve hedef odaklı çalışan, Analitik ve stratejik düşünme yeteneği olan, sorgulayıcı, rakamlarla arası iyi olan, İnisiyatif kullanabilen, Gelişime ve yeniliklere açık, Excel vb. programlarla analiz ve raporlama yapabilen, Ms Office programlarını iyi düzey de kullanabilen, İyi düzeyde İngilizce bilen, Yurtiçi seyahat engeli olmayan, aktif sürücü – B sınıfı ehliyet sahibi, %80 sahada olabilecek, 27-35 yaşları arasında, İstanbul’da ikamet eden adaylar,

  Aranan NiteliklerSorumlu olduğu bölgelerin satış ve tanıtım faaliyetlerini yerine getirmek, şirket satış politika ve stratejilerini sahada uygulamak. Şirket hedefleri ve stratejileri doğrultusunda pazar payını, satış hacmini ve verimliliğini arttıracak şekilde çalışmak. Sektörle ilgili pazar araştırmaları yapmak, piyasadaki gelişmeleri takip etmek, pazar araştırma sonuçlarını ve bu pazarların fiyat politikalarını üst yöneticisine raporlamak. Müşteri ilişkilerini canlı tutmak, geliştirmek, periyodik müşteri ziyaretleri yapmak, raporlamak, müşteri memnuniyetine ilişkin faaliyetleri yerine getirmek. Yeni müşteriler için gerekli iletişim ağını kurmak, geliştirmek ve yeni müşteri kazanımları için alt yapı oluşturmak. Bayiler ile ilgili tüm yönlendirme ve uygulamaları yerine getirmek, bayilerin performansının ölçülmesi ve performans arttırıcı faaliyetlerde bulunulması için çalışmalar yürütmek. Sorumlu olduğu bölgelerdeki pazarlama faaliyetlerinden sorumlu olmak. Sektör ve ürün bazında yurtiçi ve yurtdışı fuar, kongre ve seminerlere katılmak, şirket yararına olabilecek her türlü bilgiyi edinmek ve ilgili birimlerle paylaşmak. Pazar ve tüketici analizleri yapmak, satışa ilişkin her türlü raporlamalardan sorumlu olmak, üst yöneticisine sunmak.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Aydınlatma, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Geliştirme Sorumlusu

  AdeccoAnkara 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıYeni ürün dosyaları (yeni projeler) için ARGE çalışmalarımızı yürüten firmalarla irtibata geçerek ARGE faaliyetlerini başlatmak ARGE çalışması için tüm gereklilikleri (üretim ve analiz ihtiyaçları) sorgulamak, projeleri yürütmek, Belirlenen ürünün Türkiye Sağlık Otoritelerinin yayınlamış olduğu güncel fiyatlandırma ve geri ödeme regulasyonlar doğrultusunda COG hesaplama tablosu hazırlanması,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İlaç sektöründe benzer bir alanda en az 2 yıl tecrübe, İyi seviyede İngilizce bilen İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden, edebilecek olan.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıFor our R&D Center which is the first in the logistics sector, work with the principles of systematic, creative, original, scientific, experimental and the implementation of technical work, has development programs with universities and research centers, use the latest technology at R&D activities. We are looking for high potential candidates who are passionate to improve himself / herself about; Taking role in the process analysis, system design and implementation activities as a member of the R&D project teams, Contributing in the innovation cycle, development of the technological infrastructure and applying the global best practices of the industry in the processes, Increasing productivity and implementing methods to ensure customer satisfaction and continuous improvement of systems infrastructure, Analyzing gaps between processes & work flows and supporting business units in operational system requirements.

  Aranan NiteliklerBachelor’s degree in Industrial Engineering (new graduated and experienced) Strong skills about analytical thinking, ability to synthesize and present, Solution-oriented, can take the initiative, responsible, Excellent English proficiency in terms of writing and speaking, Residing on Asian side of Istanbul, Male candidates should have no military obligations or postponed for at least two years.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıEKOL is looking for a Sustainability Process Specialist to join our Corporate Quality Center (CQC) , which operates under the HQ Sustainability Coordination Center, directly reporting to CQC Manager. As part of the Corporate Quality team, the Specialist will be ; Following, creating process flows documentation, and sustaining the management systems to the all local and international facilities and organizations of the company aligned both with the annual plans and continious improvement, Preparing documentation and designing process flows of managements systems processes in Turkey and International as well. Also reviewing documentation peridiocally, and updating them within the coordination of the entire company units, Providing the training needs, Joining planing session of the inner and external audits, providing and reporting. Being customer oriented and keeping communciation with International and Local Customers implementing the new management systems processes as required.

  Aranan NiteliklerMinimum 4 years bachelor’s degree ( preferred in industrial and business engineering), Experience in the execution of the processes of the work to be carried out in accordance with the Management Systems Can establish and implement systems according requirements (process flows, standarts etc.) Having experience in designing process flows Having experience of guidance business processes and being coordinated with many business units in Turkey and international locations, Having experience in continuous improvement practices, Solution-oriented, can take the initiative, responsible, Excellent team work and communication skills, Strong skills about, planning, reporting attention to details and problem solving, Excellent English proficiency in terms of writing and speaking, Good knowledge of MS Office applications, Male candidates should have completed the military service requirement, Do not have any barriers about domestic and international travels.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Uzman

 • Ortadoğu Satış ve İş Geliştirme Uzmanı

  SUWENİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıMarkamızın hikayesi 1994 yılında Almanya’nın Pullheim kasabasında başlamıştır. Türk Alman ortaklığı şeklinde faaliyetlerine Adım atan Suwen 2002 yılında Türk ortakların denetimine geçerek İstanbul merkezli yönetilen markamıza Ortadoğu ülkelerindeki satış ve iş geliştirme faaliyetlerini koordine edecek ' Ortadoğu Satış ve İş Geliştirme Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerFirmamızın Ortadoğu Bölgesinde ki Franchise sistemini kuracak Firma ile dış firmalar arasında bağlantıları gerçekleştirecek Satış ve iş geliştirme süreçlerini koordine edecek Tekstil ürünleri, perakende sektöründe en az 2 yıl deneyimi olan Akıcı İngilizce ve Arapça konuşabilen Dış görünümüne özen gösteren, şirketin yüzü olacak Analitik ve stratejik düşünme, planlama ve organizasyon becerisine sahip Araştırmacı, dışa dönük, dinamik ve çözüm odaklı Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen MS Office programlarını etkin kullanabilen 26 - 48 yaş aralığında çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Geliştirme Müdürü

  İNKAİstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıİNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Danışmanlığını yürüttüğümüz Grup Şirketi olan firmamız için "İŞ GELİŞTİRME MÜDÜRÜ" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 5 yıl satış ve pazarlama deneyimi olan, Start-up projelerde görev almış, Sıfırdan süreç ve iş geliştirmiş olan, Türkiye pazarına hakim, tercihen yurtdışı pazarında deneyimi bulunan, İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, Aktif araç kullanabilen, "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Müdür

 • Business Analyst Responsible

  Ekol Lojistikİstanbul Anadolu 13 Kasım 2017

  İş AçıklamasıWorking on challenging, mission-critical projects with Product Owners for analysis, process mapping and reengineering, Communicating and collaborating with Product Owners and other product stakeholders to understand their needs and translate these business needs into requirements, Describing the requirements as “user stories” so that they can be easily understood, sized and delivered, Prioritising the requirements in consultation with the product owners, Working with the technical leads and developers to translate requirements into system designs, Leading the business analyst team especially for the issue tracking and user acceptance testing processes, Liasing with Project Office to manage effectively the schedule and time of multiple active projects, Providing innovative ideas and solutions in a dynamic environment, Researching new trends, new techniques and good sectoral applications, Taking part in R&D project's system design and implementation teams, Developing efficient and cooperative working possibilities with other units.

  Aranan NiteliklerBachelor's Degree in Industrial Engineering, At least 5 year experience in Logistics, process development, business development and project management Advanced analytical thinking, detailed analysis and presentation skills, Having strong communication and problem solving skills, Advanced level of English, Having completed his military service for male candidates, Preferably located in Anatolian Side of Istanbul.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Analist, Uzman, Sorumlu

 • İş Geliştirme Uzmanı

  EYEDİUS TEKNOLOJİİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş Açıklamasıİş Açıklaması Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, İş geliştirme, satış stratejileri oluşturma konularında deneyim sahibi, İletişim, temsil ve sunum becerileri gelişmiş, tercihen sunum eğitimleri almış, enerjisi yüksek; Tercihen daha önce bayi kanalları yönetiminde ve yazılım ürünleri pazarlama deneyimi olan, Yurt içi ve dışı seyahat engeli olmayan, Sorumluluk sahibi, detaylara dikkat eden, B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış.

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Bayi Yönetimi İçin pazarlama ve satış stratejilerini oluşturmak ve uygulamak, Pazarlama stratejisine uygun olarak tanıtım araçlarının hazırlık, uygulama, takip ve raporlama süreçlerini yönetmek, Şirketin potansiyel projeler ile ilgili iş geliştirme ve tanıtım çalışmalarını yapmak, Tüm baskılı iş süreçlerinin ve görsel malzemelerin üretimi, takibi ve iş süreçlerini yönetmek (dijital ajansımızı yönlendirerek), Kreatif çalışmaların hazırlanması ve takibini sağlamak (dijital ajansımızı yönlendirerek), İnternet sitelerinin takibi, güncellenmesini yürütmek (dijital ajansımızı yönlendirerek), İlgili bütçelerin takibi ve raporlanmasını sağlamak (dijital ajansımız ile iletişim halinde), Şirketin planladığı tüm etkinliklerde aktif görev almak, Pazar araştırmaları yaparak satış hedeflerine yönelik çalışmak, Pazar payını büyüterek yeni müşteriler kazanmak ve satış hedeflerini gerçekleştirmek, Temsil edilen markaların pazarlama ve satış aktivitesini kurumsal satış kanallarında yürütmek, Projelerin satış ve uygulama takibini yapmak, Firmanın mevcut iş ortaklarıyla koordinasyonunu sağlamak ve akıllı güvenlik projelerimizin tamamlanmasında aktif rol üstlenmek.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Koordinatör, Uzman, Dijital Pazarlama Uzmanı

 • İş Açıklamasıİş Geliştirme Müdürlüğü bünyesinde Kadıköy, Ataşehir, Üsküdar ve Beykoz bölgelerindeki gayrimenkul ve iş geliştirme faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Niteliklerİş Geliştirme Uzmanı Konut, ofis ve ticari gayrimenkul projelerinin geliştirilmesi konusunda deneyimli, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (İnşaat Müh., Mimarlık, Şehir ve Bölge Planlamacılığı) Teklif verme, müzakere ve sözleşme süreçlerine hakim, Diksiyonu düzgün, prezentabl, gelişim ve öğrenime açık, ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Dinamik, takipçi, etkin iletişim ve temsil yeteneği olan, MS Office programlarına hâkim (Autocad programına hakimiyet tercih sebebidir.)

  Sektör: Gayrimenkul, İnşaat

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıŞirketimiz Bünyesinde Görevlendrmek Üzere İş Geliştirme Uzmanı Arayışımız vardır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Endüstri, Elektronik, Bilgisayar vb. Mühendislik bölümlerinden ya da İstatistik, Ekonometri, İşletme gibi bölümlerinden mezun, Çözüm ve sonuç odaklı çalışma prensibine sahip, Analitik düşünme yeteneğine ve karar verme becerisine sahip, Araştırma ve raporlama yapmayı seven, Sunum becerileri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, İletişim ve temsil becerileri kuvvetli, Sürücü Belgeli ve aktif olarak araç kullanabilecek, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Lider

 • İş AçıklamasıÜniversitelerin pazarlama, işletme, mimarlık, elektrik-elektronik bölümlerinden mezun, Tercihen pazarlama alanında Aydınlatma sektöründe deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, İş geliştirme, satış stratejileri oluşturma konularında deneyim sahibi, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Sorumluluk sahibi, detaylara dikkat eden, İletişim, temsil ve sunum becerileri gelişmiş, enerjisi yüksek, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış.

  Aranan NiteliklerPazarlama ve satış stratejilerini oluşturmak ve uygulamak, Pazarlama stratejisine uygun olarak tanıtım araçlarının hazırlık, uygulama, takip ve raporlama süreçlerini yönetmek, Şirketin potansiyel projeler ile ilgili iş geliştirme ve tanıtım çalışmalarını yapmak Tüm baskılı iş süreçlerinin ve görsel malzemelerin üretimi, takibi ve iş süreçlerini yönetmek, Kreatif çalışmaların hazırlanması ve takibini sağlamak, İlgili bütçelerin takibi ve raporlanmasını sağlamak, İnternet sitelerinin takibi, güncellenmesini yürütmek, Şirketin planladığı tüm etkinliklerde aktif görev almak, Pazar araştırmaları yaparak satış hedeflerine yönelik çalışmak, Pazar payını büyüterek yeni müşteriler kazanmak ve satış hedeflerini gerçekleştirmek, Temsil edilen markaların pazarlama ve satış aktivitesini kurumsal satış kanallarında yürütmek, Projelerin satış ve uygulama takibini yapmak, Firmanın mevcut iş ortaklarıyla koordinasyonunu sağlamak ve aydınlatma projelerinin tamamlanmasında aktif rol üstlenmek.

  Sektör: Aydınlatma

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Satış Temsilcisi

 • Satış ve İş Geliştirme Yöneticisi

  CVPLUS Search & Selectionİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yürüttüğümüz özel sanayi yağları üzerine faaliyet gösteren, alanında lider markaların Türkiye distribütörü olan müşterimiz için; enerji sektörüne yönelik olarak doğalgaz motor yağı ve endüstriyel yağ satışı yapacak "Satış ve İş Geliştirme Yöneticisi" arıyoruz. Farklı müşteri segmenti ve beklentilerine göre satış stratejileri oluşturulması ve uygulanması, Yeni müşteri ve portföy oluşturma süreçlerinde aktif rol alınması ve potansiyel müşterilerin belirlenmesi, Müşteri ziyaret planlarının hazırlanması ve satış sürecinin yönetilmesi, Şirketin satış hedefleri doğrultusunda aksiyon alınması ve satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Marka konumlandırma ve bilinirlik çalışmalarına aktif olarak katkı sağlanması, Tekliflerin zamanında hazırlanması ve takibi, Müşteri, piyasa ve rakip firma analizlerinin yapılması ve raporlanması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Teknik satış konusunda min. 5 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, İnsan ilişkileri kuvvetli, enerjik, prezantabl, ikna kabiliyeti yüksek, Kendisine verilen yetkiler çerçevesinde inisiyatif kullanabilen, sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünce yapısına sahip, sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, Endüstri, Kimya

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı, Müdür, Yönetici

 • İş AçıklamasıSosyal ve toplumsal sorumluluk bilinci içerisinde, genel katılıma açık, kişilere özel sertifikasyon ve eğitim programları ile danışmanlık hizmetleri sunan BMATurkey İçin yarı zamanlı ve tam zamanlı, tecrübeli ve yetiştirilmek üzere iş arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTürkçeyi doğru kullanabilen ve diksiyonu düzgün Dinamik ve bakımlı Ekip çalışmasına yatkın Dış görünüşüne özen gösteren Sosyal ve ikna kabiliyeti yüksek

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması“Şirketin verimlilik, gelir ve üretkenliğini arttırmak amacı ile her türlü yenilikçi modelin geliştirilmesi kapsamında; gerekli araştırma, analizleri ve çalışmaları yapacak, söz konusu analizlerle uyumlu planlama ve projelendirme aşamalarında etkin rol oynayacak İş Geliştirme Uzmanı aranmaktadır.”

  Aranan Niteliklerİş Geliştirme Departmanında görev alacak, İş Geliştirme Bölümü tüm iş süreçlerinde görev alabilecek, Çoklu görev yeteneğine sahip olduğunu düşünen, Bölümün iş süreçleri kapsamında analiz dokümanı, akış diyagramları, website haritası oluşturabilmek, Analiz çıktılarını yazılım ekibine aktarmak, Veri analizi ve istatistik konusunda yetenekli, Tercihen 2 yıl tecrübeli (max 4 yıl) İlgili programları ve MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, *30 yaşını aşmamış ve yüksek lisans mezunu adaylar

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Uzman

 • İş Geliştirme Uzmanı

  Adeccoİzmir 13 Kasım 2017

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, hızlı tüketim (gıda) sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için “İş Geliştirme Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır. Yeni şubeler için başvuran bayi adaylarının, hedefler doğrultusunda araştırma ve değerlendirmesinin yapılması, Lokasyon fizibilitelerinin ve öngörülerinin hazırlanması, Büyüme planlarına göre, Türkiye genelinde yeni lokasyon araştırmalarının yapılması, Şubelerin kurulumu ile ilgili olarak gerekli tedarikçi firmalarla görüşmelerin sağlanması, Şube açılışlarında mimari süreçlerin ve terminlerin takip edilmesi , Şubenin açılış tarihinde standartlara uygun şekilde açılması ve operasyona tesliminin sağlanması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İşletme, İktisat, vb. bölümlerinden mezun, Tercihen çoklu Fast Food restoranlarının iş geliştirme süreçlerinde veya benzer pozisyonlarda en az 3-4 yıl deneyimli, Emlak kiralama ve sözleşmeler konusunda bilgi sahibi, Genel finansal konulara hakim, Analitik düşünebilen, planlama, raporlama ve sunum becerileri gelişmiş, Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip, Restoran şube açılışı süreçlerine hakim ve bu doğrultuda uygulama & yönlendirmede bulunabilecek, MS Office programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış. Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıGıda sektöründe Franchising veren işletmemizin İş Geliştirme departmanında görevlendirilmek üzere, İş Geliştirme Uzmanı arayışımız mevcuttur; *Yeni şubeler için başvuran bayi adaylarının, hedefler doğrultusunda araştırma ve değerlendirmesini yapmak, *Lokasyon fizibilitelerini ve öngörülerini hazırlamak, *Büyüme planlarına göre, Türkiye genelinde yeni lokasyonların araştırmasını yapmak, *Gereğinde Şubelerin kurulumu ile ilgili olarak gerekli tedarikçi firma görüşmelerini sağlamak, *Şube açılışlarında mimari süreçleri takip etmek ve terminlere uyulmasını temin ettiremek , *Şubenin açılış tarihinde standartlara uygun şekilde açılmasını ve operasyona teslimini sağlamak,

  Aranan Nitelikler*Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun tercihen İşletme, İktisat vb. *MS Office programlarına hakim, *İş geliştirme ve emlak yönetimi konusunda deneyim sahibi, bu alanda en az 2 yıl deneyim sahibi olan (tercihen fast food restoran zincirleri sektöründe deneyimli) *Genel finansal konulara hakim, *Emlak kiralama-sözleşmeler konusunda bilgi sahibi, * Restoran şube açılışı iş süreçlerine hakim ve bu doğrultuda uygulama & yönlendirmede bulunabilecek *Tercihen yabancı dil _İngilizce dil bilgisi bulunan , *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, *Şehir içi ve şehir dışı seyahat engeli bulunmayan, *Analitik düşünebilen,planlama,raporlama ve sunum becerileri gelişmiş, *B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen. *Dış görünümüne özen gösteren, *Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklamasıİzmir ilinde ikamet eden/edebilecek Bölgesel Satış ve İş Geliştirme Sorumlusu pozisyonunda ekip arkadaşı arıyoruz. Bölgesinin satış ve bütçe hedeflerinin gerçekleştirilmesi için gerekli planlama ve organizasyonu yapmak, Bölgesindeki bayilerin yönetim ve gelişiminin sağlanması, Bölgesinde mevcut bayilerin ziyareti, ilişkilerin güçlendirilmesi ve yeni bayi kazanımlarının sağlanması, Bölgesindeki satış ve karlılık hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Bölgesindeki ticari hedeflere ulaşmak için satış planlarının yapılması, Satış geliştirici aktivitelerin yönetilmesi ve uygulanması, Pazar payının arttırılmasına yönelik promosyon ve aktivitelerin planlanması, Belirli zamanlarda istenilen raporların üst yönetime sunulması.

  Aranan NiteliklerEn az ön lisans mezunu, Benzer bir pozisyonda ve tercihen güvenlik sektöründe en az 2 yıl satış ve iş geliştirme deneyimi bulunan, Sorumluluk alanındaki bölgenin, hedeflerinden ve bayi yapılandırılmasından sorumlu olacak, Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Aktif araç kulanabilen ve seyahat engeli olmayan, (B sınıfı Sürücü Belgesi olan), Sözlü ve yazılı iletişim becerisi güçlü, Takım çalışmasında ve sosyal ilişkilerde başarılı olup hedef ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Sorumlu

 • İş Açıklamasıİş geliştirme amaçlı Satış ekibinin yıllık olarak belirlediği proje firmaların takibini görevli satış temsilcisi ile birlikte yapmak, bu firmalarda sistem kurmak, sistemi işletmek, ürün sayısını arttırmak, bu firmaların firmamıza ziyaret etmelerini organize etmek, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktan sorumludur. Denemelerin yapılmasını koordine etmek Müşteri ve satışçılara ürün eğitimleri vermek Müşterilere ve satış temsilcilerine gerektiğinde satış öncesi ve sonrası teknik destek vermekten sorumludur. Endüstriyel hijyen ve kurumsal temizlik kimyasalları konusunda faaliyet gösteren şirketimize, Gıda endüstriyel firmalarda satış öncesi iş geliştirme yapmak ve satış sonrası teknik destek hizmeti vermek

  Aranan NiteliklerBeyaz et/kırmızı et (kesimhane), süt ürünleri, derin dondurulmuş gıda ve endüstriyel yemek sektörlerinde üretim, kalite kontrol, hijyen prosesi ve satış bölümlerinde çalışmış, HACCP bilen; Gıda hijyeni ve temizlik ürünleri satışında en az 3 yıl deneyimli, Gıda Mühendisi/ Kimya Mühendisi/ Su Ürünleri Mühendisi/ Ziraat Mühendisi/ Veteriner Hekim Microsoft Office programlarını çok iyi kullanabilen, İnsan ilişkileri ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Takım çalışmasına uyumlu, dinamik Müşteri ve çözüm odaklı, İnsan ilişkileri kuvvetli olan, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için) Oto ehliyetli (aktif araç kullanımına sahip) Seyahat etme engeli olmayan,

  Sektör: Kimya, Gıda

  Pozisyon: Mühendis, Tekniker

 • İş AçıklamasıKESIMHANE SÜREÇ ANALİZİ, ZAMAN ETÜDLERİ VE METOD ÇALIŞMALARININ YAPILMASI. ÜRÜNLERİN VE SİSTEMİN STANDART ZAMANLARININ VE METODLARININ BELİRLENMESİ. PROSES VE İŞGÜCÜ PERFORMANSLARININ ÖLÇÜLMESİ VE GELİŞTİRİLMESİ. KESIMHANE VERİM VE KALİTE SÜREKLİLİĞİ HEDEFLİ PROSES AKIŞ SEMALARINI OLUŞTURMAK, DEĞERLENDİRMEK. KESİMHANE TEMPOSUNU ETKİLEYEN PROBLEMLERİN ÇÖZÜMÜNÜ SAĞLAMAK ADINA İYİLEŞTİRME FALİYETLERİNİN OLUŞTURULMASI, TAKİBİNİN YAPILMASI VE ÜRETİM VERİMLİLİĞİNİN ARTTIRILMASI. KESIMHANE SÜREÇLERİNDE ALTERNATİF METOTLARI GELİŞTİREREK VERİMLİLİĞİ ARTTIRMAK VE MALİYETLERİ DÜŞÜRMEK.

  Aranan NiteliklerÜNİVERSİTELERİN ENDÜSTRİ VEYA TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, TERCİHEN ALANINDA 3 YIL TECRÜBE SAHİBİ, ERKEK TAKIM ELBİSE ÜRETİM VE KESİMHANE SÜREÇLERİNDE BİZZAT BULUNMUŞ VE OPERASYONLARI, KUMAŞLARI, MAKİNE TEKNOLOJİLERİNİ BİLEN, METOT ETÜDÜ VE İŞ ANALİZİ TECRÜBESİ OLAN, REFA TEMEL DÜZEY İŞ ORGANİZASYONU-İŞ SİSTEMİ VE SÜREÇ DÜZENLEME EĞİTİMİ ALMIŞ VEYA BİLGİ SAHİBİ RAPORLAMA VE KORDİNASYON BECERİSİ YÜKSEK OLAN, PLANLAMA VE İŞ TAKİBİ KONUSUNDA BAŞARILI.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Zekası Uzmanı

  Adeccoİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Ekim 2017

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz perakende sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "İş Zekası Uzmanı" aramaktayız. Operasyonel sistemler tarafından üretilen verileri ortak bir platformda toplamak, şekillendirerek bilgiye dönüştürmek, kullanıcı isteğine göre raporlamak, Geçmiş data analizini gerçekleştirmek, ileriye dönük forecast planlaması yapmak, Kullanıcılar tarafından gelen taleplerin fizibilite çalışmasını yapmak; veri büyüklüğünü, kullanıcı sayısını, sistemin genişleme kapasitesini göz önünde bulundurarak ihtiyacı ortaya çıkarmak, gerekli donanımları belirlemek ve ilgili birimlerden tedarik talebinde bulunmak, Tedarik edilen donanımların kurulumunu yapmak, kaynak sistemin sorumlusu ile iş birliği içinde verinin aktarımının gerçekleşmesini sağlamak, CRM için gerekli olan altyapıyı sağlamak ve iş birimlerinin ihtiyacı olan rapor ve kampanya analizlerinin hazırlanması, Kullanıcılardan gelen geri bildirimler aracılığıyla raporlama sisteminin aksaklıklarını belirlemek, hata giderici ve ya performans arttırımına yönelik iyileştirme çalışmaları yapmak. Teknik bilgilerini güncel tutarak yeni çıkan uygulamaların incelenmesi ve gerekli upgrade uygulamalarını yapmak. Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl tecrübeye sahip, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim ve çok iyi seviye de kullanan, MicroStrategy, Oracle Discoverer, Microsoft’un SQL server Analysis Services ve Reporting Services, IBM Data Stage raporlama sistemlerinde tecrübe sahibi, PL SQL ve SQL, SQL veritabanı, Oracle veritabanı, HTML ve ASP gibi web programlama dillerinden en az birini biliyor olmak, Windows işletim sistemleriyle ilgili bilgi sahibi olmak, İletişim becerisi gelişmiş, Düzenli, dikkatli ve titiz çalışma prensibine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Analist

 • İş AçıklamasıHAKKIMIZDA 1944 yılında İskenderun’da kurulan ve yıllar içerisinde sahibi ve ortağı olduğu şirketlerle bir gemi acenteliği ve taşımacılık şirketleri grubuna dönüşen LAM Lyonel A. Makzume Vapur Acenteliği A.Ş., acentelik ve denizcilik hizmetlerinin yanı sıra her türlü taşımacılık ve lojistik hizmetini de sunmaktadır. LAM, aynı profesyonel ve toplumsal değerleri paylaşan şirketler ve gruplarla stratejik ortaklıklar kurma kabiliyetine sahiptir. Bu özelliği ile LAM kendi alanında ulusal bir lider olmakla kalmamış, 1996 yılından beri civardaki ülkelerde açtığı ofislerle bölgesel çapta bir oyuncu olmayı başarmıştır. Tüm bölgeye yayılmış ve aynı iş ahlakını paylaşan dinamik ve profesyonel ekibimiz sayesinde, uluslararası ve bölgesel düzeyde tüm müşterilerimize aynı kalitede hizmet sunabilmenin gururu içindeyiz. Bir aile şirketi olan LAM’da her bir çalışanımız, gündelik işlerini eğlenceli hale getiren bu aile ortamı ile günlük hayatlarına değer katan kurumsal değerleri bir arada yaşamaktadır. Ekibimiz yılda 100.000 teu konteyner elleçlemekte, üç ülkede 1500 boğaz geçişi veya liman uğrağı yapan gemiye hizmet vermekte, 3000 tondan fazla hava kargo ve diğer birçok lojistik hizmetini sunmakta, 100.000.000 dolardan fazla ciro yapmaktadır. Sorumluluklar: Şirketin satış hedeflerine ulaşmak için şirket stratejilerine uygun bir şekilde satış planı paralelinde bölgesel (uluslararası) çalışmalar yapmak, Kendisine verilen hedefler doğrultusunda iş geliştirme faaliyetlerine destek olmak, bölgesel müşterilerin kazanılması konusunda aktif rol oynamak, Hedeflenen sektörleri geliştirmek ve yeni sektörler ve fırsatları iyi gözleyerek potansiyel müşteri listesi paralelinde, müşteri görüşmelerini gerçekleştirmek, ihtiyaçları ve talepleri analiz etmek ve fiyatlandırma çalışmaları yapmak, Satış faaliyetlerinin gerektirdiği, sektör, müşteri ve bölgesel raporları hazırlamak, Müşterilere düzenli bilgi akışını sağlamak, Müşteri talep ve şikayetleri doğrultusunda ilgili birimlerle iletişime geçerek çözüm önerileri sunmak, Mevcut müşteriler ile olan ilişkileri geliştirmek adına müşteri ziyaretleri yapmak, yeni projeler, rakipler ve işler ile ilgili bilgi toplamaktır.

  Aranan NiteliklerLojistik (Uluslararası) sektöründe satış, operasyon veya müşteri temsilciliği alanında tecrübesi olan ve kariyer yapmayı hedefleyen, Tercihen İş Geliştirme alanında tecrübesi olan Üniversitelerin tercihen Lojistik bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, İleri düzeyde İngilizceye sahip Seyahat engeli olmayan, yurtiçi ve yurtdışı seyahat edebilecek, B sınıfı ehliyete sahip, Dikkatli, planlı, disiplinli ve sorumluluk sahibi olarak çalışan, Sorgulama ve analiz yeteneği gelişmiş Erkek adaylar için askerlikle ilişiği kalmamış, İletişim yetenekleri gelişmiş, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayan adayların başvuruları beklenmektedir.

  Sektör: İthalat/İhracat

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıProjemizin amerika ayağını takip edebilecek amerikada yaşam tecrübesi olan proje sorumlusu

  Aranan NiteliklerABD yaşam tecrübesi olan ya da orada yaşayan, Merkez kadroda görev alabilecek, Yiyecek- İçecek sektöründe minimum 2 yıl deneyimli, Ekip çalışmasına inanan, İletişim yeteneği harika, Müşteri odaklı, enerjik, hep en iyiyi hedefleyen,

  Sektör: Restorancılık, Açık Hava Reklamcılığı

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıOSGB miz bünyesinde Osgb'de yada Kalite Yönetiminde deneyimli "İnsan Kaynakları Personeli" Aramaktayız,

  Aranan Nitelikler1- İnsan Kaynakları ve İşe Alma Sürecini Yönetebilecek, 2- Personel Yönetimi ve Organizasyon Konularını Yönetecek, 3- Aylık İş Güvenliği Uzman ve İşyeri Hekimlerin İş Programlarını Hazırlayıp, Takibini Yapacak, 3- Kalite Yöneticisine Kalite Dokümantasyonları Hazırlama Konusunda Destek Verecek, 4- OSGB Müşteri Dokümantasyon Arşivi ve Veri Sistemini Yönetecek, 5- MİCROSOFT OFFİCE programlarını çok iyi derecede kullanabilen, 6- Tercihen sigara kullanmayan, 7- Analitik düşünebilen ve ekip çalışması yapabilecek,

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Sorumlu

 • İş AçıklamasıTekstil sektörünün öncü firmalarından olan firmamızın genel müdürlük -Kağıthane lokasyonunda bulunan Üretim planlama departmanında değerlendirilmek üzere, aşağıdaki iş tanımlarına uygun ''Üretim planlama ve geliştirme sorumlusu'' arayışımız bulunmaktadır. Üretime giren ürünlerin adet, metraj kontrollerinin yapılarak, maliyet listelerinin hazırlanması, Maliyet fiyatları belirlenen ürünlerin satış fiyatlarının hazırlanarak, sisteme tanımlanması, Belirli periyotlarda (Günlük, Haftalık, Aylık, Yıllık) satış raporlarının hazırlanması, Karşılaştırma raporları ile kar-zarar raporlarının yönetime sunulması, Üretim hareketlerinin, kalite kontrol ve depo girişlerinin takip edilmesi, Üretim planlamanın tüm süreçleri ile ilgili sistemin sürekli geliştirilmesi.

  Aranan NiteliklerTekstil sektöründe ve üretim planlama alanında en az üç yıl deneyimli, Ms Offıce, Nebim Winner ve tedarik üretim yönetimi programlarına hakim, Tercihen Makro ve Sql sorgulamalara hakim, Raporlama konusunda tecrübeli, İş akış ve analiz yönü kuvvetli, Sayısal yönü kuvvetli, Ön maliyet, maliyet ve ürün fiyatlarını hazırlayabilecek.

  Sektör: Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Şef / Amir

 • İş AçıklamasıSektöründe lider olan Port VALE ' de, havalimanları,müze,residences,otel ve alışveriş merkezleri odaklı 24 saat faaliyet gösteren hizmet firmasının, İnsan kaynakları fonksiyonlarının ( İK politika ve stratejilerinin belirlenmesi, kariyer planlama, eleman seçme ve yerleştirme, eğitim, iş analizleri, performans değerleme sistemlerinin kurulması, ücretlendirme v.b) planlanması ve uygulaması, Şirket vizyonuna, stratejilerine uygun insan kaynakları çözümleri üretilmesi, Şirketin tüm insan kaynakları süreçlerinin yönetilmesi ve raporlanması konusunda çalışmalara destek olacak saha çalışma süreçlerini iyi tanıyan " YENİDEN YAPILANMA SÜREÇLERİNE UYUMLU " İnsan Kaynakları Görevlisi" arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTüm İK süreçlerine hâkim ( İşe alım, SGK giriş-çıkış, puantaj, bildirge, ücretlendirme ve bordrolama, kariyer planlama, eğitim ve performans, idari işler ), İK süreçlerinde çözüm üretebilme ve uygulama becerisine sahip, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği,organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Analitik düşünebilen; dinamik bir ortamda, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan, Microsoft Office programlarını (Excel, Word, Powerpoint) çok iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul avrupa yakasında ikamet eden, 24 saatlik operasyon trafiği içinde, iletişim kopukluğu yaşanmayacak yoğun iş yeri yönetiminde görev yapacak takım arkadaşı aranmaktadır.

  Sektör: Diğer, Mağazacılık / Perakendecilik, Savunma/Güvenlik, Turizm, İnsan Kaynakları, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Görevli, Sorumlu

 • İş AçıklamasıBayi kanalı geliştirme konusunda tecrübeli Rakip analizlerinin yapılması ve ilgili satış/pazarlama stratejilerinin uygulanması Yeni müşteri kazanımı amacıyla haftalık plan çerçevesinde hedefleri üzerinde günlük randevu planlamasını yapmak, Günlük/haftalık/aylık satış hedeflerinin tutturulması için gerekli satış ve satış geliştirme faaliyetlerinde bulmak Satış faaliyetleri hakkında yönetime bilgilendirme ve raporlama yapmak

  Aranan NiteliklerÜniversite Mezunu Minimum 2 yıl bayi kanalı satış alanında tecrübeli Global firma tecrübesi olan İyi seviyede İngilizce bilgisi olan Bilgisayar ve MS Ofis (World, Exel) programlarını bilen Aktif, gelişime açık, satış becerileri ve iletişim tekniklerini etkin şekilde kullanabilen Müşteri memnuniyeti ve hedef odaklı çalışabilen B tipi sürücü belgesine sahip ve aktif sürüş deneyimi olan Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için) Seyahat engeli olmayan.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Planlama Mühendisi

  Suptexİstanbul Anadolu 20 Ekim 2017

  İş AçıklamasıÜrün gerçekleştirme süreçlerinin planlamasına ve takip edilmesine destek vermek , Müşteri siparişlerinin programa alınıp sevk edilmesine kadar süren akışı takip etmek Proses iyileştirme çalışmalarına destek olmak Seri üretim verilerini temin ve analiz etmek konularında planlamaya destek vermek Ürün ve süreç maliyet analizi çalışmalarına destek vermek Üretim iyileştirme faaliyetlerini koordine ederek gerçekleştirmek ERP/MRP sistem kurulumu ve işletiminde aktif olarak destek vermek , Yürürlükte olan kalite yönetim sistemine uygun olarak Planlama Bölümü gerekliliklerini yerine getirmek ‘’Üretim Planlama Sorumlusu" iş tanımındaki diğer görevleri icra etmek Mevcut makine ve ekipmanlar da verimlilik arttırıcı ve maliyet düşürücü çalışmalar yapmak

  Aranan NiteliklerEn az Lisan mezunu 23-35 yaşları arasında İyi düzeyde Excel bilgisi olan Analitik düşünme plan ve organizasyon kabiliyeti olan Takım çalışmasına yatkın En az 2 yıl tecrübeli Personel koordinasyon kabiliyetine sahip İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Kartal,Soğanlık, Sultanbeyli, Sancaktepe, Gebze, Darıca,Tuzla, Küçükyalı güzergahlarından servisimiz bulunmaktadır.)

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, İmalat, Endüstri

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Uzman, Şef / Amir, Uzman Yard

 • Mekatronik / Makina Mühendisi / Teknikeri

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 9 Ekim 2017

  İş Açıklaması-Yeni kurulacak olan üretim tesisinde çeşitli tipte üretilecek elektrikli ev gereçlerinde görev alacak, Tasarım ve Üretim süreçlerinin yönetiminde görevlendirilmek üzere çalışma personelleri arıyoruz. - Üretim yöneticisi / mekatronik mühendisi / makina mühendisi / teknikeri personel adayları aranmaktadır. -Yapılan tasarımların prototiplerinin üretilmesi -Prototip aşamasından seri üretim aşamasına geçilmesi -Yapılan seri üretimin malzeme tedarik planlama ve satış süreci işlerinden de sorumlu olacak, gelişime açık yenilikçi aday ve adaylar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler-Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun -Tasarım ve ürün geliştirme süreçlerinde görev almak isteyen -Endüstriyel tasarım ve mekanik uygulama konularında iş tecrübesi olan -Tasarımlarını sunum haline getirebilecek. -Özgün ve yenilikçi tasarımlar geliştirerek bunları 3D ortama aktarabilecek. -Tasarımların teknik çizimlerini hazırlayabilecek . -Üretim ve detay çözümleri üzerinde çalışabilecek. -Üretim ve malzeme bilgisine sahip, -İmalat odaklı tasarım yapabilecek -iyi derece de ingilizce bilen -Askerlikle ilişiği olmayan (erkek adaylar için)

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Otomasyon, Makine

  Pozisyon: Tekniker, Bakım Onarım Teknikeri, Sorumlu, Mühendis, Uzman

İş Habercisi - İş Geliştirme İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?