Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Isıtma İş İlanları

Hepsini Temizle
Isıtma
 • İklimlendirme ve Soğutma Teknikeri

  Abkay Grupİstanbul Anadolu 15 Eylül 2017

  İş Açıklamasıİklimlendirme alanında faaliyet gösteren firmamızın İstanbul Yukarı Dudullu'da bulunan merkez binasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde "Proje Teklif Sorumlusu" aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerSatış Öncesi İklimlendirme Sistemleri (HVAC) Projelendirme Deneyim Sahibi, Autocad Kullanabilen, Kişisel İlişkileri Güçlü, Genç, Dinamik İklimlendirme ve Soğutma Teknikeri, Tekliflendirme ve Sonuçlandırma Süreci Takibi, MS Office Programlarını Etkin Kullanabilen, İletişim Becerisine Sahip, Yeniliklere Açık ve Sürekli Kendisini Geliştirebilen, Satış Öncesi İklimlendirme Sistemleri Projelendirme ve Teklif Oluşturma Satışa Destek Verme Verilen Tekliferi Raporlama

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Tekniker

 • Üretim Planlama Müdürü

  BAHÇIVAN ELEKTRİK MOTORİstanbul Avrupa 21 Ağustos 2017

  İş Açıklaması1.Üretim planına istinaden haftalık ve günlük olarak üretim planlarını, iş rotalarını, işgücü kullanımını ve günlük iş emirlerini hazırlar ve uygulanmasını takip eder. 2. Haftalık üretim planlarında mutabık kalınan termin tarihlerinde, istenen kalite düzeyinde ve adetteki mamulü Üretim Sorumlusu’na teslim eder. Tamamlanmış üretimlere ait sipariş emirlerini kapatır. 3. Periyodik olarak hazırlanan sipariş izleme raporlarını takip eder ve Üretim Müdürü’ne sunar. 4. Satış ve Pazarlama Bölüm Müdürlüğü'nden gelen sipariş bilgilerini ve imalat kartlarını inceleyip değerlendirir, imalattaki ilgili kişilere aktarır. 5. Üretim birimlerinin günlük raporlarını inceler ve imalat planı dahilinde yürütülmesini sağlayıcı tedbirler alır. 6. Üretim birimlerini kapasitelerinin tespitinden, ekipman ve yerleşime ait fizibilite yapıp amirine görüş ve fizibilite ile ilgili teklif hazırlamaktan sorumlumdur. 7. Üretim Bölümleri arası iş yükünü dengeleme amacıyla proses içi ara stokların en uygun seviyede tutulmasından ve doğru malzemenin gerektiği anda ve yerde bulundurulması hususunda gerekli tedbirleri alır. 8. Üretim planlarına bağlı olarak iş emirlerine uygun kalıpların güvenli ve emniyetli bir şekilde hazırlanmasını ve iş bitiminde aynı şekilde kalıp haneye teslim edilmesini üretim sorumlusu ile birlikte kontrol eder. 9. Fazla mesaiye ait makine ve işgücü planlarını ve personel listelerini hazırlar ve üretim Müdürü’nün onayına sunar. 10. Verimlilik,üretkenlik,kaynak ve kapasite kullanımı ve plandan sapmalar gibi hususlarda verileri toplar, analiz eder,istatistiksel olarak değerlendirir,gerekli açıklamalar, sebepler ve yorumları Genel Müdüre sunar. 11. Geçmişte hazırlanmış imalat planlarında yaşanan sapmaları analiz ederek, değerlendirir; yeni Üretim planlarının daha gerçekçi bir şekilde yapılmasını ve planlama etkiliğinin arttırılmasını sağlayacak tedbirleri alır. 12. Mevcut Üretim planlarını aksatmayacak bir şekilde ,numunelerin hazırlık,planlama,üretim ve takibini temin eder. 13. Üretim esnasında kullanılması gereken yardımcı araç ,gereç, ve aparatlarının tespiti ve tedarikini sağlar. 14. Gerekli durumlarda üretim Müdürüne vekalet eder.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Endüstri veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 10 yıl deneyimli , seri üretim deneyimi olan, Analitik düşünce yapısına sahip, Problem çözme ve karar verme yeteneği kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneğine sahip ve ekibini koordine edebilecek, İyi derecede İngilizce bilen, ÜRETİM PLANLAMA MÜDÜRÜ aramaktayız.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Mühendislik

  Pozisyon: Müdür

İş Habercisi - Isıtma İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?