İşletme İş İlanları

Hepsini Temizle
İşletme
 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Site Müdürü Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN KOCAELİ BAŞİSKELE, KULLAR BÖLGESİNDEKİ SİTESİ İÇİN Kat malikleri ile olan ilişkilerin yürütülmesi, Sitenin kat mülkiyeti ve Yönetim Planı doğrultusunda yönetilmesi, Güvenlik, teknik ve temizlik personelinin sevk ve idaresinden sorumlu olacak. ​

  Aranan Nitelikler Tercihen Lisans mezunu, Site yönetimi alanında deneyimli, Müşteri ilişkileri konusunda gelişmiş, Analitik düşünen, stres yönetiminde başarılı, Prezantabl, 35 - 55 yaşları arasında, Askerlik hizmetini tamamlamış, Kocaeli'de Gölcük, Başiskele, Merkez, Kartepe lokasyonlarından birinde ikamet eden (Kulluk bölgesine ulaşımda sorun yaşamayacak), Bay, "SİTE MÜDÜRÜ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • B&G Store

  Yeni Mezun Yönetici Adayları B&G Store

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye'nin önde gelen çocuk giyim markası B&G STORE'un merkez departmanında görev alacak,yeni mezun yetiştirilmek üzere Yönetici Asistanları istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Çok İyi derecede İngilizce bilen ( ikinci yabancı dil olara tercihen Arapça, Rusça, İtalyanca dillerinden birini hakim) Ms Office programları kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Kişisel bakımına özen gösteren, Seyahat ve konaklama engeli olmayan, Perakende sektöründe , yönetici pozisyonunda kariyer hedefleyen, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Bay adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Onay Hamamı

  Masöz Onay Hamamı

  Antalya

  4 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Her Kese Sağlık” sloganı ile 42 yıldır hizmet veren işletmemiz de yılın 12 ayı sürekli çalışacak "Masöz” aramaktayız. Onay Hamamı bugün 3. Kuşak tarafından geleneksel detaylardan ödün verilmeden ve misafirlerine birinci sınıf hizmet vermeyi kendine prensip edinmiş yönetim tarzıyla işletilmeye devam etmektedir. İşletmemizin prensip ve önceliklerini benimseyen, misafir memnuniyetini ön planda tutan, güler yüzlü şekilde hizmet vermeyi ilke edinmiş, iletişim becerisi yüksek, konusunda tecrübeli "Masöz” olarak çalışacak adayları bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler 608 saatlik MEB onaylı Masöz’lük belgesine sahip, · Minimum 2 yıl tecrübeli, · Güleryüzlü, · İletişim becerisine güçlü, diksiyonu düzgün, · Kişisel görünümüne özen gösteren ve kişisel hijyen konusunda farkındalığı yüksek, · Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı kendine prensip edinmiş, · Takım çalışmasına yatkın, · Vardiyalı çalışacak, · Antalya’da ikamet eden, . Bayan ekip arkadaşı aramaktayız. . NOT: Lojman imkanımız yoktur.

 • Netlog Lojistik Grubu

  Fren Ustası Netlog Lojistik Grubu

  İstanbul Anadolu

  4 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Yüzde yüz yerli sermayeye sahip olan ve 2005 yılında kurulan Netlog Lojistik Grubu, bugün lojistik alanında konularında lider 17 şirketiyle hizmet sunuyor ve hızla büyümesini sürdürüyor. Netlog Lojistik Grubu, Türkiye'de ve Uluslararası arenada lojistik hizmetler sunan PolarXP Soğuk Lojistik, Intercombi Uluslararası Taşımacılık, Netlog Lojistik Hizmetler, Özgür Entegre Lojistik(Netsafe), KTT Konteyner Taşımacılık, Anele Supply Chain Management, Nedlloyd Road Cargo İstanbul, VIP Oto(Netfilo), EurasiaI ICL Services, ICL Danube Romanya, ICL Irak, ICL Gmbh, Netlog Enerji, Küresel Gıda Hizmetleri, Green Bridge BV, BELSPEED Fasion & Life Style ve TNT Fasion Group gibi firmaları bünyesinde bulundurmaktadır. Tedarik zinciri yönetimi, depolama, dağıtım, taşımacılık, uluslararası taşımacılık, ve satın alma alanlarında faaliyet gösteren Netlog Lojistik Grubu, 74 deposu, 6,750 kadrolu personeli ve 2,740'ün üzerinde özmal araç filosu ile kuru gıdadan, soğuk zincire, tekstilden, otomotive, kimyadan ilaç ve teknolojiye kadar pek çok sektöre lojistik hizmetler sunmaktadır. Her geçen gün büyümekte olan grubumuzun 'İşletmeler Genel Müdürlüğü' bünyesinde görev alacak; Tercihen Meslek Lisesi mezunu, Ağır vasıta(Tır, Kamyon, Kamyonet) konusunda en az 3 yıl deneyimli, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Askerlik görevini tamamlamış, 'Fren Ustası' takım arkadaşları arıyoruz.

 • Egesu Marina

  İdari İşler Sorumlusu Egesu Marina

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, İzmir, Muğla

  4 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimiz Bodrum’da marina hizmet sektöründe saygın bir konumdadır. İşte bu sahip olduğumuz değerleri koruyabilecek, sürekli gelişim çizgisi ve vizyonuyla bizlere değerler katabilecek; İşletme içerisindeki resmi evrak takiplerini yapabilecek, İşletme içerisindeki satın alma faaliyetlerini gerçekleştirebilecek, İşletme içerisindeki İnsan Kaynakları birimini yönetebilecek, Teknik ve Temizlik birimini kontrol edebilecek, İlgili müdürünün talimatlarını yerine getirebilecek, Maddi ve Manevi Değerleri Savunup, İşletmesini Her Zaman İleri Taşımayı Düşünebilecek, niteliklere sahip ‘’ İDARİ İŞLER SORUMLUSU‘’ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite Mezunu, 28-40 Yaş Aralığında, 5 Yıl Deneyim Sahibi, Enerjisi ve Motivasyonu Yüksek, İletişim ve Koordinasyon Yeteneği Yüksek, Analitik Düşünme ve Raporlama Yeteneği gelişmiş, İletişim ve ikna becerisi yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Dinamik, Sorumluluk sahibi, Sabırlı, iletişim ve organizasyon becerisi yüksek, Çözüm Odaklı, BODRUM' DA İKAMET EDEBİLECEK. ### BAŞVURAN ADAYLARIN REFERANS VEREBİLMESİ ÇOK ÖNEMLİDİR ###

 • Egesu Marina

  İşletme Müdürü Egesu Marina

  Muğla

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimiz Bodrum’da Turizm, Marina ve Denizcilik Sektöründe faaliyette bulunmaktadır. Şirketimizin misyon ve hedeflerini gerçekleştirmesinde bizlere değerler katabilecek; Aşağıdaki niteliklere sahip ‘’ İŞLETME MÜDÜRÜ ’’arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe/ Turizm ve Marina sektöründe çalışmış En az 5 yıl yöneticilik deneyimine ve vasıflarına sahip İyi derecede İngilizce bilen (Okuma –Yazma –Konuşma) Sonuç odaklı çalışıp ,karar verme ,problem çözme ve liderlik vasıflarına sahip Raporlama ,Planlama ve Organizasyon yeteneği gelişmiş İş Sağlığı ve İşçi Güvenliği ile ilgili mevzuata hakim Personel yönetiminde deneyimli ,Ekibini sevk ve idare eden, Motivasyon becerisi yüksek Pazarlama ve Müşteri İlişkileri konusunda deneyim sahibi İnsan İlişkilerinde başarılı , İkna becerisi yüksek Resmi kurumlar nezdinde şirketi temsil edebilecek İşletmenin tüm sorumluluğunu üstenebilecek Seyahat engeli olmayan (yurt içi veya yurt dışı ) Taşınma engeli olmayan Güllük ‘te ikamet edebilecek olan (Bodrum-Milas ) 35-45 Yaş aralığında Üniversite mezunu MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen B sınıfı araç ehliyetine sahip Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış.

 • Dinçpak

  Operasyon Yöneticisi Dinçpak

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye genelinde şirket ve zincir hizmet noktalarına Temizlik Hizmetleri, Sosyal Hizmetler, Bordroloma, Outsource Hizmetleri sunan firmamızda, • Hizmetini sunduğumuz firmaların proje yönetimini yapacak, • Hizmet noktaları ile şirket arasındaki iletişimi sağlayacak, • Aylık raporlamaları organize ederek sunacak, • Denetim ve Eğitim programı oluşturarak takip edecek, • Hizmet noktalarının ihtiyaçlarını şirkete bildirerek temin edecek, • Projesine bağlı personel ile ilgili idari yöneticiliği üstlenecek, • Şirketin, Proje yönetimi ile ileteceği ilgili diğer işleri üstlenecek,

  Aranan Nitelikler • Tercihen Hizmet sektöründe deneyimli • Ekip yönetim tecrübesi olan, • MS Office uygulamalarına hakim, • B tipi ehliyet sahibi, Aktif araç kullanabilen, • Şehirlerarası seyahat engeli olmayan, • Kişisel iletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün • En az lise mezunu ( Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve Yüksek Okulu Mezunu ) • Raporlama yapacak, • Hızlı karar verme yeteneğine sahip,

 • Yordam Danışmanlık

  İşletme Mühendisi Yordam Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İnşaat sektöründe faaliyet gösteren lider firmamız için "İşletme Mühendisi" arayışımız söz konusudur. İşletme içinde üretim ve bakım ekiplerine mühendislik desteği vermek, Tesis arızalarında mühendislik ve problem çözme desteğinde bulunmak (ihtiyaca göre) Vardiya şeflerine günlük üretim problemlerinin giderilmesinde teknik olarak yardımcı olmak, Üretim ve bakım maliyet düşürme iyileştirme çalışmalarında bulunmak yerine göre liderlik etmek, Günlük Üretim ve verimlilik hedeflerini takibi ve gerçekleştirmek üzere, çalışmalar yapmak. Günlük üretim detaylarını takip edip olumsuzluk durumunda önlem almak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İyi derecede Autocad resim çizme ve okuma bilgisi olan, İş güvenliği ve işçi sağlığı ile ilgili konularında bilgili olan, Analitik düşünen ve problem çözme tekniklerini bilen, ARGE konusunda deneyimi olan, Yeniliklere ve yeni projelere açık, İngilizce veya Almanca çok iyi derecede bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden veya edebilecek, *Yordam İnsan Kaynakları Danışmanlığı, İşkur' un denetiminde 15.09.2011 tarihli 274 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Kahve Diyarı

  Bekçi (İnciraltı) Kahve Diyarı

  İzmir

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnciraltı şubemiz için BEKÇİ olarak çalışacak yeni takım arkadaşlarımızı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen en az bir yıl benzer bir pozisyonda görev almış, Bekçilik vasıflarını taşıyan, dikkatli, çalışkan, sorumluluk sahibi ve güvenilir, Gece çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Vardiyalı çalışabilecek, Askerlik ile ilişiği olmayan, 30 / 40 yaş aralığında.

 • Fortune Danışmanlık

  Mağaza Sorumlusu-Yöneticisi Fortune Danışmanlık

  İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Fortune Danışmanlık olarak, 20 yıldır pek çok sektörden firma ve adayla çalışarak kapsamlı bir seçme yerleştirme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle işbirliği yapar ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak adayları yönlendiririz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için 'Mağaza Sorumlusu' arayışındayız.

  Aranan Nitelikler • Mağaza ekibinin yönetimini sağlamak, • Gerekli raporlamaların merkez ofise zamanında ve doğru olarak yapılmasını sağlamak, • Ürün sayımının gerçekleştirilmesini sağlamak, stok takibini gerçekleştirmek. • Mağaza içi lojistik uygulamalarını planlamak ve etkin gerçekleştirilmesini sağlamak, • Müşteri ilişkileri, ürün bilgisi, stok yönetimi, mağazacılık disiplinleri konusunda ekibini sürekli eğitmek, Mağazalarımız için "Mağaza Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.

 • Hışım Grup

  Cafe Müdürü Hışım Grup

  İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Karaköy'ün en güzel lokasyonun yer alan Osmanlı Konseptli 'Halis Bekrizade Efendi' cafemiz için güler yüzlü, yenilikçi ve gelişime açık ' Cafe Müdürü ' arıyoruz

  Aranan Nitelikler • Tercihen İngilizce bilen, • Hizmet sektöründe en az 4 yıl yönetici deneyimi olan, • Ekip yönetimi ve müşteri ilişkileri güçlü, • Giyimine dış görünümüne özen gösteren, • Analitik düşünen, sonuç odaklı.

 • Nevada Elektronik Sistemler

  İhale Uzmanı Nevada Elektronik Sistemler

  İstanbul Anadolu

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ELEKTRONİK HABERLEŞME SEKTÖRÜNDE 22 YILDIR FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZIN MALTEPE ŞUBESİNDE ÇALIŞACAK TERCİHEN ÜNİVERSİTE MEZUNU,İHALE TAKİBİ VE DOSYA HAZIRLAYABİLEN ,KAMU İHALE MEVZUATINA HAKİM,OFİS PROGRAMLARINI ETKİLİ BİR BİÇİMDE KULLANABİLEN İHALE UZMANI ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Kamu ihale mevzuatına hakim, Alanında iş deneyimine sahip , İhaleleri takip edecek, ihale dosyalarını hazırlayabilecek, Resmi ve özel kurumlarda işlemleri yürütecek bankalar ile ilgili teminat vb. evrak takibini yapabilecek, Kişisel disipline ve motivasyona sahip, Ms office programlarına hakim, Analitik düşünen ve planlama yapabilen , Analiz ve analiz ettiği bilgileri raporlama yeteneğine sahip, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,

 • Desa Deri

  Assyst Sistem Operatörü Desa Deri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Talep edilen numune modellerin serilemesini bilgisayarda hazırlayabilecek, CAD CAM kullanabilecek, dökümantasyon takibi yapabilecek, elde kalıp çıkartabilecek, kritikleri düzeltebilecek, Assyst programını kullanabilecek.

  Aranan Nitelikler Avrupa yakasında ikamet eden, Yaratıcı ve yetenekli, Yoğun tempoya ayak uydurabilecek, Konusunda en az 2 yıl deneyiml,

 • Kale Makina Pazarlama A.Ş.

  Satış Asistanı Kale Makina Pazarlama A.Ş.

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hafif İş ve İnşaat Makinaları'nın Satış ve Pazarlama Faaliyetini Yürüten Firmamızda görevlendirmek üzere, SATIŞ ASİSTANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Lise veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, Diksiyonu düzgün,düzenli ve iletişim becerileri gelişmiş, Disiplinli çalışmayı seven ve sorumluluk sahibi, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Ms Ofis Programlarına iyi düzeyde hakim olan, İstanbul Anadolu yakası E-5 Güzergahı ve Gebze-Darıca-Yenimahalle civarında oturan, 35 yaşını geçmemiş, Takım Arkadaşı Arıyoruz.

 • Orkun Şirketler Grubu

  Temizlik Görevlisi Orkun Şirketler Grubu

  İstanbul Avrupa

  29 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ispartakule, Avcılar, Beylikdüzü bölgelerinde bulunan site ve alışveriş merkezi projelerimizde görevlendirilmek üzere

  Aranan Nitelikler Site ve Alışveriş Merkezi temizliğinde tecrübeli En az İlkokul mezunu 25/45 yaş aralığında

 • Orkun Şirketler Grubu

  Bahçıvan Orkun Şirketler Grubu

  İstanbul Avrupa

  29 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ispartakule, Avcılar, Beylikdüzü bölgelerinde bulunan site ve alışveriş merkezi projelerimizde görevlendirilmek üzere

  Aranan Nitelikler Bahçe işlerinde tecrübeli En az İlkokul mezunu 25/45 yaş aralığında

 • Mediteks Sağlık Hizmetleri Tıbbi Malzemeleri Tekstil Ürünleri

  İşletmeşefi Mediteks Sağlık Hizmetleri Tıbbi Malzemeleri Tekstil Ürünleri

  İstanbul Avrupa

  24 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üretim akışını takip etmek Personelin disiplinini sağlamak Eksik olan bölümlere eleman bulmak Kalite birimi ile koordineli çalışarak personeli eğitmek Üretim maliyetlerini düşürmek Planlama yapmak. Verilen işi takip ederek neticelendirmek

  Aranan Nitelikler En az 5 yıl tecrubeli, 40 yaşını aşmamış. Mekanik- teknik bilgisi olan.Bakım ve tamir işlerini yapabilecek. Yüksek çalışma temposuna ayak uydurabilecek Teknolojiden yararlanabilen Sevk ve idare yeteneği olan Disiplin ve düzeni sağlayabilecek Ekip kurabilecek İşini her şeyin üzerinde tutan ve ileriye dönük hedefleri olan. Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek İşletme için gerekli yönetimsel faaliyetleri takip edebilecek Avrupa yakasında ikamet eden

 • Ardes Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu

  Yurt Müdür Yardımcısı Ardes Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu

  Çanakkale

  18 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 750 Kişi kapasiteli Özel Yükseköğrenim Öğrenci Yurdumuza Yurt Müdür Yardımcısı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Ön Lisans veya Lisans Mezunu Tercihen, üniversitelerin işletme, turizm otelcilik ve konaklama işletmeciliği bölümlerinden mezun, Yurt, otel ve konaklama tesisleri işletmeciliği alanında en az 5 yıl yöneticilik deneyime sahip, Yurt Yönetimi mevzuatına hakim Yurdun operasyonel işletiminden sorumlu olacak İdari ve mali işleri yürütecek, Personel yönetimine hakim Planlama, koordinasyon ve iletişim becerisi yüksek, Organizasyon ve iş takip yeteneği gelişmiş, Ekip motivasyonunu sağlayabilecek, Çözüm odaklı çalışabilen, Müşteri memnuniyeti konusunda titiz, Temsil yeteneğine sahip, Tercihen İngilizce bilen, MS Office Programlarını etkin derecede kullanabilen " Yurt Müdür Yardımcısı ” arıyoruz.

 • Ardes Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu

  İşletme Yöneticisi Ardes Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu

  Çanakkale

  18 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Çeşitli yiyecek-içecek işletmelerinin bulunduğu Sosyal Tesisimize; Ön Lisans veya Lisans Mezunu, Tercihen üniversitelerin işletme, turizm otelcilik, konaklama işletmeciliği bölümlerinden mezun, Otel ve konaklama tesisleri, restoran işletmeciliği alanında en az 5 yıl yöneticilik deneyime sahip, Sosyal Tesis operasyonel işletiminden sorumlu olacak, İdari ve mali işleri yürütecek, Gıda güvenliği ve hijyen mevzuatına hakim, Üretim Maliyet kontrolü ve stok yönetimi bilgisine sahip, Maliyet-satış-analiz raporlama konusunda tecrübeli, Personel yönetimine hakim, Planlama, koordinasyon ve iletişim becerisi yüksek, Organizasyon ve iş takip yeteneği gelişmiş, Ekip motivasyonunu sağlayabilecek, Çözüm odaklı çalışabilen, Müşteri memnuniyeti konusunda titiz, Temsil yeteneğine sahip, Tempolu ve esnek saatlerde çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Tercihen AVM çalışma tecrübesine sahip ve İngilizce bilen, MS Office Programlarını etkin derecede kullanabilen “ Sosyal Tesis İşletme Yöneticisi ” arıyoruz.

 • Aktif Yaşam Spor Sağlık ve Turizm İşletmeleri

  Site Yöneticisi Aktif Yaşam Spor Sağlık ve Turizm İşletmeleri

  İstanbul Anadolu

  15 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 800-1.000 Bağımsız Bölümden (konut, işyeri,home ofis,ticari birim) oluşan Toplu Yapı ve Sitelerde Hizmet şirket elemanlarını yönetecek, sakinlerle ilşkileri koordine edecek ve Toplu Yapı Yönetimi karar/talimatları kapsamında Toplu Yapı/siteyi yönetecek Profesyonel Yönetici

  Aranan Nitelikler Yönetim ve İşletme konularında asgari beş yıl deneyimli, Referans verebilecek(tercihan yazılı) Örgün Eğitim mezunu, askerliğini yapmış, 50 yaşını geçmemiş Akıllı bina donanımlarına ve teknik konulara aşina İyi derecede bilgisayar(özellikle excel) kullanan Anadolu yakasında oturan Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, cumartesi çalışacak Presentabl, iletişim ve halkla ilişkiler konusunda deneyimli, Ekibini ciddiyet, disiplin ve ekip ruhu anlayışı ile eğiterek yönetebilecek, Sonuç odaklı çalışacak, sorun, mazeret değil çözüm üretecek

 • Kebapçı İskender Yavuz İskenderoğlu Kebap Ltd. Şti.

  Servis Elemanı-Garson Kebapçı İskender Yavuz İskenderoğlu Kebap Ltd. Şti.

  Bursa

  13 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Tercihen Turizm Otelcilik Meslek lisesi mezunu En az 1 yıl servis tecrübesi olan Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İnsan ilişkilerinde başarılı,takım çalışmasına yatkın ve dinamik Askerlik hizmetini tamamlamış bay

 • Yenigün Temizlik ve Servis Hizmetleri

  Yurt Müdürü Yenigün Temizlik ve Servis Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  12 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İŞ TANIMI Öğrenciler ile iletişim halinde olmak, Yurdun resmi ve idari olmak üzere, tüm işleyişinden ve düzeninden sorumlu olmak, Yurdun gelir –gider takibini, resmi kurum ve kuruluşlar ile kişilerin ilişkilerini yürütmek Yurt personelini sevk ve idare, Yurdun tanıtımını yapmak gelen öğrenci ve velilere yurdu tanıtmak, Yurdun düzenini huzurunu, disiplinini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversite Mezunu Bayan Tercihen Eğitim Kökenli Temsil ve iletişim becerisi kuvvetli, çözüm odaklı Resmi daireler ile ilişki yürütmüş, Özel Yurtlar yönetmeliğine Hâkim Resmi daireler ile ilişkiler yürütmüş, mevzuatlara hâkim, MS Ofis programlarını aktif kullanabilen, Dinamik, sorumluluk sahibi, YETKİLİ KİŞİ : ÖZLEM BULUT TEL : 05323328319

 • Yks Tesis Yönetim Hizmetleri

  İşletme Müdürü Yks Tesis Yönetim Hizmetleri

  Kocaeli

  12 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması YKS Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş,nin projesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özellikleri sahip İŞLETME MÜDÜRÜ aramaktayız, - Kendisine bağlı bulunan tüm personelin sevk ve idaresini yapacak, - Müşteri ilişkilerini yürütecek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mezunu Konut ve işletme Projelerinde min. 5 yıl deneyimli, İnsan ilişkileri kuvvetli, Dışgörünümüne özen gösteren, Çözüm odaklı, Ms Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Kocaeli Başiskele bölgesine ulaşım sorunu olmayan

 • Global Teknoloji

  Carrier Relations Account Manager Global Teknoloji

  İstanbul Anadolu

  1 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Develop strategic relationships with international carriers and telecom operators; Responsible for improvement of customer relationship and targeting sales to respective market; Establish strong networking with the professionals in the sector; Maintain good relations with key accounts; Achieve business targets in terms of scaling up revenue; Support the customer service for trouble shooting in coordination with technical department; Coordinate market research,provide up to date information to the team and drive the channel development.

  Aranan Nitelikler Bachelor's degree in Business Administration / Mathematics / Engineering or equivalent; Must have good communication (written/verbal), strong negotiation and commercial skills; Strong analytical skills and able to collate and interpret data from various sources; Must be available for international trips; Proficiency in MS office, advance MS Excel skills are required; Excellent command in English is a must; Able to work under pressure and flexibility on working hours; Young, energetic, self determined and self motivated.

 • Şekerbank

  Rize Şube İşletme Bankacılığı Portföy Yöneticisi Şekerbank

  Rize

  16 Eylül 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yurt çapında yaygın şube ağı ile faaliyet gösteren, hızla gelişen, büyüyen ve yenilenen Bankamızın dinamik yapısı içinde yer alacak Rize-Merkez Şubemizde "İşletme ve Tarım Bankacılığı Satış" servisinde görevlendirilecek tecrübeli takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun, Şube İşletme ve Tarım Bankacılığı Satış servisinde en az 2 yıl deneyimli, Takım çalışmasına uyumlu ve İletişim konusunda kendine güvenen, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İşletme İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?