İşletme İş İlanları

Hepsini Temizle
İşletme
 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Turizm Otelcilik Meslek lisesi mezunu Yeterli düzeyde İnglizce bilen En az 1 yıl servis tecrübesi olan Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bay, Bayan  

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Garson

 • İş Açıklaması Afyon Enerji ve Gübre Üretim Tic. ve San. A.Ş. bünyesinde görevlendirilmek üzere "Enerji Üretim Mühendisi” aramaktayız. Hammadde girişinden elektrik üretimine kadar tüm prosesin (hammadde giriş istasyonu, anaerobik fermantasyon tankları, postfermenter, DESOX gaz arıtma üniteleri, amonyak ayrıştırma tesisi, kojenerasyon tesisi) verilen hedefler doğrultusunda kesintisiz ve verimli olarak; çalışan ve ekipman sağlığını gözeterek işletmek, Prosese ilişkin parametrelerin sürekli olarak takip edilmesi ve verilere göre gerekli manevraların/müdahalelerin yapılması/yaptırılması, Bakım ve Arıza/Onarım ihtiyaçlarını ilgili sorumlu departmanlara bildirerek; takibinin yapılması, giderilmesinin sağlanması, Tüm işletme/manevra talimatlarının hazırlanarak; bu talimatlara göre tesisi işletmek/işletilmesini sağlamak, Kendisine bağlı çalışanların ihtiyaç duyduğu konularda eğitilmesi; gerekli ise dış kaynaklı eğitimlerin aldırılması, İşletme sarf malzeme stoklarının takibi, talebinin yapılması, Sorumlu olduğu proses ile ilgili tüm tanıtım sunumu, faaliyet raporu, işletme talimatları gibi dökümanların hazırlanması, Sorumlu olduğu bölgede yürütülen tüm faaliyetlerin İSG, Kalite Yönetim Sistemi ve Çevre Yönetim Sistemi kurallarına uygun olarak yapılması/yaptırılması,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Çevre Mühendisliği, Enerji Sistemleri Mühendisliği veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Endüstriyel üretim tesislerinin (tercihen enerji sektörü) işletme, bakım, proses veya üretim departmanlarında en az 3 yıl çalışmış, İyi derecede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarını iyi derecede bilen; raporlama becerisi yüksek, Verilere dayalı analiz yapabilen ve sonuç odaklı, Problem çözmeye yönelik yeni yaklaşımlar geliştirebilen, İletişim becerileri güçlü ve ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Afyonkarahisar’da ikamet eden/edebilecek,

  Sektör: Enerji

  Pozisyon: Uzman

 • Lam İstanbul Avrupa 21 Ekim 2016

  İş Açıklaması Şirketin vizyon ve hedefleri doğrultusunda markaların pazarlama ve ürün geliştirme aktivitelerin uygulanmasına destek vermek, Pazarlama departmanı altındaki belirli planları ve eylemleri yürütmek, desteklemek, Pazardaki rakip aktiviteleri düzenli olarak takip etmek, aksiyon önerileri hazırlamak, Satış faaliyetleri ve saha pazarlama aktivitelerinin genel marka stratejisi ve entegre kampanyalar ile uyumlu olmasını sağlamak, Sorumlu olunan markalar, firmalar ile ilgili aylık raporların hazırlanması, Önceden belirlenen stok, pazarlama ölçüm ve analizlerine yardımcı olmak, Diğer bölümler ile şirketin hizmet faaliyetlerini koordine ve kontrol etmek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerinin İktisat, İşletme veya Pazarlama fakültelerinden mezun; Master artıdır, Pazarlama alanında 2-3 yıl deneyimli, tercihen hizmet sektöründe, Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce iletişim becerileri olan, MS Office uygulamalarına ve bilgisayar bilgisine hakim, Sonuç odaklı yönetim tarzına ve sahiplenme duygusuna sahip, Planlama, koordinasyon yönü güçlü ve ekip yönetimi becerisine sahip, Güçlü sözlü ve yazılı iletişim becerilerine sahip, Stratejileri belirleme ve planları uygulamak için güçlü analitik beceriler ile yaratıcı, dinamik ve proaktif kişiliğe sahip, Seyahat engeli bulunmayan takım arkadaşları arıyoruz.  

  Sektör: Dış Ticaret, Halkla İlişkiler, Lojistik

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Yetkili

 • Koza Yönetim İstanbul Avrupa 21 Ekim 2016

  İş Açıklaması Tesis Yönetimi ve Hizmetleri konusunda uzman, kurumsal ve lider kuruluş olan "Koza Yönetim ve Servis A.Ş” ; yönetimini üstlendiği bir yaşam alanında görev yapmak üzere "Site Müdürü” aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Asgari 2 yıllık MYO mezunu ( İşletme, Halkla İlişkiler vb.) En az 3 yıl bina ve tesis yönetimi sektöründe, yöneticilik deneyimi bulunan, Konuşma ve ikna etme yetkinliği bulunan, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, Yazışma ve raporlama tekniklerine hakim, Orta düzeyde İngilizce bilen, Dış görünüşüne özen gösteren, Site Müdürü' aranmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Müdür

 • NETCOLLEC BİLİŞİM İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 20 Ekim 2016

  İş Açıklaması Netsis ERP ve Özel geliştirilen Proje Danışmanı

  Aranan Nitelikler Logo ailesi ürünlerinden Netsis ERP Programında en az 2 yıl tecrübe sahibi olmak, Microsoft Office ve Sql Server bilgi sahibi olmak, Seyehat engeli olmayan, Firmamızın vizyon ve misyonunu benimsemek ve uymak, Konusunda deneyim sahibi olmak, Yönetime ve çalışanlara karşı açık ve dürüst olmak, Firmanın menfaatlerini kendi menfaatlerinden üstün tutmak, Sorumluluk sahibi olmak, Takım çalışmasına inanmak, Bilgi paylaşımına açık olmak, Sorun değil; çözüm yaratmak.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Danışmanlık

  Pozisyon: Danışman

 • İş Açıklaması - Capitol Alışveriş Merkezi bünyesinde bulunan BURGER KING restoranımıza tüm operasyonel süreç ve işleyişinden sorumlu olacak “Vardiya Müdürü” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Üniversite mezunu, - 30 yaşını aşmamış ve erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, - Hizmet sektöründe deneyimli, - Yönetici yeteneklerine sahip, - Müşteri odaklı, - İnsan ilişkilerinde başarılı, dinamik, - Vardiyalı çalışma sisteminde çalışabilecek,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür Yrd, Şef Garson, Müdür, İkinci Müdür, Yönetici Adayı

 • İş Açıklaması Müşteri İlişkileri departmanımızda görev alacak, stok ve sipariş takibi yapacak, sisteme bilgi girilmesi ve bu sayede sitemin güncel kalmasını sağlayacak "Müşteri İlişkileri Asistanı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Elektrik Taahhüt ve Endüstriyel Otomasyon sektöründe 22 yıldır faaliyet gösteren KONTEK A.Ş grup şirketlerinin bünyesindeki İstanbul ofisimizde görevlendirilmek üzere  ''Müşteri İlişkileri Asistanı 'aranmaktadır Üniversitelerin muhasebe / işletme programlarından mezun Logo programını iyi derecede kullanabilen Microsoft Office programlarını  özelikle  Excel  programını aktif olarak kullanan İngilizce bilen Analitik düşünce yapısına sahip ve gelişmeye açık, Takım çalışmasına uygun Erkek adayların askerliğini yapmış , 30 yaşını aşmamış Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

  Sektör: Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Asistan

 • Century 21 Ece Emlak Türkiye, İngiltere, Almanya 18 Ekim 2016

  İş Açıklaması İyi derecede bilgisayar kullanımı , Broker'in gayrimenkul portföy ve müşteri trafiğini yönetmek ,   Gayrimenkul sahipleri ile telefon görüşmeleri yapmak ,  İyi insan ilişkileri kurmak . Şirket aracı verilecektir .

  Aranan Nitelikler Çalışkan ve azimli olmalı .  Kariyer sahibi olmak isteyen ,  İyi insan ilşkileri ,  Bilgisayar bilgisi . Pratik zeka sahibi . İşine konsantre olan Maaş + Prim sistemi ile çalışacak . Araç kullanabilme ( ehliyet ve pratik )

  Sektör: Gayrimenkul, E-Ticaret, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Yetkili

 • İş Açıklaması İşletme maliyetlerini kontrol edecek, satış ve etkinliği arttırabilecek ve raporlayabilecek, kaliteli servis standartlarının uygulanmasını sağlayabilecek, ürün satış ve satın alma politikalarını yönlendirebilecek, Yeni ürün ve mönüler geliştirebilecek, Rakipleri ve fiyat politikalarını takip ederek ürün ve hizmet kalitesini geliştirecek, projeler üretip uygulanmasını sağlayarak, projenin sonuçlarını raporlayabilecek Cafe yöneticisi.

  Aranan Nitelikler Yiyecek ve içecek sektöründe, zincir restaurant, otel, toplu yemek, kafeterya işletmesinde en az 5 yıl yöneticilik deneyimi olan Yenilikçi, mesleki trendleri ve uygulamaları takip eden, Yöneticilik ve iletişim becerileri gelişmiş İnsan ilişkileri başarılı ve vizyon sahibi. Tercihen İzmir Karşıyaka ve çevresinde ikamet eden  30 yaş ve üzeri bay cafe yöneticisi alınacaktır.

  Sektör: Gıda, Restorancılık

  Pozisyon: Müdür, Müdür Yrd, Şef / Amir, Yetkili, Yönetici

 • İş Açıklaması İstanbul Ümraniye şubemiz için İşletme Müdürü/Müdür Yardımcısı olarak çalışacak takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Önlisans mezunu / Tercihen Lisans Mezunu, Hizmet sektöründe en az 1 yıl tecrübeli, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli ve iletişim becerisi yüksek, Kişisel görünümüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün ve güler yüzlü, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Müşteri odaklı, İstanbul'da ikamet eden, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen.

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Şube Müdürü, Şef / Amir, Müdür, Yetkili, Yönetici

 • İş Açıklaması YKS Tesis Yönetim Hizmetleri A,Ş Yönetiminde'ki Evimiz Koceli projesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özellikleri sahip SİTE MÜDÜRÜ aramaktayız, - Kendisine bağlı bulunan tüm personelin sevk ve idaresini yapacak, - Müşteri ilişkilerini yürütecek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mezunu Konut ve işletme Projelerinde min. 5 yıl deneyimli, İnsan ilişkileri kuvvetli, Dışgörünümüne özen gösteren, Çözüm odaklı, Ms Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Kocaeli Başiskele/Kullar bölgesine ulaşım sorunu olmayan

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Müdür

İş Habercisi - İşletme İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?