İşletme İş İlanları

Hepsini Temizle
İşletme
 • Century 21 Ece Emlak Türkiye, İngiltere, Almanya 27 Ağustos 2016

  İş Açıklaması İyi derecede bilgisayar kullanımı , Broker'in gayrimenkul portföy ve müşteri trafiğini yönetmek ,   Gayrimenkul sahipleri ile telefon görüşmeleri yapmak ,  İyi insan ilişkileri kurmak . Şirket aracı verilecektir .

  Aranan Nitelikler Çalışkan ve azimli olmalı .  Kariyer sahibi olmak isteyen ,  İyi insan ilşkileri ,  Bilgisayar bilgisi . Pratik zeka sahibi . İşine konsantre olan Maaş + Prim sistemi ile çalışacak . Araç kullanabilme ( ehliyet ve pratik )

  Sektör: Gayrimenkul, E-Ticaret, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Yetkili

 • İ.A.O.S.B İzmir 27 Ağustos 2016

  İş Açıklaması İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Elektrik Dağıtım Şebekesi’nde görev almak üzere Elektrik İşletme Şefi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği, Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıllık tecrübe sahibi, İletişim yönetimi ve çatışma yönetimi konularında başarılı, Takım çalışmasına yatkın, Öğrenme motivasyonu yüksek, Analitik düşünen ve hızlı karar alıp uygulayabilen, İyi derece İngilizce bilgisine sahip (konuşma, anlama ve yazma), İyi seviyede MS Office programları, özellikle Excel kullanma becerisine sahip, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanıcısı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.  

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Sorumlu, Yetkili, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • İş Açıklaması - Capitol Alışveriş Merkezi bünyesinde bulunan BURGER KING restoranımıza tüm operasyonel süreç ve işleyişinden sorumlu olacak “Vardiya Müdürü” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Üniversite mezunu, - 30 yaşını aşmamış ve erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, - Hizmet sektöründe deneyimli, - Yönetici yeteneklerine sahip, - Müşteri odaklı, - İnsan ilişkilerinde başarılı, dinamik, - Vardiyalı çalışma sisteminde çalışabilecek,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür Yrd, Şef Garson, Müdür, İkinci Müdür, Yönetici Adayı

 • İş Açıklaması Magro Gıda, fabrikası Malatya'da kurulu, satış ve pazarlama müdürlüğü İstanbul'da olan, kuruyemiş ve kuru meyve üretimi yapan bir firmadır. Malatya'da bulunan üretim tesisi için Fabrika Müdürü (İşletme Müdürü/Tesis Müdürü) pozisyonuna yönetici alınacaktır. Fabrika 10.000 m2 üretim alanı olmak üzere toplam 37.000 m2 üzerine kuruludur. Bu büyüklükteki bir üretim tesisini idare kapasitesi ile kabiliyetine sahip, gıda sektöründe ve kuruyemiş/kurumeyve sektöründe tecrübeli üniversite mezunları arıyoruz. Başvuran adayların mutlaka gıda sektöründe tecrübeli olmasını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler • Gıda sektöründe en az 10 yıl tecrübeli • Kuruyemiş ve kuru meyve konusunda en az 3 yıl tecrübeli • İngilizce bilen • Kalite yönetim sistemleri uygulamalarını bilen • MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen • İşletme yönetimi ile ilgili prensiplere hakim • Fabrikada üretim, satınalma, bakım, sevkiyat bölümlerinin sevk ve idaresini yürütebilecek • Malatya'da ikamet eden yada edebilecek Fabrika Müdürü arıyoruz.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Müdür, Mühendis, Yönetici

 • Lam İstanbul Avrupa 25 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Şirketin vizyon ve hedefleri doğrultusunda markaların pazarlama ve ürün geliştirme aktivitelerin uygulanmasına destek vermek, Pazarlama departmanı altındaki belirli planları ve eylemleri yürütmek, desteklemek, Pazardaki rakip aktiviteleri düzenli olarak takip etmek, aksiyon önerileri hazırlamak, Satış faaliyetleri ve saha pazarlama aktivitelerinin genel marka stratejisi ve entegre kampanyalar ile uyumlu olmasını sağlamak, Sorumlu olunan markalar, firmalar ile ilgili aylık raporların hazırlanması, Önceden belirlenen stok, pazarlama ölçüm ve analizlerine yardımcı olmak, Diğer bölümler ile şirketin hizmet faaliyetlerini koordine ve kontrol etmek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerinin İktisat, İşletme veya Pazarlama fakültelerinden mezun; Master artıdır, Pazarlama alanında 2-3 yıl deneyimli, tercihen hizmet sektöründe, Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce iletişim becerileri olan, MS Office uygulamalarına ve bilgisayar bilgisine hakim, Sonuç odaklı yönetim tarzına ve sahiplenme duygusuna sahip, Planlama, koordinasyon yönü güçlü ve ekip yönetimi becerisine sahip, Güçlü sözlü ve yazılı iletişim becerilerine sahip, Stratejileri belirleme ve planları uygulamak için güçlü analitik beceriler ile yaratıcı, dinamik ve proaktif kişiliğe sahip, Seyahat engeli bulunmayan takım arkadaşları arıyoruz.  

  Sektör: Dış Ticaret, Halkla İlişkiler, Lojistik

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • Altunizade Efe Öğretim Kursu İstanbul Anadolu 25 Ağustos 2016

  İş Açıklaması POTANSİYEL MÜŞTERİ ADAYLARINA CALL CENTER HİZMETİ VERİLMESİ

  Aranan Nitelikler EN AZ 5 YIL CALL CENTER TECRÜBELİ İNSAN İLİŞKİLERİNİN İYİ OLMASI ÇALIŞMAYI SEVEN, DİSİPLİNLİ

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Danışman

 • İş Açıklaması İşletme maliyetlerini kontrol edecek, satış ve etkinliği arttırabilecek ve raporlayabilecek, kaliteli servis standartlarının uygulanmasını sağlayabilecek, ürün satış ve satın alma politikalarını yönlendirebilecek, Yeni ürün ve mönüler geliştirebilecek, Rakipleri ve fiyat politikalarını takip ederek ürün ve hizmet kalitesini geliştirecek, projeler üretip uygulanmasını sağlayarak, projenin sonuçlarını raporlayabilecek Cafe yöneticisi.

  Aranan Nitelikler Yiyecek ve içecek sektöründe, zincir restaurant, otel, toplu yemek, kafeterya işletmesinde en az 5 yıl yöneticilik deneyimi olan Yenilikçi, mesleki trendleri ve uygulamaları takip eden, Yöneticilik ve iletişim becerileri gelişmiş İnsan ilişkileri başarılı ve vizyon sahibi. Tercihen İzmir Karşıyaka ve çevresinde ikamet eden  30 yaş ve üzeri bay cafe yöneticisi alınacaktır.

  Sektör: Restorancılık, Gıda

  Pozisyon: Yönetici, Yetkili, Şef / Amir, Müdür Yrd, Müdür

 • İş Açıklaması Yeni açılacak İstanbul-Üsküdar şubemiz için İşletme Müdürü/Müdür Yardımcısı olarak çalışacak takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Önlisans mezunu / Tercihen Lisans Mezunu, Hizmet sektöründe en az 1 yıl tecrübeli, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli ve iletişim becerisi yüksek, Kişisel görünümüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün ve güler yüzlü, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Müşteri odaklı, İstanbul Üsküdar'da ikamet eden, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen.

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Şube Müdürü, Şef / Amir, Müdür, Yetkili, Yönetici

 • İş Açıklaması Şirketimiz Bodrum Güllük’te ikinci Yat marina’ sını hizmete açacak olup,  ilerleme hedefleri olan saygın bir konumdadır.  İşte bu sahip olduğumuz değerleri koruyabilecek ve sürekli gelişim çizgisi ve vizyonuyla bizlere değerler katabilecek yeni açılacak Yat marina’mız için işletme müdürü aramaktayız. Tercihen en az 5 yıl deneyimli  turistik otel müdürlüğü , pazarlama veya işletme müdürlüğü  kökenli Pazarlamayı en iyi şekilde yapabilecek İşletme İçerisindeki Tüm Bölüm-Birimlere Hâkim Olabilecek, Maddi ve Manevi Değerleri Savunup, İşletmesini Her Zaman İleri Taşıyabilecek, Finansal – Mali Konularda İleri Düzey Bilgi Birim ve Deneyime Sahip, Kendisine Bağlı Birimlere Tam Anlamıyla Hâkim Olabilecek ve Yönetimsel Anlamda Kesintisiz İletişim Sağlama, Bütçe, Personel Yönetimi, Planlama, Maliyet, Raporlama, Servis ve Organizasyon Yönetimi Görevlerinin Eksiksiz Yerine Getirilmesi,niteliklerine sahip ‘’ YAT MARİNA’SI İÇİN  İŞLETME MÜDÜRÜ ‘’ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Turizm, Pazarlama, Finans İşletme Benzeri Bölümlerinden Mezun, 30-45 Yaş Aralığında, Otel müdürlüğü, pazarlama müdürlüğü veya İşletme ve Finans Alanında En Az 5 Yıl Yönetici olarak Deneyim Sahibi, Kendi ekibini kurup yönetebilecek, Üst düzey İngilizce bilgisine sahip, (ikinci ve üçüncü yabancı diller tercih sebebidir.) Kalite ve Temizlik Standartlarına Önem Veren, Enerjisi ve Motivasyonu Yüksek, İşletmenin Tüm Sorumluluğunu Üstlenebilecek, İletişim ve Koordinasyon Yeteneği Yüksek, Analitik Düşünme ve Raporlama Yeteneği gelişmiş, Satış kanallarının yönetimi uygulamalarına hâkim, İletişim ve ikna becerisi yüksek, takım çalışmasına yatkın, Dinamik, Sorumluluk sahibi, sabırlı, iletişim ve organizasyon becerisi yüksek, Çözüm Odaklı, Ekibini Motive Edebilen, GÜLLÜK VEYA BODRUM’ DA İKAMET EDEBİLECEK.    

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Müdür Yrd, Bölge Müdürü, Müdür, Yetkili, Yönetici

 • İş Açıklaması YKS Tesis Yönetim Hizmetleri A,Ş Yönetiminde'ki Evimiz Koceli projesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özellikleri sahip SİTE MÜDÜRÜ aramaktayız, - Kendisine bağlı bulunan tüm personelin sevk ve idaresini yapacak, - Müşteri ilişkilerini yürütecek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mezunu Konut ve işletme Projelerinde min. 5 yıl deneyimli, İnsan ilişkileri kuvvetli, Dışgörünümüne özen gösteren, Çözüm odaklı, Ms Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Kocaeli Başiskele/Kullar bölgesine ulaşım sorunu olmayan

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Müdür

İş Habercisi - İşletme İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?