İşletme İş İlanları

Hepsini Temizle
İşletme
 • Müşteri Temsilcisi Kale Makina Pazarlama A.Ş. İstanbul Anadolu, Kocaeli 27 Nisan 2016

  İş Açıklaması Hafif İş ve İnşaat Makinaları'nın Satış ve Pazarlama Faaliyetini Yürüten Firmamızda görevlendirmek üzere '' Müşteri Temsilcisi '' alınacaktık.    

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu Mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, Diksiyonu düzgün,düzenli ve iletişim becerileri gelişmiş, Disiplinli çalışmayı seven ve sorumluluk sahibi, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Ms Ofis Programlarına iyi düzeyde hakim olan, İstanbul Anadolu yakası E-5 Güzergahı ve Gebze-Darıca-Yenimahalle civarında oturan,  35 yaşını geçmemiş, Takım Arkadaşı Arıyoruz.

  Sektör: Otomotiv, Makine

  Pozisyon: Yetkili, Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklaması İstanbul Beylikdüzü’nde açılacak yeni şubemiz için İşletme Müdürü olarak çalışacak BAYAN takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Önlisans mezunu / Tercihen Lisans Mezunu, Hizmet sektöründe en az 1 yıl tecrübeli, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli ve iletişim becerisi yüksek, Kişisel görünümüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün ve güler yüzlü, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Müşteri odaklı, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Müdür, Şef / Amir, Şube Müdürü, Yetkili, Yönetici

 • İş Açıklaması İstanbul Ataşehir Şerifali’de yeni açılan şubemiz için İşletme Müdürü olarak çalışacak BAYAN takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Önlisans mezunu / Tercihen Lisans Mezunu, Hizmet sektöründe en az 1 yıl tecrübeli, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli ve iletişim becerisi yüksek, Kişisel görünümüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün ve güler yüzlü, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Müşteri odaklı, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Şube Müdürü, Şef / Amir, Müdür, Yetkili, Yönetici

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Tercihen Turizm Otelcilik Meslek lisesi mezunu En az 1 yıl servis tecrübesi olan Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bay, Bayan  

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Garson

 • Broker Asistanı Century 21 Ece Emlak Türkiye, İngiltere, Almanya 28 Nisan 2016

  İş Açıklaması İyi derecede bilgisayar kullanımı , Broker'in gayrimenkul portföy ve müşteri trafiğini yönetmek ,   Gayrimenkul sahipleri ile telefon görüşmeleri yapmak ,  İyi insan ilişkileri kurmak . Şirket aracı verilecektir .

  Aranan Nitelikler Çalışkan ve azimli olmalı .  Kariyer sahibi olmak isteyen ,  İyi insan ilşkileri ,  Bilgisayar bilgisi . Pratik zeka sahibi . İşine konsantre olan Maaş + Prim sistemi ile çalışacak . Araç kullanabilme ( ehliyet ve pratik )

  Sektör: Gayrimenkul, E-Ticaret, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Yetkili

 • Temizlik Görevlisi ORKUN ŞİRKETLER GRUBU İstanbul Avrupa 9 Nisan 2016

  İş Açıklaması  Esenyurt Büyükçekmece ve Beylikdüzü bölgesinde bulunan Site, Residence ve Avm projelerimizde görevlendirilmek üzere

  Aranan Nitelikler Site temizliğinde tecrübeli En az İlkokul mezunu 25/45 yaş aralığında

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Sorumlu

 • Ofis Personeli London Pizza Cafe İstanbul Anadolu 4 Nisan 2016

  İş Açıklaması Ümraniyede bulunan hukuk büromuzda İYİ DERECEDE EXCEL bilgisi olan çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler * Microsoft Office programlarını, özellikle Exceli iyi derecede kullanabilen • İstanbulda Anadolu Yakasında ikamet eden • 40 yaşını aşmamış • Bayan Çalışma arkadaşları aramaktayız.Yukarıdaki kriterlerimiz olmazsa olmaz kriterlerimizden olup aşağıdakiler ise değerlendirmemizde tercihen gön önünde bulundurulacaktır. • Yazılı ve sözlü sunum becerisi yüksek olan, • Analitik düşünce yapısına sahip, • Etkin planlama ve iş takibi becerisi olan, • Aktif araç kullanabilen, • Yeniliklere açık, sorumluluk sahibi, • İkna yeteneği yüksek, hedef odaklı çalışabilen,

  Sektör: Holding, Hukuk, Diğer

  Pozisyon: Yönetici, Takım Lideri, Sekreter, Ofis Elemanı, Eleman

 • İş Açıklaması Yurt çapında yaygın şube ağı ile faaliyet gösteren, hızla gelişen, büyüyen ve yenilenen Bankamızın dinamik yapısı içinde yer alacak Rize-Merkez Şubemizde "İşletme ve Tarım Bankacılığı Satış" servisinde görevlendirilecek tecrübeli takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun, Şube İşletme ve Tarım Bankacılığı Satış servisinde en az 2 yıl deneyimli, Takım çalışmasına uyumlu ve İletişim konusunda kendine güvenen, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Yönetmen, Yönetici, Yetkili, Lider, Genel Müdür Yrd

 • İş Açıklaması YKS  Tesis Yönetim Hizmetleri A,Ş Yönetiminde'ki Evimiz Koceli projesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özellikleri sahip  SİTE MÜDÜRÜ  aramaktayız, - Kendisine bağlı bulunan tüm personelin sevk ve idaresini yapacak, - Müşteri ilişkilerini yürütecek,  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mezunu Konut  ve işletme  Projelerinde  min. 5 yıl deneyimli,  İnsan ilişkileri kuvvetli, Dışgörünümüne özen gösteren, Çözüm odaklı, Ms Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Kocaeli Başiskele/Kullar  bölgesine ulaşım  sorunu  olmayan    

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Müdür

İş Habercisi - İşletme İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?