İşletme İş İlanları

Hepsini Temizle
İşletme
 • NETCOLLEC BİLİŞİM İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Netsis ERP ve Özel geliştirilen Proje Danışmanı

  Aranan Nitelikler Logo ailesi ürünlerinden Netsis ERP Programında en az 2 yıl tecrübe sahibi olmak, Microsoft Office ve Sql Server bilgi sahibi olmak, Seyehat engeli olmayan, Firmamızın vizyon ve misyonunu benimsemek ve uymak, Konusunda deneyim sahibi olmak, Yönetime ve çalışanlara karşı açık ve dürüst olmak, Firmanın menfaatlerini kendi menfaatlerinden üstün tutmak, Sorumluluk sahibi olmak, Takım çalışmasına inanmak, Bilgi paylaşımına açık olmak, Sorun değil; çözüm yaratmak.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Danışmanlık

  Pozisyon: Danışman

 • İş Açıklaması Handles incoming calls, guests, inquiries and requests from any other thirth parties inside and outside of the company, Management team’s travel arrangements (flight,hotel, visa, driver e.t.c.), Supports Management Team by following-up daily agenda and other operational stuff of the company, Handling company correspondances through e-mailing system, Coordinate internal and external communication between top management and any other departments, Provides non-specified and varied administrative and clerical tasks as assigned by the company management as well.

  Aranan Nitelikler Bachelor degree in BA and/or any other related programmes, Minimum 3 years experience as an Executive Assistant, Extensive knowledge of English (verbal, written and comprehension). Russian language is a plus, Proficiency in MS Office Programmes, Excellent communication and presentation skills both in English & Turkish. Being proactive, quick learner, analytical thinker and a good teamworker. Commited, mature, flexible and humble personality.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri

 • İş Açıklaması Müşteri İlişkileri departmanımızda görev alacak, stok ve sipariş takibi yapacak, sisteme bilgi girilmesi ve bu sayede sitemin güncel kalmasını sağlayacak "Müşteri İlişkileri Asistanı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Elektrik Taahhüt ve Endüstriyel Otomasyon sektöründe 22 yıldır faaliyet gösteren KONTEK A.Ş grup şirketlerinin bünyesindeki İstanbul ofisimizde görevlendirilmek üzere  ''Müşteri İlişkileri Asistanı 'aranmaktadır Üniversitelerin muhasebe / işletme programlarından mezun Logo programını iyi derecede kullanabilen Microsoft Office programlarını  özelikle  Excel  programını aktif olarak kullanan İngilizce bilen Analitik düşünce yapısına sahip ve gelişmeye açık, Takım çalışmasına uygun Erkek adayların askerliğini yapmış , 30 yaşını aşmamış Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

  Sektör: Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Asistan

 • Lam İstanbul Avrupa 27 Eylül 2016

  İş Açıklaması Şirketin vizyon ve hedefleri doğrultusunda markaların pazarlama ve ürün geliştirme aktivitelerin uygulanmasına destek vermek, Pazarlama departmanı altındaki belirli planları ve eylemleri yürütmek, desteklemek, Pazardaki rakip aktiviteleri düzenli olarak takip etmek, aksiyon önerileri hazırlamak, Satış faaliyetleri ve saha pazarlama aktivitelerinin genel marka stratejisi ve entegre kampanyalar ile uyumlu olmasını sağlamak, Sorumlu olunan markalar, firmalar ile ilgili aylık raporların hazırlanması, Önceden belirlenen stok, pazarlama ölçüm ve analizlerine yardımcı olmak, Diğer bölümler ile şirketin hizmet faaliyetlerini koordine ve kontrol etmek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerinin İktisat, İşletme veya Pazarlama fakültelerinden mezun; Master artıdır, Pazarlama alanında 2-3 yıl deneyimli, tercihen hizmet sektöründe, Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce iletişim becerileri olan, MS Office uygulamalarına ve bilgisayar bilgisine hakim, Sonuç odaklı yönetim tarzına ve sahiplenme duygusuna sahip, Planlama, koordinasyon yönü güçlü ve ekip yönetimi becerisine sahip, Güçlü sözlü ve yazılı iletişim becerilerine sahip, Stratejileri belirleme ve planları uygulamak için güçlü analitik beceriler ile yaratıcı, dinamik ve proaktif kişiliğe sahip, Seyahat engeli bulunmayan takım arkadaşları arıyoruz.  

  Sektör: Dış Ticaret, Halkla İlişkiler, Lojistik

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Yetkili

 • İş Açıklaması Magro Gıda, fabrikası Malatya'da kurulu, satış ve pazarlama müdürlüğü İstanbul'da olan, kuruyemiş ve kuru meyve üretimi yapan bir firmadır. Malatya'da bulunan üretim tesisi için Fabrika Müdürü (İşletme Müdürü/Tesis Müdürü) pozisyonuna yönetici alınacaktır. Fabrika 10.000 m2 üretim alanı olmak üzere toplam 37.000 m2 üzerine kuruludur. Bu büyüklükteki bir üretim tesisini idare kapasitesi ile kabiliyetine sahip, gıda sektöründe ve kuruyemiş/kurumeyve sektöründe tecrübeli üniversite mezunları arıyoruz. Başvuran adayların mutlaka gıda sektöründe tecrübeli olmasını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler • Gıda sektöründe en az 10 yıl tecrübeli • Kuruyemiş ve kuru meyve konusunda en az 3 yıl tecrübeli • İngilizce bilen • Kalite yönetim sistemleri uygulamalarını bilen • MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen • İşletme yönetimi ile ilgili prensiplere hakim • Fabrikada üretim, satınalma, bakım, sevkiyat bölümlerinin sevk ve idaresini yürütebilecek • Malatya'da ikamet eden yada edebilecek Fabrika Müdürü arıyoruz.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Müdür, Mühendis, Yönetici

 • Koza Yönetim İstanbul Avrupa 27 Eylül 2016

  İş Açıklaması Tesis Yönetimi ve Hizmetleri konusunda uzman, kurumsal ve lider kuruluş olan "Koza Yönetim ve Servis A.Ş” ; yönetimini üstlendiği bir yaşam alanında görev yapmak üzere "Site Müdürü” aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Asgari 2 yıllık MYO mezunu ( İşletme, Halkla İlişkiler vb.) En az 3 yıl bina ve tesis yönetimi sektöründe, yöneticilik deneyimi bulunan, Konuşma ve ikna etme yetkinliği bulunan, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, Yazışma ve raporlama tekniklerine hakim, Orta düzeyde İngilizce bilen, Dış görünüşüne özen gösteren, Site Müdürü' aranmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Müdür

 • Century 21 Ece Emlak Türkiye, İngiltere, Almanya 27 Eylül 2016

  İş Açıklaması İyi derecede bilgisayar kullanımı , Broker'in gayrimenkul portföy ve müşteri trafiğini yönetmek ,   Gayrimenkul sahipleri ile telefon görüşmeleri yapmak ,  İyi insan ilişkileri kurmak . Şirket aracı verilecektir .

  Aranan Nitelikler Çalışkan ve azimli olmalı .  Kariyer sahibi olmak isteyen ,  İyi insan ilşkileri ,  Bilgisayar bilgisi . Pratik zeka sahibi . İşine konsantre olan Maaş + Prim sistemi ile çalışacak . Araç kullanabilme ( ehliyet ve pratik )

  Sektör: Gayrimenkul, E-Ticaret, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Yetkili

 • İş Açıklaması - Capitol Alışveriş Merkezi bünyesinde bulunan BURGER KING restoranımıza tüm operasyonel süreç ve işleyişinden sorumlu olacak “Vardiya Müdürü” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Üniversite mezunu, - 30 yaşını aşmamış ve erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, - Hizmet sektöründe deneyimli, - Yönetici yeteneklerine sahip, - Müşteri odaklı, - İnsan ilişkilerinde başarılı, dinamik, - Vardiyalı çalışma sisteminde çalışabilecek,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür Yrd, Şef Garson, Müdür, İkinci Müdür, Yönetici Adayı

 • İş Açıklaması İstanbul Ümraniye şubemiz için İşletme Müdürü/Müdür Yardımcısı olarak çalışacak takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Önlisans mezunu / Tercihen Lisans Mezunu, Hizmet sektöründe en az 1 yıl tecrübeli, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli ve iletişim becerisi yüksek, Kişisel görünümüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün ve güler yüzlü, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Müşteri odaklı, İstanbul'da ikamet eden, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen.

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Yönetici, Yetkili, Şube Müdürü, Şef / Amir, Müdür

 • İş Açıklaması Yeni açılacak İstanbul-Üsküdar şubemiz için İşletme Müdürü/Müdür Yardımcısı olarak çalışacak takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Önlisans mezunu / Tercihen Lisans Mezunu, Hizmet sektöründe en az 1 yıl tecrübeli, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli ve iletişim becerisi yüksek, Kişisel görünümüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün ve güler yüzlü, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Müşteri odaklı, İstanbul Üsküdar'da ikamet eden, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen.

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Yönetici, Yetkili, Şube Müdürü, Şef / Amir, Müdür

 • İş Açıklaması OVAM SAĞLIK GRUP AŞ Şirket / İş Tanımı İNSAN KAYNAKLARI SORUMLUSU OVAM SAĞLIK GRUP Şirketlerimiz bünyesinde bulunan şirketlerimizin ve yeni başlayacak projelerimizin İnsan Kaynakları ile ilgili faaliyetlerini yürütecek; İNSAN KAYNAKLARI SORUMLUSU arayışımız bulunmaktadır. Hizmet; ekip uyumu ile kalitatif ve kurumsal sistematiklerde bir çalışma esasıyla gerçekleştirilecek olup, sektörde tecrübesi bulunan adaylarımız önceliklidir; uzun süreli çalışma isteği ile İş Sağlığı ve Güvenliği ile diğer Sağlık, Eğitim, Danışmanlık ve Çevre kültürlerini OVAM SAĞLIK GRUP kalitesiyle müşterilerimizde yaşatmak ve her geçen gün geliştirmek  arzusundayız.   OVAM SAĞLIK GRUP olarak bünyemizde; *OVAMİSG *OVAMTIP *OVAMAMBULANS *OVAMEVDE BAKIM *OVAMMOBİL SAĞLIK *OVAMAKADEMİ (İlkyardım Eğitim Merkezi, Yangın Eğitim Merkezi, İSİG Eğitim Merkezi, Mesleki Eğitim Merkezi, Mesleki Belgelendirme) *OVAMÇEVRE Şirketlerimiz ve hizmetlerimiz bulunmaktadır. OVAM SAĞLIK GRUP AŞ; Kocaeli Bölgesinde sektörün ilklerinden biri olup, şuan bölgesinde sektörün lideri ve en çok tercih edilen sağlık ve güvenlik hizimetleri sunucusu konumundadır. Grup Şirket 'lerimiz hakkında www.ovamsaglik.com.tr adresinden bilgi sahibi olunabilir. İŞ TANIMI İş Kanunu ve SGK Mevzuatına uygun bordrolama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, ödeme, tahakkuk ve gerekli raporlamaların yapılmasının sağlanması, İşe giriş ve işten çıkışlarda yasal ve sistemsel işlemlerin/bildirimlerin zamanında ve doğru olarak yapılmasının sağlanması, Tüm yasal mevzuatların takibinin yapılması, süreçlerin mevzuata uygun yürütülmesi, Resmi kurum ve kuruluşlar ile gerekli yazışmaların gerçekleştirilmesi, Personel izin, devamsızlık takibi ve çalışma saatleri takip ve raporlamalarının yapılması, Teşviklerin takibinin ve uygulanmasının sağlanması, Personel kıdem ve ihbar yükümlülüklerin takibi, tahakkuku ve kontrolünün yapılması, Sorumlu olunan tüm süreçlerle ilgili iyileştirme faaliyetlerinin yürütülmesidir.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (İşletme, İktisat, İşletme, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Psikoloji vb.)                                                  Bordrolama, SGK Süreçleri, Puantaj, Resmi Kurumlar ile ilişkiler ve yazışmalar, Eğitim, İşe Giriş/Çıkış Süreçleri vb. Temel İnsan Kaynakları süreçlerinde en az 3 yıl deneyimli, Tüm çalışma mevzuatları ve iş kanunu hakkında bilgi ve tecrübe sahibi,          MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Tercihen daha önce Orka bordro modülünü kullanmış,   İletişim becerileri gelişmiş, analitik düşünebilen, Planlama ve organizasyon kabiliyeti gelişmiş,                     Dikkatli, disiplinli ve sonuç odaklı çalışmayı prensip edinmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Dilovası Merkez Lokasyonumuzda çalışabilecek,   "İNSAN KAYNAKLARI SORUMLUSU" aranmaktadır.

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Sorumlu

 • Altunizade Efe Öğretim Kursu İstanbul Anadolu 25 Ağustos 2016

  İş Açıklaması POTANSİYEL MÜŞTERİ ADAYLARINA CALL CENTER HİZMETİ VERİLMESİ

  Aranan Nitelikler EN AZ 5 YIL CALL CENTER TECRÜBELİ İNSAN İLİŞKİLERİNİN İYİ OLMASI ÇALIŞMAYI SEVEN, DİSİPLİNLİ

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Danışman

 • İş Açıklaması YKS Tesis Yönetim Hizmetleri A,Ş Yönetiminde'ki Evimiz Koceli projesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özellikleri sahip SİTE MÜDÜRÜ aramaktayız, - Kendisine bağlı bulunan tüm personelin sevk ve idaresini yapacak, - Müşteri ilişkilerini yürütecek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mezunu Konut ve işletme Projelerinde min. 5 yıl deneyimli, İnsan ilişkileri kuvvetli, Dışgörünümüne özen gösteren, Çözüm odaklı, Ms Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Kocaeli Başiskele/Kullar bölgesine ulaşım sorunu olmayan

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Müdür

İş Habercisi - İşletme İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?