İşletme İş İlanları

Hepsini Temizle
İşletme
 • Broker Asistanı Century 21 Ece Emlak Türkiye, İngiltere, Almanya 29 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İyi derecede bilgisayar kullanımı , Broker'in gayrimenkul portföy ve müşteri trafiğini yönetmek ,   Gayrimenkul sahipleri ile telefon görüşmeleri yapmak ,  İyi insan ilişkileri kurmak . Şirket aracı verilecektir .

  Aranan Nitelikler Çalışkan ve azimli olmalı .  Kariyer sahibi olmak isteyen ,  İyi insan ilşkileri ,  Bilgisayar bilgisi . Pratik zeka sahibi . İşine konsantre olan Maaş + Prim sistemi ile çalışacak . Araç kullanabilme ( ehliyet ve pratik )

  Sektör: Gayrimenkul, E-Ticaret, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Yetkili

 • Müşteri Temsilcisi Kale Makina Pazarlama A.Ş. İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Hafif İş ve İnşaat Makinaları'nın Satış ve Pazarlama Faaliyetini Yürüten Firmamızda görevlendirmek üzere '' Müşteri Temsilcisi '' alınacaktık.    

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu Mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, Diksiyonu düzgün,düzenli ve iletişim becerileri gelişmiş, Disiplinli çalışmayı seven ve sorumluluk sahibi, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Ms Ofis Programlarına iyi düzeyde hakim olan, İstanbul Anadolu yakası E-5 Güzergahı ve Gebze-Darıca-Yenimahalle civarında oturan,  35 yaşını geçmemiş, Takım Arkadaşı Arıyoruz.

  Sektör: Makine, Otomotiv

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Yetkili

 • İş Açıklaması Muğla Dalaman'da açılacak yeni şubemiz için İşletme Müdürü/Müdür Yardımcısı olarak çalışacak takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Önlisans mezunu / Tercihen Lisans Mezunu, Hizmet sektöründe en az 1 yıl tecrübeli, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli ve iletişim becerisi yüksek, Kişisel görünümüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün ve güler yüzlü, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Müşteri odaklı, Muğla Dalaman'da ikamet eden, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen.

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Müdür, Şef / Amir, Şube Müdürü, Yetkili, Yönetici

 • Sosyal Medya Uzmanı BENSENO İNTERAKTİF HALKLA İLİŞKİLER İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 28 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Reklam, internet ve halkla ilişkiler sektöründen gelen ortaklar deneyimlerini birleştirdi... Sektörde 25, BenSenO çatısı altında 10 yıl... Bu arada pek çok şey değişti... Müşteriler, ajanslar, mecralar, iletişim kanalları, mesajlar.... Herşey değişse de baki kalan çalışmak, yenilikler üretmek oldu... Eskiden olduğu gibi sadece yazılı-görsel medyada ve açıkhava mecralarında olmak artık yetmiyor. Dijital dünyada da son teknolojiyle yer alabilmek ve hedef kitle ile gerçek bir etkileşim sağlamak markalar için önemli. Kısaca; kurumsal kimlikten başlayıp internet sitesine, klasik mecrayla ve sosyal medya hesaplarının bir bütün halinde kurgulanması gereken bir iletişim zincirinde hizmet veriyoruz. Ekibimizde görev alacak bir "Sosyal Medya Uzmanı" arıyoruz. İş Tanımı: Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, Snapchat gibi sosyal medya hesaplarının oluşturulması, yönetilmesi ve içerik geliştirilmesi, Sosyal medya hesaplarında etkileşimi arttıracak fikirler üretebilmesi, Aylık içerik takvimini oluşturabilmesi, Dijital trendleri yakından takip ederek çalıştığı projelere uygulayabilmesi, Tüm bu mecralara gelen yorumlara, sorulara, taleplere karşılık verebilmesi, istekleri ilgili birimlere iletip günlük olarak raporlayabilmesi, Aylık raporlamalarını yapabilmesi ve Keynote, Power Point gibi programlar üzerinden profesyonel düzeyde hazırlayabilmesi.

  Aranan Nitelikler İletişim yeteneği kuvvetli, İçerik üretme ve geliştirme yeteneğine sahip, Türkçe dil bilgisi kurallarına hakim, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Kurumsal müşteri yönetimi ve marka stratejisi konularında tecrübeli, Daha önce kişisel sosyal medya hesabı dışında bir hesap yönetmiş, Yeni trendleri markaya entegre edebilecek, Planlama, raporlama ve sunum becerileri gelişmiş

  Sektör: Ajans, Reklamcılık, Halkla İlişkiler

  Pozisyon: Dijital Pazarlama Uzmanı

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Tercihen Turizm Otelcilik Meslek lisesi mezunu En az 1 yıl servis tecrübesi olan Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bay, Bayan  

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Garson

 • İşletme Mühendisi Printronics Pcb Elektronik İstanbul Anadolu 17 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İşletme Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında tercihen 2 yıl deneyimli, Office programlarını ve tercihen ERP uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, İş analizi, süreç analizi yapabilecek, takip becerisi yüksek, İşletme raporlarını düzenli olarak hazırlayacak ve ilgili yöneticilere sunacak, Tesisin satış ve üretim hedeflerine uygun olarak işletilmesine yardımcı olabilecek, İşletmenin verimliliğini artırmak için proje ve stratejiler geliştirebilecek, Analitik düşünme kabiliyetine ve problem çözme yeteneğine sahip, Sorumluluk sahibi, sistemli çalışabilen, ekip çalışmasına yatkın, İletişim,organizasyon ve yönetsel becerileri gelişmiş , Bay veya bayan adaylar işe alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Analist, Sorumlu, Takım Lideri, Yönetim Danışmanı

 • İş Açıklaması Yurt çapında yaygın şube ağı ile faaliyet gösteren, hızla gelişen, büyüyen ve yenilenen Bankamızın dinamik yapısı içinde yer alacak Rize-Merkez Şubemizde "İşletme ve Tarım Bankacılığı Satış" servisinde görevlendirilecek tecrübeli takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun, Şube İşletme ve Tarım Bankacılığı Satış servisinde en az 2 yıl deneyimli, Takım çalışmasına uyumlu ve İletişim konusunda kendine güvenen, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Yönetmen, Yönetici, Yetkili, Lider, Genel Müdür Yrd

 • İş Açıklaması YKS  Tesis Yönetim Hizmetleri A,Ş Yönetiminde'ki Evimiz Koceli projesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özellikleri sahip  SİTE MÜDÜRÜ  aramaktayız, - Kendisine bağlı bulunan tüm personelin sevk ve idaresini yapacak, - Müşteri ilişkilerini yürütecek,  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mezunu Konut  ve işletme  Projelerinde  min. 5 yıl deneyimli,  İnsan ilişkileri kuvvetli, Dışgörünümüne özen gösteren, Çözüm odaklı, Ms Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Kocaeli Başiskele/Kullar  bölgesine ulaşım  sorunu  olmayan    

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Müdür

İş Habercisi - İşletme İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?