Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

İşletme İş İlanları

Hepsini Temizle
İşletme
 • İş AçıklamasıWhat you will enjoy doing Back-office activities - Customer/ price/ contracts/ cylinders/ commissions maintenance in ERP system - Creation of invoices (including debit/ credit notes) - Dealing with customer queries - Credit control activities Front-office activities - Place/ maintain the customer order - Debt recovery - Call Center activities - Dealing with customer queries Act compliant to Linde’s Integrity criterias

  Aranan NiteliklerTo join our growing organization in Timisoara/Romania, we are looking for a Front/ Back Office Analyst. What makes you great - Bachelor's degree - Customer orientation - Ability to work in a structured and careful way - Medium computer skills - MS Office (excel, word) - Fluent/ native level of Turkish (spoken and written) - Good level of English (spoken and written) - ERP knowledge is a plus - Willingness to travel (if the case) PS: Only CVs in English will be evaluated.

  Sektör: Enerji, Diğer, Kimya

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıCOFFEEMANİA KIRKLARELİ mağazamızda, misafir memnuniyetini ön planda tutarak, personele kurum kültürünü benimsetebilecek, ekip ruhunu sağlayabilecek, mesleğini seven '' İŞLETME MÜDÜRÜ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerGastronomi Sektöründe tecrübesi olan, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek, Yöneticilik ve liderlik vasıfları gelişmiş, Takip ve koordinasyon becerilerine sahip, Temizliğe ve dış görünümüne özen gösteren, Gıda güvenliği ve hijyen konularına hakim, Analitik düşünebilen ve raporlama yapabilen, Şube ve personel yönetiminde tecrübeli BAY/BAYAN.

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Şube Müdürü, Müdür

 • İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda mağazalarımızla ilgilenicek MUHASEBE PERSONELİ aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu veya lise mezunu olan, Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyimli, Müşteri odaklı satışı hedef olarak benimseyen, Fazla mesai konusunda sorunu olmayan, Pozitif, dış görünümüne özen gösteren, İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün, Detaycı, kendine güvenen, dikkatli, titiz çalışan, sorumluluk sahibi, Nebim wınner kullanabilen, İzmir ili içinde ikamet eden

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıAktaes Holding A.Ş. dünyaca ünlü sektöründe lider, lüks gıda ve içecek markalarının Türkiye distribütörlüğünü üstlenmektedir. Perrier (www.perrier.com.tr), S. Pellegrino (www.sanpellegrino.com), illy espresso (www.illy.com), Lambweston (www.lambweston.com), Monin (www.monin.com), Campari (www.campari.com) gibi markaları temsil ediyor, Türkiye genelindeki tüm reklam pazarlama, satış ve dağıtım aktivitelerini gerçekleştiriyoruz. Şirketimiz dünya gıda dağıtımında lider firmalardan biri olan, 135.000 çalışanı ve 19 milyar cirosu olan Bidvest grubuna aittir (www.bidvest.com). Şirketimiz için, İstanbul Taksim ofisimizde yer alacak, satın alma departmanına çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, 30 yaşını aşmamış, Tercihen gıda vb. sektörelerde daha önce çalışmış, Pazarlama, çağrı merkezi, tele satış alanında en az 2 yıl tecrübeli, Tercihen İngilizce bilen, Hedef odaklı çalışma anlayışına sahip, telefonda etkili iletişim kurabilecek, İkna kabiliyeti gelişmiş, Performansa dayalı yüksek kazanç hedefleyen, İletişim becerileri gelişmiş, diksiyonu düzgün, Çözüm odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Dinamik, yoğun tempoya ayak uydurabilecek, OUTBOUND SATIŞ konusunda deneyimli ve kendini bu alanda geliştirebilecek, Kariyerini satış alanında ilerletmeyi hedefleyen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıBursa'da faliyet gösteren alüminyum,plastik,metal üreten fabrikamız için İşletme Müdürü aramaktayız.

  Aranan Nitelikler- Üretimin koordinasyonunu sağlayabilecek , - Personel yönetiminde deneyimli , - Pozitif , - Sorumluluk ve inisiyatif alabilecek ,

  Sektör: Alüminyum

  Pozisyon: Müdür, Yönetici

 • İş AçıklamasıEyüp de bulunan İşmerkezi için İşletme Sorumlusu aranmaktadır

  Aranan NiteliklerÜniverisite mezunu Askerliğini yapmış Benzer pozisyonlarda tecrübesi olan 25-40 yaş aralığında

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması1999 yılından beri İzmir'de hizmet vermekte olan " Ekmekiçi " fast food zinciri şubelerinde görevlendirilmek üzere; Müşteri memnuniyetini esas alarak; satış arttırıcı faaliyetlerde bulunmak ve piyasa takibini iyi yapmak Stok ve sipariş yönetimini, şirket politikaları çerçevesinde yapmak Ürün kabul hareketlerini ve sipariş yönetimini gerçekleştirmek ve denetlemek Mağaza pos, kasa ve para hareketlerini denetlemek Marka temsil bilinci dahilinde müşteri memnuniyetini ön planda tutmak Mağaza satışlarını belirlenen hedeflerin üstüne çıkarmayı hedeflemek Servis standartlarına uygun ve kaliteli hizmet vermek, verilmesini sağlamak Hijyen kurallarının uygulanmasını sağlamak Ekibine koçluk ve liderlik etmek Restoran’ın genel işleyiş düzenini sağlamak, bütçe ve gelir / gider akışını takip etmek Açılış / Servis öncesi gerekli hazırlıkların eksiksiz olmasını sağlamak, açılış, kapanış ve haftalık kontrol listelerinde belirtilen işlerin yerine getirilip getirilmediğini kontrol etmek, yerine getirilmesini sağlamak Tüm yasal gereklilikleri bilmek uygulamak, uygulanmasını sağlamak, '' RESTORAN İŞLETME MÜDÜRÜ '' pozisyonunda takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu, Restaurant yönetiminde en az 2 yıl yöneticilik deneyimine sahip, Restaurant otomasyon sistemleri konusunda deneyim sahibi ve MS Office uygulamalarını bilen Maliyet kontrolü konusunda deneyimli raporlama ve analiz becerisine sahip, Yöneticilik becerilerine sahip, takım çalışmasını ön planda tutarak hedef odaklı çalışabilen, Marka değerini doğru şekilde temsil edebilen ve ekibini motive ederek bu değerler doğrultusunda takım olarak çalışmasını sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, misafir memnuniyetini birinci öncelikli gören, Dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, dinamik, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Yoğun iş temposuna, vardiya sistemine ayak uydurabilecek.

  Sektör: Gıda, Restorancılık, Turizm

  Pozisyon: Müdür, Yönetici

 • İş AçıklamasıFİLE, Türkiye’de perakende sektörünün lider markası BİM’in yeni perakende modeli olarak Mart 2015 yılında uygulamaya koyduğu, indirim konseptiyle süpermarket anlayışını birleştiren, müşterilerine daha geniş alanlarda alışveriş yapabilme imkânı sağlayan yeni formatıdır. Temel sipariş ve stok planlama fonksiyonlarını yürütmek, Sipariş uygulamalarının belirlenmiş standartlara uygun olarak yürütülmesini sağlamak, Ürün stok ve sevkiyat performanslarının takibini düzenli olarak yapmak, Ürünlerin bulunurluk performans takibini yapmak, Siparişlerin mağazalar tarafından en optimum şekilde önerilmesine destek olmak, Tüm depolar için siparişleri en optimum şekilde planlamak ve tedarikçilere iletmek, Siparişlerin tedarikçilerden istenilen nitelik, tarih ve miktarlarda temin edilmesini sağlanmak ve takip etmek, Siparişlerin tedarikine ilişkin, tedarikçi performanslarını, servis seviyelerini ölçmek ve iyileştirmeye çalışmak, Sipariş ve stok yönetim sistemine ilişkin süreçlerin geliştirilmesine katkı sağlamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin tercihen Gıda Mühendisliği, Ziraat Mühendisliği, İşletme, İktisat, İstatistik, Matematik bölümlerinden mezun, Meyve sebze ve taze gıda ürünlerinin sipariş ve stok yönetimi konularında tercihen 2 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Tercihen SAP programını bilen, Veri analizi, raporlama ve takip yeteneği güçlü, Öncelik belirleme, etkin problem çözme, analitik düşünme yetkinliklerine sahip, Yoğun tempolu esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yetkili

 • İş AçıklamasıAktaes Holding A.Ş. dünyaca ünlü sektöründe lider, lüks gıda ve içecek markalarının Türkiye distribütörlüğünü üstlenmektedir. Perrier (www.perrier.com.tr), S. Pellegrino (www.sanpellegrino.com), illy espresso (www.illy.com), Lambweston (www.lambweston.com), Monin (www.monin.com), Campari (www.campari.com) gibi markaları temsil ediyor, Türkiye genelindeki tüm reklam pazarlama, satış ve dağıtım aktivitelerini gerçekleştiriyoruz. Şirketimiz dünya gıda dağıtımında lider firmalardan biri olan, 135.000 çalışanı ve 19 milyar cirosu olan Bidvest grubuna aittir (www.bidvest.com). Şirketimiz için, İstanbul Taksim ofisimizde yer alacak, satın alma departmanına çalışma arkadaşı aramaktayız. İş Tanımı: Yurtiçi tedarik edilen ürünlerin satın alma süreçlerini yönetmek (stok kontrolü – talep toplamak – tedarikçilerden fiyat toplamak – sipariş süreci ve depo girişine kadar takibi – sistem tanımları ve faturaların muhasebeye teslimi ile süreci sonlandırmak) Departman içi raporlamaların hazırlanması İthalat işlemlerinde yardımcı olmak (yükleme-gümrük-maliyet – evrak takibi) Uzun dönem çalışma hedefi ise – yurt dışı tedarik sürecine dahil etmektir.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, (işletme, iktisat, dış ticaret, lojistik yönetimi, maliye… gibi veya gıda mühendisliği bölüm mezunu) Mümkün ise gıda veya gıdaya eşlik eden sektörlerde satın alma deneyimi olan. Tercihen 1 yıl deneyimli. İyi seviyede İngilizce bilen, Ms Office bilgisi olan, Analatik düşünebilen ve insiyatif alabilen, Bay / Bayan

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Uzman

 • İş AçıklamasıDemir çelik sektöründe faaliyet gösteren firmamıza; *Satış Destek ve operasyon (ilerleyen süreçlerde satış-pazarlamada aktif görev alacak) işlemlerinde görevlendirilecek takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler*Üniversitelerin mühendislik veya işletme bölümlerinden yeni mezun veya 1-2 yıl deneyimli yetiştirilmek üzere (tercihen Metalurji ve Malzeme Mühendisliği) *Erkek adaylarda askerliğini yapmış *Ms Office programlarına hakim (word,excel, power point sunum ve rapor hazırlayabilecek) *Tercihen aktif araç kullanabilen (B SINIFI) *Pratik ve hızlı düşünme kabiliyetine sahip, verilerin işlenmesi ve operasyonel süreçlerin yürütülmesi konusunda istekli. *müşteri siparişlerini takip edip, ilgili departmanlar ile koordineli olarak çalışabilecek. *masabaşı yoğun çalışma temposuna adapte olabilecek, *ilerleyen süreçlerde müşteri ziyaretleri ve raporlamaları yapabilecek *yurt içi, yurt dışı çıkış engeli olmayan *Anadolu yakasında oturan (şerifali, ümraniye, dudullu bölgeleri tercih sebebi olacaktır, çalışma ofisi şerifalidedir) * çalışma ve öğrenmeye istekli yoğun iş temposuna adapte olabilecek, enerjik takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıPotansiyel müşterilere eğitim sistemini etkili şekilde anlatabilecek Bireysel ve kurumsal öğrenci portföyü olurşturacak Kendisine verilen kurumsal hedefleri gerçekleştirebilecek Sisteme kayıt olan öğrencilerin gelişimlerini takip edebilecek Göreviyle alakalı raporlamayı kurum yetkilisine sunacak Bireysel veya kurumsal müşteri bulma, arama, randevu yüzyüze görüşmeler gerçekleştirecek

  Aranan NiteliklerGüleryüzlü diksiyonu düzgün ve prezantabl bayan En az önlisans mezunu 21 - 28 yaş arası Sigara kullanmayan Sonuç odaklı çalışmayı seven Müşteri memnuniyeti odaklı çözümler üreten Satış sonrası hizmetlerde istekli Hafta sonları çalışabilecek 2-10 yıl tecrübeli adaylar

  Sektör: Eğitim, Danışmanlık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Danışman, Sekreter

 • Muhasebe / Finans Asistanı

  Fileİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıFİLE, Türkiye’de perakende sektörünün lider markası BİM’in yeni perakende modeli olarak Mart 2015 yılında uygulamaya koyduğu, indirim konseptiyle süpermarket anlayışını birleştiren, müşterilerine daha geniş alanlarda alışveriş yapabilme imkânı sağlayan yeni formatıdır. Büyüyen yapımızda bizimle çalışmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz. Faturaların kontrolü, onay süreçlerinin takibi ve sistem girişlerinin yapılması, Cari hesap kontrolleri ve mutabakatların yapılması, Banka talimatlarının hazırlanması, banka işlemlerinin takibi ve sisteme işlenmesi, Banka ve diğer finans kuruluşları ile olan ilişkilerin sağlıklı ve düzenli şekilde yürütülmesi, Kredi kartı raporlarının sisteme işlenmesi, Aylık raporların hazırlanması.

  Aranan Niteliklerİktisat, İşletme, Bankacılık veya ilgili ön lisans / lisans bölümlerinden mezun, Muhasebenin finans fonksiyonunda en az 2 yıl tecrübeli, Genel muhasebe ve hesap planlarına hâkim, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Analitik, sorumluluk sahibi, yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Öğrenmeye ve gelişime açık, Tercihen SAP programı kullanabilen, Askerlikle ilişiği bulunmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda mağazalarımızla ilgilenicek MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu veya lise mezunu olan, Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyimli, Müşteri odaklı satışı hedef olarak benimseyen, Fazla mesai konusunda sorunu olmayan, Pozitif, dış görünümüne özen gösteren, İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün, Detaycı, kendine güvenen, dikkatli, titiz çalışan, sorumluluk sahibi, Nebim wınner kullanabilen, İzmir ili içinde ikamet eden

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklaması​Yapı sektöründe otomatik kapı sistemleri üzeren kuruluşumuza İşletme Yöneticisi aramaktayız. İşletmede çalışan personelin sevk ve idaresini gerçekleştirmek Bölümler arası koordinasyonu ve planlamayı sağlamak Şirket hedeflerinin belirlenmesinde ve planlanmasında aktif rol oynamak. Dönemsel raporlamalar ile üst yönetime bilgi vermek

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İşletme veya Makine, Endüstri, İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak üzere; 30 – 35 yaş aralığında Analitik düşünme kabiliyetine ve problem çözme yeteneğine sahip Ekip çalışmasına yatkın, iş süreçlerinde iyileştirmeler yapabilecek, Tercihen İngilizce bilen

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Müdür, Yönetici

 • İş AçıklamasıCOFFEEMANİA – İZMİR / MİSTRAL AVM mağazamızda, misafir memnuniyetini ön planda tutarak, personele kurum kültürünü benimsetebilecek, ekip ruhunu sağlayabilecek, mesleğini seven Şube Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerGastronomi Sektöründe tecrübesi olan, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek, Yöneticilik ve liderlik vasıfları gelişmiş, Takip ve koordinasyon becerilerine sahip, Temizliğe ve dış görünümüne özen gösteren, Gıda güvenliği ve hijyen konularına hakim, Analitik düşünebilen ve raporlama yapabilen, Şube ve personel yönetiminde tecrübeli Bay / Bayan Şube Müdürü alınacaktır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Şube Müdürü, Müdür Yardımcısı, Müdür, Yetkili, Yönetici

 • İş AçıklamasıYKS Tesis Yönetim Hizmetleri A,Ş Yönetiminde'ki Evimiz Koceli projesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özellikleri sahip SİTE MÜDÜRÜ aramaktayız, - Kendisine bağlı bulunan tüm personelin sevk ve idaresini yapacak, - Müşteri ilişkilerini yürütecek,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin mezunu Konut ve işletme Projelerinde min. 5 yıl deneyimli, İnsan ilişkileri kuvvetli, Dışgörünümüne özen gösteren, Çözüm odaklı, Ms Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Kocaeli Başiskele/Kullar bölgesine ulaşım sorunu olmayan

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Müdür

İş Habercisi - İşletme İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?