İşletme İş İlanları

Hepsini Temizle
İşletme
 • Assyst Operatörü
  Desa Deri
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Talep edilen konfeksiyon numune modellerin serilemesini bilgisayarda hazırlayabilecek, CAD CAM kullanabilecek, dökümantasyon takibi yapabilecek, elde kalıp çıkartabilecek, kritikleri düzeltebilecek, Assyst programını kullanabilecek.

  Aranan Nitelikler Avrupa yakasında ikamet eden, Yaratıcı ve yetenekli, Yoğun tempoya ayak uydurabilecek, Konusunda en az 2 yıl deneyiml,  

 • Broker Asistanı
  Century 21 Ece Emlak
  Türkiye, İngiltere, Almanya Bugün

  İş Açıklaması İyi derecede bilgisayar kullanımı , Broker'in gayrimenkul portföy ve müşteri trafiğini yönetmek ,   Gayrimenkul sahipleri ile telefon görüşmeleri yapmak ,  İyi insan ilişkileri kurmak . Şirket aracı verilecektir .

  Aranan Nitelikler Çalışkan ve azimli olmalı .  Kariyer sahibi olmak isteyen ,  İyi insan ilşkileri ,  Bilgisayar bilgisi . Pratik zeka sahibi . İşine konsantre olan Maaş + Prim sistemi ile çalışacak . Araç kullanabilme ( ehliyet ve pratik )

 • Yönetici Adayı
  B&G Store
  İstanbul Avrupa 11 Şubat 2016

  İş Açıklaması Türkiye'nin önde gelen çocuk giyim markası B&G STORE'un merkez departmanında görev alacak, Tekstil alanunda kendini geliştirmek isteyen yetiştirilmek üzere  '' Yönetici Adayları'' istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu ( Tercihen, tekstil ile ilgili bölümerden mezun) Çok İyi derecede İngilizce bilen ( ikinci yabancı dil olara tercihen  Arapça, Rusça, İtalyanca dillerinden birini hakim) Ms Office programları kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Kişisel bakımına özen gösteren, Seyahat ve konaklama engeli olmayan, Perakende sektöründe , yönetici pozisyonunda kariyer hedefleyen, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Bay adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış.   yetiştirilmek üzere, yönetici adayları istihdam edilecektir.        

 • Temizlik Görevlisi
  Orkun Şirketler Grubu
  İstanbul Avrupa 8 Şubat 2016

  İş Açıklaması Esenyurt, Büyükçekmece ve Beylikdüzü bölgesinde bulunan Site, Avm ve Residence projelerimizde görevlendirilmek üzere Bay/Bayan Temizlik Görevlisi

  Aranan Nitelikler Site, Avm ve Residence temizliğinde tecrübeli En az İlkokul mezunu 25/45 yaş aralığında

 • İdari İşler Sorumlusu
  Egesu Marina
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara, İzmir, Muğla 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması Şirketimiz Bodrum’da marina hizmet sektöründe saygın bir konumdadır. İşte bu sahip olduğumuz değerleri koruyabilecek, sürekli gelişim çizgisi ve vizyonuyla bizlere değerler katabilecek; İşletme içerisindeki resmi evrak takiplerini yapabilecek,  İşletme içerisindeki satın alma faaliyetlerini gerçekleştirebilecek, İşletme içerisindeki İnsan Kaynakları birimini yönetebilecek, Teknik ve Temizlik birimini kontrol edebilecek, İlgili müdürünün talimatlarını yerine getirebilecek, Maddi ve Manevi Değerleri Savunup, İşletmesini Her Zaman İleri Taşımayı Düşünebilecek, niteliklere sahip ‘’ İDARİ İŞLER SORUMLUSU‘’ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite Mezunu, 28-40 Yaş Aralığında, 5 Yıl Deneyim Sahibi, Enerjisi ve Motivasyonu Yüksek, İletişim ve Koordinasyon Yeteneği Yüksek, Analitik Düşünme ve Raporlama Yeteneği gelişmiş, İletişim ve ikna becerisi yüksek,  Takım çalışmasına yatkın, Dinamik, Sorumluluk sahibi,  Sabırlı, iletişim ve organizasyon becerisi yüksek, Çözüm Odaklı, BODRUM' DA İKAMET EDEBİLECEK.   ### BAŞVURAN ADAYLARIN REFERANS VEREBİLMESİ ÇOK ÖNEMLİDİR ###

 • İş Açıklaması İZMİR'DE BULUNAN ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİMİZDE GÖREV YAPMAK ÜZERE İŞYERİ HEMŞİRESİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler İşyeri hemşiresi sertifikasına sahip Çalışma Bakanlığınca yetki verilen eğitim kurumlarından İşyeri Diğer Sağlık Personeli eğitimini almış, İSG katip sisteminde kendisine ait tanımlanmış kaydı bulunan, İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve İlgili yönetmelikte tanımlanan görev yetki ve sorumluluklarını bilen, Acil müdahale ve İlk yardım konularında teorik-pratik bilgi ve uygulama yetkinliği olan, İletişim kurmayı, insanlarla ile ilgilenmeyi seven, İş Sağlığı ve Güvenliğine ilgi duyan kendini ilerletmek isteyen, tam zamanlı çalışabilecek, Ehliyeti olan ve aktif olarak araba kullanabilen,İşyeri Diğer Sağlık Personeli alınacaktır.  

 • Üretim Müdürü
  Enkimteks A.Ş.
  İstanbul Anadolu 26 Aralık 2015

  İş Açıklaması Kimya sektöründe faaliyet gösteren kuruluşumuzda Üretim Müdürü olarak görevlendirmek üzere dinamik, gelişime açık, analitik düşünen ve çözüm odaklı, yönetici niteliklerine sahip, araştırmacı eleman aranmaktadır. Üretim plan, hedef ve maliyetini en verimli şekilde ve zamanında gerçekleştirmek Üretimi aksatmayacak şekilde tesisin bakımını programlamak Üretimle ilgili kayıtları tutmak , istenen raporları hazırlamak   Kendisine bağlı  personelin eğitimleri, iş programları ve yönetimini planmak ve sağlamak

  Aranan Nitelikler Kimya veya Makina Mühendisliği dalında öğrenim görmüş, Disiplinli, düzenli çalışan, sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına yatkın, ISO 9001, ISO 14001 standartlarına uygun çalışabilecek, En az 5 yıl kimya sanayiinde kimyasal üretimi konusunda deneyimi olan, MS Office programlarına hakim, Sürücü ehliyetine sahip, Anadolu yakasında oturan, 40 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,    

 • İş Açıklaması Yurt çapında yaygın şube ağı ile faaliyet gösteren, hızla gelişen, büyüyen ve yenilenen Bankamızın dinamik yapısı içinde yer alacak Rize-Merkez Şubemizde "İşletme ve Tarım Bankacılığı Satış" servisinde görevlendirilecek tecrübeli takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun, Şube İşletme ve Tarım Bankacılığı Satış servisinde en az 2 yıl deneyimli, Takım çalışmasına uyumlu ve İletişim konusunda kendine güvenen, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

İş Habercisi - İşletme İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?