İşletme İş İlanları

Hepsini Temizle
İşletme
 • İş Açıklaması İzmir'de ikamet eden, İşverene, iş sağlığı konusunda rehberlik ve danışmanlık yapılması, Çalışanların işe giriş ve periyodik sağlık muayenelerinin yapılması , Çalışanlara genel sağlık konularında eğitim verilmesi, İşin yürütümündeki ergonomik ve psikososyal riskleri değerlendirerek, iş ile işçinin uyumununun sağlanması, İş sağlığı ve güvenliği kurulu çalışmalarına katılınması, İşyerindeki gözetim ve denetim sistemi çalışmalarına katılınması, İş güvenliği öncülüğünde yapılan risk değerlendirmesi çalışmalarına katılınması, İşyerindeki risklerin değerlendirilmesi ve önlenmesi ile ilgili mevzuata uygun koruyucu sağlık muayenelerinin yapılması, İşyerindeki genel hijyen şartlarını denetlenmesi, Yıllık çalışma planı hazırlanması.  

  Aranan Nitelikler   Ortak sağlık güvenlik birimimizde görev yapmak üzere Tıp Fakültesi mezunu, Bakanlıkça verilmiş işyeri hekimliği sertifikasına sahip, İSG mevzuatına hakim, MS Office programlarına hakim, Analitik bakış açısına ve hızlı problem çözme yeteneğine sahip, Tercihen bir ortak sağlık güvenlik biriminde çalışmış Aktif araç kullanabilen  

 • Endüstri Mühendisi
  Teknopalas
  İstanbul Anadolu 9 Ekim 2015

  İş Açıklaması Proje yönetimi. Müşteri taleplerinin analizini yapmak, akış diyagramları hazırlamak, bu diyagramları yazılım ekibine aktarmak. Mevcut,devam eden ve yeni proje talepleri ile ilgili olarak müşteriler ile koordinasyonu sağlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Enerjik, takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olması tercih sebebidir. Anadolu Yakasında ikamet eden B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Bilişim otomasyon projeleri geliştiren firmamızda Proje Yöneticisi olarak görevlendirilecek, takım arkadaşları aramaktayız. Fabrikamız Sancaktepededir.

 • Yönetici Asistanı
  B&G Store
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 9 Ekim 2015

  İş Açıklaması Türkiye'nin önde gelen çocuk giyim markası B&G STORE'un merkez departmanında görev alacak,yeni mezun, İyi derecede İngilizce bilen Yönetici Asistanları istihdam edilecektir.  

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Çok İyi derecede İngilizce bilen ( ikinci yabancı dil olara tercihen  Arapça, Rusça, İtalyanca dillerinden birini hakim) Ms Office programları kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Kişisel bakımına özen gösteren, Seyahat ve konaklama engeli olmayan, Perakende sektöründe , yönetici pozisyonunda kariyer hedefleyen, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Bay adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış.            

 • İş Açıklaması İşletme maliyetlerini kontrol edecek, satış ve etkinliği arttırabilecek ve raporlayabilecek, kaliteli servis standartlarının uygulanmasını sağlayabilecek, ürün satış ve satın alma politikalarını yönlendirebilecek, Yeni ürün ve menüler geliştirebilecek, Rakipleri ve fiyat politikalarını takip ederek ürün ve hizmet kalitesini geliştirecek projeler üretip uygulanmasını sağlayarak, projenin sonuçlarını raporlayabilecek kafe yöneticisi aranıyor .

  Aranan Nitelikler Yiyecek ve içecek sektöründe, zincir restaurant, otel, toplu yemek, kafeterya işletmesinde en az 5-6 yıl yöneticilik deneyimi olan Yaratıcı, mesleki trendleri ve uygulamaları takip eden, Yöneticilik ve iletişim becerileri gelişmiş İnsan ilişkileri başarılı ve vizyon sahibi.

 • Broker Asistanı
  Century 21 Ece Emlak
  İstanbul Anadolu 8 Ekim 2015

  İş Açıklaması İyi derecede bilgisayar , özellikle excel kullanımı , Broker'in gayrimenkul portföy ve müşteri trafiğini yönetmek ,   Gayrimenkul sahipleri ile telefon görüşmeleri yapmak ,  İyi insan ilişkileri kurmak . Şirket aracı verilecektir .

  Aranan Nitelikler Çalışkan ve azimli olmalı .  Kariyer sahibi olmak isteyen ,  İyi insan ilşkileri ,  Bilgisayar bilgisi .  Kiralama ve Satış sürecini öğrenme yeteneği .  Akıllı ve becerikli bir asistan arıyoruz .  2005 den beri Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz size iyi imkanlar ve güzel fırsatlar sunacaktır .     Maaş + Prim sistemi ile çalışacak . Araç kullanabilme ( ehliyet ve pratik )

 • Temizlik Görevlisi
  Orkun Şirketler Grubu
  İstanbul Avrupa 8 Ekim 2015

  İş Açıklaması Esenyurt ve Beylikdüzü bölgesinde bulunan Site ve Residence projelerimizde görevlendirilmek üzere Bayan Temizlik Görevlisi

  Aranan Nitelikler Site ve Residence temizliğinde tecrübeli En az İlkokul mezunu 25/45 yaş aralığında

 • İş Açıklaması Deniz Tekstil 1994 yılında Denizlide kurulmuştur. 9.000 metrekaresi konfeksiyon bölümü, 18.000 metrekaresi iplik ve örgü bölümü, 6.000 metrekaresi boyahane bölümü olmak üzere 33.000 metrekarelik kapalı alana sahip`tir ve toplam 65.000 metrekarelik bir alana inşa edilmiştir. Konfeksiyon bölümünde 500 kişi, iplik ve örgü bölümünde 200 kişi, boyahane bölümünde 175 kişi olmak üzere toplam 875 kişi çalışmaktadır. Deniz Tekstil olarak kalite, çevre ve iş sağlığı - güvenliğini her faaliyetimizde ön planda tutmaktayız. Boyahane Bölümünde uygulanan Entegre Yönetim Sistemi ile de bu alanda önemli bir fark yaratmaktayız. Kalite politikamızın ana hedefi, tüm çalışanlarımızın benimsediği ekip çalışması ile "Kalitenin Sürekliliği"ni sağlamaktır. Bu sürekli gelişim ve değişim ile Deniz Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. bünyesinde yer alan Örgü Fabrikamızda görev almak üzere; Yuvarlak Örgü Üretim İşletmemizde Yönetimi Sağlamak, Üretim ve İş Akışını Sağlamak, görevlerinde bulunabilecek'' İŞLETME MÜDÜRÜ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Yuvarlak örme üretim sürecinde deneyimli, Tercihen tekstil mühendisliği bölümü mezunu. İhracat markasıyla çalışma bilincine sahip, Ekip çalışmasında başarılı, Yönetim kabiliyeti olan, İş disiplinine sahip, Detaylı ve sistamatik takip yapabilen, Sonuç odaklı çalışan.

 • İş Açıklaması 1943 'ten bugüne Otomotiv Tutkunlarının Değişilmez Adresi Mermerler Şirketler Grubu  1943 yılında Muzaffer Mermer’in İstanbul'da temellerini attığı Mermerler Şirketler Grubunun, Türkiye'nin dört bir yanındaki BAYİİ ve SERVİS Ağı ile birikimini, tecrübesini; güleryüz ve ilgi ile mükemmel hizmete dönüştürmeyi başarmış, Türkiyede Otomotiv Sektöründe yerini her zaman Saygınliği ile kendinden söz ettirmiştir. Grubumuz; Otomotiv,Sanayi,İnşaat,Turizm,Taşimacılık,Avm,Dıs Ticaret,Mühendislik Alanlanlarında Faaliyet göstermektedir.  Chery,DFSK,Haima,DR Motor Co,ZOTYE marka araçların satış, servis, yedek parça, ikinci el ve sigorta hizmetlerinin verildiği MERMERLER ŞİRKETLER GRUBUN'da  kalite her zaman ilk planda yer almaktadır.   Babadan oğula geçen bu otomobil tutkusu, yönetim şekli bugün profesyonel yöneticileri ile aile bireyleriyle birlikte yönetilmektedir. Bugün Grup olarak çalışanları ile başarıya uzanan  70 .yılında YENİ GENÇ çalışanları ve YENİ İŞBİRLİKLERİ ile bir tarih yazıyoruz. Mermerler Grubunun başta Dış ticaret , otomotiv ve gayrimenkul pazarlama konusunda  yabancı dilini kullanarak geliştirecek olan genç arkadaşlarımız için  önemli bir fırsat.Kıdemli elemanlar ile birlikte tecrübe kazanmak adına çalışabilecek bir firma olan Mermerler 'de CV için önemli bir refarans araıyorsanız yeni takım arkadaşımız SİZSİNİZ!!!  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme İktisat ,Ekonomi,Dış Ticaret veya ilgili  Fakülteleri'nden mezun  Pazarlama ve dış ilişkileri vakıf  Aktif ingilizce  konuşabilen ve  yazışma yapabilen , Öğrenme azmi olan, Kariyer hedefi olan , Çok İyi derecede İngilizce dilbilgisine sahip, İletişim becerileri yüksek, Takım çalışmasına yatkın, MS Office programlara hakim, B sınıfı oto ehliyeti sahibi ,

 • İş Açıklaması Sektöründe Türkiye lideri, Avrupa'nın en büyüklerinden biri olan CMS Grubu’nun Lodos Teknik A.Ş. firmasında Genel Müdüre bağlı çalışacak, aşağıda belirtilen özelliklerde ‘Yönetim Destek Uzmanı' aranmaktadır. 5S çalışmalarını yönetmek, “Yalın Düşünce” konularında çalışma yapmak, İş sonuçlarını takip etmek, veri analizi yaparak raporlamak, Toplantıları organize etmek, Yöneticisine ve diğer çalışanlara gerekli bilgilendirmeleri zamanında yapmak, Dokümanların, evrakların kontrolünü yapmak ve yapılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İşletme veya Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden mezun, En az 2 yıl iş tecrübesi olan, 25-35 yaş aralığında, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını kullanabilen, Planlı, güvenilir, soğukkanlı ve proaktif olan, İyi bir gözlemci ve dinleyici olma özelliğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, problem çözme becerisi gelişmiş olan, İnisiyatif kullanabilen, Değişen önceliklerle baş edebilmek için yeterli esnekliği gösterebilen, Dakik ve gelişime açık olan, Stres ve zamansızlıkla başa çıkabilen, Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği gelişmiş, raporlama konusunda uzman olan.

 • Genel Başvuru
  Kale Makina Pazarlama A.Ş.
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 23 Eylül 2015

  İş Açıklaması Hafif İş ve İnşaat Makinaları'nın Satış ve Pazarlama Faaliyetini Yürüten Firmamızda görevlendirmek üzere '' Satış Asistanı '' alınacaktık.

  Aranan Nitelikler Lise veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, Diksiyonu düzgün,düzenli ve iletişim becerileri gelişmiş, Disiplinli çalışmayı seven ve sorumluluk sahibi, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Ms Ofis Programlarına iyi düzeyde hakim olan, İstanbul Anadolu yakası E-5 Güzergahı ve Gebze-Darıca-Yenimahalle civarında oturan, 35 yaşını geçmemiş, Takım Arkadaşı Arıyoruz.

 • Satış Asistanı
  Kale Makina Pazarlama A.Ş.
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 23 Eylül 2015

  İş Açıklaması Hafif İş ve İnşaat Makinaları'nın Satış ve Pazarlama Faaliyetini Yürüten Firmamızda görevlendirmek üzere, SATIŞ ASİSTANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Lise veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, Diksiyonu düzgün,düzenli ve iletişim becerileri gelişmiş, Disiplinli çalışmayı seven ve sorumluluk sahibi, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Ms Ofis Programlarına iyi düzeyde hakim olan, İstanbul Anadolu yakası E-5 Güzergahı ve Gebze-Darıca-Yenimahalle civarında oturan, 35 yaşını geçmemiş, Takım Arkadaşı Arıyoruz.

 • İşletme Müdürü
  Egesu Marina
  Muğla 19 Eylül 2015

  İş Açıklaması Şirketimiz Bodrum’da Turizm, Marina ve Denizcilik Sektöründe faaliyette bulunmaktadır. Şirketimizin misyon ve hedeflerini gerçekleştirmesinde bizlere değerler katabilecek; Aşağıdaki niteliklere sahip ‘’ İŞLETME MÜDÜRÜ ’’arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe/ Turizm ve Marina sektöründe çalışmış En az 5 yıl yöneticilik deneyimine ve vasıflarına sahip İyi derecede İngilizce bilen (Okuma –Yazma –Konuşma) Sonuç odaklı çalışıp ,karar verme ,problem çözme ve liderlik vasıflarına sahip Raporlama ,Planlama ve Organizasyon yeteneği gelişmiş İş Sağlığı ve İşçi Güvenliği ile ilgili mevzuata hakim Personel yönetiminde deneyimli ,Ekibini sevk ve idare eden, Motivasyon becerisi yüksek Pazarlama ve Müşteri İlişkileri konusunda deneyim sahibi İnsan İlişkilerinde başarılı , İkna becerisi yüksek Resmi kurumlar nezdinde şirketi temsil edebilecek İşletmenin tüm sorumluluğunu üstenebilecek Seyahat engeli olmayan (yurt içi veya yurt dışı ) Taşınma engeli olmayan Güllük ‘te ikamet edebilecek olan (Bodrum-Milas ) 35-45 Yaş aralığında Üniversite mezunu MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen B sınıfı araç ehliyetine sahip Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış.

 • İş Açıklaması YKS Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş,nin projesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özellikleri sahip İŞLETME MÜDÜRÜ aramaktayız, - Kendisine bağlı bulunan tüm personelin sevk ve idaresini yapacak, - Müşteri ilişkilerini yürütecek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mezunu Konut ve işletme Projelerinde min. 5 yıl deneyimli, İnsan ilişkileri kuvvetli, Dışgörünümüne özen gösteren, Çözüm odaklı, Ms Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Kocaeli Başiskele bölgesine ulaşım sorunu olmayan

 • Temizlik Görevlisi
  Orkun Şirketler Grubu
  İstanbul Avrupa 3 Eylül 2015

  İş Açıklaması Ispartakule, Esenyurt ve Beylikdüzü bölgesinde bulunan Site, Residence ve Avm projelerimizde görevlendirilmek üzere

  Aranan Nitelikler Site temizliğinde tecrübeli En az İlkokul mezunu 25/45 yaş aralığında

 • İş Açıklaması BARGELLO PARFUME,

  Aranan Nitelikler Yüksek Lisans veya Ünv. mezunu Ortadoğu Arap Ülkeleri Avrupa Rusya pazarından birinde en az 3 yıl tecrübeli, İngilizce ve tercihen Arapca bilen İlgileniceği Ülkenin Diline Hakkim Diş ticaret mevzuatlarında bilgi sahibi (ithalat - gümrükleme- akredite) İstatiksel raporlama hazırlayabilen Üst yönetime raporlama ve sunum yapabilecek Ürün takibinin yapılıp ithalat ve gümrüklemenin yürütülmesi

 • İş Açıklaması Yurt çapında yaygın şube ağı ile faaliyet gösteren, hızla gelişen, büyüyen ve yenilenen Bankamızın dinamik yapısı içinde yer alacak Rize-Merkez Şubemizde "İşletme ve Tarım Bankacılığı Satış" servisinde görevlendirilecek tecrübeli takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun, Şube İşletme ve Tarım Bankacılığı Satış servisinde en az 2 yıl deneyimli, Takım çalışmasına uyumlu ve İletişim konusunda kendine güvenen, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İşletme İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?