Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

İşletme İş İlanları

Hepsini Temizle
İşletme
 • İş AçıklamasıEnerji sektöründe faaliyet gösteren kurumsal bir müşterimiz için "İşletme Yöneticisi" arıyoruz. Şirketin hedef, strateji ve politikaları doğrultusunda, sorumlusu olduğu Hidroelektrik Santralleri’nin çağdaş standartlara göre güvenilirlik, emreamadelik ve verimliliğini en üst düzeyde tutulmasında aktif rol üstlenmek, Santrallerin en uygun koşullarda çalıştırmak, elektrik üretim faaliyetinin sürekliliğinin sağlanması için işletme ve bakım faaliyetlerinin takip etmek, arızaların giderilmesinin sağlamak sistemin verimliliği için gerekli çalışmalarda bulunmak ve gerekli iş organizasyonunu sağlamak, Bakım faaliyetlerini tesisin ömrünü uzatacak şekilde planlamak ve yönetmek Santraller için gerekli ve ihtiyaç duyulan yedek ve sarf malzeme listelerinin çıkarılması. Malzeme satın alımları için teknik özelliklerin hazırlanması, Yapılan çalışmalara ait raporlamaların yapılması İş sağlığı ve güvenliği, çevre ve kalite konularda ilgili mevzuatı takip etmek ve tesiste gerekli düzenlemeleri planlayıp uygulamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun Hidroelektrik santrallerinin işletme ve bakımı hakkında bilgi sahibi, Elektrik üretim santralinde en az 3 yıl tecrübe sahibi, Elektrik piyasası mevzuatları konusuna hakim, İş sağlığı ve iş güvenliği, çevre mevzuatı bilgisi sahibi, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, analitik ve sonuç odaklı, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerileri yüksek, Sistemli, düzenli çalışma ve iş takip yeteneği olan, İyi derecede İngilizce bilgisi İyi derecede MS Ofis Programları ve AutoCad bilgisi , tercihen SAP bilen.

  Sektör: Enerji

  Pozisyon: Yönetici

 • İş AçıklamasıWhat you will enjoy doing Back-office activities - Customer/ price/ contracts/ cylinders/ commissions maintenance in ERP system - Creation of invoices (including debit/ credit notes) - Dealing with customer queries - Credit control activities Front-office activities - Place/ maintain the customer order - Debt recovery - Call Center activities - Dealing with customer queries Act compliant to Linde’s Integrity criterias

  Aranan NiteliklerTo join our growing organization in Timisoara/Romania, we are looking for a Front/ Back Office Analyst. What makes you great - Bachelor's degree - Customer orientation - Ability to work in a structured and careful way - Medium computer skills - MS Office (excel, word) - Fluent/ native level of Turkish (spoken and written) - Good level of English (spoken and written) - ERP knowledge is a plus - Willingness to travel (if the case) PS: Only CVs in English will be evaluated.

  Sektör: Kimya, Diğer, Enerji

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıKebapçı İskender firmasının hızlı tüketim mağazası olan iskender express 'te görevlendirelecek; Bütün yiyecek ve ekipmanın restoran açılmadan önce hazır edilmesini sağlamak, kapanıştan önce doğru koşullarda saklandığından emin olmak. Görev bölgesini temiz ve düzenli tutmak, stokları tamamlamak. Vardiyasına başlar başlamaz sorumlu tutulduğu alanı, temizlik, hijyen, kalite, güvenlik standartları doğrultusunda kontrol etmek, standartlara uymayan durumları listeleyerek müdürüne bildirmek, talimatları doğrultusunda tamamlanmasını sağlamak. Servis kalitesini ve kasa bölgesinde siparişin doğru şekilde müşteriye sunulup sunulmadığını takipetmek. Stok maliyetlerinin kontrolünü sağlamak amacıyla, ürünlerin hazırlanışında ve servisinde malzemeleri prosedürlere uygun miktarlarda kullanmak.

  Aranan Nitelikler16-25 yaşları arasında Ekip çalışmasına yatkın Güler yüzlü , müşteri odaklı Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilen

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman, Komi

 • İnsan Kaynakları Müdürü

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 21 Eylül 2017

  İş AçıklamasıELEMAN İHTİYAÇ ANALİZLERİNİN YAPILMASI. SEÇME ve YERLEŞTİRME SÜREÇLERİNİN TAKİBİ, ORYANTASYON SÜREÇLERİ, GEREKLİ MESLEKİ ve KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMLERİNİN ANALİZİ/TESPİTİ, BU TÜR EĞİTİMLERİN DÜZENLİ HALE GETİRİLMESİ ve ETKİNLİKLERİNİN ÖLÇÜLMESİ, BEYAZ ve MAVİ YAKA PERFORMANS DEĞERLENDİRME, KARİYER SÜREÇ ÇALIŞMALARI. İŞ ANALİZİ VE PERFORMANS DEĞERLENDİRME KONULARINDA TECRÜBE SAHİBİ. ÇALIŞAN MEMNUNİYETİ (YEMEK, SERVİS, SOSYAL ALANLAR, ÇALIŞMA ORTAMLARI vs.), ŞİRKET İÇİ YÖNETMELİKLERİN UYGULANMASI, KURUM KÜLTÜRÜNÜN DEVAMLILIĞININ SAĞLANMASI. KALİTE SÜREÇLERİNDE, TÜM İK UYGULAMALARI (BÖLÜM HEDEFLERİ ve REVİZYONLARI), YASA ve YÖNETMELİKLER IŞIĞINDA TÜM PERSONEL ÖZLÜK İŞLERİNİN YÖNETİLMESİ. İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ KONULARINDA FİRMA İÇİ/DIŞI UYGULAMALARIN YÖNETİLMESİ.

  Aranan NiteliklerİSO 9001:2008 KALİTE BELGESİNE SAHİP BEYLİKDÜZÜNDE KURULU 200 ÇALIŞANLI FABRİKAMIZDA İSTİHDAM EDİLECEK, ÜNİVERSİTE MEZUNU (TERCİHEN SOSYAL BÖLÜMLER), EN AZ 5 YIL İ.K. SÜREÇLERİNİ YÖNETMİŞ, UYGULAMALARA YÖN VERİP, SORUMLULUK ALMIŞ, İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI, SABIRLI, 4857 SAYILI İŞ YASASI BİLGİLERİNE SAHİP, SGK ve İŞKUR UYGULAMALARINI (BORDROLAMA, PUANTAJ, BİLDİRGELER vs.) BİLEN, ESNEK ve YOĞUN ÇALIŞMA TEMPOSUNA UYUM GÖSTERECEK, YÖNETİME RUTİN İ.K. RAPORLAMALARINI YAPACAK, DİNAMİK TAKIM LİDERİ ARANMAKTADIR.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: İşe Alma Uzmanı

 • Mekanik Montaj Şefi

  Cenal ElektrikÇanakkale 19 Eylül 2017

  İş AçıklamasıÇanakkale İli Biga ilçesinde Elektrik Üretim alanında faaliyet gösteren şirketimizin yapımı devam eden Enerji Santrali Projemizde görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip 'MEKANİK MONTAJ ŞEFİ' aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Endüstriyel Tesis, Enerji Santrali ve tercihen Kömür Santrali projelerinde en az 10 yıl deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, MS Ofis Programlarını etkin şekilde kullanabilen, Analitik düşünme becerisi yüksek, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Çanakkale Karabiga’da veya Biga’da ikamet eden / edebilecek olan. Not: Başvuruların fotoğraflı yapılması rica olunur.

  Sektör: Enerji

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Veteriner Hekim

  Firma Adı GizliTüm Türkiye, İzmir Bugün

  İş Açıklamasıİzmir- Ödemiş'te yeni kurulmakta olan çiftliğimiz de görev alacak, damızlık gebe düve konusunda tecrübeli ,işletme müdürlüğü yapacak,veteriner hekim aranmaktadır. Şehir dışından gelecek adaylar için lojman imkanı vardır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hayvancılık

  Pozisyon: Veteriner, Veteriner Sağlık Teknisyeni

 • Mekanik Montaj Mühendisi

  Cenal ElektrikÇanakkale 19 Eylül 2017

  İş AçıklamasıÇanakkale İli Biga ilçesinde Elektrik Üretim alanında faaliyet gösteren şirketimizin yapımı devam eden Enerji Santrali Projemizde görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip 'MEKANİK MONTAJ MÜHENDİSİ' aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Şantiye, proje deneyimi bulunan ve konusunda minimum 3 yıl deneyimli, Proje teknik detaylarına hakim ve malzeme konusunda tecrübeli, Kazan, Türbin ve Jeneratör Montajı konularında tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Problem çözme, planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip, İlişki yönetiminde başarılı ve takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Çanakkale Karabiga’da veya Biga’da ikamet eden / edebilecek olan.

  Sektör: Enerji

  Pozisyon: Mühendis

 • Garson

  GÜLÜMSE CAFEİstanbul Anadolu 20 Eylül 2017

  İş Açıklamasıİstanbul-Ataşehirde bulunan cafemize GARSON - KOMİ ve MİSAFİR KARŞILAMA HOSTESİ arayışımız vardır.

  Aranan Nitelikler-TECRÜBELİ -ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE VE EKİP ÇALIŞMASINA UYUM SAĞLAYABİLECEK, -BAY BAYAN GARSON - KOMİ ve MİSAFİR KARŞILAMA HOSTESİ ARAMAKTAYIZ.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Garson, Hostes, Şef Garson

 • Palamar / Gemici

  Egesu MarinaMuğla 18 Eylül 2017

  İş AçıklamasıŞirketimize bağlı, Mugla ili, Milas ilcesine bagli, Güllük ve Kiyikislacik' mahallerinde bulunan marinalarimizda gorev yapacak Gemici ve Palamarlar ise alinacaktir.

  Aranan NiteliklerGemici veya Usta Gemici yeterlilik ve ehliyetine sahip, Denizcilik, veya Tersane, veya Tekne ve Gemilerde veya Marina İşletmelerinde en az 2 yıl çalışmış olmak, Servis/Palamar/Zodiac botunu iyi derecede kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış olmak veya en az iki yil askerliğini tecil ettirmiş olması (Erkekler icin), Tercihen B sınıfı araç ehliyetine sahip olan 23-45 yaş aralığında, Sağlık sorunları olmaması, Esnek çalışma saatlerine sahip (Hafta sonu, Gece, Tatillerde Calisabilecek)

  Sektör: Denizcilik, Turizm, Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Gemici, Kaptan

 • İş AçıklamasıNARLIDERE ŞUBEMİZE İSTİHKAM OKULU ASKERİ BİRLİK İÇİNDE YER ALAN KANTİN VE MARKET GRUBUNDA ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR

  Aranan NiteliklerTERCİHEN NARLIDERE -BALÇOVA -HATAY-GÖZTEPE-ÜÇKUYULAR TARAFINDA İKAMET EDEN, En az lise mezunu, Tercihen yiyecek- içecek sektöründe kasiyer- reyon pozisyonunda en az 3 yıl deneyime sahip, Dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, dinamik, İnsan ilişkilerinde başarılı, müşteri memnuniyetine önem veren, Güven ve sorumluluk bilincine sahip, Detaylara önem veren, dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Takım çalışmasına uyum sağlayabilen, "Bay ve Bayan" adayların başvurularını beklemekteyiz.

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Kasiyer

 • Ofis Elemanı

  AK NİŞASTAKırklareli 29 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıLüleburgaz/ Kırklareli’nde bulunan fabrikamızda çalışmak üzere takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerLüleburgaz/ Kırklareli'nde ikamet eden, En az Meslek Yüksek Okulu ve Lisans mezunu MS Office uygulamalarına hakim, İşletme Sahasında Aktif rol oynayacak ve Gerektiğinde Vardiyalı Çalışabilecek İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Bay veya Bayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Not: Bu kriterlere uymayan kişilerin başvuru yapmaması önemle rica olunur.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • İş AçıklamasıCOFFEEMANİA – İZMİR / MİSTRAL AVM mağazamızda, misafir memnuniyetini ön planda tutarak, personele kurum kültürünü benimsetebilecek, ekip ruhunu sağlayabilecek, mesleğini seven Şube Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerGastronomi Sektöründe tecrübesi olan, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek, Yöneticilik ve liderlik vasıfları gelişmiş, Takip ve koordinasyon becerilerine sahip, Temizliğe ve dış görünümüne özen gösteren, Gıda güvenliği ve hijyen konularına hakim, Analitik düşünebilen ve raporlama yapabilen, Şube ve personel yönetiminde tecrübeli Bay / Bayan Şube Müdürü alınacaktır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Şube Müdürü, Müdür Yardımcısı, Müdür, Yetkili, Yönetici

 • İş AçıklamasıYKS Tesis Yönetim Hizmetleri A,Ş Yönetiminde'ki Evimiz Koceli projesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özellikleri sahip SİTE MÜDÜRÜ aramaktayız, - Kendisine bağlı bulunan tüm personelin sevk ve idaresini yapacak, - Müşteri ilişkilerini yürütecek,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin mezunu Konut ve işletme Projelerinde min. 5 yıl deneyimli, İnsan ilişkileri kuvvetli, Dışgörünümüne özen gösteren, Çözüm odaklı, Ms Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Kocaeli Başiskele/Kullar bölgesine ulaşım sorunu olmayan

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Müdür

İş Habercisi - İşletme İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?