İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Temizlik İş İlanları

Hepsini Temizle
İstanbul Anadolu
İstanbul Avrupa
Temizlik
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Atabek Koleji

  Temizlik Elemanı Atabek Koleji

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İlanlarımız 2015- 2016 dönemi için artan öğrenci sayımız dolayısıyla açılmıştır. Atabek Eğitim Kurumları, Cebeci Cad. No:78 - 80 Küçükköy – Gaziosmanpaşa / İstanbul adresinde 2010-2011 eğitim-öğretim yılında faliyete geçmiş olup; anaokulu, ilköğretim ve anadolu lisesi olmak üzere üç özel okulu kapsamaktadır. Lütfen başvurmadan önce okulumuzun konumunu ve ulaşım süresinin sizin için uygunluğunu göz önünde bulundurunuz. Ayrıntılı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir veya bizi arayabilirsiniz. www.atabekkoleji.com 444 6 473

  Aranan Nitelikler Atabek Eğitim ve Öğretim Kurumlarında çalışmak üzere; Hizmet kalitesine önem veren, Dış görünüşüne ve temizliğine dikkat eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan, Gaziosmanpaşa veya yakınlarında ikamet eden. Temizlik ve servis elemanı alınacaktır.

 • Damla İnsan Kaynakları

  Koşuyolu'nda Gündüzlü Ev İşi Temizlik Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Üsküdar Koşuyolu'nda ikamet eden ailemiz için, Referanslı ev işi temizlik personeli arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Çalışkan, Sorumluluk sahibi, Güler yüzlü, Titiz ve dinamik, 25-47 yaşları arasında olan, Evin tüm temizlik ve yemek sorumluluğunu üstlenebilecek, Haftanın 5 günü gündüzlü olarak, 09:00-19:00 saatleri arasında, 1400 TL karşılığında çalışabilecek, Bayan

 • Sefam Turizm Catering

  Temizlik Personeli (Engelli) Sefam Turizm Catering

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması SUİT GRUP bünyesinde yer alan İdeal Temizlik şirketinde okul, hastane ve çeşitli projelerde görevlendirilmek üzere İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Genel temizlik hizmetlerinde deneyimli Tercihen sağlık-eğitim sektöründe tecrübeli Genel temizlik kurallarını bilen Düzenli ve sistemli çalışan İnsan ilişkilerinde başarılı Amirince verilen işleri yapabilecek, Engelli kadrosunda çalışabilecek gerekli raporu olmak Bay ve bayan personeller alınacaktır.

 • Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Temizlik Elemanı-İstanbul Kiler Alışveriş Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması *Kazançlı Alışverişin Adresi* Kiler Perakende Grubu olarak büyüyen ve gelişen organizasyonumuzda İstanbul'da bulunan entegre tesisimiz için aşağıdaki niteliklere uygun Temizlik Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ekip çalışmasına uyumlu, Tercihen benzer pozisyonda çalışmış, Hijyen konusuna önem veren, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).

 • Buenza

  Temizlik ve Çay Servisi Görevlisi (Beşyol) Buenza

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Küçükçekmece (Beşyol) da yer alan Merkez binamız için aşağıdaki özelliklere uygun 'Temizlik ve çay Görevlisi' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Alanında en az 2 yıl deneyimli, Minimum ilkokul mezunu Hijyen kurallarına önem veren Temizlik malzemelerinin kullanımı ve etkileri konusunda bilgili, İletişimi güçlü, güleryüzlü, dinamik Hizmet bilincinde Sağlık sorunu olmayan, Küçükçekmece ve çevresinde ikamet eden, BAYAN personellerin başvurularını beklemekteyiz.

 • Firma Adı Gizli

  Yemek ve Temizlik Personeli Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sağlık sektöründe hizmet gösteren firmamızda genel ve günlük temizlik işlerini , yemek , çay yapabilecek , servis yapabilecek temizliğe özen gösteren BAYAN eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - İşyerinin genel temizliğinden sorumlu olabilecek, - Servis kalitesine önem veren, temiz, düzenli ve güler yüzlü, - Tercihen daha önce benzer pozisyonlarda çalışmış, - Anadolu yakasında ikamet eden,

 • Acr Platform

  Temizlik Görevlisi Acr Platform

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizde tüm temizlik işlerinden sorumlu olacak Temizlik Personeli aramaktayız.

  Aranan Nitelikler * En az 2 yıl tecrübe sahibi * Genel temizlikten sorumlu olacak * Hijyen kurallarına dikkat eden * Temizliğe ve titizliğe özen gösteren * Dinamik ve takım çalışması yapabilen * Kişisel bakımına özen gösteren * Temizlik ekipmanlarının kullanımında tecrübeli * Askerlik görevini tamamlamış * Bay / Bayan

 • Firma Adı Gizli

  Danışmanlık Firmasına Elemanlar Aranıyor Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlık Firmamıza ; Dadı,Hasta bakıcı,Şoför,Gündüzlü ve Yatılı Ev Yardımcıları aranmaktadır. İlgilenen adaylar 0212 284 84 89 - 0541 289 57 70 numaradan iletişime geçebilirler.

  Aranan Nitelikler

 • Evidea.Com

  Aşçı Yardımcısı Evidea.Com

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması E- Ticaret sektöründe genç ve dinamik ekibiyle hızla büyüyen firmamızın İdari İşler Departmanında görev alacak; Yiyeceklerin hazırlığı, pişirilmesi ve sunuma hazırlanmasında aşçımıza yardımcı olacak, Mutfağın ve tezgahın düzeninin ve temizliğini sağlayacak, En az ilköğretim mezunu Koşuyolu bölgesine ulaşım sorunu olmayan, Güler yüzlü, dinamik ve ekip çalışmasına uyum sağlayacak, Titiz, pratik ve hijyen konusunda duyarlı, Kişisel bakım ve hijyenine dikkat eden, "Aşçı Yardımcı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Artanlar Grup Bina Yönetim Hizmetleri

  Yemek,Çay ve Temizlik Personeli Artanlar Grup Bina Yönetim Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hizmet sektöründe faaliyet gösteren ,Bahçelievlerde bulunan iş yerimiz için ofisimizde gelen telefonlara bakabilecek,temizlik,çay servisi ve yemek yapabilecek bayan personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 20-40 yaşları arası, Güzel yemek yapabilen, Diksiyonu düzgün, Bahçelievlere yakın oturan, Temiz ve titiz çalışan, Telefonlara cevap verebilecek,not alabilecek, Hijyen kurallarına özen gösteren, Enerjik ve kişisel bakımına özen gösteren, Temizlik malzemelerinin kullanımı ve etkileri konusunda bilgili, Güvenilir ve güler yüzlü Bayan takım arkadaşı alınacaktır.

 • Renata Suıtes Boutique Hotel

  Kat Temizlik Gorevlisi Renata Suıtes Boutique Hotel

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler OSMANBEY ŞİŞLİDE YENİ AÇILACAK OTELİMİZ İÇİN ; 40 YAŞINI AŞMAMIŞ DİKSİYONU DÜZGÜN TEMİZLİK KONUSUNDA TECRÜBELİ TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

 • Panayır Gıda

  Temizlik Görevlisi Panayır Gıda

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Temizlik hizmetlerinde tecrübeli, 25-40 yaş aralığında, Dış görünüşüne ve temizliğine özen gösteren, Hijyen ve temizlik bilgisine sahip, Titiz ve disiplinli çalışan, Vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında Ataşehir’e ulaşım sorunu olmayan, Bay ekip arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

 • Özel Göztepe Hastanesi

  Temizlik Personeli Özel Göztepe Hastanesi

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özel Göztepe Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler - Hastane tecrübeli, - İletişim odaklı, hasta memnuniyetine önem veren, - Ekip çalışmasına yatkın, - Anadolu yakasında ikamet eden, - Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak, - Sigara kullanmayan Bay ve Bayan TEMİZLİK PERSONELİ arayışımız bulunmaktadır.

 • Hacıbey Döner Lokantası

  Temizlik Görevlisi Hacıbey Döner Lokantası

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yeme-İçme sektöründe faaliyet gösteren işletmemizin yeni açılacak yerinde Temizlik Görevlisi olarak istihdam edilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu İşini sistemli bir şekilde yapacak Hijyen kurallarına önem veren Benzer pozisyonda en az 1 yıllık mesleki deneyime sahip, Tam zamanlı çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için, tercihen askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olan, Bay/Bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Bilişim Eğitim Merkezi

  Temizlik Görevlisi Bilişim Eğitim Merkezi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bilişim eğitimleri alanında teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip ederek ülkemizin ihtiyaçları doğrultusunda yeni eğitim modelleri geliştiren kurumumuzun Kadıköy şubesinde görevlendirilmek üzere Temizlik görevlisi- aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az ilkokul mezunu, 20-45 yaş arası Bayan, Tecrübeli ve hızlı çalışabilen, Düzenli ve titiz olan, Planlı ve ekip çalışmasına yatkın, Anadolu Yakasında ikamet eden, Temizlik Görevlisi Bayan aramaktayız.

 • Effect Consultancy

  Temizlik Görevlisi Effect Consultancy

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Projelerimizde çalışabilecek deneyimli bay/bayan elemanlar aranmaktayız.

  Aranan Nitelikler * Alanında en az 1 yıl deneyimli, * Takım çalışmasına yatkın, * İletişimi güçlü ve güler yüzlü, * Hizmet bilincinde ve müşteri odaklı, *Düzenli ve sistemli çalışan 30 ile 45 yaş arası çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Effect Consultancy

  Temizlik Görevlisi Effect Consultancy

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Projelerimizde çalışabilecek deneyimli bay/bayan elemanlar aranmaktayız.

  Aranan Nitelikler * Alanında en az 1 yıl deneyimli, * Takım çalışmasına yatkın, * İletişimi güçlü ve güler yüzlü, * Hizmet bilincinde ve müşteri odaklı, *Düzenli ve sistemli çalışan 30 ile 45 yaş arası çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Ece İş Çözümleri

  Temizlik Görevlisi Ece İş Çözümleri

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Maltepe'de bulunan ofisimiz ve cafe-restaurantımız için Temizlik Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Tercihen daha önce benzer bir pozisyonda görev almış, Herhangi bir sağlık sorunu olmayan, 40 yaşını aşmamış Bayan, Anadolu yakasından ikamet eden.

 • Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  Kat Görevlisi Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... İSTANBUL GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere KAT GÖREVLİSİ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi mezunu, Titiz, ayrıntılara önem veren, Otel Kat Hizmetlerinde en az 1 yıl Kat Görevlisi olarak çalışmış, Hijyen kurallarına önem veren ve kişisel bakımına özen gösteren, Takım oyununu benimsemiş, Diksiyonu ve prezentasyonu düzgün, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • Naz İnşaat Gayrimenkul

  Kat Şefi Naz İnşaat Gayrimenkul

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Taksim bölgesinde 4+ yıldızlı otelimizde istihdam ediimek üzere Kat Şefleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * En az ön lisans mezunu. * 4 veya 5 yıldızlı otellerde en az 2 yıl kat şefliği yapmış. * Temizlik,hijyen ve sanitasyon bilgisine sahip. * Kimyasal ürünler ve Teknik cihazlar konusunda tecrübeli (Tercihen sertifikası olan) * Misafir ve Sonuç odaklı. * Planlama ve organizasyon becerisi yüksek. * Dış görünüşüne önem gösteren * Esnek çalışma saatlerine uyum gösteren * Kariyer hedefi olan.

 • Nts Yapı

  Temizlik Personeli Nts Yapı

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyanın 1 numaralı tuvalet mağazası markası 2theloo artık Türkiye'de. Aqua Florya Alışveriş Merkezinde ilk yerini açıyor. 2theloo Avrupa'nın çeşitli şehirlerinde 200'ün üzeride noktada faaliyet gösteren marka dizaynı ve çalışma sistemi ile farklılık yaratmaktadır. Bu yolculukta bizimle beraber çalışacak temizlik personeli arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Özenle temizlik yapabilecek, Güler yüzlü, Kişisel temizlik ve hijyen kurallarına önem veren, Görünüşüne özen gösteren 18-35 yaş aralığında Tercihen Florya bölgesine yakın yerlerde ikamet eden Bay/bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Sefam Turizm Catering

  Temizlik Personeli Sefam Turizm Catering

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde Özel okul 'da sigortalı olarak temizlik işlerinde çalışacak, İstanbul Anadolu yakası Üsküdar ve civarında ikamet eden bay, bayan Temizlik Elemanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 18 - 40 yaş aralığında, Tercihen deneyimli, Kişisel bakımına özen gösteren, Anadolu yakası Üsküdar ve civarında ikamet eden, Bay + Bayan, Temizlik elemanları alınacaktır.

 • Galeri İrfan Home AVM

  Çay Servis ve Temizlik Elemanı Galeri İrfan Home AVM

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yöneticilerin ve çalışanların çay servis ihtiyacını karşılamak. Mutfak temizliği ve düzeninden sorumlu olmak. Genel Müdürlüğümüzde görevlendirmek üzere "Çay Servis ve Temizlik Personeli" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Kurumsal bir şirkette benzer pozisyonda tecrübeli, İşinde titiz, pratik ve hijyen konusunda duyarlı, Kişisel görünümüne özen gösteren, Güler yüzlü ve insan ilişkilerinde başarılı, Kurum kültürüne uyum sağlayabilecek, 40 yaşını aşmamış, tercihen bayan, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,

 • Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.

  Temizlik Görevlisi Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Tercihen daha önce benzer bir pozisyonda görev almış, Herhangi bir sağlık sorunu olmayan, Gece ve gündüz vardiyasında sabit çalışabilecek, 30-35 yaş aralığında, Tercihen Anadolu yakasi, Çamlıca , Libadiye, Üsküdar, Bağlarbaşı bölgesinde ikamet eden, Bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Özgü İnsan Kaynakları

  Temizlik Elemanı Özgü İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz gıda sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz adına Temizlik Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Benzer pozisyonlarda en az 1 yıl çalışmış, * İstanbul Ümraniye civarında ikamet eden, * Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, * Dış görünümüne özen gösteren, * Dinamik, dikkatli, çalışkan, pratik, güler yüzlü * Bayan.

 • Sefam Turizm Catering

  Temizlik Personeli Sefam Turizm Catering

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde sigortalı olarak temizlik işlerinde çalışacak, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden bay, bayan Temizlik Elemanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 18 - 40 yaş aralığında, Tercihen deneyimli, Kişisel bakımına özen gösteren, Anadolu yakasında ikamet eden, Bay + Bayan, Temizlik elemanları alınacaktır.

 • Triada Residence

  Housekeeping (Kat Hizmetleri Görevlisi) Triada Residence

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması HIŞIM GRUP bünyesinde yer alan NORDSTERN GALATA HOTEL" VE ''TRİADA RESİDENCE'' otellerimiz için " KAT HİZMETLERİ GÖREVLİSİ" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *En az 1 yıl housekeeping (kat temizliği) tecrübesi olan. *40 yaşını aşmamış. *Dış görünüşüne özen gösteren. *Titiz ve sorumluluk sahibi *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. *İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden. *Bay/Bayan.

 • Bilkon Grup

  Çay Servis ve Temizlik Elemanı Bilkon Grup

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Daha önce ofis ortamında çalışmış, Temizlik kurallarını bilen, görevini zamanında yerine getiren, Titiz ve hijyen kurallarına uyan, Servis sunum yeteneği olan, pratik ve aktif, Güler yüzlü, kişisel temizliğine ve görünüşüne özen gösteren, Çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, sorumluluk sahibi, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, 30 - 40 yaşlarında,

  Aranan Nitelikler

 • Enplus

  Temizlik Destek Görevlisi Enplus

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Enkay Group Ümraniye Genel Müdürlüğümüzde görev yapacak, aşağıdaki niteliklere sahip; -Binanın genel temizlik işleriyle ilgilenecek, -Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, -Dış görünümüne dikkat eden, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

  Aranan Nitelikler 30 - 50 yaş aralığında, En az ilkokul veya lise mezunu, Ümraniye, Sultanbeyli, Çekmeköy, Ataşehir, Üsküdar ve çevresinde ikamet eden, Ekip çalışmasına uygun, İletişim yeteneği güçlü, Askerlik engeli olmayan , Sigara Kullanmayan, Bay

 • Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Temizlik ve Servis Elemanı Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bahçeşehir Satış Ofisinde görevlendirilemek üzere "Temizlik ve Servis Elemanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, Hizmet sektöründe görev almış, Titiz ve temizlik konusunda kendine güvenen, Daha önce benzer pozisyonlarda görev almış, Hijyene önem veren, Kişisel görünümü ve bakımına önem veren, Dikkatli titiz ve temiz, Temizlik malzemelerinin kullanımı ve etkileri konusunda bilgili, İstanbul Avrupa Yakası'ndaki projelerimiz için Bahçeşehir civarında ikamet eden.

 • Escada

  Temizlik ve Servis Elemanı Escada

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ESCADA Etiler Mağazamızda görev alacak; müşterilere VIP catering servisi yapacak, mağazanın temizlik ve vale işleri ile de ilgilenecek "Temizlik ve Servis Elemanı” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Titiz, temiz ve güler yüzlü, Dinamik, Prezentabl, Kendine güvenen ve diksiyonu düzgün, Ekip çalışmasına uyumlu, Insan ilişkilerinde başarılı, Tercihen mağazacılık sektöründe çalışmış, Askerliğini tamamlamış, Ehliyet sahibi, 25-35 yaş aralığında BAY, Servis ve temizlik görevlisi aranmaktadır.

 • Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.

  Temizlik Görevlisi Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Tercihen daha önce benzer bir pozisyonda görev almış, Temizlik makinalarını kullanabilen, Herhangi bir sağlık sorunu olmayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.

  Temizlik Görevlisi Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Tercihen daha önce benzer bir pozisyonda görev almış, Herhangi bir sağlık sorunu olmayan, Gece ve gündüz vardiyasında sabit çalışabilecek, 22-45 yaş aralığında, Tercihen Avrupa yakasi Kağıthane, Sarıyer, Sisli, Alibeyköy bölgesinde ikamet eden, Bay-Bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.

  Temizlik Görevlisi Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler - En az ilköğretim mezunu, - Daha önce benzer bir pozisyonda görev almış, - Güler yüzlü, dış görünümüne özen gösteren, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, - 25-45 yaş aralığında, - Bay / bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Medical Park Hastaneler Grubu

  Makina/Cilacı Medical Park Hastaneler Grubu

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Medical Park Hastaneler Grubu Fatih Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; · Hastane temizliği ve hijyenine yönelik en az 2 yıl tecrübe sahibi, · Temizlik malzeme ekipman ve makinalarını tanıyan, · Yıkama ve cila işlerini yapabilecek, · Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, · Ekip çalışmasına yatkın, · Minimum ilköğretim mezunu, · Askerlik hizmetini tamamlamış · 40 yaşını aşmamış,

  Aranan Nitelikler Makineci ve cilacı temizlik personelleri aramaktayız.

 • Medical Park Hastaneler Grubu

  Temizlik Ekip Şefi Medical Park Hastaneler Grubu

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Medical Park Hastaneler Grubu Fatih Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; · Yüksek Okul veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · Alanında en az 3 yıl deneyime sahip, · Sorumluluğundaki ekibi yönetebilecek yetkinliklere sahip, · İletişim ve insan ilişkilerinde başarılı, · Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, · Ofis programlarına hakim, · Görevinde titiz ve hastane temizlik ve hijyenine operasyonel anlamda hakim, · 40 yaşını aşmamış, askerlik ile ilişiği kalmamış,

  Aranan Nitelikler Temizlik ekip şef ve yöneticiler aramaktayız

 • Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Temizlik Elemanı-İstanbul Kiler Alışveriş Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması *Kazançlı Alışverişin Adresi* Kiler Perakende Grubu olarak büyüyen ve gelişen organizasyonumuzda İstanbul'da bulunan lojistik merkezimiz ve mağazalarımız için aşağıdaki niteliklere uygun Temizlik Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, Ekip çalışmasına uyumlu, Hijyen konusuna önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).

 • Demsa Group

  Depo ve Temizlik Görevlisi ( Engelli Personel) Demsa Group

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler *Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı, *Temizlik ve depo konusunda tecrübesi olan, *Ekip çalışmasına yatkın, dinamik (ayakta çalışmaya yatkın). Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında;engellerini net olarak ifade etmelerini rica ederiz.

 • İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları

  Temizlik Elemanı İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İngiliz Kültür Fıne Arts and Drama Anaokulu İstanbul Ataşehir Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; TEMİZLİK ELEMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Binanın genel temizlik işleriyle ilgilenecek, - Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek - Tercihen Anadolu Yakasında oturanlar,

 • Amerikan Kültür Anaokulları

  Temizlik Görevlisi Amerikan Kültür Anaokulları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Anaokulları İstanbul Ataşehir Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere TEMİZLİK ELEMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Binanın genel temizlik işleriyle ilgilenecek, - Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,

 • İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları

  Temizlik ve Mutfak Görevlisi İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İngiliz Kültür Dil Okulları İstanbul Tuzla Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; TEMİZLİK VE MUTFAK ELEMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu olan, - Binanın genel temizlik işleriyle ilgilenecek, - Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, - Misafirlere çay ve içecek servisi yapacak,

 • İngiliz Kültür Anaokulları

  Temizlik Görevlisi İngiliz Kültür Anaokulları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İngiliz Kültür Kids Aloud Anaokulları İstanbul Kadıköy Koşuyolu Temsilciliğimiz tarafından görevlendirilmek üzere; TEMİZLİK GÖREVLİSİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Binanın genel temizlik işleriyle ilgilenecek, - Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,

 • İngiliz Kültür Etüt Merkezleri

  Temizlik Elemanı İngiliz Kültür Etüt Merkezleri

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 7-14 Yaş İngiliz Kültür Etüt Merkezi Ataşehir Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; BAYAN TEMİZLİK PERSONELİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Binanın genel temizlik işleriyle ilgilenecek, - Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek - Tercihen Anadolu Yakasında oturanlar,

 • Amerikan Kültür Dil Okulları

  Temizlik Görevlisi Amerikan Kültür Dil Okulları

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları İstanbul Avcılar Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; TEMİZLİK ELEMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Binanın genel temizlik işleriyle ilgilenecek, - Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,

 • Amerikan Kültür Dil Okulları

  Temizlik Görevlisi Amerikan Kültür Dil Okulları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Kavacık Temsilciliğinde Görevlendirilmek Üzere, bayan TEMİZLİK GÖREVLİSİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Binanın genel temizlik işleriyle ilgilenecek, - Çay-kahve servisini yapacak, - Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan ve görünümüne özen gösteren

 • Amerikan Kültür Dil Okulları

  Temizlik Görevlisi Amerikan Kültür Dil Okulları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları İstanbul Üsküdar Temsilciliğinde Görevlendirilmek Üzere,TEMİZLİK GÖREVLİSİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Binanın genel temizlik işleriyle ilgilenecek, - Çay-kahve servisini yapacak, - Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,

 • Amerikan Kültür Dil Okulları

  Temizlik Görevlisi Amerikan Kültür Dil Okulları

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları İstanbul Aksaray Temsilciliğinde Görevlendirilmek Üzere, bay TEMİZLİK GÖREVLİSİ alınacaktır. ·

  Aranan Nitelikler · Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek · Sektörde çalışma ve uzun yıllar kalıcı olmak isteyen · Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden · Deneyimli · Diksiyonu düzgün · Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever · Tercihen Fatih ve cevresinde ikamet eden BAY personel alınacaktır . MAAŞ + YOL + YEMEK + SSK

 • Kahve Dünyası

  Mutfak Personeli - İstanbul Forum AVM Kahve Dünyası

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye genelinde 100'ü aşkın satış noktamızın İSTANBUL FORUM AVM'de bulunan mağazasının dinamik ekibine katılarak eşsiz lezzette ürünlerimizin sunuma hazırlığından ve mağaza mutfağının temizlik ve düzeninden sorumlu olacak MUTFAK PERSONELİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise mezunu Daha önce benzer konuda deneyimli İşinde titiz,pratik hijyen konusunda duyarlı Esnek çalışma saatlerine uyumlu Tercihen bayan

 • Dumankaya Pusula

  Temizlik ve Servis Elemanı Dumankaya Pusula

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Grubumuz bünyesinde inşa edilen toplu konut projelerindeki konutlara servis hizmetleri ile, bina ve ortak alan temizlikleri konusunda görevlendirilecek "Temizlik ve Servis Elemanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, Hizmet sektöründe görev almış, Titiz ve temizlik konusunda kendine güvenen, Daha önce benzer pozisyonlarda görev almış, Hijyene önem veren, Kişisel görünümü ve bakımına önem veren, Dikkatli titiz ve temiz, Temizlik malzemelerinin kullanımı ve etkileri konusunda bilgili, İstanbul Anadolu Yakası'ndaki projelerimiz için Aydınlı, İçmeler, Pendik, Tuzla, Kurtköy civarında ikamet eden, İstanbul Avrupa Yakası'ndaki projelerimiz için Halkalı,Esenyurt, Bahçeşehir, Bağcılar, İkitelli, civarında ikamet eden

 • Titanic Bakırköy

  Meydan Görevlisi Titanic Bakırköy

  İstanbul Avrupa

  26 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Titanic Port Otel Bakırköy'de çalışacak olan 'Meydan Görevlisi' aramaktayız. Bedenen çalışmasında sakıncası olmayan, 40 yaşını aşmamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,

  Aranan Nitelikler

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Temizlik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misiniz?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?