İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Temizlik İş İlanları

Hepsini Temizle
İstanbul Anadolu
İstanbul Avrupa
Temizlik
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Sefam Turizm Catering

  Temizlik Personeli Sefam Turizm Catering

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde Özel okul 'da sigortalı olarak temizlik işlerinde çalışacak, İstanbul Anadolu yakası Üsküdar ve civarında ikamet eden bay, bayan Temizlik Elemanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 18 - 35 yaş aralığında, Tercihen deneyimli, Kişisel bakımına özen gösteren, Anadolu yakası Üsküdar ve civarında ikamet eden, Bay + Bayan, Temizlik elemanları alınacaktır.

 • Artek Mühendislik Çevre Ölçüm ve Dan. Hiz.Tic.A.Ş.

  Temizlik Personeli Artek Mühendislik Çevre Ölçüm ve Dan. Hiz.Tic.A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ofisimizde görevlendirilmek üzere, Ofisin genel temizlik ve düzeninden sorumlu olacak, Sarf malzemelerin temin ve tedariğinden sorumlu olacak, Bayan'Temizlik Personeli' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 20-30 yaş aralığında, Öncesinde Kurumsal bir firmada iş tecrübesi bulunan, Ümraniye bölgesine ulaşım sorunu olmayan, Bayan,

 • Dumankaya Otomotiv

  Temizlik ve Servis Elemanı Dumankaya Otomotiv

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Toyota Plaza Dumankaya Pendik 'de görevlendirilmek üzere ''Temizlik ve Servis Elemanı'' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, Hizmet sektöründe tecrübeli, Titiz ve temizlik konusunda kendine güvenen, Kişisel görünüm ve bakımına önem veren, Temizlik malzemelerinin kullanımı ve etkileri konusunda bilgili, İstanbul AnadoluYakası'nda (Pendik, Tuzla, Kurtköy civarında) ikamet eden.

 • Faruk Güllüoğlu

  Tepsi Temizlik Personeli - Merter Fabrika Faruk Güllüoğlu

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1871’den beri devam eden geleneği, çağın bilgi ve teknolojisi ile birleştirerek 1993’den beri geleceğe taşıyan Faruk Güllüoğlu önce İstanbul’da kalıcı bir marka inşa etmek, daha sonra ise tüm dünyanın bildiği bir isim olmak için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Faruk Güllüoğlu mağazaları hem geleneksel hem yeni konseptte açılacak yeni mağazalar ile tüm tatlı dostlarına kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Faruk Güllüoğlu Grubunun büyüyen ve gelişen organizasyonunda Merter Üretim Tesislerimizde çalıştırılmak üzere tepsi temizlik ekip üyesi arıyoruz. * Üretimden çıkan tepsilerin kenarlarındaki şerbetleri temizleyerek sevkiyata hazır hale getirmek.

  Aranan Nitelikler * En az ilkokul mezunu, * İşinde titiz, pratik ve hijyen konusunda duyarlı, * Kişisel bakım ve hijyenine dikkat eden, * Güler yüzlü, dinamik ve ekip çalışmasına uyum sağlayacak, * İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Merter'e ulaşım sorunu olmayan), * Esnek çalışma saatlerine uyumlu, * Bay/Bayan Adayların başvurularını bekliyoruz

 • Dd Değişim Dinamikleri

  Ofis Elemanı Dd Değişim Dinamikleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 21 yıldır Genel Yönetim Danışmanlığı, Sistem Kurma ve Geliştirme, İnsan Kaynakları ve Eğitim Danışmanlığı alanlarında faaliyet gösteren kurumumuz bünyesinde görevlendirilmek üzere; Ofisin tüm temizlik, servis vb. hizmetlerini yürütecek, Ofis dışı işlerde (kargo, banka, basılı evrak vb. işlemler) tüm ekibe destek verecek, Ofis içi yazılı evrak ve telefon trafiğini yönlendirecek, Misafir karşılama ve ağırlama hizmetlerini gerçekleştirecek

  Aranan Nitelikler Asgari lise mezunu, Diksiyonu ve iletişimi düzgün, Dikkatli, detaylara önem veren, Sabırlı ve güleryüzlü, MS Word, MS Excel programlarını kullanabilen, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen Şişli ilçesi ve civarında ikamet eden, Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bayan veya askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

 • Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Depo Temizlik Elemanı Kiler Alışveriş Hizmetleri

  İstanbul Avrupa, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması *Kazançlı Alışverişin Adresi* Kiler Perakende Grubu olarak büyüyen ve gelişen organizasyonumuzda Haramidere Lojistik Merkezimiz için aşağıdaki niteliklere uygun Depo Temizlik Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Güler yüzlü ve insan ilişkileri kuvvetli, Genel temizlik hizmetlerinde deneyimli, Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe önem gösteren, Soğuk ortamda çalışabilecek.

 • Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi Aş

  Tesis Yönetim Hizmetleri Yöneticisi Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi Aş

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Entegre Hizmet Yönetiminin Dünya ve Türkiye Lideri SODEXO; Tesis yönetimi,teknik hizmetler konusunda müşteri ilişkileri, maliyet, raporlama, organizasyon yönetimi görevlerinin eksiksiz yerine getirilmesini sağlayacak takım arkadaşı aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Tesis yönetim hizmetleri konusunda en az 5 yıl tecrübeli, İletişim ve insan ilişkilerinde başarılı, Müşteri memnuniyetini kendine ilke olarak benimsemiş, Bütçe yönetimi ve karlılık konusunda bilgi sahibi, Sorumluluğundaki ekibi yönetebilecek yetkinliklere sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 30-45 yaş arası, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adayların askerliğini yapmış olmaları gerekmektedir

 • Erkay Gayrimenkul

  Servis Temizlik Görevlisi Erkay Gayrimenkul

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çekmeköy ofisimizde görevlendirilmek üzere Çay-Kahve servisi ile bütün ofisin temizlik işlerini yapacak "Bayan" elaman aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Kurumsal bir firmada benzer pozisyonunda görev almış, Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, Çalışkan, Tertip ve düzen sahibi, Servis kalitesine önem veren, Sorumluluk sahibi, Dış görünümü ve diksiyonu düzgün, Güler yüzlü, Tercihen Çekmeköyde ikamet eden, Bayan,

 • Acıbadem Sağlık Grubu

  Destek Hizmetleri Uzmanı Acıbadem Sağlık Grubu

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması * Temizlik Departmanı'ndaki tedarik sürecinin sipariş, fatura girişi, sistem takiplerini yapacak * Hastane yöneticileri ve merkez arasındaki her türlü operasyonel konuyu takip edecek.

  Aranan Nitelikler * Tercihen Temizlik Hizmetleri sektör deneyimli, * En az yüksek okul mezunu, * MS Office programlarını iyi derece kullanabilen (Excel,Word, Powerpoint vb.) * İletişim ve organizasyon yetkinlikleri gelişmiş * Sistemli, düzenli çalışmayı prensip edinmiş, takipçilik yönü kuvvetli * 30 yaşını aşmamış ve (erkek adaylar için) askerlik görevini tamamlamış * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden. " Destek Hizmetleri Uzmanı" aranmaktadır.

 • Sefam Turizm Catering

  Temizlik Personeli Sefam Turizm Catering

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde sigortalı olarak temizlik işlerinde çalışacak, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden bay, bayan Temizlik Elemanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 18 - 35 yaş aralığında, Tercihen deneyimli, Kişisel bakımına özen gösteren, Anadolu yakasında ikamet eden, Bay + Bayan, Temizlik elemanları alınacaktır.

 • Triada Residence

  Housekeeping (Kat Hizmetleri Görevlisi) Triada Residence

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması HIŞIM GRUP bünyesinde yer alan NORDSTERN GALATA HOTEL" VE ''TRİADA RESİDENCE'' otellerimiz için " KAT HİZMETLERİ GÖREVLİSİ" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *En az 1 yıl housekeeping (kat temizliği) tecrübesi olan. *40 yaşını aşmamış. *Dış görünüşüne özen gösteren. *Titiz ve sorumluluk sahibi *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. *İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden. *Bay/Bayan.

 • Bilkon Grup

  Çay Servis ve Temizlik Elemanı Bilkon Grup

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Daha önce ofis ortamında çalışmış, Temizlik kurallarını bilen, görevini zamanında yerine getiren, Titiz ve hijyen kurallarına uyan, Servis sunum yeteneği olan, pratik ve aktif, Güler yüzlü, kişisel temizliğine ve görünüşüne özen gösteren, Çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, sorumluluk sahibi, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, 30 - 40 yaşlarında,

  Aranan Nitelikler

 • Enplus

  Temizlik Destek Görevlisi Enplus

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Enkay Group Ümraniye Genel Müdürlüğümüzde görev yapacak, aşağıdaki niteliklere sahip; -Binanın genel temizlik işleriyle ilgilenecek, -Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, -Dış görünümüne dikkat eden, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

  Aranan Nitelikler 30 - 50 yaş aralığında, En az ilkokul veya lise mezunu, Ümraniye, Sultanbeyli, Çekmeköy, Ataşehir, Üsküdar ve çevresinde ikamet eden, Ekip çalışmasına uygun, İletişim yeteneği güçlü, Askerlik engeli olmayan , Sigara Kullanmayan, Bay

 • Enplus

  Çay Servis ve Temizlik Personeli Enplus

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bağdat Caddesi'nde bulunan Miele Center Mağazamızda görevlendirilmek üzere; Mağaza genel düzen ve temizlik ve çay servisinden sorumlu olup, Gelen müşterileri karşılayarak ilgili yetkililere yönlendirecek Mağaza Destek elemanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 25 - 35 yaş aralığında, Lise mezunu, Suadiye,Bostancı,Erenköy semtlerine yakın ikamet eden, Ekip çalışmasına uygun, İletişim yeteneği güçlü, İlgili pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Sigara kullanmayan, Bayan ekip arkadaşı arıyoruz.

 • Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Temizlik ve Servis Elemanı Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bahçeşehir Satış Ofisinde görevlendirilemek üzere "Temizlik ve Servis Elemanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, Hizmet sektöründe görev almış, Titiz ve temizlik konusunda kendine güvenen, Daha önce benzer pozisyonlarda görev almış, Hijyene önem veren, Kişisel görünümü ve bakımına önem veren, Dikkatli titiz ve temiz, Temizlik malzemelerinin kullanımı ve etkileri konusunda bilgili, İstanbul Avrupa Yakası'ndaki projelerimiz için Bahçeşehir civarında ikamet eden.

 • Acr Platform

  Temzlik Görevlisi Acr Platform

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizde tüm temizlik işlerinden sorumlu olacak Temizlik Personeli aramaktayız.

  Aranan Nitelikler * En az 2 yıl tecrübe sahibi * Genel temizlikten sorumlu olacak * Hijyen kurallarına dikkat eden * Temizliğe ve titizliğe özen gösteren * Dinamik ve takım çalışması yapabilen * Kişisel bakımına özen gösteren * Temizlik ekipmanlarının kullanımında tecrübeli * Askerlik görevini tamamlamış * Bay

 • Renata Suıtes Boutique Hotel

  Temizlik Görevlisi Renata Suıtes Boutique Hotel

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler OSMANBEY ŞİŞLİDE YENİ AÇILACAK OTELİMİZ İÇİN ; 40 YAŞINI AŞMAMIŞ DİKSİYONU DÜZGÜN TEMİZLİK KONUSUNDA TECRÜBELİ TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

 • Altyazar Alt Yazı ve Çeviri

  Ofis Temizlik Elemanı Altyazar Alt Yazı ve Çeviri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mayıs 2008 tarihinden bu yana televizyon, sinema ve DVD için alt yazı ve dublaj çevirisi alanında hizmet vererek sektöründe isim yapan firmamızda, genel düzen, temizlik ve servisten sorumlu olmak üzere bizimle çalışmak isteyecek arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu olan, 25-35 yaşları arasında, Bayan, 09:00 - 18:00 saatleri arasında mesai yapacak, Dikilitaş bölgesine ulaşım sorunu olmayan, Güler yüzlü, dinamik ve ofis ortamına uyum sağlayacak, İş yerini sahiplenip kendi ortamı gibi görecek, Çalışkan, istekli, dikkatli, Titiz, pratik ve hijyen konusunda duyarlı, Kişisel bakım ve görünüşüne özen gösteren, Yükseklik korkusu veya herhangi bir sağlık sorunu olmayan, Evcil hayvan korkusu olmayan, severek günlük bakımını yapabilecek adaylar arıyoruz. Çalışma Sürecinde Beklediklerimiz: Her zaman erişilebilir olmak, Gerektiğinde esneklik gösterebilecek çalışma saatlerine ayak uydurabilmek, Geri bildirimlerimizi dikkate alarak kendini geliştirmek. Çalışma alanına dair tecrübeniz varsa öz geçmişinizde detaylı şekilde belirtmeniz rica olunur.

 • Panayır Gıda

  Temizlik Görevlisi Panayır Gıda

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Temizlik hizmetlerinde tecrübeli, 25-40 yaş aralığında, Dış görünüşüne ve temizliğine özen gösteren, Hijyen ve temizlik bilgisine sahip, Titiz ve disiplinli çalışan, Vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında Ataşehir’e ulaşım sorunu olmayan, Bay ekip arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

 • Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  Kat Görevlisi Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... İSTANBUL GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere KAT GÖREVLİSİ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi mezunu, Titiz, ayrıntılara önem veren, Otel Kat Hizmetlerinde en az 1 yıl Kat Görevlisi olarak çalışmış, Hijyen kurallarına önem veren ve kişisel bakımına özen gösteren, Takım oyununu benimsemiş, Diksiyonu ve prezentasyonu düzgün, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

/
6
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan