İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Temizlik İş İlanları

Hepsini Temizle
İstanbul Anadolu
İstanbul Avrupa
Temizlik
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Fresenius Medical Care

  Yardımcı Personel Fresenius Medical Care

  İstanbul Anadolu

  2 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Fresenius Medical Care, İstanbul / Ümraniye Kliniği bünyesinde, kliniğin günlük temizlik ve düzenini sağlamaktan sorumlu yardımcı personel arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler -Hijyen planına göre seans salonlarının temizliği ve hazırlıkların yapılması -Diyaliz Merkezi’nin temizlik ve düzeninin sağlanması -Hastaların merkez içinde taşınması ve merkez dışında taşınmasına yardımcı olunması -Seans esnasında hastaların ihtiyaçlarına yardımcı olunması -Depo ve seans salonları arasında malzeme taşınması -Tüm atıkların uygun şekilde toplanarak, gerekli yerlere taşınması -Hasta ve personel yemek/ikramlarının hazırlanması ve sunulması -Gerektiği hallerde seans sırasında hemşirelere destek verilmesi

 • Yenigün Temizlik ve Servis Hizmetleri

  Camcı -Batı Ataşehir Yenigün Temizlik ve Servis Hizmetleri

  İstanbul Anadolu

  2 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması batı ataşehir iş merkezi projemizde görevlendirmek üzere camcı alımımız bulunmaktadır. ücret : maaş+yol+yemek+agi

  Aranan Nitelikler

 • Yenigün Temizlik ve Servis Hizmetleri

  Part Time Temizlik Personelleri Yenigün Temizlik ve Servis Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  2 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul un muhtelif semtlerinde mağaza projelerimizde sabahları part tıme 2 saat çalışacak dinamik deneyimli temizlik personelleri alımımız olacaktır.400 tl maaş+agi

  Aranan Nitelikler

 • Enplus

  Çay Servis ve Temizlik Personeli Enplus

  İstanbul Anadolu

  2 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bağdat Caddesi'nde bulunan Miele Center Mağazamızda görevlendirilmek üzere; Mağaza genel düzen ve temizlik ve çay servisinden sorumlu olup, Gelen müşterileri karşılayarak ilgili yetkililere yönlendirecek Mağaza Destek elemanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 25 - 35 yaş aralığında, Lise mezunu, Suadiye,Bostancı,Erenköy semtlerine yakın ikamet eden, Ekip çalışmasına uygun, İletişim yeteneği güçlü, İlgili pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Sigara kullanmayan, Bayan ekip arkadaşı arıyoruz.

 • Yenigün Temizlik ve Servis Hizmetleri

  Part Time Temizlik Personeli - Yenigün Temizlik ve Servis Hizmetleri

  İstanbul Anadolu

  2 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kadıköy altıyol da bulunan mağaza projemiz de görevlendirilmek üzere günde 2 saat(sabah 09:00-11:00 arası) çalışacak temizlik personeli alımımız olacaktır.500 TL maaş haftada 1 gün izin.

  Aranan Nitelikler

 • Avivasa
 • İmza

  Temizlik Elemanı - İstanbul İmza

  İstanbul Avrupa

  2 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Erkek klasik giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamızın İstanbul Osmanbey Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere İÇ HİZMET(Temizlik) ELEMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Ofis temizliği yapabilecek, Daha önce benzer görevde çalışmış, Çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,sorumluluk sahibi, Kişisel temizlik ve hijyen kurallarına önem veren, Titiz ve düzenli 25-40 yaşlarında, Dış görünüşüne özen gösteren,güleryüzlü ve çalışkan, Tercihen Avrupa Yakasında ikamet eden, Bayan

 • Dumankaya İnşaat San.tic. A.ş.

  Temizlik ve Servis Elemanı Dumankaya İnşaat San.tic. A.ş.

  İstanbul Avrupa

  2 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bahçeşehir Satış Ofisinde görevlendirilemek üzere "Temizlik ve Servis Elemanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, Hizmet sektöründe görev almış, Titiz ve temizlik konusunda kendine güvenen, Daha önce benzer pozisyonlarda görev almış, Hijyene önem veren, Kişisel görünümü ve bakımına önem veren, Dikkatli titiz ve temiz, Temizlik malzemelerinin kullanımı ve etkileri konusunda bilgili, İstanbul Avrupa Yakası'ndaki projelerimiz için Bahçeşehir civarında ikamet eden.

 • Klüh Servis Yönetimi

  Temizlik Personeli Klüh Servis Yönetimi

  İstanbul Avrupa

  2 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Projelerimizde çalıştırılmak üzere tecrübeli bay temizlik personelleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Avcılar,Esenyurt ve Kıraç civarında ikamet eden, 22-40 yaşları arasında, Askerliğini yapmış,

 • Kervan Tekstil San. ve Dış Tic. A.ş.

  Temizlik Görevlisi Kervan Tekstil San. ve Dış Tic. A.ş.

  İstanbul Anadolu

  2 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Temizlik Görevlisi – Üsküdar / İstanbul Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat ve üretim, konularında faaliyet gösteren firmamızın, Üsküdar Cadde mağazası için Bayan, "Temizlik Görevlisi" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Temizlik hizmetlerinde en az 1 yıl tecrübeli, Dış görünüşüne ve temizliğine özen gösteren, Hijyen ve temizlik bilgisine sahip, Titiz ve disiplinli çalışan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bayan Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Yenigün Temizlik ve Servis Hizmetleri

  Temizlik Personelleri - Ataşehir Yenigün Temizlik ve Servis Hizmetleri

  İstanbul Anadolu

  2 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması batı ataşehirde bulunan site projemiz de görevlendirilmek üzere full tıme çalışacak bay/bayan temizlik personelleri alınacaktır. maaş+yol+yemek+ssk+agi

  Aranan Nitelikler İstanbul anadolu yakasında ikamet eden , ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, güleryüzlü, diksiyonu düzgün, kişisel bakımına ve dış görünüşüne özen gösteren, tercihen temizlik konusunda deneyimli personeller aranmaktadır.

 • Yenigün Temizlik ve Servis Hizmetleri

  Gece Temizlik Personelleri Yenigün Temizlik ve Servis Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  2 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Güneşli bölgesinde hizmet verdiğimiz genel müdürlük projemiz de görevlendirilmek üzere akşam işinde çalışacak temizlik tecrübeli 45 yaşını aşmamış Ulaşım sorunu yaşamayacak bay/bayan full tıme çalışacak temizlik personelleri alınacaktır. maaş+yemek+yol+agi:+ssk çalışma saatleri 17:00 - 24:00 pazar günü 09:00 - 17:00 cumartesi hafta tatili

  Aranan Nitelikler Genel temizlik kavramları konularında tecrübeli , disiplinli, işinde titiz ve özverili, İstanbul güneşli civarında ikamet eden, ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, güleryüzlü, diksiyonu düzgün, kişisel bakımına ve dış görünüşüne özen gösteren, tercihen temizlik şirketlerinde çalışmış personeller aranmaktadır.

 • Nazik Brode

  Temizlik ve Aşcı Personeli Nazik Brode

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  2 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Eminönü Sultanhamam'da bulunan ev tekstili ürünleri perakende mağazamızda personel için öğle yemeğini hazırlayacak, temizlik işlerine bakacak eleman aranmaktadır. Mağazamız Mart sonu hizmete girecek ve haftanın 6 günü çalışılacaktır.

  Aranan Nitelikler Hergün öğle yemeğinin hazırlanması, Temizlik işleri Çay ve kahve servisi yapılacaktır

 • Aksu Çarşı

  Temizlik Görevlisi Aksu Çarşı

  İstanbul Avrupa

  2 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazacılık Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamızın, İstanbul ilçelerinde bulunan mağazalarımız için "Temizlik Görevlisi” arıyoruz. Temizlik hizmetlerinde en az 1 yıl tecrübeli, Dış görünüşüne ve temizliğine özen gösteren, Hijyen ve temizlik bilgisine sahip, Titiz ve disiplinli çalışan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bayan Adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Telsa Grup

  Temizlik Sorumlusu Telsa Grup

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  2 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe öncü firmalarından olan Telsa GRUP Çağrı Merkezi sektöründe gerek satış, gerek saha organizasyonları, gerekse operasyonel anlamda alternatif çözümler üreten ve ürettiği çözümleri mevcut şube yapılanmasıyla da hayata geçirerek uygulayabilen lider bir firmadır. Mutfak ve temizlik işlerine hakim personel ihtiyacımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Tercihen Temizlik konusunda deneyimli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Kişisel Temizlik ve Bakımına özen gösteren, Ofis içerisinde, sorumluluğunda olan görevleri eksiksiz bir şekilde yürütebilecek, 08.30 - 17.00 çalışma saatine uyum sağlayabilecek, Mecidiyeköy'deki ofisimize ulaşım sorunu olmayan, 25 - 40 yaş arası BAYAN temizlik personeli alınacaktır.

 • Renata Suıtes Boutique Hotel

  Temizlik Görevlisi Renata Suıtes Boutique Hotel

  İstanbul Avrupa

  2 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler OSMANBEY ŞİŞLİDE YENİ AÇILACAK OTELİMİZ İÇİN ; 40 YAŞINI AŞMAMIŞ DİKSİYONU DÜZGÜN TEMİZLİK KONUSUNDA TECRÜBELİ TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

 • Panayır Gıda

  Temizlik Görevlisi Panayır Gıda

  İstanbul Anadolu

  2 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Temizlik hizmetlerinde tecrübeli, 25-40 yaş aralığında, Dış görünüşüne ve temizliğine özen gösteren, Hijyen ve temizlik bilgisine sahip, Titiz ve disiplinli çalışan, Vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında Ataşehir’e ulaşım sorunu olmayan, Bay ekip arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

 • Artek Mühendislik Çevre Ölçüm ve Dan. Hiz.tic.a.ş.

  Ofis Temizlik Personeli Artek Mühendislik Çevre Ölçüm ve Dan. Hiz.tic.a.ş.

  İstanbul Anadolu

  2 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ofisimizde görevlendirilmek üzere, Ofisin genel temizlik ve düzeninden sorumlu olacak, Sarf malzemelerin temin ve tedariğinden sorumlu olacak, Bayan'Temizlik Personeli' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 20-30 yaş aralığında, Öncesinde Kurumsal bir firmada iş tecrübesi bulunan, Ümraniye bölgesine ulaşım sorunu olmayan, Bayan,

 • Asmar Holding

  Servis ve Temizlik Görevlisi Asmar Holding

  İstanbul Avrupa

  2 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Giyimkent Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere Çay-Kahve ve Yemek servisi ile bütün ofisin temizlik işlerini yapacak "Bayan" elaman aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Kurumsal bir firmada benzer pozisyonunda görev almış, Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, Çalışkan, Tertip ve düzen sahibi, Servis kalitesine önem veren, Sorumluluk sahibi, Dış görünümü ve diksiyonu düzgün, Güler yüzlü, Tercihen Giyimkent ve çevresinde ikamet eden, Bayan,

 • Escada

  Temizlik ve Servis Elemanı Escada

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  2 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ESCADA Etiler Mağazamızda görev alacak; müşterilere VIP catering servisi yapacak, mağazanın temizlik ve vale işleri ile de ilgilenecek "Temizlik ve Servis Elemanı” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Titiz, temiz ve güler yüzlü, Dinamik, Prezentabl, Kendine güvenen ve diksiyonu düzgün, Ekip çalışmasına uyumlu, Insan ilişkilerinde başarılı, Tercihen mağazacılık sektöründe çalışmış, Askerliğini tamamlamış, Ehliyet sahibi, 25-35 yaş aralığında BAY, Servis ve temizlik görevlisi aranmaktadır.

 • Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.ş.

  Temizlik Görevlisi Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.ş.

  İstanbul Avrupa

  2 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Tercihen daha önce benzer bir pozisyonda görev almış, Temizlik makinalarını kullanabilen, Herhangi bir sağlık sorunu olmayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.

/
6
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan