İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Temizlik İş İlanları

Hepsini Temizle
İstanbul Anadolu
İstanbul Avrupa
Temizlik
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Temizlik ve Servis Görevlisi
  Evidea.Com
  İstanbul Anadolu 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Ofisin tüm genel temizlik ve çay, kahve ve servis işlerinden sorumlu olarak idari işler süreçlerine destek vermek

  Aranan Nitelikler E- Ticaret sektöründe genç ve dinamik ekibiyle hızla büyüyen firmamızın İdari İşler Departmanı'na aşağıdaki özellikleri taşıyan 'Temizlik Görevlisi' arıyoruz. -Çalışma isteği ve enerjisi yüksek -Daha önce benzer bir pozisyonda deneyimli -İşini sahiplenen, sorumluluk sahibi -İnsan ilişkileri kuvvetli -Anadolu yakasında ikamet eden -Erkek

 • Temizlik ve Servis Görevlisi
  Evidea.Com
  İstanbul Anadolu 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Ofisin tüm genel temizlik ve çay, kahve ve servis işlerinden sorumlu olarak idari işler süreçlerine destek vermek

  Aranan Nitelikler E- Ticaret sektöründe genç ve dinamik ekibiyle hızla büyüyen firmamızın İdari İşler Departmanı'na aşağıdaki özellikleri taşıyan engelli statüsünde çalışabilecek 'Temizlik Görevlisi' arıyoruz. -Çalışma isteği ve enerjisi yüksek -Daha önce benzer bir pozisyonda deneyimli -İşini sahiplenen, sorumluluk sahibi -İnsan ilişkileri kuvvetli -Anadolu yakasında ikamet eden -Erkek

 • Aşçı Yardımcısı
  Evidea.Com
  İstanbul Anadolu 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması E- Ticaret sektöründe genç ve dinamik ekibiyle hızla büyüyen firmamızın İdari İşler Departmanında görev alacak; Yiyeceklerin hazırlığı, pişirilmesi ve sunuma hazırlanmasında aşçımıza yardımcı olacak, Mutfağın ve tezgahın düzeninin ve temizliğini sağlayacak, En az ilköğretim mezunu Koşuyolu bölgesine ulaşım sorunu olmayan, Güler yüzlü, dinamik ve ekip çalışmasına uyum sağlayacak, Titiz, pratik ve hijyen konusunda duyarlı, Kişisel bakım ve hijyenine dikkat eden, "Aşçı Yardımcısı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Temizlik Görevlisi
  Renata Suıtes Boutique Hotel
  İstanbul Avrupa 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler ** OSMANBEY ŞİŞLİDE YENİ AÇILACAK OTELİMİZ İÇİN ; 40 YAŞINI AŞMAMIŞ, DİKSİYONU DÜZGÜN, TEMİZLİK KONUSUNDA TECRÜBELİ TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

 • Meydancı
  Renata Suıtes Boutique Hotel
  İstanbul Avrupa 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Osmanbey'de yeni açılacak otelimize; •35 yaşını aşmamış, •Hijyen ve sanitasyon konusunda bilgili, •Konuşma ve diksiyon bozukluğu olmayan, •Titiz ve kişisel bakımı iyi olan, •Cila ve ped makinelerini kullanabilen, •En az 2 yıl tecrübeli. takım arkadaşları arıyoruz.

 • Kat Hizmetleri Görevlisi
  Triada Residence
  İstanbul Avrupa 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması HIŞIM GRUP bünyesinde yer alan NORDSTERN GALATA HOTEL" VE ''TRİADA RESİDENCE'' otellerimiz için " KAT HİZMETLERİ GÖREVLİSİ" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *En az 1 yıl housekeeping (kat temizliği) tecrübesi olan. *Dış görünüşüne özen gösteren. *Titiz ve sorumluluk sahibi *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. *İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden. *Bay/Bayan.

 • İş Açıklaması İstanbul Taksim'de bulunan Butik Otelimizde görevlendirilmek üzere "STEWARD (BULAŞIKÇI)" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az 2 yıl benzer pozisyonda otel tecrübesi olan, Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, detaya önem veren, Vardiyalı çalışma konusunda engeli olmayan, Ulaşım sorunu bulunmayan, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, dinamik, Bay.

 • Kat Görevlisi
  Gönen Turizm İnşaat ve…
  İstanbul Avrupa 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... İSTANBUL GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere KAT GÖREVLİSİ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi mezunu, Titiz, ayrıntılara önem veren, Otel Kat Hizmetlerinde en az 1 yıl Kat Görevlisi olarak çalışmış, Hijyen kurallarına önem veren ve kişisel bakımına özen gösteren, Takım oyununu benimsemiş, Diksiyonu ve prezentasyonu düzgün, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • Çay Servis ve Temizlik Elemanı
  Enplus
  İstanbul Anadolu 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Enkay Group Ümraniye Genel Müdürlüğümüzde bulunan Showroom da görev alacak Çay Servis ve Temizlik Elemanı aramaktayız, Mağazamızın genel temizlik işleriyle ilgilenecek, Gün içerisinde çay & kahve servisinin yapacak, Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, Dış görünümüne dikkat eden,

  Aranan Nitelikler 30 - 50 yaş aralığında, En az ilkokul veya lise mezunu, Ümraniye, Sultanbeyli, Çekmeköy, Ataşehir, Üsküdar ve çevresinde ikamet eden, Ekip çalışmasına uygun, İletişim yeteneği güçlü, Sigara Kullanmayan,

 • Temizlik Görevlisi
  Bilişim Eğitim Merkezi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Bilişim eğitimleri alanında teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip ederek ülkemizin ihtiyaçları doğrultusunda yeni eğitim modelleri geliştiren kurumumuzun Kadıköy şubesinde görevlendirilmek üzere Temizlik görevlisi- aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az ilkokul mezunu, 20-45 yaş arası Bayan, Tecrübeli ve hızlı çalışabilen, Düzenli ve titiz olan, Planlı ve ekip çalışmasına yatkın, Anadolu Yakasında ikamet eden, Temizlik Görevlisi Bayan aramaktayız.

 • Temizlik Elemanı
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Genel temizlik konusunda tercübeli, Ekip çalışmasına uyumlu, Kendine ve işine özen gösteren, Hijyen ve temizlik bilgisine sahip, Titiz ve sorumluluk sahibi, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için), 40 yaşını aşmamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden,''Temizlik Görevlisi" takım arkadaşları aramaktayız.

 • Temizlik Personeli Üsküdar
  Sefam Turizm Catering
  İstanbul Anadolu 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde Özel okul 'da sigortalı olarak temizlik işlerinde çalışacak, İstanbul Anadolu yakası Üsküdar ve civarında ikamet eden bay, bayan Temizlik Elemanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 18 - 40 yaş aralığında, Tercihen deneyimli, Kişisel bakımına özen gösteren, Anadolu yakası Üsküdar ve civarında ikamet eden, Bay Temizlik elemanları alınacaktır.

 • İş Açıklaması Şirket merkezinde görev alarak, İstanbul Avrupa yakasında yer alan Alışverişmerkezi, ofis, kongre merkezi vb. temizlik hizmeti verdiğimiz projlerdeki yönetimin ve işleyişin sağlanması. Aylık bütçelerin yönetilmesi, müşteri görüşmelerinin yapılması, bağlı bulunan ekibin yönetilmesi ve denetlenmesi, bir üst yöneticiye raporlanması, eksik personelin tamamlanması, işe giriş çıkış, faturalandırma, tedarik süreçlerinin diğer birimler ile koordineli çalışılarak sürdürülmesi.

  Aranan Nitelikler *Üniversite mezunu, *Hizmet sektöründe en az 7 yıl deneyimli *Alışveriş merkezi, hastane, fabrika, otel gibi büyük ölçekli projelerin temizlik ekibinde görev almış veya yönetmiş *Hızlı ve etkili karar verebilme kabiliyetine sahip *Takım çalışmasına yatkın *İletişim ve İnsan ilişkilerinde başarılı *Koçluk ve liderlik becerileri olan *MS Office programlarını kullanabilen *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen *Hafta sonu çalışma engeli olmayan ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen *Erkek adaylar için askerliğini yapmış *40 yaşını aşmamış, *İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, *B sınıfı sürücü belgesine sahip adaylar aranmaktadır.

 • Bay - Bayan Temizlik Görevlisi
  Bağ Pastaneleri
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Anadolu yakasının en Kaliteli gıda zinciri olma yolunda ilerleyen BAĞ PASTANELERİ ’ zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi ve 250 çalışanı ile hizmet vermektedir. Şirketimizin Anadolu Yakasında bulunan Fabrika ve Mağazalarında görev yapacak aşağıdaki niteliklere sahip BAY - BAYAN TEMİZLİK GÖREVLİSİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Binanın genel temizlik işleriyle ilgilenecek, - Prezantabl - Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan - Görünümüne özen gösteren - Çalışkan, İnsan ilişkilerinde uyumlu - 40 Yaşını aşmamış - Benzer görevlerde deneyim sahibi - Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen - Esnek çalışma saatlerine uygun, vardiyalı çalışabilen - İş sorumluluğu olan, yaptığı işi ne için yaptığını bilen - Bay - Bayan TEMİZLİK GÖREVLİSİ aranmaktadır. - 1500 TL Maaş + SGK - Vardiya durumuna göre 2 öğün yemek

 • Temizlik Personeli
  Fuska AVM
  İstanbul Anadolu 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması İstanbul / Sultanbeyli İlçesinde bulunan Plato Alışveriş Merkezinde ( Uyum Temizlik firması bünyesinde ) görevlendirilmek üzere TEMİZLİK PERSONELLERİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Temizlik hizmetlerinde deneyimli, 35 yaşını aşmamış, Düzenli ve sistemli çalışan, Ekip çalışmasına yatgın, Baylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, Bay / Bayan adaylar aranmaktadır. İLETİŞİM : 0216 398 64 64 ( 3010 )

 • Temizlik Görevlisi
  Ece İş Çözümleri
  İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere "Temizlik Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Tercihen daha önce benzer bir pozisyonda görev almış, Herhangi bir sağlık sorunu olmayan, 40 yaşını aşmamış Bayan, Avrupa yakasından ikamet eden.

 • Temizlik Hizmetleri Şefi
  İhlas Holding
  İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Şirketin faaliyet göstermiş olduğu binada, temizlik hizmetlerinin belirlenen standartların üzerinde tutulması, Sorumlusu olduğu temizlik personelinin, iş planına uygun çalışmalarının sağlanması, Periyodik temizlik işlerinin plana uygun olarak yapılmasının sağlanması ve yapılan işin denetlenmesi, Kullanılan araç ve gereçlerin temizlik ve teknik açıdan kontrolü ve malzeme eksikliklerinin takibinin yapılması, Yöneticisi tarafından kendisine verilen tüm görevlerin yerine getirilmesi.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu mezunu, Benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli, Temizlik ve ekipman/araç kullanımı konusunda eğitim verebilecek ve sistem kurabilecek, 35 yaşını aşmamış, Hızlı ve etkili karar verebilme kabiliyetine sahip, İletişim ve İnsan ilişkilerinde başarılı, Organizasyon yeteneği gelişmiş, Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış BAY adaylar.

 • Temizlik Görevlisi
  Derya İnşaat
  İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması İş Açıklaması Şirketimizin II.Ulus 'taki ofisinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklerde Temizlik Görevlisi aranmaktadır, Temizlik kurallarını bilen, Düzenli ve sistemli çalışan, Titiz, hijyen kurallarına uyan, Güler yüzlü, kişisel bakımına ve dış görünüşüne özen gösteren, Servis sunum yeteneği olan, pratik ve aktif olan, Benzer görevde tecrübe edinmiş, 25-35 yaş arası Tercihen Bayan II.Ulus-Akmerkez -Levent-Etiler Civarı oturması tercihtir. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Ofisin bakım ve temizliğini yapabilecek, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bayan

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde bulunan Kolej'de temizlik işlerinde çalışacak, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden bay, bayan Temizlik Elemanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 18 - 40 yaş aralığında, Tercihen deneyimli, Kişisel bakımına özen gösteren, Avrupa yakasında ikamet eden, Bay + Bayan, Temizlik elemanları alınacaktır.

 • Temizlik Şefi
  Sefam Turizm Catering
  İstanbul Anadolu 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Semerkand Merkez binasında kat Hizmelerinde deneyimli sorumlu/şef alımı yapılacaktır.Tesis Yönetimi; temizlik, işletme yönetimi ve haşere kontrol hizmetleri sunan SUİT GRUP bünyesinde faaliyet gösteren İDEAL TEMİZLİK firması için Temizlik Şefi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Hizmet/temizlik sektöründe en az 2 yıl yöneticilik deneyimli, Özellikle cam, cila, halı ve kat temizliği konularına hakim, Takım çalışmasına yatkın, İletişim ve insan ilişkilerinde başarılı, MS Office programlarını kullanabilen Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Erkek adaylar değerlendirilecektir. İstanbul Sultanbeyli - Samandıra-Sancaktepe civarında ikamet eden,

 • Temizlik Personeli
  Sefam Turizm Catering
  İstanbul Anadolu 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması 7/24 FACILITY SERVICES - İDEAL TEMİZLİK firmasının prestijli bir projesinde (Semerkand Tv ) çalışmak üzere; Temizlik firmalarında benzer pozisyonda daha önce görev almış, Temizlik ekipmanları ve kimyasalları hakkında bilgi sahibi, Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, Dinamik, sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına yatkın, 45 yaşını aşmamış, İstanbul Anadolu Yakasındaa ikamet eden BAYTemizlik Görevlisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Genel temizlik hizmetlerinde deneyimli Tercihen sağlık-eğitim sektöründe tecrübeli Genel temizlik kurallarını bilen Düzenli ve sistemli çalışan İnsan ilişkilerinde başarılı Amirince verilen işleri yapabilecek, Tercihen Göztepe - Samandıra - Sancaktepe - Ümraniye - Pendik - Sultanbeyli - Kartal civarında ikamet eden, Bay personeller alınacaktır.

 • Temizlik Elemanı
  Kompedan
  İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Güneşli'de bulunan Genel Müdürlüğümüz için "Temizlik Elemanı" alınacaktır

  Aranan Nitelikler En az 2 yıl tecrübeli, çalıştığı yerdeki bütün temizlik işlerinden sorumlu, Tercihen temizlik sektöründe deneyimli, Güneşli, Bağcılar, Bahçelievler güzergahında ikamet eden, 24-35 yaş arası, Bayan Temizlik Personeli alınacaktır

 • İş Açıklaması ~~Medicalpark Hastaneler Grubuna bağlı " Özel Silivri Medicalpark Hastanesi" bünyesinde görevlendirilmek üzere; "'Otelcilik ve Destek Hizmetleri Müdürü" aramaktayız. İrtibat:İnsan Kaynakları Tel:0530 510 64 54

  Aranan Nitelikler •Üniversitelerin Yüksek Lisans/Lisans veya Ön Lisans bölümlerinden mezun, ( Turizm ve Otelcilik, İşletme, Sağlık Yönetimi, vb ) •Sağlık sektöründe veya Otelcilik Sektöründe minimum 5 yıl yöneticilik deneyimine sahip, •Destek hizmetleri ve Otelcilik konularına hâkim, •Ekip çalışmasına önem veren, •Analitik, sonuç odaklı ve disiplinli, •Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışmayı benimseyen, •Alanıyla ilgili güncel gelişmeleri takip eden, •İletişim becerileri yüksek, kişisel ve mesleki gelişime önem veren.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız Ağva'da ki Tree Tops Park Hotel için, -Ekip çalışmasına yatkın, öğrenmeye ve gelişime açık, sorumluluk alan ve sonuç odaklı çalışan, -Tempolu ve esnek saatlerde çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, -Otel içinde personel için ayrılmış bölümde konaklayabilecek, -Otel içindeki restaurantın temizlik,düzeni ve servisinden sorumlu olacak GARSON/KOMİ aranmaktadır. İŞTE SİZ İŞ-KUR'un denetiminde 02.07.2014 tarihli 676 no.lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.4904 sayılı İş Kanunu gereği iş arayanlardan her ne ad altında olursa olsun menfaat temin edilemez ve ücret alınamaz.

  Aranan Nitelikler -İletişime ve gelişime açık, -Takım çalışmasına yatkın, -Tercihen konusunda deneyimli, -Kariyer hayatını bu yönde planlayan, -En az Lise mezunu, -18-40 yaş aralığında, -Tercihen otel tecrübeli, -Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, vardiyalı çalışabilecek, -Hijyen kurallarını bilen, önem veren ve uygulayan, -Dış görünüme önem veren ve tertipli, -Askerlik görevini tamamlamış veya tecilli çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Çay- Temizlik Personeli
  Dilek Grup
  İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Şirketimizin çay- ofis temizlik işlerine bakacak personel aramaktayız. İşyeri Beylükdüzünde olup, yakın çevrelerden tercih edilecektir.

 • Temizlik Personeli
  Nts Yapı
  İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Dünyanın 1 numaralı tuvalet mağazası markası 2theloo artık Türkiye'de. Aqua Florya Alışveriş Merkezinde . 2theloo Avrupa'nın çeşitli şehirlerinde 200'ün üzeride noktada faaliyet gösteren marka dizaynı ve çalışma sistemi ile farklılık yaratmaktadır. Bu yolculukta bizimle beraber çalışacak temizlik personeli arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Özenle temizlik yapabilecek, Güler yüzlü, Kişisel temizlik ve hijyen kurallarına önem veren, Görünüşüne özen gösteren 18-35 yaş aralığında Tercihen Florya bölgesine yakın yerlerde ikamet eden Bay/bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden ailemiz için, Ev işi temizlik personeli arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Çalışkan, Sorumluluk sahibi, Güler yüzlü, Titiz ve dinamik, 25-50 yaşları arasında olan, Haftanın 5 günü gündüzlü olarak, 08:00-18:30 saatlerinde, 2000 tl ücret ile çalışacak, Bayan

 • İş Açıklaması *Kazançlı Alışverişin Adresi* Kiler Perakende Grubu olarak büyüyen ve gelişen organizasyonumuzda İstanbul'da bulunan entegre tesisimiz için aşağıdaki niteliklere uygun Temizlik Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ekip çalışmasına uyumlu, Tercihen benzer pozisyonda çalışmış, Hijyen konusuna önem veren, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).

 • İş Açıklaması *Kazançlı Alışverişin Adresi* Kiler Perakende Grubu olarak büyüyen ve gelişen organizasyonumuzda İstanbul'da bulunan lojistik merkezimiz ve mağazalarımız için aşağıdaki niteliklere uygun Temizlik Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, Ekip çalışmasına uyumlu, Hijyen konusuna önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).

 • Temizlik Görevlisi
  Mytechnıc - Aircraft Mro…
  İstanbul Anadolu 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nda görevlendirilmek üzere; aşağıdaki özelliklere sahip 'Temizlik Görevlisi' arayışımız bulunmaktadır. İlköğretim ve/veya lise mezunu, Hizmet bilincinde, Tercihen B ve E sınıfı ehliyet sahibi, Bahçe bakımı bilgisi bulunan.

  Aranan Nitelikler

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Temizlik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?