model makınacı için İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa İş İlanları

Hepsini Temizle
İstanbul Anadolu
İstanbul Avrupa
model makınacı
 • B Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. – Busem

  Model Makinacı B Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. – Busem

  İstanbul Avrupa

  16 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Merter'de bulunan tekstil firmamıza model makinacı olarak görev alacak tecrübeli bay çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tekstil firmamızda çalıştırılmak üzere dokuma bayan gruplarında deneyimli Model Makinacı aranıyor.

 • D's Damat

  Model Makinacı - İkitelli D's Damat

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması · ORKA Holding' in İkitelli Organize Sanayi Bölgesi' nde bulunan lojistik departmanında görevlendirilmek üzere " Model Makinacı " aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Konusunda en az üç yıl deneyimli, (DENİM- GÖMLEK- T-SHIRT vb.) Modelhane de kalıbı oluşturulan modellerin örnek model ve/veya teknik çizimi dikkate alarak model dikimini sağlayabilecek Dikilen modellerin tasarım ve kalıp sorumlusu ile birlikte kritik ve değerlendirmelerini yapabilecek Model kesimi yapabilecek ( elde yada kesim motorunda ) 45 yaşını aşmamış adaylar Erkek adayların askerlik görevini yapmış olması gerekmektedir.

 • Mert Tekstil Konfeksiyon Sanayi ve Ticaret A.Ş

  Model Makinacı Mert Tekstil Konfeksiyon Sanayi ve Ticaret A.Ş

  İstanbul Avrupa

  16 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BAY, BAYAN DIŞ GİYİM ÜRETİMİ YAPAN İHRACAT FİRMAMIZA, ÖRMEDEN MAMÜL ÖZELLİKLE YIKAMALI PENYE ÜRÜNLERİNDE TECRÜBELİ MODEL MAKİNACI ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler * KONUSUNDA 4 YIL DENEYİMLİ, * ERKEK ADAYLARIN ASKERLİKLE İLİŞKİSİ KALMAMASI, * İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA İKAMET ETMESİ, * TAKIM ÇALIŞMASINA UYUMLU OLMASI, * SADECE ONLİNE BAŞVURULAR DİKKATE ALINACAKTIR,

 • Zühre Tekstil İnşaat

  Model Makinacı Zühre Tekstil İnşaat

  İstanbul Avrupa

  10 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurulduğu günden beri bayan hazır giyim sektöründe pardesüde alanında , kaliteyi ve modayı yaşam biçimi haline getirenlerin öncelikli tercihi olan ZÜHRE PARDESÜ Mahmutbey de bulunan genel merkezinde 'Model Makinacı' olarak görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşımızı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Alanında minimum 5 yıl deneyimli Tercihen bayan hazır dış giyim sektöründe çalışmış ( ceket, manto, kaban) Kesimden iliğine, düğmesine kadar dikim yapabilecek (komple model makinacı) Minimum ilkokul mezunu 25 - 40 Yaş aralığında Bay Aksaray-Bayrampaşa-Şirinevler-Yenibosna-Esenler-Sultangazi semtlerinde ikamet eden

 • Bülent Gülen Tekstıl

  Model Makinacı Bülent Gülen Tekstıl

  İstanbul Avrupa

  9 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firma Hakkında / www.bng-design.com : Lütfen başvuru öncesi web sayfamızı yeterli hissedin. Yakalamış olduğumuz bu değerlerle yoğun tempoda disiplinli , dinamik çalışan ve BNG ruhunu benimseyebilecek takım arkadaşlarıyla çalışmayı hedefliyoruz.

  Aranan Nitelikler - En az 5 yıllık deneyime sahip - Dokuma ve örme ürünlerde deneyimli - Singerde (düz makine) uzman, yanında diğer makineleri de kullanabilen - Deri ve deri garnilerini dikebilecek - Farklı kumaş kombinlerin de ürünleri dikebilecek

 • Atınç Moda Tasarım

  Model Makinacı Atınç Moda Tasarım

  İstanbul Avrupa

  4 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bayan giyimde her çeşit modelin (düz / komplike ) dikimini özenle yapacak, uzun yıllar çalışabileceğimiz BAYAN model makinacılar alınacaktır. NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ -Kolay ulaşım, Taksim Metrosuna 2 dakika mesafede olan atölyemiz -Yıl sonu performansa göre ikramiye -Huzurlu bir çalışma ortamı NOT: Çok profesyonel olmadığı sürece Erkek adayların müracatı değerlendirilmeyecektir. Önceliğimiz Bayan model makinacılardır.

  Aranan Nitelikler ARANAN ÖZELLİKLER Düz, overlok, reçme ve baskı makinalarına hakim; el pratiği güçlü, hızlı ve düzgün olan, sektörde en az 5 yıl model makinacı olarak çalışmış, elbise, bluz, gömlek, ceket, pantolon ve kaban dikimlerinde ustalığını hissettirecek, tecrübeli bayan model makinacılar alınacaktır. ÖNCELİK SAĞLANACAK ADAY ÖZELLİKLERİ -Kalıp çıkarabilen -Yeterli kalıp bilgisi olup dikimlerde kalıplara sağdık kalacak -Model makinacı olarak sektörde 10 yıl ve üzeri çalışmıs

 • Narin Moda

  Makina Model Makinacı Narin Moda

  İstanbul Anadolu

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İş Açıklaması Türkiye’de Gelinlik, Abiye ve Nişanlık mağazacılık sektörünün iddialı markalarından biri olan "Narin Moda” İstanbul Pendik'te Bulunan, Gelinlik Üretim Atölyesinde görevlendirilmek üzere Model Makine Konusunda Tecrübeli, sorumluluk almayı ve Gelişmeyi ilke edinmiş, motivasyonu yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, üretken, kendisine güveni olan takım arkadaşları arıyor.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Gelinlik, Abiye ve Nişanlık modellerinde Çalışabilecek makineci, Alanında en az 5 yıl deneyimli, Gelinlik, Abiye ve Nişanlıkta uzmanlaşmış net model çalışabilen, Modelist/Tasarımcı/designer ile birebir çalışabilecek, Takım çalışmasına uyumlu, Model üzerinde kritik yapabilecek insiyatif alabilen, Modele tecrübe bilgi ve birikimiyle gerekli rötuşları yapabilecek, Tüm süreci koordineli olarak gözlemleyebilen, Pendik ve Çevresinde İkamet eden/edebilecek olan, Bay, Bayan Çalışma Arkadaşları Alınacaktır!t

 • Marbling Tekstil

  Modelist Marbling Tekstil

  İstanbul Avrupa

  16 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Esenyurt ta bulunan örme ihracatı yapan tekstil firmamızda çalışmak üzere en az 1 yıllık deneyimli "Modelist"aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Kendisine bağlı model makinacıların yönetilmesi ve yönlendirilmesi, Gerber V8 programına hakim İşbirliği ve uyum içinde çalışabilen, Tercihen avrupa yakasında ikamet eden Bay Bayan MODELİST aramaktayız. Üretim sürecinde kullanılacak kalıpların hazırlanması, dikiş, fit, ölçü v.s. kontrollerinin yapılması, ( çizim , işaret kalıpları ( baskı ,nakış )) Müşterinin istediği numune ve/veya çizimlerin kalıplarının yapılması, Numune çalışmasının tüm aşamalarının takip ve kontrol edilmesi (koleksiyon kalıplarının hazırlanması itibarıyle imalat dahil olmak üzere tüm fit kritiklerinin doğru olarak kalıplara yansıtılması. Koleksiyondan üretime kadar olan sürecin takibinin yapılmas

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan