model makınacı için İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa İş İlanları

Hepsini Temizle
İstanbul Anadolu
İstanbul Avrupa
model makınacı
 • Mert Tekstil Konfeksiyon Sanayi ve Ticaret A.Ş

  Model Makinacı Mert Tekstil Konfeksiyon Sanayi ve Ticaret A.Ş

  İstanbul Avrupa

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BAY, BAYAN DIŞ GİYİM ÜRETİMİ YAPAN İHRACAT FİRMAMIZA, ÖRMEDEN MAMÜL ÖZELLİKLE YIKAMALI PENYE ÜRÜNLERİNDE TECRÜBELİ MODEL MAKİNACI ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler * KONUSUNDA 4 YIL DENEYİMLİ, * ERKEK ADAYLARIN ASKERLİKLE İLİŞKİSİ KALMAMASI, * İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA İKAMET ETMESİ, * TAKIM ÇALIŞMASINA UYUMLU OLMASI, * SADECE ONLİNE BAŞVURULAR DİKKATE ALINACAKTIR,

 • Bülent Gülen Tekstıl

  Model Makinacı Bülent Gülen Tekstıl

  İstanbul Avrupa

  9 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firma Hakkında / www.bng-design.com : Lütfen başvuru öncesi web sayfamızı yeterli hissedin. Yakalamış olduğumuz bu değerlerle yoğun tempoda disiplinli , dinamik çalışan ve BNG ruhunu benimseyebilecek takım arkadaşlarıyla çalışmayı hedefliyoruz.

  Aranan Nitelikler - En az 5 yıllık deneyime sahip - Dokuma ve örme ürünlerde deneyimli - Singerde (düz makine) uzman, yanında diğer makineleri de kullanabilen - Deri ve deri garnilerini dikebilecek - Farklı kumaş kombinlerin de ürünleri dikebilecek

 • Aysira Tekstil

  Tekstil Makinacı ve Yardımcısı Aysira Tekstil

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  26 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderliğe doğru yol alan Aysira, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında yer almaktadır. Kurumsal bir yapı sistemi ile çalışan Aysira ürün çeşitliliği ve kalitesinde ulaşmış olduğu nitelikli seviyelerden ötürü, bir başka dünya markası olan Pierre Cardin Wedding üretim lisansını da alarak uluslararası kimliğini de güçlendirmiştir. Gelinliğin yanı sıra abiye tasarımlarıyla da dikkat çeken Aysira renkli ürün gurubundaki muhteşem tasarımlarıyla da sektörde adından söz ettirmektedir. 5000 m2 kapalı üretim alanı toptan ve perakende satış mağazaları ile yeni istihdam alanları yaratan;Aysira Genel Merkez bünyesinde görevlendirmek üzere Tekstil Makinacı ve Yardımcısı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Gelinlik ve Abiyede çalışmış, Tekstil Makina,Ütü,Overlok makina kullanımında hakim, Hızlı iş çıkaran,Disiplinli çalışacak, Model Makina Ustası; TEKSTİL MAKİNA VE YARDIMCI PERSONEL ARIYORUZ.

 • Tuman Tekstil

  Modelist Tuman Tekstil

  İstanbul Avrupa

  20 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dokuma ve örme grubu kadın(elbise,bluz,t-shirt,tight,etek,kaban vs.) dış giyim konusunda üretim yapan firmamıza en az 5 yıllık deneyimli "Modelist"aranmaktadır. Müşteri talepleri doğrultusunda sıfırdan baz kalıp oluşturma,model uygulama,serilendirme ve ölçülendirme ve pastal konularında yetkin olan, Gerektiğinde üretim aşamasında gerekli kontrol ve yönlendirmeleri yapabilecek kadar üretim bilgisine sahip Kendisine bağlı model makinacıların yönetilmesi ve yönlendirilmesi, Gerber V8 programına hakim. ( Gerber ve V8 programlarına hakim olmayan adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir.)

  Aranan Nitelikler Dikim ve İmalat bilgisi olan, Alanında en az 5 yıl tecrübeli Sorumluluk sahibi ve takip yönü güçlü Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Tercihen Kağıthane - Seyrantepe civarında ikamet eden.

 • Narin Moda

  Makinacı Narin Moda

  İstanbul Anadolu

  13 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’de Gelinlik, Abiye ve Nişanlık mağazacılık sektörünün iddialı markalarından biri olan, "Narin Moda” İstanbul Pendik'te Bulunan, Gelinlik Üretim Atölyesinde görevlendirilmek üzere Model Makine Konusunda Tecrübeli, sorumluluk almayı ve Gelişmeyi ilke edinmiş, motivasyonu yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, üretken, kendisine güveni olan takım arkadaşları arıyor.

  Aranan Nitelikler Gelinlik, Abiye ve Nişanlık modellerinde Çalışabilecek makineci, Gelinlik, Abiye ve Nişanlıkta uzmanlaşmış net model çalışabilen, Takım çalışmasına uyumlu, Model üzerinde kritik yapabilecek insiyatif alabilen, Modele tecrübe bilgi ve birikimiyle gerekli rötuşları yapabilecek, Tüm süreci koordineli olarak gözlemleyebilen, Pendik ve Çevresinde İkamet eden/edebilecek olan, Bay, Bayan Çalışma Arkadaşları Alınacaktır!t

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - model makınacı için İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?