model makınacı için İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa İş İlanları

Hepsini Temizle
İstanbul Anadolu
İstanbul Avrupa
model makınacı
 • Ereks Konfeksiyon A.Ş.

  Model Makinacı Ereks Konfeksiyon A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Denimden mamul spor pantolon üreten ve ihraç eden firmamızda görevlendirmek üzere denim deneyimi olan "Model Makinacı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az 5 yıl deneyimli, Titiz, işini severek yapacak, Takım halinde çalışabilecek, En az ortaokul mezunu, Yenibosna’ya yakın çevrede ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Model Makinacı aramaktayız.

 • Vakko

  Model Makinacı Vakko

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Vakko Esmod Moda Okulumuzda görevlendirilmek üzere modelizm eğitmenimize dikim konusunda destek olabilecek, part time çalışacak bir model makinacı/teknisyen aramaktayız

  Aranan Nitelikler Endüstriel dikiş ve ütü makineleri konusunda teknik bilgi sahibi Part time çalışma konusunda hevesli, İngilizce bilen, Kişisel bakımına özen gösteren, İletişimi güçlü, enerjisi yüksek.

 • Svn Tesktil

  Model Makinacı Svn Tesktil

  İstanbul Avrupa

  1 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İhracat Fİrmamızda çalışmak üzere deneyimli model makınacılar aranmaktadır. ulaşılabileceğiniz teelfon numarası : 0212 438 2018

  Aranan Nitelikler

 • Tuman Tekstil

  Model Makinacı Tuman Tekstil

  İstanbul Avrupa

  22 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamıza örme dokuma dikebilen.Tüm makinaları kullanabilen Avrupa yakası'nda ikamet eden en az 10 yıl deneyimli model makinacılar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Deneyimli, titiz, işini severek yapacak, Takım halinde çalışabilecek, Tüm makinaları kullanabilen, Erkek adayların askerliğini yapmış olmaları gerekmektedir.

 • Lk&Jns Dew

  Dokuma Model Makinacı Lk&Jns Dew

  İstanbul Avrupa

  19 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dokuma Kumaşta deneyimli İstanbul avrupa yakasında ikamet eden Model makinacılar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Puledro

  Model Makinacı Puledro

  İstanbul Anadolu

  18 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 20 yıllık geçmişe sahip olan Oylum Tekstil bünyesine alınacak Model Makinacı aranmaktadır. Firmamız SANCAKTEPE bölgesindedir

  Aranan Nitelikler * En az İlköğretim mezunu olmak, * Bayan dokuma kumaş, hazır giyim konusunda en az 3 yıl deneyimli olmak, * Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, * Kalıp, model, regola ve ara ütü bilgilerine sahip, * İstanbul Anadolu Yakasında İkamet eden, * Bay & Bayan model makinacı aranıyor..

 • Lk&Jns Dew

  Model Makinacı Lk&Jns Dew

  İstanbul Avrupa

  12 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Örmede deneyimli İstanbul avrupa yakasında ikamet eden Model makinacılar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Aysira Tekstil

  Tekstil Makinacı ve Yardımcısı Aysira Tekstil

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderliğe doğru yol alan Aysira, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında yer almaktadır. Kurumsal bir yapı sistemi ile çalışan Aysira ürün çeşitliliği ve kalitesinde ulaşmış olduğu nitelikli seviyelerden ötürü, bir başka dünya markası olan Pierre Cardin Wedding üretim lisansını da alarak uluslararası kimliğini de güçlendirmiştir. Gelinliğin yanı sıra abiye tasarımlarıyla da dikkat çeken Aysira renkli ürün gurubundaki muhteşem tasarımlarıyla da sektörde adından söz ettirmektedir. 5000 m2 kapalı üretim alanı toptan ve perakende satış mağazaları ile yeni istihdam alanları yaratan;Aysira Genel Merkez bünyesinde görevlendirmek üzere Tekstil Makinacı ve Yardımcısı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Gelinlik ve Abiyede çalışmış, Tekstil Makina,Ütü,Overlok makina kullanımında hakim, Hızlı iş çıkaran,Disiplinli çalışacak, Model Makina Ustası; TEKSTİL MAKİNA VE YARDIMCI PERSONEL ARIYORUZ.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - model makınacı için İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?