Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

İstanbul Avrupa, Pazarlama İş İlanları

 
Hepsini Temizle
İstanbul Avrupa
Pazarlama
 • MUTLU GİYİM İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıOrtadoğu ve İç piyayasaya 0-15 yaş çocuk giyim üzerine üretim yapmaktayız. Yurtdışında ve yurtiçinde pazar araştırmaları yaparak yurtdışı müşteri portföyü oluşturmak, Mevcut satış hedeflerini tutturmak, Yurtdışı ve yurtiçinde müşterilerle ilişkileri iyi düzeyde tutmak,geliştirmek ve müşteri isteklerine cevap vermek, Müşterilerin siparişlerini takip etmek, Müşteri sürekliliğini ve memnuniyetini ön planda tutmak, Müşterilere yönelik ziyaretleri yaparak firmamızının ürünlerinin kalite,garanti konularında müşterilere bilgileri aktarmak ve müşterilerin taleplerini firmamıza iletmek, Satış performanslarının müşteri bazında incelemesini yaparak satışların hedeflere uygunlugunu kontrol etmek.

  Aranan Nitelikleren az lise mezunu, Yeni müşteriler ve pazarlar oluşturulması konusunda satış ve pazarlama yönüyle aktif, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, temsil yeteneği güçlü, Dikkatli, takım çalışmasına yatkın, koordinasyon ve takip becerisi yüksek, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, En az 3 yıl tecrübeli, Yazılı ve sözlü olarak çok iyi derecede İngilizce, Arapça bilen personel alınacaktır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıAlopoliçe, Satış Müşteri Temsilcisi ” pozisyonunda görevlendirilmek ve ekibe hemen katılmak üzere dinamik takım arkadaşları aramaktadır. Eğer sizde bu heyecan verici ekibin bir parçası olarak bulunmak istiyorsanız, özgeçmişlerinizi bize gönderebilirsiniz.

  Aranan NiteliklerAlopoliçe bünyesinde çalışmak üzere ''Satış Müşteri Temsilcisi '' arayışımız bulunmaktadır. • En az lise mezunu olmak, • Düzgün ve akıcı Türkçe kullanmak, • Bilgisayar kullanabilmek, • İkna yeteneğine sahip olmak, • Tercihen satış deneyimi olmak, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak veya en az 2 yıl tecilli olmak.

  Sektör: Çağrı Merkezi, Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıMerter Alparslan Plaza’da bulunan ofisimizde sektöründe lider sigorta kuruluşunun müşteri portföyünü kullanarak satış gerçekleştirecek çalışma arkadaşları aramaktayız. Merter Metro/ Metrobüs duraklarına 1 dakika yürüme mesafesindeyiz.

  Aranan NiteliklerUluslararası alanda lider sigorta şirketlerinin bünyesinde görev alacak 'Sigorta Danışmanı' aramaktayız. · En az lise mezunu, · Hızlı düşünebilen, çözüm odaklı, · Telefonda iletişim ve sunum becerilerini en etkin şekliyle kullanabilen, · İzinli bir data portföyünde ve keyifli bir ortamında çalışmak isteyen, · Müşterilerin sigorta ihtiyaçlarını belirleyerek satış yapabilecek, · Kasko ve Trafik poliçesi, uzman satış danışmanları, · Elementer ve Ferdi Kaza poliçeleri için yetiştirilmek üzere satış danışmanları, · Enerjisi ve iletişim becerileri ile şirketimizi, değerlerimizi en güvenilir şekilde temsil edebilecek, · Büyüyen organizasyonumuz da hızlı, yüksek kazanç ve kariyer hedefleyen, · Hafta içi 09:00-18:30 çalışma saatleri arasında ofis ortamında çalışacak ( Net Maaş + Yemek + Sgk + Yüksek Prim + Promosyonlar )

  Sektör: Çağrı Merkezi, Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Watsonsİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıFollow up CRM projects, monthly/weekly tasks and KPIs, Responsible for campaign setup, testing, execution and reporting, Analysis on customer insight and generating reports by the help of data-mining, Manage vendor relations and daily operation of communication tools, Cooperate with Customer Service and process improvement.

  Aranan NiteliklerUniversity degree, MBA is a plus, 1-2 years of CRM and campaign management experience, Excellent command of written and spoken English, Good command of MS Office applications, Strong communication and analytical skills, Result-oriented and proactive, Customer-centric approach, No military service obligation for male candidates.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Kozmetik

  Pozisyon: Uzman

 • İKİ TANITIMİstanbul Avrupa 25 Mayıs 2017

  İş Açıklamasıİç Mimarlık – Tanıtım ve Organizasyon sektöründe hizmet veren tasarım üretim hizmetlerini kendi bünyesinde barındıran şirketimizin müşteri ilişkileri departmanında görev alacak Mimar Proje Yöneticisi aramaktayız. Portföyümüzdeki müşterilerimizin aktivitelerinde proje sunumlarının hazırlanması ve hazırlanan projelerin müşterilerimize sunulması,organizasyon ve aktivitelerin alt yapılarının oluşturulması için gerekli yazışmaları yapılarak tüm süreçlerin takibi, projelerin üretim takiplerinin yapılması, Bütçe çalışmalarının hazırlanması, yapılan tüm çalışmalarla ilgili müşterilerimize ve yöneticilerimize raporların sunulması, Yeni müşterilerle ilgili gerekli aktivite ve organizasyon takipleri yapılarak toplantı organizasyonlarının sağlanması, Kurumsal müşterilerimizle, müşteri memnuniyeti ilkelerine titizlikle bağlı kalınarak ilişkilerin yürütülmesi,

  Aranan NiteliklerKongre, Fuar ve Tanıtım alanlarında hizmet veren şirketlerde görev almış en az 2 yıl deneyimli, Üniversitelerin iç mimarlık ve endüstriyel tasarım bölümlerinden mezun 3D Max ve Autocad programlarını çok iyi seviyede kullanan; Corel ve Photoshop programlarına hakim, Yapısal malzemelerin ölçü, üretim ve uygulama detaylarına hakim, MS Office programlarına hakim, Tercihen İngilizce bilen, B sınıfı ehliyet sahibi, Tercihen İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden ( İş yerimiz Sanayi mahallesi – Kağıthane dedir),

  Sektör: Fuar ve Organizasyon, Reklamcılık, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Tasarımcı, Müşteri Temsilcisi, İç Mimar

 • İş AçıklamasıMerter Alparslan Plaza’da bulunan ofisimizde sektöründe lider sigorta kuruluşunun müşteri portföyünü kullanarak satış gerçekleştirecek çalışma arkadaşları aramaktayız. Merter Metro/ Metrobüs duraklarına 1 dakika yürüme mesafesindeyiz.

  Aranan Nitelikler· En az lise mezunu, · Sigorta alanında iyi bir eğitim almak isteyen, · Satış alanında kariyer hedefleyen, · Net Maaş + SGK + Yemek + Yüksek Prim

  Sektör: Çağrı Merkezi, Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Üç Yıldız Ortak Sağlık Güvenlik Birimiİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıİŞ SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ BÜNYESİNDE ÇALIŞMIŞ REFERANSI OLAN PORTFÖY SAHİBİ PAZARLAMA ELEMANI ARAYIŞIMIZ MEVCUTTUR.

  Aranan NiteliklerİŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ FİRMASINDA ÇALIŞMIŞ OLMAK PORTFÖY SAHİBİ OLMAK TECRÜBELİ VE DENEYİMLİ OLMAK

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Işıl Gayrimenkulİstanbul Avrupa 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıIŞIL GAYRİMENKUL Şişli Merkez bölgesinde 1967'den beri faaliyet gösteren, 3 katlı gayrimenkul mağazası olarak bölgenin en eski ve 3 kuşaktır güven veren en prestijli gayrimenkul mağazasıdır.Gayrimenkul mağazamız 40 kişilik bir ekibin en iyi teknolojik altyapı ile çalışabileceği şekilde tasarlanmıştır.Eğitim katımızda size tüm bilgi ve tecrübemizi aktarıyoruz,sizi çalışmaya hazır hale getiriyoruz. Bölgesinde uzman ve deneyimli danışmanlar ile çalışmaktadır.ŞİŞLİ,BEŞİKTAŞ,BEYOĞLU,SARIYER bölgelerinde aktif olarak Konut, İşyeri, Bina, Arsa, Dükkan&Mağaza gibi mülklerin satış ve kiralaması işlerini yapan bir kurumdur. Ayrıca diğer bir uzmanlık alanı olan yatırımlık mülkler konusunda, özel bir çalışma alanı olan kurumumuz üst düzey hizmet vermektedir.200'ü aşkın ilanı ile bölgede en çok ilana sahip, bölgeye en hakim ofistir.Sahibinden.com,Hürriyetemlak,Milliyetemlak,Emlakjet gibi bir çok ilan verme sitesinin hepsine birden üye olan bölgedeki tek şirkettir. Sektörün büyük ve güvenilir kurumlarından olan IŞIL Gayrimenkul Danışmanlığı fırsatı sizi bekliyor. Şişli ve Beşiktaş Bölgesine hakim, hazır kurulu ve prestijli ofisimizde, belirli eğitimler alacak ve bu eğitimler sayesinde sabit bir maaş olmadan %50 PRİM sistemi ile kazanç elde etme fırsatı yakalayacaksınız. Hiç bitmeyen ve her zaman kazançlı olan bu sektörde, büyüyen genç ve dinamik ekibimizde yerinizi almak İSTER MİSİNİZ ? Örneğin; 500.000TL'lik bir yer satıldığında kazanılması gereken komisyon tutarı 30.000TL'dir. Bunun 15.000TL'si danışmana ödenecektir. 2.000TL'lik bir yer kiraladığında kazanılması gereken komisyon 2.880TL'dir. Danışmana 1.440TL ödenecektir. Örnek olarak verdiğimiz bu satılık ve kiralık rakamlar Şişli bölgesi için düşük rakamlardır. Daha yükseğini kazanabilirsiniz.Disiplinli bir çalışma ile ilk sene için 100binTL-120binTL aralığında ciro yapabilirsiniz.

  Aranan Nitelikler- Aşağıdaki açıklamalarımızı okumadan başvuru yapmayınız; - Deneyimli ya da Deneyimsiz; - Sadece bayan gayrimenkul danışmanı alınacaktır, - 20 - 65 yaş arası ; - İnsan ilişkilerinde güçlü, kendine güvenen, motivasyonu yüksek ve kararlı ; - İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek ; - Yaşam kalitesi için hedefine ulaştıkça, ulaşılmaz hedefleri olan ; - Sabit bir maaş olmadan %50 PRİM sistemi ile kazanç elde etmek isteyen ; -Disiplinli bir çalışma ile ilk sene için 100binTL-120binTL aralığında ciro yapabilirsiniz. - Gayrimenkul sektöründe kariyer sahibi olmak ve bunu devam ettirmek isteyen ; - Dış görünümüne önem veren, prezantabl ; - Ekip çalışmasına inanan ve bu sayede daha fazla kazanabileceğini düşünen ; - MS Office programlarını bilen ve interneti aktif bir şekilde kullanabilen ;

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Sorumlu, Yetkili

 • İş AçıklamasıMerter lokasyonumuzda, 09:00-18:30 saatleri arasında lider sigorta kuruluşunun müşteri portföyünü kullanarak satış gerçekleştirecek Telesatış Danışmanları aramaktayız. Merter Metro ve Metrobüs duraklarına 1 dakika yürüme mesafesindeyiz.

  Aranan NiteliklerKurumsal bir çalışma ortamında genç ve enerjik bir ekipte çalışmaya ne dersin? Alopoliçe 9 Yaşında! Çalışma arkadaşları ile büyümeye devam ediyor. “Satış Okulu” olarak da adlandırabileceğimiz bu eğlenceli ortama, yetiştirilmek üzere Telesatış Danışmanları alınacaktır. Sen de aşağıdaki niteliklere sahip olduğunu düşünüyor ve bu ekip içerisinde yer almak istiyorsan başvurunu yap, tanışalım. ·Diksiyonu iyi, ·Azimli ve çalışkan, ·Disiplinli ve sorumluluk sahibi, ·Güler yüzlü/Neşeli, ·İkna kabiliyeti yüksek, ·Takım çalışmasını seven, ·SGK + Maaş + Yemek + Prim

  Sektör: Çağrı Merkezi, Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıMatbaacılık/Baskı sektöründe köklü bir geçmişi olan şirketimizin İSTANBUL/YENİBOSNA Baskı Tesislerinde çalışmak üzere Baskı Satış –Pazarlama Yöneticisine bağlı olarak çalışacak Yurtdışında pazar araştırmaları yaparak yurtdışı müşteri portföyü oluşturacak ve geliştirecek Yurtdışı müşterilerin siparişlerini takip edecek Müşteriye ulaşana dek geçen sipariş sürecini takip edecek YURTDIŞI SATIŞ MÜDÜRÜ aranıyor.

  Aranan NiteliklerMatbaacılık sektöründe benzer deneyimi olan Lisans/ önlisans mezunu, Uluslararası Satış-Pazarlama alanında minimum 2 yıllık iş deneyimine sahip, İyi düzeyde İngilizce yazıp konuşabilen, MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerileri ve insan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek ve temsil yeteneği olan, İstanbul- Avrupa Yakasında ikamet eden Seyahat engeli olmayan Erkek adayların askerliğini yapmış olmaları gereklidir.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Pakmak Ambalajİstanbul Avrupa 24 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıAmbalaj ve Paketleme sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Satış&Pazarlamadepartmanında görev almak üzere; Tercihen Ambalaj ve Paketleme Makinaları konusunda deneyimli, İnsiyatif alabilen Müşteri bazında bireysel plan ve hedefleri oluşturabilecek, Portföyüne yeni müşteri katabilecek, Satış ziyaretlerini gerçekleştirebilecek gerekli organizasyonları yapabilecek, Tercihen çember,çembermakinaları,streç ve streç makinaları konusunda deneyimli.

  Aranan Niteliklerİkna kabiliyeti yüksek, Seyahat engeli bulunmayan ve Ehliyetli Erkek adaylar için askerliğini yapmış Telefonla veya yüz yüze iletişimi güçlü, MS Office programlarına hâkim, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Bay / Bayan

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Temsilci, Şef Yardımcısı

 • TORCH CONSULTANCYİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıTORCH Consultancy values excellence in search from entry to executive level, training, as well as consultancy for firms. Each our partners have minimum 20 years of experience in their sectors. We use our expertise in understanding our clients’ needs and helping them find talented leaders to lead their organizations. We specialize in identifying and sourcing talented executives primarily for marketing, sales, finance, risk, IT, audit, accounting, management verticals. Our Services: • Training • Organization • Recruitment, • Consultancy, • Human Resources • Marketing budget responsibility for ESEE/RU • Document marketing impact on sales performance through implementing ROMI and close sparring with Sales organization • Secure effective marketing execution, through stepping-up marketing activity planning, media planning and -buying, lead generation and best practice sharing • Lead and implement marketing efficiency-, -automation and -optimization initiatives • Transform large percentage of marketing execution from print to digital • Responsible for lead generation, -maturation and -hand-over process • Create a well-functioning highly effective ESEE/RU Marketing team, which includes specialists and implementation of an entirely new way of working compared to today • Lead, inspire and coach the teams in their way to reach objectives and in the journey of transitioning field marketing in the region • Liaise with Global Marketing organization, Sales Organization and other hub marketing heads within EMEA Main activities executed by the Field Marketing team across the 9 markets include: • Segment and product marketing, including product launch materials • Sales/dealer support and promotional materials • Lead generation across different channels • Update and maintain local website & eBiz solution • Local Marketing automation programs and landing pages • Exhibitions • NPS specific activities • PR support Travel activity in the job is estimated to 40-50 days a year. The Marketing Manager for ESEE/RU will have management exposure and plays a crucial role in making the marketing transformation ahead successful. Firm has a clear growth strategy and this position will clearly support this from a marketing perspective in the ESEE/RU region. The position gives a unique opportunity to build up a new marketing function, define roles and set the team. You will play a key role in transforming the Marketing function and take it to its next level in a truly international context. The rewards and benefits package will match the requirements of the position.

  Aranan NiteliklerOrganization, Purpose of job & Responsibilities Firm is a global company with headquarters at Europe. We have sales companies in 45 countries and with an additional strong distributor network. Firm markets and sells its products in more than 100 countries worldwide. Main product lines are professional scrubber dryers, sweepers, vacuum cleaners, and high pressure washers. The “Accelerating Growth” strategy describes how firm towards 2018 will grow the company to lead the industry with focused and innovative solutions. Firm will accelerate growth by focusing efforts on the right opportunities in the market, by investing in growing business and by making offerings clear to customers. One of the strategic initiatives is “Building Strong Brands”. Firm is facing a large marketing transformation and is therefore establishing a new marketing organization. The role as Marketing Manager for ESEE/RU is newly established and will have local marketing employees on different locations in the region as direct reports. The ESEE/RU marketing hub consists of Italy, Greece, Poland, Czech Republic, Slovakia, Hungary, Romania, Turkey and Russia. The position reports to the VP of EMEA & APAC Field Marketing with a dotted line to regional sales management. While Group Marketing functions are responsible for the firm´s overall marketing strategy, brands, overall campaigns, insights and online, the Marketing Manager for ESEE/RU will be responsible for field marketing in this region covering 9 countries. This entails managing a marketing budget, development and execution of regional and local marketing plans and campaigns. Firm is also facing a large transformation from print to online / digital in its marketing communication. The position plays a vital role for supporting sales activities and driving revenue. A major part of the role is to build the right team to achieve this. The current team is very dedicated and diverse in terms of culture, competencies and experience in particular with operational focus on supporting sales. Key focus area will be to develop the marketing team into a function that excels in marketing activation and demonstrate that marketing can have a direct effect on sales (Return On Marketing Investment, ROMI) and to transform field marketing from off-line to on-line / digital focus. Further, focus is on securing best in class marketing planning and that Marketing becomes a partner for Sales through developing the organization into becoming more efficient and even better qualified. Examples of relevant KPI areas will be: Demonstrate sales impact, increase lead generation, implement structured ROMI measurement on activities, secure a successful transition of marketing organization and enhance digital marketing. While achieving this it is important with a high team engagement and a positive feedback from the Sales organization. Key responsibility areas for the position are described below: Education Experience & Professional Competencies The ideal candidate holds a Master’s degree within business administration or marketing (e.g. Cand.merc. or MBA). The Marketing Manager for ESEE/RU possesses the following experience and qualifications: • At least 5-10 years of successful progressive marketing management experience • International marketing experience and in particular strengths within B2B marketing • Some people management experience and an ability to lead remote and diverse teams • Experience with marketing transformation / change management – in relation to commercial impact, planning and online marketing • Proven track record within marketing impact on sales (ROMI and lead generation) • Marketing execution skills within activity-, budget- and media planning, lead generation etc. • Experienced within the field of digital marketing • A keen fact based and analytical approach to marketing ensuring, optimized planning and execution of marketing activities • Microsoft Office, in particular Excel skills on an advanced level • Fluency in oral and written English. Advantage with other relevant language skills to bridge the regional countries Personal competencies: Personal characteristics and competencies are extremely important for this position. Some of the most important are: • Leadership skills with natural authority and empathy and at the same time developing, inspiring and motivating people • Being visible – also from the distance – in a positive way • Strong analytical abilities, business acumen and commercial focus • A structured and reliable personality supporting you in planning, executing and prioritizing activities • Strong interpersonal- and communication skills resting in an outgoing personality enabling you to build a well-functioning international team • A high level of energy and result oriented mindset thriving in an international environment • A robust, resilient personality staying calm while working with multiple projects and deadlines

  Sektör: İnsan Kaynakları, Endüstri

  Pozisyon: Müdür, Yetkili

 • Işık Menkul Değerler A.Ş.İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıSatış ve karlılık hedefleri doğrultusunda satış ve pazarlama faaliyetlerine katkıda bulunarak kuruma yeni müşteriler kazandırılması, Müşterilere operasyonel destek ve piyasa eğitimi verilmesi, Mevcut müşteri ilişkilerinin, müşteri kalıcılığını sağlayacak şekilde yönetilmesi.

  Aranan NiteliklerŞirketimizin İstanbul Maslak'ta bulunan ofisinde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip '' Forex Satış Müşteri Temsilcisi'' arıyoruz. Üniversitelerin bölümlerinden mezun, Kısa sürede olsa Fx piyasasında tecrübe sahibi, MS Office uygulamalarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, Şirket tarafından verilen hedefleri gerçekleştirebilecek, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Yatırım / Menkul Değerler, Yatırım /Menkul D. /Borsacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıÖyle işim olsun ki; • Hem beni geliştirsin, hem de bir anlamı olsun, • Emeğimin karşılığını alabileyim, • Fikirlerime değer verilsin, • Adil bir çalışma ortamında sevdiğim çalışma arkadaşlarım olsun, • Ufku geniş olsun ki yaratıcılığımı gösterebileyim, • Hem iyi para kazanayım hem de iyi bir kariyerim olsun, O zaman sizi Alopoliçe Aile'mize bekliyoruz…

  Aranan Nitelikler18-30 yaş arası, İkna kabiliyeti yüksek, Satış konusunda kendine güvenen, Telefonda konuşmayı seven, Diksiyonu düzgün, Gelişime açık, Neşeli, canlı, dinamik, Takım çalışmasına yatkın, Maaş + Prim + Yemek + SGK, Günlük Bonuslar ve Ödüller

  Sektör: Çağrı Merkezi, Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıKardeş kurumumuz Büyük Anadolu Sürücü kurslarının, Aksaray Avcılar Beylikdüzü Esenler Esenyurt Fatih Gaziosmanpaşa Levent Sefaköy Şirinevler Zeytinburnu şubelerine

  Aranan Niteliklerpart-tıme çalışabilecek tercihen bayan 12:00- 19:00 arası çalışacak , mesai saatleri ve günleri size uygun ayarlanabilir. günlük 50 tl ve prim ile çalışacak. kurum önünde stant çalışması yürütebilecek prezantabıl daha önce tanıtım ve satış yapmış deneyimli kendine güvenen personeller alınacaktır. cv nizde hangi şube veya şubelerde çalışmak istediğinizi belirtiniz.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıBeyazıt'ta bulunan mağazamızda Rusya bölgesi müşterilerine toptan satış yapmak, müşteri portföyünü genişletici çalışmalar yapmak.

  Aranan NiteliklerBeyazıt yerleşkesinde bulunan mağazamızda görevlendirmek üzere; Minimum lise mezunu, Çok iyi seviyede Rusça bilen, Seyahat engeli olmayan, Aktif, girişken, insan ilişkileri iyi, Minimum 2 yıl satış & pazarlama deneyimi olan, 'Satış Temsilcisi' adaylarının başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Mağaza Satış Danışmanı

 • İş AçıklamasıBalkonlar da kullanılmak üzere tasarlanan , manuel makaralı Askı ve Kurutma Sistemleri kişi ve kurumlara Pazarlamasını yapabilecek , organizasyonu sağlayacak kişi aranmaktadır. www.sunaskisistemleri.com.tr adresinden ürün görsel ve videosuna ulaşabilir ve değerlendirmenizi yapabilirsiniz. Değerlendirme sonrası lütfen iletişime geçiniz. Teşekkürler.

  Aranan Nitelikler- En az Lise mezunu, · Saha satış konusunda tercihen minimum 1 yıl deneyimli, · Yeni müşteri kazanımı ve referans yöntemi ile iş planlaması yapabilecek, · İkna ve İletişimi becerisi yüksek, - Sonuç odaklı ve organizasyn yapabilecek

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, İnşaat

  Pozisyon: Temsilci

 • Kapital Medyaİstanbul Avrupa 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizin Reklam&Etkinlik Satış Direktörlüğünde değerlendirilmek üzere Dijital Medya Satış Uzmanı arıyoruz; Hedef kitleye ulaşma konusunda yeni online ve yazılı medya da dijital fikirler, projeler üretip yaratıcı kampanya ve içerik oluşturma çalışmaları gerçekleştirmek ve satışını sağlamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İşletme, Pazarlama, İletişim, Reklam ya da ilgili bölümlerinden mezun, Dijital medya satış ve pazarlaması yönetimi konusunda 1-2 yıl tecrübeli ve kariyerine bu alanda devam etmek isteyen, Dijital reklam, medya, marka iletişimi ve satış konularına ilgi duyan, Mevcut müşteri portföyü bulunan ve portöyünü geliştirerek dijital medya satış gerçekleştirme görevinde yer alacak, Potansiyel müşterileri tespit ederek ilgili planlama ve medya planlama ajansları ile iletişime geçecek, Dijital pazarlama stratejileri geliştirecek, Dijital pazarlama ve özel dijital satış projeleri gerçekleştirecek, Online reklam, kampanya kurgulama, uygulama ve raporlama süreçlerinde görev almış, Planlama, düzenli çalışma ve önceliklendirme yapma konularında kabiliyeti gelişmiş, Kendisini gerçek bir takım oyuncusu olarak nitelendiren, Sözlü ve yazılı iletişim yeteneklerine güvenen, insan ilişkilerinde başarılı, MS Office programlarına hakim, İngilizceyi sözlü ve yazılı olarak etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Prezantabl, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ve Etiler’ e ulaşım sorunu olmayan.

  Sektör: Medya, Reklamcılık, Ajans

  Pozisyon: Uzman, Dijital Pazarlama Uzmanı, Satış Temsilcisi

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlık alanında hizmet veren firmamız için PAZARLAMA MÜDÜRÜ arayışımız bulunmaktadır. Stratejik ve Ticari Pazarlama faaliyetlerini planlayıp, koordine etmek ve geliştirmek, Ekonomik, sektörel trendleri ve rakip aktivitelerini takip etmek, Yenilikçi ve yaratıcı pazarlama aktivitelerinin oluşturmak, Marka bütçelerini verimli bir şekilde yönetilmesini sağlamak, ajans ilişkilerini koordine etmek, reklam ve medya planlama faaliyetlerini yönetmek, Şirket stratejileri çerçevesinde marka planlarının geliştirilmesini ve sağlamak ve uygunluğunu denetlemek, Hedefler doğrultusunda pazarlama bütçesini oluşturmasını sağlamak, tüm pazarlama aktivitelerini bütçe çerçevesinde yönetmek gibi sorumluluklar üstlenecektir.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik, İşletme, İktisat gibi bölümlerinden mezun, alanında yüksek lisans eğitimi almış, Pazarlama alanında, perakende sektöründe benzer yönetsel görevde en az 8 yıl deneyim sahibi, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Pazarlama tecrübeleri sırasında gerek geleneksel kanal, gerekse modern kanalı yürütmüş, Dijital Pazarlama ve e-Ticaret konusunda yetkin, Mesleki trendleri ve güncel gelişmeleri takip eden, Yönetsel becerileri gelişmiş, etki alanı güçlü, Stratejik ve vizyoner, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek olan.

  Sektör: Danışmanlık, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması*Yurtdışına pazarlama ve satış. *Yeni müşteriler kazandırmak. *Mevcut müşteriler ile ticari ilişkilerimizin yürütülmesi. *İnterneti kullanarak tüm dünyadan müşteri bulmak. *Müşteri temsilciliği.

  Aranan Nitelikler*Yapacağı işler konusunda tecrübeli ve liyakat sahibi olmalı. *Üstün bilgi, beceri ve entellektüel bilgi birikimine sahip olmalı. *Etik kurallara sadık ve iyi ahlak sahibi olmalı. *İşinde zaman mefhumu ve seyehat engeli olmamalı. *İngilizceyi çok iyi bilmesi şartı ile başka diller bilen tercih sebebi olacaktır. *İşyerimize yakında oturan veya yakına taşınabilecekler tercih edilecektir.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıTekstil sektörünün öncü firmalarından olan firmamızın genel merkez lokasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki iş tanımlarına uygun ''Eşarp pazarlama sorumlusu’’ arayışımız bulunmaktadır. Gızıa imzalı eşarpları öncelikle İstanbul olmak üzere tüm Türkiye pazarında pazarlayacak, Müşteri portföyü olan veya kısa sürede ciddi müşteri sayısına ulaşabilecek, Eşarp piyasasında markamızın pazar payını arttıracak.

  Aranan NiteliklerEşarp pazarlaması konusunda en az 5 yıl deneyimli, Eşarp konusunda piyasa bilgisi ve müşteri portföyü olan, Şirket vizyon ve misyonuna göre hareket edecek, İletişim becerisi kuvvetli, müşteri memnuniyetini benimsemiş, En az lise mezunu, Aktif olarak araç kullanan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıWEB sitemiz üzerinden satış & pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirmek, Sosyal medya hesaplarını yönetmek.

  Aranan NiteliklerBeyazıt yerleşkesinde bulunan şirketimizde görevlendirmek üzere; Minimum lise mezunu, Adwords bilgisi olan, İngilizce bilen, Girişken, aktif, insan ilişkileri iyi, 'Dijital Pazarlama Yetkilisi' adaylarının başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Dijital Pazarlama Uzmanı

 • İş AçıklamasıFirmamızı otomotiv, beyaz eşya, enerji gibi sektörlerde temsil etmek. Ürettiğimiz yalıtım ürünlerini sektör temsilcilerine tanıtımını yaparak tüm satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmek. Ar-ge, kalite kontrol ve satın alma süreçlerini takip etmek. Belli bir plan dahilinde müşterileri ziyaret etmek, Müşteri ihtiyaçlarını analiz ederek satışı gerçekleştirmek, takibini yapmak. Satış ve tahsilat hedeflerine ulaşmak için çalışmalar yapmak. Yeni bağlantılar kurularak müşteri portföyünü genişletmek.

  Aranan NiteliklerÜniversite - Mühendislik veya Yüksekokul - Teknik bölümlerinden mezun. Bahsi geçen sektörlerde en az 3 yıl deneyimi olan. Yüksek iş takibi becerisine sahip ve sorumluluk sahibi, sonuç odaklı. Sözlü ve yazılı iletişimde başarılı, ekip çalışmasına yatkın. Askerliğini yapmış. İyi derecede araç kullanabilen, geçerli sürücü ehliyetine sahip. Seyahat engeli olmayan.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Otomotiv, Enerji

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Sorumlu, Bölge Sorumlusu, Satış Temsilcisi

 • Silk and Cashmereİstanbul Avrupa 24 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıLise öğrencisi Stajı zorunlu olan, En az haftanın 3 günü staja devam edebilecek, Bağlı bulunduğu departmanın çalışma düzenine uyum sağlayarak ihtiyaç duyulan projelerde konu ile ilgili destek sağlayacak Departman işleyişinde zorunlu olan ve yöneticisi tarafından bildirilen görevleri yerine getirecek Staj yaptığı bölüm içerisinde operasyonel süreçlere destek olacak İş materyalleri olarak kullanılan araç, gereç ve malzemelerin tertip ve düzeninden sorumlu olacak

  Aranan NiteliklerStajyer alımı yapılacak departmanlar; Pazarlama Tasarım Satış Perakende Mali İşler

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıFirma ziyaretlerinin planlanması, gerçekleştirilmesi ve ihtiyaçlarının belirlenmesi, Firma ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda teklif dosyalarının hazırlanması, sunulması ve takibinin yapılması, Mevcut anlaşmaları takip ederek teklif hazırlıklarının yürütülmesi, uygun şartlarla ve zamanında yenilenmelerinin sağlanması Diğer departmanları ilgilendiren geri bildirimlerin ilgili departmanlara aktarılması ve düzeltici-önleyici faaliyetlerin alınmasının takibi

  Aranan NiteliklerLisans mezunu Kurumsal satış konusunda en az 3 yıl tecrübeli Dinamik, değişimlere çabuk adapte olabilen İnsan ilişkileri güçlü ve prezantabl Çözüm ve sonuç odaklı çalışabilen Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyetine sahip MS Office programlarına hakim Seyahat engeli bulunmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Süpervizör, Yetkili, Uzman

 • Dd A.Ş.İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıHer gün büyüyen satış organizasyonuyla saha satış alanındaki Türkiye BİRİNCİLİĞİ DD A.Ş bünyesinde; satış organizasyonumuza fırsatları değerlendirecek, yüksek gelir ve kariyer hedefi olan takım arkadaşları arıyoruz. Müşterilerle ilişkileri sürekli tutarak, memnuniyetin arttırılmasına yönelik katkı sağlamak, Şirketin satış hedeflerine ulaşması yönünde bireysel hedeflerini gerçekleştirmek, Hedefleri doğrultusunda günlük, haftalık ve aylık satış planlamasını yaparak sahada uygulamak, Müşterinin sahip olduğu riskler hakkında bilinç yaratmak, Şirket tarafından duyurulan ve talimat olarak yayınlanan her türlü bilgi, kampanya ve sürece hakim olmak ve müşterileri doğru şekilde bilgilendirmek, Şirket tarafından verilen eğitimlere katılmak. Merter Metro/Metrobüs duraklarına 1 dakikalık yürüme mesafesindeyiz.

  Aranan NiteliklerMinimum lise veya dengi okullardan mezun, Bireysel performansa inanan, hedef ve sonuç odaklı, İkna ve iletişim becerileri yüksek, satış konusunda kariyer hedefi olan, Çalışmalarını düzenli olarak raporlayabilen, Takım çalışmasına yatkın, enerjisi yüksek ve güler yüzlü, Diksiyonu düzgün, iletişim ve ikna yeteneği olan, Giyimine ve görünüşüne özen gösteren BAY Saha Satış Danışmanları arıyoruz.

  Sektör: Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıKaliteli bir markada, Lux bir ofiste, Mükemmel bir iş sahibi olmak istiyorsanızbizi arayın. - Yüksek kalitede sektörel eğitim - Teknoloji eğitimleri ve destekleri - Kişisel Koçluk - Kariyer Planı (Yıllık 100.000 TL'den başlayıp 300.000TL'ye varan kariyer planı)

  Aranan Nitelikler* İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, * Gayrimenkul sektöründe deneyimli yada deneyimsiz, * İnsan ilişkileri kuvvetli, özgüveni yüksek, vizyon sahibi, * Ekip çalışmasına inanan, gelişime açık, * Sorumluluk bilinciyle çalışabilecek * Saha faaliyetlerini belli bir program ve sisteme göre sürdürebilecek, * Bilgisayar, ofis programları ve internet kullanabilen, * Kurumsal giyinmeyi ve kararında konuşmayı bilen * İş potansiyelini yükseltebilmek amacıyla aktif araç kullanan ve bu iş için şahsi aracı olan, * En az lise mezunu, * Maaş değil, minimum maliyetle maksimum kazanç sağlamak isteyen, * 25 yaş üzeri Bay veya Bayan girişimciler, -Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde kariyer yapmak isteyen herkes, COLDWELL BANKER KUZEY GAYRİMENKUL / BEYLİKDÜZÜ ailesinde yerinizi alın.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Gayrimenkul, Reklamcılık

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıKaliteli bir markada, Lux bir ofiste, Mükemmel bir iş sahibi olmak istiyorsanızbizi arayın. - Yüksek kalitede sektörel eğitim - Teknoloji eğitimleri ve destekleri - Kişisel Koçluk - Kariyer Planı (Yıllık 100.000 TL'den başlayıp 300.000TL'ye varan kariyer planı)

  Aranan Nitelikler* İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, * Gayrimenkul sektöründe deneyimli yada deneyimsiz, * İnsan ilişkileri kuvvetli, özgüveni yüksek, vizyon sahibi, * Ekip çalışmasına inanan, gelişime açık, * Sorumluluk bilinciyle çalışabilecek * Saha faaliyetlerini belli bir program ve sisteme göre sürdürebilecek, * Bilgisayar, ofis programları ve internet kullanabilen, * Kurumsal giyinmeyi ve kararında konuşmayı bilen * İş potansiyelini yükseltebilmek amacıyla aktif araç kullanan ve bu iş için şahsi aracı olan, * En az lise mezunu, * Maaş değil, minimum maliyetle maksimum kazanç sağlamak isteyen, * 25 yaş üzeri Bay veya Bayan girişimciler, -Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde kariyer yapmak isteyen herkes, COLDWELL BANKER KUZEY GAYRİMENKUL / BEYLİKDÜZÜ ailesinde yerinizi alın.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Gayrimenkul, Reklamcılık

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıKaliteli bir markada, Lux bir ofiste, Mükemmel bir iş sahibi olmak istiyorsanızbizi arayın. - Yüksek kalitede sektörel eğitim - Teknoloji eğitimleri ve destekleri - Kişisel Koçluk - Kariyer Planı (Yıllık 100.000 TL'den başlayıp 300.000TL'ye varan kariyer planı)

  Aranan Nitelikler* İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, * Gayrimenkul sektöründe deneyimli yada deneyimsiz, * İnsan ilişkileri kuvvetli, özgüveni yüksek, vizyon sahibi, * Ekip çalışmasına inanan, gelişime açık, * Sorumluluk bilinciyle çalışabilecek * Saha faaliyetlerini belli bir program ve sisteme göre sürdürebilecek, * Bilgisayar, ofis programları ve internet kullanabilen, * Kurumsal giyinmeyi ve kararında konuşmayı bilen * İş potansiyelini yükseltebilmek amacıyla aktif araç kullanan ve bu iş için şahsi aracı olan, * En az lise mezunu, * Maaş değil, minimum maliyetle maksimum kazanç sağlamak isteyen, * 25 yaş üzeri Bay veya Bayan girişimciler, -Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde kariyer yapmak isteyen herkes, COLDWELL BANKER KUZEY GAYRİMENKUL / BEYLİKDÜZÜ ailesinde yerinizi alın.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Gayrimenkul, Reklamcılık

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıKaliteli bir markada, Lux bir ofiste, Mükemmel bir iş sahibi olmak istiyorsanızbizi arayın. - Yüksek kalitede sektörel eğitim - Teknoloji eğitimleri ve destekleri - Kişisel Koçluk - Kariyer Planı (Yıllık 100.000 TL'den başlayıp 300.000TL'ye varan kariyer planı)

  Aranan Nitelikler* İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, * Gayrimenkul sektöründe deneyimli yada deneyimsiz, * İnsan ilişkileri kuvvetli, özgüveni yüksek, vizyon sahibi, * Ekip çalışmasına inanan, gelişime açık, * Sorumluluk bilinciyle çalışabilecek * Saha faaliyetlerini belli bir program ve sisteme göre sürdürebilecek, * Bilgisayar, ofis programları ve internet kullanabilen, * Kurumsal giyinmeyi ve kararında konuşmayı bilen * İş potansiyelini yükseltebilmek amacıyla aktif araç kullanan ve bu iş için şahsi aracı olan, * En az lise mezunu, * Maaş değil, minimum maliyetle maksimum kazanç sağlamak isteyen, * 25 yaş üzeri Bay veya Bayan girişimciler, -Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde kariyer yapmak isteyen herkes, COLDWELL BANKER KUZEY GAYRİMENKUL / BEYLİKDÜZÜ ailesinde yerinizi alın.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Gayrimenkul, Reklamcılık

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Uzman Yard

İş Habercisi - İstanbul Avrupa, Pazarlama İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?