İstanbul Avrupa, Pazarlama İş İlanları

Hepsini Temizle
İstanbul Avrupa
Pazarlama
 • İş Açıklaması SURTEL KABLO SAN. A.Ş. 1964 YILINDAN BU YANA ENERJİ KABLOSU ÜRETEN YILLIK İHRACATI 60 MİLYON ABD DOLARINI AŞAN ŞİRKETİMİZİN SEFAKÖY' DEKİ MERKEZİNDE EKİBİMİZE KATILMAK ÜZERE   YURT DIŞI PAZARLAMA VE SATIŞ ELEMANI   ARIYORUZ.  

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (mühendis kökenliler tercih sebebidir), Çok iyi derecede İngilizce konuşabilen, Bilgisayar ofis dillerine ve paket programlara hakim (Freedom, ERP..) Dış ticarette en az 3 yıl tecrübesi olan (kablo sektöründe çalışmış olanlar tercih sebebidir), Müşteri portföyü olan, Yurt dışı seyahatlere engeli olmayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, İnisiyatif sahibi, iletişim becerisi yüksek, Sigara içmeyen, Ekip çalışmasına inanan, Bayan/Bay adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan Başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. Bu pozisyon dışındaki başvurular dikkate alınmayacaktır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Endüstri, İmalat

  Pozisyon: Mühendis, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Uzman

 • İş Açıklaması Şirket / İş Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, makine sektöründe faaliyet gösteren, yurt dışında anahtar teslim fabrikalar kuran, sektöründe dünyanın en büyük 2 firmasından biri olan grubun Türkiye'deki en eski ve en köklü ana şirketi için ‘‘YURT DIŞI SATIŞ MÜDÜRÜ" aranmaktadır. Kendisine bağlı satış mühendisleri ile birlikte satış ve karlılık hedeflerini gerçekleştirmek. Yurt dışı pazarlarda yönetim tarafından belirlenmiş stratejiler, yöntemler ve bütçe dâhilinde tanıtım ve satış faaliyetlerinde bulunmak. Sıklıkla ekip ile birlikte yurt dışı pazarlarda müşteri ziyaretleri yapmak ve proje satış gerçekleştirmek. Bölgesinde faaliyet gösteren rakiplerle ilgili bilgi toplamak, karşı aksiyonlar geliştirmek. Rakiplerle ilgili fiyat bilgisi toplamak, aylık olarak bölge faaliyet raporu hazırlamak. Satışları arttıracak yöntem ve aktiviteleri tespit etmek. Gerektiğinde kurum içinde yürütülen projelere destek vermek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden, tercihen Makine veya Endüstri Mühendisliği veya diğer teknik bölümlerinden mezun. Akıcı derecede İngilizce bilen, ikinci dil olarak Fransızca, İspanyolca dillerinden birini bilen Makine, otomotiv, dayanıklı tüketim vs. gibi sektörlerden birinde yurtdışı B2B veya proje satış yönetiminde en az 7 yıl deneyimli olmak. Yurtdışı aktif satış ve pazarlama deneyimine sahip. Minimum 10 yıl satış deneyimli. Yurt dışı seyahat engeli olmayan. Askerliğini yapmış.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Yönetici

 • Şirin Çorap Tekstil Sağlık Ürünleri İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Eylül 2016

  İş Açıklaması Çorap ve çamaşır sektöründe faaliyet gösteren şirketimize pazarlama ve satış konusunda deneyimli bay ve bayan müşteri temsilcileri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler *Pazarlamada en az 2 yıl tecrübeli, *30 yaşını aşmamış, * İletişim ve sosyal yönü kuvvetli, * Takım çalışmasına yatkın, * İkna kabiliyeti yüksek, * Diksiyonu düzgün, * Seyahat engeli bulunmayan, * Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.

  Sektör: İmalat, Tekstil

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Eleman, Temsilci

 • İş Açıklaması İkitelli Merkezli Ortak Sağlık güvenlik birimimizin, Açılacak olan Çorlu Şubesinde Tam zamanlı olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki kriterlere uygun çalışma arkadaşı arayışımız vardır; * Müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek * Şirket stratejileri ve hedefleri doğrultusunda pazar payının arttırılmasını sağlamak, * Şirket içerisinde ilgili birimler ile koordineli çalışmak ve bilgi paylaşımını sağlamak, * Gerekli tüm raporları hazırlamak ve ilgili yöneticiler ile paylaşmak, * Firmalar ile kurumsal ilişkilerin düzenlenmesini sağlamak, * Satışa dönüşen projelerin müşteri ilişkilerini yönetmek.

  Aranan Nitelikler * Tercihen üniversite mezunu, * Kurumsal satış konusunda tecrübeli, * Tercihen iş sağlığı ve güvenliği konularına hakim, * MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, * B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, * İnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti gelişmiş. * Müşteri memnuniyetine önem veren, * Düzgün ve düzenli raporlama yapabilecek, * Çorlu – Çerkezköy lokasyonların da çalışabilecek, bölgeye hakim * İşinde takipçi, düzenli, hızlı ve dikkatli, * Kendini devamlı geliştiren, * Erkek adaylar için, askerlik ile ilişiği bulunmayan

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Eleman

 • Cross Jeans İstanbul Avrupa 27 Eylül 2016

  İş Açıklaması Müşteriden siparişleri almak ve ürünlerin sevkiyatına kadar geçen süre içerisinde gerekli tüm takipleri yapmak, Müşteri ile toplantılara katılarak kritikler yapmak, Kumaş siparişi vermek ve takibini yapmak, İmalat sürecini yürütmek, Müşteri ile iletişimi kesintisiz sürdürmek.   Birlikte Çalışacağınız Ekipler; Müşteriler Modelhane Ekibi Planlama Ekibi Tasarım Ekibi Ür-Ge Ekibi Aracı Firmalar

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme Bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Denim imalat, denim numune, koleksiyon hazırlanması ve takibi konularında tecrübeli, MS Office Programlarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Avrupa Yakasında ikamet eden takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Şirin Plastik Ambalaj İstanbul Avrupa 27 Eylül 2016

  İş Açıklaması Plastik Ambalaj sektöründe üretici ve ihracatçı olarak faaliyet gösteren firmamıza, -Üniversitelerin 4 Yıllık Kimya Bölümü, Kimya Mühendisliği veya Gıda Mühendisliği mezunu (Diğer bölüm mezunlarının başvuruları dikkate alınmayacaktır) -BAYRAMPAŞA veya yakın çevresinde ikamet eden -Ambalaj sektöründe kariyer hedefleyen, öğrenmeye istekli ve azimli -İnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti yüksek, -Yoğun çalışma ortamına ayak uydurabilecek, enerjik, hızlı karar verebilen -Özgüveni yüksek, gerektiğinde şirket içinde farklı pozisyonlarda görev alabilecek -Word, Excel gibi MS Office uygulamalarına hakim -B Sınıfı Ehliyet sahibi olarak aktif araç kullanabilen -Seyahat engeli bulunmayan -Askerlik hizmetini tamamlamış, -Yeni mezun veya tecrübeli BAY çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Sorumlu

 • Koçak Şirketler Grubu İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Eylül 2016

  İş Açıklaması * Önceden randevu alınmış, KOÇAK müşterilerini ziyaret edip satış gerçekleştirmek, * Başvurular tamamlandıktan sonra 2 günlük eğitim olacaktır. * İşe kabul edilen arkadaşlara 7/24 saat şirket aracı verilecektir. * Kendine güvenen arkadaşları aramıza bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler * SATIŞ BENİM İŞİM DİYEN : * Ayda 2.000 TL - 2.500 TL kazançlı (sürekli) * Prim usulü çalışacak * B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, * Takım çalışmasına yatkın, * 23 yaş üzeri, Özgüveni yüksek Bay & Bayan

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Eleman, Süpervizör, Takım Lideri, Lider

 • A Grup İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Eylül 2016

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Elektrikli Ev Aletleri sektöründe faaliyet gösteren firma için "SATIŞ DANIŞMANI" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar En az İlköğretim mezunu 19-30 yaş aralığında Satış alanında 1 yıl tecrübeli (Tercihen Elektirikli Ev aletleri sektöründe) İletişimi kuvvetli Prezentabl İSTANBUL' da ikamet eden BAYAN

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Dayanıklı Tüketim Malları, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Merchandiser, Plasiyer, Promotör

 • Sibay Araç Park ve Turizm Hizmetleri İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Eylül 2016

  İş Açıklaması Yeni müşterileri firmaya kazandırmak, Firmaya ait 40 ' a yakın hizmet ürününü pazarlamak ve tanıtmak, Müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek ve sunum hazırlamak, tercihen otel,residence,iş merkezi ve kurumsal firmalar ile bağlantısı olan, Mevcut müşteri portföyünde iş hacmini genişletmek ve güçlendirmek Raporlanabilir satış verileri temin etmek, raporlama yapmak, Satış sürecini yönetmek, Haftalık olarak gerçekleşen ziyaret sayısının rut planına uygunluğunu, hedef tahsilat planının gerçekleşip gerçekleşmediğini takip etmek, Belirlenen yıllık/aylık satış hedeflerini öngörülen vade yapısında gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler •Tercihen Üniversite ve/veya ilgili eğitim seviyesine sahip,  •Hizmet sektöründe en az 5 yıl satış&pazarlama tecrübesi olan, •Daha önce yurtiçinde sahada satış yapmış olan,  •45 yaşını aşmamış,lisanı düzgün, dış görünüşüne önem veren,  •Office programlarına hakim, teknolojik imkanları kullanabilen, •Bilgisayarı raporlama düzeyinde etkin kullanabilen , •B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,  •İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek,  •Diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren,  •Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen,  •Sürekli sahada çalışacak, askerliğini yapmış BAY ve kurumsal firma kültürü bilincinde olan BAYAN adaylar aranmaktadır. 

  Sektör: Turizm, Otelcilik, Hizmet / İşletme Servisi, Halkla İlişkiler, Fuar ve Organizasyon, Eğlence

  Pozisyon: Yetkili, Şef Yardımcısı, Şef / Amir, Satış Temsilcisi, Plasiyer, Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklaması Müşterilere nazik ve etkili hizmet sunmak Kasa işlemlerini hatasız ve seri biçimde gerçekleştirmek Ürünler hakkında yeterli bilgi sahibi olup, müşteriyi bilgilendirmek Sezonun moda ve trendlerini yakından takip etmek ve bu konularda bilgi sahibi olmak Mağaza satış hedeflerine ulaşmak için ideal satış yöntemlerini uygulamak Görsel düzenleme standartlarını bilip, doğru uygulamak Ekip üyeleri ile yardımlaşma ve paylaşmaya açık olmak

  Aranan Nitelikler Her yaştan bayanın tercih ettiği, birbirinden şık kolye, küpe, yüzük ve saç aksesuarlarının yanısıra rengarenk defterler, kalemler, farklı modellerde çanta, cüzdan, anahtarlık ve daha birçok eğlenceli ürün alternatiflerini de birarada sunan Claire's markamızın mağazalarında Satış Danışmanı olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Modayı kendisine bir yaşam biçimi olarak seçmiş Satış yapmaktan keyif alan İnsan ilişkilerinde başarılı

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması Müşterilere nazik ve etkili hizmet sunmak Kasa işlemlerini hatasız ve seri biçimde gerçekleştirmek Ürünler hakkında yeterli bilgi sahibi olup, müşteriyi bilgilendirmek Sezonun moda ve trendlerini yakından takip etmek ve bu konularda bilgi sahibi olmak Mağaza satış hedeflerine ulaşmak için ideal satış yöntemlerini uygulamak Görsel düzenleme standartlarını bilip, doğru uygulamak Ekip üyeleri ile yardımlaşma ve paylaşmaya açık olmak

  Aranan Nitelikler Her yaştan bayanın tercih ettiği, birbirinden şık kolye, küpe, yüzük ve saç aksesuarlarının yanısıra rengarenk defterler, kalemler, farklı modellerde çanta, cüzdan, anahtarlık ve daha birçok eğlenceli ürün alternatiflerini de birarada sunan Claire's markamızın MALL OF İSTANBUL mağazasında çalışacak Satış Danışmanları arıyoruz Tercihen Mağazacılık sektöründe 1- 2 sene deneyimli Modayı kendisine bir yaşam biçimi olarak seçmiş Satış yapmaktan keyif alan İnsan ilişkilerinde başarılı 18-30 yaş aralığında

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması İnkılâp çocuk eğitim yayınlarının satış / pazarlama faaliyetlerinin tüm süreçlerini yürütecek “Kurumsal Satış Sorumlusu” arayışımız bulunmaktadır. Kurumsal Satış Sorumlusu İnkılap çocuk eğitim yayınları için hedefler doğrultusunda satış amaçlı saha çalışmalarını ve müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek sureti ile pazarlama faaliyetlerini yürütmek, mevcut müşteri portföyünü yönetmek, potansiyel müşteri yaratılmasına katkı sağlamak, saha çalışmaları yapmak, müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek, ürünlerin satış hedeflerinin gerçekleşmesini sağlamak, faaliyetleri ile ilgili gerekli raporlamaları hazırlamak ve sunmaktan sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler Yayıncılık sektöründe çocuk kitapları alanında  kurumsal satış tecrübesi olan, Satış / Pazarlama alanında minimum 3 yıl iş tecrübesine sahip, Satış teknikleri ve süreçlerine hakim, Satış hedefleri ile ilgili pazar araştırmaları ve yeni müşteri oluşturma konusunda aktif,  Satış analiz ve raporlama süreçlerinin oluşturulması ve yönetiminde deneyimli, İletişim becerisi, temsil yeteneği ve ikna kabiliyeti yüksek,  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Tercihen Nebim Winner programını etkin şekilde kullanıp raporlama yapabilen,  Ms Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Sorumlu, Uzman, Yetkili, Yönetici Adayı

 • İş Açıklaması Gelen aramaları karşılayıp, harici arama gerçekleştirebilecek, müşterilerin siparişleri doğrultusunda bilgilerin sisteme kayıt edilmesini sağlayacak,sipariş edilen ürün hakkında bilgi verecek ekibimize yabancı temsilci olarak çalışacak takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler  Arapça bilen  En az Lise, tercihen Önlisans ve Lisans mezunu  Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek  Etkin iletişim, problem çözme, ikna ve analiz etme yetkinliklerine sahip  Müşteri ve hedef odaklı  Ms Office programlarına hakim

  Sektör: E-Ticaret, Danışmanlık, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman

 • İş Açıklaması Dünyanın köklü ve saygın akreditasyon kurumu olan JCI tarafından hizmet kalitesi belgelenen, Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; uluslararası standartlarda sağlık hizmeti ve hastalarımıza hak ettikleri kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetlerini sunan hastanemiz bünyesinde görevlendirilmek üzere; " Pazarlama Ekip Arkadaşları " aramaktayız. .

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Sağlık sektöründe Pazarlama konusunda 3-4 yıl deneyimli, Kurum portföyüne sahip, Aktif olarak araç kullanabilen, Çözüm odaklı, analitik ve pratik çözüm üretebilen, Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli, Planlama ve organizasyon,raporlama becerisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Anadolu yakasında ikamet eden ya da ulaşım problemi olmayan

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Lider

 • Smp Grup Gayrimenkul Satış İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 26 Eylül 2016

  İş Açıklaması Bizler Bir Fidan Dik Organizasyon olarak Türkiye'nin bir çok AVM sinde faaliyet göstermekteyiz. Yapmakta olduğumuz organizasyon dahilinde AVM lerde Fidan Dikim Atölyemiz bulunmaktadır. Toprak havuzdan oluşan atölyemizde AVM ye giriş yapan misafirlere tanıtım ve satış yapılacaktır. Doğaya can vermek için yapılan organizasyonda çalışmak üzere İstanbul ili için Stand Sorumlusu alımı gerçekleştirilecektir. Bu doğrultuda; Alınan personeller İstanbul da bulunan AVM lerde çalışacaktır. Çalışanlar Fidan Dikim Atölyemizi ziyaret eden misafirlerimizle ilgilenecek ve onları bilgilendirecektir. Çalışanlar shift sistemine uygun olarak çalışacak olup tüm sosyal hakları verilecektir http://www.birfidandik.org  

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar 18/26 yaş arasında En az lise mezunu - Üniversite mezun / öğrenci Güler yüzlü ve dinamik İnsan ilişkilerinde ve iletişiminde başarılı Dış görünümüne özen gösteren Motivasyonu yüksek Planama ve organizasyon yeteneği gelişmiş Satış gücü kuvvetli

  Sektör: Müşteri ilişkileri, Halkla İlişkiler, Ajans

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Danışman

 • İş Açıklaması Ethica Sağlık Grubu 2 genel hastanesi, 2 tıp merkezi ve sağlık alanında yeni yatırım projeleriyle hizmet kalitesini ve hasta memnuniyetini ön planda tutan, profesyonel kadrosu ve son teknoloji cihazlarıyla Türkiye'nin önde gelen bir sağlık kuruluşudur. Ethica markasıyla genel hastanecilik ve Estethica markasıyla da estetik-plastik cerrahi alanlarında dünyanın önde gelen sağlık kuruluşları arasında yer almayı hedef belirlemiş, yurtdışı yatırım projeleriyle bu hedeflerine doğru hızla yol alan bir sağlık grubudur. Öncülük ettiği sosyal sorumluluk projeleriyle de ülkemizin dünya çapındaki hedeflerine hizmet etmektedir.

  Aranan Nitelikler Ethica Sağlık Grubu'na bağlı Estethica Bakırköy Tıp Merkezimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere; *Tercihen hastane, güzellik merkezi saha satış deneyimli, *Medikal estetik, kozmetik veya sağlık uygulamaları konusunda aktif olarak saha satış ve pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirecek, *İkna kabiliyeti yüksek, diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren, *Maaş + prim ile sistemiyle çalışacak, *İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, 'Saha Satış Sorumlusu' arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Gelbul Kağıtçılık İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara 26 Eylül 2016

  İş Açıklaması İstanbul'daki satış-pazarlama organizasyonumuzda yer alacak takım arkadaşları arıyoruz..

  Aranan Nitelikler   Kağıt,matbaa veya kırtasiye sektöründe en az 3 yıl deneyimli, İstanbul kağıt-matbaa sektörüne hakim, Bay,Bayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Ehliyeti olan, Seyahat engelli bulunmayan, Tercihen İngilizce bilen, 30 yaşını aşmamış, Tercihen üniversite mezunu.          

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Plasiyer, Sorumlu

 • İş Açıklaması Ethica Sağlık Grubu 2 genel hastanesi, 2 tıp merkezi ve sağlık alanında yeni yatırım projeleriyle hizmet kalitesini ve hasta memnuniyetini ön planda tutan, profesyonel kadrosu ve son teknoloji cihazlarıyla Türkiye'nin önde gelen bir sağlık kuruluşudur. Ethica markasıyla genel hastanecilik ve Estethica markasıyla da estetik-plastik cerrahi alanlarında dünyanın önde gelen sağlık kuruluşları arasında yer almayı hedef belirlemiş, yurtdışı yatırım projeleriyle bu hedeflerine doğru hızla yol alan bir sağlık grubudur. Öncülük ettiği sosyal sorumluluk projeleriyle de ülkemizin dünya çapındaki hedeflerine hizmet etmektedir.

  Aranan Nitelikler Ethica Sağlık Grubu'na bağlı Ethica İncirli Hastanemiz bünyesinde görevlendirilmek üzere; * Tercihen hastane deneyimi olan, * Sağlık uygulamaları konusunda aktif olarak kurum içinde satış ve pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirecek, * İkna kabiliyeti yüksek, diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren, * Maaş + prim ile sistemiyle çalışacak, * İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, " Kurumiçi Pazarlama Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması   • Demonstrates ability to improve customer satisfaction and drive customer loyalty • Proven ability to delegate, follow-up and communicate with all levels of the organization • Demonstrates ability to manage complex and competing priorities with time management and organizational skills • Demonstrates ability to assess talent, coach, develop and manage performance • Demonstrates business acumen with strong analytical skills • Demonstrates strong visual merchandising skills • Schedule flexibility to include evenings and weekends • Previous management or supervisory experience • Previous experience in assigned category(ies) preferred

  Aranan Nitelikler             Candidates should have the follıwong qualifications; The category manager provides leadership that drives total store results with specific ownership of an assigned merchandise category. The category manager drives results by developing and executing short term action plans and long term strategies. The category manager is responsible for driving results in the assigned category by creating an excellent customer and associate experience and by leading all daily activities.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: İkinci Müdür

 • Ekom Tanıtım İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26 Eylül 2016

  İş Açıklaması Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren lider markamız için, Ürünlerin satışını destekleyecek, Reyon düzenlemelerini yapacak, Raf konumunu yönetecek, Stok kontrolünü yapacak, Yeni teşhir alanları kazandırılmasını sağlayacak Merchandiser (Tanzim-Teşhir Elemanı) ekip arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 20-30 yaş arası, Tercihen Satış Destek ve Hızlı Tüketim Sektöründe tecrübeli, Dinamik, İletişime açık, Prezentable,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Kozmetik

  Pozisyon: Eleman

 • Hacı Sayid Gıda İstanbul Avrupa 26 Eylül 2016

  İş Açıklaması Gıda sektöründe pastane - restaurant alanında faaliyet gösteren, İstanbul 'un çeşitli semtlerinde 43 Şubeye sahip, firmamızın Haramidere Beylikdüzü'nde bulunan Genel Merkezimizin Satınalma Bölümünde görevlendirmek üzereSatınalma Elemanı alınacaktır

  Aranan Nitelikler * Tercihen MYO veya üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun * Tercihen satınalma alanında 1-2 yıl deneyime sahip * MS office programlarını kullanabilen * İyi derece excel programını kullanabilen * Aktif araç kullanabilen * Avrupa yakasında ikamet eden, * Öğrenmeye açık, sorumluluk sahibi,ekip çalışmasında uyumlu * Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Satınalma Elemanı Aranmaktadır

  Sektör: Restorancılık, Gıda

  Pozisyon: Eleman

 • Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Eylül 2016

  İş Açıklaması Sektörde öncü yatırımları ile sürekli büyüyen Perakende organizasyonumuz içerisinde , Şirketin satış hedefleri ve marka stratejileri doğrultusunda tüm faaliyetleri yürütmek, Marka ile ilgili raporlama faaliyetlerini gerçekleştirmek, Pazar araştırma geliştirme faaliyetlerini ve satış kanalını geliştirmek, Kampanya çalışmalarını yönlendirmek,  

  Aranan Nitelikler  Üniversite mezunu,  Konusunda en az 5 yıl deneyimli  Satış konusunda en az 3 yıl deneyimli, İyi derece İngilizce konuşabilen ve yazabilen,  Ms Office uygulamalarına hakim,  Veri analizi ve raporlama çalışmalarını yürütebilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan. Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.      

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Toptancılık

  Pozisyon: Direktör, Müdür, Şef / Amir, Yönetici

 • İş Açıklaması - Markalarımıza ait pazarlama faaliyetlerinin planlanması, düzenlenmesi ve yürütülmesi aşamasında aktif olarak rol almak, - Şirket dijital varlıkları (web/internet şubesi/mobil/portal) ve sosyal medya için strateji oluşturulması ve uygulanması, - Tüm dijital varlıkların CMS aracılığıyla yönetimi, - Dijital dünyanın trendlerinin takip edilmesi, yenilikçi fikir ve önerilerin geliştirilmesi, - Email marketing, sosyal medya reklamları, remarketing SEM, SEO ve Google Analytics süreçlerinin yönetilmesi ve raporlanması, - Dijital projeler ve uygulamaların geliştirilmesi ve dijital kampanyaların düzenlenmesi, - Sonuç ve gelişmelerin düzenli olarak izlenmesi, ölçülmesi, yorumlanması ve raporlanması, - Dönemsel olarak rekabet analizi raporlarının üretilmesi, - Değerlendirme toplantılarında ilgililerle paylaşımlarda bulunmak üzere kurumsal sunum ve dosyaların hazırlanması.  

  Aranan Nitelikler . İnternet sektörü ve özellikle dijital reklam ve pazarlama araçları ile ilgili bilgi sahibi, . Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, . Alanında 2 yıl kurumsal tecrübeye sahip, . Dijital pazarlama kanalında, piyasa araştırması ve rekabet analizi yapabilecek yetkinlikte . İyi derecede  İngilizce bilen (yazılı ve sözlü), . Farklı birimler arasında uyum, koordinasyon ve proje yönetimini sağlayacak yetkinliklere sahip, . Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) veya 2 yıl tecilli, (Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı) aramaktayız.  

  Sektör: Reklamcılık

  Pozisyon: Dijital Pazarlama Uzmanı

 • Çobanpınar İçme Suyu İstanbul Avrupa 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması Pazarlama temsilcisi Soğuk satışta, likit veya gıda sekteründe tecrübeli,

  Aranan Nitelikler 5 yıl tecrübeli, üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Yönetici

 • İş Açıklaması Kitap sektöründe faaliyet gösteren Metroport Alışveriş Merkezi'ndeki mağazamızda kitap/dergi/gazete/kırtasiye/film/müzik ürünlerimizin satışını gerçekleştirecek Satış Danışmanları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler . En az lise mezunu · Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli · Mağazacılık sektöründe kariyer yapmak isteyen · Ms Office uygulamalarına hakim · Tercihen erkek adaylar için askerlikle ilişkisi kalmamış · Dış görünümüne özen gösteren · İkna kabiliyeti kuvvetli · İletişim gücü yüksek · Sorumluluk sahibi · Güler yüzlü · 35 yaşını aşmamış

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Yayıncılık

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi

 • KPT Lojistik İstanbul Avrupa 26 Eylül 2016

  İş Açıklaması Faaliyetlerini Hadımköy'de sürdüren şirketimiz KPT Lojistik'te görevlendirilmek üzere "Lojistik Satış Pazarlama Uzmanları" alınacaktır.   İş Açıklaması   - Müşteri odaklı pazarlama, satış hedef ve stratejilerin oluşturulmasını sağlamak, - Pazarda en etkili iletişim kanallarını kullanarak yoğun müşteri ziyaretlerinde bulunup, firmaya yeni müşteriler kazandırmak, - Fiyatlandırma, kar/zarar analizi raporlarını hazırlamak ve bunları üst yönetime sunmak, - Müşteri portföyünü genişletmeyi hedefleyen pazarlama çalışmalarını yürütmek, - Mevcut müşteri portföyü ile sürekli koordinasyon halinde olup, tüm süreci yönetip takip etmek, - Haftalık, aylık ve 3 aylık periyotlarda satış raporlarını hazırlayarak yönetime sunmak.  

  Aranan Nitelikler   İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar   - "Lojistik Satış Pazarlama" alanında minimum 2 yıl deneyimli, - Geniş müşteri portföyüne sahip olan, - Analitik düşünce yapısına sahip, sonuç odaklı, araştırmacı, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli olan, - Güçlü temsil yeteneğine sahip, - Sektörü ve potansiyel pazarları analiz edebilen, - Ehliyeti bulunan ve aktif olarak araç kullanabilen, - Dış görünümüne özen gösteren, prezantabl, - Diksiyonu düzgün, - MS Office programlarına hakim, - Erkek – Bayan adaylar, - Askerlik ile ilişiği olmayan (Erkek adaylar için), - İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden "Lojistik Satış Pazarlama Uzmanları" alınacaktır.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Müdür, Uzman, Yönetici, Yönetici Adayı, Yönetmen

 • İş Açıklaması Fonksiyonel, hareketli mobilya ürünleri üreten firmamızın, yeni konsept benzerleri olmayan aksesuar ünitelerinin yurt çapında, market, mağaza, bayilik ,bölge bayiliği ,kurumlar nezdinde tanıtım, satış, pazarlama fonksiyonlarını yürütülmesi.

  Aranan Nitelikler Hedef başarı odaklı Sorumlu Yönetici vasıflarına sahip İletişimi güçlü, prezantable Sektörel deneyimli Seyahat engeli olmayan Pazarlama ve satışı meslek edinmiş En az 5 yıl deneyimli

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Müdür

 • Angels Never Die İstanbul Avrupa 23 Eylül 2016

  İş Açıklaması        Yurt dışı paris'teki merkez ve Türkiye'de mağazaları bulunan firmamızın yurt dışı satış pazarlama organizasyonunda yetiştirilmek üzere iyi derecede ingilizce bilen  takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler -İyi derecede ingilizce bilen ve seyahat engeli bulunmayan -Gelen şiparişleri girmek,gerekli bölümlere aktarmak,ve yükleme aşamasını başarılı bir şekilde tamamlamak -Tüm faaliyetlerini raporlayacak ve bilgi akışını sağlayabilecek, Ms office uygulamalarına hakim -Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyetine sahip,dış görümüne özen gösteren -Bay adaylar için askerlikle bir ilişiğinin bulunmaması

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Uzman Yard, Yetkili, Yetkili Yardımcısı

 • Demand Yatırım Danışmanlığı İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Eylül 2016

  İş Açıklaması Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren firmamız için; düzenli telefon görüşmeleriyle sürekli iletişim halinde kalarak müşteri ihtiyaçlarını belirlemek, arz ve talepleri doğrultusunda müşterilerimize ofis içi ve ofis dışında sunumlar yapmak. Satış ve pazarlama ekibi ile koordineli bir çalışma içinde bulunarak müşteri taleplerinin en hızlı şekilde karşılanmasını sağlamak,

  Aranan Nitelikler Tercihen ön lisans / Lisans mezunu, Satış – Pazarlama konusunda 3 yıl tecrübeli Microsoft Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Satış sözleşmeleri, müşteri iletişimi konularında bilgi sahibi, Haftalık müşteri görüşme programlamasını yaparak bağlı olduğu bölüme sunabilecek, Esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum gösterebilecek, Dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri kuvvetli, disiplinli, etik kurallara sahip, kendine güvenen İşini ve zamanını iyi planlayan, işini sonuç odaklı takip edebilen, Müşteri Memnuniyetini prensip edinmiş, Organizasyon ve çözüme yönelik çalışma yetkinliği gelişmiş, Aktif araç kullanabilen (B sınıfı ehliyeti olan) Bayan satış temsilcisi aranmaktadır.

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • Kormetal İstanbul Avrupa 23 Eylül 2016

  İş Açıklaması Ürünlerin satış ve pazarlanması için ;Yeni müşteri portföyleri oluşturarak,şirket strateji ve hedefleri  doğrultusunda satış gerçekleştirmek. Potansiyel yeni müşterileri ve bunların ihtiyaçlarını belirleyici çalışmalar yaparak yeni satış imkanlarını araştırmak.

  Aranan Nitelikler Yetiştirilmek üzere, Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. Avrupa yakasında ikamet eden. Esnek çalışma düzenine ayak uydurabilecek. Askerliğini tamamlamış. B sınıfı oto ehliyetine sahip.Seyahat engeli olmayan. MS Ofis Kullana bilen. Yoğun iş temposunda müşteri odaklı çalışmasından taviz vermeyecek. Giyimine ve davranışlarına özen gösteren. Kendini geliştirmeye istekli , İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek. Takım çalışmasına yatkın ,uyumlu,yaratıcı,araştırmacı, 30 yaşını aşmamış bay elemanlar alınacaktır.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Temsilci, Sorumlu, Satış Temsilcisi, Görevli, Eleman

İş Habercisi - İstanbul Avrupa, Pazarlama İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?