Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

İstanbul Avrupa, Pazarlama İş İlanları

 
Hepsini Temizle
İstanbul Avrupa
Pazarlama
 • İş AçıklamasıDANIŞMANLIK YAPMAKTA OLDUĞUMUZ FİRMAMIZ İÇİN PAZARLAMA ASİSTANI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan NiteliklerÜNİ. MEZUNU VEYA ÖĞRENCİSİ İNGİLİZCE BİLEN

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Asistan

 • Satış Mühendisi

  Teknothermİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıEndüstriyel ölçüm cihazları ve ısı izolasyon ürünleri konusunda demir, çelik, seramik, cam, çimento, döküm, ısıl işlem, petrokimya ve alüminyum gibi sektörlere hizmet veren şirketimizin satış ve pazarlamasında çalışacak takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin fizik, fizik mühendisliği, elektrik-elektronik, malzeme ve metalurji müh veya 2 yıllık elektrik-elektronik teknolojileri bölümü mezunu, Analitik düşünme yeteneğine sahip İngilizce bilen, Teknik konulara ilgili Dinamik ve satıştan zevk alan Endüstriyel ölçüm cihazları konusunda tecrübeli olması tercih nedenidir. İnsan ilişkilerinde başarılı, temsil yeteneğine sahip, Bilgisayar kullanabilen yeni yazılımlara kolay adapte olabilir, Erkek adayların askerliğini yapmış olmaları İyi araba kullanabilen Seyahat engeli bulunmayan

  Sektör: Endüstri, Elektrik ve Elektronik, Otomasyon

  Pozisyon: Mühendis, Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıDANIŞMANLIK YAPMAKTA OLDUĞUMUZ FİRMAMIZ İÇİN PAZARLAMA ASİSTANI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan NiteliklerÜNİ. MEZUNU VEYA ÖĞRENCİSİ İNGİLİZCE BİLEN

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Asistan

 • İş AçıklamasıAnaokulu, ilkokul, ortaokul ve liselerimize yeni kayıt öğrenci görüşmelerini gerçekleştirmek, “Öğrenci Kayıt Kabul Prosedürü” ve ‘’İhlas Eğitim Kurumları İndirim ve Bursluluk Yönergesi’’ çerçevesinde öğrenci kayıt işlemlerini yerine getirmek, Okula gelen telefon trafiği ve misafirleri karşılamak, Yeni velilere eğitim kurumunun bütün birimlerini ve derslikleri tanıtmak, Öğrencinin rehberlik birimi ile görüşmesinin koordinasyonunu sağlamak, Öğrenci adaylarının ölçme değerlendirme birimi tarafından sınava alınmasını sağlamak, Okul müdürlükleri ile işbirliği yaparak yeni kayıtların takibini yapmak, Okul bazında etkinlikleri organize etmek, (Alışveriş Merkezi Etkinlikleri, Anaokulu Şenlikleri, Mezuniyet Töreni Etkinlikleri, Okul Tanıtım Etkinlikleri, Kulüp Etkinlikleri vb.) Kayıtlar ve veli memnuniyeti ile ilgili gelişmeleri düzenli olarak Pazarlama ve Halkla İlişkiler Müdürü'ne raporlamak,

  Aranan NiteliklerEn az Meslek Yüksek Okulu, Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen eğitim kurumlarında benzer pozisyonda deneyimi olan, Veli odaklı davranış biçimini benimsemiş, Etkili iletişim ve organizasyon becerisine sahip, İkna ve problem çözme becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, MS Office uygulamalarını kullanabilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Ispartakule'ye (Bizimevler) ulaşım problemi olmayan,

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Temsilci

 • İş Açıklaması• The knowledge of the Middle East market and the one of the Gulf area are key to the successful candidate. • Fluent in English and Arabic. Operational in French & or Spanish a plus. • Shows great sensitivity to needs and concerns of others. • Listens actively to perspectives, needs and concerns of customers and employees. • Demonstrates an ability to create positive relationship with key business and industrial leaders in the served market. • Takes a well-ordered approach to solving problems and acts confidently despite obstacles or resistance. • Makes difficult decision in timely manner. Exhibits a willingness to take calculated risks. • Demonstrate the discipline and drive to meet sales goal of equipments. Strong ability to set and meet aggressive monthly and annual goals • Demonstrate a consultative sales mentality. • Be able to visualize innovation solutions and clearly communicate to customers • Develops team relationships with the team below as well as with his peers.

  Aranan NiteliklerYour main responsibilities are: • Establish and maintain relationships at assigned accounts/ new accounts and engaging with personnel involved to ensure effective and efficient use of resources. • Positively impact territory sales personnel performance, sales growth, profitability and business development based on annual goals and business plans. • Formulate annual business strategies and plans to grow overall sales and market share. • Coordinate activities and resource allocation with other personnel as needed, including R&D, Contracting, Service, CRM, Mfg, Parts Sales, Finance and HR. • Implement and measure all commercial programs within assigned territory and act as single point of contact for personnel, clients (End-users /Dealers /Distributors). The Position will also drive sales by providing advanced solutions to fulfill customer needs and financial goals in his geographical area which includes: • Network selling by optimizing the service capability of service shops. • Involve dealers effectively in order to develop lots of local-oriented end-user customers for top line growth with standard products. • Improve Installation and project follow up. • Implement product marketing strategy by conducting product promotional programs approved by Marketing. • Control expense branch budget and take a significant responsibility in PD process for optimizing the operating profit. • Conduct/train Account Managers toward more result-oriented and profit conscious through the programs of “Value Selling”, “Price to Value”, and etc.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Uzman

 • Tıbbi Satış Temsilcisi

  HOLİMER SAĞLIKİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 15 Ekim 2017

  İş Açıklamasıİthalatını ve ülke temsilciliğini yaptığımız, geleneksel ve tamamlayıcı tıp ile ilgili cihaz ve sarf malzemeleri satmakta olan şirketimizin satış departmanında çalışacak satış temsilcileri alınacaktır.

  Aranan Niteliklerİstanbul’ da ikamet eden 4 yıllık üniversite mezunu Aktif araç kullanabilen Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış olmak Seyahat engeli olmayan 22 – 40 yaş arası Bilgisayar ve Office programlarına hakim Giyimine özen gösteren İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişimde kuvvetli Kalite yönetim sistemi dahilinde raporlama yapabilecek Analitik düşünebilen ve çözüm üretebilen Tercihen İngilizce bilen Maaş ve pirim siteminde çalışacak Yukarıda belirtilen nitelik özelliklere sahip adayların cv leri değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Sağlık/Hastane, İlaç, Tıbbi Malzeme

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Uzman, Müşteri Temsilcisi, Tıbbi Mümessil, Temsilci

 • İş AçıklamasıDANIŞMANLIK YAPMAKTA OLDUĞUMUZ FİRMAMIZ İÇİN PAZARLAMA ASİSTANI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan NiteliklerÜNİ. PAZARLAMA BÖLÜMÜ MEZUNU VEYA ÖĞRENCİSİ İNGİLİZCE BİLEN

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Asistan

 • Satış Pazarlama Sorumlusu

  MTN Kalıpİstanbul Avrupa 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıOtomotiv ve Beyaz Eşya Sektöründe Faaliyet Gösteren Firmamızda Satış Pazarlama Departmanında Görevlendirilmek Üzere Görev Tanımı İçeriğinde Anlatılan Niteliklere Uygun Ekip Üyesi Aramaktayız. 1. Yerli ve yabancı sektörel yayın ve dokümanları takip etmek, üreticileriyle temasa geçerek numune ya da bilgi toplamak ve verileri arşivlemek. 2. Yurtiçi ve yurt dışı fuar ziyaretleri, katalog araştırması, sektörel web sayfası ziyaretleri, promosyon ve benzeri tanıtım sistemlerini araştırmak ve yöneticisine rapor sunmak. 3. Yeni pazar araştırmaları için, sektör toplantı ve çalışmalarına katılmak 4. Firmanın tanıtımı için, yurtiçi ve yurt dışı fuar katılımı, web sayfası, cd ve katalog hazırlama, promosyon ve benzeri tanıtım sistemlerinin hazırlık çalışmalarına katılmak. 5. Müşteriye gönderilen fiyat tekliflerinin hedef doğrultusunda siparişe dönüşmesi için müşterilerle bilgi alışverişinde bulunmak. 7. Müşteriler ile sıkı işbirliği sağlayarak, şikayet ve taleplerin işletmeye hızla ve doğru iletilmesini sağlamak ve yapılacak işlem hakkında bildirimde bulunmak. 8. Tüm müşteri firma ve firma temsilcileri ile ilişkileri sıcak tutup ziyaretlerde bulunarak veya her yıl kasım ayında, anketle müşteri memnuniyetini ölçmek. 9. Fuarlardan 3 ay önce müşterilere fuar davetiyeleri göndermek.

  Aranan NiteliklerÖğretim : En az Önlisans Mezunu Okulun Bölümü : - Alt Yaş Sınırı : 22 Bildiği Yabancı Dil : Çok İyi Düzeyde Okuma, Yazma, Konuşma İngilizce Bilgisi İş Deneyimi : 1 Yıl Askerlik (Erkekler için) : Yapmış Sürücü Ehliyeti : B sınıfı Bilgisayar Deneyimi : MS Office, Autocad v.b programlarıbilmek.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıBilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere masabaşı ürün satış ve kanal geliştirme uzmanları aramaktayız. Kurumsal firmalara yazılım ve ileri seviye internet teknoloji çözümleri sağlamaktayız. Tanıtacağınız ve satışını yapacağınız ürünümüz; Web Sitesi Organizasyon Yönetim (WOY) paketlerinin her biridir. Satışa sunacağımız WOY Hizmetimizi detaylı inceleyebilmek için linkimiz: Link: https://www.dayneks.com/web-organizasyon-yonetim-hizmeti Sizi değerlendirebilme kriterimiz sorumlusu olacağınız ürün için; a- Mevcut müşterileri değerlendirme ve yeniden alıma çevirme stratejisi uygulayabilmeniz, b- Yeni müşteriler bulmak için çözüm stratejisi üretebilmeniz ve uygulayabiliyor olmanız, c- Ürün talebi ve bilgi talebinde bulunan potansiyel müşterileri alım yapan müşteriye çevirecek stratejiler üretebilmenizdir.

  Aranan NiteliklerBilişim sektöründe en az 2 yıl tecrübeli ya da benzer sektörlerde tecrübe edinmiş olmanız öncelikli tercih gerekçemizdir. * Tekstilkent Esenler'e yakın oturan ya da ulaşım sıkıntısı bulunmayan, * Tercihen ehliyetinizin olması ve araç kullanabiliyor olmanız * Giyim kuşamına dikkat eden * Sigara kullanmayan Takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Müdür, Dijital Pazarlama Uzmanı

 • İş AçıklamasıReklam Satış Yöneticisi Ajansımıza yeni firmalar ve markalar dahil etmek. Markaların kreatif ve medya planlama süreçlerinde ajans ile firma arasındaki kontak ve koordinasyonu sağlamak. Firmalardan gelen briefleri ekibe ileterek iş takibini gerçekleştirip, müşteriye detaylı olarak sunum yapmak.

  Aranan NiteliklerReklam ajanslarında benzer poziasyonlarda minimum 3 yıl iş tecrübesi olan. Microsoft office programlarını iyi derecede kullanabilen. Kendi müşteri portföyü olan veya müşteri kazanabilme yeteneğine sahip. Dış görünümüne özen gösteren, beden dili ve diksiyonu düzgün. İkna yeteneği yüksek. Takım çalışmasına uyumlu. Seyehat engeli olmayan, B sınıfı ehliyete sahip aktif araç kullanabilen. Takım arkadaşları aranıyor.

  Sektör: Reklamcılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Dijital Pazarlama Uzmanı

 • Eğitim Satış & Pazarlama Uzmanı

  Koçak Şirketler Grubuİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Tüm Türkiye 16 Ekim 2017

  İş Açıklaması* Önceden randevu alınmış, KOÇAK müşterilerini ziyaret edip satış gerçekleştirmek, * Başvurular tamamlandıktan sonra 2 günlük eğitim olacaktır. * İşe kabul edilen arkadaşlara 7/24 saat şirket aracı verilecektir. * Kendine güvenen arkadaşları aramıza bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler* SATIŞ BENİM İŞİM DİYEN : * Ayda 2.000 TL - 4.500 TL kazançlı (sürekli) * Prim usulü çalışacak * B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, * Takım çalışmasına yatkın, * 23 yaş üzeri, Özgüveni yüksek Bay & Bayan

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eleman, Satış Temsilcisi, Süpervizör, Takım Lideri, Lider

 • Satış Temsilcisi

  ERSAŞ ALÜMİNYUM A.Ş.İstanbul Avrupa 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıERSAŞ ALÜMİNYUM A.Ş. Firmamızın Bayrampaşa/İSTANBUL adresinde bulunan ve grup firmamız olan ALM Alüminyum Market A.Ş. Genel Müdürlük bünyesinde çalışacak aşağıda belirtilen niteliklere uygun 25-35 yaş arası Bay&Bayan Satış Temsilcisi alınacaktır.

  Aranan NiteliklerAlüminyum ve Pvc doğrama sektöründe deneyimli, Dekorasyon ve yapı malzemeleri alanında ve en az 2 yıl tecrübeli, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Lisans veya Ön lisans), Planlama, takip, organizasyon, koordinasyon ve raporlama becerisine sahip,analitik düşünebilen, Sunum ve diksiyonu düzgün, İnsan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilincine sahip ve gerektiğinde inisiyatif alabilen, Tercihen Logo Tiger Enterprise bilen, MS Office programlarını aktif kullanabilen, tercihen Auto cad bilen, B Sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanan, Esnek çalışma saatlerine uyabilen, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Yurtiçi seyahat engeli olmayan, Bayrampaşa ve civarı bölgelere yakın ikamet eden, 25-35 yaşları arasında

  Sektör: Alüminyum, İnşaat

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Sorumlu, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıTekstil sektörünün öncü firmalarından olan firmamızın genel merkez lokasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki iş tanımlarına uygun ''Eşarp pazarlama sorumlusu’’ arayışımız bulunmaktadır. Gızıa imzalı eşarpları öncelikle İstanbul olmak üzere tüm Türkiye pazarında pazarlayacak, Müşteri portföyü olan veya kısa sürede ciddi müşteri sayısına ulaşabilecek, Eşarp piyasasında markamızın pazar payını arttıracak.

  Aranan NiteliklerEşarp pazarlaması konusunda en az 5 yıl deneyimli, Eşarp konusunda piyasa bilgisi ve müşteri portföyü olan, Şirket vizyon ve misyonuna göre hareket edecek, İletişim becerisi kuvvetli, müşteri memnuniyetini benimsemiş, En az lise mezunu, Aktif olarak araç kullanan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Uzman

 • Pazarlama ve Teknik Lider

  Tekpan Panoİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir 11 Ekim 2017

  İş Açıklamasıİzmir/Kemalpaşa da faaliyet gösteren fabrikamızın İstanbul şubesinde görevlendirilmek üzere,

  Aranan NiteliklerElektrik-Elektronik mühendisi iyi derecede ingilizce bilen, Alçak gerilim enerji dağıtım panolarında tecrübeli( En az 5 yıl tecrübeli) Yurtdışı seyahat engeli olmayan Autocad ve Office programlarını kullanmayı bilen, Askerlik hizmetini tamamlamış Pazarlama ve Teknik Lider arayışımız vardır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Sorumlu

 • Finansal Güvence Danışmanı

  GÜNCE GRUP SİGORTA ARACILIKAnkara, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıSigortacılık Sektöründe kariyer yapmak isteyen, Hayat Sigortası ve Sağlık Sigortası aktif satışında görevlendirilmek üzere, düzenli müşteri ziyaretleri gerçekleştirecek, aylık ve yıllık hedeflerine ulaşacak Finansal Güvence Danışmanı pozisyonunda çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler· Kariyerini satış ve finansal danışmanlık konusunda yapmayı hedefleyen, · Eğitimi kişisel gelişimin bir parçası olarak gören, · Dinamik, hırslı, gelişime açık, yenilikçi, yaratıcı, · Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, · İnsan ilişkileri güçlü, · Analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, · Dışa dönük, sonuç odaklı çalışmayı seven, · Baz Maaş + Performansa dayalı yüksek gelir hedefleyen, · Sabit maaş yerine yüksek prim hedefleyerek gelirini arttırmak isteyen, · Hedef odaklı çalışacak, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da 2 yıl tecilli,

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Uzman Yard, Uzman, Yetkili, Yetkili Yardımcısı

 • Teşvik ve Destekler Sorumlusu

  Proaktif Uluslararası Danışmanlıkİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 15 Ekim 2017

  İş Açıklaması14 yıllık Danışmanlık ve Eğitim birikimi olan, İstanbul Avrupa Yakasında bulunan ofisimizde çalışmak üzere “Teşvik ve Destekler Sorumlusu” aramaktayız. Ekonomi Bakanlığı kapsamındaki İhracat teşvikleri ve Yatırım Teşvikleri ile KOSGEB ve benzeri kurumların destek projeleri uygulamalarına vakıf olmak, Turquality hakkındaki tebliğ ve ilgili mevzuatların takibi ve uygulaması konusunda tecrübe sahibi olmak Teşvik ve Destekler kapsamındaki projeler ile ilgili Proje yönetim metodolojisini bilmek Tüm Devlet Teşviklerini güncel olarak takip etmek, Markalaşma ve ihracat destekleri başvuru form ve projelerini hazırlama ve onaylama süreçlerini yönetmek, Tüm başvuruları; harcanan, desteklenen tutarları ve gelen ödemeleri takip edip raporlamak, Tüm Devlet Teşvikleri konularındaki hukuki gelişmeleri takip etmek; şirkete uyarlamak, belgelendirme ve başvuru evraklarını hazırlayıp gerekli aksiyonları alarak yönetime sunmak Destek alınacak ödeme belgelerinin (sözleşme, fatura, ödeme dekontu) sürelerinin takibi, kontrollerinin ve tercüme işlemlerinin yapmak, TC Ekonomi Bakanlığı’nca atanan uzman kişi ile koordinasyonun sağlamak, taleplerin takip etmek ve karşılanması amacıyla iletişim trafiğinin yönetilmesini sağlamak, Tebliğ takiplerini yapmak ve firmanın lehine veya aleyhine olası durumların danışman ile beraber güncel olarak izlenmesini sağlamak, İlgili KOSGEB Hibe Proje raporlarının hazırlanmasını yapmak,

  Aranan NiteliklerÖn Lisans veya Lisans Mezunu, Kamu Kuruluşları ile çalışma konusunda deneyimli, Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Benzer pozisyonda min. 2 yıl tecrübeli, Seyahat engeli olmayan, Pro-Aktif çalışma sistemini içselleştirmiş, Aidiyet ve Öğrenme yetisi yüksek, Sonuç ve Çözüm odaklı çalışma prensibi olan, Pazarlama ve sunum yeteneği gelişmiş,

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Sorumlu

 • Satış ve Pazarlama Uzmanı

  GAZİ METAL MAMULLERIKocaeli, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 12 Ekim 2017

  İş AçıklamasıStok yönetimi, satış faaliyetleri, ordino işlemleri ve müşteri hizmetleri gibi başlıklar altında satış pazarlama faaliyetlerine destek olacak,

  Aranan NiteliklerDemir Çelik sektöründe deneyimli, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede Microsoft Office kullanabilen, Analitik ve düzenli bir şekilde raporlama yapabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik ilişiği bulunmayan, Sonuç odaklı iletişim becerileri güçlü, Seyahat engeli bulunmayan,

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Uzman

 • Satış Pazarlama Yöneticisi

  Günaydın Groupİstanbul Avrupa 15 Ekim 2017

  İş AçıklamasıÖZEL ULAŞIM VE TAŞIMACILIK SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZ İÇİN AŞAĞIDAKİ NİTELİKLERDE '' SATIŞ PAZARLAMA YÖNETİCİSİ '' ARANMAKTADIR.

  Aranan NiteliklerÜNİVERSİTELERİN LİSANS BÖLÜMLERİNDEN MEZUN (İLGİLİ LİSANS BÖLÜMÜ ERCİH NEDENİ) TAŞIMACILIK, LOJİSTİK, TURİZM VE KURUMSAL SATIŞ ALANLARINDA TECRÜBELİ. MİN 3 YIL BENZERİ GÖREVDE BULUNMUŞ MS OFFICE PROGRAMLARINA HAKİM İNGİLİZCE BİLEN, İLETİŞİM VE İNSAN İLİŞKİLERİ GÜÇLÜ PAZARLAMA HEDEF STRATEJİLERİ PLANLAMA VE RAPORLAMA KONUSUNDA YETKİN GENÇ, DİNAMİK, KENDİNE ÖZEN GÖSTEREN, AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN.

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Yönetici, Sorumlu

 • İş AçıklamasıTekstil sektörünün öncü firmalarından olan firmamızın genel merkez lokasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki iş tanımlarına uygun ''Eşarp pazarlama sorumlusu’’ arayışımız bulunmaktadır. Gızıa imzalı eşarpları öncelikle İstanbul olmak üzere tüm Türkiye pazarında pazarlayacak, Müşteri portföyü olan veya kısa sürede ciddi müşteri sayısına ulaşabilecek, Eşarp piyasasında markamızın pazar payını arttıracak.

  Aranan NiteliklerEşarp pazarlaması konusunda en az 5 yıl deneyimli, Eşarp konusunda piyasa bilgisi ve müşteri portföyü olan, Şirket vizyon ve misyonuna göre hareket edecek, İletişim becerisi kuvvetli, müşteri memnuniyetini benimsemiş, En az lise mezunu, Aktif olarak araç kullanan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Uzman

 • İstanbul Bölgesi Pazarlama Sorumlusu

  Tekpan Panoİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir 11 Ekim 2017

  İş Açıklamasıİzmir/Kemalpaşa da faaliyet gösteren fabrikamızın İstanbul şubesinde görevlendirilmek üzere,

  Aranan Niteliklerİyi derecede ingilizce bilen, Alçak gerilim enerji dağıtım panolarında tecrübeli Seyahat engeli olmayan Autocad ve Office programlarını etkin bir şekilde kulanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış Pazarlama Sorumlusu arayışımız vardır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Sorumlu

 • Saha Satış Temsilcisi

  Dd A.Ş.İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 13 Ekim 2017

  İş AçıklamasıAktif Satış alanında kariyer hedefi olan bay, bayan takım arkadaşları aramaktayız

  Aranan NiteliklerBüyüyen ve gelişen yapımız içerisinde, PRONET GÜVENLİK VE ALARM SİSTEMLERİ projemizde değerlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip SİSTEM DANIŞMANLARI aramaktayız. • Tercihen üniversite mezunu, • 20 – 30 yaş arasında, • Performansla orantılı yüksek kazanç sistemiyle çalışabilecek ( SGK+Yemek+Yol+Maaş+Prim+Bonus), • Ekip çalışmasına yatkın, • Hedef odaklı çalışan, • Dış görünüşüne önem veren, • Saha Satışı konusunda tecrübeli yada istekli

  Sektör: Müşteri ilişkileri, Savunma/Güvenlik, Diğer

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Temsilci

 • Pazarlama Uzmanı (İngilizce)

  Yılmaz Makinaİstanbul Avrupa 13 Ekim 2017

  İş AçıklamasıServis ve yedek parça konularında deneyimli, Satış sonrası hizmetler departmanında görev alacak genç dinamik takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler· İyi derecede İngilizce bilen, · Üniversitelerin Dış Ticaret, Uluslar arası İlişkiler bölümlerinden mezun, . Dış ticaret konusunda deneyimli, · MS Office programlarını ileri düzey kullanabilen, · İletişim becerileri gelişmiş, · Sorumluluk bilinci yüksek, · Başarı ve sonuç odaklı, · Askerlikle ilişiği olmayan.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Satış Temsilcisi, Sorumlu

 • Event Etkinlik Operasyon Uzmanı

  Core Marketing Groupİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıMüşteriden gelen brieflere istinaden yaratıcı ekibimizle beraber projeyi sunum haline getirmek Projeye ait plan ve bütçe oluşturmak, Detayları oluşturulmuş olan teklifin görsel ve içeriğini en iyi şekilde yansıtan sunumunu hazırlamak Projenin başından sonuna kadarki tüm süreçlerde hizmet alanlar ile proje ekibi ve işbirliği yapılan tedarikçiler arasında gerekli şekilde iletişimi sağlamak. Projeyi, karlılık ve müşteri memnuniyeti gibi kriterler ışığında başarıyla tamamlamak Sahada operasyonun yönetimini takip ederek müşteri yönetimini gerçekleştirecek adaylar aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversite Mezunu, Etkinlik yönetiminde (roadshow , lansman , toplantı org. ,fuar , gerilla saha akt.) en az 5yıl deneyimli, Sorumluluk sahibi ve esnek çalışma saatlerine uyumlu, İngilizce bilen, Yenilikçi ve pazarlama iletişimi alanında trendleri takip edip proje geliştirebilen, Sunum becerisi kuvvetli, Disiplinli, takipçi ve takım çalışmasına yatkın, MS Office programlarına hakim, Dış görünüşüne özen gösteren, Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik problemi bulunmayan, Etkinlik Operasyon Uzmanı aranmaktadır. Ajans, event sektöründe tecrübesi olmayan adaylar değerlendirilmeye alınmayacaktır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Ajans

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıTemizlik ve sağlık sistemleri üretim ve satışında, sektör lideri olan İhlas Pazarlama Avrupa yakası bayilerinin, genç ve dinamik kadrosuna sizler için de yer ayırdı. Özel eğitim sonrası randevusu alınan müşterilerimize ürün tanıtım ve satışını yapabilecek, genç ve dinamik takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Niteliklerİletişimi güçlü, dış görünüşüne özen gösteren, Ekip çalışmasına yatkın, kariyer hedefi olan, Sorumluluk şuuru yüksek ve eğitime açık, Esnek çalışma saatlerine uygun, Askerlik ile ilişiği bulunmayan, Avrupa yakasında ikamet eden 20-40 yaş arasında Bay ve Bayan çalışma arkadaşları arıyoruz. İletişim: 0212 852 15 02 Recep Yüksel - 0505 450 26 78 Florya/İSTANBUL

  Sektör: Holding, Pazar / Piyasa Araştırma, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Temsilci, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • Pazarlama Asistanı

  TAKTX Direct & Eventİstanbul Avrupa 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıDANIŞMANLIK YAPMAKTA OLDUĞUMUZ FİRMAMIZ İÇİN PAZARLAMA ASİSTANI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan NiteliklerÜNİ. MEZUNU VEYA ÖĞRENCİSİ İNGİLİZCE BİLEN

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Asistan

 • Pazarlama Asistanı

  TAKTX Direct & Eventİstanbul Avrupa 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıDANIŞMANLIK YAPMAKTA OLDUĞUMUZ FİRMAMIZ İÇİN PAZARLAMA ASİSTANI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan NiteliklerÜNİ. MEZUNU VEYA ÖĞRENCİSİ İNGİLİZCE BİLEN

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Asistan

 • Pazarlama Asistanı

  TAKTX Direct & Eventİstanbul Avrupa 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıDANIŞMANLIK YAPMAKTA OLDUĞUMUZ FİRMAMIZ İÇİN PAZARLAMA ASİSTANI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan NiteliklerÜNİ. MEZUNU VEYA ÖĞRENCİSİ İNGİLİZCE BİLEN

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Asistan

 • İş AçıklamasıFirmamızda görev alabilecek; Aktif satış temsilcilerinden gelen işlerin sisteme açılması, Planlamadan takibi ve müşterilerin bilgilendirilmesi, Tahsilatların takibi, Yeni müşterilerin araştırılması ve ziyaretler için randevuların alınması, görevlerinde bulunabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip ''SATIŞ DESTEK PLANLAMA ELEMANI '' ilanımız yer almaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu Tercihen ingilzce bilen Bayan, Tercihen evli ve çocuk durumu olmayan.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Yetkili, Eleman, Sorumlu

 • İthalat Uzmanı

  Tekzen Yapı Marketİstanbul Avrupa 11 Ekim 2017

  İş AçıklamasıTekzen Ticaret ve Yatırım A.Ş.' nin AGROMAK grup şirketi bünyesinde değerlendirilmek üzere "İthalat Uzmanı" pozisyonunda görev yapacak çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır. · Yasal mevzuat takibinin yapılması, ithalat işlemlerinin güncel yasal mevzuatlara uygun olarak gerçekleştirilmesi, · İthalat için gerekli olan evrakların kontrolününün yapılması, · İthalat maliyetlerini hesaplanması, · İşlemlerin düzenli, sistematik ve vaktinde yapılması için gerekli tedarikçi/müşteri/banka/ gümrük ve sigorta müşaviri birimleri ile yazışmaların yapılması, . Operasyonel işlemlerinden arta kalan vakitde pazar araştırması yapması,

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin Elektrik_ Elektronik mühendisliği bölümlerinden mezun · İyi seviyede İngilizce bilen ( Yazışma ve Konuşma ) · Dış Ticaret, gümrük ve diğer ilgili mevzuat konusunda en az 2 yıl tecrübeli · MS Office programlarına (excel, word) hakim, · Araştırmacı, takipçi, detaycı ve koordinasyon kabiliyeti yüksek . Analitik düşünen, istekli, dinamik, girişken, iletişimi güçlü, · İnsan ilişkileri iyi ve ekip çalışmasına yatkın . İş takip ve raporlama yeteneği olan, . 35 yaşını aşmamış, · Askerlikle ilişiği olmayan , . Bay, adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Dağıtım

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • Takım Lideri

  GÜNCE GRUP SİGORTA ARACILIKAnkara, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıSigortacılık Sektöründe kariyer yapmak isteyen, Hayat Sigortası ve Sağlık Sigortası aktif satış ekibi yönetiminde görevlendirilmek üzere, kendisine bağlı ekibin gelişimi ve performans yönetiminden sorumlu olacak, aylık ve yıllık hedeflerine ulaşacak TAKIM LİDERİ pozisyonunda çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler· Hayat Sigortası, Sağlık Sigortası veya BES satışı alanında en az 2 yıl istikrarlı bir satış grafiği ile çalışmakta olan veya çalışmış, · Eğitimi kişisel gelişimin bir parçası olarak gören, · Dinamik, hırslı, gelişime açık, yenilikçi, yaratıcı, · Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, · İnsan ilişkileri güçlü, · Analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, · Dışa dönük, sonuç odaklı çalışmayı seven, · Baz Maaş + Performansa dayalı yüksek gelir hedefleyen, · Sabit maaş yerine yüksek prim hedefleyerek gelirini arttırmak isteyen, · Hedef odaklı çalışacak, · Yoğun iş temposuna uyum sağlayacak, · Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan,

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Satış Temsilcisi, Uzman Yard, Yetkili Yardımcısı

İş Habercisi - İstanbul Avrupa, Pazarlama İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?