İstanbul Avrupa, Pazarlama İş İlanları

Hepsini Temizle
İstanbul Avrupa
Pazarlama
 • Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması .Firmamızın uygulamaları konusunda aktif olarak potansiyel müşterileri tespit edip, saha ziyaretlerinde bulunarak pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirecek, .Kurumsal düzeyde ilişkilerin kurulmasından ve geliştirilmesinden sorumlu olacak, .Pazar araştırması yaparak yeni pazar mecralarını bulacak ve yönetecek, .Potansiyel müşteri ile temas ederek bilgilendirme görüşmeleri yapacak .Pazar payını ve portföyünü genişletecek "KURUMSAL SAHA PAZARLAMA UZMANI” aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Pazarlama ve Satış konularında 2-3 yıl deneyimli, Yazılı ve sözlü sunum becerisi yüksek olan, İkna yeteneği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, İnsan Kaynağı yaratma konusunda proaktif Analitik düşünce yapısına sahip, Etkin planlama ve iş takibi becerisi olan, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Ms Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi bulunmayan, Yeniliklere açık, sorumluluk sahibi, İstanbul'da ikamet eden,

  Sektör: Hukuk, Diğer

  Pozisyon: Uzman, Yetkili, Sorumlu

 • İş Açıklaması Var olan kampanyaların performans ve kontrollerinin yapılması, Web site trafiğinin performans ve kontrollerinin yapılması, SEO performans raporlamalarının yapılması, Pazar ve rakip araştırmalarının yürütülmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisat, İşletme bölümlerinden mezun, Dijital Pazarlama alanında en az 3 yıl tecrübeli, SEO, SEM ve PPC kampanyaları konusunda tecrübeli, Google Analytics kullanımı konusunda teknik bilgiye sahip, Tercihen temel seviyede HTML ve Photoshop bilgisi olan, Tercihen çalışmalarında daha önce JavaScript kullanmış olan, İleri derecede Excel bilgi sahibi olan, Çok iyi seviyede İngilizce bilen.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Gayrimenkul şirketimizde görev yapmak üzere

  Aranan Nitelikler İnsan İlişkilerinde Başarılı Motivasyonu yüksek, pozitif bakış açısına sahip İletişim becerileri yüksek, vizyon sahibi, dış görünüşüne özen gösteren Satış ve pazarlama konusunda deneyimli Gayrimenkul sektöründe minimum 2 yıl tecrübesi olan Microsoft ofis programlarını kullanabilen En az lise, tercihen üniversite mezunu Prim ve gelir paylaşım sistemine göre çalışacak Aktif olarak araç kullanabilen Disiplinli ve sistemli çalışan, Bay - Bayan gayrimenkul danışmanları arıyoruz

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Eleman, Sorumlu, Temsilci

 • İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Yiyecek ve İçecek bölümlerini analiz ederek, işletme maliyetlerini kontrol etmek, satış ve etkinliği arttırmak, kaliteli servis standartlarının uygulanmasını sağlamak, uygun satış ve satın alma politikalarını değerlendirmek. Ürün kalitesinin arttırılmasını hedefleyerek bu alanlarda iyileştirme önerilerinde bulunmak. Fiyat politikasını belirlemek, rakipleri ve fiyat politikalarını takip etmek ve strateji geliştirmek, ürün karlılığını değerlendirmek. Mağaza içerisinde ürünlerin sunumun şeklini belirlemek, gerekli ekipmanla ilgili çalışmalar yapmak ve alternatifler sunmak ve satın alma ile koordinasyonu sağlamak. Eğitim ve Operasyon Departmanları ile koordinasyon halinde çalışarak tüm mağazalarda standart sunum ve kaliteyi sağlamak ve takip etmek. Ürün inovasyon toplantılarını yönetmek, gündemi, gereksinimleri ve hedefleri belirlemek. Delist olacak ürünleri belirlemek. Mevcut ürünün iyileştirilmesine yönelik öneriler sunmak. Kalite Güvence, Üretim Planlama ve Ür-Ge Departmanlarından alınan bilgilere dayanarak ürün stratejileri geliştirmek. Ürün satış grafiklerini takip etmek ve bu doğrultuda çalışmalarını Operasyon ve Pazarlama departmanı ile paylaşmak. Faaliyet alanı ile ilgili mevzuatı takip ederek yapılması gerekenler için önceden tedbir almak. Departmanı ile ilgili bütçe ve revize bütçe çalışmalarını gerçekleştirmek. görevlerini yürütecek "ÜRÜN PAZARLAMA MÜDÜRÜ" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Perakende sektörüne ait ürün, rakip, müşteri, marka bilgisine sahip, Firma içi diğer bölümlerle koordinasyonu sağlayarak proje yönetimini gerçekleştirecek, İyi derecede İngilizce bilen, Konusunda en az 7 yıl deneyimli (Tercihen Gıda, Perakende sektöründe), MS Office programlarını iyi derecede kullanan, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan.

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, ENJEKSİYON KALIP İMALATI ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN   - Yerli ve yabancı sektörel yayın ve dokümanları takip etmek, üreticileriyle temasa geçerek numune ya da bilgi toplamak ve verileri arşivlemek, - Yurt içi ve yurt dışı fuarlara ktılım göstererek yeni müşteri portföyünün firma bünyesine kazandırılması, - Yurt içi ve yurt dışı yeni müşteri portföyü oluştururak satış ve pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi aynı zamanda var olan müşteri portföyünün korunması, - Yurtiçi ve yurt dışı fuar ziyaretleri, katalog araştırması, sektörel web sayfası ziyaretleri, promosyon ve benzeri tanıtım sistemlerini araştırmak ve yöneticisine rapor sunmak, - Yeni pazar araştırmaları için, sektör toplantı ve çalışmalarına katılmak, - Firmanın tanıtımı için, yurtiçi ve yurt dışı fuar katılımı, web sayfası, cd ve katalog hazırlama, promosyon ve benzeri tanıtım sistemlerinin hazırlık çalışmalarına katılmak, - Müşteriye gönderilen fiyat tekliflerinin hedef doğrultusunda siparişe dönüşmesi için müşterilerle bilgi alışverişinde bulunmak, - Tüm müşteri ve/veya müşteri adayı firma temsilcilerinin, firmamızı ziyaretleri öncesi veya sonrası ulaşım, konaklama ve diğer ihtiyaçlarının karşılanması için Müşteri Temsilcileri ile birlikte gerekli organizasyonu yapmak, - Yurt içi ve yurt dışı fuarda sergilenecek ürünlerin hazırlığını ve sevkiyatını yapmak. Fuar süresince stant ihtiyaçlarını karşılamak. Stant kurulunca standın fotoğraflarını çekmek, - Sözleşmesi yapılmış siparişlere ait, müşteriden gelen Data ve/veya Teknik Dokümanların en kısa zamanda Kalite Güvence Yöneticisi’ne iletmek,      

  Aranan Nitelikler   * Minimum Ön Lisans tercihen Lisans mezunu, * Minimum 1 yıl üretici firmalarda satış ve pazarlama alanında deneyimli, * İyi derecede İngilizce bilen, * B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, * Ms Office programları kullanabilen, * İletişim yönü kuvvetli, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, * İstanbul Avrupa yakasında ikamete eden, * Bay, Bayan  " SATIŞ PAZARLAMA SORUMLUSU " aranmaktadır.    www.maviyakaik.com

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Beyaz Eşya, Elektrik ve Elektronik, İmalat, Otomotiv, Plastik

  Pozisyon: Yetkili, Sorumlu

 • Watsons İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Follow up CRM projects, monthly/weekly tasks and KPIs, Responsible for campaign setup, testing, execution and reporting, Analysis on customer insight and generating reports by the help of data-mining, Manage vendor relations and daily operation of communication tools, Cooperate with Customer Service and process improvement.  

  Aranan Nitelikler University degree, MBA is a plus, 1-2 years of CRM and campaign management experience, Excellent command of written and spoken English, Good command of MS Office applications, Strong communication and analytical skills, Result-oriented and proactive, Customer-centric approach, No military service obligation for male candidates.  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • Crown Yurtdışı Eğitim İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması - Üniversitenin ilgili alanlarından mezun - İyi derecede İngilizce bilen (çeviri yapabilecek kapasitede) - Sosyal Medya mecralarında hakim - Dijital Pazarlama konusunda deneyim sahibi, son gelişmeleri takip eden - Adwords uygulaması hakkında bilgi sahibi  - MS Office uygulamalarına hakim -  Yazılı-sözlü iletişim iletişim becerileri yüksek, dinamik ve dış görünümüne önem veren, -  Raporlama, sunum, organizasyon, metin yazma yeteneği kuvvetli,

  Aranan Nitelikler - Yurt dışı ve yurt içindeki ajanslarla ilişkilerin yönetilmesi, - Sponsorluk, basın, etkinliklerinin yönetimi, -  Kurum web sitelerine ve sosyal medya mecralarına içerik sağlanması, - Digital Pazarlama ajanslarının takibi ve raporlanması - Pazarlama Müdürüne gerekli raporların sunulması

  Sektör: Pazar / Piyasa Araştırma, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Dijital Pazarlama Uzmanı, Asistan

 • İş Açıklaması Açık Hava Reklam sektöründe faaliyet gösteren ekibimizde yer almak ister misin? Sektörde bilgi ve tecrübe sahibi isen bu ekipte yer almalısın.Seni bekliyoruz... Ücret, en kolay... Yeter ki tecrübe sahibi ol, verimli ol. Maaş+SGK+Yemek+PRİM Önce sigortanız başlar, sonra iş başı yaparsınız. OBJEKTİF KENTVİZYON ailesine aktılmak için acle edin :) Önemli Not:  Sigortasız personel çalıştıramıyoruz, sigorta engeli olanlar lütfen başvurmasın.  

  Aranan Nitelikler AÇIKHAVA konusunda 1-3 tecrübeliler tercih edilecektir. PAZARLAMA konusunda uzman, KİŞİSEL İLETİŞİM becerisi olan, MS Ofis programları kulanabilen, Takım çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri kuvvetli, İş takibi kuvvetli, sorumluluk sahibi, disiplinli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli bulunmayan, Gizlilik ve sorumluluk konularında iş etiğine sahip olan, Erkek Adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olmak.

  Sektör: Reklamcılık, Açık Hava Reklamcılığı

  Pozisyon: Direktör, Uzman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Temsilci

 • İş Açıklaması  MALL OF İSTANBUL Mağazamızda görevlendirilmek üzere ;   Mağazacılığı kendisi için kariyer edinmiş, sürekli eğitime ve yeniliğe açık, ürün detay bilgilerini müşteriye aktaracak, diksiyonu düzgün ve satış yapmaktan keyif alan, dinamik Bayan Mağaza Müdürü arıyoruz.              

  Aranan Nitelikler        MALL OF İSTANBUL mağazamızda görevlendirmek üzere;   En az Lise Mezunu, Mağazacılık alanında minimum 5 yıl yöneticilik deneyimi olan, Modayı yakından takip eden ve görünümününe önem veren, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerisi yüksek, güleryüzlü, Ekip çalışmalarında başarılı, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş,                                               BAYAN  MAĞAZA MÜDÜRÜ  ARIYORUZ        

  Sektör: Toptancılık, Müşteri ilişkileri, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yönetmen, Yönetici, Sorumlu, Müdür Yrd, Müdür

 • İş Açıklaması Ev tekstili sektöründe liderliği hedefleyen firmamızın Satış Bölümünde,İstanbul Avrupa'da görev yapacak "Satış ve Pazarlama Temsilcileri" aramaktayız. Sorumlu olduğu bölgedeki satış hedeflerini gerçekleştirmek. Düzenli olarak bölgesindeki müşterileri ziyaret etmek. Müşteri tahsilatlarını gerçekleştirmek. Yeni müşteriler bulmak ve mevcut müşterilerin memnuniyetini artırıcı çalışmalar yapmak. Müşteri istek ve beklentilerini karşılamak, şirket ile müşteri arasında etkin iletişimi sağlamak. Marka bilinirliğini artırmaya yönelik çalışmaları bölgesinde yürütmek. Aldığı siparişlerin müşteriye ulaşıncaya kadar geçen sürecin takibini yapmak. Çalışmaları ile ilgili düzenli raporlama yapmak.  

  Aranan Nitelikler Satış ve pazarlama alanında 5 yıl deneyimli (Ev tekstili sektörü tercihen) En az Lise (tercihen yüksekokul veya üniversite) mezunu, Sık seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri kuvvetli, Sonuç odaklı ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri taleplerini ve memnuniyetini ön planda tutan, Erkek adaylar Askerlik hizmetini tamamlamış, Microsoft Office programlarını kullanmayı bilen, 40 yaşını aşmamış.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Bölge Sorumlusu

 • İş Açıklaması SURTEL KABLO SAN. A.Ş. 1964 YILINDAN BU YANA ENERJİ KABLOSU ÜRETEN YILLIK İHRACATI 60 MİLYON ABD DOLARINI AŞAN ŞİRKETİMİZİN SEFAKÖY' DEKİ MERKEZİNDE EKİBİMİZE KATILMAK ÜZERE   YURT DIŞI PAZARLAMA VE SATIŞ ELEMANI   ARIYORUZ.  

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (mühendis kökenliler tercih sebebidir), Çok iyi derecede İngilizce konuşabilen, Bilgisayar ofis dillerine ve paket programlara hakim (Freedom, ERP..) Dış ticarette en az 3 yıl tecrübesi olan (kablo sektöründe çalışmış olanlar tercih sebebidir), Müşteri portföyü olan, Yurt dışı seyahatlere engeli olmayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, İnisiyatif sahibi, iletişim becerisi yüksek, Sigara içmeyen, Ekip çalışmasına inanan, Bayan/Bay adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan Başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. Bu pozisyon dışındaki başvurular dikkate alınmayacaktır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Endüstri, İmalat

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • BST Group İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması • İnşaat malzemeleri ithalatı ve iç piyasada satışı konusunda faal firmamızda görevlendirilmek üzere hedefler doğrultusunda pazarlama ve satış faaliyetleri yapmak, • Bölgesindeki potansiyel müşterileri aktif olarak ziyaret ederek yeni bayilikler oluşturmak, yönetime raporlamak  

  Aranan Nitelikler • Mermer sektöründeki sarf malzemeleri,Yapı malzemeleri, Pvc kapı ve pencere aksesuarları ve satışı konusunda en az 2-3 yıl tecrübeli (tercihen) • Yoğun seyahat programına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. • Takım çalışmasına yatkın • İnsan ilişkilerinde başarılı, • İkna ve temsil yeteneği olan, • Sürücü ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, • Ofis programlarına hakim (word, excel) • Askerlik ile ilişkisi bulunmayan,  

  Sektör: İnşaat, Pazar / Piyasa Araştırma, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Temsilci

 • IŞILDAR PLS EŞYA VE ELK MALZ İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İSTANBUL-İKİTELLİ'DE BULUNAN IŞILDAR AYDINLATMA VE ELEKTRİK MALZEMELERİ SAN.ve TİC.LTD.ŞTİ.FABRİKAMIZA; * TERCİHEN AYDINLATMA,ELEKTRİK MALZEMESİ YURTDIŞI SATIŞ VE PAZARLAMA İŞLETMELERİNDE EN AZ 5 YIL DENEYİMLİ ,PAZARI TANIYAN * SÜRÜCÜ EHLİYETİNE SAHİP , ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ * İSTANBUL'DA İKAMET EDEN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler * EN AZ 5 YIL DENEYİMLİ * YURTDIŞI SATIŞ ve PAZARLAMA TECRÜBESİ OLAN * İYİ DERECEDE YAZILI VE SÖZLÜ İNGİLİZCE BİLEN , İKİNCİ DİL RUSÇA TERCİH SEBEBİDİR * SEYEHAT ENGELİ OLMAYAN

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Aydınlatma

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklaması Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere; Üniversiterin ilgili bölümlerinden mezun (Tercihen Uluslararası İlişkiler, Pazarlama ve Tanıtım) Yurtdışı satış ve pazarlama konusunda deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen; İkinci bir yabancı dil bilgisi olan, Seyahat engeli olmayan Temsil becerisine sahip ve iletişime açık Esnek çalışma saatlerine uygun Prezentabl, iletişim yeteneği kuvvetli, dinamik ve takım çalışmasına yatkın,

  Aranan Nitelikler Uluslararası Hasta İlişkieri Uzmanı aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Uzman

 • Sibay Araç Park ve Turizm Hizmetleri İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Yeni müşterileri firmaya kazandırmak, Firmaya ait 40 ' a yakın hizmet ürününü pazarlamak ve tanıtmak, Müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek ve sunum hazırlamak, tercihen otel,residence,iş merkezi ve kurumsal firmalar ile bağlantısı olan, Mevcut müşteri portföyünde iş hacmini genişletmek ve güçlendirmek Raporlanabilir satış verileri temin etmek, raporlama yapmak, Satış sürecini yönetmek, Haftalık olarak gerçekleşen ziyaret sayısının rut planına uygunluğunu, hedef tahsilat planının gerçekleşip gerçekleşmediğini takip etmek, Belirlenen yıllık/aylık satış hedeflerini öngörülen vade yapısında gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler •Tercihen Üniversite ve/veya ilgili eğitim seviyesine sahip,  •Hizmet sektöründe en az 5 yıl satış&pazarlama tecrübesi olan, •Daha önce yurtiçinde sahada satış yapmış olan,  •45 yaşını aşmamış,lisanı düzgün, dış görünüşüne önem veren,  •Office programlarına hakim, teknolojik imkanları kullanabilen, •Bilgisayarı raporlama düzeyinde etkin kullanabilen , •B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,  •İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek,  •Diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren,  •Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen,  •Sürekli sahada çalışacak, askerliğini yapmış BAY ve kurumsal firma kültürü bilincinde olan BAYAN adaylar aranmaktadır. 

  Sektör: Turizm, Otelcilik, Hizmet / İşletme Servisi, Halkla İlişkiler, Fuar ve Organizasyon, Eğlence

  Pozisyon: Şef / Amir, Yetkili, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Şef Yardımcısı, Plasiyer

 • İş Açıklaması İnkılâp çocuk eğitim yayınlarının satış / pazarlama faaliyetlerinin tüm süreçlerini yürütecek “Kurumsal Satış Sorumlusu” arayışımız bulunmaktadır. Kurumsal Satış Sorumlusu İnkılap çocuk eğitim yayınları için hedefler doğrultusunda satış amaçlı saha çalışmalarını ve müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek sureti ile pazarlama faaliyetlerini yürütmek, mevcut müşteri portföyünü yönetmek, potansiyel müşteri yaratılmasına katkı sağlamak, saha çalışmaları yapmak, müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek, ürünlerin satış hedeflerinin gerçekleşmesini sağlamak, faaliyetleri ile ilgili gerekli raporlamaları hazırlamak ve sunmaktan sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler Yayıncılık sektöründe çocuk kitapları alanında  kurumsal satış tecrübesi olan, Satış / Pazarlama alanında minimum 3 yıl iş tecrübesine sahip, Satış teknikleri ve süreçlerine hakim, Satış hedefleri ile ilgili pazar araştırmaları ve yeni müşteri oluşturma konusunda aktif,  Satış analiz ve raporlama süreçlerinin oluşturulması ve yönetiminde deneyimli, İletişim becerisi, temsil yeteneği ve ikna kabiliyeti yüksek,  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Tercihen Nebim Winner programını etkin şekilde kullanıp raporlama yapabilen,  Ms Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Sorumlu, Uzman, Yetkili, Yönetici Adayı

 • Hatemoğlu İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Zamansal ürün ihtiyaç analizi ve sipariş çalışmalarına katkı sağlamak Periyodik raporların üretilmesi ve takip edilmesi Ürün marj ve nihai fiyatlarını konumlandırma ve rakip analizi çalışmalarına katkı sağlamak Müşteri taleplerini, potansiyel ve mevcut müşterilerin ihtiyaçlarını analiz etmek Marka altındaki ürün satışlarını analiz etmek Piyasadaki yeni trend ve ürünleri araştırmak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Ekonomi, İktisat, İşletme, Uluslararası İlişkiler ve benzeri bölümlerinden mezun İngilizce bilen Araştırma ve raporlama konusunda bilgi sahibi, Daha önce perakende sektöründe 1-2 yıl deneyime sahip MS Office programlarını çok iyi kullanabilen Dikkatli ve detaylı çalışmayı seven ve hatasız çalışmayı hedef alan Analitik bilgisi kuvvetli Hızlı geri dönüş yapabilen ve yoğun tempoda çalışmayı seven Marka Müdür Asistanı arıyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Asistan

 • İş Açıklaması - Markalarımıza ait pazarlama faaliyetlerinin planlanması, düzenlenmesi ve yürütülmesi aşamasında aktif olarak rol almak, - Şirket dijital varlıkları (web/internet şubesi/mobil/portal) ve sosyal medya için strateji oluşturulması ve uygulanması, - Tüm dijital varlıkların CMS aracılığıyla yönetimi, - Dijital dünyanın trendlerinin takip edilmesi, yenilikçi fikir ve önerilerin geliştirilmesi, - Email marketing, sosyal medya reklamları, remarketing SEM, SEO ve Google Analytics süreçlerinin yönetilmesi ve raporlanması, - Dijital projeler ve uygulamaların geliştirilmesi ve dijital kampanyaların düzenlenmesi, - Sonuç ve gelişmelerin düzenli olarak izlenmesi, ölçülmesi, yorumlanması ve raporlanması, - Dönemsel olarak rekabet analizi raporlarının üretilmesi, - Değerlendirme toplantılarında ilgililerle paylaşımlarda bulunmak üzere kurumsal sunum ve dosyaların hazırlanması.  

  Aranan Nitelikler . İnternet sektörü ve özellikle dijital reklam ve pazarlama araçları ile ilgili bilgi sahibi, . Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, . Alanında 2 yıl kurumsal tecrübeye sahip, . Dijital pazarlama kanalında, piyasa araştırması ve rekabet analizi yapabilecek yetkinlikte . İyi derecede  İngilizce bilen (yazılı ve sözlü), . Farklı birimler arasında uyum, koordinasyon ve proje yönetimini sağlayacak yetkinliklere sahip, . Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) veya 2 yıl tecilli, (Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı) aramaktayız.  

  Sektör: Reklamcılık

  Pozisyon: Dijital Pazarlama Uzmanı

 • SLD TEKSTİL İstanbul Avrupa 30 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Tekstil,Kumaş ticareti alanında faaliyet göstren firmamız da "Pazarlama"  yetkilisi aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu İngilizce yazılı ve sözlü, iletişim becerisine sahip İthal ve yerli kumaş pazarlama işinde çalışmış 5 yıl deneyimli.  

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Yetkili

 • Vakum Plast Sanayi İstanbul Avrupa 30 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Plastik Sektör öncülerinden olan firmamıza Satış-Pazarlama pozisyonunda görevlendirilmek üzere eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,iyi derecede ingilizce bilen,satış alanında tecrübeli,MS Office programlarına hakim,askerlik görevini tamamlamış,25- 40 yaş aralığında,seyehat engeli olmayan,B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan,ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci olan,sorun çözme becerileri gelişmiş ve çözüm odaklı çalışabilen,iletişim becerisi yüksek,kişisel gelişimine önem veren,dinamik ve araştırmacı,planlı ve programlı çalışan,BAY satış-pazarlama sorumlusu alınacaktır.

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması * GÜVENLİK - SAVUNMA KONUSUNDA BİLGİSİ OLAN * MÜŞTERİLERLE OLAN İLİŞKİLERİN YÜRÜTÜLMESİ VE YENİ MÜŞTERİLER BULUNMASINDA SORUMLU OLACAK * TEKLİFLERİN HAZIRLANMASI VE SÖZLEŞMELERİN YAPILMASI SÜREÇLERİNDE GÖREV ALACAK * MÜŞTERİ GELİŞTİRME VE DEĞERLENDİRME ÇALIŞMALARI YAPACAK

  Aranan Nitelikler * BENZER POZİSYONLARDA EN AZ 2 YIL TECRÜBELİ * MS OFFİCE PROGRAMLARINA HAKİM * SONUÇ ODAKLI VE SORUMLULUK SAHİBİ * TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, İLETİŞİM BECEİLERİ GÜÇLÜ * İŞİ VERİMLİ ŞEKİLDE TAMAMLAMAK İÇİN ZAMANINI VE KAYNAKLARINI ETKİLİ BİR ŞEKİLDE YÖNETEBİLEN * ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ SATIŞ PAZARLAMA SORUMLULARI ARANMAKTADIR

  Sektör: Diğer, Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması Müşterilere nazik ve etkili hizmet sunmak Kasa işlemlerini hatasız ve seri biçimde gerçekleştirmek Ürünler hakkında yeterli bilgi sahibi olup, müşteriyi bilgilendirmek Sezonun moda ve trendlerini yakından takip etmek ve bu konularda bilgi sahibi olmak Mağaza satış hedeflerine ulaşmak için ideal satış yöntemlerini uygulamak Görsel düzenleme standartlarını bilip, doğru uygulamak Ekip üyeleri ile yardımlaşma ve paylaşmaya açık olmak

  Aranan Nitelikler Her yaştan bayanın tercih ettiği, birbirinden şık kolye, küpe, yüzük ve saç aksesuarlarının yanısıra rengarenk defterler, kalemler, farklı modellerde çanta, cüzdan, anahtarlık ve daha birçok eğlenceli ürün alternatiflerini de birarada sunan Claire's markamızın MALL OF İSTANBUL mağazasında çalışacak Satış Danışmanları arıyoruz Tercihen Mağazacılık sektöründe 1- 2 sene deneyimli Modayı kendisine bir yaşam biçimi olarak seçmiş Satış yapmaktan keyif alan İnsan ilişkilerinde başarılı 18-30 yaş aralığında

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması Müşterilere nazik ve etkili hizmet sunmak Kasa işlemlerini hatasız ve seri biçimde gerçekleştirmek Ürünler hakkında yeterli bilgi sahibi olup, müşteriyi bilgilendirmek Sezonun moda ve trendlerini yakından takip etmek ve bu konularda bilgi sahibi olmak Mağaza satış hedeflerine ulaşmak için ideal satış yöntemlerini uygulamak Görsel düzenleme standartlarını bilip, doğru uygulamak Ekip üyeleri ile yardımlaşma ve paylaşmaya açık olmak

  Aranan Nitelikler Her yaştan bayanın tercih ettiği, birbirinden şık kolye, küpe, yüzük ve saç aksesuarlarının yanısıra rengarenk defterler, kalemler, farklı modellerde çanta, cüzdan, anahtarlık ve daha birçok eğlenceli ürün alternatiflerini de birarada sunan Claire's markamızın mağazalarında Satış Danışmanı olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Modayı kendisine bir yaşam biçimi olarak seçmiş Satış yapmaktan keyif alan İnsan ilişkilerinde başarılı

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Koçak Şirketler Grubu İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 29 Ağustos 2016

  İş Açıklaması * Önceden randevu alınmış, KOÇAK müşterilerini ziyaret edip satış gerçekleştirmek, * Başvurular tamamlandıktan sonra 2 günlük eğitim olacaktır. * İşe kabul edilen arkadaşlara 7/24 saat şirket aracı verilecektir. * Kendine güvenen arkadaşları aramıza bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler * SATIŞ BENİM İŞİM DİYEN : * Ayda 2.000 TL - 2.500 TL kazançlı (sürekli) * Prim usulü çalışacak * B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, * Takım çalışmasına yatkın, * 23 yaş üzeri, Özgüveni yüksek Bay & Bayan

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Eleman, Süpervizör, Takım Lideri, Lider

 • Akdeniz Toros İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 29 Ağustos 2016

  İş Açıklaması İstanbul Kurtköy’ de bulunan genel müdürlüğümüzde görevlendirilecek yetiştirilmek üzere "Pazarlama Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır. Stratejik marka yönetimi, marka değerinin oluşturulması, ölçüm ve yönetimini sağlamak, Pazarlama plan ve bütçelerini hazırlamak ve takip etmek, Pazar araştırmalarını yürütmek, rakipleri, potansiyel müşterileri, piyasa eğilimlerini ve gelişim fırsatlarını takip etmek, Medya stratejileri, reklam ve halkla ilişkiler stratejileri ve yaratıcı uygulamalarda liderlik yapmak ve uygulanmalarını sağlamak, Reklam, PR, medya satın alma, sosyal medya hesaplarının yönetimini sağlamak, Ürün, konumlandırma, dağıtım ve fiyatlandırma politikalarını belirleyerek, yürütülmesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Gıda sektöründe en az 4 yıl benzer pozisyonda çalışma tecrübesi bulunan, Tercihen İyi düzeyde İngilizce bilen Müşteri odaklı çalışan, iletişim becerisi gelişmiş, Stratejik karar verme ve inisiyatif alabilme becerisi yüksek, Analitik, araştırmacı ve yeniliklere açık, MS Office, ERP programlarını bilen, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyet sahibi, aktif olarak araç kullanabilen,

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Yönetici Adayı, Yönetici

 • İş Açıklaması Satış ekibi içinde, internet sitesi üzerinden başvuru yapan kişilere teklif hazırlamak ve telefonla sigorta ürünleri satışı yapmak, Müşterilerimize, brokerlığını yaptığımız sigorta şirketlerinin ürün ve uygulamalarını eksiksiz sunarak en uygun seçimi yapmalarını sağlamak, Elementer ve/veya Sağlık sigortası satış aktivitelerini gerçekleştirerek bireysel ve takım hedeflerine ulaşmak.

  Aranan Nitelikler Türkiye'nin önde gelen internet firmasında, kariyerini sigorta sektöründe geliştirmek isteyen ekip arkadaşları arıyoruz. En az lise, tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Sigorta sektöründe kariyer hedefleyen MS  Word, MS Excel programlarını etkin şekilde kullanabilen, Interneti aktif olarak kullanan, Etkili iletişim kurabilen, Telefonla ifade ve ikna yeteneğine güvenen, Planlı çalışma disiplinine ve sorumluluk duygusuna sahip, Dinamik ortamları seven, motivasyonu yüksek, Çözüm odaklı ve analiz yeteneğine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için), Telefon üzerinden müşterilere hizmet verecek 'SİGORTA DANIŞMANLARI' arıyoruz.

  Sektör: Sigortacılık, Sağlık/Hastane, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Satış Temsilcisi

 • Kormetal İstanbul Avrupa 29 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Ürünlerin satış ve pazarlanması için ;Yeni müşteri portföyleri oluşturarak,şirket strateji ve hedefleri  doğrultusunda satış gerçekleştirmek. Potansiyel yeni müşterileri ve bunların ihtiyaçlarını belirleyici çalışmalar yaparak yeni satış imkanlarını araştırmak.

  Aranan Nitelikler Yetiştirilmek üzere, Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. Avrupa yakasında ikamet eden. Esnek çalışma düzenine ayak uydurabilecek. Askerliğini tamamlamış. B sınıfı oto ehliyetine sahip.Seyahat engeli olmayan. MS Ofis Kullana bilen. Yoğun iş temposunda müşteri odaklı çalışmasından taviz vermeyecek. Giyimine ve davranışlarına özen gösteren. Kendini geliştirmeye istekli , İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek. Takım çalışmasına yatkın ,uyumlu,yaratıcı,araştırmacı, 30 yaşını aşmamış bay elemanlar alınacaktır.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Eleman, Görevli, Sorumlu, Temsilci

 • Wordego Inc. İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 29 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Overview Wordego Online Advertising Network (www.wordego.com) is a self service advertising platform designated for small and medium size internet advertisers and web publishers. Wordego buys inventory directly from over 5000 publishers in Turkey, MENA, APAC, Europe and US and sells them to over 2000 advertisers and ad networks around the World. We aim to only work with high quality advertisers and publishers and our customer base is being built by inside Business Development teams based in Istanbul, Chicago, Dubai and Baku. What part will you play? As a Business Development Manager you will be working in the Wordego Business Development team in Istanbul. You will be responsible for prospecting and growing the network of global advertisers and publishers working with Wordego. A successful candidate will bring a proven background in acquiring new business and will have strong and demonstrable skills in cold calling, sales pitches and general business development. You will then monitor, optimize and incubate these new relationships to help with increasing our revenue and margins, along with cultivating a strong and productive relationship with customers. What will you be doing?  Prospect for new clients and react to customer requests. Secure new customers by contacting small – medium size advertisers, publishers, ad networks and other partners with a view to securing access to high value and high performing advertiser and publisher inventory. Meet or exceed market growth goals by managing your pipeline and live accounts in accordance with the standards expected at Wordego. Tracking customer performance and ensuring timely optimization of campaigns and ad placements. Contribute to building the Wordego brand in your market. Where applicable liaise with international colleagues for global deals.

  Aranan Nitelikler Educated to degree level (master level is a plus). 2-4 years of experience in sales or business development (or similar) roles (online experience is a bonus). Experience of cold calling, e-mail marketing and face to face pitches. Strong communication skills and the ability to pitch comprehensive online advertising and publishing solutions over the telephone. Proven track record of exceeding sales goals. Understanding of the online advertising industry. Preferable knowledge of ad serving technology. Strong analytical skills. A strong desire to succeed and demonstrated self-starter who thrives in a team environment. Extremely proactive, organized, responsible, and proven ability to work well with a team. Strong knowledge of MS Office applications. Fluent in English, both spoken and written. A second European language is a plus. Join us to contribute to one of the fastest growing, leading edge technologies in online industry. We work hard, play hard and we share the same passion for e-commerce, advertising and technology. We value team work, openness, technical innovation, and results-orientated thinking. Wordego corporate culture is all about attracting and retaining the best talent. We aim to reward excellence so there are fantastic opportunities for the right candidates.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Medya, Reklamcılık

  Pozisyon: Müdür, Uzman, Müşteri Temsilcisi, Lider, Dijital Pazarlama Uzmanı

 • KPT Lojistik İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Faaliyetlerini Hadımköy'de sürdüren şirketimiz KPT Lojistik'te görevlendirilmek üzere "Lojistik Satış Pazarlama Uzmanları" alınacaktır.   İş Açıklaması   - Müşteri odaklı pazarlama, satış hedef ve stratejilerin oluşturulmasını sağlamak, - Pazarda en etkili iletişim kanallarını kullanarak yoğun müşteri ziyaretlerinde bulunup, firmaya yeni müşteriler kazandırmak, - Fiyatlandırma, kar/zarar analizi raporlarını hazırlamak ve bunları üst yönetime sunmak, - Müşteri portföyünü genişletmeyi hedefleyen pazarlama çalışmalarını yürütmek, - Mevcut müşteri portföyü ile sürekli koordinasyon halinde olup, tüm süreci yönetip takip etmek, - Haftalık, aylık ve 3 aylık periyotlarda satış raporlarını hazırlayarak yönetime sunmak.  

  Aranan Nitelikler   İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar   - "Lojistik Satış Pazarlama" alanında minimum 2 yıl deneyimli, - Geniş müşteri portföyüne sahip olan, - Analitik düşünce yapısına sahip, sonuç odaklı, araştırmacı, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli olan, - Güçlü temsil yeteneğine sahip, - Sektörü ve potansiyel pazarları analiz edebilen, - Ehliyeti bulunan ve aktif olarak araç kullanabilen, - Dış görünümüne özen gösteren, prezantabl, - Diksiyonu düzgün, - MS Office programlarına hakim, - Erkek – Bayan adaylar, - Askerlik ile ilişiği olmayan (Erkek adaylar için), - İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden "Lojistik Satış Pazarlama Uzmanları" alınacaktır.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Müdür, Uzman, Yönetici, Yönetici Adayı, Yönetmen

 • İş Açıklaması Kitap sektöründe faaliyet gösteren Metroport Alışveriş Merkezi'ndeki mağazamızda kitap/dergi/gazete/kırtasiye/film/müzik ürünlerimizin satışını gerçekleştirecek Satış Danışmanları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler . En az lise mezunu · Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli · Mağazacılık sektöründe kariyer yapmak isteyen · Ms Office uygulamalarına hakim · Tercihen erkek adaylar için askerlikle ilişkisi kalmamış · Dış görünümüne özen gösteren · İkna kabiliyeti kuvvetli · İletişim gücü yüksek · Sorumluluk sahibi · Güler yüzlü · 35 yaşını aşmamış

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Yayıncılık

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi

İş Habercisi - İstanbul Avrupa, Pazarlama İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?