İstanbul Avrupa, Pazarlama İş İlanları

Hepsini Temizle
İstanbul Avrupa
Pazarlama
 • İş Açıklaması Taşıma türüne uygun ulaşım organizasyonlarını planlamak. İthalat-İhracat konusundaki tüm verilerin sisteme girişini yapmak. Bilgi akışını sağlamak ve pratik olmak.

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını Yapmakta Olduğumuz Lojistik Sektöründe Faaliyet Gösteren Global Kökenli Firmamız İçin; Üniversite mezunu Çok iyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilen (İkinci dil olarak Almanca, tercih sebebi olacaktır) Lojistik sektöründe benzer pozisyonda deneyimli MS Ofis programlarına hakim İnsan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü Takım çalışmasına yatkın Sistemli, düzenli çalışabilen ve dikkatli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Avrupa Yakası’nda ikamet eden, Büyükçekmece’ye kolay ulaşım sağlayabilen Operasyon Elemanı Aramaktayız.

 • İş Açıklaması Satış faaliyetleri ile mevcut müşteri portföyünü korumak ve geliştirmek. Yeni müşteriler kazandırmak, müşteri memnuniyeti ve devamlılığına özen göstermek. Bölümünün genel hedeflerine ulaşmasına katkıda bulunmak. Düzenli raporlama yapabilmek.

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını Yapmakta Olduğumuz Lojistik Sektöründe Faaliyet Gösteren Global Kökenli Firmamız İçin; Üniversite mezunu Çok iyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilen (İkinci dil olarak Almanca, tercih sebebi olacaktır) Satış ve pazarlama alanında tecrübeli ve tercihen portföy sahibi olan Lojistik sektöründe benzer pozisyonda deneyimli MS Ofis programlarına hakim İnsan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü Sonuç ve çözüm odaklı düşünce yapısına sahip Seyahat engeli olmayan Avrupa Yakası’nda ikamet eden, Büyükçekmece’ye kolay ulaşım sağlayabilen Satış Pazarlama Sorumlusu Aramaktayız.

 • Güzellik Uzmanı - Make-Up Artist
  Go Group Danışmanlık
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Sorumlu olduğu kozmetik markasının satışını ve tanıtımını gerçekleştirmek, Görev yaptığı kozmetik mağazalarında, markasının ürün raflarının düzenli ve marka standartlarına uygun olmasını sağlamak, Verilen satış hedeflerini gerçekleştirmek, Müşteri ve Pazar ile ilgili bilgileri bağlı olduğu yöneticiye raporlamak. ***Belirtilen rut planı dahilinde Anadolu ve Avrupa yakasında belirli Kozmetik firmaları gezilecektir.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Perakende sektöründe en az 1 yıl MAĞAZA tecrübesi bulunan, Tercihen Cilt Bakımı ve Makyaj uygulamaları ve satışı konusunda deneyimli, Prezantabl, MAKYAJ yapmayı seven, ENERJİK, Renkli Kozmetik ve Mağazacılık konusunda kariyer hedefi olan, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Satışı yapmayı seven, Esnek çalışma saatlerine uyumlu.

 • Brand Manager
  Mey İçki
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Mey İçki, 2.3 Milyar TL'nin üzerindeki cirosu, 10 fabrikası ile sektöründe Türkiye'nin en büyük kuruluşudur. Ürün portföyü içerisinde Yeni Rakı, Tekirdağ Rakısı, Binboa, Istanblue, Smirnoff, Johnnie Walker, J&B, Baileys, Gordon’s ve Kayra Şarapları gibi tanınmış birçok marka bulunmaktadır.Mey İçki, büyümekte olan dinamik organizasyonuna değer katacak ve ortak başarıları birlikte kutlayacak takım arkadaşları arıyor. Provide in-depth market, industry and competitive analysis and positioning Work closely with the sales team, track and analyze product sales figures Develop and implement marketing communications plan Coordinate all brand marketing activities working with all departments to execute Work with the team to develop innovative marketing programs and event campaigns Control marketing & promotional expenditure within agreed budgets Coordinate all brand marketing activities with other departments and third parties Track consumer healty scores and take necceasar actions Take an active role in the development of marketing strategies according to competitor analysis, brand performances and datas, Analysing regulary performance of the brands and take action works

  Aranan Nitelikler B.A. or B. Sc. degree from a reputable university. MBA will be a plus Minimum 4 years of marketing & product management experience in a multinational company preferably in FMCG ( beverages, wine spirits is a plus ) Excellent command of English and good computer skills Channel & customer marketing experience Digital platform management & marketing experience Analytical mind with strong planning and organizational skills Result oriented and highly motivated approach with entrepreneurial drive High interpersonal & excellent communication skills No military obligation for male candidates

 • İş Açıklaması Mey Içki, 2.3 Milyar TL'nin üzerindeki cirosu, 10 fabrikası ile sektöründe Türkiye'nin en büyük kurulusudur. Ürün portföyü içerisinde Yeni Rakı, Tekirdag Rakısı, Binboa, Istanblue, Smirnoff, Johnnie Walker, J&B,Baileys, Gordon’s ve Kayra Sarapları gibi tanınmıs birçok marka bulunmaktadır. Mey Içki, büyümekte olan dinamik organizasyonuna deger katacak ve ortak basarıları birlikte kutlayacak takım arkadasları arıyor. •VCL lansman ve basın toplantıları ile sponsorluk organizasyonları gibi pazarlama tanıtım aktivitelerinde yer alarak iletişim planlaması ve takibini gerçekleştirecek

  Aranan Nitelikler •Üniversitelerin Sosyal Bilimler (İşletme, Ekonomi, Uluslararası İlişkiler, İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği) bölümlerinden mezun •İlgili alanda en az 5 yıl tecrübeli, •İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, •MS Ofis uygulkamalarına sahip, •İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın, •Analitik düşünme, güçlü organizsayon ve planlama yeteneğine sahip, •Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, •Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Takım arkadaşı arıyoruz

 • Stajyer
  Mey İçki
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Mey İçki, 2.3 Milyar TL'nin üzerindeki cirosu, 10 fabrikası ile sektöründe Türkiye'nin en büyük kuruluşudur. Ürün portföyü içerisinde Yeni Rakı, Tekirdağ Rakısı, Binboa, Istanblue, Smirnoff, Johnnie Walker, J&B, Baileys, Gordon’s ve Kayra Şarapları gibi tanınmış birçok marka bulunmaktadır.Mey İçki, büyümekte olan dinamik organizasyonuna değer katacak ve ortak başarıları birlikte kutlayacak takım arkadaşları arıyor.

  Aranan Nitelikler Mey İçki bünyesinde, Pazarlama Departmanlarında staj yapmak üzere; Üniversitelerin, ilgili bölümlerinin 4.sınıflarında okuyan veya yeni mezun, Haftada en az 3 gün zaman ayırabilen, Tercihen pazarlama alanında staj tecrübesi bulunan, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Ms Office programlarına hakim, Planlı çalışma ve organizasyon becerisi gelişmiş, İletişime açık, takım çalışmasına yatkın, Stajyer adayları aranmaktadır

 • İş Açıklaması Tekstil aksesuarları toptancılığı alanında hızla büyüyen firmamızda, Çalışacak takım arkadaşımızın; konfeksiyon, tekstil PAZARINI ve sektörü çok iyi bilmesi gerekir. MÜŞTERİ diyaloğu güçlü, deneyimli; ürün PAZARLAMA ve SATIŞ da iddialı, DANTEL ürünü, ve piyasasını iyi bilen, KRISTAL TAŞ ürünü ve piyasası (TEKSTİL ÜRÜNLERİNDE UYGULANDIĞI) için sektörü iyi bilen, SATIŞ PAZARLAMA MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler DANTEL satış ve pazarlamada deneyimli, geçmişte aktif satışta görev alan adaylar, tercih edilme sebebidir KRISTAL TAŞ satış ve pazarlamada deneyimli, geçmişte aktif pazarlama ve SATIŞ da görev almış, Erkek adayların, Askerlik, okul gibi sorunları olmaması MS Office programlarına hakim İş ve sonuç odaklı, objektif muhakeme yeteneğine sahip Tercihen aktif araç kullanabilen, Sosyal iletişimi güçlü, bakımlı ve kendisine dikkat eden, tercihen MERTER ve civarındai ikamet eden. Gayretli,sabırlı ve en önemlisi istikrarlı, GÖREV YERİ PROBLEM SAYMAYAN (ŞUBELERDE ÇALIŞTIRILABİLİR) Yaratıcı yenilikçi, ÇÖZÜM ODAKLI problem çözen, Takım ruhuna uyumlu olan, Ehliyetli ve aktif araç kullananlar tercihlidir. FOTOĞTAFLI CV ler tercih sebebi olacaktır ÖNEMLİ: Ankara şubemizde çalışacak arkadaşlarımız BALGAT ve çevresinde ikamet edenler tercih nedeni olabilir.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere yönetiminden sorumlu olduğu bütçe doğrultusunda; Üniversitelerin İİBF bölümlerinden mezun, tercihen pazarlama veya işletme alanında yüksek lisans yapmış, Tekstil sektöründe pazarlama ve koleksiyon yönetimi konusunda 10 yıllık, yönetici olarak 5 yıllık iş tecrübesine sahip, İngilizce bilen, Takım çalışması, ekip kurma, geliştirme ve yönetimi konularında yetkin, Analitik düşünme ve analiz yeteneği kuvvetli, Takip ve sonuçlandırma becerileri gelişmiş, Kurumsal temsiliyeti yüksek, ikna kabiliyeti gelişmiş, Farklı fikirler üreten, yenilikçi, İletişim ve raporlama becerileri gelişmiş, İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden/edebilecek.

  Aranan Nitelikler Pazarlama,Koleksiyon,Ar-Ge fonksiyonlarını en etkin ve verimli bir şekilde yönetecek, Yurtiçi&Yurtdışında gerçekleştirilen ürün geliştirme ve pazarlama sistemleriyle ilgili yeni gelişmeleri takip ederek kurum içerisinde uygulanabilecek ürün geliştirme ve pazarlama sistemleri ile ilgili öneri sunacak ve hayata geçirecek, Yurtiçi&Yurtdışı fuar organizasyonlarını etkin bir şekilde planlayıp, uygulanmasını sağlayacak, Yıllık iletişim planını hazırlayıp, uygulanmasını takip ve kontrol edecek. Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

 • İş Açıklaması BAF – Brothers and Friends – amongst the leading German-Turkish companies for woven ladies wear. With offices in Germany, Turkey and Vietnam we are an international garment producer who manufactures for costumers in 8 european countries. Develop skills and strategies to find new customers and markets for our products Ability to travel internationally to visit customers Ability to organize and update customer orders, quotations and sample request records Ability to follow up orders, sample requests and deliveries Support design and product management in developing collections Weekly / monthly reporting of sales activities to management

  Aranan Nitelikler University degree in a related field, preferably Business Management or Textile Engineering. Minimum 10 years of experience in WOVEN and DENIM apparel production Very strong sense and knowledge about fashion and trends, Good communication, organization and planning skills and able to work in a team If male applicant, fulfilled the military service, Excellent command of English both written and spoken, Good command of MS Office programs, No restrictions for travelling, Willing to be paid success- orientated,

 • İş Açıklaması Müşterilere nazik ve etkili hizmet sunmak Kasa işlemlerini hatasız ve seri biçimde gerçekleştirmek Ürünler hakkında yeterli bilgi sahibi olup, müşteriyi bilgilendirmek Sezonun moda ve trendlerini yakından takip etmek ve bu konularda bilgi sahibi olmak Mağaza satış hedeflerine ulaşmak için ideal satış yöntemlerini uygulamak Görsel düzenleme standartlarını bilip, doğru uygulamak Ekip üyeleri ile yardımlaşma ve paylaşmaya açık olmak

  Aranan Nitelikler Her yaştan bayanın tercih ettiği, birbirinden şık kolye, küpe, yüzük ve saç aksesuarlarının yanısıra rengarenk defterler, kalemler, farklı modellerde çanta, cüzdan, anahtarlık ve daha birçok eğlenceli ürün alternatiflerini de birarada sunan Claire's markamızın mağazalarında Satış Danışmanı olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Modayı kendisine bir yaşam biçimi olarak seçmiş Satış yapmaktan keyif alan İnsan ilişkilerinde başarılı

 • İş Açıklaması Müşterilere nazik ve etkili hizmet sunmak Kasa işlemlerini hatasız ve seri biçimde gerçekleştirmek Ürünler hakkında yeterli bilgi sahibi olup, müşteriyi bilgilendirmek Sezonun moda ve trendlerini yakından takip etmek ve bu konularda bilgi sahibi olmak Mağaza satış hedeflerine ulaşmak için ideal satış yöntemlerini uygulamak Görsel düzenleme standartlarını bilip, doğru uygulamak Ekip üyeleri ile yardımlaşma ve paylaşmaya açık olmak

  Aranan Nitelikler Her yaştan bayanın tercih ettiği, birbirinden şık kolye, küpe, yüzük ve saç aksesuarlarının yanısıra rengarenk defterler, kalemler, farklı modellerde çanta, cüzdan, anahtarlık ve daha birçok eğlenceli ürün alternatiflerini de birarada sunan Claire's markamızın MALL OF İSTANBUL mağazasında çalışacak Satış Danışmanları arıyoruz Tercihen Mağazacılık sektöründe 1- 2 sene deneyimli Modayı kendisine bir yaşam biçimi olarak seçmiş Satış yapmaktan keyif alan İnsan ilişkilerinde başarılı 18-30 yaş aralığında

 • Pazarlama ve E-Ticaret Uzman Yardımcısı
  Enplus
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Pazarlama planının oluşturulması ve uygulanması, Reklam, tanıtım, promosyon stratejilerinin saptanması, Pazar ve Rekabet Analizi; rakiplerin ve rakip uygulamalarının analizlerinin raporlanması, Satış noktaları için görsel standartların geliştirilmesi, ilgili malzemelerin hazırlanması ve satış grubunun kullanımına sunulması, Yeni pazarlama stratejilerinin oluşturulması, Online Satış ve Web sitesinin içerik yönetimi ve iş akış süreçlerinin yönetilmesi, Kullanılan E-Ticaret sitesinin genel kontrollerinin yapılması, kontroller sonucunda çıkan hataların düzeltilmesi, E-Ticaret sitesine, içeriklerin ve ürünlerin girişinin hızlı ve özenli şekilde yapılması, Yazılı içeriğinin üretilmesi, planlanması ve yönetilmesi, E-Ticaret sayfasının içerik düzenlemesinin yapılması, Satışların sürekli artması için analizlerin yapılması ve yeni fikirlerin geliştirilmesi, Hedef kitleye uygun online iletişim ve satış pazarlama stratejilerinin geliştirilmesi ve yönetilmesi, Satışı yapılacak ürünlerin resim, içerik, özellik ve tanıtım yazılarının düzenlenmesi ve takibinin yapılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat veya Pazarlama bölümlerinden mezun, Pazarlama alanında yetiştirilmek üzere, Google Adwords, Seo Sem bilgisine sahip, Çok İyi derecede İngilizce bilen, (okuma, yazma, konuşma) Analitik düşünce yapısına sahip ve çözüm odaklı çalışabilen, Planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli, Yeni pazarlama gelişmelerini takip eden, İnsan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Dış görünümüne önem gösteren, diksiyonu düzgün, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış veya tecilli, Bay adaylar

 • İş Açıklaması Scrub marketing generated leads against eligibility rules. Contact Agency leads proactively, via phone and email, engaging agencies’ decision makers at all levels. Enrich data available in CRM (SFDC). Manage and improve our Agency relationships to provide a high-quality and results-oriented strategic consulting service. Pitch value proposition with decision maker (VC, Phone or Face2Face). Get leads committed and interested in joining Google Partners as well as getting AdWords Certified and Badged. Transition warm leads to Sales Reps’ Book of Business. Consistently deliver against assigned target, while prioritizing and delivering outstanding customer sales experience to Agencies.

  Aranan Nitelikler Minimum 2 years customer service, outbound sales, or marketing experience. Sales driven and highly analytical, capable of multitasking. Knowledgeable in cloud-based services, social media, computers, mobile devices, and more importantly, how they all work together. Outstanding communication skills, both oral and written. Strong problem solving skills including an ability to think ‘on their feet’ when faced with challenging questions in the sales environment. University degree in Business, Marketing, IT or relevant field (Preferred)

 • Lead Warmer
  Competence Call Center
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Google fan? Love Google products? Passionate about the web and new technology?” If you are tech savvy, creative, outgoing, well organized and with a proven track record of success in delivering trainings this is your opportunity! We are looking for a "Lead Warmer” for our client with excellent presentation skills to work in a dynamic environment and help our sales team evangelize and promote Google products to small and medium-sized media companies via joining our growing company in Istanbul. Minimum Requirements · Two-year university degree, plus minimum of 2 year experience in a customer service and/or sales role · Experience in coaching, training, or educating · Unbeatable communication skills, both oral and written · Approach solutions to complex challenges with not only an analytical, but also a creative mindset · Desire to position the team and business for valuable, positive, and rapid growth Preferred Qualifications · Strong online sales and/or marketing background · University coursework in business, communications, or marketing disciplines · Knowledge of traditional and digital media and its competitive landscape · Excitement for working with evolving and emerging technology products · Understanding of unique challenges that small businesses face in marketing online The Role As a Lead Qualification Associate, you are the first point of contact, introducing business owners to exciting opportunities in online advertising. You not only listen to potential customers, but also use your passion for curiosity, creativity, and technology to identify which of our solutions best meets their needs. You deliver expert advice through a casual, confident tone, helping convert the curious small business marketer into a happy customer. In every interaction, Lead Qualification Associates remind customers that our client’s great products are supported by awesome people, not robots.

  Aranan Nitelikler Responsibilities Lead Qualification Associates are excited to learn about online advertising. After a thorough training, Associates are ready to provide SMB advertisers with exceptional, individualized marketing advice that will produce quality leads and drive results for their business. Responsibilities will include, but are not limited to, the following: 1. Know the Client: o Field inbound SMB advertisers' inquiries via phone calls. o Develop an understanding of business profiles, needs and expectations. o Uncover the online advertising goals of even the most unsavvy caller. 2. Know the Magic: o Develop and maintain a strong knowledge of internal tools and external products. o Develop skills as a guru in online advertising and small business marketing practices and trends. 3. Connect the Two: o Confidently assess your SMB advertisers' digital marketing needs on a verticalized, case-by-case basis. o Set sound expectations that lead to satisfied customers. o Communicate effectively with internal individuals/teams to ensure high quality and memorable service of SMB advertisers. Does our profile suit you? Are you curious to join our team? Our Local HR Team will be pleased to answer your questions, please call us at +90212 705 85 96 Please send us your complete application in English including salary requirements and earliest availability via e-mail to jobs.istanbul@yourccc.com or use our application form>>

 • Agency Sales Executive
  Competence Call Center
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Google fan? Love Google products? Passionate about the web and new technology? If you are outgoing and passionate about sales, if you like talking to new clients on the phone, if discovering new revenue opportunities and closing deals truly motivates you, this is your opportunity! We are looking Agency Sales Experts with excellent communication skills to work in a dynamic environment and promote Google products to small medium-sized businesses.

  Aranan Nitelikler Responsibilities: · Develop new business, maximize revenue growth with advertising agencies in market · Communicate with Agencies proactively, via phone and mail engaging decision makers at all levels ( agency) · Implement creative ways to improve our Agency relationships, tailor and share performance-enhancing suggestions, and upsell · Plan and aggressively prospect, evaluate and identify best opportunities within agency portfolio · Identify and develop a strong understanding of clients’s core objectives and challenges · Consistently deliver against assigned target, while prioritizing and delivering outstanding relationship management experience. Minimum Qualifications: · High school diploma or equivalent experience. College degree is a plus · 2 years proven consultative sales and business development experience · Expertise in cloud-based services, social media, computers, mobile devices, and more importantly, how they all work together · Deep understanding of all facets of the sales cycle including prospecting , communicating, negotiating, and the ability to sell based on value- not price · Apprach solutions to complex challenges with an analytical and creative minds · Proactive, independent worker wit

 • İş Açıklaması • İlgili mağazaların ülke pazarlama planına uygun olarak görsel planlamalarını yaparak Pazarlama Direktörüne sunmak, • Görsel standartları belirlemek, iş süreçlerinin ve iç kontrol süreçlerinin gerçekleştirilmesini sağlamak, • İhtiyaç duyulan tüm görsel malzemelerin bütçesini onaylatmak, optimum maliyet, maksimum verim ile malzemelerin alınmasını sağlamak, • Görsel malzemelerin yurtiçi ve yurtdışı tedarik sürecini yönetmek, • Pazarlama görsellerinin mağazalarda doğru bir şekilde uygulatılmasını yönetmek, • Görsel ile ilgili yapılacak olan tüm harcamaların bütçü uygunluğunu kontrol etmek, • Trendleri takip ederek görsel sunumu geliştirmek, Görsel Sunum Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır

  Aranan Nitelikler • Lisans mezunu, • Benzer bir pozisyonda en az 5 yıl deneyimli, • Görsel malzemelerin satın alma süreçlerinde deneyimli, • Görsel Sunum ekibi yönetmiş, • Perakende mağazacılık alanında vitrin, iç görsel, ürün teşhiri vb konularda deneyimli, • MS Office programlarına hakim, • Askerlik hizmetini tamamlamış, • Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen.

 • Üniversite Stajyeri
  Hatemoğlu
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Genel Müdürlüğümüzde, yaz döneminde görevlendirilmek üzere ‘‘Üniversite Stajyeri’’ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · Lisans ya da önlisans üniversite öğrencisi, eğitimi devam eden · Staj yükümlülüğü bulunan · İletişim becerisi gelişmiş · Aktif, dinamik bir yapıda çalışabilecek - İnsan Kaynakları - Kurumsal İletişim - Satış Pazarlama - Finans - Tasarım departmanları için stajyer alımı gerçekleştirilecektir.

 • Pazarlama Uzmanı
  Kiğılı
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Pazarlama faaliyetlerini planlamak, bütçesini oluşturmak ve uygulamak Pazardaki gelişmelerin yakın takibini yapmak, fırsat ve tehditleri tespit etmek Satış ile ortak çalışmalar yaparak farklı kanal ve bölgeler için tanıtım ve satış artırıcı planlar yapmak. Yeni kampanyalar planlamak, tüm süreci yöneterek ve verimliliği ölçmek AVM’ler ile aktif iletişim kurarak satış artırıcı kampanyalar düzenlenmek

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi düzeyde İngilizce bilen, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, Perakende Sektöründe tecrübeli Planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli Yeni pazarlama trendlerini takip eden, Microsoft Office programlarına hakim Tempolu bir çalışma ortamında faaliyetlerini sürdürebilecek, Diksiyonu düzgün, etkileme ve ikna yeteneğine sahip, İnsan ilişkilerinde girişimci, Etkin iş takibi yapabilen ve sonuç odaklı çalışan, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

 • Dijital Pazarlama Uzmanı
  Kiğılı
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İnternet, sosyal mecralar ve mobil uygulamalar üzerinde markamızı doğru konumlandırmak amacıyla; Dijital pazarlama stratejilerinin belirlenmesi ve dijital dünyada markamızı en doğru biçimde temsil eden projelerin yürütülmesi, Kampanyaların etkinliğini kontrol etmek amacıyla, web siteleri, mobil uygulamalar ve sosyal medya üzerinden alınan başvuru adedi, tıklanma sayısı, başvuruların müşteriye dönüşümü vb. bilgileri içeren raporların takibini yapmak, çıkan sonuçlarla ilgili öneriler geliştirmek, Google Adwords, Facebook, ve Twitter kampanyaları için yaratıcı projeler üretmek, SEO/SEM, Remarketing, Affiliate Marketing vb. konusunda çalışmaların yürütülmesi ve yeni projelerin yaratılması, Dijital ajanslar ile reklam çalışmaların takibinin yapılması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Pazarlama / Dijital pazarlama projelerinde en az 3 yıl aktif deneyimli, MS office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen tercihen grafik bilgisi olan, Analitik düşünebilen, yaratıcı, araştırmacı, iş takipçisi ve sonuç odaklı, İyi düzeyde İngilizce bilen, SEO çalışma prensiplerine hakim, SEO' nun temel dinamikleri, dijital pazarlama ve Google Analytics, Trends, gibi raporlama ve analiz araçlarına hakim, Sosyal Medya, Mobil ticaret, e- mail marketing konusunda tecrübeli, E-ticaret süreçleri ve online satış hakkında bilgi sahibi, Dijital pazarlama konusunda dünyadaki trendleri takip eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • İstanbul Kumaş Pazarlama Yöneticisi/Yönetmeni
  Ekoten Fabrics
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması - Sahada aktif müşteri ziyareti yaparak, firmalara mevcut ürünlerin satışını gerçekleştirmek; - Sipariş sürecini detaylı şekilde takip etmek; - Satış süreci içerisinde pazarlık yapmak ve satış sonrası müşteriyi memnun bırakmak; - Güncel piyasa takibi ile doğru müşteriye satış gerçekleştirmek; - Müşteri portföyüne yeni firmalar kazandırmak ve satış hacmini genişletmek.

  Aranan Nitelikler Türkiye'nin öncü Kumaş Üreticilerinden Ekoten Tekstil İstanbul Ofisinde Kumaş Pazarlama Yöneticisi olarak; - Tercihen üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun - Sektörde en az 5 yıllık deneyimi olan - Örme Kumaş konusunda bilgi sahibi - Tercihen İngilizce bilen - Analitik bakış açısına - İnsan İlişkileri güçlü, müşteri memnuniyetini önceliği olarak benimsemiş olan - Aktif araç kullanabilen - Seyahat engeli olmayan - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan

 • Ürün Yöneticisi
  Karaca A.Ş
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Tüketici ihtiyaç ve taleplerini pazar fırsatları doğrultusunda değerlendirerek, hedef ve stratejiler doğrultusunda, koleksiyon oluşumuna destek verip, optimum ürün karmasını oluşturmak, Şirket bünyesindeki dağıtım kanallarından gelen teleplere istinaden ürün geliştirmek, ürün planlaması yapmak ve tedarik etmek, Stok optimizasyonunu gerçekleştirerek, ürün performanslarını değerlendirmek ve gerekli aksiyonları almak, Tedarikçi anlaşmalarını yaparak, tedarik süreçlerini uygulamak. Sorumlu olduğu ürün grubunun pazar araştırmasını yaparak, ürün konumlandırmalarını gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Perakende / Mağazacılık sektöründe ürün yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyimli, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen ve tercihen ERP programına (Axapta) hakim, Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce iletişim bilgisine sahip, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, analitik düşünme becerisi yüksek, Bütçe duyarlılığı ve kar odaklılık ilkesiyle çalışan, Ev tekstili ağırlıklı sektör bilgisi olan, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Yurtiçi Satış ve Pazarlama Departmanımıza bir iş arkadaşı alınacaktır. (Müşteri ziyaretleri gerçekleştirilip,mevcut pazar payının ve portföyünün genişletilmesi.)

  Aranan Nitelikler Satış ve Pazarlama konusunda deneyimli Beylikdüzü ve yakın semtlerinde ikamet eden MS Office çalışmalarına yatkın Aktif araç kullanabilen Üniversite Mezunu Sorumluluk üstlenebilen, kendine güvenen, müşteri odaklı Sunum yeteneği ve ikna kabiliyeti yüksek Güler yüzlü, enerjik ve motivasyonu yüksek Diksiyonu düzgün ve giyimine özen gösteren

 • Satış Temsilcisi
  Kama Pres
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Güneşli'deki fabrikamızın satış departmanına.

  Aranan Nitelikler MYO ve Üniversitelerin Teknik bölümlerinden mezun olan, Ofis ve üretim sahasında görev alabilecek, Askerliğini tamamlamış, B Sınıfı sürücü belgeli, Bay/Bayan satış temsilcileri alınacaktır. İkametgahı Güneşli ve yakın çevresinde olması tercih sebebidir.

 • Pazarlama
  Tnt İnşaat Danışmanlık…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Sağlık, kozmetik ve eğitim sektörlerinde satış, pazarlama ve organizasyon alanlarında faaliyet gösteren firmamızda, saha ve kurumsal satış - pazarlama alanında çalışacak, organizasyon kabiliyeti olan SATIŞ PAZARLAMA DANIŞMANLARI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * 28 yaş üstü, * Alanında en az 2-3 yıl tecrübeli * Satış odaklı, iletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, * İnsan ilişkilerinde başarılı, genç, dinamik, güleryüzlü, * Müşteri odaklı çalışan, * Giyimine özen gösteren,diksiyonu düzgün, * pozitif yaklaşım sahibi ,enerjisi yüksek olması tercih sebebi olacaktır.

 • Satış Mühendisi
  Otomatik Otopark Sistemleri
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Planlı müşteri ziyaretleri ile hedef projelere ulaşarak, projelere uygun ürünlerle ilgili teklifler sunarak satış sözleşmesi ve projenin tamamlanma sürecini ilgili birimler ile çalışarak yönetecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik ve Mimarlık bölümlerinden mezun, 3 yıl satış deneyimi olan, Autocad programını kullanabilen, İyi derecede İngilizcesi olan, Office programları ve web uygulamaları ile müşteri sunumu yapabilecek, Projelere; teklif, şartname hazırlayabilecek, satış sürecini yönetebilecek, Proje yönetiminde deneyimli, hedef odaklı, kişisel gelişime ve öğrenmeye açık, Takım çalışmasına yatkın, yazılı ve sözlü iletişim becerileri yüksek, Aktif araç kullanabilen, Yurt dışı ve yut içi seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Lead Warmer
  Competence Call Center
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Google fan? Love Google products? Passionate about the web and new technology?” If you are tech savvy, creative, outgoing, well organized and with a proven track record of success in delivering trainings this is your opportunity! We are looking for a "Lead Warmer” for our client with excellent presentation skills to work in a dynamic environment and help our sales team evangelize and promote Google products to small and medium-sized media companies via joining our growing company in Istanbul. Minimum Requirements · Two-year university degree, plus minimum of 2 year experience in a customer service and/or sales role · Experience in coaching, training, or educating · Unbeatable communication skills, both oral and written · Approach solutions to complex challenges with not only an analytical, but also a creative mindset · Desire to position the team and business for valuable, positive, and rapid growth Preferred Qualifications · Strong online sales and/or marketing background · University coursework in business, communications, or marketing disciplines · Knowledge of traditional and digital media and its competitive landscape · Excitement for working with evolving and emerging technology products · Understanding of unique challenges that small businesses face in marketing online The Role As a Lead Qualification Associate, you are the first point of contact, introducing business owners to exciting opportunities in online advertising. You not only listen to potential customers, but also use your passion for curiosity, creativity, and technology to identify which of our solutions best meets their needs. You deliver expert advice through a casual, confident tone, helping convert the curious small business marketer

  Aranan Nitelikler Responsibilities Lead Qualification Associates are excited to learn about online advertising. After a thorough training, Associates are ready to provide SMB advertisers with exceptional, individualized marketing advice that will produce quality leads and drive results for their business. Responsibilities will include, but are not limited to, the following: 1. Know the Client: o Field inbound SMB advertisers' inquiries via phone calls. o Develop an understanding of business profiles, needs and expectations. o Uncover the online advertising goals of even the most unsavvy caller. 2. Know the Magic: o Develop and maintain a strong knowledge of internal tools and external products. o Develop skills as a guru in online advertising and small business marketing practices and trends. 3. Connect the Two: o Confidently assess your SMB advertisers' digital marketing needs on a verticalized, case-by-case basis. o Set sound expectations that lead to satisfied customers. o Communicate effectively with internal individuals/teams to ensure high quality and memorable service of SMB advertisers.

 • Pazarlama Yöneticisi
  Evidea.Com
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması E-Ticaret sektörünün hızla yükselen şirketi Evidea 'Pazarlama Yöneticisi' arıyor! Siz de bu keyifli ekibin bir parçası olmak ve birbirinden yetenekli pazarlama ekibi üyelerimizle birlikte yeni projelerimizde yer almak istiyorsanız hemen başvurun!

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Pazarlama, Endüstri Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, İstatistik ve benzeri bölümlerinden mezun • E-ticaret sektöründe en az 4 yıl tecrübesi olan • Problem çözme ve analitik düşünme yeteneği gelişmiş • Ekip yönetimi ve koçluk konusunda deneyimli • Dijital pazarlama ve CRM trendlerini ve gelişmelerini sürekli olarak takip eden • İleri düzeyde MS Office programlarını kullanabilen • İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip • Yenilikçi, dinamik ve yaratıcı

 • Pazarlama Müdürü
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Perakende sektörünün öncü firmalarından olan şirketimize "Pazarlama Müdürü" arıyoruz

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İletişim, İşletme ve Ekonomi ve benzeri fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun ve/veya Pazarlama alanında yüksek lisans yapmış, Uluslararası perakende firmalarında, benzer bir görev tanımında ve minimum 10 sene tecrübeli, Pazar dinamiklerini takip eden, İletişimi güçlü, reklam ajansları, medya, Üst düzey Yöneticiler, Halkla İlişkiler ajansları, Medya planlama ajanslarıyla iletişim kuracak ve bu ilişkileri yönetebilecek. Şirketteki bütün birimlerle iletişim kurabilecek ve özellikle Operasyon birimleriyle yoğun ilişkilere katkı sağlayacak, Analitik ve metodik düşünen, insiyatif kullanabilen, planlama ve koordinasyon yeteneği güçlü, Satış ve satın alma becerileri yüksek, liderlik vasıflarına sahip, İletişimi güçlü, motive edici, insan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, pozitif, dinamik ve sonuç odaklı düşünce sistemine sahip,

 • İş Açıklaması Netsa Yazılım ve Telekominikasyon Firması Bünyesinde; Diksiyonu düzgün İkna kabiliyeti yüksek ,Satış odaklı Tecrübeli Bayan Müşteri Temsilcileri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversite veya Lise Mezunu, Beylikdüzü ve Çevresinde oturan, Uyumlu,kazanma arzusu yüksek, Diksiyonu düzgün, 30 Yaşını aşmamış (BAYAN)

 • Yönetici Asistanı
  Arthur&Miller Real Estate
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İstanbul’un yükselen değeri Ataşehir’de bitmek üzere olan projelerin merkezinde bulunan ofisimize, tecrübeli ve uzman kadrolarıyla, sektörü domine eden, lider kurumsal gayrimenkul firmasında, Gayrimenkul Broker Asistanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Bay,Bayan, 23-40 yaş aralığında, Tercihen Satış & Pazarlama tecrübesi olan, Maaş+Prim gelir sistemiyle, Emlak alım-satım-kiralama işlemlerini gerçekleştirecek, Girişimci tarafı ve motivasyonu yüksek, Özgüven sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, kolay iletişim kurup ilişki geliştirebilen, ikna kabiliyeti yüksek, Genel görünümüne özen gösteren, prezentabl, Hedefleri olan, Vizyon sahibi, Satış alanında kariyer yapmak isteyen, MS Office uygulamalarına hakim ve teknoloji ürünlerinin kullanımına yatkın, Tercihen Gayrimenkul Danışmanlığı Eğitim Sertifikası’na sahip,

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İstanbul Avrupa, Pazarlama İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?