İstanbul Avrupa, Pazarlama İş İlanları

Hepsini Temizle
İstanbul Avrupa
Pazarlama
 • Gebe

  İstanbul - Cevahir AVM - Mağaza Müdürü Gebe

  İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hamile Modasının Tüm Dünyadaki etkin markası GeBe'nin İSTANBUL CEVAHİR Mağazasında görevlendirilmek üzere ; Mağazacılığı kendisi için kariyer edinmiş, sürekli eğitime ve yeniliğe açık, ürün detay bilgilerini müşteriye aktaracak, diksiyonu düzgün ve satış yapmaktan keyif alan, dinamik Bayan Mağaza Müdürü arıyoruz.

  Aranan Nitelikler CEVAHİR mağazamızda görevlendirmek üzere; CEVAHİR AVM, En az Lise Mezunu, Mağazacılık alanında minimum 4 yıl yöneticilik deneyimi olan, Modayı yakından takip eden ve görünümününe önem veren, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerisi yüksek, güleryüzlü, Ekip çalışmalarında başarılı, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, BAYAN MAĞAZA MÜDÜRÜ ARIYORUZ www.gebe.com.tr www.e-gebe.com

 • Hdc Saç Yerleştrime ve Aksesuarları

  Satış Temsilcisi Hdc Saç Yerleştrime ve Aksesuarları

  İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Yetiştirilmek üzere en az lise mezunu, İngilizce bilen, Diksiyonu düzgün ve prezentabl, 30 yaş altı ve görünüşüne özen gösteren, Sosyal medyaya hakim, İletişim ve ikna becerisi yüksek BAYAN satış temsilcisi.

 • Bhm Biomedikal Hizmetler Merkezi

  Medikal / Tıbbi Satış Temsilcisi Bhm Biomedikal Hizmetler Merkezi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uluslararasi tıbbi cihaz firmalarının Türkiye yetkili temsilciliğini yapan firmamızda görev alacak çalışkan, başarılı olmayı ve kariyer yapmayı hedefleyen Tıbbi Satış Temsilcisi arkadaşlara ihtiyaç vardır.   Hastanelerin Yoğun Bakım, Kemoterapi ve Anestezi-Ameliyathane bölümlerinde; İnfuzyon-Beslenme-Enjektor Pompalari, PCA (Ağrı) Pompaları ve bunlara bağlı sarf malzemeler, Kemoterapi-Onkoloji, Kateterlerinin tanıtımı ve satışı yapılacaktır.   1 ay süresince teknik cihazlarla ve diğer ürünlerle ilgili eğitimler verilecek, eğitim sonrasında şirket aracı tahsis edilecektir.   Sadece niteliklere uyan başvurular değerlendirmeye alınacaktır.   Firmamız ve ürünleri hakkında daha detaylı bilgi icin www.bhmtr.com sitemizi ziyaret ediniz.

  Aranan Nitelikler   Anestezi, Ameliyathane, Yoğun Bakım Ürünlerinin satışında deneyimli, 25-35 Yaş aralığında, İstanbul da ikamet eden, İhale bilgisine sahip, Medikal ve Tıbbi Terminolojiye hakim, Dürüst, Çalışkan, Anlama Kapasitesi Yüksek, Hırslı ve Sorumluluk sahibi Yeterli seviyede İngilizce bilgisi olan, Askerliğini yapmış,  Tıbbi Satış Temsilcileri arıyoruz.

 • Akmat Akınoğlu Matbaacılık San.Tic.A.Ş

  Matbaa ve İş Geliştirme Yöneticisi Akmat Akınoğlu Matbaacılık San.Tic.A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması • Ajans yönetimi, araştırma, analiz ve strateji geliştirme konularında tecrübeli, • En az 2 yıl ajans deneyimine sahip • Planlama, analiz etme, pazarlama deneyimine sahip, • Vizyoner ve yaratıcı kimliğini kullanarak markayı yönetirken, şirketin deneyimlerine ve kültürüne aynı hızda adapte olabilecek, • Sözlü, yazılı iletişim, planlama, organizasyon ve sunuş becerileri gelişmiş, • Satış odaklı düşünen, yeni satış stratejileri oluşturma konusunda tecrübe sahibi, • Raporlama ve sunum tekniklerine hakim • Müşterilerin dilinden anlayıp, ihtiyaçlarına cevap verebilecek, • Aktif araç kullanabilen • İstanbul da ikamet eden, • Kendi portfolyası olan, • bay/bayan eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler • Hedef müşterileri tespit etmek, müşteri ile gerekli profesyonel ilişkiyi telefon, toplantılarla kurmak, geliştirmek ve satış sürecini yönetmek ve satış potansiyeli yaratmak • Satış kanalları geliştirmek • Sektör dinamiklerini takip edip, şirket satış hedefleri doğrultusunda kendisine verilen hedeflere ulaşmak • Sorumlu olunan mevcut müşterilere ziyaret, tanıtım ve aktiviteler yapmak, • Ürün tekliflerinin hazırlanması, sözleşmelerin imzalanması sürecini yöneterek satışın gerçekleştirilmesinde aktif rol oynamak, gelişmeyi kendine ilke edinmek ve firmamıza maksimum düzeyde katkı sağlayacak uzun soluklu işbirliğine hazır olmak • Gerektiğinde çalışmaları ile ilgili raporlama ve sunum yapmak

 • Realty World Akya Gayrimenkul

  Gayrimenkul Danışmanı Realty World Akya Gayrimenkul

  İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Etiler/ Levent Bölgesinin en prestijli sitelerinden Mermerler sitesinde yer alan Realty World AKYA Gayrimenkul'de şık bir ofise içerisinde, nezih bir çalışma ortamındaMaaş+ssk+ prim sistemi ile çalışacak ve ekibini kurabilecek "Gayrimenkul Danışmanı" arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Beşiktaş bölgesi ve civarında oturan, Tecrübeli, 35 yaş ve üzeri, İnisiyatif kullanabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli, Prezentabl, Küçük bir yatırımla kendi işinizin sahibi olun, Sadece kişisel masraflarınızı karşılayarak, Kazancınızı kendinizin belirlediği çalışma programı ile üst seviyeye çıkarmak isteyen, Profesyonel ofis ortamında teknolojik alt yapı olanakları ile gayrimenkul sektöründe kariyer yapmak isteyen, Ekip çalışmasına inanan,sistemli ve yoğun çalışma temposuna alışık, Pazarlama konusunda çalışmış, Adaylar bizi arayın, görüşelim.siz de bu büyük ailenin içinde yerinizi alın yeni ve büyük kazançlara yelken açın.

 • Taypa Tekstil

  Müşteri Temsilcisi Taypa Tekstil

  İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyanın önde gelen markaları için hazır giyim üretimi ve ihracatı yapan firmamıza yeni takım arkadaşları arıyoruz. Üniversite mezunu (tercihen tekstil veya endüstri mühendisliği) Konfeksiyon üretimi (dokuma, denim) alanında benzer pozisyonda asgari 2 yıl deneyimli. Çok iyi derecede ingilizce bilen (yazılı, sözlü) Avrupa Yakası' nda ikamet eden (işyerimiz Beylikdüzü' ndedir) Askerlikle ilişkisi bulunmayan.

  Aranan Nitelikler

 • Gürmen Grup

  Marketing Executive (Ramsey / Kip) Gürmen Grup

  İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Develop and leverage an in-depth understanding of customer needs through market research, data analysis and understanding customer insights. Identify market and competitive trends in retail/fashion industry that are seen as opportunities for the company. Assisting the department manager on developing marketing plan in align with the brand strategy to differentiate from the competition and drive growth and loyalty. Responsible for implementing 360 marketing activities including ATL & BTL communication plans throughout the year. Develop campaigns in order to improve customer retention, satisfaction, engagement, loyalty and acquisiton. Continuously tracking sales and and proposing necessary actions such as promotions when necessary. Continuously tracking, monitoring and reporting the marketing budget Close communication and cooperation with CRM, sales, e-commerce and creative departments.

  Aranan Nitelikler Degree in related fields such as Business Administration and Economy, Minimum 2 years of experience in Marketing and Brand Management Effective communication and relationship management A clear communicator who can express her/his opinions openly, ability to confidently inspire and encourage cross-functional teams to achieve collaborative success Well organized, passionate, self motivated and customer oriented Analytical Thinking &Customer focused Result-oriented with strong planning and organizational skills Hardworking who will eager to learn, creative and an out-of-the-box thinker Excellent command of written and spoken English Strong knowledge and interest on digital marketing channels Good command of MS Office Applications No military obligation (for male candidates) No restrictions for travel Flexible working hours

 • Batı Ege Elektrik

  Müşteri Yöneticisi Batı Ege Elektrik

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Bursa, İzmir, Denizli, Gaziantep

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Batı Ege Elektrik, 2004 yılından beri Elektrik ve Aydınlatma sektöründe ithalatçı firma olarak faaliyet göstermektedir. Firmamız İzmir ilinde faaliyet gösterip, 10 yıllık tecrübe birikimi, yenilikçi yapısı ve Türkiye genelindeki geniş müşteri ağı ile yoluna devam etmektedir. Vizyonumuz; Müşterilerimize kaliteden ödün vermeden, düşük maliyetli, en uygun ve doğru çözümü sunabilmek ve aynı zamanda müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler kurabilmektir… B.E.S.T markalı ürünlerimizi kullanan tüm müşterilerimize teşekkürü her zaman bir borç biliriz. İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara, Denizli, Samsun, Gaziantep ve Tüm Türkiye Mevcut bayi ziyaretleri yapmak Bölgesine yeni bayiler kazandırmak Bayiler ile firma arasındaki iletişimi sağlamak Bayilerden sipariş almak ve tahsilatları gerçekleştirmek için Müşteri yöneticisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Örgün eğitim veren üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun Yüksek analiz yeteneği ve motivasyon Hırslı Askerliğini tamamlamış Aktif sürücü belgesine sahip Yurtiçi seyahat engeli olmayan (Pazartesi - Cumartesi haftalık seyahatler) 40 yaşını aşmamış Bay

 • Jotun Group

  Dekoratif Boyaları Satış Sorumlusu Jotun Group

  İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup, dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 69 şirket ve 33 fabrikası ile 90’dan fazla ülkede hizmet vermektedir. 2014 toplam satışı 17.542 milyon NOK’tur. 9.600’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir. Jotun Boya olarak, İstanbul Esenyurt bayimiz Bağış Yapı kadrosunda görevlendirilmek üzere, Dekoratif Boyaları Satış Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır. Düzenli ziyaretler ile müşterilerle sürekli iletişim içinde olmak, Yeni müşteri edinmek ve satış faaliyetini gerçekleştirmek, Projeleri takip etmek, fiyat teklifleri hazırlamak ve müşterilere sunarak satışı sonlandırmak, Yaptığı faaliyetlerin tümünü bağlı olduğu yöneticiye raporlamak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Satış konusunda deneyimli, Akınsoft programını kullanabilen, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanan, Esenyurt ve çevresinde ikamet eden.

 • İhlas Pazarlama

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İhlas Pazarlama

  İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mevcut portföyümüz ve potansiyel müşterilerimizin aranması ve randevu alınması, Müşterilerden gelen (Servis, Ürün kullanımı vb.) ilgili çağrıların karşılanması,

  Aranan Nitelikler 20-30 yaş aralığında, Tercihen çağrı merkezi satış tecrübesi olan, Telefonda akıcı ve etkin konuşabilen, diksiyonu düzgün, İkna kabiliyeti, iletişim yeteneği ve sorumluluk bilinci yüksek, Dinamik ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Hedef, çözüm, satış ve müşteri odaklı, Avrupa Yakasında ikamet eden, Bayan,

 • Go Group Danışmanlık

  Güzellik Uzmanı - Gezici Uzman Go Group Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sorumlu olduğu kozmetik markasının satışını ve tanıtımını gerçekleştirmek, Görev yaptığı kozmetik mağazalarında, markasının ürün raflarının düzenli ve marka standartlarına uygun olmasını sağlamak, Verilen satış hedeflerini gerçekleştirmek, Müşteri ve Pazar ile ilgili bilgileri bağlı olduğu yöneticiye raporlamak. ***Belirtilen rut planı dahilinde Anadolu ve Avrupa yakasında belirli Kozmetik firmaları gezilecektir.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Perakende sektöründe en az 1 yıl MAĞAZA tecrübesi bulunan, Tercihen Cilt Bakımı ve Makyaj uygulamaları ve satışı konusunda deneyimli, Prezantabl, MAKYAJ yapmayı seven, ENERJİK, Renkli Kozmetik ve Mağazacılık konusunda kariyer hedefi olan, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Satışı yapmayı seven, Esnek çalışma saatlerine uyumlu.

 • Go Group Danışmanlık

  Kozmetik Alan Sorumlusu Türkiye Go Group Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bağlı olduğu Yönetici’nin iş emirleri doğrultusunda; Markanın bulunduğu kozmetik mağazalarında, ürün raflarının düzenli ve marka standartlarına uygunluğunu sağlamak, Problemlerin çözümü konusunda destek sağlamak, Satış arttırıcı uygulamalar geliştirmek, Aylık verilen satış hedeflerini gerçekleştirmek, Ekibini satış hedeflerini gerçekleştirmeleri için yönlendirmek, Yönetime ilgili raporları sunmak, Sorumlusu olduğu ekibine ürün ve satış eğitimi vermek.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu, Kozmetik sektöründe, mağazacılık alanında minimum 3 yıl saha satış tecrübesi olan, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Takım ruhuna sahip, İletişimi ve motivasyonu güçlü, İkna kabiliyeti yüksek, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi, Tercihen BAYAN,

 • Go Group Danışmanlık

  Güzellik Uzmanı - İstanbul Sarıyer Go Group Danışmanlık

  İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sorumlu olduğu kozmetik markasının satışını ve tanıtımını gerçekleştirmek, Görev yaptığı kozmetik mağazalarında, markasının ürün raflarının düzenli ve marka standartlarına uygun olmasını sağlamak, Verilen satış hedeflerini gerçekleştirmek, Müşteri ve Pazar ile ilgili bilgileri bağlı olduğu yöneticiye raporlamak.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Perakende sektöründe en az 1 yıl MAĞAZA tecrübesi bulunan, Tercihen Cilt Bakımı ve Makyaj uygulamaları ve satışı konusunda deneyimli, Prezantabl, MAKYAJ yapmayı seven, ENERJİK, Renkli Kozmetik ve Mağazacılık konusunda kariyer hedefi olan, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Satışı yapmayı seven, Esnek çalışma saatlerine uyumlu. SOSYAL HAKLAR: 1.120 TL Net Maaş + Yol + Yemek + SGK + Prim

 • Go Group Danışmanlık

  Güzellik Uzmanı - İstanbul Avrupa Yakası Go Group Danışmanlık

  İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sorumlu olduğu kozmetik markasının satışını ve tanıtımını gerçekleştirmek, Görev yaptığı kozmetik mağazalarında, markasının ürün raflarının düzenli ve marka standartlarına uygun olmasını sağlamak, Verilen satış hedeflerini gerçekleştirmek, Müşteri ve Pazar ile ilgili bilgileri bağlı olduğu yöneticiye raporlamak.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Perakende sektöründe en az 1 yıl MAĞAZA tecrübesi bulunan, Tercihen Cilt Bakımı ve Makyaj uygulamaları ve satışı konusunda deneyimli, Prezantabl, MAKYAJ yapmayı seven, ENERJİK, Renkli Kozmetik ve Mağazacılık konusunda kariyer hedefi olan, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Satışı yapmayı seven, Esnek çalışma saatlerine uyumlu. SOSYAL HAKLAR: 1.120 TL Net Maaş + Yol + Yemek + SGK + Prim

 • Go Group Danışmanlık

  Güzellik Uzmanı -Beşiktaş Go Group Danışmanlık

  İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sorumlu olduğu kozmetik markasının satışını ve tanıtımını gerçekleştirmek, Görev yaptığı kozmetik mağazalarında, markasının ürün raflarının düzenli ve marka standartlarına uygun olmasını sağlamak, Verilen satış hedeflerini gerçekleştirmek, Müşteri ve Pazar ile ilgili bilgileri bağlı olduğu yöneticiye raporlamak.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Perakende sektöründe en az 1 yıl MAĞAZA tecrübesi bulunan, Tercihen Cilt Bakımı ve Makyaj uygulamaları ve satışı konusunda deneyimli, Prezantabl, MAKYAJ yapmayı seven, ENERJİK, Renkli Kozmetik ve Mağazacılık konusunda kariyer hedefi olan, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Satışı yapmayı seven, Esnek çalışma saatlerine uyumlu.

 • Wissen Akademi Eğitim

  Pazarlama Sorumlusu Wissen Akademi Eğitim

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Pazarlama sorumlusu olarak görevlendrilecek personel arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler En az önlisan veya lisan mezunu Ofis ortamında çalışacak Satış ve pazarlama konusunda deneyimli Diksiyonu düzgün Dış görünüşüne özen gösteren Öğrenmeye açık Bayan

 • Karaca A.Ş

  Ürün Yöneticisi Karaca A.Ş

  İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tüketici ihtiyaç ve taleplerini pazar fırsatları doğrultusunda değerlendirerek, hedef ve stratejiler doğrultusunda, koleksiyon oluşumuna destek verip, optimum ürün karmasını oluşturmak, Şirket bünyesindeki dağıtım kanallarından gelen teleplere istinaden ürün geliştirmek, ürün planlaması yapmak ve tedarik etmek, Stok optimizasyonunu gerçekleştirerek, ürün performanslarını değerlendirmek ve gerekli aksiyonları almak, Tedarikçi anlaşmalarını yaparak, tedarik süreçlerini uygulamak. Sorumlu olduğu ürün grubunun pazar araştırmasını yaparak, ürün konumlandırmalarını gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Perakende / Mağazacılık sektöründe ürün yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyimli, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen ve tercihen ERP programına (Axapta) hakim, Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce iletişim bilgisine sahip, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, analitik düşünme becerisi yüksek, Bütçe duyarlılığı ve kar odaklılık ilkesiyle çalışan, Ev tekstili ağırlıklı sektör bilgisi olan, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Fortune Danışmanlık

  Satış Sorumlusu Fortune Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Fortune Danışmanlık olarak, 20 yıldır pek çok sektörden firma ve adayla çalışarak kapsamlı bir seçme yerleştirme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle işbirliği yapar ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak adayları yönlendiririz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, beyaz eşya ve elektrikli ev aletleri sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimiz için; ' Satış Pazarlama Sorumlusu' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, 25-35 yaş arası, Müşteri ilişkileri kuvvetli, Prezentabl, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip,

 • Telpa

  Dijital Pazarlama Uzmanı Telpa

  İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sorumluluğu altındaki ürünler için satış/gelir arttırmaya yönelik kampanya fırsatlarını belirleyerek yıllık kampanyaların planlanması ve bütçelerin yönetilmesi, Müşteri kazanım, retention ve conversion optimizasyonu kampanyalarının üretilmesi ve yürütülmesi, Web site trafiğinin ve yapılan kampanyaların performans analizlerinin ve kontrollerinin yapılması, Sosyal medya araçlarının Ad platformlarını yönetilmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Dijital pazarlama alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, SEO, SEM, Paid Ads, Google Analytics, Google Admob gibi araçların kullanımına hakim, Affiliate reklamcılığı ve yayıncılığı konusunda bilgi sahibi, Dijital iletişim alanındaki teknolojiler ve pazarlama trendleri hakkında bilgi sahibi, İletişim becerileri gelişmiş, Analitik ve problem çözme becerisi olan, Araştırmacı, Yeniliklere ve gelişime açık, Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için).

 • Shaya Mağazacılık A.Ş.

  Claıre's Satış Danışmanları - Metrocıty Shaya Mağazacılık A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşterilere nazik ve etkili hizmet sunmak Kasa işlemlerini hatasız ve seri biçimde gerçekleştirmek Ürünler hakkında yeterli bilgi sahibi olup, müşteriyi bilgilendirmek Sezonun moda ve trendlerini yakından takip etmek ve bu konularda bilgi sahibi olmak Mağaza satış hedeflerine ulaşmak için ideal satış yöntemlerini uygulamak Görsel düzenleme standartlarını bilip, doğru uygulamak Ekip üyeleri ile yardımlaşma ve paylaşmaya açık olmak

  Aranan Nitelikler Her yaştan bayanın tercih ettiği, birbirinden şık kolye, küpe, yüzük ve saç aksesuarlarının yanısıra rengarenk defterler, kalemler, farklı modellerde çanta, cüzdan, anahtarlık ve daha birçok eğlenceli ürün alternatiflerini de birarada sunan Claire's markamızın mağazalarında Satış Danışmanı olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Modayı kendisine bir yaşam biçimi olarak seçmiş Satış yapmaktan keyif alan İnsan ilişkilerinde başarılı

 • Shaya Mağazacılık A.Ş.

  Claıre's Satış Danışmanları Mall Of İstanbul Shaya Mağazacılık A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşterilere nazik ve etkili hizmet sunmak Kasa işlemlerini hatasız ve seri biçimde gerçekleştirmek Ürünler hakkında yeterli bilgi sahibi olup, müşteriyi bilgilendirmek Sezonun moda ve trendlerini yakından takip etmek ve bu konularda bilgi sahibi olmak Mağaza satış hedeflerine ulaşmak için ideal satış yöntemlerini uygulamak Görsel düzenleme standartlarını bilip, doğru uygulamak Ekip üyeleri ile yardımlaşma ve paylaşmaya açık olmak

  Aranan Nitelikler Her yaştan bayanın tercih ettiği, birbirinden şık kolye, küpe, yüzük ve saç aksesuarlarının yanısıra rengarenk defterler, kalemler, farklı modellerde çanta, cüzdan, anahtarlık ve daha birçok eğlenceli ürün alternatiflerini de birarada sunan Claire's markamızın MALL OF İSTANBUL mağazasında çalışacak Satış Danışmanları arıyoruz Tercihen Mağazacılık sektöründe 1- 2 sene deneyimli Modayı kendisine bir yaşam biçimi olarak seçmiş Satış yapmaktan keyif alan İnsan ilişkilerinde başarılı 18-30 yaş aralığında

 • Aster Tekstil

  Tekstil Veya Endüstri Mühendisi Aster Tekstil

  İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tekstil sektöründe örme ve dokuma konfeksiyon alanında faaliyet gösteren firmamız, %100 ihracat yapmakta olup, Avrupa'nın önde gelen markalarına kendi tasarımlarını sunmakta ve üretimlerini gerçekleştirmektedir. Firmamız bünyesinde yetiştirilmek üzere ; TEKSTİL VEYA ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ aramaktayız. Üniversitelerin Tekstil veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer bir görevde min.1-2 yıl çalışmış veya yetiştirilmek üzere, Dinamik ve takım çalışmasına uyumlu, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Çok İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya ikamet edebilecek.

  Aranan Nitelikler

 • Cvplus Search & Selection

  Satış ve Pazarlama Yöneticisi Cvplus Search & Selection

  İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını üstlendiğimiz matbaa sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ‘’ SATIŞ VE PAZARLAMA YÖNETİCİSİ ’’ arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Matbaa sektöründe min. 5 yıl satış/pazarlama deneyimi olan, Ekip çalışmasına yatkın, hedef odaklı çalışabilecek, Avrupa yakasında ikamet eden ya da edebilecek, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Opak Optik

  Satış Temsilcisi Opak Optik

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, Konya, Malatya

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye'de Optik Sektörünün öncüsü ve dünyaca ünlü markaların satış ve üretimini gerçekleştiren firmamızın Bakırköy/Bursa/Denizli/Eskişehir/Gaziantep/Kadıköy/Konya/Malatya/Samsun bünyesinde görevlendirilmek üzere; "SATIŞ TEMSİLCİSİ" aramaktayız. Periyodik müşteri ziyaretleri gerçekleştirerek ürünlerimiz, kampanyalarımız ve promosyonlarımız hakkında müşteriyi bilgilendirebilecek, Müşteri siparişlerini doğru şekilde alıp ilgili Birime ileterek takibini yapabilecek, Hesap, Tahsilat ve İskonto işlemlerini yapıp Yöneticisine bilgi verebilecek, Müşteri Eğitim Programlarını uygulayıp değerlendirme yapabilecek, Müşteri şikayetleri ve Ürünlerle ilgili sorunları takip edip Yöneticisine iletebilecek, Optik Piyasasını takip ederek Bölge Satış Ağını genişletebilecek,

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Satış ve Pazarlama konusunda en az 3 yıl deneyimi olan(tercihen optik sektörü) 25-32 yaş aralığında, Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, İkna kabiliyeti yüksek, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Sonuç ve Çözüm odaklı, MS Office uygulamalarına hakim, Yaratıcı gücü ve ifade yeteneği yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Askerlik hizmetini tamamlamış(Erkek adaylar için)

 • Aster Tekstil

  Müşteri Temsilcisi Asistanı Aster Tekstil

  İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tekstil sektöründe örme ve dokuma konfeksiyon alanında faaliyet gösteren firmamız, %100 ihracat yapmakta olup, Avrupa'nın önde gelen markalarına kendi tasarımlarını sunmakta ve üretimlerini gerçekleştirmektedir. Firmamızın Pazarlama Departmanı bünyesinde görevlendirilmek üzere ; MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ ASİSTANI aramaktayız. Tercihen üniversitelerin Tekstil vb. bölümlerinden mezun, İyi derecede ingilizce bilen, Tekstil Konfeksiyon sektöründe pazarlama alanında kariyer yapmayı hedefleyen, İlgili pozisyonda min. 1 yıl deneyimli, Ms office programlarına hakim, Takip yeteneği güçlü, detaylar konusunda dikkatli, Avrupa yakasında ikamet eden

  Aranan Nitelikler

 • Evidea.Com

  Dijital Pazarlama Yöneticisi Evidea.Com

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması E-Ticaret sektörünün hızla yükselen şirketi Evidea 'Dijital Pazarlama Yöneticisi' arıyor! Siz de bu keyifli ekibin bir parçası olmak ve birbirinden yetenekli pazarlama ekibi üyelerimizle birlikte yeni projelerimizde yer almak istiyorsanız hemen başvurun!

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Pazarlama, Endüstri Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, İstatistik ve benzeri bölümlerinden mezun • E-ticaret sektöründe en az 4 yıl tecrübesi olan • Problem çözme ve analitik düşünme yeteneği gelişmiş • Ekip yönetimi ve koçluk konusunda deneyimli • Dijital pazarlama ve CRM trendlerini ve gelişmelerini sürekli olarak takip eden • İleri düzeyde MS Office programlarını kullanabilen • İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip • Yenilikçi, dinamik ve yaratıcı

 • Adil Işık Group

  Pazarlama Asistanı Adil Işık Group

  İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ile 3500 kişiye çalışma imkanı sağlayan, müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısı ile sektörün lideri olmak vizyonuyla yola çıkan Adil Işık Group, Pazarlama ve Marka departmanında görev alacak ve markalarımızın pazarlama faaliyetlerini yürütecek Pazarlama Yöneticisi arıyor. Görevler: Belirlenmiş bütçe doğrultusunda markalarımız için pazarlama planları oluşturmak, Yurt içi ve yurt dışı pazar araştırmalarını gerçekleştirmek, Kampanya takvimi oluşturmak, planlamaları yapmak ve bu kampanyaların sonuçlarını takip ederek raporlamak, Tüketici segmenti araştırmalarını gerçekleştirmek, Tüketici sadakat uygulamaları ile ilgili planlama yapmak ve uygulamaları gerçekleştirmek, Müşteri ilişkileri yönetimi konusunda çalışmalara katılım sağlamak, Müşteri azalizleri ile ilgili periyodik raporlamalar yapmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun olmak, Pazarlama konusunda kariyer yapmak isteyen, Pazarlama planları, medya iletişim planları gibi konularda deneyim sahibi olmak, Pazarlama araştırmalarını gerçekleştirmek ve raporlama sürecine katkıda bulunmak, İngilizce araştırma ve çeviri yapmak, sunum hazırlamak, Sayısal analiz ve modelleme yapabilecek, Pazarlama kampanyalarının sürecini takip etmek, sonuçlarını raporlamak, MS Office programlarına hakim olmak, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Neta İnsan Kaynakları

  Kurumsal Pazarlama Uzman Yardımcısı Neta İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız bünyesinde "Kurumsal Pazarlama Uzman Yardımcısı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu ( Tercihen İletişim Fakültesi ), Kurumsal pazarlama ve marka yönetimi konularında en az 2 yıl deneyimli, Pazarlama Stratejisine uygun olarak kampanyaların hazırlık, uygulama, takip ve raporlama süreçlerine destek olabilecek, Yazılı ve sözlü ileri seviyede İngilizce bilgisine sahip, Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul’da ikamet eden.

 • Surtel Kablo

  Yurt Dışı Pazarlama ve Satış Elemanı Surtel Kablo

  İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması SURTEL KABLO SAN. A.Ş. 1964 YILINDAN BU YANA ENERJİ KABLOSU ÜRETEN YILLIK İHRACATI 60 MİLYON ABD DOLARINI AŞAN ŞİRKETİMİZİN SEFAKÖY' DEKİ MERKEZİNDE EKİBİMİZE KATILMAK ÜZERE YURT DIŞI PAZARLAMA VE SATIŞ ELEMANI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (mühendis kökenliler tercih sebebidir), Çok iyi derecede İngilizce konuşabilen, Bilgisayar ofis dillerine ve paket programlara hakim (Freedom, ERP..) Dış ticarette en az 3 yıl tecrübesi olan (kablo sektöründe çalışmış olanlar tercih sebebidir), Müşteri portföyü olan, Yurt dışı seyahatlere engeli olmayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, İnisiyatif sahibi, iletişim becerisi yüksek, Sigara içmeyen, Ekip çalışmasına inanan, Bayan/Bay adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan Başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. Bu pozisyon dışındaki başvurular dikkate alınmayacaktır.

 • İnkılâp Kitabevi

  Saha Satış Temsilcisi İnkılâp Kitabevi

  İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yayınevi Satış/ Pazarlama departmanı politika ve hedefleri doğrultusunda mevcut müşteri portföyünü ve portföyündeki müşterilerin satış / pazarlama faaliyetlerinin tüm süreçlerini yürütmek. - Yayınevinde üretilen İnkilap, Sayfa6 ve Mandolin markalarına ait kitapların, hedefler doğrultusunda satış amaçlı saha çalışmalarını ve müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek sureti ile pazarlama faaliyetlerini yürütmek, - Mevcut müşteri portföyünü yönetmek ve potansiyel müşteri yaratılmasına katkı sağlamak, - Saha çalışmaları yapmak ve müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek, - Firmaya ait ürünlerin satış hedeflerinin gerçekleşmesini sağlamak, - Faaliyetleri ile ilgili gerekli raporlamaları hazırlamak ve sunmak,

  Aranan Nitelikler - İletişim becerisi, temsil yeteneği ve ikna kabiliyeti yüksek, - Diksiyonu düzgün, - Dış görünümüne önem veren, - Analitik düşünebilen ve raporlama becerisi yüksek, - Tercihen Üniversite mezunu, - Tercihen İngilizce bilen, - Yayıncılık sektöründe tecrübeli, - Satış ve Pazarlama alanında minimum 3 yıl tecrübeli, - Tercihen Nebim Winner programını etkin şekilde kullanıp raporlama yapabilen, - Ms Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, - Seyahat engeli olmayan, - Aktif olarak araç kullanabilen, - Askerliğini tamamlamış, Erkek adaylar aramaktayız.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İstanbul Avrupa, Pazarlama İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?