şöför için İstanbul Avrupa İş İlanları

Hepsini Temizle
İstanbul Avrupa
şöför
 • Alışveriş Merkezlerine Vale Park Şoförleri
  Sibay Araç Park ve Turizm…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Bursa, İzmir 29 Kasım 2015

  İş Açıklaması İstanbul ‘da mevcut olan Zincirlikuyu(Zorlu Center), Etiler ( Nispetiye On ) , Memorial Hastanesi ( Şişli ve Harici Şubeleri ) , Başakşehir(Mall Of İstanbul), Gayrettepe(Astoria), Bakırköy(Capacity), Halkalı(Arenapark AVM-Star City), Atatürk Havalimanı, Emirgan(Sakıp Sabancı Müzesi), Nişantaşı(Maçka Residences), Ataşehir, Esenyurt(Torium), Bahçeşehir ve Kadıköy, Bursa(Korupark AVM) ve İzmir'deki alışveriş merkezi şubelerimizde ( Forum Bornova AVM - Point Bornova AVM ) görev alacak,kariyer hedefleyen; "Bay-Bayan Vale ve Transfer Şoförleri" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 43 yaşını aşmamış, En az lise ve dengi okul mezunu, Dış görünüşüne önem veren, dinamik, İletişim yönü güçlü ve güler yüzlü, Tercihen sigara kullanmayan, Tercihen yabancı dil bilgisi olan(transfer şoförü), En az 5 yıldır her türlü aracı aktif olarak kullanabilen, Sürücü ehliyetine ve SRC belgesine sahip(transfer şoförü), Alışveriş merkezi, otel, havalimanı, kongre merkezi ve hizmet sektöründe benzer poziyonda en az 2 yıl görev yapmış, Makam kurallarını bilen, Tercihen askerliğini yapmış,  Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek.

 • Tır Şoförü
  İnka Sportif
  İstanbul Avrupa 15 Ekim 2015

  İş Açıklaması Perakende mağaza şeklinde, Türkiyenin değişik yerlerine gidip satış yapan gecizi mağazalarımıza TIR ŞOFÖRÜ aranmaktadır

  Aranan Nitelikler

 • Sevkiyat Şoförü
  Hak Gıda
  İstanbul Avrupa 24 Kasım 2015

  İş Açıklaması Ülker (İçim) Bayiliğimiz de çalışacak Sevkiyat Şoförü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Sevkiyat şoförlüğünde deneyimli Tercihen E sınıfı sürücü belgesine sahip Tercihen SRC ve Psikoteknik belgesi olan Ürün taşımasına engel teşkil edecek bedensel şikayetleri bulunmayan, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Lojistiğe destek olabilecek, Genç, dinamik, güler yüzlü, dış görünümüne önem veren, Askerlik görevini tamamlamış,

 • İş Açıklaması Ambulans noktalatında görevlendirilmek üzere,ilk yardım sertifikasına sahip,ambulans şoförülüğü tecrübesi olan ,İstanbul Avrupa Beylikdüzü tarafında ikamet eden adaylar tercih edilecektir.  

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu  -ilk yardım sertifikasını sahip, - En az iki yıl ambulans deneyimi olan -Yoğun iş temposuna dayanabilecek, - Ekip çalışmasına yatkın,güler yüzlü,işine önem veren,titiz - İstanbul(Avrupa yakası)'da   ikamet edebilen, çalışma arkadaşları aramaktayız.  

 • Servis Şoförü
  Happy İnsan Kaynakları
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz servis taşımacılığı alanında Türkiye'nin en büyük kurumlarından biri olan kurumsal müşterimiz için "servis şoförleri" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Personel ve öğrenci taşımacılığı konusunda en az 3 yıl deneyimli, - İstanbul'un Avrupa ve Anadolu yakasını iyi derecede bilen, - SRC ve Psikoteknik belgesi bulunan, - E sınıfı ehliyete sahip, - Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

 • Sevkiyat Şoförü
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması Şirketimizin dağıtım yaptığı hastanelere ilaç sevkiyatını gerçekleştirebilecek eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İstanbul Anadolu / Avrupa Yakası yol güzergahlarına hakim, Src 2-4 ve Psikoteknik belgelerine sahip, Sevkiyat Şoförü aranmaktadır.

 • Depo Şoförü
  Onur
  İstanbul Avrupa 10 Kasım 2015

  İş Açıklaması Özen Şirketler Grubu, Türkiye genelindeki toplam 76 mağazası ve 2.100 çalışanıyla, modern perakende mağazacılık anlayışıyla hizmet vermektedir. Onur Market, Onursal Tarım, Monet, Rapata markalarını çatısı altında toplayan Özen Şirketler Grubu, Türkiye’de yerel perakendenin lideri olmayı hedeflemektedir. Özen Şirketler Grubu, kurulduğu yıldan bu yana, yüksek kalitede hizmeti uygun fiyatlarla tüketicisiyle buluşturarak, Türkiye’nin en çok rağbet gören gıda alanında mağazalar zinciri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın Hadımköy Lojistik Merkezine aşağıdaki niteliklere uygun '' Sevkiyat Şoförü'' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler E sınıfı sürücü belgesi olan, SRC-2 ve SRC-4 ve Psikoteknik belgelerine sahip, Depo-mağazalar arası ürün sevkiyatını gerçekleştirebilecek, Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerinde uyum sağlayabilecek

 • Sevkiyat Depo Şoförü
  Kosan Kozmetik
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Ürünleri hedeflenen lokasyona en kısa sürede, hasarsız şekilde ve emniyet kuralları çerçevesinde ulaştırmak, Teslim aldığı ve teslim ettiği ürünlerle ilgili gerekli evrakları ilgili birimlere eksiksiz iletmek, Sorumluluğunda bulunan aracın trafiğe çıkmaya mani olacak eksikliklerini tespit edip giderilmesini ve  kanunen bulunması gereken malzemelerin eksiksiz olarak aracında bulunmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler İletişim becerileri yüksek, Planlama, organizasyon ve iş takip yeteneği gelişmiş, Diksiyonu düzgün, dış görüntüsüne önem veren, Lise mezunu, En az 5 yıl sürüş deneyimine sahip, B Sınıfı Ehliyet sahibi, SRC 3-4 Belgesine sahip, Psikoteknik belgesi olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Gebze, Çayırova, Darıca, Bayramoğlu, Beylikbağı civarında ikamet eden çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Sevkiyat Şoförü
  Onur
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa Yakası ve Trakya Bölgelerinde hizmet veren Onur Unlu Mamüller Üretim birimi için aşağıdaki niteliklere uygun Sevkiyat Şoförü aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, E sınıfı ehliyeti olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Psikoteknik, ve SRC belgesine sahip.

 • İş Açıklaması BARTER SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN, GENEL MÜDÜR MAKAM ŞOFÖRLÜĞÜNÜ YAPMAK ÜZERE;

  Aranan Nitelikler - 30 - 40 yaşları arasında, - Tercihen Lise mezunu, - Makam Şoförlüğü tecrübesi olan, - Referans sahibi, - İstanbul'u ve yollarını iyi bilen, - Askerlik hizmetini tamamlamış, - İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Tekstilkent lokasyonuna ulaşım imkanı bulunan), - Bay " MAKAM ŞOFÖRÜ" aranmaktadır.         

 • İş Açıklaması TÜRKİYE'NİN LİDER KURULUŞLARINDAN BİRİ BÜNYESİNDE, ÜST DÜZEY YÖNETİCİNİN MAKAM ŞOFÖRLÜĞÜNÜ YAPMAK ÜZERE; ​

  Aranan Nitelikler - 30-35 yaşları arasında - En az 5 yıl kurumsal bir firmanın üst düzey yöneticisi için Makam Şoförlüğü tecrübesi     olan - İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, - Disiplinli, sigara kullanmayan, iletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün, dış görünüşüne önem veren, - Bay   "MAKAM ŞOFÖRÜ" arayışımız bulunmaktadır.

 • Makam Şoförü
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması Üst düzey yöneticimiz için çalışacak Makam Şoförü olarak değerlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üst Düzey Yöneticilere Makam Şoförlüğü yapmış, Minimum 5 yıl deneyimli, 28-40 yaş arası aktif dinamik, Çalıştığı Yöneticileri referans verebilecek, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyumlu, Tercihen İleri ve güvenli sürüş teknikleri konusunda sertifika sahibi, Farklı model araçları rahatlıkla kullanabilecek, Sigara kullanmayan, Kişisel bakım ve dış görünümüne özen gösteren, Askerlik hizmetini tamamlamış, Florya, Yeşilköy ve civarında ikamet eden.

 • Panelvan Şoförü
  Kpt Lojistik
  İstanbul Avrupa 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması Lojistik alanında faaliyet gösteren firmamız KPT Lojistik için PANELVAN şoförü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Orta okul mezunu, - Tercihen E sınıfı sürücü ehliyetine sahip, - SRC ve Psikoteknik sertifikaları olan, - İstanbul şehir trafiğini ve güzergahları iyi bilen, - Askerlik görevini tamamlamış, - İndirme ve yüklemeye yardımcı olabilecek, - Zimmetli aracına özen gösteren, - 22 - 30 yaşları arasında veya emekli, - Esnek çalışma saatlerine uyumlu, - İstanbul Avrupa yakasında (Arnavutköy, Hadımköy, Beylikdüzü, Güneşli, Yenibosna, Esenler, Bağcılar, Sultançiftliği) ikamet eden, - Aktif araç kullanabilen PANELVAN şoförü aranmaktadır.

 • Tır Şoförü
  Kpt Lojistik
  İstanbul Avrupa 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması Yurtiçi taşımacılık ve lojistik alanında faaliyet gösteren firmamız için yurt içi ve Ambarlı Limanı'nda görev alacak TIR şoförü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - E D sınıfı sürücü ehliyetine sahip, - SRC ve Psikoteknik belgesi olan, - En az 5 yıl TIR kullanma tecrübesine sahip, - Askerlik hizmetini tamamlayan, - Konteyner taşımacılığında deneyimli, - Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, - 25 - 45 yaş arası, - Şehir içi ve şehir dışında çalışabilecek, - İstanbul Avrupa yakasında (Arnavutköy, Hadımköy, Beylikdüzü, Güneşli, Yenibosna, Esenler, Bağcılar, Sultançiftliği) ikamet eden, - Gerektiğinde transpaletle yükleme boşaltma yapabilecek TIR şoförü aranmaktadır.

 • Makam Şoförü
  Manpower Gayrettepe
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 30 Ekim 2015

  İş Açıklaması Türkiye'nin önde gelen teknoloji şirketlerinden biri olan müşterimiz için'Makam Şoförü' arayışımız bulunmaktadır.  Bağlı olacağı yöneticinin planlı ve güvenli bir şekilde ulaşımının sağlanması, Bağlı olacağı yöenticinin özel işlerine destek olunması, (Kuru temizleme, bilet rezervayonu vb. )    

  Aranan Nitelikler Üst Düzey Yöneticilere en az 5yıl makam şoförlüğü yapmış, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanan, Yandex Navigasyon, İbb Cep Trafik uygulamalarını kullanabilen,  Dİksiyonu düzgün, iletişim becerisi yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  Tercihen Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Seyahat engeli bulunmayan,  Askerlik hizmetini tamamlamış,

 • Makam Şöförü
  Karali Çay
  İstanbul Avrupa 10 Kasım 2015

  İş Açıklaması Firmamızın Yönetim Kurulu Başkanına hizmet etmek üzere konusunda tecrübeli ve profesyonel olan; silahlı özel güvenlik sertifikasına sahip makam şöförü alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az 5 yıllık tecrübeye sahip olmak En az lise mezunu olmak Silahlı Özel Güvenlik Sertifikasına sahip olmak İş ahlak ve disiplinine sahip olmak Makam şöförlüğü konusunda tecrübe sahibi olmak  Uzun yol deneyimli olmak Referans verebilecek.,  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  Kişisel bakımına özen gösteren,  Diksiyonu düzgün,  Dinamik ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş,  İstanbul güzergahlarını iyi bilen,  İş takibini iyi yapabilen, Verilen işi takip edip olumlu veya olumsuz sonucu bildirebilecek,

 • Makam Şoförü
  Babacan Yapı
  İstanbul Avrupa 19 Kasım 2015

  İş Açıklaması Yönetim Kurulu Başkanımızın Makam Şoför'lünü yapabilecek deneyimli, çalıştığı yöneticileri referans verebilecek personel aramaktayız. Çalışma Yeri: İstanbul Dünya Ticaret Merkezi' ndedir.

  Aranan Nitelikler •Tercihen lise veya meslek yüksek okulu mezunu, •En az 3 yıl makam şoförlüğü deneyimli, •Lüks araç kullanımında tecrübeli, •İstanbul şehir trafiğini ve güzergâhlarını çok iyi bilen, •Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, •Seyahat engeli bulunmayan, •Stresle baş edebilecek, •Sır saklayabilen, duyduklarını dışarı taşımayacak, •Tercihen Sigara ve alkol kullanmayan, •Diksiyonu düzgün, iletişim becerisi yüksek, •Adayların askerlik görevini tamamlamış olması •25 - 40 yaşları arasında, •İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden  

 • İş Açıklaması **İstanbul Avrupa yakasında tercihen Levent- Sarıyer ve çevresinde ikamet eden, **40 – 50 yaş aralığında , **İstanbul’un ulaşım ağını çok iyi bilen, **Makam ve aile şoförü pozisyonunda 10 yıl deneyimli, **Sigara kullanmayan, **B sınıfı,ehliyet sahibi, **Düz, otomatik her türlü araç kullanımında deneyimli "Makam Şoförü" işe alımı yapılacaktır,

  Aranan Nitelikler

 • Kamyon Şoförü
  Netlog Lojistik Grubu
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Yüzde yüz yerli sermayeye sahip olan ve 2005 yılında kurulan Netlog Lojistik Grubu, bugün lojistik alanında konularında lider 17 şirketiyle hizmet sunuyor ve hızla büyümesini sürdürüyor. Netlog Lojistik Grubu, Türkiye'de ve Uluslararası arenada lojistik hizmetler sunan PolarXP Soğuk Lojistik, Intercombi Uluslararası Taşımacılık, Netlog Lojistik Hizmetler, Özgür Entegre Lojistik(Netsafe), KTT Konteyner Taşımacılık, Anele Supply Chain Management, Nedlloyd Road Cargo İstanbul, VIP Oto(Netfilo), EurasiaI ICL Services, ICL Danube Romanya, ICL Irak, ICL Gmbh, Netlog Enerji, Küresel Gıda Hizmetleri, Green Bridge BV, BELSPEED Fasion & Life Style ve TNT Fasion Group gibi firmaları bünyesinde bulundurmaktadır. Tedarik zinciri yönetimi, depolama, dağıtım, taşımacılık, uluslararası taşımacılık, ve satın alma alanlarında faaliyet gösteren Netlog Lojistik Grubu, 74 deposu, 6,750 kadrolu personeli ve 2,740'ün üzerinde özmal araç filosu ile kuru gıdadan, soğuk zincire, tekstilden, otomotive, kimyadan ilaç ve teknolojiye kadar pek çok sektöre lojistik hizmetler sunmaktadır. Her geçen gün büyümekte olan grubumuz bünyesinde görev alacak; Sevkiyat sırasında yükleme boşaltma yapabilecek "Kamyon ve Kamyonet Şoförleri" aramaktayız. NOT: Merkez İstanbul olmak üzere, Türkiye geneli ve İstanbul şehiriçi operasyonlarda çalışılacaktır.

  Aranan Nitelikler 25-48 yaş arası, E-D-C tipi ehliyet sahibi, Dijital ehliyetini almış, SRC 4 (Yurtiçi) belgesine sahip, Psikoteknik kart ve Sağlık Bakanlığı onaylı belge sahibi

 • Makam Şoförü
  Medicana International İstanbul
  İstanbul Avrupa 18 Kasım 2015

  İş Açıklaması Medicana Sağlık Grubu' bünyesinde görevlendirilmek üzere,     "MAKAM ŞOFÖRÜ" Aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Dış görünümüne özen gösteren, İletişim becerileri kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Aynı pozisyonda min.3 yıl tecrübeli, Min.5 yıl aktif olarak araç kullanan, Şehir dışı seyahat engeli olmayan, Hakkında referans verebilecek Tercihen Beylikdüzü ve yakın çevresinde ikamet eden,

 • Makam Şoförü
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Bağlı olunan yöneticinin her türlü güvenli ulaşımının sağlanması, Yöneticinin araçlarının her türlü bakım, onarım ve periyodik muayenelerinin takip edilmesi,

  Aranan Nitelikler Makam şoförlüğü konusunda en az 5 yıl deneyime sahip, Üst segment araç  tecrübesi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B Sınıfı ehliyete sahip, En az Lise mezunu, Ulus ve çevresinde ikamet eden, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, Sigara ve alkol kullanmayan, Diksiyonu düzgün, dakik, titiz ve sorumluluk sahibi, Kişisel bakım ve hijyen konusunda özenli, İstanbul güzergahlarını iyi bilen Adayların başvurularını bekliyoruz...

 • Tır Şoförü
  Sertrans Logistics
  Türkiye Geneli 13 Şubat 2015

  İş Açıklaması Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik alanında faaliyet gösteren firmamızın Hadımköy Tesislerinde görevlendirilmek üzere; Yurtdışı ve Yurtiçi Tır Şoförleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • E sınıfı sürücü ehliyetine sahip • SRC belgesi olan • En az 3 yıl tır kullanma tecrübesine sahip • Askerlik hizmetini tamamlayan

 • Sevkiyat Elemanı
  Kyocera Bilgitaş Turkey…
  İstanbul Avrupa 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması Büro Makinaları ve Dökümantasyon alanında lider olan şirketimize, İstanbul Merkez Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere Plasiyer / Şoför aramaktayız.   Şirketimizin hedef ve beklentileri doğrultusunda, kendisine verilen görevleri eksiksiz yerine getirmek, Siparişi alınan malzemelerin, müşterilere dağıtımını yapmak, İş planı doğrultusunda, sevke hazır ürünleri,  müşterilere tam ve zamanında dağıtmak, Sevke hazır ürünleri sevkiyat aracına yüklemek, Araçların bakım, onarım ve temizlik işlerini yürütmek,      

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Rut sistemi ile ürün dağıtımı konusunda deneyimli, SRC4 ve Psikoteknik belgelerine sahip, Diksiyonu düzgün, görünüşüne özen gösteren, İletişim becerileri gelişmiş, ikna kabiliyeti yüksek, sonuç odaklı, çözüm üretebilen Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, Askerlik ile ilişiği olmayan, Ekip çalışmasına yatkın, Stok takibi mantığına hakim,

 • İş Açıklaması Yalnızca Profesyoneller En iyilerle Çalışır...  Yalnızca En iyiler Profesyonelleri Tercih Eder. İmkanlarımız ; Şirket Araç Temini. Ehliyet Yok ise Şoför Temini Sabit Maaş + Yüksek Prim + SSk+ yemek +Yol Tercihen Beylikdüzü, Bahçeşehir, Avcılar vb. bölgesinde ikamet eden  

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Satış ve Müşteri İlişkileri Departmanlarında Çalışacak;   Ofis içerisinde ve ofis dışında aktif olarak görev alabilecek sorumluluk sahibi, Giyimine özen gösteren, güler yüzlü, diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına ayak uydurabilen, ekip ruhlu, Ciddi kariyer hedefi olan vizyon sahibi Büyük projelerde görev alabilecek, Kendi portföyünü oluşturabilecek, Kurumsal yapıya uyum sağlayabilecek, İkna kabiliyeti yüksek.. Bay - Bayan Satış Danışmanları Aranmaktadır.  

 • İş Açıklaması CCC ist eines der führenden Unternehmen für professionelle Customer Care Dienstleistungen in Europa. Mehr als 5.000 Service Professionals bieten an 15 Standorten in 8 Ländern internationale Kundenservice-Lösungen auf höchstem Niveau. Wir suchen für unseren Standort Istanbul ab sofort eine/n deutschsprachige/n Call Center Projekt Manager/in Aufgaben im Überblick: Sicherstellung der Erreichung der Projekt- und Unternehmensziele Kontinuierliche Entwicklung der Mitarbeiter und Führungskräfte im Team Verantwortung für die Implementierung, Optimierung und Weiterentwicklung von Arbeitsprozessen und vereinbarten Vertriebsaktivitäten Leitung von Projekten zur Steigerung Produktivität und Qualität Verantwortlichkeit für alle Reports innerhalb des Projektes Enger Kontakt und stetige Abstimmung mit dem Auftraggeber

  Aranan Nitelikler Was wir erwarten: Mindestens 3 Jahre Berufserfahrung im Call Center, davon mindestens 2 Jahre in einer leitenden Position Erfahrung als Führungskraft und im Projektmanagement Exzellente Deutsch-Kenntnisse in Wort und Schrift Ausgeprägte Kommunikationsstärke sowie konversationssichere Englischkenntnisse Versiert im Umgang mit MS Office (v.a. Excel und Powerpoint) Hohes Maß an Selbstständigkeit, Durchsetzungsvermögen, Teamgeist und Einsatzbereitschaft Analytische, konzeptionelle und lösungsorientierte Arbeitsweise Ausgeprägte Dienstleistungs- und Serviceorientierung Sicheres, souveränes, repräsentatives und empathisches Auftreten Bereitschaft zu flexiblen Arbeitszeiten und gelegentlichen Dienstreisen Was wir bieten: Enge Zusammenarbeit mit unserem Partner Eine verantwortungsvolle und anspruchsvolle Tätigkeit Ein tolles Office mit modernsten Arbeitsplätzen Ein hochmotiviertes, dynamisches und engagiertes Team Perspektiven für persönliche Weiterentwicklung in unserem international tätigen Unternehmen

 • İş Açıklaması Bahçelievler Ufuk Elektronik Digiturk Yetkili Teknik Servisi'nde uydu montajı, uydu arıza çözümü, Digiturk kurulumu yapacak Yetkili Teknik Servis Personeli alınacaktır.   05305674215 02124417373

  Aranan Nitelikler Uydu montajı, arıza çözümü tercihen Digiturk sistemini bilen, Askerliğini yapmış, Çözüm odaklı, Şoförlüğü ve ehliyeti olan, Bahçelievler veya yakınlarında ikamet eden

 • Resepsiyonist (Engelli)
  Alfred Concierge Hizmetleri
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Genel Nitelikler Alfred Concierge Services, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, Otel ve İş Merkezlerine 5 yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon, Bellboy, Vale ve Özel Şoför hizmeti vermektedir. Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet veren ekibimizin Zorlu Center Rezidans projesinde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Benzer pozisyonlarda deneyimli,  İnsan ilişkilerinde başarılı, misafir memnuniyeti ve hizmet odaklı, Dış görünümüne özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, % 40 ve üzerinde engelli raporu olan, Resepsiyonist aramaktayız. 

 • İdari İşler Sorumlusu
  Gülyapı İnşaat
  İstanbul Avrupa 28 Kasım 2015

  İş Açıklaması Beylikdüzü'nde  bulunan şantiyemiz için Beylikdüzü ve civarında ikamet eden bay idari işler sorumlusu arayışımız mevcuttur,   Şantiyenin idari işlerinden sorumludur, Güvenlik hizmetlerinin denetimini yapar, Yemek, temizlik işlerini koordine eder, Kamp bölümünün tertip ve düzeninin kontrolünü yapar, Kendisine bağlı şoförlerin iş organizasyonunu hazırlar, takibini yapar, Personelinin performansını değerlendirerek ve raporlar; özlük haklarını takip eder, eğitim ve gelişme ihtiyaçlarını belirler, İş sağlığı ve işçi güvenliği ile ilgili konularda gerekli düzeni alır/aldırır,    

  Aranan Nitelikler Konusunda Önlisans veya Lisans eğitim almış olmak, Benzer pozisyonlarda asgari beş yıl tecrübeye sahibi olmak, MS/Office programlarına hakim, Çalışanlar ile pozitif ilişkiler kurabilme yeteneğine sahip olmak, Yönetim becerileri güçlü, empati kurabilen, takım çalışması felsefesini benimsemiş olmak, Problem çözme ve karar verme becerileri yüksek, sonuç ve çözüm odaklı çalışabilmek, Hedefleri koyabilme, hedefleri gelişmelere göre revize edebilme yeteneğine sahip olmak, Potansiyel fırsatları ve tehlikeleri önceden görebilmek,  

 • Call Center Agent/İn (Istanbul)
  Competence Call Center
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması CCC ist eines der führenden Unternehmen für professionelle Customer Care Dienstleistungen in Europa. Mehr als 5.000 Service Professionals bieten an 15 Standorten in 8 Ländern internationale Kundenservice-Lösungen auf höchstem Niveau. Wir suchen für unseren Standort Istanbul ab sofort eine/n deutschsprachige/n Call Center Agent/in für Telekommunikationsunternehmen Aufgaben im Überblick: Kompetenter telefonischer und schriftlicher Kundenservice Mit Sympathie und Engagement für zurfriedene Kunden und Kundinnen sorgen

  Aranan Nitelikler Was wir erwarten: Sehr gute Deutschkentnisse Kommunikationsfreude und Spaß am Verkauf Kundenorientierung Interesse an abwechslungsreicher und anspruchsvoller Arbeit Begeisterung für Teamwork Stressresistenz Begeisterung für Telekommunikation und die Produkte rundherum Technikaffinität (Umgang mit Smartphone) Zuverlässigkeit Spaß an Leistung und Erfolg Gute PC-Anwenderkenntnisse Was wir bieten: Fixum pro Monat und sehr hoher Verkaufsbonus Aufstiegschancen in unserem international tätigen Unternehmen Anspruchsvolle und abwechslungsreiche Inbound-Tätigkeit Flexible Planung der Einsatzzeiten Top-Auftraggeber Ein tolles Office mit modernsten Arbeitsplätzen Ein hochmotiviertes und engagiertes Team Die Chance, sich zu einem Top-Dienstleistungsprofi weiterzuentwickeln Interne Fort- und Weiterbildungsmöglichkeiten www.yourccc.com

 • Vale-Şoför
  Este Center
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 4 Kasım 2015

  İş Açıklaması Estecenter Tıp Merkezi'nde görevlendirilmek üzere " Vale / Şoför " aranmaktadır

  Aranan Nitelikler Minimum Lise mezunu, Hasta ve hasta yakınları ile iletişim kurabilecek,  Şoförlük konusunda tecrübeli Düz ve otomatik araç kullanabilen Vardiyalı ve haftasonu çalışabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Psikoteknik ve SRC Belgesi olan

İş Habercisi - şöför için İstanbul Avrupa İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?