beylikdüzü için İstanbul Avrupa İş İlanları

Hepsini Temizle
İstanbul Avrupa
beylikdüzü
 • Saha

  Avrupa Yakası Çocuk Bakıcısı Aranıyor Saha

  İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa Yakası Büyükçekmece,Beylikdüzü,Avcılar,Bakırköy,Okmeydanı,Mecidiyeköy,Şişli,Sarıyer ilçelerinde veya yakın ilçelerde ikamet eden daha önce bebek ve çocuk bakıcılığında çalışmış. Sabırlı,güler yüzlü , bakımını üstlendiği çocuğun ve evin sorumluğunu üstlenecek bakıcı adayları aranıyor...

  Aranan Nitelikler İşinde en az 1 yıl tecrübeli, Hijyen kurallarına önem veren, Temizliğe ve titizliğe özen gösteren, Enerjik,kişisel bakımına önem gösteren, Güleryüzlü, Sigara kullanmayan

 • Kpt Lojistik

  Tır Şoförü Kpt Lojistik

  İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yurtiçi taşımacılık ve lojistik alanında faaliyet gösteren firmamız için yurt içi ve Ambarlı Limanı'nda görev alacak TIR şoförü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - E D sınıfı sürücü ehliyetine sahip, - SRC ve Psikoteknik belgesi olan, - En az 5 yıl TIR kullanma tecrübesine sahip, - Askerlik hizmetini tamamlayan, - Konteyner taşımacılığında deneyimli, - Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, - 25 - 45 yaş arası, - Şehir içi ve şehir dışında çalışabilecek, - İstanbul Avrupa yakasında (Arnavutköy, Hadımköy, Beylikdüzü, Güneşli, Yenibosna, Esenler, Bağcılar, Sultançiftliği) ikamet eden, - Gerektiğinde transpaletle yükleme boşaltma yapabilecek TIR şoförü aranmaktadır.

 • Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Yufka Makinesi Ustası Kiler Alışveriş Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kiler Perakende Grubu, büyüyen ve gelişen organizasyonunda Unlu Mamuller Üretim tesisimiz için aşağıdaki niteliklere uygun Yufka Makinesi Ustası aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Genel Müdürlüğümüz Unlu Mamuller Üretim tesisimizde görev alacak, Mateks marka yufka makinesi kullanabilecek, Esenyurt, Beylikdüzü, Avcılar civarında ikamet eden, Yufka Makinesi Ustası alınacaktır.

 • Kpt Lojistik

  Depo Elemanı Kpt Lojistik

  İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hizmetlerini Hadımköy'de sürdüren KPT Lojistik, yükleme ve boşaltma yapacak olan DEPO ELEMANI aramaktadır.

  Aranan Nitelikler - En az orta okul mezunu, - Tercihen en az 1 yıl depo, yükleme ve mal kabul tecrübesi olan, - Yükleme ve boşaltma hizmetine engel olacak sağlık sorunu bulunmayan, - Askerlik ile minimum 2 yıl ilişiği bulunmayan, - İstanbul Avrupa yakasında (Arnavutköy, Hadımköy, Beylikdüzü, Esenyurt, Bağcılar) ikamet eden, - 30 yaşını aşmamış, - Bay

 • Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Gece Depo Elemanı Kiler Alışveriş Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kazançlı Alışverişin Adresi* Kiler Perakende Grubu olarak büyüyen ve gelişen organizasyonumuzda Haramidere/Esenyurt'ta bulunan depomuz için aşağıdaki niteliklere uygun Gece Sevkiyat Elemanı aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Gece sevkiyatında çalışabilecek, Deneyimli veya yetiştirilmek üzere, Yoğun çalışma ortamında görev alabilecek, Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü, civarında ikamet eden.

 • Euro Park Otel

  Demı Chef (Kahvaltı) Euro Park Otel

  İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa / Beylikdüzü E-5 üzerindeki uluslararası otelimize; Demi Chef (kahvaltı) aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Kendi alanında deneyimli, Otel tecrübesi olan, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatleri ile çalışabilecek,

 • Sunny Elektronik

  Akaryakıt İstasyonu Vardiya Amiri Sunny Elektronik

  İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bahçeşehir’de faaliyete başlayacak istasyonumuzda görevlendirilmek üzere "Vardiya Amiri" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Akaryakıt sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Otomasyon sistemlerine hakim, Satış odaklı, İletişim ve ikna yeteneğine sahip, insan ilişkilerinde başarılı, Yönetsel yetenekleri gelişmiş, Diksiyonu düzgün, prezantabl, Takım çalışmasına yatkın ve dinamik, Müşteri memnuniyeti odaklı, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Tercihen, Bahçeşehir, Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar bölgesinde), Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Sunny Elektronik

  Muhasebe Uzman Yardımcısı Sunny Elektronik

  İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elektronik sektöründe 1979 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren Atmaca Elektronik, Sunny markasıyla televizyon ve uydu alıcı üretimi gerçekleştirerek Türkiye’nin 3. büyük elektronik üreticisi olmuştur. Yüksek teknolojiye sahip üretim tesisleri 110.000m2 kapalı alanda İstanbul Esenyurt’da faaliyet göstermektedir. Genel merkezimizde bulunan Mali İşler departmanımızda görev alacak "Muhasebe Uzman Yardımcısı” arayışımız bulunmaktadır. Yasal mevzuata uygun olarak tüm muhasebe süreçlerinin yürütülmesi, Resmi kurumlarla mali konuların takip edilmesi ve sonuçlandırılması, Tüm işlemlerin Vergi Usul Kanunu hükümleri doğrultusunda takip edilmesi ve işlenmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Maliye, İşletme, İktisat, Finans, Ekonomi, Muhasebe vb. bölümlerinden mezun olmak, Tercihen Satış- Pazarlama faaliyeti olan bir şirkette 3-5 yıl deneyimli olmak, Genel Muhasebe süreçlerine hakim olmak, MS Office programlarına iyi derecede hakim olmak, Tercihen SQL tabanlı LOGO, MİKRO, UYUMSOFT vb. programlara hakim olmak, Tercihen ERP programlarını kullanabiliyor olmak, Takım çalışmasına yatkın ve dinamik olmak, Analiz ve raporlama becerisine sahip olmak, İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyor olmak (Tercihen, Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar bölgesinde), Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,

 • Just Englısh

  Bursa Nilüfer Şubemiz İçin Muhasebe Elemanı Just Englısh

  İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’nin 5 şehrinde 14 şubesiyle yabancı dil eğitimi alanında hizmet veren ''Just English Center'' Dil Okulları, sağlanması için Beylikdüzü şubesine muhasebe işlemlerine yardımcı olacak ve ödeme takibi yapabilecek takım arkadaşları aramaktadır. Siz de Ödüllere doymayan Justenglish ile çalışmaya hazır mısınız? 2011 En İyi Dil Okulu Ödülü 2012 World Quality Award (Los Angeles, USA) 2013 World Quality Award (New York, USA) 2013 World Quality Award (London, UK) 2014 Avrupa Kalite Ödülü.

  Aranan Nitelikler Lise,Ön Lisans veya Lisans mezunu, Problem çözme/ Karşılama yetisine sahip , Telefonda iletişim becerisi yüksek , MS (Office, Word ve Outlook) programlarına hakim, Hafta sonu çalışabilecek, Düzgün diksiyona sahip, Ödeme kontrollerini düzenli yapacak, Alanında tecrübeli veya kendini bu alanda geliştirmek isteyen 18 / 30 yaş arası, Maaş ,SGK, Yol, Yemek, Prim Hakları mevcut , Bayan adaylar aranmaktadır...

 • Türkiye Gazetesi

  Forklift Operatörü Türkiye Gazetesi

  İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul -Yenibosna daki ofset tesislerimizde çalışacak FORKLİFT OPERATÖRLERİ aranmaktadır. Depoya gelen malzemelerin teslim alınması Depodan çıkan malzemelerin/ürünlerin teslim edilmesi Malzeme ve/veya ürünlerin yerlerine düzenli olarak yerleştirilmesi Malzeme ve/veya ürünlerin ve özellikle kağıt bobinlerin taleplere göre baskı hatlarına teslim edilmesi Depo sayımlarının yapılması vb. depolama ile ilgili faaliyetler

  Aranan Nitelikler Forklift ehliyeti olan (Bobin ataşmanlı) forklift kullanım deneyimine sahip Forklift/ Depo Operatörü olarak özellikle, kağıt firmaları ve matbaalarda en az 1 yıl deneyimli İstanbul Avrupa Yakasında (Yenibosna, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp, Sultançifliği, Edirnekapı, Fatih, Zeytinburnu, Beylikdüzü, Esenler, Güngören, Halkalı, Esenyurt civarında ) ikamet eden Minimum ilköğretim, tercihen lise mezunu Askerliğini yapmış 40 yaşını aşmamış Vardiyalı çalışabilecek FORKLİFT OPERATÖRÜ aranmaktadır.

 • Loya Mağazacılık

  Depo-Personeli Loya Mağazacılık

  İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Avcılar Merkez depomuzda görevlendirilmek üzere; Ürünlerin sayımı ve paketlenmesinde çalışacak, Depo düzenlemesi yapabilecek, Ürün ve Sevkiyat takibi yapabilecek, Sevkiyat ve Transfer işlemlerinin operasyonel süreçlerinde görev alacak, Raf açma ve yerleştirme yapabilecek.

  Aranan Nitelikler Stok ve Sevkiyat işlemlerinde deneyimli, El terminali kullanabilen, Avrupa yakasında ikamet eden (Küçükçekmece, Avcılar, Halkalı, Altınşehir,Büyükçekmece, Beylikdüzü ) Askerliğini tamamlamış. Lise mezunu

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Satış Mühendisi (Test Laboratuvarı Cihazları) Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz malzeme test sistemleri üzerinde faaliyet gösteren firmamız için Satış Mühendisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Fiziksel malzeme testleri ve malzeme test cihazları satışı ve/veya kullanımı konusunda deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı, kendine güvenli, pozitif ve takım çalışmasına uyumlu bir kişiliğe sahip olan, Verilen görevleri yerine getirmenin yanında insiyatif kullanabilen, iç motivasyonu yüksek ve yaratıcı özelliklere sahip, Mutlaka iyi derecede bilgisayar, MS Office yazılımları (Word, Excel, Power Point, Access) bilgisine tam hakim olan, Güvenli araç kullanımı konusunda deneyimli, Avrupa yakasında ikamet etmekte olan, özellikle Beylikdüzü ve çevre ilçeler tercih sebebidir, Seyahate engeli olmayan, İyi derecede İngilizce ve/veya Almanca bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

 • Saadet Gıda

  Ar-Ge Sorumlusu Saadet Gıda

  İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması AR-GE müdürüne bağlı olarak; -Yeni ürünlerin ambalaj ve ürün tasarımı ve seri üretime geçiş aşaması ile ilgili süreci araştırmak , yönetmek ve yönlendirmek. - Alternatif ürünlerin üretilebilmesi amacıyla yeni hammaddeler araştırmak ve denemelerini gerçekleştirmek. - Mevcut ürünlerde maliyet düşürme çalışmalarını gerçekleştirmek. - Mevcut ürünlerde kalite düzeltici çalışmalar yapmak , ürünlerde pazar talebi doğrultusunda değişiklikler yapmak.

  Aranan Nitelikler BEYLİKDÜZÜ Fabrikamızda faaliyet gösteren firmamız için ; Üniversitelerin gıda mühendisliği bölümlerinden mezun , Şekerleme üretiminde en az 2 yıl tecrübeli , Araştırmacı , yeniliklere açık , Takım çalışmasına yatkın ,ERP , MS Office kullanabilen , Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış , Avrupa yakasında ikamet eden ,

 • Eksen Teknik Sünger San.ve Tic. Ltd. Şti.

  Makine Bakım-Onarım Teknisyeni Eksen Teknik Sünger San.ve Tic. Ltd. Şti.

  İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ortaköy / Selimpaşa'da bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Makine Bakım-Onarım Teknisyeni arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Beylikdüzü – Silivri arasında ikamet eden, Mekanik bakım ve onarım konusunda deneyimli, Kaynak yapabilen, Makinelerde oluşan arızaları tespit edip, bakım ve onarımını yapabilecek, Sorumluluk bilincine ve teknik işlemler koordinasyonuna sahip.

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Kurumsal Proje Satış Sorumlusu Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz yapı malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız için "KURUMSAL PROJE SATIŞ SORUMLUSU" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Saha satışında minimum 5 yıl satış tecrübesi olan; Yoğun iş temposu ile çalışabilecek ; Analitik ve hedef odaklı çalışabilecek ; Aktif sürüş deneyimine sahip ; Seyahat engeli olmayan ; MS Office programlarına hakim, tercihen Autocad bilen ; Askerliğini tamamlamış ; Bay ve bayan çalışma arkadaşları aramaktayız. * Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçeşehir, Büyükçekmece, Mimarsinan ve Esenyurt bölgesinde ikamet eden adayların başvuruları dikkate alınacaktır.

 • Kpt Lojistik

  Panelvan Şoförü Kpt Lojistik

  İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Lojistik alanında faaliyet gösteren firmamız KPT Lojistik için PANELVAN şoförü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Orta okul mezunu, - Tercihen E sınıfı sürücü ehliyetine sahip, - SRC ve Psikoteknik sertifikaları olan, - İstanbul şehir trafiğini ve güzergahları iyi bilen, - Askerlik görevini tamamlamış, - İndirme ve yüklemeye yardımcı olabilecek, - Zimmetli aracına özen gösteren, - 22 - 30 yaşları arasında veya emekli, - Esnek çalışma saatlerine uyumlu, - İstanbul Avrupa yakasında (Arnavutköy, Hadımköy, Beylikdüzü, Güneşli, Yenibosna, Esenler, Bağcılar, Sultançiftliği) ikamet eden, - Aktif araç kullanabilen PANELVAN şoförü aranmaktadır.

 • Sibay Araç Park ve Turizm Hizmetleri

  Alışveriş Merkezlerine Vale Park Şoförleri Sibay Araç Park ve Turizm Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Antalya, Bursa, İzmir, Samsun

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul ‘da mevcut olan Astoria AVM - Esentepe , Capacity AVM Bakırköy, Mall Of İstanbul - Başakşehir,Atatürk Havalimanı - Yeşilköy ,Sakıp Sabancı Müzesi - Emirgan, Capitol Alışveriş Merkezi - Altunizade, 212 Alışveriş Merkezi - Güneşli, Torium Alışveriş Merkezi - Beylikdüzü , ArenaPark AVM - Halkalı - Hilton Otel - Taksim , Zorlu Center & Performans Sanatları - Zincirlikuyu ' daki şubelerimiz‘de ve yakın zamanda açılacak diğer şubelerimizde görev alacak yanı sıra diğer illerdeki Korupark Alışveriş Merkezi - Bursa ,Optimum Alışveriş Merkezi - İzmir şubelerimizde çalışmak üzere kariyer hedefleyen Araç Park Görevlileri - VALE – Bay & Bayan Araç Teslim alma görevlileri aranmaktadır..

  Aranan Nitelikler 42 Yaşını aşmamış, dinamik, dış görünüşüne kesinlikle önem veren Tercihen Otel, Havalimanı, Alışveriş Merkezi, Kongre Merkezi veya Hizmet sektöründe profesyonel olarak faal gösteren kurumsal firmalarda en az 5 yıl görev yapmış, Sürücü ehliyetine sahip, her türlü arabayı rahatlıkla kullanabilen En az 5 yıldır aktif araç kullanan, Tercihen Lise mezunu ve sigara kullanmayan ( Sigara kullanmayanlara ek harcırah verilmektedir ) Kendine ve işine özenli, Tercihan yabancı dil bilgisi olan ( yabancı dil bilen personele ödenek verilmektedir ), Müşteri hizmetleri ve iletişim kabiliyeti kuvvetli, Güler yüzlü, Tercihan SRC belgeli, Makam kurallarını bilen, Askerliğini yapmış , referansları ve GBT sicili temiz, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Bay ve Bayan araç sürücüleri,ayrıca BAYAN araç teslim alma görevlileri aranmaktadır. Sosyal Şartlar ; Maaş + SGK + Yol Ücreti + Yemek + Bahşiş ve Prim

 • Karaca A.ş

  Ürün Tanıtım ve Sunum Elemanı Karaca A.ş

  İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşteriye ürün teslimat aşamasında ürüne nezaret eder. Ürün ile ilgili müşteriyi bilgilendirir. Müşterilerden teslimat imzası alır.

  Aranan Nitelikler Beylikdüzünde faaliyet gösteren şirketimizin lojistik departmanında görev alacak, En az Lise mezunu, Temsil yeteneği gelişmiş, sunum becerisi olan, diksiyonu düzgün, Müşteri memnuniyeti önceliğini benimsemiş, Prezentabl ve kişisel bakımına özen gösteren, Akif olarak sahada görev alacak, 10:00 – 20:00 saatleri arasında çalışabilecek, Askerliğini yapmış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Avcılar, Beylikdüzü civarında), Ürün Tanıtım ve Sunum Elemanı aranmaktadır...

 • Dorakim Endüstriyel Kimya ve Laboratuar

  Bölge Satış Sorumluları Dorakim Endüstriyel Kimya ve Laboratuar

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa bölgelerinde görevlendirilmek üzere "Bölge Satış Sorumluları" alınacaktır. Sorumlu olduğu bölgede bulunan fabrika, otel, hastane ve endüstriyel her türlü işletmeye kimyasal malzeme satışı amacıyla ziyaretler düzenlemek, Firma müşterilerini düzenli olarak ziyaret ederek, mevcut satışın devamlılığını sağlamak ve firma portföyüne yeni müşteri ve satış kanalları kazandırmak, Ürün demolarını yaparak ürünlerimizi tanıtmak ve ihtiyaçları tespit ederek sonuç odaklı satış yapmak, Bölgesinde piyasa araştırması ve potansiyel müşterilerin tespitini yapmak, hizmet verilen müşteri sayısını artırmak, verilen hedef bütçeleri tutturmak.

  Aranan Nitelikler Anadolu Yakası'nda Gebze, Tuzla, Kurtköy, Ümraniye'de, Avrupa Yakası' nda Beylikdüzü, Hadımköy, İkitelli sanayi bölgeleri ve civarında ikamet eden, İletişim becerisi ve öz güveni yüksek, İkna ve temsil yeteneği olan, Prezantabl, Müşteri ve satış odaklı çalışma yeteneğine sahip, Tercihen satış ve pazarlama konusunda tecrübeli, B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanıcısı, Bayan.

 • Beta Ayakkabı

  Ürün Planlama Elemanı Beta Ayakkabı

  İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Perakende sektörünün özgün markası olan BETA’nın İstanbul Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere; Doğru zaman,yer ve ürün hedefi doğrultusunda, uygun mağazalara ürün gönderiminde etkin olacak ve ilgili raporları hazırlayacak, ürün yöneetimi departmanında görevlendirilecek "Ürün Planlama Elemanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, * Tercihen 1 yıl iş tecrübesi olan, * MS Office uygulamalarını bilen, * Tercihen Nebim program bilgisi olan, * Analitik düşünebilen, * Ekip çalışmasına yatkın, * Çözüm odaklı,sorumluluk sahibi,dikkatli ve sabırlı * Mağazalar ve ürün deposuyla koordineli bir şekilde çalışacak, * Müşteri gözüyle bakabilme becerisine sahip, * Raporlama konusunda deneyimli, * Esnek çalışma saatlerine uyumlu, * Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, * Tercihen İstanbul Avrupa yakası İkitelli ,Beylikdüzü ,Sefaköy,Yenibosna,Halkalı ve civar semtlerde ikamet eden.

/
13
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan