beylikdüzü için İstanbul Avrupa İş İlanları

Hepsini Temizle
İstanbul Avrupa
beylikdüzü
 • KPT Lojistik İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Hizmetlerini Hadımköy'de sürdüren KPT Lojistik, yükleme ve boşaltma yapacak olan DEPO ELEMANI aramaktadır.

  Aranan Nitelikler - En az orta okul mezunu, - Tercihen en az 1 yıl depo, yükleme ve mal kabul tecrübesi olan, - Yükleme ve boşaltma hizmetine engel olacak sağlık sorunu bulunmayan, - Askerlik ile minimum 2 yıl ilişiği bulunmayan, - İstanbul Avrupa yakasında (Arnavutköy, Hadımköy, Beylikdüzü, Esenyurt, Bağcılar) ikamet eden, - 30 yaşını aşmamış, - Bay

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Mimaroba MADO şubemizde çalışacak "Garson"arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Restaurant/Cafe sektöründe çalışmış veya bu sektöre girmek isteyen, Kişisel bakımına önem veren,güleryüzlü, Esnek çalışma saatlerine ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Müşteri memnuniyetine önem veren, Satış odaklı çalışan, Tercihen Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt ilçelerinde veya yakınlarında oturan Garson arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Garson

 • Onur İstanbul Avrupa 29 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın İstanbul Hadımköy semtinde bulunan Lojistik birimimizde görevlendirilmek üzere "Şoför" arayışımız bulunmaktadır. 

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, E sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, SRC 2-4 ve Psikoteknik belgesi olan, Dinamik, dış görünümüne özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, E-5 güzergahı üzerinde ikamet eden (Yenibosna,Küçükçekmece,Avcılar,Beylikdüzü,Hadımköy) 

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Lojistik, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şoför

 • Onur İstanbul Avrupa 28 Haziran 2016

  İş Açıklaması Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın İstanbul Hadımköy semtinde bulunan Lojistik birimimizde görevlendirilmek üzere "Forklift Operatörü" arayışımız bulunmaktadır

  Aranan Nitelikler Lojistik,  depolama, nakliye ve sevk  konularında deneyimli, Forklift kullanımı konusunda tecrübeli ve Forklift ehliyetine sahip olan, Hızlı ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, E-5 güzergahı üzerinde ikamet eden (Yenibosna,Küçükçekmece,Avcılar,Beylikdüzü,Hadımköy)  Gece vardiyasında çalışabilecek.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • İş Açıklaması Çağrı merkezi ( call center ) alanında faaliyet göstermekte olan firmamız telekomünikasyon sektörünün öncülerine iş ve çözüm ortaklığı sunmaktadır.Bu süreçte firmamızın metrobüs güzergahı üzerindeki BEYLİKDÜZÜ' nde bulunan lokasyonun da VODAFONE GSM  projesinde görevlendirilmek üzere Müşteri Temsilcileri istihdam edilecektir.  

  Aranan Nitelikler *Tercihen çağrı merkezinde deneyimi olan, *Sorumluluk sahibi *Takım çalışmasına yatkın, *En az lise mezunu, *18-30 yaş arası, *Bay bayan takım arkadaşları alınacaktır  

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Temsilci

 • Hacı Sayid Gıda İstanbul Avrupa 26 Ekim 2016

  İş Açıklaması Gıda sektöründe pastane - cafe alanında faaliyet gösteren, İstanbul 'un Avrupa Yakası semtlerinde 43 Şubeye sahip firmamızın çeşitli şubelerinde (başakşehir, büyükçekmece,halkalı, sefaköy, bahçelievler, beylikdüzü, küçükköy,... ) görevlendirilmek üzere deneyimli deneyimsiz Tezgahtar, Tezgahtar Yardımcısı elemanlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * Tercihen Baklava - pasta alanında tezgahtarlık deneyimi bulunan * Esnek çalışma saatlerine uyumlu * Sabah ve öğle vadiyasında çalışabilecek * Ekip çalışmasında uyumlu * Diksiyonu düzgün * Dinamik, güleryüzlü * Avrupa yakasında ikamet eden * Bay bayan deneyimli Tezgahtar, deneyimsiz Tezgahtar yardımcısı olarak elemanlar alınacaktır.  

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Kasiyer, Komi, Çırak, Paket Servis Elemanı, Tezgahtar

 • Hacı Sayid Gıda İstanbul Avrupa 26 Ekim 2016

  İş Açıklaması Gıda sektöründe pastane - cafe - restaurant alanında faaliyet gösteren, İstanbul' un Avrupa Yakası semtlerinde yer alan 43 Şubeye sahip firmamızın  çeşitli şubelerinde (halkalı, sefaköy, başakşehir,bahçelievler, beylikdüzü, küçükköy, gibi... ) görevlendirilmek üzere Deneyimli, Deneyimsiz Fast Food Bölümüne bay bayan elemanlar  alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * Cafe - restaurant alanında Fast Food deneyimi olan * Deneyimsiz yetiştirilmek üzere * Esnek çalışma saatlerine uyumlu * Sabah ve öğle vadiyasında çalışabilecek * Ekip çalışmasında uyumlu * Dinamik, güleryüzlü  * Avrupa yakasında ikamet eden * Bay bayan      

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Bulaşıkçı, Ahçı/Aşçı Yardımcısı, Sıcak Şefi, Soğuk Şefi

 • Hacı Sayid Gıda İstanbul Avrupa 26 Ekim 2016

  İş Açıklaması Gıda sektöründe pastane - kafe alanında faaliyet gösteren, İstanbul' un Avrupa Yakası semtlerinde yer alan 43 Şubeye sahip firmamızın çeşitli şubelerinde (  halkalı, büyükçekmece,sefaköy, bahçelievler, beylikdüzü, küçükköy,başakşehir... ) görevlendirilmek üzere Deneyimli Garson, Garson Yardımcısı, deneyimsiz Komi olarak elemanlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * kafe - fast food- pastane alanında garson, garson yardımcısı olarak çalışmış * Komi ( deneyimsiz ) * Esnek çalışma saatlerine uyumlu * Sabah ve öğle vadiyasında çalışabilecek * Ekip çalışmasında uyumlu * Kişisel bakımına özen göstereren * İletişimi düzgün * Dinamik, güleryüzlü * Avrupa yakasında ikamet eden * Bay bayan Deneyimli Garson, Garson Yardımcısı, Deneyimsiz Komi olarak elemanlar alınacaktır.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Restorancılık, Mağazacılık / Perakendecilik, Gıda

  Pozisyon: Komi, Şef Garson, Garson, Paket Servis Elemanı, Bulaşıkçı

 • İş Açıklaması Özel eğitim ve rehabilitasyon sektöründe ülkemizin yüz akı olan merkezimizde kurucu makamında görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı / Sekreteri alınacaktır • Kurucunun iş gündemi doğrultusunda gerekli planlamayı yapmak, ajandasını takip etmek, koordinasyonu sağlamak ve raporlama yapmak • Kurucunun programı doğrultusunda tüm toplantı ve görüşmelerini mevcut plan dahilinde düzenlemek, ilgili kişileri bilgilendirmek ve organizasyonu sağlamak, • Kurucunun şirket içi - şirket dışı iletişim ve koordinasyonunu sağlamak, • Kurucun talep ettiği konular ile ilgili araştırma yapmak, bilgi toplamak ve sorumlu olduğu tüm iş konularında zamanında çözümlemek, raporlamaların yapılmasına ve sunumların hazırlanmasını saglamak, • İşin gerektirdiği belge ve doküman akışının yönetilmesini sağlamak

  Aranan Nitelikler • Son 6 ay herhangi bir işte çalışmamiş olmak • Tercihen Üniversitelerin veya Y.Okullarin ilgili bölümlerinden mezun • MS Office programlarına hakim ve iyi düzeyde kullanabilen, • Analiz, planlama, iş takibi, organizasyon becerilerine sahip, • Temsil yeteneği olan, • Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, • Sözlü ve yazılı iletişimi iyi • 30 yaşını aşmamış, • Tercihen sigara kullanmayan • Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, • Beylikdüzü veya yakın ilçelerde ikamet eden, • Mesleğini severek icra edebilecek • Düzenli ve disiplinli çalışmayı ilke edinmiş • Sonuç odaklı ve zamanında iş yapmayi ilke edinmiş • Bayan Yönetici Asistanı adaylarının başvurularını beklemekteyiz.        ADAYLARIN DİKKATİNE : Belirtilen niteliklere uygun olmayan, Beylikdüzü ve yakın ilçelerde ikamet etmeyen adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır. İŞĶUR işbasi egitim programı kapsamında personel alımı gerçekleşecektir. Bu sebeble adayların 6 aydır çalışmamış olması gerekmektedir. 

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Halkla İlişkiler, Eğitim, Rehabilitasyon

  Pozisyon: Danışman, Yönetici Asistanı, Sekreter, Eleman, Asistan

 • Sesa Group İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması BEYLİKDÜZÜ ve ESENYURT SİTE-FABRİKA Projelerimize Hemen iş imkanı ile çalışabilecek BAY SERTİFİKASIZ GÜVENLİK - GÖZETİM GÖREVLİLERİ aranmaktadır.   En az Ortaokul mezunu - 19 / 45 Yaş arası Sabıka yada Sicil kaydı bulunmayan   ESENYURT FABRİKA - (Askerliğini yapmış kişiler) Çalışma ; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 1550 + Servis + Yemek Servis Güzergahları; Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü çevresidir.   BEYLİKDÜZÜ SİTE - Çalışma ; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 1600 Toplam   Bilgi ve İrtibat - 0212 212 9040 - 0539 480 1010 0543 428 8282 - www.sesaguvenlik.com Mesai Saatlerimiz H.içi 09.00-18.30 C.tesi 10.00-17.00 dir   SERTİFİKASIZ PERSONELLER İÇİN; Özel güvenlik eğitiminizi alırken çalışma fırsatıdır - Yönlendirdiğimiz projelerimizde %100 İş imkanı ile çalışırken özel güvenlik kimliğinizi alma şansıdır..   NOT; Bu çalışma fiyatları, Kimliksiz olarak Başlangıç Fiyatlarıdır, Kimlik aldıktan sonra Min. 200/300 TL arası artış gösterir.   SERTİFİKASIZ Güvenlik & Gözetim Görevlisi nedir ? http://www.sesaguvenlik.com/Cms.asp?ID=59

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Tekstil, Diğer

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Danışman, Eleman, Görevli

 • İş Açıklaması Müşteriden gelen siparişlerin doğru bir şekilde sisteme girilmesini sağlamak, Sisteme girilen siparişin departman adımlarından geçmesini takip etmek, Haftalık veya günlük olarak stok ve siparişlerin son durumunu paylaşmak, Üretimi bitmiş ve termini gelmiş siparişlerin yükleme emrini sisteme girmek, Müşteri ile birebir bağlantıda olup gelen talepleri gerekli departmanlara yönlendirmek, Departmanlardan gelen talepleri gerekli görüldüğü hallerde müşterilere iletmek, Üretimi tamamlanmış, Sevkiyatı yapılmış veya yapılacak ürünlerin faturalarını kesmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 35 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bilgisayar bilgisi iyi olan, Ofis programlarına hakim, Servis güzergahında oturan (Beylikdüzü - Cevizlibağ arası), Güleryüzlü, dinamik,      İletişim gücü yüksek, iş takibi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Çok iyi Derecede İngilizce Bilen,i İhracat konusunda en az 2 yıl tecrübeli,

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: İthalat/İhracat, Metal Sanayi, Plastik

  Pozisyon: Uzman, Müşteri Temsilcisi, Görevli

 • İş Açıklaması Ürün bilgilerinin kontrol edilmesini ve sisteme kaydedilmesini sağlayacak, Depo ile iletişim halinde olup, üretime alınacak ürünlerin son kez stok durumunu kontrol edebilecek, Üretime alınan ürünlerin hızlı ve sorunsuz bir şekilde süreci tamamlayabilmesi için kontrolleri sağlayabilecek, Sipariş durumları hakkında yöneticilere rapor sunabilecek, Ürün etiketlerinin hazırlanması ve basılmasını sağlayacak, Üretim takibini yaparak zaman planına uyulmasını sağlayacak, Uygun olmayan ürünleri veya müşteriden iade gelen ürünleri stoktan düşecek,

  Aranan Nitelikler En az Yüksek okul mezunu, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, ( Özellikle excel ) ERP, ABAS programları bilgi sahibi, Planlama ve raporlama yönü kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, Güleryüzlü, dinamik, Sabırlı, dikkatli ve düzenli çalışabilen, Üretim alanında deneyim sahibi, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Servis güzergâhında oturan (Beylikdüzü - Cevizlibağ arası), 25 – 30 yaş aralığında Bayan adaylar,

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Uluslararası markaların müşteri temsilciliğini yapacak ve İhracat süreçlerinde yer alarak ; Gelen siparişlerin üretiminden önceki ve sonraki işlemlerin takip edilmesi ve siparişlerle ilgili müşteri ve şirket arasında iletişim sağlanması ,

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun özellikle Tekstil Mühendisliği vb. * İhracat müşteri temsilciliği konusunda en az 1-2 yıl deneyimli * Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, * MS Office programlarına hakim, * Ekip çalışmasına yatkın, * Analitik düşünce yapısına sahip, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, * İstanbul Avrupa yakası (Tercihen E-5 Cevizlibağ - Beylikdüzü arası, Esenyurt, Kıraç'ta) ikamet eden adaylar   Not: Avrupa yakasında ikamet etmeyen adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır    

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Müşteri Temsilcisi, Merchandiser

 • Gelal Çorap İstanbul Avrupa 26 Ekim 2016

  İş Açıklaması Uluslararası markalara çorap imalatı yapan firmamızda görevlendirilmek üzere Tekstil Mühendisi adaylar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler     *Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun, * Dinamik ve takım çalışmasına uyumlu, * Sorumlu olacağı bölümün faaliyetlerini koordine edebilecek, * Analitik düşünme ve problem çözme yeteneği gelişmiş, * MS Office programlarını kullanabilen, * Yönetim ve idari raporları hazırlayabilecek, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, * İstanbul Avrupa yakası (Tercihen E-5 Cevizlibağ - Beylikdüzü arası, Esenyurt, Kıraç'ta) ikamet eden bay / bayan adaylar,   Not: Avrupa yakasında ikamet etmeyen adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır  

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu

 • KPT Lojistik İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Yurtiçi taşımacılık ve lojistik alanında faaliyet gösteren firmamız için yurt içi ve Ambarlı Limanı'nda görev alacak TIR şoförü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - E D sınıfı sürücü ehliyetine sahip,   - SRC ve Psikoteknik belgesi olan,   - En az 5 yıl TIR kullanma tecrübesine sahip,   - Askerlik hizmetini tamamlayan,   - Konteyner taşımacılığında deneyimli,   - Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,   - 25 - 45 yaş arası,   - Şehir içi ve şehir dışında çalışabilecek,   - İstanbul Avrupa yakasında (Arnavutköy, Hadımköy, Beylikdüzü, Güneşli, Yenibosna, Esenler, Bağcılar, Sultançiftliği) ikamet eden,   - Gerektiğinde transpaletle yükleme boşaltma yapabilecek TIR şoförü aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Eleman

 • Doruk İletişim İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Firmayı en iyi şekilde temsil etmek, Misafirleri karşılamak, ilgili birimlere yönlendirmek, Telefon trafiğini yönetmek, Günlük işleri takip etmek ve organizasyonu sağlamak, Yazılı ve sözlü direktiflerin, ilgili kişi ve birimlere iletilmesini sağlamak, Gelen faks,kargo vs ilgili kişi ve birimlere iletmek,

  Aranan Nitelikler Tercihen lise veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 20 - 30 yaşları arasında, MS Office programlarına hakim, yazışma prosedürleri konusunda tecrübeli, Sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Planlama, organizasyon, koordinasyon, iş takibi becerilerine sahip, Diksiyonu düzgün ve iletişim becerisi gelişmiş, dış görünüşüne özen gösteren, Benzer bir konuda en az 1 -2 yıl deneyimi olan Beylikdüzü ve çevresinde ikamet eden

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network, Bankacılık / Finans, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Asistan, Resepsiyonist, Sekreter

 • Happy İnsan Kaynakları İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kozmetik-temizlik ürünlerinde üretim yapan ve kendi sektöründe ihracatta lider müşterimiz için "Genel Müdür Asistanı" arıyoruz. Ajandalarının takip edilmesi, ilgili planlama ve koordinasyonların sağlanması, günlük / haftalık programlarının oluşturulması, Üst düzey sunumların hazırlanması ve raporlanması, Tüm birimler ile iletişiminin koordine edilmesi, Evrak ve imza süreçlerinin organize edilmesi, Randevu ve organizasyon talepleri için ilgili kişiler ile iletişim sağlanması, Telefon ve e-mail trafiğinin yönetilmesi, Yurt içi / yurt dışı seyahat organizasyonlarının koordine edilmesi, Misafirlerin karşılanması ve ağırlanması.  

  Aranan Nitelikler En az Ön Lisans, tercihen Lisans mezunu, İleri seviyede İngilizce bilgisi olan, Kurumsal şirketlerde yönetici asistanlığında en az 2 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim,  İletişim, planlama ve organizasyon becerisi kuvvetli, Diksiyonu düzgün, prezantabl, dış görünümüne özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek., Avrupa Yakası - Beylikdüzü'ne yakın ikamet eden. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Silivri Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin veya sağlık meslek liselerinin Tıbbi Görüntüleme bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl deneyimli, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Hasta memnuniyetine önem veren, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Avcılar,Büyükçekmece,Beylikdüzü,Silivri civarında ikamet eden          "Radyoloji Teknisyeni / Teknikeri” aramaktayız.  

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 25 Ekim 2016

  İş Açıklaması Fabrikada, Bakım Müdürlüğüne bağlı olarak Mekanik Bakım ve Kazan Dairesinin verimli bir şekilde çalışmasından sorumlu olacak, Bakım-onarım (planlı, kestirimci ve arizi bakım) planlarını yapacak, Bakım onarım işlerinin sorunsuz yürütülmesini sağlayacak, Kendi konusu ile ilgili olarak gereken tebirleri alıp, üretimin devamlılığını sağlayacak, Sistemin içinde ve gelecekte yapılması muhtemel revizyonlarda etkin rol alacak, Proje, ekip çalışması yapmaya uygun, Montaj ve demontaj işlerinin doğru ve zamanında yapılmasını sağlayacak, Bakım planlama konularında bilgili, Bakım ekibini etkin olarak yönetebilecek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Bilgisayar çizim programlarını kullanabilen, Bakım onarım için yeni sistemler dizayn edebilen, Fabrika ortamında çalışmaya engel sağlık sorunları olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, MS Office uygulamalarına hakim, İleri derecede İngilizce bilen, Askerliğini yapmış, İstanbul Avrupa yakasında; Küçükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Şirinevler, Merter, Bağcılar güzergahlarında ikamet eden,  

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması • Bağlı bulunduğu yöneticinin iş gündemi doğrultusunda gerekli planlamayı yapmak, ajandasını takip etmek, koordinasyonu sağlamak ve raporlamaya destek olmak, •Telefon, e-mail, evrak trafiğinin yönetilmesi, •Yöneticinin şirket içi - şirket dışı iletişim ve koordinasyonunu sağlamak, •Evrakların dosyalama tekniğine uygun olarak dosyalanması, •Talep doğrultusunda gelen konular hakkında araştırma ve inceleme yaparak yöneticiye rapor sunulması, •Yönetici ile diğer birimler arasında iletişimin ve koordinasyonun sağlanması, •Kişisel takviminin takip ve organize edilmesi.

  Aranan Nitelikler •Organizasyon ve planlama becerileri gelişmiş, •İnsan ilişkilerinde başarılı, •Çözüm odaklı, araştırmacı, pratik, dikkatli, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, •Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, •MS Office Programlarına hakim, •Yazılı/sözlü iletişim becerileri gelişmiş, •İstanbul Avrupa Yakasın'da ( Avcılar ,Beylikdüzü ,Esenyurt ,Büyükçekmece ,Küçükçekmece) ikamet eden.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Resepsiyonist, Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 24 Ekim 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Basım Yayın Sektöründe faaliyet gösteren Matbaamızın Üretim Departmanında görevlendirilmek üzere,  Tercihen Matbaa Meslek Lisesi veya Fakültelerin Basım-Yayın alanlarından mezun, Matbaa alanında Vardiya Amiri vb. pozisyonlarda görev almış,  Vardiyali çalılabilecek,   Askerliğini yapmış,  Sorumlukuk sahibi,  Dikkatli ve Titiz,   İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,(Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) Vardiya Amiri aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Operatör, Usta, Ustabaşı

 • İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezi kanalına gelen müşterileri karşılayacak, sorunlarını dinleyip çözüm üretecek HİZMET DANIŞMANI PERSONELİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise veya MYO mezunu, tercihen Üniversite mezunu,  Müşteri ilişkileri, Çağrı merkezi ve/veya Satış kanalları tecrübesi olan,  Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı yaklaşımı benimseyen,  Dinamik, yeniliklere ve sürekli gelişime açık,  Enerjisi, özgüveni ve yüzyüze iletişim becerisi yüksek olan,  Telekomünikasyon ve bilişim sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, MS office uygulamalarına hakim, Sorun karşısında proaktif çözüm üretme yeteneği ve tecrübesi bulunan, Büyükçekmece Merkez, Esenyurt, Gürpınar, Yakuplu, Beylikdüzü'nde ikamet eden Bay/Bayan Yol + Yemek+ Prim + SSK

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Halkla İlişkiler, Müşteri ilişkileri, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Temsilci, Sorumlu, Danışman

 • İş Açıklaması Türkiye’nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Türkiye’de internet erişiminin öncüsü olan TURKCELL SUPERONLINE’nın Abone Merkezinde Çağrı Merkezinde Turkcell Tv satışı için telefon ile satış yapabilecek tecrübeli çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar En az Lise mezunu Tercihen Çağrı Merkezi veya Satış Kanalı tecrübesi olan Satış konusunda kendine güvenen Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayabilecek Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli Müşteri odaklı bakış açısına sahip Motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas Takım çalışmasına yatkın MS Office uygulamalarına hakim Maaş+Prim+Yol+Yemek+SSK Tercihen Beylikdüzü/Avcılar/Küçükçekmece civarına yakın ikamet eden

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Satış Temsilcisi, Sorumlu

 • İş Açıklaması Personel özlük işleri kapsamındaki yasal süreçlerin yürütülmesi ve özlük işlemlerinin mevzuata uygun olarak gerçekleştirilerek gerekli raporlamaların yapılması. Puantaj kontrolü ve bordro tahakkuklarının yapılması Ücret, Yan haklar ve Sosyal haklar ile ilgili çalışmaların yürütülmesi, Tazminat hesaplamaları, E- bildirge, aylık işgücü çizelgesi, eksik gün ve işe giriş- işten ayrılış bildirimleri, SGK, Çalışma Bakanlığı, Bölge Çalışma ve İş kurumu gibi resmi kuruluşlar ve devlet daireleri gibi ilgili kurumlarla resmi yazışmaların gerçekleştirilmesi. Yıllık izin ve kıdem tazminat yükü hesaplamaları ve raporlamaları, Maliyet  ve bütçeleme konusunda raporlama süreçlerinin yürütülmesi 

  Aranan Nitelikler 35 yaşını aşmamış Üniversitelerin  ilgili bölümlerinden ( İktisat, İşletme  vb. lisans veya önlisans)  mezunu  İstanbul Avrupa Yakasında,  ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Avcılar, Halkalı, Fatih, Eyüp, Edirnekapı, Mecidiyeköy, Beşiktaş  civarında ) ikamet eden Konusunda en az 2 yıl deneyimli  Başta iyi derecede Excel  üzere, MS Ofis programlarına hakim Kendini geliştirmeye  istekli, öğrenmeye açık Askerliğini yapmış, erkek  Bordro Özlük İşleri Elemanı  aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı, İmalat

  Pozisyon: Uzman Yard, Sorumlu, Şef Yardımcısı, Şef / Amir, Eleman

 • Türkiye Gazetesi İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması   İstanbul baskı tesislerimizde bakım -onarım ve  makina parkurunun yenilenmesi, revizyonu vb. işlerde  çalışarak yetiştirilmek üzere yeni mezun  MAKİNE TEKNİKERİ  aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek yüksek okulu veya meslek lisesi ( Makine bölümü  başta olmak üzere, Motor, Torna Tesviye vb. ) ilgili  bölümlerden  mezun MS  Office programlarına hakim   İstanbul Avrupa Yakasında,  ( Yenibosna, Soğanlı, Güneşli, Bağcılar, Beylikdüzü-Marmara Mahallesi,  Halkalı, Esenler, Küçükköy, Gaziosmanpaşa, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden  Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek Seyahat engeli olmayan Kendini geliştirmeye  istekli, öğrenmeye açık Yetiştirilmek üzere   MAKİNA TEKNİKERİ  aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Yayıncılık, Makine, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Tekniker

 • Turex İstanbul Avrupa 23 Ekim 2016

  İş Açıklaması Türkiye'nin önde gelen, turizm şirketlerinden Turex Turizm Taşımacılık A.Ş. bünyesinde  Araç Takip ve Filo Kiralama departmanında görev alacak, aşağıdaki özelliklere sahip genelde araç  sigorta ve diğer sigorta  ihtiyaçlarını  takip edebilecek "Sigorta Poliçe takip Uzmanı" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler Sigorta acenteleri teknik personel eğitimini tamamlamış (SEGEM), Sigorta mevzuatına hâkim, Asgari muhasebe bilgisine sahip, Sigortacılıkla ilgili kurumlarda çalışmış,  asgari 4 yıl deneyimli MS Office programlarına hâkim, tercihen ileri Excel kullanabilen Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk alabilen En az lise mezunu tercihen yüksekokul ve üzeri Analitik düşünebilen, detaylara önem veren, dikkatli, araştırmacı, Esenyurt, Beylikdüzü, Sefaköy, Avcılar, Şirinevler, Yenibosna, Merter bölgelerinde ikamet eden (Servis E-5 üzeridir.)

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Uzman

 • Coldwell Banker Türkiye İstanbul Avrupa 19 Ekim 2016

  İş Açıklaması Coldwell Banker -Kuzey Gayrimenkul firmamıza Yönetici Asistanı Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu  - MS Ofis programlarını kullanabilen , - Telefon, fax ve e-mail trafiğini yönetebilecek, - İletişim yeteneği kuvvetli , - Sorumluluk ve iş ciddiyetine sahip, - Motivasyonu ve özgüveni yüksek , -Dış Görünüşüne Önem Veren -İnsan ilişkileri kuvvetli, -Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş , -Beylikdüzü, Esenyurt ve Büyükçekmece semtlerine yakın ikamet eden bayan yönetici asistanı aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Asistan

 • Batı Garden İstanbul Avrupa 15 Ekim 2016

  İş Açıklaması Büyükçekmece de 1988 yılından günümüze faaliyet gösteren Batı Garden Cafe & Restaurant ve Dürüm Et Lokantası'nda çalısacak ahlaklı, işini seven ve kendini sürekli geliştirmek isteyen isletmelerimizde kapıda müsterilerimizi karşılayarak yönlendirme yapacak bayan takim arkadaslari arıyoruz. Restauranta gelen müşterileri karşılama masalarına dek eşlik etme ve uğurlama operasyonlarını gerçekleştirmek, Gün içerisinde gelen rezervasyonlarını organize etmek, Müşteri iletişim bilgilerini almak ve müşteri datası oluşturmak Masadaki misafirlerin genel ortam ve yemeklerle ilgili memnuniyetlerini öğrenmek ve üstlerine bildirmek.

  Aranan Nitelikler - Büyükçekmece tercihen , Beylikdüzu bolgesinde ikaamet eden - Çalısma Saatleri Pazartesi - Cumartesi 12.00 - 22.00 Pazar 10.00 - 21.00 arası Misafir memnuniyeti odaklı, Güleryüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, Ekip çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, İnsan ilişkileri ve iletişim gücü yüksek, Dış görünüşüne ve kişisel hijyene özen gösteren, Prezantabl, İş deneyimlerinden referansı bulunan, Tercihen İngilizce ve Arapça bilen, 18-30 yaş arası Bayan Karşılama Hostesi alınacaktır.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Eleman, Hostes

 • Delta Proje Hidrolik İstanbul Avrupa 10 Ekim 2016

  İş Açıklaması           Makina imalatçıları ve sanayi tesislerine hidrolik, pnömatik sistemler kuran, hidrolik silindir, valf blokları ve güç üniteleri imal eden firmamıza hidrolik silindir ve valf bloğu tasarımı ve takibi yapabilecek yetiştirilmek üzere yeni arkadaşlar arıyoruz.  Hidrolik silindir ve hidrolik blok tasarımı yapacak, Tasarımı yapılan ürünlerin malzeme listelerini çıkartıp sipariş verecek, Sipariş edilen ürünlerin takibini yapıp imalata iş aktaracak, İmalat ekibinin yönetiminde görev alacak, Yapılan işlerin tamamını düzenli olarak dosyalayıp arşivleyecek, yetiştirilmek üzere arkadaşlara ihtiyacımız var. Ulaşım ve ikamet sorunu olan arkadaşların başvuruları kabul edilmeyecektir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Makina, İmalat Mühendisliği veya Teknik Öğretmenlik bölümlerinden mezun, Bilgisayar kullanımında deneyimli (cad ve katı model tasarım programlarına hakim) Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş zaman yönetimi konusunda başarılı, Beylikdüzü bölgesine kolay ulaşım sağlayabilecek bir semtte ikamet eden 30 yaşından gün almamış, Askerlik ile ilişkisi olmayan Sigara Kullanmayan               Erkek ekip arkadaşı aramaktayız.          

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Mühendislik, Makine, Endüstri

  Pozisyon: Tasarımcı, Şef / Amir, Mühendis

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu , bayan .MS Ofis programlarını kullanabilen , .Telefon, fax ve e-mail trafiğini yönetebilecek, .İletişim yeteneği kuvvetli , .Sorumluluk ve iş ciddiyetine sahip, .Motivasyonu ve özgüveni yüksek , .Yoğun iş temposuna  uyum sağlayabilecek , .Prezantabl .İnsan ilişkileri kuvvetli, .Takım çalışmalarına yatkın , .İş konusunda takipçi , .Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş , .İstanbul-Beylikdüzü , Esenyurt ve Büyükçekmece semtlerine yakın ikamet eden ,

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Diğer, Alüminyum

  Pozisyon: Sekreter, Yönetici Asistanı

İş Habercisi - beylikdüzü için İstanbul Avrupa İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?