beylikdüzü için İstanbul Avrupa İş İlanları

Hepsini Temizle
İstanbul Avrupa
beylikdüzü
 • Şengezer Tekstil İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2016

  İş Açıklaması YETİŞTİRİLMEK ÜZERE MUHASEBE ELEMANI  Ticaret Meslek Lisesi veya ilgili bölümlerin Ön lisans veya Lisans bölümünden mezun, Muhasebe alanında kariyer yapmayı hedefleyen, MS Office programlarına, özellikle de Excel programına hâkim Tercihen muhasebe alanında 2 yıl deneyimli, Planlı,disiplinli ve sorumluluk alabilen muhasebe elemanı alınacaktır. Uzun soluklu çalışmak isteyen, 20-26 yaş aralığında

  Aranan Nitelikler Resimsiz CV ler ve Beylikdüzü,Avcılar, Esenyurt dışındaki başvuralar dikkate alınmayacaktır. Firmamız Beylikdüzündedir.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • Karaca A.Ş İstanbul Avrupa 25 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Ürünlerin polisaj işlemlerinin kalite standartlarına uygun olarak yapılması, Polisaj makinasının kullanımı, temizliği ve kontrolünün yapılması, Makinanın bulunduğu alanının temizliğinden sorumlu olunması.

  Aranan Nitelikler Beylikdüzü'ndeki depomuzda görevlendirilmek üzere, En az ilkokul mezunu, Polisaj konusunda tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Usta

 • İş Açıklaması Firmamızda görevlendirilmek üzere TEKNİK RESSAM aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler AUTOCAD ve INVENTOR (katı maddeleme) programlarını kullanabilen, Tercihen Beylikdüzü,Büyükçekmece,Esenyurt ve civarında ikamet eden

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Alüminyum, Endüstri, İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tasarımcı, Uzman, Tekniker

 • İş Açıklaması 40 YILI AŞKIN SÜREDİR DEMİR ÇELİK SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZIN KIRAÇ – ESENYURT’TAKİ MERKEZ OFİSİNDE ÇEŞİTLİ POZİSYONLARA

  Aranan Nitelikler YETİŞTİRİLMEK ÜZERE AVCILAR, BEYLİKDÜZÜ, BÜYÜKÇEKMECE, ESENYURT CİVARINDA İKAMET EDEN ADAYLAR ARASINDAN GENEL ALIM YAPILACAKTIR.    

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: İthalat/İhracat, Demir-Çelik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Sorumlu

 • Tutkun Et Gıda İstanbul Avrupa 13 Ağustos 2016

  İş Açıklaması İstanbul Avcılar Cihangir Mahallesinde bulunan firmamıza Ön Muhasebe bilgisi olan, telefon trafiğini yönetebilecek bayan eleman aramaktayız. Tercihen Luca programı bilen Genel Muhasebe işlemlerine yardım edecek Şirketimizin telefon trafiğini yönetecek 

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu İletişim yeteneği kuvvetli Diksiyonu düzgün İstanbul Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt bölgesinde ikamet eden

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Sekreter

 • Sınav Eğitim Kurumları İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Kardeş kurumumuz Büyük Anadolu Sürücü kurslarının, Esenyurt Levent Sefaköy Bağcılar Zeytinburnu Aksaray Fatih Şirinevler Gaziosmanpaşa Avcılar Beylikdüzü şubelerine

  Aranan Nitelikler part-tıme çalışabilecek tercihen bayan 13:00- 19:00 arası çalışacak , mesai saatleri ve günleri size uygun ayarlanabilir. günlük 50 tl ve prim ile çalışacak. kurum önünde stant çalışması yürütebilecek  prezantabıl  daha önce tanıtım ve satış yapmış deneyimli kendine güvenen personeller alınacaktır. cv nizde hangi şube veya şubelerde çalışmak istediğinizi belirtiniz.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eleman

 • Merdal Çorap İstanbul Avrupa 25 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Beylikdüzü’ nde ki Merdal Çorap San.Tic.A.Ş. ye Üretim Planlama/Takip Elemanı alınacaktır. Avcılar,Esenyurt,Kıraç ,Büyükçekmece,Küçükçekmece,Altınşehir bölgeleri servis güzergahlarıdır    

  Aranan Nitelikler Çorap sektöründe tecrübe sahibi , İleri Derecede Excel bilgisine sahip, Günlük üretimleri bilgisayara işleyebilen, Çorap üretim aşamalarını sorgulayabilen, Raporlama tekniklerini uygulayabilen, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, İletişim ve İnsan İlişkilerinde başarılı, Bay veya Bayan, Çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Temsilci

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 24 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Firmamiz bunyesinde gelistirilecek web projesi icin PHP Yazilim uzmani ariyoruz. Tercihen Buyukcekmece, Beylikduzu ve cevresinde ikamet eden adaylar tercih edilecektir.

  Aranan Nitelikler En az 3 yıldır  PHP aplikasyonlarını PHP, HTML5,CSS3, XML, Javascript, AJAX ve database dizayn ve web uygulamaları entegrasyonu konusunda geliştirme yapmış, WordPress konusunda ileri düzeyde bilgi sahibi (custom theme, shortcode, function, ACF, Plugins, vb.), Açık kod ve cloud servisleri kullanabilecek, Responsive tasarımı bilen ve buna uygun kod yazan, Mobil optimizasyon ve mobil site konusunda deneyimli , SEO deneyimi olan ve yazdığı kodlarda SEO kurallarına dikkat eden, İyi derecede API entegrasyonu bilgisi olan, Temiz, esnek ve optimize kod yazan, Açık fikirli, analitik, çözüm odaklı ,sorumluluk sahibi ve takım çalışmasına uygun olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Web Designer, Web Developer, Web Master

 • İş Açıklaması Çorap ve İplik Sektöründe İstanbul Beylikdüzü'n de faaliyet gösteren Merdal Çorap Sanayi ve Ticaret A.Ş.de görevlendirilmek üzere İnsan Kaynakları ve İdari İşler Elemanı arıyoruz    

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, -Tercihen İngilizce bilen, -Ms Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, -Tercihen Logo Bordro Plus  Programını bilen, -İnsan Kaynakları süreçlerinin (İK politika ve stratejilerinin belirlenmesi, organizasyonel yapılanma, kariyer planlama, eleman seçme ve yerleştirme, iş analizleri, performans değerleme sistemlerinin kurulması, ücretlendirme v.b) planlanması ve uygulamalarında deneyimli yada yetiştirilecek -Tercihen 4857 Sayılı İşkanunu,6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği ,Sgk,İşkur mevzuat ve uygulamalarını bilen, -Pdks,Bordro, tahakkuk, vergi ve özlük işleri konularında bilgi sahibi -İç ve dış Sosyal uygunluk denetlemelerinde yetiştirilecek -İdari işler konusunda yetiştirilecek -Yıllık İzin hakediş ve raporlamalarını yapabilecek -İnsan ilişkilerinde başarılı,yoğun tempolu çalışma ortamına ve strese dayanıklı -Sorumluluk sahibi ve iletişimi güçlü -Sistem kurma ve geliştirme, iletişim, planlama ve organizasyon alanlarında yetiştirilecek -Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan   Adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • Sapro Temizlik Ürünleri İstanbul Avrupa 26 Ağustos 2016

  İş Açıklaması - Araç boşaltma ve istifleme, yükleme işlerini yapabilecek, - Askerlik hizmetini tamamlamış, - Vardiyalı sistemde çalışabilecek, - Beylikdüzü - Silivri civarında ikamet eden ( servisimiz bulunmaktadır ) Depo İşçisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman

 • İNNOVİA 2 TOPLU YAPI YÖNETİMİ İstanbul Avrupa 25 Ağustos 2016

  İş Açıklaması BEYLİKDÜZÜ’NDE bulunan büyük aile sitesinin Toplu Yapı Yönetimi bünyesinde Teknik Hizmetler Bölümünde görevlendirilmek üzere elektrik-mekanik deponun sorumluluğunu üstlenecek DEPO SORUMLUSU alınacaktır.

  Aranan Nitelikler • Tercihen üniversite mezunu • Depo ve stok yönetimi konusunda en az 3 yıl deneyimli • Stok giriş-çıkış kayıt ve stok takip prensiplerini bilen • Elektrik ve mekanik malzeme bilgisine sahip • Depoyu sürekli olarak düzenli tutabilecek • MS Office programlarına hakim • Stok takip programlarından en az birini kullanabilen • Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık • Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü • Raporlama yapabilecek • Ekip çalışmasına yatkın, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek • Çözüm odaklı ve sorumluluk sahibi • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Bina ve Tesis Yönetimi

  Pozisyon: Yönetici

 • İş Açıklaması Esenyurt Bölgesinde Faliyet Gösteren  Makine ve Ekipman Üretimi Yapan Firmamızda Çalıştırılmak Üzere, Vasıfsız Elemanlar Alıncaktır. İstanbul Avrupa yakasında (Tercihen,Esenyurt, Kıraç veya Beylikdüzü'nde ) ikamet eden.  

  Aranan Nitelikler Üretim departmanının farklı kademelerinde görev yapacak, Üretim yerlerimizin temizliğinden soruımlu personel ve meydancı alınacaktır.( Makine talaşlarını toplamak, imalat zemini temizliğini yapmak) Yetiştirilmek üzere, Sorumluluk sahibi, dinamik, Askerlik hizmetini tamamlamış,

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: İmalat, Makine

  Pozisyon: Çırak

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 25 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Kurumsal firmalarda servis hizmetlerinde en az 2 yıl deneyimli, Kişisel bakım ve temizliğine önem veren, Dikkatli, Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, Güler yüzlü ve uyumlu çalışabilecek, Beylikdüzü civarında oturan bayan.

  Aranan Nitelikler Ofislerde çay, kahve vb. tüm ikram hizmetinin yerine getirilebilecek, Kurum çalışanları ve kuruma gelen misafirler için servis hizmetlerinin yönetebilecek, Ofis temizliğini yapabilecek, Mutfak sarf malzemeleri ile ilgili eksikleri ilgili birime iletebilecek, Bayan çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Eleman

 • Onur İstanbul Avrupa 25 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın İstanbul Hadımköy semtinde bulunan Lojistik birimimizde, toplama, sevkiyat vb. lojistik süreçlerimizde görev alacak "Depo Elemanı" arayışımız bulunmaktadır. 

  Aranan Nitelikler Tercihen lojistik alanında deneyimli, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Askerliğini tamamlamış veya tecilli, El terminali kullanabilecek, Takım çalışmasına yatkın, E-5 güzergahı üzerinde ikamet eden (Yenibosna, Küçükçekmece, Bağcılar Beylikdüzü,Hadımköy)

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Lojistik, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • Batı Garden İstanbul Avrupa 24 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Büyükçekmece de 1988 yılından günümüze faaliyet gösteren Batı Garden Cafe & Restaurant ve Dürüm Et Lokantası'nda çalısacak ahlaklı, işini seven ve kendini sürekli geliştirmek isteyen takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - En az 3-4 yıllik Garsonluk deneyimi olan, Alkollü isletmede calısmıs - Büyükçekmece tercihen , Beylikdüzu, Esenyurt, Avcılar bolgesinde ikaamet eden - Çalışma saati 10 saat, hafta ici izin - Akşam servisi var - Maaş + SSK + Tip  

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Müdür, Komi, Şef Garson, Garson, Barista

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 15 Ağustos 2016

  İş Açıklaması * GELEN FATURALARIN KONTROLÜ VE KAYDA ALINMASI * ÖDEMELERİN TAKİBİ VE RAPORLANMASI * SATIŞLARIN FATURALANMASI VE TAKİBİ. * AYLIK VERGİ-SSK-MUHTASAR ÖDEME VE TAKİBİ. ÖN MUHASEBE DEPARTMANINDA YAPILMASI GEREKEN TÜM İŞLEMLER.  

  Aranan Nitelikler * MUHASEBE İŞİNDE EN AZ 2 YIL DENEYİMLİ * PREZENTABL BAYAN MUHASEBE ELEMANI * İŞ DİSİPLİNİ OLAN * ÇALIŞMAYI SEVEN * DÜRÜST.   BEYLİKDÜZÜ METROBÜS İSTASYONUNA TEK VASITA GÜZERGAHINDA OTURAN.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Eleman

 • Tutkun Et Gıda İstanbul Avrupa 4 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Fabrikamızın ofisinde çay servisi ve temizlik görevlisi olarak çalışacak personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt civarında ikamet eden Güler yüzlü, tertipli, kişisel hijyenine dikkat eden İşinde titiz, pratik ve hijyen konusunda duyarlı Bayan çay ve temizlik elemanı alınacaktır.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman

 • Manpower Bakırköy İstanbul Avrupa 26 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Matbaa - baskı sektöründe faaliyet gösteren firmamız adına Beylikdüzü deposunda görevlendirmek üzere "Kumaş Baskı (PFL) Operatörü" aramaktayız. Yetiştirilmek üzere üretim departmanında görev almak, Kumaş baskı bölümünde makinaların operatörlüğünü yapmak, Kumaş kesim süreçlerine destek vermek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu,   Teknik makina kullanımına yatkın, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İstanbul - Avrupa Yakası'nda ikamet eden. ( Firmanın E-5 hattı üzerinden servis imkanı bulunmaktadır )

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Operatör

 • Akkar Ambalaj Ve Paketleme İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2016

  İş Açıklaması YAKUPLU MAHALLESİ HÜRRİYET BULVARI NO: 213/A BEYLİKDÜZÜ / YAKUPLU/ İSTANBUL ADRESİNDE BULUNAN FABRİKA SATIŞ MAĞAZAMIZDA; BAKLAVA, YAŞ PASTA, KURU PASTA, KURUYEMİŞ VE GIDA, REYONLARINDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE TECRÜBELİ VEYA TECRÜBESİZ BAY – BAYAN SATIŞ PERSONELLERİ ALINACAKTIR.          

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Eleman, Kasiyer

 • İş Açıklaması Çağrı Merkezi ( call center ) alanında faaliyet göstermekte olan firmamız telekomünikasyon sektörünün öncülerine iş ve çözüm ortaklığı sunmaktadır .Bu süreçte firmamızın       BEYLİKDÜZÜ'nde, Metrobüse yürüme mesafesinde bulunan lokasyonunda VODAFONE GSM projesinde görevlendirilmek üzere Müşteri Temsilcileri istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler * Tercihen Çağrı Merkezi Satış Deneyimi Olan, * Sorumluluk Sahibi, * Takım çalışmasına yatkın, * En az lise mezunu, * 18-45 yaş arası, *Bay bayan takım arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Temsilci

 • Akkar Ambalaj Ve Paketleme İstanbul Avrupa 17 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Adnan Kahveci Mah. İnönü Cad. No:15/1 BEYLİKDÜZÜ /GÜRPINAR / İSTANBUL ADRESİNDE BULUNAN FABRİKA SATIŞ MAĞAZAMIZDA; BAKLAVA, YAŞ PASTA, KURU PASTA, KURUYEMİŞ VE GIDA, REYONLARINDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE TECRÜBELİ VEYA TECRÜBESİZ BAY – BAYAN SATIŞ PERSONELLERİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Satış Temsilcisi, Kasiyer

 • İhlas Pazarlama İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2016

  İş Açıklaması TALEP EDİLEN MESLEK : Montör (Montaj Bant Elemanı) SOSYAL İMKÂNLAR : Servis, yemek, sigorta, sağlık hizmetleri SERVİS GÜZERGAHLARI : Yakuplu (Marmara Evleri 1-2), Beylikdüzü (Kıraç, Büyükşehir),Tepecik (Kavaklı - Gürpınar), Esenyurt (Örnek Mah., Balık yolu), Sefaköy, Söğütlü çeşme, Avcılar, Halkalı, İkitelli, Bağcılar, Yenibosna,Çiftlik, Şaşkın, Güngören Üçüzlü, Atışalanı ÇALIŞMA ŞARTLARI : 07:45 – 18:25 Saatleri arasında, (haftada 5 gün) İLETİŞİM BİLGİLERİ : İstanbul – Beylikdüzü 0 212 875 35 62 Dahili 196-208 YETKİLİ KİŞİLER : Hüseyin Güney – Necati Şahin

  Aranan Nitelikler — Lise veya Endüstri Meslek Lisesi mezunu olmak; — 19 – 29 yaşları arasında bay olmak. — Askerlikle ilişiksiz veya tercihen yapmış olmak.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman, Asistan

 • İş Açıklaması   Turkcell Superonline Hometechnology Abone Merkezinde Fiberinternet ve TV satışını telefonda gerçekleştirebilecek call center satış elemanları  arıyoruz                 

  Aranan Nitelikler Tercihen 22-26 yaş arası  En az lise mezunu  Halkalı , Küçükçkmece, Sefaköy,Avcılar, Beylikdüzü ,Florya ,Bahçelievler de ikamet eden, Kendi imkanları ile ulaşım sağlayabilecek , Yüksek kazanç elde etmek isteyen , Telefonda ifade ve ikna yeteneğine güvenen,

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Ertürk Makine İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Esenyurt Bölgesi'nde makine imalat alanında faaliyet gösteren firmamıza AutonCam bilen CNC  operatörü alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler * Tercihen "Teknik Lise" ve/veya "Endüstri Meslek Lisesi" mezunu veya Mesleki eğitim almış teknik bilgiye sahip, *  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Uyumlu, disiplinli, takım çalışmasına yatkın, * Bay adaylar için askerlik tamamlanmış, * Tercihen İstanbul Avrupa yakası Esenyurt –Kıraç- Beylikdüzü civarında ikamet eden,  

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Operatör

 • İNTERGON SİGORTA ARACILIK HİZ. İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Sigorta Acente Teknik Personeli

  Aranan Nitelikler Sigortacılık sektöründe deneyimli Segem Belgesi olan,  Yangın ve elementer branşa hakim teknik bilgisi yeterli, Tercihen kendi portföyü olan ve mevcut portföyünü geliştirebilecek yada yangın branşında portföy yaratabilecek. Prezantabl,dinamik,güler yüzlü, Beylikdüzü ve civarında ikamet eden    Çalışma arkadaşları arıyoruz

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Tekniker

 • KPT Lojistik İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Hizmetlerini Hadımköy'de sürdüren KPT Lojistik olarak, "Forklift Operatörü" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * Depo işleyişini bilen, * Forklift kullanımı (ataşman ve çatal) konusunda tecrübeli, * Forklift ehliyeti olan, * Benzer görevde en az 2 yıl deneyimli, * Askerlik görevini tamamlamış, * İstanbul Avrupa yakasında (Arnavutköy, Hadımköy, Beylikdüzü, Esenyurt, Bağcılar) ikamet eden, * 40 yaşını aşmamış, * Bay

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması DENEYİMLİ veya  DENEYİMSİZ ( MATBAA ) BASKI ELEMANLARI  aranmaktadır. Baskı tesislerinde, matbaacılıkla ilgili faaliyetlerin yerine getirilmesi, Yapılan her türlü ürün değişikliği ve arızaların kayıt altına alınması,

  Aranan Nitelikler 35 yaşlarında İstanbul Avrupa Yakasında,  ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Güneşli, Halkalı, Esenyurt, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden  Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek Yetiştirilmek üzere deneyimsiz veya deneyimli personel aranmaktadır. Not:  Cumartesi çalışma vardır.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, İmalat, Endüstri

  Pozisyon: Ustabaşı, Eleman, Usta, Kalfa, Operatör

 • Gratis İstanbul Avrupa 26 Ağustos 2016

  İş Açıklaması İstanbul ve çevre illerin ulaştırma süreçlerinde görev almak.

  Aranan Nitelikler E Sınıfı Dijital ehliyet sahibi olan, SRC 4 ve Psikoteknik belgelerine sahip, Tercihen en az 2 yıl şoförlük tecrübesi olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,(Avcılar,Esenyurt,Beylikdüzü,Büyükçekmece) Askerlik görevini tamamlamış.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şoför

 • Tarkan Dijital İstanbul Avrupa 26 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Firmamız, Sanayi bölgesinde işyerlerine hitap eden kırtasiye ürünlerinin satışı, Dijital Baskı, Tabela, Uyarı Levhaları, Profesyonel Fotokopi, Ozalit, Cilt, Çerçeve yapımı gibi, işlerle uğraşan bir reklam firmasıdır.   Gerek Kırtasiye ürünlerinin satışı, gerek tabela ve Dijital baskı v.s. ürünlerinin satışından sonra ürünlerin teslimi aşamasında, kontrollü bir şekilde Faturayı kesip, müşteriye malın sağlıklı bir şekilde teslimini sağlayacak, ödemesini tahsil edip, gerekli kayıtları yapacak,  Sipariş, firma elemanları tarafından müşteriye götürülüp teslim edilecekse, gerekli araç ve organizasyonu sağlamak, Süreçleri takip edip, sonlandırabilecek özellikte bir eleman ihtiyacımız var. 

  Aranan Nitelikler Beylikdüzü, Hadımköy, K.Çekmece, Esenyurt, veya Başakşehir  civarında ikamet eden,  En az lise mezunu Diksiyonu  düzgün ve insan ilişkileri kuvvetli Fatura kesip, Kasa işlemlerini yapabilecek Mahiyetindeki şöförleri sevk ve idare edebilecek, Gelişime açık, analitik düşünce yapısına sahip Kesinlikle sigara kullanmayan Bay eleman aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Reklamcılık

  Pozisyon: Kasiyer

 • Gratis İstanbul Avrupa 26 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Firmamız bünyesinde çalışacak, ürünlerin depo ile mağaza arasındaki sevkiyat işlemlerini gerçekleştirecek  SEVKİYAT ELEMANI arıyoruz.   Mağazalara yapılacak sevkiyatların araca yüklenişine nezaret etmek, Gece sevkiyat aracına nezaret ederek, aracın teslimat yapacağı mağazalara gelindiğinde mağazaların alarmını devre dışı bırakmak, kepenklerini açmak, teslimatın gerçekleştirilmesi için kapılarının açılması, Lojistik firması muavini ürünleri mağazaya bıraktıktan sonra tekrar kurup, mağaza kapı ve kepenklerini kapatmak, Sevkiyat için hazırlanmış olan ürünlerin, mağazalara zamanında ve hasarsız bir şekilde ulaşmasını sağlamak Bütün rot ve kasaları mühürlü bulundurmak ve araç çıkışında aracı mühürlemek, Mağazaların alarm şifrelerini düzenli olarak değiştirmek ve sorumlu olan mağazaları merkeze bildirmek, Mağaza sevkiyatını takiben kepengin kapanmış olmasını kontrol etmek, Sevkiyat sırasında sorunlu veya arızalı mağazaları raporlamak, Mağazalardan depoya gelecek olan iadelerin düzgün ve düzenli olarak alınmasını sağlamak, Sevkiyat sıralamasını öncelikleri ve en kısa güzergahı göz önünde bulundurarak belirlemek.

  Aranan Nitelikler   Bay, 20-35 yaş aralığında En az Ortaokul veya Lise mezunu,  Depo ve sevkiyat süreçlerinde 1-3 yıl deneyimli, Askerliğini tamamlamış, Gece çalışmaya engeli olmayan, İstanbul Avrupa yakasında  ikamet eden.(Avcılar,Esenyurt,Beylikdüzü,Büyükçekmece)      

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - beylikdüzü için İstanbul Avrupa İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?