beylikdüzü için İstanbul Avrupa İş İlanları

Hepsini Temizle
İstanbul Avrupa
beylikdüzü
 • Elektrik Teknisyeni Src Yapı İstanbul Avrupa 22 Nisan 2016

  İş Açıklaması Küvet, Jakuzi, Duşakabin imalatı yapan sektör lideri firmamızın  Hadımköy tesislerinde görevlendirilmek üzere Elektrik teknisyeni arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi veya konuyla ilgili yüksek okulların Elektrik, Elektronik, Endüstriyel otomasyon veya dengi bölümlerinden mezun Otomasyon sistemlerine yatkın Makina parkımızın sorunsuz çalışmasını kontrol altında tutabilecek tecrübeye sahip, Bayrampaşa,Sultangazi,Arnavutköy,Avcılar;Beylikdüzü;Esenyurt,Hadımköy bölgelerinde ikamet eden Elektrik Teknisyeni aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş Açıklaması Müşteri ziyaretleri gerçekleştirilip , mevcut pazar payının ve portföyünün genişletilmesi.

  Aranan Nitelikler Satış ve Pazarlama konusunda deneyimli Beylikdüzü ve yakın semtlerinde ikamet eden MS Office çalışmalarına yatkın Aktif araç kullanabilen Üniversite Mezunu Sorumluluk üstlenebilen, kendine güvenen, müşteri odaklı Sunum yeteneği ve ikna kabiliyeti yüksek Güler yüzlü, enerjik ve motivasyonu yüksek Diksiyonu düzgün ve giyimine özen gösteren      

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Alüminyum

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi

 • Ofis Asistanı Coldwell Banker Türkiye İstanbul Avrupa 25 Nisan 2016

  İş Açıklaması COLDWELL BANKER KİMDİR Coldwell Banker; gayrimenkul sektöründeki liderliğini 108 yıldır sürdüren, konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında en yüksek satış hacmine sahip, dünyanın ilk gayrimenkul firmasıdır.Yenilikçi, kendisini mükemmel hizmet kalitesine adamış ,konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında global olarak yüzyılı aşkın süredir gayrimenkul sektörünün gelişimine yol açan lider firmadır.  Coldwell Banker olarak 50 ülkede, 3.200’ü aşkın ofisi ve 120.000’i aşkın Gayrimenkul Danışmanı ile hizmet vermektedir.  Ofisimizin telefon, faks ve mail trafiğini yönlendirmek, Ofisimizin günlük misafir trafiğini  yönetmek, yönlendirmek, Ön Muhasabe işlevini yürütmek, Dosyalama, arşiv düzeni ve dokümantasyon işlemlerini takip etmek. İlgili kişiyi asiste etmek,

  Aranan Nitelikler Diksiyonu düzgün, akıcı konuşabilen, Güleryüzlü, Düzenli çalışmayı seven, titiz, dikkatli ve sorumluluk sahibi, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, sabırlı Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Sigara kullanmayan, Bayan, Beylikdüzü’ndeki modern iş ortamımızda çalıştırılmak üzere Ofis Asistanı aramaktayız,  

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Asistan, Danışman, Eleman, Sekreter, Sorumlu

 • Danışma, Aistan, Santral, Güvenlik. Çınar Koleji İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması Kampüslerimize gelen misafirleri karşılama ve ağırlama, telefon trafiğini yönetme.

  Aranan Nitelikler Başakşehir, Beylikdüzü ve Çekmeköy'de bulunan kampüslerimize; Tercihen  lisans veya önlisans mezunu, Güleryüzlü, diksiyonu düzgün, Prezantabl, İnsan ilişkileri kuvvetli, Kampüslerin çevrelerindeki ilçelerde ikamet eden, Erkek adaylar içni askerliğini tamamlamış, Bay ve Bayan adaylar alınacaktır.  

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Yetkili

 • Depo Elemanı KPT Lojistik İstanbul Avrupa 30 Nisan 2016

  İş Açıklaması Hizmetlerini Hadımköy'de sürdüren KPT Lojistik, yükleme ve boşaltma yapacak olan DEPO ELEMANI aramaktadır.

  Aranan Nitelikler - En az orta okul mezunu, - Tercihen en az 1 yıl depo, yükleme ve mal kabul tecrübesi olan, - Yükleme ve boşaltma hizmetine engel olacak sağlık sorunu bulunmayan, - Askerlik ile minimum 2 yıl ilişiği bulunmayan, - İstanbul Avrupa yakasında (Arnavutköy, Hadımköy, Beylikdüzü, Esenyurt, Bağcılar) ikamet eden, - 30 yaşını aşmamış, - Bay

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Eleman

 • Şoför - Hadımköy Onur İstanbul Avrupa 11 Nisan 2016

  İş Açıklaması Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın İstanbul Hadımköy semtinde bulunan Lojistik birimimizde görevlendirilmek üzere "Şoför" arayışımız bulunmaktadır. 

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, E sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, SRC 2-4 ve Psikoteknik belgesi olan, Dinamik, dış görünümüne özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, E-5 güzergahı üzerinde ikamet eden (Yenibosna,Küçükçekmece,Avcılar,Beylikdüzü,Hadımköy) 

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Lojistik

  Pozisyon: Şoför

 • Sekreter Erler Makina İstanbul Avrupa 11 Nisan 2016

  İş Açıklaması Esenyurt/Kıraç'da bulunan firmamızda sekreter olarak çalışmak üzere bayan iş arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Lise, tercihen üniversite mezunu - Ms Office programlarına iyi derecede hakim, - Evrak kayıt, tertip ve düzene sahip - 30 yaşını aşmamış, - Alanında en az 2 yıl deneyimli, - İletişim becerileri yüksek, diksiyonu düzgün, - Tercihen İngilizce ve / veya Almanca bilen, - Avcilar, Beylikdüzü ve Esenyurt çevresinde oturanlar tercih edilecektir.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Sekreter

 • Kablo Üretim Mühendisi Çağatay Kablo İstanbul Avrupa 26 Mart 2016

  İş Açıklaması Silivri bölgesinde faaliyet gösteren ve Otomotiv ana sanayine Elektrik Tesisatı üreten fabrikamız için Kablo Üretim Mühendisi aramaktayız.     Kablo Üretim süreçlerinin iyileştirilmesine; ürün, kalite ve üretim verimliliğinin arttırılmasına katkıda bulunmak. Extruderlerin kapasite planlamasını yapmak. Üretim prosesleri arasındaki koordinasyonu oluşturmak. Fire ve zaman kayıplarının minimize edilmesi için süreç geliştirme çalışmalarına katkıda bulunmak. Laboratuvarda; Kablo,Bakır ve Makaronlara standardın istedigi şartlarda tip ve rutin deneyleri yapmak. ISO 9001:2008 ve TS 16949 da deneyimli adaylar tercih sebebidir.    

  Aranan Nitelikler     Üniversitelerin Elektrik-Elektronik  Mühendisliği bölümünden mezun, Sektörde en az 2 yıl deneyime sahip. İngilizce konuşabilen, Araştırmacı, sonuç odaklı, yeniliklere açık ve analitik düşünebilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul AVRUPA yakasında ikamet eden (Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Silivri, Çerkezköy ve Çorlu tercih sebebidir.)

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Otomotiv

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Şef / Amir, Ustabaşı, Uzman

 • Forklift Operatörü - Hadımköy Onur İstanbul Avrupa 8 Mart 2016

  İş Açıklaması Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın İstanbul Hadımköy semtinde bulunan Lojistik birimimizde görevlendirilmek üzere "Forklift Operatörü" arayışımız bulunmaktadır

  Aranan Nitelikler Lojistik,  depolama, nakliye ve sevk  konularında deneyimli, Forklift kullanımı konusunda tecrübeli ve Forklift ehliyetine sahip olan, Hızlı ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, E-5 güzergahı üzerinde ikamet eden (Yenibosna,Küçükçekmece,Avcılar,Beylikdüzü,Hadımköy)  Gece vardiyasında çalışabilecek.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Üretim Elemanı Soytaş Group İstanbul Avrupa 28 Nisan 2016

  İş Açıklaması ÜRETİM ELEMANLARI 2000 yılından beri faaliyet gösteren firmamızın ESENYURT fabrikasında görevlendirilmek üzere ÜRETİM ELEMANLARI  alınacaktır.     *Tercihen Teknik/Meslek Lisesi Mezunu     *Dikkatli ve kaliteye önem veren     *Takım çalışmasına uygun     *35 yaşını aşmamış     *Mesaili çalışma ortamına uyum sağlayabilecek     *Esenyurt-Beylikdüzü arasında ikmaet eden     *BAY eleman alınacaktır.     *Servis+SSK+Yemek ve diğer tüm sosyal haklar mevcup olup     YETİŞTİRİLMEK üzere üretim elemanı alınacaktır.     *İletişim     İŞLETME SORUMLUSU HÜSEYİN SOYGÜN 0507 537 57 75

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Alüminyum

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması İSTANBULUN ÖNDE GELEN DÜĞÜN DAVET VE TOPLANTI SALONLARINDAN OLAN BİR ÖMÜR DAVET İLE ÇALIŞMAK İSTEYEN 19/28 YAŞ ARASI BEYLİKDÜZÜ'NDE OTURAN ÇALIŞMA SAATLERİ KONUSUNDA ESNEK OLAN SATIŞ PAZARLAMA(BANKET) ORGANİZASYON SORUMLUSU OLARAK ÇALIŞACAK ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ. •Gelen müşteri karşılaması salonların sunumu ve pazarlama görüşmesi yapmak. • Genel ofis işleri • Görüşme yapılan müşterilerin beğenileri hakkında bilgi toplayıp,hizmetlerimizin sunumunu yapmak.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar • Etkinlik, davet, düğün organizasyonlarında en az  1-2 yıllık tecrübesi bulunan, • İletişim becerisi, ikna kabiliyeti yüksek ve müşteri ilişkilerini yönetebilecek, • Esnek çalışma saatlerine uyumlu, • Dış görünümüne özen gösteren, * BAYAN.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Temsilci

 • Müşteri Temsilcisi Taypa Tekstil İstanbul Avrupa 28 Nisan 2016

  İş Açıklaması         Dünyanın önde gelen markaları için hazır giyim üretimi ve ihracatı yapan  firmamıza yeni takım arkadaşları arıyoruz. Üniversite mezunu (tercihen Tekstil veya Endüstri Mühendisliği) Konfeksiyon üretimi (dokuma, denim) alanında benzer pozisyonda asgari 2 yıl deneyimli. Çok iyi derecede ingilizce bilen (yazılı, sözlü) Avrupa Yakası' nda ikamet eden (işyerimiz Beylikdüzü' ndedir) Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan.

  Aranan Nitelikler Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü,

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Satış Temsilci Akkar Ambalaj Ve Paketleme İstanbul Avrupa 18 Nisan 2016

  İş Açıklaması BÜYÜKŞEHİR MAHALLESİ CEYLAN SOKAK BEYAZ PARK APARTMANI A BLOK NO:1/58-59 BEYLİKDÜZÜ/İSTANBUL ADRESİNDE YENİ AÇILAÇAK OLAN FABRİKA SATIŞ MAĞAZAMIZDA GÖREVLENDİRİLECEK;   BAKLAVA, YAŞ PASTA, KURU PASTA, KURUYEMİŞ VE GIDA, REYONLARINDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE TECRÜBELİ VE TECRÜBESİZ BAY – BAYAN SATIŞ PERSONELLERİ ALINACAKTIR. NOT: yol sorunu olmayan adaylar tercih edilecektir.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Gıda

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Eleman, Kasiyer

 • Bilgisayar İşletmenliği EXPRESS ENGLISH İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26 Mart 2016

  İş Açıklaması Beylikdüzü -Avcılar-Kadıköy şubelerimizde görevlendirilmek üzere Pedogojik formasyon belgesine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Kariyer hedefi eğitimcilik olan, Ekip ruhuna inanan, Gelişim ve yeniliklere açık olan, Her seviyede eğitim verebilecek, Kurumumuzun misyonunu taşıyabilecek, Takım çalışmasına yatkın, İletişim gücü yüksek, Teknolojiyi yakından takip eden, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun adayların başvuruları değerlendirilecektir.BİLGİSAYAR ÖĞRETMENİ ARANIYOR! 0212 873 84 94 - 694 66 94

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen

 • İş Açıklaması En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli MS Office uygulamalarına hakim Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek İstanbul Beylikdüzü Marmara Park AVM mağazamızda çalışmak üzere Satış Danışmanları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Plasiyer

 • İş Açıklaması Beylikdüzü MARMARA PARK AVM de bulunan Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş mağazamız için Marmara Park mağazamız için, mağaza depo alanında görevlendirilecek; En az lise mezunu, Stok takibi, depo işleyiş ve uygulamaları konularında en az 2 yıllık deneyim sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az iki sene tecilli, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Depo Elemanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mağaza deposuna gelen veya depodan çıkan kesin alım/konsinye ürünlerin tam ve doğru olarak sayılmasını,irsaliye işlemlerinin gerçekleştirilmesini, kayıtların doğru olarak tutulmasını, ürünlerin sağlıklı ve düzgün bir biçimde muhafaza edilmesini sağlamak.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Beylikdüzü'nde açılacak olan MARMARA PARK AVM'de yer alacak Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş mağazası için En az lise mezunu, Modayı yakından takip eden, Başvurduğu pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli. "Satış Danışmanı" olarak görev yapacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması Türkiye’nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Türkiye’de internet erişiminin öncüsü olan TURKCELL SUPERONLINE’nın Abone Merkezinde Çağrı Merkezinde Turkcell Tv satışı için telefon ile satış yapabilecek tecrübeli çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar En az Lise mezunu Tercihen Çağrı Merkezi veya Satış Kanalı tecrübesi olan Satış konusunda kendine güvenen Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayabilecek Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli Müşteri odaklı bakış açısına sahip Motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas Takım çalışmasına yatkın MS Office uygulamalarına hakim Maaş+Prim+Yol+Yemek+SSK Tercihen Beylikdüzü/Avcılar/Küçükçekmece civarına yakın ikamet eden

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır.   Turkcell Superonline Abone Merkezinde, Turkcell Superonline ürün ve hizmetlerinin müşteri lokasyonunda kurulumunun yapılması, talep ve arızalarının giderilmesinde görev alacak,   TEKNİK SERVİS UZMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Teknik Lise veya MYO/Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun Tercihen kablolama konusunda deneyimli Bilgisayar donanımı hakkında bilgi sahibi Müşteriyle yüz yüze iletişimi yürütebilecek Takım çalışmasına yatkın B Sınıf ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Yeni Açılacak Adsl İnternet operasyonumuz için Başakşehir.,Bağcılar,Beylikdüzü,Büyükçekmece,Avcılar,Bakırköy,Bahçelievler,Küçükçekmece;Halkalı bölgelerinde ikamet eden kişilere ihtiyaç duyulmaktadır.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Elektronik güvenlik sistemlerine ilişkin montaj işlemlerini gerçekleştirmek üzere Teknik Operasyonlar bünyesinde görev alacak teknisyen takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi veya MYO Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun, Tercihen elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda deneyimli Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, Alanında konuya teknik açıdan hakim, pratik, planlı ve ekip çalışmasına uyumlu, Ehliyeti ve aktif sürüş deneyimi olan (Tercihen SRC belgesine sahip) Tercihen askerlik görevini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli Tercihen K.Çekmece,Avcılar,Beylikdüzü,Esenyurt,Bağcılar,Zeytinburnu,Güngören,Bakırköy,Okmeydanı adreslerinden ikamet edenler

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen

 • Elektrik Mühendisi Gülyapı İnşaat İstanbul Avrupa 30 Nisan 2016

  İş Açıklaması "KURDUĞUMUZ HAYALLERİN PEŞİNDE KOŞMAKTAN HİÇ VAZGEÇMEDİK." Nitelikli ve kaliteli konut projeleri üreten şirketimizin, devam etmekte olan projesinde, Proje Müdürü’ne bağlı olarak istihdam edilmek üzere;   Şantiyenin iç ve dış elektrik işlerinin takibi ve organizasyonunu yapabilecek, Elektrik işleri ile ilgili teklif toplayarak, kıyaslama tablolarını hazırlayabilecek, Yüklenici sözleşmelerini hazırlayabilecek, İlgili teknik şartnameleri ile ihale şartnamelerini hazırlayabilecek, Teknik şartmane, İSG vb. konulara uygun çalışıldığını inceleyebilecek ve raporlayabilecek, Resmi kurumlarla ilişkileri yürütebilecek, Kalite yönetim, test prosedür ve işletme teslim aşamalarını yürütebilecek, Ekibin iş akışını kontrol ederek, değerlendirebilecek ve raporlayabilecek,   Ekip arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 3 yıl konut, AVM, rezidans vb. şantiye tecrübesine sahip, Keşif, metraj ve hakediş konularında bilgi sahibi, Proje hazırlanması veya incelenmesi konusunda deneyimli, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, idare kabiliyeti olan, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan, 30 - 45 yaş aralığında, Beylikdüzü, Avcılar, Büyükçekmece ve Esenyurt civarında ikamet eden/edebilecek.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • Final Kalite Kontrol Elemanı Ongan Tekstil İstanbul Avrupa 30 Nisan 2016

  İş Açıklaması    Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamızda Final Kalite Kontrol süreçlerine hakim olabilecek, alanında deneyimli ''Final Kalite Kontrol Elemanı" alınacaktır.     

  Aranan Nitelikler Tekstil Konfeksiyon – Ev tekstili sektöründe tecrübeli, Müşteri Standartlarına uygun şekilde Ürün Kontrol Tecrübesi olan, Alanında en az 1 yıl deneyimli, Kalite’de Sonuç odaklı, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Avrupa yakasında (Tercihen; Esenyurt, Avcılar, Büyükçekmece, Beylikdüzü) ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, 20-30 yaş arasındaki adaylar,

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • Lojistik Depo Şefi Aytim Şirketler Grubu İstanbul Avrupa 30 Nisan 2016

  İş Açıklaması Avrupa ülkelerinde dünya markalarına dış giyim üretimi ve ihracatı yapan firmamızın planlama departmanı bünyesinde görevlendirilmek üzere: Tedarikçilerden mamül olarak satın alınan kumaşların tartılarak teslim alınması, giriş-çıkış kayıtlarının bilgisayar ortamında tutulması, depo düzeninin takibi ve beş kişilik bir kadronun çalışmalarının organizesi ile sevk ve yönetimini yapacak LOJİSTİK DEPO ŞEFİ (Erkek)...

  Aranan Nitelikler 1-) Lojistik konusunda eğitimli eğitimli olmak, 2-) Benzer görevde en az üç yıl deneyimli olmak, 3-) Kumaş türlerini tanıyor olmak ve bilgisayar kullanabiliyor olmak, 4-) Askerlikle ilişiği olmamak ve avrupa yakasında ikamet ediyor olmak. NOT: İŞ YERİMİZ BAĞCILAR/MAHMUTBEY'DE OLUP, BAĞCILAR,ESENLER,GAZİOSMANPAŞA,ÖRNEKTEPE,ÇAPA,ZEYTİNBURNU,BAKIR- KÖY, ŞİRİNEVLER,YENİBOSNA,AVCILAR,BEYLİKDÜZÜ,HALKALI,İKİTELLİ,SEFAKÖY,VE KAYAŞEHİR GÜZERGAHLARINDA PERSONEL SERVİSİMİZ MEVCUTTUR...

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş Açıklaması Eroğlu Termal Devremülk İnşaat - Çağrı Merkezi - Satış Temsilcisi Satış-Pazarlama tecrübesine sahip genç ve dinamik kadrosuyla sektöre heyecan katma amacı, Tecrübeli yönetim kadrosu, çağa uygun altyapısı ve enerjisi ile sektöre hizmet vermektedir. Çözümlerinde eğlenceli, dinamik, enerji dolu bir takımın üyesi olmak için istekli, Çağrı Merkezi ve Satış Pazarlama sektöründe kalıcı olmayı düşünen, kariyer hedefleyen,hırslı, motivasyonu yüksek nitelikli takım arkadaşları arıyoruz.  Yapmanız gereken sadece değerli müşterilerimizi arayarak ilgili ürün satışlarını gerçekleştirmek ve ekip içi çalışmalar ile enerji dolu keyifli saatler geçirmek olacaktır.   Satışını Üstlendiğimiz Projeler www.erogluinsaat.org www.eroglutermal.com www.sarotthermal.com

  Aranan Nitelikler Satış alanında kariyer hedefi olan, Satış Odaklı, Düzgün ses tonu ve diksiyona sahip, Telefonda ikna konusunda kendinden emin ve memnuniyet sağlayabileceğine inanan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna Kabiliyeti Yüksek İşinde disiplinli, Kendini geliştirmeye açık, Tam zamanlı çalışabilecek, 18-35 yaş arası, En az lise mezunu, Çalışma yerimiz Avcılar ve Beylikdüzü'dür. (Metrobüs ve Otobüs ulaşımına 2dk mesafededir.) Hırslı, motivasyonu yüksek takım arkadaşları aramaktayız Maaş + Dolgun Prim + Ssk + Yol + Yemek + Kurumsal Hat + Sosyal Aktiviteler

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Network Marketing, Gayrimenkul, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Eleman, Lider, Satış Temsilcisi, Yönetici

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Basım-Yayın (Matbaa) alanında faaliyet gösteren, sektörünün öncü kuruluşu firmamızın üretim departmanında görevlendirilmek üzere; Ambalaj sektöründe çalışmış 70x100 ofset Ustaları ve yardımcıları, UV deneyimli, Ambalajda çalışmış 70x100 Ofset Ustaları ve yardımcıları, 70x100 Kesim Ustaları ve yardımcıları, Omega Yapıştırma Ustaları ve yardımcıları Sorumluluk sahibi, Vardiyalı çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, B.Çekmece ve E-5 güzergahında ikamet eden) "Ambalaj Usta ve Yardımcıları" arıyoruz.  

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Sorumlu, Operatör, Usta

 • Teknik Ressam Ertürk Makine İstanbul Avrupa 30 Nisan 2016

  İş Açıklaması  Makine İmalatı sektöründe faaliyet gösteren firmamıza; MYO Makina Resim Konstrüksiyon, Makine Teknik Ressamlığı ve Eşdeğer Bölümlerinden mezun, Autocad ve Solidworks programlarını iyi derecede kullanabilen, Talaşlı imalat bilgisine sahip ve makine tasarımı ve projelendirilmesi konusunda deneyimli, Teknik Resim okuma ve oluşturma becerisine sahip,  Teknik ölçüm cihazlarını kullanabilen, Makine imalat sektöründe en az 2 yıl deneyimli

  Aranan Nitelikler Analatik düşünen, yaratıcı ve iyi iletişim becerilerine sahip, öğrenmeye açık, gayretli ve girişken, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Takım çalışmasına yatkın, koordineli hareket edebilen, Tercihen İngilizce bilen, Bay, Bayan(Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Bayrampaşa,Başakşehir, Bahçeşehir,Esenkent, Esenyurt, Kıraç ve Beylikdüzü çevresinde ikamet eden,    

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Bölge Müdürü Yeditepe Gıda Hizmetleri İstanbul Avrupa 30 Nisan 2016

  İş Açıklaması 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu amaçla Esenyurt'ta bulunan firmamıza Bölge Müdürleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Catering (Toplu yemek ) sektöründe en az 5 yıl iş tecrübesine sahip, Konusu ile ilgili imalat, proses, hijyen konularında yeterli bilgiye sahip, ISO 9000 ve HACCP (IS0 22000) sistemleri konusunda uygulamada yeterli bilgi ve tecrübeye sahip, Analiz yeteneği güçlü olan, Detaycı çalışmayı seven, Sonuç odaklı çalışabilen, Ekip çalışmasına yatkın İletişim bilgisi ve insani ilişkileri güçlü olan, Avrupa yakasında ikamet eden (Tercihen Esenyurt,Avcılar,Beylikdüzü,,) Çalışmaya istekli, Bay-Bayan BÖLGE MÜDÜRLERİ.. EHLİYETİ OLAN VE AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Bölge Müdürü

 • İş Açıklaması -Demirbaş sayımlarını düzenli olarak kontrol etmek, -Depodan çıkan her ürünün takibini ve dökümantasyonunu yapmak, -Depoda bulunanları saklama koşullarına ve birimine uygun olarak düzenlemek, -Ürünlerin zayi ve son kullanım durumlarını takip etmek.

  Aranan Nitelikler Basım-Yayın (Matbaa) alanında faaliyet gösteren, sektörünün öncü kuruluşu firmamızın üretim departmanında görevlendirilmek üzere; -En az Lise mezunu, -Ms Office Programlarına hakim, -Tercihen Lojistik Depo (Matbaa/Kağıt ürünleri) Alanında tecrübesi bulunan, -Etkin bir şekilde bilgisayar kullanabilen, -Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, -Askerlik mecburi hizmetini tamamlamış, -İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, B.Çekmece ve E-5 güzergahında ikamet eden) "Bay Depo Personeli" alınacaktır.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Operatör

 • Tır Şoförü KPT Lojistik İstanbul Avrupa 30 Nisan 2016

  İş Açıklaması Yurtiçi taşımacılık ve lojistik alanında faaliyet gösteren firmamız için yurt içi ve Ambarlı Limanı'nda görev alacak TIR şoförü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - E D sınıfı sürücü ehliyetine sahip,   - SRC ve Psikoteknik belgesi olan,   - En az 5 yıl TIR kullanma tecrübesine sahip,   - Askerlik hizmetini tamamlayan,   - Konteyner taşımacılığında deneyimli,   - Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,   - 25 - 45 yaş arası,   - Şehir içi ve şehir dışında çalışabilecek,   - İstanbul Avrupa yakasında (Arnavutköy, Hadımköy, Beylikdüzü, Güneşli, Yenibosna, Esenler, Bağcılar, Sultançiftliği) ikamet eden,   - Gerektiğinde transpaletle yükleme boşaltma yapabilecek TIR şoförü aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Eleman

 • Fizik Öğretmeni İhlas Eğitim Kurumları İstanbul Avrupa 30 Nisan 2016

  İş Açıklaması Fizik Öğretmenliği,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili Eğitim Fakültesinden mezun ve pedagojik formasyona sahip, Branşında en az 3 yıl özel okul veya kolej deneyimi bulunan,  Eğitim teknolojilerini derslerinde uygulayan,  Öğretmenlik mesleğini seven, başarı odaklı, yenilikçi, Takım çalışmasına yatkın, uyumlu, İletişimi güçlü, üretken, Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden Tercihen (Beylikdüzü, Avcılar, Esenyurt,Yakuplu lokasyonu) 

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen, Kurs Öğretmeni, Eğitmen

İş Habercisi - beylikdüzü için İstanbul Avrupa İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?