beylikdüzü için İstanbul Avrupa İş İlanları

Hepsini Temizle
İstanbul Avrupa
beylikdüzü
 • İş Açıklaması            1995 yılından beri faaliyet gösteren Çarşım Alışveriş Merkezleri, bugün İstanbul'da 3 ayrı bölgedeki mağazaları ile kendi segmentinde ilk akla gelen marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Hedefimiz; dinamik, keyifli, sürekli kendini geliştiren perakendecilik anlayışı ve her aşamada yüksek kalite bilinci ile müşterilerimize en mükemmel hizmeti sunmaktır.             Elektronik / Beyaz Eşya / Bilgisayar/ Küçük Ev Aletleri/ Spor Aletleri /Mobilya/ Mobilya aksesuarı / Halı /Ev tekstili /Porselen / Züccaciye / Kozmetik / Kişisel Bakım / Ziynet Eşyaları / Giyim ve Tekstil''            Gelişen ve büyüyen Mağazalarımız da  görev alacak, dinamik ve çağdaş, takım ruhuna sahip, motivasyonu yüksek, güler yüzlü, insan ilişkilerinde başarılı, üretken, kendisine güveni olan ''GÜVENLİK GÖREVLİSİ '' takım arkadaşları arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu 5188 Sayılı Yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı’na sahip Güvenlik hizmetlerinde en az  2 yıl deneyimli Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek  Analitik problem çözme yeteneği olan, pratik Etik değerlere ve iş ahlakına bağlı Diksiyonu düzgün Dış görünümüne önem veren Esenyurt, Beylikdüzü , Avcılar ve Büyükçekmece de ikamet eden Askerlik görevini tamamlamış ''Bay Güvelik Görevlisi'' aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sorumlu

 • Gelal Çorap İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Uluslararası markalara çorap imalatı yapan firmamızda görevlendirilmek üzere Tekstil Mühendisi adaylar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler     *Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun, * Dinamik ve takım çalışmasına uyumlu, * Sorumlu olacağı bölümün faaliyetlerini koordine edebilecek, * Analitik düşünme ve problem çözme yeteneği gelişmiş, * MS Office programlarını kullanabilen, * Yönetim ve idari raporları hazırlayabilecek, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, * İstanbul Avrupa yakası (Tercihen E-5 Cevizlibağ - Beylikdüzü arası, Esenyurt, Kıraç'ta) ikamet eden bay / bayan adaylar,   Not: Avrupa yakasında ikamet etmeyen adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır  

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu

 • BARCELOS - SOS RESTORAN İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Restauranta gelen müşterileri karşılama masalarına dek eşlik etme ve uğurlama operasyonlarını gerçekleştirmek, Gün içerisinde gelen rezervasyonlarını organize etmek, Müşteri iletişim bilgilerini almak ve müşteri datası oluşturmak Masadaki misafirlerin genel ortam ve yemeklerle ilgili memnuniyetlerini öğrenmek ve üstlerine bildirmek.

  Aranan Nitelikler Misafir memnuniyeti odaklı, Güleryüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, Ekip çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, İnsan ilişkileri ve iletişim gücü yüksek, Dış görünüşüne ve kişisel hijyene özen gösteren, Prezantabl, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İş deneyimlerinden referansı bulunan, Tercihen İngilizce ve Arapça bilen, 18-30 yaş arası Bayan Karşılama Hostesi alınacaktır. Not: Fotoğraflı adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. Levent Özdilek AVM, MarmaraForum, Beylikdüzü Migros AVM'deki mağazalarımız için alım yapılacaktır.  

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Danışman, Danışma Memurluğu, Görevli, Hostes

 • İş Açıklaması Uluslararası markaların müşteri temsilciliğini yapacak ve İhracat süreçlerinde yer alarak ; Gelen siparişlerin üretiminden önceki ve sonraki işlemlerin takip edilmesi ve siparişlerle ilgili müşteri ve şirket arasında iletişim sağlanması ,

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun özellikle Tekstil Mühendisliği vb. * İhracat müşteri temsilciliği konusunda en az 1-2 yıl deneyimli * Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, * MS Office programlarına hakim, * Ekip çalışmasına yatkın, * Analitik düşünce yapısına sahip, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, * İstanbul Avrupa yakası (Tercihen E-5 Cevizlibağ - Beylikdüzü arası, Esenyurt, Kıraç'ta) ikamet eden adaylar   Not: Avrupa yakasında ikamet etmeyen adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır    

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Çağatay Kablo İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Job Description:   - Plan and pro-actively manage the entire process of fulfilling a Customer  Order from Order Entry to shipment  in order  to ensure that customer requirements are met. - Establish and maintain communication with the appropriate Departments within  the Company throughout  order & production   process - Order Entry and backlog Follow- up,  Implement changes as required for each Orders followed. - Confirm to  customer the requested shipment date. - Preferably having experience in automotve sector. - Plan & Manage  the Pending orders  and agree with Production Department.

  Aranan Nitelikler Qualifications : - Business Administrasion/  Economics and Administrative Sciences / International Relations/  Logistics degree . - Fluent written & verbal  English and German is a must. - Customer  Satisfaction Oriented, Dynamic. - Team player. - Professional in using MS Office - Completed Military Service for Male candidates - Residing in the European side of Istanbul (Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Silivri, Çerkezköy and Çorlu preferences).  

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Otomotiv, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Kim Grup İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Şirketimizin Genel Merkezinde görev almak üzere; mağaza ve depolarımızın stok takibini yapacak, stok hareketlerini inceleyecek, kontrol sayımları yapacak ve raporlama süreçlerine yardımcı olacak Stok Analiz Personeli alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler ·         Gelişime açık perakende sektöründe kariyer hedefleyen, ·         En az lise mezunu, ·         Sahada fiziki kontrol sayımları ve çıkan farklarla ilgili araştırmalar yapabilecek, ·         MS Office programlarını kullanabilen, ·         Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, ·         Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, ·         Erkek Aday ·         Askerliğini Yapmış ·         Tercihen Hadımköy, Beylikdüzü -Bahçelievler E5 hattı üzerinde  İstanbul  Avrupa  Yakasında ikamet eden Stok Analiz Personeli alınacaktır.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • KPT Lojistik İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Yurtiçi taşımacılık ve lojistik alanında faaliyet gösteren firmamız için yurt içi ve Ambarlı Limanı'nda görev alacak TIR şoförü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - E D sınıfı sürücü ehliyetine sahip,   - SRC ve Psikoteknik belgesi olan,   - En az 5 yıl TIR kullanma tecrübesine sahip,   - Askerlik hizmetini tamamlayan,   - Konteyner taşımacılığında deneyimli,   - Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,   - 25 - 45 yaş arası,   - Şehir içi ve şehir dışında çalışabilecek,   - İstanbul Avrupa yakasında (Arnavutköy, Hadımköy, Beylikdüzü, Güneşli, Yenibosna, Esenler, Bağcılar, Sultançiftliği) ikamet eden,   - Gerektiğinde transpaletle yükleme boşaltma yapabilecek TIR şoförü aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması İlk Evin Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak (idari alanda) görevlendirilmek üzere aşağıdaki şartları taşıyan PSİKOLOG veya SOSYAL HİZMET UZMANI aramaktayız.     Kurumu ilk defa iletişime geçen bireyler ile görüşme sağlamak, Bilgi veya kayıt talebinde bulunan bireyler ile görüşmek, kurum ve eğitimler hakkında bilgilendirmek, ön kayıt almak, Kayıt sürecinde bireyin durumu hakkında ön değerlendirme yaptıktan sonra uygun uzmanlara yönlendirmek, bilgi toplamak ve bireyi eğitimi/tedavisi hakkında yönlendirmek, Kayıt süreci sonlanana kadar bireyle ilgili her türlü iletişimi kurmak, süreci takip etmek, Bağlı bulundugu yoneticiye düzenli raporlama yapmak. kayıt basvurularını sürec durumlarına gore dosyalamak 

  Aranan Nitelikler 25-35 yaş arası bay/bayan, Erkek adaylar için askerlik engeli bulunmayan, Beylikdüzü ve yakın çevresinde ikamet eden veya etmek isteyen, Devlet üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,(TERCİH SEBEBİ) Tercihen rehabilitasyon deneyimi bulunan, Temel bilgisayar kullanımına hâkim, Engelli ve engelli yakınları ile iyi iletişim kurabilecek, Özverili çalışan, disiplinli olan ve sorumluluk alabilen, Meslek etiğine önem veren, mesleğine gönül vermiş, Takım çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve sabırlı olan, Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Eğitim, Rehabilitasyon

  Pozisyon: Danışman, Sorumlu, Rehber, Sosyolog

 • İş Açıklaması Fizik Öğretmenliği,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili Eğitim Fakültesinden mezun ve pedagojik formasyona sahip, Branşında en az 3 yıl özel okul veya kolej deneyimi bulunan,  Eğitim teknolojilerini derslerinde uygulayan,  Öğretmenlik mesleğini seven, başarı odaklı, yenilikçi, Takım çalışmasına yatkın, uyumlu, İletişimi güçlü, üretken, Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden Tercihen (Beylikdüzü, Avcılar, Esenyurt,Yakuplu lokasyonu) 

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen, Kurs Öğretmeni, Eğitmen

 • Doruk İletişim İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Bünyemize Genel Muhasebe Uzmanı alınacaktır.  Genel Muhasebeye konu olan tüm işlemlerin Türk Vergi Mevzuatı ve Muhasebe İlkeleri doğrultusunda işleyişini, muhasebeleştirilmesini ve denetimini sağlamak,  KDV, Muhtasar, Damga Vergisi, Geçici Vergi ve Kurumlar Vergisi beyannamelerini hazırlamak,  Mali rapor ve tabloların zamanında ve eksiksiz olarak yapılmasını sağlamak, Banka, satıcı ve diğer cari hesapları izlemek ve satıcıların mutabakatını yapmak.  

  Aranan Nitelikler MYO veya Üniversitenin  ilgili  bölümlerinden mezun, Genel muhasebe uygulamalarında en az 3 yıl deneyimli, Tercihen LOGO Tiger muhasebe programını kullanmış, MS Office programlarında hakim, Mali mevzuata hakim, Esnek çalışma saatlerine  ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Analitik düşünen, dikkatli ve titiz çalışan detaylara önem veren, Tercihen mağazacılık deneyimi olan,30 yaşını aşmamış, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında Beylikdüzü, Büyükçekmece civarında oturan, çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları, Mağazacılık / Perakendecilik, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman, Sorumlu

 • Bind Çikolata İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2016

  İş Açıklaması BİND CHOCOLATE’ ın Silivri’ de bulunan fabrikasında görev alacak olan Endüstri Mühendisi pozisyonu için aranılan nitelikler aşağıda belirtildiği gibidir;

  Aranan Nitelikler ·         Üniversitelerin endüstri mühendisliği bölümünden mezun            Üretim,takip,verimlilik ve süreç geliştirme & iyileştirme konusunda deneyimli            Benzer görevde 1-2 yıl çalışmış            Girişken,takipçi,gelişime açık ve insan ilişkilerinde başarılı            MS Ofis programlarını kullanabilen, ·         Erkekler için askerliğini yapmış ·         Çorlu ,Silivri ve Beylikdüzü civarında ikamet eden bay-bayan 

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Firmamızın İç Güvenlik departmanında kamera izleme, kayıt, sistem takibi yapmak, Firmanın sahip olduğu sertifikasyon süreçlerine ilişkin olarak gerekli prosedürleri (dökümantasyon ve fiziksel güvenlik) yürütmek, MS Office programlarını (özellikle word, excel) kullanarak gerekli raporları hazırlamak, Bölümüne ait sorumluluklar çerçevesinde yönetimin ve diğer departmanların taleplerini karşılamak,  

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, 25 - 35 yaş arası, Güvenlik kimlik kartına sahip, Word/Excell bilgisi olan, Tercihen benzer işte çalışmış ( CCTV OTOMASYON ), Gerektiğinde mesai yapabilecek, Diksiyonu düzgün, Dış Görünüşüne önem veren, Esenyurt, Avcılar, Beykent, Beylikdüzü, Hadımköy, Küçükçekmece güzergahında ikamet eden, Askerlikle ilişiği olmayan Bay adaylar  

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Operatör

 • KPT Lojistik İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Lojistik alanında faaliyet gösteren firmamız KPT Lojistik için PANELVAN şoförü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Orta okul mezunu,   - Tercihen E sınıfı sürücü ehliyetine sahip,   - SRC ve Psikoteknik sertifikaları olan,   - İstanbul şehir trafiğini ve güzergahları iyi bilen,   - Askerlik görevini tamamlamış,   - İndirme ve yüklemeye yardımcı olabilecek,   - Zimmetli aracına özen gösteren,   - 22 - 30 yaşları arasında veya emekli,   - Esnek çalışma saatlerine uyumlu,   - İstanbul Avrupa yakasında (Arnavutköy, Hadımköy, Beylikdüzü, Güneşli, Yenibosna, Esenler, Bağcılar, Sultançiftliği) ikamet eden,   - Aktif araç kullanabilen PANELVAN şoförü aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Personel özlük işleri kapsamındaki yasal süreçlerin yürütülmesi ve özlük işlemlerinin mevzuata uygun olarak gerçekleştirilerek gerekli raporlamaların yapılması. Puantaj kontrolü ve bordro tahakkuklarının yapılması Ücret, Yan haklar ve Sosyal haklar ile ilgili çalışmaların yürütülmesi, Tazminat hesaplamaları, E- bildirge, aylık işgücü çizelgesi, eksik gün ve işe giriş- işten ayrılış bildirimleri, SGK, Çalışma Bakanlığı, Bölge Çalışma ve İş kurumu gibi resmi kuruluşlar ve devlet daireleri gibi ilgili kurumlarla resmi yazışmaların gerçekleştirilmesi. Yıllık izin ve kıdem tazminat yükü hesaplamaları ve raporlamaları, Maliyet  ve bütçeleme konusunda raporlama süreçlerinin yürütülmesi 

  Aranan Nitelikler 35 yaşını aşmamış Üniversitelerin  ilgili bölümlerinden ( İktisat, İşletme  vb. lisans veya önlisans)  mezunu  İstanbul Avrupa Yakasında,  ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Avcılar, Halkalı, Fatih, Eyüp, Edirnekapı, Mecidiyeköy, Beşiktaş  civarında ) ikamet eden Konusunda en az 2 yıl deneyimli  Başta iyi derecede Excel  üzere, MS Ofis programlarına hakim Kendini geliştirmeye  istekli, öğrenmeye açık Askerliğini yapmış, erkek  Bordro Özlük İşleri Elemanı  aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı, İmalat

  Pozisyon: Şef / Amir, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • Türkiye Gazetesi İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması   İstanbul baskı tesislerimizde bakım -onarım ve  makina parkurunun yenilenmesi, revizyonu vb. işlerde  çalışarak yetiştirilmek üzere yeni mezun  MAKİNE TEKNİKERİ  aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek yüksek okulu veya meslek lisesi ( Makine bölümü  başta olmak üzere, Motor, Torna Tesviye vb. ) ilgili  bölümlerden  mezun MS  Office programlarına hakim   İstanbul Avrupa Yakasında,  ( Yenibosna, Soğanlı, Güneşli, Bağcılar, Beylikdüzü-Marmara Mahallesi,  Halkalı, Esenler, Küçükköy, Gaziosmanpaşa, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden  Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek Seyahat engeli olmayan Kendini geliştirmeye  istekli, öğrenmeye açık Yetiştirilmek üzere   MAKİNA TEKNİKERİ  aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı, Makine

  Pozisyon: Tekniker

 • Aytim Şirketler Grubu İstanbul Avrupa 20 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Avrupa pazarında dünya markalarına dış giyim üretimi ve ihracatı yapan firmamızın idari işler departmanında görevlendirilmek üzere : Bina girişinde misafirleri karşılayıp, ilgili kişi ve bölümlere yönlendirecek, misafir giriş-çıkış takibini yapıp kayıtlarını tutacak  BAYAN DANIŞMA GÖREVLİSİ...

  Aranan Nitelikler 1-) En az lise veya dengi okul mezunu, 2-) Benzer görevde en az üç yıl deneyimli, 3-) 20-40 yaş gurubunda, konuşması düzgün,iletişimi güçlü ve prezıntabıl, 4-) Özel güvenlik görevlisi sertifikası olması, İngilizce biliyor olması veya bu görevle ilgili eğitim     almış olması tercih nedenidir. NOT: İŞ YERİMİZ BAĞCILAR/MAHMUT BEY'DE OLUP, BAĞCILAR,ESENLER,GAZİOSMANPAŞA,ÖRNEKTEPE,ÇAPA,ZEYTİNBURNU,BAKIRKÖY,ŞİRİNEVLER,YENİBOSA,AVCILAR,BEYLİKDÜZÜ,HALKALI,İKİTELLİ VE KAYAŞEHİR GÜZERGAHLARINDA PERSONEL SERVİSİMİZ MEVCUTTUR.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Danışma Memurluğu

 • Aytim Şirketler Grubu İstanbul Avrupa 13 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Avrupa pazarında dünya markalarına yuvarlak örme kumaş ağırlıklı dış giyim üretimi ve ihracatı yapan firmamızın pazarlama departmanında görevlendirilmek üzere: Müşteri portföyü olan veya pazar müşterilerini ve sistemi tanıyan ve pazarı sürekli aktif olarak takip edecek PAZARLAMA UZMANI...

  Aranan Nitelikler 1-) En az ön lisans mezunu ve çok iyi derecede ingilizce biliyor olmak, 2-) Aynı görevde bir tekstil ihracat firmasında en az üç yıl deneyimli olmak, 3-) 25_45 yaş grubunda olup, seyahat engeli olmamak, 4-) İletişimi güçlü, ekip çalışmasında uyumlu olmak.   NOT: İŞ YERİMİZ BAĞCILAR/MAHMUT BEY'DE OLUP, BAĞCILAR,ESENLER,GAZİOSMANPAŞA,ÖRNEKTEPE,ÇAPA,ZEYTİNBURNU,BAKIRKÖY,ŞİRİNEVLER,YENİBOSNA,SEFAKÖY,AVCILAR,BEYLİKDÜZÜ,HALKALI,İKİTELLİ VE KAYAŞEHİR GÜZERGAHLARINDA PERSONEL SERVİSİMİZ MEVCUTTUR.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

 • İş Açıklaması   Elektrik-İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız için "Bordro ve özlük işleri Sorumlusu " arayışımız bulunmaktadır. İş Tanımı *Personel özlük dosyalarının oluşturulması, güncellenmesi, takibinin sağlanması, *Bordro süreçlerindeki işlemlerin mevzuatlara uygun olarak yapılması,  * E-bildirge işlemleri, *Personelin SGK giriş-çıkış işlemleri *Resmi kurumlarla yasal yazışmaların yürütülmesi ve yasal yükümlülüklerin yerine getirilmesi, *Maaş hesaplaması, avans, diğer yan hakların hesaplanması, *Yıllık izinlerin hesaplanması ve takibinin yapılması *Alt yüklenici olarak hazırlanması gereken evrakların takibi,             *İSG süreçlerin personel ve işyeri açısından takibi

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin ilgili  bölümlerinden mezun * Personel özlük işlemleri ve bordrolama konusunda en az 2 yıl tecrübeli, *İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik mevzuatlarını bilen * Bordro, tahakkuk ve puantaj uygulamalarına hakim,  *SGK, Çalışma Bakanlığı, Bölge Çalışma ve İş kurumu ile ilgili işlemler hakkında bilgi sahibi, * Tercihen Logo  programını kullanabilen * Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış, * İstanbul Esenyurt ,Hadımköy , Beylikdüzü ve civarında  ikamet eden,

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu

 • İş Açıklaması JUTESAN ALÜMİNYUM A.Ş.   GÜRPINAR-BÜYÜKÇEKMECE /İST.     -ÖN MUHASEBE- 

  Aranan Nitelikler Fabrikamızın ofis bölümünde çalışacak Ön muhasebe bilen Muhasebe programlarını kullanabilen (tercihen Orka) Cari hesap takibini yürütecek Ba-Bs  mutabakatları takibini yapabilen Fatura ve irsaliye düzenlemelerine hakim Meslekte en az 1 yada 2 yıl deneyimli Lise veya Üniversite mezunu Aktif araç kullanabilen (tercihen) İstanbul Beylikdüzü ve yakın semtlerinde ikamet eden    

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Alüminyum

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Çağatay Kablo İstanbul Avrupa 26 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Silivri'de bulunan ve otomotiv sektörüne elektrik tesisatı üreten fabrikamız için Satınalma Müdürü aramaktayız. -Tedarikçileri ile satınalma sözleşmelerinin yapılması, fiyat müzakerelerinin yönetilmesi, ekibinin satınalma siparişlerinin takibi ve malzemelerin lojistik faaliyetlerinin kontrol edilmesi, -Yeni tedarikçilerin devreye alınması çalışmalarının yönetilmesi, -Kendisine verilen Satınalma Performans hedeflerini(KPI's) gerçekleştirmek için faaliyet planlarının oluşturulması, takip edilmesi ve raporlanması, -Alternatif tedarikçi araştırmalarının yürütülmesi, maliyet düşürme çalışmalarında ilgili (Kalite, Üretim, Ar/Ge ) birimlerle koordinasyon içerisinde çalışarak öneriler getirilmesi ve tasarruf projelerinin yürütülmesi -Yeni projeler için fiyat teklifi alma organizasyonun yapılması

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin tercihen Mühendislik bölümlerinden mezun, - İyi düzeyde İngilizce bilen, - TS 16949 kalite sistem tecrübesine sahip, - Otomotiv sektöründe satınalma süreçlerinde en az 3 sene tecrübeli, - Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), - İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,(Özellikle Çorlu,Silivri, Büyükçekmece, Beylikdüzü) - Yurtiçi/yurtdışı seyahat engeli olmayan, - Hedef ve başarı odaklı, ikna kabiliyeti yüksek, - İnsan ilişkilerinde başarılı, müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip,

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Otomotiv

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Sorumlu

 • İş Açıklaması Perlavista AVM içerisinde bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanları aramaktayız.   Satış Danışmanları İnkılâp Kitabevi politika ve hedefleri doğrultusunda görevlendirildiği mağazada gelen ürünleri teslim alarak satışa hazırlamak, müşteriyi karşılamak, yeni gelen ürünler, kampanyalı / promosyonlu ürünler, taksit imkânı gibi satış koşulları hakkında müşteriyi bilgilendirmek,  müşterilerden gelen bilgi taleplerini yanıtlamak, ürün önermek ve satış işlemini gerçekleştirmekten sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Tercihen Nebim Wınner programını bilen, MS Offıce programlarına hakim, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, İletişim yönü kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Dış görünümüne özen gösteren, Müşteri memnuniyeti bilinci gelişmiş ve müşteri odaklı düşünen, Büyükçekmece - Beylikdüzü civarında ikamet eden, Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Görevli, Temsilci

 • Coldwell Banker Türkiye İstanbul Avrupa 25 Ağustos 2016

  İş Açıklaması COLDWELL BANKER KİMDİR Coldwell Banker; gayrimenkul sektöründeki liderliğini 108 yıldır sürdüren, konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında en yüksek satış hacmine sahip, dünyanın ilk gayrimenkul firmasıdır.Yenilikçi, kendisini mükemmel hizmet kalitesine adamış ,konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında global olarak yüzyılı aşkın süredir gayrimenkul sektörünün gelişimine yol açan lider firmadır. Coldwell Banker Fer Gayrimenkul; Beylikdüzü bölgesinin 1 numaralı ödüllü frinchise ofisidir. Kurumsal ve teknolojik altyapısı, 360 derece eğitim sistemi, modern ve şık çalışma ortamı ile günden güne hedeflerine yenilerini eklemektedir.   COLDWELL BANKER FER GAYRİMENKUL DANIŞMANININ AVANTAJLARI- Benzersiz hizmet bedeli sistemiyle maximum kazanç, - %50 - 65 - 85  ya da %100 gelir paylaşım esası ile çalışma sistemi - Dünya markası bir şirkette çalışma ayrıcalığı - Sürekli akademik eğitimler, - Uluslaarası ofislerle ve müşterilerle çalışma imkanı, - Yurtiçi ve yurtdışı kongre ve seminerlere katılma, - Pazarlama ve teknoloji desteği, - Bankalarla yapılan özel konut kredisi anlaşmaları - Çağdaş ve en son teknolojiyle donatılmış ofis ortamı, - Saygınlık ve profesyonellik, - Ödüllendirme ve motivasyon, - İstanbul'un en hızlı gayrimenkul satışlarının yaşandığı Beylikdüzü/ Esenyurt/ Avcılar bölgesinde çalışmanın avantajı

  Aranan Nitelikler - Hızlı sonuç almayı seven - Şu anki konumundan ve kazancından memnun olmayan - 25 yaş üstü - Tercihen üniversite mezunu, - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Kendi işinin başında olup da,yatırım için çok da para harcamak istemeyenler, - Prezentabl, özgüven ve vizyon sahibi, - Dürüst,ikna kabiliyeti yüksek ve sebat etmeyi bilen,         www.cbfer.com

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Yönetici Adayı, Yönetici, Uzman, Danışman, Broker

 • GUİS GROUP İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Ağustos 2016

  İş Açıklaması !!!!!!!!BÜYÜK FIRSAT!!!!!!!! Özel Güvenlik Kimlik Kartı almak isteyen, KİMLİKSİZ arkadaşlara KURS imkanı ile birlikte İŞ GARANTİLİ olarak çalışma imkanı sunuyoruz. İstanbul ANADOLU ( Kadıköy - Ümraniye - Pendik - Maltepe - Tuzla - Gebze - Küçükyalı - Sancaktepe - Çekmeköy - Ataşehir - Kurtköy ) ve AVRUPA'nın ( Beşiktaş - Sarıyer - Mecidiyeköy - Okmeydanı - Kağıthane - Çağlayan - Bahçelievler - Yenibosna - Zeytinburnu - Esenyurt - Beylikdüzü - Bahçeşehir - Avcılar - Başakşehir - Kilyos - Ortaköy - Etiler - Yeniköy - Bağcılar - Ataköy - Altınşehir - Bayrampaşa - Gazi Osman Paşa - Kayaşehir - Maslak - Çatalca - Kıraç ) birçok semtinde çalıştırılmak üzere; 

  Aranan Nitelikler - En az Ortaokul Mezunu, - 18-45 Yaş Arası, - Bay - Bayan - Sabıka Sicil Kaydı ve Özel Güvenlik Görevlisi (Heyet Raporu) Sağlık Raporu almasına engel bulunmayan - 1500 ₺ & 2000 ₺ Maaş (MAAŞ PROJEYE GÖRE FARKLILIK GÖSTERMEKTEDİR.) + Yemek + SSK çalışma şartlarıyla KİMLİKSİZ GÖZETİM GÖREVLİLERİ ALINACAKTIR...  ( Bu maaş aralığı Özel Güvenlik Kimlik Kartı olmayan arkadaşlarımız için başlangıç fiyatlarıdır. Özel Güvenlik Kimlik kartınızı aldıktan hemen sonra maaşlarınızda minimum 200 ₺ ile 600 ₺ arası artış olacaktır.) Bilgi ve İrtibat için ;  Pbx - 0212.216 6006  Gsm - 0542 545 40 91  0542 545 40 92 0542 545 40 93 0532 270 35 88 www.guisguvenlik.com.tr  

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Eleman

 • Koçtaş İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Haziran 2016

  İş Açıklaması Koçtaş Koç Holding ile ev geliştirme perakendeciliği konusunda Avrupa'nın lider kuruluşu olan Kingfisher/B&Q ortaklığıdır. Dünya standartlarında perakendecilik uygulamalarıyla hızla büyümekte olan Koçtaş, İSTANBUL'DA BULUNAN MAĞAZALARI için tam zamanlı çalışacak "SATIŞ MÜŞTERİ DANIŞMANLARI" aramaktadır. Kartal Mağaza Ataşehir Mağaza ( Brandium AVM) Göztepe Mağaza (Optimum AVM) Kurtköy Mağaza (Viaport AVM) Şişli Mağaza (Cevahir AVM) Vialand AVM Mağaza Yenibosna Mağaza Bayrampaşa Mağaza ( Forum İstanbul) Beylikdüzü Mağaza Bahçeşehir Mağaza  (Akbatı AVM) Başakşehir Mağaza (Mall Of İstabul Avm)  

  Aranan Nitelikler ~~ •En az lise, tercihen meslek lisesi mezunu   •Tercihen yer döşemeleri, seramik, ev gereçleri-mobilya, aydınlatma-elektrik, banyo-vitrifiye, ısıtma- tesisat, hırdavat, al aletleri, nalburiye, boya-dekorasyon, mutfak-beyaz eşya alanlarından birinde ürün bilgisi ve iş deneyimine sahip •Tercihen perakende sektöründe satış alanında deneyimli •MS Office uygulamalarına hakim •Müşteri memnuniyetini ön planda tutan •Haftasonu dahil vardiyalı çalışabilecek adayların başvurularını bekliyoruz İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.  

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Penti İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Günlük kasa açılış-kapanış işlemlerini eksiksiz gerçekleştirmek, Kasa satış işlemlerini gerçekleştirmek.  

  Aranan Nitelikler Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, ürettiği her üründe en üst kalite düzeyini hedef alan Penti markamızın Beylikdüzü Marmarapark AVM'de yer alan mağazası için aşağıdaki nitelikleri taşıyan 'Kasiyer' aramaktayız. En az lise  veya tercihen yüksekokul/üniversite mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe kasa deneyimine sahip, Nebim V3 programını çok iyi bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Kariyerini mağazacılıkta hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Kasiyer

 • İş Açıklaması Akıllı ve Plastik kart üretimi yapan firmamızın kalite yönetim sistemi çalışmaları çerçevesinde; ISO 9001-2008, OHSAS 18001, ISO 14001, ISO 10002 vb. belgelendirme süreçleri, iç ve dış denetim faaliyetleri, kalite kontrol süreçleri, DÖF faaliyetlerinin yürütülmesi, YGG kapsamında üst yönetime raporlama ve sunum faaliyetlerinin yürütülmesi.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin (Metalurji ve Malzeme, Endüstri, Kimya vb. mühendislik) bölümlerinden mezun, İş tanımı içerisinde yer alan kalite belge süreçleri konusunda deneyimli, İç ve dış denetim faaliyetlerinde bulunmuş, kalite yönetim temsilciliği kapsamında YGG toplantılarını yürütecek, İyi derecede ingilizce bilgisine sahip MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Analiz, raporlama ve sunum yeteneğine sahip, Yoğun iş temposu ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilen, sonuç odaklı çalışabilen, Tercihen QDMS (kalite döküman yönetim sistemi) programını kullanabilen, Bahçelievler, Avcılar, Esenyurt, Hadımköy, Beylikdüzü, Beykent servis güzergahında ikamet eden, Bay-Bayan adaylar(Bay adaylar için askerlikle ilişiği olmayan)      

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Şef / Amir, Uzman

 • İş Açıklaması            1995 yılından beri faaliyet gösteren Çarşım Alışveriş Merkezleri, bugün İstanbul'da 3 ayrı bölgedeki mağazaları ile kendi segmentinde ilk akla gelen marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.Hedefimiz; dinamik, keyifli, sürekli kendini geliştiren perakendecilik anlayışı ve her aşamada yüksek kalite bilinci ile müşterilerimize en mükemmel hizmeti sunmaktır.             Elektronik / Beyaz Eşya / Bilgisayar/ Küçük Ev Aletleri/ Spor Aletleri /Mobilya/ Mobilya aksesuarı / Halı /Ev tekstili /Porselen / Züccaciye / Kozmetik / Kişisel Bakım / Ziynet Eşyaları / Giyim ve Tekstil''            ‘’ Reklam ve Tanıtım Uzman‘’ olarak görev alacak genç, dinamik ve perakendecilik sektöründe kariyer hedefleyen; heyecanlı, yaratıcı ve profesyonel ekibimizin, ailemizin üyesi olacak ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen pazarlama, iletişim ve işletme bölümleri üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli Microsoft Office ve  ASB Programını kullanabilen İnsan ilişkileri ve iletişim yeteneği yüksek, Kendine güvenen, dinamik, diksiyonu düzgün ve iletişim becerileri gelişmiş, Müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına cevap verebilecek, Markanın imajını, ürün ve hizmetlerini müşteriye en kaliteli ve etkili şekilde yansıtabilen, Prezantabl, pozitif, güler yüzlü ve dinamik bir yapıya sahip Mağazalarımızdaki hareketli ve dinamik ortama ayak uydurabilecek, Tercihen Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü veya Büyükçekmece de ikamet eden Bayan personeller aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları, Elektrik ve Elektronik, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Temsilci

 • İş Açıklaması 1995 yılından beri faaliyet gösteren Çarşım Alışveriş Merkezleri, bugün İstanbul'da 3 ayrı bölgedeki mağazaları ile kendi segmentinde ilk akla gelen marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Eğer siz de sürekli büyüyen ailemizin bir parçası olmak istiyorsanız...  Call Center  pozisyonumuz için başvuruda bulunabilirsiniz;

  Aranan Nitelikler  En az Lise tercihen Üniversite mezunu  Tercihen ASB programını iyi derecede kullanabilen  Ofis içerisinde telefonla arama yaparak veya gelen çağrıları cevaplayarak tahsilat sağlayabilecek,  Borçlularının icra takibi ve haciz durumlarına göre ödemelerinin yapılmasını sağlayabilecek,  Sözlü iletişim becerisi güçlü, çalışkan ya da bu konuda kendini geliştirebilecek İş sorumluluğu yüksek, takipçi ve sonuç odaklı, Ekip ruhu ve çalışmasına yatkın, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için) Detaylara önem veren,titiz,dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Tercihen Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü veya Büyükçekmece de ikamet eden Bay/Bayan personeller aranmaktadır.  

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Temsilci

 • İş Açıklaması Türkiye'nin önde gelen, turizm şirketlerinden Turex Turizm’in  Esenyurt’ta yer alan Genel Müdürlüğümüze İnsan Kaynakları Departmanı bünyesinde görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip olan Personel ve Özlük İşleri Uzmanı aranmaktadır. Çalışanlara ait aylık maaş hesaplamalarını yapmak ve maaş bordrolarını düzenlemek, Aylık bordro icmallerini ve raporlarını düzenlemek, Yıllık izinlerin takibini yapmak, izin karşılığını hesaplamak, Aylık SGK bildirgelerini ve listelerini hazırlamak, İşe giriş-çıkış bildirimlerini yapmak, İşten ayrılanlar için kıdem ve ihbar tazminatı hesaplamalarını yapmak, Personel ve özlük işlemlerinin tüm yasal süreçlerinin ve bildirimlerinin yerine getirilmesini sağlamak, Resmi kurumlar ile ilgili yazışmaları yürütebilmek İşyeri açılış ve kapanış işlemlerini yürütebilmek

  Aranan Nitelikler Tercihen en az lisans düzeyinde mezun Bordrolama, özlük işleri ve SGK uygulamalarını çok iyi düzeyde bilen, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Logo bordro programının kullanımında tecrübeli, 4857 sayılı İş Kanunu, 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile teşvik ve güncel mevzuata iyi derecede hakim, Analitik düşünebilen, sonuç odaklı, İletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Ehliyeti olan (Aktif araç kullanbilen), Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar bölgelerinde ikamet eden.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması                   1995 yılından beri faaliyet gösteren Çarşım Alışveriş Merkezleri, bugün İstanbul'da 3 ayrı bölgedeki mağazaları ile kendi segmentinde ilk akla gelen marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.Hedefimiz; dinamik, keyifli, sürekli kendini geliştiren perakendecilik anlayışı ve her aşamada yüksek kalite bilinci ile müşterilerimize en mükemmel hizmeti sunmaktır.                    Elektronik / Beyaz Eşya / Bilgisayar/ Küçük Ev Aletleri/ Spor Aletleri /Mobilya/ Mobilya aksesuarı / Halı /Ev tekstili /Porselen / Züccaciye / Kozmetik / Kişisel Bakım / Ziynet Eşyaları / Giyim ve Tekstil''            ‘’ ALACAK TAKİP SORUMLUSU ‘’ olarak görev alacak genç, dinamik ve perakendecilik sektöründe kariyer hedefleyen; heyecanlı, yaratıcı ve profesyonel ekibimizin, ailemizin üyesi olacak ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Lise, Önlisans veya Lisans mezunu olmak Tercihen Tahsilat operasyonu deneyimi olan ve sektörde kariyerine devam etmek isteyen, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile şirketini en iyi şekilde temsil edebilecek Çalışma disiplini ile fark yaratacak, Alacakların takibi ve tahsil işlemlerini telefon görüşmeleri yaparak sonuçlandırabilecek,  Kurumsal müşterilerimizin İdari veya Yasal Takip dosyalarını aylık tahsilat hedefi ile gerçekleştirmek İkna kabiliyeti yüksek, sabırlı, düzenli ve istekli diksiyonu düzgün, Hedefler doğrultusunda, sonuç odaklı çalışabilecek, MS Office programlarına hakim, Yoğun tempoda titizlikle çalışabilecek, Tercihen Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü veya Büyükçekmece de ikamet eden Bay/Bayan personeller aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: beylikdüzü, beylikdüzü iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sorumlu

İş Habercisi - beylikdüzü için İstanbul Avrupa İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?