beylikdüzü için İstanbul Avrupa İş İlanları

Hepsini Temizle
İstanbul Avrupa
beylikdüzü
 • Ayplast Plastik Sanayi

  Dış Ticaret Elemanı Ayplast Plastik Sanayi

  İstanbul Avrupa

  3 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Piyasa araştırması yapmak, Mevcut müşteri porföyünü korumak ve şirkete yeni müşteriler kazandırmak, Teklif hazırlamak, Alınan projelerin üretime aktarılması ve teklif aşamasından sevkiyat aşamasına kadar olan sürecin takibinin yapmak, görevlerinde bulunabilecek Hadımköy'deki firmamıza 'DIŞ TİCARET ELEMANI' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Dış Ticaret bölümünden mezun, Çok iyi derece İngilizce bilen (Konuşma ve Yazma) Tercihen plastik ambalaj sektöründe ve ihracat konusunda tecrübeli, Seyahat engeli olmayan, Beylikdüzü, Avcılar, Hadımköy civarında oturan, 25 - 35 yaş arasında, Bayan.

 • Emin Şirketler Grubu

  Emlak Satış Elemanı (Yetiştirilmek Üzere) Emin Şirketler Grubu

  İstanbul Avrupa

  3 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 22 yıllık geçmişe sahip, Elbirliği Sistemi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına Faizsiz çözümler sunan Emin Şirketler Grubu’nun ,Beylikdüzü Ahenk Projesi , satış pozisyonunda ’’Yetiştirilmek Üzere’’ takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler · Gayri Menkul - Emlak Satışı Pozisyonunda ‘’KARİYER’’ yapmak isteyen · Gelişime Açık · Dış görünümüne özen gösteren · Sorumluluk sahibi · İletişimi kuvvetli · Askerlik ile ilişiği bulunmayan (Bay adaylar için) · Kurum kültürümüze uyum sağlayabilecek · 23-26 yaş arası · İnşaat , işletme veya iktisat bölümlerinin herhangi birisinden mezun Takım arkadaşları arayışı içerisindeyiz.

 • Türkiye Gazetesi

  Engelli- Genel Başvuru Türkiye Gazetesi

  İstanbul Avrupa

  3 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ENGELLİ GENEL BAŞVURU Bu bir genel başvuru ilanıdır. Yapılan başvurular şirketimiz bünyesinde açılabilecek pozisyonlarda tam zamanlı istihdam edilmek üzere değerlendirilecektir. Çalışmak istenilen birim ve pozisyonun bir ön yazı ile mutlaka belirtilmesi gerekmektedir. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi ve güven için teşekkür ederiz.

  Aranan Nitelikler Sigara kullanmayan İstanbul Avrupa Yakasında ( tercihen Yenibosna- Bahçelievler, Güngören, Bağcılar, Beylikdüzü, Halkalı, Esenyurt, Avcılar, Sultançiftliği, Eyüp, Edirnekapı, Esenler civarında ) ikamet eden İş Kur a kayıtlı, %40 ve üzeri engelli raporu olan

 • Kiler Alışveriş Hizmetleri

  İç Denetim Uzmanı Kiler Alışveriş Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  3 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kiler Perakende Grubu, büyüyen ve gelişen organizasyonunda aşağıdaki niteliklere uygun İç Denetim Uzmanı aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat veya Maliye bölümlerinden mezun, İç Denetim konusunda kariyer hedefi olan veya denetim konusunda en az 2-3 yıllık deneyime sahip, Muhasebe bilgisi ve deneyimi olan, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, Temsil yeteneği olan, Problem çözme, analitik düşünme, araştırma, sorgulama, değerlendirme ve takip yeteneğine sahip, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Seyahat engeli olmayan, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, İstanbul Beylikdüzü, Avcılar ve civarında ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış, 30 yaşını aşmamış, Bay, İç Denetim Uzmanı alınacaktır.

 • Firma Adı Gizli

  Engelli- Servis Elemanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  3 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yayıncılık sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin ENGELLİ kadrosunda çalışacak Personelimize ve misafirlerimize çay servisi yapacak Gelen misafirleri karşılayacak BAY SERVİS ELEMANI

  Aranan Nitelikler 20 - 40 yaşlarında Tercihen lise mezunu Dış görünüşü ve kişisel temizliğine önem veren Sigara kullanmayan Kurumsal firma kültürünü benimseyecek Hijyen konusunda bilgili ve sunum konusunda titiz Sorumluluk bilinci yüksek İstanbul Avrupa Yakasında ( tercihen Yenibosna- Bahçelievler, Güngören, Bağcılar, Beylikdüzü, Halkalı, Esenyurt, Avcılar, Sultançiftliği, Eyüp, Edirnekapı, Esenler civarında ) ikamet eden İş Kur a kayıtlı, %40 ve üzeri engelli raporu olan Not: Belirtilen kriterlere uymayan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

 • Avivasa
 • Euro Park Otel

  Doorman Euro Park Otel

  İstanbul Avrupa

  2 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa / Beylikdüzü E-5 üzerindeki uluslararası otelimizde; görevlendirmek üzere Doorman aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Turizm Otelcilik mezunu, Sevk ve organizasyon kabiliyeti olan, İngilizce bilgisine sahip, Çözüm odaklı çalışabilen, Analitik düşünce yapısına sahip, Vardiyalı çalışma sistemine uyumlu, Güler yüzlü, diksiyonu düzgün ve prezantabl, B sınıfı ehliyet sahibi, Aktif araç kullanabilen, Başarının Takım Çalışması ile yakalanacağına inanan, Arkadaşlar arıyoruz.

 • Sky Tower Hotel

  Turizm Satış Temsilcisi Sky Tower Hotel

  İstanbul Avrupa

  2 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması E 7 GRUP ŞİRKETİMİZ BÜNYESİNDE BULUNAN 5 YILDIZLI " SKY TOWER SPA & CONVENTİON CENTER " FAAL OTELİMİZİN TATİL PAKETLERİ TANITIM VE SATIŞ TEMSİLCİSİ. İŞİN TANIMI : SKY TOWER SPA & CONVENTİON CENTER İSTANBUL / BAHÇELİEVLER MERKEZ OFİSİNDE MEVCUT VEYA YENİ MÜŞTERİ İSTEK VE TALEPLERİNİ ALMAK TATİL PAKETLERİ VE OTELİMİZ HAKKINDA BİLGİ AKTARMAK. İÇİN TELEFON GÖRÜŞMELERİ YAPMAK, TANITIMINI GERÇEKLEŞTİRMEK, MEDYA, VE REKLAM KANALI İLE GELEN VEYA ARAYAN MÜŞTERİLERİ BİLGİLENDİRMEK YÖNLENDİRMEK REZERVASYON YAPMAK. HAFTASONLARI (CUMARTESİ-PAZAR) TANITIM TURLARI İLE OTELİMİZE GELEN MİSAFİRLERİMİZE TATİL PAKETLERİ HAKKINDA BİLGİ AKTARMAK VE SATIŞ YAPMAK. MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SAĞLAMAK. BAHÇELİEVLER, YENİBOSNA ,KÜÇÜKÇEKMECE, SEFAKÖY,AVCILAR ,BEYLİKDÜZÜ , ŞİRİNEVLER, ESENLER, BÖLGELERİNDE İKAMET EDEN NOT: İŞ EĞİTİMİ VERİLECEKTİR. ÇALIŞMA ŞARTLARI : 1.000 TL MAAŞ + SGK + YEMEK+SERVİS + PİRİM ÇALIŞMA İMKANLARIYLA.

  Aranan Nitelikler *EN AZ LİSE MEZUNU *DİKSİYONU DÜZGÜN *GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN *ÖZ GÜVEN SAHİBİ *DİNAMİK *KARİYER HEDEFİ OLAN *EĞİTİME AÇIK * YETİŞTİRİLMEK ÜZERE *18-25 YAŞ ARASI *BAY - BAYAN TURİZM SATIŞ TEMSİLCİSİ

 • Euro Park Otel

  Güvenlik Euro Park Otel

  İstanbul Avrupa

  2 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa / Beylikdüzü E-5 üzerindeki uluslararası otelimize; Güvenlik Görevlisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen myo mezunu, 5188 sayılı kanun doğrultusunda özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olan, Vardiyalı çalışabilecek, İletişim becerisi güçlü olan, Dış görünümüne özen gösteren, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, 23-35 yaşları arasında, Güvenlik görevlileri aranmaktadır.

 • Firma Adı Gizli

  Kalite Kontrol Elemanları Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  28 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler * MYO VEYA MESLEK LİSESİ MEZUNU, * VARDİYALI ÇALIŞABİLECEK,YETİŞTİRİLMEK ÜZERE, * AVCILAR, BEYLİKDÜZÜ, B.ÇEKMECE, ESENYURT, SEFAKÖY, SİLİVRİ,ARNAVUTKÖY,ŞİRİNEVLER,HADIMKÖY,ALTINŞEHİR, ESENLER, BAĞCILAR,SULTANÇİFLİĞİ,KÜÇÜKÇEKMECE,ÇATALCA CİVARINDA İKAMET EDEN, * ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ, * 30 YAŞINI AŞMAMIŞ, * BAY

 • Euro Moda Bijuteri

  Sekreter Euro Moda Bijuteri

  İstanbul Avrupa

  28 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Beylikdüzü Kavaklı Mahallesinde bulunan şirketimize Beylikdüzü-Gürpınar ve Yakuplu'da ikamet eden En az lise mezunu sekreter alınacaktır

  Aranan Nitelikler - En Az lise mezunu - Servisi güzergahında bulunanlar - Telefon Trağini yönlendirecek - Gelen Misafiri Karşılayacak

 • Firma Adı Gizli

  Satış Destek Elemanları Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  28 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Satış Departmanımızda görevlendirmek üzere ekip arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * 4 yıllık üniversite veya MYO mezunu * MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen * Bayilerin cari hesaplarını takip edecek, sipariş planlaması yapacak * Avcılar, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Mimaroba civarında ikamet eden * Araç Kullanabilen, * Askerliğini yapmış, Bay.

 • Sibay Araç Park ve Turizm Hizmetleri

  Alışveriş Merkezlerine Vale Park Şoförleri Sibay Araç Park ve Turizm Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Antalya, Bursa, İzmir, Samsun

  28 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul ‘da mevcut olan Astoria AVM - Esentepe , Capacity AVM Bakırköy, Mall Of İstanbul - Başakşehir,Atatürk Havalimanı - Yeşilköy ,Sakıp Sabancı Müzesi - Emirgan, Capitol Alışveriş Merkezi - Altunizade, 212 Alışveriş Merkezi - Güneşli, Torium Alışveriş Merkezi - Beylikdüzü , ArenaPark AVM - Halkalı - Hilton Otel - Taksim , Zorlu Center & Performans Sanatları - Zincirlikuyu ' daki şubelerimiz‘de ve yakın zamanda açılacak diğer şubelerimizde görev alacak yanı sıra diğer illerdeki Korupark Alışveriş Merkezi - Bursa ,Optimum Alışveriş Merkezi - İzmir şubelerimizde çalışmak üzere kariyer hedefleyen Araç Park Görevlileri - VALE – Bay & Bayan Araç Teslim alma görevlileri aranmaktadır..

  Aranan Nitelikler 42 Yaşını aşmamış, dinamik, dış görünüşüne kesinlikle önem veren Tercihen Otel, Havalimanı, Alışveriş Merkezi, Kongre Merkezi veya Hizmet sektöründe profesyonel olarak faal gösteren kurumsal firmalarda en az 5 yıl görev yapmış, Sürücü ehliyetine sahip, her türlü arabayı rahatlıkla kullanabilen En az 5 yıldır aktif araç kullanan, Tercihen Lise mezunu ve sigara kullanmayan ( Sigara kullanmayanlara ek harcırah verilmektedir ) Kendine ve işine özenli, Tercihan yabancı dil bilgisi olan ( yabancı dil bilen personele ödenek verilmektedir ), Müşteri hizmetleri ve iletişim kabiliyeti kuvvetli, Güler yüzlü, Tercihan SRC belgeli, Makam kurallarını bilen, Askerliğini yapmış , referansları ve GBT sicili temiz, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Bay ve Bayan araç sürücüleri,ayrıca BAYAN araç teslim alma görevlileri aranmaktadır. Sosyal Şartlar ; Maaş + SGK + Yol Ücreti + Yemek + Bahşiş ve Prim

 • Firma Adı Gizli

  Sıhhi Tesisat Elemanları Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  28 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler * Büyük bir üretim işletmesinde, * Tesisat Bakım konusunda tecrübeli, * Büyük bir üretim fabrikasında görev alacak, *Büyükçekmece, Çatalca, Silivri, Esenyurt, Arnavutköy, Küçükçekmece, Avcılar, Beylikdüzü, Yenibosna civarında ikamet eden, * Askerliğini Yapmış * Bay

 • Coldwell Banker Türkiye

  Mutfak ve Temizlik Görevlisi Coldwell Banker Türkiye

  İstanbul Avrupa

  26 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 108 yıldır Dünya'nın 1 Numarası Coldwell Banker'ın Beylikdüzü'nde açılacak ofisinde Mutfak ve Temizlik görevini yüretecek, ofis hizmetlisi aranıyor.

  Aranan Nitelikler Şirketimiz bünyesinde uzun süreli hizmet verebilecek, İletişimi güçlü, güleryüzlü, dinamik, Çalışma saatlerine önem veren, sorumluluk sahibi, Hijyen ve temizlik bilgisine sahip, Misafir ağırlama ve servis kurallarını bilen, Mutfak ve temizlik ihtiyaçlarını takip edecek, Dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Kendine özen gösteren, bakımlı temiz, Tercihen ilgili görevde en az 1 yıl tecrübesi bulunan, İlköğretim veya lise mezunu, Beylikdüzü civarında ikamet eden, Tercihen sigara kullanmayan, 35 yaşını aşmamış bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Belde Group

  Yönetici Asistanı Belde Group

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Beylikdüzü'nde bulunan İnşaat firmamıza deneyimli Bay Yönetici Asistanı.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite Mezunu Tercihen İnşaat sektöründe Yönetici Asistanlığı yapmış Yönetici talimatlarını ivedilikle yerine getirebilecek Microsoft office programlarını ileri düzeyde kullanabilen Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen Seyahat engeli bulunmayan 35 yaşını aşmamış Askerlik görevini tamamlamış Bay yönetici asistanı

 • Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Şoför Yeditepe Gıda Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000 m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu amaçla ESENYURT'ta bulunan merkezimiz için Yemek dağıtımı yapacak aşağıdaki özelliklere sahip ŞOFÖRLER aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN SRC-3 , SRC-4 ve PSİKOTEKNİK BELGELERİNE SAHİP İSTANBUL'U İYİ BİLEN ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ DİSİPLİNLİ TİTİZ ÇALIŞAN 25 - 50 YAŞLARINDA AVCILAR, ESENYURT VEYA BEYLİKDÜZÜ'NDE OTURAN, (AVCILAR - ESENYURT ARASI E-5 SERVİSİ MEVCUTTUR )

 • Saadet Gıda

  Ar-Ge Sorumlusu Saadet Gıda

  İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması AR-GE müdürüne bağlı olarak; -Yeni ürünlerin ambalaj ve ürün tasarımı ve seri üretime geçiş aşaması ile ilgili süreci araştırmak , yönetmek ve yönlendirmek. - Alternatif ürünlerin üretilebilmesi amacıyla yeni hammaddeler araştırmak ve denemelerini gerçekleştirmek. - Mevcut ürünlerde maliyet düşürme çalışmalarını gerçekleştirmek. - Mevcut ürünlerde kalite düzeltici çalışmalar yapmak , ürünlerde pazar talebi doğrultusunda değişiklikler yapmak.

  Aranan Nitelikler BEYLİKDÜZÜ Fabrikamızda faaliyet gösteren firmamız için ; Üniversitelerin gıda mühendisliği bölümlerinden mezun , Şekerleme üretiminde en az 2 yıl tecrübeli , Araştırmacı , yeniliklere açık , Takım çalışmasına yatkın ,ERP , MS Office kullanabilen , Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış , Avrupa yakasında ikamet eden ,

 • Euro Park Otel

  Resepsiyonist Euro Park Otel

  İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul avrupa yakasında / Beylikdüzü E-5 üzerindeki otelimizde görevlendirilmek üzere; RESEPSİYONİST alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, Resepsiyonist olarak en az 2 yıllık deneyimi olan, Alanında iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS office ve paket programları kullanabilen(Elektra), Çözüm odaklı çalışan, sabırlı, ikna ve temsil yeteneği kuvvetli, İnsan ilişkileri ve iletişim kabiliyeti gelişmiş, kendine güvenent Misafir memnuniyetini ön planda tutan, hızlı ve etkili karar verebilme kabiliyetine sahip, problem çözme becerisi yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Dış görünüşe özen gösteren,diksiyonu düzgün, güleryüzlü, Avrupa Yakası’nda ikamet eden, 18-35 yaşları arasında, Gece vardiyasında çalışabilecek kişiler tercih sebebidir.

 • Euro Park Otel

  Demı Chef (Kahvaltı) Euro Park Otel

  İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa / Beylikdüzü E-5 üzerindeki uluslararası otelimize; Demi Chef (kahvaltı) aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Kendi alanında deneyimli, Otel tecrübesi olan, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatleri ile çalışabilecek,

 • Eksen Teknik Sünger San.ve Tic. Ltd. Şti.

  Makine Bakım-Onarım Teknisyeni Eksen Teknik Sünger San.ve Tic. Ltd. Şti.

  İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ortaköy / Selimpaşa'da bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Makine Bakım-Onarım Teknisyeni arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Beylikdüzü – Silivri arasında ikamet eden, Mekanik bakım ve onarım konusunda deneyimli, Kaynak yapabilen, Makinelerde oluşan arızaları tespit edip, bakım ve onarımını yapabilecek, Sorumluluk bilincine ve teknik işlemler koordinasyonuna sahip.

/
13
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan