hadımköy için İstanbul Avrupa İş İlanları

Hepsini Temizle
İstanbul Avrupa
hadımköy
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Tır Şoförü KPT Lojistik İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Yurtiçi taşımacılık ve lojistik alanında faaliyet gösteren firmamız için yurt içi ve Ambarlı Limanı'nda görev alacak TIR şoförü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - E D sınıfı sürücü ehliyetine sahip,   - SRC ve Psikoteknik belgesi olan,   - En az 5 yıl TIR kullanma tecrübesine sahip,   - Askerlik hizmetini tamamlayan,   - Konteyner taşımacılığında deneyimli,   - Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,   - 25 - 45 yaş arası,   - Şehir içi ve şehir dışında çalışabilecek,   - İstanbul Avrupa yakasında (Arnavutköy, Hadımköy, Beylikdüzü, Güneşli, Yenibosna, Esenler, Bağcılar, Sultançiftliği) ikamet eden,   - Gerektiğinde transpaletle yükleme boşaltma yapabilecek TIR şoförü aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: hadımköy, hadımköy iş ilanları

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Eleman

 • Depo ve Sevkiyat Elemanı BST Group İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması BST Dış Ticaret bünyesinde bulunan ürünlerin ; • Depo içinde düzenli istiflenmesini sağlamak, • Günlük depo, giriş - çıkış kontrolünü sağlamak, • İstanbul dışı siparişlerde ürünleri hazırlamak, irsaliye kesmek, kargo firmasına veya ambara teslimini yapmak, • İstanbul içi siparişlerde ürünleri hazırlamak, araç ile sevkiyatını gerçekleştirmek, • Depo ürün stok kontrollerini yapmak, • Ürünlerin sevkiyat öncesi  etiketleme, özel ambalaj vb ihtiyaç durumlarında ön hazırlıkları organize etmek, yapmak ve uygun şekilde sevk edilmesini sağlamak.  

  Aranan Nitelikler Hadımköy / İstanbul’da  görevlendirilmek üzere, • SRC belgesine  ve B sınıfı sürücü belgesine sahip; Aktif olarak ticari araç kullanabilen, • Tercihen depo yönetimi ve sevkiyatı konusunda deneyimli, • Ekip çalışmasına yatkın, • Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, • En az lise mezunu, • Askerliğini tamamlamış veya min. 2 yıl tecil edilmiş  olması tercih sebebidir,  

  Aranan Kelimeler: hadımköy, hadımköy iş ilanları

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman

 • Panelvan Şoförü KPT Lojistik İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Lojistik alanında faaliyet gösteren firmamız KPT Lojistik için PANELVAN şoförü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Orta okul mezunu,   - Tercihen E sınıfı sürücü ehliyetine sahip,   - SRC ve Psikoteknik sertifikaları olan,   - İstanbul şehir trafiğini ve güzergahları iyi bilen,   - Askerlik görevini tamamlamış,   - İndirme ve yüklemeye yardımcı olabilecek,   - Zimmetli aracına özen gösteren,   - 22 - 30 yaşları arasında veya emekli,   - Esnek çalışma saatlerine uyumlu,   - İstanbul Avrupa yakasında (Arnavutköy, Hadımköy, Beylikdüzü, Güneşli, Yenibosna, Esenler, Bağcılar, Sultançiftliği) ikamet eden,   - Aktif araç kullanabilen PANELVAN şoförü aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: hadımköy, hadımköy iş ilanları

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Eleman

 • Endüstriyel Ürünler Satış Sorumlusu Baugen İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 3 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Baugen, kimya ve biyoteknoloji alanlarına entegre ve bütüncül bir bakış açısıyla yaklaşan  ve arkasında kimya ve biyoteknoloji sektörlerinde yıllardır faaliyet gösteren iki vizyoner bilimadamı ve sanayicinin olduğu bir markadır. Değişime ve ilerlemeye yürekten inanan iki girişimci…Baugen bünyesinde bulunan kimya ve moleküler biyoloji laboratuvarları, entegre üretim tesisi, bu vizyonun güçlü birer kanıtı! Kimyadaki ana üretim kollarımızdan biri endüstriyel temizlik ürünleri ve bakım kimyasallarıdır. Bakış açımızdaki farkla sektörün en gözde başarı hikayesine birlikte imza atmak istiyoruz. Türkiye genelinde ürün gelişimine katkıda bulunabilecek satış politikaları oluşturabilecek profesyonel Endüstriyel Temizlik ürünleri Satış Sorumlumuz olmak ister misiniz? • Sorumlu olduğu bölgede bulunan fabrika, otel, hastane ve endüstriyel her türlü işletmeye kimyasal malzeme satışı amacıyla ziyaretler düzenlemek, • Firma müşterilerini düzenli olarak ziyaret ederek, mevcut satışın devamlılığını sağlamak ve firma portföyüne yeni müşteri ve satış kanalları kazandırmak, • Ürün demolarını yaparak ürünlerimizi tanıtmak ve ihtiyaçları tespit ederek sonuç odaklı satış yapmak, • Müşterilerin teknik sorunlarını ve taleplerini anlayarak onlara çözüm önerileri sunmak, • Bölgesine ait haftalık, aylık, yıllık raporlamaları yapmak

  Aranan Nitelikler   Avrupa Yakası' nda Beylikdüzü, Hadımköy, İkitelli sanayi bölgeleri ve civarında ikamet eden, • Müşteri ve satış odaklı çalışma yeteneğine sahip, • Aktif sahada çalışmaya yatkın • Bölgesinde bulunan müşteri potansiyelini yönetebilecek, müşterinin ihtiyaçlarını belirleyip doğru yönlendirme yapabilecek • Bölgeyi ve ürünleri iyi tanıyan • Tercihen endüstriyel ürünler satışı konusunda en az 3 yıl tecrübeli profesyonel, tercihen yöneticilik deneyimi olan.. Tercihen yabancı dil (İngilizce) bilgisi olan B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen,  

  Aranan Kelimeler: hadımköy, hadımköy iş ilanları

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Uzman, Takım Lideri, Şef / Amir, Sorumlu, Satış Temsilcisi

 • Satınalma Personeli Aurora Isı Araçları İstanbul Avrupa 27 Nisan 2016

  İş Açıklaması Ticari araç klima sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere, Satınalma Personeli aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İyi derecede İngilizce ve/veya Almanca bilen, En az lise mezunu, Yüksekokul veya Lisans mezunu tercih nedenidir, Tercihen Satınalma tecrübesi olan, MS office programlarını (excel, word, powerpoint) kullanabilen, Analitik düşünce yapısına sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Raporlama becerileri gelişmiş, İletişim, problem çözme, planlama becerileri gelişmiş ve ekip çalışmasına yatkın Avrupa yakasında ikamet eden çalışma arkadaşları arıyoruz.   * Beylikdüzünden halıcıoğluna kadar E5 güzergahında * Beylikdüzünden esenyurt - hadımköy - arnavutköy güzergahlarında servisimiz vardır.

  Aranan Kelimeler: hadımköy, hadımköy iş ilanları

  Sektör: Otomotiv, İmalat, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Şef / Amir, Sorumlu, Müdür, Eleman, Yetkili

 • Pazarlama Sorumluları Src Yapı İstanbul Avrupa 25 Nisan 2016

  İş Açıklaması Küvet, Jakuzi, Duşa Kabin imalatı yapan, sektör lideri firmamızın bünyesinde faliyet gösterecek  Sorumlu olduğu bölgenin satış, stok, karlılık ve maliyet hedeflerine ulaşmaya yönelik iş planlarını yapacak ve uygulayacak, Bölgesel aktivitelerle satış arttırıcı çalışmalarda bulunacak, Mevcut bayilerle olan ilişkilerin sürekliliğini sağlayacak. Erkek pazarlama elemanları/sorumluları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler ,  Esenyurt Esenkent Beylikdüzü Arnavutköy Hadımköy Bayrampaşa,Sultangazi Avcılar civarında ikamet eden,  En az lise mezunu, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, Planlama, organizasyon ve yönetim becerisi gelişmiş Mc Office programlarını aktif kullanabilen Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek Seyahat engeli bulunmayan ,  Aktif sürüş tecrübesi olan, B sınıfı ehliyetli Askerlik hizmetini tamamlamış  Bekar erkek elemanlar aranmaktadır.  

  Aranan Kelimeler: hadımköy, hadımköy iş ilanları

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Firmamızda proje okuya bilen ve pano montajı yapabilen aynı zaman da sahada çalışa bilen takım arkadaşları aramaktayız. Ekibimize katılacak arkadaşların yenilikçi ve dinamik olmalarını istiyoruz.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İlgili Liselerin  Elektrik-Elektronik Tekniker Ve Teknisyen  Üniversitelerin Mekatronik bölümünden mezun Tercihen Tecrübeli,Yenilikçi Proje Okuya Bilen Elektirik Ve Otomasyon Panosu Montajı Yapabilecek Sahada Çalışabilecek Aktif araç kullanabilen Bölge içi seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Kıraç - Hadımköy -Esenyurt'ta Hikamet Eden Şirketimiz Akçaburgaz Mah. Esenyurt-İstanbuldadır.

  Aranan Kelimeler: hadımköy, hadımköy iş ilanları

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Usta, Tekniker

 • Sigorta Uzmanı Kim Grup İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Şirketimizin Hadımköy de bulunan Genel Müdürlüğümüzde  İdari işler Departmanına bağlı olarak çalışacak, Şirketin Sigorta Kasko Poliçelerinin takibini yapacak , Şirket varlıklarının sigortalanması sürecinde aktif rol alacak, hasar   dosyalarını oluşturup, Sigorta şirketleri ile koordinasyonu sağlayacak, sonuçlanan dosyaları   düzenli olarak raporlayacak, mutabakat sağlayacak , Şirket araçlarının kiralama,yasal izin ve trafik tescil işlemlerini yürütebilecek, Bunun dışında idari işlere bağlı departman içi günlük görevleri  yerine getirebilecek takım arkadaşı arıyoruz

  Aranan Nitelikler Tercihen Sigortacılık Meslek Yüksekokulu  ve Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun,( SEGEM sertifikası olan) Perakende sektöründe benzer bir pozisyonda en az 4-5 yıl deneyimli  Problem çözme ve organizasyon yeteneğine sahip  Analitik düşünebilen,iletişim becerileri kuvvetli  Ms Office uygulamalarına hakim  Ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı çalışabilecek, sorumluluk alabilecek  Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için)  Sürücü ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen  Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyumlu  Avrupa Yakasında ikamet eden 

  Aranan Kelimeler: hadımköy, hadımköy iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • Mesul Müdür Zet Farma Lojistik İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Sektöründe lider Firmamızın Hadımköy lokasyonunda görevlendirilmek üzere; Mümessil Ecza Depoları ile ilgili yasal düzenlemelere uygun olarak ilacın üretiminden tüketiciye ulaşmasına kadar gerekli kalite güvence sistemlerinin yürütülmesini sağlayacak,  Sorumluluk alanıyla ilgili raporlamaları yapacak, Ürün kalitesiyle ilgili müşteri şikayetlerini cevaplandıracak ve hataları önlemeye yönelik çalışmaları yapacak,  Göreviyle ilgili dokümantasyonların tam ve eksiksiz olmasını sağlayacak, 

  Aranan Nitelikler Eczacılık Fakültesi mezunu, İyi düzeyde İngilizce bilen, İlaç Deposu / Mümessil Ecza Deposu bürokrasisine hakim, Alanında en az 2 yıl deneyimli,  MS Office programlarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri kuvvetli, Analitik düşünebilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Avrupa Yakası’nda ikamet eden, "Mesul Müdür" aramaktayız. 

  Aranan Kelimeler: hadımköy, hadımköy iş ilanları

  Sektör: Lojistik, İlaç

  Pozisyon: Müdür

 • Satınalma Uzmanı Kim Grup İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İstanbul Hadımköy de  bulunan Genel  Müdürlüğümüzde görevlendirilmek üzere Satınalma Uzmanı aramaktayız.    Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, Perakende tecrübesi olan, Satınalma süreçleriyle ilgili minimum 5 yıl deneyim sahibi, , Problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip, Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerileri güçlü, İnsan ilişkilerinde başarılı, MS Office uygulamalarına hakim  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Ürünlerin temininde istenilen kalite, en uygun fiyat ve standartlara uygun olarak satınalma sürecinin yönetilmesi, Tedarikçi firmalar ile ilişki yönetiminin gerçekleştirilmesi, Fiyat ve tedarikçi araştırmalarının yapılması, Satın alma sonrası oluşabilecek problemlerin tespit edilmesi ve giderilmesi, Alternatif yeni ürün  ve yeni tedarikçi firmaların kazanılmasına yönelik çalışmaların sağlanması

  Aranan Kelimeler: hadımköy, hadımköy iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • Onursal Tarım Depo Yöneticisi (02) Onur İstanbul Avrupa 16 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın İstanbul Hadımköy ve Trakya Büyükkarıştıran semtinde bulunan Onursal Tarım birimimizde görevlendirilmek üzere "Onursal Tarım Depo Yöneticisi" aranmaktadır. Depolarından dağıtım noktalarına taşıma modlarının oluşturulması, Üretim planlamayla koordinasyonlu çalışarak stok sayımlarının SAP üzerinden kontrol ve takip edilmesi, Lojistik yapılanması, süreçleri ve performans yönetiminin etkinleştirilmesi, Malzeme ve mamul dağıtım şebeke analizlerinin yapılması, Lojistik operasyonları ile ilgili üst yönetime rapor verilmesi, Maliyet analizler, maliyet azaltıcı ve iş geliştirici çözümler üretilmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (Tercihen Mühendislik ve İşletme Fakülteleri), Lojistik Operasyonları (Meyve-Sebze) Yönetimi konusunda 5 yıl deneyimli, SAP optimizasyon modellemeleri deneyimi olan, MS Office programlarını etkin olarak kullanan, Planlı ve organize çalışan, anlitik düşünen ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına uyumlu, Gece vardiyasında görev alabilecek, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış, Avrupa Yakasında ikamet eden.

  Aranan Kelimeler: hadımköy, hadımköy iş ilanları

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Yönetici

 • İş Açıklaması Türkiye'nin en gelişmiş matbaa sistemlerine sahip, büyümeye devam eden, Hadımköy'de bulunan, reklam, matbaa ve ambalaj tesislerimizde çalışmak üzere: ·Personel özlük işlemlerinin takibi, ·Personel puantaj ve bordrolarının düzenlenmesi, ·Personel giriş ve çıkış işlemlerinin yapılması, ·Personel özlük dosyalarının yasal mevzuata uygun olarak hazırlanması ve takibi, ·SGK bildirgelerinin verilmesi, işlemlerinin izlenmesi, ·SGK ve personel belge, bildirge ve dosyalarının kontrolü  

  Aranan Nitelikler ·Personel Özlük işleri ve Bordrolama uygulamalarında, tercihen ambalaj ve matba sektöründe, en az 3 yıl deneyimli, ·Tercihen  personel  programını kullanabilen, ·İş Kanunu, SGK Kanunu ve mevzuata uygulama düzeyinde hakim, ·MS Office programlarını  bilen, ·İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, ·Ekip çalışmasına açık, ·İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden  ya da ikamet edebilecek “Personel Sorumlusu”  aranmaktadır

  Aranan Kelimeler: hadımköy, hadımköy iş ilanları

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Analist, Denetçi, Puantör

 • İş Açıklaması FIRSAT ENDÜSTRİ SANAYİ VE TİCARET/ firdavat.com Makine parça konusunda makine sektöründe internet üzerinden kurumsal firmalara hizmet veren firmamıza  yenilikçi bir düzlemde üretim, ithalat ve ihracat çalışmaları için  takım arkadaşı arıyoruz.  https://www.youtube.com/channel/UCKSbZvLkln2xXl7521puZWA youtube kanalımızdan ürünlerimiz hakkında  bilgi alabilirsiniz. (ofis görüntülerimiz http://www.slideshare.net/cagriozpideciler/firdavatcom-irket-ve-depo-fotoraflar-55784849?ref=http://www.firdavat.com/sayfa/hakkimizda-about-us)  Yönetim panelinden sürekli ürün, bilgi girişi ve muhasebesel süreçlerde takip bununla birlikte depodan azalan ürünlerin stok takibi Müşteri tekliflerinin yazılması ve takibi, Elektronik ve yazılı belgelerin tasnif, öncelik ve sınıflamaya gore yapılması gereken listeleri oluşturmak ve icrasında görev almak, Yurtdışı ithalat ve ihracat süreçlerindeki operasyona dönük ingilizce yazışmaların takibi

  Aranan Nitelikler Organize hafıza, Süreç yönetebilen, Sonuç odaklı, İletişim becerileri yüksek,  Planlama yapabilen, Hedeflere uygun hareket edebilen Askerliğini yapmış yeni mezun gelişime açık yada 2 sene tecrübe arası aramaktayız. Sigara içilmemesi tercih nedenidir. Esenkent, Bahçeşehir,Ispartakule, Esenyurt, Hadımköy, Beylikdüzü civarında oturan (Ofisimiz İstanbul Avrupa yakasında, Bahçeşehir/Boğazköydedir.) Yenilikçi süreçlerde çabuk öğrenen, meraklı,uluslararası pazarlama ve  e-ticaret süreci ile ilgili kariyer hedefi olan, Eldeki verileri süzüp mühendis bakış açısı ile ayrıntılarda titizlikle hareket eden,  Maaş artı prim sistemiyle çalışabilecek, Gelecekte Kariyer hedefi olarak kendini kanıtladığı şirkette yönetici ortak olarak çalışmak isteyenler

  Aranan Kelimeler: hadımköy, hadımköy iş ilanları

  Sektör: Mühendislik, Makine, Endüstri

  Pozisyon: Yetkili, Uzman Yard, Uzman, Müşteri Temsilcisi, Mühendis

 • İş Açıklaması Ticari araç klima sektöründe faaliyet gösteren Alman menşeili firmamızda görevlendirilmek üzere, Elektrikçiler, Elektrik ustaları, Oto elektrikçiler (kalfa,usta), Elektrik teknikerleri veya Teknisyenleri aramaktayız.   www.aurora-eos.com  

  Aranan Nitelikler - Konusunda tecrübeli (Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarının elektrik  / elektronik bölümünden mezun yada branşında meslek yeterlilik belgesine sahip (Kalfalık-Ustalık) olması tercih sebebidir.) - Elektrik devre şemalarını okuyabilen, Elektrik ölçüm cihazlarını kullanabilen, - Çalışkan, ekip çalışmasına yatkın, - Bay adaylar için askerliğini yapmış, - Tercihen sürücü ehliyeti sahibi, - Tercihen oto elektrik tecrübeli, - Avrupa yakasında ikamet eden çalışma arkadaşları arıyoruz. (beylikdüzünden halıcıoğluna kadar E5 güzergahında  ve beylikdüzünden   esenyurt - hadımköy - arnavutköy güzergahlarında servisimiz vardır.)

  Aranan Kelimeler: hadımköy, hadımköy iş ilanları

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Otomotiv

  Pozisyon: Eleman, Tekniker, Teknisyen, Usta, Ustabaşı

 • Pazarlama Uzmanı KPT Lojistik İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Faaliyetlerini Hadımköy'de sürdüren şirketimiz KPT Lojistik'te görevlendirilmek üzere "Lojistik Satış Pazarlama Uzmanları" alınacaktır.   İş Açıklaması   - Müşteri odaklı pazarlama, satış hedef ve stratejilerin oluşturulmasını sağlamak, - Pazarda en etkili iletişim kanallarını kullanarak yoğun müşteri ziyaretlerinde bulunup, firmaya yeni müşteriler kazandırmak, - Fiyatlandırma, kar/zarar analizi raporlarını hazırlamak ve bunları üst yönetime sunmak, - Müşteri portföyünü genişletmeyi hedefleyen pazarlama çalışmalarını yürütmek, - Mevcut müşteri portföyü ile sürekli koordinasyon halinde olup, tüm süreci yönetip takip etmek, - Haftalık, aylık ve 3 aylık periyotlarda satış raporlarını hazırlayarak yönetime sunmak.  

  Aranan Nitelikler   İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar   - "Lojistik Satış Pazarlama" alanında minimum 2 yıl deneyimli, - Geniş müşteri portföyüne sahip olan, - Analitik düşünce yapısına sahip, sonuç odaklı, araştırmacı, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli olan, - Güçlü temsil yeteneğine sahip, - Sektörü ve potansiyel pazarları analiz edebilen, - Ehliyeti bulunan ve aktif olarak araç kullanabilen, - Dış görünümüne özen gösteren, prezantabl, - Diksiyonu düzgün, - MS Office programlarına hakim, - Erkek – Bayan adaylar, - Askerlik ile ilişiği olmayan (Erkek adaylar için), - İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden "Lojistik Satış Pazarlama Uzmanları" alınacaktır.

  Aranan Kelimeler: hadımköy, hadımköy iş ilanları

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Müdür, Uzman, Yönetici, Yönetici Adayı, Yönetmen

 • Müşteri Hizmetleri Yetkilisi Forever New İstanbul Avrupa 16 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Müşterilerden gelen tüm çağrıların zamanında karşılanması ve sonuçlandırılması Müşterilerin soru ve sorunlarına çözüm bulunması Müşteri bilgilendirilmesinin sağlanması Pozitif ve güler yüzlü yaklaşım ile kaliteli hizmet sunulması ve müşteri memnuniyeti sağlanması Temel performans hedeflerini gerçekleştirmek üzere hedef odaklı çalışılması Talebin veya şikayetin ilgili olduğu departmanlara geri bildirim yapılması Müşteri memnuniyeti sağlanana kadar süreç takibinin yapılması

  Aranan Nitelikler Dünyanın farklı şehirlerinden ilham  alarak hazırladığı  benzersiz ve birbiriyle uyumlu koleksiyonlarıyla modaya yön veren FOREVER NEW Türkiye, şık mağaza ortamı ile müşterilerine ayrıcalıklı alışveriş deneyimi sunmaya ve genç, dinamik kadrosu ile perakende sektöründe hızla ilerlemeye devam ediyor. Markamızın kendi bünyesinde bulunan E-Ticaret ekibimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip  “Müşteri Hizmetleri Yetkilisi” aramaktayız. En az Lise mezunu Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip Etkin biçimde bilgisayar kullanabilen İkna kabiliyeti yüksek Stres yönetimi konusunda başarılı Müşteri memnuniyeti odaklı, enerjik ve güler yüzlü Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  İstanbul Avrupa yakasında tercihen Beylikdüzü, Esenyurt, Hadımköy ve Büyükçekmece civarında ikamet eden Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek

  Aranan Kelimeler: hadımköy, hadımköy iş ilanları

  Sektör: Çağrı Merkezi, E-Ticaret, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Müşteri Temsilcisi

 • Depo Personeli-Forever New Forever New İstanbul Avrupa 16 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Dünyanın farklı şehirlerinden ilham  alarak hazırladığı  benzersiz ve birbiriyle uyumlu koleksiyonlarıyla modaya yön veren FOREVER NEW Türkiye, şık mağaza ortamı ile müşterilerineayrıcalıklı alışveriş deneyimi sunmaya ve genç, dinamik kadrosu ile perakende sektöründe hızla ilerlemeye devam ediyor. Markamızın kendi bünyesinde bulunan Depo Ekibimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip  “Depo Personeli” aramaktayız.    En az lise mezunu Tercihen Lojistik, Mağazacılık ve ya Tekstil sektörlerinde depo deneyimi olan İstanbul Avrupa yakasında tercihen Beylikdüzü, Esenyurt, Hadımköy ve Büyükçekmece civarında ikamet eden Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Bilgisayar bilgisi olan, MS Office programlarını kullanabilen Dikkatli, düzenli, takipçi Ekip çalışmasına yatkın Askerlik hizmetini tamamlamış

  Aranan Nitelikler Mağazalara yapılacak sevkiyatlar ile ilgili siparişlere uygun olarak ürünlerin hazırlanması, toplanması, paketleme, kolileme, adresleme süreçlerinden sorumlu olacak Ürün kabulü, stok sayım, boşaltma, taşıma işlerini yapabilecek

  Aranan Kelimeler: hadımköy, hadımköy iş ilanları

  Sektör: Lojistik, Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • Eticaret Depo Personeli-Forever New Forever New İstanbul Avrupa 16 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Dünyanın farklı şehirlerinden ilham  alarak hazırladığı  benzersiz ve birbiriyle uyumlu koleksiyonlarıyla modaya yön veren FOREVER NEW Türkiye, şık mağaza ortamı ile müşterilerineayrıcalıklı alışveriş deneyimi sunmaya ve genç, dinamik kadrosu ile perakende sektöründe hızla ilerlemeye devam ediyor. Markamızın kendi bünyesinde bulunan Depo Ekibimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip  “E-Ticaret Depo Personeli” aramaktayız.    En az lise mezunu Tercihen Lojistik, Mağazacılık ve ya Tekstil sektörlerinde depo deneyimi olan İstanbul Avrupa yakasında tercihen Beylikdüzü, Esenyurt, Hadımköy ve Büyükçekmece civarında ikamet eden Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Bilgisayar bilgisi olan, MS Office programlarını kullanabilen Dikkatli, düzenli, takipçi Ekip çalışmasına yatkın Askerlik hizmetini tamamlamış

  Aranan Nitelikler Online Satış'a yapılacak sevkiyatlar ile ilgili siparişlere uygun olarak ürünlerin hazırlanması, toplanması, paketleme, kolileme, adresleme süreçlerinden sorumlu olacak Ürün kabulü, stok sayım, boşaltma, taşıma işlerini yapabilecek

  Aranan Kelimeler: hadımköy, hadımköy iş ilanları

  Sektör: Lojistik, Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • Satınalma Sorumlusu Loca Reklam İstanbul Avrupa 19 Nisan 2016

  İş Açıklaması Türkiye'nin en gelişmiş matbaa sistemlerine sahip, büyümeye devam eden, Hadımköy'de bulunan, reklam, matbaa ve ambalaj tesislerimizde çalışmak üzere satınalma sorumlusu aranıyor. Birimlerden gelen satın alma taleplerini karşılanmasını sağlamak. Sahibi olduğu prosesler için Kalite Yönetim Sistemine uygun dokümantasyonun oluşturulmasını sağlamak. Genel Müdür  tarafından satın alınması onaylanan girdilerin uygun fiyat,  kalite şartlarında satın alınmasını sağlamak. Satın alınacak girdileri Onaylı Tedarikçi Listesindeki tedarikçilerden veya tedarikçilik şartlarını karşılama konusunda yeterli bulunmuş tedarikçilerden yapmak. Satın alma tekliflerini almak. Satın alma siparişlerini vermek, siparişlerin takibini yapmak. Tedarikçi performans değerlendirmesini yapar. Satın alma yapılabilecek muhtemel tedarikçileri belirlemek. Tedarikçi değerlendirme konusunda Yönetim Temsilcisi ile işbirliği yapmak ve performans raporları hazırlar. Yaptığı işlerle ilgili gerekli kayıtların oluşturulmasını ve muhafazasını sağlamak. Birimi ile ilgili istatistik çalışmaları yapmak.

  Aranan Nitelikler Kağıt ve Matbaa ürünleri sektörlerinde en az 5 yıllık satın alma iş tecrübesine sahip olmalıdır. Temel ISO 9001 : 2008 Eğitimi almış olmalıdır.

  Aranan Kelimeler: hadımköy, hadımköy iş ilanları

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Sorumlu

 • Kalite ve Proses Kontrol Mühendisi Loca Reklam İstanbul Avrupa 16 Nisan 2016

  İş Açıklaması Türkiye'nin en gelişmiş matbaa sistemlerine sahip, büyümeye devam eden, Hadımköy'de bulunan, reklam, matbaa ve ambalaj tesislerimizde çalışmak üzere: ·        Üretim prosesi sonrasında; ambara teslimine kadar ürünlerin kontrolü, transferi, makinalarının ayarlanması ve takibi, ·         Ürünlerin ambalajlanması, ayrılması işlemlerini makine, ekipman ve insan gücünü koordine ederek en ekonomik metotlarla istenilen kalite ve randımanla üretilmesinin sağlanması, ·         Son muayene deney ve proses kontrol faaliyetleri ile fabrikada uygulanan yönetim sistemleri veya ileride alınacak yeni sistemlerin yürütülmesi, ·         Ürünün belirlenen spesifikasyon limitlerinde, hatalı ürünlerden arındırılmış şekilde ambara ulaşması organizasyonunun sağlanması, uygun ürünlerin onaylanıp, uygun olmayanların ise yeniden ayırmaya sevkinin sağlanması ilgili Yönetim sistemleri belgelerinin alınması ve sürdürülebilmesi için faaliyetlerde bulunulması.

  Aranan Nitelikler ·         Üniversitelerin Makine,Endüstri,Orman Ürünleri Mühendisliği veya Matbaacılık bölümlerinden mezun, ·         Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, ·         İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, ·         Microsoft Office programlarına hakim, ·         Tercihen Yönetim Sistemleri Sertifikaları bulunan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Aranan Kelimeler: hadımköy, hadımköy iş ilanları

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Mühendis

 • Kalite Kontrol Elemanı Adecco İstanbul Avrupa 18 Aralık 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Yurt dışı menşeili ve %100 yurt dışı müşterilerine hizmet veren, Tekstil Hizmet Sektöründe faaliyet gösteren Hadımköy/İstanbul‘da yerleşik tesisi bulunan bir müşterimiz için kumaş kalite kontrolü yapmak üzere deneyimli veya yetiştirilmek üzere Kalite Kontrol Elemanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Kumaş kalite kontrolünde deneyimli veya bilgisi olan, Avrupa tekstil müşterileri çalışma şartlarını bilen veya bilgisi olan, En az lise mezunu, tekstil meslek lisesi mezunları tercih sebebidir, Öğrenmeye açık, takım calışmasına yatkın, analitik düşünebilen, Hedef odaklı calışma sistemine uyum sağlayabilecek, Verilen görevi sonuca ulaştırıncaya kadar takibini yapabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Esenyurt, Kıraç, Ambarlı, Yeni Bosna, Sefaköy, Avcılar, E5 üzeri, Büyükçekmece, Mimaroba bölgelerinde ikamet eden ve/veya ikamet edebilecek "ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur."

  Aranan Kelimeler: hadımköy, hadımköy iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Görevli, Eleman

 • İş Açıklaması Firmamızda görevlendirilmek üzere "BORDRO VE ÖZLÜK İŞLEMLERİ UZMANI" arayışımız vardır.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • İşe alım ve personel özlük işleri konusunda 5 yıl iş tecrübesine sahip, • Personel özlük dosyaları, puantaj işlemleri ve ücret bordroları hazırlayabilecek, • Personel SGK işe giriş ve işten ayrılış bildirgelerini yapabilecek, • Kıdem ve ihbar tazminatı bordrolarının düzenlemesini yapabilecek, • Mikro paket programını kullanabilen, • SGK, İş Kurumu vs.(e-bildirge, ek-10, işgücü çizelgesi) resmi kurumlarla ilişkileri mevzuata uygun şekilde yürütebilecek, • 4857 sayılı İş Kanunu, SGK ve tüm çalışma mevzuatlarına hakim, • Personel özlük işleri ve diğer hukuksal altyapı bilgileri olan, • Yetkinlik bazlı mülakat deneyimi olan, • PDKS kullanabilecek,  • İyi düzeyde MS Office programları kullanabilen • İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, • Sistemli, disiplinli ve dikkatli çalışma sistemine sahip,kuy • Takım çalışmasına önem veren, • Araştırmacı, dinamik ve sonuç odaklı, • Sürekli gelişmeye ve öğrenmeye açık, • İletişim becerileri güçlü, • Problem çözme ve analitik düşünme becerilerine sahip olan, • Dinamik çalışma ortamına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, • Tercihen İngilizce bilgisi olan, •  Avrupa yakasında ikamet eden ( Tercihen Kıraç, Hadımköy, Esenyurt, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Yenibosna, Şirinevler  çevresinde oturan)  

  Aranan Kelimeler: hadımköy, hadımköy iş ilanları

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Uzman

İş Habercisi - hadımköy için İstanbul Avrupa İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?