hadımköy için İstanbul Avrupa İş İlanları

Hepsini Temizle
İstanbul Avrupa
hadımköy
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Netlog Lojistik Grubu

  Muavin Personel Netlog Lojistik Grubu

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  28 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yüzde yüz yerli sermaye ye sahip olan ve 2005 yılında kurulan Netlog Lojistik Grubu, bugün lojistik alanında konularında lider 17 şirketiyle hizmet sunuyor ve hızla büyümesini sürdürüyor. Netlog Lojistik Grubu, Türkiye'de ve Uluslararası arenada lojistik hizmetler sunan PolarXP Soğuk Lojistik, Intercombi Uluslararası Taşımacılık, Netlog Lojistik Hizmetler, Özgür Entegre Lojistik(Netsafe), KTT Konteyner Taşımacılık, Anele Supply Chain Management, Nedlloyd Road Cargo İstanbul, VIP Oto(Netfilo), EurasiaI ICL Services, ICL Danube Romanya, ICL Irak, ICL Gmbh, Netlog Enerji, Küresel Gıda Hizmetleri, Green Bridge BV, BELSPEED Fasion & Life Style ve TNT Fasion Group gibi firmaları bünyesinde bulundurmaktadır. Tedarik zinciri yönetimi, depolama, dağıtım, taşımacılık, uluslararası taşımacılık, ve satın alma alanlarında faaliyet gösteren Netlog Lojistik Grubu, 74 deposu, 6,750 kadrolu personeli ve 2,740'ün üzerinde özmal araç filosu ile kuru gıdadan, soğuk zincire, tekstilden, otomotive, kimyadan ilaç ve teknolojiye kadar pek çok sektöre lojistik hizmetler sunmaktadır. Her geçen gün büyümekte olan grubumuzun "İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası” lokasyonlarında görevlendirilmek üzere "Muavin Personel" takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, Tercihen lojistik sektöründe deneyim sahibi, Depo stok kontrolü ve sayımında görev alabilecek, Sorumluluk sahibi, Sürekli olarak gece vardiyasında çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Avr. Yakası - Hadımköy ve And. Yakası - Orhanlı ve civarında ikamet eden.

 • Firma Adı Gizli

  Kalite Kontrol Elemanları Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  28 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler * MYO VEYA MESLEK LİSESİ MEZUNU, * VARDİYALI ÇALIŞABİLECEK,YETİŞTİRİLMEK ÜZERE, * AVCILAR, BEYLİKDÜZÜ, B.ÇEKMECE, ESENYURT, SEFAKÖY, SİLİVRİ,ARNAVUTKÖY,ŞİRİNEVLER,HADIMKÖY,ALTINŞEHİR, ESENLER, BAĞCILAR,SULTANÇİFLİĞİ,KÜÇÜKÇEKMECE,ÇATALCA CİVARINDA İKAMET EDEN, * ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ, * 30 YAŞINI AŞMAMIŞ, * BAY

 • Ayplast Plastik Sanayi

  Dış Ticaret Elemanı Ayplast Plastik Sanayi

  İstanbul Avrupa

  26 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Piyasa araştırması yapmak, Mevcut müşteri porföyünü korumak ve şirkete yeni müşteriler kazandırmak, Teklif hazırlamak, Alınan projelerin üretime aktarılması ve teklif aşamasından sevkiyat aşamasına kadar olan sürecin takibinin yapmak, görevlerinde bulunabilecek Hadımköy'deki firmamıza 'DIŞ TİCARET ELEMANI' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Dış Ticaret bölümünden mezun, Çok iyi derece İngilizce bilen (Konuşma ve Yazma) Tercihen plastik ambalaj sektöründe ve ihracat konusunda tecrübeli, Seyahat engeli olmayan, Beylikdüzü, Avcılar, Hadımköy civarında oturan, 25 - 35 yaş arasında, Bayan.

 • Kpt Lojistik

  Panelvan Şoförü Kpt Lojistik

  İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Lojistik alanında faaliyet gösteren firmamız KPT Lojistik için PANELVAN şoförü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Orta okul mezunu, - Tercihen E sınıfı sürücü ehliyetine sahip, - SRC ve Psikoteknik sertifikaları olan, - İstanbul şehir trafiğini ve güzergahları iyi bilen, - Askerlik görevini tamamlamış, - İndirme ve yüklemeye yardımcı olabilecek, - Zimmetli aracına özen gösteren, - 22 - 30 yaşları arasında veya emekli, - Esnek çalışma saatlerine uyumlu, - İstanbul Avrupa yakasında (Arnavutköy, Hadımköy, Beylikdüzü, Güneşli, Yenibosna, Esenler, Bağcılar, Sultançiftliği) ikamet eden, - Aktif araç kullanabilen PANELVAN şoförü aranmaktadır.

 • Dorakim Endüstriyel Kimya ve Laboratuar

  Bölge Satış Sorumluları Dorakim Endüstriyel Kimya ve Laboratuar

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa bölgelerinde görevlendirilmek üzere "Bölge Satış Sorumluları" alınacaktır. Sorumlu olduğu bölgede bulunan fabrika, otel, hastane ve endüstriyel her türlü işletmeye kimyasal malzeme satışı amacıyla ziyaretler düzenlemek, Firma müşterilerini düzenli olarak ziyaret ederek, mevcut satışın devamlılığını sağlamak ve firma portföyüne yeni müşteri ve satış kanalları kazandırmak, Ürün demolarını yaparak ürünlerimizi tanıtmak ve ihtiyaçları tespit ederek sonuç odaklı satış yapmak, Bölgesinde piyasa araştırması ve potansiyel müşterilerin tespitini yapmak, hizmet verilen müşteri sayısını artırmak, verilen hedef bütçeleri tutturmak.

  Aranan Nitelikler Anadolu Yakası'nda Gebze, Tuzla, Kurtköy, Ümraniye'de, Avrupa Yakası' nda Beylikdüzü, Hadımköy, İkitelli sanayi bölgeleri ve civarında ikamet eden, İletişim becerisi ve öz güveni yüksek, İkna ve temsil yeteneği olan, Prezantabl, Müşteri ve satış odaklı çalışma yeteneğine sahip, Tercihen satış ve pazarlama konusunda tecrübeli, B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanıcısı, Bayan.

 • Vizyon Plastik Promosyon ve Kalıp

  Yönetici Asistanı Vizyon Plastik Promosyon ve Kalıp

  İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Plastik sektöründe glabal tedarikçilik yapan bir firmanın Genel Müdürlüğünü ve İş Dünyası ile ilgili bir STK nın Başkanlığını yapan yöneticinin asistanlığını yürütmek. Çalışma sahası Hadımköy fabrika ve (çoğunlukla) Başkanlığını yürüttüğü Avcılardaki İş Dünyası Ofisi olacaktır.

  Aranan Nitelikler Seyahat ve zamanlama engeli bulunmayan Üstlendiği konu ve projeyi sonuçlandırma aktivitesine sahip Üniversitenin Teknik veya Sosyal bir dalından mezun Atak,girişken,takipçi,gelişime açık ve prezantabl görünümlü Temsil kabiliyeti yüksek İyi derecede İngilizce konuşabilen Araç kullanabilen 25-35 yaş arası bay veya bayan Avrupa yakasında ikamet eden

 • Firma Adı Gizli

  Sistem & Network Uzmanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Depolama ve lojistik sektörünün önde gelen kuruluşlarından olan firmamızın Hadımköy deposunda görevlendirilmek üzere; Network ve güvenlik cihaz yönetim ve konfigürasyonu konularında bilgi sahibi, yeni teknoloji ve uygulamalara hızla uyum sağlayabilme becerisine sahip "Sistem & Network Uzmanı” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · Konusunda en az 1 yıl tecrübeli, · Ağ problemleri, donanım sorunları ve çözümü konusunda bilgi sahibi, · TCP/IP, Routing, LAN Switching, V-LAN, Firewall, WAN, WI-FI ve VPN konularında bilgi sahibi, · Windows Server, Active Directory kurulum ve yönetiminde bilgi sahibi, (Tercihen veritabanı Oracle,SQL yönetim bilgisi olan) · DNS, DHCP gibi network servisleri konusunda yeterli bilgi sahibi, · El terminali cihazları hakkında bilgi sahibi · İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, yazılı ve sözlü iletişim becerileri yüksek, · Mesleğini seven, analitik düşünce yapısına sahip, araştırmaktan ve öğrenmekten keyif duyan, · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, · Tercihen iyi derecede ingilizce bilen, Adayların başvurularını bekliyoruz...

 • Kpt Lojistik

  Santral Memuresi Kpt Lojistik

  İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmaya gelen tüm telefon iletişiminin doğru, hızlı ve etkin bir şekilde koordinasyonunun sağlanması, Faks, e-mail trafiğinin eksiksiz yönetilmesi, organize edilerek ilgili kişilere ulaştırılması, Gelen ziyaretçilerin karşılanması, ilgili kişilere yönlendirilmesi, Gelen giden evrak takibinin yapılması.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Bayan, 23 - 30 yaş arasında, Benzer pozisyonda en az bir yıl deneyim sahibi, Telefon, randevu, evrak ve görüşme trafiğini yönetebilecek, İş disiplini sahibi, diksiyonu düzgün, Haftanın altı günü çalışabilecek (08 - 18) Tercihen Beylikdüzü, Hadımköy, Arnavutköy bölgesinde ikamet eden

 • Kpt Lojistik

  Çay Servis ve Temizlik Elemanı Kpt Lojistik

  İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketin genel temizlik işlerinin yapılması, Çay ve kahve ikramlarının yapılması,

  Aranan Nitelikler Hadımköy'deki işyerimize, 25 - 35 yaş aralığında, Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, İşyerinin genel temizliğinden sorumlu olabilecek, Tercihen daha önce benzer pozisyonlarda çalışmış, Servis kalitesine önem veren, Temiz, düzenli ve güler yüzlü, Haftanın 6 günü çalışabilecek, Tercihen Bağcılar, Güneşli, Beylikdüzü, Hadımköy, Arnavutköy bölgesinde ikamet eden, Bayan eleman alınacaktır.

 • Kpt Lojistik

  Tır Şoförü Kpt Lojistik

  İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yurtiçi taşımacılık ve lojistik alanında faaliyet gösteren firmamız için yurt içi ve Ambarlı Limanı'nda görev alacak TIR şoförü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - E D sınıfı sürücü ehliyetine sahip, - SRC ve Psikoteknik belgesi olan, - En az 5 yıl TIR kullanma tecrübesine sahip, - Askerlik hizmetini tamamlayan, - Konteyner taşımacılığında deneyimli, - Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, - 25 - 45 yaş arası, - Şehir içi ve şehir dışında çalışabilecek, - İstanbul Avrupa yakasında (Arnavutköy, Hadımköy, Beylikdüzü, Güneşli, Yenibosna, Esenler, Bağcılar, Sultançiftliği) ikamet eden, - Gerektiğinde transpaletle yükleme boşaltma yapabilecek TIR şoförü aranmaktadır.

 • Manpower Bakırköy

  Dönemsel Depo Görevlileri Manpower Bakırköy

  İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İlaç sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Hadımköy deposunda görevlendirilmek üzere dönemsel çalışacak depo görevlileri aramaktayız. Depodaki düzenin korunması, Gelen ve giden ürünlerin giriş ve çıkışının takip edilmesi, Gerekli sayımların yapılması, Depodaki ürün sevkiyatlarının kontrolü, Fatura ve irsaliye kesimleri,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Deneyimsiz veya benzer bir pozisyonda 1 yıl deneyim sahibi, İstanbul-Avrupa Yakası'nda ikamet eden,

 • Onur

  Mağaza Personeli Onur

  İstanbul Avrupa

  28 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özen Şirketler Grubu, Türkiye genelindeki toplam 76 mağazası ve 2.100 çalışanıyla, modern perakende mağazacılık anlayışıyla hizmet vermektedir. · Onur Market,Onursal Tarım, Monet, Rapata markalarını çatısı altında toplayan Özen Şirketler Grubu, Türkiye’de yerel perakendenin lideri olmayı hedeflemektedir. · Özen Şirketler Grubu, kurulduğu yıldan bu yana, yüksek kalitede hizmeti uygun fiyatlarla tüketicisiyle buluşturarak, Türkiye’nin en çok rağbet gören gıda alanında mağazalar zinciri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. · Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın Hadımköy-Kiptaş Mağazasında görevlendirilmek üzere '' Mağaza Personelleri '' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hadımköy-Kiptaş Mağazamızda Kasa, Manav, Şarküteri bölümlerinde görevlendirilmek üzere; · Tercihen Market sektöründe deneyimli, · Müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş, · Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, · Dikkatli ve titiz çalışan, · Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), · Market sektöründe kariyer yapmak isteyen, Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Aykanlar Gıda

  Sevkiyat Elemanı Aykanlar Gıda

  İstanbul Avrupa

  26 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız HADIMKÖY deposunda aşağıdaki niteliklere sahip 'Sevkiyat Elemanı'olarak çalışacak bay takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise mezunu, Tercihen daha önce bu alanda tecrübeli E sınıfı ehliyet sahibi, SRC ve Psikoteknik belgesi olan, aktif olarak araç kullanabilen Ekip çalışmasına uygun Askerlik hizmetini tamamlamış Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Güvenilir

 • Migros

  İstanbul Alkent Macrocenter Kasiyer/Tezgahtar Migros

  İstanbul Avrupa

  25 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Hadımköy bölgesinde yer alan Alkent Macrocenter mağazamızda görevlendirmek üzere; FT Kasiyer olarak; Müşterileri güler yüz ile karşılamak ve uğurlamaktan, Güncel kampanyaları takip etmekten, Kasa ve çevresinin düzeninden, Mağaza kasaları ile ilgili tüm işleri yerine getirmekten, FT Tezgahtar olarak; Mağazanın gereksinim duyduğu miktar ve nitelikte ürün siparişini hazırlamaktan, Reyon ve etiketlerin güncel ve düzenli olmasından, Kampanyaları ve özel fiyatlı ürünleri takip etmekten, Gün içerisinde reyonları kontrol ederek eksilen ürünlerin depodan çıkarılmasından, Müşteri ilişkilerine destek vermekten sorumlu olacak, çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Dinamik iş temposunda vardiyalı çalışabilecek,

 • Vatbuz Isıtma Soğutma ve Havalandırma

  Soğutma Teknisyeni Vatbuz Isıtma Soğutma ve Havalandırma

  İstanbul Avrupa

  24 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Hadımköy’de endüstriyel soğutma sistemleri üreten ve servis hizmeti sağlayan firmamızda imalat ve/veya servis ekibinde görevlendirilmek üzere Soğutma Teknisyenleri alınacaktır. Aranan Nitelikler

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler 1) B tipi ehliyet sahibi olması (servis elemanı için), 2) Askerlik hizmetini tamamlamış olması, 3) En az orta seviyede İngilizce bilgisine sahip olması,(Tercih sebebidir) 4) Yurt içi ve yurt dışı seyahat engelinin bulunmaması, 5) Sektör tecrübesinin bulunması, 6) Makine ile ilgili meslek lisesi veya İklimlendirme ve soğutma meslek yüksek okullarından mezun olması (tercih sebebidir) 7) Ekip içinde uyumlu bir şekilde çalışabilme yeteneğine sahip olması, 8) Firmayı dışarıda temsil edebilme, yenilikleri öğrenme ve kendini geliştirme konusunda istekli olması gereklidir.

 • Diztaş İnşaat Malzemeleri

  Akaryakıt İstasyon Müdürü Diztaş İnşaat Malzemeleri

  İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması HADIMKÖY' deki Akaryakıt İstasyonumuz için Muhabe Sorumlusu alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -Yüksek okul mezunu, -En az 3 yıl tercrübeli, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, -İyi derecede Excel ve Word kullanabilen, -İstasyonun tüm muhasebe işlerini yürütebilecek, -Micro paket programını iyi derecede kullana bilen -Askerlikle ilişkisi kalmamış, -İletişim yeteneği kuvvetli.

 • Ayplast Plastik Sanayi

  Kurumsal Müşteri Temsilcisi Ayplast Plastik Sanayi

  İstanbul Avrupa

  26 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hadımköy'deki firmamıza alınan siparişlerin imalata aktarılması ve teklif aşamasından sevkiyat aşamasına kadar olan sürecin takibinin yapılması, görevlerinde bulunabilecek 'Yurtiçi Satış Pazarlama Elemanı' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Plastik ambalaj sektöründe deneyimli, (tercihen) müşteri portföyü olan, 25-30 yaş aralığında, Bayan, Üniversite mezunu, Ehliyeti olan, araç kullanan, Takım halinde çalışabilecek, İşinde titiz ve hırslı, Şirkete yeni müşteriler kazandırmak.

 • Sertrans Logistics

  Mal Kabul Elemanı Sertrans Logistics

  İstanbul Avrupa

  18 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması HADIMKÖY MERKEZ DEPOSUNDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE MAL KABUL ELEMANI ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler ÜRÜN KABUL, STOK SAYIM KONULARINDA TECRÜBELİ ÜRÜN GİRİŞ/ÇIKIŞ HAREKETLERİNİ SİSTEM ÜZERİNDE YAPABİLECEK MAĞAZALAR ARASI ÜRÜN SEVKİYATINI ÜSTLENEBİLECEK ESNEK VE YOĞUN ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK İLETİŞİMİ GÜÇLÜ, İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN ERKEK ADAYLAR

 • Sertrans Logistics

  Araç Sevk Personeli Sertrans Logistics

  İstanbul Avrupa

  18 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik alanında faaliyet gösteren firmamızın Hadımköy Tesislerinde çalışmak üzere; şirketimize ait tır filosunun yurtdışı ve yurtiçi yönlendirme operasyonunda görevlendirilmek üzere "Araç-Sevk Personeli” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • Tercihen Yüksekokul mezunu olmak • Uluslararası araç – sevk konusunda deneyimli olmak • MS Office programlarına iyi derecede hâkim olmak • İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri yüksek olmak • İstanbul-Avrupa Yakasında ikamet etmek • Ehliyet sahibi olmak ve aktif araç kullanabilmek • Askerlik görevini yerine getirmiş olmak ve ya ilişiği bulunmamak

 • Damla İnsan Kaynakları

  Sekreter/Resepsiyonist Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa

  17 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir konut projesinde görev almak üzere; 09:00 18:00 saatleri arasında çalışacak, Haftanın 6 günü çalışacak, 25-35 yaş arası, Ofise Gelen Misafirleri Karşılayıp Yönlendirebilecek, Telefon Santralini Yönetip, Yönlendirebilecek,

  Aranan Nitelikler Hadımköy’de Bulunan Satış Ofisimizde Görev Almak Üzere; •Mesleğinde En Az 1 Yıl Tecrübeli, •Tercihen Üniversite Veya Meslek Yüksek Okullarının İlgili Bölümlerinden Mezun •Ms Office Programlarını Kullanabilen, •Yurtdışından Gelen Telefonları Bağlayabilecek Düzeyde İngilizce Bilgisine Sahip •Planlama, Organizasyon Ve Koordinasyon Yeteneği Kuvvetli, •Diksiyonu Düzgün, Yazılı Ve Sözlü İletişimi Kuvvetli •Dinamik,Güler Yüzlü,Düzenli,Titiz,Pratik, Dış Görünüşüne Özen Gösteren •İstikrarlı Ve Uzun Süreli Çalışabilecek •İstanbul/Avrupa Yakasında, Tercihen Servis Güzergahımızda Bulunan 'Beylikdüzü / Esenyurt / Avcılar / K.Çekmece / Bahçeşehir' Bölgelerinde İkamet Eden Bayan Çalışma Arkadaşı Alınacaktır

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan