hadımköy için İstanbul Avrupa İş İlanları

Hepsini Temizle
İstanbul Avrupa
hadımköy
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Mersu Tekstil Tic. San. Ltd. Şti.

  Şoför Mersu Tekstil Tic. San. Ltd. Şti.

  İstanbul Avrupa

  14 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hadımköy, Beylikdüzü, Kıraç, Esenyurt bölgelerinde ikamet eden E sınıfı ehliyetli şoför ve iplik taşımasında yardımcı olacak eleman aranıyor.

  Aranan Nitelikler E sınıfı ehliyetli, Src belgeli, tercihen yük taşımacılığında deneyimli.

 • Arton Dekorasyon İç Mimarlık

  Koltuk Döşeme Ustası Arton Dekorasyon İç Mimarlık

  İstanbul Avrupa

  13 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Modern ve klasik döşeme işinde uzman, İskelet işinden anlayan, Sorumluluk alabilecek, Askerliğini yapmış, E-5 üzeri, Avcılar, Esenyurt, B.Çekmece, Beylikdüzü, Kıraç ve Hadımköy civarında ikamet eden personel ve yardımcı eleman alınacaktır. Servis , yemek ve tüm sosyal haklar mevcuttur. İrtibat Bilgileri; Gsm: 0530 387 33 47 e-mail: azengin@arton.com.tr

  Aranan Nitelikler

 • Samson A.Ş.

  Cnc Torna ve İşleme Merkezi Operatörleri Samson A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  15 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Talaşlı imalat bölümümüzde CNC tornalarımızda ve CNC İşleme Merkezlerimizde çalışacak elemanlar alınacaktır. Mazak, Mori Seiki, Okuma CNC Tornalarımızda program yapılıp imalat yapılması. Mori Seiki İşleme Merkezimizde program yapılıp imalat yapılması.

  Aranan Nitelikler Askerliğini yapmış, 24 - 35 yaşları arasında, Endüstri Meslek Lisesi Metal, Makine, CNC vb. bölümlerinden mezun olmuş, teknik resim okuma bilgisi olan elemanlar aranmaktadır. Fabrikamız şu an Güneşli - Bağcılar adresinde olup, 2 ay içerisinde Hadımköy'deki yeni fabrikamıza taşınılacaktır. Okmeydanından başlayan E-5, Tem Yanyol, Güneşli, Bağcılar servisleri mevcuttur.

 • Lk&Jns Dew

  Genel Müdür Lk&Jns Dew

  İstanbul Avrupa

  14 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hadımköyde'ki Denim Üretim Fabrikamıza Denim İmalat Konusunda tecrübeli Genel Müdür Alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Turkal Alüminyum

  Yönetici Asistanı Turkal Alüminyum

  İstanbul Avrupa

  12 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İSTANBUL HADIMKÖY' DE FAALİYET GÖSTEREN ALÜMİNYUM PROFİL İMALATI YAPAN FABRİKAMIZA BAYAN İNGİLİZCE BİLEN YÖNETİCİ ASİSTANI ALINACAKTIR

  Aranan Nitelikler ÜNİVERSİTE MEZUNU TERCİHEN İNGİLİZCEYİ ÇOK İYİ DERECEDE KONUŞABİLEN HADIMKÖY -ESENYURT-AVCILAR CİVARINDA İKAMET EDEN YAŞ ARALIĞI 22-28 KENDİNDEN EMİN İŞİNE ÖNEM VEREN GÜLER YÜZLÜ İLETİŞİM BECERİSİ GÜÇLÜ YÖNETİCİ ASİSTANI ARAMAKTAYIZ.

 • Hedef Petrol Ltd.Şti.

  Akaryakıt İstastonu Müdürü Hedef Petrol Ltd.Şti.

  İstanbul Avrupa

  27 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Akaryakıt Sektöründe 53. yılını geçiren Kınay Akaryakıt Grubunun, Toptan Akaryakıt ayağını oluşturan Hedef Petrol, 2007 yılında beri Total Oil Türkiye A.Ş.'nin Toptan Akaryakıt Distribütörlüğünü ve Yakıtmatik Distribütörlüğünü yapmaktadır. Temel olarak Trakya, İstanbul ve Kocaeli'nde faaliyetlerini sürdüren Hedef Petrol, tüm Türkiye'ye Toptan Akaryakıt konusunda aktif bir şekilde hizmet sağlamaktadır. Kınay Akaryakıt Grubunun 4'ü Trakya'da, 1'i İstanbul'da olmak üzere toplam 5 adet Akaryakıt istasyonu, yaklaşık 60 personeli ve 12 adet tankerden oluşan filosu bulunmaktadır. Firma merkezi Tekirdağ'da olan Kınay Akaryakıt Grubu, Aynı Zamanda İstanbul Şubesiyle müşterilerine geniş perspektif ve kaliteli hizmet sunmaktadır. 6. akaryakıt istasyonunu Hadımköy'de BP markası ile açan grup yeni istasyonunda kalite standartlarını koruyacak ve geliştirecek yönetici aramaktadır. Pozisyon ile ilgili iş tanımı; İstasyonda çalışan personelin iş güvenliğine uygun olarak sevk ve idaresi, İstasyonun günlük vardiya raporları ve bordroların hazırlanması, Market stok girişlerinin yapılması, İstasyonun Akaryakıt ve Marketin yönetimi, Cari müşterilerin, ödeme kontrolü ve memnuniyetini sağlamak, Yeni cari müşterilerin kazanılmasını sağlamak, Günlük olarak banka işlemlerini yapmak,

  Aranan Nitelikler Üniversite Mezunu, Perakende Sektöründe tecrübeli, Tercihen Akaryakıt İstasyonu Yöneticiliği yapmış, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, MS Office programlalrına hakim, Raporlama konusunda bilgili, Beylikdüzü, Esenyurt, Hadımköy bölgesinde ikamet eden yönetici adayları

 • Aykanlar Gıda

  Sevkiyat Elemanı Aykanlar Gıda

  İstanbul Avrupa

  2 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız HADIMKÖY deposunda aşağıdaki niteliklere sahip 'Sevkiyat Elemanı'olarak çalışacak bay takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise mezunu, Tercihen daha önce bu alanda tecrübeli E sınıfı ehliyet sahibi, SRC ve Psikoteknik belgesi olan, aktif olarak araç kullanabilen Ekip çalışmasına uygun Askerlik hizmetini tamamlamış Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Güvenilir

 • Aurora Isı Araçları San. ve Tic. Ltd. Şti.

  Satınalma Asistanı / Elemanı Aurora Isı Araçları San. ve Tic. Ltd. Şti.

  İstanbul Avrupa

  18 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ticari araç klima sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere, Satınalma asistanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Yüksek Okulu Mezunu tercih nedenidir, Tercihen Satınalma tecrübesi olan, İngilizce veya Almanca bilinmesi tercih nedenidir, MS office programlarını (excel, word, powerpoint) iyi derecede bilen, Analitik düşünce yapısına sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Raporlama becerileri gelişmiş, İletişim, problem çözme, planlama becerileri gelişmiş ve ekip çalışmasına yatkın Avrupa yakasında ikamet eden çalışma arkadaşları arıyoruz. * Beylikdüzünden halıcıoğluna kadar E5 güzergahında * Beylikdüzünden esenyurt - hadımköy - arnavutköy güzergahlarında servisimiz vardır.

 • Esse

  Muhasebe Esse

  İstanbul Avrupa

  17 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması - Hadimköy Muhasebe merkezimizde görevlendirilmek üzere - Tüm satınalma faturalarının muhasebe kayıtlarının yapılması, - Mağazalarda yaratılan kasa hareketlerinin kontrolü, muhasebeleştirilmesi,pos hesaplarının muhasebeleştirilmesi, kasa ile ilgili tüm hesapların kontrolü ve mutabakatının yapılması, - Alıcı ve satıcı hesap mutabakatların yapılması, - Personel masraf listelerinin kontrol edilerek muhasebe kayıtlarının yapılması.

  Aranan Nitelikler - Genel Muhasebe konusunda en az 1 yıl deneyimli, - Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite mezunu, - İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, - Analitik düşünce yeteneğine sahip, gelişime açık, - Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, - MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, - Tercihen perakende sektöründe deneyimli, - 30 yaşını aşmamış vesikalık fotoğrafla düzenlenmemiş başvurular dikkate alınmayacaktır.

 • Diztaş İnşaat Malzemeleri

  Akaryakıt İstasyon Muhasebe Sorumlusu Diztaş İnşaat Malzemeleri

  İstanbul Avrupa

  27 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması HADIMKÖY' deki Akaryakıt İstasyonumuz için Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -Yüksek okul mezunu, -En az 3 yıl tercrübeli, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, -İyi derecede Excel ve Word kullanabilen, -İstasyonun tüm muhasebe işlerini yürütebilecek, -Micro paket programını iyi derecede kullana bilen -Askerlikle ilişkisi kalmamış, -İletişim yeteneği kuvvetli.

 • Sertrans Logistics

  Tır Şoförü Sertrans Logistics

  Türkiye Geneli

  13 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik alanında faaliyet gösteren firmamızın Hadımköy Tesislerinde görevlendirilmek üzere; Yurtdışı ve Yurtiçi Tır Şoförleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • E sınıfı sürücü ehliyetine sahip • SRC belgesi olan • En az 3 yıl tır kullanma tecrübesine sahip • Askerlik hizmetini tamamlayan

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

hadımköy için İstanbul Avrupa İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?