Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

İstanbul Avrupa, Ofis Elemanı İş İlanları

 
Hepsini Temizle
İstanbul Avrupa
Ofis Elemanı
 • Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıYurt içi ve yurt dışından şirkete gelen telefonların yanıtlanması, kayıtlarının alınması ve ilgili kişilere yönlendirilmesi, Tüm kurye, kargo ve evrak trafiğinin yönetilmesi, Toplantı - takvim organizasyonlarının gerçekleştirilmesi ve takibi, Günlük yazışma, raporlama, dosyalama ve arşivleme çalışmalarının yapılması.

  Aranan NiteliklerYalıtım ve izolasyon malzemeleri alanında üretim ve satış faaliyeti gösteren uluslararası bir müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Ofis Asistanı" arayışımız bulunmaktadır. En az meslek yüksek okul mezunu ( tercihen üniversite ), Yazılı ve sözlü iletişim kurabilecek derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarını iyi düzeyde kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, diksiyonu düzgün.

  Sektör: Yapı Malzemeleri, İnşaat

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıÜlkemizin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan şirketimizin Ataşehir'deki deposunda çalışacak. Tampon baskı makinasında serigraf tuş baskı yapabilecek, Depoya gelen malların eksiksiz olarak teslim alacak ve ilgili raflara yerleştirecek, Çıkışı yapılacak ürünlerin paketlenmesini yapacak ve sevkiyata hazır hale getirecek, Rutin olarak depodaki malların sayımı konusunda çalışma arkadaşlarına yardımcı olacak, Ürünlerin gerekli yerlere sevkiyatına yardımcı olacak, Gerektiğinde teknik servise destek olacak

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, En az 2 yıl tecrübeli, İstanbul avrupa yakasında ikamet eden Tercihen askerliğini yapmış ve MS Ofis programlarını kullanabilen, Tercihen ehliyeti olan Anadolu yakasında oturan bay personeller alınacaktır.

  Sektör: Lojistik, E-Ticaret, Kargo-Kurye

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Sorumlu

 • Global Kurumsal Hizmetlerİstanbul Avrupa 27 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıTurkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, satışla ilgili sözleşmelerin takibini gerçekleştirerek, satışı yapılan ürün ve hizmetlerin kurulum ve arızalarının çözümlenmesi için abonelerden randevu alarak ilgili ekiplerin yönlendirilmesinden sorumlu olacak, OPERASYON ELEMANI aramaktayız

  Aranan NiteliklerEn az Lise, tercihen MYO/Üniversite mezunu Müşteri odaklı çalışarak, problem çözme becerisine sahip Satış ve Teknik ekip ile koordineli çalışabilecek İş takibi ve ikna kabiliyeti yüksek İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkın Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek MS Office uygulamalarına hakim

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Sekreter, Ofis Elemanı, Eleman, Sorumlu, Asistan

 • Bu Tanıtım Organizasyonİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Mayıs 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Kavacık’ta faaliyet gösteren uluslarası UBM firmasının ofisinde fuarlarla ilgili mevcut dataların Excel tabloları üzerinden düzeltilmesi ve düzenlenmesi görevlerini yürütecek, mevcut dataları CRM programına girişini gerçeklecek, iyi derece bilgisayar kullanımına ve Excel programına hakim takım arkadaşları aramaktayız. Pozisyona başvuracak adaylarda EXCEL programının kullanılmasının iyi derece olması aranmaktadır. Çalışma; 13 Ekim 2017 tarihine kadar sürecektir. Çalışma Saatleri: Hafta İçi Hergün : 09:00- 18:00 (Cumartesi Pazar Tatil) Günlük Ücret : 70 TL'dir. ( Yol ve yemek ücreti bu rakama dahildir).

  Aranan Nitelikler19 - 30 yaş arasında, Tercihen üniversite öğrencisi veya mezunu, İnsan ilişkilerinde başarılı, Prezantabl, İş disiplinine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Ajans, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Görevli, Operatör, Temsilci

 • İş AçıklamasıMerkez ofisimizde görevlendirilmek üzere Ofis Asistanı aramaktayız,

  Aranan NiteliklerTercihen MYO ya da üniversite mezunu, En az 2 yıl ofis asistanlık tecrübesi olan, Telefon santrali kullanımına hakim, MS Office uygulamalarını ve ofis araçlarını etkin olarak kullanabilen, İyi derecede ingilizce bilen, Düzenli çalışmayı seven, titiz, dikkatli ve sorumluluk sahibi, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Tercihen Levent – Maslak - Sarıyer ve civarında ikamet eden, Bayan,

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Resepsiyonist, Ofis Elemanı

 • İş Açıklamasıİş ortaklarımızdan Türkiye'nin önde gelen ve kırtasiye sektöründe hizmet veren firmalarından birinde görev alıp, Personel servis ve araçlarının takibini yapabilecek, araçların servis km vb. kontrolünden sorumlu olacak, Yeni eleman girişlerinin ve personel özlük dosyalarının takibi ile ilgilenebilecek, Saha elemanlarının harcırah, benzin, seyahat vb. hareketlerinin sağlanması ve takip edilmesinde rol alacak, İso belgesi hazırlanması ve denetlenmesi, Kosgeb başvuruları ve takibi gibi yasal süreçlere hakim, İş güvenliği firması ile süreç takibini yapacak, Yönetim kadrosu seyehatlerinde bilet, vize işlemlerinin takip ve koordinasyonundan sorumlu olabilecek, İDARİ İŞLER SORUMLUSU arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az Önlisans mezunu, MS Office programlarına hakim, Tercihen Netsis programını kullanabilen, İdari işler alanında en az 2 yıl tecrubeli, Analatik, ekip çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı, Problem çözme yeteneğine sahip, Askerlik ile ilişkisi olmayan, 28-45 yaşları arasında, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bay

  Sektör: Ajans, İnsan Kaynakları, Kırtasiyecilik

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Sorumlu

 • Tesan İletişim A.Ş.İstanbul Avrupa 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıZincir Mağazalar Satış ekibimize bağlı olarak; * Bölge Sorumluları tarafından iletilen siparişleri sisteme kayıt etmek, * Siparişlerin müşterilemize zamanında sevk edilmesi için gereken takibi gerçekleştirmek, * Departman yöneticileri tarafından verilen görevleri yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler* Meslek Yüksek Okulu ya da Açık Öğretim Fakültesi mezunu, * İyi derecede bilgisayar kullanabilen (ofis programları ve internet kullanımına hakim), * Teknolojiyi takip etmeyi seven, * İş ve sonuç odaklı, ekip içerisinde uyumlu bir şekilde çalışabilecek, * İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden (Görev yeri Yenibosna'dadır) * 22-27 yaşları arasında çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Eleman, Ofis Elemanı, Satış Temsilcisi

 • Uniser Grupİstanbul Avrupa 25 Mayıs 2017

  İş Açıklamasıİnsan Kaynakları firmamızda çalışmak üzere "Bordro Uzmanı" aramaktayız. Beyaz yaka/mavi yaka çalışanların tüm bordro/tahakkuk işlemlerinin gerçekleştirilmesi, bordro programının mevzuat değişikliklerine uygun olarak güncellenmesi ve gerekli yasal değişikliklerin yapılması, Personel işe giriş, işten çıkış işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Maaş ödemeleri için banka talimatlarının zamanında verilmesi ve SGK e-bildirgelerinin hazırlanması, İşçilik maliyetlerinin hesaplanıp bütçelerin hazırlanması, gerekli raporların üst yönetime sunulması, Kıdem ve ihbar tazminatı hesaplamalarının yapılması ve ilgili raporların oluşturulması, Çalışan izinlerinin yasal mevzuatlar ve şirket prosedürleri doğrultusunda takibinin yapılması, 4857 sayılı İş Kanunu, SGK Kanunu, 6111 sayılı Teşvik Kanunu, 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu ve diğer yasal yükümlülüklerin takip edilmesi ve uygulanması, Tüm personel özlük işlerinin yürütülmesi ve özlük işlemleri kapsamındaki yasal bildirimlerin yapılıp takip edilmesi.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Personel özlük işleri ve bordro alanında 5 yıl tecrübeli, Çok şubeli bordro yapısında uygulama tecrübesi olan, İş Kanunu, SGK gibi çalışma ilişkilerini düzenleyen tüm kanun, teşvik ve yönetmelikler konusunda bilgi sahibi, İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu uygulamaları hakkında bilgi sahibi Analitik düşünme ve raporlama yeteneğine sahip, İş takibi konusunda dikkatli, çözüm ve sonuç odaklı çalışabilen, İletişim becerisi kuvvetli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • ÖRNEK HALIİstanbul Avrupa 27 Mayıs 2017

  İş Açıklamasıİrsaliye kesmek BA/BS ve cari hesap mutabakatlarını gerçekleştirmek Alış satış irsaliyelerini kontrol etmek Tek düzen hesap planına vakıf Müşteri ve tedarikçi firmaların mutabakatlarını gerçekleştirmek Kesilen faturaları nizami şekilde müşteri adreslerine ulaştırmak

  Aranan NiteliklerAskerliğini yapmış, tercihen evli bay personel İlgili bölümden Üniversite mezun, MYO mezun Konusunda 2 yıl deneyimli Takım çalışmasına yatkın, sonuç odaklı Yakın çevrede ikamet eden

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman

 • İNKAİstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıİNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Danışmanlığını yürüttüğümüz Medical sektöründe faaliyet gösteren firmamız için, "Ofisboy" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu, Sahada çalışma konusunda istekli, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Çağlayan lokasyonuna ulaşım problemi olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 27 Mayıs 2017

  İş Açıklaması*SEKRETER POZİSYONUNDA ÇALIŞACAK EKİP ARKADAŞLARI ARIYORUZ* Şirket içi telefon, fax ve e-posta trafiğini yönetecek, Ofis içi iş akışını planlayarak yönetecek, Gelen misafirleri karşılayarak ilgili kişilere yönlendirecek, İlgili yöneticiyi asiste ederek ajanda takibini yapabilecek, Şirket organizasyonlarının planlamasını yapabilecek, Otel-uçak-seyahat organizasyon süreçlerini gerçekleştirecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu (Tercihen önlisans veya lisans) Ofis programlarına hakim, En az 2 yıl aynı alanda iş tecübesi bulunan, Güler yüzlü ve temsil yeteneğine sahip, Diksiyonu düzgün, Dış görünümüne özen gösteren, Bayan 20-35 yaş aralığında Avrupa yakasında ikamet eden veya Avrupa yakasına ulaşım problemi olmayan, Tercihen; Yönetim asistanlığı konusunda tecrübe sahibi Tercihen misafir karşılama seviyesinde İng. bilgisine sahip Sekreter çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Danışmanlık, Diğer, İthalat/İhracat

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Sekreter, Ofis Elemanı, Eleman, Asistan

 • İş Açıklaması· - Bayilerin siparişlerinin alınmasından sevkiyatı gerçekleşene kadarki süreçleri takip ve organize etmek, · - Faks/E-Posta ile gelen siparişleri gerekli kontrollerden sonra şirket ERP sistemine girişine yapmak, · - Faks/E-Posta ile gelen sipariş değişikliği ve /veya iptallerini kontrol ettikten sonra değişiklik ve/veya iptal işlemini uygulamak, · - Sevkiyat sürecinde oluşabilecek sorunları takip etmek ve çözüme kavuşturmak, · - Sevkiyat sürecinin organizasyonu ve takibinin sağlamak,

  Aranan Nitelikler- Sipariş takibi ve lojistik süreçlerinde tecrübeli, - MS Office programlarını etkin kullanabilen, - Müşteri ilişkilerine önem veren, - İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, - Analitik düşünen, yaptığı işe katma değer sağlayabilecek, - İstanbul Bayrampaşa Mega Center’e ulaşım problemi olmayan. - Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Uniser Grupİstanbul Avrupa 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıKuruluşun genel muhasebe işlemlerinin yasal gereklilikler ve kuruluş prosedürlerine uygun olarak gerçekleştirilmesi, Muhasebe işlemlerinin tek düzen hesap planına uygun ve yönetimin istediği raporlara baz oluşturacak şekilde gerçekleştirmek, Muhasebe işleyişi, Vergi ve SGK mevzuatı, İş Kanunu konularında tecrübeye sahip, Alacakların ve sözleşmelerin düzenli olarak takibi, Beyanname, bildirge ve bildirimlerin hazırlanmasında aktif görev almış, Mali tablolarını tam ve doğru olarak hazırlamak, İlgili departmanlar tarafından onaylanan faturaların kontrolü ve sisteme kaydını yapmak, Alıcı ve satıcılarla mutabakatlarını yapmak, Resmi kurumlarca istenen Damga Vergisi hesaplamaları, KDV, muhtasar, geçici vergi, kurumlar vergisi beyannamelerini hazırlamak, tüm ilgili belgeleri dosyalamak ve arşivlemek, Resmi kurumlarca istenen; tam tasdik denetim firmaları ve bağımsız denetim firmalarınca talep edilen raporları hazırlamak, Görevi kapsamındaki konulara ilişkin dokümantasyonlar oluşturmak ve söz konusu dokümantasyonu güncel tutmak, birimin verimli çalışması için öneriler geliştirmek ve yöneticisiyle paylaşmak. Bilanço, gelir tablosu ve diğer mali tabloların Vergi Usul Kanunu doğrultusunda hazırlanması, Muhasebe ile ilgili diğer konulara destek verilmesi, Gelir /Gider analizi yapılması ve raporlanması, Nakit akış tablosunun hazırlanması Bilanço ve gelir tablosunun aylık olarak düzenlenmesi, Kasa, Banka, Cari Hesapların Kontrolünün yapılması

  Aranan Nitelikler*Üniversitlerin ilgili lisans Programından Mezun, *Muhasebe alanında en az 5 Yıl deneyimli, *Mali Müşavirlik Ofis deneyimi olan, *Genel Muhasebe Tecrübesi olan, *Logo veya Zirve Programlarını Kullanabilen, *Ms Office programlarına hakim, *Muhasebe işleyişi ,Vergi ve Sgk Mevzuatı,İş Kanunu konularında tecrübeye sahip, *Beyanname ,bildirge ve bildirimlerin hazırlanmasında aktif görev almış, *Esnek Çalışma Saatlerine uyum sağlayabilecek, *Yoğun Çalışma Temposuna ayak uydurabilecek, *Takım Çalışmasına Yaktın, *Yazılı ve sözlü iletişim becerisi güçlü, *Analitik düşünebilen ,sonuç odaklı,organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, *Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Müdür

 • İş Açıklamasıİdeal Tarım Ürünleri Ticareti A.Ş; 20 yılı aşkın deneyimi ile 6 kıta, 36 farklı ülke ve farklı iklimde yetişen her çeşit meyveyi düzenli, sağlıklı, kaliteli ve ekonomik koşullarda tüketicinin beğenisine sunmaktadır. Ürünü en iyi yetiştiği bölgeden ve en iyi üreticilerden tedarik etmek, standartları yükseltmek, depolama, kalite kontrol ve dağıtımda son teknolojilerden yararlanmak, “en iyi, en taze ve en lezzetli” ürünleri tüketiciye ulaştırmak, öncelikli ilkelerimiz arasında yer almaktadır. Bu ilkeler doğrultusunda; Şirket içi ve şirket dışı telefon görüşmelerini koordine etmek, Şirkete gelen kişileri karşılamak,yönlendirmek,gerektiğinde ikram servisi yapmak, Gelen-giden evrak takibini yönetmek, Kendi bulunduğu ofis alanının ve toplantı odalarının genel düzenini sağlamak, Ofis malzeme taleplerini ve veri girişlerini yapmak.

  Aranan NiteliklerTercihen ön lisans mezunu, Tercihen benzer pozisyonda tecrübe sahibi, Ofis araçlarını ve MS Ofis programlarını etkin kullanabilen, Diksiyonu düzgün,güleryüzlü, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Dış görünümüne özen gösteren, Temsil yeteneğine sahip, Dikkatli,titiz,sonuç odaklı çalışabilen, Enerjik ve dinamik,takım çalışmasına yatkın, Detaylara önem veren,sorumluluk sahibi, Problem çözme becerileri gelişmiş, Öğrenme ve gelişime açık, Avrupa yakasında, tercihen Halkalı civarında ikamet eden ya da edebilecek olan "Bayan Danışma Personeli" aranmaktadır.

  Sektör: Gıda, Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat

  Pozisyon: Asistan, Danışma Memurluğu, Operatör, Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıTedarikçi fatura takibi yapabilecek ve mutabakat sağlayabilecek Muhasebe programına veri girişi yapacak, Resmi ve özel kurum yazışmalarını yapabilecek Ön muhasebe süreçlerinin eksiksiz ve zamanında yürütülmesi. Günlük ön muhasebe işlemlerini yürütülmesi, İş takip, evrak akışı ve telefon trafiğinin yönetilmesi, Fatura işlemlerinin yapılması, Fatura ve benzeri tüm belgelerin tasnifi ve arşivlemesi, Cari hesap ve Banka hesap takiplerinin yapılması, Müşterilerin tahsilatlarının takibi ve yapılan tahsilatların kayıtlara alınması Kasa takibinin yapılması,

  Aranan NiteliklerTicaret lisesi veya ön lisans mezunu, Microsoft Office Programlarını iyi derecede kullanabilen Ön muhasebe bilgisi olan, finans ve tahsilat takip işlemlerine hakim İnsan ilişkilerinde başarılı, İnisiyatif alabilen, analitik düşünce yeteneği olan, güvenilir Kişisel motivasyona ve sorumluluk bilincine sahip, Sonuç odaklı çalışkan, takipçi ve dikkatli, 25-35 yaş aralığında, Diksiyonu düzgün. Telefonda müşteriye bilgi verebilecek. Müşteri yönetimi ve memnuniyeti kavramlarına hakim. Gelen-giden evrak takibinin yapılması, dosyalanması, Görünümüne özen gösteren, Aktif araç kullanabilen, Tercihen İkitelli bölgesine yakın ikamet eden, Uzun soluklu çalışacak, Bayan ekip arkadaşı alınacaktır.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Schaferİstanbul Avrupa 23 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıYedek Parça _depo içerisinde: . Ürünlere Stok kartı açılması ve tüm detayların girilmesi. . Ürünlerin, içerik güncelliğinin takip edilmesi (Birim, boyut, resim, barkod vs.) · Günlük olarak yapılan ürün giriş-çıkışlarının program ve El Terminali ile yapmak · LOGO programı üzerinden stok raporları hazırlanması . Periyodik stok sayımlarının yapılması . Ürünlerin barkod basımı . Reyon ve Rafların belirlenmesi . Üst Yöneticilere stok raporların sunulması...

  Aranan Nitelikler• En az lise mezunu (Ticaret Lisesi tercih sebebidir) • 35 yaşını aşmamış • Askerliğini tamamlamış, • Beylikdüzü ve civar semtlerde ikamet eden. • Stok takibinde deneyimli, barkod basmasını bilen (en az 5 yıl) • Otomasyonunda bilgi sahibi • LOGO TIGER kullanmayı bilen! • MS Office programlarına hakim • Analitik düşünme becerisine sahip, analiz ve raporlama yapabilecek, • Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, • Detaylara önem veren ve titiz çalışabilen, • İletişim kurma ve dinleme becerileri yüksek, • Ekip çalışması yapabilen, Ürün DEPO içersinde çalışacak BAY aday aranmaktadır. Çalışma saatler: p.tesi-cuma:08:00 - 18:30 / c.tesi:08:00 - 15:00 Not: Yukarıda yer alan niteliklere sahip olmayan adayların başvurmaması rica olunur !!!

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Sorumlu, Yardımcı

 • İsra Turizmİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara, Diyarbakır, Sakarya Bugün

  İş AçıklamasıSEYAHAT DANIŞMANI & SATIŞ-PAZARLAMA-BAYİ YETKİLİSİ * Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek ve müşteriyi dinleyerek ihtiyaçlarını iyi analiz edebilecek * Kurumsal portföy yönetimine hakim, * İşinin gereği olan bölgeyi , pazarı , piyasa koşullarını, rakipleri tanımak ve izlemek için araştırmacı olmak, analiz ve raporlama yapabilmek, * Dış görünüşünde özenli, temsil yeteneğine sahip olacak, saygın izlenim bırakarak çevresine güven verecek, * İşin gerektirdiği iş sorumluluğuna ve çalışma disiplinine sahip olabilecek, * İkna kabiliyeti yüksek ve kurum kimliğini temsil edebilecek, * Tercihen Üniversite Mezunu, Call center ve/veya satış konusunda tecrübeli,

  Aranan NiteliklerPERSONELDE ARANACAK GENEL NİTELİKLER; - Sorumluluk sahibi ve sorumluluk alan, - Akıcı ve nitelikli düzgün bir diksiyona sahip, prezentable, - Dışa dönük, insan ilişkileri güçlü, pozitif ve güler yüzlü, - Enerji düzeyi ve motivasyonu yüksek, yoğun iş temposundan keyif alan, - Satış ve ikna kabiliyetine güvenen, - İş arkadaşlarıyla tam uyumlu ve sağlıklı bir takım çalışması yürütebilecek, uyumlu, takım çalışmasına yatkın, - İslami hassasiyetleri olan ve Alkol v.b. kötü alışkanlıkları olmayan, - Temel PC ve internet kullanım bilgisine sahip, - MS Office programlarına hakim, - Tercihen üniversite mezunu, - Call center ve/veya telefonda satış konusunda tecrübeli, - Turizm sektöründe kariyer hedefleyen, - Vardiyalı çalışmaya uygun, - Seyahat engeli olmayan (özellikle bay adaylar için) - Bay adaylar için, en az 2 yıl askerlik ile ilişiği bulunmayan, - Bayan adaylar için, tesettürlü olan, - Tercihen 22 - 30 yaş aralığında, TURİZM SEKTÖRÜNDE kariyer hedefleyen, satış, ifade, iletişim yeteneklerine güvenen, sosyal ilişkileri kuvvetli, prezentable, istekli ve kararlı, genç çalışma arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Turizm, Otelcilik, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Ofis Elemanı, Müşteri Temsilcisi, Görevli, Bölge Sorumlusu

 • İsra Turizmİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara, Diyarbakır, Sakarya Bugün

  İş AçıklamasıSEYAHAT DANIŞMANI & SATIŞ-PAZARLAMA-BAYİ YETKİLİSİ * Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek ve müşteriyi dinleyerek ihtiyaçlarını iyi analiz edebilecek * Kurumsal portföy yönetimine hakim, * İşinin gereği olan bölgeyi , pazarı , piyasa koşullarını, rakipleri tanımak ve izlemek için araştırmacı olmak, analiz ve raporlama yapabilmek, * Dış görünüşünde özenli, temsil yeteneğine sahip olacak, saygın izlenim bırakarak çevresine güven verecek, * İşin gerektirdiği iş sorumluluğuna ve çalışma disiplinine sahip olabilecek, * İkna kabiliyeti yüksek ve kurum kimliğini temsil edebilecek, * Tercihen Üniversite Mezunu, Call center ve/veya satış konusunda tecrübeli,

  Aranan NiteliklerPERSONELDE ARANACAK GENEL NİTELİKLER; - Sorumluluk sahibi ve sorumluluk alan, - Akıcı ve nitelikli düzgün bir diksiyona sahip, prezentable, - Dışa dönük, insan ilişkileri güçlü, pozitif ve güler yüzlü, - Enerji düzeyi ve motivasyonu yüksek, yoğun iş temposundan keyif alan, - Satış ve ikna kabiliyetine güvenen, - İş arkadaşlarıyla tam uyumlu ve sağlıklı bir takım çalışması yürütebilecek, uyumlu, takım çalışmasına yatkın, - İslami hassasiyetleri olan ve Alkol v.b. kötü alışkanlıkları olmayan, - Temel PC ve internet kullanım bilgisine sahip, - MS Office programlarına hakim, - Tercihen üniversite mezunu, - Call center ve/veya telefonda satış konusunda tecrübeli, - Turizm sektöründe kariyer hedefleyen, - Vardiyalı çalışmaya uygun, - Seyahat engeli olmayan (özellikle bay adaylar için) - Bay adaylar için, en az 2 yıl askerlik ile ilişiği bulunmayan, - Bayan adaylar için, tesettürlü olan, - Tercihen 22 - 30 yaş aralığında, TURİZM SEKTÖRÜNDE kariyer hedefleyen, satış, ifade, iletişim yeteneklerine güvenen, sosyal ilişkileri kuvvetli, prezentable, istekli ve kararlı, genç çalışma arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Turizm, Otelcilik, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı, Görevli

 • Ünirep Kimya ve Kağıtİstanbul Avrupa 24 Mayıs 2017

  İş Açıklaması* Şirketin telefon trafiğini yönetmek, * Gelen kargoların kayıt altına alınarak ilgili kişilere teslim edilmesini sağlamak, * Postaya verilecek zarfları ayarlamak ve PTT'ye gönderilmesini sağlamak, * Ofisteki arkadaşların istekleri doğrultusunda faks, scan ve fotokopi işlerini takip etmek, * Yurtiçi uçak rezervasyonu yapmak, * Seyahate gidecek arkadaşların havalimanından araç kiralama işlemlerini yapmak ve kendisine bilgi vermek, * Arşiv listesini güncel tutmak, * İşe geliş ve çıkışların yer aldığı günlük imza cetvelinin takibini yapmak

  Aranan NiteliklerOffice programlarına hakim, İnsan ilişkileri kuvvetli, Diksiyonu düzgün, prezantabl, Dış görünümüne özen gösteren, 25 yaşını aşmamış, Şişli civarında ikamet eden, BAYAN SEKRETER aranmaktadır.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Kimya

  Pozisyon: Sekreter, Ofis Elemanı, Eleman, Operatör, Asistan

 • ELNUT DIŞ TİCARETİstanbul Avrupa 23 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıMEGA CENTER BAYRAMPAŞA'DA BULUNAN ŞİRKETİMİZE GENEL MUHASEBE VE ÖN MUHASEBE BİLEN ELEMAN ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerGENEL MUHASEBE VE ÖN MUHASEBE KONULARINDA TECRÜBELİ ÖZEL SEKTÖRDE TECRÜBELİ EN AZ 5-10 YIL TECRÜBELİ ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ EHLİYETLİ VE AKTİF OLARAK KULLANABİLEN GENEL MUHASEBE ELEMANI E-DEFTER VE E-FATURA TECRÜBESİ OLAN LUCA.NET VE LUCA KULLANABİLEN

  Sektör: Gıda, İthalat/İhracat

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman

 • İş AçıklamasıFirmamızda ön muhasebe bölümünde çalışacak, Cari hesap mutabakatları - fatura / irsaliye kesimi yapabilen , Mikro programını kullanabilecek, Bay - Bayan eleman alınacaktır.

  Aranan NiteliklerMikro programını kullanabilecek MS Office programlarına hakim, MS Office programlarına hakim, Sistemli, düzenli ve organizasyon yeteneğine sahip, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyabilen Analitik düşünme ve doğru iletişim yeteneğine sahip olmak, Telefon trafiğini yönetebilecek

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Sekreter, Ofis Elemanı, Görevli, Eleman

 • Coldwell Banker Türkiyeİstanbul Avrupa 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıGAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI! Dünyanın ilk gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, 1906 yılında San Francisco’da Colbert Coldwell ve Arthur Banker ortaklığında kuruldu. Geride kalan 109 yıllık tarihinde konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında aracılık hizmetleri veren Coldwell Banker milyonlarca insanın hayalinin gerçekleşmesine yardımcı oldu. Coldwell Banker, yıllar içerisinde sektörün profesyonellik ve güvenilirlik standartlarını şekillendirdi. Sektörünün öncüsü olarak gayrimenkul dünyasında birçok yeniliği hayata geçirdi. Satış sonrası hizmetleri, lüks konut ve ticari gayrimenkul sınıfı ve mortgage sistemi bugün dünyada gayrimenkul sektörünün değişmez tanım ve uygulamalarının birçoğunun altına Coldwell Banker imzasını attı... Yüz yılı aşkın tarihinde aracılık hizmetlerinde yıllık 250 milyar dolar tutarında gayrimenkul satışı miktarına, hizmet bedelindeyse yıllık 6 milyar dolarlık gelir düzeyine ulaştı. Merkez ofisi New Jersey’de bulunan ve %100’ü halka açık olan Realogy Group’un en büyük markası olan Coldwell Banker, bugün 6 kıtada ve 50 ülkede gayrimenkul danışmanlık hizmetleri vermeye devam ediyor. 3.000 ofiste 100.000’i aşkın gayrimenkul danışmanı ile büyük Coldwell Banker Ailesi sektöründe açık ara liderliğini de sürdürüyor. Dünyanın en köklü ve bir numaralı gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, uluslararası deneyimini Türkiye’ye de taşıdı. Türkiye’de gayrimenkul sektörünün başarılı isimlerinden biri olan Dr. Gökhan Taş tarafından 2013 yılında Coldwell Banker’ın Türkiye Master Franchise hakları alındı. Gayrimenkul ve franchising satışı konusunda uzman bir kadro ile yola çıkan Coldwell Banker, bu güçlü yapılanmanın ardından Türkiye’de hızla büyümeye başladı. Coldwell Banker, dünya genelinde her yıl istikrarlı olarak büyümekte olan gayrimenkul pazarında kendi işini yapmak veya geliştirmek isteyen dinamik girişimciler için özel fırsatlar sunuyor. Küresel düşünme yaklaşımı ve yüzyılı aşkın bir tecrübesiyle paydaşları için bir yol gösterici oluyor.Teknolojinin tüm olanaklarını kullanan, takip eden, geliştiren ve uygulayan bir marka olan Coldwell Banker, dünyadaki liderliğini Türkiye’de de sürdürmeyi hedefliyor. Bu hedefler doğrultusunda Coldwell Banker'ın Bahçelievler'de açılacak olan Coldwell Banker Kentn Gayrimenkul'e asistanlık yapacak, ön büro yönetimini üstlenecek, ofisin telefon trafiğini yönetecek, Gayrimenkul Danışmanlarının iş süreçlerinde destek olacak bir takım arkadaşı aranıyor.

  Aranan Nitelikler- Santral ve ön - büro yönetimi konusunda tecrübeli - Tercihen ön - büro yönetimi konusunda eğitim almış - Güleryüzlü ve görünümüne her zaman özen gösteren - Diksiyonu iyi olan - Tercihen ön - lisans ya da üniversite mezunu - Kendisini ve yaptığı işi geliştirmeyi seven - Mesai saatlerinde esnek - Düzenli ve disipli çalışan - MS Ofis programlarını kullanabilen - Bakırköy, Merter, Güngören, Bahçelievler bölgelerinde ikamet eden, - 25 / 30 yaş arası - Kadın - Tercihen sigara kullanmayan

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Sekreter, Asistan, Ofis Elemanı

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 24 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıÖn Ofis Asistanı (Sekreter) aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu; Dahili ve harici telefon, faks, e-posta ve sair iletişim trafiğini yönlendirecek; MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen; İletişim ve organizasyon becerileri yüksek, kendini geliştirmeye açık; Dış görünüşüne özen gösteren, prezentabl;

  Sektör: Leasing/Finansal Kiralama, Turizm, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Sekreter, Ofis Elemanı, Asistan

 • Yordam Danışmanlıkİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz mali müşavirlik ofisi olarak faaliyet gösteren müşteri firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere tecrübeli " Ofis Elemanı" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az Ticaret lisesi mezunu, Asgari 3 yıl tecrübeli, Tercihen orka programı kullanabilen, Kdv - muhtasar -geçici- ba bs yapabilen, Sgk işe giriş -çıkış işlemlerini yapabilen, Cari hesap takibi yapabilen, Resmi dairelerde evrak takibi yapabilen, Banka ekstrelerini işleyebilen, Ms Office Programlarına hakim, Tercihen muhasebe bürosu deneyimi olan, Ulaşım problemi bulunmayan,(iş yerimiz Üsküdar Marmaray istasyonunun yanındadır) BAYAN muhasebe elemanı alınacaktır.

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, satışla ilgili sözleşmelerin takibini gerçekleştirerek, satışı yapılan ürün ve hizmetlerin kurulum ve arızalarının çözümlenmesi için abonelerden randevu alarak ilgili ekiplerin yönlendirilmesinden sorumlu olacak, OPERASYON ELEMANI aramaktayız

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunu Planlama, analitik düşünme ve raporlama yeteneği gelişmiş Müşteri odaklı çalışarak, problem çözme becerisine sahip Satış ve Teknik ekip ile koordineli çalışabilecek İş takibi ve ikna kabiliyeti yüksek MS Office uygulamalarına hakim Büyükçekmece, Mimaroba, Sinanoba, Beylikdüzü'nde ikamet eden Bay/Bayan Yol + Yemek + Prim + SSK

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Uzman, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı, Eleman, Temsilci

 • İhlas Pazarlamaİstanbul Avrupa 23 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıHafta içi 08:30 - 18:30, saatleri arasında çalışılacak şekilde; ağırlıklı olarak UYAP sistemi üzerinden sorgulama işlemleri, adliyede icra müdürlüklerinde evrak işleri ve haciz işlemleri olmak üzere icra dosyalarımızın takiplerinin sağlıklı yürütülmesi adına yapılacak işler.

  Aranan NiteliklerYoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Disiplinli ve dikkatli, Sözlü iletişim becerisi yüksek, Word-Excel deneyimi olan ve bilgisayar kullanımına alışkın, . Adalet Meslek Yüksek okulu mezunu olması değerlendirmede öncelik oluşturacaktır

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Turex Turizmİstanbul Avrupa 25 Mayıs 2017

  İş Açıklamasıİş Tanımı GPRS Montaj GPRS Demontaj, Tercihen oto Elektrik’ten anlayan

  Aranan NiteliklerTüm office programlarını çok iyi derecede kullanabilecek , Ehliyeti olan , Aktif araç kullanabilen , Bünyemizde Sahada yetiştirilmek üzere genç dinamik personel arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Karaca A.Şİstanbul Avrupa 17 Mayıs 2017

  İş Açıklamasıİdari İşler alanında en az 1 yıl tecrübesi olan, Organizasyon, planlama ve problem çözme yeteneğine sahip, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, İletişim becerileri yüksek, takım çalışmasına yatkın, Sistemli, verimli, titiz çalışabilen ve hızlı aksiyon alabilen İdari İşler Elemanı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, İdari işler konusunda deneyimli, MS Office programlarına hakim, Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, İş Kurumu’na kayıtlı ve en az %40 oranında engel derecesi bulunan.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Ofis Elemanı, Uzman Yard

 • Madame Coco Parisli Ev Butiğiİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 17 Mayıs 2017

  İş Açıklamasıİstanbul'da bulunan mağazalarımızda satış danışmanı ve depo personeli olarak değerlendirilmek üzere Engelli Personel arıyoruz.   ***Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında engellerini net olarak ifade etmelerini ve engel derecelerini belirtmelerini önemle rica ederiz.

  Aranan Nitelikler*Türkiye İş Kurumuna kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosuna uygun, Engellik derecesi % 40 ve üzerinde olan, Engel durumu aktif çalışmasına engel olmayan, İstanbul'da ikamet eden, Diksiyonu düzgün, İletişim becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Mağazacılık / Perakendecilik, Otelcilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Ofis Elemanı, Kasiyer, Görevli, Eleman

 • İş AçıklamasıMuhasebe departmanında görev almak üzere; mali işlerle ilgili tutulacak tüm kayıtların gerçekleştirilmesi ve fatura kesimi konusunda muhasebe departmanına yardımcı olabilecek eleman alınacaktır.

  Aranan NiteliklerYetiştirilmek üzere, Meslek Lisesi ya da MYO Muhasebe bölümünden mezun, MS Office ve Muhasebe programına hakim(Tercihen Mikro Muhasebe), En az 1 yıl muhasebe bürosunda çalışmış, ya da stajını bu yönde tamamlamış, İletişimi açık,uyumlu ve takım çalışmasına yatkın, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden, 18-25 yaş aralığında, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, "Yardımcı Muhasebe Elemanı"alınacaktır.

  Sektör: Medya, Mali Müşavirlik, Mali Denetim-Vergi

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Görevli, Eleman, Asistan

İş Habercisi - İstanbul Avrupa, Ofis Elemanı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Ofis Elemanı Nedir ?

Ofis Elemanı kariyerinde yöneticilerin kendisinden talep ettiği ofis içi ve ofis dışı işlerden sorumlu, şirketin bankalar ve müşteriler ile arasındaki evrak teslim faaliyetlerinin yürütülmesinden sorumlu olan kişidir. İş ilanları arasında sıklıkla aranan pozisyonlardan biri olan ofis elemanı şirketin telefon trafiğinden sorumlu olmak,evrak takibi gerçekleştirmek, yöneticisinin koordinasyonunu sağlama gibi görevlerde bulunur.Ofis elemanı pozisyonu ile ilgili iş bulmak için Secretcv 'yi ziyaret edebilirsiniz. Benzer ya da yakın pozisyonlar ile igili iş ilanlarını inceleyebilir. İş başvurunuzu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.