İstanbul Avrupa, Ofis Elemanı İş İlanları

Hepsini Temizle
İstanbul Avrupa
Ofis Elemanı
 • İş Açıklaması Dijital pazarlama konusunda uzmanlaşmış firmamız Türkiye'nin her yerinden çalışma arkadaşları arıyor. Kendi evinizin rahatlığında keyifle çalışın. Her gün toplu taşıma araçlarına yetişme derdin yok. Yağmurda, karda, çamurda, soğukta yürüyüp işe yetişme derdin yok. Bugün işe giderken ne giyeyim diye bir derdin yok. Evinden çalış ya da al diz üstü bilgisayarını git bir cafede veya sahilde denizi izlerken çalış. Tamamen özgürsünüz. Engelli arkadaşlarımız bu iş için tercih sebebimiz olacaktır. Özellikle tekerlekli sandalyeleri nedeni ile düzenli bir işe devam etmeleri mümkün olmayan dostlarımız başvurularda öncelik sahibi olacaktır. Bu işe başvurmak için aşağıdaki ögelere sahip olduğunuzdan emin olun: Çalışan ve iyi durumda bir bilgisayar. Görüntülü konuşma yapabileceğiniz bir kamera ve kulaklık. Bir internet aboneliği. Sabit IP (Statik IP)

  Aranan Nitelikler Firmamıza ait kendi geliştirdiğimiz CRM üzerinde çalışacaksınız. Size CRM panelini kullanabilmeniz için gerekli eğitimi vereceğiz. Paneli kullanmak gayet basittir. Yaptığımız dijital pazarlama faaliyetleri sonucu bizlerle iletişim kuran potansiyel müşteriler ile telefon görüşmeleri yapıp ürünlerimiz hakkında bilgilendireceksiniz.  Ürünlerimiz konusunda size gerekli eğitimi vereceğiz. Sadece bir kaç saatlik eğitim ile öğrenebileceksiniz sakın endişe duymayın. Buna ek olarak müşterilerden gelen sipariş veya iade taleplerini alıp CRM paneline girişini yapacaksınız. Maaşınıza ek olarak siparişe döndürdüğünüz her talep için pirim kazanacaksınız. Tüm bunları evinizin rahatlığında yapacağınızı unutmayın. Bize ulaşabileceğiniz telefon numaramız : 0212 702 07 77

  Sektör: Müşteri ilişkileri, Halkla İlişkiler, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Ofis Elemanı, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Asistan

 • İş Açıklaması İstanbul Güneşli'de İnşaat sektöründe faaliyet gösteren kurumsal firmamızın satış ofisinde genel yardımcılık görevlerini yerine getirecek ve asistanlık yapacak dönemsel personel aramaktayız. Çalışma Periyodu : Kasım ve Aralık Olumlu performans ve ihtiyaca istinaden bu süre uzayabilmektedir. Çalışma haftada 6 gün gerçekleşecektir. Haftada 1 gün izinli oluncaktır. Günlük Ücret : 60 TL + Yemek + SSK Çalışma Saatleri : 09:00 - 18:00

  Aranan Nitelikler 20-29 yaş arasında, -Prezantabl, -İş disiplinine sahip, -İnsan ilişkilerinde başarılı, -Bayan -Dönemsel olarak gerçekleşecek olan bu çalışmayı sorumluluk sahibi şekilde tamamlayabilecek olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon, İnşaat

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Ofis Elemanı, Müşteri Temsilcisi, Hostes, Asistan

 • İş Açıklaması 2000 yılından bu yana, İstanbul-Karaköy'de aydınlatma ürünleri toptan ve perakende satışını yapan firmamıza, muhasebe departmanında çalışacak, muhasebe ve raporlama işlerinde görevlendirilecek, bayan personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Benzer pozisyonda en az 2 yıl iş deneyimi, En az lise veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Mikro(v12-v15) muhasebe programına hakim Genel muhasebe konusunda da bilgi sahibi olan Ms Office programlarına hakim ve raporlandırma amaçlı aktif kullanabilecek (Word,Excel,Outlook vs) Kayıtlı carilerimize ait ödeme,vade,iskonto vb. konularda iş takibi yaparak, ilgili kişilere rapor edebilecek 22 - 35 yaşları arasında Üst yetkililerine bağlı olarak çalışabilecek Sağlık sorunu olmayan Diksiyonu düzgün, güler yüzlü, İnsan ilişkilerinde iletişimi kuvvetli Tercihen sigara kullanmayan Avrupa yakasında ikamet eden(Karaköy'e ulaşımda sıkıntı yaşamacak) Bayan muhasebe ve raporlandırma elemanı aramaktayız. Cv'lerinizin'' senemolur@iremelektrik.com.tr ''adresine mail yolu ile ''0212 243 36 25'' nolu numaraya fax yolu ile iletmeniz rica olunur.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Toptancılık

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman

 • Remzi Kitabevi İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Mağazalardan gelen kasa evraklarının sisteme girmek, Kasa föylerini kontrol etmek, Kasada işlem gören bankaların işlemlerini gerçekleştirmek, Muhasebe müdürüne sunulmak üzere mağaza cirolarının takip etmek ve raporlanmak, Mağazalardan gelen alış-satış, masraf ve gider faturalarının muhasebe kayıtlarına alınması sağlamak.

  Aranan Nitelikler Etiler de bulunan genel merkezimizde Muhasebe bölümünde görevlendirmek üzere; Ticaret Lisesi, meslek yüksek okulu Muhasebe Bölümü mezunu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Paket Muhasebe programlarında tecrübesi olan (ETA SQL tercih sebebidir.), Temel muhasebe ve finans bilgilerine hakim, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına uyumlu ve insan ilişkilerinde başarılı, Tutarlı, güvenilir bir kişiliğe ve iyi bir iş ahlakına sahip, İnsanlar ile yapıcı ve olumlu iletişim kurabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Muhasebe alanında kariyer hedefleyen, Etilere ulaşım sorunu bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 1 sene tecilli olan, 20-30 yaşları arasında bay/bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Eleman, Ofis Elemanı

 • Gi Group İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bilişim ve teknoloji alanında dünya lideri olan firmamız için “Ofis Asistanı” arayışımız mevcuttur. · Tercihen alanında deneyimli, · Kriz yönetimi yapabilecek, · İleri derecede İngilizce bilgisine sahip olan, · Etkin iletişim kurabilen, · Analiz ve problem çözme yetkinliğine sahip; · MS Office uygulamalarına hakim; · Pratik ve hızlı; yoğun tempolu ortamda çalışabilecek; · İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın.

  Aranan Nitelikler · Gerekli departman sorumluları ile iletişim kurarak konuyu takip edip sonuçlandıracak, · Günlük yazışmaları gerçekleştirip, takip edebilecek, · Ofis içi koordinasyonun sağlanması, · Gelen misafirlerin karşılanıp gerekli yönlendirmelerin yapılması, · Kargo takibini gerçekleştirecek.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş Açıklaması Gelen dataların belirlenen süre içerisinde sisteme aktarılması.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, Tercihen 20 - 30 yaş arasında, İŞKUR'dan onaylı işgücü kaybı raporu olan ve engelli statüsünde çalışabilecek, MS Office programlarından Word ve Excel bilgisi olan, Raporlama ve takip yeteneği gelişmiş, Dikkatli ve titiz çalışan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (çalışma yeri Güneşli'dir)

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Asistan

 • İş Açıklaması Şirket santraline gelen iç ve dış telefon iletişimini doğru, hızlı ve etkin bir şekilde yönetmek, gelen misafirleri karşılamak ve ilgili departmanlara yönlendirmek. Şirket yöneticilerine, iletişim trafiğinde destek olmak. 

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, En az 1 yıl benzer pozisyonda deneyimli Diksiyonu düzgün, ifade gücü kuvvetli İletişim becerileri gelişmiş, güler yüzlü, prezentabl Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, İşini takip eden ve eksiksiz yapan,  Etkin iş takibini sürdürebilen, problem çözme yeteneğine sahip Ekip çalışmasına yatkın İşletme içine ve dışına telefon trafiğini yönetip yönlendirebilecek, Ofis Programlarını kullanabilen, (Word, Excel) Ofis araç gereçlerini etkin kullanabilen (Bilgisayar, Tarayıcı, Faks, Fotokopi)  25-30 yaş arası bayan Çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Holding, Diğer

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Ofis Elemanı, Asistan

 • İş Açıklaması • Yönetmeni tarafından yönlendirilen işlerin yapılmasıı • Depo kayıtlarının raporlanması • Sistem üzerindeki işlerin depo kayıtlarını tutması • Depo düzenlemesi organizasyonu  

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, MS Office programlarına hakim ve Excel kullanabilen, Tercihen ilgili pozisyonda en az 1 yıl çalışmış, Takım çalışmasına yatkın, Problem çözme yeteneğine sahip, Sağlık engeli bulunmayan, İkitelli ve/veya civarında ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış yada askerlik ile ilişiği bulunmayan/muaf, 35 yaşını aşmamış BAY,

  Sektör: Bankacılık / Finans, Lojistik, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Operatör, Ofis Elemanı, Memur

 • Batı Nakliyat ve Ticaret A.Ş. İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26 Ekim 2016

  İş Açıklaması Reporting to the Sales Manager, this position is responsible to meet and exceed revenue goals by selling the existing portfolio of Bati Group and use of the Bati Group Portal and network throughout the Seaway, Airway, Road Freight and Freight Forwarding community worldwide. Will be responsible for the entire process of import and export cargos pricing, sales, marketing as well as contact and negotiation with customers.

  Aranan Nitelikler • Must have experience in international transportation processes, procedures, and regulatory requirements  • Excellent analytical skills  • Bachelor's degree mandatory/MBA preferred  • Minimum 3 years supervisory experience  • Customer service experience with sales experience preferred  • Exceptional people skills including experience in training and evaluation  • Attention to detail, deadline-oriented, dependable, persistence, time management, independent, documentation skills, scheduling and reporting skills.  • Proven ability to communicate effectively with clients and vendors.  • Trace lost freight and shortages; follow-up with airlines/shipping lines and inform all stations/agents involved.  • Report all pertinent information to Sales Director customer/vendor problems or unusual situations that may impact services.  • Create a sales plan covering new and retained business. Exceed sales target for Bati Group products through direct sales and 3rd party sales  • Gain market intelligence through close working relationships with major clients and use of related media  • Develop accurate and timely detailed sales reporting and forecasting on revenue targets. Ensure that the CRM application is up to date and accurate. Customer focused approach; experience in maximizing sales closures  All inquiries kept strictly confidential

  Sektör: Denizcilik, İthalat/İhracat, Lojistik

  Pozisyon: Eleman, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı, Satış Temsilcisi

 • Demak Gıda İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Şirketimizin Muhasebe Departmanında görevlendirilmek üzere;  

  Aranan Nitelikler • En az Ticaret Lisesi ve/veya Üniversite mezunu, • En az 2 yıl deneyimli • MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilen, • Tercihen Muhasebe programlarından MİKRO kullanabilen, • Diksiyonu düzgün ve iletişim becerileri gelişmiş, • Analitik düşünce yapısına sahip ve problem çözme becerileri gelişmiş, • Sorumluluk bilinci yüksek, • İş takibi konusunda düzenli, dikkatli ve sonuç odaklı, • Takım çalışmasına yatkın Muhasebe personeli aramaktayız. Tercihen Sarıyer, Şişli, Beşiktaş ve Kağıthane ilçelerinde ikamet eden, (Şirketimiz Sarıyer / Ayazağa'dadır.)

  Sektör: Gıda, İthalat/İhracat

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Memur, Ofis Elemanı, Yetkili

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İstanbul, Nişantaşı’nda otuz bir senedir faaliyet gösteren Sanat Galerisi için aşağıdaki özellikleri taşıyan ‘ Ofis Elemanı' aranıyor.

  Aranan Nitelikler Nişantaşı ve çevresinde oturan, En az lise mezunu, Ehliyet ve SRC belgesi sahibi, aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Hayvansever olması, (İşyerimizde evcil hayvan bulunmaktadır.) Sergi düzenlemesi yapabilecek, Evrak dosyalaması yapabilecek, Depo tanzimi yapabilecek, İletişim becerileri güçlü ve dış görünüşüne önem veren, Dinamik, disiplinli ve dikkatli çalışan, kendisini geliştirmeye açık, Sakin, güleryüzlü, pratik, İş mekanına uygun mesafede ikamet eden, Kesinlikle sigara kullanmayan, 23-33 yaş arası YALNIZ ERKEK ELEMAN ALINACAKTIR. NOT: Ehliyet sahibi olmayanların ve fotoğrafsız, ücret beklentisi belirtilmemiş CV yollayanların müracaatı dikkate alınmayacaktır.

  Sektör: Sanat

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Ofis Elemanı

 • Demsa Group İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,   Tercihen lise mezunu, Engel derecesi %40 ve üzerinde olan, Mağazacılık sektörüne ilgi duyan ve/veya tecrübeli, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın.

  Aranan Nitelikler Başvurular farklı departman ve pozisyonlar için değerlendirilecektir. Başvuru yapan adayların ön yazılarında engel durumlarını, heyet raporlarında yazan iş gücü kaybı yüzdesini ve hangi alanda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Memur, Görevli, Eleman

 • İş Açıklaması Şirkete gelen -  giden evrak ve ya malzemeleri tasnif ederek kayıt altına almak. İlgili birimlere ulaştırılmasını sağlamak. Şirket dışından bizzat elden teslim alınması gereken ya da şube dışına bizzat elden teslim edilecek evrak/kıymetli evrakın teslim alınarak muhafazasını sağlamak ve ilgili yere teslim etmek. Dosya düzenlenmesi, evrak çoğaltılması, matbu evrakların elektronik ortama alınması ve arşivlenmesi,                                       

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen benzer pozisyonda görev almış, MS Office programlarına hakim, Yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti iyi, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Kurumsal firma kültürünü benimsemiş, Kişisel bakım ve giyimine özen gösteren, Dikkatli, titiz, evrak düzeni,takibi ve dosyalama ve dökümantasyon arşivi sorumluluğunu alabilecek, Hızlı ve yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine uyabilecek, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, 19-25 yaşları arasında, Tercihen askerlik görevini tamamlamış, BAY,    

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Danışmanlık, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Şoför, Ofis Elemanı, Memur, Kurye, Eleman

 • Özgün Group İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Şişli’de bulunan ÖZGÜN GROUP adı altındaki firmalarımız için, Tüm Muhasebe işlerinde aktif olarak rol alarak; Mükelleflere Gerek Mevzuatlar gerek günlük yapılan işler hakkında bilgi verecek, Müşteri isteklerine cevap verecek, Enaz 5 Yıl Deneyimli,  Raporlama yapabilecek, Muhasebede Günlük yapılacak işleri yapacak ve takip edecek, Gerektiğinde dışarıdaki işleri takip edecek,

  Aranan Nitelikler Muhasebe bürosu tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Çözüm odaklı çalışabilen, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Yetiştirilmek üzere tecrübesiz çalışma arkadaşları ‘da alınacaktır. Bay, Bayan elemanlar alınacaktır.

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Uzman, Analist, Ofis Elemanı, Denetçi, Müşavir

 • Schafer İstanbul Avrupa 25 Ekim 2016

  İş Açıklaması        Ürün depo içerisinde: .      Ürünlere Stok kartı açılması ve tüm detayların girilmesi. .      Ürünlerin, içerik güncelliğinin takip edilmesi (Birim, boyut, resim, barkod vs.) ·      Günlük olarak yapılan ürün giriş-çıkışlarının program ve El Terminali ile yapmak ·      LOGO programı üzerinden stok raporları hazırlanması .      Periyodik stok sayımlarının yapılması .      Ürünlerin barkod basımı .      Reyon ve Rafların belirlenmesi .      Yurtiçi Mağazalara stok raporların sunulması...    

  Aranan Nitelikler •             En az lise mezunu (Ticaret Lisesi tercih sebebidir) •             35 yaşını aşmamış •             Askerliğini tamamlamış, •             Beylikdüzü ve civar semtlerde ikamet eden. •             Stok takibinde deneyimli, barkod basmasını bilen (en az 5 yıl) •             El terminali otomasyonunda bilgi sahibi                                                         •             LOGO TIGER kullanmayı bilen!  •             MS Office programlarına hakim     •             Analitik düşünme becerisine sahip, analiz ve raporlama yapabilecek,     •             Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, •             Detaylara önem veren ve titiz çalışabilen, •             İletişim kurma ve dinleme becerileri yüksek,    •             Ekip çalışması yapabilen,    Ürün DEPO içersinde çalışacak BAY adaylar aranmaktadır.  Çalışma saatler: p.tesi-cuma:08:00 - 18:30 / c.tesi:08:00 - 15:00   Not: Yukarıda yer alan niteliklere sahip olmayan adayların başvurmaması rica olunur !!!   

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları

  Pozisyon: Eleman, Ofis Elemanı, Sorumlu, Yardımcı

 • İş Açıklaması Şirketimiz merkez ofisinde;4857 sayılı İş Kanunun 30.maddesine istinaden"Engelli Çalıştırma Zorunluluğu" kapsamında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip engelli personel aramaktayız. Bu ilan genel başvuru niteliğinde olup belirli bir pozisyonla ilişkili değildir. Bu ilana yapılan başvurular ihtiyaçlar dahilinde uygun pozisyonlar için değerlendirmeye alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek, Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, MS Office programlarını kullanabilen, İletişim kabiliyetine güvenen, Güleryüzlü ve pozitif, Ekip çalışmasına yatkın. Başvuruda bulunmak isteyen adaylarımızın ön yazılarında engellerini, engel derecelerini ve hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.

  Sektör: Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Görevli, Mal Kabul Elemanı

 • İmsan Elektrik İstanbul Avrupa 24 Ekim 2016

  İş Açıklaması MUHASEBE ELEMANI

  Aranan Nitelikler OFFİCE PROGRAMLARINI KULLABİLEN FATURA VE CARİ HESAP TAKİBİ YAPABİLEN LOGO  PROGRAMLARINI KULLANABİLEN EN AZ 3 YILLIK EHLİYET SAHİBİ .AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN TAM ZAMANLI ÇALIŞABİLECEK 30 YAŞINI AŞMAMIŞ  

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş Açıklaması Şirketimizin Yenibosna Merkez ofisinde görevlendirilmek üzere Raporlama ve Ön Muhasebe Elemanı arayışımız mevcuttur.  

  Aranan Nitelikler 22-30 Yaş arası, Ticaret Meslek Lisesi veya Yüksek Okul mezunu, Raporlama ve Ön Muhasebe alanında en az 2 yıl deneyimli, Tercihen Nebim Winner Muhasebe modülünü kullanabilen, Ms Office programlarına (özellikle excell) hakim, Yazılı / Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, Prezentabl, Dikkatli, düzenli ve disiplinli çalışabilecek, Bay raporlama ve  ön muhasebe elemanı aramaktayız.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Yayıncılık, Kırtasiyecilik

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Ofis Elemanı, Eleman, Operatör, Asistan

 • Ligarba Turizm İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Ekim 2016

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa yakasında faaliyet gösteren, yoğunlukla Çin ve Uzakdoğu pazarında çalışan Çin Konsolosluğunun Yetkili Vize acentası olan seyahat acentamızın Vize - Incoming ve Outgoing departmanlarına personeller alınacaktır. Vize: Vize evrakları düzenleme, sisteme girme, formları doldurma, konsolosluklarda işlemleri takip etme.  Incoming : Yurtdışından ( Çoğunlukla Çin'den) gelen gruplarımızın talepleri doğrultusunda ( otel, rehber, araç, yemek, turlar) gerekli rezervasyonların ve operasyonların yapılması. Rehbere tur dosyasının hazırlanması. Misafirlerin alana varıştan ayrılana kadar gerekli olan bütün koordinasyonun sağlanması. Outgoing : Yurtdışına organize edilen grup veya münferit, Kültür ve Fuar turlarını hazırlamak, satış ve pazarlamasını yapmak, yerel acentalarla yazışmak, gerekli rezervasyonları yapmak. Tur alternatifleri/seçenekleri hazırlayarak yeni ürünlerin satışa sunulması, pazarlamasının yapılması

  Aranan Nitelikler Vize : Takım çalışmasına müsait, pozitif, insan ilişkileri iyi, erkeklerde askerlik sorunu olmayan, temel bilgisayar programlarını kullanabilen, tecrübeli veya yetiştirilmeye müsait Incoming / Outgoing : İyi derecede İngilizce bilen , en az 3 yıl incoming konusunda tecrübe sahibi,İnsan ilişkilerinde iyi, iş disiplinine uygun, takım çalışmasına yatkın.Planlama ve organizasyon becerisine sahip. İşini seven ve şirketin menfaatlerini ön planda tutan, şirketi temsil edecek şekilde davranabilecek,aktif, diksiyonu düzgün, pozitif, güleryüzlü ve sorumluluk sahibi Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Harbiye'deki ofisimize ulaşımı kolay

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Eleman, Asistan, Incoming Elemanı, Incoming Operasyon Elemanı, Ofis Elemanı

 • Miniço Çocuk Dünyası İstanbul Avrupa 25 Ekim 2016

  İş Açıklaması Cari hesap mutabakatlarını yapabilen, Tek düzen hesap planına hakim, Banka ekstrelerinin işlenmesi konusunda tecrübeli, Kdv , muhtasar, geçici vergi hazırlayabilen,    

  Aranan Nitelikler Ticaret meslek lisesi mezunu ve / veya önlisans, lisans  muhasebe mezunu, Genel muhasebe konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Muhasebe programlarında deneyimli ( tercihen nebim winner programını kullanabilen), Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Bağcılar lokasyonuna ulaşım sıkıntısı olmayan, Erkek çalışma arkadaşı arıyoruz. Not: Fotoğrafsız başvurular kesinlikle değerlendirilmeye alınmayacaktır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Memur, Ofis Elemanı

 • Sistem Elektrik Elektronik Ürünleri İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26 Ekim 2016

  İş Açıklaması   Elektrikli Ev Aletleri ve Kişisel Bakım Ürünleri Sektöründe Uluslararası Markaların Türkiye Distribütörlüğünü Yapmakta Olan Kuruluşumuzun, Mecidiyeköy’de bulunan ofisimize; Tecrübeli ve Yetiştirilmek üzere 'Muhasebe Elemanı' çalışma arkadaşları aramaktayız. ERP programında ürünlerin fiyat tanımlamalarının yapılması Günlük olarak ERP sistemine düşen siparişlerin irsaliyelendirilmesi ve faturalandırılması Günlük olarak karşılanamayan sipariş raporlarının çekilmesi, temin edilen ürünlerle ilgili gerekli faturalandırma işlemlerinin gerçekleştirilmesi Kesilen faturalarda karşılanamayan ürünlerin tespit edilmesi Günlük stok raporunun çekilerek kritik seviyeye düşen ve temin edilmesi gereken ürünlerin listesinin oluşturulması Mal ve hizmet alımı yapılan firmalardan ve müşterilerden gelen iade / alım faturalarının ERP programına girilmesi Departman içerisindeki tüm belgelerin dosyalanması Tüm kayıt ve işlemlerin VUK, TTK ve diğer kanunlara uygun olarak yapılması  

  Aranan Nitelikler Asgari Ticaret Lisesi mezunu, Ofis programlarını kullanabilen, Logo Programı kullanabilen, 20-30 yaşları arasında bayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, İşin gerektirdiği dikkat, özen ve disipline sahip, Analiz, sentez ve muhakeme yeteneği olan, Sözlü ve yazılı iletişimde başarılı, Yukarıda belirtilen niteliklere sahip adaylar öncelikli olarak değerlendirilecek olup, CV’lerin resimli olması tercih sebebidir.

  Sektör: Beyaz Eşya, Dayanıklı Tüketim Malları, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı, Eleman, Sorumlu, Temsilci

 • İş Açıklaması Gümrük Departmanı'nda Dosya Takibi Yapabilecek, Yurtdışı ofislerle Gümrük işlemleri konusunda kordinasyon sağlayacak, gümrük departmanında çalışan müşteri temsilcisi arkadaşlarla iletişim halinde operasyon kordinasyonunda çalışacak veya ekip yönetimi yapabilecek tecrübeli ekip arkadaşları arıyoruz. Tecrübesiz arkadaşlar için ekip yönetimi konusunda yetiştirmek üzere, tecrübeli arkadaşlar için ekip yönetimi/iş geliştirme yapabilecek.

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Gümrük Departmanı'nda çalışmak üzere; İyi Derecede İngilizce Bilen (Yazma+Okuma+Konuşma) *** Tecrübeli/Tecrübesiz (Tecrübeli B Karneli Tarcih Sebebidir)  Askerliğini Yapmış Aktif Araç Kullanabilen

  Sektör: Gümrükleme

  Pozisyon: Yönetici Adayı, Uzman Yard, Uzman, Ofis Elemanı, Müşteri Temsilcisi

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Ekim 2016

  İş Açıklaması Yönetime satış, tahsilat ve stoklarla ilgili raporlama yapabilecek, Ürün Sipariş girişi denetimi ve kontrolü sağlayabilecek, Satış Faturalarını işleyecek çalışma arkadaşı arıyoruz

  Aranan Nitelikler *En az lise mezunu *Ön muhasebe konusunda deneyimli, *Sipariş, stok kontrolü yapabilen, bayilerin faturalarını kesip kargo takibini yapabilecek, *Bayilere kesilen faturaların tahsilatlarını düzenli takip ederek nakit akışını düzenleyebilecek, *Satış Faturaları, çek, senet vs.. evraklarının muhasebeleştirilmesini sağlamak, *Satış ekibini gerektiğinde koordine edebilecek, *Ay sonunda gelir, gider raporlarını çıkartarak yönetime bilgi verebilecek, *Excel Word kullanabilen, *Güler yüzlü, çalışkan sorumluluk sahibi, takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, *Tercihen Eta programını, E-Faturayı kullanabilen *Kışın Bolu ( Kartalkaya), yazın Muğla ( Bodrum) çalışabilecek ,bay çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Eğlence, Restorancılık, Turizm

  Pozisyon: Sorumlu, Ofis Elemanı, Görevli

 • İmsan Elektrik İstanbul Avrupa 21 Ekim 2016

  İş Açıklaması Muhasebe Personeli

  Aranan Nitelikler   Silivri’ deki işyerimizde çalışmak üzere; Muhasebe konusunda en az 5 yıl deneyimli, Askerlik hizmetini tamamlamış, LOGO ve Excel yazılımlarında deneyimli, Ehliyeti olan… 

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Meetrooms Bina ve Ofis Yönetimi İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Ekim 2016

  İş Açıklaması Bilişim sektöründe Anadolu Yakası - Batı Ataşehir'de faaliyet göstermekte olan uluslararası bir firma için makam şoförü aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Kurumsal sektörde üst düzey yöneticilerle en az 3 yıl çalışmış, Esnek çalışma programına ayak uydurabilen ve seyahat engeli bulunmayan, İleri ve güvenli sürüş teknikleri konusunda bilgili ve deneyimli, Dinamik, dakik, titiz ve sorumluluk sahibi, saygılı, Diksiyonu düzgün ve iletişim becerisi yüksek, En az lise mezunu, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, 40 yaşını aşmamış, Tercihen bekar, Sigara kullanmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Referans verebilecek, Köpeklerle arası iyi olan, "Makam Şoförü" çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Bina ve Tesis Yönetimi

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Şoför, Eleman

 • Remzi Kitabevi İstanbul Avrupa 20 Ekim 2016

  İş Açıklaması Ofis içinde ve dışında, evrak ve iş takibinin yapılması;

  Aranan Nitelikler Avrupa yakasında ikamet eden, (Tercihen Etiler' e yakın) 20-50 yaş arası, Sorumluluk sahibi, En az lise mezunu, Bay eleman

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Asistan, Eleman, Görevli, Ofis Elemanı, Sekreter

 • İş Açıklaması Holding plazadaki şirketlere, aylık gider payı hesaplarının yapılması, Gelen-giden evrak takibi ve dağıtım işlerinin yerine getirilmesi, Şirket ve resmi kurumlar ile ilgili tüm muamele işlerini yürütülmesi,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen üniversite mezunu, İdari işler konusunda minimum 2 yıl deneyimli, 30 yaşını aşmamış, MS Office uygulamalarına hakim, ileri derecede Excel bilgisine sahip, Planlama ve organizasyon kabiliyeti yüksek, İletişim becerileri kuvvetli, İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış Bay adaylar,

  Sektör: Holding, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Uzman Yard, Ofis Elemanı, Memur, Görevli, Eleman

 • ÖNALANLAR YAPI İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 16 Ekim 2016

  İş Açıklaması Mecidiyeköy adresindeki firmamızda ön muhasebe işlemlerinde görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Cari hesap ve BA-BS mutabakat ve takibi, MS Office programına hakim, Logo Muhasebe Programı kullanabilen, Muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyimli, Günlük muhasebe kayıtlarını yapabilen (Alış ve Satış fatura kayıtları), Muhasebe Bölümü mezunu (En az Ticaret Meslek Lisesi, tercihen Muhasebe MYO), Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış Tercihen İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Yardımcı, Sorumlu, Operatör, Ofis Elemanı, Eleman

 • Günaydın Group İstanbul Avrupa 13 Ekim 2016

  İş Açıklaması İstanbul ili, Avrupa Bölgesi' nde Lojistik operasyonlarında değerlendirilmek üzere Ofis personeli aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen lojistik ile ilgili bölümlerden mezun, Operasyon ve Parsiyel hizmet konularında deneyim sahibi, Ofis araçlarını ve MS Office programlarını etkin kullanabilecek, Araç takip sistemleri konusunda tecrübeli, İletişimi kuvvetli, sabırlı, Ekip çalışmasına yatkın, Dikkatli ve sorumluluk sahibi, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek  

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Ofis Elemanı

 • Sanat Etiket İstanbul Avrupa 9 Ekim 2016

  İş Açıklaması ETİKET FİRMASINDA ÇALIŞMAK ÜZERE TECRÜBELİ CARİ HESAP SORUMLUSU ARANMAKTADIR. DOLGUN ÜCRET

  Aranan Nitelikler MİKRO BİLEN , CARİ HESAP KONUSUNDA TECRÜBELİ, SORUMLULUK ALABİLECEK AKTİF ELEMANLAR

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Ofis Elemanı

İş Habercisi - İstanbul Avrupa, Ofis Elemanı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Ofis Elemanı Nedir ?

Ofis Elemanı kariyerinde yöneticilerin kendisinden talep ettiği ofis içi ve ofis dışı işlerden sorumlu, şirketin bankalar ve müşteriler ile arasındaki evrak teslim faaliyetlerinin yürütülmesinden sorumlu olan kişidir. İş ilanları arasında sıklıkla aranan pozisyonlardan biri olan ofis elemanı şirketin telefon trafiğinden sorumlu olmak,evrak takibi gerçekleştirmek, yöneticisinin koordinasyonunu sağlama gibi görevlerde bulunur.Ofis elemanı pozisyonu ile ilgili iş bulmak için Secretcv 'yi ziyaret edebilirsiniz. Benzer ya da yakın pozisyonlar ile igili iş ilanlarını inceleyebilir. İş başvurunuzu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.