İstanbul Avrupa, Ofis Elemanı İş İlanları

Hepsini Temizle
İstanbul Avrupa
Ofis Elemanı
 • MY STAFF İNSAN KAYNAKLARI İstanbul Avrupa 23 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Deneyimli, dinamik ve genç kadrosuyla İstanbul içi ve dışı organizasyon kongre ve davetlerde part time ve dönemsel personel desteği sağlayan sektöründe öncü bir insan kaynakları firmasıyız. Bu alanda kendini geliştirmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun adayları bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Esnek çalışma saatlerine uyabilecek Dış görünüşüne özen göteren ms office programlarına hakim Levent e yakın bölgelerde ikamet eden 25-30 yaş aralığında Sözlü ve yazılı iletişim yönü güçlü Takım çalışmasına yatkın Sorumluluk sahibi olan ve insiyatif alabilen Depo ve Mağazacılık alanında tecrübeli Askerliğini tamamlamış Bay takım arkdaşları arıyoruz

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Ofis Elemanı

 • İş Açıklaması *Sevkedilen ürünlerin desilerini kayıt altına alacak, *Kargo firmasının personeli ile ortak hareket ederek sevk edilecek ürünlerin barkotlanmasını takip edecek, *Kargo kaynaklı sorunlarda, kargo firması ile irtibata geçerek sorunların çözümünü sağlayacak, *Ürünlerin teslimat süreçlerini günlük bazda takip edip raporlayacak, Kargo Takip Personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Perakende sektöründe kargo takibi konusunda en az 2 yıl deneyimli, Lise mezunu Genç, dinamik, kendine güvenen Problemleri hızlı çözebilecek yapıya sahip Analitik düşünen Office programlarını etkin kullanabilen Bağcılar ve çevresinde oturan Tercihen Nebim bilen

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Eleman, Ofis Elemanı

 • Fen Bilimleri Eğitim Kurumları İstanbul Avrupa 23 Ağustos 2016

  İş Açıklaması EXCEL VE WORD KULLANMAYI İYİ BİLEN, BAYAN ELEMAN ARANIYOR...

  Aranan Nitelikler DİKSİYONU DÜZGÜN, EKİP ÇALIŞMASINA UYUM SAĞLAYAN, EN AZ LİSE MEZUNU

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş Açıklaması Topkapıda bulunan firmamıza ön muhasebe mutabakat Ba Bs ve cari bilgisi olan eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * Deneyimli ve sorumluluk sahibi * Erkekler için askerlik ile ilişiği olmayan * Çalıştığı firmaya değer katabilecek * Uzun süreli çalışmayı hedefleyen eleman alıcaktır.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • 2Kids Satış Pazarlama ve Danışmanlık A.Ş. İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Dünyanın ve Türkiye’nin öncü çocuk markası olma vizyonuyla Soo be’de yapacakların aşağıdakiler olacak, eğer bu yazanlar seni heyecanlandırıyorsa hemen bugün bizimle iletişime geç! Soo be Kurum Kültürü’nü ve marka kimliğini en iyi şekilde temsil etmek, Gelen misafirleri pozitif bir algı yaratacak şekilde karşılamak ve ilgili birimlere, kişilere yönlendirmek, Şirket santraline gelen telefonları özenle cevaplamak ve ilgili kişilere yönlendirmek, Gelen ve giden evrak takiplerini titizlikle gerçekleştirmek, kayıtları tutmak ve ilgili kişilere zamanlı iletmek, Yurtiçi seyahatlerin organizasyonunu ve takibini yönetmek, Faturaların sisteme girişlerini yapmak ve ilgili birimlerden onay almak, Pozisyonun gerektirdiği diğer görev ve sorumlulukların en iyi şekilde yerine getirmek ve departmanların ihtiyaçlarına göre gerektiğinde destek vermek. #soobeturkiye hi@soobe.com.tr / www.soobe.com.tr Soo be Hakkında: • Soo be, moda, eğlence ve yaratıcılığın birleştiği, 0-10 yaş arası çocukların kendi stillerini bulacakları, kendilerini ifade edebilecekleri bir dünya yaratma hedefiyle yola çıktı. İçinde tiyatro, müzik, oyun ve sürekli canlı performanslar olan, önce çocuklar düşünülerek yaratılmış ilk ve tek mağazacılık konseptiyle, dünya ve Türkiye’de çocuk modasının öncü markası olarak yeniden tasarlandı. Soo be, 0-10 yaş grubu çocuklar için tekstilden aksesuar ve oyuncaklara kadar taşıdığı farklı temalarla, sezon boyunca yenilenen ve trendleri takip eden koleksiyonlarıyla stil sahibi çocukların markası…

  Aranan Nitelikler Çocuklar için daha fazla eğlence ve moda anlayışı ile yola çıkan Soo be’nin yaratıcılık dolu Merkez Ofisinde “Ofis Yönetmeni” olmaya hazır mısın? - Evet, çünkü... Meslek Yüksek Okul ya da Üniversite mezunuyum, Zaten 2 yıl boyunca böyle bir görevde tecrübe edindim, işimi seviyorum, İyi derecede İngilizce biliyorum, yurtdışı yazışma ve görüşmeleri benim için çok kolay, MS Office programları benden sorulur, Organizasyon yeteneğim kuvvetlidir, Diksiyonum düzgündür, gülümsemeyi çok severim, kendime ve giyimime özen gösteririm, Pratik düşünürüm, hızlı hareket ederim, sistemli ve düzenli çalışırım, İşimi insanları sevdiğim için seçtim, herkesle çok rahat iletişim kurabilirim, Disiplin benim ikinci adım, kişisel gelişime açık, sorumluluk alan ve işi sahiplenen, yoğun iş temposuna alışkın biriyim, 25-35 yaş arasında, bayan bir adayım,

  Sektör: Bankacılık / Finans, Holding, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Resepsiyonist, Ofis Elemanı

 • İş Açıklaması Mecidiyeköy' de bulunan İletişim Danışmanlığı, etkinlik, doğrudan pazarlama alanlarında faaliyet gösteren ajansımız için telefon ve mail trafiğini yönetecek, gelen misafirlerin karşılanmasını ve ikramını gerçekleştirecek aynı zamanda saha içi organizasyona destek sağlayacak , bordromuzda bulunan personellerin de günlük takibini yapacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler *En az Yüksekokul Mezunu *28 Yaşını aşmamış *Tercihen orta düzeyde ingilizce bilen *Sektörde en az 2 yıl tecrübesi olan *Telefon,mail gibi ofis işlerini takip eden *Organize yeteneği kuvetli *Gelişime açık, güler yüzlü ve takım çalışmasına yatkın *Office programlarına hakim (word , excel vs..) Ofis ve Proje sorumlusu aranmaktadır.

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Asistan, Sekreter

 • Afiyet Et İstanbul Avrupa 23 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Firma içi verilen görevler, Yönetici asistanlığı Özel ,resmi, banka vs işlerin yürütülmesi

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Askerliğini tamamlamış Daha önce benzer görevlerde çalışmıs B sınfı ehliyeti olan aktif araç kullanabilen 25-35 yaşları arasında referans verebilecek bay eleman alınacaktır.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 23 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Gelen-Giden Fatura vs. evrak kontrolü ve girişlerinin yapılması, Evrak dosyalama işlemlerinin yapılması, Ödeme ve Tahsilatlarının bazılarının takip edilmesi, mutabakatların yapılması, Aylık ve dönemsel stok takibi ve tedarik işlemlerinin yapılması, Gelen giden kargoların, postaların v.b. işlerin takibinin yapılması, Günlük gelir-gider kasa'nın gerekli analiz tablolarına işlenmesi, Ödeme ve Alacak Tablolarının düzenli olarak raporlanması.

  Aranan Nitelikler Arnavutköy Bolluca'da bulunan işyerimize Ön Muhasebe konusunda deneyimli Bayan Eleman Aranıyor. Ön Muhasebe konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Bilgisayar kullanmayı iyi bilen, muhasebe programları konusunda tecrübeli (Vega Programı Kullanılacak) MS Excel&Word programlarını,İnternet ve Ofis araçlarını kullanmayı iyi bilen, Diksiyonu düzgün, iletişim gücü yüksek, Yakın Bölgelerde İkamet Etmesi Tercih Sebebidir, Görüşmeye çağırılan adayların görüşmeye gelmeden firma web sitesi üzerinden, firmanın yaptığı iş ve gerekli firma ön bilgilerini kontrol etmiş olması adaya fayda sağlayacaktır.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • İş Açıklaması Endüstüriyel bağlantı elemanları konusunda ithalat-ihracat ve distribütörlük yapan,kurumsal kimlik çerçevesinde yer almakta olan firmamıza, bayan personel alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler MS Ofis Programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın ve özgüven sahibi, Fatura ve irsaliye düzenlemesi yapabilen, Uzun yıllar çalışmak isteyip kariyer hedefi olan, Koordinasyon ve karar verme yetisine sahip, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Kurumsal şirket kimliğinde çalışacak kişiliğe sahip, Fotoğrafsız cv ler kesinlikle değerlendirmeye alınmayacaktır.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş Açıklaması Muhasebe * Diksiyonu düzgün ve prezentable, * Dış görünüşünde özenli, temsil yeteneğine sahip olmak, saygın izlenim bırakmak, çevresine güven vermek, * Çalışacağı departmanda takım çalışmasına özen gösterecek, * İşin gerektirdiği iş sorumluluğuna ve çalışma disiplinine sahip, * Güvenilir, iyi niyetli ve matematiksel zekaya sahip, * Bilgisayar seri şekilde kullanabilen, MS Office programlarına hakim, tercihen Muhasebe programlarını kullanmış olan, * İlgili birimlere gerekli raporlamaları ve dökümantasyonları yapabilecek, * Ön muhasebe, bilet muhasebesi, genel muhasebe, finans ve satın alma birimlerinden oluşmakta olan Muhasebe ekibimizde görev alacak, * Muhasebe deprtmanında daha önce görev almış veya Muhasebe konusunda eğitim almış,

  Aranan Nitelikler PERSONELDE ARANACAK GENEL NİTELİKLER; - Sorumluluk sahibi ve sorumluluk alan, - Akıcı ve nitelikli bir diksiyona sahip, prezentable, - Dışa dönük, insan ilişkileri güçlü, pozitif ve güler yüzlü, - Enerji düzeyi ve motivasyonu yüksek, yoğun iş temposundan keyif alan, - Satış ve ikna kabiliyetine güvenen, - Call center ve/veya telefonda satış konusunda tecrübeli, - Vardiyalı çalışmaya uygun, - Turizm sektöründe kariyer hedefleyen, - Temel PC ve internet kullanım bilgisine sahip, - İslami hassasiyetleri olan ve Alkol v.b. kötü alışkanlıkları olmayan, - Bay adaylar için, en az 2 yıl askerlik ile ilişiği bulunmayan, - Bayan adaylar için, tesettürlü olan, - Seyahat engeli olmayan (özellikle bay adaylar için) - İşbirliği içerisinde takım çalışmasına yatkın, - Tercihen üniversite mezunu, - Tercihen 22 - 33 yaş aralığında, TURİZM SEKTÖRÜNDE kariyer hedefleyen, genç, satış, ifade, iletişim yeteneklerine güvenen, sosyal ilişkileri kuvvetli, prezentable, istekli ve kararlı takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Turizm, Mali Müşavirlik, Mali Denetim-Vergi

  Pozisyon: Uzman, Ofis Elemanı, Eleman, Görevli, Yardımcı

 • ATAÇLAR İNŞAAT İstanbul Avrupa 23 Ağustos 2016

  İş Açıklaması ŞİRKET MERKEZİMİZDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE ; TAAHHÜT İŞLERİMİZE AİT İDARİ İŞLER- HAKEDİŞ TAKİBİ, KAMU İHALE TAKİBİ VE İDARİ YAZIŞMALAR İŞ TAKİPLERİNİN YAPILMASI KONUSUNDA DENEYİMLİ PERSONEL ALIMI YAPILACAKTIR.   

  Aranan Nitelikler       * Lise veya yüksek okul mezun, MS Office programlarına hakim, raporlama becerileri gelişmiş, İdari işler alanında kurumsal bir şirkette en az 3 yıl deneyim kazanmış, Tercihen İnşaat Taahhüt firmalarında deneyimi olan, İletişim, organizasyon ve koordinasyon becerisi gelişmiş, İletişimi kuvvetli, analitik, dikkatli, disiplinli, çözüm odaklı ve sorumluluk sahibi,  Aktif araç kullanabilen İstanbul Avrupa yakası bölgelerinde ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış  

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş Açıklaması İstanbul, Nişantaşı’nda otuz bir senedir faaliyet gösteren Sanat Galerisi için aşağıdaki özellikleri taşıyan ‘ Ofis Elemanı' aranıyor.

  Aranan Nitelikler Nişantaşı ve çevresinde oturan, En az lise mezunu, Ehliyet ve SRC belgesi sahibi, aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Hayvansever olması, (İşyerimizde evcil hayvan bulunmaktadır.) Sergi düzenlemesi yapabilecek, Evrak dosyalaması yapabilecek, Depo tanzimi yapabilecek, İletişim becerileri güçlü ve dış görünüşüne önem veren, Dinamik, disiplinli ve dikkatli çalışan, kendisini geliştirmeye açık, Sakin, güleryüzlü, pratik, İş mekanına uygun mesafede ikamet eden, Kesinlikle sigara kullanmayan, 23-33 yaş arası YALNIZ ERKEK ELEMAN ALINACAKTIR. NOT: Ehliyet sahibi olmayanların ve fotoğrafsız, ücret beklentisi belirtilmemiş CV yollayanların müracaatı dikkate alınmayacaktır.

  Sektör: Sanat

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Görevli

 • Adecco İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Adecco Grup , 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 31.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 700.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır Danışmanlığını yapmakta olduğumuz global müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip Ön Muhasebe Elemanı' aramaktayız.  Firmanın Mali Müşavir Danışmanı ile Koordinasyon içerisinde Düzenli olarak gerçekleştirilen muhasebe işlerini Takip etmek  İdare/Taşeron Hakedişlerinin süreç mühendisi ile beraber takibi ve tanzim edilmesi.  Günlük iş akışı içinde iç kordinasyonun sağlanması Tahsil edilecek ve ödenecek faturaların takip edilmesi  İdari yazışmaları, evrak yönetiminin yapılması Resmi kurumlar, bankalar, odalar, noter vb. yerlerde iş ve evrak takibi yapmak Ofis satın almalarını ve ödemelerini yapmak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Muhasebe ve Finansman bölümleri veya konusu ıle ılgılı meslek yüksek okul mezunu 20-30 yaş arası Ofisimizdeki sekreterya görevlerini yürütebilecek Tüm ön muhasebe işleri ile ilgilenecek Kargo  takıplerını koordine edebilecek Muhasebe ve idari işler konusunda deneyimli, Ms. Office programlarına hakim (İngilizce bilmesi opsiyonel tercih) Erkek adaylar Adecco, İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Mimarlık, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Uzman Yard, Ofis Elemanı, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • Adecco İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Adecco Grup , 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 31.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 700.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır Danışmanlığını yapmakta olduğumuz global müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip ' İdari İşler  Elemanı' aramaktayız.   Misafirlerin getirilip götürülmesinde görev alacak, Genel müdürün gün içerisinde ve mesai sonrası olabilecek işlerinde kendisine eşlik edecek, Şirket araçlarının bakımı, sigortalarının takibi, vb. işlerle ilgilenecek, Banka, vb. kurumlara evrak getirip götürecek, Ofis Yöneticisine idari işlerle ilgili konularda destek olacak,    

  Aranan Nitelikler Tercihen 40 yaşını aşmamış, En az lise mezunu, İyi derece İngilizce bilgisi olan, Prezentable, Enerjik yapılı, Sorumluluk sahibi, Bay adaylar Adecco, İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları, Beyaz Eşya

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Görevli, Memur, Sorumlu

 • NWG Services İstanbul Avrupa 22 Ağustos 2016

  İş Açıklaması • Yönetmeni tarafından yönlendirilen işlerin yapılmasıı • Depo kayıtlarının raporlanması • Sistem üzerindeki işlerin depo kayıtlarını tutması • Depo düzenlemesi organizasyonu  

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, MS Office programlarına hakim ve Excel kullanabilen, Tercihen ilgili pozisyonda en az 1 yıl çalışmış, Takım çalışmasına yatkın, Problem çözme yeteneğine sahip, Sağlık engeli bulunmayan, İkitelli ve/veya civarında ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış yada askerlik ile ilişiği bulunmayan/muaf, 35 yaşını aşmamış BAY,

  Sektör: Bankacılık / Finans, Lojistik, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Operatör, Ofis Elemanı, Memur

 • İş Açıklaması Şirketimizin Yenibosna Merkez ofisinde görevlendirilmek üzere Raporlama ve Ön Muhasebe Elemanı arayışımız mevcuttur.  

  Aranan Nitelikler 22-30 Yaş arası, Ticaret Meslek Lisesi veya Yüksek Okul mezunu, Raporlama ve Ön Muhasebe alanında en az 2 yıl deneyimli, Tercihen Nebim Winner Muhasebe modülünü kullanabilen, Ms Office programlarına (özellikle excell) hakim, Yazılı / Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, Prezentabl, Dikkatli, düzenli ve disiplinli çalışabilecek, Bay raporlama ve  ön muhasebe elemanı aramaktayız.

  Sektör: Kırtasiyecilik, Mağazacılık / Perakendecilik, Yayıncılık

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Ofis Elemanı, Eleman, Operatör, Asistan

 • Tüpaş İstanbul Avrupa 21 Ağustos 2016

  İş Açıklaması CARİ HESAP MUTABAKAT - BA BS MUTABAKAT - MAAŞ ÇİZELGE - TEKLİF HAZIRLAMA- ALIM SATIŞ FT KESİM ÇOK DENEYİMLİ VE HIZLI TAM GÜN ÇALIŞMAYA AYAK UYDURACAK ELEMANLAR ALINACAKTIR

  Aranan Nitelikler LKS- WORD-OFFICE-EXCEL ÇOK İYİ KULLANAN DENEYİMLİ ÖN MUHASEBE ÇALIŞANI ALINACAKTIR ... YENİBOSNA - BAĞCILAR - BAHÇELİEVLER- SEFAKÖY TERCİHTİR

  Sektör: Dağıtım, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Demsa Group İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,   Tercihen lise mezunu, Engel derecesi %40 ve üzerinde olan, Mağazacılık sektörüne ilgi duyan ve/veya tecrübeli, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın.

  Aranan Nitelikler Başvurular farklı departman ve pozisyonlar için değerlendirilecektir. Başvuru yapan adayların ön yazılarında engel durumlarını, heyet raporlarında yazan iş gücü kaybı yüzdesini ve hangi alanda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Memur, Görevli, Eleman

 • NWG Services İstanbul Avrupa 22 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Şirkete gelen -  giden evrak ve ya malzemeleri tasnif ederek kayıt altına almak. İlgili birimlere ulaştırılmasını sağlamak. Şirket dışından bizzat elden teslim alınması gereken ya da şube dışına bizzat elden teslim edilecek evrak/kıymetli evrakın teslim alınarak muhafazasını sağlamak ve ilgili yere teslim etmek. Dosya düzenlenmesi, evrak çoğaltılması, matbu evrakların elektronik ortama alınması ve arşivlenmesi,                                       

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen benzer pozisyonda görev almış, MS Office programlarına hakim, Yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti iyi, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Kurumsal firma kültürünü benimsemiş, Kişisel bakım ve giyimine özen gösteren, Dikkatli, titiz, evrak düzeni,takibi ve dosyalama ve dökümantasyon arşivi sorumluluğunu alabilecek, Hızlı ve yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine uyabilecek, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, 19-25 yaşları arasında, Tercihen askerlik görevini tamamlamış, BAY,    

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Danışmanlık, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Memur, Şoför, Kurye

 • Denge Elektronik İstanbul Avrupa 20 Ağustos 2016

  İş Açıklaması MUHASEBE İşin Tanımı/Genel Şartlar Kasanın günlük olarak tutulup takip edilmesi, Departmanlardan gelen masraf faturalarının şekil ve içeriğine göre kaydedilmesi, Alıcı ve satıcı cari hesap mutabakatlarının yapılması ve sonuçlandırılması, Ödeme ve havalelerin yapılması, banka hesaplarının takibi ve kontrolü, Günlük işlemlere ait tüm muhasebe kayıtlarının yapılması, Yasal mevzuatlara hakim, ay sonu işlemleri, beyanname ve bildirgelerin yapılması, Alıcı ve satıcı cari hesap banka mutabakatlarının yapılması ve sonuçlandırılması, Gerektiğinde ofis dışındaki Banka işlerin takip edilmesi.  

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler : BAYAN adayların ilana başvurmalarını rica ederiz. Lise ya da yüksekokulların ilgili bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az beş yıl tecrübesi olan, Çok iyi derecede bilgisayar (özellikle Word, Excel) bilgisi olan, Logo Go Muhasebe Programını çok iyi bilen, Sorumluluk duygusu gelişmiş, insiyatif kullanabilen, organizasyon yapabilme, Vizyon sahibi, iletişim ve işbirliğine açık, Diksiyonu etkin ve düzgün, takım çalışmasını seven, İstanbul Avrupa Yakası tercihen Şişli ve Okmeydanı civarında ikamet eden. Meslek/Pozisyon Kişisel Durumu MUHASEBE    

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş Açıklaması Masko mobilya kentinde bulunan showroomdan sorumlu olabilecek. Gelen-giden ürünlerin, kargoların, giriş ve çıkışları takip edebilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Çevresine karşı duyarlı, Saygılı dinlemeyi ve çalışmayı seven, İş takibi yapabilen, Ms Office programlarını etkin kullabilen, Sorun çözme, dinlemeye yatkın, Ön muhasebe hesapları tutabilecek, Showroom eksiklerini takip edip satın alabilecek,

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı Yardımcısı, Temizlikçi, Çaycı, Satış Temsilcisi, Ofis Elemanı

 • ÜZ DELTA GAYRİMENKUL İstanbul Avrupa 19 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Telefon ve faks trafiğini yönetmek, Mesajları doğru ve zamanında ilgili kişilere iletmek, Posta, kargo ve kurye işlemlerini yürütmek ve gerekli kayıtları tutmak, Her türlü evrakın giriş-çıkış kontrolü ve ilgili birimlere raporlanması, Firmanın tüm çalışanlarına ve departmanlarına gerekli desteğin verilmesi,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Prezantabl ve güler yüzlü, Benzer bir pozisyonda tecrübeli veya tecrübesiz, Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Giyinimine özen gösteren, Office programlarına hâkim, 18-35 yaş arası Bayan, İstanbul,Beylikdüzü, Esenyurt,kırac, Avcılar, Mimaroba, Haramidere, Büyükçekmece'de ikamet eden adaylar tercih sebebidir.

  Sektör: Müşteri ilişkileri, Gayrimenkul

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Temsilci

 • Sinerji Hukuk Bürosu İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Hukuk büromuzda icra ve ofis işlerinde çalışacak, Adliye işlerinin takibi, Büro içerisinde evrak takibi, Tüketici ve icra dosyalarının takibinde, Telefon ile görüşme yapabilecek, gerektiğinde tahsilat yapabilecek ,  Diksiyonu düzgün, Raporlama, dosyalama, evrak takibi vb. işlerde görevlendirilmek üzere Hukuk Bürosu'nda çalışacak personeller aramaktayız

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya MYO mezunu, MS Office programlarına hakim, Dosyaların takibi ve kayıtların tutulması gibi büro işlerinde yeterliliğe sahip, Sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya tecilli. NOT: Şirketimiz Acıbadem lokasyonunda olup 2 ay içerisinde 4. Levent lokasyonuna taşınacaktır. 

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Ofis Elemanı, Temsilci

 • İş Açıklaması İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde Bulunan İthalat / İhracat Firmasında Çalışmak Üzere; - Yurt İçi ve Yurt Dışı Sipariş Takibi, Malzeme Tedariği ve Sevkiyat Görevlerini Yürütebilecek, - Yedek Parça Takibi ve Firmalar Arası Fiyat Teklifi Hazırlayabilecek, - Gelen Siparişler Doğultusunda Muhasebe İle Kontak Kurarak Siparişlerin Sevkiyata hazır Hale Getirebilecek Genç Yetenekli, Şirketimize Değer Katabilecek Bayan Çalışma Arkadaşı Aramaktayız. - SSK + MAAŞ + YOL ÜCRETİ + YEMEK KARTI VERİLMEKTEDİR.

  Aranan Nitelikler - 30 Yaşını Aşmamış, - MS Office Proğramlarına Hakim, - Tercihen Anadolu Ticaret Meslek, Lojistik ve İlgili Bölümlerden Mezun, - İthalat İhracat ve Lojistik Bilgisine Sahip, - Tercihen Orta Derecede İngilizce Bilen, - Kendine Güvenen , Sorumluluk Alabilecek, Güvenilir, Dikkatli, Titiz ve Sistemli Çalışabilen, - İkitelli ve Başakşehir Çevresinde İkamet Eden, - Bayan Personel Alınacaktır.

  Sektör: İthalat/İhracat, Lojistik

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • ÜZ DELTA GAYRİMENKUL İstanbul Avrupa 16 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Telefon ve faks trafiğini yönetmek, Mesajları doğru ve zamanında ilgili kişilere iletmek, Posta, kargo ve kurye işlemlerini yürütmek ve gerekli kayıtları tutmak, Her türlü evrakın giriş-çıkış kontrolü ve ilgili birimlere raporlanması, Firmanın tüm çalışanlarına ve departmanlarına gerekli desteğin verilmesi,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Prezantabl ve güler yüzlü, Benzer bir pozisyonda tecrübeli veya tecrübesiz, Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Giyinimine özen gösteren, Office programlarına hâkim, 18-35 yaş arası Bayan, İstanbul,Beylikdüzü, Esenyurt,kırac, Avcılar, Mimaroba, Haramidere, Büyükçekmece'de ikamet eden adaylar tercih sebebidir.

  Sektör: Müşteri ilişkileri, Gayrimenkul

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Temsilci

 • NWG Services Muğla, Mersin(İçel), Manisa, Giresun, Gaziantep, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Şubeye gelen ya da şubeden giden evrak ve ya malzemeleri tasnif ederek kayıt altına almak. İlgili birimlere ulaştırılmasını sağlamak. Şube dışından bizzat elden teslim alınması gereken ya da şube dışına bizzat elden teslim edilecek evrak/kıymetli evrakın teslim alınarak muhafazasını sağlamak ve ilgili yere teslim etmek. Dosya düzenlenmesi, evrak çoğaltılması, matbu evrakların elektronik ortama alınması vb. işlere destek vermesi,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen benzer pozisyonda görev almış, MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Kurumsal firma kültürünü benimsemiş, Kişisel bakım ve giyimine özen gösteren, Sorumluluk alabilecek, Sezonluk geçici süreli çalışabilecek, İstanbul, Manisa , Mersin , Bodrum ,Marmaris, Giresun , Gaziantep illerinde ikamet eden, BAY,

  Sektör: Bankacılık / Finans, Danışmanlık, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Şoför, Ofis Elemanı, Memur, Kurye, Eleman

 • Funny Day İstanbul Avrupa 16 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Türkiye genelinde 30 mağazada çocuklarımıza oyun alanı hizmeti veren Funnyday eğlence merkezlerinin merkez ofisinde çalışacak ve mağazalar ile merkez ofis arasında iletişim ve faaliyetlerin izlenmesi görevini üstlenecek çalışma arkadaşları arıyoruz.   Merkez Ofis 212 AVM 10 mt mesafededir

  Aranan Nitelikler Güleryüzlü,  Diksiyonu düzgün,  İnsan ilişkileri kuvvetli,  Ofis programlarını kullanabilen,  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.   tercihen ingilizce ehliyet    

  Sektör: Eğlence, Mağazacılık / Perakendecilik, Mimarlık

  Pozisyon: Grafiker, Stajyer, Yönetici Asistanı, Ofis Elemanı, Asistan

 • İş Açıklaması Santral telefonlarını cevaplayarak ilgililere yönlendirilmesi, Mesajların doğru, eksiksiz ve zamanında ilgili kişilere iletilmesi, Faks, fotokopi işlerinin takibinin yapılması, Gelen/giden evrak, kargo-kurye takibi. Gelen posta ve kargoların teslim alınarak ilgili kişilere iletilmesi. Gidecek posta ve kargoların planlanması, gönderimi. Arşivleme, dosyalama ve evrak takibi.  Firmaya gelen misafirlerin karşılanması, yönlendirilmesi ve ağırlanması. Yönetici iş programlarının günlük takibi, Personel özlük dosyalarının takibi, Personel özel sağlık sigortalarının takibi, Bilgisayarların ve ofis araçlarının zimmeti ve takibi, Toplantı ve seyahatlerin koordine edilmesi, Satın alma konusunda tekliflerin alınması ve raporlanması Ofis malzeme ve kırtasiye ihtiyaçlarının belirlenmesi Office Boy'un yönetimi Tedarikçilerle (yemek kartı, bilgi-işlem, özel sağlık sigortası) olan iletişimin sağlanması Şirket etkinliklerinin organize edilmesi, tekliflerin alınması, yerin görülmesi. Masrafların ve kesilen faturaların sisteme kaydedilmesi Müşteri database'inin güncellenmesi Müşterilere gönderilecek dönemsel dökümanların organizasyonu, Ayda bir kez yaptırılan ofis temizliğinin organize edilmesi. Günlük yapılan ofis temizliğinin kontrolü.

  Aranan Nitelikler Cerebra, Türkiye’de geniş bir endüstri yelpazesinde muhasebe, denetim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Faaliyet gösterdiği alanlarda Türkiye’de sayılı firmalardan biri olma hedefi ile kurulan Cerebra, özel hizmet anlayışı ile küçük ve orta ölçekli işletmelerden büyük ölçekli şirketlere uzanan bir müşteri portföyüne akılcı çözümler sunmaktadır.   Şirketimizin Şişli Osmanbey’de bulunan ofisinde "Sekreter ve İdari İşler Elemanı" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşı aramaktayız: En az lise mezunu, MS Office ve internet uygulamalarına hakim, Tüm ofis araç-gereçlerini kullanabilen, Güler yüzlü, dinamik, prezantabl, diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişim yeteneği gelişmiş, insan ilişkileri başarılı, Giyimine özen gösteren, titiz, detaylara önem veren, Sorumluluk sahibi ve iş takibi olan, Dikkatli ve planlı çalışabilen, organizasyon becerisi gelişmiş, Hızlı, etkili ve çözüme yönelik karar verme yeteneği olan, Problem çözme becerisine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın, İşini severek yapan, Gelen telefonları ilgili kişiye aktarabilecek ve/veya not alıp cevap verebilecek, toplantıya gelen yabancı müşterilere ikramda bulanabilecek düzeyde İngilizce bilen, Minimum 3 yıl bu konularda tecrübeli İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, 35 yaşını aşmamış bayan

  Sektör: Mali Müşavirlik, Danışmanlık

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Sekreter

 • İş Açıklaması SMMM OFİSİMİZDE TEK DÜZEN HESAP PLANINA HAKİM, MUHASEBE OFİSİNDE EN AZ 2 YIL TECRÜBELİ, TERCİHEN LUCA VE ZENOM MUHASEBE PROGRAMLARINI KULLANABİLEN,OFİS PROGRAMLARINA HAKİM, KDV MUHTASAR ,GEÇİCİ , GELİR VE KURUMLAR BEYANNAMESİ YAPABİLEN, SSK İLE İLGİLİ VERİLMESİ GEREKEN BİLDİRGELERİ DÜZENLEYEBİLEN, CARİ VE BA BS MUTABAKATLARI YAPABİLECEK BAY/BAYAN OFİS ELEMANI ARAMAKTAYIZ.OFİSİMİZ BAHÇELİEVLER İSTANBULDADIR.

  Aranan Nitelikler MUHASEBE PROGRAMI LUCA VE ZENOM OFİS PROGRAMLARI ERKEK İÇİN ASKERLİK SORUNU OLMAYAN

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 23 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Holding plazadaki şirketlere, aylık gider payı hesaplarının yapılması, Gelen-giden evrak takibi ve dağıtım işlerinin yerine getirilmesi, Şirket ve resmi kurumlar ile ilgili tüm muamele işlerini yürütülmesi,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen üniversite mezunu, İdari işler konusunda minimum 2 yıl deneyimli, 30 yaşını aşmamış, MS Office uygulamalarına hakim, ileri derecede Excel bilgisine sahip, Planlama ve organizasyon kabiliyeti yüksek, İletişim becerileri kuvvetli, İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış Bay adaylar,

  Sektör: Holding, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Uzman Yard, Ofis Elemanı, Memur, Görevli, Eleman

İş Habercisi - İstanbul Avrupa, Ofis Elemanı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?