İstanbul Avrupa, Ofis Elemanı İş İlanları

Hepsini Temizle
İstanbul Avrupa
Ofis Elemanı
 • Remzi Kitabevi İstanbul Avrupa 30 Eylül 2016

  İş Açıklaması Ofis içinde ve dışında, evrak ve iş takibinin yapılması;

  Aranan Nitelikler Avrupa yakasında ikamet eden, (Tercihen Etiler' e yakın) 20-50 yaş arası, Sorumluluk sahibi, En az lise mezunu, Bay eleman

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Asistan, Eleman, Görevli, Ofis Elemanı, Sekreter

 • Sanat Etiket İstanbul Avrupa 30 Eylül 2016

  İş Açıklaması ETİKET FİRMASINDA ÇALIŞMAK ÜZERE TECRÜBELİ CARİ HESAP SORUMLUSU ARANMAKTADIR. DOLGUN ÜCRET

  Aranan Nitelikler MİKRO BİLEN , CARİ HESAP KONUSUNDA TECRÜBELİ, SORUMLULUK ALABİLECEK AKTİF ELEMANLAR

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 30 Eylül 2016

  İş Açıklaması İstanbul, Nişantaşı’nda otuz bir senedir faaliyet gösteren Sanat Galerisi için aşağıdaki özellikleri taşıyan ‘ Ofis Elemanı' aranıyor.

  Aranan Nitelikler Nişantaşı ve çevresinde oturan, En az lise mezunu, Ehliyet ve SRC belgesi sahibi, aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Hayvansever olması, (İşyerimizde evcil hayvan bulunmaktadır.) Sergi düzenlemesi yapabilecek, Evrak dosyalaması yapabilecek, Depo tanzimi yapabilecek, İletişim becerileri güçlü ve dış görünüşüne önem veren, Dinamik, disiplinli ve dikkatli çalışan, kendisini geliştirmeye açık, Sakin, güleryüzlü, pratik, İş mekanına uygun mesafede ikamet eden, Kesinlikle sigara kullanmayan, 23-33 yaş arası YALNIZ ERKEK ELEMAN ALINACAKTIR. NOT: Ehliyet sahibi olmayanların ve fotoğrafsız, ücret beklentisi belirtilmemiş CV yollayanların müracaatı dikkate alınmayacaktır.

  Sektör: Sanat

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Ofis Elemanı

 • İş Açıklaması OFİS İÇİ VE OFİS DIŞI ÇALIŞICAK

  Aranan Nitelikler ETA,EXCELL,WORD KULLANMASINI BİLEN MUHASEBE BÜROSU DENEYİMİ OLAN

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • NWG Services İstanbul Avrupa 30 Eylül 2016

  İş Açıklaması • Yönetmeni tarafından yönlendirilen işlerin yapılmasıı • Depo kayıtlarının raporlanması • Sistem üzerindeki işlerin depo kayıtlarını tutması • Depo düzenlemesi organizasyonu  

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, MS Office programlarına hakim ve Excel kullanabilen, Tercihen ilgili pozisyonda en az 1 yıl çalışmış, Takım çalışmasına yatkın, Problem çözme yeteneğine sahip, Sağlık engeli bulunmayan, İkitelli ve/veya civarında ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış yada askerlik ile ilişiği bulunmayan/muaf, 35 yaşını aşmamış BAY,

  Sektör: Bankacılık / Finans, Lojistik, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Operatör, Ofis Elemanı, Memur

 • İş Açıklaması Havalimanı bölgesinde bulunan 4 yıldızlı otelimize tüm departmanlar için takım arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler CV LERİN FOTOĞRAFLI OLARAK BAŞVURU YAPILMASI BAY VE BAYAN ARKADAŞLAR

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Eleman, Ofis Elemanı, Resepsiyonist, Satış Temsilcisi

 • Demsa Group İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 30 Eylül 2016

  İş Açıklaması Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,   Tercihen lise mezunu, Engel derecesi %40 ve üzerinde olan, Mağazacılık sektörüne ilgi duyan ve/veya tecrübeli, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın.

  Aranan Nitelikler Başvurular farklı departman ve pozisyonlar için değerlendirilecektir. Başvuru yapan adayların ön yazılarında engel durumlarını, heyet raporlarında yazan iş gücü kaybı yüzdesini ve hangi alanda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Memur, Görevli, Eleman

 • Sistem Elektrik Elektronik Ürünleri İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30 Eylül 2016

  İş Açıklaması   Elektrikli Ev Aletleri ve Kişisel Bakım Ürünleri Sektöründe Uluslararası Markaların Türkiye Distribütörlüğünü Yapmakta Olan Kuruluşumuzun, Mecidiyeköy’de bulunan ofisimize; Tecrübeli ve Yetiştirilmek üzere 'Muhasebe Elemanı' çalışma arkadaşları aramaktayız. ERP programında ürünlerin fiyat tanımlamalarının yapılması Günlük olarak ERP sistemine düşen siparişlerin irsaliyelendirilmesi ve faturalandırılması Günlük olarak karşılanamayan sipariş raporlarının çekilmesi, temin edilen ürünlerle ilgili gerekli faturalandırma işlemlerinin gerçekleştirilmesi Kesilen faturalarda karşılanamayan ürünlerin tespit edilmesi Günlük stok raporunun çekilerek kritik seviyeye düşen ve temin edilmesi gereken ürünlerin listesinin oluşturulması Mal ve hizmet alımı yapılan firmalardan ve müşterilerden gelen iade / alım faturalarının ERP programına girilmesi Departman içerisindeki tüm belgelerin dosyalanması Tüm kayıt ve işlemlerin VUK, TTK ve diğer kanunlara uygun olarak yapılması  

  Aranan Nitelikler Asgari Ticaret Lisesi mezunu, Ofis programlarını kullanabilen, Logo Programı kullanabilen, 20-30 yaşları arasında bayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, İşin gerektirdiği dikkat, özen ve disipline sahip, Analiz, sentez ve muhakeme yeteneği olan, Sözlü ve yazılı iletişimde başarılı, Yukarıda belirtilen niteliklere sahip adaylar öncelikli olarak değerlendirilecek olup, CV’lerin resimli olması tercih sebebidir.

  Sektör: Beyaz Eşya, Dayanıklı Tüketim Malları, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı, Eleman, Sorumlu, Temsilci

 • İş Açıklaması Şirketimizin Yenibosna Merkez ofisinde görevlendirilmek üzere Raporlama ve Ön Muhasebe Elemanı arayışımız mevcuttur.  

  Aranan Nitelikler 22-30 Yaş arası, Ticaret Meslek Lisesi veya Yüksek Okul mezunu, Raporlama ve Ön Muhasebe alanında en az 2 yıl deneyimli, Tercihen Nebim Winner Muhasebe modülünü kullanabilen, Ms Office programlarına (özellikle excell) hakim, Yazılı / Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, Prezentabl, Dikkatli, düzenli ve disiplinli çalışabilecek, Bay raporlama ve  ön muhasebe elemanı aramaktayız.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Yayıncılık, Kırtasiyecilik

  Pozisyon: Eleman, Asistan, Ofis Elemanı, Operatör, Yönetici Asistanı

 • Miniço Çocuk Dünyası İstanbul Avrupa 29 Eylül 2016

  İş Açıklaması Cari hesap mutabakatlarını yapabilen, Tek düzen hesap planına hakim, Banka ekstrelerinin işlenmesi konusunda tecrübeli, Kdv , muhtasar, geçici vergi hazırlayabilen,    

  Aranan Nitelikler Ticaret meslek lisesi mezunu ve / veya önlisans, lisans  muhasebe mezunu, Genel muhasebe konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Muhasebe programlarında deneyimli ( tercihen nebim winner programını kullanabilen), Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Bağcılar lokasyonuna ulaşım sıkıntısı olmayan, Erkek çalışma arkadaşı arıyoruz. Not: Fotoğrafsız başvurular kesinlikle değerlendirilmeye alınmayacaktır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Memur, Ofis Elemanı

 • İş Açıklaması FİRMAMIZIN HASAR DEPARTMANINDA HASAR DANIŞMANI OLARAK GÖREV YAPABİLECEK ÇALIŞMA ARKADAŞLARINI BEKLİYORUZ.

  Aranan Nitelikler Hasarlı aracın servimizise başvuru anından itibaren dosya oluşturulması, takipi ve kapatılmasına kadar olan süreçte çalışacak, tercihen hasar yönetim sistemi kullanım tecrübesi olan, ekip çalışmasına uyumlu, uzun süre istikrarlı çalışabilecek nitelikte olun arkadaşlar tercihimizdir.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş Açıklaması Ağır vasıta Otobüs/Kamyon gibi araçlara hizmet veren servisimizde yedek parça departmanında çalışacak tecrübeli ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Yedek parça sipariş takibi, raf oluşturma, stok takibi, stok giriş-çıkış işlemleri v.b. gibi konularda deneyimli çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • NWG Services İstanbul Avrupa 30 Eylül 2016

  İş Açıklaması Şirkete gelen -  giden evrak ve ya malzemeleri tasnif ederek kayıt altına almak. İlgili birimlere ulaştırılmasını sağlamak. Şirket dışından bizzat elden teslim alınması gereken ya da şube dışına bizzat elden teslim edilecek evrak/kıymetli evrakın teslim alınarak muhafazasını sağlamak ve ilgili yere teslim etmek. Dosya düzenlenmesi, evrak çoğaltılması, matbu evrakların elektronik ortama alınması ve arşivlenmesi,                                       

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen benzer pozisyonda görev almış, MS Office programlarına hakim, Yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti iyi, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Kurumsal firma kültürünü benimsemiş, Kişisel bakım ve giyimine özen gösteren, Dikkatli, titiz, evrak düzeni,takibi ve dosyalama ve dökümantasyon arşivi sorumluluğunu alabilecek, Hızlı ve yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine uyabilecek, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, 19-25 yaşları arasında, Tercihen askerlik görevini tamamlamış, BAY,    

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Danışmanlık, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Şoför, Ofis Elemanı, Memur, Kurye, Eleman

 • İş Açıklaması Endüstüriyel bağlantı elemanları konusunda ithalat-ihracat ve distribütörlük yapan,kurumsal kimlik çerçevesinde yer almakta olan firmamıza, bayan personel alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler MS Ofis Programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın ve özgüven sahibi, Fatura ve irsaliye düzenlemesi yapabilen, Uzun yıllar çalışmak isteyip kariyer hedefi olan, Koordinasyon ve karar verme yetisine sahip, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Kurumsal şirket kimliğinde çalışacak kişiliğe sahip, Fotoğrafsız cv ler kesinlikle değerlendirmeye alınmayacaktır.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş Açıklaması MUHASEBE DEPARTMANINDA ÇALIŞACAK İŞ ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler ÖN MUHASEBE DENEYİMİ OLAN, EVRAK TAKİP VE YÖNETİM KONUSUNDA DİKKATLİ, EKİP ÇALIŞMASINU UYUMLU, ÇALIŞMA ARKADAŞLARI TERCİHİMİZDİ.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Günaydın Group İstanbul Avrupa 28 Eylül 2016

  İş Açıklaması İstanbul ili, Avrupa Bölgesi' nde Lojistik operasyonlarında değerlendirilmek üzere Ofis personeli aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen lojistik ile ilgili bölümlerden mezun, Operasyon ve Parsiyel hizmet konularında deneyim sahibi, Ofis araçlarını ve MS Office programlarını etkin kullanabilecek, Araç takip sistemleri konusunda tecrübeli, İletişimi kuvvetli, sabırlı, Ekip çalışmasına yatkın, Dikkatli ve sorumluluk sahibi, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek  

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Ofis Elemanı

 • Özgün Group İstanbul Avrupa 28 Eylül 2016

  İş Açıklaması Şişli’de bulunan ÖZGÜN GROUP adı altındaki firmalarımız için, Tüm Muhasebe işlerinde aktif olarak rol alarak; Mükelleflere Gerek Mevzuatlar gerek günlük yapılan işler hakkında bilgi verecek, Müşteri isteklerine cevap verecek, Enaz 5 Yıl Deneyimli,  Raporlama yapabilecek, Muhasebede Günlük yapılacak işleri yapacak ve takip edecek, Gerektiğinde dışarıdaki işleri takip edecek,

  Aranan Nitelikler Muhasebe bürosu tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Çözüm odaklı çalışabilen, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Yetiştirilmek üzere tecrübesiz çalışma arkadaşları ‘da alınacaktır. Bay, Bayan elemanlar alınacaktır.

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Analist, Denetçi, Müşavir, Ofis Elemanı, Uzman

 • Erka Yapı İç Ve Dış.Ticaret İstanbul Avrupa 27 Eylül 2016

  İş Açıklaması İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamıza muhasebe işlerine destek olup ofis işlerinden sorumlu olacak misafirlerin karşılanması,servis yapılması,gelen telefonların yönlendirilmesi

  Aranan Nitelikler Ön muhaseyebeye hakim Microsoft ofis programlarını kullanabilen 35 yaşını aşmamış En az lise mezunu Bayan eleman 4.levent civarı tercihimizdir

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İmsan Elektrik İstanbul Avrupa 27 Eylül 2016

  İş Açıklaması Muhasebe Personeli

  Aranan Nitelikler   Silivri’ deki işyerimizde çalışmak üzere; Muhasebe konusunda en az 5 yıl deneyimli, Askerlik hizmetini tamamlamış, LOGO ve Excel yazılımlarında deneyimli, Ehliyeti olan… 

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş Açıklaması Muhasebe * Diksiyonu düzgün ve prezentable, * Dış görünüşünde özenli, temsil yeteneğine sahip olmak, saygın izlenim bırakmak, çevresine güven vermek, * Çalışacağı departmanda takım çalışmasına özen gösterecek, * İşin gerektirdiği iş sorumluluğuna ve çalışma disiplinine sahip, * Güvenilir, iyi niyetli ve matematiksel zekaya sahip, * Bilgisayar seri şekilde kullanabilen, MS Office programlarına hakim, tercihen Muhasebe programlarını kullanmış olan, * İlgili birimlere gerekli raporlamaları ve dökümantasyonları yapabilecek, * Ön muhasebe, bilet muhasebesi, genel muhasebe, finans ve satın alma birimlerinden oluşmakta olan Muhasebe ekibimizde görev alacak, * Muhasebe deprtmanında daha önce görev almış veya Muhasebe konusunda eğitim almış,

  Aranan Nitelikler PERSONELDE ARANACAK GENEL NİTELİKLER; - Sorumluluk sahibi ve sorumluluk alan, - Akıcı ve nitelikli bir diksiyona sahip, prezentable, - Dışa dönük, insan ilişkileri güçlü, pozitif ve güler yüzlü, - Enerji düzeyi ve motivasyonu yüksek, yoğun iş temposundan keyif alan, - Satış ve ikna kabiliyetine güvenen, - Call center ve/veya telefonda satış konusunda tecrübeli, - Vardiyalı çalışmaya uygun, - Turizm sektöründe kariyer hedefleyen, - Temel PC ve internet kullanım bilgisine sahip, - İslami hassasiyetleri olan ve Alkol v.b. kötü alışkanlıkları olmayan, - Bay adaylar için, en az 2 yıl askerlik ile ilişiği bulunmayan, - Bayan adaylar için, tesettürlü olan, - Seyahat engeli olmayan (özellikle bay adaylar için) - İşbirliği içerisinde takım çalışmasına yatkın, - Tercihen üniversite mezunu, - Tercihen 22 - 33 yaş aralığında, TURİZM SEKTÖRÜNDE kariyer hedefleyen, genç, satış, ifade, iletişim yeteneklerine güvenen, sosyal ilişkileri kuvvetli, prezentable, istekli ve kararlı takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Mali Denetim-Vergi, Mali Müşavirlik, Turizm

  Pozisyon: Yardımcı, Uzman, Ofis Elemanı, Görevli, Eleman

 • Afiyet Et İstanbul Avrupa 26 Eylül 2016

  İş Açıklaması Firma içi verilen görevler, Yönetici asistanlığı Özel ,resmi, banka vs işlerin yürütülmesi

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Askerliğini tamamlamış Daha önce benzer görevlerde çalışmıs B sınfı ehliyeti olan aktif araç kullanabilen 25-35 yaşları arasında referans verebilecek bay eleman alınacaktır.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Adecco İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Eylül 2016

  İş Açıklaması Adecco Grup , 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 31.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 700.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır Danışmanlığını yapmakta olduğumuz global müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip Ön Muhasebe Elemanı' aramaktayız.  Firmanın Mali Müşavir Danışmanı ile Koordinasyon içerisinde Düzenli olarak gerçekleştirilen muhasebe işlerini Takip etmek  İdare/Taşeron Hakedişlerinin süreç mühendisi ile beraber takibi ve tanzim edilmesi.  Günlük iş akışı içinde iç kordinasyonun sağlanması Tahsil edilecek ve ödenecek faturaların takip edilmesi  İdari yazışmaları, evrak yönetiminin yapılması Resmi kurumlar, bankalar, odalar, noter vb. yerlerde iş ve evrak takibi yapmak Ofis satın almalarını ve ödemelerini yapmak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Muhasebe ve Finansman bölümleri veya konusu ıle ılgılı meslek yüksek okul mezunu 20-30 yaş arası Ofisimizdeki sekreterya görevlerini yürütebilecek Tüm ön muhasebe işleri ile ilgilenecek Kargo  takıplerını koordine edebilecek Muhasebe ve idari işler konusunda deneyimli, Ms. Office programlarına hakim (İngilizce bilmesi opsiyonel tercih) Erkek adaylar Adecco, İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Mimarlık, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Ofis Elemanı, Sorumlu, Uzman Yard

 • Adecco İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 26 Eylül 2016

  İş Açıklaması Adecco Grup , 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 31.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 700.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır Danışmanlığını yapmakta olduğumuz global müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip ' İdari İşler  Elemanı' aramaktayız.   Misafirlerin getirilip götürülmesinde görev alacak, Genel müdürün gün içerisinde ve mesai sonrası olabilecek işlerinde kendisine eşlik edecek, Şirket araçlarının bakımı, sigortalarının takibi, vb. işlerle ilgilenecek, Banka, vb. kurumlara evrak getirip götürecek, Ofis Yöneticisine idari işlerle ilgili konularda destek olacak,    

  Aranan Nitelikler Tercihen 40 yaşını aşmamış, En az lise mezunu, İyi derece İngilizce bilgisi olan, Prezentable, Enerjik yapılı, Sorumluluk sahibi, Bay adaylar Adecco, İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları, Beyaz Eşya

  Pozisyon: Sorumlu, Ofis Elemanı, Memur, Görevli, Eleman

 • NWG Services Muğla, Mersin(İçel), Manisa, Giresun, Gaziantep, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 30 Eylül 2016

  İş Açıklaması Şubeye gelen ya da şubeden giden evrak ve ya malzemeleri tasnif ederek kayıt altına almak. İlgili birimlere ulaştırılmasını sağlamak. Şube dışından bizzat elden teslim alınması gereken ya da şube dışına bizzat elden teslim edilecek evrak/kıymetli evrakın teslim alınarak muhafazasını sağlamak ve ilgili yere teslim etmek. Dosya düzenlenmesi, evrak çoğaltılması, matbu evrakların elektronik ortama alınması vb. işlere destek vermesi,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen benzer pozisyonda görev almış, MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Kurumsal firma kültürünü benimsemiş, Kişisel bakım ve giyimine özen gösteren, Sorumluluk alabilecek, Sezonluk geçici süreli çalışabilecek, İstanbul, Manisa , Mersin , Bodrum ,Marmaris, Giresun , Gaziantep illerinde ikamet eden, BAY,

  Sektör: Bankacılık / Finans, Danışmanlık, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Şoför, Ofis Elemanı, Memur, Kurye, Eleman

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 30 Eylül 2016

  İş Açıklaması Holding plazadaki şirketlere, aylık gider payı hesaplarının yapılması, Gelen-giden evrak takibi ve dağıtım işlerinin yerine getirilmesi, Şirket ve resmi kurumlar ile ilgili tüm muamele işlerini yürütülmesi,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen üniversite mezunu, İdari işler konusunda minimum 2 yıl deneyimli, 30 yaşını aşmamış, MS Office uygulamalarına hakim, ileri derecede Excel bilgisine sahip, Planlama ve organizasyon kabiliyeti yüksek, İletişim becerileri kuvvetli, İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış Bay adaylar,

  Sektör: Holding, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Uzman Yard, Ofis Elemanı, Memur, Görevli, Eleman

 • Funny Day İstanbul Avrupa 20 Eylül 2016

  İş Açıklaması Türkiye genelinde 30 mağazada çocuklarımıza oyun alanı hizmeti veren Funnyday eğlence merkezlerinin merkez ofisinde çalışacak ve mağazalar ile merkez ofis arasında iletişim ve faaliyetlerin izlenmesi görevini üstlenecek çalışma arkadaşları arıyoruz.   Merkez Ofis 212 AVM 10 mt mesafededir

  Aranan Nitelikler Güleryüzlü,  Diksiyonu düzgün,  İnsan ilişkileri kuvvetli,  Ofis programlarını kullanabilen,  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.   tercihen ingilizce ehliyet    

  Sektör: Eğlence, Mağazacılık / Perakendecilik, Mimarlık

  Pozisyon: Asistan, Stajyer, Grafiker, Ofis Elemanı, Yönetici Asistanı

 • İş Açıklaması *Sevkedilen ürünlerin desilerini kayıt altına alacak, *Kargo firmasının personeli ile ortak hareket ederek sevk edilecek ürünlerin barkotlanmasını takip edecek, *Kargo kaynaklı sorunlarda, kargo firması ile irtibata geçerek sorunların çözümünü sağlayacak, *Ürünlerin teslimat süreçlerini günlük bazda takip edip raporlayacak, Kargo Takip Personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Perakende sektöründe kargo takibi konusunda en az 2 yıl deneyimli, Lise mezunu Genç, dinamik, kendine güvenen Problemleri hızlı çözebilecek yapıya sahip Analitik düşünen Office programlarını etkin kullanabilen Bağcılar ve çevresinde oturan Tercihen Nebim bilen

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman

 • Sinerji Hukuk Bürosu İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 16 Eylül 2016

  İş Açıklaması Hukuk büromuzda icra ve ofis işlerinde çalışacak, Adliye işlerinin takibi, Büro içerisinde evrak takibi, Tüketici ve icra dosyalarının takibinde, Telefon ile görüşme yapabilecek, gerektiğinde tahsilat yapabilecek ,  Diksiyonu düzgün, Raporlama, dosyalama, evrak takibi vb. işlerde görevlendirilmek üzere Hukuk Bürosu'nda çalışacak personeller aramaktayız

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya MYO mezunu, MS Office programlarına hakim, Dosyaların takibi ve kayıtların tutulması gibi büro işlerinde yeterliliğe sahip, Sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya tecilli. NOT: Şirketimiz Acıbadem lokasyonunda olup 2 ay içerisinde 4. Levent lokasyonuna taşınacaktır. 

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Ofis Elemanı, Temsilci

 • Sanat Etiket İstanbul Avrupa 7 Eylül 2016

  İş Açıklaması Topkapıda bulunan firmamıza muhasebe departmanına mikro kullanabilen cari takip deneyimli aktif eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * Mikro Programına hakim * Muhasebe Deneyimi olan ve sorumluluk sahibi * Erkekler için askerlik ile ilişiği olmayan * Çalıştığı firmaya değer katabilecek * Uzun süreli çalışmayı hedefleyen  eleman alıcaktır.   

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş Açıklaması Gelen-Giden Fatura vs. evrak kontrolü ve girişlerinin yapılması, Evrak dosyalama işlemlerinin yapılması, Ödeme ve Tahsilatlarının bazılarının takip edilmesi, mutabakatların yapılması, Aylık ve dönemsel stok takibi ve tedarik işlemlerinin yapılması, Gelen giden kargoların, postaların v.b. işlerin takibinin yapılması, Günlük gelir-gider kasa'nın gerekli analiz tablolarına işlenmesi, Ödeme ve Alacak Tablolarının düzenli olarak raporlanması.

  Aranan Nitelikler Arnavutköy Bolluca'da bulunan işyerimize Ön Muhasebe konusunda deneyimli Bayan Eleman Aranıyor. Ön Muhasebe konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Bilgisayar kullanmayı iyi bilen, muhasebe programları konusunda tecrübeli (Vega Programı Kullanılacak) MS Excel&Word programlarını,İnternet ve Ofis araçlarını kullanmayı iyi bilen, Diksiyonu düzgün, iletişim gücü yüksek, Yakın Bölgelerde İkamet Etmesi Tercih Sebebidir, Görüşmeye çağırılan adayların görüşmeye gelmeden firma web sitesi üzerinden, firmanın yaptığı iş ve gerekli firma ön bilgilerini kontrol etmiş olması adaya fayda sağlayacaktır.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Ofis Elemanı, Sorumlu

İş Habercisi - İstanbul Avrupa, Ofis Elemanı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Ofis Elemanı Nedir ?

Ofis Elemanı kariyerinde yöneticilerin kendisinden talep ettiği ofis içi ve ofis dışı işlerden sorumlu, şirketin bankalar ve müşteriler ile arasındaki evrak teslim faaliyetlerinin yürütülmesinden sorumlu olan kişidir. İş ilanları arasında sıklıkla aranan pozisyonlardan biri olan ofis elemanı şirketin telefon trafiğinden sorumlu olmak,evrak takibi gerçekleştirmek, yöneticisinin koordinasyonunu sağlama gibi görevlerde bulunur.Ofis elemanı pozisyonu ile ilgili iş bulmak için Secretcv 'yi ziyaret edebilirsiniz. Benzer ya da yakın pozisyonlar ile igili iş ilanlarını inceleyebilir. İş başvurunuzu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.