İstanbul Avrupa, Ofis Elemanı İş İlanları

Hepsini Temizle
İstanbul Avrupa
Ofis Elemanı
 • İş Açıklaması Promosyon sektöründe faaliyet gösteren firmamıza, - Tüm ofis düzenini kontrol edebilecek,​ - İş akışını, müşterilerle ilişkileri dikkatlice yönetebilecek, - Şirket ön muhasebesini tutabilecek,  

  Aranan Nitelikler - Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip, - İnsan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, - Dış görünümüne önem veren, pozitif enerjisini sürekli kılabilen​ - İşine özenen, yüksek dikkatle çalışabilen, - MS Ofis programlarına hakim, - Tercihen üniversite mezunu ve İngilizce bilen - İşinde kalıcı olmak ist​eyen Bayan personel aranmaktadır.

 • Alışveriş Merkezlerine Vale Park Şoförleri
  Sibay Araç Park ve Turizm…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Bursa, İzmir Bugün

  İş Açıklaması İstanbul ‘da mevcut olan Zincirlikuyu(Zorlu Center), Etiler ( Nispetiye On ) , Memorial Hastanesi ( Şişli ve Harici Şubeleri ) , Başakşehir(Mall Of İstanbul), Gayrettepe(Astoria), Bakırköy(Capacity), Halkalı(Arenapark AVM-Star City), Atatürk Havalimanı, Emirgan(Sakıp Sabancı Müzesi), Nişantaşı(Maçka Residences), Ataşehir, Esenyurt(Torium), Bahçeşehir ve Kadıköy, Bursa(Korupark AVM) ve İzmir'deki alışveriş merkezi şubelerimizde ( Forum Bornova AVM - Point Bornova AVM ) görev alacak,kariyer hedefleyen; "Bay-Bayan Vale ve Transfer Şoförleri" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 43 yaşını aşmamış, En az lise ve dengi okul mezunu, Dış görünüşüne önem veren, dinamik, İletişim yönü güçlü ve güler yüzlü, Tercihen sigara kullanmayan, Tercihen yabancı dil bilgisi olan(transfer şoförü), En az 5 yıldır her türlü aracı aktif olarak kullanabilen, Sürücü ehliyetine ve SRC belgesine sahip(transfer şoförü), Alışveriş merkezi, otel, havalimanı, kongre merkezi ve hizmet sektöründe benzer poziyonda en az 2 yıl görev yapmış, Makam kurallarını bilen, Tercihen askerliğini yapmış,  Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek.

 • İş Açıklaması Firmamızda ön muhasebe bölümünde çalışacak, Cari hesap mutabakatları - fatura / irsaliye kesimi yapabilen , Mikro programını kullanabilecek,   Bay - Bayan eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mikro programını kullanabilecek MS Office programlarına hakim, MS Office programlarına hakim, Sistemli, düzenli ve organizasyon yeteneğine sahip,  Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli,  Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyabilen  Analitik düşünme ve doğru iletişim yeteneğine sahip olmak,  Telefon trafiğini yönetebilecek  

 • Genel Başvuru (Engelli Kadro)
  Demsa Group
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 1 Aralık 2015

  İş Açıklaması Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek, Tercihen lise mezunu, Engel derecesi %40 ve üzerinde olan, Mağazacılık sektörüne ilgi duyan ve/veya tecrübeli, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın.

  Aranan Nitelikler Başvurular farklı departman ve pozisyonlar için değerlendirilecektir. Başvuru yapan adayların ön yazılarında engel durumlarını, heyet raporlarında yazan iş gücü kaybı yüzdesini ve hangi alanda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.

 • Santral Görevlisi
  Gönen Turizm İnşaat ve…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 1 Aralık 2015

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere SANTRAL GÖREVLİSİ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, İyi derecede İngilizce bilen, ikinci bir dil (Fransızca/İspanyolca) tercih edilmektedir, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi veya Yüksek Öğrenimi mezunu, Tercihen Fidelio/Opera konusunda bilgili, Takım oyununu benimsemiş, Diksiyonu ve Prezantasyonu düzgün, Vardiyalı çalışmasında engel olmayan, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • İş Açıklaması Catering alanında faaliyet gösteren firmamız için, Merkezimizde Ön Muhasebe işlerinin yürütülmesinden ve raporlamasından sorumlu E-FATURA bilen Ön Muhasebe elemanları aranmaktadır. ÇALIŞMA YERİ ESENYURT MERKEZ FABRİKA

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu   Microsoft Office programlarına hakim, Ön muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyimli, Cari hesap açma, sipariş girme, fatura kesme gibi, fatura stok cari hesaplar ile ilgili bilgi sahibi, Askerlik ile ilişiği olmayan (erkek adaylar için), Aktif araç kullanabilen (erkek adaylar için)  Esenyurt,Avcılar,Beylikdüzü,Küçükçekmece Civarı İkamet Eden BAY & BAYAN ÖN MUHASEBE ELEMANLARI

 • İş Açıklaması Otellere, kurumsal firmalara, turizm acentalarına, kongre organizasyonu düzenleyen firmalara vb. şirketlere VIP ve normal düzeyde araçlarla transfer hizmeti veren genç firmamızın ofis, sekreterlik ve ön muhasebe faaliyetlerinin yürütülmesi, gereken hallerde pazarlamaya yönelik saha çalışmasının yapılması,  Ofis genel düzeninin sağlanması, evrakların kontrolü, evrak/dosyaların tasnif edilmesi,  Maaş+sigorta+multinet Mesai saatleri hafta içi 09.00-18.00, iş yoğunluğuna göre hafta sonu cumartesi günü 10.00-14.00 saatleri arasındadır.  

  Aranan Nitelikler   En az lise ve dengi okullardan mezun olmak, Ön muhasebe ve ofis yönetimi konularında deneyimli olmak, 20-35 yaşları arasında bayan personel olmak, Şirketimizin merkezi Kuyumcukent/Bahçelievler'de konuşlu olup, tercihen şirketimiz adresine yakın ikamet etmek,  Ms Office programlarını etkin şekilde kullanabilmek, Kişisel bakım ve dış görünüşe azami derecede önem göstermek, prezantabl olmak, yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli olmak,  Ekip çalışmasına yatkın olmak,

 • Ofisboy
  Işık Menkul Değerler A.Ş.
  İstanbul Avrupa 1 Aralık 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Şirketimizin İstanbul Maslak'ta bulunan ofisinde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip '' Ofisboy'' arıyoruz.   En az lise mezunu, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerisi kuvvetli, Görev ve sorumluluk bilinci olan, Ofis içi /dışı operasyonel, evrak ve idari işlere destek olacak,   ’’Ofisboy’’ arayışımız bulunmaktadır.

 • Ofis Elemanı
  İngiliz Kültür Yabancı…
  İstanbul Avrupa 1 Aralık 2015

  İş Açıklaması İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları İstanbul Nişantaşı Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; Bay-Bayan Ofis Elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Esnek çalışma saatleri olan (haftanın 6 günü sabah veya akşam vardiyasında çalışabilecek), Dış görünüşüne dikkat eden, Güleryüzlü, insanlarla iyi iletişim kurabilen Sınıfların temizliğini zamanında ve hijyen gerekliliklerine uygun şekilde yapabilecek Ofis içi ve ofis dışı evrak işlerine bakabilecek, 19-45 yaş aralığında olan

 • İngilizce Bilen Dönemsel Ofis Asistanı
  Adecco
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 1 Aralık 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye' nin önde gelen firmalarının ihtiyaçları doğrultusunda günlük, haftalık, aylık olarak görev alabilecek "İngilizce Bilen Dönemsel Ofis Asistanı" arayışımız bulunmaktadır. Ofisin telefon trafiğinin yönlendirilmesi Gelen misafirlerin karşılanması Gelen giden evrak ve kargo takibinin yapılması Ofis çalışanlarına idari konularda destek verilmesi

  Aranan Nitelikler Önlisans mezunu / Üniversite öğrencisi ve mezunu Benzer pozsiyonda deneyimli Dönemsel çalışmaya açık İyi düzeyde yazılı/sözlü İngilizce bilen MS Office programlarını aktif kullanabilen Diksiyonu düzgün Operasyonel yönü güçlü İletişimi kuvvetli Adecco, İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • İş Açıklaması   EFZ Sanal Mağazacılık, internet üzerinden satış yapmak için kurulmuş, faaliyet süresi içerisinde Türkiye'nin önde gelen sanal mağazalarından biri olmayı başarmıştır. Dinamik bir yapıya sahip olan firmamız, sanal ortamda 2007 yılından beri sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendini yenilemeyi hedeflemiştir.

  Aranan Nitelikler -    Tercihen çağrı merkezinde deneyimli, -    En az lise mezunu veya devam eden, -    Diksiyonu düzgün, konuşmayı seven, -   Dışa dönük ve ifade yeteneği gelişmiş,   Çağrı merkezimizde ‘’ Müşteri Temsilcisi ‘’ olarak görev alacak Takım Arkadaşı Arıyoruz. Maaş + Yol + Yemek + SGK + Yüksek Prim + Komisyon ile birlikte 2.500 TL ye kadar para kazanma imkanı, YOL TARİFİ : Zeytinburnu metro, metrobüs, tramvay durağına 10 dakikalık yürüme mesafesindeyiz.

 • Ön Muhasebe Elemanı
  Gusta Catering
  İstanbul Avrupa 1 Aralık 2015

  İş Açıklaması Gıda sektöründe 1998 yılından beri butik olarak çalışan Catering toplu yemek hizmeti veren  yemek fabrikamıza  İSTANBUL AVRUPA YAKASI KAĞITHANE bölgesi civarında  ikamet eden ETA8 BİLEN BAYAN ÖN MUHASEBE ELEMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe konusanda deneyim sahibi ETA8 programını kullanabilen, Office programlarını  iyi derecede kullanabilen, Uzun vadeli çalışmayı hedefleyen, Telefonlara bakabilecek, Haftanın 6 günü çalışabilecek , Günlük irsaliye çıkışı, cari hesap takibi, fatura kesme ve girişi yapma , mutabakat yapma  tüm ön muhasebe işlemlerini takip edebilecek , Presentable, diksoyonu düzgün, İstanbul kağıthane ve çevresinde  ikamet eden  bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • İdari İşler Yetkilisi
  Fortune Danışmanlık
  İstanbul Avrupa 1 Aralık 2015

  İş Açıklaması Fortune Danışmanlık olarak, 20 yıldır pek çok sektörden firma ve adayla çalışarak kapsamlı bir seçme yerleştirme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle işbirliği yapar ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak adayları yönlendiririz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Alman sermayeli, İstanbul/Avrupa Yakası'nda yer alan, sektöründe önde gelen firmalardan biri olan müşterimiz için 'İdari İşler Yetkilisi' arayışındayız.  

  Aranan Nitelikler -En az lise mezunu, -Vergi daireleri, SGK, diğer devlet daireleri işlemlerinde tecrübeli, -Aktif araç kullanan (motosiklet ehliyeti de olması tercih nedenidir), -Güvenilir, referans verebilecek, -Arşiv yönetimi, muhasebeye destek konularında fikir sahibi, -İstanbul / Avrupa Yakası-Merter'e yakın civarda ikamet eden.

 • Ofisboy
  Madame Coco Parisli Ev Butiği
  İstanbul Avrupa 1 Aralık 2015

  İş Açıklaması Vergi Dairesi, Mağaza ve Şube açılışlarının yapılması, Yönetim kurulu kararlarının alınması, onaylatılması Ticaret Odası MERSİS kayıt işlemlerinin ve TÜİK anketlerininin yapılması, Tüm mağazaların, Elektrik-Telefon-TTNET gider kayıtlarının yapılması, Şirket dışında Resmi Kurumlar ile ilgili işlemlerin yapılması, sağlamak üzere Mecidiyeköy Genel Merkezimizde görevlendirilmek üzere " OFİSBOY " arıyoruz.    

  Aranan Nitelikler En az Lise, tercihen MYO mezunu B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,  MS Office programlarını bilen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Raporlama bilgisi olan, Detaylar konusunda hassas olan, Prezentabl, diksiyonu düzgün, görev ve sorumluluk bilinci olan, Ofis içi/ dışı  operasyonel, evrak ve idari işlere destek olacak, İletişim becerisi yüksek, İş takibinde başarılı, 25-35 yaşları arasında, Askerlikle ilişiği olmayan, Bay

 • Engelli Personel Genel Başvuru
  Madame Coco Parisli Ev Butiği
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 1 Aralık 2015

  İş Açıklaması Genel Merkez Ofisimizde ve /veya  Mağazalarımızda değerlendirilmek üzere Engelli Personel arıyoruz. İstanbul İşkur'a kayıtlı olan ve yasa gereği özürlü kadrosuna uygun olan, Engellik derecesi % 40 ve üzerinde olan, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Diksiyonu düzgün, İletişim becerisine sahip, Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında;   Engellerini ve engel derecelerini belirtmelerini önemle rica ederiz.

  Aranan Nitelikler Hijyene önem veren, Dış görünüş ve diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, 22-35 yaşları arasında, Avrupa Yakasında Mecidiyeköy civarında ikamet eden,  

 • Ön Muhasebe Personeli
  Ereks Konfeksiyon A.Ş.
  İstanbul Avrupa 30 Kasım 2015

  İş Açıklaması Denimden mamul spor pantolon üreten ve ihraç eden firmamızın kesim bölümünde çalışacak "Ön Muhasebe Personeli" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Lise veya Ticaret Lisesi mezunu - Kesimhane ve Modelhane arasındaki irtibatı sağlayabilecek - Yenibosna civarında ikamet eden - Fatura ve evrak takibi yapabilen - Telefon trafiğini yönetebilecek Personel alınacaktır.

 • Ofis Personeli
  Oğuz Nakliyat
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 30 Kasım 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler .     İşletme/Otomotiv bölümü mezunu .     Filo Yönetimi ve ekip kurma ve süreçleri konusunda deneyimli(tercihen) .     MS Ofis ve SAP(Tercihen) kullanabilen .     Bay, .     Ehliyet/SRC sahibi(Aktif araç kullnabilen) .     İstanbul Avrupa yakasında oturan(tercihen) .     Seyahat engeli bulunmayan .     Askerliğini yapmış .     Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek .     İnsan İlişkileri kuvvetli

 • Ofis Sekreteri
  Opema Organize Perakende…
  İstanbul Avrupa 28 Kasım 2015

  İş Açıklaması Ev gereçleri konusunda zincir mağazacılık firmamızın genel merkez binasında; * Telefon trafiğini yönetmek ve ilgili kişilere aktarmak, * Kargo ve her türlü gönderimleri, teslimatları organize etmek, * Gelen misafirleri karşılama ve gerekli ağırlama işlerinin takibi,

  Aranan Nitelikler * En az 5 yıl sekreterlik deneyimi olan, * Ofis programlarını kullanabilen, * Güler yüzlü, ikna kabiliyeti yüksek, * Dış görünümüne özen gösteren, * Kesinlikle sigara kullanmayan, * Tercihen Bağcılar, Başakşehir, Halkalı bölgesinde ikamet eden

 • Muhasebe Elemanı
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması Şirketimizin Fatih'deki merkez ofisimizde turizm alanındaki muhasebe kayıtlarını tutacak ve işlem yapacak; - En az lise mezunu - Bilgisayar programlarına hakim - En az 22 yaşında olan - Muhasebe alanında en az 1 sene tecrübesi olan

  Aranan Nitelikler

 • İdari İşler Memuru
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması Holding plazadaki şirketlere, aylık gider payı hesaplarının yapılması, Gelen-giden evrak takibi ve dağıtım işlerinin yerine getirilmesi, Şirket ve resmi kurumlar ile ilgili tüm muamele işlerini yürütülmesi,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen üniversite mezunu, İdari işler konusunda minimum 2 yıl deneyimli, 30 yaşını aşmamış, MS Office uygulamalarına hakim, ileri derecede Excel bilgisine sahip, Planlama ve organizasyon kabiliyeti yüksek, İletişim becerileri kuvvetli, İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış Bay adaylar,

 • Yönetici Asistanı
  Keyveni
  İstanbul Avrupa 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması Türkiye’de ISO EN 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerini bir arada alan ilk firma ve ISO TSE 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesine de sahip olan ve kurumsal olarak hizmet veren Keyveni Hazır Yemek ve Catering’in büyüyen kadrosunda yer alacakYönetici Asistanı,

  Aranan Nitelikler   Diksiyonu düzgün, kendine güvenen, İletişim becerisi yüksek, sonuç odaklı, dinamik, yoğun iş temposuna alışkın, Yöneticiyi asiste edecek , toplantılarını planlayıp ve takip edecek, Kuruluşu üçüncü şahıslara karşı en iyi şekilde temsil edecek, Gelen misafirleri karşılayacak ve ziyaretçi trafiğini ayarlayacak adaylar aranmaktadır.

 • Ön Muhasebe Elemanı
  Remzi Kitabevi
  İstanbul Avrupa 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması Ofis içinde ön muhasebe (cari hesap ekstreleri, mutabakat, dosyalama, arşivleme vb.) işlemlerinin takibinin yapılması

  Aranan Nitelikler Avrupa yakasında ikamet eden, (Tercihen Etiler' e yakın) 20-30 yaş arası, Diksiyonu düzgün, Sorumluluk sahibi, Eta programı bilen En az lise mezunu, Bayan eleman    

 • Muhasebe Elemanı
  Remzi Kitabevi
  İstanbul Avrupa 24 Kasım 2015

  İş Açıklaması Mağazalardan gelen kasa evraklarının sisteme girmek, Kasa föylerini kontrol etmek, Kasada işlem gören bankaların işlemlerini gerçekleştirmek, Muhasebe müdürüne sunulmak üzere mağaza cirolarının takip etmek ve raporlanmak,   Mağazalardan gelen alış-satış, masraf ve gider faturalarının muhasebe kayıtlarına alınması sağlamak.

  Aranan Nitelikler Etiler de bulunan genel merkezimizde Muhasebe bölümünde görevlendirmek üzere; Ticaret Lisesi, meslek yüksek okulu Muhasebe Bölümü mezunu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Paket Muhasebe programlarında tecrübesi olan (ETA SQL tercih sebebidir.), Temel muhasebe ve finans bilgilerine hakim, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına uyumlu ve insan ilişkilerinde başarılı, Tutarlı, güvenilir bir kişiliğe ve iyi bir iş ahlakına sahip, İnsanlar ile yapıcı ve olumlu iletişim kurabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Muhasebe alanında kariyer hedefleyen, Etilere ulaşım sorunu bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 1 sene tecilli olan, 20-30 yaşları arasında bay/bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.    

 • Muhasebe Elemanı
  Remzi Kitabevi
  İstanbul Avrupa 24 Kasım 2015

  İş Açıklaması • Alış faturalarının işlenmesi, • İthalat faturalarının işlenmesi, cari hesap takibi ve ödeme talimatlarının hazırlanması, • Mağazalardan gelen kasa evraklarının kontrol edilmesi ve muhasebe kayıtlarının yapılması, •Banka ekstrelerinin işlenmesi, •Resmi Makamlarla ilgili idari işlerin takibi

  Aranan Nitelikler •Etiler de bulunan genel merkezimizde Muhasebe bölümünde görevlendirmek üzere; •Meslek yüksek okulu Muhasebe Bölümü mezunu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • İlgili pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, •Paket Muhasebe programlarında tecrübesi olan (ETA SQL tercih sebebidir.), •Microsoft Office programlarını kullanabilen, •Takım çalışmasına uyumlu ve insan ilişkilerinde başarılı, •Tutarlı, güvenilir bir kişiliğe ve iyi bir iş ahlakına sahip, •İnsanlar ile yapıcı ve olumlu iletişim kurabilen, •Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, •Etilere ulaşım sorunu bulunmayan, •Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, •20-30 yaşları arasında bay/bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.  

 • İş Açıklaması Almanya ve İtalya Konsoloslukları adına Türkiye genelinde tek resmi Vize Başvuru Merkezi hizmeti veren firmamızın İstanbul Harbiye merkez ofisinde görevlendirilmek üzere; * Vize başvuru dosyalarının kontrollerini gerçekleştirecek , * Evrakların kontrol sonrası veri giriş işlemlerini gerçekleştirecek , * Başvuru sahiplerinin parmak izi kayıtlarını alacak , * Danışma ve bilgi verme görevlerini yerine getirecek ,

  Aranan Nitelikler * Dikkatli, özenli, * İletişimi ve diksiyonu düzgün, * Zihnsel engeli olmayan * Görsel ve işitsel engeli olmayan, * 08:00 - 18:00 saatleri arasında çalışacak  Ekip arkadaşı arıyoruz. - Şirketimizin servis imkanı yoktur. 

 • Merkez Depo Personeli
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa 22 Kasım 2015

  İş Açıklaması Tekstil sektörünün öncü firmalarından olan firmamızda aşağıdaki özelliklere sahip, şirketimizin merkez lokasyonu nun Sevkiyat depo servisinde, görev alıp; Ürün giriş-çıkış ve teslim faaliyetlerini gerçekleştirecek Ürünlerin depo ile ilgili süreçlerinin gerçekleştirilmesi, Sisteme girişi yapılacak ürünlerin, iade edilecek ürünlerin prosedürlere uygun olarak gerekli işlemlerini yapacak, Yukarıda belirtilen iş tanımlamasına uygun " Bay Depo elemanı " arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Tekstil sektöründe en az 1 yıl deneyimli Disiplinli ve sistemli çalışabilen Takım çalışmasına uyumlu Tercihen Nebim Programını kullanabilen MS Office programlarını etkin kullanabilen, İrsaliye - fatura bilgisi ve depolama konusunda deneyimli Askerlik görevini tamamlamış 22 – 32 yaş arası BAY aday

 • Ön Muhasebe
  Akm Yapı Dekorasyon
  İstanbul Avrupa 19 Kasım 2015

  İş Açıklaması Ofisimizde çalışacak  ; Mikro V15 programını kullanabilecek , ön muhasebe ve satınalma konusunda deneyimli Bayan personel .

  Aranan Nitelikler Mikro programına hakim, Ön muhasebe ve satınalma konusunda deneyimli, Diksiyonu düzgün, İkna becerisi yüksek  

 • Muhasebe Elemanı
  Arda Mühendislik
  İstanbul Avrupa 19 Kasım 2015

  İş Açıklaması Mühendislik firmamızın muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere,  

  Aranan Nitelikler Faturaların sisteme giriş çıkış işlemlerini yapacak, Mc office programlarına hakim, Cari hesap takibi, hesap mutabakatlarını ve raporlama yapabilecek, Kdv, muhtasar, geçici vergi beyannamelerinin çalışmasında az da olsa bulunmuş, Alanında en az 2-3 yıl deneyimli, Üniversitelerin ilgili alanından mezun ya da ticaret lisesi mezunu, Bay bayan eleman aranmaktadır.  

 • İş Açıklaması Medicana Sağlık Grubu'na bağlı "ÖZEL MEDICANA INTERNATIONAL İSTANBUL HASTANESİ" bünyesinde görevlendirilmek üzere, "ENGELLİ STATÜSÜNDE ÇALIŞAN TAKIM ARKADAŞLARI" Aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise mezunu, Min. %40 engelli sağlık kurulu raporu bulunan, Ekip çalışmasına uyumlu, Ayakta ve iki elle yapılabilecek, iletişim gerektiren işlerde engeli bulunmayan, Beylikdüzü ve yakın çevresinde ikamet eden,

 • İş Açıklaması Firmamızın İstanbul Avrupa yakasındaki şantiyesinde İdari İşler bölümünde görev alacak, puantörlük, fatura ve evrakların düzenlenmesi, personel işlerinin takibinin yapılmasından sorumlu olacak iletişimi güçlü, disiplinli ve uyumlu çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Tercihen üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Halkla İlişkiler, İletişim bölümlerinden mezun, Tercihen İnşaat sektöründe iş deneyimlerine sahip, Şantiye sahasında çalışabilecek (günlük puantaj takibi için sahanın periyodik olarak gezilmesi ve personelle direkt iletişim sağlanması) Ön Muhasebe ve Personel İşleri v.b iş süreçlerinde minimum 1 yıllık tecrübesi olan, Yoğun telefon trafiğine hakim olabilecek, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, İletişim kurabilme becerisi yüksek, sonuç/çözüm odaklı

İş Habercisi - İstanbul Avrupa, Ofis Elemanı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?