İstanbul Avrupa, Ofis Elemanı İş İlanları

Hepsini Temizle
İstanbul Avrupa
Ofis Elemanı
 • Alışveriş Merkezlerine Vale Park Şoförleri
  Sibay Araç Park ve Turizm…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Bursa, İzmir Bugün

  İş Açıklaması İstanbul ‘da mevcut olan Zincirlikuyu(Zorlu Center), Etiler ( Nispetiye On ) , Memorial Hastanesi ( Şişli ve Harici Şubeleri ) , Başakşehir(Mall Of İstanbul), Gayrettepe(Astoria), Bakırköy(Capacity), Halkalı(Arenapark AVM-Star City), Atatürk Havalimanı, Emirgan(Sakıp Sabancı Müzesi), Nişantaşı(Maçka Residences), Ataşehir, Esenyurt(Torium), Bahçeşehir ve Kadıköy, Bursa(Korupark AVM) ve İzmir'deki alışveriş merkezi şubelerimizde ( Forum Bornova AVM - Point Bornova AVM - Egepark AVM ) görev alacak,kariyer hedefleyen; "Bay-Bayan Vale ve Transfer Şoförleri" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 43 yaşını aşmamış, En az lise ve dengi okul mezunu, Dış görünüşüne önem veren, dinamik, İletişim yönü güçlü ve güler yüzlü, Tercihen sigara kullanmayan, Tercihen yabancı dil bilgisi olan(transfer şoförü), En az 5 yıldır her türlü aracı aktif olarak kullanabilen, Sürücü ehliyetine ve SRC belgesine sahip(transfer şoförü), Alışveriş merkezi, otel, havalimanı, kongre merkezi ve hizmet sektöründe benzer poziyonda en az 2 yıl görev yapmış, Makam kurallarını bilen, Tercihen askerliğini yapmış,  Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek.

 • İş Açıklaması İdari İşler alanında en az 1 yıl tecrübesi olan, Organizasyon, planlama ve problem çözme yeteneğine sahip, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, İletişim becerileri yüksek, takım çalışmasına yatkın, Sistemli, verimli,  titiz çalışabilen ve hızlı aksiyon alabilen İdari İşler Uzman Yardımcısı aranamaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, İdari işler konusunda deneyimli, MS Office programlarına hakim, Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Engelli Ofisboy
  Karaca A.Ş
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İdari İşler Departmanına destek olacak, Gelen giden evrak takibini yapacak, Kargoların dağıtımını ve gönderimini  sağlayacak Engelli Ofisboy aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Tercihen MS Office (Word, Excel) programlarını kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve en az %40 oranında engel raporu bulunan.

 • Santral Görevlisi
  Gönen Turizm İnşaat ve…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere SANTRAL GÖREVLİSİ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, İyi derecede İngilizce bilen, ikinci bir dil (Fransızca/İspanyolca) tercih edilmektedir, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi veya Yüksek Öğrenimi mezunu, Tercihen Fidelio/Opera konusunda bilgili, Takım oyununu benimsemiş, Diksiyonu ve Prezantasyonu düzgün, Vardiyalı çalışmasında engel olmayan, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • İş Açıklaması Dizayn Aqua Su Arıtma Sistemleri Su Arıtma sektöründe Üretim - Satış - Servis hizmetleri veren 17 yıllık deneyime sahip firmamız, aşağıdaki özelliklere sahip, Depo Sorumlusu Teknik Eleman olarak çalışacak arkadaşlara ihtiyaç duymaktadır. Siparişlere göre ürünlerin üretim ve arızalı ürünlerin bakım ve onarım işlemlerinin gerçekleştirilmesi Yeni gelen ürünleri ve üretimi biten ürünleri test ederek depoya çekmek ve sevkiyat öncesi kontrol etmek Yapılan tüm üretimleri ilgili yöneticilere raporlamak, kayıt altına alarak arşivlemek Depo mal giriş çıkışlarını takip etmek, kayıtlarını tutmak Eksilen ürün ve parçaların tespiti ve tedariki için ilgili birime sipariş vermek Barkod basımı ve ürün barkodlarının yapıştırılarak stoklanmasını sağlamak Stok takibi ve raporlamasını mevcut excel programı üzerinden yapmak Depo ve atölye kısmının istif ve düzeninden sorumlu olmak

  Aranan Nitelikler Mekanik ve elektrik işlerine yatkın en az Lise mezunu olmak Tercihen tesisat veya su arıtma sektöründe 1-2 yıl deneyimli Windows Office programlarını aktif olarak kullanabilen Sorumluluk sahibi, aktif görev almayı seven Titiz, düzenli, çalışkan kişilik özelliklerine sahip Tercihen Sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen Askerlik görevini tamamlamış İstanbul Avrupa yakasında tercihen K.çekmece civarında ikamet eden

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, KUYUMCULUK SEKTÖRÜNE, MALZEME VE MAKİNE TEDARİK VE SERVİS HİZMETİ VEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN, Misafirlerin karşılanması ve yönlendirimesi, Şirket içi ve dışı kurye ve evrak akış işlerinin yürütülmesi, Ofis içi telefon trafiğinin ve yazılı haberleşmelerin yönetilmesi, Şirket içi toplantıların organize edilmesi, Ofis çalışanlarının seyahat işlemlerinin organize edilip takip edilmesi, Her türlü evrak akışı ve takibinin yapılması, Ofis ve diğer bölümlerle koordinasyon sağlanması süreçlerinden sorumlu olacak,  

  Aranan Nitelikler 25-35 yaşları arasında, Lise tercihen Üniversite mezunu, Prezentabl, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, İnsan ilişkileri kuvvetli, Tempolu ortama uyum sağlayabilecek, İngilizce bilen, MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Kurumsal bir firmada benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ( Yenibosna'ya ulaşımla ilgili sorun yaşamayacak), Bayan, "OFİS ASİSTANI" aranmaktadır.   www.maviyakaik.com

 • Ofis Elemanı
  İngiliz Kültür Yabancı…
  İstanbul Avrupa 11 Şubat 2016

  İş Açıklaması İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları İstanbul Nişantaşı Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; Bay-Bayan Ofis Elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Esnek çalışma saatleri olan (haftanın 6 günü sabah veya akşam vardiyasında çalışabilecek), Dış görünüşüne dikkat eden, Güleryüzlü,  insanlarla iyi iletişim kurabilen Sınıfların temizliğini zamanında ve hijyen gerekliliklerine uygun şekilde yapabilecek Ofis içi ve ofis dışı evrak işlerine bakabilecek, 19-45 yaş aralığında olan    

 • İş Açıklaması Medicana Sağlık Grubu'na bağlı "ÖZEL MEDICANA INTERNATIONAL İSTANBUL HASTANESİ" bünyesinde görevlendirilmek üzere, "ENGELLİ STATÜSÜNDE ÇALIŞAN TAKIM ARKADAŞLARI" Aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise mezunu, Min. %40 engelli sağlık kurulu raporu bulunan, Ekip çalışmasına uyumlu, Ayakta ve iki elle yapılabilecek, iletişim gerektiren işlerde engeli bulunmayan, Beylikdüzü ve yakın çevresinde ikamet eden,

 • Resepsiyonist
  Işık Menkul Değerler A.Ş.
  İstanbul Avrupa 11 Şubat 2016

  İş Açıklaması Santrale gelen çağrıların ilgili birimlere aktarılması, Firmaya gelen ziyaretçilerin karşılanması ve ilgili departmana yönlendirilmesi, Kargo-kurye aracılığıyla gönderilen evrakların takibinin sağlanması, Personel giriş-çıkış raporlarının hazırlanması.

  Aranan Nitelikler Şirketimizin İstanbul Maslak'ta bulunan ofisinde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip '' Resepsiyonist'' arıyoruz. Üniversite veya MYO mezunu, Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, MS Ofis programlarını aktif olarak kullanabilen, Diksiyonu düzgün, güler yüzlü ve prezantable, İletişimi kuvvetli ve proaktif hareket edebilen, Organizasyon becerisi yüksek, Sigara kullanmayan.

 • Genel Başvuru (Engelli Kadro)
  Demsa Group
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 11 Şubat 2016

  İş Açıklaması Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,   Tercihen lise mezunu, Engel derecesi %40 ve üzerinde olan, Mağazacılık sektörüne ilgi duyan ve/veya tecrübeli, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın.

  Aranan Nitelikler Başvurular farklı departman ve pozisyonlar için değerlendirilecektir. Başvuru yapan adayların ön yazılarında engel durumlarını, heyet raporlarında yazan iş gücü kaybı yüzdesini ve hangi alanda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.

 • Muhasebe Elemanı
  Miniço Çocuk Dünyası
  İstanbul Avrupa 10 Şubat 2016

  İş Açıklaması Cari hesap mutabakatlarını yapabilen, Tek düzen hesap planına hakim, Banka ekstrelerinin işlenmesi konusunda tecrübeli, Kdv , muhtasar, geçici vergi hazırlayabilen,    

  Aranan Nitelikler Ticaret meslek lisesi mezunu ve / veya lisans, önlisans muhasebe mezunu, Genel muhasebe konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Muhasebe programlarında deneyimli ( tercihen nebim winner programını kullanabilen), Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Bağcılar lokasyonuna ulaşım sıkıntısı olmayan, Erkek çalışma arkadaşı arıyoruz. Not: Fotoğrafsız başvurular kesinlikle değerlendirilmeye alınmayacaktır.

 • Ofisboy
  Invest Az Yatırım Menkul…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 10 Şubat 2016

  İş Açıklaması INVEST AZ OFİSBOY İstanbul, Şişli-Esentepe’de bulunan Şirket Merkezi'nde görevlendirmek üzere Ofisboy arayışımız bulunmaktadır.   Şirket adına  kıymetli evrak, sözleşme teslim edecek ve alacak Şirket içinde veya dışında verilecek operasyonel ve idari işleri yapacak Yöneticilerin vereceği Ofisle ilgili işleri ayırım gözetmeksizin yerine getirecek 

  Aranan Nitelikler 20 ile 35 yaşları arasında Tercihen Şişli veya Beşiktaş ilçelerinde ikamet eden En az lise mezunu Askerlik hizmetini tamamlamış Sürücü ehliyetine sahip,aktif araç kullanan Sorumuluk sahibi, dikkatli, titiz, sadık,güvenilir İnsan İlişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın Zaman yönetimi, planlı çalışma yöntem ve yeteneklerine sahip

 • İş Açıklaması Kişisel Bakım, Küçük Ev Aletleri ve Sağlık Ürünleri Sektöründe Braun markası başta olmak üzere Uluslararası markaların Distribütörlüğünü yapmakta olan kuruluşumuza; Tecrübeli 'Mutabakat ve Raporlama Elemanı' çalışma arkadaşı aramaktayız. E-Ticaret müşterilerinin, Cari Hesap Mutabakatları yapmak, raporlamak ve tahsilatlarının takip ederek raporlamak, Muhasebe & Finans Departmanında gerçekleştirilen faaliyetlere yönelik günlük, haftalık, aylık ve yıllık raporların, sunumların hazırlanması ve paylaşılmasını sağlamak. Raporlamaya ilişkin verilerin tutarlılığını takip ederek ve gerekli durumlarda ilgili birimlere geri bildirimde bulunmak,

  Aranan Nitelikler Üniversite ya da Meslek Yüksek Okulu Mezunu, MS Office uygulamalarını iyi kullanılabilen, İyi seviyede excel bilgisi olan, Raporlama konusunda tecrübeli ve dokümantasyona önem veren, Müşteri İlişkilerine önem veren, yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Sonuç odaklı, analitik düşünebilen ve problem çözme becerisine sahip, Sorumluluk sahibi, dikkatli ve disiplinli, İnsan ilişkilerinde başarılı, analitik, takım çalışmasına yatkın zamanı iyi yönetebilen, İstanbul Avrupa Yakasında ve Mecidiyeköy Civarında ikamet eden, 25 yaşını aşmamış, Erkek adaylarda askerlikle ilişiği bulunmayan, Tercihen SMMM Stajyeri, NOT: CV'lerin resimli olması tercih sebebidir. Birinci değerlendirme sonrası Excel ve Analitik düşünme testi yapılacaktır.

 • Ön Muhasebeci
  İkiz Bakalit
  İstanbul Avrupa 10 Şubat 2016

  İş Açıklaması Şirket içi yazışmaları, şirketlerarası yazışmalar, fatura giriş çıkışları, hesap mutabakatı,kargo takibi, numune hazırlanması vb. işlerin takibi 

  Aranan Nitelikler Kesinlikle tecrübeli birini aramaktayız. Ayrıca Ofiice programı kullanabilen , bilgisayar kullanımı üst düzey olan, faks kullanabilen, güleryüzlü, disiplinli ve düzenli bir ekip arkadaşı aramaktayız.  

 • Muhasebe Sorumlusu
  Zadegan Grup
  İstanbul Avrupa 10 Şubat 2016

  İş Açıklaması Şirketimizin muhasebe işlemlerini yürütebilecek, Tek düzen hesap planına hakim, ·  Muhasebe programlarından LOGO GO PLUS veya ETA kullanabilen, ·  MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilen, ·  En az 2 yıl deneyimli,muhasebe bürosunda çalışmış olanlar tercih sebebidir,

  Aranan Nitelikler İlgili bölümlerden en az Ön lisans ve/veya Lisans mezunu, ·  Tek düzen hesap planına hakim, ·  Muhasebe programlarından LOGO GO PLUS veya ETA kullanabilen, ·  MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilen, ·  En az 2 yıl deneyimli,muhasebe bürosunda çalışmış olanlar tercih sebebidir, ·  Erkek adaylar için askerliğini yapmış, ehliyeti olan, ·  İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı, ·  30 yaşını aşmamış Muhasebe sorumlusu aranmaktadır.

 • İdari İşler Memuru
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa 10 Şubat 2016

  İş Açıklaması Holding plazadaki şirketlere, aylık gider payı hesaplarının yapılması, Gelen-giden evrak takibi ve dağıtım işlerinin yerine getirilmesi, Şirket ve resmi kurumlar ile ilgili tüm muamele işlerini yürütülmesi,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen üniversite mezunu, İdari işler konusunda minimum 2 yıl deneyimli, 30 yaşını aşmamış, MS Office uygulamalarına hakim, ileri derecede Excel bilgisine sahip, Planlama ve organizasyon kabiliyeti yüksek, İletişim becerileri kuvvetli, İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış Bay adaylar,

 • Muhasebe Elemanı
  Remzi Kitabevi
  İstanbul Avrupa 10 Şubat 2016

  İş Açıklaması Mağazalardan gelen kasa evraklarının sisteme girmek, Kasa föylerini kontrol etmek, Kasada işlem gören bankaların işlemlerini gerçekleştirmek, Muhasebe müdürüne sunulmak üzere mağaza cirolarının takip etmek ve raporlanmak,   Mağazalardan gelen alış-satış, masraf ve gider faturalarının muhasebe kayıtlarına alınması sağlamak.

  Aranan Nitelikler Etiler de bulunan genel merkezimizde Muhasebe bölümünde görevlendirmek üzere; Ticaret Lisesi, meslek yüksek okulu Muhasebe Bölümü mezunu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Paket Muhasebe programlarında tecrübesi olan (ETA SQL tercih sebebidir.), Temel muhasebe ve finans bilgilerine hakim, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına uyumlu ve insan ilişkilerinde başarılı, Tutarlı, güvenilir bir kişiliğe ve iyi bir iş ahlakına sahip, İnsanlar ile yapıcı ve olumlu iletişim kurabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Muhasebe alanında kariyer hedefleyen, Etilere ulaşım sorunu bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 1 sene tecilli olan, 20-30 yaşları arasında bay/bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.    

 • Ofis Asistanı
  Takipsan Bilişim Teknolojileri
  İstanbul Avrupa 10 Şubat 2016

  İş Açıklaması Elektronik ve Yazılım sektöründe dünya genelinde faaliyet gösteren firmamızın İstanbul Ofisinde “Ofis Asistanı" olarak görev yapacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen Yüksek Okul mezunu, Alanında en az 2 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Tercihen ön muhasebe bilgisi olan, Ekip çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, dinamik, Ofis içi günlük düzeni sağlayabilecek, telefon trafiğini yönetecek, Yöneticilerin talimatlarını yerine getirecek,  günlük iş akışı ve organizasyonlarını yapabilecek, Müşteriler ile randevu trafiğini planlayacak, Sigara kullanmayan, Bakırköy civarında ikamet eden.  

 • İş Açıklaması Firmamız internet üzerinden satış yapmak için kurulmuş, faaliyet süresi içerisinde Türkiye'nin önde gelen sanal mağazalarından biri olmayı başarmıştır. Dinamik bir yapıya sahip olan firmamız, sanal ortamda 2006 yılından beri sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendini yenilemeyi hedeflemiştir.

  Aranan Nitelikler Tercihen çağrı merkezinde deneyimli, En az lise mezunu veya devam eden Diksiyonu düzgün, konuşmayı seven, Dışa dönük ve ifade yeteneği gelişmiş,   Çağrı merkezimizde "YETİŞTİRİLMEK ÜZERE"  gündüz vardiyası 09:00 - 19:00 saatleri arasında ‘’ Müşteri Temsilcisi ‘’ olarak görev alacak Takım Arkadaşı Arıyoruz. Maaş + Yol + Yemek + SGK + Yüksek Prim + Komisyon ile birlikte 2.500 TL ye kadar para kazanma imkanı, İŞ YERİ : Zeytinburnu'ndadır. YOL TARİFİ : Zeytinburnu metro, metrobüs, tramvay durağına 10 dakikalık yürüme mesafesindeyiz.

 • İş Açıklaması Firmamız internet üzerinden satış yapmak için kurulmuş, faaliyet süresi içerisinde Türkiye'nin önde gelen sanal mağazalarından biri olmayı başarmıştır. Dinamik bir yapıya sahip olan firmamız, sanal ortamda 2006 yılından beri sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendini yenilemeyi hedeflemiştir.

  Aranan Nitelikler Tercihen çağrı merkezinde deneyimli, En az lise mezunu veya devam eden Diksiyonu düzgün, konuşmayı seven, Dışa dönük ve ifade yeteneği gelişmiş,   Çağrı merkezimizde "YETİŞTİRİLMEK ÜZERE"  gece vardiyası 15:00 - 23:00 saatleri arasında ‘’ Müşteri Temsilcisi ‘’ olarak görev alacak Takım Arkadaşı Arıyoruz. Maaş + Yol + Yemek + SGK + Yüksek Prim + Komisyon ile birlikte 2.500 TL ye kadar para kazanma imkanı, İŞ YERİ : Zeytinburnu'ndadır. YOL TARİFİ : Zeytinburnu metro, metrobüs, tramvay durağına 10 dakikalık yürüme mesafesindeyiz.

 • Ofis Destek Temizlik Görevlisi
  Meetrooms Bina ve Ofis Yönetimi
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 9 Şubat 2016

  İş Açıklaması İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında bulunan ofislerimizde görevlendirilmek üzere joker pozisyonunda personel alaınacaktır.   Ofis ve bina içi evrak dağıtımı/alımı, Ofis ve bina içerisinde malzeme taşınması ,  Gerekli durumlarda resmi işlerde evrak ve imza işlerinin yapılması, Halı yıkama ve cam silme işlemleri yapılması ,

  Aranan Nitelikler Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, Dış görünüşüne ve temizliğine özen gösteren, Hızlı ve verimli hareket edebilen, Titiz ve sorumluluk sahibi, Ulaşım sorunu olmayan, Halı yıkama ve cilalama makinelerini kullanabilen, Cam temizliğinde tecrübeli ve tüm ekipmanları kullanabilen, 25-50    yaşları arasında erkek personel aramaktayız.   Not: Fotoğraflı başvurular dikkate alınacaktır.

 • Finans Uzmanı
  Arda Mühendislik
  İstanbul Avrupa 9 Şubat 2016

  İş Açıklaması Arda Grup Esenyurt Merkez Ofisinde Muhasebe-Finans  Departmanlarında Görev Alacak, 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tercihen İktisadi İdari Bilimler ve Muhasebe bölümlerinden mezun, Ön Muhasebe Konusunda En Az 2 Yıl Tecrübeli, Tek Düzen Hesap Planı Konusunda Bilgi Sahibi, Fatura,Banka,Çek,Senet  Kayıtlarını yapabilen, Dikkatli , İşine Öncelik Veren, Disiplinli ve Takım Çalışmasına Yatkın, Sigara Kullanmayan, Maaş ödemelerini hatasız yapabilecek Esenyurt Avcılar Beylikdüzü Civarında Oturan,

 • İş Açıklaması Ataköy Marina Mado Şubesi için "Ön Muhasebe Elemanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe ve dosyalama düzenine hakim, İyi derecede bilgisayar ve office programlarını kullanabilen,(Word.Excel) Gelişime açık , titiz ve disiplinli çalışmayı ilke edinmiş Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış En az Ticaret Lisesi Mezunu Ön muhasebe alanında en az 2 yıl deneyimli

 • Resepsiyonist
  Prosis Danışmanlık
  İstanbul Avrupa 8 Şubat 2016

  İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız katı atık, mobil kiralama, inşaat,enerji ve mobil ödeme şirketleri ile faaliyet gösteren, 2500'ü aşkın çalışanı bulunan holdingin  genel merkezinde görevlendirilmek üzere "Resepsiyonist" arayışımız mevcuttur. Ziyaretçileri karşılamak Santral telefon ve e-mail trafiğini iyi bir şekilde yönetmek Yöneticilerin yurt içi - yurt dışı seyahat organizasyonlarını gerçekleştirmek Ana kapı monitörlerinin sürekli kontrolünü sağlamak,yabancı araçlar var ise gerekli bilgilendirmeleri yapmak İş arkadaşlarına yöneticilerine ve dışarıdan gelen kişilere karşı kurumsal bir yüz ile yaklaşmak  İlgili yöneticilerinin ajandasını gerektiğinde takip etmek ve ilgili koordinasyonu sağlamak, Bilmediği tanımadığı kişileri ilk gözlemiyle sınıflayabilmek, İptal edilmiş bir randevu varsa, her iki tarafa da durumu zamanında geç kalmadan bildirmek,  Tüm birimlerle iletişim ve koordinasyonu sağlamak,  

  Aranan Nitelikler Resepsiyonist veya benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyim İleri düzeyde Word, Excel ve Power Point bilgisi Orta düzeyde İngilizce tercih sebebi Güçlü iletişim yeteneği, yoğun iş temposunda çalışabilen, çoklu görev yerine getirme kapasitesine sahip

 • Muhaberat ( İstanbul Avrupa )
  Nwg Services
  İstanbul Avrupa 8 Şubat 2016

  İş Açıklaması Şirkete gelen -  giden evrak ve ya malzemeleri tasnif ederek kayıt altına almak. İlgili birimlere ulaştırılmasını sağlamak. Şirket dışından bizzat elden teslim alınması gereken ya da şube dışına bizzat elden teslim edilecek evrak/kıymetli evrakın teslim alınarak muhafazasını sağlamak ve ilgili yere teslim etmek. Dosya düzenlenmesi, evrak çoğaltılması, matbu evrakların elektronik ortama alınması ve arşivlenmesi,                                       

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen benzer pozisyonda görev almış, MS Office programlarına hakim, Yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti iyi, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Kurumsal firma kültürünü benimsemiş, Kişisel bakım ve giyimine özen gösteren, Dikkatli, titiz, evrak düzeni,takibi ve dosyalama ve dökümantasyon arşivi sorumluluğunu alabilecek, Hızlı ve yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine uyabilecek, İstanbul Avrupa yakasında Levent ve civarında ikamet eden, 19-25 yaşları arasında, Tercihen askerlik görevini tamamlamış, BAY,    

 • Tekstil/Muhasebe
  İsteks Hazır Giyim A.Ş
  İstanbul Avrupa 6 Şubat 2016

  İş Açıklaması   ·         Genel Müdüre raporlama yapmak, .         Evrak kayıt, tertip ve düzenine sahip ·         Alış-Satış fatura girişlerini,kontrollerini yapmak ve ilgili Genel Muhasebe kayıtlarını tutmak, ·         İrsaliye+Fatura kesmek, ·         Hesap mutabakatlarını yapmak, raporlamak, ·         Cari işlemlere ait hesap mutabakatları yapmak, ·         Banka-kasa ile ilgili tüm girişleri oluşturmak, ·         Dönem sonu kayıtlarını yapmak ve raporlamak, ·        KDV-1 - KDV2- Muhtasar Beyanname hazırlığı yapmak .        Banka işlemlerini yapmak, .

  Aranan Nitelikler   ·         Genel muhasebe süreçlerine hakim, ·         Min. 2-3 yıl tecrübeli, ·         Tekdüzen hesap planına hakim, ·         Planlama,iş takibi,raporlama yapabilen, .         MS office pogramlarını kullanabilen, ·         Bayan eleman.

 • Ofis Asistanı
  İnka
  İstanbul Avrupa 2 Şubat 2016

  İş Açıklaması Bünyemizde istihdam edilmek üzere "OFİS ASİSTANI"arayışımız bulunmaktadır. Ofis içindeki telefon trafiğini yönetebilecek, Gelen misafirlerin karşılanıp ağırlanmasından sorumlu olacak, Ofis içerisindeki düzeni sağlayacak Dosyalama, evrak kayıt, kargo takip, arşivleme ve takibinden sorumlu olmak,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Tercihen Ofis asistanlığı/Çağrı merkezi pozisyonlarında deneyimli, Şişli lokasyonuna yakın ikamet eden MS Office programlarına hakim Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği gelişmiş, Diksiyonu düzgün, Prezantable, 20-27 yaş aralığında, Bayan.

 • İş Açıklaması MUHASEBE SORUMLUSU

  Aranan Nitelikler Bakırköyde bulunan muahsebe mali müşavirlik bürosuna Muhasebe bürosu deneyimi olan Ofis programlarına hakim LUCA muhasebe programını kullanabilen İnsan kaynakları (ücret bordrosu) yapılmasında deneyimli Stajını başlatacak veya stajını devam ettirecek Uzun soluklu çalışacak Muhasebe sorumlusu aramaktayız.

 • İş Açıklaması Santral telefonlarını cevaplayarak ilgililere yönlendirilmesi, Mesajların doğru, eksiksiz ve zamanında ilgili kişilere iletilmesi, Faks, fotokopi işlerinin takibinin yapılması, Gelen/giden evrak, kargo-kurye takibi. Gelen posta ve kargoların teslim alınarak ilgili kişilere iletilmesi. Gidecek posta ve kargoların planlanması, gönderimi. Arşivleme, dosyalama ve evrak takibi.  Firmaya gelen misafirlerin karşılanması, yönlendirilmesi ve ağırlanması. Yönetici iş programlarının günlük takibi, Personel özlük dosyalarının takibi, Personel özel sağlık sigortalarının takibi, Bilgisayarların ve ofis araçlarının zimmeti ve takibi, Toplantı ve seyahatlerin koordine edilmesi, Satın alma konusunda tekliflerin alınması ve raporlanması Ofis malzeme ve kırtasiye ihtiyaçlarının belirlenmesi Office Boy'un yönetimi Tedarikçilerle (yemek kartı, bilgi-işlem, özel sağlık sigortası) olan iletişimin sağlanması Şirket etkinliklerinin organize edilmesi, tekliflerin alınması, yerin görülmesi. Ayda bir kez yaptırılan ofis temizliğinin organize edilmesi. Günlük yapılan ofis temizliğinin kontrolü.

  Aranan Nitelikler Cerebra, Türkiye’de geniş bir endüstri yelpazesinde muhasebe, denetim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Faaliyet gösterdiği alanlarda Türkiye’de sayılı firmalardan biri olma hedefi ile kurulan Cerebra, özel hizmet anlayışı ile küçük ve orta ölçekli işletmelerden büyük ölçekli şirketlere uzanan bir müşteri portföyüne akılcı çözümler sunmaktadır.   Şirketimizin Şişli Osmanbey’de bulunan ofisinde "Sekreter ve İdari İşler Elemanı" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşı aramaktayız: En az lise mezunu, MS Office ve internet uygulamalarına hakim, Tüm ofis araç-gereçlerini kullanabilen, Güler yüzlü, dinamik, prezantabl, diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişim yeteneği gelişmiş, insan ilişkileri başarılı, Giyimine özen gösteren, titiz, detaylara önem veren, Sorumluluk sahibi ve iş takibi olan, Dikkatli ve planlı çalışabilen, organizasyon becerisi gelişmiş, Hızlı, etkili ve çözüme yönelik karar verme yeteneği olan, Problem çözme becerisine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın, İşini severek yapan, Gelen telefonları ilgili kişiye aktarabilecek ve/veya not alıp cevap verebilecek, toplantıya gelen yabancı müşterilere ikramda bulanabilecek düzeyde İngilizce bilen, Minimum 3 yıl bu konularda tecrübeli İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, 30 yaşını aşmamış bayan

 • İş Açıklaması *Mali Müşavir *Mali Müşavir Adayları

  Aranan Nitelikler Muhasebe bürosunu bir okul olarak düşünen ve öğrenme meraklısı, Mali Müşavir olmayı hedefleyen Tercihen Mikro paket programı kullanabilen, Muhasebe mesleğini seven, Sorumluluk alabilecek Deneyimli, deneyimsiz çalışma arakadaşları arıyoruz

İş Habercisi - İstanbul Avrupa, Ofis Elemanı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?