İstanbul Avrupa, Ofis Elemanı İş İlanları

Hepsini Temizle
İstanbul Avrupa
Ofis Elemanı
 • İş Açıklaması AVM Danışma bankosunda alışveriş merkezi ziyaretçilerinin sorularını yanıtlamak, onları yönlendirmek, Alışveriş Merkezinin anonslarını gerçekleştirmek, Gelen telefonlarını cevaplamak ve doğru kişilere yönlendirmek, Danışmaya teslim edilen evrakları teslim almak, AVM de gerçekleştirilen organizasyonlara destek olmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen Lisans veya Önlisans mezunu, Benzer pozisyonda min.1 yıl tecrübeli, İletişim becerisi yüksek, Diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen göstereren, Alışveriş merkezi çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, Nişantaşı bölgesine ulaşım problemi olmayan.

 • Santral Görevlisi
  Gönen Turizm İnşaat ve…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 3 Eylül 2015

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere SANTRAL GÖREVLİSİ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, İyi derecede İngilizce bilen, ikinci bir dil (Fransızca/İspanyolca) tercih edilmektedir, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi veya Yüksek Öğrenimi mezunu, Tercihen Fidelio/Opera konusunda bilgili, Takım oyununu benimsemiş, Diksiyonu ve Prezantasyonu düzgün, Vardiyalı çalışmasında engel olmayan, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • Yönetici Asistanı
  Marpataş Patent Bürosu
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 3 Eylül 2015

  İş Açıklaması ​1985 yılından beri Sınai Haklar konusunda faaliyet gösteren, yenilikçi, güvenilir ve ilkeli çalışma prensipleriyle sektörün en iyileri arasında yer alan şirketimizin, büyüyen organizasyon yapısında “Yönetici Asistanı” olarak görev yapacak, aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşı aramaktayız. Telefon trafiğini yönetmek, firma iç ve dış yazışmalarını yapmak, Evrak takibi (Kargo, kurye hizmetleri …) yapmak, Üst yönetim tarafından talep edilen raporlamaları hazırlamak, Gelen ve giden faksları ve kargoları ilgili kişilere iletmek, Gelen konukları karşılamak, bilgilerini almak ve ilgili departmana yönlendirmek, Görüşme, toplantı, vb etkinlikleri organize etmek ve takibini yapmak, Otel, uçak rezervasyonlarını yaparak, toplantı ve seyahat organizasyonlarını yönetmek, Dosyalama, evrak kayıt ve dağıtım sistematiğini oluşturarak arşiv organizasyonunu etkin bir şekilde sağlamak,

  Aranan Nitelikler MYO veya Üniversite mezunu (tercihen üniversitelerin Büro yönetimi ve Sekreterlik bölümü) Minimum 3 yıl sekreterlik, yönetici veya ofis asistanlığı deneyimine sahip Microsoft Office programlarına hâkim Diksiyonu düzgün ve iletişim becerisi gelişmiş, Dış görünüşüne özen gösteren ve temsil yeteneği bulunan, Detaylı, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Disiplinli, sorumluluk alabilen ve gizlilik kurallarına riayet eden, Kavacık ofisimizde çalışabilecek bayan takım arkadaşları aramaktayız.

 • Ofis Elemanı
  My Staff İnsan Kaynakları
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 3 Eylül 2015

  İş Açıklaması Şirketimiz 2012 yılında faaliyet göstermeye başlamış olup Part Time desteği konusunda sektöründe öncü bir firmadır. Şirketimiz nezdinde çalışacak ofis elemanı aramaktayız

  Aranan Nitelikler - 18-30 yaş arasında - Askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecili olan - Esnek çalışma saatlerine uygun - Görev bilincine sahip - Envanter takibi yapacak - Depo düzeni sağlayacak - Ofis dışında yapılması gereken işleri organize edecek - Haftada 6 gün çalışacak - Dış görünüşüne özen gösteren - Bay çalışma arkadaşı aramaktayız

 • İdari İşler Memuru
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa 3 Eylül 2015

  İş Açıklaması Holding plazadaki şirketlere, aylık gider payı hesaplarının yapılması, Gelen-giden evrak takibi ve dağıtım işlerinin yerine getirilmesi, Şirket ve resmi kurumlar ile ilgili tüm muamele işlerini yürütülmesi,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen üniversite mezunu, İdari işler konusunda minimum 2 yıl deneyimli, 30 yaşını aşmamış, MS Office uygulamalarına hakim, ileri derecede Excel bilgisine sahip, Planlama ve organizasyon kabiliyeti yüksek, İletişim becerileri kuvvetli, İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış Bay adaylar,

 • Resepsiyonist
  Işık Menkul Değerler A.Ş.
  İstanbul Avrupa 3 Eylül 2015

  İş Açıklaması Santrale gelen çağrıların ilgili birimlere aktarılması, Firmaya gelen ziyaretçilerin karşılanması ve ilgili departmana yönlendirilmesi, Kargo-kurye aracılığıyla gönderilen evrakların takibinin sağlanması, Personel giriş-çıkış raporlarının hazırlanması.

  Aranan Nitelikler Şirketimizin İstanbul Maslak'ta bulunan ofisinde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip '' Resepsiyonist'' arıyoruz. Üniversite veya MYO mezunu, Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, MS Ofis programlarını aktif olarak kullanabilen, Diksiyonu düzgün, güler yüzlü ve prezantable, İletişimi kuvvetli ve proaktif hareket edebilen, Organizasyon becerisi yüksek, Sigara kullanmayan.

 • Depo Elemanı
  İstanbul Bilişim
  İstanbul Avrupa 3 Eylül 2015

  İş Açıklaması Ülkemizin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan şirketimizin Yeni Bosna E-5 üzerindeki Airport AVM deki deposunda çalışacak. Gelen malların eksiksiz olarak teslim alacak ve ilgili raflara yerleştirecek, Çıkışı yapılacak ürünlerin paketlenmesini yapacak ve sevkiyata hazır hale getirecek, Rutin olarak depodaki malların sayımı konusunda çalışma arkadaşlarına yardımcı olacak, Süreç içinde fatura kesmeyi öğrenebilecek, Ürünlerin gerekli yerlere sevkiyatına yardımcı olacak,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, En az 2 yıl tecrübeli, İstanbul avrupa yakasında ikamet eden Tercihen askerliğini yapmış ve MS Ofis programlarını kullanabilen, Tercihen ehliyeti olan Bay personeller alınacaktır.

 • Ofis Asistanı
  Mamaco® Bina Yönetimi ve…
  İstanbul Avrupa 3 Eylül 2015

  İş Açıklaması •Şirketin sunmuş olduğu hizmetlerle ilgili bilgi almak isteyen müşterilerle iletişim kurmak, ihtiyaç ve taleplerini anlamak ve doğru birim/kişilere yönlendirmek, •Ofis içi telefon trafiğini ve santral görevini yürütmek, •Randevu, rezervasyon organizasyonları ile ilgilenmek, •Gelen misafirleri karşılamak, •Gerektiğinde araç kullanarak evrak teslimleri yapmak, •İdari işler ve müşteri ilişkileri fonksiyonuna destek olmak. •Faks, fotokopi ve evrak işleri ile ilgili olarak gerekli birimlere destek verilmesi.

  Aranan Nitelikler •Diksiyonu düzgün, giyinimine ve dış görünümüne özen gösteren, •Minimum 1 yıl benzer pozisyonda görev almış, •Organizasyon ve planlama yeteneğine sahip, •Dikkatli, düzenli ve sistemli çalışmayı prensip edinmiş, •Planlama, organizasyon becerileri ve temsil yeteneği güçlü, •Pratik ve hızlı hareket edebilen, •Tercihen avrupa yakasında ikamet eden, OFİS ASİSTANI arıyoruz.

 • Genel Başvuru (Engelli)
  Beymen
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 3 Eylül 2015

  İş Açıklaması Merkez ve mağaza pozisyonlarında değerlendirilmek üzere ekibimize katılacak yeni çalışma arkadaşları arıyoruz. Bu ilan Genel Başvuru niteliğinde olup, başvurularınız oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, İletişimi kuvvetli, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın.

 • İş Açıklaması Ofisimizde, Ön Muhasebe işlemlerini yürütebilecek (Fatura-İrsaliye kesimi), Stok takibi yapabilecek (excel ve muhasebe programında), Tüm Sekreterya süreçlerini yönetebilecek, Telefon, faks , gelen -giden evrak trafiği yönetimi, Günlük yazışmaları dosyalama ve arşivleme çalışmalarının yapılması, Ofis koordinasyonu ve düzeni sorumluluğunu alabilecek, Telefonda ürün satış ve sipariş yönetimini yapabilecek, Bayi isteklerini (kargo takibi v.b ) karşılayabilecek,

  Aranan Nitelikler En az Ticaret Lisesi mezunu, En az 2 yıl tecrübeli, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Daha önce en az iki muhasebe paket programı kullanmış, Telefon,faks ,yazıcı vb. gibi ofis cihazlarına hakim, Evrak yönetimi ve dosyalama bilgisine sahip, DİKKATLİ, düzenli,sorumluluk sahibi ve insan ilişkileri kuvvetli, Diksiyonu düzgün, Kişisel bakımına özen gösteren, Kurumsal firma kültürüne sahip, Tercihen sigara kullanmayan, Maslak- Sarıyer civarı ikamet eden, Bayan arkadaşlar alınacaktır. Fotoğrafsız ve İstanbul dışı CV 'ler dikkate alınmayacaktır.

 • İş Açıklaması 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu amaçla ÖN MUHASEBE ELEMANLARI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Microsoft Office programlarına hakim, Ön muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyimli, Cari hesap açma, sipariş girme, fatura kesme gibi, fatura stok cari hesaplar ile ilgili bilgi sahibi, Esenyurt,Avcılar,Beylikdüzü,Küçükçekmece Civarı İkamet Eden BAYAN ÖN MUHASEBE ELEMANLARI

 • Asistan - Sekreter
  Enteresan Mimarlık
  İstanbul Avrupa 3 Eylül 2015

  İş Açıklaması FUAR STANDI ve DEKORASYON ALANLARINDA TASARIM VE İMALAT HİZMETİ VEREN İKİTELLİ OSB' DE BULUNAN FİRMAMIZIN, ÖN MUHASEBE ve SEKRETERYA BİRİMİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE TAKIM ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler LİSE VEYA ÖN LİSANS MEZUNU MS OFFİCE UYGULAMALARINI ETKİN OLARAK KULLANAN İLETİŞİM KURMA BECERİSİ YÜKSEK, İNSAN İLİŞKİLERİ GÜÇLÜ OFİS TELEFON - FAKS - MAİL TRAFİĞİNİ YÖNETEBİLECEK TİTİZ VE DÜZENLİ ÇALIŞMA PRENSİBİNE SAHİP ÖN MUHASEBE BİLGİSİ OLAN - TERCİHEN DENEYİMLİ GELEN MİSAFİRLERİ GÜLER YÜZLE KARŞILANIP, AĞIRLANMASI İŞİNİ YAPABİLECEK OFİSİN GENEL DÜZENİ VE TEMİZLİĞİ İLE İLGİLENEBİLECEK MESLEĞİNE VE ÇALIŞMA ARKADAŞLARINA SAYGILI, SORUMLULUK SAHİBİ, DIŞ GÖRÜNÜMÜNE VE GİYİMİNE ÖNEM GÖSTEREN, DİKSİYONU DÜZGÜN, GÜLER YÜZLÜ 35 YAŞINI AŞMAMIŞ BAYAN ,

 • Genel Başvuru (Engelli Kadro)
  Demsa Group
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 3 Eylül 2015

  İş Açıklaması Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek, Tercihen lise mezunu, Engel derecesi %40 ve üzerinde olan, Mağazacılık sektörüne ilgi duyan ve/veya tecrübeli, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın.

  Aranan Nitelikler Başvurular farklı departman ve pozisyonlar için değerlendirilecektir. Başvuru yapan adayların ön yazılarında engel durumlarını, heyet raporlarında yazan iş gücü kaybı yüzdesini ve hangi alanda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.

 • Ön Muhasebe Elemanı
  Leras Tekstil
  İstanbul Avrupa 3 Eylül 2015

  İş Açıklaması TEKSTİL KONFEKSİYON YAN ÜRÜNLERİ İTHALAT-İHRACAT ve TOPTAN SATIŞ YAPAN FİRMAMIZDA, ÖN MUHASEBE DEPARTMANINDA GÖREV ALACAK ,ÇOK KISA ZAMANDA SORUMLULUK ALABİLECEK,SADIK , EMİN VE İSTİKRARLI ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ

  Aranan Nitelikler 1-GENÇ DİNAMİK 2-KONUŞMASI AKICI VE DÜZGÜN, 3-GÜLER YÜZLÜ POZİTİF , 4-DURUŞ VE GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN, 5-İNSAN İLİŞKİLERİ VE İKNA KABİLİYETİ GÜÇLÜ, 6-MUHASEBE VE PROBLEM ÇÖZMEDE GAYRETLİ, 7-ÇÖZÜM ODAKLI VE KARARLI, 8-MS OFFİCE PROGRAMLARINA HAKİM, 9-ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUMLU, 10- OKUL,EVLİLİK GİBİ İŞTEN ÇIKMA BAHANESİ ÇIKARMAYAN, 11-GÜNGÖREN VE ÇEVRESİNDE İKAMET EDENLER TERCİHLİDİR.(SERVİSTEN DOLAYI), 12-FOTOĞRAFLI CV'LER ÖNEMSENİR.

 • İş Açıklaması UZMANİŞ OSGB'de muhasebe departmanına yardımcı olacak yardımcı personeller alınacaktır. İş emirlerini ve faturaları düzenlemek Müşteri hesaplarının takibini, kontrolünü ve tahsilâtının takibini yapmak Banka işlemlerinin takibi Günlük, Haftalık ve aylık raporların yönetimin talebi doğrultusunda hazırlamak Şirket prosedürlerinin takibi ve uygulandığının kontrolünü yapmak Fatura, makbuz kesilmesi ve sisteme kaydının yapılması Ofis telefonlarını yönlendirmesi Yapılan işlemler hakkında sağlık kayıtlarını tutmak. Eğitim sertifikalarını hazırlamak Crm programı kullanım bilgisi sahibi olmak

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin veya 2 yıllık eğitim veren İşletme, İktisat, İstatistik veya Muhasebe bölümü mezun olmak MS Office ve Muhasebe programlarını kullanabilen Ön Muhasebe bilgisi olan Cari hesaplarda deneyimli İnsan ilişkilerinde başarılı İletişim yönü açık Diksiyonu düzgün Temiz ve prensipli çalışmayı kendisine ilke edinen 25-45 yaşları arasında Bayan

 • İş Açıklaması Firmamızda ön muhasebe bölümünde çalışacak, Cari hesap mutabakatları - fatura / irsaliye kesimi yapabilen , Mikro programını kullanabilecek, MS Office programlarına hakim, Sistemli, düzenli ve organizasyon yeteneğine sahip, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyabilen Analitik düşünme ve doğru iletişim yeteneğine sahip olmak, Telefon trafiğini yönetebilecek Bay - Bayan eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mikro programını kullanabilecek MS Office programlarına hakim,

 • İş Açıklaması Nitelikli ve kaliteli konut projeleri geliştiren şirketimizin İstanbul Avrupa Yakasında Beylikdüzü’ndeki Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere İdari Kadro’ya bağlı olarak çalışacak aşağıdaki kriterlere uygun SERVİS, TEMİZLİK ELEMANI / OFİSBOY aramaktayız. Merkez Ofisimizde çalışanların ve misafirlerin ikram ve servislerini sağlayacak, Ofis ve mutfağın genel temizlik hizmeti ve düzeninden sorumlu olacak, Ofisi sahiplenecek, ofisin eli ayağı olacak, burada yazılı olmayan ofisle ilgili her türlü ufak tefek işleri ayrım yapmaksızın üstelenip yapacak, Şirket iç ve dış, ofis ve idari işlerinde görev alacak, Yöneticilerin vereceği diğer görevleri yerine getirecektir.

  Aranan Nitelikler • Lise mezunu, • Daha önce ofis işlerinde, çay ikramı, servisi ve ofis temizliği konusunda minimum 2 yıl çalışmış, • Temizlik kurallarını bilen, hijyen kurallarına uyan, • Şirket iç ve dış, ofis ve idari işlerinde verilecek görevleri başarıyla yapabilecek, • Gerektiğinde özel ve resmi kurumlarda (Noter, Bankalar, Resmi Daireler... vs) verilecek işleri de takip edebilecek, • Düzenli ve sistemli çalışan, • Güler yüzlü, kişisel bakımına ve dış görünüşüne özen gösteren, • Becerikli, hızlı ve sosyal, • Pratik ve aktif, servis sunum yeteneği olan, • Çalışanların ve misafirlerin ikram servislerini sağlayacak, • Ofisin ve mutfağın genel temizlik ve düzeninden sorumlu olacak, • Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, • Haftanın 6 günü çalışabilecek, • Bay veya Bayan, • Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan, • B sınıfı ehliyetli ve aktif araç kullanabilen, • Beylikdüzü’ne ulaşım sorunu olmayan, Beylikdüzü ve civarında ikamet eden,

 • Alışveriş Merkezlerine Vale Park Şoförleri
  Sibay Araç Park ve Turizm…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Bursa, İzmir 3 Eylül 2015

  İş Açıklaması İstanbul ‘da mevcut olan Zincirlikuyu(Zorlu Center), Başakşehir(Mall Of İstanbul), Gayrettepe(Astoria), Bakırköy(Capacity), Halkalı(Arenapark AVM-Star City), Atatürk Havalimanı, Emirgan(Sakıp Sabancı Müzesi), Nişantaşı(Maçka Residences), Ataşehir, Eyüp (Vialand Avm), Esenyurt(Torium), Bahçeşehir ve Kadıköy, Bursa(Korupark AVM) ve İzmir'deki alışveriş merkezi şubelerimizde görev alacak,kariyer hedefleyen; "Bay-Bayan Vale ve Transfer Şoförleri" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 40 yaşını aşmamış, En az lise ve dengi okul mezunu, Dış görünüşüne önem veren, dinamik, İletişim yönü güçlü ve güler yüzlü, Tercihen sigara kullanmayan, Tercihen yabancı dil bilgisi olan(transfer şoförü), En az 2 yıldır her türlü aracı aktif olarak kullanabilen, Sürücü ehliyetine ve SRC belgesine sahip(transfer şoförü), Alışveriş merkezi, otel, havalimanı, kongre merkezi ve hizmet sektöründe benzer poziyonda en az 2 yıl görev yapmış, Makam kurallarını bilen, Tercihen askerliğini yapmış, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek.

 • Ön Muhasebe Elemanı
  Gusta Catering
  İstanbul Avrupa 2 Eylül 2015

  İş Açıklaması Gıda sektöründe 1998 yılından beri butik olarak çalışan Catering toplu yemek hizmeti veren yemek fabrikamıza İSTANBUL AVRUPA YAKASI KAĞITHANE bölgesi civarında ikamet eden ETA8 BİLEN BAYAN ÖN MUHASEBE ELEMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe konusanda deneyim sahibi ETA8 programını kullanabilen, Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Uzun vadeli çalışmayı hedefleyen, Telefonlara bakabilecek, Haftanın 6 günü çalışabilecek , Günlük irsaliye çıkışı, cari hesap takibi, fatura kesme ve girişi yapma , mutabakat yapma tüm ön muhasebe işlemlerini takip edebilecek , Presentable, diksoyonu düzgün, İstanbul kağıthane ve çevresinde ikamet eden bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Ofis Asistanı
  İnka
  İstanbul Avrupa 2 Eylül 2015

  İş Açıklaması Bünyemizde istihdam edilmek üzere "OFİS ASİSTANI"arayışımız bulunmaktadır. Ofis içindeki telefon trafiğini yönetebilecek, Gelen misafirlerin karşılanıp ağırlanmasından sorumlu olacak, Ofis içerisindeki düzeni sağlayacak Dosyalama, evrak kayıt, kargo takip, arşivleme ve takibinden sorumlu olmak,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Tercihen Ofis asistanlığı/Çağrı merkezi pozisyonlarında deneyimli, Şişli lokasyonuna yakın ikamet eden MS Office programlarına hakim Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği gelişmiş, Diksiyonu düzgün, Prezantable, 20-27 yaş aralığında, Bayan.

 • İş Açıklaması EFZ Sanal Mağazacılık, internet üzerinden satış yapmak için kurulmuş, faaliyet süresi içerisinde Türkiye'nin önde gelen sanal mağazalarından biri olmayı başarmıştır. Dinamik bir yapıya sahip olan firmamız, sanal ortamda 2007 yılından beri sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendini yenilemeyi hedeflemiştir.

  Aranan Nitelikler - Tercihen çağrı merkezinde deneyimli, - En az lise mezunu veya devam eden - Diksiyonu düzgün, konuşmayı seven, - Dışa dönük ve ifade yeteneği gelişmiş, Çağrı merkezimizde ‘’ Müşteri Temsilcisi ‘’ olarak görev alacak Takım Arkadaşı Arıyoruz. Maaş + Yol + Yemek + SGK + Yüksek Prim + Komisyon ile birlikte 2.500 TL ye kadar para kazanma imkanı, YOL TARİFİ : Zeytinburnu metro, metrobüs, tranvay durağına 10 dakikalık yürüme mesafesindeyiz.

 • İş Açıklaması EFZ Sanal Mağazacılık, internet üzerinden satış yapmak için kurulmuş, faaliyet süresi içerisinde Türkiye'nin önde gelen sanal mağazalarından biri olmayı başarmıştır. Dinamik bir yapıya sahip olan firmamız, sanal ortamda 2007 yılından beri sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendini yenilemeyi hedeflemiştir.

  Aranan Nitelikler - Çağrı merkezinde kendisini geliştirmek isteyen, - En az lise mezunu veya devam eden, - Diksiyonu düzgün, konuşmayı seven, - Dışa dönük ve ifade yeteneği gelişmiş, Çağrı merkezimizde ‘’ Müşteri Temsilcisi ‘’ olarak görev alacak Takım Arkadaşı Arıyoruz. Maaş + Yol + Yemek + SGK + Yüksek Prim + Komisyon ile birlikte 2.500 TL ye kadar para kazanma imkanı,YOL TARİFİ : Zeytinburnu metro, metrobüs, tranvay durağına 10 dakikalık yürüme mesafesindeyiz.

 • Müşteri Temsilcisi
  Efz Sanal Mağazacılık
  İstanbul Avrupa 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması EFZ Sanal Mağazacılık, internet üzerinden satış yapmak için kurulmuş, faaliyet süresi içerisinde Türkiye'nin önde gelen sanal mağazalarından biri olmayı başarmıştır. Dinamik bir yapıya sahip olan firmamız, sanal ortamda 2007 yılından beri sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendini yenilemeyi hedeflemiştir.

  Aranan Nitelikler - - Tercihen çağrı merkezinde deneyimli, - - En az lise mezunu veya devam eden, - - Diksiyonu düzgün, konuşmayı seven, - - Dışa dönük ve ifade yeteneği gelişmiş, - Çağrı merkezimizde ‘’ Müşteri Temsilcisi ‘’ olarak görev alacak Takım Arkadaşı Arıyoruz. {C}{C}{C} Maaş + Yol + Yemek + SGK + Yüksek Prim + Komisyon ile birlikte 2.500 TL ye kadar para kazanma imkanı, YOL TARİFİ : Zeytinburnu metro, metrobüs, tranvay durağına 10 dakikalık yürüme mesafesindeyiz.

 • İş Açıklaması EFZ Sanal Mağazacılık, internet üzerinden satış yapmak için kurulmuş, faaliyet süresi içerisinde Türkiye'nin önde gelen sanal mağazalarından biri olmayı başarmıştır. Dinamik bir yapıya sahip olan firmamız, sanal ortamda 2007 yılından beri sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendini yenilemeyi hedeflemiştir.

  Aranan Nitelikler - Tercihen çağrı merkezinde deneyimli, - En az lise mezunu veya devam eden, - Diksiyonu düzgün, konuşmayı seven, - Dışa dönük ve ifade yeteneği gelişmiş, Çağrı merkezimizde ‘’ Müşteri Temsilcisi ‘’ olarak görev alacak Takım Arkadaşı Arıyoruz. Maaş + Yol + Yemek + SGK + Yüksek Prim + Komisyon ile birlikte 2.500 TL ye kadar para kazanma imkanı, YOL TARİFİ : Zeytinburnu metro, metrobüs, tranvay durağına 10 dakikalık yürüme mesafesindeyiz.

 • Makam Şöförü
  Meetrooms Bina ve Ofis Yönetimi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması Bilişim sektöründe Anadolu Yakası - Batı Ataşehir'de faaliyet göstermekte olan uluslararası bir firmanın , genel müdür makam şoförlüğünü yapmak üzere çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Kurumsal sektörde üst düzey yöneticilerle en az 3 yıl çalışmış, Esnek çalışma programına ayak uydurabilen ve seyahat engeli bulunmayan, İleri ve güvenli sürüş teknikleri konusunda bilgili ve deneyimli, Dinamik, dakik, titiz ve sorumluluk sahibi, saygılı, Diksiyonu düzgün ve iletişim becerisi yüksek, En az lise mezunu, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, 40 yaşını aşmamış, Tercihen bekar, Sigara kullanmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Referans verebilecek, "Makam Şoförü" çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Muhasebe Elemanı
  Remzi Kitabevi
  İstanbul Avrupa 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması • Alış faturalarının işlenmesi, • İthalat faturalarının işlenmesi, cari hesap takibi ve ödeme talimatlarının hazırlanması, • Mağazalardan gelen kasa evraklarının kontrol edilmesi ve muhasebe kayıtlarının yapılması, •Banka ekstrelerinin işlenmesi, •Resmi Makamlarla ilgili idari işlerin takibi

  Aranan Nitelikler •Etiler de bulunan genel merkezimizde Muhasebe bölümünde görevlendirmek üzere; •Meslek yüksek okulu Muhasebe Bölümü mezunu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • İlgili pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, •Paket Muhasebe programlarında tecrübesi olan (ETA SQL tercih sebebidir.), •Microsoft Office programlarını kullanabilen, •Takım çalışmasına uyumlu ve insan ilişkilerinde başarılı, •Tutarlı, güvenilir bir kişiliğe ve iyi bir iş ahlakına sahip, •İnsanlar ile yapıcı ve olumlu iletişim kurabilen, •Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, •Etilere ulaşım sorunu bulunmayan, •Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, •20-30 yaşları arasında bay/bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Muhasebe Elemanı
  Remzi Kitabevi
  İstanbul Avrupa 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması Mağazalardan gelen kasa evraklarının sisteme girmek, Kasa föylerini kontrol etmek, Kasada işlem gören bankaların işlemlerini gerçekleştirmek, Muhasebe müdürüne sunulmak üzere mağaza cirolarının takip etmek ve raporlanmak, Mağazalardan gelen alış-satış, masraf ve gider faturalarının muhasebe kayıtlarına alınması sağlamak.

  Aranan Nitelikler Etiler de bulunan genel merkezimizde Muhasebe bölümünde görevlendirmek üzere; Ticaret Lisesi, meslek yüksek okulu Muhasebe Bölümü mezunu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Paket Muhasebe programlarında tecrübesi olan (ETA SQL tercih sebebidir.), Temel muhasebe ve finans bilgilerine hakim, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına uyumlu ve insan ilişkilerinde başarılı, Tutarlı, güvenilir bir kişiliğe ve iyi bir iş ahlakına sahip, İnsanlar ile yapıcı ve olumlu iletişim kurabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Muhasebe alanında kariyer hedefleyen, Etilere ulaşım sorunu bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 1 sene tecilli olan, 20-30 yaşları arasında bay/bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Muhasebe
  Günpen Yapı
  İstanbul Avrupa 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması - Tercihen üniversite mezunu ve Ticaret meslek Lisesi mezunu - Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış - SGK Giriş çıkış işlemlerine hakim,bordro yapabilen - Muhasebe programlarına hakim - Ms office programları bilgisine sahip - Tek düzen hesap planına göre fatura evrak kaydı yapabilicek

  Aranan Nitelikler Firma muhasebe birimimizde istihdam edilmek üzere bay veya bayan ; Firma personellerinin SGK giriş çıkış evraklarını yapabilecek Tek düzen hesap planına göre fatura evrak kaydı yapabilicek ve benzeri iş görevlerini yerine getirebilecek muhasebe personeline ihtiyacımız vardır.

 • Santralist
  Hotel Su /Sunis Hotels
  Türkiye Geneli 31 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Sunis Hotels grubu Hotel Su'da çalıştırılmak üzere "Santralist" alımımız olacaktır. Başvurularınızı bekliyoruz. Otelimiz 12 ay açk olup, lojman imkanımız vardır.

  Aranan Nitelikler İyi derece de İngilizce dil bilgisine sahip, (2. dil tercih sebebidir.) Takım çalışmasına yatkın, Bayan, Diksiyonu düzgün

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi veya Yüksek Okul mezunu, MS Office programlarına hakim (özellikle excell'i aktif kullanabilen) Yazılı / Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, Öğrenmeye açık, takip becerileri gelişmiş, İnsan ilişkileri güçlü, analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, Prezentabl, Dikkatli, düzenli ve disiplinli çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay/bayan ofis elemanı aramaktayız.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İstanbul Avrupa, Ofis Elemanı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?