İstanbul Avrupa, Ofis Elemanı İş İlanları

Hepsini Temizle
İstanbul Avrupa
Ofis Elemanı
 • İş Açıklaması Deneyimli, dinamik ve genç kadrosuyla İstanbul içi ve dışı organizasyon kongre ve davetlerde part time ve dönemsel personel desteği sağlayan sektöründe öncü bir insan kaynakları firmasıyız. Bu alanda kendini geliştirmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun adayları bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Esnek çalışma saatlerine uyabilecek Dış görünüşüne özen göteren ms office programlarına hakim Levent e yakın bölgelerde ikamet eden 25-30 yaş aralığında Sözlü ve yazılı iletişim yönü güçlü Takım çalışmasına yatkın Sorumluluk sahibi olan ve insiyatif alabilen Depo ve Mağazacılık alanında tecrübeli Askerliğini tamamlamış Bay takım arkdaşları arıyoruz

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Görevli

 • İş Açıklaması İthalat ve İhracat Firmasında Çalışmak Üzere; - Yurt Dışı ve Yurt İçi Sipariş Takibi, Malzeme Tedariği ve Sevkiyatı Görevlerini Yürütebilecek. - Yedek Parça Takibi ve Teklif Hazırlayabicek. - Gelen Siparişler Doğrultusunda Ürünlerin Toplanması, Hazırlanması, Sevkiyata Hazır Hale Getirilmesi İşlemlerini Yürütebilecek Genç Yenekli Şirketimize Değer Katabilecek Bayan Eleman Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - 30 Yaşını Aşmamış, - İnteraktif, - MS Office Proğramlarına Hakim, - Tercihen Anadolu Ticaret Meslek ve İgili Bölümlerden Mezun, -Tercihen Lojistik Bilgisine Sahip, - Orta Derecede İngilizce Bilen, - Sorumluluk Alabilecek, Güvenilir, Dikkatli, Titiz ve Sistemli Çalışabilen, - İkitelli ve Başakşehir Çevresinde İkamet Eden, - BAYAN ELEMANLAR ARANMAKTADIR. -SSK + MAAŞ + YOL ÜCRETİ + AYLIK YEMEK KARTI

  Sektör: İthalat/İhracat

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Engelli Personel Genel Başvuru Madame Coco Parisli Ev Butiği İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında bulunan Mağazalarımızda değerlendirilmek üzere Engelli Personel arıyoruz.   Pozisyon ile ilgilenen adayların, Engellerini ve engel derecelerini belirtmelerini önemle rica ederiz.

  Aranan Nitelikler İstanbul İşkur'a kayıtlı olan ve yasa gereği özürlü kadrosuna uygun olan, Engellik derecesi % 40 ve üzerinde olan, İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında ikamet eden, Diksiyonu düzgün, İletişim becerisine sahip,  

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Mağazacılık / Perakendecilik, Otelcilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Kasiyer, Ofis Elemanı, Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması Firmamız internet üzerinden satış yapmak için kurulmuş, faaliyet süresi içerisinde Türkiye'nin önde gelen sanal mağazalarından biri olmayı başarmıştır. Dinamik bir yapıya sahip olan firmamız, sanal ortamda 2006 yılından beri sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendini yenilemeyi hedeflemiştir.

  Aranan Nitelikler Tercihen çağrı merkezinde deneyimli, En az lise mezunu veya devam eden Diksiyonu düzgün, konuşmayı seven, Dışa dönük ve ifade yeteneği gelişmiş,   Çağrı merkezimizde "YETİŞTİRİLMEK ÜZERE"  gece vardiyası 15:00 - 23:00 saatleri arasında ‘’ Müşteri Temsilcisi ‘’ olarak görev alacak Takım Arkadaşı Arıyoruz. Maaş + Yol + Yemek + SGK + Yüksek Prim + Komisyon ile birlikte 2.500 TL ye kadar para kazanma imkanı, İŞ YERİ : Zeytinburnu'ndadır. YOL TARİFİ : Zeytinburnu metro, metrobüs, tramvay durağına 10 dakikalık yürüme mesafesindeyiz.

  Sektör: Çağrı Merkezi, E-Ticaret, Halkla İlişkiler

  Pozisyon: Asistan, Eleman, Ofis Elemanı, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • İş Açıklaması • Yönetmeni tarafından yönlendirilen işlerin yapılmasıı • Depo kayıtlarının raporlanması • Sistem üzerindeki işlerin depo kayıtlarını tutması • Depo düzenlemesi organizasyonu  

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, MS Office programlarına hakim ve Excel kullanabilen, Tercihen ilgili pozisyonda en az 1 yıl çalışmış, Takım çalışmasına yatkın, Problem çözme yeteneğine sahip, Sağlık engeli bulunmayan, İkitelli ve/veya civarında ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış yada askerlik ile ilişiği bulunmayan/muaf, 35 yaşını aşmamış BAY,

  Sektör: Bankacılık / Finans, Lojistik, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Operatör, Ofis Elemanı, Memur

 • İş Açıklaması BK Media ist ein deutschsprachiger Verlags-Dienstleister. Unsere Leistungen umfassen sämtliche Services rund um die Betreuung und Publikation von Druckerzeugnissen und digitalen Werbemedien. Gesucht werden Medienberater, die im Auftrag unserer Kunden, beratungen durchführen. Sie sollten eine ansprechende Telefonstimme haben, Kontaktfreudig sein und allgemeine EDV-Kenntnisse besitzen. Ihr Tätigkeitsumfeld beinhaltet auch das Anwerben von Neukunden, die Betreuung von Bestands-/ Stammkunden und die kompetente Auskunftserteilung am Telefon. Fühlen Sie sich angesprochen?

  Aranan Nitelikler Wir suchen Kundenberater / Medienberater (w/m) für den telefonischen Anzeigenverkauf (B2B) Für Einsteiger, Umsteiger und Aufsteiger Aufgabenbeschreibung Erstellung von Angeboten und das Führen von Vertragsverhandlungen Verkaufsgespräche mit Entscheidern in allen Branchen Angebotsverfolgung und Auftragsabwicklung Selbständige Koordinierung des täglichen Arbeitsablaufs Aufbau eines eigenen und nachhaltigen Kundenbestands Wir bieten Ihnen.... Eigenständiges Arbeiten in einem dynamischen Arbeitsumfeld, mit netten Kollegen und einer attraktiven, leistungsgerechten Vergütung Aufstiegsmöglichkeiten in einem wachsenden Team Fahrtkostenübernahme & Essensgeld Arbeitszeiten von 10:00 - 17:00 Arbeitswoche aus 5 Tagen Urlaubsanspruch gute Verdienstmöglichkeiten/ garantiertes Festgehalt wenn Sie.... ein Überzeugungstalent sind gern reden gern im Team arbeiten Allgemeine PC-Kenntnisse besitzen gute Kommunikationsfähigkeit haben gutes Deutsch in Wort und Schrift besitzen Dienstleistungserfahrung im Servicecenter-Bereich haben ...., freuen wir uns über Ihre Bewerbung!

  Sektör: Müşteri ilişkileri, Çağrı Merkezi, Reklamcılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı, Temsilci

 • İş Açıklaması Firmamız internet üzerinden satış yapmak için kurulmuş, faaliyet süresi içerisinde Türkiye'nin önde gelen sanal mağazalarından biri olmayı başarmıştır. Dinamik bir yapıya sahip olan firmamız, sanal ortamda 2006 yılından beri sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendini yenilemeyi hedeflemiştir.

  Aranan Nitelikler Tercihen çağrı merkezinde deneyimli, En az lise mezunu veya devam eden Diksiyonu düzgün, konuşmayı seven, Dışa dönük ve ifade yeteneği gelişmiş,   Çağrı merkezimizde "YETİŞTİRİLMEK ÜZERE"  gündüz vardiyası 09:00 - 19:00 saatleri arasında ‘’ Müşteri Temsilcisi ‘’ olarak görev alacak Takım Arkadaşı Arıyoruz. Maaş + Yol + Yemek + SGK + Yüksek Prim + Komisyon ile birlikte 2.500 TL ye kadar para kazanma imkanı, İŞ YERİ : Zeytinburnu'ndadır. YOL TARİFİ : Zeytinburnu metro, metrobüs, tramvay durağına 10 dakikalık yürüme mesafesindeyiz.

  Sektör: Çağrı Merkezi, E-Ticaret, Halkla İlişkiler

  Pozisyon: Asistan, Eleman, Ofis Elemanı, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • İş Açıklaması Şirket / İş Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz konut sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Ataköy'deki satış ofisinde görevlendirilmek üzere Mutfak Personeli pozisyonunda personel arayışımız söz konusudur. Gelen misafilere yiyecek içecek ikraminda bulunmak.

  Aranan Nitelikler Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı, müşteri memnuniyetine önem veren, Kişisel bakımına özen gösteren, Ataköy'e ulaşım sorunu olmayacak.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Depo İşçisi Dilek Grup Ankara, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Şirketimizin Ankara, İstanbul Beylikdüzü, İstanbul Ümraniye işyerlerinde çalışacak "Depo Personeli" ne ihtiyacımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler   * Araç sevkiyatı hazırlama(yükleme), depo düzenlemesi, depo mal kabulü yapabilecek * Tercihen Ehliyetli * Tercihen Askerliğini yapmış             Depo İşçisi  alınacaktır.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman

 • İş Açıklaması Şirket / İş Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz konut sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Ataköy'deki satış ofisinde görevlendirilmek üzere Ön Büro Resepsiyonist pozisyonunda personel arayışımız söz konusudur. Gelen-Giden misafirlerin, karşılanması, ilgili kişi ve birimlere yönlendirilmesi ve kayıt altına alınması, Satış ekibine destek verilmesi, Gelen-giden kargo takip, sevk ve idaresinin yapılması, Gelen telefon ve mail trafiğinin yönetilmesi, Yöneticilerin vereceği diğer idari işlerin yerine getirilmesi.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Prezantabl, Ön büro resepsiyon alanında tecrübeli, Güler yüzlü, pozitif, kurum temsiline ve dış görünüşüne önem veren, Tercihen ingilizce bilen, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri yüksek, diksiyonu düzgün, MS-Office programlarına hakim, Ataköy'e ulaşım sorunu olmayan.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Ofis Destek Personeli - Dönemsel FAS Firma Destek Hizmetleri İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Lokasyonu İstanbul – Avrupa yakası olan Uluslararası Müşterimizde Kısa dönem , Proje bazlı çalışmak üzere; “Dosyalama , Scan , Fotokopi “ işlerinde tecrübeli “Ofis Destek Personeli “ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Otomasyon, İlaç, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Asistan

 • Bayan Ofis Elemanı Ahu Havacılık İstanbul Avrupa 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması •Telefon  trafiğinin yönetilmesi, •Evrak, kargo ve posta işlemlerinin yürütülmesi, •Gelen ziyaretçilerimizin karşılanması ve ikramların yapılması, •Ofis ihtiyaçlarının tespiti , •Ofis içi koordinasyonun sağlanması,  

  Aranan Nitelikler *Diksiyonu düzgün, •Güleryüzlü, dış görünümüne özen gösteren, •En az Lise Mezunu olmak, •Öğrenmeye yatkın ve öğrendiklerini çalışmalarında hızla kullanabilen •Organizasyon ve koordinasyon yeteneğine sahip, •Pratik çalışmaya yatkın, •Ekip çalışmasına yatkın, uyumlu ve çalışkan, •Yazılı ve sözlü İletişim ve sunum kabiliyeti yüksek, •Firmamızda uzun yıllar çalışmak isteyen, •Mesleğinde kalıcı ve başarılı olmayı hedefleyen, •Ulaşım problemi olmayan ( Levent) •Bayan Not: Ofiste köpek beslenmektedir.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Danışma Personeli İdeal Tarım İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Türkiye’nin ilk kivi markası 1997 yılında Verita olarak meyve pazarına girmiştir.2002 yılında Verita markasından yola çıkılarak meyve portföyü genişletilmiş ve İdeal Tarım Ticareti A.Ş kurulmuştur. İdeal Tarım bugün 6 kıtada, 35 farklı ülkede ve farklı iklimlerde yetişen her çeşit  meyveyi düzenli,sağlıklı,yüksek kaliteli ve ekonomik koşullarda tüketicilerin beğenisine sunuyor. İdeal Tarım Ticareti A.Ş Halkalı Merkez ofisinde görevlendirmek üzere Danışma Personeli aramaktadır. Pozisyon ile ilgili görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken nitelikler aşağıda yer almaktadır. Şirket içi ve şirket dışı telefon görüşmelerini koordine etmek, Şirkete gelen kişileri karşılamak,yönlendirmek,gerektiğinde ikram servisi yapmak, Gelen-giden evrak takibini yönetmek, Kendi bulunduğu ofis alanının ve toplantı odalarının genel düzenini sağlamak, Ofis malzeme taleplerini ve veri girişlerini yapmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen ön lisans mezunu, Tercihen benzer pozisyonda tecrübe sahibi, Ofis araçlarını ve MS Ofis programlarını etkin kullanabilen, Diksiyonu düzgün,güleryüzlü, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Dış görünümüne özen gösteren,temsil yeteneğine sahip, Dikkatli,titiz,sonuç odaklı çalışabilen, Enerjik ve dinamik,takım çalışmasına yatkın, Detaylara önem veren,sorumluluk sahibi, Problem çözme becerileri gelişmiş, Öğrenme ve gelişime açık, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Avrupa yakasında, tercihen Halkalı civarında ikamet eden ya da edebilecek olan.

  Sektör: Gıda, Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat

  Pozisyon: Asistan, Danışma Memurluğu, Operatör, Ofis Elemanı

 • Satınalma Sorumlusu Furkan Group İstanbul Avrupa 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Tedarik işlemlerini takip edebilecek, Fatura ve İrsaliye kesme işlemlerini yapabilen, Evrak ve faturaların dosyalama takibi, Satınalma konumunda aktif rol oynayacak, Tedarik süreçlerini takip edebilecek, Sevkiyat takibi yapabilecek.

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe konusunda 2 yıl deneyimli, Tercihen Üniversite mezunu, Ekip çalışmasına uyum gösterebilecek, MS Office programlarını etkin kullanabilen, 20 - 25 yaş aralığında, Bay - Bayan adaylar.

  Sektör: Oyuncak

  Pozisyon: Asistan, Ofis Elemanı, Eleman, Danışman, Görevli

 • Ofis Asistanı (İngilizce Bilen) Fortune Danışmanlık İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, müşterilerimiz için İngilizce bilgisini kullanabilecek; 'OFİS ASİSTANI' arayışındayız.   FORTUNE DANIŞMANLIK;  İşkur’un denetiminde, 10/05/2014 tarihli ve 35 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan Nitelikler En az  Ön Lisans  mezunu MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen İyi seviyede İngilizce bilen Ofis asistanlığı ve santral konusunda minimum 2 yıl tecrübeli Avrupa yakasında ikamet eden (Lokasyon Zincirlikuyu olacaktır) Bilgi, Kargo ve evrak akışını organize edebilecek Şirket içi ve dışı iletişimi sağlayacak İnsan ilişkileri güçlü, Planlama ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, Diksiyonu düzgün, Prezentabl

  Sektör: Diğer, Gayrimenkul

  Pozisyon: Sekreter, Resepsiyonist, Ofis Elemanı, Eleman

 • Ofis Yönetmeni 2Kids Satış Pazarlama ve Danışmanlık A.Ş. İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Dünyanın ve Türkiye’nin öncü çocuk markası olma vizyonuyla Soo be’de yapacakların aşağıdakiler olacak, eğer bu yazanlar seni heyecanlandırıyorsa hemen bugün bizimle iletişime geç! Soo be Kurum Kültürü’nü ve marka kimliğini en iyi şekilde temsil etmek, Gelen misafirleri pozitif bir algı yaratacak şekilde karşılamak ve ilgili birimlere, kişilere yönlendirmek, Şirket santraline gelen telefonları özenle cevaplamak ve ilgili kişilere yönlendirmek, Gelen ve giden evrak takiplerini titizlikle gerçekleştirmek, kayıtları tutmak ve ilgili kişilere zamanlı iletmek, Yurtiçi seyahatlerin organizasyonunu ve takibini yönetmek, Faturaların sisteme girişlerini yapmak ve ilgili birimlerden onay almak, Pozisyonun gerektirdiği diğer görev ve sorumlulukların en iyi şekilde yerine getirmek ve departmanların ihtiyaçlarına göre gerektiğinde destek vermek.   #soobeturkiye hi@soobe.com.tr  / www.soobe.com.tr   Soo be Hakkında: •           Soo be, moda, eğlence ve yaratıcılığın birleştiği, 0-10 yaş arası çocukların kendi stillerini bulacakları, kendilerini ifade edebilecekleri bir dünya yaratma hedefiyle yola çıktı. İçinde tiyatro, müzik, oyun ve sürekli canlı performanslar olan, önce çocuklar düşünülerek yaratılmış ilk ve tek mağazacılık konseptiyle, dünya ve Türkiye’de çocuk modasının öncü markası olarak yeniden tasarlandı. Soo be, 0-10 yaş grubu çocuklar için tekstilden aksesuar ve oyuncaklara kadar taşıdığı farklı temalarla, sezon boyunca yenilenen ve trendleri takip eden koleksiyonlarıyla stil sahibi çocukların markası…

  Aranan Nitelikler Çocuklar için daha fazla eğlence ve moda anlayışı ile yola çıkan Soo be’nin yaratıcılık dolu Merkez Ofisinde  “Ofis Yönetmeni” olmaya hazır mısın? - Evet, çünkü... Meslek Yüksek Okul ya da Üniversite mezunuyum, Zaten 2 yıl boyunca böyle bir görevde tecrübe edindim, işimi seviyorum, İyi derecede İngilizce biliyorum, yurtdışı yazışma ve görüşmeleri benim için çok kolay, MS Office programları benden sorulur, Organizasyon yeteneğim kuvvetlidir, Diksiyonum düzgündür, gülümsemeyi çok severim, kendime ve giyimime özen gösteririm, Pratik düşünürüm, hızlı hareket ederim, sistemli ve düzenli çalışırım, İşimi insanları sevdiğim için seçtim, herkesle çok rahat iletişim kurabilirim, Disiplin benim ikinci adım, kişisel gelişime açık, sorumluluk alan ve işi sahiplenen, yoğun iş temposuna alışkın biriyim, 25-35 yaş arasında, bayan bir adayım, 

  Sektör: Bankacılık / Finans, Holding, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Resepsiyonist, Ofis Elemanı

 • Ofis Destek Görevlisi Meetrooms Bina ve Ofis Yönetimi İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İstanbul Anadolu Yakası, Ataşehir Ülker Spor Arena yakınlarında  bulunan ofisimizde görevlendirilmek üzere ; Ofis içindeki ilgili birimlere içecek servisini gerçekleştirmek ,  Mutfak alanında  tüm içecek ve ürünlerin daima  hazır ve taze bulunmasını sağlamak, Mutfak hijyenine özen göstermek; periyodik kontrol ve yedek bulunması gereken mlz. yerine koymak, Toplantı odalarının düzenli kontrolünü sağlamak , Ofisin genel temizliğinden sorumlu, Kargo evraklarının takibi ve dağıtımı,

  Aranan Nitelikler Benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, Dış görünüşüne ve temizliğine özen gösteren, Hızlı ve verimli hareket edebilen, Titiz ve sorumluluk sahibi, Yaptığı işi benimseyen ve gereklerini eksiksiz yerine getiren, Ulaşım sorunu olmayan, 25-40    yaşları arasında erkek personel aramaktayız.   Not: Fotoğraflı başvurular dikkate alınacaktır.

  Sektör: Bina ve Tesis Yönetimi, Gayrimenkul, Diğer

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Görevli, Temizlikçi

 • İş Açıklaması Esenyurt Akbatı AVM Mado Şubemizde çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Restaurant Cafe sektöründe çalışmış veya bu sektöre girmek isteyen, Kişisel bakımına ve dış görüntüsüne önem veren, Esnek çalışma saatlerine ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Tezgahtar ve bayan ön muhasebe elemanı(tercihen mikro programını bilen) arıyoruz.

  Sektör: Restorancılık, Mağazacılık / Perakendecilik, Gıda

  Pozisyon: Barista, Ofis Elemanı, Garson

 • İş Açıklaması Nova Bella'da gelinlik tasarımı, sanatsal vizyonun gelişimi ve güncel moda tasarımlarının yakından takip edilmesi ile gerçekleştirilir. Haute Couture & Özel Koleksiyon Gelinlik, gece kıyafeti ve daha fazlası... Modanın kalbi Nişantaşı’nda en yeni moda trendlerini oluşturan Nova Bella, her müşterisinin ilk randevudan teslim süresine kadar ki beklentilerini fazlası ile karşılayarak onları en güzel günlerine eksiksiz olarak hazırlamaktadır. Nişantaşı Merkez ofisimiz için Bayan muhasebe elemanı çalışma arkadaşı arıyoruz.      

  Aranan Nitelikler İyi derece ingilizce bilen, tercihen muhasebe deneyimli Kişisel gelişime ve kendini geliştirmeye açık Dış ticaret operasyonlarında da görev alabilecek Özellikle excel'de ve ofis programlarını çok iyi derece bilen, rapor hazırlayabilecek Diksiyonu düzgün, görünüşüne önem veren, dinamik ve dikkatli 40 yaşını aşmamış Yakın lokasyonlarda ikamet eden  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Ofis Elemanı, Sorumlu

 • Ön Muhasebe Elemanı Gusta Catering İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Gıda sektöründe 1998 yılından beri butik olarak çalışan Catering toplu yemek hizmeti veren  yemek fabrikamıza  İSTANBUL AVRUPA YAKASI KAĞITHANE bölgesi civarında  ikamet eden ETA8 BİLEN BAYAN ÖN MUHASEBE ELEMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe konusanda deneyim sahibi ETA8 programını kullanabilen, Office programlarını  iyi derecede kullanabilen, Uzun vadeli çalışmayı hedefleyen, Telefonlara bakabilecek, Haftanın 6 günü çalışabilecek , Günlük irsaliye çıkışı, cari hesap takibi, fatura kesme ve girişi yapma , mutabakat yapma  tüm ön muhasebe işlemlerini takip edebilecek , Presentable, diksoyonu düzgün, İstanbul kağıthane ve çevresinde  ikamet eden  bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Sorumlu, Şef Yardımcısı, Uzman Yard

 • Muhasebe Sorumlusu Slayt Production İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması   Kadiköy’de bulunan cast ajansımızda çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip  Ön Muhasebe ve ofis asistanlığı yapabilecek BAYAN personel alınacaktır.Lütfen fotoğraflı cv lerinizi gönderin Not:Eğer SGK mevzuatını iyi bilmiyorsanız lütfen başvuruda bulunmayın      

  Aranan Nitelikler       SGK Mevzuatına hakim (günlük sgk giriş ve çıkışlarını yapabilen ve takibini hatasız kontrol eden) Ms Office programlarını ve Alınteri programını etkin bir şekilde kullanabilen İletişimi güçlü, pratik çözümler sunabilen İş takipçisi ve sorumluluk sahibi Esnek çalışma saatlerine uyum sağlıyabilecek        

  Sektör: Diğer, Reklamcılık, Ajans

  Pozisyon: Sorumlu, Sekreter, Ofis Elemanı, Eleman, Asistan

 • Mali Müşavir Qubbe İstanbul Avrupa 22 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Firmamızda görevlendirilmek üzere; Takım çalışmasına yatkın, Muhasebe ofisinde çalışacak, Tam zamanlı, deneyimli mali müşavirlik yetkisi olan Bay/bayan eleman aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tüm muhasebe kayıtlarını yapabilen,  KDV muhtasar, geçici vergi beyannameleri konuları vb. tüm mevzuatlara hakim, İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışan, Sorumluluk alabilen, yazılı ve sözlü iletişim ve koordinasyon becerisi kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyumlu

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş Açıklaması Şirkete gelen -  giden evrak ve ya malzemeleri tasnif ederek kayıt altına almak. İlgili birimlere ulaştırılmasını sağlamak. Şirket dışından bizzat elden teslim alınması gereken ya da şube dışına bizzat elden teslim edilecek evrak/kıymetli evrakın teslim alınarak muhafazasını sağlamak ve ilgili yere teslim etmek. Dosya düzenlenmesi, evrak çoğaltılması, matbu evrakların elektronik ortama alınması ve arşivlenmesi,                                       

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen benzer pozisyonda görev almış, MS Office programlarına hakim, Yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti iyi, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Kurumsal firma kültürünü benimsemiş, Kişisel bakım ve giyimine özen gösteren, Dikkatli, titiz, evrak düzeni,takibi ve dosyalama ve dökümantasyon arşivi sorumluluğunu alabilecek, Hızlı ve yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine uyabilecek, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, 19-25 yaşları arasında, Tercihen askerlik görevini tamamlamış, BAY,    

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Danışmanlık, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Memur, Şoför, Kurye

 • Ön Muhasebe Sorumlusu Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Muhasebe ve Finans Departmanımızda görevlendirilmek üzere, Fatura, Çek, vb. muhasebeye konu tüm evrak ve işlemlerin, Türk Vergi Mevzuatı ve Muhasebe İlkelerine uygun olarak düzenlenmesi, kayıt ve kontrollerinin yapılması, dosyalanması, mali müşavire iletilmesi. Cari hesapların takibi ve mutabakatların yapılması, KDV, Muhtasar, Damga Vergisi, Geçici Vergi Beyannameleri için ön çalışmaların yapılması, Personel Bordro ve SGK işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Her türlü resmi kurum ve kuruluşlarla ilişkilerin yürütülmesi,

  Aranan Nitelikler Office programlarını yeterli derecede kullanabilen ORKA Muhasebe programı kullanabilen Ön muhasebe ve genel muhasebe konusunda deneyimli Tercihen Üniversite, minimum lise mezunu Takım çalışmasına yatkın, İş takibi ve sorumluluk bilinci olan, Tercihen Beylikdüzü'nde ikamet eden Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün, telefonlara yanıt verebilen Bay, bayan

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Yetkili Yardımcısı, Sorumlu, Ofis Elemanı, Müşavir

 • İş Açıklaması E -mail,telefon ve ziyaretçi programının yönetilmesi, Ekip çalışmasına uyumlu, Protokol ve misafir karşılanması,ağırlanması düzenlemek, Yönetim kadrosuna destek verecek, Ofis Büro ekipmanlarını kullanabilen, Kurye/Kargo gönderimi ve alımlarını koordine etmek , Görüşme, toplantı  vb. etkinlikleri organize etmek ve ilgili çalışanları bilgilendirmek

  Aranan Nitelikler Lise veya üniversite mezunu, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Yazışma,dosyalama ve raporlama konusunda deneyimli, Yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip ve etkin dinleyebilen, İnsan İlişkileri kuvvetli, Güler yüzlü,dinamik,titiz ve detaylara önem veren,işine ve kendisine özen gösteren ekip çalışmasına uyumlu, Sorumluluk alma konusunda başarılı, Zaman yönetimine önem veren ve stres altında çalışabilen, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden,  Bay ve Bayan  ofis asistanları  arıyoruz.  Not: Maaş, Sigorta, Yemek  

  Sektör: E-Ticaret, Danışmanlık, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Sekreter, Ofis Elemanı, Eleman, Danışman, Asistan

 • Genel Başvuru (Engelli Kadro) Demsa Group İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,   Tercihen lise mezunu, Engel derecesi %40 ve üzerinde olan, Mağazacılık sektörüne ilgi duyan ve/veya tecrübeli, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın.

  Aranan Nitelikler Başvurular farklı departman ve pozisyonlar için değerlendirilecektir. Başvuru yapan adayların ön yazılarında engel durumlarını, heyet raporlarında yazan iş gücü kaybı yüzdesini ve hangi alanda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Memur, Görevli, Eleman

 • Resepsiyon Görevlisi KINSTELLAR İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 18 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Bir çok ülkede ofisi bulunan ve hızla büyümekte olan hukuki danışmanlık firmamızda, Resepsiyonist olarak görevlendirilecek enerjik ve istekli takım arkadaşı aramaktayız. İş tanımı; Gerekli durumlarda sekreterya yardımı sağlamak (print, faks, fotokopi, sayfa düzeni) Günlük resepsiyon işlerini takip etmek (fatura ve kargo takibi, telefon trafiği yönetimi, evrak tanzimi) DHL / UPS gibi gönderi takibi ve faturalandırması işlemlerini yürütmek, Seyahat ve konaklamaları organize ederek faturalarını finans departmanına iletmek, Kütüphane listesi takibi ve yeni kitap siparişi / kaydı yapmak Toplantı, misafir karşılama ve toplantı odası organizasonlarını takip etmek.

  Aranan Nitelikler Lisans veya Yüksek Okul Diploması (Tercihen Büro Yünetimi veya Turizm Otelcilik mezunu) Tam zamanlı çalışma, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilme, Resepsiyon veya departman asistanlığı alanında en az 2 yıllık deneyim İngilizce'yi iyi derecede kullanabilme (Konuşma ve Yazma) Tercihen avrupa yakasında ikamet eden, Gerekirse esnek çalışma saatlerine uyum gösterme, Alanında ve departman içinde ilerleme amacı taşıyan, Açık fikirli ve kendini geliştirme niyetinde olan & uyumlu ve öğrenmeye açık kişiliğe sahip, İnsan ilişkileri güçlü, hevesli ve pozitif yaklaşımda bulunan, Aynı özenle ve dikkatle birden fazla işi bir arada yürütebilen, Takım çalışmasına yatkın.

  Sektör: Otelcilik, Müşteri ilişkileri, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Resepsiyonist, Ofis Elemanı, Sorumlu, Operatör, Asistan

 • İş Açıklaması  Hizmet sektörünün öncü firmalarına Doğrudan Pazarlama ve Operasyonel süreçlerde hizmet veren Saha Ajans; kaliteli hizmet anlayışı, profesyonel ekipleri, sürekli yenilediği hizmet portföyü ile müşterilerinin en zorlandığı alanlarda hizmet ihtiyaçlarını güvenle outsource edebilen sektörün öncü firmalarından biridir,    Firmamızın Finans ve Muhasebe Departmanında görevlendirilme üzere,   Muhasebesel, resmi kurum, fatura irsaliye vb. genel giderlerle ilgili tüm evrakların düzgün ve zamanında kaydedilmesi, işlenmesi, arşivlenmesi ve raporlanması,   Cari hesap kontrollerinin yapılması, müşteri firmalarla mutabakatların hazırlanması,   Muhasebe raporlarının oluşturulması,   Gider pusulası, irsaliye vb. evrakların kaydının yapılması,   Resmi beyannamelerin hazırlanması,   Resmi kurumlarla evrak alışverişinin gerçekleştirilmesi,     görevlerini üstlenecek  ''Muhasebe Personeli'' aramaktayız. 

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu (Tercihen Ticaret Lisesi Mezunu) Muhasebe, Tahsilat ve Ödeme konusunda deneyimli, Tek düzen hesap planına hâkim Genel muhasebe ve SGK mevzuatına hâkim, Finansal konularda öngörü, çözüm, uygulama ve takip becerisine sahip, MS ofis programlarını raporlama ve analiz yapabilecek düzeyde kullanabilen, İnsan ilişkileri güçlü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın olmak ve lider özelliği taşıyan, Şirket kültürünü benimseyebilecek ve benimsetebilecek yapıda, Takım çalışmasına yatkın

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Ofis Elemanı, Sorumlu, Uzman Yard

 • Muhasebe Personeli Demak Gıda İstanbul Avrupa 16 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Şirketimizin Muhasebe Departmanında görevlendirilmek üzere;  

  Aranan Nitelikler • En az Ticaret Lisesi ve/veya Üniversite mezunu, • En az 2 yıl deneyimli • MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilen, • Tercihen Muhasebe programlarından MİKRO kullanabilen, • Diksiyonu düzgün ve iletişim becerileri gelişmiş, • Analitik düşünce yapısına sahip ve problem çözme becerileri gelişmiş, • Sorumluluk bilinci yüksek, • İş takibi konusunda düzenli, dikkatli ve sonuç odaklı, • Takım çalışmasına yatkın • Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan. Muhasebe personeli aramaktayız. Tercihen Sarıyer, Şişli, Beşiktaş ve Kağıthane ilçelerinde ikamet eden, (Şirketimiz Sarıyer / Ayazağa'dadır.)

  Sektör: İthalat/İhracat, Gıda

  Pozisyon: Yetkili, Ofis Elemanı, Memur, Görevli, Eleman

 • İş Açıklaması Telefon ve faks trafiğini yönetmek, Mesajları doğru ve zamanında ilgili kişilere iletmek, Posta, kargo ve kurye işlemlerini yürütmek ve gerekli kayıtları tutmak, Her türlü evrakın giriş-çıkış kontrolü ve ilgili birimlere raporlanması, Firmanın  tüm çalışanlarına ve departmanlarına  gerekli desteğin verilmesi,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu  Prezantabl ve güler yüzlü, Benzer bir pozisyonda tecrübeli veya tecrübesiz, Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Giyinimine özen gösteren,   Office programlarına hâkim,   18-35 yaş arası Bayan, İstanbul,Beylikdüzü, Esenyurt,kırac, Avcılar, Mimaroba, Haramidere, Büyükçekmece'de ikamet eden adaylar tercih sebebidir.  

  Sektör: Müşteri ilişkileri, Gayrimenkul

  Pozisyon: Temsilci, Ofis Elemanı, Eleman

İş Habercisi - İstanbul Avrupa, Ofis Elemanı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?