İstanbul Avrupa, Ofis Elemanı İş İlanları

 
Hepsini Temizle
İstanbul Avrupa
Ofis Elemanı
 • İş Açıklamasıİstanbul Kavacık’ta faaliyet gösteren uluslarası UBM firmasının ofisinde 1 Ay süreyle görev alacak ön muhasebe personeli aramaktayız. Çalışma yaklaşık 1 ay kadar sürecektir. Tercihen Oracle programını kullanmış veya kullanabilecek adaylara öncelik verilecektir. Çalışma Saatleri: Hafta İçi Hergün : 09:00- 18:00 ( Cumartesi Pazar Tatil ) Günlük Ücret : 80 TL + SSK ( Yol ve Yemek Dahil )

  Aranan NiteliklerFirma gelir, gider hesapları arasında mutabakat yapmış olmak, Daha önceden bir finans erp sistemi, tercihen oracle, sap kullanmış olması Tercihen 2-3 senelik ön muhasebe veya muhasebe deneyimi olan, Faturaları Muhasebe Programına işleyebilecek. 19 - 30 yaş arasında, İnsan ilişkilerinde başarılı, Prezantabl, İş disiplinine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mali Denetim-Vergi, Bankacılık / Finans, Ajans

  Pozisyon: Asistan, Eleman, Ofis Elemanı, Yardımcı, Sekreter

 • Dilek Grupİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara Bugün

  İş Açıklamasıistanbul (Ümraniye,Gaziosmanpaşa, Bağcılar,) Ankara adreslerindeki işyerlerimizde görevlendirilmek üzere;

  Aranan NiteliklerYasa gereği; uygun pozisyonlarda değerlendirmek üzere engelli kadrosuna uygun çalışma arkadaşları aramaktayız. Adayların başvurularını engel durumlarını da belirtir ön yazı ile birlikte göndermelerini rica ederiz.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Görevli, Memur, Asistan

 • İş Açıklaması1986 yılında İtalya'da kurulan; çorap, mayo ve iç giyim üzerine perakendecilik sektöründe faaliyet gösteren en büyük uluslararası firmalardan biri olan CALZEDONIA ' Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu ' kapsamında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip engelli personel alımı yapacaktır. Aranan Nitelikler: Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Mağazacılık sektörüne ilgi duyan ve/veya tecrübe sahibi, En az lise mezunu, İnsan ilişkilerinde güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Nişantaşı ve civarında ikamet eden, 20-27 yaşları arasında olan OFİS ELEMANI aramaktayız. NOT: Adayların önyazılarında; - Engellerinin tam açıklamasını, - Uzmanlık alanlarını ve hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini, - Heyet raporlarında yazan işgücü kaybı yüzdesini net olarak belirtmelerini önemle rica ederiz

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Ofis Elemanı, Eleman, Temsilci, Tekniker

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 21 Şubat 2017

  İş Açıklaması*Muhasebe kayıtlarının eksiksiz ve hatasız kayıt altına alınması. *Stok kayıtlarının ve işlemlerinin yapılması. *Kargo takibi. *Gelen ve giden evrakların takibinin yapılması. *Alış ve satışların faturalanması. *Cari mutabakatların gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler*MYO Mezunu veya Ticaret Lisesi Mezunu. *Ön Muhasebe konusunda tecrübeli. *20-35 yaşların arasında. *Ürün giriş-çıkış işlemlerini gerçekleştirebilecek. *Ön Muhasebe ve Stok işlemlerinde tecrübeli. *Dosyalama işlemi, ilgili yazışma ve evrak akışını sağlayabilecek. *Dinamik, titiz, dikkatli ve detaylara önem veren. *Sorumluluk sahibi personeller aramaktayız *Maaş+Yemek+Sgk şeklinde çalışılacaktır. *Çalışma yerimiz Avrupa Yakasında olacaktır. Özellikle Sultangazi, Küçükköy, Gaziosmanpaşa ,Gazi Mahallesi ve Yeşilköy'de ikamet eden adaylarımız tercihimiz olacaktır.

  Sektör: İthalat/İhracat

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıATATÜRK HAVALİMANI PROJESİ İÇİN : Yoğun iş temposunda çalışabilmeli. Hizmet veren seyahat danışmanı seyahat ile ilgili ortaya çıkan her türlü konudan:uçak bileti rezervasyon, kiralık araç, konaklama, feribot, sigortavb. gibi sorumludur ve bilgi sahibi olmalıdır. Kaliteli müşteri hizmeti sunmak için gelen çağrılara başarıyla cevap vermelidir. Müşteri memnuniyeti esas alınarak işlemlerin gerçekleştirilmesi.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin Turizm ile ilgili eğitim veren bölümlerinden önlisans ya da lisans mezunu, Havayolu rezervasyon sistemleri Amadeus, Troya’veSabre'ı iyi derecede kullanabilen, MS Office programlarını kullanabilen, İngilizce bilen, Havayolları bilet satışı konusunda en az 5 yıl deneyimli, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, İletişim ve problem çözme yeteneği güçlü, 35 yaşını aşmamış, Tercihen İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden, 1 Hafta gece 1 hafta gündüz vardiyasında çalışabilecek, Erkek Adaylar için askerlik görevi tamamlamış.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Diğer, Otelcilik, Turizm, Sigortacılık, Havacılık

  Pozisyon: Yetkili, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı, Görevli, Sorumlu, Incoming Elemanı

 • İş Açıklamasıİstanbul'da bulunan mağazalarımızda satış danışmanı ve depo personeli olarak değerlendirilmek üzere Engelli Personel arıyoruz.   ***Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında engellerini net olarak ifade etmelerini ve engel derecelerini belirtmelerini önemle rica ederiz.

  Aranan Nitelikler*Türkiye İş Kurumuna kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosuna uygun, Engellik derecesi % 40 ve üzerinde olan, Engel durumu aktif çalışmasına engel olmayan, İstanbul'da ikamet eden, Diksiyonu düzgün, İletişim becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın.

  Sektör: Otelcilik, Mağazacılık / Perakendecilik, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Ofis Elemanı, Eleman, Görevli, Kasiyer

 • İş AçıklamasıAranılan Özellikler * En az lise tercihen üniversite mezunu * Dış görünümüne özen gösteren, * Satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, * Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti yüksek, *.Disiplinli ve sistemli çalışan, * Analitik düşünebilen, planlı, * ikili İletişimi güçlü, satış odaklı, girişken ve takipçi, * MS Office programlarına hâkim, * Gelişmeye ve yeniliğe açık, * Şirket çalışma sistemini ve görevini her zaman ön planda tutacak, * Motivasyonu yüksek, * Aktif olarak araç kullanabilen, * Bay, Bayan.pazarlama personeli alınacaktır

  Aranan NiteliklerHedef müşterilerin belirlenmesi, ve müşteri bulunulması, -Mevcut müşterilere satışın gerçekleştirilmesi, -Satış arttırıcı projeler geliştirilmesi, - Verilen satış hedeflerine ulaşılması için çalışmalar üretilmesi.

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Görevli, Asistan

 • İş AçıklamasıFirmamızın sevkiyat planlama bölümü için bayan planlama elemanı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Ms office programlarını etkin kullanabilen, Dinamik bir ortamda çalışacak, hızlı ve sonuç odaklı, İngilizce bilen, Bekar, 28 yaşını aşmamış, Avrupa yakasında ikamet eden, Prezantabl bayan eleman alınacaktır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş Açıklaması• Hizmet Sektörünün öncü ve sürekli büyüyen yenilikçi şirketinde görevlendirilmek üzere Eyüp Feshane civarında bulunan firmamıza muhasebe ve ön muhasebe personeli olarak görev yapacak Ticaret Meslek Liseleri, yüksek okulların muhasebe bölümü veya üniversitelerin sayısal ağırlıklı bölümlerinden mezun çalışma arkadaşları aranmaktadır

  Aranan NiteliklerMS Office ve mesleki bilgisayar programlarını etkin kullanabilen Tercihen Zirve muhasebe programı kullanabilen Alış, Satış ve Masraf Faturalarının kaydedilmesi, Banka işlemlerinin kaydedilmesi, Çek, Senet, Kasa giriş çıkış işlemlerinin kaydedilmesi, Cari hesap mutabakatlarının yapılması ve raporlanması, Planlama, iş takibi ve koordinasyon becerilerini etkin düzeyde kullanabilen, Sorumluluk sahibi, insiyatif kullanabilen, problem çözme yeteneği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın ve hedef-sonuç odaklı, Avrupa yakasında ikamet eden Kesinlikle Sigara Kullanmayan Yurt içi ve dışı seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, Evrak takibi yapabilecek 18-40 yaş arası bayan adaylar Disiplinli, sorumluluk sahibi Tercihen 2 yıl tecrübeli veya alanında yetiştirilmek üzere Kariyer hedefi olan Sadece bayan adaylar ÇALIŞMA SAATLERİMİZ Pazartesi – Cuma 08:30 ile 18:30 arası Cumartesi 08:30 ile 14:00 arası kentsosyalcv@gmail.com

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Sorumlu, Eleman, Ofis Elemanı

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıMerkez ofisimizde görevlendirilmek üzere Ofis Asistanı / Sekreter aramaktayız,

  Aranan NiteliklerTercihen MYO ya da üniversite mezunu, En az 1 yıl ofis asistanlık tecrübesi olan, Telefon santrali kullanımına hakim, MS Office uygulamalarını ve ofis araçlarını etkin olarak kullanabilen, Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, Düzenli çalışmayı seven, titiz, dikkatli ve sorumluluk sahibi, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Tercihen Levent – Maslak - Sarıyer ve civarında ikamet eden, Bayan,  

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Resepsiyonist, Sekreter

 • Remzi Kitabeviİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıMağazalardan gelen kasa evraklarının sisteme girmek, Kasa föylerini kontrol etmek, Kasada işlem gören bankaların işlemlerini gerçekleştirmek, Muhasebe müdürüne sunulmak üzere mağaza cirolarının takip etmek ve raporlanmak, Mağazalardan gelen alış-satış, masraf ve gider faturalarının muhasebe kayıtlarına alınması sağlamak.

  Aranan NiteliklerEtiler de bulunan genel merkezimizde Muhasebe bölümünde görevlendirmek üzere; Ticaret Lisesi, meslek yüksek okulu Muhasebe Bölümü mezunu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Paket Muhasebe programlarında tecrübesi olan (ETA SQL tercih sebebidir.), Temel muhasebe ve finans bilgilerine hakim, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına uyumlu ve insan ilişkilerinde başarılı, Tutarlı, güvenilir bir kişiliğe ve iyi bir iş ahlakına sahip, İnsanlar ile yapıcı ve olumlu iletişim kurabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Muhasebe alanında kariyer hedefleyen, Etilere ulaşım sorunu bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 1 sene tecilli olan, 20-30 yaşları arasında bay/bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman

 • Atasun Optikİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıOptik Perakende/Mağazacılık alanında faaliyet gösteren, uluslararası firmamızın Merkez Ofisinde görev alacak; Dönemsel Veri Giriş Personeli aramaktayız: Resmi kurum reçetelerinin kayıtlarının gerçekleştirilmesi, Hatalı yapılan veri girişlerini düzenlemek, Yapılan işlemlerle ilgili tüm evrakların arşivlenmesi. NOT: Ofis, İstanbul Avrupa yakasındadır.

  Aranan NiteliklerLise mezunu Tercihen daha önce veri giriş pozisyonunda deneyimi olan MS Ofis programlarını etkin kullanabilen Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, dikkatli

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman

 • Avukat Mecit Kahramanİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıOfis içi / dışı operasyonel ve idari tüm işlere destek olacak ofis elemanı aramaktayız.

  Aranan Niteliklerİstanbul Mecidiyeköy'deki hukuk büromuza; En az Lise mezunu, 08:30 19:00 arasında hizmet veren hukuk büromuzda esnek mesai saati ile çalışabilecek MS Office programlarını bilen, Prezentabl, diksiyonu düzgün, görev ve sorumluluk bilinci olan, İletişim becerisi yüksek, İş takibinde başarılı, Askerlikle ilişiği olmayan, erkek adaylar için 20-35 yaşları arasında, Bay/bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıMUHASEBE PROGRAMI OLARAK LOGO LKS KULLANABİLEN,PLASTİK İMALATHANESİNDE OFİS SORUMLUSU OLARAK ÇALIŞABİLECEK,ÖN MUHASEBE BİLGİSİ OLAN,EN AZ LİSE MEZUNU,YETİŞTİRİLMEK ÜZERE 25-35 YAŞ ARASINDA,BAYRAMPAŞA YAKININDA İKAMET EDEN,TERCİHEN SİGARA KULLANMAYAN,SORUMLULUK SAHİBİ BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Kawaiİstanbul Avrupa 19 Şubat 2017

  İş AçıklamasıYazılı ve Sözlü İletişimin etkin olarak yürütülmesi, Ön muhasebe konusunda deneyimli (Fatura düzenleme konusunda ki vergi mevzuatında bilgi sahibi olmak.) MS Office programlarına hakim ​Cari ve tahsilat takibini yapabilecek ​KOSGEB, İŞKUR teşviklerini takip edebilecek ve firmanın yararlanmasını sağlayacak Cari ve tahsilat takibini yapabilecek ​Personel giriş-çıkış takibini yapabilecek

  Aranan Nitelikler​ Esnek çalışma saatlerine uygun Diksiyonu düzgün, gelişime açık Güler yüzlü pozitif Duruş ve giyimine özen gösteren, İnsan ilişkileri ve ikna kabiliyeti güçlü Tercihen 20-26 yaş aralığında ve Avrupa yakasında oturan Genç ve dinamik Fotoğraflı CV’ler önemsenir..

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Denge Elektronikİstanbul Avrupa 19 Şubat 2017

  İş AçıklamasıMuhasebe kayıtlarının tutulması, Tüm faturalarının yasal mevzuata uygun olarak kaydı ve muhasebeleştirilmesi, Cari hesap mutabakatlarının yapılması, Banka işlemlerinin kaydı ve takibi, Günlük, haftalık ve aylık raporlamaların yapılması. Borçlanma düzeyini takip etmek, kayıtları bu esasa göre düzenleyerek yönetim prosedürlerini uygulamak. Şirketin gelir-gider tabloları ve cari hesap bildirimlerini hazırlamak ve bu konuda üst yönetimi bilgilendirmek Ödemeler konusunda tecrübe sahibi Tahsilat listelerinin düzenli olarak oluşturulması. Belli periyotlarla müşterilerin (borçlu) aranması Sgk girişleri ve personel işleri takibi Alış - satış faturalarının işlenmesi E-fatura süreçlerinin gerçekleştirilmesi Cari hesap ve BA-BS mutabakatların aranması. Formların oluşturulması Dosyalama – Arşivleme konusunda düzenli,titiz ve dikkatli olması

  Aranan NiteliklerTicaret Meslek Lisesi veya MYO ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında en az 3 yıl deneyimli, 25-30 yaş arası, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Genel muhasebe,vergi mevzuatları ve SGK mevzuatına hakim Logo Go Plus programını aktif kullanabilen Avrupa yakasında ikamet eden (Şişli ve civarı )

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Dizayn AquaEdirne, İstanbul Avrupa 18 Şubat 2017

  İş AçıklamasıSu arıtma sektöründe mühendislik, proje, üretim, satış ve servis hizmetleri veren 18 yıllık firmamızın İstanbul Sefaköy şubesine; asistan / yönetici yardımcısı vasıflarına haiz tam zamanlı eleman alınacaktır. Edirne merkez ilçe şubemizde ise müşteri telefon trafiğini idare edebilecek, mevcut takım ruhuna uyum gösterebilecek, tam ve yarı zamanlı elemanlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler24-45 yaş aralığında asistan / yönetici yardımcısı bayan: Şirket telefon trafiğini yöneterek, randevu süreçlerini takip edecek Düzgün diksiyona sahip, güler yüzlü ve grup çalışmasına yatkın özellikte, Şirket çalışanlarına ait raporlamayı yöneticiye sunabilecek analitik zekaya sahip, Sabırla iş takibini yapabilecek, ilişkilerini hem sıcak hem de disiplinli tutabilecek, Bilgisayarda internet kullanımına hakim. Özellikle office programlarını iyi derecede kullanabilen, Sefaköy metrobüs durağına çok yakın olan ofisimize geliş gidişi kolay ve yakın bölgede ikamet eden, Tercihen asistanlık veya yönetici yardımcılığı deneyimi olan bayan eleman alınacaktır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Müşteri Temsilcisi, Yönetici Adayı, Ofis Elemanı, Eleman, Sorumlu, Asistan, Yönetim Sekreteri

 • İş AçıklamasıFirmamızda ön muhasebe bölümünde çalışacak, Cari hesap mutabakatları - fatura / irsaliye kesimi yapabilen , Mikro programını kullanabilecek, Bay - Bayan eleman alınacaktır.

  Aranan NiteliklerMikro programını kullanabilecek MS Office programlarına hakim, MS Office programlarına hakim, Sistemli, düzenli ve organizasyon yeteneğine sahip, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyabilen Analitik düşünme ve doğru iletişim yeteneğine sahip olmak, Telefon trafiğini yönetebilecek

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Sekreter, Ofis Elemanı, Eleman, Görevli

 • Nova Bella Gelinlikİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 14 Şubat 2017

  İş AçıklamasıNova Bella'da gelinlik tasarımı, sanatsal vizyonun gelişimi ve güncel moda tasarımlarının yakından takip edilmesi ile gerçekleştirilir. Haute Couture & Özel Koleksiyon Gelinlik, gece kıyafeti ve daha fazlası... Modanın kalbi Nişantaşı’nda en yeni moda trendlerini oluşturan Nova Bella, her müşterisinin ilk randevudan teslim süresine kadar ki beklentilerini fazlası ile karşılayarak onları en güzel günlerine eksiksiz olarak hazırlamaktadır. Nişantaşı Merkez ofisimiz için Bayan muhasebe elemanı çalışma arkadaşı arıyoruz.      

  Aranan Niteliklerİyi derece ingilizce bilen, tercihen muhasebe deneyimli Kişisel gelişime ve kendini geliştirmeye açık Dış ticaret operasyonlarında da görev alabilecek Özellikle excel'de ve ofis programlarını çok iyi derece bilen, rapor hazırlayabilecek Diksiyonu düzgün, görünüşüne önem veren, dinamik ve dikkatli 40 yaşını aşmamış Yakın lokasyonlarda ikamet eden  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Ofis Elemanı, Sorumlu

 • İş AçıklamasıHavalimanı bölgesinde bulunan 4 yıldızlı otelimize tüm departmanlar için takım arkadaşları alınacaktır.

  Aranan NiteliklerCV LERİN FOTOĞRAFLI OLARAK BAŞVURU YAPILMASI BAY VE BAYAN ARKADAŞLAR

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Eleman, Garson, Satış Temsilcisi, Ahçı/Aşçı, Ofis Elemanı

 • İş Açıklaması2006 Yılında kurulan SAHA AJANS Doğrudan Pazarlama alanında 18 Farklı sektörde 48 farklı müşteriye 70 Farklı projede İnsan Kaynakları alanında iş ortaklığı sağlamıştır. 2016 yılı itibariyle bütünüyle yürüttüğümüz Doğrudan Pazarlama alanındaki desteğimizi faaliyet alanlarına göre bölerek daha profesyonel bir hizmet vermeyi amaçladık. SAHA İK Personel Seçme ve Yerleştirme konusunda % 100 Müşteri memnuniyeti ile % 100 İstihdam ile tüm sektörlere hizmet vermek Vizyonu ile yola çıkan verdiği hizmetle kısa bir sürede kendini ispatlamış bir danışmanlık firmasıdır. Sorumluluğundaki projelerin seçme yerleştirme süreçlerinin gerçekleştirilmesi, İlgili portallarda pozisyona uygun ilanların yayınlanması ve taranması, Aday araştırma, telefon mülakatı ve birebir mülakatların yapılması

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İlgili bölümlerinden mezun, Seçme ve yerleştirme süreçleri hakkında bilgisi olan, İş kanunu ve SGK süreçlerine ilgi duyan ve öğrenmeye açık olan, Yoğun iş ortamında planlı ve özenli çalışabilecek, Şirketin hedeflerine yönelik planlama yapabilecek ve iş gücünü iyileştirici çalışmalar yürütebilecek, Dikkatli, proaktif ve sonuç odaklı, İç motivasyonu yüksek, Yazılı ve sözlü İletişim becerileri gelişmiş, Şirketin çıkarları için çaba sarf etmekten çekinmeyen, İnsan Kaynakları'nı meslek olarak benimseyen, takım arkadaşları aramaktayız. UYGUN GÖRÜLEN ADAYLAR İŞKUR İŞBAŞI EĞİTİM KAPSAMINDA YERLEŞTİRİLECEKTİR.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Eleman, Ofis Elemanı

 • Demsa Groupİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 8 Şubat 2017

  İş AçıklamasıTürkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,   Tercihen lise mezunu, Engel derecesi %40 ve üzerinde olan, Mağazacılık sektörüne ilgi duyan ve/veya tecrübeli, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın.

  Aranan NiteliklerBaşvurular farklı departman ve pozisyonlar için değerlendirilecektir. Başvuru yapan adayların ön yazılarında engel durumlarını, heyet raporlarında yazan iş gücü kaybı yüzdesini ve hangi alanda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Memur, Görevli, Eleman

 • İş AçıklamasıŞirketimiz bünyesinde 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesine istinaden *Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu* kapsamında görevlendirilmek üzere; İstanbul Esentepe'de bulunan Merkez Ofisimizde E-Ticaret departmanımıza çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerOfis içi ekipmanları kullanabilen Yasa kapsamında Engelli kadrosunda çalışmaya uygun Çağrı merkezi tecrübesi olan Bilgisayar kullanımı konusunda kendisini geliştirmiş Dinamik ve güler yüzlü Merkez ofisimize ulaşım konusunda problem yaşamayacak

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Zaxeİstanbul Avrupa 3 Şubat 2017

  İş AçıklamasıYerli yüksek teknoloji üreten ve geliştiren Zaxe 3D Baskı Teknolojileri firmasında, ön muhasebe ve büro işlerine yardımcı olacak ekip arkadaşı aranıyor.

  Aranan NiteliklerGenç ve teknolojiye meraklı, Lise veya 2 yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerin mezun, Öğrenmeye açık ve araştırmacı, Diksiyonu düzgün, Tercihen Avrupa Yakasında (Metro veya Metrobüs hattı üzerinde) ikamet eden. İş Tanımı: Ön muhasebe işlerine destek olacak. Genel ofis işlerinde destek olacak.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • ÖRNEK HALIİstanbul Avrupa 23 Ocak 2017

  İş Açıklamasıİrsaliye kesmek BA/BS ve cari hesap mutabakatlarını gerçekleştirmek Alış satış irsaliyelerini kontrol etmek Tek düzen hesap planına vakıf Müşteri ve tedarikçi firmaların mutabakatlarını gerçekleştirmek Kesilen faturaları nizami şekilde müşteri adreslerine ulaştırmak

  Aranan NiteliklerAskerliğini yapmış, tercihen evli bay personel İlgili bölümden Üniversite mezun, MYO mezun Konusunda 2 yıl deneyimli Takım çalışmasına yatkın, sonuç odaklı Yakın çevrede ikamet eden

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman

 • Lizay Pırlantaİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 14 Ocak 2017

  İş Açıklaması4852 sayılı iş kanunun 30.maddesine istinaden "Engelli Çalıştırma Zorunluluğu" kapsamında görevlendirilmek üzere personel aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerLizay Pırlanta Çemberlitaş/Nuruosmaniye  Merkezinde  görevlendirilmek üzere, En az Lise, Tercihen Üniversite mezunu, Tercihen 25-35 yaş arası, Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek, MS Office programlarını kullanabilen, İletişim kabiliyetine güvenen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Ekip çalışmasına yatkın,

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Gold Data Teknolojiİstanbul Avrupa 11 Ocak 2017

  İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda SEKRETER/ASİSTAN alınacaktır. Telefon ve yazışma trafiğinin yönetilmesi, Ofis ile ilgili ihtiyaçlarının organize edilmesi Posta ve kargo takibinin yapılması, Ziyaretçilerin karşılanması, yönlendirilmesi ve ağırlanması ile alakalı desteği vermek Ofis içi temizlik ve nizamın sağlanması

  Aranan NiteliklerEn az lise veya önlisans mezunu Ekip çalışmasına yatkın, Sistemli düzenli çalışma ve organizasyon yeteneğine sahip, Bayan Yenibosna ulaşım problemi olmayan

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Sekreter, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı

 • NWG Servicesİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 5 Aralık 2016

  İş Açıklaması• Yönetmeni tarafından yönlendirilen işlerin yapılmasıı • Depo kayıtlarının raporlanması • Sistem üzerindeki işlerin depo kayıtlarını tutması • Depo düzenlemesi organizasyonu  

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, MS Office programlarına hakim ve Excel kullanabilen, Tercihen ilgili pozisyonda en az 1 yıl çalışmış, Takım çalışmasına yatkın, Problem çözme yeteneğine sahip, Sağlık engeli bulunmayan, İkitelli ve/veya civarında ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış yada askerlik ile ilişiği bulunmayan/muaf, 35 yaşını aşmamış BAY,

  Sektör: Bankacılık / Finans, Lojistik, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Operatör, Ofis Elemanı, Memur

 • NWG Servicesİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 5 Aralık 2016

  İş AçıklamasıŞirkete gelen -  giden evrak ve ya malzemeleri tasnif ederek kayıt altına almak. İlgili birimlere ulaştırılmasını sağlamak. Şirket dışından bizzat elden teslim alınması gereken ya da şube dışına bizzat elden teslim edilecek evrak/kıymetli evrakın teslim alınarak muhafazasını sağlamak ve ilgili yere teslim etmek. Dosya düzenlenmesi, evrak çoğaltılması, matbu evrakların elektronik ortama alınması ve arşivlenmesi,                                       

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Tercihen benzer pozisyonda görev almış, MS Office programlarına hakim, Yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti iyi, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Kurumsal firma kültürünü benimsemiş, Kişisel bakım ve giyimine özen gösteren, Dikkatli, titiz, evrak düzeni,takibi ve dosyalama ve dökümantasyon arşivi sorumluluğunu alabilecek, Hızlı ve yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine uyabilecek, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, 19-25 yaşları arasında, Tercihen askerlik görevini tamamlamış, BAY,    

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Danışmanlık, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Memur, Şoför, Kurye

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 5 Ocak 2017

  İş AçıklamasıHolding plazadaki şirketlere, aylık gider payı hesaplarının yapılması, Gelen-giden evrak takibi ve dağıtım işlerinin yerine getirilmesi, Şirket ve resmi kurumlar ile ilgili tüm muamele işlerini yürütülmesi,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Tercihen üniversite mezunu, İdari işler konusunda minimum 2 yıl deneyimli, 30 yaşını aşmamış, MS Office uygulamalarına hakim, ileri derecede Excel bilgisine sahip, Planlama ve organizasyon kabiliyeti yüksek, İletişim becerileri kuvvetli, İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış Bay adaylar,

  Sektör: Holding, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Uzman Yard, Ofis Elemanı, Memur, Görevli, Eleman

İş Habercisi - İstanbul Avrupa, Ofis Elemanı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Ofis Elemanı Nedir ?

Ofis Elemanı kariyerinde yöneticilerin kendisinden talep ettiği ofis içi ve ofis dışı işlerden sorumlu, şirketin bankalar ve müşteriler ile arasındaki evrak teslim faaliyetlerinin yürütülmesinden sorumlu olan kişidir. İş ilanları arasında sıklıkla aranan pozisyonlardan biri olan ofis elemanı şirketin telefon trafiğinden sorumlu olmak,evrak takibi gerçekleştirmek, yöneticisinin koordinasyonunu sağlama gibi görevlerde bulunur.Ofis elemanı pozisyonu ile ilgili iş bulmak için Secretcv 'yi ziyaret edebilirsiniz. Benzer ya da yakın pozisyonlar ile igili iş ilanlarını inceleyebilir. İş başvurunuzu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.