İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Temizlik İş İlanları

Hepsini Temizle
İstanbul Avrupa
İstanbul Anadolu
Temizlik
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Netser İstanbul Anadolu 30 Eylül 2016

  İş Açıklaması İstanbul Anadolu yakası Koşuyolu merkezli firmamız için ‘’Ofisboy ‘’ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler ·         Kurumsal firmalarda çay servis ve temizlik hizmetlerinde çalışmış en az 2 yıl deneyimli, ·         Ofis içi/dışı operasyonel evrak ve idari işlere destek olacak, ·         Kişisel bakım ve temizliğine önem veren, diksiyonu düzgün, ·         Dikkatli, hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, ·         Güler yüzlü ve uyumlu çalışabilecek, ·         Görev ve sorumluluk bilinci olan, ·         Hafta sonları ve mesai sonrası esnek çalışma saatlerine uyum gösterecek, ·         Sağlık sorunu bulunmayan, ·         B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, ·         Sigara içmeyen, ·         20-35 yaş aralığında, ·         Askerlik hizmetini tamamlamış, ·         Kendisine referans ve kefil gösterebilecek, ·         İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden adayların başvurmalarını rica ederiz.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Eleman

 • Meydan İstanbul AVM İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Meydan İstanbul Alışveriş Merkezi’ nin tüm mahallerdeki temizlik süreçlerinin istenilen kalitede, temiz ve hijyenik ortam koşullarının oluşturularak, gerek iç müşteri gerekse dış müşterilerimizin kendilerini her zaman iyi hissedebilecekleri alanların konforlu, temiz-bakımlı ve özenli olarak tutulmasından ve temizliğinden sorumlu olmak. 

  Aranan Nitelikler Temizlik Vardiya Şefi olarak minimum 3 yıl deneyimli kazanmış, Tecrübeleri arasında tercihen Alışveriş Merkezleri deneyimi bulunan, Ekip ve ekipman yönetimi konularına hakim, Takım çalışmasına yatkın, İletişim yönü kuvvetli, MS Office programlarını hakim, raporlama becerisi gelişmiş, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Ümraniye lokasyonuna ulaşım problemi olmayan,

  Sektör: Eğlence, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş Açıklaması Yönetim ve Danışmanlık Sektöründe Hizmet Veren Firmamız Bünyesinde İstanbul Anadolu Yakası - Kurtköy -Kartal -Maltepe -Ataşehir Bölgelerinde görevlendirilmek üzere

  Aranan Nitelikler -Temizlik işini benimsemiş -Temiz , titiz -Makine ekipman kullanabilen Temizlik görevlisi ve Vasıfsız (Meydancı) Bay-Bayan eleman ihtiyacımız bulunmaktadır.

  Sektör: Diğer, Bina ve Tesis Yönetimi

  Pozisyon: Temizlikçi

 • Su Entertainment İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması   İdari kadromuzda çalışacak deneyimli Temizlik Personelleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Benzer bir işte görev almış, Müşteri memnuniyeti odaklı, Titiz, Hijyen kurallarını bilen ve ayrıntılara önem veren, Temizlik malzemelerinin kullanılmasında bilgi sahibi, Güler yüzlü, dinamik ve takım çalışmasına uyum sağlayabilen, Güvenilir, kişisel temizliğine ve dış görünümüne özen gösteren, 40 yaşını aşmamış, İşine gerekli özeni gösteren çalışkan, dürüst, sorumluluk sahibi, Çalışma saatlerine dikkat eden, Bay, bayan elemanlar alınacaktır.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren BEŞİKTAŞ ZİNCİRLİKUYU’DAKİ firmamıza temizlik ve şirket içi servisten sorumlu bayan personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Dış görünüşüne ve temizliğine özen gösteren, Hızlı ve verimli hareket edebilen, Titiz ve sorumluluk sahibi, Güler yüzlü Yaptığı işi benimseyen ve gereklerini eksiksiz yerine getiren, 25-45 Yaş arası, bayan Temizlik görevlisi aranmaktadır. 

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Eleman

 • PLUS Otel İşletmecilik ve Turizm İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Plus Hotel Bostancı Ataşehir Anadolu yakasının cazibe merkezi Ataşehir, Bostancı’da şehrin nabzını tutuyor. İstanbul’un ana ulaşım hattı E-5 karayolunun yanında, kolayca ulaşılabilen konumunun yanı sıra İstanbul’un her yerine kolayca ve trafiğe yakalanmadan kapısının önündeki metro istasyonundan Plus Hotel Bostancı Ataşehir'e gidebilirsiniz. İstanbul Bostancı’da bulunan otelimizin restaurant bölümünde görev almak üzere Garson takım arkadaşları aramaktayız. Servis öncesi masaları servise hazırlamak, Misafir memnuniyetini sağlayacak şekilde yiyecek ve içecek siparişlerini almak, Menü ve hizmetlerle ilgili olarak misafirleri bilgilendirmek, Servis için hazırlanmış siparişleri servis etmek. Gerektiğinde Otelin oda müşterilerine servis vermel.

  Aranan Nitelikler Tercihen Turizm Otelcilik mezunu, Garson olarak en az 2 yıl Otel tecrübesine sahip,  İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, MS Ofis ve satış otomasyon programlarına hâkim, Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, Diksiyonu düzgün, güler yüzlü ve kişisel bakıma önem veren, Takım çalışmasına yatkın, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu, vardiyalı çalışabilecek,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Şef Yardımcısı, Komi, Garson

 • Kanoset Teknoloji İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması KAVRAM ÇEKMEKÖY VIP Özel Öğretim Kursu ve Etüt Merkezin kafeteryasında aşçılık yapacak takım arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Kafeteryada sunulacak basit yemekleri hazırlayacak, - Yemek, aparatif kafe türü yiyecekleri hazırlayacak, - Hafif yemekler konusunda uzman, - Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Görevli, Ahçı/Aşçı, Ahçı/Aşçı Yardımcısı

 • İş Açıklaması 1999'dan bu yana,estetik ve rekonstrüktif prosedürde hizmet veren Estetik International Sağlık Grubu olarak,plastik ve kozmetik cerrahi ayrıca güzellik merkezlerimizle,bireylere değer katmaya devam ediyoruz. Başarılarıyla ilklere imza atan kurumumuzun İstanbul-Genel Müdürlüğümüzde görevlendirilmek üzere "Çay Servis ve Temizlik Personeli" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -30-40 yaşları arasında, -Temizlik ve hijyene önem veren, -Çay,kahve servisi ve aynı zamanda ofisinde temizliğini yapabilecek, -Gündüz mesaisinde çalışacak, -Sağlık sektöründe faaliyet gösteren iş yerlerinde çalışmış, "Bayan Temizlik ve Servis Personeli" alınacaktır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • İş Açıklaması Meydan İstanbul Alışveriş Merkezi'nin temizlik ekibinde görevlendirilmek üzere  “Temizlik Personeli” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Benzer bir görevde en az 5 yıl tecrübeli 35 yaşını aşmamış Prezantabl, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, iletişimi kuvvetli Hijyen kurallarına dikkat eden, temiz ve düzenli Sorumluluk sahibi, insan ilişkilerinde uyumlu Tercihen AVM sektörü deneyimi olan Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Housekeeper, Görevli

 • İş Açıklaması SEKTÖRÜNÜN LİDER MARKASI SÜTAŞ BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE, İşletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak;   Dış çevre temizliğinin yapılmasından sorumlu olacak,

  Aranan Nitelikler Minimum İlköğretim mezunu, 22 - 35 yaşlar aralığında, Temizlik işlerinde ve benzer görevde daha önce çalışmış, deneyimli, Askerlik hizmetini tamamlamış ve / veya tecilli, Dönemsel çalışmayı kabul edebilecek,  İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bay,                " DÖNEMSEL TEMİZLİK ELEMANI " aranmaktadır.         www.maviyakaik.com

  Sektör: Gıda, Hızlı Tüketim Malları, Süt ve Süt Ürünleri

  Pozisyon: Temizlikçi, Görevli, Eleman

 • Bizim Servis İstanbul Anadolu 30 Eylül 2016

  İş Açıklaması   Firmamızın Üsküdar ve Dudullu'da bulunan Projelerinde görevlendirilmek üzere;   Temizlik Görevlileri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Kişisel bakımına özen gösteren, titiz, 20 - 40 yaşları arasında Tercihen temizlik şirketlerinde çalışmış, Temizlik Görevlileri    

  Sektör: Sosyal Servisler

  Pozisyon: Görevli

 • Sevinç Etüt Merkezi İstanbul Avrupa 30 Eylül 2016

  İş Açıklaması ULUS'ta bulunan butik etüt merkezimize, Temizlik elemanı aranmaktadır. İzin günü haftaiçidir. Maaş+Yol+Yemek+SSK

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Temizlikçi

 • Enplus İstanbul Anadolu 30 Eylül 2016

  İş Açıklaması Bağdat Caddesi'nde bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere; Mağaza genel düzen ve temizlik ve çay servisinden sorumlu olup, Gelen müşterileri karşılayarak ilgili yetkililere yönlendirecek Mağaza Destek elemanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 25 - 35 yaş aralığında, Lise mezunu, Suadiye,Bostancı,Erenköy semtlerine yakın ikamet eden, Ekip çalışmasına uygun, İletişim yeteneği güçlü, İlgili pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Sigara kullanmayan, Bayan ekip arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Garson, Görevli, Temizlikçi

 • Sınav Eğitim Kurumları İstanbul Avrupa 30 Eylül 2016

  İş Açıklaması BEŞİKTAŞ LİSEMİZDEGÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE; Tüm temizlik işerinden sorumlu, gerekli olduğunda çay-ikram servisi de yapabilecek ,haftasonu çalışma engeli olmayan eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Görevinin gereğini sorumluluk  ve düzen içinde yapabilecek deneyimde, Temiz-titiz-güleryüzlü-çalışma arkadaşları ile uyumlu,  

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Hizmetli

 • Su Entertainment İstanbul Avrupa 30 Eylül 2016

  İş Açıklaması   İdari kadromuzda çalışacak deneyimli Temizlik Personelleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Benzer bir işte görev almış, Müşteri memnuniyeti odaklı, Titiz, Hijyen kurallarını bilen ve ayrıntılara önem veren, Temizlik malzemelerinin kullanılmasında bilgi sahibi, Güler yüzlü, dinamik ve takım çalışmasına uyum sağlayabilen, Güvenilir, kişisel temizliğine ve dış görünümüne özen gösteren, 40 yaşını aşmamış, İşine gerekli özeni gösteren çalışkan, dürüst, sorumluluk sahibi, Çalışma saatlerine dikkat eden, Bay, bayan elemanlar alınacaktır.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Eleman

 • Bizim Servis İstanbul Anadolu 30 Eylül 2016

  İş Açıklaması Firmamıza bağlı projelerde görevlendirilmek üzere Temizlik Vardiya Amiri alınacaktır

  Aranan Nitelikler  -En az Lise mezunu,  -Temizlik Sektöründe min.3 yıl tecrübeli,  -MS Office programlarını kullanabilen,  -Ekip yönetiminde başarılı,  -Yazılı ve iletişim yeteneği güçlü,  -İstanbul/Anadolu yakasında ikamet eden, (Üsküdar, Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla)   -Bayan Temizlik Vardiya Amiri alınacaktır.  

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Hışım Grup İstanbul Avrupa 30 Eylül 2016

  İş Açıklaması        Firmamızın bünyesinde yer alan NORDSTERN GALATA HOTEL VE  TRİADA                    RESİDENCE otellerimiz için " KAT HİZMETLERİ GÖREVLİSİ" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *En az 1 yıl housekeeping (kat temizliği) tecrübesi olan. *Dış görünüşüne özen gösteren. *Titiz ve sorumluluk sahibi *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. *İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden. *Bay/Bayan.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Görevli, Eleman

 • NWG Services İstanbul Anadolu 30 Eylül 2016

  İş Açıklaması Bağdat Caddesi Feneryolu'nda hizmet verdiğimiz özel bir hastane için 40 yaşını aşmamış 07.00-15.00 ve 13.00 -21.00 vardiyalarında çalışabilecek Tercihen temizlik tecrübeli bay ve bayan personeller alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması   Çalışılan mekanın her zaman temiz ve düzenli olmasını sağlayacak, Gerektiğinde evin diğer ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda da destek verecek, "TEMİZLİK PERSONELİ"  aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Özel Villa 'da görevlendirilmek üzere, Tam zamanlı çalışabilecek, Temizlik ve hijyen kurallarını iyi bilen ve uygulayan, Ev temizliği veya otel temizliğinde tecrübeli, Sigara kullanmayan, Referans verebilecek, 40 yaşını aşmamış, Avrupa Yakası'nda ikamet eden / Bebek semtine ulaşım sorunu olmayan, Bayan.

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Görevli

 • Boğaziçi Eğitim Kurumları İstanbul Anadolu 30 Eylül 2016

  İş Açıklaması Boğaziçi Eğitim Kurumları bünyesindeki "Acıbadem Koleji"nde çalışmak üzere bayan "Temizlik Görevlisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Daha önce bu alanda tecrübesi olan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Temizlik ve titizliğe önem veren, Yaptığı işi benimseyen, Dinamik ve tekım çalışmasına uygun, İletişimi iyi derecede ve güleryüzlü.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Temizlikçi

 • British Point İstanbul Anadolu 30 Eylül 2016

  İş Açıklaması Kadıköyde bulunan şubemizde çalıştırılmak üzere bayan temizlik personeli aranıyor

  Aranan Nitelikler Daha önceden temizlik işinde çalışmış Temizlik konusunda kendine güvenen Kadıköy bölgesine yakın oturan 08:30-21:00 saatleri arasında çalışabilecek Hafta sonları dahil çalışıp, hafta içi 1 gün izin kullanmaya müsait Sigara içmeyen Ofis çalışanlarıyla çok konuşmayıp, Sadece işini yapacak Dış görüşüne önem veren Tertip ve düzen sahibi

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Şirket çalışanlarına ve misafirlerimize çay/kahve servisi yapacak ve genel temizlikten sorumlu olacak Servis ve Temizlik Elemanı aranmaktadır

  Aranan Nitelikler Çay servisi ve temizlik hizmetinde deneyimli, Kendine güvenen, iletişimi kuvvetli, disiplinli, dış görünümüne ve kişisel hijyenine özen gösteren, sorumluluk sahibi, Avrupa yakasında ikamet eden Bayan.  Ekip çalışmasına yatkın Alanındaki yenilikleri takip eden Öğrenmeye açık Sorumluluk sahibi Sözlü yazılı iletişimi güçlü Sonuç odaklı Dikkatli çalışmayı prensip edenmiş Dış görünüşüne ve kişisel bakımına  önem  veren Sigara kullanmayan

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Eleman

 • Süper Tekstil İstanbul Avrupa 30 Eylül 2016

  İş Açıklaması Süper Grup bünyesinde İkitelli de bulunan merkez ofisimizde şirketimizin  temizlik  işlerinden sorumlu bayan eleman aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Ortaöğretim / Lise Mezunu Tercihen temizlik işlerinde tecrübeli, Hijyen kurallarına  dikkat eden, temiz ve düzenli, güleryüzlü ,dinamik Dış görünüşüne ve kişisel bakımına önem veren 30 - 40 yaşını aşmamışh Tercihen ikitelli ve Yenibosa ulaşım sorunu olmayan        

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Hizmet verdiğimiz Alışveriş Merkezi Projelerimiz için ; ( Ücretler günlük ödenmektedir. Ayarıca, ek olarak bahşiş ödemesi verilmektedir )   

  Aranan Nitelikler 25 yaş ile 42 yaş arasında, Askerlik görevini yapmış, Evli, Otomatik ve her türlü arabayı rahatlıkla kullanabilen, Daha evvel trafik suçu işlememiş, Adli sicili temiz, Sigara kullanmayan, Aktif olarak kendi işinde çalışan, sadece hafta sonları çalışmaya engel teşkil etmeyecek işi olan, Sorumluluk sahibi BAY & BAYAN çalışma arkadaşları aranmaktadır. Not : Lütfen, üstte yazan değerlendirmelerden eksik olan adayların başvuru yapmaması önemle rica olunur.              

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Holding, İnsan Kaynakları, Kargo-Kurye, Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Şoför, Makam Şoförü, Kurye, Housekeeper, Host, Eleman

 • Akarteks Tekstil İstanbul Avrupa 30 Eylül 2016

  İş Açıklaması Denim/Dış Giyim üretim ve ihracatı yapan firmamızın, Lojistik organizasyonu içerisinde, takım arkadaşı olarak  "Çay - Kahve Servis Elemanı"  aramaktayız... Yiyecek , içecek servisini sağlamak ve misafirleri en iyi şekilde ağırlamak...

  Aranan Nitelikler Yönetim Kurulu Üyelerine servis hizmetini üst düzey hassasiyet ve titizlikle takip edip, yerine getirebilecek,   Çay / yemek servisinde ve ofis temizliğinde deneyimli, Misafir ağırlama kurallarına uyum ve özen gösteren, Tertipli, düzenli, hızlı, sorumluluk sahibi, güler yüzlü, pratik, Hijyen kurallarına ve kişisel bakımına özen gösteren, Misafir memnuniyetine önem veren, İş disiplini bilincinde olan, 25-38 yaşları arasında dış görünümüne özen gösteren bayan takım arkadaşı aramaktayız...

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Şirket çalışanlarına ve misafirlerimize çay/kahve servisi yapacak ve genel temizlikten sorumlu olacak Servis ve Temizlik Elemanı aranmaktadır

  Aranan Nitelikler Çay servisi ve temizlik hizmetinde deneyimli, Kendine güvenen, iletişimi kuvvetli, disiplinli, dış görünümüne ve kişisel hijyenine özen gösteren, sorumluluk sahibi, Avrupa yakasında ikamet eden Bayan.  Ekip çalışmasına yatkın Alanındaki yenilikleri takip eden Öğrenmeye açık Sorumluluk sahibi Sözlü yazılı iletişimi güçlü Sonuç odaklı Dikkatli çalışmayı prensip edenmiş Dış görünüşüne ve kişisel bakımına  önem  veren Sigara kullanmayan

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Eleman

 • NWG Services İstanbul Avrupa 30 Eylül 2016

  İş Açıklaması Esenyurt / Kıraç'ta yer alan depomuzda görevlendirilmek üzere, * Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan * Genel temizlik hizmetlerinde deneyimli, * Ekip Çalışmasına Yatkın * İşini sahiplenen, * İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden., * Bay  

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman

 • YKS Tesis Yönetim Hizmetleri İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 30 Eylül 2016

  İş Açıklaması ÖZET : Temizlik hizmetlerinin, belirlenen esaslar doğrultusunda yürütülmesini, personel ve ekipmanların etkin bir şekilde kullanılmasını sağlamak. Prosedürlerin, talimatların, denetim formlarının ve raporlarının gelişimini, sağlamak. Danışmanlık hizmetleri kapsamında talep edilen raporları hazırlamak. İş Sağlığı ve Güvenliği, çevre koruma ve diğer yasal mevzuat düzenlemelerine, mesleğin verimlilik ve kalite gerekliliklerine uygun olarak görev ve işlemleri yerine getirmek. İŞ GELİŞTİRME Saha keşfinin yapılması ve raporlanması, Teklif dokümanlarının hazırlanması, Personel sayısı ve organizasyon yapısının belirlenmesi; maliyetlerin tespit edilmesi, Sarf malzeme, alet ve edevat listesinin belirlenmesi, Temizlik hizmetleri senaryosunun oluşturulması, Temizlik hizmetleri planlı faaliyet takviminin oluşturulması, Altyüklenicinin değerlendirilmesi ve seçimi, Şirketin temsil edilmesi. EĞİTİM Yıllık eğitim planının hazırlanması, Eğitim dokümanlarının hazırlanması, Yıllık eğitimlerin uygulanmasının takibi, Oryantasyon eğitimlerinin verilmesi, Eğitim sonuçlarının değerlendirilmesi, Eğitim sürekliliğinin sağlanması, Görev başı eğitimlerinin verilmesi, DENETİM Projelerin yıllık/aylık denetimlerin planlanması, Yıllık denetim planın uygulanıp işlerliğinin sağlanması, Projelerin özelliklerine göre, kapsamlı, habersiz ve hijyen denetimlerinin planlanması, Yıllık denetim planın uygulanıp işlerliğinin sağlanması, Yapılan denetime ilişkin raporların hazırlanması; ilgili kişi ve birimlere iletilerek, tespit edilen eksikliklerin giderilmesinin sağlanması, DANIŞMANLIK HİZMETLERİ Danışmanlık raporlarının hazırlanması, Bütçe için gerekli ekipman ve sarf malzeme listesinin hazırlanması, İnşaat aşamasında olan projelerin keşfinin yapılması, gelişmelerin değerlendirilmesi, Danışmanlık Hizmetleri Direktörlüğü tarafından istenilen bilgilerle ilgili çalışmaların yürütülmesi, Proje müelliflerince gerçekleştirilen koordinasyon toplantılarına iştirak edilmesi, EKİPMANLAR ve SARF MALZEMELER Temizlik ekipmanlarının uygun şekilde kullanımının sağlanması, Makine ve ekipman periyodik bakımlarının takibi, Makine ve ekipman bakım sözleşmelerinin yaptırılmasının takibi, Sarf malzeme ve kimyasalların maliyetinin azaltılması amacıyla çalışmalar yürütülmesi, Temizlik hizmetleri bütçesinin hazırlanması, Bütçe mukayese tablolarının incelenmesi, sapmaların tespit edilmesi ve gerekli önlemlerin alınmasının sağlanması. HİJYEN Proje yıllık hijyen denetim programlarının oluşturulması, Hijyen denetimi sonuçlarının değerlendirilmesi ve gerekli çalışmaların yürütülmesi, PERSONEL YÖNETİMİ Personel temini çalışmalarına destek verilmesi, Personelin çalışma planlarının hazırlanması/kontrol edilmesi, Personelin performans raporlarının değerlendirilmesi, Yarı zamanlı hizmetlere personel sağlanmasına destek verilmesi. MEVZUAT TAKİBİ Temizlik Hizmetleri kapsamındaki mevzuatların takip edilmesi, İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatı kapsamında, yüksek alanlarda çalışan personele “Yüksekte Çalışabilir Sağlık Raporu” ve “Yüksekte Çalışma Eğitim Katılım Belgesi” aldırılması, Yeniliklerle ve değişikliklerle ilgili gerekli bilgilendirmenin yapılması KİŞİSEL GELİŞİM Temizlik hizmetleri ile ilgili yasal ve teknolojik gelişmeleri takip etmek, Seminer ve fuarlara katılma Yabancı dil gelişimi, Bilginin şirket içi paylaşımını sağlamak, İlgili yayın, kurs ve dokümanları takip etmek,

  Aranan Nitelikler YKS Tesis Yönetim Hizmetleri Merkez kadrosunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özellikleri sahip Temizlik Hizmetleri Yöneticisi aramaktayız. Üniversite veya Yüksekokul mezunu (Tercihen Turizim otelcilik bölümünden mezun) Avm, İş Merkezi, Plaza projelerinde 5 yıl deneyim sahibi Sözleşme esaslarına bağlı olarak mevcut projede çalışan personelin organizasyonunu sağlayabilecek, İletişim becerileri gelişmiş, insan ilişkilerinde başarılı Güleryüzlü, diksiyonu düzgün Çözüm odaklı, Müşteri memnuniyeti önemseyen Ekip çalışmasına yatkın, ekip yönetiminde bulunmuş Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan Prezantabl Askerlik ilişkisi bulunmayan

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Yönetici

 • NWG Services İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30 Eylül 2016

  İş Açıklaması Nişantaşı'ndaki özel hastanede görevlendirilmek üzere; 40 yaşını aşmamış, Temizlik hizmetlerinde tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, Tercihen sigara içmeyen, Sağlık sorunu ve sabıkası bulunmayan, Bay ve bayan temizlik personelleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Görevli, Eleman

 • Smartpro Bilişim Hizmetleri İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30 Eylül 2016

  İş Açıklaması   Bilişim  sektörünün öncü kuruluşlarından SmartPro Bilgisayar Akademisi'nin Kadıköy'de bulunan merkez şubesinde görevlendirilmek üzere Temizlik Elemanı aranmaktadır.    

  Aranan Nitelikler   Konusunda en az 2 yıl deneyimli,  Temizlik kurallarını bilen, görevini zamanında yerine getiren,  Daha önce benzer pozisyonlarda çalışmış, Titiz ve hijyen kurallarına uyan,  Güler yüzlü, kişisel bakımına ve dış görünüşüne özen gösteren

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Temizlik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?