İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Temizlik İş İlanları

Hepsini Temizle
İstanbul Avrupa
İstanbul Anadolu
Temizlik
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Temizlik Şefi Spora Club İstanbul Anadolu 28 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Kozyatağı'nda bulunan büyük bir kulübün temizlik operasyon kısmını yönetebilecek personel aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Otelcilik ya da sağlık sektöründe benzer poziyonda en az 2 yıl deneyimli Kimyasal ürün bilgisi olan Ekip yönetiminde başarılı Dış görünümüne özen gösteren Organizasyon yeteneği gelişmiş İletişimi kuvvetli , insan ilişkilerinde başarılı Ms Office programlarını kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan Anadolu yakasında ikamet eden

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Bahçıvan Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu 28 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Bahçıvan olarak çalışacak kişi villanın bahçe ve havuz bakımından sorumlu olacak eşi ise villanın ev işlerinde görevlendirilecektir. Aile yatılı kalacak olması sebebi ile villanın yanında 3+1 full eşyalı ve döşeli daire tahsis edilecektir. 

  Aranan Nitelikler Acarkent lokasyonunda  görevlendirilmek üzere bahçe ve ev işlerine yardımcı yatılı aile arayışımız mevcuttur. Villanın bahçe ve havuz bakım işlerinde ‘Bahçıvan’ olarak görevlendirilen kişinin eşi villa ev işlerinde istihdam edilecektir. Bahçıvan için; Peyzaj, süs bitkileri ve bahçe işlerine ek olarak havuz bakımında deneyimli, İlgili alanda eğitim almış ve sertifika sahibi, 30-45 yaş aralığında, Çalışmasına engel sağlık problemi olmayan, Dış görünüşüne ve kişisel hijyenine özen gösteren, Uzun soluklu bir çalışma ortamı arayan, Dinamik, Sorumluluk sahibi, Titiz, güvenilir, dürüst ve referans verebilecek. Ev işlerinde görevlendirilecek olan eşinin de; Daha önce benzer bir görevde çalışmış ve deneyimli, Dış görünüşüne ve kişisel hijyenine özen gösteren, Titiz, güvenilir, dürüst ve referans verebilecek olması gerekmektedir.

  Sektör: Sosyal Servisler

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması ÜMRANİYEDE YENİ KURULAN DERSHANEMİZE PART TIME BAY TEMİZLİK PERSONELİ ALINACAKTIR..

  Aranan Nitelikler - EN AZ LİSE MEZUNU  - GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN - BAY

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Restorancılık, Diğer

  Pozisyon: Görevli, Çırak, Housekeeper, Temizlikçi

 • İş Açıklaması Çay-kahve işinden anlayan, temizlikte titiz, çalışma saatlerine uyan, iş arkadaşlarıyla uyumlu,  bayan personel aranmaktadır. Sınav Kurs Merkezi Bağcılar Şubesi 0537 950 1458

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Temizlikçi

 • Temizlik Personeli Sefam Turizm Catering İstanbul Avrupa 28 Mayıs 2016

  İş Açıklaması SUİT GRUP bünyesinde yer alan İdeal Temizlik şirketinde mesai yapacak, okul, hastane ve çeşitli projelerde görevlendirilmek üzere İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler   Genel temizlik hizmetlerinde deneyimli Tercihen sağlık-eğitim sektöründe tecrübeli Genel temizlik kurallarını bilen Düzenli ve sistemli çalışan İnsan ilişkilerinde başarılı Amirince verilen işleri yapabilecek, Tercihen Göztepe - Samandıra - Kurtköy - Pendik - Sultanbeyli - Orhanlı civarında ikamet eden, Bay ve bayan personeller alınacaktır.  

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Housekeeper, Görevli, Eleman, Yetkili

 • Yemek Servis ve Temizlik Personeli SBS Motif İstanbul Anadolu 28 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere; *10 ila maksimum 15 kişilik Personelimizin ve Firmamıza gelen misafirlerin Çay ve yemek servisinden sorumlu olmak, *Ofislerin, diğer kullanım alanlarının temizliğini gerçekleştirmek *Çay/Yemek ve Temizlik Personeli" arayışımız bulunmaktadır

  Aranan Nitelikler   Kişisel bakımına ve dış görünüşüne özen gösteren, Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, Titiz ve disiplinli çalışan, Güler yüzlü ve çalışkan, Misafir ağırlama kurallarına hakim, Becerikli, hızlı ve sosyal, Tam zamanlı çalışacak, Anadolu yakası Ümraniye civarında ulaşım problemi olmayan 25-38 yaş aralığında, sigara kullanmayan bayan eleman alınacaktır.  

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Ahçı/Aşçı, Çaycı, Temizlikçi

 • Temizlik Personeli Sefam Turizm Catering İstanbul Avrupa 28 Mayıs 2016

  İş Açıklaması   Şirketimiz bünyesinde sigortalı olarak temizlik işlerinde çalışacak, İstanbul Avrupa yakası halkalı civarında ikamet eden bay, bayan Temizlik Elemanları alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler   18 - 45 yaş aralığında, Tercihen deneyimli, Kişisel bakımına özen gösteren, Avrupa yakası  Halkalı çevresinde ikamet eden, Bay + Bayan, Temizlik elemanları alınacaktır.        

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Yetkili, Eleman, Görevli, Housekeeper

 • Temizlik Görevlisi Panayır Gıda İstanbul Anadolu 28 Mayıs 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler   Temizlik hizmetlerinde tecrübeli, 25-40 yaş aralığında, Dış görünüşüne ve temizliğine özen gösteren, Hijyen ve temizlik bilgisine sahip, Titiz ve disiplinli çalışan, Vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilecek, Erkekler için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında Ataşehir’e ulaşım sorunu olmayan,    Bay ekip arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şef / Amir, Eleman, Görevli, Çırak, Bulaşıkçı

 • İş Açıklaması PENDİK GÜLLÜBAĞLARDA BULUNAN 3 BLOKTAN OLUŞAN SİTEYE TEMİZLİK PERSONELİ ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler DAHA ÖNCE SİTE DENEYİMİ OLAN 1 BAY 1 BAYAN PERSONEL ÇALIŞMA DÜZENİ : SABAH 08:00 İLE AKŞAM 17:00 ARASIDIR HAFTADA 1 GÜN İZİN MAAŞ : 1550 TL HERŞEY DAHİL + SSK

  Sektör: Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Temizlikçi

 • Çay Servis ve Temizlik Personeli Enplus İstanbul Anadolu 28 Mayıs 2016

  İş Açıklaması     Bağdat Caddesi'nde bulunan Miele Center Mağazamızda görevlendirilmek üzere; Mağaza  genel düzen ve temizlik ve çay servisinden sorumlu olup, Gelen müşterileri karşılayarak ilgili yetkililere yönlendirecek Mağaza Destek elemanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 25 - 35 yaş aralığında, Lise mezunu, Suadiye,Bostancı,Erenköy semtlerine yakın ikamet eden, Ekip çalışmasına uygun, İletişim yeteneği güçlü, İlgili pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Sigara kullanmayan, Bayan ekip arkadaşı arıyoruz.  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Garson, Görevli, Temizlikçi

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Silivri'de ikamet etmekte olan ailemiz için bayan yatılı ev temizlik personeli arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Titiz, Tecrübeli, Ev temizliğini ve sorumluluğunu üstlenebilecek, Enerjik, Güler yüzlü, Haftanın altı günü 2800 TL ücret ile yatılı olarak çalışabilecek, 30-40 yaş aralığında, Bayan

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

 • Temizlik Görevlisi ZONECLUB İstanbul Anadolu 28 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Brandium (Ataşehir) , Kemerburgaz Göktürk (servis vardır), Zorlu Center (Beşiktaş) ta bulunan Spor Kulüplerimiz için Temizlik Hizmetlerinde görevlendirilmek üzere;        

  Aranan Nitelikler Temiz, titiz, özenli, Sorumluluk bilincine sahip, Dürüst, çalışkan, güvenilir, Güler yüzlü, Vardiyalı sistemde çalışabilecek,   TEMİZLİK PERSONELİ arıyoruz.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Temizlikçi

 • Temizlik Elemanı Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması ÜRETİM YAPAN İŞLETMEMİZDE ÜRETİM SAHASI TEMİZLİĞİNİ YAPACAK VARDİYALI SİSTEMDE ÇALIŞABİLECEK  ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞ BAY-BAYAN TEMİZLİK PERSONELİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman

 • Temizlik Görevlisi Ece İş Çözümleri İstanbul Anadolu 28 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Maltepe'de bulunan ofisimizin  temizliği, çay servisi ve yemek servisinden sorumlu olacak personel  arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Tercihen daha önce benzer bir pozisyonda görev almış, Herhangi bir sağlık sorunu olmayan, 45 yaşını aşmamış Bay veya Bayan, Maltepe'ye ulaşım konusunda problem yaşamayan.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Temizlikçi

 • Temizlik Görevlisi (Göktürk) ZONECLUB İstanbul Avrupa 28 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Kemerburgaz Göktürk (mecidiyeköyden servis vardır),bulunan Spor Kulübümüz için Temizlik Hizmetlerinde görevlendirilmek üzere;        

  Aranan Nitelikler Temiz, titiz, özenli, Sorumluluk bilincine sahip, Dürüst, çalışkan, güvenilir, Güler yüzlü, Vardiyalı sistemde çalışabilecek,   TEMİZLİK PERSONELİ arıyoruz.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Temizlikçi

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Caddebostan'da ikamet etmekte olan ailemiz için bayan gündüzlü ev temizlik personeli arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ev temizliğinde deneyimli, Referanslı, Becerikli, Çalışmayı seven, Sorumluluk alabilen, Yemekleri güzel olan, 30-40 yaş aralığında, Haftaiçi 09:00-18.00 saatleri arasında 1500+SSK ile çalışabilecek, Bayan

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

 • Engelli Personeller Mavi Yaka İnsan Kaynakları İstanbul Anadolu 28 Mayıs 2016

  İş Açıklaması   DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, DÜNYA ÇAPINDA SAĞLIK ALANINDA ÖNCÜ OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN,   * Engelli kadrosunda yer alacak, iki farklı pozisyon için Muhasebe Sorumlusu ve Mutfak - Temizlik Görevlisi aranmaktadır.  NOT: Adaylar deneyimli oldukları alanlarda değerlendirileceklerdir,      MUTFAK GÖREVLİSİ    * Gelen misafirlere ve ofis çalışanlarına içecek servislerinin yapılması,   * Mutfak düzeninden sorumlu olmak,    * Eksik malzemeleri belirleyip satın alma departmanına iletmek,  *  Haftalık planlanan ofis temizliğinin gerçekleştirilmesi,  *  Dışarıdan gelen misafirlerin ağırlanması,        MUHASEBE SORUMLUSU   * Müşterilerden gelen siparişlerin faturaya dönüştürülmesi ile ilgili sürece yürütecek,   * Riski yüksek müşterileri takip ederek gecikmiş alacak raporları hazırlamak ve ilgili birimlere bilgi vermek,   * Müşterilerden gelen iade ve fark faturalarının takibini yapmak ve gerekli kayıtların zamanında yapılmasını sağlamak,     * Cari hesapların takibini ve mutabakatlarını yapmak, gerekli aksiyonları almak,     * Mal fazlası primlerini kontrol etmek ve muhasebe sistemine girişlerini yapmak,     * Diğer genel muhasebe işlemlerine destek vermek,     * Ba-Bs formlarının hazırlanması ve mutabakatların yapılması,

  Aranan Nitelikler MUTFAK VE TEMİZLİK İŞLERİ GÖREVLİSİ * 23 - 35 yaşlar aralığında, * En az İlköğretim mezunu, * Mutfak, servis ve temizlik alanında 1 - 2 yıl deneyimli, * İnsan ilişkileri güçlü ve diksiyonu düzgün, * Güler yüzlü ve dış görünümüne özen gösteren, * Titiz, pratik ve hijyen konusunda duyarlı, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, *Bay , Bayan,   " ENGELLİ MUTFAK VE TEMİZLİK İŞLERİ GÖREVLİSİ " aranmaktadır.   MUHASEBE SORUMLUSU * Minimum Lise tercihen MYO ve / veya Üniversite mezunu, * MS Office programlarına hakim, * Logo muhasebe programını kullanabilen, * Satın alma muhasebesi ve genel muhasebe konularında en az 3 yıl deneyimli, * E-fatura, E-defter uygulamalarına hakim, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, * Bay , Bayan, " ENGELLİ MUHASEBE SORUMLUSU" aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Uzman, Ofis Elemanı, Eleman, Görevli, Sorumlu, Çaycı

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Bebek'te ikamet etmekte olan ailemiz için gündüzlü bay ev temizlik personeli arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tecrübeli, Sigara kullanmayan, Referanslı, Esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, Çalışkan, İşini titizlikle yapan, 25-40 yaş aralığında, Haftanın altı günü 08:00-18:00 saatleri arasında, 2500+SSK+Yol ile çalışabilecek, İngilizce bilen, Yabancı uyruklu ya da Türk, Bay

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması   Şirketimiz bünyesinde Hastane ve Kolej'de temizlik işlerinde çalışacak, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden bay, bayan Temizlik Elemanları alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler   18 - 40 yaş aralığında, Tercihen deneyimli, Kişisel bakımına özen gösteren, Anadolu yakasında ikamet eden, Bay + Bayan, Temizlik elemanları alınacaktır.        

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Housekeeper, Yetkili

 • Temizlik Personeli Sefam Turizm Catering İstanbul Anadolu 28 Mayıs 2016

  İş Açıklaması   Şirketimiz bünyesinde  Özel okul 'da sigortalı olarak temizlik işlerinde çalışacak, İstanbul Anadolu yakası Üsküdar ve civarında ikamet eden bay, bayan Temizlik Elemanları alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler   18 - 40 yaş aralığında, Tercihen deneyimli, Kişisel bakımına özen gösteren, Anadolu yakası Üsküdar ve civarında ikamet eden, Bay + Bayan, Temizlik elemanları alınacaktır.        

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Housekeeper, Yetkili

 • Yemek ve Temizlik Personeli Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu 28 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Sağlık sektöründe hizmet veren firmamızda genel ve günlük temizlik işlerini yapacak , yemek yapacak ve misafir servislerini yapacak temizliğe özen gösteren BAYAN eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - İşyerinin genel temizliğinden sorumlu olabilecek, - Servis kalitesine önem veren, temiz, düzenli ve güler yüzlü, - Tercihen daha önce benzer pozisyonlarda çalışmış, - Anadolu yakasında ikamet eden çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Eleman

 • Temizlik Görevlisi (Zorlu Center) ZONECLUB İstanbul Avrupa 28 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Beşiktaş Zorlu Center' da bulunan Spor Kulübümüz için Temizlik Hizmetlerinde görevlendirilmek üzere;        

  Aranan Nitelikler Temiz, titiz, özenli, Sorumluluk bilincine sahip, Dürüst, çalışkan, güvenilir, Güler yüzlü, Vardiyalı sistemde çalışabilecek,   TEMİZLİK PERSONELİ arıyoruz.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Temizlikçi

 • Temizlik Elemanı (Engelli) NWG Services İstanbul Avrupa 28 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Esenyurt / Kıraç'ta yer alan depomuzda görevlendirilmek üzere, * Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan * Genel temizlik hizmetlerinde deneyimli, * Ekip Çalışmasına Yatkın * İşini sahiplenen, * İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden., * Bay  

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman

 • Temizlik Görevlisi(Engelli) File İstanbul Anadolu 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması • Ofis genel temizliğini yapmak, • Ofis katı merdiven, giriş ve görüşme odalarının temizlenmesi, • Mutfak temizlik ve düzeninin sağlanması, gün içinde bunun devamı ve çay vs. servisi

  Aranan Nitelikler • Ekip çalışmasına yatkın, • Dinamik ve uyumlu, • İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, • Engelli Bayan adaylar.  

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Maçka'da ikamet etmekte olan ailemiz için gündüzlü bayan ev temizlik personeli arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ev temizliğinde tecrübeli, Düzenli, Sigara kullanmayan, Referans verebilen, İşini sorumluluk bilinciyle yapan, Güler yüzlü, Pozitif, Evin idaresini sağlayabilecek, 30-40 yaş aralığında, Maçkaya ulaşım problemi yaşamayacak, Haftaiçi 08:00-18:00 arasında, 1700+SSK ile çalışabilecek, Bayan

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması   Şirketimiz bünyesinde floryada bulunan özel bir hastane için, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden bay, bayan Temizlik Elemanları alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler   18 - 40 yaş aralığında, Tercihen deneyimli, Kişisel bakımına özen gösteren, Avrupa yakasında ikamet eden, Bay + Bayan, Temizlik elemanları alınacaktır.        

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Housekeeper, Yetkili

 • Engelli Temizlik Görevlisi Kaynak Holding İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Adaylar, 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesine istinaden “Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu” kapsamında Holding bünyemizde çeşitli pozisyonlarda değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler Holding bünyemizde görevlendirilmek üzere; Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı %40 ve üzeri engelli raporu olan, En az ilköğretim mezunu, Genel temizlik hizmetlerinde deneyimli, Engel durumu bu alanda çalışmasına uygun olan, İnsan ilişkileri güçlü, uyumlu ve güleryüzlü, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilinci yüksek, Çalışma Arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.  

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Temizlikçi

 • Temizlik Elemanı Su Entertainment İstanbul Avrupa 28 Mayıs 2016

  İş Açıklaması   İdari kadromuzda çalışacak deneyimli Temizlik Personelleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Benzer bir işte görev almış, Müşteri memnuniyeti odaklı, Titiz, Hijyen kurallarını bilen ve ayrıntılara önem veren, Temizlik malzemelerinin kullanılmasında bilgi sahibi, Güler yüzlü, dinamik ve takım çalışmasına uyum sağlayabilen, Güvenilir, kişisel temizliğine ve dış görünümüne özen gösteren, 40 yaşını aşmamış, İşine gerekli özeni gösteren çalışkan, dürüst, sorumluluk sahibi, Çalışma saatlerine dikkat eden, Bay, bayan elemanlar alınacaktır.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Başakşehir'de ikamet eden ailemiz için bayan gündüzlü ev temizlik personeli arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ev temizliğinde tecrübe sahibi, İşini titizlikle yapan, Sorumluluk duygusu gelişmiş, Referanslı, Tercihen Başakşehir ya da civarında ikamet eden, 35-45 yaş aralığında, Haftaiçi 08:30-18:30 saatleri arasında çalışabilecek, Bayan

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

 • Temizlik Elemanı Şengezer Tekstil İstanbul Avrupa 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması * Daha önce temizlik işlerinde tercihen temizlik firmasında çalışmış ve asgari 5 yıl deneyimli * Nerde hangi tür malzeme kullanılıcağını bilen * Çalışkan, sorumluluklarının farkında olan, *Özellikle cam ve yer temiliği konusunda tecrübeli *Tercihen Beylikdüzü,Avcılar,Esenyurt bölgelerinde ikamet eden, Temizlik elemanı alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

/
5

İş Habercisi - İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Temizlik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?