İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Temizlik İş İlanları

Hepsini Temizle
İstanbul Avrupa
İstanbul Anadolu
Temizlik
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Netser İstanbul Anadolu 22 Temmuz 2016

  İş Açıklaması İstanbul Anadolu yakası Koşuyolu merkezli firmamız için ‘’Ofisboy ‘’ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler ·         Kurumsal firmalarda çay servis ve temizlik hizmetlerinde çalışmış en az 2 yıl deneyimli, ·         Ofis içi/dışı operasyonel evrak ve idari işlere destek olacak, ·         Kişisel bakım ve temizliğine önem veren, diksiyonu düzgün, ·         Dikkatli, hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, ·         Güler yüzlü ve uyumlu çalışabilecek, ·         Görev ve sorumluluk bilinci olan, ·         Hafta sonları ve mesai sonrası esnek çalışma saatlerine uyum gösterecek, ·         Sağlık sorunu bulunmayan, ·         B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, ·         Sigara içmeyen, ·         20-35 yaş aralığında, ·         Askerlik hizmetini tamamlamış, ·         Kendisine referans ve kefil gösterebilecek, ·         İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden adayların başvurmalarını rica ederiz.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Eleman

 • Spora Club İstanbul Anadolu 21 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Kozyatağı'nda bulunan büyük bir kulübün temizlik operasyon kısmını yönetebilecek personel aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Otelcilik ya da sağlık sektöründe benzer poziyonda en az 2 yıl deneyimli Kimyasal ürün bilgisi olan Ekip yönetiminde başarılı Dış görünümüne özen gösteren Organizasyon yeteneği gelişmiş İletişimi kuvvetli , insan ilişkilerinde başarılı Ms Office programlarını kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan Anadolu yakasında ikamet eden

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş Açıklaması Mufak işleriyle ilgili hertürlü malzeme ve demirbaşın yönetilmesi ile ilgili idari işlere bilgi vermek, ve takibini yapmak. Personelin içecek servisini yapmak, gelen misafirlerin içecek servisini yapmak ve organize etmek Dışarıdan gelen misafirlerin ağırlanmasında resepsiyon görevlisi ile koordineli çalışmak Haftalık planlanan ve ofisin genel temizliğinden sorumlu olmak, Toplantı salonlarının temiz tutulması ve düzeninden sorumlu olmak.

  Aranan Nitelikler İlaç sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Engelli Kadrosunda değerlendireceğimiz Mutfak ve Temizlik İşleri Sorumlusu arıyoruz. En az lise mezunu, Benzer pozisyonda en az 2 yıl görev yapmış, Güleryüzlü ve enerjik, İletişimi kuvvetli,titiz ve planlı çalışan, Ofis ortamında çalışmaya istekli, Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek olan,

  Sektör: Kimya, İlaç

  Pozisyon: Eleman

 • Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu 11 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Bahçıvan olarak çalışacak kişi villanın bahçe ve havuz bakımından sorumlu olacak eşi ise villanın ev işlerinde görevlendirilecektir. Aile yatılı kalacak olması sebebi ile villanın yanında 3+1 full eşyalı ve döşeli daire tahsis edilecektir. 

  Aranan Nitelikler Acarkent lokasyonunda  görevlendirilmek üzere bahçe ve ev işlerine yardımcı yatılı aile arayışımız mevcuttur. Villanın bahçe ve havuz bakım işlerinde ‘Bahçıvan’ olarak görevlendirilen kişinin eşi villa ev işlerinde istihdam edilecektir. Bahçıvan için; Peyzaj, süs bitkileri ve bahçe işlerine ek olarak havuz bakımında deneyimli, İlgili alanda eğitim almış ve sertifika sahibi, 30-45 yaş aralığında, Çalışmasına engel sağlık problemi olmayan, Dış görünüşüne ve kişisel hijyenine özen gösteren, Uzun soluklu bir çalışma ortamı arayan, Dinamik, Sorumluluk sahibi, Titiz, güvenilir, dürüst ve referans verebilecek. Ev işlerinde görevlendirilecek olan eşinin de; Daha önce benzer bir görevde çalışmış ve deneyimli, Dış görünüşüne ve kişisel hijyenine özen gösteren, Titiz, güvenilir, dürüst ve referans verebilecek olması gerekmektedir.

  Sektör: Sosyal Servisler

  Pozisyon: Eleman

 • Medical Park Hastaneler Grubu İstanbul Anadolu, Kocaeli 11 Temmuz 2016

  İş Açıklaması MLPCare Gebze hastanemizde görevlendirilmek üzere; Sağlık SektöründeTemizlik Hizmetleri alanında yöneticilik deneyimi bulunan, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Puantaj, fatura kesme vardiya sistemleri konularında bilgi sahibi, Temizlik ürünleri, sarf malzemeler, makine ve ekipmanları konusunda bilgi sahibi, Organizasyon ve idari yetkinliğe sahip, 'Temizlik Hizmetleri Müdürü' adaylarını ailemize katılmaya davet ediyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması İş Açıklaması ZONE Club BRANDIUM 'da bulunan Ülkemizin en kaliteli TRAINING & SPA kulübünde; İş kalite standartları çerçevesinde misafirlerimize; kulübümüzde bulundukları süre boyunca kaliteli ve özenli hizmet sunulması, temiz, titiz bir ortamda hizmet vermek için gereken faaliyetlerin yürütülmesi İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Farklı lokasyonlarda faaliyet gösteren Spor Kulüplerimizin Temizlik Hizmetleri Çalışanı olarak görevlendirilmek üzere;   Temiz, titiz, özenli, Sorumluluk bilincine sahip, Dürüst, çalışkan, güvenilir, Güler yüzlü,   Vardiyalı sistemde çalışabilecek, TEMİZLİK HİZMETLERİ PERSONELİ arıyoruz

  Aranan Nitelikler Başvuracak adayların; Ataşehir, bakkalköy, içerenköy, kayışdağı, civarında ikamet etmesi tercih sebebidir.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Temizlikçi

 • NWG Services İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Üsküdar -Bağlarbaşı'nda bulunan sosyal tesisimizde görevlendirilmek üzere ; 45 yaşını aşmamış, Tercihen temizlik tecrübeli, Ulaşım sorunu yaşamayacak, 07.30 - 17.00 saatleri arasında çalışacak, Haftalık izinlerini hafta içi kullanabilecek, Bay ve bayan personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Temizlikçi

 • ZONECLUB İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Brandium (Ataşehir) , Kemerburgaz Göktürk (servis vardır), Zorlu Center (Beşiktaş) ta bulunan Spor Kulüplerimiz için Temizlik Hizmetlerinde görevlendirilmek üzere;        

  Aranan Nitelikler Temiz, titiz, özenli, Sorumluluk bilincine sahip, Dürüst, çalışkan, güvenilir, Güler yüzlü, Vardiyalı sistemde çalışabilecek,   TEMİZLİK PERSONELİ arıyoruz.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Temizlikçi

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, DÜNYA ÇAPINDA SAĞLIK ALANINDA ÖNCÜ OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN,   * Engelli kadrosunda yer alacak, iki farklı pozisyon için Muhasebe Sorumlusu ve Mutfak - Temizlik Görevlisi aranmaktadır.  NOT: Adaylar deneyimli oldukları alanlarda değerlendirileceklerdir,      MUTFAK GÖREVLİSİ    * Gelen misafirlere ve ofis çalışanlarına içecek servislerinin yapılması,   * Mutfak düzeninden sorumlu olmak,    * Eksik malzemeleri belirleyip satın alma departmanına iletmek,  *  Haftalık planlanan ofis temizliğinin gerçekleştirilmesi,  *  Dışarıdan gelen misafirlerin ağırlanması,        MUHASEBE SORUMLUSU   * Müşterilerden gelen siparişlerin faturaya dönüştürülmesi ile ilgili sürece yürütecek,   * Riski yüksek müşterileri takip ederek gecikmiş alacak raporları hazırlamak ve ilgili birimlere bilgi vermek,   * Müşterilerden gelen iade ve fark faturalarının takibini yapmak ve gerekli kayıtların zamanında yapılmasını sağlamak,     * Cari hesapların takibini ve mutabakatlarını yapmak, gerekli aksiyonları almak,     * Mal fazlası primlerini kontrol etmek ve muhasebe sistemine girişlerini yapmak,     * Diğer genel muhasebe işlemlerine destek vermek,     * Ba-Bs formlarının hazırlanması ve mutabakatların yapılması,

  Aranan Nitelikler MUTFAK VE TEMİZLİK İŞLERİ GÖREVLİSİ * 23 - 35 yaşlar aralığında, * En az İlköğretim mezunu, * Mutfak, servis ve temizlik alanında 1 - 2 yıl deneyimli, * İnsan ilişkileri güçlü ve diksiyonu düzgün, * Güler yüzlü ve dış görünümüne özen gösteren, * Titiz, pratik ve hijyen konusunda duyarlı, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, *Bay , Bayan, " ENGELLİ MUTFAK VE TEMİZLİK İŞLERİ GÖREVLİSİ " aranmaktadır.   MUHASEBE SORUMLUSU * Minimum Lise tercihen MYO ve / veya Üniversite mezunu, * MS Office programlarına hakim, * Logo muhasebe programını kullanabilen, * Satın alma muhasebesi ve genel muhasebe konularında en az 3 yıl deneyimli, * E-fatura, E-defter uygulamalarına hakim, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, * Bay , Bayan, " ENGELLİ MUHASEBE SORUMLUSU" aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Çaycı, Eleman, Görevli, Ofis Elemanı, Sorumlu, Uzman

 • İş Açıklaması Sarıyer İstinye'de bulunan sitemizde görevlendirilmek üzere Bay Temizlik Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Dikkatli ve titiz çalışan Temizliğe ve hijyene önem ve özen gösteren Güler yüzlü, insan ilişkileri kuvvetli 35 Yaşını aşmamış Askerliğini yapmış Takım çalışmasına yatkın Sigara kullanmayan

  Sektör: Sosyal Servisler

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş Açıklaması Fabrikamızın ofisinde çay servisi ve temizlik görevlisi olarak çalışacak personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt civarında ikamet eden Güler yüzlü, tertipli, kişisel hijyenine dikkat eden İşinde titiz, pratik ve hijyen konusunda duyarlı Bayan çay ve temizlik elemanı alınacaktır.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman

 • Hışım Grup İstanbul Avrupa 23 Temmuz 2016

  İş Açıklaması        Firmamızın bünyesinde yer alan NORDSTERN GALATA HOTEL VE  TRİADA RESİDENCE otellerimiz için " KAT HİZMETLERİ GÖREVLİSİ" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *En az 1 yıl housekeeping (kat temizliği) tecrübesi olan. *Dış görünüşüne özen gösteren. *Titiz ve sorumluluk sahibi *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. *İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden. *Bay/Bayan.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • Telpa İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Şirketimizin Mecidiyeköy'de bulunan Genel Müdürlük ofisimizde çalışma alanlarının temizliğinden, genel tertip ve düzeninden sorumlu olacak çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ofis hizmetlerini üst düzey hassasiyet ve titizlikle takip edip yerine getirebilecek,  *Sorumluluk ve disiplin sahibi,  *İşini severek yapan dinamik ve pratik  *Kurumsal yapılarda bulunmuş, profesyonel hizmet anlayışına sahip,  *Hijyen konusunda duyarlı ve görünümüne özen gösteren  *Dinamik, titiz, sorumluluk sahibi,pratik  *35 yaşını aşmamış 

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Görevli

 • İş Açıklaması   Şirketimizin Çekmeköyde bulunan Genel Müdürlük  ofisimizde çalışma alanlarının, temizliğinden genel tertip ve düzeninden sorumlu olacak çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ofis hizmetlerini üst düzey hassasiyet ve  titizlikle takip edip yerine getirebilecek, Sorumluluk ve disiplin sahibi, İşini severk yapan dinamik ve pratik, Kurumsal yapılarda buunmuş, Profesyonel hizmet anlayışına sahip,  Hijyen konusunda duyarlı ve görünümüne özen gösteren,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • American Life Language Institute İstanbul Anadolu 23 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Kartal American LIFE Language Genel Merkez' de görevlendirilmek üzere; İdari İşler personeli alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler Kartal American LIFE Genel Merkez 'de görevlendirilmek üzere ;  - 25 - 40 yaş aralıgında, - Yemek , SGK , Asgari Ücret, -Temizlik konusunda deneyimli, -Sistemli ve disiplinli çalışma prensibi olan, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, -BAY BAYAN  personel alınacaktır.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Temizlikçi

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 23 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Kurumsal firmalarda servis hizmetlerinde en az 2 yıl deneyimli, Kişisel bakım ve temizliğine önem veren, Dikkatli, Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, Güler yüzlü ve uyumlu çalışabilecek, Beylikdüzü civarında oturan bayan.

  Aranan Nitelikler Ofislerde çay, kahve vb. tüm ikram hizmetinin yerine getirilebilecek, Kurum çalışanları ve kuruma gelen misafirler için servis hizmetlerinin yönetebilecek, Ofis temizliğini yapabilecek, Mutfak sarf malzemeleri ile ilgili eksikleri ilgili birime iletebilecek, Bayan çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Eleman

 • ÖZEL EMİRGAN EMİR ANAOKULU İstanbul Avrupa 23 Temmuz 2016

  İş Açıklaması OKULUMUZA TEMİZLİK İŞLERİNE BAKACAK ELEMAN ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler bayan,çalışkan,güleryüz,deneyimli,temiz

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Temizlikçi

 • Meydan İstanbul AVM İstanbul Anadolu 23 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Meydan İstanbul Alışveriş Merkezi' nin Temizlik Ekibinde Görevlendirilmek Üzere  “ Temizlik Personeli  ” Aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu 40 yaşını aşmamış Prezantabl, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, iletişimi kuvvetli Hijyen kurallarına dikkat eden, temiz ve düzenli Sorumluluk sahibi, İnsan ilişkilerinde uyumlu Benzer bir görevde en az 5 yıl tecrübeli Tercihen AVM sektörü deneyimi olan Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Görevli

 • File İstanbul Anadolu 22 Temmuz 2016

  İş Açıklaması • Ofis genel temizliğini yapmak, • Ofis katı merdiven, giriş ve görüşme odalarının temizlenmesi, • Mutfak temizlik ve düzeninin sağlanması, gün içinde bunun devamı ve çay vs. servisi

  Aranan Nitelikler • Ekip çalışmasına yatkın, • Dinamik ve uyumlu, • İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, • Engelli Bayan adaylar.  

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş Açıklaması İstanbul İstinye Park Mağazamızda; Mağazamıza gelen müşterilere ikramda bulunabilecek, iş yeri tertip ve düzenini yapabilecek, bayan servis görevlisi adaylar aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler     En az ilköğretim tercihen lise mezunu  20- 35 yaşları arasında,  Temiz, dikkatli, işinde titiz,  İnsan ilişkileri güçlü, güler yüzlü, prezantabl   İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Çaycı, Eleman

 • AKS GRUP İstanbul Avrupa 22 Temmuz 2016

  İş Açıklaması AKS GRUP BEYLİKDÜZÜ GENEL MERKEZİMİZDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE TAM ZAMANLI TEMİZLİK PERSONELİ

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU OFİS TEMİZLİĞİ YAPABİLECEK ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUMLU 25 - 35 YAŞ ARASI BAYAN ADAYLAR AVRUPA YAKASI (BEYLİKDÜZÜ,BÜYÜKÇEKMECE,AVCILAR,ESENYURT) İKAMETLERİ KABUL EDİLMEKTEDİR  

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 23 Temmuz 2016

  İş Açıklaması BAŞAKŞEHİR'DE SICAK BİR AİLE ORTAMINDA DÜZEYLİ VE GÜVENİLİR, EV HANIMINA YARDIMCI ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler PAZAR GÜNÜ HARİÇ HERGÜN ÇALIŞABİLİCEK,   SOSYAL GÜVENCESİ (MAAŞ VE SİGORTA) OLUCAKTIR,  30 YAŞINI AŞMIŞ BAYAN,  POZİTİF,GÜLERYÜZLÜ,KENDİNDEN EMİN VE REFERANSLARI İYİ OLMALIDIR.  ÇOCUK BAKMADA VE EV İŞLERİNDE MÜKEMMELİYETÇİ,  EVİN BULUNDUĞU SEMT: BAŞAKŞEHİR 4.ETAP   ADAYLARIMIZIN,ULAŞIMDAN DOLAYI SORUNU OLMAYAN SEMTLER TERCİH EDİLECEKDİR. (BAŞAKŞEHİR,BAĞCILAR,ESENLER,SEFAKÖY,İKİTELLİ ,HALKALI GİBİ) 

  Sektör: İnsan Kaynakları, Hizmet / İşletme Servisi, Catering

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Asistan, Temizlikçi

 • ZETA İNSAN KAYNAKLARI İstanbul Anadolu 22 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Kadıköy şubemizde Temizlik Elemanı olarak görevlendirilecek bayan personel arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Dinamik, dikkatli, çalışkan, pratik, güler yüzlü, iletişimi güçlü, Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, Anadolu Yakasında ikamet eden, Daha önce çalıştığı firmalardan referans verebilecek. Bayan.

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Görevli

 • NWG Services Kocaeli, İstanbul Anadolu 22 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Gebze bölgesindeki lojsitik deposunun idari binasında çalışacak ; Ofisin temizliğinden ve çay servisindan sorumlu olacak. Tercihen tecrübeli 45 yaşını aşmamış Bayan adaylar.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Temizlikçi, Çaycı

 • İş Açıklaması   Firmamızın Üsküdar Altunizade Dudullu'da bulunan Projelerinde görevlendirilmek üzere;   Temizlik Görevlileri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Kişisel bakımına özen gösteren, titiz, 20 - 35 yaşları arasında Tercihen temizlik şirketlerinde çalışmış, Temizlik Görevlileri    

  Sektör: Sosyal Servisler

  Pozisyon: Görevli

 • İş Açıklaması Türkiyede  160 Mağazası ile 1971 yılından bu yana var olan, 1000' e yakın çalışanı ile Toptan ve Perakende alanında hizmet veren firmamız için genel müdürlük bünyesinde ' Mutfak ve Temizlik Elemanı' arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, İşinde titiz, pratik ve hijyen konusunda duyarlı, Güleryüzlü, dinamik ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Kişisel bakımına önem veren, Çalışmayı seven ve sorumluluk sahibi, Mutfak işleri ve temizlik konusunda deneyimli,  Bayan, 25-35 yaş aralığında,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • Bağ Pastaneleri İstanbul Anadolu 22 Temmuz 2016

  İş Açıklaması İmalat Birimizde Temizlik yapacak personel alınacaktır

  Aranan Nitelikler -Anadolu Yakasında İkamet Eden -Bay-Bayan -20-45 Yaş Arası -Temizliğine dikkat eden , daha öncesinde tecrübeli eleman aranmaktadır

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Temizlikçi

 • Panayır Gıda İstanbul Anadolu 22 Temmuz 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler   Temizlik hizmetlerinde tecrübeli, 25-40 yaş aralığında, Dış görünüşüne ve temizliğine özen gösteren, Hijyen ve temizlik bilgisine sahip, Titiz ve disiplinli çalışan, Vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilecek, Erkekler için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında Ataşehir’e ulaşım sorunu olmayan,    Bay ekip arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Bulaşıkçı, Çırak, Eleman, Görevli, Şef / Amir

 • NWG Services İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Nişantaşı'ndaki özel hastanede görevlendirilmek üzere; 40 yaşını aşmamış, Temizlik hizmetlerinde tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, Tercihen sigara içmeyen, Sağlık sorunu ve sabıkası bulunmayan, Bay ve bayan temizlik personelleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Görevli, Eleman

 • İş Açıklaması Eyüp Flatofis iş merkezinde Haftada 6 gün sabit çalışabilecek Yüksekte (sepette) çalışabilen BAY cam temizlik elemanı

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Temizlik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?