model makınacı için İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu İş İlanları

Hepsini Temizle
İstanbul Avrupa
İstanbul Anadolu
model makınacı
 • Miso İstanbul Avrupa 14 Haziran 2016

  İş Açıklaması Örme ve Dokuma da deneyimli Model Makinacı aranıyor.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: model makınacı, model makınacı iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Model Makinacı

 • Puledro İstanbul Anadolu 29 Temmuz 2016

  İş Açıklaması 20 yıllık geçmişe sahip olan Oylum Tekstil bünyesine alınacak Model Makinacı aranmaktadır. Firmamız SANCAKTEPE bölgesindedir.

  Aranan Nitelikler * En az İlköğretim mezunu, * Çocuk giyim, dokuma, hazır giyim konusunda en az 2 yıl deneyimli, * Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, * Kalıp, model, regola ve ara ütü bilgilerine sahip, * İstanbul Anadolu Yakasında İkamet eden, * Bay & Bayan.

  Aranan Kelimeler: model makınacı, model makınacı iş ilanları

  Sektör: Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sorumlu, Model Makinacı, Görevli, Eleman, Asistan

 • İş Açıklaması Firmamıza model makinacı olarak görev alacak tecrübeli  çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Dokuma  ve / veya  örme  gruplarında min.5 yıl deneyimli  

  Aranan Kelimeler: model makınacı, model makınacı iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • Zorluteks Tekstil İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Modelli perde dikişi.

  Aranan Nitelikler Modelli perde dikimi konusunda tecrübe sahibi.

  Aranan Kelimeler: model makınacı, model makınacı iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Usta

 • Aydınlı Group İstanbul Avrupa 20 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Aydınlı Gruba ait Fabrikamızda Gömlek, Ceket ve Pantolon bantlarında görevlendirmek üzere Makinacı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler 5 yıl model dikimde üst grup gömlek pantolonda çalışmış . Sonuç odaklı çalışma disiplinine hakim, Sorumluluk sahibi ve takım çalışmasına yatkın, Öğrenmeye ve gelişime açık, Gerektiğinde yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

  Aranan Kelimeler: model makınacı, model makınacı iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Model Makinacı

 • Arden Örme İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 15 Haziran 2016

  İş Açıklaması Triko konusunda en az 3 yıl deneyimli, usta dikiş makinacılar aranmaktadır. 

  Aranan Nitelikler En az 3 yıl deneyimli, 20 - 45 yaş arası, Bay - Bayan, Esnek Çalışma Saatlerine Ayak Uydurabilecek, Takım Çalışmasına Yatkın, Singer Dikiş Makinacılar aranmaktadır.    NOT: Yerimiz Şirinevler'dedir.  

  Aranan Kelimeler: model makınacı, model makınacı iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Model Makinacı

 • Arden Örme İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 15 Haziran 2016

  İş Açıklaması Triko konusunda deneyimli Remayöz makinasında tüm işlemleri yapabilecek, takım arkadaşları aramaktayız.   Yerimiz Şirinevler'dedir.

  Aranan Nitelikler Triko konusunda deneyimli, Remayöz makinasında tüm işlemleri yapabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, takım arkadaşalrı aramaktayız.  

  Aranan Kelimeler: model makınacı, model makınacı iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması İhracat Firmasında, * Modelhanede, modelhane şefine bağlı olarak numune ütüleme işlemi yapacak.

  Aranan Nitelikler * İhracat firmasında dokuma ve örmeden mamül ürünlerde en az üç yıl deneyimli, * Konfeksiyon dikim konusunda bilgili, * Model, ara ve son ütü yapacak, * Beylikdüzü, Esenyurt,Cennet, Beşyol, K.Çekmece, Avcılar bölgelerinde ikamet eden çalışma arkadaşı alınacaktır.  

  Aranan Kelimeler: model makınacı, model makınacı iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • Ozon Tekstil İstanbul Avrupa 25 Haziran 2016

  İş Açıklaması 2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında %100 büyüyen Ozon Tekstil ,2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek  Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil, yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken “geleceğimizi birlikte tasarlamaya” var mısın? Hazırlanan numune pastallarını kumaş ve yardımcı malzemeyi kalıba göre çok katlı olarak kesimini sağlamak, Kesim sonrası parça kontrolünü yapmak, numune kartelası hazırlamak, kumaş irsaliyelerini bilgisayara girmek, pastalda yön kontrolü yapmak, Kesim için hazırlık amacıyla kumaş ve malzemelerin  kontrolünü yapmak, kesim planını ve kalıpları kontrolünü yapmak, Kumaş cinslerini tanıyarak doğru kumaş seçimini sağlamak, kalıpların kumaş üzerine yerleştirilmesi ile ilgili ölçütleri ve yerleştirmede dikkat edilmesi gerekli unsurları dikkate alarak kalıpları yerleştirmek, etiketleme ve eşleme yapmak, Kumaşların yapışkan özelliği olan telalarını istenilen ölçüde kesmek, kesim masasında kesilen parçaları üretim bölümüne teslim etmek, kesim ve serim makinelerinin periyodik bakım ve basit onarımlarını yapar.

  Aranan Nitelikler Meslek Liseleri ve ilgili bölümlerden mezun, Tekstil sektöründe en az 5 yıl Model Kesim alanında deneyimli, Kumaş ve yardımcı malzemeyle numune pastalının kesimi konusunda yeterli bilgiye sahip, Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Aranan Kelimeler: model makınacı, model makınacı iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • Aysira Tekstil İstanbul Anadolu 28 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Kusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderliğe doğru yol alan Aysira, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında yer almaktadır. Aysira dünya gelinlik devleri arasındaki farkını, yaratmış olduğu trend modellerle modaya yön veren gücüyle, olağan üstü koleksiyonları ve rekabetçi yaklaşımı ile ortaya koymaktadır. Aysira perakende müşterilerinin gelinlikte, yüksek kalite, ürün çeşitliliği ve ulaşılabilir fiyat talep ettiğinin farkındadır Bu bilinçle hareket eden Aysira doğru ürünü doğru zamanda, doğru fiyatta doğru pazara ulaştırmaktadır. Aysira, fast fashion sisteminin fabrikasyon üretimini uygulayarak başarılı olmuş ve daha da büyümüştür. Perakendecilerine sağlamış olduğu (1 - 3 hafta) kısa temin süresi avantajını, fabrikasyon üretimden kaynaklı stoklu çalışmalarından sağlamaktadır. 5000m2 kapalı üretim alanı toptan ve perakende satış mağazaları ile yeni istihdam alanları yaratan Aysira yatırımlarına devam etmektedir. BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

  Aranan Nitelikler En az 10 yıl deneyimli, Gelinlik ve Abiye tadilatında görev almış, Uzun süre bizimle çalışacak, Yenilikleri takip eden, Bayan terziler aranmaktdır.

  Aranan Kelimeler: model makınacı, model makınacı iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Model Makinacı, Modelist, Terzi

 • İş Açıklaması Gölgelendirme, Tente, Pergola, Kışbahçesi sektöründe faaliyet gösteren firmamıza Kumaş departmanında çalıştırılmak üzere Dikiş konusunda çalışabilecek Makineci yada yetiştirilmek üzere ekip arkadaşları aramaktayız... Şirketimiz Sultançiftliği / SULTANGAZİ ilçesinde bulunmaktadır...         RoSe Tente Gölge Sistemleri 0212 527 24 83

  Aranan Nitelikler Kumaş Dikiş departmanında çalışabilecek Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış,, Problem çözme yeteneğine sahip, ayrıntılara önem veren, Dinamik çalışma koşullarına adapte olabilecek yapıda ve grup çalışmasını benimsemiş, Ekip arkadaşlarıyla uyum içinde çalışabilecek, İletişim kabiliyeti kuvvetli, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Tecrübeli - Tecrübesiz çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Kelimeler: model makınacı, model makınacı iş ilanları

  Sektör: Tekstil, Makine, İmalat

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Usta, Model Makinacı, Terzi

İş Habercisi - model makınacı için İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?