model makınacı için İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu İş İlanları

Hepsini Temizle
İstanbul Avrupa
İstanbul Anadolu
model makınacı
 • Model Makinacı Miso İstanbul Avrupa 17 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Örme ve Dokuma da deneyimli Model Makinacı aranıyor.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: model makınacı, model makınacı iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Model Makinacı

 • Model Makinacı(Fabrika Merkez) Tekbir Giyim İstanbul Avrupa 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması 1982 yılında tesettür giyim imalatına başlayan Tekbir, 1990 yılında Tekbir A.Ş.’ni kurmuştur. Türkiye genelinde ve Avrupa ülkelerinde bayi ve satış noktaları oluşturarak ürünlerini tüm dünyaya tanıtan ve pazarlayan Tekbir A.Ş. Osmanbey’de " D8 ” markası ile kurulan Karaduman Giyim LTD.ŞTİ. ve Fatih Giyim LTD.ŞTİ. bir şirketler grubudur.                 

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Bayan giyim konusunda en az 5 yıl deneyimli, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Kalıp, model, regola ve ara ütü bilgilerine sahip, Fabrika Merkez Modelhane bölümünde görev alacak, 25 - 45 yaş arası, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakası Tercihen, Bağcılar(Mahmutbey),Esenler,Güngören civarında ikamet eden, Bay Model Makinacı aranmaktadır.

  Aranan Kelimeler: model makınacı, model makınacı iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Model Makinacı

 • Model Makinacı Ozon Tekstil İstanbul Avrupa 23 Mayıs 2016

  İş Açıklaması 2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil,  yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken “geleceğimizi birlikte tasarlamaya” var mısın? Belirlenen dikim talimatlarına göre, model ve kumaşın özelliğine uygun dikiş tekniklerini uygulayarak numune dikimi yapabilecek, Parçaları birleştirerek dikme ve montaj işlamlerini, Dikim öncesinde ve dikim sonrasında kullanılacak araç, gereçleri kullanıma hazırlayabilme, Kalıpları kumaşa ekonomik şekilde yerleştirir ve işaretlemesini yapabilme, Model doğrultusunda oluşturulan parçaların sırasına göre dikiminin yapılarak birleştirilmesi işlemini yapabilme, Tamamlanan modelin, ölçü, dikim gibi teknik özelliklerine ve kumaş, astar, tela gibi malzeme özelliklerine göre kalite kontrolünü yapar.

  Aranan Nitelikler Meslek Liseleri ve ilgili bölümlerden mezun, Tekstil sektöründe en az 5 yıl Model Makina alanında deneyimli, Model ürünü hazırlama, ürünün tamamının dikimini yapma bilgi ve becerisine sahip, Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

  Aranan Kelimeler: model makınacı, model makınacı iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • Model Makinacısı Derishow İstanbul Avrupa 17 Mayıs 2016

  İş Açıklaması MODEL MAKİNACISI

  Aranan Nitelikler Her türlü kadın giyimi üretimi yapan firmaya model dikim konusunda • En az 5 yıl deneyimli • Dikim teknikleri konusunda birikim sahibi Model makinacısı aranıyor.  

  Aranan Kelimeler: model makınacı, model makınacı iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Model Makinacı

 • Model Ütücü Ozon Tekstil İstanbul Avrupa 23 Mayıs 2016

  İş Açıklaması 2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil,  yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken “geleceğimizi birlikte tasarlamaya” var mısın? ·         Ütüyü kullanıma hazırlama, model ve malzeme özelliğine göre ürünün ara ve son                    ütüleme işlemlerini, ·         Ütünün ısı, basınç ve buhar ayarlarını, ·         Ütülenecek parçaların eksiklik ve hata kontrolünü, ·         Gerekli hallerde parçalara ütü ile tela yapıştırmak, ·         Ütüleme işlemini yaptıktan sonra son kontrolleri yaparak ürünleri askıya asmak, ·         Yapılan işin türü ve sayısına ilişkin kayıt tutmak, ·         Ütünün günlük temizlik işlerini yapmak.

  Aranan Nitelikler ·         Meslek Liseleri ve ilgili bölümlerden mezun, ·         Tekstil sektöründe en az 2 yıl Model Ütücü alanında deneyimli, ·         Ütü öncesi ve sonrası tüm kontrolleri yapıp, gerekli tedbirleri almak. ·         Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık, ·         Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, ·         Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, ·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

  Aranan Kelimeler: model makınacı, model makınacı iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması 1993 Yılından beri çeşitli sektörlerde faliyet gösteren firmamız 2007 yılından itibaren Medikal ürünler üretimine başlamıştır. Daha çok ürettiğimiz ürünler arasında Yatak Kılıfı, Yastık Kılıfı, Yorgan  ve diğer ürünlerimiz gelmekdedir.

  Aranan Nitelikler NOT: Başvurular sadece İNTERNET üzerinden kabul edilecekdir. Medikal Ürünler üreten firmamızda çalışmak üzere BAY & BAYAN ----(USTA)--- Düz makineciler ve Ovarlokculer aranıyor...   MAAŞ + SSK + YEMEK + YOL   Tercihen Lise mezunu, 18-35 yaşında, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,  Tercihen Pendik civarında Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bay, Bayan   İSTENİLEN BELGELER Sabıka Kaydı İkametgah belgesi Nüfüs Cüzdanı Fotokopisi istenmektedir.

  Aranan Kelimeler: model makınacı, model makınacı iş ilanları

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • Model - Oyuncu - Host - Hostes Slayt Production İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması SLAYT AJANS bünyesinde; tv dizilerinde, sinema filmlerinde, promosyon ve tanıtım filmlerinde, reklam ve klip çekimlerinde, fuar ve çeşitli organizasyonlarda görevlendirilmek üzere MODEL, OYUNCU, YARDIMCI OYUNCU (FGR), HOST, HOSTES aranmaktadır. Başvuracak tüm adayların kayıtları yapılacak ve uygun görülen çekimler veya organizasyonlarda değerlendirilecektir.  

  Aranan Nitelikler Bay, Bayan, Yaşlı, Genç, Çocuk, her yaştan adayın başvurusu değerlendirilecektir. BU İLAN SADECE İSTANBULDA YAŞAYANLAR İÇİN GECERLİDİR

  Aranan Kelimeler: model makınacı, model makınacı iş ilanları

  Sektör: Ajans, Reklamcılık, Halkla İlişkiler

  Pozisyon: Oyuncu, Manken, Hostes, Host, Eleman

 • Terzi Kadıköy Aysira Tekstil İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Kusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderliğe doğru yol alan Aysira, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında yer almaktadır. Aysira dünya gelinlik devleri arasındaki farkını, yaratmış olduğu trend modellerle modaya yön veren gücüyle, olağan üstü koleksiyonları ve rekabetçi yaklaşımı ile ortaya koymaktadır. Aysira perakende müşterilerinin gelinlikte, yüksek kalite, ürün çeşitliliği ve ulaşılabilir fiyat talep ettiğinin farkındadır Bu bilinçle hareket eden Aysira doğru ürünü doğru zamanda, doğru fiyatta doğru pazara ulaştırmaktadır. Aysira, fast fashion sisteminin fabrikasyon üretimini uygulayarak başarılı olmuş ve daha da büyümüştür. Perakendecilerine sağlamış olduğu (1 - 3 hafta) kısa temin süresi avantajını, fabrikasyon üretimden kaynaklı stoklu çalışmalarından sağlamaktadır. 5000m2 kapalı üretim alanı toptan ve perakende satış mağazaları ile yeni istihdam alanları yaratan Aysira yatırımlarına devam etmektedir. BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

  Aranan Nitelikler En az 10 yıl deneyimli, Gelinlik ve Abiye tadilatında görev almış, Uzun süre bizimle çalışacak, Yenilikleri takip eden, Bayan terziler aranmaktdır.

  Aranan Kelimeler: model makınacı, model makınacı iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Model Makinacı, Modelist, Terzi

İş Habercisi - model makınacı için İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?