model makınacı için İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu İş İlanları

Hepsini Temizle
İstanbul Avrupa
İstanbul Anadolu
model makınacı
 • Model Makinacı
  Ereks Konfeksiyon A.Ş.
  İstanbul Avrupa 23 Kasım 2015

  İş Açıklaması Denimden mamul spor pantolon üreten ve ihraç eden firmamızda görevlendirmek üzere denim deneyimi olan "Model Makinacı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az 5 yıl deneyimli, Titiz, işini severek yapacak, Takım halinde çalışabilecek, En az ortaokul mezunu, Yenibosna’ya yakın çevrede ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Model Makinacı aramaktayız.

 • Model Makinacı
  Bermuteks Tekstil Turizm
  İstanbul Avrupa 10 Ekim 2015

  İş Açıklaması Denimde Special Makinalarını Kullanabilen Kollu ve Kemer Makinası Tecrübeli Model Makinacılar Aranmaktadır.   Not:Denim Üretimi Yapıyoruz.....

  Aranan Nitelikler İhracat firmalarında daha önce çalışmış, Model dikim görevinde en az 2-5 yıl arasında tecrübeye sahip, En az İlköğretim mezunu, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış, Disiplinli ve sorumluluk sahibi,     İstanbul Avrupa yakası Sultangazi'de faaliyet gösteren binamızda görevlendirilecek,         adayların başvuruları beklenmektedir.

 • Model Makinacı
  Efe Tekstil
  İstanbul Avrupa 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması Modelhane Şefi'ne bağlı olarak model dikim çalışmalarında bulunacak.

  Aranan Nitelikler Tekstil dikim makinalarını kullanabilen, Ağırlıklı dokuma ve örme kumaş hazır giyim model dikim tecrübesi olan, Deneyimli, titiz, disiplinli, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

İş Habercisi - model makınacı için İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?