İzmir, Fabrika İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Fabrika
 • İş Açıklaması İmalat firmamızda, imalat ve teknik departmanlarda yönetici adayı olarak değerlendirmek üzere, personel istihdam edilecektir.  

  Aranan Nitelikler İmalat ve teknik yeterlilik gerekli olan bölümlerde istihdam edilecek adaylarda öncelikle, insiyatif kullanabilme, çözüm üretme ve idari bilgi ve beceri özellikleri aranacaktır. Hatay/Gaziemir/Menderes hattında oturan, 2/4 yıllık üniversite mezunu, Tercihen Mühendislik yada sayısal bölümlerinden mezun, Tercihen benzer görevlerde  min. 1 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, İleri derecede bilgisayar kullanabilen, İletişimi kuvvetli ve prezantabl, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması 1993 yılında kurulan şirketimiz sektöre ilk adımını menteşe üretimiyle atmıştır. Bugün, İzmir Kemalpaşa’da 15.000 m2’lik fabrika binasında faaliyet göstermektedir.ISO 9001/2000 kalite standartlarına göre imal edilen ürün çeşitlerimiz ; Alüminyum ve Zamak Döküm,Çift açlım sistemleri ,pencere kolu ,kapı kolu ,kapı ispanyoletleri,tek açılım ispanyoletleri,katlanır sürme kapı ve paralel sürme sistemlerinden oluşmakta ve aynı zamanda birçok ülkeye ihraç edilmektedir.  

  Aranan Nitelikler * En az meslek yüksek okul mezunu * İyi derecede ingilizce bilen * Ekip çalışmasına yatkın * Konusunda en az 1 yıl tecrübe sahibi * İthalat ihracat mevzuatına hakim  * Gerektiğinde direk üst yönetimle çalışabilecek * Erkek adaylarda askerliğini yapmış Ekip arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu

 • Klimasan Klima Manisa, İzmir 29 Eylül 2016

  İş Açıklaması Punch tezgahında minumum 3 yıl çalışmış , En az ortaokul mezunu ,tercihen EML –Metal İşleri Bölümü mezunu  veya Mesleki Eğitim ile Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Operatör

 • Klimasan Klima İzmir, Manisa 29 Eylül 2016

  İş Açıklaması Abkant tezgahında minumum 3 yıl çalışmış , En az ortaokul mezunu ,tercihen EML –Metal İşleri Bölümü mezunu veya Mesleki Eğitim  ile Mesleki Yeterlilik Belgesi Sahibi  

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Operatör

 • Klimasan Klima İzmir, Manisa 29 Eylül 2016

  İş Açıklaması Thermoform  tezgahında minumum 3 yıl çalışmış , En az ortaokul mezunu ,tercihen EML mezunu

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması Serigrafi tezgahında minumum 3 yıl çalışmış , En az ortaokul mezunu ,tercihen EML-Matbaacılık  mezunu veya Mesleki Eğitim ile Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması İzmir'de, Endüstriyel Tipte Pano İmalatında faaliyet gösteren Firmamızda görevlendirilmek üzere; Ürün indirme talimatlarına göre malzemelerin indirilmesini sağlayabilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Askerlik hizmetini tamamlamış Üretim alanında en az 2 yıl tecrübeli En az lise mezunu Bay

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman

 • Tekpan Pano İzmir 29 Eylül 2016

  İş Açıklaması Kemalpaşa/İzmir'de, Endüstriyel Tipte Pano İmalatında faaliyet gösteren Firmamızda görevlendirilmek üzere; kaynak personeli arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Endüstri meslek liselerinin metal işleri bölümü mezunu olan veya kaynakçı sertifikası bulunan 35 yaşını aşmamış Askerlik hizmetini tamamlamış İzmir'de ikamet eden  BAY

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması *CNC Yatay İşlem, CNC Dik İşlem, CNC Torna tezgahlarında alüminyum parçaların talaşlı imalatlarının yapılması

  Aranan Nitelikler *İş tanımında belirtilen tezgahlarda minimum 2 yıllık çalışma tecrübesi, *Kumpas mikrometre gibi ölçüm aletlerini kullanabilme, *Söz konusu talaşlı imalat tezgahlarına aparat ve takım bağlama sökme kabiliyeti, *Askerliğini yapmış ya da muaf olma, *Takım çalışmasına yatkın, *Öğrenmeye meraklı,    

  Sektör: İmalat, Metal Sanayi, Otomotiv

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu”  İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, İzmir'de  faaliyet gösteren müşteri firmamız için, ''ÜRETİM İŞÇİSİ ve FORKLİFT OPERATÖRÜ'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler   Tercihen üretim tecrübesi bulunan, Dinamik,çalışkan,sorumluluk sahibi, Kesinlikle sigara kullanmayan, Ekip çalışmasına yatkın, 3 Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, 22-40 yaş arası, Askerliğini tamamlamış, BAY.

  Sektör: Endüstri, İmalat, Diğer

  Pozisyon: Eleman, Formen, Kalfa, Ustabaşı

 • İş Açıklaması İzmir Kemalpaşa'da kurulu olan Türkiye'nin en büyük Kağıt,Karton üretimi yapan Fabrikalarından birisi olan Fabrikamıza vardiyalı çalışabilecek üretim elemanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler   Tercihen Endüstri Meslek Lisesi mezunu    Erkek,Askerliğini Tamamlamış   Tercihen 35 Yaşını aşmamış   Vardiyalı çalışabilecek   Tercihen Kemalpaşa veya Bornova bölgesinde ikamet eden        

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Endüstri, İmalat

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Reymak Makine bünyesinde üretilen ürünlerin imalatında veya kontrolünde çalışacak olan vasıflı ve vasıfsız personeller alınacaktır.  Manisa ve İzmirden servis araçlarımız mevcuttur. 

  Aranan Nitelikler İletişime ve insan ilişkilerine yatkın, dinamik, girişimci, sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Vasıflı ve vasıfsız personeller alınacaktır.

  Sektör: Metal Sanayi, Makine, Endüstri

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Pınarbaşı’nda faaliyet gösteren fabrikamızda  görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip İMALAT  ve ÜRETİM ELEMANI bay-bayan personeller alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Sistemli,düzenli ve titiz çalışmayı prensip edinmiş, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Bay-Bayan, İzmir’de ikamet eden.  

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Operatör, Usta, Ustabaşı

 • İş Açıklaması SEKTÖRÜNÜN LİDER MARKASI SÜTAŞ BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE, İşletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak: Bilgisayar ortamında vana ve boruların otomatik kontrollerini yapmak, bir arıza varsa ilgili birime bildirmek, Bilgisayar ortamında sıvı hammadde stok tanklarının seviye ve miktar gösterge kontrollerini yapmak, Üretim kartlarında belirtilen kod ve miktardaki sıvı hammaddeyi transfer etmek, Ürünlerin karıştırılma ve işleme tabi tutulma süresine göre ekipmanların çalışmasını, ısısını ve motor hızlarını kontrol etmek, Ürünlerin şarj sürelerini, ürün değerini günlük program defterine yazmak, vb. görev ve işlemleri yerine getirmek, Vardiyasında bulunan operatör ve çalışanları yönetmek görevlerinden sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar kumandalı hava basınç sistemiyle sıvı stok tanklarından hammaddeyi transfer etme bilgi ve becerisine sahip, Fabrika içi iyileştirme, düzen çalışmalarında ve projelerde bulunmuş (5S, Kaizen vs.) Minimum Lise mezunu (Süt ve Süt Teknolojileri gibi bölümler tercih sebebidir), Süt ve süt ürün gruplarında ve / veya salça, yağ ve bira gibi dolum yapan firmalarda çalışmış ve deneyimli, Benzer pozisyonda deneyimli, Ekip yönetim tecrübesi olan, İzmir'de ikamet eden (Tire merkez, Torbalı merkez, Bayındır merkeze servis imkanı buşunmaktadır), Vardiya sisteminde çalışabilecek, İZMİR TİRE TESİSİNDE "SÜT ALIM, ÖN İŞLEME VE CIP TAKIM LİDERİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

  Sektör: Süt ve Süt Ürünleri, Hızlı Tüketim Malları, Gıda

  Pozisyon: Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Yetkili, Uzman, Usta, Takım Lideri, Şef Yardımcısı, Süpervizör, Sorumlu

 • İş Açıklaması ~İZMİR İLİNİN BAYINDIR İLÇESİNDE KURULU FABRİKAMIZA; - TİRE YADA BAYINDIRDA İKAMET EDEN/EDECEK OLAN, - TÜM ÜRETİM HATLARINI YÖNETMEK VE YÖNLENDİRMEK, - TÜM ÜRETİM AŞAMALARINDA GEREKLİ PLANLAMA,KOORDİNASYON VE TAKİBLERİ YAPMAK, - FABRİKA İÇERİSİNDEKİ BAKIM VE ONARIM AŞAMASINDA İŞLERİN YÜRÜTÜLMESİNİ SAĞLAMAK, - SORUMLULUĞU ALTINDAKİ UZMAN,SORUMLU VE DİĞER ÇALIŞANLARIN İŞ PLANLARINI YAPMAK VE KOORDİNELİ BİR ŞEKİLDE ÇALIŞMALARINI SAĞLAMAK. FABRİKAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE YUKARIDAKİ NİTELİKLERE SAHİP ÜRETİM SORUMLUSU ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler  - ÜRETİM YÖNETİCİLİĞİ KONUSUNDA EN AZ 5 YIL ÇALIŞMIŞ, - PLASTİK HAMMADDE VE ÜRETİMİ KONUSUNDA TECRÜBELİ, - SÜREKLİ İYİLEŞTİRME VE YENİ ÜRETİM ÇALIŞMALARINDA AKTİF ROL ALACAK, - ÜRETİMİN TÜM SORUMLULUĞUNU ÜZERİNE ALABİLECEK, - LİDERLİK VE ORGANİZASYON YETENEĞİ YÜKSEK, - ÜRETİM PLANLAMASI KONUSUNDA TECRÜBELİ, - ETKİLİ İLETİŞİM VE LİDERLİK BECERİSİNE SAHİP, - İŞ ETÜDÜ VE VERİMLİLİK ÇALIŞMALARI YAPMIŞ, - İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KONUSUNDA BİLGİ SAHİBİ, - MİSYONUMUZU VE HEDEFLERİMİZİ BENİMSEYEREK VE İNANARAK UZUN YILLAR FİRMAMIZDA GÖREV ALACAK, - TERCİHEN  MÜHENDİSLİK FAKÜLTELERİNDEN MEZUN, - 35 YAŞ ÜZERİ, - BAY.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması *Otomotiv ve otomotiv dışı alüminyum enjeksiyon döküm ile parça üretimi yapan fabrikamızın dökümhane bölmünde görevlendirilmek üzere, döküm operatörü aranmaktadır.    

  Aranan Nitelikler *En az ilköğretim mezunu *Tercihen imalat sanayiinde, dökümcülükte en az 1 yıl deneyimli *Yüksek kalite standartlarında vardiyalı çalışabilecek *Öğrenmeye istekli, *Takım çalışmasına yatkın *Askerliğini tamamlamış ya da muaf *İzmir de ikamet eden

  Sektör: İmalat, Alüminyum, Metal Sanayi

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması Kemalpaşa Organize Sannayi Bölegesinde bulunan  plastik ambalaj makineleri üreten firmamızda çalışacak, deneyimli veya yetiştirilmek üzere.   Mekanik Makina montaj ustaları. CNC Dik İşleme merkezi operatörü, CNC Torna Operatörü , Üniversal tezgahlarda çalışabilecek ustalar., Kaynak ustaları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Tercihen meslek lisesi çıkışlı. * Yoğun çalışma temposunda çalışabilecek. * Ekip çalışmasına yatkın, el becerisi gerektiren işlerde dikkatli, disiplinli ve özverili.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması KEMALPAŞA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE, MAKİNA İMALAT SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZDA ÜRETİM PLANLAMA VE TAKİBİNDE GÖREV ALACAK ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ ARAYIŞIMIZ VARDIR.  

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Deneyimli / yetiştirilmek üzere, İmalat, planlama bölümlerinde görevlendirilmek üzere, Makina imalatı konusunda kendisini geliştirmek isteyen, Takım ruhu bilincine sahip, dinamik, disiplinli çalışmayı seven ve sorumluluk sahibi,  Bay / Bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır. Erkek adaylar askerlik görevini tamamlamış olmalıdır.  

  Sektör: İmalat, Makine, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Yetkili, Uzman, Yönetici, Yetkili Yardımcısı

 • İş Açıklaması Şirketimizin   İzmir Menderes Tekeli mevkiinde kurulu üretim tesisinin, rafinasyon bölümünde çalıştırılmak üzere elemanlar alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi Metal İleri ve Elektrik Bölümü Mezunu, Askerlik Hizmetini Tamamlamış, Tercihen Bitkisel Yağ Sektöründe Çalışmış, Esnek Çalışma Saatlerine Uyabilen, Karşıyaka, Bayraklı, Bornova, Gaziemir, Karabağlar, Menderes, Torbalı, Pancar’da ikamet eden/edebilecek Personeller Alınacaktır.  

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta Yardımcısı, Usta

 • İş Açıklaması İş emirlerine göre plakaların kesimlerini yapmak. Makinenin bıçak ekipmanlarının bilenmesinin takibini yapmak ve yeni bıçak ihtiyaçlarını yöneticisine bildirmek. Makinenin temizlik ve bakımının yapılmasını sağlamak Çalışma alanının düzenini ve temizliğini sağlamak Yöneticilerinin verdiği emirleri yerine getirmek. Makine kullanım ve bakım talimatlarına uygun çalışmak, Makine arızalarını üst amirlerine bildirmek. İş Sağlığı ve İş Güvenliği Kurulunun aldığı kararlara uymakla yükümlüdür.

  Aranan Nitelikler İzmir Yazıbaşı/ Torbalı mevkiindeki Mobilya Kapı/ Kapak üretimi yapan firmamıza MAKİNA OPERATÖRLERİ ( Deneyimli ve Yetiştirmek üzere) aranmaktadır .   Tercihen en az Meslek lisesi Ağaç işleri mezunu vb. bölümler CNC Operatörü ve Kesim ebatlama operatörü olarak en az 1 yıl deneyimli olmak Esnek çalışma saatlerine uyumlu,  Adayların askerliğini yapmış olması gerekmektedir.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Operatör

 • Era Cam İzmir 19 Eylül 2016

  İş Açıklaması Firmamız ITOB Sanayi Sitesi / Tekeli adresindeki fabrikası için belirtilen nitelikler doğrultusunda takım arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler MESLEK LİSELERİNİN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN VARDİYALI ÇALIŞMA SİSTEMİNİ KABUL EDEN Askerli görevini tamamlamış En az 3 yıl CNC makine operatörlüğü yapmış Cam işleme sektöründe yetiştirilmek üzere Mavi Yaka kadrosunda istihdam edilecek Takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Cam ve Seramik

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu”  İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, İzmir'de  faaliyet gösteren müşteri firmamız için, ''ÜRETİM İŞÇİSİ'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen üretim tecrübesi bulunan, Dinamik,çalışkan,sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, 40 yaşını aşmamış, Buca-Karabağlar-Gaziemir-Bornova-Çiğli güzergahında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Plastik, Metal Sanayi, İmalat

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Kalfa, Formen, Eleman

 • Ege Sembol İzmir 13 Eylül 2016

  İş Açıklaması SRC  belgesi ve psikoteknik belgesine sahip En az Lise mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış, E sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen,  Esnek çalışma saatlerine uyumlu,  Vardiyalı çalışabilecek,  BAYRAKLI-ÇAMDİBİ-BORNOVA’DA  İKAMET EDENLER TERCİHİMİZDİR.   

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Şoför

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Abkant Operatörü alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Endüstri Meslek liselerinin Metal İşleri bölümü mezunu Teknik resim okuyabilen Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek Pozisyonda en az 3 yıl tecrübesi olan Makine ve Tezgâh bilgisi olan Askerliğini yapmış Forklift Operatörü sertifikası olması tercih sebebidir. Bay

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması Sac Metal sektöründe faaliyet gösteren firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda TEKNİK RESSAM alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okullarının ve/veya Meslek Liselerinin Makine-Resim Konstrüksiyon/Teknik Resim bölümünden veya ilgili konularda Üniversite Mezunu olan Teknik resim geometrik toleranslandırma, okuma, anlama ve yorumlama becerisine sahip İyi derecede Auto cad, Solid Works programlarını kullanabilen Makine teknik resim ve konstrüksiyon konusunda en az 2 yıllık deneyime sahip Ms Office programlarına hakim Sac metal sektöründe çalışmış Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu Bay adaylar için Askerliğini yapmış

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş Açıklaması İzmir / Torbalı / Yazıbaşı mevkiinde bulunan fabrikalarımıza;  CNC operatörü , Hat Opetarörü , Paketleme ,Kalite Kontrol , Mekanik bakımcı, Kapı ustası ve vasıfsız elemanlar alınacaktır. Herhangi bir vasfı olmayan meslek sahibi olmak isteyenlerede ayrıca  iş eğitimi verilecektir.

  Aranan Nitelikler Tercihen  en az Lise mezunu, Erkek adaylarda Askerliğini yapmış olmak, Karabağlar, Buca,Torbalı ya servisimiz mevcuttur.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Öküzgözü Şarapçılık - Makina Bakım ve Onarım Elemanı İş Açıklaması Ülkemizin en köklü şarap üreticilerinden biri olan firmamızda istihdam edilmek üzere; MAKİNA BAKIM VE ONARIM ELEMANI - EML mezunu,- Ehliyeti olan,- Makinaların bakımını ve çalıştırmasını yapabilecek,- Tercihen Bornova merkez civarında oturan,- Tecrübeli (Emeklide olabilir) personel alınacaktır.- Ayrıca Üretim Destek Hizmetlerinde rol ve sorumluluk alabilirler.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Tekniker, Teknisyen

 • İş Açıklaması KEMALPAŞA'DA BULUNAN FİRMAMIZDA ÖNCELİKLİ OLARAK ORGANİZASYONUNU YAPTIĞIMIZ ÜRETİM ALANLARINDA GENEL DESTEK HİZMETİ VERECEK İLGİLİ DEPARTMANIN İŞLERİNİN TAKİBİNİ YAPARAK, SORUMLULUKLARINI ALACAK          AŞAĞIDA BELİRTİLEN ÖZELLİKLERE SAHİP BAY PERSONEL ALINACAKTIR. (Bölüm ile ilgili bay personel istihdam edileceğinden bayan adayların başvurmamalarını rica ederiz)

  Aranan Nitelikler TERCİHEN ÜNİVERSİTE MEZUNU  OFFİCE PROGRAMLARINI İYİ DERECEDE KULLANABİLEN TABLOLAR ÜZERİNDE ÇALIŞABİLME VE YORUM KAABİLİYETİNE SAHİP ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ 30 YAŞINI AŞMAMIŞ B SINIFI EHLİYETLİ, AKTİF, SÜRÜŞ DENEYİMİNE SAHİP ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN DİNAMİK VE GRUP ÇALIŞMASINA YATKIN DIŞ GÖRÜNÜMÜNE ÖNEM VEREN DİKSİYONU DÜZGÜN İLETİŞİM BECERİLERİ VE İNSAN İLİŞKİLERİ GÜÇLÜ ORGANİZASYON VE SORUN ÇÖZÜMÜNDE KENDİNE GÜVENEN

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Endüstri, Diğer

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu

 • İş Açıklaması Aliağa da demir çelik ve Galvanizli Tel Çekme  fabrikamızda görevlendirmek üzere; **Satış Pazarlama sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler *Tercihen Üniversite mezunu *Tercihen Demir celik ve İnşaat sektöründe tecrübeli * Askerlik Görevini Tamamlamış. *Ehliyetli aktif araç kullana bilen. * Servis güzergahına uygun. Bayraklı, k.yaka, çiğli, menemen, aliağa bölgelerine yakın oturanlar. * 43 yaşını geçmemiş. * Bagli bulundugu birim yoneticisine raporlama yapabilecek * Bay elemanlar müracat edebilir.    

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Görevli, Eleman

 • İş Açıklaması ● Yüksek adetli personellerin çalıştığı Sanayi Kuruluşlarının satınalma bölümleri ile dialog kurabilecek ve ürün satışı gerçekleştirebilecek, ● Ciro ve Adet hedefleri gerçekleştirme öngörüsüne sahip, ● MS Office programlarını iyi kullanabilen, ● Diksiyonu düzgün, temsil Satışkabiliyeti yüksek, Bayan personel..

  Aranan Nitelikler ●Sahada olmayı ve sıcak satışı bilen,seven, ●Aktif (B) sınıfı Sürüş belgesi olan, ,●Seyahat engeli olmayan, ● Satışta deneyimli ve Ürünlerin hemen satışını gerçekleştirebilecek, ● Prim usulü çalışmaya uyum gösterecek. Bayan personel..

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu

İş Habercisi - İzmir, Fabrika İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?