İzmir, Fabrika İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Fabrika
 • Tekpan Pano

  Kaynak Elemanı Tekpan Pano

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kemalpaşa/İzmir'de, Endüstriyel Tipte Pano İmalatında faaliyet gösteren Firmamızda görevlendirilmek üzere; kaynak personeli arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Endüstri meslek liselerinin metal işleri bölümü mezunu olan veya kaynakçı sertifikası bulunan 35 yaşını aşmamış Askerlik hizmetini tamamlamış İzmir'de ikamet eden BAY

 • Tekpan Pano

  Punch ve Abkant Operatörü (Yetiştirilmek Üzere) Tekpan Pano

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir'de Endüstriyel tipte Elektrik Panosu üretimi gerçekleştiren firmamıza yetiştirilmek üzere Punch ve Abkant Operatörleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu (meslek liselerinin metal işleri bölümünden mezun olmak tercih sebebidir) Askerlik hizmetini tamamlamış İzmir'de ikamet eden Erkek

 • Klimasan Klima

  Üretim Sorumlusu Klimasan Klima

  İzmir, Manisa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ticari Soğutucular konusunda Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden biri olan Klimasan Klima San. ve Tic. A.Ş'de Üretim Departmanı'nda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makina veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, 1 yada 2 yıl deneyimli Üretim Müdüre bağlı olarak gerektiğinde bulunduğu vardiyayı yönetebilecek, Tercihen Soğutma veya Beyaz Eşya Sektöründe mühendislik yapmış, Dinamik iş ortamına uyum sağlayabilecek, MS Office uygulamalarına ileri derecede hakim, Çok iyi derece İngilizce bilen, Öğrenmeye ve gelişime açık, Takım çalışmasına yatkın, liderlik becerileri gelişmiş, 'Üretim Sorumlusu' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Planlanan üretimlerin istenilen zamanda ve nitelikte gerçekleşmesini sağlamak, Üretim faaliyetlerinin etkin ve verimli yürütülmesini ve sürekliliğini sağlamak, Üretimde kullanılan her türlü yarımamül, parça, vb. zamanında gelmesini ve etkin şekilde kullanılmasını sağlamak, Sorumlu olduğu üretim alanı ile ilgili gerekli raporlamaları yapmak, İstihdam edilen personelin sevk, idare ve yönetimini; maksimum fayda yaratacak şekilde gerçekleştirmek.

 • Tekpan Pano

  Üretim Personelleri Tekpan Pano

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir'de, Endüstriyel Tipte Pano İmalatında faaliyet gösteren Firmamızda görevlendirilmek üzere;Montaj Operatörü Boyahane Elemanı Punta Operatörü Zımpara Tesviye Operatörü Takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Askerlik hizmetini tamamlamış Başvurduğu pozisyonda en az 1 yıl iş tecrübesine sahip Teknik lise mezunu olmak tercih sebebidir. Çalışmak istediğiniz pozisyonu ön yazınızda bildirmenizi rica ederiz.

 • Yelda İnşaat

  Üretim Mühendisi Yelda İnşaat

  İzmir

  26 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir Pancar'da bulunan Çelik Konstrüksiyon imalat konusunda hizmet veren fabrikamızda görevlendirilmek üzere "Makine Mühendisleri" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Çelik konstrüksiyon imalat konusunda en az 3 yıl deneyimli. Autocad ve mesleki diğer çizim programlarına hakim. İyi derecede İngilizce bilen İZMİR'de ikamet eden. Askerlik hizmetini tamamlamış

 • Elkima Elektrik İnşaat Taahhüt Ticaret San. Ltd.şti.

  Makine Mühendisleri Elkima Elektrik İnşaat Taahhüt Ticaret San. Ltd.şti.

  İzmir

  26 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir Kemalpaşa'da bulunan ve Elektrik ve Enerji sektörünün liderlerinden biri olan şirketimizin Arge - Proje bölümünde ve Üretim departmanında görevlendirilmek üzere ; AR-GE ve Proje faaliyetlerinde aktif olarak yer alacak ve Üretimde belirli alanlarda sorumluluk alacak MAKİNE MÜHENDİSLERİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Arge - Proje bölümünde ve Üretimde çalışmak üzere ; Üniversitelerin Makine Mühendisliği lisans veya yüksek lisans sahibi, Tercihen EML veya MYO çıkışlı, Tercihen en az 2 yıl deneyimli ( transformatör fabrikasında çalışmış olmak ), MS Office, tercihen Autocad ve Inventor programlarını bilen, Arge, Proje ve Tasarım çalışmalarına aşina, Üretimde Aktif çalışmaya istekli, İyi derecede İngilizce bilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İzmir de ikamet eden, 35 Yaşını aşmamış, Araştırmacı ve takım ruhuna sahip, Askerliğini yapmış, Yurtiçi / Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan. Takım arkadaşları aranmaktadır.

 • Elkima Elektrik İnşaat Taahhüt Ticaret San. Ltd.şti.

  Elektrik Mühendisleri Elkima Elektrik İnşaat Taahhüt Ticaret San. Ltd.şti.

  İzmir

  26 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir Kemalpaşa'da bulunan ve Elektrik ve Enerji sektörünün liderlerinden biri olan şirketimizin Arge - Proje bölümünde ve Üretim departmanında görevlendirilmek üzere ; AR-GE ve Proje faaliyetlerinde aktif olarak yer alacak ve Üretimde belirli alanlarda sorumluluk alacak ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Arge - Proje bölümünde ve Üretimde çalışmak üzere ; Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik–Elektronik Mühendisliği bölümünden lisans veya yüksek lisans sahibi, Tercihen EML veya MYO çıkışlı, Tercihen Elektrik iletim ve dağıtım sektöründe en az 2 yıl deneyimli (tercihen transformatör fabrikasında çalışmış olmak), MS Office, tercihen Maxwell ve Mathlab programlarını bilen, Arge, Proje ve Tasarım çalışmalarına aşina, Üretimde Aktif çalışmaya istekli, İyi derecede İngilizce bilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İzmir de ikamet eden, 35 Yaşını aşmamış, Araştırmacı ve takım ruhuna sahip, Askerliğini yapmış, Yurtiçi / Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan. Takım arkadaşları aranmaktadır.

 • Elkima Elektrik İnşaat Taahhüt Ticaret San. Ltd.şti.

  Kaynak Operatörleri Elkima Elektrik İnşaat Taahhüt Ticaret San. Ltd.şti.

  İzmir

  26 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elektrik ve Enerji sektörünün liderlerinden biri olan firmamız için Kemalpaşa 'da bulunan fabrikamız ortamında Kaynak Operatörü olarak görevlendirilmek üzere bay elemanlar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise Mezunu veya tercihen Endüstri Meslek Liseleri ve Meslek Yüksek Okullarının Kaynak Teknolojisi bölümünden mezun, En az 2 yıl deneyimli, Çalışma saatleri konusunda esnek, Takım halinde çalışabilecek, 20-40 yaş aralığında, Kendini geliştirmeye istekli, Askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir'de Karşıyaka - Bayraklı - Bornova - Yeşilova - Çınarlı - Mersinli - Buca -Şirinyer - Kemalpaşa ve Manisa Turgutlu 'da ikamet eden, BAY ELEMANLAR ARANMAKTADIR.

 • Elkima Elektrik İnşaat Taahhüt Ticaret San. Ltd.şti.

  Üretimde Çalışacak Elemanlar Elkima Elektrik İnşaat Taahhüt Ticaret San. Ltd.şti.

  İzmir

  26 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ÜRETİMDE ÇALIŞACAK ELEMANLAR Elektrik ve Enerji sektörünün liderlerinden biri olan ve İzmir Kemalpaşa da bulunan firmamız için çeşitli departmanlarda üretim elemanı olarak görevlendirilmek üzere İzmir'de Karşıyaka - Bayraklı - Bornova - Yeşilova - Çınarlı - Mersinli - Buca -Şirinyer - Kemalpaşa ve Manisa Turgutlu 'da ikamet eden ve aşağıdaki niteliklere uygun takım arkadaşları arıyoruz. Tüm sosyal haklar mevcuttur (sigorta, yemek, servis).

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Liseleri ve Meslek Yüksek Okullarının tüm bölümlerinden mezun; Endüstriyel üretim ve montaj konusunda deneyimli, Çalışma saatleri konusunda esnek, insan ilişkileri kuvvetli, iletişim becerileri gelişmiş, Takım halinde çalışabilecek, 20-40 yaş aralığında, Kendini geliştirmeye istekli, Askerlik hizmetini tamamlamış(erkek adaylar için), Kalite odaklı, dinamik, dikkatli ve işini sahiplenebilecek, BAY/BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.

 • Saint Gobain Weber Yapı Kimyasalları San. Tic. A.ş.

  Dönemsel Üretim İşçisi - İzmir ve Adana Saint Gobain Weber Yapı Kimyasalları San. Tic. A.ş.

  İzmir, Adana

  25 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan SAINT- GOBAIN’in Yapı Grubu şirketlerinden biri olan SAINT- GOBAIN WEBER, 1927 yılından beri faaliyet göstermektedir. Endüstriyel harç üretiminde Dünya liderliğini elinde bulunduran WEBER, 52 ülkede 10.000 çalışanı ile yapı sektörüne çevreci ve yenilikçi çözümler sunmaktadır. SAINT-GOBAIN WEBER TÜRKİYE olarak Adana ve İzmir Fabrika'larımızda görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip, DÖNEMSEL ÜRETİM İŞÇİSİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Adana veya İzmir'de ikamet eden Teknik lise mezunu 3 ay dönemsel olarak çalışabilecek

 • Sipak Ambalaj

  Üretim Elemanı Sipak Ambalaj

  İzmir

  25 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması SİLİNDİRİK KARTON AMBALAJ üretiminde lider konumlu firmamızın Sarnıç / İZMİR tesislerinde '' YETİŞTİRİLMEK ÜZERE '' ; Üretim operatörlerine yardımcı eleman olarak destek vermek, Üretim bant elemanı görevini sağlamak, ( Ürün toplama ve istifleme ) Ürünlerin paletleme ve yükleme işlemlerini sağlamak, Üretim makinalarının iş bitimlerinde temizlik işlemlerini sağlamak ve operatörlerin yönlendirmesi doğrultusunda günlük bakım işlemlerini gerçekleştirmek, görevlerini yapabilecek '' ÜRETİM ELEMANI '' takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Lise Mezunu (Tercihen Endüstri Meslek Liselerinin Matbaacılık, Torna -Tesviye veya Motor bölümlerinden mezun) , 22 – 26 yaşları arasında, Erkek adaylar için Askerlik Hizmetini tamamlamış, İş disiplinine sahip, Öğrenmeye hevesli ve dikkatli, Hızlı iş temposuna uyum sağlayabilecek ve mesaili çalışabilecek, Mekanik Makine Ayarları konusunda bilgi ve beceriye sahip, Sorumluluk alabilen özelliğe sahip, Dikkatli ve detaycı. Yeniliklere açık ve ilgili, İnsan ilişkilerinde olumlu, Çözüm odaklı ve ekip çalışmasına uyumlu, BAY/BAYAN. ### TERCİHEN: ŞİRİNYER - BUCA - KARABAĞLAR - GAZİEMİR - AYRANCILAR - TORBALI SEMTLERİ CİVARINDA İKAMET EDEN. ### ### SERVİSİMİZ BULUNMAMAKTA, YOL ÜCRETİ ÖDENMEKTEDİR. ###

 • E.özgörkey Grubu

  Hat Operatörü E.özgörkey Grubu

  İzmir

  20 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızda görev alabilecek ve ; Üretim-paketleme hatlarındaki ilgili prosesleri yürütmek ve hatlardaki görevli personelleri sevk ve koordine etmek, Sorumlu olduğu hat üzerindeki, ekipmanların teknik işleyişlerini sürekli kontrol etmek ve olabilecek arızalara proaktif önlemler almak, Teknik arızalar esnasında; bakım personelleri ile koordineli şekilde arıza kaynağının tespiti ve ilgili müdahalelerin yapılması, Üretim ve paketlemelere ait ilgili formların tutulması ve ilgili sarf ve miktarların form üzerine işlenmesi, Üretim ve paketlemelere ait yardımcı malzemelerin takibi ve depodan ilgili transferlerin yaptırılması, Üretim ve paketleme işlemleri sonrasında hatların, temizlik talimatına göre uygun şekilde temizliklerini yapmak, görevlerinde bulunabilecek '' HAT OPERATÖRÜ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Teknik, endüstri meslek liseleri veya meslek yüksek okulları, ilgili bölümlerden mezun olmak, Askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek ve vardiyalı olarak çalışabilecek.

 • Sun Tekstil

  Numune Kalite Kontrol Şefi Sun Tekstil

  İzmir

  20 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Sektörünün öncü, lider, ISO ilk 500 listesi içerisinde yer alan kuruluşu Sun Tekstil ailesine katılmak üzere; - Örme kumaş konfeksiyonu alanında Numune - Kalite Kontrol departmanında en az 5 sene çalışmış olma - En az 3 yıllık yönetim tecrübesi bulunması - Tercihen tekstil mühendisi - Tercihen ingilizce bilen - Dinamik ve hareketli çalışma temposundan olmayı seven - Çözüm odaklı bakış açısına sahip Numune Kalite Kontrol Şefi takım arkadaşı aramaktayız.i

 • Mopak Kağıt-Karton San. ve Tic. A.ş.

  Tekniker / Teknisyen Mopak Kağıt-Karton San. ve Tic. A.ş.

  İzmir

  12 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türk kağıt sektöründe lider, yatırım ve büyümede öncü Mopak, Kemalpaşa Entegre Tesislerinde görevlendirilmek üzere ve aşağıdaki niteliklere sahip '' TEKNİKER/TEKNİSYEN '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu, Üretim ve Teknik bölümlerde çalışabilecek, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, 30 yaşını aşmamış,

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  Üretim İşçisi ( Usta Başı Yardımcısı) Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir

  23 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz "Plastik Üretimi" sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamız için, aşağıdaki niteliklere sahip usta başı yardımcısı pozisyonunda görev alacak "Üretim İşçisi" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Teknik liselerin tercihen Plastik bölümünden mezun, Fiziksel engeli bulunmayan, Vardiyalı çalışabilecek, Çalışmaya istekli ve aktif, Askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Bay Vasıflı-vasıfsız çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Korozo Ambalaj

  Vasıflı-Vasıfsız Elemanlar Korozo Ambalaj

  İstanbul Avrupa, İzmir

  28 Ağustos 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ambalaj sektöründe lider kuruluşumuza ;Vasıflı -Vasıfsız çalışma arkadaşları arıyoruz. Tüm sosyal haklarımız mevcuttur.( ikramiye, sigorta, yemek,servis)

  Aranan Nitelikler Üretimde makina başında çalışabilecek ( extruder-kesme-matbaa ) İstanbul Avrupa Yakasında İkamet eden(Büyükçekmece,Esenyurt,Küçükçekmece,Bahçelievler,Altınşehir ,Gürpınar, Hadımköy..vb) Vardiyalı çalışma sistemine adapte olabilecek Askerliğini yapmış veya 2 yıl tecilli Çalışmaya istekli ve aktif

 • Adecco İzmir

  Üretim Mühendisi Adecco İzmir

  İzmir, Manisa

  17 Mart 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için 'Üretim Mühendisi' aramaktayız. Üretimlerin yapılan üretim planına göre gerçekleştirildiğini takip etmek Makinaların periyodik ve anlık bakımlarının yapılmasını sağlamak, makinaları devamlı sağlıklı çalışır durumda tutmak Günlük/haftalık/aylık verimlilik raporlarını takip etmek, bu raporlar sonucunda ortaya çıkan eksiklikleri belirleyerek çözüm planları oluşturmak ve uygulamak Kalite iyileştirici ve maliyet düşürücü projeler oluşturmak, uygulamak ve sonuçlarını takip etmek Fabrika içerisinde kurulumu yapılan makinalar için gerekli altyapıyı oluşturmak, kurulumların gerçekleşmesini sağlamak Fabrika içerisinde genel İSG kurallarını gözetmek, zayıf noktaları belirlemek ve gereken önlemlerin alınmasını sağlamak, İSG kurulunda bulunmak ve kurulun kararlarını sahada uygulamak Fabrikanın genel tertip ve düzenini sağlamak Fabrika Müdürü’nün ve Teknik Ofis Müdürü’nün verdiği diğer görevleri yerine getirmek

  Aranan Nitelikler Mühendislik fakültelerinin (tercih sırası ile) Makine, Metalürji, Mekatronik, Elektronik bölümlerinden mezun En az 3 yıl üretim tecrübesi olan Üretim sektöründe hammadeden dönüşüm üzerine çalışmış (döküm, plastik enjeksiyon, sac pres vb.) Tercihen fabrikada kullanılan yardımcı tesisler konusunda bilgili Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen SAP veya benzeri MRP programları üzerine en azından kullanıcı seviyesinde bilgi sahibi Akıcı seviyede İngilizce bilen,İtalyanca bilgisi tercih sebebidir. Ekip yönetimi konusunda tecrübeli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Manisa veya İzmir'de ikamet eden

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan