İzmir, Fabrika İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Fabrika
 • İş Açıklaması Elektrik ve Enerji sektörünün liderlerinden biri olan firmamız için Kemalpaşa 'da bulunan fabrikamız ortamında  Kaynak Operatörü olarak görevlendirilmek üzere bay elemanlar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise Mezunu veya tercihen Endüstri Meslek Liseleri ve Meslek Yüksek Okullarının Kaynak Teknolojisi bölümünden mezun, En az 2 yıl deneyimli, Çalışma saatleri konusunda esnek, Takım halinde çalışabilecek, 20-40 yaş aralığında, Kendini geliştirmeye istekli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen silindir kıvırma ve abkant kullanan, İzmir'de Karşıyaka - Bayraklı - Bornova - Yeşilova - Çınarlı - Mersinli - Buca -Şirinyer ve Kemalpaşa 'da ikamet eden, BAY ELEMANLAR ARANMAKTADIR.

 • İş Açıklaması İzmir Kemalpaşa'da bulunan ve Elektrik ve Enerji sektörünün liderlerinden biri olan şirketimizin Arge - Proje bölümünde ve Üretim departmanında görevlendirilmek üzere ; AR-GE ve Proje faaliyetlerinde aktif olarak yer alacak ve Üretimde belirli alanlarda sorumluluk alacak MAKİNE MÜHENDİSLERİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Arge - Proje bölümünde ve Üretimde çalışmak üzere ; Üniversitelerin Makine Mühendisliği lisans veya yüksek lisans sahibi, Tercihen EML veya MYO çıkışlı, Tercihen en az 2 yıl deneyimli ( transformatör fabrikasında çalışmış olmak ), MS Office, tercihen Autocad ve Inventor programlarını bilen, Arge, Proje ve Tasarım çalışmalarına aşina, Üretimde Aktif çalışmaya istekli, İyi derecede İngilizce bilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İzmir de ikamet eden, 35 Yaşını aşmamış, Araştırmacı ve takım ruhuna sahip, Askerliğini yapmış, Yurtiçi / Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan. Takım arkadaşları aranmaktadır.

 • İş Açıklaması İzmir Kemalpaşa'da bulunan ve Elektrik ve Enerji sektörünün liderlerinden biri olan şirketimizin  Arge -  Proje bölümünde ve Üretim departmanında görevlendirilmek  üzere ; AR-GE ve Proje faaliyetlerinde aktif olarak yer alacak ve Üretimde belirli alanlarda  sorumluluk alacak ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ  aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Arge - Proje bölümünde ve Üretimde çalışmak  üzere ; Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik–Elektronik Mühendisliği  bölümünden lisans veya yüksek lisans sahibi, Tercihen EML veya MYO çıkışlı, Tercihen Elektrik iletim ve dağıtım sektöründe en az 2 yıl deneyimli (tercihen transformatör fabrikasında çalışmış olmak), MS Office, tercihen Maxwell ve Mathlab programlarını bilen, Arge, Proje  ve Tasarım çalışmalarına aşina, Üretimde Aktif çalışmaya istekli, İyi derecede İngilizce bilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İzmir de ikamet eden, 35 Yaşını aşmamış, Araştırmacı ve takım ruhuna sahip, Askerliğini yapmış, Yurtiçi / Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan. Bay takım arkadaşları aranmaktadır. 

 • İş Açıklaması        

  Aranan Nitelikler İzmir de faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makina Mühendisliği Bölümünden mezun, En az 3 yıl iş tecrübesi olan, Tercihen metal işleme sektöründe tecrübeli, Askerlik görevini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden, Analitik düşünce yapısına sahip, sonuç odaklı, insan ilişkileri ve yöneticilik becerileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uygun, Kendisine bağlı organizasyonların koordinasyonunu başarıyla yürütebilecek, Gelişen teknoloji ve imkanlara uyum sağlayabilecek, mesleki heyecanı olan, Tercihen ingilizce bilgisi olan   çalışma arkadaşı aranmaktadır.

 • Gaz Altı Kaynakçısı
  Bisan
  İzmir 12 Şubat 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler 20-45 yaş aralığında, Mesleki Yeterlilik Belgesi olan, Bornova, Bayraklı, Şemikler, Kemalpaşa güzergahında oturan, Erkek, Tercihen askerlik ile ilişiği olmaması.

 • İş Açıklaması Yem ve Gıda sektörünün liderlerinden olan şirketimiz C.P. Group - Türkiye'nin; Manisa Turgutlu'da bulunan kesimhanede görevlendirilmek üzere işçi arıyoruz.   Tecrübeli veya yetiştirilmek üzere Vardiyalı çalışabilecek

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi'nde, "Otomotiv" sektöründe faaliyet gösteren firmamızın kimya tesisinde çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip ''BAKIM ELEMANI'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Bakım veya elektrik bilgisi olan, B sınıf ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Kemalpaşa,Bornova veya Bozyaka semtlerinde ikamet eden, 40 yaşını aşmamış, Askerlik hizmetini tamamlamış

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Kağıt Converting makinalarında Dünyada öncü firmamız için aşağıdaki özelliklere sahip ''CNC Dik İşlem Operatörü'' arıyoruz. Tercihen Endüstri Meslek Lisesi ve Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, CNC Dik işleme merkezinde programcı ve operatör olarak çalışmış, Fanuc kontrol üniteli tezgah kullanabilen, İyi derecede teknik resim bilgisine sahip, Askerlik görevini tamamlamış, 40 yaşını aşmamış,   Karşıyaka-Bayraklı-Bornova-Yeşilyurt-Buca-Gaziemir ve Torbalı'dan servisimiz vardır.

 • İş Açıklaması İzmir Kemalpaşa'da kurulu olan kağıt,karton Fabrikamızın güç merkezinde görev alacak Kazancı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Endüstri meslek lisesi veya Meslek yüksek okullarının,Makina,Motor veya Elektrik bölümlerinden mezun Erkek,Askerliğini tamamlamış,35 yaşını aşmamış,Vardiyalı çalışabilecek Skoç tipi kazanlarda çalışmış Makina mühendisleri odası tarafından verilen Sanayi tipi kazancılık belgesi olan Kompresör bakımları,Doğalgaz işletimi ve bakımları konusunda tecrübesi olan  

 • İş Açıklaması Renkler Makine ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır.   Renkler Makine, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 400 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir.   Renkler Makine ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır.   Bu amaçlar doğrultusunda, Manisa Fabrikamız bünyesinde bizimle birlikte çalışacak Lazer Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Lazer tezgah operatörlüğü (ayar-kullanım) konusunda tecrübeli, - Teknik resim okuyabilen, - Tercihen meslek lisesi veya çıraklık okulu mezunu, - Askerliğini yapmış, - Vardiyalı çalışabilecek, - İzmir’de veya Manisada ikametgah eden, edebilecek, - Bay.   Pozisyonun Gerektirdiği Kriterler: Renkler Makine Manisafabrikası bünyesinde lazer bölümünde; kendisine verilen iş emirlerinin ilgili teknik dokümanlara göre lazerli üretimin etkin şekilde yapılmasımndan sorumludur .

 • İş Açıklaması Havacılık Sanayinde Ege Serbest Bölge'de ( ESBAŞ) Airbus ve Boeing firmaları için yapısal parçalar ve boru sistemleri üreten firmamızda “Üretim Operatörü” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksekokulu & Meslek Lisesi veya Düz Lise Mezunu (Torna, Tesviye, Makine, Motor, Metal, Elektrik, Elektronik bölümlerinden mezun ya da çıraklık, kalfalık, ustalık belgesi sahibi) 35 yaşını aşmamış İzmir’de ikamet eden, Ölçüm aletlerini ve havalı el aletlerini kullanabilen ve tolerans bilgisi olan (Kumpas, matkap, mikrometre v.b..). Teknik resim okuyabilen.     07:30 – 17:30 çalışma saatlerinde ve/veya 3 Vardiyalı sistemde çalışabilecek. Montaj tecrübesi olan. Askerlik hizmeti ile ilişiği bulunmayan. Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş, Erkek adayların başvuruları değerlendirilecektir.

 • İş Açıklaması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan firmamız İlk Dost Ortak Sağlık Güvenlik Birimi'nde, Türkiye’nin en büyük kurumsal firmalarından biri olan müşterimizin işletmesinde görevlendirilmek üzere ‘İşyeri Hekimi’ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Erkek, Tam zamanlı çalışmaya uygun, İşyeri hekimliği sertifikasına sahip, Manisa’nın SOMA İLÇESİ’nde görev yapabilecek (KONAKLAMA İMKANI SAĞLANACAKTIR), MS Ofis programlarını temel seviyede kullanabilen, Aktif araç kullanabilen  İletişim becerileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın İŞ YERİ HEKİMİ (İYH) aramaktayız. İlgilenen adaylar 0232 422 46 25 numaralı telefondan Mehmet Karataş ile iletişime geçebilirler.

 • İş Açıklaması Firmamız bünyesinde ve ofisimizde görevlendirilmek üzere, ISO yönetim sistemleri kurulumunda ve dökümantasyon takibinde çalışabilecek '' DÖKÜMANTASYON SORUMLUSU '' çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite Mezunu, MS Office programlarına hakim, İş takibi yapabilen, Güvenilir, Dikkatli, İzmir-Bornova Bölgesine ulaşım sorunu yaşamayacak.

 • İş Açıklaması İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar - Tercihen Mesleki Lisesi mezunu olmak veya Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip olmak, - Abkant ve Punch konusunda tecrübeli , - Sac işleme operasyonlarında deneyim sahibi olmak, - Teknik resim okuma bilgisine sahip olmak, - Ölçüm aletlerini kullanabilmek, - En az 2 yıl deneyimli olmak, - Askerlik hizmetini tamamlamış olmak

  Aranan Nitelikler

 • Fabrika Müdürü
  Firma Adı Gizli
  Türkiye Geneli 8 Şubat 2016

  İş Açıklaması Antalya Demre'de bulunan mermer fabrikamızda, mermer sektöründe deneyimli veya deneyimsiz , -Endüstri Mühendisi -Maden Mühendisi -Makina Mühendisi çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Teknik resim okuyabilen, Ölçüm aletlerini kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek  

  Aranan Nitelikler İtfaiye aracı ve araç üstü ekipman imalatı yapan firmamıza aşağıda belirtilen niteliklere uygun personel alınacaktır. • Cnc Dik işlem  tezgah  tecrübesi olan  • Teknik resim okuma bilgisine sahip • Askerlik görevini tamamlamış • Vardiyalı düzende çalışabilecek Torbalı, Ayrancılar, Gaziemir,Buca,Karabağlar,Üçyol,Üçkuyular istikametlerinden servislerimiz vardır.

 • İş Açıklaması Paketleme bölümünde ilgili ölçü, mastar ve görsel kontrollerin yapılması, Final kalite kontrol raporlarının oluşturulması, Uygunsuzlukların raporlanması ve gerekli önlemlerin alınması, Numune raporlarının oluşturulması vb

  Aranan Nitelikler Tercihen, Üniversitelerin/Meslek Yüksekokullarının  Makine, Otomotiv vb. bölümlerinden mezun olmuş, Teknik resim okuma ve anlama bilgisi olan, Ölçüm aletlerini (kumpas, mihengir, açı ölçer vb.) kullanabilen, Microsoft Office Programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan, Metal sektöründe deneyimi olan, Kalite kontrol alanında en az 2 yıl deneyimli, Hırslı ve kendine güvenen, Takım arkadaşı aramaktayız.

 • İş Açıklaması KEMALPAŞA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE, MAKİNA İMALAT SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZDA ÜRETİM PLANLAMA VE TAKİBİNDE GÖREV ALACAK ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ ARAYIŞIMIZ VARDIR.  

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Deneyimli / yetiştirilmek üzere, İmalat, planlama bölümlerinde görevlendirilmek üzere, Makina imalatı konusunda kendisini geliştirmek isteyen, Takım ruhu bilincine sahip, dinamik, disiplinli çalışmayı seven ve sorumluluk sahibi,  Bay / Bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır. Erkek adaylar askerlik görevini tamamlamış olmalıdır.  

 • İş Açıklaması Kent Ekipmanları üretimi yapan, hem yurtiçi satışı hem de ihracatı konusunda faaliyet gösteren, İzmir’in Torbalı İlçesinde bulunan fabrikamızda görev yapacak, Genel Müdür arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin “İşletme”, “İktisat”, “Mühendislik” veya benzeri bölümlerinden mezun, tercihen MBA ya da İşletme Yönetimi alanında yüksek lisans yapmış, Planlama, bütçeleme, yürütme, kontrol, raporlama, sistem geliştirme sorumluluğunu alabilecek bilgi ve deneyime sahip, Verimlilik ve performans değerlendirme sistemlerine hakim, Liderlik ve analitik düşünebilme yetkinliklerine sahip, dinamik, sonuç ve başarı odaklı, ekip çalışmasına yatkın, kurumsal kültüre sahip, stratejik düşünebilen ve temsil yeteneği yüksek, Müşteri odaklı düşünebilen, iyileştirme ve geliştirme yönü kuvvetli, Dikkatli, disiplinli ve iş takibi yüksek, Sorumluluk alabilen, problem çözme ve inisiyatif alabilme yetkinliğine sahip, İnsan ilişkileri ve koordinasyon becerileri güçlü, Tercihen kamudan ihale ile alınan işlerde deneyim sahibi, MS Office ve NETSIS (ERP ve MRP) programlarına yüksek derecede hakim, En az 7 yıl benzer pozisyonda deneyimi olan, Seyahat engeli olmayan ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, 40 yaş üzeri, Toplam kalite yönetim kavramlarına sahip, kalite standartları ve proses uygulamaları hakkında bilgi sahibi olan (ISO 9001:2008, OHSAS 18001, ISO 14001), İyi derecede İngilizce bilen, Askerlik hizmetini tamamlamış olan veya askerlikle ilişiği olmayan, Tütün mamulleri kullanmayan.  

 • İş Açıklaması İzmir Torbalı'da dondurulmuş meyve&sebze ve patates üretimi yapan fabrikamızda görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, SOĞUK HAVA DEPOSUNDA ÇALIŞABİLECEK, Forklift kullanma ehliyetine sahip, Forklift kullanımı ile ilgili en az 2 yıl tecrübesi olan, Tercihen reach truck kullanabilen, Vardiyalı çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, Tercihen 22-35 yaş arası, İzmir veya Torbalı'da ikamet eden veya edebilecek, erkek çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Üretimde görevlendirilmek üzere bayan üretim operatörleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması İzmir/Kemalpaşada, Ahşap panel ve Kapı Kompanentleri üretimi Yapan fabrikamıza, Laminasyon, Profil Kaplama-Sarma, Ebatlama, Wining makinelerini kullanabilecek mobilya makine operatörleri  ve Üretimde diğer pozisyonlarda çalışacak mobilya üretim elemanları

  Aranan Nitelikler Erkek, Askerliğini yapmış, Meslek ve Teknik liselerden  (Tercihen Ahşap Teknolojisi, Mobilya ve Dekorasyon vb.) mezun Veya mobilya sektöründe en az 2 yıl ve üzeri çalışmış olan,

 • Vasıflı-Vasıfsız Elemanlar
  Korozo Ambalaj
  İstanbul Avrupa, İzmir 27 Ocak 2016

  İş Açıklaması Ambalaj sektöründe lider kuruluşumuza;Vasıflı -Vasıfsız çalışma arkadaşları arıyoruz. Tüm sosyal haklarımız mevcuttur. (ikramiye, sigorta, yemek,servis)

  Aranan Nitelikler Üretimde makina başında çalışabilecek ( extruder-kesme-matbaa ) İstanbul Avrupa Yakasında İkamet eden (Büyükçekmece, Esenyurt, Küçükçekmece, Bahçelievler, Altınşehir,Gürpınar, Hadımköy vb.) Vardiyalı çalışma sistemine adapte olabilecek Askerliğini yapmış veya 2 yıl tecilli Çalışmaya istekli ve aktif

 • İş Açıklaması Teknik resim okuyabilen, Ölçüm aletlerini kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek  

  Aranan Nitelikler İtfaiye aracı ve araç üstü ekipman imalatı yapan firmamıza aşağıda belirtilen niteliklere uygun personel alınacaktır. • Cnc Dik işlem  tezgah  tecrübesi olan  • Teknik resim okuma bilgisine sahip • Askerlik görevini tamamlamış • Vardiyalı düzende çalışabilecek Torbalı, Ayrancılar, Gaziemir,Buca,Karabağlar,Üçyol,Üçkuyular istikametlerinden servislerimiz vardır.

 • Teknik Ressam
  Rotowash
  İzmir 29 Aralık 2015

  İş Açıklaması Endüstriyel Temizlik Ekipmanları sektöründe lider konumda bulunan ROTOWASH  İzmir / Kemalpaşada görevlendirilmek üzere Teknik Ressam istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Teknik resim okuma ve yorumlama becerisine sahip Bay / Bayan Teknik resim hazırlama ve dokümantasyon konularında tecrübeli olan, İyi derecede Solidworks bilen Analitik düşünce yapısına sahip, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayacak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  

 • İş Açıklaması ELEKTROSTATİK TOZ BOYA EKİPMANLARI VE KOMPLE BOYAMA TESİSLERİ KONUSUNDA HİZMET VEREN FİRMAMIZIN ÇİĞLİ SASALI BÖLGESİNDEKİ FABRİKASINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE AŞAĞIDAKİ NİTELİKLERE SAHİP TEKNİK PERSONELE İHTİYACI VARDIR.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin en az meslek yüksekokulu bölümlerinden mezun Sac işleme,kaynaklı imalat ve montaj konusunda tecrübe sahibi Solidworks,AutoCad ve MSoffice programlarını etkin şekilde kullanabilen, Takım ruhu bilincine sahip,disiplinli,çalışmayı seven ve sorumluluk sahibi, Yurt içi ve yurt dışı seyahate engeli olmayan, Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Karşıyaka,Çiğli,Menemen ve Bayraklı ilçeleri ile çevresinde ikamet eden.  

 • İş Açıklaması Reymak Makine bünyesinde üretilen ürünlerin imalatında veya kontrolünde çalışacak olan vasıflı ve vasıfsız personeller alınacaktır. Manisa ve İzmirden servis araçlarımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler İletişime ve insan ilişkilerine yatkın, dinamik, girişimci, sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Vasıflı ve vasıfsız personeller alınacaktır.

 • Genel Başvuru
  Linde Gaz A.Ş.
  Türkiye Geneli 16 Aralık 2015

  İş Açıklaması Linde Gaz ailesine katılmak isterseniz bu alanda özgeçmişinizi oluşturarak genel başvuru niteliğindeki bu ilana başvurabilirsiniz. Başvurunuzu yaparken çalışmak istediğiniz bölümü ve pozisyonu belirtmenizi önemle rica ederiz. Başvurularınız, olası pozisyonlar için gizlilik esaslarına uygun olarak saklanacaktır. Bize ayırdığınız zamana, göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene şimdiden teşekkür eder, mutlu bir iş yaşamı ve kariyerinizde başarılarınızın devamını dileriz. Linde Gaz A.Ş. İnsan Kaynakları Bölümü

  Aranan Nitelikler

İş Habercisi - İzmir, Fabrika İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?