İzmir, Fabrika İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Fabrika
 • İş Açıklaması İzmir'de, Endüstriyel Tipte Pano İmalatında faaliyet gösteren Firmamızda görevlendirilmek üzere; Ürün indirme talimatlarına göre malzemelerin indirilmesini sağlayabilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Askerlik hizmetini tamamlamış Üretim alanında en az 2 yıl tecrübeli En az lise mezunu Bay

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, TORBALI / İzmir'de,  Zirai Ürün Makinaları ve Ekipmanları imalatında faaliyet gösteren müşteri firmamızda görevlendirilmek üzere; DENEYİMLİ USTABAŞI arayışımız bulunmaktadır.    

  Aranan Nitelikler   Tercihen Endüstri meslek liselerinin metal işleri bölümü mezunu olan, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Ustabaşı olarak Teknik resim okumayı bilen, çatım montaj ve kaynak yapabilen, Ustalık Belgesi bulunan, Tercihen ustabaşı olarak 10 yıl deneyimli, Haftaiçi 08:00-18:00 ve cumartesi 8:00 - 12:00 saatleri arasında çalışacak, İzmir' in Buca, Şirinyer, Karabağlar, Gaziemir, Kısıkköy, Ayrancılar, Yazıbaşı veya Menderes ilçelerinde ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, 17 - 45 yaşları arasında BAY elemanlar istihdam edilecektir.

  Sektör: İmalat, Plastik

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, SEKTÖRÜNÜN LİDER MARKASI SÜTAŞ BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE, İşletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak:   Planlanan üretimin kalite ve temizlik kurallarına uygun olarak gerçekleştirilmesini sağlamak, Görev alanının temizliğinin ve hijyeninin sağlanması, Görev alanındaki makine ve ekipmanlar ile ilgili arızaları gidermek, periyodik bakımları takip ederek yapmak ya da yapılmasını sağlamak,  Sorumluluk alanı içerisinde yapılan üretim faaliyetleriyle ilgili tespit edilmiş kritik kontrol noktalarını izlemek ve kayıtlarını tutmak,  Kalite Yönetim Sisteminin gerekliliklerini yerine getirmek, Vardiya boyunca, makinesinde veya sorumluluk sahasında, kendine bağlı çalışan ekibi sevk ve idare etmek.

  Aranan Nitelikler Minimum Lise mezunu, Üretim ve makine operatörlüğü alanlarında deneyimli, Süt ve süt ürün gruplarında ve / veya salça, yağ ve bira gibi dolum yapan firmalarda çalışmış ve deneyimli, Benzer pozisyonlarda deneyimli, İzmir'in Tire merkez, Torbalı merkez ve Bayındır merkez lokasyonlarında ikamet eden ve / veya bu lokasayonlara taşınabilecek, ( sadece bu bölgelere servis imkanı bulunmaktadır. ) Vardiya sisteminde çalışabilecek,   İZMİR TİRE TESİSİNDE " ÜRETİM VE MAKİNE OPERATÖRLERİ " aranmaktadır. www.maviyakaik.com

  Sektör: Gıda, Hızlı Tüketim Malları, Süt ve Süt Ürünleri

  Pozisyon: Sorumlu, Şef Yardımcısı, Takım Lideri, Usta, Yetkili

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, SEKTÖRÜNÜN LİDER MARKASI SÜTAŞ BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE, İşletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak: Bilgisayar ortamında vana ve boruların otomatik kontrollerini yapmak, bir arıza varsa ilgili birime bildirmek, Bilgisayar ortamında sıvı hammadde stok tanklarının seviye ve miktar gösterge kontrollerini yapmak, Üretim kartlarında belirtilen kod ve miktardaki sıvı hammaddeyi transfer etmek, Ürünlerin karıştırılma ve işleme tabi tutulma süresine göre ekipmanların çalışmasını, ısısını ve motor hızlarını kontrol etmek, Ürünlerin şarj sürelerini, ürün değerini günlük program defterine yazmak, vb. görev ve işlemleri yerine getirmek, Vardiyasında bulunan operatör ve çalışanları yönetmek görevlerinden sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar kumandalı hava basınç sistemiyle sıvı stok tanklarından hammaddeyi transfer etme bilgi ve becerisine sahip, Fabrika içi iyileştirme, düzen çalışmalarında ve projelerde bulunmuş (5S, Kaizen vs.) Minimum Lise mezunu (Süt ve Süt Teknolojileri gibi bölümler tercih sebebidir), Süt ve süt ürün gruplarında ve / veya salça, yağ ve bira gibi dolum yapan firmalarda çalışmış ve deneyimli, Benzer pozisyonda deneyimli, Ekip yönetim tecrübesi olan, İzmir'de ikamet eden (Tire merkez, Torbalı merkez, Bayındır merkeze servis imkanı buşunmaktadır), Vardiya sisteminde çalışabilecek, İZMİR TİRE TESİSİNDE "SÜT ALIM, ÖN İŞLEME VE CIP TAKIM LİDERİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

  Sektör: Gıda, Hızlı Tüketim Malları, Süt ve Süt Ürünleri

  Pozisyon: Sorumlu, Süpervizör, Şef Yardımcısı, Takım Lideri, Usta, Uzman, Yetkili, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • İş Açıklaması Yapı sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin İzmir –Kemalpaşa fabrikasında  görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ‘Forklift Operatörü’ aramaktayız. Üretimini yaptığımız Modüler Yapı sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde; Forklift Operatörü olarak yer almak üzere,üretim ekipmanlarını kullanabilmek, Üretim ve Depolama sürecinin prosedür ile talimatlara uygun işleyişini sağlamak, Forkliftin genel bakımının ve  periyodik kontrollerinin yapılmasını sağlamak.  

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise veya Meslek Lisesi mezunu , G sınıfı Forklift ehliyeti olan, Forklift kullanımı konusunda en az 3  yıl deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın , iletişim becerisi güçlü, Aynı zamanda Üretim içerisinde çalışabilecek teknik bilgi ve tecrübeye sahip, İş sağlığı ve Güvenliğine önem veren, 25-45 yaşları arasında, Askerliğini tamamlamış, Servis Güzergahımıza uygun (Buca-Bornova-Hatay-Karşıyaka-Çiğli-Kemalpaşa-Yeşilova servislerimiz mevcut) yerlerde ikamet eden, Bay eleman ihtiyacımız vardır.  

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması İş emirlerine göre plakaların kesimlerini yapmak. Makinenin bıçak ekipmanlarının bilenmesinin takibini yapmak ve yeni bıçak ihtiyaçlarını yöneticisine bildirmek. Makinenin temizlik ve bakımının yapılmasını sağlamak Çalışma alanının düzenini ve temizliğini sağlamak Yöneticilerinin verdiği emirleri yerine getirmek. Makine kullanım ve bakım talimatlarına uygun çalışmak, Makine arızalarını üst amirlerine bildirmek. İş Sağlığı ve İş Güvenliği Kurulunun aldığı kararlara uymakla yükümlüdür.

  Aranan Nitelikler İzmir Yazıbaşı/ Torbalı mevkiindeki Mobilya Kapı/ Kapak üretimi yapan firmamıza MAKİNA OPERATÖRLERİ ( Deneyimli ve Yetiştirmek üzere) aranmaktadır .   Tercihen en az Meslek lisesi Ağaç işleri mezunu vb. bölümler CNC Operatörü ve Kesim ebatlama operatörü olarak en az 1 yıl deneyimli olmak Esnek çalışma saatlerine uyumlu,  Adayların askerliğini yapmış olması gerekmektedir.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması İmalat firmamızda, imalat ve teknik departmanlarda yönetici adayı olarak değerlendirmek üzere, personel istihdam edilecektir.  

  Aranan Nitelikler İmalat ve teknik yeterlilik gerekli olan bölümlerde istihdam edilecek adaylarda öncelikle, insiyatif kullanabilme, çözüm üretme ve idari bilgi ve beceri özellikleri aranacaktır. Hatay/Gaziemir/Menderes hattında oturan, 2/4 yıllık üniversite mezunu, Tercihen Mühendislik yada sayısal bölümlerinden mezun, Tercihen benzer görevlerde  min. 1 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, İleri derecede bilgisayar kullanabilen, İletişimi kuvvetli ve prezantabl, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Yapı sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz için aşağıdaki görevleri başararak kaliteli üretim sürekliliğimizi sağlayacak, konusunda en az 5-10 yıl tecrübeli Üretim Mühendisi aramaktayız.   Standart Grup Modüler ve Mobil Sistemler San. Tic. AŞ.  Üretim Departmanında “Üretim Mühendisi” pozisyonunda çalışmak isteyen arkadaşların başvurularını bekliyoruz. Üretim Müdürlüğü  tarafından belirlenen üretim hedefleri doğrultusunda makine, ekipman ve insan kaynağı planlarının yapılması, İmalat akışının sağlanabilmesi için departmanlar ile gerekli iletişim ve koordinasyonun yürütülmesi.  İlgili resim, standart ve şartnamelere göre imalatın istenilen süre ve kalitede yapılmasının sağlanması, Süreç iyileştirme ve maliyetleri düşürme vb. aktivitelerini yönetmek, üretim performans indikatörlerini analiz etmek, hedefe uymayan sonuçların kök sebep analizlerini yapmak, İmalatta kullanılan tüm makine, teçhizat ve ekipmanların işler halde tutulmasına yönelik çalışmaların yapılması, kontrolü ve  gerekli tedbirlerin alınmasını sağlayarak yönetime raporlama yapacak  “Üretim Mühendisi” aranmaktadır. 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin  tercihen “Makine” mühendisliği bölümlerinden mezun,  Tercihen Modüler yapı sektöründe “üretim, montaj ” birimlerinde çalışmış ve  konusunda  5-10 yıl tecrübeli, İletişimi kuvvetli analitik-pratik düşünebilen, sorun çözme ve karar verme yetkinliklerine sahip, Üretim süreçlerinin işleyişleri ile ilgili kontrol sürecini takip edebilen,   Proje okumasını bilen “AutoCat-SolidWorks” programlarına hakim, Tercihen Netsis kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, iş odaklı çalışabilecek genç ve dinamik, 30 - 45 yaşlarında, tercihen iyi derecede İngilizce bilen , MS Office uygulamalarına hakim, Sürücü ehliyeti olan ve  aktif olarak araç kullanabilen, Servis Güzergahımıza uygun yerlerde ikamet eden (Buca-Bornova-Hatay-Karşıyaka-Çiğli-Kemalpaşa-Yeşilova servislerimiz mevcut) Askerlik hizmetini tamamlamış.  

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Yetkili

 • İş Açıklaması İzmir Torbalı/Yazıbaşı bölgesinde bulunan 250 kişi çalışanı ile Kent Ekipmanları üretimi yapan işletmemize yukarıdaki şarlara haiz takım arkadaşı aramaktayız. Not : Balçova -Buca-Gaziemir- Karabağlar-Torbalı üzerinden servisimiz mevcuttur.

  Aranan Nitelikler Macera Grubu Birimimize Üniversitelerin Teknik Bölümlerinden Mezun Üretimin Süreçlerini ve ilgili Personeli Sevk ve İdare Edebilecek Güvenlik ekipmanları konusunda alt yapısı bulunan Tercihen Dağcılık veya yüksekte çalışma vb. konularda deneyimli, Akut vb. organizasyonlarda aktif rol almış 25-40 yaşları arasında ERP Programlarını kullanmış, Cad-Cam, Ms Office bilgisi bulunan Askerlik hizmetini tamamlamış seyahat engeli olmayan Dönemsel olarak saha çalışmalarında bulunabilecek Sistematik, Disiplinli, Koordinasyon, Takip Ve İletişim Yeteneği Güçlü  

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Kağıt Converting makinalarında Dünyada öncü firmamız için aşağıdaki özelliklere sahip ''CNC Dik İşlem Operatörü'' arıyoruz. Tercihen Endüstri Meslek Lisesi ve Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, CNC makinalarında  programcı ve operatör olarak çalışmış, Fanuc kontrol üniteli tezgah kullanabilen, İyi derecede teknik resim bilgisine sahip, Askerlik görevini tamamlamış, 40 yaşını aşmamış,   Karşıyaka-Bayraklı-Bornova-Yeşilyurt-Buca-Gaziemir ve Torbalı'dan servisimiz vardır.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda ÜRETİM MÜHENDİSİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik Fakülteleri Makine Mühendisliği Bölümünden Mezun, Metal işleri, sac işleme imalatı konusunda tercihen 2-3 yıl deneyimli, MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, 30 Yaşını aşmamış, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Üretim faaliyetlerinin organizasyonu, takibi ve mavi yaka çalışanların yönetiminde aktif olarak görev alacak, Üretim işçilerinin yönetimini, iş yüklemesini yapabilecek üretim problemlerine çözüm üretebilecek, Üretim ihtiyaçlarını takip edip diğer ilgili departmanlar ile koordineli çalışabilecek, İletişim yeteneği iyi, aktif, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın,"Üretim Mühendisi” istihdam edilecektir.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Uzman, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • İş Açıklaması Ayrancılar – İzmir de kurulu, çocuk oyun grupları, kent mobilyaları imalatı ve satışı konusunda lider olan firmamızda aşağıdaki vasıflara sahip Proses Kalite Sorumlusu takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin / Yüksekokulların Makine, Metal vb. bölümlerinden mezun Metal boya, talaşlı imalat, kaynak, kaplama, döküm, montaj vb. konularda en az 5 yıl deneyimli Kalite Standartları ile ilgili bilgi sahibi Kararlı ve Özgüveni yüksek İnisiyatif alma, karar verme becerisi bulunan MS Office programları ve çizim programlarını kullanabilen 24-35 yaşları arasında Askerliğini yapmış yada askerlikle ilişiği olmayan Bay Not : Balçova -Buca-Gaziemir- Karabağlar-Torbalı üzerinden servisimiz mevcuttur.  

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması PMS A.Ş.İzmir-Kemalpaşa 10.000 m² kapalı alan, 10.000 m² açık alan üzerine yapılandırılmış olup, polietilen modüler yüzer iskele ve duba sistemleri, (Dock Marine Systems Yüzer Platformlar), plastik kano ve şezlonglar, polietilen su sepoları, salamura depoları, kimyasal depolar, bidonlar ile müşteriye özel plastik kalıp ve ürün imalatı yapan bir firmadır. Firmamız, bilinen plastik işleme metotlarından rotasyon, şişirme, enjeksiyon ve ekstrüzyon teknolojilerini bünyesinde barındıran entegre bir kuruluş olup içinde bulunduğu dünyada sürekli değişimi ve iyileşmeyi esas alarak çalışan yüksek kaliteli hizmet anlayışı ile % 100 müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlayan bir firmadır. Ailemiz dinamik, yetenekli, başarılı vekendini geliştirmeyi ilke edinmiş Alüminyum Kaynakçısı ihtiyaç duymaktadır. Yapmış olduğumuz yüzer iskele konstrüksiyonların da; teknik bilgiye ve tecrübeye sahip, görsel açıdan önemli olan ürünler de el becerisi ile verilen teknik resme uygun göze hitap eden kaynak yapabilme becerisine sahip olmak.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi ilgili bölümlerinden mezunya da ustalık belgesine sahip, TIG/MIG bilgisi ve tecrübesi olan, Teknik resim okumasını bilen, Tercihen Kaynakçı sertifikası olan, Askerlikle ilişiği olmayan, Vardiya sisteminde çalışabilecek, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Sitemli, dikkatli, ve titiz çalışma yeteneğine sahip, İnsan ilişkileri ve takım çalışması yeteneğine sahip, B Sınıfı Sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Ustabaşı, Usta, Argon Kaynakçısı

 • İş Açıklaması Kemalpaşa Organize Sannayi Bölegesinde bulunan  plastik ambalaj makineleri üreten firmamızda çalışacak, deneyimli veya yetiştirilmek üzere.   Mekanik Makina montaj ustaları. CNC Dik İşleme merkezi operatörü, CNC Torna Operatörü , Üniversal tezgahlarda çalışabilecek ustalar., Kaynak ustaları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Tercihen meslek lisesi çıkışlı. * Yoğun çalışma temposunda çalışabilecek. * Ekip çalışmasına yatkın, el becerisi gerektiren işlerde dikkatli, disiplinli ve özverili.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması *Otomotiv ve otomotiv dışı alüminyum enjeksiyon döküm ile parça üretimi yapan fabrikamızın dökümhane bölmünde görevlendirilmek üzere, döküm operatörü aranmaktadır.    

  Aranan Nitelikler *En az ilköğretim mezunu *Tercihen imalat sanayiinde, dökümcülükte en az 1 yıl deneyimli *Yüksek kalite standartlarında vardiyalı çalışabilecek *Öğrenmeye istekli, *Takım çalışmasına yatkın *Askerliğini tamamlamış ya da muaf *İzmir de ikamet eden

  Sektör: Alüminyum, İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması *CNC Yatay İşlem, CNC Dik İşlem, CNC Torna tezgahlarında alüminyum parçaların talaşlı imalatlarının yapılması

  Aranan Nitelikler *İş tanımında belirtilen tezgahlarda minimum 2 yıllık çalışma tecrübesi, *Kumpas mikrometre gibi ölçüm aletlerini kullanabilme, *Söz konusu talaşlı imalat tezgahlarına aparat ve takım bağlama sökme kabiliyeti, *Askerliğini yapmış ya da muaf olma, *Takım çalışmasına yatkın, *Öğrenmeye meraklı,    

  Sektör: İmalat, Metal Sanayi, Otomotiv

  Pozisyon: Operatör

 • Klimasan Klima Manisa, İzmir 11 Ekim 2016

  İş Açıklaması Punch tezgahında minumum 3 yıl çalışmış , En az ortaokul mezunu ,tercihen EML –Metal İşleri Bölümü mezunu  veya Mesleki Eğitim ile Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Operatör

 • Klimasan Klima İzmir, Manisa 11 Ekim 2016

  İş Açıklaması Thermoform  tezgahında minumum 3 yıl çalışmış , En az ortaokul mezunu ,tercihen EML mezunu

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması Serigrafi tezgahında minumum 3 yıl çalışmış , En az ortaokul mezunu ,tercihen EML-Matbaacılık  mezunu veya Mesleki Eğitim ile Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Operatör

 • Klimasan Klima İzmir, Manisa 11 Ekim 2016

  İş Açıklaması Abkant tezgahında minumum 3 yıl çalışmış , En az ortaokul mezunu ,tercihen EML –Metal İşleri Bölümü mezunu veya Mesleki Eğitim  ile Mesleki Yeterlilik Belgesi Sahibi  

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması KEMALPAŞA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE, MAKİNA İMALAT SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZDA ÜRETİM PLANLAMA VE TAKİBİNDE GÖREV ALACAK ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ ARAYIŞIMIZ VARDIR.  

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Deneyimli / yetiştirilmek üzere, İmalat, planlama bölümlerinde görevlendirilmek üzere, Makina imalatı konusunda kendisini geliştirmek isteyen, Takım ruhu bilincine sahip, dinamik, disiplinli çalışmayı seven ve sorumluluk sahibi,  Bay / Bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır. Erkek adaylar askerlik görevini tamamlamış olmalıdır.  

  Sektör: İmalat, Makine, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Yetkili, Uzman, Yönetici, Yetkili Yardımcısı

 • İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu”  İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, İzmir'de  faaliyet gösteren müşteri firmamız için, ''ÜRETİM İŞÇİSİ ve FORKLİFT OPERATÖRÜ'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler   Tercihen üretim tecrübesi bulunan, Dinamik,çalışkan,sorumluluk sahibi, Kesinlikle sigara kullanmayan, Ekip çalışmasına yatkın, 3 Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, 22-40 yaş arası, Askerliğini tamamlamış, BAY.

  Sektör: Diğer, İmalat, Endüstri

  Pozisyon: Ustabaşı, Kalfa, Formen, Eleman

 • İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu”  İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, İzmir'de  faaliyet gösteren müşteri firmamız için, ''ÜRETİM İŞÇİSİ'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen üretim tecrübesi bulunan, Dinamik,çalışkan,sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, 40 yaşını aşmamış, Buca-Karabağlar-Gaziemir-Bornova-Çiğli güzergahında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Plastik, Metal Sanayi, İmalat

  Pozisyon: Eleman, Ustabaşı, Usta, Formen, Kalfa

 • İş Açıklaması Reymak Makine bünyesinde üretilen ürünlerin imalatında veya kontrolünde çalışacak olan vasıflı ve vasıfsız personeller alınacaktır.  Manisa ve İzmirden servis araçlarımız mevcuttur. 

  Aranan Nitelikler İletişime ve insan ilişkilerine yatkın, dinamik, girişimci, sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Vasıflı ve vasıfsız personeller alınacaktır.

  Sektör: Metal Sanayi, Makine, Endüstri

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması İzmir Kemalpaşa'da kurulu olan Türkiye'nin en büyük Kağıt,Karton üretimi yapan Fabrikalarından birisi olan Fabrikamıza vardiyalı çalışabilecek üretim elemanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler   Tercihen Endüstri Meslek Lisesi mezunu    Erkek,Askerliğini Tamamlamış   Tercihen 35 Yaşını aşmamış   Vardiyalı çalışabilecek   Tercihen Kemalpaşa veya Bornova bölgesinde ikamet eden        

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Endüstri, İmalat

  Pozisyon: Eleman

 • Ege Sembol İzmir 13 Eylül 2016

  İş Açıklaması SRC  belgesi ve psikoteknik belgesine sahip En az Lise mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış, E sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen,  Esnek çalışma saatlerine uyumlu,  Vardiyalı çalışabilecek,  BAYRAKLI-ÇAMDİBİ-BORNOVA’DA  İKAMET EDENLER TERCİHİMİZDİR.   

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Şoför

İş Habercisi - İzmir, Fabrika İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?