İzmir, Fabrika İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Fabrika
 • İş AçıklamasıİZMİR'İN TİRE İLÇESİNDE KURULU FABRİKAMIZDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE PLASTİK ENJEKSİYON MAKİNELERİNDE TECRÜBELİ,KALIP SÖKÜP-TAKMAYI BİLEN ENJEKSİYON USTALARI ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler- TİRE'DE İKAMET EDEN YADA TİRE'DE İKAMET EDEBİLECEK OLAN, - EKİP ÇALIŞMASINA UYUMLU, - PRATİK ZEKALI, - SORUN YARATAN DEĞİL,SORUN ÇÖZECEK OLAN, - ENJEKSİYON MAKİNELERİNDE EN AZ 3 YIL TECRÜBELİ, - HAMMADDE KARIŞIMINI BİLEN, - ASKERLİKLE İLİŞİĞİ KALMAMIŞ, - BAY, ENJEKSİYON USTALARI ARANMAKTADIR. NOT: BAŞLANGIÇTA GEÇİCİ SÜRE İÇİN LOJMAN SAĞLANACAKTIR.

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Usta

 • İş Açıklaması~İZMİR İLİNİN BAYINDIR İLÇESİNDE KURULU FABRİKAMIZA; - TİRE YADA BAYINDIRDA İKAMET EDEN/EDECEK OLAN, - SORUMLULUĞU ALTINDA BULUNAN GRUP MAKİNA PARKININ ÜRETİM,BAKIM - ONARIM VE KAPASİTİF ANLAMDA SORUNSUN ÇALIŞMASINI SAĞLAMAK, FABRİKAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE YUKARIDAKİ NİTELİKLERE SAHİP BÖLÜM SORUMLUSU ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler-TERCİHEN PLASTİK SEKTÖRÜNDE ÇALIŞMIŞ, - SÜREKLİ İYİLEŞTİRME VE YENİ ÜRETİM ÇALIŞMALARINDA AKTİF ROL ALACAK, - LİDERLİK VE ORGANİZASYON YETENEĞİ YÜKSEK, - ETKİLİ İLETİŞİM VE LİDERLİK BECERİSİNE SAHİP, - İŞ ETÜDÜ VE VERİMLİLİK ÇALIŞMALARI YAPMIŞ, - MİSYONUMUZU VE HEDEFLERİMİZİ BENİMSEYEREK VE İNANARAK UZUN YILLAR FİRMAMIZDA GÖREV ALACAK, - SORUN ÜRETEN DEĞİL , SORUN ÇÖZEN, -35- 50 YAŞ ARASI, - BAY.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıÜretim bölümümüzde Enjeksiyon Makinalarında çalışacak usta başı alınacaktır. İş emirlerine uygun olarak enjeksiyon makinalarında üretim faaliyetinin gerçekleştirilmesi, Plastik enjeksiyon proses ayarlarının ve ürün kalite kontrollerinin yapılması, Üretim ekipmanının tertip, düzen, temizlik faaliyetlerinin takip edilmesi ve sağlanması, Sorumlu olduğu ekibin İş Sağlığı ve Güvenliği kuralları ile uyum içerisinde çalışmasının sağlanması.

  Aranan NiteliklerTercihen Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise mezunu veya Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, Plastik enjeksiyon üretiminde, enjeksiyon proses parametreler, plastik hammaddeleri konusunda minimum 15 yıl tecrübeli, Plastik enjeksiyon üretim başlangıcından sonuna kadar olan tüm sürecine hakim, Plastik enjeksiyon kalıp bilgisine sahip, Plastik Enjeksiyon bölümünde bulunan personelin sevk ve idaresini sağlayabilecek yönetim ve organizasyon kabiliyetine sahip, Kalite odaklı, dinamik, analitik düşünme ve iletişim becerileri gelişmiş, yüksek performans odaklı, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik ilişkisi bulunmayan, Plastik Enjeksiyon Usta Başı çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Plastik Enjeksiyon Ustası

 • İş AçıklamasıMakina üretiminde ihtiyaç olan metal parçaların CNC tezgahlarında programının yazılıp işlenmesi,

  Aranan NiteliklerKağıt Converting makinalarında Dünyada öncü firmamız için aşağıdaki özelliklere sahip ''CNC Dik İşlem Operatörü'' arıyoruz. Tercihen Endüstri Meslek Lisesi ve Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, CNC makinalarında programcı ve operatör olarak çalışmış, Fanuc kontrol üniteli tezgah kullanabilen, İyi derecede teknik resim bilgisine sahip, Askerlik görevini tamamlamış, 40 yaşını aşmamış, Karşıyaka-Bayraklı-Bornova-Yeşilyurt-Buca-Gaziemir ve Torbalı'dan servisimiz vardır.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Operatör

 • Relax ModeManisa, İzmir, Denizli, Aydın, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 20 Şubat 2017

  İş Açıklaması1965 yılından bu yana hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren ve yurtiçi/yurtdışı mağazaları ile rahat giyimin öncüsü olan şirketimizin RELAX MODE markası ile üretim yaptığı İZMİR Gaziemir Merkez Fabrikasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ÜRETİM MÜDÜRÜ aranmaktadır. Kendisine bağlı üretim ile ilgili tüm bölüm ve birimlerin idare edilmesi, Üretimin tüm proseslerinin yönetimini, takibini ve denetimini gerçekleştirmesi, Merkez Fabrika üretimi ile fason üretimin koordinasyonu ve takibi, Kaliteyi iyileştirici, maliyetleri azaltıcı ve verimliliği artırıcı faaliyetlerde bulunulması, Üretim planları doğrultusunda üretim faaliyetlerinin istenilen miktar ve kalitede planlanan süre ve maliyetlerde tamamlanmasının sağlanması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin tekstil ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun, Örme ve Dokuma kumaş konfeksiyonunda en az 10 yıl deneyimli, İletişim ve liderlik becerileri gelişmiş, ekip yönetimi konusunda deneyimli, planlama ve organizasyon becerisine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, müzakere ve ikna yeteneğine sahip, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek.

  Sektör: Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Direktör, Genel Müdür, Müdür, Yönetici

 • İş Açıklaması30.000 kişilik üretim kapasitesiyle hizmet kapsamında sigortalattığı müşterileriyle Ege Bölgesinin en büyük ve en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR, 1993'ten beri Toplu Yemek ve Catering hizmeti vermektedir. 7.000 M2 kapalı alanı olan günlük 100,000 kişilik yemek üretim kapasitesine sahip, akıllı bina olarak tasarlanan yeni fabrika binasında hedeflerimize birlikte koşacağımız; aşağıdaki niteliklere sahip "Buhar Kazanı Operatörü" aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksek Okulu veya Endüstri Meslek Lisesi mezunu, En az 3 yıl deneyimli, Buhar Kazanı ve ekipmanlarının kullanımı konusunda yetki belgesine sahip, Talimatlara göre kazanları, brülörleri, kompresörleri ve su yumuşatma tesisini çalıştırıp,ilgili kontrolleri yapabilecek, Kazanın gerekli ısı, basınç, yakıt, su seviyesi ve benzeri çalışma koşullarını kontrol edebilecek, gerekli eksiklikleri giderip, tüm buhar hat ve ekipmanlarının kontrol ve kayıtlarını tutabilecek, Hava Kompresörlerinin ısı, basınç ve yağ durumunu kontrol edip, hava kurutucularının doğru çalışmasını sağlayabilecek, Yumuşak su tesisi içindeki tüm su çevrimlerini ve prosesini standartların içinde çalıştırıp, çalışan tüm ekipmanların ve çeşitli kimyasalların kontrollerini yapabilecek, Kalite, Hijyen, Çevre, İş Güvenliği & İşçi Sağlığı Yönetim Sistemleri ile ilgili politika, prosedür ve talimatlara uygun çalışabilecek "BAY" takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Gıda, Catering

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıKemalpaşa Organize Sannayi Bölegesinde bulunan  plastik ambalaj makineleri üreten firmamızda çalışacak, deneyimli veya yetiştirilmek üzere.   Mekanik Makina montaj ustaları. CNC Dik İşleme merkezi operatörü, CNC Torna Operatörü , Üniversal tezgahlarda çalışabilecek ustalar., Kaynak ustaları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler* Tercihen meslek lisesi çıkışlı. * Yoğun çalışma temposunda çalışabilecek. * Ekip çalışmasına yatkın, el becerisi gerektiren işlerde dikkatli, disiplinli ve özverili.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Abkant Operatörü alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTercihen Endüstri Meslek liselerinin Metal İşleri bölümü mezunu Teknik resim okuyabilen Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek Pozisyonda en az 3 yıl tecrübesi olan Makine ve Tezgâh bilgisi olan Askerliğini yapmış Forklift Operatörü sertifikası olması tercih sebebidir. Bay

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıKEMALPAŞA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE, MAKİNA İMALAT SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZDA ÜRETİM PLANLAMA VE TAKİBİNDE GÖREV ALACAK ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ ARAYIŞIMIZ VARDIR.  

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Deneyimli / yetiştirilmek üzere, İmalat, planlama bölümlerinde görevlendirilmek üzere, Makina imalatı konusunda kendisini geliştirmek isteyen, Takım ruhu bilincine sahip, dinamik, disiplinli çalışmayı seven ve sorumluluk sahibi,  Bay / Bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır. Erkek adaylar askerlik görevini tamamlamış olmalıdır.  

  Sektör: İmalat, Makine, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Yetkili, Uzman, Yönetici, Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıReymak Makine bünyesinde üretilen ürünlerin imalatında veya kontrolünde çalışacak olan vasıflı ve vasıfsız personeller alınacaktır.  Manisa ve İzmirden servis araçlarımız mevcuttur. 

  Aranan Niteliklerİletişime ve insan ilişkilerine yatkın, dinamik, girişimci, sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Vasıflı ve vasıfsız personeller alınacaktır.

  Sektör: Metal Sanayi, Makine, Endüstri

  Pozisyon: Eleman

 • Adeccoİzmir 25 Ocak 2017

  İş AçıklamasıAdecco - Hat Teknisyeni İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Üretim Peroneli' arayışımız bulunmaktadır;

  Aranan NiteliklerAskerliğini tamamlamış, Aliağa'da ikamet eden, Vardiyalı sistemde çalışabilecek olan,

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıAmbalaj, Kağıt Çanta ve Kutusektörünün önde gelen ve İzmir Ege Serbest Bölge’de yerleşik firmamızın Omega Makinalarında çalışabilecek operatör istihdam edilecektir.

  Aranan NiteliklerAmbalaj sektöründe çalışmış , matbaa tecrübesi olan Omegamakinalarında (erkek adaylar için )deneyimli , (bayan adaylar için) yetiştirilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , 20-25 yaşları arasında dinamik, Askerliğini tamamlamış, Vardiya problemi olmayan, İzmir’de ikamet eden veya edebilecek Omega ve Omega Destek Operatörleri alınacaktır.

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması"Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz." İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi'nde, "Otomotiv" sektöründe faaliyet gösteren firmamızın kimya tesisinde çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip ''MEKANİK BAKIM-ONARIM ELEMANI'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az ilköğretim mezunu, Mekanik bakım konusunda bilgisi olan, B sınıf ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Kemalpaşa,Bornova veya Bozyaka semtlerinde ikamet eden, 40 yaşını aşmamış, Askerlik hizmetini tamamlamış erkek adaylar

  Sektör: Otomotiv, Makine, İmalat

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Kalfa, Formen, Eleman

İş Habercisi - İzmir, Fabrika İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?