İzmir, Fabrika İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Fabrika
 • İş Açıklaması İş emirlerine göre plakaların kesimlerini yapmak. Kesilen ürünlerin iş emri listesine göre freze ve delik işlemlerini yapmak. Makinenin bıçak ekipmanlarının bilenmesinin takibini yapmak ve yeni bıçak ihtiyaçlarını yöneticisine bildirmek. Makinenin temizlik ve bakımının yapılmasını sağlamak Çalışma alanının düzenini ve temizliğini sağlamak Yöneticilerinin verdiği emirleri yerine getirmek. Makine kullanım ve bakım talimatlarına uygun çalışmak, Makine arızalarını üst amirlerine bildirmek. İş Sağlığı ve İş Güvenliği Kurulunun aldığı kararlara uymakla yükümlüdür.

  Aranan Nitelikler İzmir Yazıbaşı/ Torbalı mevkiindeki Mobilya Kapı/ Kapak üretimi yapan firmamıza MAKİNA OPERATÖRLERİ ( Deneyimli ve Yetiştirmek üzere) aranmaktadır .   En az Meslek lisesi Ağaç işleri mezunu vb. bölümler Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip olmak CNC Operatörü ve Kesim ebatlama operatörü olarak en az 2 yıl deneyimli olmak Esnek çalışma saatlerine uyumlu,  Adayların askerliğini yapmış olması gerekmektedir.  

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Ustabaşı, Operatör, Eleman

 • İş Açıklaması Yeni Hedeflere Birlikte Koşacağımız "Takım Arkadaşları Arıyoruz” 25.000 kişilik üretim kapasitesiyle hizmet kapsamında sigortalattığı müşterileriyle Ege Bölgesinin en büyük ve en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR, 1993'ten beri Toplu Yemek ve Catering hizmeti vermektedir.  7.000 M2 kapalı alanı olan günlük 100,000 kişilik yemek üretim kapasitesine sahip, akıllı bina olarak tasarlanan yeni fabrika binasında hedeflerimize birlikte koşacağımız; aşağıdaki niteliklere sahip Buhar Kazanı Operatörü arkadaşlar aranmaktadır. 

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu veya Endüstri Meslek Lisesi mezunu olan, En az 3 yıl deneyimli, Buhar Kazanı ve ekipmanları konusunda yetki belgesine sahip olan, Talimatlara göre kazanları, brülörleri, kompresörleri ve su yumuşatma tesisini çalıştırmak ve çalışmasını kontrol etmek, Gerektiğinde ilk müdahaleleri yapmak ve problemi gideremediği durumlarda amirine konu hakkında bilgi vermek, Kazanın gerekli ısı, basınç, yakıt, su seviyesi ve benzeri çalışma koşullarını kontrol etmek ve gerekli eksiklikleri gidermek, tüm buhar hat ve ekipmanlarının kontrol ve kayıtlarını tutmak, Hava Kompresörlerinin ısı, basınç ve yağ durumunu kontrol etmek ve hava kurutucularının doğru çalışmasını sağlamak, Yumuşak su tesisi içindeki tüm su çevrimlerini ve prosesini standartların içinde çalıştırmak, çalışan tüm ekipmanların ve çeşitli kimyasalların kontrollerini yapmak, Gerekli iş emniyeti tedbirlerini almak, Kalite, Hijyen, Çevre, İş Güvenliği & İşçi Sağlığı Yönetim Sistemleri ile ilgili politika, prosedür ve talimatlara uygun hareket etmek,

  Sektör: Gıda, Catering

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması Kemalpaşa/İzmir'de, Endüstriyel Tipte Pano İmalatında faaliyet gösteren Firmamızda görevlendirilmek üzere; kaynak personeli arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Endüstri meslek liselerinin metal işleri bölümü mezunu olan veya kaynakçı sertifikası bulunan 35 yaşını aşmamış Askerlik hizmetini tamamlamış İzmir'de ikamet eden  BAY Gazaltı kaynağı bilmesi tercih sebebidir

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması İzmir'de, Endüstriyel Tipte Pano İmalatında faaliyet gösteren Firmamızda görevlendirilmek üzere; Ürün askılama talimatlarına göre malzemelerin askılanmasını sağlayabilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Askerlik hizmetini tamamlamış Üretim alanında en az 2 yıl tecrübeli En az lise mezunu Bay  

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması İzmir'de, Endüstriyel Tipte Pano İmalatında faaliyet gösteren Firmamızda görevlendirilmek üzere; Ürün indirme talimatlarına göre malzemelerin indirilmesini sağlayabilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Askerlik hizmetini tamamlamış Üretim alanında en az 2 yıl tecrübeli En az lise mezunu Bay  

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Renkler Makine ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır.   Renkler Makine, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 400 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir.   Renkler Makine ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır.   Bu amaçlar doğrultusunda, Manisa Fabrikamız bünyesinde bizimle birlikte çalışacak Lazer Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Lazer tezgah operatörlüğü (ayar-kullanım) konusunda tecrübeli, - Teknik resim okuyabilen, - Tercihen meslek lisesi veya çıraklık okulu mezunu, - Askerliğini yapmış, - Vardiyalı çalışabilecek, - İzmir’de veya Manisada ikametgah eden, edebilecek, - Bay.   Pozisyonun Gerektirdiği Kriterler: Renkler Makine Manisafabrikası bünyesinde lazer bölümünde; kendisine verilen iş emirlerinin ilgili teknik dokümanlara göre lazerli üretimin etkin şekilde yapılmasımndan sorumludur .

  Sektör: Endüstri, İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Operatör, Sorumlu, Usta

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler 20-45 yaş aralığında, Mesleki Yeterlilik Belgesi olan, Bornova, Bayraklı, Şemikler, Kemalpaşa güzergahında oturan, Erkek, Tercihen askerlik ile ilişiği olmaması.

  Sektör: Metal Sanayi, Mekanik Tesisat, İmalat

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Ambalaj, Kağıt Çanta ve Kutusektörünün  önde gelen ve  İzmir Ege Serbest Bölge’de yerleşik  firmamızın Bobst-Kesim bölümünde çalışabilecek operatör istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Ambalaj sektöründe çalışmış , matbaa tecrübesi olan Bobst-Kesim makinasında en az 2- 3 yıl deneyimli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek  25-40 yaşları arasında dinamik Askerliğini tamamlamış Diksiyonu düzgün ve prezentabl İzmir’de ikamet eden veya edebilecek Bobst – Kesim Operatörü alınacaktır.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda ÜRETİM İŞÇİSİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi Mezunu, En az 6 ay üretim bölümünde çalışmış,(Tercihen, plastik sektörü) Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen sigara kullanmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, 35 yaşını aşmamış, Karşıyaka-Çiğli-Bayraklı-Bornova-Özkanlar-Buca-Gaziemir-Hatay  güzergahı üzerinde oturan.

  Sektör: İmalat, Endüstri, Dayanıklı Tüketim Malları

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Operatör, Ustabaşı, Usta

 • Üretim Sorumlusu Klimasan Klima İzmir, Manisa 23 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Ticari Soğutucular konusunda Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden biri olan Klimasan Klima San. ve Tic. A.Ş'de Üretim Departmanı'nda görevlendirilmek üzere;   Üniversitelerin Makina veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, 1 ya da 2 yıl deneyimli Üretim Müdürüne bağlı olarak gerektiğinde bulunduğu vardiyayı yönetebilecek, Tercihen Soğutma veya Beyaz Eşya Sektöründe mühendislik yapmış, Dinamik iş ortamına uyum sağlayabilecek, MS Office uygulamalarına ileri derecede hakim, Çok iyi derece İngilizce bilen, Öğrenmeye ve gelişime açık, Takım çalışmasına yatkın, liderlik becerileri gelişmiş, 'Üretim Sorumlusu' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Planlanan üretimlerin istenilen zamanda ve nitelikte gerçekleşmesini sağlamak, Üretim faaliyetlerinin etkin ve verimli yürütülmesini ve sürekliliğini sağlamak, Üretimde kullanılan her türlü yarımamül, parça, vb. zamanında gelmesini ve etkin şekilde kullanılmasını sağlamak, Sorumlu olduğu üretim alanı ile ilgili gerekli raporlamaları yapmak, İstihdam edilen personelin sevk, idare ve yönetimini; maksimum fayda yaratacak şekilde gerçekleştirmek.

  Sektör: Beyaz Eşya, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, İmalat

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Şef / Amir, Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklaması Teknik resim okuyabilen, Ölçüm aletlerini kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek  

  Aranan Nitelikler İtfaiye aracı ve araç üstü ekipman imalatı yapan firmamıza aşağıda belirtilen niteliklere uygun personel alınacaktır. • Cnc Dik işlem  tezgah  tecrübesi olan  • Teknik resim okuma bilgisine sahip • Askerlik görevini tamamlamış • Vardiyalı düzende çalışabilecek Torbalı, Ayrancılar, Gaziemir,Buca,Karabağlar,Üçyol,Üçkuyular istikametlerinden servislerimiz vardır.

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması Yağcılar Group bünyesindeki YDÇ Metalde görevlendirilmek üzere " Teknik Ressam" arıyoruz.   Çelik imalat sektöründe faaliyet gösteren firmamızdakaynaklı imalat ve montaj işlerinde çalışacak.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okullarının ve/veya Meslek Liselerinin Makine-Resim Konstrüksiyon/Teknik Resim bölümünden veya ilgili konularda Üniversite Mezunu olan Teknik resim geometrik toleranslandırma, okuma, anlama ve yorumlama becerisine sahip İyi derecede Auto cad, SolidworksTeknik resim çizim programlarını kullanabilen Makine teknik resim ve konstrüksiyon konusunda en az 2 yıllık deneyime sahip Ms Office programlarına hakim,  Sac metal sektöründe çalışmış Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu Bay adaylar için Askerliğini yapmışİzmir’de ikamet eden"Teknik Ressam" arıyoruz.  

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş Açıklaması Yağcılar Group bünyesindeki YDÇ Metalde görevlendirilmek üzere " Kaynaklı İmalata Formen" arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler Meslek lisesi Metal işleri bölümü veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Çelik konstrüksiyon imalat ve montaj işlerinde en az 7 yıl deneyimli, Teknik resim okuyabilen,  Gerekli durumlarda fazla mesai yapabilecek,  Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, 30-40 yaş arası sorumluluk almaktan çekinmeyenİzmir’de ikamet eden Formenler arıyoruz.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Formen

 • Üretim Mühendisi Ayhan ambalaj İzmir, Manisa 14 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Plastik ambalaj fabrikamızda görevlendirilmek üzere Üretim Mühendisi alınacaktır.  Üretimin içinde birebir çalışarak,üretim faaliyetlerinin organizasyonunun ve takibinin yapılması Makinelerin aktif,verimli,sorunsuz çalışmasının sağlanması Çalışanların idaresi Üretim proseslerin takibi,verimliliğin sağlanması Siparişe göre gerekli iş emirlerinin verilip,üretimin başlamasının ve zamanında yerine getirilmesinin sağlanması Üretim raporlamalarının takibi, kontrolü, hazırlanması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin makine mühendisliği ,endüstri mühendisliğinden mezun İletişim becerisi yüksek,takım çalışmasına yatkın Askerilik hizmetini yapmış bay  İyi derecede İngilizce bilen Fabrika ortamında en az üç yıl deneyimli Ms Office uygulamalarına hakim Tercihen sürücü ehliyetine sahip İzmir ya da Manisa’da ikamet eden  

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Yetkili

 • İş Açıklaması Yağcılar Group bünyesindeki YDÇ Metalde görevlendirilmek üzere " Üretim Müdürü" arıyoruz. Üretim ekibinin üretim planına uygun şekilde organize, sevk ve idare edilmesi, Üretim hedeflerinin belirlenen kalitede, istenilen zaman ve miktarda gerçekleştirilmesinin, siparişlerin zamanında ve eksiksiz tesliminin sağlanması, Üretim teknolojisini geliştirmek için güncel teknik, metot ve ekipmanların takip edilmesi, şirkete uyarlanmasının sağlanması, Üretimle ilgili rapor ve analiz çalışmalarının gerçekleştirilmesi, Tüm makine ve diğer üretim ekipmanlarının çalışır tutulmasının sağlanması, arıza bildirimlerinin ve periyodik bakımların yaptırılmasının sağlanması, Üretim süreçlerindeki aksaklıkları tespit ederek zamanında çözüm sağlanması, Kısa ve uzun dönem kapasite planlaması yapılması, Üretim raporlarını belirli periyotlarla yönetime sunacak, alınması gereken aksiyonları tespit ederek, uygulanmasının sağlanması İş sağlığı ve güvenliği, çevre mevzuatlarının takip edilmesi ve gereklerinin yerine getirilmesi.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makina Mühendisliği Bölümünden  mezun, Sac metal sektöründe deneyimli Üretim süreçlerindeen az 5 yıl yöneticilik deneyimi olan, İleri düzeyde yönetme, yönlendirme ve organizasyon becerisine sahip Kalite yönetim sistemleri konusunda tecrübeli Sürekli iyileştirme ve gelişme felsefesini benimsemiş İyi derecede İngilizce bilen Tercihen en az B sınıfı sürücü belge sahibi Yoğun iş temposunda çalışabilecek İletişim becerileri gelişmiş,  MS Office programlarına hakim. 35-40 yaş aralığında,İzmir’de ikamet eden  

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Koordinatör, Müdür Yrd, Müdür, Yetkili, İkinci Müdür

 • İş Açıklaması Üretim planlamasını en verimli şekilde yapmak, Üretimde kayıpları azaltmaya, verimliliği ve kaliteyi arttırmaya yönelik çalışmalar yapılması, üretimde sürekliliğin sağlanması için gerekli aksiyonların planlanması ve takibi, Makine ve çalışan bazında performans değerlendirmeleri yapmak, Mevcut üretim süreçlerinin geliştirilmesi, Üretim için gerekli tedarikleri etkin şekilde yapmak, Üretimden ve ilgili prosedürlerin yürütülmesinden ve gerçekleşmesinden sorumlu olmak,, Üretim alanında, iş güvenliği ve kalite ile ilgili çıkabilecek tüm problemler ile arızalara anında müdahele ederek çözüm oluşturulması, Üretim çalışanlarına gerekli eğitimlerin verilmesi ve çalışanlar arasında uyum ve işbirliğinin sağlanması, Diğer departmanlar ile koordineli olarak çalışmak. İzmir, Kemalpaşa’da bulunan İŞÇİMENLER Fabrikamızda görev alacak ‘’Üretim Sorumlusu’ takım arkadaşı arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler Tercihen Mühendislik bölümlerinden mezun, Tercihen İngilizce dilini aktif olarak konuşan, En az 5 yıl iş (Üretim, Kalite, Bakım vb.)ve yönetim tecrübesi olan, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Fabrika ortamında çalışmış,kalite ve iş disiplini bilincine sahip, Dinamik bir ortamda, sonuç odaklı çalışabilen, Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Yetkili

 • İş Açıklaması Kapı ve Kapak sektöründe faaliyetini sürdüren  firmamızın İzmir-Ayrancılar / Yazıbaşı bölgesinde kurulu fabrikasında görev alacak “ VARDİYA SORUMLUSU “aramaktayız.   Tesisteki üniteler takip edilerek, üretimin kaliteli ve maksimum verimlilikte yapılmasını sağlamak, Aksaklıkları en aza indirmek, ·         Arıza durumlarında ilgili bakım birimleri ile gerekli organizasyonu sağlamak. ·         Üretim programına göre üretim yapılmasını sağlamak, hatları sürekli kontrol etmek, üretim devamlılığını sağlamak

  Aranan Nitelikler - Kapı / Kapak  üretiminden  anlayan  Tercihen Meslek Yüksek Okulu (Mobilya Dekorasyon,Ağaç İşleri veya Ağaç işleri Endüstri Mühendisliği, Orman Endüstri Mühendisliği) mezunu  - Benzer Sektör Ve Pozisyonlarda en az …3….. yıl tecrübeli, - Üretim süreçlerinin kontrol ve takibini yapabilecek, - İmalat çalışanlarının sevk ve idaresini üstlenebilecek, - Üretim planlarının oluşturulma sürecine katkı sağlayabilecek, - Satış, Üretim Planlama vs. departmanlarla eş güdüm içerisinde çalışabilecek, - Takım Çalışmasına Yatkın ve organizasyon becerisine sahip, - Sistematik çalışmayı ilke edinmiş, - Analitik Düşünme Yeteneğine sahip, - İletişim becerileri gelişmiş, - MS Office programlarına hakim, - Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış, - İzmir de ikamet eden

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması İzmir Torbalı'da dondurulmuş meyve&sebze ve patates üretimi yapan fabrikamızda görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, SOĞUK HAVA DEPOSUNDA ÇALIŞABİLECEK, Forklift kullanma ehliyetine sahip, Forklift kullanımı ile ilgili en az 2 yıl tecrübesi olan, Tercihen reach truck kullanabilen, Vardiyalı çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, Tercihen 22-35 yaş arası, İzmir veya Torbalı'da ikamet eden veya edebilecek, erkek çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Endüstri, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Operatör, Forklift Operatörü / Reachtrack

 • İş Açıklaması İzmir Kemalpaşa'da kurulu olan Türkiye'nin en büyük Kağıt,Karton üretimi yapan Fabrikalarından birisi olan Fabrikamıza vardiyalı çalışabilecek üretim elemanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler   Tercihen Endüstri Meslek Lisesi mezunu veya Kalfalık,Ustalık Belgesi olan veya Mesleki eğitim sertifikası olan   Erkek,Askerliğini Tamamlamış   30 Yaşını aşmamış   Vardiyalı çalışabilecek   Tercihen Kemalpaşa veya Bornova bölgesinde ikamet eden        

  Sektör: İmalat, Endüstri, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Reymak Makine bünyesinde üretilen ürünlerin imalatında veya kontrolünde çalışacak olan vasıflı ve vasıfsız personeller alınacaktır. Manisa ve İzmirden servis araçlarımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler İletişime ve insan ilişkilerine yatkın, dinamik, girişimci, sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Vasıflı ve vasıfsız personeller alınacaktır.

  Sektör: Endüstri, Makine, Metal Sanayi

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - İzmir, Fabrika İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?