İzmir, Fabrika İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Fabrika
 • İş Açıklaması KEMALPAŞA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE, MAKİNA İMALAT SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZDA ÜRETİM PLANLAMA VE TAKİBİNDE GÖREV ALACAK ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ ARAYIŞIMIZ VARDIR.  

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Deneyimli / yetiştirilmek üzere, İmalat, planlama bölümlerinde görevlendirilmek üzere, Makina imalatı konusunda kendisini geliştirmek isteyen, Takım ruhu bilincine sahip, dinamik, disiplinli çalışmayı seven ve sorumluluk sahibi,  Bay / Bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır. Erkek adaylar askerlik görevini tamamlamış olmalıdır.  

  Sektör: İmalat, Makine, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Yetkili, Uzman, Yönetici, Yetkili Yardımcısı

 • İş Açıklaması SEKTÖRÜNÜN LİDER MARKASI SÜTAŞ BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE, İşletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak: Bilgisayar ortamında vana ve boruların otomatik kontrollerini yapmak, bir arıza varsa ilgili birime bildirmek, Bilgisayar ortamında sıvı hammadde stok tanklarının seviye ve miktar gösterge kontrollerini yapmak, Üretim kartlarında belirtilen kod ve miktardaki sıvı hammaddeyi transfer etmek, Ürünlerin karıştırılma ve işleme tabi tutulma süresine göre ekipmanların çalışmasını, ısısını ve motor hızlarını kontrol etmek, Ürünlerin şarj sürelerini, ürün değerini günlük program defterine yazmak, vb. görev ve işlemleri yerine getirmek, Vardiyasında bulunan operatör ve çalışanları yönetmek görevlerinden sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar kumandalı hava basınç sistemiyle sıvı stok tanklarından hammaddeyi transfer etme bilgi ve becerisine sahip, Fabrika içi iyileştirme, düzen çalışmalarında ve projelerde bulunmuş (5S, Kaizen vs.) Minimum MYO mezunu (Süt ve Süt Teknolojileri gibi bölümler tercih sebebidir), Benzer pozisyonda deneyimli, Ekip yönetim tecrübesi olan, İzmir'de ikamet eden (Tire merkez, Torbalı merkez, Bayındır merkeze servis imkanı buşunmaktadır), Vardiya sisteminde çalışabilecek, İZMİR TİRE TESİSİNDE "SÜT ALIM, ÖN İŞLEME VE CIP TAKIM LİDERİ" aranmaktadır.

  Sektör: Süt ve Süt Ürünleri, Hızlı Tüketim Malları, Gıda

  Pozisyon: Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Yetkili, Uzman, Usta, Takım Lideri, Şef Yardımcısı, Süpervizör, Sorumlu

 • İş Açıklaması Kemalpaşa Organize Sannayi Bölegesinde bulunan  plastik ambalaj makineleri üreten firmamızda çalışacak, deneyimli veya yetiştirilmek üzere.   Mekanik Makina montaj ustaları. CNC Dik İşleme merkezi operatörü, CNC Torna Operatörü , Üniversal tezgahlarda çalışabilecek ustalar., Kaynak ustaları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Tercihen meslek lisesi çıkışlı. * Yoğun çalışma temposunda çalışabilecek. * Ekip çalışmasına yatkın, el becerisi gerektiren işlerde dikkatli, disiplinli ve özverili.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Eleman

 • Tekpan Pano İzmir 25 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Kemalpaşa/İzmir'de, Endüstriyel Tipte Pano İmalatında faaliyet gösteren Firmamızda görevlendirilmek üzere; kaynak personeli arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Endüstri meslek liselerinin metal işleri bölümü mezunu olan veya kaynakçı sertifikası bulunan 35 yaşını aşmamış Askerlik hizmetini tamamlamış İzmir'de ikamet eden  BAY

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması İzmir'de, Endüstriyel Tipte Pano İmalatında faaliyet gösteren Firmamızda görevlendirilmek üzere; Ürün indirme talimatlarına göre malzemelerin indirilmesini sağlayabilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Askerlik hizmetini tamamlamış Üretim alanında en az 2 yıl tecrübeli En az lise mezunu Bay

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması İzmir'de, Endüstriyel Tipte Pano İmalatında faaliyet gösteren Firmamızda görevlendirilmek üzere; Ürün askılama talimatlarına göre malzemelerin askılanmasını sağlayabilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Askerlik hizmetini tamamlamış Üretim alanında en az 2 yıl tecrübeli En az lise mezunu Bay

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman

 • Göktaş Mobilya İzmir 25 Ağustos 2016

  İş Açıklaması İzmir / Torbalı / Yazıbaşı mevkiinde bulunan fabrikalarımıza;  CNC operatörü , Hat Opetarörü , Paketleme ,Kalite Kontrol , Mekanik bakımcı, Kapı ustası ve vasıfsız elemanlar alınacaktır. Herhangi bir vasfı olmayan meslek sahibi olmak isteyenlerede ayrıca  iş eğitimi verilecektir.

  Aranan Nitelikler Tercihen  en az Lise mezunu, Erkek adaylarda Askerliğini yapmış olmak, Karabağlar, Buca,Torbalı ya servisimiz mevcuttur.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması KEMALPAŞA'DA BULUNAN FİRMAMIZDA ÖNCELİKLİ OLARAK ORGANİZASYONUNU YAPTIĞIMIZ ÜRETİM ALANLARINDA GENEL DESTEK HİZMETİ VERECEK İLGİLİ DEPARTMANIN İŞLERİNİN TAKİBİNİ YAPARAK, SORUMLULUKLARINI ALACAK          AŞAĞIDA BELİRTİLEN ÖZELLİKLERE SAHİP BAY PERSONEL ALINACAKTIR. (Bölüm ile ilgili bay personel istihdam edileceğinden bayan adayların başvurmamalarını rica ederiz)

  Aranan Nitelikler TERCİHEN ÜNİVERSİTE MEZUNU  OFFİCE PROGRAMLARINI İYİ DERECEDE KULLANABİLEN TABLOLAR ÜZERİNDE ÇALIŞABİLME VE YORUM KAABİLİYETİNE SAHİP ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ 30 YAŞINI AŞMAMIŞ B SINIFI EHLİYETLİ, AKTİF, SÜRÜŞ DENEYİMİNE SAHİP ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN DİNAMİK VE GRUP ÇALIŞMASINA YATKIN DIŞ GÖRÜNÜMÜNE ÖNEM VEREN DİKSİYONU DÜZGÜN İLETİŞİM BECERİLERİ VE İNSAN İLİŞKİLERİ GÜÇLÜ ORGANİZASYON VE SORUN ÇÖZÜMÜNDE KENDİNE GÜVENEN

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Endüstri, Diğer

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu

 • İş Açıklaması Şirketimizin   İzmir Menderes Tekeli mevkiinde kurulu üretim tesisinin, rafinasyon bölümünde çalıştırılmak üzere elemanlar alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi Metal İleri ve Elektrik Bölümü Mezunu, Askerlik Hizmetini Tamamlamış, Tercihen Bitkisel Yağ Sektöründe Çalışmış, Esnek Çalışma Saatlerine Uyabilen, Karşıyaka, Bayraklı, Bornova, Gaziemir, Karabağlar, Menderes, Torbalı, Pancar’da ikamet eden/edebilecek Personeller Alınacaktır.  

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta Yardımcısı, Usta

 • Termokar Manisa, İzmir 25 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Manisa Organize Sanayi Bölgesi 4ncü Kısımda eşanjör üretimi faaliyetlerini yürütmekte olan kuruluşumuz için, İŞE HAZIRLAMA VE EĞİTİM - ÖĞRETİM PROGRAMI sonrasında ilgili iş istasyonlarına yerleştirilmek üzere personel alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi ve/veya Meslek Yüksek Okullarının, Tesisat teknolojisi ve iklimlendirme,Metal teknolojisi,Elektrik – elektronik teknolojisi, Otomotiv,Torna- tesviye,Motorlu araçlar teknolojisi,Endüstriyel otomasyon,Makine teknolojisi bölümlerinde MEZUN olmuş ERKEK adayların, 28 yaşından gün almamış ve askerliklerini yapmış, Manisa / İzmir şehirlerinde ve yakın çevre ilçelerinde ikamet eden Adli sicil kaydı ve sağlık problemi olmayan, En geç 10 /08/2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Sorumlu, Görevli, Eleman

 • İş Açıklaması ● Yüksek adetli personellerin çalıştığı Sanayi Kuruluşlarının satınalma bölümleri ile dialog kurabilecek ve ürün satışı gerçekleştirebilecek, ● Ciro ve Adet hedefleri gerçekleştirme öngörüsüne sahip, ● MS Office programlarını iyi kullanabilen, ● Diksiyonu düzgün, temsil Satışkabiliyeti yüksek, Bayan personel..

  Aranan Nitelikler ●Sahada olmayı ve sıcak satışı bilen,seven, ●Aktif (B) sınıfı Sürüş belgesi olan, ,●Seyahat engeli olmayan, ● Satışta deneyimli ve Ürünlerin hemen satışını gerçekleştirebilecek, ● Prim usulü çalışmaya uyum gösterecek. Bayan personel..

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu

 • Era Cam İzmir 23 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Firmamız ITOB Sanayi Sitesi / Tekeli adresindeki fabrikası için belirtilen nitelikler doğrultusunda takım arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler MESLEK LİSELERİNİN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN VARDİYALI ÇALIŞMA SİSTEMİNİ KABUL EDEN Askerli görevini tamamlamış En az 3 yıl CNC makine operatörlüğü yapmış Cam işleme sektöründe yetiştirilmek üzere Mavi Yaka kadrosunda istihdam edilecek Takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Cam ve Seramik

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Abkant Operatörü alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Endüstri Meslek liselerinin Metal İşleri bölümü mezunu Teknik resim okuyabilen Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek Pozisyonda en az 3 yıl tecrübesi olan Makine ve Tezgâh bilgisi olan Askerliğini yapmış Forklift Operatörü sertifikası olması tercih sebebidir. Bay

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması Torbalı Fabrikamızda görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Teknik, Endüstri Meslek Liseleri veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerden mezun, Tercihen Unlu Mamuller & Kaplamalı Ürünler hatlarında görev almış, Sektörde 5 yıl tecrübeli, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir veya Torbalı'da ikamet eden veya edebilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Operatör

 • Kardemir Haddecilik İzmir 23 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Aliağa da kurulu Rüzgar Enerji Santralimizde (RES) görevlendirilmek üzere EKAT belgeli Elektrik Teknikeri, Teknisyeni alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * M.Y.Okullarının  Elektrik Bölümlerinden Mezun * E.M.Liselerinin  Elektrik bölümlerinden mezun *  Askerlik Hizmetini Tamamlamış olanlar *  EKAT belgesi olan, *  Bilgisayarı Aktif olarak kullanabilen *  Ehliyeti olan Aktif Araç kullanan * Servis Güzergahımız olan, Bayraklı, G.Pala, Yamanlar,Karşıyaka,Serinkuyu,      Cumhuriyet,Örnekköy,çiğli,balatçık, harmandalı,ulukent, menemen,aliağa Guzergahlarında  oturanlar.

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Aliağa da demir çelik ve Galvanizli Tel Çekme  fabrikamızda görevlendirmek üzere; **Satış Pazarlama sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler *Tercihen Üniversite mezunu *Tercihen Demir celik ve İnşaat sektöründe tecrübeli * Askerlik Görevini Tamamlamış. *Ehliyetli aktif araç kullana bilen. * Servis güzergahına uygun. Bayraklı, k.yaka, çiğli, menemen, aliağa bölgelerine yakın oturanlar. * 43 yaşını geçmemiş. * Bagli bulundugu birim yoneticisine raporlama yapabilecek * Bay elemanlar müracat edebilir.    

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Görevli, Eleman

 • İş Açıklaması Sac Metal sektöründe faaliyet gösteren firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda TEKNİK RESSAM alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okullarının ve/veya Meslek Liselerinin Makine-Resim Konstrüksiyon/Teknik Resim bölümünden veya ilgili konularda Üniversite Mezunu olan Teknik resim geometrik toleranslandırma, okuma, anlama ve yorumlama becerisine sahip İyi derecede Auto cad, Solid Works programlarını kullanabilen Makine teknik resim ve konstrüksiyon konusunda en az 2 yıllık deneyime sahip Ms Office programlarına hakim Sac metal sektöründe çalışmış Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu Bay adaylar için Askerliğini yapmış

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Klimasan Klima İzmir, Manisa 23 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Ticari Soğutucular konusunda Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden biri olan Klimasan Klima San. ve Tic. A.Ş'de Üretim Departmanı'nda görevlendirilmek üzere;   Üniversitelerin Makina veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, 0-2 yıl deneyimli Üretim Şefine bağlı olarak gerektiğinde bulunduğu vardiyayı yönetebilecek, Tercihen Soğutma veya Beyaz Eşya Sektöründe mühendislik yapmış, Dinamik iş ortamına uyum sağlayabilecek, MS Office uygulamalarına ileri derecede hakim, İyi derece İngilizce bilen, Öğrenmeye ve gelişime açık, Takım çalışmasına yatkın, liderlik becerileri gelişmiş, 'Üretim Sorumlusu' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Planlanan üretimlerin istenilen zamanda ve nitelikte gerçekleşmesini sağlamak, Üretim faaliyetlerinin etkin ve verimli yürütülmesini ve sürekliliğini sağlamak, Üretimde kullanılan her türlü yarımamül, parça, vb. zamanında gelmesini ve etkin şekilde kullanılmasını sağlamak, Sorumlu olduğu üretim alanı ile ilgili gerekli raporlamaları yapmak, İstihdam edilen personelin sevk, idare ve yönetimini; maksimum fayda yaratacak şekilde gerçekleştirmek.

  Sektör: Beyaz Eşya, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, İmalat

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • İş Açıklaması Firmamız, totem, açık hava üniteleri, kurumsal bayi giydirme, dijital baskı, teşhir ürünleri stantları ve poster pano sistemlerinin imalat, ithalat ve ihracatını yapmaktadır. Üretimde çalışan personelin tamamına liderlik yapmak, Üretimdeki iş akışını düzenli takip etmek ve üretim planına uygunluğunun kontrolünü gerçekleştirmek, Üretimdeki sorunları,oluşan iş gücü,zaman vs. kayıplara karşı, iş yapış şekillerini ve mevcut iş akışı da dahil tüm süreçleri sorgulayarak, kesin ve kalıcı önlemler almak. Üretime ait verilerin günlük,haftalık,aylık raporlama,aksaklık ve kayıplara karşı çözüm önerileri sunmak ve periyodik kontrolünü sağlamak. Verimliliği ve kaliteyi artıracak çalışmalarda bulunmak, farklı yöntemler geliştirmek.  

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen üniversite mezunu veya MYO teknik bölümler mezunu, Üretim  ve ekip yönetimi konusunda en az 5 tecrübe sahibi, Müşteri odaklı çalışma kültürüne sahip, Metal, sac ve malzeme bilgisine sahip, İletişimi kuvvetli, Liderlik yeteneği güçlü, İzmir de ikamet eden, 30 yaş üstü askerlik görevini tamamlamış bay üretim ekip lideri aramaktayız.

  Sektör: Reklamcılık

  Pozisyon: Şef / Amir, Takım Lideri, Yetkili

 • İş Açıklaması Renkler Makine ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makine, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 400 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makine ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Manisa Fabrikamız bünyesinde bizimle birlikte çalışacak Lazer Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Lazer tezgah operatörlüğü (ayar-kullanım) konusunda tecrübeli, - Teknik resim okuyabilen, - Tercihen meslek lisesi veya çıraklık okulu mezunu, - Askerliğini yapmış, - Vardiyalı çalışabilecek, - İzmir’de veya Manisada ikametgah eden, edebilecek, - Bay. Pozisyonun Gerektirdiği Kriterler: Renkler Makine Manisafabrikası bünyesinde lazer bölümünde; kendisine verilen iş emirlerinin ilgili teknik dokümanlara göre lazerli üretimin etkin şekilde yapılmasımndan sorumludur .

  Sektör: Endüstri, İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Sorumlu, Operatör, Usta

 • İş Açıklaması Yeni Hedeflere Birlikte Koşacağımız "Takım Arkadaşları Arıyoruz” Ege Bölgesinin en büyük ve en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR, 1993'ten beri Toplu Yemek ve Catering hizmeti vermektedir. 7.000 M2 kapalı alanı olan günlük 100,000 kişilik yemek üretim kapasitesine sahip, akıllı bina olarak tasarlanan yeni fabrika binasında hedeflerimize birlikte koşacağımız; aşağıdaki niteliklere sahip Buhar Kazanı Operatörü arkadaşlar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu veya Endüstri Meslek Lisesi mezunu olan, En az 3 yıl deneyimli, Buhar Kazanı ve ekipmanları konusunda yetki belgesine sahip olan, Talimatlara göre kazanları, brülörleri, kompresörleri ve su yumuşatma tesisini çalıştırmak ve çalışmasını kontrol etmek, Gerektiğinde ilk müdahaleleri yapmak ve problemi gideremediği durumlarda amirine konu hakkında bilgi vermek, Kazanın gerekli ısı, basınç, yakıt, su seviyesi ve benzeri çalışma koşullarını kontrol etmek ve gerekli eksiklikleri gidermek, tüm buhar hat ve ekipmanlarının kontrol ve kayıtlarını tutmak, Hava Kompresörlerinin ısı, basınç ve yağ durumunu kontrol etmek ve hava kurutucularının doğru çalışmasını sağlamak, Yumuşak su tesisi içindeki tüm su çevrimlerini ve prosesini standartların içinde çalıştırmak, çalışan tüm ekipmanların ve çeşitli kimyasalların kontrollerini yapmak, Gerekli iş emniyeti tedbirlerini almak, Kalite, Hijyen, Çevre, İş Güvenliği & İşçi Sağlığı Yönetim Sistemleri ile ilgili politika, prosedür ve talimatlara uygun hareket etmek,

  Sektör: Gıda, Catering

  Pozisyon: Kazancı

 • İş Açıklaması - Verilen İş emirlerine uygun CNC punch veya abkant operatörlüğü

  Aranan Nitelikler - Tercihen Mesleki Lisesi mezunu olmak veya Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip olmak, - CNC Abkant ve Punch konusunda tecrübeli , - Sac işleme operasyonlarında deneyim sahibi olmak, - Teknik resim okuma bilgisine sahip olmak, - Ölçüm aletlerini kullanabilmek, - En az 2 yıl deneyimli olmak, - Askerlik hizmetini tamamlamış olmak

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması İş emri verilen parçaların Metalix programında tasarlanması

  Aranan Nitelikler Meslek lisesi Makine Ressamlığı , MYO mezunu, Tasarım sevgisi ve yeteneği olan, Metalix programını kullanabilen Nesting konusunda deneyimli olmalı Sac işleme operasyonlarında deneyim sahibi olmak, Askerlik hizmetini tamamlamış olmak

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş Açıklaması Yöneticinin kendisine bağlı birimler ile haberleşmesinin sağlanması, Yöneticinin şirket dışı ve şirket içi diğer birimler ile tüm haberleşme sürecinin koordine edilmesi, Yöneticinin zaman planlamasına yardımcı olunması, Misafirlerin karşılanması, randevuların, toplantıların, konferans ve seyahaterin organize edilmesi, Yönetici ofisinin resmi yazışmalarının yapılmasını ve işlerin takibinin sağlanması, Gelen giden evrakların takibinin yapılması, dosyalanması, direktörün ajandasının takip edilmesi ve güncel tutulması, direktörün e-mail takibinin yapılması ve cevaplandırılması.

  Aranan Nitelikler Önlisans tercihen lisans mezunu, En az 3 yıl yönetici asistanlığı yapmış, Planlama, analiz etme, raporlama ve arşivleme konularında deneyimli, İletişim yetkinlikleri gelişmiş, diksiyonu düzgün, görünümüne özen gösteren, Planlama ve raporlama konularında deneyimli, Analitik düşünebilen, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Microsoft Office programlarına hakim, Öğrenmeye, gelişmeye ve ekip çalışmasına yatkın bir Yönetici Asistanı arıyoruz.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri, Yönetim Sekreteri

 • İş Açıklaması Havacılık Sanayinde Ege Serbest Bölge'de ( ESBAŞ) Airbus ve Boeing firmaları için yapısal parçalar ve boru sistemleri üreten firmamızda “Üretim Operatörü” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksekokulu & Meslek Lisesi veya Düz Lise Mezunu (Torna, Tesviye, Makine, Motor, Metal, Elektrik, Elektronik bölümlerinden mezun ya da çıraklık, kalfalık, ustalık belgesi sahibi) 35 yaşını aşmamış İzmir’de ikamet eden Ölçüm aletlerini ve havalı el aletlerini kullanabilen ve tolerans bilgisi olan (Kumpas, matkap, mikrometre v.b..). Teknik resim okuyabilen.                   07:30 – 17:30 çalışma saatlerinde & 3 Vardiyalı sistemde çalışabilecek. Montaj tecrübesi olan. Askerlik hizmeti ile ilişiği bulunmayan. Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş, Bay

  Sektör: İmalat, Havacılık

  Pozisyon: Sorumlu, Operatör, Eleman, Çırak

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Üretim İşçisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi Mezunu, Plastik ve Kimya sektöründe fabrika deneyimi olan, Şirket Kurum kültürü almış , Üretim bölümünde vardiyalı çalışmış, Tercihen sigara kullanmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, 40 yaşını aşmamış, Bay, Karşıyaka-Buca-Hatay güzergahı üzerinde oturan.

  Sektör: İmalat, Endüstri, Dayanıklı Tüketim Malları

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Operatör, Ustabaşı, Usta

 • İş Açıklaması Reymak Makine bünyesinde üretilen ürünlerin imalatında veya kontrolünde çalışacak olan vasıflı ve vasıfsız personeller alınacaktır. Manisa ve İzmirden servis araçlarımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler İletişime ve insan ilişkilerine yatkın, dinamik, girişimci, sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Vasıflı ve vasıfsız personeller alınacaktır.

  Sektör: Endüstri, Makine, Metal Sanayi

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - İzmir, Fabrika İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?