İzmir, Fabrika İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Fabrika
 • Tekpan Pano

  Kaynak Elemanı Tekpan Pano

  İzmir

  18 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kemalpaşa/İzmir'de, Endüstriyel Tipte Pano İmalatında faaliyet gösteren Firmamızda görevlendirilmek üzere; kaynak personeli arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Endüstri meslek liselerinin metal işleri bölümü mezunu olan veya kaynakçı sertifikası bulunan 35 yaşını aşmamış Askerlik hizmetini tamamlamış İzmir'de ikamet eden BAY Argon kaynağı bilmesi tercih sebebidir

 • Tekpan Pano

  Punch ve Abkant Operatörü (Yetiştirilmek Üzere) Tekpan Pano

  İzmir

  18 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir'de Endüstriyel tipte Elektrik Panosu üretimi gerçekleştiren firmamıza yetiştirilmek üzere Punch ve Abkant Operatörleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu (meslek liselerinin metal işleri bölümünden mezun olmak tercih sebebidir) Askerlik hizmetini tamamlamış İzmir'de ikamet eden Erkek

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  İş Makinaları Operatörü Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz "Çevre" sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Torbalı'daki şantiyede görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ''Kepçe ve Dozer Operatörü'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az ilkokul mezunu, Paletli ekskavatör kullanabilen, İş makinaları kullanım sertifikları olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uygun, Torbalı veya Tire'de ikamet eden Bay

 • Ege Proses Makina

  Talaşlı İmalat Ustaları Ege Proses Makina

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir' de yer alan, EPS Makina ve ekipmanları üreten firmamızda çalışmak üzere, tüm kaynak metotlarını uygulayabilen, ustabaşının yönlendirmesi ile bunların başarı ile imalatını yapmak ve Üniversal Freze de verilen işleri itina ile resme bağlı kalarak imalatını yapmak görevlerini yürütecek '' TALAŞLI İMALAT USTALARI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Kaynakçı ehliyetli Teknik ve İmalat resmi okuyabilen, Ehliyetli, En az 30 yaş üzeri. ### Adayların Karabağlar, Gaziemir, Menderes, Torbalı' da olması tercih sebebidir. ###

 • Ege Proses Makina

  Ustabaşı Ege Proses Makina

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir' de yer alan, EPS Makina ve ekipmanları üreten firmamızda çalışmak üzere,üretim sorumlusunun vereceği görev dağılımına göre fabrikanın içindeki imalatları yönlendirmek ve her bir parçanın uygun şekilde imalini sağlamak görevlerini yürütecek '' USTABAŞI'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Teknik Resim Okuma ve Anlama beceresi Meslek Lisesi Mezunu, En az 35 yaş üzeri. ### Adayların Karabağlar, Gaziemir, Menderes, Torbalı' da olması tercih sebebidir. ###

 • Ege Proses Makina

  Formen Ege Proses Makina

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir' de yer alan, EPS Makina ve ekipmanları üreten firmanın üretimlerine ait dizayn sorumlusu olacak '' FORMEN '' arayışımız bulunmaktadır. ### Adaylar Teknik Müdür ve Dizayn Ofis ile entegre çalışacaktır. ### ### Adaylar Üretim Sorumlusu olacaktır. ###

  Aranan Nitelikler Teknik Öğretmen ve Makine Bölümü Meslek Yüksek Okulu mezunu, Çok iyi Teknik Resim Okuma ve Anlama becerisi, En az 30 yaş üzeri. ### Adayların Karabağlar, Gaziemir, Menderes, Torbalı' da olması tercih sebebidir. ###

 • Abc Mobilya-Taşkıranlar

  Döşeme Personeli Abc Mobilya-Taşkıranlar

  İzmir, Manisa

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması *Manisa da bulunan fabrikamızın Üretim Bölümünde bölümümde çalışmak üzere,

  Aranan Nitelikler *Koltuk,kanepe ,berjer döşeme yapabilen, *20-45 yaş arası, *Askerlik görevini tamamlamış, *Tercihen sigara kullanmayan, *Manisa ve çevresinde ikamet eden, *En az 2 yıl benzer işlerde deneyimli

 • E.Özgörkey Grubu

  Hat Operatörü E.Özgörkey Grubu

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızda görev alabilecek ve ; Üretim-paketleme hatlarındaki ilgili prosesleri yürütmek ve hatlardaki görevli personelleri sevk ve koordine etmek, Sorumlu olduğu hat üzerindeki, ekipmanların teknik işleyişlerini sürekli kontrol etmek ve olabilecek arızalara proaktif önlemler almak, Teknik arızalar esnasında; bakım personelleri ile koordineli şekilde arıza kaynağının tespiti ve ilgili müdahalelerin yapılması, Üretim ve paketlemelere ait ilgili formların tutulması ve ilgili sarf ve miktarların form üzerine işlenmesi, Üretim ve paketlemelere ait yardımcı malzemelerin takibi ve depodan ilgili transferlerin yaptırılması, Üretim ve paketleme işlemleri sonrasında hatların, temizlik talimatına göre uygun şekilde temizliklerini yapmak, görevlerinde bulunabilecek '' HAT OPERATÖRÜ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Teknik, endüstri meslek liseleri veya meslek yüksek okulları, ilgili bölümlerden mezun olmak, Askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek ve vardiyalı olarak çalışabilecek.

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  Ustabaşı Yardımcısı Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, "Plastik" alanında faaliyet gösteren müşteri firmamız için, aşağıdaki niteliklere sahip "USTABAŞI YARDIMCISI" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise ve dengi okullardan mezun, Plastik ekstrüzyon konusunda iş tecrübesi bulunan, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir' de ikamet eden / edebilecek olan.

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  Üretim Elemanları Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, "Plastik" alanında faaliyet gösteren müşteri firmamız için, aşağıdaki niteliklere sahip ''ÜRETİM İŞÇİSİ'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise ve dengi okullardan mezun, Tercihen plastik ekstrüzyon konusunda iş tecrübesi bulunan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir' de ikamet eden / edebilecek olan.

 • Elkima Elektrik İnşaat Taahhüt Ticaret San. Ltd.Şti.

  Üretimde Çalışacak Elemanlar Elkima Elektrik İnşaat Taahhüt Ticaret San. Ltd.Şti.

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elektrik ve Enerji sektörünün liderlerinden biri olan ve İzmir Kemalpaşa da bulunan firmamız için çeşitli departmanlarda üretim elemanı olarak görevlendirilmek üzere İzmir'de Karşıyaka - Bayraklı - Bornova - Yeşilova - Çınarlı - Mersinli - Buca -Şirinyer - Kemalpaşa ve Manisa Turgutlu 'da ikamet eden ve aşağıdaki niteliklere uygun takım arkadaşları arıyoruz. Tüm sosyal haklar mevcuttur (sigorta, yemek, servis).

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Liseleri (EML) ve Meslek Yüksek Okullarının (MYO) tüm bölümlerinden mezun; Endüstriyel üretim ve montaj konusunda deneyimli, Çalışma saatleri konusunda esnek, insan ilişkileri kuvvetli, iletişim becerileri gelişmiş, Takım halinde çalışabilecek, 20-40 yaş aralığında, Kendini geliştirmeye istekli, Askerlik hizmetini tamamlamış(erkek adaylar için), Kalite odaklı, dinamik, dikkatli ve işini sahiplenebilecek, BAY/BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.

 • Elkima Elektrik İnşaat Taahhüt Ticaret San. Ltd.Şti.

  Kaynak Operatörleri Elkima Elektrik İnşaat Taahhüt Ticaret San. Ltd.Şti.

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elektrik ve Enerji sektörünün liderlerinden biri olan firmamız için Kemalpaşa 'da bulunan fabrikamız ortamında Kaynak Operatörü olarak görevlendirilmek üzere bay elemanlar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise Mezunu veya tercihen Endüstri Meslek Liseleri ve Meslek Yüksek Okullarının Kaynak Teknolojisi bölümünden mezun, En az 2 yıl deneyimli, Çalışma saatleri konusunda esnek, Takım halinde çalışabilecek, 20-40 yaş aralığında, Kendini geliştirmeye istekli, Askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir'de Karşıyaka - Bayraklı - Bornova - Yeşilova - Çınarlı - Mersinli - Buca -Şirinyer - Kemalpaşa ve Manisa Turgutlu 'da ikamet eden, BAY ELEMANLAR ARANMAKTADIR.

 • Sayan Tıbbi Aletler

  Tesviye Operatörü Sayan Tıbbi Aletler

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ortopedi ameliyatlarında kullanılan ameliyat el aleti ve ortopedik implant üretimi yapan Sayan Tıbbi Aletler Tesviye Birimi'nde çalışmak üzere,

  Aranan Nitelikler Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Torna-Tesviye Bölümü mezunu İyi seviyede kesici taş ve talaşlı imalat bilgisine sahip El becerisi yüksek İyi seviyede teknik resim okuma ve anlama bilgisine sahip Kumpas, mikrometre, mihengir, profil projeksiyon gibi temel ölçüm cihazlarını iyi seviyede kullanabilen Ekip çalışmasına inanan, hayal gücü kuvvetli Düzenli çalışmayı ilke edinen ve etkin zaman yönetimi yapabilen Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış takım arkadaşları aramaktadır.

 • Korozo Ambalaj

  Vasıflı-Vasıfsız Elemanlar Korozo Ambalaj

  İstanbul Avrupa, İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ambalaj sektöründe lider kuruluşumuza;Vasıflı -Vasıfsız çalışma arkadaşları arıyoruz. Tüm sosyal haklarımız mevcuttur. (ikramiye, sigorta, yemek,servis)

  Aranan Nitelikler Üretimde makina başında çalışabilecek ( extruder-kesme-matbaa ) İstanbul Avrupa Yakasında İkamet eden (Büyükçekmece, Esenyurt, Küçükçekmece, Bahçelievler, Altınşehir,Gürpınar, Hadımköy vb.) Vardiyalı çalışma sistemine adapte olabilecek Askerliğini yapmış veya 2 yıl tecilli Çalışmaya istekli ve aktif

 • Era İnsan Kaynakları

  Integrated Production Team Leader Era İnsan Kaynakları

  İzmir

  16 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması We're looking for a " Integrated Production Team Leader ” for our multinational client. Leading the group within the matris organization to achieve high standards of quality, cost, delivery, management and business plan, Organizing work orders of blue collar employees according to production schedule, Leading Continous Improvement Projects

  Aranan Nitelikler Bachelor’s degree in Mechanical, Industrial and Metallurgical Engineering, Minimum 5 years of experience in manufacturing, in Automotive, Packaging, Tobacco industry, Good knowledge of written and spoken English, Good knowledge of MS Office applications, No military obligation for male candidates, Living in İzmir.

 • Era İnsan Kaynakları

  Fabrika Müdürü Era İnsan Kaynakları

  İzmir, Manisa

  16 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Fabrika Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üretim Müdürü ya da tercihen Fabrika Müdürü pozisyonunda en az 3 yıl deneyimli, Üretim yönetimi deneyimine sahip, Yönetim, organizasyon, planlama, üretim, istatistik ve veri analizi konularına hakim, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, ISO 22000, ISO 9001, FSSC 22000 Kalite Yönetim Sistemlerine hakim, Yalın, Kaizen, Sürekli İyileştirme konusunda bilgi sahibi, Etkili iletişim becerilerine sahip, İzmir ya da Manisa’da ikamet eden.

 • Rultrans Transmisyon

  Üretim İşçisi Rultrans Transmisyon

  İzmir

  15 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda ÜRETİM İŞÇİSİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi Mezunu, En az 6 ay üretim bölümünde çalışmış, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen sigara kullanmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, 35 yaşını aşmamış, Karşıyaka – Çiğli– Bayraklı-Bornova-Özkanlar güzergahı üzerinde oturan.

 • Klimasan Klima

  Durma Punch Operatörü Klimasan Klima

  İzmir, Manisa

  14 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Avrupa’nın en büyük ticari soğutucu şirketlerinden biri olan Klimasan Klima San. ve Tic. A.Ş'de üretim bölümünde görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 20-35 yaş aralığında, Endüstri Meslek Lisesi ve dengi mezunu (tercih sebebi), Teknik resim bilgisi ve Autocad bilgisi olan Gerektiğinde vardiyalı ve fazla mesaili çalışabilecek

 • Yelda İnşaat

  Üretim Mühendisi Yelda İnşaat

  İzmir

  14 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir Pancar'da bulunan Çelik Konstrüksiyon imalat konusunda hizmet veren fabrikamızda görevlendirilmek üzere "Makine Mühendisleri" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Çelik konstrüksiyon imalat konusunda en az 3 yıl deneyimli. Autocad ve mesleki diğer çizim programlarına hakim. İyi derecede İngilizce bilen İZMİR'de ikamet eden. Askerlik hizmetini tamamlamış

 • Modünya Mobilya

  Ustalar Modünya Mobilya

  İzmir

  13 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ofis mobilyaları üreticisi olan firmamız için USTALAR alınacaktır. Döşemeci, Makinacı, Modüler mobilyada tecrübeli USTA, Kaplamalı mobilyada tecrübeli USTA, Ebatlama operatörü, Bantlama operatörü.

  Aranan Nitelikler

 • Sipak Ambalaj

  Üretim Elemanı Sipak Ambalaj

  İzmir

  13 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması SİLİNDİRİK KARTON AMBALAJ üretiminde lider konumlu firmamızın Sarnıç / İZMİR tesislerinde '' YETİŞTİRİLMEK ÜZERE '' ; Üretim operatörlerine yardımcı eleman olarak destek vermek, Üretim bant elemanı görevini sağlamak, ( Ürün toplama ve istifleme ) Ürünlerin paletleme ve yükleme işlemlerini sağlamak, Üretim makinalarının iş bitimlerinde temizlik işlemlerini sağlamak ve operatörlerin yönlendirmesi doğrultusunda günlük bakım işlemlerini gerçekleştirmek, görevlerini yapabilecek '' ÜRETİM ELEMANI '' takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Lise Mezunu (Tercihen Endüstri Meslek Liselerinin Matbaacılık, Torna -Tesviye veya Motor bölümlerinden mezun) , 22 – 26 yaşları arasında, Erkek adaylar için Askerlik Hizmetini tamamlamış, İş disiplinine sahip, Öğrenmeye hevesli ve dikkatli, Hızlı iş temposuna uyum sağlayabilecek ve mesaili çalışabilecek, Mekanik Makine Ayarları konusunda bilgi ve beceriye sahip, Sorumluluk alabilen özelliğe sahip, Dikkatli ve detaycı. Yeniliklere açık ve ilgili, İnsan ilişkilerinde olumlu, Çözüm odaklı ve ekip çalışmasına uyumlu, BAY/BAYAN. ### TERCİHEN: ŞİRİNYER - BUCA - KARABAĞLAR - GAZİEMİR - AYRANCILAR - TORBALI SEMTLERİ CİVARINDA İKAMET EDEN. ### ### SERVİSİMİZ BULUNMAMAKTA, YOL ÜCRETİ ÖDENMEKTEDİR. ###

 • Hlm İnternational Kompozit Panel San.Ve Tic.Ltd.Şti

  Marangoz / Parça Hazırlama Elemanı Hlm İnternational Kompozit Panel San.Ve Tic.Ltd.Şti

  İzmir

  10 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aşağıdaki özelliklere sahip '' MARANGOZ / PARÇA HAZIRLAMA ELEMANI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mobilya ve Orman Ürünleri alanında mesleki belgesi olan Tezgâhlı daire testere / el frezesi kullanmayı bilen Kumpas / metre vb. ölçüm aletlerini kullanabilen Teknik resim okuyabilen Vardiyalı çalışmaya uygun Öğrenmeye ve gelişime açık, İletişim becerileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış Tercihen İZMİR Doğanlar / Mevlana / Limontepe / Pınarbaşı / Şirinyer / Altındağ veya Çamdibi'nde ikamet eden 2-3 Yıl deneyimli 40 yaşını aşmamış Bay Eleman alınacaktır.

 • Ege Gübre Sanayii

  İşyeri Hemşiresi Ege Gübre Sanayii

  İzmir

  9 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çalışanlara işyerinde poliklinik hizmeti verilmesine destek olmak, Günlük hasta kayıtlarının tutulması, İşyeri Hekiminin talebi doğrultusunda tedavi ve uygulamaları takip etmek, Çalışanların periyodik sağlık kontrollerinin takip etmek, Aylık ilaç ve sağlık malzeme ihtiyaç listesini hazırlamak, Çalışanları sağlık ile ilgili konularda bilgilendirmek, eğitimler organize etmek, İş sağlığı ve Güvenliği kapsamında yapılan çalışmalara destek olmak

  Aranan Nitelikler Hemşirelik Meslek Lisesi veya Ön Lisans mezunu olan, En az 2 yıllık işyeri hemşireliği olan, MS ofis programlarını kullanabilen, Problem çözme ve iletişim yeteneği yüksek, İş takibi ve sonuçlandırma becerisi yüksek, Tercihen Aliağa veya Karşıya bölgesinde ikamet eden

 • Levent Kağıt San. ve Tic.A.Ş.

  Üretim Elemanları Levent Kağıt San. ve Tic.A.Ş.

  İzmir

  9 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir Kemalpaşa'da kurulu olan Türkiye'nin en büyük Kağıt,Karton üretimi yapan Fabrikalarından birisi olan Fabrikamıza vardiyalı çalışabilecek üretim elemanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Endüstri meslek lisesi mezunu veya Kalfalık,Ustalık Belgesi olan veya Mesleki eğitim sertifikası olan Erkek,Askerliğini Tamamlamış 30 Yaşını aşmamış Vardiyalı çalışabilecek Tercihen Kemalpaşa veya Bornova bölgesinde ikamet eden

 • Tansan Tanker

  Üretim Mühendisi ve Teknikeri Tansan Tanker

  İzmir

  8 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Araç üzeri ekipmanlar imalatı konusunda üretim yapan firmamızda mevcut ve yeni ürünlerin tasarım ve geliştirilmesi için proje faaliyetlerinin belirlenen hedef ve kalitede gerçekleştirilmesini sağlamak,mamul ağacı oluşturulmasında ve üretim hattında her zaman en üst seviyede verimliliği sağlamak takipleri gerçekleştirmek konularında görevlendirilmek üzere yeni takım arkadaşları aranmaktadır. Siparişe göre üretim projesini hazırlamak Üretimin devamlılığını sağlamak için diğer birimlerle koordinasyon içinde çalışmak, Üretim ile ilgili gerekli raporlama ve formları hazırlmak, tanımlamak ve doldurmak Üretim Üretim sonrası gerekli teknik dosyaların hazırlanmasını sağlamak ### Servis güzergahlarımız ; Köstence köprüsü, Şirinyer,Yeşildere, Kartal Durağı, Yeni Garaj, Çay Mahallesi, Osmangazi Meydanı, Bayraklı, Manavkuyu, Ege Üniversitesi, Doğanlar, Kemalpaşa.###

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin en az 2 Yıllık Makine Teknikerliği veya ilgili bölümlerinden mezun Tercihen 4 yıllık mühendislik eğitimini tamamlamış Teknik resim bilgisine sahip, İyi derecede Solidworks kullanabilen İyi derecede Autocad kullanabilen Üretim alanında tecrübeli, Kendisine bağlı olan ekibi yönetip, yönlendirebilecek, İnsan ilişkileri ve müzakere becerileri güçlü,analitik düşünebilen Astlık üstlük hiyerarşisine sadık ve gerekliliklerini uygulayan Takım çalışmasına yatkın Bayan adaylar tercih sebebidir.

 • Linde Gaz A.Ş.

  Genel Başvuru Linde Gaz A.Ş.

  Türkiye Geneli

  6 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Linde Gaz ailesine katılmak isterseniz bu alanda özgeçmişinizi oluşturarak genel başvuru niteliğindeki bu ilana başvurabilirsiniz. Başvurunuzu yaparken çalışmak istediğiniz bölümü ve pozisyonu belirtmenizi önemle rica ederiz. Başvurularınız, olası pozisyonlar için gizlilik esaslarına uygun olarak saklanacaktır. Bize ayırdığınız zamana, göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene şimdiden teşekkür eder, mutlu bir iş yaşamı ve kariyerinizde başarılarınızın devamını dileriz. Linde Gaz A.Ş. İnsan Kaynakları Bölümü

  Aranan Nitelikler

 • Lima Galvaniz ve Metal Kaplama Sanayi A.Ş.

  Üretim Elamanı /Operatör Lima Galvaniz ve Metal Kaplama Sanayi A.Ş.

  İzmir

  2 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Manisa ve Kemalpaşa fabrikalarımızda üretim hatlarında görevlendirilmek üzere takım arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 2 vardiya çalışılacak. Tercihen kaplama tecrübesine sahip, Bornova altındağ Kemalpaşa manisa gibi yada Halkapınar metro durağına gelebilecek adaylar arıyoruz

 • Adecco İzmir

  Üretim Mühendisi Adecco İzmir

  İzmir, Manisa

  17 Mart 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için 'Üretim Mühendisi' aramaktayız. Üretimlerin yapılan üretim planına göre gerçekleştirildiğini takip etmek Makinaların periyodik ve anlık bakımlarının yapılmasını sağlamak, makinaları devamlı sağlıklı çalışır durumda tutmak Günlük/haftalık/aylık verimlilik raporlarını takip etmek, bu raporlar sonucunda ortaya çıkan eksiklikleri belirleyerek çözüm planları oluşturmak ve uygulamak Kalite iyileştirici ve maliyet düşürücü projeler oluşturmak, uygulamak ve sonuçlarını takip etmek Fabrika içerisinde kurulumu yapılan makinalar için gerekli altyapıyı oluşturmak, kurulumların gerçekleşmesini sağlamak Fabrika içerisinde genel İSG kurallarını gözetmek, zayıf noktaları belirlemek ve gereken önlemlerin alınmasını sağlamak, İSG kurulunda bulunmak ve kurulun kararlarını sahada uygulamak Fabrikanın genel tertip ve düzenini sağlamak Fabrika Müdürü’nün ve Teknik Ofis Müdürü’nün verdiği diğer görevleri yerine getirmek

  Aranan Nitelikler Mühendislik fakültelerinin (tercih sırası ile) Makine, Metalürji, Mekatronik, Elektronik bölümlerinden mezun En az 3 yıl üretim tecrübesi olan Üretim sektöründe hammadeden dönüşüm üzerine çalışmış (döküm, plastik enjeksiyon, sac pres vb.) Tercihen fabrikada kullanılan yardımcı tesisler konusunda bilgili Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen SAP veya benzeri MRP programları üzerine en azından kullanıcı seviyesinde bilgi sahibi Akıcı seviyede İngilizce bilen,İtalyanca bilgisi tercih sebebidir. Ekip yönetimi konusunda tecrübeli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Manisa veya İzmir'de ikamet eden

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan