İzmir, Fabrika İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Fabrika
 • Klimasan Klima İzmir, Manisa Bugün

  İş Açıklaması Ticari Soğutucular konusunda Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden biri olan Klimasan Klima San. ve Tic. A.Ş'de Üretim Departmanı'nda görevlendirilmek üzere;   Üniversitelerin Makina veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, 0-2 yıl deneyimli Üretim Şefine bağlı olarak gerektiğinde bulunduğu vardiyayı yönetebilecek, Tercihen Soğutma veya Beyaz Eşya Sektöründe mühendislik yapmış, Dinamik iş ortamına uyum sağlayabilecek, MS Office uygulamalarına ileri derecede hakim, İyi derece İngilizce bilen, Öğrenmeye ve gelişime açık, Takım çalışmasına yatkın, liderlik becerileri gelişmiş, 'Üretim Sorumlusu' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Planlanan üretimlerin istenilen zamanda ve nitelikte gerçekleşmesini sağlamak, Üretim faaliyetlerinin etkin ve verimli yürütülmesini ve sürekliliğini sağlamak, Üretimde kullanılan her türlü yarımamül, parça, vb. zamanında gelmesini ve etkin şekilde kullanılmasını sağlamak, Sorumlu olduğu üretim alanı ile ilgili gerekli raporlamaları yapmak, İstihdam edilen personelin sevk, idare ve yönetimini; maksimum fayda yaratacak şekilde gerçekleştirmek.

  Sektör: Beyaz Eşya, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, İmalat

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • İş Açıklaması ~İZMİR İLİNİN BAYINDIR İLÇESİNDE KURULU FABRİKAMIZA; - TİRE YADA BAYINDIRDA İKAMET EDEN/EDECEK OLAN, - TÜM ÜRETİM HATLARINI YÖNETMEK VE YÖNLENDİRMEK, - TÜM ÜRETİM AŞAMALARINDA GEREKLİ PLANLAMA,KOORDİNASYON VE TAKİBLERİ YAPMAK, - FABRİKA İÇERİSİNDEKİ BAKIM VE ONARIM AŞAMASINDA İŞLERİN YÜRÜTÜLMESİNİ SAĞLAMAK, - SORUMLULUĞU ALTINDAKİ UZMAN,SORUMLU VE DİĞER ÇALIŞANLARIN İŞ PLANLARINI YAPMAK VE KOORDİNELİ BİR ŞEKİLDE ÇALIŞMALARINI SAĞLAMAK. FABRİKAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE YUKARIDAKİ NİTELİKLERE SAHİP ÜRETİM SORUMLUSU ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler  - ÜRETİM YÖNETİCİLİĞİ KONUSUNDA EN AZ 5 YIL ÇALIŞMIŞ, - İP HALAT - PLASTİK HAMMADDE VE ÜRETİMİ KONUSUNDA TECRÜBELİ, - SÜREKLİ İYİLEŞTİRME VE YENİ ÜRETİM ÇALIŞMALARINDA AKTİF ROL ALACAK, - ÜRETİMİN TÜM SORUMLULUĞUNU ÜZERİNE ALABİLECEK, - LİDERLİK VE ORGANİZASYON YETENEĞİ YÜKSEK, - ÜRETİM PLANLAMASI KONUSUNDA TECRÜBELİ, - ETKİLİ İLETİŞİM VE LİDERLİK BECERİSİNE SAHİP, - İŞ ETÜDÜ VE VERİMLİLİK ÇALIŞMALARI YAPMIŞ, - İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KONUSUNDA BİLGİ SAHİBİ, - MİSYONUMUZU VE HEDEFLERİMİZİ BENİMSEYEREK VE İNANARAK UZUN YILLAR FİRMAMIZDA GÖREV ALACAK, - ÜNİVERSİTELERİN MÜHENDİSLİK FAKÜLTELERİNDEN MEZUN, - 35 YAŞ ÜZERİ, - BAY.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması We are currently looking for a “International Manager - Turkey” for our successful  team, as one of the world`s leading company  at commercial and special vehicle cooling and heating systems. Entrepreneurial responsibility for Turkish business and the relevant business processes Responsibility for the goals agreed with Country Group Management Design and implement a long term customer and market strategy as well as an acquisition roadmap Ensuring that projects on the boards of AM, OE and SOE are released Definition of product requirements for all phases of the product lifecycle and coordination with Country Group Management Integration of the required functions in the projects Collection of market and competitive data and incorporation into the strategy process of the BUs Responsibility to ensure an efficient organizational responsibility for a sustainable leadership Authority to the team in the area of responsibility

  Aranan Nitelikler Degree in Industrial Engineering, Engineering or similar educational background Several years of experience in the management of a business with P & L responsibility in the automotive industry  Strategic, integrative and  entrepreneurship  Strong negotiation skills   Commercial and technical evaluation assets Distinctive design intent and ability to handle conflicts Strong leadership skills with high social competence International experience and intercultural skills Excellent command of both written and spoken English No military obligation for male candidates

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Direktör, Koordinatör, Genel Müdür Yrd, Genel Müdür, Yönetici

 • Tekpan Pano İzmir 29 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Kemalpaşa/İzmir'de, Endüstriyel Tipte Pano İmalatında faaliyet gösteren Firmamızda görevlendirilmek üzere; kaynak personeli arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Endüstri meslek liselerinin metal işleri bölümü mezunu olan veya kaynakçı sertifikası bulunan 35 yaşını aşmamış Askerlik hizmetini tamamlamış İzmir'de ikamet eden  BAY

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Renkler Makine ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makine, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 400 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makine ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Manisa Fabrikamız bünyesinde bizimle birlikte çalışacak Lazer Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Lazer tezgah operatörlüğü (ayar-kullanım) konusunda tecrübeli, - Teknik resim okuyabilen, - Tercihen meslek lisesi veya çıraklık okulu mezunu, - Askerliğini yapmış, - Vardiyalı çalışabilecek, - İzmir’de veya Manisada ikametgah eden, edebilecek, - Bay. Pozisyonun Gerektirdiği Kriterler: Renkler Makine Manisafabrikası bünyesinde lazer bölümünde; kendisine verilen iş emirlerinin ilgili teknik dokümanlara göre lazerli üretimin etkin şekilde yapılmasımndan sorumludur .

  Sektör: Endüstri, İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Sorumlu, Operatör, Usta

 • İş Açıklaması Yöneticinin kendisine bağlı birimler ile haberleşmesinin sağlanması, Yöneticinin şirket dışı ve şirket içi diğer birimler ile tüm haberleşme sürecinin koordine edilmesi, Yöneticinin zaman planlamasına yardımcı olunması, Misafirlerin karşılanması, randevuların, toplantıların, konferans ve seyahaterin organize edilmesi, Yönetici ofisinin resmi yazışmalarının yapılmasını ve işlerin takibinin sağlanması, Gelen giden evrakların takibinin yapılması, dosyalanması, direktörün ajandasının takip edilmesi ve güncel tutulması, direktörün e-mail takibinin yapılması ve cevaplandırılması.

  Aranan Nitelikler Önlisans tercihen lisans mezunu, En az 3 yıl yönetici asistanlığı yapmış, Planlama, analiz etme, raporlama ve arşivleme konularında deneyimli, İletişim yetkinlikleri gelişmiş, diksiyonu düzgün, görünümüne özen gösteren, Planlama ve raporlama konularında deneyimli, Analitik düşünebilen, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Microsoft Office programlarına hakim, Öğrenmeye, gelişmeye ve ekip çalışmasına yatkın bir Yönetici Asistanı arıyoruz.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri, Yönetim Sekreteri

 • İş Açıklaması İzmir'de, Endüstriyel Tipte Pano İmalatında faaliyet gösteren Firmamızda görevlendirilmek üzere; Ürün askılama talimatlarına göre malzemelerin askılanmasını sağlayabilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Askerlik hizmetini tamamlamış Üretim alanında en az 2 yıl tecrübeli En az lise mezunu Bay  

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması İzmir'de, Endüstriyel Tipte Pano İmalatında faaliyet gösteren Firmamızda görevlendirilmek üzere; Ürün indirme talimatlarına göre malzemelerin indirilmesini sağlayabilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Askerlik hizmetini tamamlamış Üretim alanında en az 2 yıl tecrübeli En az lise mezunu Bay  

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman

 • Tekpan Pano İzmir 29 Temmuz 2016

  İş Açıklaması İzmir'de, Endüstriyel Tipte Pano İmalatında faaliyet gösteren Firmamızda görevlendirilmek üzere; Ürünlerin kaliteli ve zamanında puntalama veya civata patlatma işlemlerinin yapılması için Punta Kaynak Elemanı Takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Askerlik hizmetini tamamlamış pozisyonda en az 1 yıl iş tecrübesine sahip Teknik lise mezunu olmak tercih sebebidir.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Üretim İşçisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi Mezunu, Plastik ve Kimya sektöründe fabrika deneyimi olan, Şirket Kurum kültürü almış , Üretim bölümünde vardiyalı çalışmış, Tercihen sigara kullanmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, 40 yaşını aşmamış, Bay, Karşıyaka-Buca-Hatay güzergahı üzerinde oturan.

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları, Endüstri, İmalat

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Operatör, Ustabaşı, Usta

 • İş Açıklaması İş emri verilen parçaların Metalix programında tasarlanması

  Aranan Nitelikler Meslek lisesi Makine Ressamlığı , MYO mezunu, Tasarım sevgisi ve yeteneği olan, Metalix programını kullanabilen Nesting konusunda deneyimli olmalı Sac işleme operasyonlarında deneyim sahibi olmak, Askerlik hizmetini tamamlamış olmak

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş Açıklaması - Verilen İş emirlerine uygun CNC punch veya abkant operatörlüğü

  Aranan Nitelikler - Tercihen Mesleki Lisesi mezunu olmak veya Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip olmak, - CNC Abkant ve Punch konusunda tecrübeli , - Sac işleme operasyonlarında deneyim sahibi olmak, - Teknik resim okuma bilgisine sahip olmak, - Ölçüm aletlerini kullanabilmek, - En az 2 yıl deneyimli olmak, - Askerlik hizmetini tamamlamış olmak

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması Firmamız 1986 yılında kurulmuş üretici bir firmadır. Firmamızda LED aydınlatma ürünleri ve devre üretimi yapılmaktadır. Şirketimizin üretim departmanında; İş arkadaşlarıyla uyum içinde çalışabilecek üretim elemanları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az 2 yıl tecrübeli, Bay/Bayan, Elektrik ve elektronik sektöründe çalışmış, Lehim yapmayı bilen, İşinde titizlik ile çalışacak, Ekip çalışmasına yatkın, Minimum lise mezunu.  

  Sektör: Aydınlatma

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Havacılık Sanayinde Ege Serbest Bölge'de ( ESBAŞ) Airbus ve Boeing firmaları için yapısal parçalar ve boru sistemleri üreten firmamızda “Üretim Operatörü” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksekokulu & Meslek Lisesi veya Düz Lise Mezunu (Torna, Tesviye, Makine, Motor, Metal, Elektrik, Elektronik bölümlerinden mezun ya da çıraklık, kalfalık, ustalık belgesi sahibi) 35 yaşını aşmamış İzmir’de ikamet eden Ölçüm aletlerini ve havalı el aletlerini kullanabilen ve tolerans bilgisi olan (Kumpas, matkap, mikrometre v.b..). Teknik resim okuyabilen.                   07:30 – 17:30 çalışma saatlerinde & 3 Vardiyalı sistemde çalışabilecek. Montaj tecrübesi olan. Askerlik hizmeti ile ilişiği bulunmayan. Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş, Bay

  Sektör: İmalat, Havacılık

  Pozisyon: Sorumlu, Operatör, Eleman, Çırak

 • İş Açıklaması Kemalpaşa Organize Sannayi Bölegesinde bulunan  plastik ambalaj makineleri üreten firmamızda çalışacak, deneyimli veya yetiştirilmek üzere.   Mekanik Makina montaj ustaları. CNC Dik İşleme merkezi operatörü, CNC Torna Operatörü , Üniversal tezgahlarda çalışabilecek ustalar., Kaynak ustaları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Tercihen meslek lisesi çıkışlı. * Yoğun çalışma temposunda çalışabilecek. * Ekip çalışmasına yatkın, el becerisi gerektiren işlerde dikkatli, disiplinli ve özverili.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Eleman

 • Termokar Manisa, İzmir 26 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Manisa Organize Sanayi Bölgesi 4ncü Kısımda eşanjör üretimi faaliyetlerini yürütmekte olan kuruluşumuz için, İŞE HAZIRLAMA VE EĞİTİM - ÖĞRETİM PROGRAMI sonrasında ilgili iş istasyonlarına yerleştirilmek üzere personel alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi ve/veya Meslek Yüksek Okullarının, Tesisat teknolojisi ve iklimlendirme,Metal teknolojisi,Elektrik – elektronik teknolojisi, Otomotiv,Torna- tesviye,Motorlu araçlar teknolojisi,Endüstriyel otomasyon,Makine teknolojisi bölümlerinde MEZUN olmuş ERKEK adayların, 28 yaşından gün almamış ve askerliklerini yapmış, Manisa / İzmir şehirlerinde ve yakın çevre ilçelerinde ikamet eden Adli sicil kaydı ve sağlık problemi olmayan, En geç 10 /08/2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Ustabaşı, Usta

 • İş Açıklaması Star Yağcılar // YDÇMetal  içinAşağıda belirtilen nitelikler doğrultusunda Üretim Müdürü alınacaktır. Üretim ekibinin üretim planına uygun şekilde organize, sevk ve idare edilmesi, Üretim hedeflerinin belirlenen kalitede, istenilen zaman ve miktarda gerçekleştirilmesinin, siparişlerin zamanında ve eksiksiz tesliminin sağlanması, Üretim teknolojisini geliştirmek için güncel teknik, metot ve ekipmanların takip edilmesi, şirkete uyarlanmasının sağlanması, Üretimle ilgili rapor ve analiz çalışmalarının gerçekleştirilmesi, Tüm makine ve diğer üretim ekipmanlarının çalışır tutulmasının sağlanması, arıza bildirimlerinin ve periyodik bakımların yaptırılmasının sağlanması, Üretim süreçlerindeki aksaklıkları tespit ederek zamanında çözüm sağlanması, Kısa ve uzun dönem kapasite planlaması yapılması, Üretim raporlarını belirli periyotlarla yönetime sunacak, alınması gereken aksiyonları tespit ederek, uygulanmasının sağlanması İş sağlığı ve güvenliği, çevre mevzuatlarının takip edilmesi ve gereklerinin yerine getirilmesi.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makina Mühendisliği Bölümünden  mezun, Sac metal sektöründe deneyimli Üretim süreçlerinde en az 5 yıl yöneticilik deneyimi olan, İleri düzeyde yönetme, yönlendirme ve organizasyon becerisine sahip Kalite yönetim sistemleri konusunda tecrübeli Sürekli iyileştirme ve gelişme felsefesini benimsemiş İyi derecede İngilizce bilen B sınıfı sürücü belge sahibi, aktif araç kullanabilen Yoğun iş temposunda çalışabilecek MS Office programlarına hakim. 35-40 yaş aralığında, İzmir’de ikamet eden

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Müdür, Müdür Yrd, Şef / Amir, Yetkili, Yönetici

 • Kardemir Haddecilik İzmir 16 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Aliağa da kurulu Rüzgar Enerji Santralimizde (RES) görevlendirilmek üzere EKAT belgeli Elektrik Teknikeri, Teknisyeni alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * M.Y.Okullarının  Elektrik Bölümlerinden Mezun * E.M.Liselerinin  Elektrik bölümlerinden mezun *  Askerlik Hizmetini Tamamlamış olanlar *  EKAT belgesi olan, *  Bilgisayarı Aktif olarak kullanabilen *  Ehliyeti olan Aktif Araç kullanan * Servis Güzergahımız olan, Bayraklı, G.Pala, Yamanlar,Karşıyaka,Serinkuyu,      Cumhuriyet,Örnekköy,çiğli,balatçık, harmandalı,ulukent, menemen,aliağa Guzergahlarında  oturanlar.

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Abkant Operatörü alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Endüstri Meslek liselerinin Metal İşleri bölümü mezunu Teknik resim okuyabilen Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek Pozisyonda en az 3 yıl tecrübesi olan        Makine ve Tezgâh bilgisi olan Askerliğini yapmış Forklift Operatörü sertifikası olması tercih sebebidir. Bay

  Sektör: İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması Kağıt ve Ambalaj sektöründe çalışacak Üretim Operatörü alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler 18-30 yaşları arasında  Askerliğini tamamlamış Vasıflı veya vasıfsız  Kutu işlerinde ve sevkiyat alanında çalışabilecek Yetiştirmek üzere personeller arıyoruz.  

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Operatör

 • Ayhan ambalaj İzmir, Manisa 27 Haziran 2016

  İş Açıklaması Manisa organizeye kurulu olan plastik ambalaj ürünleri üzerine üretim yapan fabrikamıza vasıflı, vasıfsız, yetiştirilmek üzere elemanlar aranıyor. 

  Aranan Nitelikler Tercihen Endüstri Meslek Lisesi mezunu  Vardiyalı sistemde çalışacak Erkek, Askerliğini Tamamlamış Tercihen 35 Yaşını aşmamış İzmir Bornova, Bayraklı,Kemalpaşa bölgesinde ikamet eden    

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Operatör, Usta, Ustabaşı

 • İş Açıklaması Reymak Makine bünyesinde üretilen ürünlerin imalatında veya kontrolünde çalışacak olan vasıflı ve vasıfsız personeller alınacaktır. Manisa ve İzmirden servis araçlarımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler İletişime ve insan ilişkilerine yatkın, dinamik, girişimci, sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Vasıflı ve vasıfsız personeller alınacaktır.

  Sektör: Endüstri, Makine, Metal Sanayi

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması İzmir Kemalpaşa'da kurulu olan Türkiye'nin en büyük Kağıt,Karton üretimi yapan Fabrikalarından birisi olan Fabrikamıza vardiyalı çalışabilecek üretim elemanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler   Tercihen Endüstri Meslek Lisesi mezunu    Erkek,Askerliğini Tamamlamış   Tercihen 35 Yaşını aşmamış   Vardiyalı çalışabilecek   Tercihen Kemalpaşa veya Bornova bölgesinde ikamet eden        

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Endüstri, İmalat

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - İzmir, Fabrika İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?