İzmir, Fason İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Fason
 • Taka İç ve Dış Ticaret

  Üretim Müdürü Taka İç ve Dış Ticaret

  İzmir

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hizla büyüyen markamız için, bizimle beraber büyümek isteyen, atölye sorumluluğu, fason konfeksiyon üretim takibi yapabilecek, dokuma ve abiye üretim tecrübesi olan dikiş teknikleri bilen, tekstil yüksek okulu yada üniversite mezunu ATÖLYEYİ YÖNETEBİLECEK ÜRETİM MÜDÜRÜ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Disiplinli Düzenli MS Office programlarını iyi kullanabilen Konfekiyon tekniklerini bilen Abiye üretiminde deneyimli Kendini geliştirmeyi seven

 • Rondi Mobilya

  Mobilya ve Koltuk Dikişçisi - Kumaş Kesimcisi Rondi Mobilya

  İzmir

  18 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız 1986 yılında İzmir Karabağlar Sanayi sitesinde Çoğun Mobilya San. Tic. Ltd. Şti. unvanıyla kurulmuştur. Tek imalathaneyle başlayan faaliyetlerimiz müşterilerin ihtiyaçları ve sektörün gerektirdikleri de göz önünde bulundurularak ürün yelpazesini bugüne değin getirmiştir. Bu gelişim sürecinde yalnız ulusal pazarda değil uluslararası pazarda da kabul görmesi hedefi ile firmamız ürünlerini 1992 yılında RONDİ markası adı altında üretmeye başlamıştır. 2010 yılı itibariyle Karabağlarda bulunan imalathanelerimizi Torbalı, Yazıbaşı mevkiinde 8000 metrekaresi kapalı toplamda 15000 metrekarelik yeni üretim fabrikamıza taşıyarak hem ürün çeşitliliğimizi, hem de kapasitemizi arttırmış bulunmaktayız. İşte bu sürekli değişim ve gelişim felsefesinden yola çıkarak, firmamızda, Torbalı-Yazıbaşı’ da yer alan fabrikamızda çalışabilecek ‘’ MOBİLYA ve KOLTUK DİKİŞÇİSİ - KUMAŞ KESİMCİSİ ‘’ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Koltuk, kanepe, berjer, mobilya döşeme yapabilen, 20-45 yaş arası, Erkeklerde Askerlik görevini tamamlamış, Tercihen sigara kullanmayan, İzmir’ de ikamet eden, En az 2 yıl benzer işlerde deneyimli, BAY/BAYAN.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İzmir, Fason İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?