İzmir, Muhasebe İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Muhasebe
 • İş Açıklaması GMG ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI SAN. TİC .LTD. ŞTİ.'nde çalışacak ÖN MUHASEBE ve BÜRO elemanları alınacaktır.    

  Aranan Nitelikler NETSIS VE MS OFİS PROGRAMLARINA HAKİM ÖN MUHASEBE TECRÜBESİ OLAN TERCİHEN, TİCARET LİSESİ,MESLEK YÜKSEK OKULU VE ÜNİVERSİTELERİN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN BAY-BAYAN TİTİZ,GÜVENİLİR,DİKKATLİ,ÇÖZÜM ODAKLI , İLETİŞİM YETENEĞİ OLAN VE TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN DİKSİYONU DÜZGÜN,PREZENTABL TERCİHEN İZMİR/GAZİEMİR,SARNIÇ,AYRANCILAR,MENDERES,TORBALI CİVARINDA İKAMET EDEN.

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklaması Ön Muhasebe Elemanı olarak görevlendireceğimiz, aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşı aramaktayız

  Aranan Nitelikler En az Ticaret Lisesi mezunu veya MYO mezunu Herhangi bir ticari program bilen ( Tercihen Logo ) Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen Ön muhasebe konusunda en az 1 yıl deneyimli Buca,Şirinyer,Karabağlar,Gaziemir,Yeşilyurt, civarında ikamet eden; Eleman alımı yapılacaktır.  

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması İşlevsel Görevleri: Sorumluluk alanına giren işlerin şirket prosedürlerine uygun şekilde yapılmasını koordine ve kontrol etmek, Sorumluluk alanına giren konulara ilişkin olarak yönetim raporlamaların hazırlanmasını sağlamak, Mali tabloların hazırlanması sağlamak ve kontrol etmek Vergi dairesi ile ilgili işlemlerin yürütülmesi, Muhasebe işlemlerinin tek düzen hesap planına uygun ve yönetimin istediği raporlara baz oluşturacak şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak, Mali tabloların hazırlanması sağlamak, kontrol etmek, Faturaların ilgili departmanlarca onaylandığını kontrol ederek işlenmesini sağlanmak, Alıcı ve satıcılarla mutabakatların kontrolünü gerçekleştirmek, Giderlerin, harcamaların ve sayım farklarının ilgili birimlere bildirilmesini sağlamak, Noter ve avukat işlemlerinin, sözleşmelerin takibi ve ödemelerin kontrolünü sağlamak, Hisse devir ve satış işlemleri, ortaklık yapısı, şirket şube açılışı, yetkilendirme ve diğer Ticaret sicili işlemlerinin yürütülmesini sağlamak, Şirketin yasal defterlerinin, mevzuata göre tasdik edilerek işlenmesini, arşivlenmesini ve koordine edilmesini sağlamak, Mesleki konuları ve değişen mevzuatı takip etmek.  

  Aranan Nitelikler Görevin Gerektirdiği Özellikler Eğitim Ve Mesleki Tecrübe:  4 yıllık Üniversite mezunu olmak,  SAP programını iyi derecede bilmek, Mesleki olarak da en az 5 yıl , yönetici olarak 3 yıl deneyimli olmak, Göreve Özel Yetkinlikler: Problem Çözme Becerisi Analitik Düşünme Yorum yapabilme Kontrol ve denetim Yönetsel Yetkinlikler: Ekip Yönetimi Büyük Resmi Görme İş Performansının Yönetimi İlişki Yönetimi

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Yönetmen, Müdür Yrd, Müdür, Yetkili, Yönetici

 • İş Açıklaması İŞKUR ile birlikte yürütülen İş Başı Eğitim Programı kapsamında; Şirketimizde, çalışmak üzere ''Ön muhasebe Personeli'' aranmaktadır. Program haftada 6 gün, toplam 45 saat olmak üzere 6 aylık işbaşı eğitimini kapsamaktadır. 6 aylık kurs programını tamamlayan kursiyer performansına bağlı olarak firmamızda istihdam edileceklerdir. Genel muhasebe işlemlerinin yürütülmesine destek vermek, Muhasebe programına ilgili kayıtların girişini yapmak, Mutabakat işlemlerini yürütmek, Günlük muhasebe kayıtlarını yapmak, Alış/Satış faturalarını düzenlemek.

  Aranan Nitelikler Ticaret Meslek Lisesi/Yüksek Okul Muhasebe Bölümünden mezun, üniversite mezunu, Muhasebe süreçleri konusunda iş tecrübesi olan, NETSIS, MS Office Programlarına hakim, Tek düzen hesap planına hakim, İş takibi konusunda dikkatli, sonuç odaklı, Ekip çalışmasına yatkın. Aktif araç kullanabilen, Sigara kullanmayan, 19 – 25 yaş arası, Bayan.  

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklaması Temel olarak, iç kontrol ve kurumsal yönetim süreçlerinin yürütülmesine destek olmak. Şirket içi bölge denetimlerinin gerçekleştirilmesi ve belirli periyotlarda denetim raporların hazırlanarak yönetime sunulmasından sorumlu olmak Kurumun tüm işlevlerinin güvenli bir biçimde icra edilmesini iç kontrol mekanizmaları vasıtasıyla izlemek, incelemek ve kontrol etmek İç Denetim raporlarında tespit edilen risklere yönelik iç kontrollerin yeterliliğini ve etkinliğini ölçmeye yardımcı olmak. Tüm şirket faaliyetlerinde çeşitli denetim teknikleri kullanarak denetim çalışmalarını yürütmek ve bu alanlarda şirket kural ve prosedürlerinin eksiksiz uygulandığını test etmek. Kurumun etkin iç kontrollere sahip olması için öneriler geliştirmek. Belirli bir konu ile ilgili olarak kendisinden talep edilen araştırmaları yapmak ve raporlamak. Denetim sonuçlarını raporlamak, tespitler çerçevesinde iyileştirmelere yönelik önerilerde bulunmak Tespitler için alınan aksiyonların takibini gerçekleştirmek Ayrıca; Vergi ve muhasebe mevzuatı alanında deneyimli, beyanname doldurma ya da kontrol tecrübesi olan, muhasebe bölümlerinde ya da ilgili bölümlerde 1-2 yıl çalışmış, Vergi mevzuatına hakim, yenilikleri takip eden, adaylar tercih sebebi olacaktır.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun, 3 yıl UFRS tecrübesi olan Denetim mesleğinin gerektirdiği etik ilke ve kurallara uyan, Finansal kontrol ve süreç denetimi ayrıca üretim alanlarında iş deneyimine sahip, Takım çalışmasına yatkın, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İngilizce bilen, Süreç ve detay odaklı, Analitik düşünme yeteneğine sahip, sözlü ve yazılı iletişim becerisi güçlü, Aktif olarak araç kullanabilen Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) Tercihen bağımsız denetim şirketinde çalışmış olan  Firmamızın Kemalpaşa işletmesinde çalışacak olan adayları arıyoruz.

  Sektör: Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat

  Pozisyon: Sorumlu, Yetkili

 • İş Açıklaması Halk sağlığı zararlıları ve tarım zararlıları kontrolü ilaçları üretimini, satışını ve uygulama hizmetleri faaliyetlerini gerçekleştiren firmamızın muhasebe departmanında görevlendirilecek; Bilanço - Gelir Tablosu ve Kar Zarar hesaplarına bakabilecek, İnsan kaynakları ve personel işlemleri süreçlerine hakim, Kdv  - Muhtasar ve SGK bildirgelerini düzenleyebilen, Günlük - haftalık - aylık ödemelerin yapılması ve takibinden sorumlu olacak, İlgili faturaların kesilmesi işlemlerini gerçekleştirecek, Günlük banka işlemlerinin takibi ve sisteme işlenmesinden sorumlu olacak, Kasa işlemleri ve çeklerin takibini gerçekleştirecek, Müşteri cari kartlarının açılması ve tahsilatların takibinden sorumlu olacak, Nakit akış tablosunun oluşturulması ve takibini gerçekleştirecek, Ay sonu işlemlerinin yapılması için çalışmaların gerçekleştirilmesini sağlayacak, Genel muhasebe ve alacaklar muhasebesi ile ilgili işlemlerin yapılmasından sorumlu olacak, Muhasebe evraklarının düzenlenmesi ve dosyalanmasından sorumlu olacak, Yönetimin istediği raporların hazırlanmasını gerçekleştirecek, Amortisman kayıtlarının düzenlenmesi ve takibinden sorumlu olacak

  Aranan Nitelikler Genel Muhasebe, Muhasebe ve Finans alanlarında tecrübeli, Office programlarına hakim, Muhasebenin temel konuları, Vergi Usul Kanunu, SGK mevzuatı ( personel mevzuatı) ve diğer mevzuatlar konusunda bilgi sahibi olan, Raporlama konusunda tecrübeli, Çözüm odaklı, dinamik ve analitik düşünebilen, İnsan İlişkilerinde başarılı, Diksiyonu düzgün. Takım arkadaşı aranmaktadır.

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Muhasebe Personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Seferihisar’daki fabrikamıza,  servis güzergahımız olan Balçova, Narlıdere, Güzelbahçe, Seferihisar’da ikamet eden, Üretim, ihracat yapan firmalarda en az  beş yıl tecrübe sahibi, Netsis programına tüm modülleri ile hakim, Office uygulamalarında, özellikle excel kullanımı konusunda kendisini geliştirmiş ve gelişime açık,  Özellikle;  üretim, stok, referans gider yerine göre giderlerin işlenmesi ve raporlanması konusunda deneyim sahibi, Diğer muhasebesel işlemler konusunda da gelişime açık, dinamik, çözümsel fikir üretebilen ve uygulayabilen, koordineli çalışabilecek takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklaması Netsis entegrasyon sisteminde fiş, fatura ve bütün evrakları işlemek, Fatura giriş ve çıkışlarını işlemek, İhracat ve ithalat dosyalarının takibini ve işlemelerini yapmak, Mali müşavir ile organize şekilde evrak ve dosya hazırlığı, Banka kayıtlarının tutulması ve müşavire hazır boyuta getirmek,    

  Aranan Nitelikler 3 yıl deneyim, MS Office ve Netsis programlarına hakim olmak, Netsis entegrasyon sisteminde kayıt tutmuş olmak, Mali müşavir ile organize çalışabilecek, Organizasyon yeteneğine sahip olmak, Muhasebe departmanındaki arkadaşlarıyla koordineli çalışabilecek, Güler yüzlü ve uyum içinde çalışabilecek,

  Sektör: Aydınlatma

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Merkezi İzmir Menemen’ de bulunan inşaat, nakliyat ve hafriyat işlerini yapan firmamızda bu işlerde görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mali alanda Muhasebe Ön Lisans veya Lisans eğitimi mezunu (Tercihen Muhasebe ve İşletme Bölümü Mezunları) Konusunda en az 3 yıl deneyimi, Netsis Entegre 7.0 Muhasebe Programını kullanabilen, B Sınıfı Ehliyetli, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, 20 – 27 Yaş aralığında, BAY. Not: Özellikle Menemen - Çiğli civarı oturanları tercih ediyoruz. 

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz üretim sektöründe faaliyet gösteren, çok uluslu şirketler grubu olan müşterimiz için "Muhasebe Sorumlusu" arıyoruz. Tek düzen muhasebe sisteminde, muhasebe ile ilgili süreçlerin yürütülmesi, Yurtdışı ve yönetsel raporlamaların hazırlanması,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe alanında 3-4 yıl deneyimli, Uluslararası Finansal Raporlama Standartları, IFRS/UFRS raporlama konusuna hakim, Tercihen, benzer pozisyonda, uluslararası firmada deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Netsis ve Ms Ofis programlarını etkin kullanabilen, Sistemli ve disiplinli çalışabilen, Analitik düşünen, sonuç odaklı,  Raporlama ve iş takip yeteneği gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adayların, askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.

  Sektör: Mali Denetim-Vergi, İmalat, Holding

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • İş Açıklaması Personel özlük işleri kapsamındaki bordro, puantaj, işe giriş-çıkış, iş-kur ve bütün personel konularına hakim yasal bildirimleri yerine getirilmesinden sorumlu olacak ve kalan zamanında muhasebe işlemlerinde bilgili çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Ticaret Lisesi veya Yüksek Okul Mezunu, Tek düzen hesap planına hakim. Bordrolama, özlük işleri, puantaj konularında deneyimli, Ms Ofis programlarını etkin kullabilen, Netsis programına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, Planlı çalışabilen, Organize ve titiz, 30 yaşını aşmamış, askerlik hizmetini tamamlamış erkek adaylar değerlendirilecektir.  

  Sektör: Alüminyum

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Şef Yardımcısı, Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Mali İşler Müdürü" arıyoruz. Muhasebe ve Finansman faaliyetlerini koordine etmek ve yönetmek,  Mali uygulamaların, tekdüzen hesap planına ve vergi mevzuatına uygun olarak gerçekleştirilmesini sağlamak, KDV, muhtasar, SSK, Ba/Bs, açılış, kapanış ve geçici vergi hesaplarını denetlemek,  Maliyet muhasebesi işlemlerinin yürütülmesini sağlamak, Şirketin kurumsal kredilerinin limit ve tahsis aşamasından ödeme ve yasal yükümlülük ve teminatların yerine getirilmesine kadar olan tüm faaliyetleri yürütmek, bankalarla ve finansal kurumlarla iletişimi sağlamak,  Ay sonlarında müşteri, tedarikçi, banka, kredi, leasing, senet ve çek hesaplarının mutabakat raporlarının takibini sağlamak, 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Üretim sektöründe, mali işler konusunda yöneticilik deneyimi olan, Tercihen SMMM belgesine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, MS Ofis ve Netsis uygulamalarını çok iyi düzeyde bilen, Analitik, sistematik, Problem çözme becerisi olan, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Yönetici, Müdür Yrd, Müdür

 • İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’ dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Uluslararası olarak  "Gıda" sektöründe ithalat-ihracat gerçekleştiren müşteri firmamız için aşağıdaki niteliklere sahip "MUHASEBE ELEMANI" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Yurt dışına İngilizce olarak raporlama yapabilecek, Tercihen muhasebe alanında 1 yıl deneyimi olan Finansal analiz yapabilecek, Banka işlemlerini takip edebilecek, Öğrenmeye açık, kendini geliştirmek isteyen, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İzmir de ikamet eden/edebilecek olan Not: İş başı yapılmasına karar verilen aday İşkur İş Başı Eğitim programı kapsamında değerlendirilecektir.

  Sektör: Gıda, İmalat, İthalat/İhracat

  Pozisyon: Stajyer, Uzman Yard, Eleman, Yönetici, Sorumlu

 • İş Açıklaması Otomotiv ve Sigortacılık alanlarında faaliyet gösteren şirketlerimizin Mali İşler Grubu bünyesinde yetiştirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun  Muhasebe Elemanı aramaktayız.        

  Aranan Nitelikler Yüksekokul mezunu (Muhasebe,Finans,Bankacılık bölümleri tercih sebebidir) 25-30 yaşında, prezantabl MS Office ve Netsis Entegre programlarına vakıf, Sorumluluk sahibi, detaylara önem veren, dikkatli, takipçi ve disiplinli çalışma prensibine sahip, Kariyer planı olan, değer yaratmaya odaklı,öğrenmeye hevesli, yenilikçi Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, aktif araç kullanabilen Tercihan askerlikle ilişiği olmayan Bay

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Yardımcı, Uzman Yard, Memur, Eleman

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Çiğli Organize Sanayi Bölgesi civarında büyük bir işletme için; * Üniversite veya MYO mezunu, * Muhasebe ve vergi uygulamalarında bilgili, * En az 5 yıl tecrübeli, * Askerliğini yapmış, Bay.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması FİRMAMIZ İÇİN BELİRTİLEN NİTELİKLER DOĞRULTUSUNDA MUHASEBE SORUMLUSU ALINACAKTIR. 

  Aranan Nitelikler ÖN MUHASEBE/MUHASEBE KONUSUNDA DENEYİMLİ GENEL MUHASEBE KURALLARINI VE MANTIĞINI İYİ BİLEN MS OFFİCE PROGRAMLARINI  İYİ DERECEDE KULLANABİLEN DİKSİYONU DÜZGÜN DİSİPLİNLİ ,SAYGILI,DİKKATLİ,SABIRLI VE SORUMLULUK SAHİBİ İŞ TAKİP VE KOORDİNASYON YETENEĞİNE SAHİP BAYAN 25-40 YAŞ ARASI İZMİR’DE İKAMET EDEN 4 YILLIK (LİSANS)ÜNİVERSİTELERİN İKTİSAT –İŞLETME –İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER VEYA  İLGİLİ  BÖLÜMLERİNDEN  MEZUN TERCİHEN  NETSİS,MİCRO ,ETA SQL ,NETO PROGRAMLARINDAN EN AZ BİRİNİ İYİ DERECEDE BİLEN.  

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Yetkili Yardımcısı, Uzman Yard, Uzman, Şef Yardımcısı, Sorumlu

 • İş Açıklaması İzmir Bornova bölgesinde bulunan, tekstil ürünleri üretim ve toptan satışı alanında faaliyet gösteren firmamıza, '' BAYAN SEKRETER/ÖN MUHASEBE ELEMANI '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe ve sekreterlik konusunda deneyimli, Muhasebe programlarını etkin kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Düzenli, planlı ve titiz çalışan, İnsan ilişkilerinde başarılı, Diksiyonu düzgün, Tercihen temel düzeyde ingilizce konuşup anlayabilen, Ofis düzeni konusunda titiz, BAYAN.  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Asistan, Eleman, Sekreter

 • İş Açıklaması 1992 yılından bu yana mobilya sektöründe  yer alan şirketimizin karabağlarda bulunan işyeri merkezine depo sevkiyat bölümünde istihdam edilmek üzere muhasebe personeli alınacaktır. Ön muhasebe deneyimi olan Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak VEGA muhasebe paket programını iyi  derecede kullanabilen , Ürün siparişlerinin oluşturulması Stok çıkış fişlerinin düzenlenmesi İrsaliye ve faturaların düzenlenmesi Stok kontrolü Cari hesap mutabakatları  

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Görevli, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • Muhasebe Sorumlusu Adecco İzmir İzmir 27 Nisan 2016

  İş Açıklaması     Genel muhasebe ile ilgili işlemlerin mevzuata, muhasebe usulleri ve yönetmeliklere uygun olarak yapılması, KDV.Muhtasar,SGK ve Geçici Vergi Beyannamelerinin hazırlanması, Günlük banka hareketlerinin işlenmesi, Bankalarla mutabakat yapılarak, mevduat ve kredi işlemlerinin yürütülmesi, Bordrolama, hak ediş ve özlük işlerinin takip edilmesi, E-Fatura/E -Defter süreçlerinin takip edilmesi, KDV İade çalışmalarının yürütülmesi, İthalat/İhracat kayıtlarının muhasebeleştirilmesi ve takibi

  Aranan Nitelikler Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.                        Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için "Muhasebe Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.   Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe ve Finansman alanında en az 5 yıl deneyimli, Çok iyi seviyede Netsis ve excel bilgisine sahip, Planlama ve ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip. Raporlama teknik bilgi ve becerisine sahip, Tek Düzen Hesap Planını çok iyi bilen ve uygulayan Resmi muhasebe işlemlerinde tecrübeli, E-Fatura/E -Defter süreçlerine hâkim, İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Detaycı, kendine güvenen, dikkatli, titiz çalışan, sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Güzelyalı – Gaziemir – Balçova  / Urla arası ikamet eden,   Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması İzmir de elektrik sektöründe faaliyet gösteren firmamızda Genel Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır. Muhasebe ve finans süreçlerinde koordinasyonu sağlayabilecek, Mizan,Bilanço,Gelir Tabloları,Beyannameler, Muhtasar hazırlanması konusunda tecrübesi olan, Bordrolama konusunda tecrübeli, Tüm Finansal operasyonlar, banka işlemleri ve nakit akışı konularında Deneyimli, Periyodik raporlamalar ve finansal analizler için Finansman Yöneticisine destek verebilecek  

  Aranan Nitelikler   Alanında en az 5 yıl deneyimli, Üniversite mezunu, Mesleki bilgi, becerilerini sürekli yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek geliştirme yetenek ve birikimine sahip Anlık karar verebilme yeteneğine sahip, alanında özgün, analitik değerlendirmeler yapabilen, iş dünyasında alanı ile ilgili boşlukları görebilecek açılımlar üretebilen, yenilikleri mesleki alanında özümseyerek takip edebilen, Kişisel bakım ve prezentasyonuna dikkat eden, İstikrarlı, Prensipli, Karakterli Çalışma Ahlak ve Yetkinliğine Sahip Mesleğini severek yapan ve uzun süreli mesleki plan, program ve istikrar donelerini iş dünyası tecrübelerinde taşıyan İş dünyasında istikrarlı, düzenli, uzun süreli iş geçmişine sahip referansları olan Prensipli, sistemli, planlı, metodlu, raporlu çalışma disiplinlerine sahip Profesyonel çalışma kültür ve iş dünyası tecrübelerine sahip Çalışmayı seven, üretmekten mutluluk duyan Takım çalışmasına uyumlu, ekip ruhuna sahip, İzmir de ikamet eden 30 yaş ve üzeri Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Adaylar değerlendirmeye alınacaktır.    

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Firmada yürütülen çalışmaların muhasebe işlemleri için gerekli kayıt, fatura girişi, evrak dosyalama, takip, kontrol vb. işlemleri yöneticisinin talimatları doğrultusunda yerine getirecek, Cari hesapların takibi Muhasebe kayıt ve işlemlere ilişkin dosyalama ve arşivlemelerin yapılması

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu,  Netsis program bilgisi olan Ön muhasebe konusunda bilgi ve deneyim sahibi, B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, İkna yeteneği güçlü, Bay eleman,

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması GÜVENLİK SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZIN MUHASEBE DEPARTMANINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE MUHASEBE UZMANI / YÖNETİCİSİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler Minimum Ön Lisans mezunu, Muhasebe’de minimum 2 yıl deneyimli, Ms Office programlarına hakim, Çok iyi derecede NETSIS bilen, E-fatura,E-defter programlarına hakim, Bordrolama yapabilecek olan, Bay/Bayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden. Analitik yeteneği ve sayısal becerisi güçlü Sorumluluk bilinci yüksek, Dosyalama ,raporlama ve takip bilgisi olan, Ekip çalışmasına uyumlu.  

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman, Şef Yardımcısı, Sorumlu, Memur

 • İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz." İzmir’ de danışmanlığını yapmakta olduğumuz ""Otomotiv" sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamız için "SEKRETER" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen alanında 2 yıl deneyimli MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, İletişim yeteneği yüksek, güler yüzlü, diksiyonu düzgün, İnsan ilişkileri kuvvetli, Dış görünümüne önem veren, İş takip yeteneği gelişmiş İzmir' de ikamet eden bayan adaylar

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Sorumlu, Eleman, Asistan

 • Muhasebe Sorumlusu Yarbay Beton İzmir 28 Nisan 2016

  İş Açıklaması Pınarbaşı Ofisimizde çalışacak aşağıdaki kriterlere uygun, muhasebe departmanımıza takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler   En az lise, tercihen üniversite mezunu, Muhasebe alanında en az 2 yıl deneyimli, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Muhasebe programlarında tecrübeli, tercihen Luca Koza bilen, Analitik düşünen, raporlama becerisi yüksek, titiz ve düzenli çalışan, İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine ayak uydurabilen.  

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Yetkili Yardımcısı, Uzman Yard, Uzman, Şef Yardımcısı, Sorumlu

 • İş Açıklaması PMS A.Ş. İzmir-Kemalpaşa 10.000 m² kapalı alan, 10.000 m² açık alan üzerine yapılandırılmış olup, polietilen modüler yüzer iskele ve duba sistemleri, (Dock Marine Systems Yüzer  Platformlar),  plastik  kano  ve  şezlonglar,  polietilen  su  sepoları,  salamura  depoları, kimyasal depolar, bidonlar ile müşteriye özel plastik kalıp ve ürün imalatı yapan bir firmadır. Firmamız, bilinen plastik işleme metotlarından rotasyon, şişirme, enjeksiyon ve ekstrüzyon teknolojilerini  bünyesinde barındıran entegre bir kuruluş olup içinde bulunduğu dünyada sürekli değişimi ve iyileşmeyi esas alarak çalışan yüksek kaliteli hizmet anlayışı ile % 100 müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlayan bir firmadır. Ailemiz dinamik, yetenekli, başarılı ve kendini geliştirmeyi ilke edinmiş Personel işleri sorumlusu ve muhasebe sorumlusu arkadaşlara ihtiyaç  duymaktadır. Alış-Satış-Gider faturaları kontrol ve girişini yapabilecek, Muhasebe Kayıtlarını tutabilecek, Çek-senet- banka ve kasa kayıtlarını işleyebilecek Personel ve insan Kaynaklarını yürütebilecek, Bordrolama ve Puantaj işlemlerini yapabilen, Personel Özlük Dosyalarını Düzenleyebilecek ve yürütebilecek.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Kayıtları yasal mevzuat çerçevesinde değerlendirerek kayda alabilecek kadar vergi mevzuatı bilgisi olan, Üretim firmasında muhasebe deneyimi olan, 30 yaşını aşmamış Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Sitemli, dikkatli, ve titiz çalışma yeteneğine sahip, İnsan ilişkileri ve takım çalışması yeteneğine sahip, ERP programına hakim (Tercihen CANİAS) POLİMEK  Personel Programına hakim, MS OFFİCE programlarına bilgisayara hakim, B Sınıfı Sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Bay veya Bayan Genel Muhasebe Elemanı.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklaması İşyerimizde İŞKUR İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Muhasebe Personeli aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Muhasebe ve benzeri bölümlerinden mezun, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Microsoft office ve paket programlara hakim, İnsan ilişkileri güçlü, diksiyonu düzgün, Analitik düşünebilen,

  Sektör: Catering, Gıda

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Ön Muhasebe/Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ön Muhasebe / Muhasebe konusunda tecrübeli, Tercihen Ticaret Lisesi, Meslek Yüksek Okulu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, NETSIS,MS Office programını iyi derecede kullanabilen, Dikkatli, titiz, düzenli, Çalışmayı seven, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  25 – 30 yaş arası,  Bayan, İzmir'de ikamet eden.

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • İş Açıklaması Batı Ege Elektrik, 2004 yılından beri Elektrik ve Aydınlatma sektöründe ithalatçı firma olarak faaliyet göstermektedir. Firmamız İzmir ilinde faaliyet gösterip, 10 yıllık tecrübe birikimi, yenilikçi yapısı ve Türkiye genelindeki geniş müşteri ağı ile yoluna devam etmektedir. Vizyonumuz; Müşterilerimize kaliteden ödün vermeden, düşük maliyetli, en uygun ve doğru çözümü sunabilmek ve aynı zamanda müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler kurabilmektir… B.E.S.T markalı ürünlerimizi kullanan tüm müşterilerimize teşekkürü her zaman bir borç biliriz. Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda GENEL MUHASEBE VE FINANS ELEMANI alınacaktır.   İrsaliyeleri ve faturaları düzenlenmesi Günlük muhasebe kayıtlarının tutulması Ödeme ve satış faturalarının takibinin yapılması Satın alma faturalarının düzenli olarak takip edilmesi Müşteriler ile mutabakatların gerçekleştirilmesi Personel işlemlerini takip edilmesi Banka hesapları, çek, senet takibi  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen,SMMM stajını yapan Beyanname ve Bildirge uygulamalarında tecrübeli Sorumluluk sahibi ve işi konusunda titiz, dikkatli Tam zamanlı Sigara içmeyen Bay - Bayan

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Sorumlu, Şef Yardımcısı, Uzman, Uzman Yard, Yetkili

 • İş Açıklaması Firmamız, elektrik mühendislik, proje ve taahhüt konularında faaliyet göstermektedir. İzmir Bayraklı 'da bulunan merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere ön muhasebe ve yönetici asistanlığı görevini birarada yürütebilecek, prezentabl bayan çalışma arkadaşı arıyoruz. Görev Tanımı: Alış faturalarının ön muhasebe kaydını yapmak, Satış faturalarını düzenlemek, Cari hesap mutabakatlarını yapmak, Evrakların düzenlenmesi ve arşivlenmesini yapmak, Gelen siparişlerin kaydını yapmak, Gelen telefonları ilgili kişilere yönlendirmek, Gerektiğinde toplantılara katılmak

  Aranan Nitelikler Aranılan özellikler, Tercihen LUCA ve MS Ofis programlarını iyi derecede kullanmak, Ön muhasebe işlemlerine hakim, en az 3 yıl deneyimli SGK Mevzuatına hakim,  Üniversite veya yüksekokul mezunu İş konusunda titiz, düzenli titiz, güvenilir, çalışkan Dış görüntüsüne dikkat eden, İletişim kaabiliyeti yüksek  Ulaşım sorunu olmayan adaylar tercihimizdir.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • İş Açıklaması İzmir, Kemalpaşa'da üretim yapan fabrikamıza aşağıda belirtilen nitelikler doğrultusunda Muhasebe ve Personel Görevlisi alınacaktır. •    Alış ve satış faturalarının, gelir ve gider belgelerinin muhasebe kayıtlarını yapmak,  •    Firmalar ile cari hesap mutabakatlarını yapmak. •    KDV ve muhtasar beyannamelerinin hazırlık ve kontrollerini yapmak. •    İnsan Kaynakları süreçlerini yöneterek, Personel işe giriş çıkış ve e-bildirge ve Bordro işlemlerini yapmak, •    Resmi kurumlardaki (Vergi dairesi, SSK, İşkur, Noter, Tic sicil müd, Belediye vs) işlemlerini şirket içi ve şirket dışında takip etmek    

  Aranan Nitelikler •    Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun olmak (İktisat, Çalışma ekonomisi, Maliye, İşletme vs) •    1-3 yıl tecrübeli ve kariyer hedefi olan,  •    Netsis modül programları hakkında bilgi sahibi olmak  •    Office programlarını etkin kullanabilen, özellikle Excel’ e hakim, •    Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen ve bitmeyen iş’ten rahatsız olan, •    Yazılı ve sözlü iletişimi etkin, insan ilişkilerinde başarılı, •    Ekip çalışmasına uyum sağlayacak, 

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Görevli

İş Habercisi - İzmir, Muhasebe İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?