İzmir, Muhasebe İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Muhasebe
 • Foto Remzi

  Muhasebe Sorumlusu Foto Remzi

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1974 YILINDAN itibaren FOTOĞRAFÇILIK SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FOTO REMZİ FOTOĞRAFÇILIK SAN.VE TİC. LTD. ŞTİ. BÜNYESİNDE ‘MUHASEBE SORUMLUSU’ OLARAK GÖREV YAPACAK TAKIM ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler MUHASEBE ALANINDA DENEYİM SAHİBİ OLAN LİSE VEYA ÜNİVERSİTE MEZUNU DİKSİYONU DÜZGÜN İNSAN İLİŞKİLERİNDE KUVVETLİ NETSİS KONUSUNDA BİLGİLİ MS Office programlarına hakim YOĞUN ÇALIŞMA TEMPOSUNA UYUM SAĞLAYABİLECEK İZMİR'DE İKAMET EDEN BAYAN TAKIM ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ

 • Duymer İşitme Cihazları

  Satış Muhasebe Personeli Duymer İşitme Cihazları

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşterilerin günlük satış faturalamalarının yapılması, cari hesapların takip edilmesi, düzenli olarak cari hesap ve BA/BS mutabakatlarının gerçekleştirilerek hesap analizlerinin ve raporlamalarının yapılması. Arşiv ve dokümantasyonun sağlanması. Tahsilatların tespit edilmesi. İlgili departmanlar ile koordineli çalışarak periyodik raporlamaların gerçekleştirilmesi. Diğer muhasebe süreçlerine destek olunması.

  Aranan Nitelikler Şişli, Kadıköy, Bakırköy, Ankara, İzmir Karşıyaka, Alsancak, Buca şubeleri ve tüm Türkiye'ye yayılmış Bayileri ile hizmet vermekte olan Duymer İşitme Cihazları Merkezi bünyesinde, Çiğli-Merkez lokasyonunda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Maliye, İşletme veya İktisat bölümlerinden mezun. Genel muhasebe konusunda bilgi sahibi. Satış Muhasebesi alanında en az 1 yıl deneyim sahibi. Ekip çalışmasına yatkın. MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Netsis bilen. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Satış Muhasebe Personeli aranmaktadır.

 • Firma Adı Gizli

  Finansal Raporlama Uzmanı Firma Adı Gizli

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye' nin ilk 500 sanayi şirketi içerisinde bulunan kıymetli maden piyasasinda faaliyet gösteren firmamızın kamu yararına düzenlenecek periyodik raporları ile yönetim raporlamalarını yapacak bir finansal raporlama uzmanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili (iktisadi ve idari bilimler) bölümlerinde dört senelik lisans egitimini tamamlamış 30 yaşını aşmamış Erkek adaylar için askeri hizmetini tamamlamış Mali müşavirlik firmalarının bağımsız denetim bölümünde en az üç yıl calışmış Tercihen Smmm veya ymm stajını başlatmış Tercihen bağımsız denetim lisans sahibi Kgk ve/veya Spk denetimlerinde fiilen çalışmış, TFRS ve TMS standartları çerçevesinde finansal raporlama yapabilecek. Bağımsız denetim firmasi ile iletişimi kurup denetim calışmalarına destek verecek. İnsan ilişkilerinde başarılı, analitik, takım çalışmasına yatkın ve iş akışını yönetebilen. Organizasyon ve koordinasyon becerisi yüksek. Yogun calismaya ayak uydurabilecek B sınıfı ehliyet sahibi Bir takim arkadasi ariyoruz.

 • Duymer İşitme Cihazları

  Satış Muhasebe Sorumlusu Duymer İşitme Cihazları

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Muhasebe ile ilgili firmanın tüm işlemlerinin yürütülmesi, Müşterilerin günlük satış faturalamalarının yapılması, cari hesapların takip edilmesi, düzenli olarak cari hesap ve BA/BS mutabakatlarının gerçekleştirilerek hesap analizlerinin ve raporlamalarının yapılması, Tahsilatların tespit edilmesi, Bayi ve şubelerin çek, senet vb. değerli evraklarının takibi, İlgili departmanlar ile koordineli çalışarak periyodik raporlamaların gerçekleştirilmesi, Satış - Pazarlama ekibinin yönlendirilmesi, Döneme ilişkin maliyet çalışmalarının yapılması.

  Aranan Nitelikler Şişli, Kadıköy, Bakırköy, Ankara, İzmir Karşıyaka, Alsancak, Buca şubeleri ve tüm Türkiye'ye yayılmış Bayileri ile hizmet vermekte olan Duymer İşitme Cihazları Merkezi bünyesinde, Çiğli-Merkez lokasyonunda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Maliye, İşletme veya İktisat bölümlerinden mezun. Genel muhasebe konusunda bilgi sahibi. Alanında en az 5 yıl deneyim sahibi. Ekip çalışmasına yatkın. MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Netsis bilen. Askerlik hizmetini tamamlamış. Satış Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  Genel Muhasebe Personeli Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’ dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bornova’da deri sektöründe faaliyet gösteren firmamız için aşağıdaki nitelikleri sahip "Genel Muhasebe Personeli" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lisans Mezunu, Genel muhasebe işlemleri yapmış ve yasal mevzuata hakim, En az 2 yıl muhasebe deneyimi olan, İthalat - İhracat Muhasebe işlemlerini bilen, Tek düzen hesap planını bilen, İyi derecede MS office bilgisine sahip, Gerekli raporlamaları yapabilecek, Tercihen Micro ve Luka programları kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, 30 yaşını aşmamış,

 • Aynes Gıda

  Muhasebe Elemanı Aynes Gıda

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Süt ve süt ürünleri sektörünün lider kuruluşu AYNES A.Ş.'nin, İzmir Bölgesinde Muhasebe Bölümü'nde çalışabilecek takım arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ticaret Meslek Lisesi, MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında en az 2 yıllık tecrübe sahibi Çalışma disiplini yüksek, sorumluluk sahibi, MS ofis programlarına hâkim (excel, word), Tercihen SAP Programını kullanabilen, İş ve evrak takibi konusunda dikkatli ve deneyimli, Ekip çalışmasına uyumlu, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylarımız için askerlik görevini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden/edebilecek olan.

 • Sporthınk - (Doğukan Spor)

  Muhasebe Personeli Sporthınk - (Doğukan Spor)

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazacılık ve perakende sektöründe faaliyet gösteren, bünyesinde bulundurduğu Adidas, Nike,Hummel, Levi’s,Superga, New Balance,, Converse, Onitsuka Tiger ve Jack & Jones gibi markalarla sürekli büyüme grafiği çizen firmamızın Buca-İZMİR de bulunan merkez ofisinde görevlendirilmek üzere; * Resmi belgelerin ilgili programa işlenmesi,takip ve kontrolü * Şirketin, mevzuat ve kanunlar çerçevesinde tüm finansal işlemlerinin muhasebeleştirilmesi * Nakit, çek, senet, tahsil ve tediye makbuzlarının işlenmesi ve takibi * Aylık mutabakatların yapılması ve evrakların usule uygun dosyalanması * Raporlarının düzenlenmesi ve ilgili sorumluya sunulması, sağlayacak bay / bayan ön muhasebe / genel muhasebe personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * En az 2 -3 yıl deneyimi bulunan, * Mağazacılık muhasebesinde çalışmış olması tercih sebebidir, * En az Ticaret Lisesi veya 2 yıllık MYO mezunu, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, * MS Office uygulamaları konusunda bilgili ve deneyimli, * İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın, çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Elkima Elektrik İnşaat Taahhüt Ticaret San. Ltd.Şti.

  Muhasebe Yardımcısı Elkima Elektrik İnşaat Taahhüt Ticaret San. Ltd.Şti.

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elektrik ve Enerji sektörünün liderlerinden biri olan ve İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesinde bulunan firmamız için Muhasebe departmanın da görevlendirilmek üzere, Genel Muhasebe işlemlerini yürütmek için Muhasebe Yardımcısı, İzmir Karşıyaka - Bayraklı - Bornova - Yeşilova - Çınarlı - Mersinli - Buca -Şirinyer - Kemalpaşa 'da ikamet eden ve aşağıdaki niteliklere uygun takım arkadaşları arıyoruz. Tüm sosyal haklar mevcuttur (sigorta, yemek, servis).

  Aranan Nitelikler Tercihen Ticaret Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının (MYO) Muhasebe bölümünden mezun veya, A.Ü. Açık Öğretim Fakültesi Muhasebe bölümünden mezun ve ya, Diğer üniversitelerin işletme, iktisat veya muhasebe bölümünden (2 veya 4 yıllık) mezun, Çalışma saatleri konusunda esnek, uzun çalışma saatlerine alışkın, Netsis Entegre w3 ve Office programlarını iyi derece bilen, Ehliyeti olan ve aktif araç kullabilen, 20-30 yaş aralığında, Kendini geliştirmeye istekli, Seyahat engeli olmayan, Kalite odaklı, dinamik, dikkatli ve işini sahiplenebilecek, İnsan ilişkileri kuvvetli, iletişim becerileri gelişmiş, Analitik düşünce yapısına sahip, detaylara önem veren, Takipçi, sorumluluk sahibi, dikkatli, titiz, Firmaların muhasebe kadrolarında çalışmış, BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.

 • Cirit Turizm Otomotiv Taşımacılık İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

  Muhasebe Sorumlusu Cirit Turizm Otomotiv Taşımacılık İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Cirit Turizm Taşımacılık firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Sorumlusu aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Şirket muhasebe departmanında çalışacak, Konusunda tecrübeli, MS Office Programlarına hâkim, En az lise tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tek düzen hesap planına hakim, irsaliye, fatura, cari ve banka kayıtlarının girilmesi, BA / BS formlarının mutabakatları, kasa günlük kayıtları, resmi tahsilat ve ödemelerin muhasebe kayıtlarını yapacak, Personel Özlük ve Bordro işlemlerinin yapılması ile ilgili tüm muhasebe süreçlerinin yürütülmesini sağlayacak , Bayan.

 • Pamukkale Grup

  Ön Muhasebe Elemanı Pamukkale Grup

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Pamukkale Turizm İzmir Pınarbaşı tesislerinde çalıştırılmak üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Araç hesaplarının kontrolü ve işlenmesinde görevli olacak personel nitelikleri; En az 2 yıllık üniversite mezunu ( tercihen muhasebe bölümü mezunu ) Microsoft Office programlarını kullanabilen ( excel bilgisi iyi ) Askerliğini yapmış. Tercihen ön muhasebe ve hesap işlemleri konusunda tecrübeli Detaylara hakim, iş takibi ve raporlama yapabilecek. Bay aday

 • Banco Çelik AVM

  Muhasebe Elemanı Banco Çelik AVM

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çelik AVM Merkez Muhasebe bölümümüzde görevlendirilmek üzere ekip çalışma arkadaşlarımıza ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen üniversitelerin lisans veya ön lisans bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyimli, Muhasebe sistemine hakim İzmir Karşıyaka'da ikamet eden Bay / Bayan uzman çalışma arkadaşları.

 • Kervan Tekstil San. ve Dış Tic. A.Ş.

  Kasa Sorumlusu Kervan Tekstil San. ve Dış Tic. A.Ş.

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağaza Kasa Sorumlusu – Gaziemir/İzmir Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat ve üretim, konularında faaliyet gösteren firmamızın, İzmir Gaziemir Cadde Mağazası için, Ön Muhasebe Bilgisi olan "Mağaza Kasa Sorumlusu" aranmaktadır. Ürün satışı yapılan müşterilerin cari hesaplarının açılması ve bilgilerinin sisteme girilmesi, Kasalarda yapılacak ödeme, ürün iadesi, fatura düzenleme gibi işlemleri şirket kuralları ve kanunlara uygun şekilde hızlı, doğru ve eksiksiz olarak yerine getirmek, Nakit, kredi kartı veya sözleşmeli gerçekleştirilen satış işlemlerine ait gerekli kayıtları yapmak, Yapılan satışlara ait evrakları dosyalamak ve arşivlemek, Nakit kasa hareketlerini gerçekleştirmek ve düzenli kontrol etmek, Kasa açılışı ve gün sonu kapanış işlemlerini doğru ve zamanında yapmak, raporları almak ve gün sonunda merkeze bilgisini vermek, Alışveriş sonrası teslimatı yapılacak müşteri evraklarını düzenlemek, siparişleri takip etmek ve dosyalamak, Açığa satış ve başka mağazalardan beklenen ürünlerin takibinin yapılması, Defolu hasarlı ürünlerin raporunu oluşturmak, Vadesi yaklaşan ve geçmiş ödemeler için müşterileri SMS atmak veya telefonla ile bilgilendirmek, Müşteri havale tablosunu ve raporlamalarını hazırlamak, Uygulanmakta olan kampanyaları çok iyi bilmek ve müşterilere kampanyalar hakkında bilgilendirmek, Merkezden gelen e-mailleri takip edip, Mağaza Yöneticisini bilgilendirmek. Pozisyonun Amacı: Mağaza Satışlarını tahsil etmek, vadeli satışları takip ederek zamanında tahsil edilmesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe kasa konusunda en az 2 yıl deneyimli, En az lise mezunu, tercihen yüksek okul veya üniversite mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer yapmak isteyen, İkna kabiliyeti yüksek ve iletişim becerileri güçlü, Güler yüzlü, aktif, değişime ve gelişime açık olan, Giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren, Düzgün diksiyona sahip, Yoğun iş temposunda, müşteri odaklı çalışabilecek, İşinde fark yaratabilecek yetkinliklere sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen Nebim Winner programını kullanabilen, Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Firma Adı Gizli

  Genel Başvuru (Engelli ) Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa, Antalya, İzmir, Denizli, Konya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bu ilan ENGELLİ GENEL BAŞVURU ilanıdır. Başvurunuzun ileride oluşabilecek pozisyonlar kapsamında değerlendirilebilmesi için, güncel özgeçmişinize görev almak istediğiniz alan ve/veya pozisyon detaylarını belirten bir önyazı ekleyerek bu ilana başvurmanızı ve çalışmak istediğiniz il ya da illeri önyazınızda belirtmenizi önemle rica ederiz.

  Aranan Nitelikler Üniversite ya da lise mezunu Ms Office uygulamalarına hakim Değişime açık Kendini ve işini geliştirmeye odaklı Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)

 • Aysira Tekstil

  Muhasebe Elemanı İzmir Aysira Tekstil

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ALIŞ, SATIŞ VE GİDER FATURALARI İLE BANKA KAYITLARININ EKSİKSİZ VE ZAMANINDA İŞLENMESİ CARİ HESAP MUTABAKATLARININ YAPILMASI TOPTAN SATIŞ FATURALARININ KESİLMESİ

  Aranan Nitelikler Genel Muhasebe ve Finans Alanında En Az 3 yıl Deneyimli; Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden(Muhasebe,İşletme,Finans vs.)Mezun, MS Office (excel) Programında Tecrübeli, Tercihen Luca ve Nebim Programlarını Bilen, Planlama Becerisi Yüksek İş Takibi konusunda Dikkatli ve Sonuç Odaklı Çalışan Sözlü ve Yazılı İletişim Becerisi Güçlü Muhasebe/ Finans Personeli Aranıyor.

 • Aysira Tekstil

  Finans Muhasebe Sorumlusu Aysira Tekstil

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Alış,Satış ve Gider Faturları ile Birlikte Banka Kayıtlarının Eksiksiz ve Zamanında İşlenmesi Cari Hesap Mutabakatlarının Yapılması Günlük ve Aylık Kasa Nakit Akışının ,Çek ve Ödemelerin Takibi ve Raporlanması Banka Hesaplarının Kontrolü ve Ödemeler Doğrultusunda Ayarlanması Toptan Satış Faturalarının Kesilmesi

  Aranan Nitelikler Genel Muhasebe ve Finans Alanında En Az 3 yıl Deneyimli; Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden(Muhasebe,İşletme,Finans vs.)Mezun, MS Office (excel) Programında Tecrübeli, Tercihen Luca ve Nebim Programlarını Bilen, Planlama Becerisi Yüksek İş Takibi konusunda Dikkatli ve Sonuç Odaklı Çalışan Sözlü ve Yazılı İletişim Becerisi Güçlü Muhasebe/ Finans Personeli Aranıyor.

 • Ege Deltaş

  Muhasebe Elemanı Ege Deltaş

  İzmir

  27 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Maden sektöründe hızla büyümekte olan firmamız bünyesinde, aşağıda belirtilen iş tanımlarını uygulayacak '' NETSİS programı kullanabilen MUHASEBE ELEMANI '' alınacaktır. Alış-Satış faturalarının girilmesi Çek senet ve banka kayıtlarının işlenmesi, Cari hesap borç alacak kayıtlarının tutulması, ödemelerin takibi Günlük kasa hareketlerinin takibi ve ilgili kayıtların yapılması BA-BS ve firma mutabakatlarının yapılması Her ay genel muhasebeye gerekli kayıtların hazırlanması Çalışanların SSK kayıtlarının tutulması Personel Özlük işlemlerinin takibi ve gerçekleştirilmesi Evrak düzeni ve dosyalanmasından sorumlu olmak

  Aranan Nitelikler En az yüksekokul ve tercihen muhasebe bölümünden mezun, Netsis programına ve tek düzen hesap planına hakim Muhasebe konusunda en az 3 yıl deneyimli, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Planlama, organizasyon, ve iletişim becerileri gelişmiş, Problem çözme analitik düşünme, takip yeteneği kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun ve stresli çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, Çalışma saatlerine özen gösterebilecek İzmir’de ikamet eden, 23-30 yaş aralığında, Bayan

 • Firma Adı Gizli

  Muhasebe Şefi Firma Adı Gizli

  İzmir

  27 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonomi bölümlerinden mezun, Mali işler bölümlerinde en az 5 yıl tecrübeli, SMMM Belgesi'ne sahip, Yasal beyannamelerin hazırlanmasında tecrübeli, Maliyet muhasebesi bilgisi olan ve vergi mevzuatına hâkim, Bütçeleme ve finansal raporlama deneyimine ve becerisine sahip, E-defter ve e-fatura işlemlerine hâkim, Tercihen SAP kullanabilen, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Kişisel disiplin ve motivasyona sahip. Analitik düşünce yapısına sahip ve sistemli hareket edebilen, Problem çözme yeteneğine sahip, İnsan ilişkilerinde uyumlu ve takım çalışmasına inanan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler Finansal kurumlar ile görüşmeler yürütmek, Finansal kaynakların etkin ve verimli yönetimini sağlamak, Genel Muhasebe süreçlerinin; mali mevzuatların, firmalarla mutabakat işlemlerinin takip ve yönetimini gerçekleştirmek.

 • Analizden İnsan Kaynakları

  Muhasebe Sorumlusu Analizden İnsan Kaynakları

  İzmir

  27 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz çok uluslu müşterimiz için; Genel Muhasebe ve iç kontrol denetleme prosedürlerinden sorumlu olacak, "Muhasebe Sorumlusu" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik / İşletme / Ekonomi / İktisat / Muhasebe / Maliye bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe konusunda, üretim sektöründe 1-2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Ms Ofis, Netsis ve SAP/FI programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Sistemli ve disiplinli çalışabilen, Analitik düşünen, sonuç odaklı, sorgulayıcı, Raporlama ve iş takip yeteneği gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmeti tamamlamış erkek adaylar değerlendirilecektir.

 • Opal Tüketim Malları

  Mali İşler Sorumlusu Opal Tüketim Malları

  İzmir

  27 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Markalı ürünlerin distrübütürlüğünü yapan firmamızın muhasebe bölümünde sorumluluk alabilecek mali işler sorumlusu arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Genel muhasebe ve finans konularında deneyimli, Muhasebe sevk ve idare konusuna hakim, raporlama yapabilecek, Tercihen Meslek Yüksek okulu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Bilgi sistemleri, popüler yazılım, Office programları, NETSİS ve iletişim sistemleri konusunda bilgili Gerektiğinde operatörlük yapabilecek, Dikkatli, titiz , düzenli , diksiyonu düzgün Çalışmayı seven, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Ehliyeti olan, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için), Sarnıç – Gaziemir civarına ulaşımda problem yaşamayacak, Bay / Bayan

 • Analizden İnsan Kaynakları

  Mali İşler Müdürü Analizden İnsan Kaynakları

  İzmir

  27 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Mali İşler Müdürü" arıyoruz. Muhasebe ve Finansman faaliyetlerinin Genel Muhasebe ve Yönetim Muhasebesi Kurallarına ve Mevzuata uygun olarak çalışmasını koordine etmek, yönetmek, Şirket Mali uygulamalarının, Uluslararası Finansal Raporlama Standartları (UFRS) ile ilgili yükümlülüklere, tekdüzen hesap planına, muhasebe temel ilkelerine ve vergi mevzuatına uygun olarak gerçekleştirilmesini sağlamak, Stok sayım ve mutabakatı ile takibi ve maliyet hesaplarının çıkarılmasını koordine etmek, KDV, muhtasar, SSK, Ba/Bs, açılış, kapanış hesaplarının, geçici vergi hesaplarını takip ve denetlemek, Şirketin Bilanço ve Gelir Tabloları başta olmak üzere tüm finansal verilerini ve rasyolarını aylık olarak hazırlayarak analiz etmek ve bütçe ile karşılaştırmak, Şirketin maliyetlendirme yapısını kurmak ve maliyet muhasebesi işlemlerinin yürütülmesini sağlayarak süreci baştan sona yönetmek, Finansal piyasaları ve göstergeleri yakından takip etmek ve şirketin fonlarının yönetilmesinde gerekli finansal araçların kullanılmasını sağlamak, Şirketin kurumsal kredilerinin limit ve tahsis aşamasından ödeme ve yasal yükümlülük ve teminatların yerine getirilmesine kadar olan tüm faaliyetleri yürütmek, bankalarla ve finansal kurumlarla iletişimi sağlamak, Ay sonlarında müşteri, tedarikçi, banka, kredi, leasing, senet ve çek hesaplarının mutabakat raporlarının takibinin sağlamak, kontrol etmek ve tüm süreci yönetmek, Finansal planlama ve strateji geliştirme konusunda analiz ve ölçümler yapmak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Nakit ve nakit akış yönetimi, risk yönetimi, işletme sermayesi yönetimi, bilanço analizi ile mali raporlama konularında bilgi ve deneyim sahibi, UFRS (Uluslararası Finansal Raporlama), Sermaye Piyasası Mevzuatına ve Türk Vergi Mevzuatına hakim, Tercihen SMMM belgesine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, MS Ofis uygulamalarını çok iyi düzeyde bilen, MS Project ve Netsis programlarını etkin kullanabilen, Analitik düşünme ve sistematik sorun çözme yeteneklerine sahip, Güçlü yazılı ve sözlü iletişim yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.

 • Aykanlar Gıda

  Genel Başvuru Aykanlar Gıda

  İstanbul Avrupa, Antalya, İzmir, Denizli, Konya

  27 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bu ilan GENEL BAŞVURU ilanıdır. Başvurunuzun ileride oluşabilecek pozisyonlar kapsamında değerlendirilebilmesi için, güncel özgeçmişinize görev almak istediğiniz alan ve/veya pozisyon detaylarını belirten bir önyazı ekleyerek bu ilana başvurmanızı ve çalışmak istediğiniz il ya da illeri önyazınızda belirtmenizi önemle rica ederiz.

  Aranan Nitelikler Üniversite ya da lise mezunu Ms Office uygulamalarına hakim Değişime açık Kendini ve işini geliştirmeye odaklı Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)

 • Shell Petrol A.Ş

  İstasyon Muhasebe Sorumlusu Shell Petrol A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Muğla

  27 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Shell Petrol A.Ş'nin kendi işlettiği Akaryakıt İstasyonlarında görevlendirilmek üzere, İstasyonun ön muhasebe işlemlerinden sorumlu olacak ve raporlama yapacak "İstasyon Muhasebe Sorumluları" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu veya 4 yıllk Üniversite Mezunu En az 1 yıl Muhasebe alanında deneyimi olan Takım çalışmasına ayak uydurabilecek Analitik düşünce yapısına sahip MS Ofis programlarına hakim Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

 • Batı Grup

  Muhasebe Personeli Batı Grup

  İzmir

  26 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İNŞAAT SEKTÖRÜNDE EGE BÖLGESİNE TOPTAN DAĞITIM YAPAN FİRMAMIZIN MUHASEBE DEPARTMANINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE; MUHASEBE PERSONELİ ARAMAKTAYIZ. CARİ HESAP, FATURALAMA, AYLIK-YILLIK SATIŞ RAPORLARI, TAHSİLAT VE ÖDEMELER, STOK GİRİŞ ÇIKIŞ TAKİP VE RAPORLARI FATURA VE İRSALİYELERİN DETAYLI KONTROLLERİ BİLGİSAYARLI MUHASEBEYE HAKİM TERCİHEN NETSİS MUHASEBE PROGRAMI KULLANABİLEN

  Aranan Nitelikler M.Y.O VEYA ÜNİVERSİTELERİN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, ANALİTİK DÜŞÜNEN VE İLETİŞİM YETENEĞİ YÜKSEK, TAKİP VE RAPORLAMA ÖZELLİĞİNE SAHİP, TAKIM ÇALIŞMASINI VE KENDİNİ GELİŞTİRMEYİ BENİMSEMİŞ, YOĞUN VE DİKKAT GEREKTİREN ÇALIŞMA TEMPOSUNA AYAK UYDURABİLEN, DİNAMİK VE TEMPOLU ÇALIŞMA YAPISINA SAHİP, BAY / BAYAN.

 • Taka İç ve Dış Ticaret

  Ön Muhasebe Elemanı Taka İç ve Dış Ticaret

  İzmir

  26 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kadın giyim sektöründe hızla büyümekte olan firmamız bünyesinde çalışacak. Aşağıda belirtilen iş tanımlarını uygulayacak '' ÖN MUHASEBE ELEMANI '' alınacaktır. Alış-Satış faturalarının girilmesi Çek senet ve banka kayıtlarının tutulması Cari hesap borç alacak kayıtlarının tutulması BA-BS mutabakatlarının yapılması Her ay genel muhasebeye kayıtların hazırlanması 3 ayda bir bilanço çıkarılması Çalışanların SSK kayıtlarının tutulması Çalışanların izin günlerinin izlenmesi Yeni ürünlere barkod açılması, ve fiyat girilmesi Konsinye mağaza takibi Kendi mağazalarımızın takibi Mağazaların depo stoklarının saydırılması ve kontrol edilmesi Merkezin ve mağazaların telefon ve adsl faturalarının takibi Şirket araçlarının trafık sigortalarının takip edilmesi.

  Aranan Nitelikler En az Lise ve dengi okullardan muhasebe bölümünden mezun, Ön muhasebe bölümünde en az 4 yıl deneyimli, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Planlama, organizasyon, ve iletişim becerileri gelişmiş, Problem çözme analitik düşünme, takip yeteneği kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen perakende sektöründe çalışmış, Tercihen NEBİM-WİNNER programı kullanmış.

 • Ayanoğlu Kardeşler AVM

  Muhasebe Elemanı Ayanoğlu Kardeşler AVM

  İzmir

  26 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İZMİR KEMALPAŞA’DA BULUNAN AYĞANOĞLU KARDEŞLELER ALİŞ VERİŞ MERKEZİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE MUHASEBE ELEMANINI ARAMAKTAYIZ

  Aranan Nitelikler ÖN MUHASEBE KONUSUNDA DENEYİMLİ, DAHA ÖNCE MARKET SEKTÖRÜNDE ÇALIŞMIŞ CARİ HESAP MUTABAKATI YAPABİLEN, FATURA, STOK VB. İŞLEMLERE HAKİM, ÇOK İYİ DERECEDE NETSİS VE OFFİCE PROGRAMINI BİLEN, (WORD, EXCEL) DİKSİYONU DÜZGÜN , EKİP ÇALIŞMASINA UYUM SAĞLAYABİLEN, TİTİZ VE DİSİPLİNLİ ÇALIŞMAYI İLKE EDİNMİŞ, DİKKATLİ,SORUMLULUK SAHİBİ VE PRATİK, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayan SERVİSİMİZ MEVCUTTUR.

 • Tena Tekstil Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

  Ön Muhasebe Elemanı(Engelli) Tena Tekstil Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

  İzmir

  26 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması TENA MAĞAZACILIK; Tekstil pazarındaki değişen talepler doğrultusunda istikrarla büyüyen, bulunduğu bölgelerde kalite ile güvenin simgesi olarak bu anlayışla markalaşan sektörün önde gelen kurumları arasında bir numara olma yolunda hızla ilerlemektedir. İnsan kaynaklarından müşteri ilişkilerine, teknolojik gelişmelere kadar her alanda yenilikçi, araştırmacı, geliştirmeci ve mükemmeliyetçi yönetim politikasıyla her geçen gün daha fazla istihdam yaratarak bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunan TENA MAĞAZACILIK; ailesine yeni bireyler katmayı hedefliyor.

  Aranan Nitelikler Enerjisi, özgüveni ve doğru iletişim becerileri ile kurumsal kimliği en iyi şekilde temsil etmek, Marka imajının yükselmesine katkı sağlamak, Planlı, sistemli olmayı benimsemiş, kendisinden beklenilenler konusunda sorumluluk sahibi olmak, Kişisel gelişimine önem vererek,ekip çalışmasına uyumlu, ikna yeteneği olan,Yenilikçi çözümler üreterek, gelişime açık bir şekilde ekip arkadaşları ile uyumlu çalışabilecek, belirlenmiş hedeflerle çalışmayı benimsemiş olmak, İnsanlarla iyi ilişkiler kurabilen, girişken ve güler yüzlü, empatik iletişim özellikleri gelişmiş,engelli statüsünden Ön Muhasebe Elemanı, takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır

 • Nimeks Organik Tarım Ürünleri

  Muhasebe Sorumluları Nimeks Organik Tarım Ürünleri

  İzmir

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İhracata yönelik Kuru ve Dondurulmuş Meyve/Gıda üretimi yapan sektöründe saygın bir yeri olan grubumuzun İzmir Merkezinde görevlendirilmek üzere, İşletmelerin Genel Muhasebe, Üretim ve Maliyetlendirme İşlemlerinden sorumlu olacak, Personel İşlemleri konusunda tecrübeli, sorumlulukları ile ilgili evrak akışı ve raporlamaları yapacak "MUHASEBE SORUMLULARI” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun, En az 5 yıl benzer pozisyonda deneyimli, Tek Düzen Hesap Planına vakıf, Üretim –Maliyet Muhasebesi tecrübesi olan, İrsaliye, E-faturalama ve C/H konularına hakim, Personel İşlemleri konusunda bilgili Tercihen NETSİS Muhasebe Programı tecrübesi olan 25-35 yaşları arasında, Bay veya Bayan Elemanlar aranmaktadır

 • İzpak Gıda Ambalaj

  Muhasebe Şefi İzpak Gıda Ambalaj

  İzmir

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gıda Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firmamızın görevlendirilmek üzere Muhasebe Şefi arayışımız bulunmaktadır Genel Muhasebe uygulamalarını yapabilecek, • Cari hesapların takip ve raporlamasını yapabilecek, • Hesap mutabakatlarını gerçekleştirecek, • Günlük kasa işlemlerini ve kayıtlarını yapabilecek, • Stok takibini yapabilecek, • Fatura, irsaliye ve diğer belgelerin kontrolü ve organizasyonunu gerçekleştirebilecek, • Personellerin SGK işlemlerini yapabilecek, • Satınalma ve ilgili diğer birimler ile koordineli çalışabilecek, • Personel bordro kontrolünü ve takibini yapabilecek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Konusunda en az 3 yıl deneyimli, Muhasebe konusundaki tüm yasal mevzuata hakim, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi ve sonuç odaklı çalışabilen, Ms Office programlarına hakim, Tercihen ETA programını kullanmayı bilen Askerlik görevini tamamlamış

 • Mazer Makina

  Ön Muhasebe Elemanı Mazer Makina

  İzmir

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Araç üst yapı ve makine imalatı konusunda faaliyet gösteren, polyester levhalar ve araç üstü frigorifik taşıma kasalarının ve shrink ambalaj makinalarının üretimi yapılan Kemalpaşa/İzmir’de bulunan fabrikamızda muhasebe departmanında çalışabilecek bayan adaylar aranmaktadır. Not:Çalışacak olan elemanlara servis, yemek ve sigorta gibi imkanlar firmamız tarafından karşılanacaktır.

  Aranan Nitelikler İzmir’de ikamet eden, Muhasebe departmanında daha önce çalışmış, Netsis, Zirve, Logo ve benzeri muhasebe programlarını daha önce kullanmış, Eğitim durumu lise, meslek yüksekokulu veya üniversite mezunu olan, 20 ila 30 yaş aralığında, Bayan.

 • İkon Yapı

  Stajyer ( Dış Ticaret - Muhasebe) İkon Yapı

  İzmir

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması * Üniversite, yüksek okul ve mesleki liselerin Muhasebe, Finansman, İşletme ve Dış Ticaret bölümlerinde eğitim görmekte iseniz, yaz sezonu içerisinde zorunlu stajınızı yapmak üzere başvuruda bulunabilirsiniz. *Adayların zorunlu staj tarihlerini bildirmeleri gerekmektedir.

  Aranan Nitelikler

 • Erba Tekstil

  Muhasebe Elemanı Erba Tekstil

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gaziemir Sarnıç Bölgesinde bulunan konfeksiyon ihracatı yapan firmamızın tüm genel muhasebe işleyişini üstlenebilecek , ihracat kredileri ve sigorta uygulamalarına hakim Muhasebe Elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversite veya Yüksek Okulların ilgili bölümlerinden mezun, tercihen ticaret lisesi çıkışlı, Netsis bilen, Maliyet muhasebesine, genel muhasebeye ve mevzuata hakim, En az 5 yıl deneyimli, ihracat yapan bir firmada daha önce benzer pozisyonda çalışmış, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Daha önce Exim bank Müracaatı yapmış, Forward Kur Bağlama işlemlerinde tecrübeli, Bilanço düzenleme konusunda bilgili, Gaziemir ve Sarnıç civarına ulaşım problemi olmayan, Tercihen ihracat operasyon deneyimi olan, 25-35 yaşları arası bayan,

 • Barçın Spor

  Mağazalar Kasa Kontrol Elemanı Barçın Spor

  İzmir

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere, Mağazalar Kasa Kontrol Elemanı aranmaktadır. Mağazalara ait kasa işlemlerinin muhasebeleştirme işlemlerinin yapılması ve evrak kontrolü, Mağaza kasa formlarının kontrol edilmesi, Banka hareketlerinin kontrol edilmesi, Faturaların kontrolü ve dosyalama işlemleri, Muhasebe ile ilgili diğer işlemler,

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe kasa konusunda en az 2 yıl deneyimli, En az lise mezunu, tercihen yüksek okul veya üniversite mezunu, Sorumluluk sahibi ve sonuç odaklı çalışabilen, Analitik düşünce yeteneğine sahip, gelişime açık, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Bayan,

 • Cms Jant ve Makine

  Muhasebe Uzmanı Cms Jant ve Makine

  İzmir

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe Türkiye lideri, Avrupanın en büyüklerinden biri olan Grubumuzun Mali İşler Departmanında görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen özelliklerde 'Muhasebe Uzmanı' aranmaktadır. Muhasebe kayıt işlerini mevzuat ve usullere uygun olarak yapmak, Sabit kıymet / amortisman hakkında bilgi sahibi, Yatırım teşvik işlemlerin takibinin yapılması, Aylık vergi beyannamelerinin hazırlanması , Geçici Vergi, Kurumlar vergisi beyannamelerinin hazırlanması IFRS raporlama Dönem sonlarında söz konusu işlemlere ilişkin rapor ve analizleri yapmak Bağımsız denetim ve tam tastik çalışmalarına destek olunması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında en az 3 yıllık deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Vergi Mevzuatına Hakim, IFRS raporlama bilgisi olan, Tercihen SAP bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Finansal ve analitik düşünce yeteneği gelişmiş, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)

 • Era İnsan Kaynakları

  Muhasebe Sorumlusu Era İnsan Kaynakları

  İzmir

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız müşteri firmamız adına "Muhasebe Sorumlusu ” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Görev Tanımı : Genel muhasebe, maliyet muhasebesi, dış ticaret muhasebesi, vergi mevzuatı, finansal raporlama konularındaki çalışmaların yürütülmesi, Vergi uygulamaları ve SPK mevzuatı ile iligli süreçlerin yönetilmesi, Tüm yasal beyannamelerin hazırlanması, Dönemsel ve dönem sonu işlemlerinin yapılması, Aranan Nitelikler: Meslek yüksek okulları ya da üniversitelerinin ilgili bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe konusunda minimum 4 sene deneyime sahip, MS Office ve muhasebe paket programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden

 • Pehlivanoğlu Marketçilik Gıda Pazarlama San. ve Tic. A.Ş.

  Ön Muhasebe Elemanı Pehlivanoğlu Marketçilik Gıda Pazarlama San. ve Tic. A.Ş.

  İzmir

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması - Büyük çapta faaliyet göstermekte olan şirketimizin ÖN Muhasebe departmanında görev alacak çalışma arkadaşları aramaktayız..

  Aranan Nitelikler ** ** Tercihen netsıs programı bilen, ** Ticaret lisesi mezunu,Tercihen Ön lisans mezunu **Askerliğini yapmış, ** ** Bay-çalışma arkadaşları alınacaktır

 • Öztüre Çelik

  Genel Muhasebe Meslek Elemanı Öztüre Çelik

  İzmir

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Muhasebeyi meslek edinmiş, muhasebe alanında hedefleri olan, mesleki gelişime açık, kendini yenilemeyi seven, Genel Muhasebe Meslek Elemanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun, Muhasebe konusunda en az 2 yıl tecrübeli Mevzuat bilgisi olan, Tek Düzen hesap planına vakıf, Gelir/Gider faturalarını işleyebilecek, Stok takibi yapabilecek, MS Office ve NETSİS Muhasebe paket programlarını iyi derecede kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Dikkatli,detaylı ve iş takibi kuvvetli

 • Öztüre Çelik

  Muhasebe Stajeri Öztüre Çelik

  İzmir

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel Muhasebe Süreçlerine destek olmak.

  Aranan Nitelikler •Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri’nde 3. veya 4. sınıf öğrencisi yada yeni mezun •Tekdüzen hesap planı, genel muhasebe ve finansal uygulamalar konularında bilgili ve kendisini geliştirmek isteyen •Mali Mevzuat, İş Kanunu, SSK mevzuatı gibi ilgili kanun ve yönetmelikler konularına ilgisi olan, •Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen, •Analitik düşünen, disiplinli ve sistemli çalışan, •Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen

 • İpm İperlit Madencilik

  Genel Muhasebe Sorumlusu İpm İperlit Madencilik

  İzmir

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması · Genel Muhasebe ile ilgili işlemlerin mevzuata, muhasebe usulleri ve yönetmeliklere uygun olarak yapılması · Cari Hesap, Banka Takibi ve ilgili işlemlerin yapılması · BA-BS bildirimleri ve eklerinin hazırlanması · Günlük kasa kayıtlarına ilişkin işlemlerin yapılması · Tüm kayıt ve girişlerin yasal prosedürlere uygun bir şekilde zamanında yapılması · Yönetimin istediği raporlamaların hazırlanması

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye vb. bölümlerinden mezun · Konusunda en az 5 yıl tecrübeli · Genel Muhasebe mevzuatına hakim · İyi derecede bilgisayar ve MS Office programları kullanabilen · Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, titiz ve dikkatli çalışan · İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın. Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli · Tercihen Paralog Bumerang Muhasebe Modülünü Kullanmış · Askerliğini hizmetini tamamlamış İhracat Muhasebesine hakim olan

 • Firma Adı Gizli

  Muhasebe Uzmanı Firma Adı Gizli

  İzmir

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Sigorta Acenteliğinde tüm muhasebe işlemlerinden sorumlu olacak, sigortacılık deneyimi olan bayan muhasebe uzmanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Ön Muhasebe ve Genel Muhasebede en az 4 yıllık deneyimli Sigortacılık sektöründe çalışmış Sigortacılık tahsilat ve cari mutabakatlar konusunda uzman Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, iş disiplinine özen gösteren ve çözüm odaklı

 • Adecco İzmir

  Muhasebe Uzmanı-İzmir Adecco İzmir

  İzmir

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektörünün liderleri arasında bulunan müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip " Muhasebe Uzmanı” aramaktayız;{C}{C}{C}{C}{C}{C}{C}{C}{C}{C}{C}{C}{C}{C}{C}{C} Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Orta seviyede İngilizce bilgisine sahip Genel ve maliyet muhasebesinde deneyimli MS Office, Netsis ve SAP programlarına hakim Prezentabl, analitik ve iletişim yeteneği kuvvetli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Adecco, İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur

 • D-Tekno Bilişim A.Ş.

  Muhasebe ve Mali İşler Sorumlusu D-Tekno Bilişim A.Ş.

  İzmir

  23 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrutlusunda '' MUHASEBE ve MALİ İŞLER SORUMLUSU '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ( İktisadi ve idari bilimler fakültelerinden ) Tercihen Smmm belgesi olan, LOGO programına hakim Genel muhasebe ve maliyet muhasebesine hakim, Mevzuat değişikliklerini takip eden, Vergi mevzuatı, genel muhasebe, personel işlemlerine hakim, Finansal raporlamalar konusunda uzman, Ms office programlarını kullanabilen, Kanuni beyannamelerin tüm süreçlerine hakim Takım çalışması ve yönetimi yapabilecek, Sorumluluk sahibi , dikkatli ve sonuç odaklı , Temsil yeteneğine sahip, İzmirde ikametgah eden

 • Dündar Meydancı Petrol / Meydancı İnşaat

  Ön Muhasebe Personeli Dündar Meydancı Petrol / Meydancı İnşaat

  İzmir

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1997 yılından beri İzmir Menemen' de faaliyet gösteren, akaryakıt ve inşaat sektöründe her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamızın, müteahhitlik büromuzda görev yapmak üzere, aşağıdaki özelliklere sahip ''ÖN MUHASEBE PERSONELİ‘' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Sanat okulu, lise veya 2 yıllık yüksek okul mezunu, Ön muhasebe konularında deneyimli, Güler yüzlü ve diksiyonu düzgün, Disiplinli ve Çalışma Kurallarına Uyabilecek, Bayan, Tercihen Menemen çevresinde ikamet eden.

 • Akçakaya Tekstil

  Muhasebe Sorumlusu Akçakaya Tekstil

  İzmir

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tekstil ihracatı yapan firmamızda görevlendirilmek üzere, Tercihen üniversitelerin İşletme , İktisat , Muhasebe v.b. bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe bilgilerine hakim ve en az 5 yıl deneyimli, Vergi, SGK ve çalışma mevzuatlarını bilen ve güncel olarak takip eden, Tek düzen hesap planı çerçevesinde tüm muhasebe kayıtlarının tutulmasını sağlayacak ve takip edebilecek, Tüm beyannamelerin doğru ve mevzuata uygun bir biçimde düzenlenmesini sağlayabilecek, Yönetim ve maliyet muhasebesinde tecrübeli ve raporlamalarını yapabilen, İhracat mevzuatı ve muhasebesine vakıf, Kdv iadeleri konusunda tecrübeli, Netsis programına uzman derecede hakim, MS Office programlarını çok iyi bilen, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, pozitif , güler yüzlü, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, temsil yeteneği kuvvetli, Takip yeteneği güçlü, detaylar konusunda dikkatli, hedef ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, İş organizasyon yönü kuvvetli, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Kararlı , disiplinli ,iş bitirici ve sorumluluk sahibi, '' Muhasebe Sorumlusu '' olarak çalışacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Rk Renkli Kalem Medya Grubu

  Ön Muhasebe Elemanı Rk Renkli Kalem Medya Grubu

  İzmir

  21 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızda çalışmak üzere; Şirketin ön muhasebe ile ilişkili işlerin takibi yaparak, şirket Mali Müşavirine aylık dokümanların gönderilmesini gerçekleştirebilecek, Şirket içi telefon trafiğini yönetebilecek, ve aşağıda belirtilen nitelikler doğrultusunda görev alabilecek '' ÖN MUHASEBE ELEMANI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Netsis programına hakim, Ön muhasebe konusunda en az 5 yıl tecrübeli, İyi derecede ön muhasebe ve şirket muhasebesi bilgisi olan, MS Office programlarını etkin kullanan, İzmir’de ikamet eden, Sorumluluk duygusu gelişmiş, Organizasyon yeteneği olan, İletişimi kuvvetli ve vizyon sahibi. ### MALİ MÜŞAVİRLİK BELGESİ OLAN ADAYLAR TERCİH SEBEBİ OLACAKTIR. ###

 • Egeden Gıda

  Ön Muhasebe Elemanı Egeden Gıda

  İzmir

  20 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda ÖN MUHASEBE ELEMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Netsis ve Excel programına hakim Esnek çalışma koşullarına uyabilecek En az lise mezunu Depo stok takibi, Fatura işlemleri konusunda bilgi sahibi

 • Kadir Demir Uluslararası Taşımacılık

  Muhasebe Personeli Kadir Demir Uluslararası Taşımacılık

  İzmir

  20 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uluslararası nakliye firmamızın muhasebe departmanında çalışmak üzere; SMMM belgeli

  Aranan Nitelikler Nakliye muhasebesini yapmış veya yapabilecek, Genel muhasebe bilgisi olan, İş deniyimli, SMMm Belgeli Bay bayan eleman alınacaktır Çalışma şartları ve detayların tamamı mülakat sırasında anlatılacaktır. Not : mülakata davetler mail ile yapılacaktır. Lütfen aktif ve kontrol ettiğiniz mail adreslerini ekleyerek cvlerinizi gönderiniz.

 • Ramada Plaza İzmir

  Muhasebe Stajyeri-Bay Ramada Plaza İzmir

  İzmir

  18 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Otelimiz için BAY MUHASEBE STAJYERİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Paloma Club Sultan

  Krediler Şefi ( Muhasebe ) Paloma Club Sultan

  İzmir

  16 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Paloma Otelleri zincirinin İZMİR Özdere'de bulunan Paloma Club Sultan Otelimize, tecrübeli Krediler Şefi pozisyonu ile çalışacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Gelirler ve Krediler konusunda tecrübeli MS Office programlarına hakim, Otel Muhasebesi konusunda en az 2 yıl deneyimi olan, Analiz becerisi kuvvetli

 • Can Ozan Pano Sistemleri

  Muhasebe Sorumlusu Can Ozan Pano Sistemleri

  İzmir

  15 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Muhasebe işlemlerinin mevzuat ve kanunlara uygun olarak yapılmasının sağlanması, Muhasebe evraklarının doğru şekilde işlenmesi ve kontrolünün sağlanması Muhasebe ile ilgili raporların (gelir tablosu, bilanço vs.) hazırlanması, Kanunların takip edilerek, ilgili değişikliklerin uygulanması, Genel Hesapların kontrolü, Stok-Muhasebe ilişkisinin yürütülmesi, Haftalık, aylık ve yıllık faaliyet raporlarının hazırlanması ve analiz edilmesi, KDV, Muhtasar,Geçici vergi ve Kurumlar vergisi beyannamelerin mali müşavir ile koordineli olarak yapılması, Gelir Tablosunun ve Bilançonun hazırlanması, Demirbaş amortisman kayıtlarının yapılması, Maaş Bordrolarının hazırlanması Kesilen gelen faturaların doğruluğu ve yasal süreçlere uygunluğunun sağlanması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Muhasebe v.b. bölümlerinden mezun, Tercihen örgün öğretim veren üniversitelerden mezun olmuş Muhasebe alanında asgari 3 yıl deneyimli, Genel Muhasebe, Tek Düzen Hesap Planı, Bilanço, Gelir Tablosu, Beyannameler, Vergi Dairesi, Ticaret Odası, Noter işlemlerinde tecrübeli, İnsan kaynakları, bordro, SGK, e-beyanname, internet vergi dairesi v.b. elektronik ortam uygulamalarında deneyimli NETSİS VE SQL programı konusunda deneyimli Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın ve iletişimi yüksek, Zaman yönetimi, planlama ve organizasyon becerisi yüksek.

 • Firma Adı Gizli

  Muhasebe Şefi Firma Adı Gizli

  İzmir

  15 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe lider firmamıza tecrübeli Muhasebe Şefi alınacaktır . Muhasebe işlemlerinin zamanında ve kanuni gerekleri karşılayacak şekilde yerine getirmek Tüm muhasebe kayıtlarını eksiksiz ve düzenli bir şekilde sisteme girmek Müşteri ve satıcı cari hesap mutabakatlarını ve virman işlemlerinin prosedüre uygun yapmak Stok sayımlarına etkin bir şekilde katılmak farkların araştırılmasına yöneticilik yapmak Kıymetli evrak takibi ve düzenlemesini yapmak (Fatura, İrsaliye, Tahsilât Makbuzu vb.) Bütün vergi beyannamelerini hazırlayabilmek Fuar Teşviklerinin ve DİİB’lerin takibini yapabilmek İş avanslarının, şüpheli alacakların, hukuki işlemlerin takibini, demirbaş sayımlarını yapmak Sigorta poliçelerinin kayıtlarını atmak ve poliçe tarihlerini takip etmek İthalat işlemlerinin muhasebe kayıtlarının atılmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisat, Maliye veya İşletme bölümlerinden mezun, Üretim yapan AŞ.lerde Genel Muhasebe ve Maliyet Muhasebesi konusunda en az 5 yıl deneyimli, Finansman, ithalat ve ihracat muhasebesi işlemlerine vakıf, Yasal mali mevzuat bilgisine ve Mali Raporlama uygulamalarına Vakıf, Netsis Fusion , MS Ofis (Excel, Word,..) programlarını iyi derecede kullanabilen, 35 yaşını aşmamış, Ehliyeti olan ve Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Tercihen İzmir’in Bornova,Bayraklı, Karşıyaka ,Çiğli yerleşim yerlerinde ikamet eden , Yazılı ve sözlü iletişimi, temsil yeteneği güçlü, dinamik ve sabırlı, dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, sorumluluk sahibi, sonuç odaklı,detaylara önem veren, prezentabl,Takım arkadaşı aramaktayız.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İzmir, Muhasebe İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?