İzmir, Muhasebe İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Muhasebe
 • İş Açıklaması • Üniversitelerin İktisat, İşletme vb. bölümlerinden mezunu, • Tek Düzen Hesap Planına Hakim, • Ön Muhasebe ve Genel Muhasebe işlemlerini entegreli bir şekilde yürütebilecek, • Alanında en az 2 yıl tecrübeli, • Tercihen Logo kullanabilen, • MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, • Sonuç odaklı çalışan; özverili, iletişim becerisi yüksek, • İzmir’ de ikamet eden, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Muhasebe Personeli takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler • Tüm alış ve satış faturalarının takibi ve muhasebe kayıtlarının, muhasebe mevzuat ve usullerine uygun olarak yapılması • Aylık BA - BS mutabakatlarının yapılması • Aylık cari mutabakatlarının yapılması borç ve alacakların planlaması ve özverili takibi • KDV, Muhtasar, Kurumlar Vergisi ve  Geçici Vergi vs. beyannamelerinin onay aşamasına getirilmesi  

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Görevli

 • İş Açıklaması İş Açıklaması TURKCELL SUPERONLINE İLETİŞİM OFİS'TE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, Muhasebe süreçlerinin düzenli olarak yürütülmesi ve takibinde bulunarak, tüm muhasebe sürecinden sorumlu olacak, MUHASEBE UZMANI aramaktayız.    

  Aranan Nitelikler MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Genel Muhasebe alanında en az 1 yıl deneyimli, Sigorta giriş-çıkış, maaş gibi özlük işlemleri konusunda deneyimli Problem karşısında çözüm alternatifleri geliştirebilecek, sonuç odaklı Planlama, analitik düşünme ve raporlama yeteneği gelişmiş Yoğun ve dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek İletişim becerileri güçlü ve sorumluluk sahibi Ekip çalışmasına yatkın, NETSİS kullanmayı  iyi derecede bilen, MS Office uygulamaları konusunda bilgi sahibi, 22-30 yaş aralığında, Bayan, Çiğli ve çevresinde ikamet eden çalışmak arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Batı Ege Elektrik, 2004 yılından beri Elektrik ve Aydınlatma sektöründe ithalatçı firma olarak faaliyet göstermektedir. Firmamız İzmir ilinde faaliyet gösterip, 10 yıllık tecrübe birikimi, yenilikçi yapısı ve Türkiye genelindeki geniş müşteri ağı ile yoluna devam etmektedir. Vizyonumuz; Müşterilerimize kaliteden ödün vermeden, düşük maliyetli, en uygun ve doğru çözümü sunabilmek ve aynı zamanda müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler kurabilmektir… B.E.S.T markalı ürünlerimizi kullanan tüm müşterilerimize teşekkürü her zaman bir borç biliriz. Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda GENEL MUHASEBE VE FINANS ELEMANI alınacaktır. Genel muhasebe ile ilgili işlemlerin,mevzuata, muhasebe usullerine ve yönetmeliklere uygun yapılması Muhasebe evraklarının kaydedilmesi işlemlerinin yapılarak ilgili birimlerle mutabakatların yapılması, Beyanname ve bildirgelerin hazırlanması Aylık raporların yapılması 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme,Maliye ve İktisadi alanlarından mezun olmak, Vergi mevzuatına ve tekdüzen hesap planına hakim, E-Defter ve e-Fatura süreçleri hakkında bilgi sahibi  Genel muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyimli   İyi düzeyde muhasebe bilgi ve tecrübesine sahip, Tek Düzen Hesap planına hakim, MS Office programlarını çok iyi kullanabilen Mikro programını iyi derecede kullanabilen Raporlama becerileri gelişmiş Analitik bakış açısına sahip, sonuç ve süreç odaklı Sorumluluk sahibi, iş takibi konularında dikkatli, ekip çalışmasına yatkın,iletişim becerisi yüksek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, 35 yaşını aşmamış.  

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Yetkili, Yetkili Yardımcısı

 • İş Açıklaması İzmir Çankaya’da toptan gelinlik üretimi ve satışı alanında faaliyet gösteren firmamızın muhasebe bölümünde çalıştırılmak üzere;    Ürün alış faturalarının ön muhasebe kaydını yapmak, Satılan ürün faturalarını düzenlemek, Cari hesap mutabakatlarını yapmak, Evrakların düzenlenmesi ve arşivlenmesini yapmak, Gelen siparişlerin kaydını yapmak, Gelen telefonları ilgili kişilere yönlendirmek, görevlerinde bulunabilecek '' ÖN MUHASEBE PERSONELİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler 20 – 30 yaşları arasında, Bayan Netsis programını kullanabilen İş takibi konusunda kendine güvenen Ön muhasebe konusunda en az 1 yıl tecrübe sahibi Diksiyonu düzgün sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip.  

  Sektör: Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yetkili, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • İş Açıklaması  İzmir Seferihisar’da bulunan Euphorıa Aegean Resort & Spa otelimizde çalıştırılmak üzere “Gelirler ve Krediler Personeli”  aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • Otel deneyimi olan ve Konusunda minimum 2 yıl deneyimli, • Acente faturalarının kesilmesi • Muhasebe kayıtlarının yapılması • Ön büro takibi • Acente cari hesaplarının mutabakatını yapmak • Takipçi, disiplinli ve sorumluluk sahibi, • Analitik düşünce yapısına ve problem çözme becerisine sahip, • Takım çalışmasına yatkın, • MS Office programlarını iyi derecede bilen ve  kullanabilen, • Lise ve Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun.

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Depo ve cost control görevlerini üstlenecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Netsis bilen, Netsis stok programını bilen, Stok konusunda deneyim ve bilgi sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Askerliğini tamamlamış, 25 - 30 yaşları arasında, Bay eleman alınacaktır.

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Görevli, Eleman

 • İş Açıklaması İzmir Kemalpaşa'da yeni kurulan fabrikamızda muhasebe yardımcısı olarak görev alacak takım arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Alanında en az 3 yıl deneyimli Netsis programını bilen MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen B sınıfı sürücü belgesi sahibi aktif araç kullanabilen Erkek,Askerlik hizmetini tamamlamış  

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Yardımcı

 • İş Açıklaması Şirketimizin Ilıpınar Mevkii / Eski Foça adresinde bulunan Mali İşler departmanına bağlı olarak görev yapacak Muhasebe Müdür Yardımcısı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Günlük muhasebe evrak girişlerinin, şirket  politika prosedürlerine uygun şekilde girişlerinin yapılması ve  kontrol edilmesi, Sabit kıymet ve amortisman işlemleri, kur değerlemeleri konularında bilgi sahibi, Maliyet, envanter ve yıl sonu işlemlerine hakim, Yasal beyannamelerin hazırlanması(KDV, Muhtasar, Damga, Emlak Vergisi, BA/BS Beyannameleri) Vergi dairesi ve resmi kurumlarda işlem takibi gerçekleştirmiş, E-Fatura / E-Defter süreçlerine hakim, Personel özlük dosyalarının düzenli ve mevzuata uygun olarak tam olmasını temin etmek, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, SGK,  İş-Kur gibi kurumlar ile iş ilişkilerinin sağlıklı yürütülmesini sağlamak, Bordro sürecinin sağlıklı olarak yürütülmesini sağlamak E-Bildirge onaylarını yapmak.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Müdür Yrd

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Muhasebe Personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen tekstil firmalarında satın alma-ön muhasebe departmanlarında çalışmış. MİCRO yazılım programına hakim, muhasebe konusunda en az  beş yıl tecrübe sahibi Office uygulamalarında, özellikle excel kullanımı konusunda kendisini geliştirmiş ve gelişime açık,  Özellikle;  üretim, stok, referans gider yerine göre giderlerin işlenmesi ve raporlanması konusunda deneyim sahibi, Diğer muhasebesel işlemler konusunda da gelişime açık, dinamik, çözümsel fikir üretebilen ve uygulayabilen, koordineli çalışabilecek takım arkadaşı aramaktayız. İş takibinde disiplinli, çözüm ve sonuç odaklı, Askerlik görevini tamamlamış, (Erkek adaylar için) Sorgulayan, araştıran analitik düşünebilme ve raporlama yeteneğine sahip, Dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, ekip çalışmasına yatkın, 25 – 35 yaş arasında

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Yetkili

 • İş Açıklaması Bergama Organize Sanayi Bölge ofisinde görevlendirilmek üzere, aşağıda niteliklerini belirtmiş olduğumuz çalışma arkadaşımızı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Bölümünden mezun, İyi derecede İngilizce, Almanca, Fransızca bilen, (En az iki dil tercih sebebidir.) Bergama’da ikamet eden yada edebilecek, Konusunda en az 10 yıl deneyimli, Cari hesap, bankacılık ve stok yönetiminde deneyimli  Yasal beyannamelerin düzenlenmesine hakim, Temel Personel ve İdari prosedürlere hakim, Sorumluluk alanındaki iş kalemlerinin ay sonu kapanış işlemlerini doğru şekilde gerçekleştirebilen, Bilanço ve Mali Tablo analizi konusunda yetkin, Mevzuat değişikliklerini yakından takip eden, Şirketin tüm finansal ve muhasebesel içerikli operasyonlarının yürütebilen, Genel muhasebe, maliyet muhasebesi, finans, raporlama ve iş süreçlerine hakimı, organizasyonu yönetebilen, Finansal stratejilerin ve bütçe raporlamalarını oluşturabilen, Finans yönetimi, nakit akış yönetimi konusuna hakim, banka ve finans kuruluşları ile ilişkileri yönetebilen, İletişim becerisi gelişmiş, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Prezantabl ve diksiyonu düzgün, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan.  

  Sektör: Enerji

  Pozisyon: Şef / Amir, Müdür Yrd, Müdür, Yetkili, Yönetici

 • Muhasebe Stajeri Öztüre Çelik İzmir 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Genel Muhasebe Süreçlerine destek olmak.

  Aranan Nitelikler •Meslek yüksek okulu 2.sınıf öğrencileri veya Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri’nde 3. veya 4. sınıf öğrencilerinden Zorunlu staj programı kapsamında olanlar (zorunlu staj programı olmayan adaylar görüşmeye alınmayacaktır) •Tekdüzen hesap planı, genel muhasebe konularında kendisini geliştirmek isteyen •Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen, •Analitik düşünen, disiplinli ve sistemli çalışmak isteyen Üniversite Öğrencileri   Hadi aramıza katıl, iş hayatına bir adım önde başla.

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Stajyer

 • İş Açıklaması Alış ve satış faturalarının düzenlenmesi,  Günlük muhasebe kayıtlarının yapılması Cari hesap, borç ve alacak kayıtlarının tutulması, Aylık BA-BS mutabakatlarının yapılması, Aylık periyotta genel muhasebe için evrakların hazırlanması, Genel muhasebe işlemlerinin yürütülmesine destek vermek, Bankalar ve Resmi Daire işlemlerinin yerine getirilmesi (Dış işler)

  Aranan Nitelikler Ticaret Meslek Lisesi/Yüksek Okul Muhasebe Bölümünden mezun, üniversite mezunu, Muhasebe süreçleri konusunda iş tecrübesi olan, NETSIS, MS Office Programlarına hakim, Tek düzen hesap planına hakim, İş takibi konusunda dikkatli, sonuç odaklı, Ekip çalışmasına yatkın. Aktif araç kullanabilen, Sigara kullanmayan, Bay 

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Yardımcı

 • İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’ dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz "Gıda" sektöründe faaliyet gösteren firmamız için: Şirketin genel muhasebe işlemlerini yürütebilecek aşağıdaki niteliklere sahip "GENEL MUHASEBE SORUMLUSU" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe işlemleri konuusunda deneyimi olan, Banka işlemlerini takip edebilecek, Muhasebe alanında en az 3 yıl deneyimli, Netsis programını etkin bir şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Hatay-Karşıyaka-Buca-Bornova semtlerinde ikamet eden

  Sektör: Lojistik, İmalat, Gıda

  Pozisyon: Sorumlu, Ofis Elemanı, Görevli, Eleman, Asistan

 • İş Açıklaması İzmir Kemeraltında bulunan hediyelik eşya firmamıza ön muhasebe ve satış alanında deneyimli eleman aranmaktadır. Stok takibi yapabilen Cari takip yapabilen Web Satış konusunda deneyimli . Stok takipli fatura çıkışı yapabilen.

  Aranan Nitelikler Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli Ön muhasebe bilen, Netsis  programını aktif şekilde kullanabilen, Microsoft Office programlarına hakim Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Analitik düşünebilen, Problem çözme yeteneğine sahip, Prezentabl, dikkatli, sorumluluk sahibi, düzenli ve güler yüzlü Yazılı ve sözlü iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün.  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Muhasebe ve Finans Sorumlusu alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler Muhasebe mevzuatı, vergi mevzuatı iş hukuku, sosyal güvenlik hukuku gibi alanlarda tüm genel mevzuat ve süreçlere hakim, bilgi ve deneyime sahip, Finans planlama ve kontrol, finansal risk yönetimi, bütçe raporlama, nakit akışı, banka işlemleri konularında bütün süreçleri aktif olarak yürütebilecek, Dönemsel mali tablo ve raporları hazırlayabilecek,  Müşteri faturalarını düzenleyerek, muhasebe kayıtlarını ve mutabakatını yapabilecek, Çek ve senet işlemlerini (tahsil, ciro, keşide, teminat, iade, ödeme, vb.) gerçekleştirmek, Günlük kasa operasyonlarını gerçekleştirmek, Disiplinli, analitik düşünce yapısına sahip insiyatif kullanabilen, takipçi ve çözüm odaklı, Çalışanların bordrolama işlemlerine hakim.  

  Sektör: Enerji

  Pozisyon: Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklaması 50 yıldır faaliyet gösteren ve seyahat işkolunda sektörünün öncülüğünü yürüten firmamızın muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere, MUHASEBE ELEMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İletişim yeteneği güçlü, takım çalışmasına uyumlu, Üniversitelerin işletme, iktisat, maliye, kamu yönetimi bölümlerinden en az önlisans seviyesinde mezun, Genel muhasebe konularında en az 3 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarını kullanabilen, Dinamik, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Analitik düşünme ve iletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın ve disiplinli, 33 yaşını doldurmamış, askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

  Sektör: Ulaşım, Turizm, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Grup Şirketlerimizden Çeşme’deki Otelimiz de Görevlendirmek Üzere Genel Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.  Otel muhasebesi ile ilgili işlemlerin mevzuata, muhasebe usulleri ve yönetmeliklere uygun olarak yapılması Maliyetler ile ilgili planlama, kontrol ve süreç iyileştirme takibinin yapılması Aylık olarak şirket bilanço ve mali tabloların düzenlenmesinde görev alınması Resmi beyannamelerin yapılmasında görev alınması Muhasebe kayıtları ile finans sorumlusundan gelen raporların doğruluğunun kontrol edilmesi  

  Aranan Nitelikler Otel muhasebesi alanında uzman Otel işletmesini ve organizasyonunu yapabilen Genel muhasebe alanında 5 yıl deneyimli İyi seviyede Netsis ve Excel bilgisine sahip Planlama ve ekip çalışmasına yatkın İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip Raporlama teknik bilgi ve becerisine sahip

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’ dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz "Gıda" sektöründe faaliyet gösteren firmamız için: Şirketin genel muhasebe işlemlerini yürütebilecek aşağıdaki niteliklere sahip "MUHASEBE SORUMLUSU" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe işlemleri konuusunda deneyimi olan, Banka işlemlerini takip edebilecek, Muhasebe alanında en az 3 yıl deneyimli, Netsis programını etkin bir şekilde kullanabilen, 23-35 yaş arası, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İzmir' de ikamet eden/edebilecek olan

  Sektör: Lojistik, İmalat, Gıda

  Pozisyon: Sorumlu, Ofis Elemanı, Görevli, Eleman, Asistan

 • Finans Sorumlusu Firma Adı Gizli İzmir 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Günlük kasa, banka, çek ve senet hareketlerinin organizasyonunun gerçekleştirilmesi , raporlanması ve muhasebeleştirilmesi, Ay sonu kredi faiz  tahakkuk işlemlerinin ve dönemsel kur farkı işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Periyodik olarak nakit akışı, raporlamalar ve banka işlemlerinin yapılması Düzenli tahsilat takip, alıcı ve satıcı yaşlandırma raporlaması Finansal süreçlerin yürütülmesi (banka,çek,senet,nakit,kredi) Periyodik tedarik ve müşteri mutabakatları Mali hedefler, politikalar ve planlar çerçevesinde, şirketin finansal analizlerine yönelik ( yıllık nakit ve yatırım bütçelerinin hazırlanması, Rasyo analizleri, maliyet , karlılık, bütçe/gerçekleşme analizleri v.b) aşamasında gerekli verilerin sağlanması  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Şirketin finansal operasyonlarını gerçekleştirebilecek, Finans konusunda en az 5 yıl tecrübesi olan, Finansal risk analizi yapabilen, Muhasebe altyapısı olan, tek düzen hesap planına vakıf ve temel muhasebe süreçlerine hakim, Netsis programını ve MS Office programlarını ( özellikle excel) ileri düzeyde kullanabilen, Aylık ve yıllık bütçe çalışmaları konusunda tecrübeli, Analitik düşünebilen, sonuç odaklı, problem çözme ve sorumluluk bilincine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Muhasebe Personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Seferihisar’daki fabrikamıza,  servis güzergahımız olan Balçova, Narlıdere, Güzelbahçe, Seferihisar’da ikamet eden, Üretim, ihracat yapan firmalarda en az  beş yıl tecrübe sahibi, Netsis programına tüm modülleri ile hakim, Office uygulamalarında, özellikle excel kullanımı konusunda kendisini geliştirmiş ve gelişime açık,  Özellikle;  üretim, stok, referans gider yerine göre giderlerin işlenmesi ve raporlanması konusunda deneyim sahibi, Diğer muhasebesel işlemler konusunda da gelişime açık, dinamik, çözümsel fikir üretebilen ve uygulayabilen, koordineli çalışabilecek takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz üretim sektöründe faaliyet gösteren, çok uluslu şirketler grubu olan müşterimiz için "Muhasebe Sorumlusu" arıyoruz. Tek düzen muhasebe sisteminde, muhasebe ile ilgili süreçlerin yürütülmesi, Yurtdışı ve yönetsel raporlamaların hazırlanması,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe alanında 3-4 yıl deneyimli, Uluslararası Finansal Raporlama Standartları, IFRS/UFRS raporlama konusuna hakim, Tercihen, benzer pozisyonda, uluslararası firmada deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Netsis ve Ms Ofis programlarını etkin kullanabilen, Sistemli ve disiplinli çalışabilen, Analitik düşünen, sonuç odaklı,  Raporlama ve iş takip yeteneği gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adayların, askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.

  Sektör: Mali Denetim-Vergi, İmalat, Holding

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • İş Açıklaması Personel özlük işleri kapsamındaki bordro, puantaj, işe giriş-çıkış, iş-kur ve bütün personel konularına hakim yasal bildirimleri yerine getirilmesinden sorumlu olacak ve kalan zamanında muhasebe işlemlerinde bilgili çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Ticaret Lisesi veya Yüksek Okul Mezunu, Tek düzen hesap planına hakim. Bordrolama, özlük işleri, puantaj konularında deneyimli, Ms Ofis programlarını etkin kullabilen, Netsis programına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, Planlı çalışabilen, Organize ve titiz, 30 yaşını aşmamış, askerlik hizmetini tamamlamış erkek adaylar değerlendirilecektir.  

  Sektör: Alüminyum

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Şef Yardımcısı, Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklaması İZMİR MENDERES Merkez ofisimizde çalışacak muhasebe personeli aramaktayız,

  Aranan Nitelikler İthalat,ihracat ,inşaat ve taahhüt işleriyle ilgili olarak, Genel muhasebe konusunda en az 5 yıl deneyimli Tekdüzen hesap planına vakıf  Sgk Mevzuatına hakim Genel muhasebeyle ilgili mevzuata ve işleyişe hakim Microsoft Office programlarını iyi kullanabilen  Netsis programına tüm modülleri ile hakim İş konusunda titiz,disiplinli,düzenli,güvenilir ve diğer birimlerle koordineli çalışacak  Üniversite veya yüksekokulların ilgili bölümlerinden mezun  

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman, Şef Yardımcısı, Sorumlu, Eleman

 • İş Açıklaması ·         İlgili faturaların kesilmesi işlemlerini gerçekleştirecek, ·         Günlük banka işlemlerinin takibi ve sisteme işlenmesinden sorumlu olacak, ·         Kasa işlemleri ve çeklerin takibini gerçekleştirecek, ·         Müşteri cari kartlarının açılması ve tahsilatların takibinden sorumlu olacak, ·         Muhasebe evraklarının düzenlenmesi ve dosyalanmasından sorumlu olacak, ·         Gelen telefonların yanıtlanması ve aktarılmasından sorumlu olacak, ·         Gelen ziyaretçilerin karşılanması ve ilgili kişilere yönlendirilmesinden sorumlu olacak, ·         Telefon, faks ve mail trafiğinin yürütülmesi görevini üstlenecek

  Aranan Nitelikler Kapı ve Kapak sektörünün öncü firmalarından olan firmamızın İzmir Torbalı / Yazıbaşı mevkiindeki fabrikalarında  ve Karabağlar da bulunan Yapımarket  ön muhasabe departmanında görevlendirmek üzere, ·         En az Lise mezunu, Tercihen Üniversite mezunu, ·         Ön muhasebe bilgisi olan ve deneyimli, ·         25-35 yaş arasında, ·         Tercihen MİKRO  programını kullanabilen, ·         Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen, ·         Takım çalışmasında uyumlu olan, ·         Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, ·         Raporlama konusunda tecrübeli, ·         İnsan İlişkilerinde başarılı, Takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Albüm üretimi yapan firmamızın sevkiyat bölümünde çalışacak eleman arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Askerliğini yapmış - Lise mezunu - Sigara kullanmayan  

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman

 • Muhasebe Sorumlusu Adecco İzmir İzmir 26 Mayıs 2016

  İş Açıklaması     Genel muhasebe ile ilgili işlemlerin mevzuata, muhasebe usulleri ve yönetmeliklere uygun olarak yapılması, KDV.Muhtasar,SGK ve Geçici Vergi Beyannamelerinin hazırlanması, Günlük banka hareketlerinin işlenmesi, Bankalarla mutabakat yapılarak, mevduat ve kredi işlemlerinin yürütülmesi, Bordrolama, hak ediş ve özlük işlerinin takip edilmesi, E-Fatura/E -Defter süreçlerinin takip edilmesi, KDV İade çalışmalarının yürütülmesi, İthalat/İhracat kayıtlarının muhasebeleştirilmesi ve takibi

  Aranan Nitelikler Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.                        Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için "Muhasebe Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.   Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe ve Finansman alanında en az 5 yıl deneyimli, Çok iyi seviyede Netsis ve excel bilgisine sahip, Planlama ve ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip. Raporlama teknik bilgi ve becerisine sahip, Tek Düzen Hesap Planını çok iyi bilen ve uygulayan Resmi muhasebe işlemlerinde tecrübeli, E-Fatura/E -Defter süreçlerine hâkim, İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Detaycı, kendine güvenen, dikkatli, titiz çalışan, sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Güzelyalı – Gaziemir – Balçova  / Urla arası ikamet eden,   Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Mali İşler Müdürü" arıyoruz. Muhasebe ve Finansman faaliyetlerini koordine etmek ve yönetmek,  Mali uygulamaların, tekdüzen hesap planına ve vergi mevzuatına uygun olarak gerçekleştirilmesini sağlamak, KDV, muhtasar, SSK, Ba/Bs, açılış, kapanış ve geçici vergi hesaplarını denetlemek,  Maliyet muhasebesi işlemlerinin yürütülmesini sağlamak, Şirketin kurumsal kredilerinin limit ve tahsis aşamasından ödeme ve yasal yükümlülük ve teminatların yerine getirilmesine kadar olan tüm faaliyetleri yürütmek, bankalarla ve finansal kurumlarla iletişimi sağlamak,  Ay sonlarında müşteri, tedarikçi, banka, kredi, leasing, senet ve çek hesaplarının mutabakat raporlarının takibini sağlamak, 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Üretim sektöründe, mali işler konusunda yöneticilik deneyimi olan, Tercihen SMMM belgesine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, MS Ofis ve Netsis uygulamalarını çok iyi düzeyde bilen, Analitik, sistematik, Problem çözme becerisi olan, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Yönetici, Müdür Yrd, Müdür

 • İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’ dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Uluslararası olarak  "Gıda" sektöründe ithalat-ihracat gerçekleştiren müşteri firmamız için aşağıdaki niteliklere sahip "MUHASEBE ELEMANI" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Yurt dışına İngilizce olarak raporlama yapabilecek, Tercihen muhasebe alanında 1 yıl deneyimi olan Finansal analiz yapabilecek, Banka işlemlerini takip edebilecek, Öğrenmeye açık, kendini geliştirmek isteyen, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İzmir de ikamet eden/edebilecek olan Not: İş başı yapılmasına karar verilen aday İşkur İş Başı Eğitim programı kapsamında değerlendirilecektir.

  Sektör: İthalat/İhracat, İmalat, Gıda

  Pozisyon: Stajyer, Uzman Yard, Eleman, Yönetici, Sorumlu

 • İş Açıklaması Şirketin muhasebe bölümünün, genel kabul görmüş muhasebe kuralları ve yasal mevzuat içerisinde, tüm işlevlerinin yerine getirilmesinin sağlanması, Muhasebe biriminde kendisine bağlı ekibinin işlemlerinin kontrol edilmesi, yönlendirilmesi, iş akışlarının takip ve analizlerinin yapılması, Mali tablo analizlerinin gerçekleştirilmesi, Türk Vergi Kanunları çerçevesinde tüm mali ve vergisel yükümlülüklerinin yerine getirilmesi, Vergi Hukuku, Ticaret Hukuku, Sosyal Güvenlik Hukuku ve diğer mali mevzuat değişikliklerin düzenli takip edilerek şirket uygulamalarına adapte edilmesi, Maliyet muhasebesi analizlerinin ve raporlamalarının yapılması; şirketin maliyet, masraf ve kar merkezi muhasebesi uygulamalarının yönetilmesi ve denetlenmesi, Yasal mevzuata uygun şekilde resmi beyanname, rapor ve listelerin hazırlanması, vergi ve harçların ödenmesinin sağlanması.

  Aranan Nitelikler Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.  Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için "Muhasebe Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır. Üniversite mezunu (Tercihen İşletme, iktisat, Maliye, Kamu Yönetimi veya Muhasebe Eğitimi almış), S.M.M.M Belgeli veya Stajyeri, En az 8 yıllık Muhasebe, bunun 2 yılı yönetici deneyimi olan, Gelir Tablosu, Bilanço düzenleyebilen, Dönemsel ve dönem sonu işlemlerini bilen, Tekdüzen hesap planına hakim, Vergi mevzuatı konusunda deneyimli, E-defter ve e-fatura uygulamalarına hakim, Resmi Bildirge ve Beyannameleri Düzenleyebilen, (KDV, Muhtasar, Damga Vergisi, KDV2, Ba-Bs, Geçici Vergi, Kurumlar Vergisi) Sorgulayan, araştıran analitik düşünebilme ve raporlama yeteneğine sahip, Dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, ekip çalışmasına yatkın, İş takibinde disiplinli, çözüm ve sonuç odaklı, Muhasebe Süreçlerini Ekibiyle birlikte yönetecek, Askerlik görevini tamamlamış, (Erkek adaylar için) MS Office (Excel Bilgisi olan) ve internet uygulamaları bilgisine sahip,   Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler İzmir Agora Mağazamız için; En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli Mağazacılık kasa programlarından en az birini kullanmış olan MS Office uygulamalarına hakim Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Kasiyer

İş Habercisi - İzmir, Muhasebe İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?