İzmir, Muhasebe İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Muhasebe
 • Firma Adı Gizli

  Personel ve Muhasebe Görevlisi Firma Adı Gizli

  İzmir, Manisa

  18 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tüm personel sürecini yürüterek ve Genel Muhasebeye yardımcı olabilecek eleman aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Genel Muhasebe bilgisi olan, Tüm personel özlük ve bordrolama, tahakkuk işlemlerinin yürütülmesi, SGK işe giriş ve Çıkış bildirgeleri, İş akit fesih süreçlerinin yürütülmesi Kıdem ve İhbar tazminatını hesaplama, protokollerin hazırlanması ve takibin yapılmasını sağlamak, İcraların takip edilmesi, Personel özlük dosyalarının yasal düzenlemelere uygun olarak düzenlenmesi, arşivlenmesini sağlamak, Sisteme personel bilgilerinin girilmesi ve güncelliğinin kontrolünün sağlanması, Resmi kurumlara gerekli bildirimlerin yasal süreler dahilinde yapılması, SGK, İş Kurumu vs. resmi kurumlarla yazışmaların yapılması, Personel özlük ve bordro süreçleri ile ilgili istenen raporların hazırlanması, İş kazası bildirimlerinin sisteme işlenmesi, Düzenli olarak aylık puantajların tutulması ve Maliyetlerin hazırlanması, Aylık bordroların ve icmallerin hazırlanması, maaş ödeme dosyalarının banka formatına uygun bir şekilde hazırlanması, Her türlü izin, devamsızlık ve sağlık raporunun takibinin yapılmasını sağlamak, İyi derecede excel bilgisi olan Tercihen NETSIS bilen Manisa yada İzmir (Karşıyaka,Bayraklı,Bornova,Menemen) de ikamet eden.

 • Nurettin Akbaş Muhasebe Bürosu

  Muhasebeci/Muhasebe Personeli Nurettin Akbaş Muhasebe Bürosu

  İzmir

  17 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Nurettin AKBAŞ Muhasebe Bürosuna '' MUHASEBECİ/MUHASEBE PERSONELİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mesleği tüm yönleri öğrenmek için çaba göstermeye arzulu, Muhasebe bilgisi ve deneyimi edinmek isteyen, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Kişisel motivasyona ve sorumluluk bilincine sahip, Güler yüzlü, konuşma yeteneğini kullanan, Kurum ve Kuruluşlarda karşılaştığı sorunları bilgisini kullanarak aşabilen, Öğrendiklerim bana yeter demeyen, İzmir 'de ikamet eden.

 • Chef Seasons Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.

  Genel Muhasebe Sorumlusu Chef Seasons Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.

  İzmir

  17 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gıda Sektöründe sevgiyle, özenle ve keyifle hizmet verdiğimiz yüzlerce müşterimizin genel muhasebe işlemlerini gerçekleştirmek üzere Pınarbaşı tesisimizde görev alacak aşağıda nitelikleri belirtilen takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İşini sevgiyle, özenle ve keyifle yapan, Yasal mevzuata uygun olarak şirketin tüm genel muhasebe ile ilgili tüm süreçlerini yönetebilecek, Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Analitik düşünme, koordinasyon ve raporlama becerileri gelişmiş, Güler yüzlü, yeniliklere açık, öğrenmeye istekli, MS Office uygulamalarını kullanbilen, Tercihen Nebim V3 ERP programı bilen, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk alabilen.

 • Aykanlar Gıda

  Genel Başvuru Aykanlar Gıda

  İstanbul Avrupa, Antalya, İzmir, Denizli, Konya

  16 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bu ilan GENEL BAŞVURU ilanıdır. Başvurunuzun ileride oluşabilecek pozisyonlar kapsamında değerlendirilebilmesi için, güncel özgeçmişinize görev almak istediğiniz alan ve/veya pozisyon detaylarını belirten bir önyazı ekleyerek bu ilana başvurmanızı ve çalışmak istediğiniz il ya da illeri önyazınızda belirtmenizi önemle rica ederiz.

  Aranan Nitelikler Üniversite ya da lise mezunu Ms Office uygulamalarına hakim Değişime açık Kendini ve işini geliştirmeye odaklı Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)

 • Mertçe Giyim San.Tic.Ltd.Şti

  Ön Muhasebe Elemanı Mertçe Giyim San.Tic.Ltd.Şti

  İzmir

  13 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mali ve İdari İşler Sorumlusuna bağlı olarak çalışacak, fatura ve mutabakat işlemlerini yapacak "Ön Muhasebe Elemanı" aramaktayız. Ön muhasebe kayıtlarının sisteme girişi Netsis barkod sistemine hakim Cari hesapların takibi, Evrak takibi ve dosyalamanın yapılması, Mağazalar içi genel idari ihtiyaçlara yardımcı olabilmesi.

  Aranan Nitelikler Bilgisayarlı Muhasebe, Büro Yönetimi/Sekreterlik veya Ticaret Lisesi/Muhasebe bölümü mezunu, (Tercihen.) MS Office programlarını bilen, çok iyi düzeyde Excel kullanabilen En az 2 yıl Ön muhasebe deneyimli,( NETSİS bilgisi ve tecrübesi olan,) Ayrıntılara önem veren, dikkatli ve kavrama yeteneği yüksek, Yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Bay - Bayan.

 • Firma Adı Gizli

  Mali İşler Direktörü Firma Adı Gizli

  İzmir

  12 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda MALİ İŞLER DİREKTÖRÜ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili fakültelerinden mezun, Mali işler yönetimi konusunda, 3 yılı yönetici seviyesinde olmak üzere, asgari 10 yıllık mesleki tecrübeye sahip, SMMM belgesine sahip, Mali mevzuat, vergi mevzuatı ve dış ticaret mevzuatına hâkim, Tercihen hastane sektöründe tecrübeli, Genel muhasebe, maliyet muhasebesi, yönetim muhasebesi, finansal planlama, bütçeleme & raporlama, dış ticaretin finansmanı, bankacılık işlemleri ve farklı kredi enstrümanları hakkında ileri düzeyde deneyim sahibi, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Tercihen, yurtdışı ile yapılan yazışmaları takip edebilecek şekilde İngilizce dil bilgisine sahip, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Yurtiçi / yurtdışı seyahat engeli olmayan, Planlama, süreç ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, İzmir’de ikamet eden, Erkek adaylar için, askerlik görevini tamamlamış, Analitik becerileri gelişmiş, iletişimi güçlü, enerjisi yüksek ve pozitif yaklaşıma sahip.

 • Ekonsat Teknolojik Klima ve Pompa Tesisat Sistemleri A.Ş.

  Muhasebe Sorumlusu Ekonsat Teknolojik Klima ve Pompa Tesisat Sistemleri A.Ş.

  İzmir

  6 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Finansman ve muhasebe departmanımızda görevlendirilmek üzere BAYAN eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ticaret lisesi ve/veya Önlisans muhasebe bölümü mezunu; Ofis ve tercihen Logo muhasebe programını kullanan Müşteri Cari hesap ile ön muhasebe işlerine hakim Fatura ve sevk irsaliye işlerini takibini yapabilecek, Arşivleme ve dosyalama işlerine hakim, Ofis makinalarını kullanabilecek bilgi ve beceriye sahip Santral Görevini üstlenebilecek Ofis düzenine hakim Sorumluluk alabilecek BAYAN eleman alınacaktır.

 • Barslan Yapı

  Muhasebe Personelleri Barslan Yapı

  İzmir

  6 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BARSLAN YAPI GRUP ŞİRKETLER firmamızın Ege Üniversitesi Bornova İzmir şantiyesinde görevlendirilmek üzere muhasebe personelleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ön Muhasebe ve Genel muhasebe konusunda deneyimli, Alanında en az 2 yıl deneyimli, Tercihen inşaat muhasebesinde tecrübeli, Microsoft Ofis programlarını etkin kullanabilen, Dikkatli, titiz, düzenli, takip ederek çalışabilen muhasebe takım arkadaşları aramaktayız.

 • Adecco İzmir

  Muhasebe Müdür Yardımcısı-İzmirm Adecco İzmir

  İzmir

  6 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz perakende sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Muhasebe Müdür Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (İşletme,İktisat,Maliye vb.) Tercihen UFRS konusunda bilgili ve tecrübe sahibi Genel Muhasebe, Vergi Mevzuatı, Maliyet Muhasebesi konularında bilgi ve tecrübe sahibi SMMM belgesine sahip, Çok iyi derecede MS Office programlarını kullanabilen Raporlama ve dokümantasyon yeteneği gelişmiş, Analitik düşünme, analiz ve yorum yapabilecek bilgi ve beceriye sahip , Minimum 10 yıl deneyim sahibi, Sistemli, takipçi ve dikkatli. ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Burkut Su Tekniği Ltd. Şti

  Ön Muhasebe ve Sekreterya Burkut Su Tekniği Ltd. Şti

  İzmir

  18 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması SEKTÖRÜNDE LİDER KURULUŞLARDAN OLAN VE TÜRKİYE GENELİNDE HİZMET VEREN FİRMAMIZDA '' ÖN MUHASEBE VE SEKRETERYA '' OLARAK GÖREV ALABİLECEK, ŞİRKETE GELEN TELEFONLARI VE MÜŞTERİLERİ KARŞILAYIP İLGİLİ KİŞİLERE YÖNLENDİRECEK, ÖN MUHASEBE VE SEVKİYAT FAALİYETİ YÜRÜTEBİLECEK TAKIM ARKADAŞI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler FATURA, CARİ HESAP VE STOK BİLGİSİ OLAN, TERCİHAN NETSİS PROGRAMINA HAKİM, DİKSİYONU DÜZGÜN, TİCARET LİSESİ MEZUNU, TERCİHAN BORNOVA VE ÇEVRESİNDE İKAMET EDEN, EN AZ 1 YIL TECRÜBELİ, ERKEK ADAYLARIN ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ OLMASI GEREKMEKTEDİR,

 • Doğtaş Mobilya

  İzmir Mavipark Mağazası Muhasebe Sorumlusu Doğtaş Mobilya

  İzmir

  12 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir Mavipark Doğtaş mağazamızda tam zamanlı olarak çalışacak; siparişlerin girilmesi, raporlama, kasa hareketlerinin işletilmesi ve takibi, satış ekibine destek olunması vb. gibi görevleri yerine getirecektir.

  Aranan Nitelikler 1 - Ticaret lisesi veya üniversite mezunu, 2 - Ön muhasebe konusunda en az 3 yıl deneyimli, 3 - Muhasebe paket programlarına hakim, tercihen ZİRVE programını kullanabilen, 4 - MS Office uygulamalarına hakim; özellikle ileri düzey Excell kullanıcısı, 5 - İletişim yönü gelişmiş, dış görünümüne özen gösteren, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, 6 - Pazarlama - satış konularına merak duyan ve bu yönünü de geliştirmek isteyen, 7 - İzmir Mavipark veya civarında ikamet eden, 8 - Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Aysira Tekstil

  Muhasebe Elemanı İzmir Aysira Tekstil

  İzmir

  26 Aralık 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ALIŞ, SATIŞ VE GİDER FATURALARI İLE BANKA KAYITLARININ EKSİKSİZ VE ZAMANINDA İŞLENMESİ CARİ HESAP MUTABAKATLARININ YAPILMASI TOPTAN SATIŞ FATURALARININ KESİLMESİ

  Aranan Nitelikler Genel Muhasebe ve Finans Alanında En Az 3 yıl Deneyimli; Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden(Muhasebe,İşletme,Finans vs.)Mezun, MS Office (excel) Programında Tecrübeli, Tercihen Luca ve Nebim Programlarını Bilen, Planlama Becerisi Yüksek İş Takibi konusunda Dikkatli ve Sonuç Odaklı Çalışan Sözlü ve Yazılı İletişim Becerisi Güçlü Muhasebe/ Finans Personeli Aranıyor.

 • Adecco İzmir

  Muhasebe Sorumlusu-İzmir Adecco İzmir

  İzmir

  14 Kasım 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz deri sektöründe faaliyet gösteren alanında müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip 'Muhasebe Sorumlusu' aramaktayız; <!--[if !supportLists]-->· <!--[endif]-->En az ticaret meslek lise mezunu <!--[if !supportLists]-->· <!--[endif]-->Orta düzeyde İngilizce bilen <!--[if !supportLists]-->· <!--[endif]-->Ms Office Programları bilgisine sahip <!--[if !supportLists]-->· <!--[endif]-->Sorumluluk sahibi, diksiyonu düzgün, iletişim becerilerine sahip, takım çalışmasına yatkın <!--[if !supportLists]-->· <!--[endif]-->Menemen, Karşıyaka, Bostanlı ve Çiğli’de ikamet eden ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. <!--[if !supportLineBreakNewLine]--> <!--[endif]-->

 • Schneider Electric

  Muhasebe Elemanı Schneider Electric

  İzmir

  13 Kasım 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması * Seyahat ve Temsil masraflarının kontrolü, ilgili modülde takibi ve muhasebe kayıtlarına alınması * Satıcılarla dönemsel mutabakat yapılması * Satınalma faturalarının kaydı * Satıcı kur farklarının takibi, faturalanması veya faturasının müşteriden talep edilmesi

  Aranan Nitelikler * Yüksekokul veya Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun * Yetkin MS office kullanıcısı (İyi derecede Excel) * Tercihen çokuluslu firma tecrübesi olan * Tercihen İngilizce bilen * Muhasebe ile ilgili diğer konularda da görev üstlenmekte istekli * En az 2 yıl benzer iş tecrübesi olan

 • Aysira Tekstil

  Muhasebe Elemanı İzmir Aysira Tekstil

  İzmir

  17 Ekim 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ALIŞ, SATIŞ VE GİDER FATURALARI İLE BANKA KAYITLARININ EKSİKSİZ VE ZAMANINDA İŞLENMESİ CARİ HESAP MUTABAKATLARININ YAPILMASI TOPTAN SATIŞ FATURALARININ KESİLMESİ

  Aranan Nitelikler Genel Muhasebe ve Finans Alanında En Az 3 yıl Deneyimli; Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden(Muhasebe,İşletme,Finans vs.)Mezun, MS Office (excel) Programında Tecrübeli, Tercihen Luca ve Nebim Programlarını Bilen, Planlama Becerisi Yüksek İş Takibi konusunda Dikkatli ve Sonuç Odaklı Çalışan Sözlü ve Yazılı İletişim Becerisi Güçlü Muhasebe/ Finans Personeli Aranıyor.

 • Aysira Tekstil

  Finans Muhasebe Sorumlusu Aysira Tekstil

  İzmir

  17 Ekim 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Alış,Satış ve Gider Faturları ile Birlikte Banka Kayıtlarının Eksiksiz ve Zamanında İşlenmesi Cari Hesap Mutabakatlarının Yapılması Günlük ve Aylık Kasa Nakit Akışının ,Çek ve Ödemelerin Takibi ve Raporlanması Banka Hesaplarının Kontrolü ve Ödemeler Doğrultusunda Ayarlanması Toptan Satış Faturalarının Kesilmesi

  Aranan Nitelikler Genel Muhasebe ve Finans Alanında En Az 3 yıl Deneyimli; Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden(Muhasebe,İşletme,Finans vs.)Mezun, MS Office (excel) Programında Tecrübeli, Tercihen Luca ve Nebim Programlarını Bilen, Planlama Becerisi Yüksek İş Takibi konusunda Dikkatli ve Sonuç Odaklı Çalışan Sözlü ve Yazılı İletişim Becerisi Güçlü Muhasebe/ Finans Personeli Aranıyor.

 • Adecco İzmir

  Muhasebe Elemanı Adecco İzmir

  İzmir

  13 Ekim 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kuru ve soft meyve sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır. · Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · İyi derece MS Office ve Netsis bilgisine sahip Tercihen 2 yıl benzer pozisyonda deneyimli · Stres altında çalışabilecek · Sorumluluk sahibi Askerlik hizmetini tamamlanmış ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Kasa Sorumlusu - İzmir Agora Greyder/Kavsan Ayakkabı

  İzmir

  19 Mayıs 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler İzmir Agora Mağazamız için; En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli Mağazacılık kasa programlarından en az birini kullanmış olan MS Office uygulamalarına hakim Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek

 • Adecco İzmir

  Muhasebe Sorumlusu Adecco İzmir

  İzmir

  1 Nisan 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz dericilik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Muhasebe Sorumlusu' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az ticaret lisesi mezunu Genel muhasebe alanında deneyimli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Tercihen Netsis programını kullanabilen Karşıyaka, Bostanlı veya Çiğli'de ikamet eden

 • Firma Adı Gizli

  Satınalma Görevlisi Firma Adı Gizli

  İzmir

  6 Mart 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Satın alma sürecinin prosedürlere uygun şekilde yönetilmesi, karlılık analizinin yapılması Gelen siparişlerin, stokların, alım irsaliye ve faturalarının takibi ve analizinin yapılması Satın alınan ürünlerin anlaşmalara uygun şekilde tedarik edilmesini sağlamak ve takibinin yapılması Satınalma sürecine dair dönemsel, aylık, yıllık tüm raporlamaların yapılması Tedarikçi firmalar ile ilişki yönetiminin gerçekleştirilmesi Satın alma sonrası oluşabilecek problemlerin tespit edilmesi ve giderilmesi Üretici Firma bütçe fon hesapları yönetimi ve takibi

  Aranan Nitelikler Gıda, Kozmetik, Hızlı tüketim sektörlerinde deneyimli Tercihen üniversite mezunu Alanında en az 3 yıl deneyimli Netsis ve panaroma programlarına hakim, Bilgisayar otomasyon süreçlerinde bilgi sahibi, Biriken iş ten rahatsız olan, özverili ve uyum içinde çalışan MS Excel Formül uygulamalarını çok iyi derecede bilen Askerliğini tamamlamış ( Erkek adaylar için) İzmirde Tercihen Karşıyaka, Bornova, Buca, Şirinyerde ikamet eden

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan