İzmir, Muhasebe İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Muhasebe
 • Soyumer Ev Tekstil Ürünleri

  Ön Muhasebe Personeli Soyumer Ev Tekstil Ürünleri

  İzmir

  17 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özdilek Ege Bölgesi Bayiliğini sürdüren Firmamızın İZDEP - MENDERES 'te bulunan (Hava alanı Karşısı) Merkezinde görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' ÖN MUHASEBE PERSONELİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler TERCİHEN DENEYİMLİ EN AZ LİSE MEZUNU, 30 YAŞINI AŞMAMIŞ, MS OFFICE PRORAMLARINI KULLANABİLEN, NEBİM WINNER PROGRAMININ İLGİLİ BÖLÜMLERİNİ KULLANABİLEN, İLETİŞİMİ GÜÇLÜ, İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI, KOORDİNELİ ÇALIŞABİLECEK, TERCİHEN MENDERES, GAZİEMİR DE İKAMET EDEN, BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ALINACAKTIR.

 • Spig Soğutma Sistemleri

  Accountıng Manager Spig Soğutma Sistemleri

  İzmir

  17 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Leading European Company in the Energy Industry Accounting Recordings of all purchase and sales invoices, All Tax Preparation Procedures and Tracking, To Prepare a trial balance at the end of month, SGK Accurals and Payroll Processing, The tax office Correspondence and agreements, SGK Correspondences, Tax Return Preparation Processes, The General Assembly and the trade registry operations, Correspondences with the Ministry of Economy, Turkish Statistics Agency and Chamber of Commerce Transactions, Transfer Pricing Reporting, IFRS Report, Municipal Declarations, Tax Control Operations and Full Certification Operations, Tax Refunding Processes, Tax Consulting.

  Aranan Nitelikler Minimum 5 Years of Experience. University degree in Business Administration, Economics or Finance, English is a must, General accounting and work experience is a plus, SAP knowledge is a plus, Good knowledge of Accounting and MS Office softwares is a plus, Team player with strong analytical and problem solving skills, Analytical, result-driven, self-motivated personality, Military service must be completed for male candidates.

 • Aykanlar Gıda

  Genel Başvuru Aykanlar Gıda

  İstanbul Avrupa, Antalya, İzmir, Denizli, Konya

  17 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bu ilan GENEL BAŞVURU ilanıdır. Başvurunuzun ileride oluşabilecek pozisyonlar kapsamında değerlendirilebilmesi için, güncel özgeçmişinize görev almak istediğiniz alan ve/veya pozisyon detaylarını belirten bir önyazı ekleyerek bu ilana başvurmanızı ve çalışmak istediğiniz il ya da illeri önyazınızda belirtmenizi önemle rica ederiz.

  Aranan Nitelikler Üniversite ya da lise mezunu Ms Office uygulamalarına hakim Değişime açık Kendini ve işini geliştirmeye odaklı Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)

 • Firma Adı Gizli

  Personel ve Muhasebe Görevlisi Firma Adı Gizli

  İzmir, Manisa

  16 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tüm personel sürecini yürüterek ve Genel Muhasebeye yardımcı olabilecek eleman aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Genel Muhasebe bilgisi olan, Tüm personel özlük ve bordrolama, tahakkuk işlemlerinin yürütülmesi, SGK işe giriş ve Çıkış bildirgeleri, İş akit fesih süreçlerinin yürütülmesi Kıdem ve İhbar tazminatını hesaplama, protokollerin hazırlanması ve takibin yapılmasını sağlamak, İcraların takip edilmesi, Personel özlük dosyalarının yasal düzenlemelere uygun olarak düzenlenmesi, arşivlenmesini sağlamak, Sisteme personel bilgilerinin girilmesi ve güncelliğinin kontrolünün sağlanması, Resmi kurumlara gerekli bildirimlerin yasal süreler dahilinde yapılması, SGK, İş Kurumu vs. resmi kurumlarla yazışmaların yapılması, Personel özlük ve bordro süreçleri ile ilgili istenen raporların hazırlanması, İş kazası bildirimlerinin sisteme işlenmesi, Düzenli olarak aylık puantajların tutulması ve Maliyetlerin hazırlanması, Aylık bordroların ve icmallerin hazırlanması, maaş ödeme dosyalarının banka formatına uygun bir şekilde hazırlanması, Her türlü izin, devamsızlık ve sağlık raporunun takibinin yapılmasını sağlamak, İyi derecede excel bilgisi olan Tercihen NETSIS bilen Manisa yada İzmir (Karşıyaka,Bayraklı,Bornova,Menemen) de ikamet eden.

 • Zf Lemförder Aks Modülleri

  Financial Controller Zf Lemförder Aks Modülleri

  İzmir

  13 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması This person will be responsible for; Coordination of activities for technical month-end closing in SAP, Maintaining SAP system, supporting implementation of system changes, regular tests, master data administration and documentation, Coordination of stock taking activities, Verification of material invoices, Regular analysis of costs (material, personnel, overhead), Monitoring and controlling of costs and investigating actual/plan deviations. Implementing measures to ensure accurate results, Developing and providing necessary analyses, creating tools for reporting, Analyzing cost of production, verification of cost of goods sold, Product cost analyses, Evaluation of projects, analysis of contribution to after start of production.

  Aranan Nitelikler ZF Lemförder is searching for a Financial Controller who will report to Finance Manager to be employed in Izmir/AOSB Plant with the following qualifications: University degree in Business Administration, Industrial Engineering or Business Engineering, Minimum 5 years experience in controlling, analyzing, planning in a production company Fluent English is a must Knowledge of MS Office programs, Knowledge of SAP CO module is a must - FI module is preferable.

 • Doğtaş Mobilya

  İzmir Mavipark Mağazası Muhasebe Sorumlusu Doğtaş Mobilya

  İzmir

  12 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir Mavipark Doğtaş mağazamızda tam zamanlı olarak çalışacak; siparişlerin girilmesi, raporlama, kasa hareketlerinin işletilmesi ve takibi, satış ekibine destek olunması vb. gibi görevleri yerine getirecektir.

  Aranan Nitelikler 1 - Ticaret lisesi veya üniversite mezunu, 2 - Ön muhasebe konusunda en az 3 yıl deneyimli, 3 - Muhasebe paket programlarına hakim, tercihen ZİRVE programını kullanabilen, 4 - MS Office uygulamalarına hakim; özellikle ileri düzey Excell kullanıcısı, 5 - İletişim yönü gelişmiş, dış görünümüne özen gösteren, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, 6 - Pazarlama - satış konularına merak duyan ve bu yönünü de geliştirmek isteyen, 7 - İzmir Mavipark veya civarında ikamet eden, 8 - Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Banco Çelik AVM

  Muhasebe Elemanı Banco Çelik AVM

  İzmir

  10 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çelik AVM Merkez Muhasebe bölümümüzde görevlendirilmek üzere ekip çalışma arkadaşlarımıza ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen üniversitelerin lisans veya ön lisans bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyimli, Muhasebe sistemine hakim İzmir Karşıyaka'da ikamet eden Bay / Bayan uzman çalışma arkadaşları.

 • Hatipoğlu Grup

  Muhasebe Sorumlusu Hatipoğlu Grup

  İzmir

  3 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren firmamıza aşağıda belirtilen niteliklerde '' '' MUHASEBE SORUMLULARI '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili ölümlerinden mezun, Mesleğinde en az 3 yıl deneyim sahibi, Vergi mevzuatı ve muhasebe standartlarına hakim, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı ve sorumluluk sahibi Alış – satış faturalarını işleyebilen KDV-Muhtasar-BA-BS beyannamelerini yapabilen Cari Hesap mutabakat ve takibi yapabilen E-fatura kesebilen Banka-Çek-senet gibi finansal araçların takibi yapabilen Netsis programı ve MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen Takım çalışmasına yatkın , esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Öğrenme ve gelişme potansiyeli yüksek Tercihen Ehliyet sahibi Tercihen Aliağa ve çevresinde ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

 • Şahin Döküm

  Ön Muhasebe Personeli Şahin Döküm

  İzmir

  1 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1986 yılında kurulmuş ve müşterilerine sürekli çağdaş ve kaliteli hizmet vermeyi amaç edinen kuruluşumuz bünyesinde çalışacak ve aşağıdaki niteliklere sahip '' ÖN MUHASEBE PERSONELİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En Az Lise Mezunu, Ön Muhasebe Prensiplerine Sahip, Maksimum 45 Yaşında, Tercihen ETA Programını Bilen. Dürüst, Çalışkan, Dinamik, proaktif , Öğrenmeye Açık, Şirket Kültürümüzü Benimseyebilecek, Sorumluluk Sahibi, Takım Çalışmasına Yatkın, BAY/BAYAN.

 • Megatab Plastik ve Plastik Mamülleri

  Ön Muhasebe Personeli Megatab Plastik ve Plastik Mamülleri

  İzmir

  1 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızda görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' ÖN MUHASEBE PERSONELİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler MS Office programlarına hakim, Ön muhasebe yapabilen, Ön muhasebe alanında en az bir yıl tecrübeli, Netsis kullanabilen, Muhasebesi kuvvetli Deneyimli Halkla ilişkileri iyi, Koordineli çalışabilecek, Çabuk motive olacak Kendine güvenen, Bayan çalışma arkadaşı alınacaktır.

 • D Ulaştırma A.ş.

  Ana Muhasebe/Ön Muhasebe Elemanları D Ulaştırma A.ş.

  İzmir

  29 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda ''ANA MUHASEBE/ÖN MUHASEBE ELEMANLARI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite mezunu Ms Office çok iyi düzeyde kullanabilen Analitik düşünce yapısına ve zaman yönetimi becerisine sahip, Günlük Banka ve Çek işlemlerinin takibi ve kayıtlarının atılması, Cari hesap raporlarının hazırlanması ve yönetime sunulması, Firma tahsilatlarının ve ödemelerinin takibi BA-BS mutabakatları, Muhasebe ve vergi mevzuatı konusunda tek düzen hesap planına vakıf, Personel özlük işlemleri konusunda tecrübeli, Askerlik görevini tamamlamış erkek adaylar değerlendirmeye alınacaktır, Tercihen Karşıyaka-Bornova bölgesinde ikamet eden. ### SGK konusunda iyi derecede bilgi sahibi olmayan CV’ler değerlendirilmeyecektir. ###

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  Ön Muhasebe Sorumlusu Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir

  23 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’ dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Gelen müşterilerin karşılanması ve müşteri memnuniyetinin sağlanması Muhasebe evraklarının düzenli olarak muhasebe programına işlenmesi, Cari hesaplarının takibi ve hesap mutabakatlarının yapılması, Sevkiyatların takibi, irsaliye ve faturaların düzenlenmesi, Takip ettiği işle ilgili rapor düzenlenmesi ve ilgili personele sunulması

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, "Yapı Malzemeleri" alanında faaliyet gösteren müşteri firmamız için, aşağıdaki niteliklere sahip ''ÖN MUHASEBE SORUMLUSU'' arayışımız bulunmaktadır. En az Lise Mezunu, Muhasebe programları ve MS Office kullanabilen, Dikkatli, diksiyonu düzgün, iletişim kabiliyeti olan, B sınıfı ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanabilen, 25-35 yaşları arasında, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,

 • Ege Ulaşım

  Muhasebe ve Finans Müdürü Ege Ulaşım

  İzmir

  22 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Muhasebe Şirketin tüm muhasebe sürecinin yasal mevzuatlar çerçevesinde kayıt ve kontrolünün yapılmasını sağlamak KDV Beyannamesi, Muhtasar Beyanname, Geçici Vergi Beyannamesi, Kurumlar Vergisi Beyannamesi düzenlenmesi ve zamanında verilmesini sağlamak Dönemsel mali tablo ve raporların hazırlanmasından sorumlu olmak Finans Bankalarla ilişkileri yürütmek; kredi sözleşmelerini incelemek ve müzakeresini yapmak Şirketin bütçe ve finansman süreçlerinin yönetim ve denetimini yapmak Nakit akışını yönetmek, finansman ihtiyaçlarını ve zamanlamasını belirlemek Finansal kontrol ve analizler Yıllık ve sezonluk bütçelerin yapılması; gerçekleşmelerin raporlanması ve kontrolü maliyet ve karlılık analizlerinin yapılması, maliyet ve rekabet çerçevesinde ürünlerin doğru fiyatlamasının yapılması Şirket karlılığı ile üretim, operasyon ve satış kanallarının verimliliğinin artırılmasına yönelik politikaların belirlenmesi.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler Üniversitelerin Ekonomi, İktisat, İşletme bölümlerinden mezun Bütçe, raporlama ve karlılık analizleri konusunda tecrübeli Logo Muhasebe programı kullanımında yetkin. Maliyet Muhasebesine hakim. En az 5 yıl deneyimli Analitik düşünme, planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş Ekip yönetimi konusunda yetkin

 • Aysira Tekstil

  Muhasebe Elemanı İzmir Aysira Tekstil

  İzmir

  26 Aralık 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ALIŞ, SATIŞ VE GİDER FATURALARI İLE BANKA KAYITLARININ EKSİKSİZ VE ZAMANINDA İŞLENMESİ CARİ HESAP MUTABAKATLARININ YAPILMASI TOPTAN SATIŞ FATURALARININ KESİLMESİ

  Aranan Nitelikler Genel Muhasebe ve Finans Alanında En Az 3 yıl Deneyimli; Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden(Muhasebe,İşletme,Finans vs.)Mezun, MS Office (excel) Programında Tecrübeli, Tercihen Luca ve Nebim Programlarını Bilen, Planlama Becerisi Yüksek İş Takibi konusunda Dikkatli ve Sonuç Odaklı Çalışan Sözlü ve Yazılı İletişim Becerisi Güçlü Muhasebe/ Finans Personeli Aranıyor.

 • Adecco İzmir

  Muhasebe Sorumlusu-İzmir Adecco İzmir

  İzmir

  14 Kasım 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz deri sektöründe faaliyet gösteren alanında müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip 'Muhasebe Sorumlusu' aramaktayız; <!--[if !supportLists]-->· <!--[endif]-->En az ticaret meslek lise mezunu <!--[if !supportLists]-->· <!--[endif]-->Orta düzeyde İngilizce bilen <!--[if !supportLists]-->· <!--[endif]-->Ms Office Programları bilgisine sahip <!--[if !supportLists]-->· <!--[endif]-->Sorumluluk sahibi, diksiyonu düzgün, iletişim becerilerine sahip, takım çalışmasına yatkın <!--[if !supportLists]-->· <!--[endif]-->Menemen, Karşıyaka, Bostanlı ve Çiğli’de ikamet eden ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. <!--[if !supportLineBreakNewLine]--> <!--[endif]-->

 • Schneider Electric

  Muhasebe Elemanı Schneider Electric

  İzmir

  13 Kasım 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması * Seyahat ve Temsil masraflarının kontrolü, ilgili modülde takibi ve muhasebe kayıtlarına alınması * Satıcılarla dönemsel mutabakat yapılması * Satınalma faturalarının kaydı * Satıcı kur farklarının takibi, faturalanması veya faturasının müşteriden talep edilmesi

  Aranan Nitelikler * Yüksekokul veya Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun * Yetkin MS office kullanıcısı (İyi derecede Excel) * Tercihen çokuluslu firma tecrübesi olan * Tercihen İngilizce bilen * Muhasebe ile ilgili diğer konularda da görev üstlenmekte istekli * En az 2 yıl benzer iş tecrübesi olan

 • Aysira Tekstil

  Muhasebe Elemanı İzmir Aysira Tekstil

  İzmir

  17 Ekim 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ALIŞ, SATIŞ VE GİDER FATURALARI İLE BANKA KAYITLARININ EKSİKSİZ VE ZAMANINDA İŞLENMESİ CARİ HESAP MUTABAKATLARININ YAPILMASI TOPTAN SATIŞ FATURALARININ KESİLMESİ

  Aranan Nitelikler Genel Muhasebe ve Finans Alanında En Az 3 yıl Deneyimli; Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden(Muhasebe,İşletme,Finans vs.)Mezun, MS Office (excel) Programında Tecrübeli, Tercihen Luca ve Nebim Programlarını Bilen, Planlama Becerisi Yüksek İş Takibi konusunda Dikkatli ve Sonuç Odaklı Çalışan Sözlü ve Yazılı İletişim Becerisi Güçlü Muhasebe/ Finans Personeli Aranıyor.

 • Aysira Tekstil

  Finans Muhasebe Sorumlusu Aysira Tekstil

  İzmir

  17 Ekim 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Alış,Satış ve Gider Faturları ile Birlikte Banka Kayıtlarının Eksiksiz ve Zamanında İşlenmesi Cari Hesap Mutabakatlarının Yapılması Günlük ve Aylık Kasa Nakit Akışının ,Çek ve Ödemelerin Takibi ve Raporlanması Banka Hesaplarının Kontrolü ve Ödemeler Doğrultusunda Ayarlanması Toptan Satış Faturalarının Kesilmesi

  Aranan Nitelikler Genel Muhasebe ve Finans Alanında En Az 3 yıl Deneyimli; Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden(Muhasebe,İşletme,Finans vs.)Mezun, MS Office (excel) Programında Tecrübeli, Tercihen Luca ve Nebim Programlarını Bilen, Planlama Becerisi Yüksek İş Takibi konusunda Dikkatli ve Sonuç Odaklı Çalışan Sözlü ve Yazılı İletişim Becerisi Güçlü Muhasebe/ Finans Personeli Aranıyor.

 • Adecco İzmir

  Muhasebe Elemanı Adecco İzmir

  İzmir

  13 Ekim 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kuru ve soft meyve sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır. · Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · İyi derece MS Office ve Netsis bilgisine sahip Tercihen 2 yıl benzer pozisyonda deneyimli · Stres altında çalışabilecek · Sorumluluk sahibi Askerlik hizmetini tamamlanmış ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Kasa Sorumlusu - İzmir Agora Greyder/Kavsan Ayakkabı

  İzmir

  19 Mayıs 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler İzmir Agora Mağazamız için; En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli Mağazacılık kasa programlarından en az birini kullanmış olan MS Office uygulamalarına hakim Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan