İzmir, Ön Muhasebe İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Ön Muhasebe
 • Ateş Halat Hırdavat

  Ön Muhasabe Elemanı Ateş Halat Hırdavat

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması TOPTAN NALBURİYE VE HIRDAVAT MALZEMELERİNİN SATIŞINI YAPTIĞIMIZ İZMİR DEPOMUZA ÖN MUHASEBE ELEMANLARI ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler - İZMİR İL MERKEZİNDE OTURAN, - FATURA, İRSALİYE, STOK, KASA VE CARİ TAKİBİ KONULARINDA EN AZ 2 YIL TECRÜBELİ, - EKİP ÇALIŞMASINA UYUMLU, - TERCİHEN NETSİS PAKET PROGRAMIYLA DAHA ÖNCE ÇALIŞMIŞ, - OFİS PROGRAMLARINI KULLANABİLEN, - TİTİZ, TAKİPÇİ VE İNSANLARLA KOLAY DİYOLOG KURABİLEN, - ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNİ PROBLEM ETMEYEN, - PRATİK ZEKALI, KOLAY ÇÖZÜMLER ÜRETEBİLEN, - BAYAN ÖN MUHASEBE ELEMANLARI ARANMAKTADIR.

 • Aynes Gıda

  Muhasebe Elemanı Aynes Gıda

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Süt ve süt ürünleri sektörünün lider kuruluşu AYNES A.Ş.'nin, İzmir Bölgesinde Muhasebe Bölümü'nde çalışabilecek takım arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ticaret Meslek Lisesi, MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında en az 2 yıllık tecrübe sahibi Çalışma disiplini yüksek, sorumluluk sahibi, MS ofis programlarına hâkim (excel, word), Tercihen SAP Programını kullanabilen, İş ve evrak takibi konusunda dikkatli ve deneyimli, Ekip çalışmasına uyumlu, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylarımız için askerlik görevini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden/edebilecek olan.

 • Dündar Meydancı Petrol / Meydancı İnşaat

  Ön Muhasebe Personeli Dündar Meydancı Petrol / Meydancı İnşaat

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1997 yılından beri İzmir Menemen' de faaliyet gösteren, akaryakıt ve inşaat sektöründe her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamızın, müteahhitlik büromuzda görev yapmak üzere, aşağıdaki özelliklere sahip ''ÖN MUHASEBE PERSONELİ‘' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Sanat okulu, lise veya 2 yıllık yüksek okul mezunu, Ön muhasebe konularında deneyimli, Güler yüzlü ve diksiyonu düzgün, Disiplinli ve Çalışma Kurallarına Uyabilecek, Bayan, Tercihen Menemen çevresinde ikamet eden.

 • Randstad Türkiye

  Engelli Özel Başvuru Randstad Türkiye

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Bursa, İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Randstad Türkiye'nin özel engelli ilanıdır, başvuran adaylar özel aday havuzuna alınacaktır. Başvurularınız müşterilerimizde oluşabilecek tüm engelli pozisyonları için değerlendirilecektir. Başvuru yaparken ön yazıda çalışmak istediğiniz alanı, bölümü ve pozisyonu belirtmenizi rica ederiz.

  Aranan Nitelikler

 • Kervan Tekstil San. ve Dış Tic. A.Ş.

  Kasa Sorumlusu Kervan Tekstil San. ve Dış Tic. A.Ş.

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağaza Kasa Sorumlusu – Gaziemir/İzmir Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat ve üretim, konularında faaliyet gösteren firmamızın, İzmir Gaziemir Cadde Mağazası için, Ön Muhasebe Bilgisi olan "Mağaza Kasa Sorumlusu" aranmaktadır. Ürün satışı yapılan müşterilerin cari hesaplarının açılması ve bilgilerinin sisteme girilmesi, Kasalarda yapılacak ödeme, ürün iadesi, fatura düzenleme gibi işlemleri şirket kuralları ve kanunlara uygun şekilde hızlı, doğru ve eksiksiz olarak yerine getirmek, Nakit, kredi kartı veya sözleşmeli gerçekleştirilen satış işlemlerine ait gerekli kayıtları yapmak, Yapılan satışlara ait evrakları dosyalamak ve arşivlemek, Nakit kasa hareketlerini gerçekleştirmek ve düzenli kontrol etmek, Kasa açılışı ve gün sonu kapanış işlemlerini doğru ve zamanında yapmak, raporları almak ve gün sonunda merkeze bilgisini vermek, Alışveriş sonrası teslimatı yapılacak müşteri evraklarını düzenlemek, siparişleri takip etmek ve dosyalamak, Açığa satış ve başka mağazalardan beklenen ürünlerin takibinin yapılması, Defolu hasarlı ürünlerin raporunu oluşturmak, Vadesi yaklaşan ve geçmiş ödemeler için müşterileri SMS atmak veya telefonla ile bilgilendirmek, Müşteri havale tablosunu ve raporlamalarını hazırlamak, Uygulanmakta olan kampanyaları çok iyi bilmek ve müşterilere kampanyalar hakkında bilgilendirmek, Merkezden gelen e-mailleri takip edip, Mağaza Yöneticisini bilgilendirmek. Pozisyonun Amacı: Mağaza Satışlarını tahsil etmek, vadeli satışları takip ederek zamanında tahsil edilmesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe kasa konusunda en az 2 yıl deneyimli, En az lise mezunu, tercihen yüksek okul veya üniversite mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer yapmak isteyen, İkna kabiliyeti yüksek ve iletişim becerileri güçlü, Güler yüzlü, aktif, değişime ve gelişime açık olan, Giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren, Düzgün diksiyona sahip, Yoğun iş temposunda, müşteri odaklı çalışabilecek, İşinde fark yaratabilecek yetkinliklere sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen Nebim Winner programını kullanabilen, Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Aysira Tekstil

  Muhasebe Elemanı İzmir Aysira Tekstil

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ALIŞ, SATIŞ VE GİDER FATURALARI İLE BANKA KAYITLARININ EKSİKSİZ VE ZAMANINDA İŞLENMESİ CARİ HESAP MUTABAKATLARININ YAPILMASI TOPTAN SATIŞ FATURALARININ KESİLMESİ

  Aranan Nitelikler Genel Muhasebe ve Finans Alanında En Az 3 yıl Deneyimli; Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden(Muhasebe,İşletme,Finans vs.)Mezun, MS Office (excel) Programında Tecrübeli, Tercihen Luca ve Nebim Programlarını Bilen, Planlama Becerisi Yüksek İş Takibi konusunda Dikkatli ve Sonuç Odaklı Çalışan Sözlü ve Yazılı İletişim Becerisi Güçlü Muhasebe/ Finans Personeli Aranıyor.

 • Aysira Tekstil

  Finans Muhasebe Sorumlusu Aysira Tekstil

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Alış,Satış ve Gider Faturları ile Birlikte Banka Kayıtlarının Eksiksiz ve Zamanında İşlenmesi Cari Hesap Mutabakatlarının Yapılması Günlük ve Aylık Kasa Nakit Akışının ,Çek ve Ödemelerin Takibi ve Raporlanması Banka Hesaplarının Kontrolü ve Ödemeler Doğrultusunda Ayarlanması Toptan Satış Faturalarının Kesilmesi

  Aranan Nitelikler Genel Muhasebe ve Finans Alanında En Az 3 yıl Deneyimli; Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden(Muhasebe,İşletme,Finans vs.)Mezun, MS Office (excel) Programında Tecrübeli, Tercihen Luca ve Nebim Programlarını Bilen, Planlama Becerisi Yüksek İş Takibi konusunda Dikkatli ve Sonuç Odaklı Çalışan Sözlü ve Yazılı İletişim Becerisi Güçlü Muhasebe/ Finans Personeli Aranıyor.

 • İzpak Gıda Ambalaj

  Muhasebe Şefi İzpak Gıda Ambalaj

  İzmir

  21 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gıda Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firmamızın görevlendirilmek üzere Muhasebe Şefi arayışımız bulunmaktadır Genel Muhasebe uygulamalarını yapabilecek, • Cari hesapların takip ve raporlamasını yapabilecek, • Hesap mutabakatlarını gerçekleştirecek, • Günlük kasa işlemlerini ve kayıtlarını yapabilecek, • Stok takibini yapabilecek, • Fatura, irsaliye ve diğer belgelerin kontrolü ve organizasyonunu gerçekleştirebilecek, • Personellerin SGK işlemlerini yapabilecek, • Satınalma ve ilgili diğer birimler ile koordineli çalışabilecek, • Personel bordro kontrolünü ve takibini yapabilecek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Konusunda en az 3 yıl deneyimli, Muhasebe konusundaki tüm yasal mevzuata hakim, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi ve sonuç odaklı çalışabilen, Ms Office programlarına hakim, Tercihen ETA programını kullanmayı bilen Askerlik görevini tamamlamış

 • Foto Remzi

  Muhasebe Sorumlusu Foto Remzi

  İzmir

  21 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1974 YILINDAN itibaren FOTOĞRAFÇILIK SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FOTO REMZİ FOTOĞRAFÇILIK SAN.VE TİC. LTD. ŞTİ. BÜNYESİNDE ‘MUHASEBE SORUMLUSU’ OLARAK GÖREV YAPACAK TAKIM ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler MUHASEBE ALANINDA DENEYİM SAHİBİ OLAN LİSE VEYA ÜNİVERSİTE MEZUNU DİKSİYONU DÜZGÜN İNSAN İLİŞKİLERİNDE KUVVETLİ NETSİS KONUSUNDA BİLGİLİ MS Office programlarına hakim YOĞUN ÇALIŞMA TEMPOSUNA UYUM SAĞLAYABİLECEK İZMİR'DE İKAMET EDEN BAYAN TAKIM ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ

 • Mazer Makina

  Ön Muhasebe Elemanı Mazer Makina

  İzmir

  21 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Araç üst yapı ve makine imalatı konusunda faaliyet gösteren, polyester levhalar ve araç üstü frigorifik taşıma kasalarının ve shrink ambalaj makinalarının üretimi yapılan Kemalpaşa/İzmir’de bulunan fabrikamızda muhasebe departmanında çalışabilecek bayan adaylar aranmaktadır. Not:Çalışacak olan elemanlara servis, yemek ve sigorta gibi imkanlar firmamız tarafından karşılanacaktır.

  Aranan Nitelikler İzmir’de ikamet eden, Muhasebe departmanında daha önce çalışmış, Netsis, Zirve, Logo ve benzeri muhasebe programlarını daha önce kullanmış, Eğitim durumu lise, meslek yüksekokulu veya üniversite mezunu olan, 20 ila 30 yaş aralığında, Bayan.

 • Barçın Spor

  Mağazalar Kasa Kontrol Elemanı Barçın Spor

  İzmir

  21 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere, Mağazalar Kasa Kontrol Elemanı aranmaktadır. Mağazalara ait kasa işlemlerinin muhasebeleştirme işlemlerinin yapılması ve evrak kontrolü, Mağaza kasa formlarının kontrol edilmesi, Banka hareketlerinin kontrol edilmesi, Faturaların kontrolü ve dosyalama işlemleri, Muhasebe ile ilgili diğer işlemler,

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe kasa konusunda en az 2 yıl deneyimli, En az lise mezunu, tercihen yüksek okul veya üniversite mezunu, Sorumluluk sahibi ve sonuç odaklı çalışabilen, Analitik düşünce yeteneğine sahip, gelişime açık, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Bayan,

 • Ayanoğlu Kardeşler AVM

  Muhasebe Elemanı Ayanoğlu Kardeşler AVM

  İzmir

  21 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İZMİR KEMALPAŞA’DA BULUNAN AYĞANOĞLU KARDEŞLELER ALİŞ VERİŞ MERKEZİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE MUHASEBE ELEMANINI ARAMAKTAYIZ

  Aranan Nitelikler ÖN MUHASEBE KONUSUNDA DENEYİMLİ, DAHA ÖNCE MARKET SEKTÖRÜNDE ÇALIŞMIŞ CARİ HESAP MUTABAKATI YAPABİLEN, FATURA, STOK VB. İŞLEMLERE HAKİM, ÇOK İYİ DERECEDE NETSİS VE OFFİCE PROGRAMINI BİLEN, (WORD, EXCEL) DİKSİYONU DÜZGÜN , EKİP ÇALIŞMASINA UYUM SAĞLAYABİLEN, TİTİZ VE DİSİPLİNLİ ÇALIŞMAYI İLKE EDİNMİŞ, DİKKATLİ,SORUMLULUK SAHİBİ VE PRATİK, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayan SERVİSİMİZ MEVCUTTUR.

 • Sporthınk - (Doğukan Spor)

  Muhasebe Personeli Sporthınk - (Doğukan Spor)

  İzmir

  21 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazacılık ve perakende sektöründe faaliyet gösteren, bünyesinde bulundurduğu Adidas, Nike,Hummel, Levi’s,Superga, New Balance,, Converse, Onitsuka Tiger ve Jack & Jones gibi markalarla sürekli büyüme grafiği çizen firmamızın Buca-İZMİR de bulunan merkez ofisinde görevlendirilmek üzere; * Resmi belgelerin ilgili programa işlenmesi,takip ve kontrolü * Şirketin, mevzuat ve kanunlar çerçevesinde tüm finansal işlemlerinin muhasebeleştirilmesi * Nakit, çek, senet, tahsil ve tediye makbuzlarının işlenmesi ve takibi * Aylık mutabakatların yapılması ve evrakların usule uygun dosyalanması * Raporlarının düzenlenmesi ve ilgili sorumluya sunulması, sağlayacak bay / bayan ön muhasebe / genel muhasebe personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * En az 2 -3 yıl deneyimi bulunan, * Mağazacılık muhasebesinde çalışmış olması tercih sebebidir, * En az Ticaret Lisesi veya 2 yıllık MYO mezunu, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, * MS Office uygulamaları konusunda bilgili ve deneyimli, * İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın, çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Rk Renkli Kalem Medya Grubu

  Ön Muhasebe Elemanı Rk Renkli Kalem Medya Grubu

  İzmir

  21 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızda çalışmak üzere; Şirketin ön muhasebe ile ilişkili işlerin takibi yaparak, şirket Mali Müşavirine aylık dokümanların gönderilmesini gerçekleştirebilecek, Şirket içi telefon trafiğini yönetebilecek, ve aşağıda belirtilen nitelikler doğrultusunda görev alabilecek '' ÖN MUHASEBE ELEMANI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Netsis programına hakim, Ön muhasebe konusunda en az 5 yıl tecrübeli, İyi derecede ön muhasebe ve şirket muhasebesi bilgisi olan, MS Office programlarını etkin kullanan, İzmir’de ikamet eden, Sorumluluk duygusu gelişmiş, Organizasyon yeteneği olan, İletişimi kuvvetli ve vizyon sahibi. ### MALİ MÜŞAVİRLİK BELGESİ OLAN ADAYLAR TERCİH SEBEBİ OLACAKTIR. ###

 • Egeden Gıda

  Ön Muhasebe Elemanı Egeden Gıda

  İzmir

  20 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda ÖN MUHASEBE ELEMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Netsis ve Excel programına hakim Esnek çalışma koşullarına uyabilecek En az lise mezunu Depo stok takibi, Fatura işlemleri konusunda bilgi sahibi

 • Netgör Uydu ve Güvenlik Sistemleri

  Ön Muhasebe/Muhasebe Elemanı/Sorumlusu Netgör Uydu ve Güvenlik Sistemleri

  İzmir

  20 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızın ön muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 20-30 yaşları arasında, Ön muhasebe programı kullanmış, MS Office programlarına hakim, Konusunda en az 1-2 yıl deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Bayan.

 • Beyazlale Çiçekçilik

  Ön Muhasebe Personeli Beyazlale Çiçekçilik

  İzmir

  20 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız bünyesinde "Ön Muhasebe Personeli" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Günlük Ön muhasebe işlemlerini gerçekleştirecek, Tüm muhasebe sürecini yasal mevzuatlar çerçevesinde kayıt ve kontrol altında tutarak, işlemleri eksiksiz yürütebilecek, Muhasebe programlarını aktif olarak kullanabilen, MS Office program bilgisi kuvvetli, Analitik ve raporlama yetkinliğine güvenen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,

 • Ramada Plaza İzmir

  Muhasebe Stajyeri-Bay Ramada Plaza İzmir

  İzmir

  18 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Otelimiz için BAY MUHASEBE STAJYERİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Tena Tekstil Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

  Ön Muhasebe Elemanı(Engelli) Tena Tekstil Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

  İzmir

  18 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması TENA MAĞAZACILIK; Tekstil pazarındaki değişen talepler doğrultusunda istikrarla büyüyen, bulunduğu bölgelerde kalite ile güvenin simgesi olarak bu anlayışla markalaşan sektörün önde gelen kurumları arasında bir numara olma yolunda hızla ilerlemektedir. İnsan kaynaklarından müşteri ilişkilerine, teknolojik gelişmelere kadar her alanda yenilikçi, araştırmacı, geliştirmeci ve mükemmeliyetçi yönetim politikasıyla her geçen gün daha fazla istihdam yaratarak bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunan TENA MAĞAZACILIK; ailesine yeni bireyler katmayı hedefliyor.

  Aranan Nitelikler Enerjisi, özgüveni ve doğru iletişim becerileri ile kurumsal kimliği en iyi şekilde temsil etmek, Marka imajının yükselmesine katkı sağlamak, Planlı, sistemli olmayı benimsemiş, kendisinden beklenilenler konusunda sorumluluk sahibi olmak, Kişisel gelişimine önem vererek,ekip çalışmasına uyumlu, ikna yeteneği olan,Yenilikçi çözümler üreterek, gelişime açık bir şekilde ekip arkadaşları ile uyumlu çalışabilecek, belirlenmiş hedeflerle çalışmayı benimsemiş olmak, İnsanlarla iyi ilişkiler kurabilen, girişken ve güler yüzlü, empatik iletişim özellikleri gelişmiş,engelli statüsünden Ön Muhasebe Elemanı, takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır

 • D-Tekno Bilişim A.Ş.

  Muhasebe ve Mali İşler Sorumlusu D-Tekno Bilişim A.Ş.

  İzmir

  17 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrutlusunda '' MUHASEBE ve MALİ İŞLER SORUMLUSU '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ( İktisadi ve idari bilimler fakültelerinden ) Tercihen Smmm belgesi olan, LOGO programına hakim Genel muhasebe ve maliyet muhasebesine hakim, Mevzuat değişikliklerini takip eden, Vergi mevzuatı, genel muhasebe, personel işlemlerine hakim, Finansal raporlamalar konusunda uzman, Ms office programlarını kullanabilen, Kanuni beyannamelerin tüm süreçlerine hakim Takım çalışması ve yönetimi yapabilecek, Sorumluluk sahibi , dikkatli ve sonuç odaklı , Temsil yeteneğine sahip, İzmirde ikametgah eden

 • Opal Tüketim Malları

  Mali İşler Sorumlusu Opal Tüketim Malları

  İzmir

  16 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Markalı ürünlerin distrübütürlüğünü yapan firmamızın muhasebe bölümünde sorumluluk alabilecek mali işler sorumlusu arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Genel muhasebe ve finans konularında deneyimli, Muhasebe sevk ve idare konusuna hakim, raporlama yapabilecek, Tercihen Meslek Yüksek okulu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Bilgi sistemleri, popüler yazılım, Office programları, NETSİS ve iletişim sistemleri konusunda bilgili Gerektiğinde operatörlük yapabilecek, Dikkatli, titiz , düzenli , diksiyonu düzgün Çalışmayı seven, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Ehliyeti olan, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için), Sarnıç – Gaziemir civarına ulaşımda problem yaşamayacak, Bay / Bayan

 • Can Ozan Pano Sistemleri

  Muhasebe Sorumlusu Can Ozan Pano Sistemleri

  İzmir

  15 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Muhasebe işlemlerinin mevzuat ve kanunlara uygun olarak yapılmasının sağlanması, Muhasebe evraklarının doğru şekilde işlenmesi ve kontrolünün sağlanması Muhasebe ile ilgili raporların (gelir tablosu, bilanço vs.) hazırlanması, Kanunların takip edilerek, ilgili değişikliklerin uygulanması, Genel Hesapların kontrolü, Stok-Muhasebe ilişkisinin yürütülmesi, Haftalık, aylık ve yıllık faaliyet raporlarının hazırlanması ve analiz edilmesi, KDV, Muhtasar,Geçici vergi ve Kurumlar vergisi beyannamelerin mali müşavir ile koordineli olarak yapılması, Gelir Tablosunun ve Bilançonun hazırlanması, Demirbaş amortisman kayıtlarının yapılması, Maaş Bordrolarının hazırlanması Kesilen gelen faturaların doğruluğu ve yasal süreçlere uygunluğunun sağlanması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Muhasebe v.b. bölümlerinden mezun, Tercihen örgün öğretim veren üniversitelerden mezun olmuş Muhasebe alanında asgari 3 yıl deneyimli, Genel Muhasebe, Tek Düzen Hesap Planı, Bilanço, Gelir Tablosu, Beyannameler, Vergi Dairesi, Ticaret Odası, Noter işlemlerinde tecrübeli, İnsan kaynakları, bordro, SGK, e-beyanname, internet vergi dairesi v.b. elektronik ortam uygulamalarında deneyimli NETSİS VE SQL programı konusunda deneyimli Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın ve iletişimi yüksek, Zaman yönetimi, planlama ve organizasyon becerisi yüksek.

 • Firma Adı Gizli

  Muhasebe Şefi Firma Adı Gizli

  İzmir

  15 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe lider firmamıza tecrübeli Muhasebe Şefi alınacaktır . Muhasebe işlemlerinin zamanında ve kanuni gerekleri karşılayacak şekilde yerine getirmek Tüm muhasebe kayıtlarını eksiksiz ve düzenli bir şekilde sisteme girmek Müşteri ve satıcı cari hesap mutabakatlarını ve virman işlemlerinin prosedüre uygun yapmak Stok sayımlarına etkin bir şekilde katılmak farkların araştırılmasına yöneticilik yapmak Kıymetli evrak takibi ve düzenlemesini yapmak (Fatura, İrsaliye, Tahsilât Makbuzu vb.) Bütün vergi beyannamelerini hazırlayabilmek Fuar Teşviklerinin ve DİİB’lerin takibini yapabilmek İş avanslarının, şüpheli alacakların, hukuki işlemlerin takibini, demirbaş sayımlarını yapmak Sigorta poliçelerinin kayıtlarını atmak ve poliçe tarihlerini takip etmek İthalat işlemlerinin muhasebe kayıtlarının atılmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisat, Maliye veya İşletme bölümlerinden mezun, Üretim yapan AŞ.lerde Genel Muhasebe ve Maliyet Muhasebesi konusunda en az 5 yıl deneyimli, Finansman, ithalat ve ihracat muhasebesi işlemlerine vakıf, Yasal mali mevzuat bilgisine ve Mali Raporlama uygulamalarına Vakıf, Netsis Fusion , MS Ofis (Excel, Word,..) programlarını iyi derecede kullanabilen, 35 yaşını aşmamış, Ehliyeti olan ve Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Tercihen İzmir’in Bornova,Bayraklı, Karşıyaka ,Çiğli yerleşim yerlerinde ikamet eden , Yazılı ve sözlü iletişimi, temsil yeteneği güçlü, dinamik ve sabırlı, dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, sorumluluk sahibi, sonuç odaklı,detaylara önem veren, prezentabl,Takım arkadaşı aramaktayız.

 • Takipsan Bilişim Teknolojileri

  Ön Muhasebe – Ön Büro Personeli Takipsan Bilişim Teknolojileri

  İzmir

  15 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda ÖN MUHASEBE – ÖN BÜRO PERSONELİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İyi derecede NETSİS programını bilen, Lise veya Üniversite mezunu, Ön Muhasebe konusunda deneyimli ve tecrübeli, Microsoft Office programlarına hakim, Dinamik ve aktif yapıya sahip, Ekip çalışmasına uyumlu, Diksiyonu düzgün, Öğrenmeye istekli ve hedefleri olan, Prezantabl, İnsan ilişkileri ve diyalogları iyi olan, Uzun soluklu çalışacak, Tercihen İngilizce bilen, Bilgisayar bilgisi iyi derecede olan, BAYAN.

 • Revol Life

  Ön Muhasebe Personeli Revol Life

  İzmir

  13 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İç mimari, dekorasyon,reklam sektöründe hizmet veren firmamıza ön muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere bayan takım arkadaşı aramaktayız

  Aranan Nitelikler Üniversite veya Yüksek Okul ‘ların ilgili bölümlerinden mezun, Ön Muhasebe alanında en az 2 yıl tecrübeli, 25 yaş ve üstü Onay süreçleri tamamlanan gider faturalarının kayıtlarının oluşturulması, muhasebeleştirilmesi, raporlanması işlerini yürütebilecek Cari hesap mutabakatlarını ve Ödeme işlemlerinin takibini yapabilecek Banka hareketlerinin takibi ve muhasebeleştirilmesi işini yapabilecek Kendi sorumluluğu altında olan, Şirketin yasal/diğer evraklarını emniyetli, düzenli bir şekilde muhafaza edip arşivleyecek Tek düzen hesap planına, Cari hesap ve mutabakat süreçlerine hakim, MS Office programlarına, netsis muhasebe uygulamalarına hakim ve raporlama yapabilen, Ekip çalışmasına ve işbirliğine yatkın Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Bayan adayların başvuruları beklenmektedir.

 • Doğa Koleji Eğitim Kurumları

  Ön Muhasebe Uzmanı Doğa Koleji Eğitim Kurumları

  Türkiye Geneli

  8 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 100’den fazla kampüsümüzde 10.000’i aşkın çalışanımızla "MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR” felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz. Dinamik, üretken, yenilikçi yapımız ile "Doğa harikası” çocuklarımız ve öğretmenlerimizle büyük başarıların altına imzalar atıyoruz. Türkiye’nin en büyüğü olarak Dünya’da da tanınan bir markaya dönüşme yolunda hedeflerimize hızla ulaşırken bize eşlik edecek profesyonelleri Doğa ailesine davet ediyoruz. Öğrenci kayıt işlemlerinin takibi, Müşteri cari hesaplarının takibi, Müşteri tahsilatlarının takibi, Aylık tahsilat listesinin hazırlanması, Müşterilerin ödeme için aranması, Vadesi gelen ödemelerin tahsilatının yapılması, Öğrenci faturaları listesinin hazırlanması, Aylık faturaların hesaplanması ve kesilmesi, Bankalardan aylık hesap ekstrelerinin alınması ve hesaplara işlenmesi, Bankalardan para çekilmesi ve yatırılması, Günlük, haftalık, aylık kasa mutabakatlarının takibi, raporlanması, Okul birimlerinden gelen satınalma taleplerinin LOGO sistemine girilmesi ve süreç takibi.

  Aranan Nitelikler Ticaret MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede Excel ve LOGO kullanabilen, Pos cihazı ve ofis malzemeleri kullanmakta yetkin, İletişim ve ikna yeteneği güçlü, Problem çözme gücüne sahip, İş takibinde titiz davranan, Konusunda en az 2-3 yıl deneyimli,

 • Cms Jant ve Makine

  Muhasebe Uzmanı Cms Jant ve Makine

  İzmir

  6 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe Türkiye lideri, Avrupanın en büyüklerinden biri olan Grubumuzun Mali İşler Departmanında görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen özelliklerde 'Muhasebe Uzmanı' aranmaktadır. Muhasebe kayıt işlerini mevzuat ve usullere uygun olarak yapmak, Sabit kıymet / amortisman hakkında bilgi sahibi, Yatırım teşvik işlemlerin takibinin yapılması, Aylık vergi beyannamelerinin hazırlanması , Geçici Vergi, Kurumlar vergisi beyannamelerinin hazırlanması IFRS raporlama Dönem sonlarında söz konusu işlemlere ilişkin rapor ve analizleri yapmak Bağımsız denetim ve tam tastik çalışmalarına destek olunması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında en az 3 yıllık deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Vergi Mevzuatına Hakim, IFRS raporlama bilgisi olan, Tercihen SAP bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Finansal ve analitik düşünce yeteneği gelişmiş, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)

 • Tunaboylu Tekstil A.Ş.

  Ön Muhasebe Personeli/Sekreter Tunaboylu Tekstil A.Ş.

  İzmir

  4 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız, 1961 yılında Ali TUNABOYLU önderliğinde ‘’ Tekstil, Manifatura, Mefruşat’’ alanlarında toptan alım – satım faaliyetine başlamış olup, 1986 yılından itibaren ‘’ TUNABOYLU TEKSTİL SANAYİ ve TİCARET A..Ş. ‘’ olarak İzmir ‘de faaliyetine devam etmektedir . Tunaboylu tekstil grubunun 80 çalışanı olup, grubun İstanbul ‘da 2005 yılında kurulan ‘’ TUNABOYLU TEKSTİL ÜRÜNLERİ PAZARLAMA SANAYİ ve DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. ‘’ adında pazarlama firması bulunmaktadır. Öncelikle Ege bölgesi başta olmak üzere Türkiye’ nin dört bir yanındaki müşterilerine hizmet vermektedir. Firmasında 30’un üzerinde kaliteyi Türkiye’ nin bir çok şehrinden ve dünyanın ileri gelen kumaş firmalarından ithal eden firma, erkek grubu , bayan grubu , çocuk grubu, okul grubu ve personel iş kıyafetleri grubunda geniş yelpazesi altında sunmaktadır . İşte bu sürekli değişim ve gelişim felsefesinden yola çıkarak, firmamıza değer katabilecek, ‘’ TUNABOYLU TEKSTİL ‘’ markasını sahiplenebilecek ‘’ ÖN MUHASEBE PERSONELİ/SEKRETER ‘’ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En Az Lise, Tercihen Üniversitelerin Ön Lisans Veya Lisans Bölümlerinden Mezun, 23 – 35 Yaş Arasında, Aktif ve Dinamik Bir Yaşam Tarzına Sahip, Detaylı ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği yüksek, Dış görünüşüne özen gösteren ve temsil yeteneği yüksek, Disiplinli, Özgüveni yüksek ve sorumluluk alabilen, Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek, Prezentabl, Tercihen İngilizce Bilen, BAY/BAYAN. ### ÖN MUHASEBE' DE MİCRO BİLMEK SEKRETER İÇİN SEKRETERLİK OKULU MEZUNİYETİ TERCİH SEBEBİDİR. ###

 • Modünya Mobilya

  Muhasebe- Finans Sorumlusu Modünya Mobilya

  İzmir

  2 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yazıbaşında ki fabrikamızın muhasebe departmanında görev alacak, cari takiplerini yapacak,banka ve ödemeleri takip edecek, , muhasebe sorumlusu aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Netsis programını kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dinamik

 • Ege Sembol

  Genel Muhasebe Personeli Ege Sembol

  İzmir

  29 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız için belirtilen niteliklerde genel muhasebe personeli aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin İlgili bölümlerinden mezun, Muhasebe işlem ve uygulamalarına hakim, MS Office uygulamalarını iyi derecede bilen, Disiplinli, sorumluluk alabilen, gizlilik kurallarına riayet edecek, Uzun süreli olarak çalışmak isteyen, Genel muhasebe ve tek düzen hesap muhasebe sistemine hakim, Mevzuattaki değişiklikleri düzenli olarak takip eden, Üretim ve ihracat yapan şirketlerin muhasebelerinde benzer pozisyonda en az 5 yıl çalışmış Canias ERP muhasebe programını etkin olarak kullanabilen (Tercih Sebebidir.) Analitik düşünce yapısına ve raporlama becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın,yöneticilik becerileri gelişmiş, Bilanço ve diğer mali tabloları, dönemsel raporları hazırlayabilen, E fatura ve e –defter konusunda , KDV iadesi (İhracat ve teşvikli işler) konusunda bilgi sahibi Sigara kullanmayan Erkek adaylar için askerlik sorunu olmayan genel muhasebe personeli aramaktayız.

 • Beymetal Alüminyum

  Ön Muhasebe Elemanı Beymetal Alüminyum

  İzmir

  22 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Alüminyum sektörünün Türkiye' deki yenilikçi ve lider firmalarından Beymetal Alüminyum, 1997 yılında İzmir' de kurulmuş, alüminyum yüzey işlem ve üretim yatırımlarına başlamıştır. 2010 yılında ektrüzyon yatırımını tamamlamış ve entegre bir profil üretim merkezi haline gelmiştir. Günümüze kadar bir çok prestijli projeye imza atmıştır. Firmamızda görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' Ön Muhasebe Elemanı '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Genel muhasebe alanında 2-5 yıl deneyimi olan, Ticaret Lisesi veya Üniversitenin İlgili bölümlerinden mezun, Tercihen Netsis bilgisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, MS Ofis programlarına hâkim, Stok, Cari, Fatura, Muhasebe, Bordro, Çek-Senet Hakında bilgisi olan, Muhase Tek Düzen Hesap Bilgisine Sahip, Dikkatli, titiz, iş takibi yüksek, çözüm odaklı, neden-sonuç ilişkisi kurabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Kemalpaşa, Bornova ve çevresinde ikamet eden

 • Savtuna Yapı Mimarlık A.Ş.

  Sekreter ve Ön Muhasebe Savtuna Yapı Mimarlık A.Ş.

  İzmir

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması - Firmamızın merkez ofisinde istihdam edilmek üzere, günlük ön muhasebe, ilgili resmi daire işleri, sekreterlik ve ofis içerisinde müşteri karşılama ve ağırlama işlerini yürütecek bayan çalışma arkadaşı ihtiyacımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler - Zirve muhasebe programını iyi derecede kullanabilen. - Ön muhasebe konularında deneyimli. - Temsil kabiliyeti yüksek, güler yüzlü ve diksiyonu düzgün . - Tercihen Karşıyaka civarında ikamet eden.

 • Pia Frucht Gıda Lojistik ve Dış Ticaret

  Muhasebe Personeli / Ön Muhasebe Personeli Pia Frucht Gıda Lojistik ve Dış Ticaret

  İzmir, Aydın, Denizli, Kütahya, Manisa

  16 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız yaş sebze ve meyve ihracatında çeyrek asrın vermiş olduğu tecrübe ve birikimiyle her zaman kaliteli ve sağlıklı ürünlerle ön plandadır. Tüketicilerimizi, müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve müstahsillerimizi her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren bir gıda şirketiyiz.Şirketimiz sürekli gelişen yapısı ve ekonomisi yapısıyla insan sağlığını önemseyen, iyi tarım uygulamalı ürünler yetiştirip çevre kirliliğine hassasiyet gösteren ve bunları ekip çalışmasıyla gerçekleştiren entegre bir şirkettir. Gelecek’’PIA FRUCHT’’ ile kaliteli ve güzel olacak ... LABORATUVAR: Şirketimizin laboratuarı nitelikli personeli alt yapı ve laboratuar alanı ile alanında uluslar arası düzeyde kabul gören niteliklere ulaşmış Türkiye’nin önder laboratuar özelliğini korumak ve geliştirmek amacıyla sürekli gelişme amacını benimsemiştir. LOJİSTİK DEPARTMANI: Lojistik farklılıklar yaratarak ve sürekli büyüyerek liderlik konumunu sürdüren yenilikçi bir şirketiz. Firmamızda çalışmak üzere, '' MUHASEBE PERSONELİ '' ve '' ÖN MUHASEBE PERSONELİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler MUHASEBE PERSONELİ: Alanında En Az 5 Yıl Tecrübeye Sahip, Dikkatli,Özenli Çalışan, Kariyer Hedefleri Olan. ÖN MUHASEBE PERSONELİ: Alanında En Az 3 Yıl Tecrübeye Sahip Alanında Kariyer Hedefleri Olan Dikkatli, Özenli Çalışan. Sorumluluklarını Bilen. NOT:MANİSA ALAŞEHİR'DE İKAMET EDEBİLECEK. (DENİZLİ VE İZMİR İLLERİNE 100 KM UZAKLIKTADIR.)

 • Aysira Tekstil

  Muhasebe Elemanı İzmir Aysira Tekstil

  İzmir

  26 Aralık 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ALIŞ, SATIŞ VE GİDER FATURALARI İLE BANKA KAYITLARININ EKSİKSİZ VE ZAMANINDA İŞLENMESİ CARİ HESAP MUTABAKATLARININ YAPILMASI TOPTAN SATIŞ FATURALARININ KESİLMESİ

  Aranan Nitelikler Genel Muhasebe ve Finans Alanında En Az 3 yıl Deneyimli; Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden(Muhasebe,İşletme,Finans vs.)Mezun, MS Office (excel) Programında Tecrübeli, Tercihen Luca ve Nebim Programlarını Bilen, Planlama Becerisi Yüksek İş Takibi konusunda Dikkatli ve Sonuç Odaklı Çalışan Sözlü ve Yazılı İletişim Becerisi Güçlü Muhasebe/ Finans Personeli Aranıyor.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İzmir, Ön Muhasebe İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?