Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

İzmir, Ön Muhasebe İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Ön Muhasebe
 • İş AçıklamasıBiomedikal sektöründe 25 yıldır faaliyet gösteren İzmir merkezli firmamıza Genel Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Muhasebe,Maliye,İktisat,İşletme ve benzeri bölümlerinden mezun, Genel muhasebe alanında en az 8 yıl deneyim elde etmiş , Tek düzen hesap planına Vergi kanunları ve SGK mevzuatına vakıf, Güncel yasal mevzuatı takip eden,(SGK,VUK,TMS,KDV,Muhatasar,Geçici ve Kurumlar Vergisi vs.) E-defter,E-Fatura konusuna hakim, MS office uygulamalarına hakim,özellikle çok iyi derecede Excel bilgisi olan , Düzenli,sistemli,dikkatli,İletişim becerileri gelişmiş,hızlı çözüm üretebilen ve dinamik, Analitik yönü kuvvetli çözüm odaklı çalışan, Sürekli öğrenmeye ve araştırmaya meraklı, İş takibinde titiz ve sorumluluk duygusu gelişmiş, Takım ve ekip çalışmasına yatkın, Zaman yönetimi,planlama ve takip becerisine sahip, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen , Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğünü yerine getirmiş olan, Netsis programına hakim, SMMM belgesine sahip, Bay-Bayan.

  Sektör: Tıbbi Malzeme

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Uzman Yard, Şef / Amir, Şef Yardımcısı

 • İş AçıklamasıAlarm,Kamera ve Üretimini Yaptığımız Mağaza Güvenlik Sistemleri sektöründe faaliyet gösteren firmamıza; Ön muhasebe konusunda bilgili, Fatura giriş cıkıs ve raporlamalarını yapabilecek, Satışını yaptıgımız sistemlerin tekliflerini hazırlayıp müşteri takibini gercekleştirecek Web sayfamızdaki yeni ürün giriş ve cıkışlarını ve güncellemelerini gerceklestirecek,

  Aranan NiteliklerLİSE MEZUNU VEYA ÜNİVERSİTENİN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, MUHASEBE ALANINDA EN AZ 5 YIL DENEYİMLİ, KDV,MUHTASAR,GEÇİCİ VERGİ HESAPLAMALARI , TEK DÜZEN HESAP PLANINA VAKIF, AY SONU RAPORLAMALARINI YAPABİLECEK, PERSONEL VE ÖZLÜK İŞLERİNE HAKİM, MUHASEBEYE AİT TÜM SÜREÇLERİ YÖNETECEK VE YÜRÜTECEK, EKİP ÇALIŞMASINA UYGUN, 20-30 YAŞ ARASI, BAYAN.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıIşıkkent'te faaliyet gösteren firmamıza aşağıda belirtilen nitelikler doğrultusunda ÖN MUHASEBE ELEMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler30 / 45 yaş aralığında BAY-BAYAN En az lise mezunu Ön muhasebede en az 5 yıl tecrübeli Netsis, Excel ve Word programlarını iyi derecede kullanabilen Çalışmayı Seven

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman, Uzman Yard, Uzman, Görevli, Sorumlu

 • İş AçıklamasıMarkalaşma yönünde güçlü adımlarla ilerleyen firmamız, Başta Avrupa, Asya ve Ortadoğu’da bulunan firmalar olmak üzere dünyada birçok ülkede farklınoktalara ürün temini sağlayarak satış ağını günden güne geliştirmektedir. Çağdaş, özgün ve yaratıcı çizgisisi, herbiri alanında uzman personel ve sürekli gelişen üretim tesisleri ile birleştiren "Matrons Abiye" her yıl yenilenen, geniş ürün gamı ile hedefleri doğrultusunda yoluna emin adımlar ile devam etmektedir. Büyümekte olan firmamız için ‘’ ÖN MUHASEBE PERSONELİ ‘’ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen En Az Ticaret Meslek Lisesi Mezunu, MS Office Programlarını Aktif Kullanabilen, Netsis Programına Hakim, SMMM Firmasında Görev Yapmış, Alanında En Az 1 Yıl Deneyimli, İzmir’de ikamet eden, Esnek Çalışma Saatlerine Uyabilecek, Titiz, Dikkatli ve Sabırlı Olan, 30 Yaşını Geçmemiş Olan, Tercihen BAYAN.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Görevli, Sorumlu, Yetkili, Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıMağazacılık sektöründe hızla büyüyen Yalı Spor'un Çiğli Merkez Ofis Muhasebe Departmanında görevlendirilmek üzere engelli personel alımı yapılacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Tercihen Muhasebe alanında en az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarını kullanabilen, Yaptığı işi geliştirmek için çaba harcayacak, İşkur'a kayıtlı ve engel derecesi % 40 ve üzeri olan,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sorumlu, Eleman, Asistan

 • İş AçıklamasıAOSB Çiğli de bulunan Lokantamıza Ön Muhasebe / Kasa mevzuatına hakim MUHASEBE ELEMANI alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversite veya Lisenin ilgili bölümünden mezun. Muhasebe alanında tecrübeli, Cari hesap kontrolü Satış Faturalarının kesilmesi Alış Fatıralarının kontrolü Personel özlük işlemlerini yürütmek ve özlük dosyalarını güncel tutmak ve muhafaza etmek. Kasa kontrolleri, ciro ve banka hesaplarını günlük kontrollerini yapabilecek, İyi derece MS Office uygulamalarına hakim. Raporlama yapabilen. Mesleki ve kişisel gelişimine önem veren Güler yüzlü, Dinamik ve takım çalışmasına yatkın Sigara kullanmayan

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Dilek Grupİzmir, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara Bugün

  İş AçıklamasıÖn muhasebe Operatörü aramakayız

  Aranan NiteliklerÖn Muhasebe işlemleri; fatura irsaliye kesilmesi ve kayıt işlemleri ; cari kayıtlar ve cari mutabakatları yapabilecek, Tercihen Micro Paket programı kullanmış, Yapmış olduğu işler ile ilgili kayıt, rapor ve kontrol yapabilecek Sorumluluk sahibi, dikkatli,çalışkan Tercihen en az 2-3 yıl çalışmış,benzer firmalarda çalışmış adayların başvurularını bekliyoruz

  Sektör: Gıda, Lojistik, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Görevli, Yetkili Yardımcısı

 • Devrim Ekinci Mali Müşavirlik BürosuAydın, Denizli, İzmir, Muğla, Burdur 12 Haziran 2017

  İş AçıklamasıDENİZLİ İLİNDE FAALİYETTE BULUNAN DEVRİM EKİNCİ MALİ MÜŞAVİRLİK OFİSİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE MUHASEBE SORUMLUSU ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerMuhasebe alanında tercihen mali müşavirlik bürosunda en az 5 yıllık mesleki deneyime sahip Tekdüzen hesap planı çerçevesinde muhasebe uygulama süreçlerine hâkim, Danışmanlığını yapmakta olduğumuz firmalarda muhasebe denetimi yapabilecek, Kdv, muhtasar, geçici,gelir ve kurumlar vergisi beyannameleri düzenlemeye vakıf SGK uygulamaları hakkında bilgi sahibi Tercihen Luca ve Netsis programlarını kullanabilen Bay veya bayan Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Uzman, Uzman Yard, Şef Yardımcısı

 • İş AçıklamasıÖzdilek Ege Bölgesi Bayiliğini sürdüren Firmamızın İZDEP - MENDERES 'te bulunan (Hava alanı Karşısı) MUHASEBE bölümünde görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' ÖN MUHASEBE ELEMANI / OFİS ASİSTANI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEN AZ LİSE MEZUNU, 30 YAŞINI AŞMAMIŞ, MS OFFICE PRORAMLARINI KULLANABİLEN, NEBİM WINNER PROGRAMININ İLGİLİ BÖLÜMLERİNİ KULLANABİLEN, İLETİŞİMİ GÜÇLÜ, İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI, KOORDİNELİ ÇALIŞABİLECEK, TERCİHEN GAZİEMİR, KARABAĞLAR, ÜÇKUYULAR, CİVARI İKAMET EDEN, BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ALINACAKTIR.

  Sektör: Toptancılık, Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Asistan

 • İş AçıklamasıİZMİR YENİŞEHİRDE BULUNAN MERKEZ OFİSİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE EGE BÖLGESİNDE 4 ŞUBESİ BULUNAN FİRMAMIZA BAY MUHASEBE SORUMLUSU ALINACAKTIR. Tüm finansal işlemlere ait evrakların muhasebe sistemine kayıt edilmesi ve yevmiye fişlerinin çıkarılıp kasa-banka hesaplarının takibi Alış-satış faturalarının merkezlere göre muhasebeleştirilip kontrol edilerek netsis’e kayıtlarının yapılması Her ay düzenli olarak kasa, banka, stok, alıcı-satıcı mutabakatlarının gerçekleşmesi Ayllık düzenli olarak K.D.V. takibi yapılması Tahsilat takibi konusunda etkin rol almak. Aylık nakit akış tablosu düzenlenmesi Aylık satış raporlarını düzenli olarak raporlanması

  Aranan NiteliklerÜNİVERSİTE MEZUNU EN AZ 7 YIL DENEYİMLİ İYİ DERECEDE NETSİS BİLGİSİNE SAHİP GENEL MUHASEBE BİLGİSİNE HAKİM ASKERLİKLE İLİŞKİSİ OLMAYAN BAY TERCİHEN OTO EHLİYETLİ

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Uzman, Uzman Yard, Şef Yardımcısı

 • İş AçıklamasıBornovadaki şirketimizde satış Ön muhasebe de çalışacak , depo giriş çıkışlarını takip edecek, Netsis programı bilen deneyimli bayan eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • İş AçıklamasıYayınevimiz 1997 yılında kurulmuştur. Kurucusu Sadık Uygun’dur. Sadık Uygun; eğitimcidir. Sınıf öğretmenliği, branş öğretmenliği, rehberlik ve müfettişlik görevlerinde bulunmuştur. Mesleki formasyonunu yayınevine aktarmış yayıncılığı alışık sistemin dışına taşımıştır. Yayınevimiz öğretmen eksenli öğrenci merkezlidir. Yani öncelikle öğretmenin sınıf içindeki işini kolaylaştırmayı amaçlamıştır. Bu nedenle çocuğun tüm kazanımları en kolay yönden nasıl öğreneceği hesaplanmış, kitaplar buna göre düzenlenmiştir. Öğrenci merkezlidir. Ürünlerimiz Okur – Yazar öğrencinin kendi kendine müfredatı kavramasına yönelik hazırlanmıştır. Üstte sorusu, altta yanıtı, hemen yanında yapılandırmacı yönteme göre çalışması bulunmaktadır. Çalışmalarımızın tümünün hangi kazanıma ait olduğu belirtilmiştir. Yayınevimizin ilkeleri öğretmenlerimize yönelik de olmuştur. Aile şirketi durumunda olan yayınevimizin çekirdek kadrosunda aileden 6 eğitimli kişi bir fiil çalışmakta her yıl tüm ürünlerimiz gözden geçirilmekte, sıfır hatayla kaliteli ürün üretme gayreti içinde bulunulmaktadır. Ürünlerimiz düz ofset, dört renk kaliteli baskı olup ürünlerimizin marka tescili ya da faydalı model tescili bulunmaktadır. Sizlerin katkısı, çocuğa olan sevgimiz devam ettiği sürece daha iyilerini, en iyilerini üretmeye yönelik gayretimiz devam edecektir. Not: Şirketimizin İzmir ili Seferihisar ilçesinde bulunan şubemizde çalışmak üzere muhasebe uzmanlarına ihtiyaç vardır.

  Aranan Nitelikler· Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya ticaret meslek lisesi muhasebe bölümünü bitirmiş, kendini yetiştirmiş, · Ön muhasebe ve genel muhasebe bilen, · Muhasebe alanında en az 5-10 yıl deneyimi olan, · Muhasebe programlarına hâkim · Cari Hesap, Çek-Senet, banka vb. konularına hâkim · Raporlama yapabilen, · Sorumluluk bilinci yüksek, analitik düşünceye sahip, takım çalışmasına yatkın, · MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,

  Sektör: Eğitim, Eğlence

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu, Asistan

 • İş AçıklamasıFirmamızda; ön muhasebe işlemlerini (fatura kesme/işleme, ödeme takibi, cari hesap, mutabakat işlemleri) yürütme, teklif hazırlama (fiyat araştırma) ve satın alma süreçlerine yardımcı olma görevlerini yerine getirmek üzere çalışacak arkadaşlar aramaktayız.

  Aranan NiteliklerGenel Nitelikler Ticaret Meslek Lisesi, tercihen Muhasebe Ön Lisans Mezunu, Muhasebe alanında deneyim sahibi, Muhasebe programı kullanımına yatkın (tercihen Netsis muhasebe programı kullanım bilgisi olan), Alım-Satım fatura işlemlerini yapabilecek, Cari hesap ve BA-BS mutabakatlarına yardımcı olabilecek, Öğrenmeye, gelişmeye açık, dinamik çalışma temposunu seven, Pozitif, çözüm odaklı, ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, disiplinli, Sonuç odaklı, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş. Manisa veya İzmir'de ikamet eden veya edebilecek olan takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • Era Camİzmir 14 Haziran 2017

  İş AçıklamasıFirmamızın ön muhasebe departmanında çalışacak, fatura irsaliye mutabakat sipariş takibi satın alma süreçlerini takip edecek, personel işlerine yardımcı olacak personel.

  Aranan Niteliklerçok iyi derecede netsis kullanabilen, üniversite mezunu, bayan, ön muhasebe ve muhasebeye hakim, tercihen Bayraklı-Bornova-Karşıyaka civarında oturan uzun süreçli çalışmak isteyen muhasebe elamanı

  Sektör: Cam ve Seramik

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıŞirketimiz bünyesinde ön muhasebe yapılması, Gelen fatura, fiş, çek,senet gibi evrakları muhasebe programına işlenmesi, Cari hesap mutabakatlarını yapılması, Banka hesaplarının takibinin yapılması, Fatura kesilmesi,irsaliye kesilmesi, tahsilat yapılması

  Aranan NiteliklerTercihen üniversite veya yüksekokulların işletme ,maliye ve iktisat bölümlerinden yada ticaret lisesinden mezun, Tercihen Logo Tiger programı kullanabilen, MS Ofiice (word, excel,powerpoint..) programlarına hakim, Genel müdür ve şirket çalışanlarıyla uyumlu çalışabilecek, Aktif, disiplinli ve çalışmayı seven, Tercihen Kemalpaşa ilçesine yakın ikamet eden, Tercihen B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen Tercihen İnglizce bilen Kemalpaşa sütçülerde bulunan fabrikamızda düzgün bir ortamda sürekli çalışacak, Bayan veya askerliğini tamamlamış Bay eleman alınacaktır.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Uzman, Uzman Yard, Şef Yardımcısı

 • İş AçıklamasıNakit yönetimi,kasa,banka,cari hesap,veri girişi ve takibinin yapılması, Şirketin yönetimsel raporlarını hazırlama ve sunum bilgisine sahip (Gelir tablosu,Bilanço ve Mizan hazırlanması) Banka kredi başvuru evraklarının hazırlanması ve ödemelerinin takip edilmesi, Aylık personel puantaj takibinin yapılması ve evraklarının düzenlenmesi, Günlük fatura kayıtlarının sisteme girilmesi, Tedarikçi ödemelerinin takibi ve planlanması, Devlet ve Diğer resmi kurum ödemelerinin takibi ve gerçekleştirilmesi, Personel Giriş/Çıkış ve Bordrolama bildirim işlemlerinin yapılması Günlük, Haftalık, Aylık ve Yıllık olmak üzere nakiş akış tablolarının hazırlanması

  Aranan NiteliklerBünyemizde çalışmak üzere rekabetçi, başarı odaklı ve restorancılık sektöründe uzun süreli kariyer hedefleyen ''MUHASEBE MÜDÜRÜ" arıyoruz. Üniversitelerin İKTİSAT/İŞLETME/MALİYE/MUHASEBE bölümlerinden mezun, Tercihen SMMM belgesi bulunan, Genel Muhasebe’ye hakim, Maliyet Muhasebesi ve Teşvik Raporlama konularında Tecrübesi olan, Konusunda en az 5 yıl deneyim sahibi, Tüm vergi,sgk ve iş hukuku mevzuatlarına hakim, Finansman uygulamarını (Kredi,Risk,Limit,Teminat) iyi düzeyde bilen, Mali mevzuata hakim, MS OFFİCE programlarına ve özelliklede excele hakim, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, İş çözüm ve sonuç odaklı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Planlama, süreç ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, Muhasebe Paket programlarına hakim (Luca,Netsis,Eta,Micro)

  Sektör: Restorancılık, Turizm, Otelcilik

  Pozisyon: Müdür, Müdür Yardımcısı, Şef / Amir, Yetkili, Yönetici

 • İş AçıklamasıNetsis bilen Diksiyonu düzgün Muhasebe bölümünde en az 2 yıl deneyimli İnsan ilişkileri kuvvetli En az lise mezunu Sorumluluk sahibi Bayan eleman

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • İş AçıklamasıÇağrı merkezi ( call center ) alanında faaliyet göstermekte olan firmamız Türkiye ve dünya çapında telekomünikasyon sektörünün öncülerine iş ve çözüm ortaklığı sunmaktadır. Bu süreçte firmamızın İZMİR' de bulunan lokasyonun da görevlendirilmek üzere İnsan Kaynakları ve Ön Muhasebe elemanı istihdam edilecektir. Şirkete ait ilanların belirli mecralarda yayınlanması, gelen başvuruların incelenmesi, mülakat organizasyonları ve referans araştırmaları gibi tüm işe alım faaliyetlerini yürütülmesi Mülakat ve test süreçlerini yönetilmesi Personel arayışın da farklı kanalların oluşturulması Mülakat raporlarını hazırlayarak işe alım ve onay sürecini tamamlanması İşe alım süreçlerinin iyileştirilmesi ve sistem geliştirme çalışmaları da aktif rol üstlenme Personeller de aidiyet ( tutundurma ) duygusunun oluşturulmasına yönelik proje üretimi

  Aranan NiteliklerSeçme ve yerleştirme aşamalarında dikkate alınacak unsurlar şu şekildedir: Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Muhasebe programı (luca) kullanabilen, İnsan Kaynakları süreçlerinde deneyimi olan Aylık puantaj kayıdı tutabilen, İş kanunu ve bordrolamaya hakim, Sgk ve İşkur teşvik uygulamalarını takip eden, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip İnsan Kaynakları alanında kariyer yapmak isteyen MS Office uygulamalarına hâkim (özellikle excel) 22 - 30 Yaş aralığında Bayan Yukarıda yazanlara ek olarak Analitik yönü gelişmiş ve çözüm odaklı stratejiler geliştirebilen insanlar İnsan kaynaklarını ve insanı anlama konusun da her zaman başarılı olmuşlardır. ARADIĞIMIZ KİŞİ SİZ MİSİNİZ ?

  Sektör: Halkla İlişkiler, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıFatura ve İrsaliye kontrolleri ve sistem kayıtları, Depo ve mağaza stok kontrolleri ve BA-BS mutabakat işlemleri, Stok ve cari hesap takibi işlemleri,

  Aranan NiteliklerÜniversite ya da Yüksekokulların ilgili bölümünden (İşletme, Muhasebe vb.) mezun olan, En az 1 yıl tecrübeli (Tercihen Marketçilik sektöründe çalışmış), MS Office ve Netsis Muhasebe Programını iyi derecede kullanabilen, Dikkatli, özverili ve ekip çalışmasına uygun, İş, evrak, dosya takibi ve çalışma düzeni konularında titiz, Tercihen 35 yaşını aşmamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • İş AçıklamasıŞirket hedef ve prensiplerinin,prosedürlerinin günlük işlemlere uygulandığını kontrol etmek ve sorumluları uyarmak.Bu kapsamda şirketin diğer departmanları ile işbirliği içinde çalışmak, Üst yönetime sunulan satış,maliyet ve karlılık raporlarını zamanında ve doğru şekilde hazırlayıp,sunmak, Banka ve finans kuruluşları ile olan ilişkileri sevk ve idare etmek. Ödeme ve tahsilat süreçlerinin takibi

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Mesleğinde en az 7 yıl deneyimli, Netsis sistemini iyi bilen, Etkin zaman yönetimi konularında hassas, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı ve sorumluluk sahibi, Raporlama becerisine sahip, Analitik düşünme ve iletişim becerileri gelişmiş,disiplinli, Kurumsal kimliği en iyi şekilde temsil edebilen, Takım çalışmasına yatkın

  Sektör: Gıda, Restorancılık

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Şef Yardımcısı, Yetkili Yardımcısı

İş Habercisi - İzmir, Ön Muhasebe İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?