İzmir, Ön Muhasebe İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Ön Muhasebe
 • Global İnşaat İzmir

  Mali İşler/Ön Muhasebe Elemanı Global İnşaat İzmir

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızda görev alabilecek ve ; Öncelikli olarak alüminyum ve inşaat sektöründe çalışmış olan, Çok iyi derecede Netsis bilen, Tüm ön muhasebe süreçlerini takip etmek, Mevzuattaki değişiklikleri düzenli olarak takip etmek, Yöneticisine raporlama yapmak, Genel muhasebe ve diğer tüm muhasebe işlemlerine yardımcı olmak, Muhasebe sistemine ait evrakları kayıt etmek, görevlerinde bulunabilecek '' MALİ İŞLER/ÖN MUHASEBE ELEMANI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Ticaret Lisesi mezunu, Ms Office Programları ve muhasebe programlarına vakıf olan, Ön muhasebe departmanlarında veya muhasebe bürolarında çalışmış, Raporlama, analiz ve istatistikte tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın, Dinamik, sorumluluk sahibi, sabırlı, iletişim becerisi gelişmiş, Dikkatli, detaycı, titiz, çalışkan, disiplinli Çözüm odaklı, proaktif olan ve analitik düşünen, 35 yaşını aşmamış, BAYAN.

 • American Life Language Institute

  Ön Muhasebe Öğrenci İlişkileri Sorumlusu American Life Language Institute

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurumumuzun İzmir Alsancak şubesinde görevlendirilmek üzere, Muhasebe ve Öğrenci İşleri departmanımızda çalışacak iş arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe konusunda tecrübeli, ilgili lise ve dengi üniversitelerden mezun, İnsan ilişkileri kuvvetli, Güleryüzlü, Hizmet odaklı çalışma becerisine sahip, Office uygulamalarına hakim, kurumumuzun kullandığı yazılımlara kolaylıkla adapte olabilecek, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Çözüm üretebilen

 • Sporthınk - (Doğukan Spor)

  Muhasebe Personeli Sporthınk - (Doğukan Spor)

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazacılık ve perakende sektöründe faaliyet gösteren, bünyesinde bulundurduğu Adidas, Nike,Hummel, Levi’s,Superga, New Balance,, Converse, Onitsuka Tiger ve Jack & Jones gibi markalarla sürekli büyüme grafiği çizen firmamızın Buca-İZMİR de bulunan merkez ofisinde görevlendirilmek üzere; * Resmi belgelerin ilgili programa işlenmesi,takip ve kontrolü * Şirketin, mevzuat ve kanunlar çerçevesinde tüm finansal işlemlerinin muhasebeleştirilmesi * Nakit, çek, senet, tahsil ve tediye makbuzlarının işlenmesi ve takibi * Aylık mutabakatların yapılması ve evrakların usule uygun dosyalanması * Raporlarının düzenlenmesi ve ilgili sorumluya sunulması, sağlayacak bay / bayan ön muhasebe / genel muhasebe personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * En az 2 -3 yıl deneyimi bulunan, * Mağazacılık muhasebesinde çalışmış olması tercih sebebidir, * En az Ticaret Lisesi veya 2 yıllık MYO mezunu, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, * MS Office uygulamaları konusunda bilgili ve deneyimli, * İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın, çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Aysira Tekstil

  Finans Muhasebe Sorumlusu Aysira Tekstil

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Alış,Satış ve Gider Faturları ile Birlikte Banka Kayıtlarının Eksiksiz ve Zamanında İşlenmesi Cari Hesap Mutabakatlarının Yapılması Günlük ve Aylık Kasa Nakit Akışının ,Çek ve Ödemelerin Takibi ve Raporlanması Banka Hesaplarının Kontrolü ve Ödemeler Doğrultusunda Ayarlanması Toptan Satış Faturalarının Kesilmesi

  Aranan Nitelikler Genel Muhasebe ve Finans Alanında En Az 3 yıl Deneyimli; Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden(Muhasebe,İşletme,Finans vs.)Mezun, MS Office (excel) Programında Tecrübeli, Tercihen Luca ve Nebim Programlarını Bilen, Planlama Becerisi Yüksek İş Takibi konusunda Dikkatli ve Sonuç Odaklı Çalışan Sözlü ve Yazılı İletişim Becerisi Güçlü Muhasebe/ Finans Personeli Aranıyor.

 • Aysira Tekstil

  Muhasebe Elemanı İzmir Aysira Tekstil

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ALIŞ, SATIŞ VE GİDER FATURALARI İLE BANKA KAYITLARININ EKSİKSİZ VE ZAMANINDA İŞLENMESİ CARİ HESAP MUTABAKATLARININ YAPILMASI TOPTAN SATIŞ FATURALARININ KESİLMESİ

  Aranan Nitelikler Genel Muhasebe ve Finans Alanında En Az 3 yıl Deneyimli; Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden(Muhasebe,İşletme,Finans vs.)Mezun, MS Office (excel) Programında Tecrübeli, Tercihen Luca ve Nebim Programlarını Bilen, Planlama Becerisi Yüksek İş Takibi konusunda Dikkatli ve Sonuç Odaklı Çalışan Sözlü ve Yazılı İletişim Becerisi Güçlü Muhasebe/ Finans Personeli Aranıyor.

 • İnan Doğaltaş Mimarlık Maden

  Muhasebe Sorumlusu İnan Doğaltaş Mimarlık Maden

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mermer sektöründe, elmaslı kesiciler konusunda hizmet veren orta ölçekli firmamıza, takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Ön Muhasebe ve Genel Muhasebe konularında bilgili, Netsis programı kullanabilen, Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen, Tek düzen hesap planına hakim, Tercihen İngilizce bilen, Tercihen Dış Ticarete ilgili, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Düzenli, sorumluluk sahibi, Öğrenmeye açık, dinamik, Motivasyonu yüksek, iş konusunda takipçi, Analiz ve raporlama konularında yetenekli, 30 Yaşını geçmemiş, Bayan. NOT : İşyerimizin Bornova’dan servisi vardır. Adayların Bornova veya Kemalpaşa’da ikamet etmeleri ya da Bornova’ya ulaşımlarının kolay olması tercih sebebidir. NOT: Fotoğrafsız CV’ler değerlendirilmeyecektir

 • Arı Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik

  Muhasebe Elemanı Arı Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Muhasebe Bürosunda Çalışmak Üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az 2 yıllık mesleki tecrübe sahibi Muhasebe Meslek Okulu ve/veya Üniversitelerin ilgili bölümlşerinden mezun Bay/bayan eleman alınacaktır.

 • Pacovis Gida Sanayi ve Ticaret A.S.

  Muhasebe Personeli Pacovis Gida Sanayi ve Ticaret A.S.

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir Kemalpaşa'da bulunan İsviçre ortaklı gıda tesisimizde çalışacak; muhasebe müdürüne rapor verecek "Muhasebe Personeli" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Benzer pozisyonlarda en az 3 yıl tecrübeli, Netsis konusunda uzmanlığı olan, Maliyet muhasebesi bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Mutlu Halı

  Ön Muhasebe Elemanı Mutlu Halı

  İzmir

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mutlu Halı şubelerinde * Ön muhasebe kayıtlarının tutulması * Satış sonrası ürün temininin takibi ve müşterinin bilgilendirilmesi * Ürünlerin fatura/irsaliyelerinin kesilerek teslime hazırlanması

  Aranan Nitelikler * Firmamızın Çiğli, Balçova (Palmiye AVM), Karşıyaka (Carrefour AVM), Buca, Bornova ve Manavkuyu şubelerinde çalışmak üzere * Tercihen Netsis programında deneyimli * (AVM şubelerinde) hafta içi izin kullanabilecek ve alışveriş merkezlerindeki vardiya sistemine göre çalışabilecek * Gerektiğinde satış konusunda destek olabilecek bayan Ön muhasebe elemanı alınacaktır.

 • Banco Çelik AVM

  Kasa Sorumlusu / Kasiyer Banco Çelik AVM

  İzmir, Manisa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çelik Avm Mağazalarımızda görevlendirilmek üzere,iyi derece bilgisayar kullanabilen, Kasada TAHSİLAT-İRSALİYE-FATURA-SATIŞ SÖZLEŞMESİ İşlemlerini yürütebilecek KASİYER alınacaktır.

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU, TERCİHEN,NEBİM,WINNER ONLINE MAĞAZA PROGRAMINI KULLANMAYI BİLEN, YOĞUN İŞ TEMPOSUNA AYAK UYDURABİLEN,,DİNAMİK, ESNEK ÇALIŞMA GÜN VE SAATLERİNE ADAPTE OLABİLEN İZMİR,MANİSA,AKHİSAR'DA İKAMET EDEN BAY / BAYAN KASİYER ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ALINACAKTIR.

 • Banco Çelik AVM

  Muhasebe Elemanı Banco Çelik AVM

  İzmir

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çelik AVM Merkez Muhasebe bölümümüzde görevlendirilmek üzere ekip çalışma arkadaşlarımıza ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen üniversitelerin lisans veya ön lisans bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyimli, Muhasebe sistemine hakim İzmir Karşıyaka'da ikamet eden Bay / Bayan uzman çalışma arkadaşları.

 • Kervan Tekstil San. ve Dış Tic. A.Ş.

  Kasa Sorumlusu Kervan Tekstil San. ve Dış Tic. A.Ş.

  İzmir

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağaza Kasa Sorumlusu – Gaziemir/İzmir Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat ve üretim, konularında faaliyet gösteren firmamızın, İzmir Gaziemir Cadde Mağazası için, Ön Muhasebe Bilgisi olan "Mağaza Kasa Sorumlusu" aranmaktadır. Ürün satışı yapılan müşterilerin cari hesaplarının açılması ve bilgilerinin sisteme girilmesi, Kasalarda yapılacak ödeme, ürün iadesi, fatura düzenleme gibi işlemleri şirket kuralları ve kanunlara uygun şekilde hızlı, doğru ve eksiksiz olarak yerine getirmek, Nakit, kredi kartı veya sözleşmeli gerçekleştirilen satış işlemlerine ait gerekli kayıtları yapmak, Yapılan satışlara ait evrakları dosyalamak ve arşivlemek, Nakit kasa hareketlerini gerçekleştirmek ve düzenli kontrol etmek, Kasa açılışı ve gün sonu kapanış işlemlerini doğru ve zamanında yapmak, raporları almak ve gün sonunda merkeze bilgisini vermek, Alışveriş sonrası teslimatı yapılacak müşteri evraklarını düzenlemek, siparişleri takip etmek ve dosyalamak, Açığa satış ve başka mağazalardan beklenen ürünlerin takibinin yapılması, Defolu hasarlı ürünlerin raporunu oluşturmak, Vadesi yaklaşan ve geçmiş ödemeler için müşterileri SMS atmak veya telefonla ile bilgilendirmek, Müşteri havale tablosunu ve raporlamalarını hazırlamak, Uygulanmakta olan kampanyaları çok iyi bilmek ve müşterilere kampanyalar hakkında bilgilendirmek, Merkezden gelen e-mailleri takip edip, Mağaza Yöneticisini bilgilendirmek. Pozisyonun Amacı: Mağaza Satışlarını tahsil etmek, vadeli satışları takip ederek zamanında tahsil edilmesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe kasa konusunda en az 2 yıl deneyimli, En az lise mezunu, tercihen yüksek okul veya üniversite mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer yapmak isteyen, İkna kabiliyeti yüksek ve iletişim becerileri güçlü, Güler yüzlü, aktif, değişime ve gelişime açık olan, Giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren, Düzgün diksiyona sahip, Yoğun iş temposunda, müşteri odaklı çalışabilecek, İşinde fark yaratabilecek yetkinliklere sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen Nebim Winner programını kullanabilen, Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Bemar Kariyer Okulu

  Bilgisayarlı Muhasebe ve Finans Eğitmeni Bemar Kariyer Okulu

  İzmir

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bemar Kariyer Okulu İZMİR Temsilciliğimizde görev alacak Bilgisayarlı Muhasebe ve Finans eğitimi verebilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Türkiye'de ilk Bilgisayar Uygulamalı Muhasebe eğitimini başlatan Bemar Kariyer Okulu'nda ; -Topluluk karşında sunum yapabilecek, -Tercihen Mali Müşavir -Kendini sürekli geliştirebilen, yenilikleri, öğrenmeyi ve öğretmeyi seven -Sonuç odaklı, iletişim yetkinliği güçlü -Bildiklerini iletme yeteneği gelişmiş -Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, -Netsis, Mikro, Nebim muhasebe programlarına hakim -Ön Muhasebe, Personel İşlemleri ve Genel Muhasebeye hakim -Tercihen Maliyet Muhasebesi bilen, -MS Office programlarına hakim,

 • Lintek Teknoloji

  Muhasebe Sorumlusu Lintek Teknoloji

  İzmir

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite mezunu, Ms Office ve Netsis programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Analitik düşünce yapısına ve zaman yönetimi becerisine sahip, Genel muhasebe ve ön muhasebe konusunda deneyim sahibi, Muhasebe ve vergi mevzuatı konusunda ve tek düzen hesap planına vakıf, Bay-Bayan.

 • Sarıçelik Kardeşler//Çelik Kardeşler

  Kasiyer ve Ön Muhasebe Elemanı Sarıçelik Kardeşler//Çelik Kardeşler

  İzmir

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda KASİYER VE ÖN MUHASEBE PERSONELLERİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Muhasebe alt yapısı olan, Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyimli, Müşteri odaklı satışı hedef olarak benimseyen, Fazla mesai konusunda sorunu olmayan, Pozitif, dış görünümüne özen gösteren, İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün, Detaycı, kendine güvenen, dikkatli, titiz çalışan, sorumluluk sahibi, Nebim wınner kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İzmir içi,Aliağa,Ödemiş,Soma,Bergama,Balıkesir,Aydın da ikamet eden Çelik Kardeşler mağazalarımızda çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz.

 • Batılı Mobilya

  Ön Muhasebe Elemanı Batılı Mobilya

  İzmir

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizde Ön Muhasebe elemanı olarak görev alacak,

  Aranan Nitelikler Ticaret Lisesi veya yüksek okul veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Netsis' i iyi derecede kullanabilen, MS Office programlarını aktif kullanabilen, Ön muhasebe süreçlerinde en az 3 yıl tecrübe sahibi, Esnek çalışma şartlarına uyumlu, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ve ya muaf, 25-35 yaş aralığında,

 • Akça Holding A.Ş.

  Muhasebe Elemanı Akça Holding A.Ş.

  İzmir

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda MUHASEBE ELEMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az 2 yıllık Meslek Yüksek Okulu mezunu En az 3 yıllık mesleki tecrübe Tek Düzen Hesap Planına hakim ve muhasebe kayıtlarını yapabilecek Aylık KDV/Muhtasar/DV Beyannamelerini yapabilecek Aylık BA/BS Formlarını hazırlayabilecek ve aylık CH mutabaklarını yapabilecek İhracat İşlemleri ile ilgili muhasebe kayıtlarını yapabilecek 30 Yaşını aşmamış Erkek adayların Askerliğini yapmış Mesleki açıdan kendini geliştirmeye istekli takım arkadaşı arıyoruz.

 • Endamin Yazılım Bilişim

  Ön Muhasebe Elemanı Endamin Yazılım Bilişim

  İzmir

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere ön muhasebe bilgisine sahip bayan eleman alınacaktır. Asgari ücret + sgk + yol

  Aranan Nitelikler 19-28 yaş aralığında diksiyonu düzgün öğrenme eğilimi olan

 • Randstad Türkiye

  Engelli Özel Başvuru Randstad Türkiye

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Bursa, İzmir

  1 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Randstad Türkiye'nin özel engelli ilanıdır, başvuran adaylar özel aday havuzuna alınacaktır. Başvurularınız müşterilerimizde oluşabilecek tüm engelli pozisyonları için değerlendirilecektir. Başvuru yaparken ön yazıda çalışmak istediğiniz alanı, bölümü ve pozisyonu belirtmenizi rica ederiz.

  Aranan Nitelikler

 • Taka İç ve Dış Ticaret

  Ön Muhasebe Elemanı Taka İç ve Dış Ticaret

  İzmir

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kadın giyim sektöründe hızla büyümekte olan firmamız bünyesinde çalışacak. Aşağıda belirtilen iş tanımlarını uygulayacak '' ÖN MUHASEBE ELEMANI '' alınacaktır. Alış-Satış faturalarının girilmesi Çek senet ve banka kayıtlarının tutulması Cari hesap borç alacak kayıtlarının tutulması BA-BS mutabakatlarının yapılması Her ay genel muhasebeye kayıtların hazırlanması 3 ayda bir bilanço çıkarılması Çalışanların SSK kayıtlarının tutulması Çalışanların izin günlerinin izlenmesi Yeni ürünlere barkod açılması, ve fiyat girilmesi Konsinye mağaza takibi Kendi mağazalarımızın takibi Mağazaların depo stoklarının saydırılması ve kontrol edilmesi Merkezin ve mağazaların telefon ve adsl faturalarının takibi Şirket araçlarının trafık sigortalarının takip edilmesi.

  Aranan Nitelikler En az Lise ve dengi okullardan muhasebe bölümünden mezun, Ön muhasebe bölümünde en az 4 yıl deneyimli, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Planlama, organizasyon, ve iletişim becerileri gelişmiş, Problem çözme analitik düşünme, takip yeteneği kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen perakende sektöründe çalışmış, Tercihen NEBİM-WİNNER programı kullanmış.

 • Avcılar İnşaat

  Ön Muhasebe Personeli Avcılar İnşaat

  İzmir

  24 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ŞİRKETİMİZ MUHASEBE DEPARTMANINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ÖN MUHASEBE PERSONELİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler MİKRO VE MS OFİS PROGRAMLARINI ÇOK İYİ DERECEDE KULLANABİLEN, ÖN MUHASEBE İŞLEMLERİNE HAKİM,EN AZ 3 YIL DENEYİME SAHİP, SGK MEVZUATINA HAKİM ÜNİVERSİTE VEYA YÜKSEK OKULLARIN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN OLAN, İŞ KONUSUNDA TİTİZ,DÜZENLİ,GÜVENİLİR VE ÇALIŞKAN OLAN

 • Ramada Plaza İzmir

  Muhasebe Stajyeri-Bay Ramada Plaza İzmir

  İzmir

  24 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Otelimiz için BAY MUHASEBE STAJERİ alınacaktır. STAJER OLMAYANLAR MÜRACAAT ETMESİN.

  Aranan Nitelikler

 • Firma Adı Gizli

  Muhasebe Şefi Firma Adı Gizli

  İzmir

  24 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe lider firmamıza tecrübeli Muhasebe Şefi alınacaktır . Muhasebe işlemlerinin zamanında ve kanuni gerekleri karşılayacak şekilde yerine getirmek Tüm muhasebe kayıtlarını eksiksiz ve düzenli bir şekilde sisteme girmek Müşteri ve satıcı cari hesap mutabakatlarını ve virman işlemlerinin prosedüre uygun yapmak Stok sayımlarına etkin bir şekilde katılmak farkların araştırılmasına yöneticilik yapmak Kıymetli evrak takibi ve düzenlemesini yapmak (Fatura, İrsaliye, Tahsilât Makbuzu vb.) Bütün vergi beyannamelerini hazırlayabilmek Fuar Teşviklerinin ve DİİB’lerin takibini yapabilmek İş avanslarının, şüpheli alacakların, hukuki işlemlerin takibini, demirbaş sayımlarını yapmak Sigorta poliçelerinin kayıtlarını atmak ve poliçe tarihlerini takip etmek İthalat işlemlerinin muhasebe kayıtlarının atılmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisat, Maliye veya İşletme bölümlerinden mezun, Üretim yapan AŞ.lerde Genel Muhasebe ve Maliyet Muhasebesi konusunda en az 5 yıl deneyimli, Finansman, ithalat ve ihracat muhasebesi işlemlerine vakıf, Yasal mali mevzuat bilgisine ve Mali Raporlama uygulamalarına Vakıf, Netsis Fusion , MS Ofis (Excel, Word,..) programlarını iyi derecede kullanabilen, 35 yaşını aşmamış, Ehliyeti olan ve Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Tercihen İzmir’in Bornova,Bayraklı, Karşıyaka ,Çiğli yerleşim yerlerinde ikamet eden , Yazılı ve sözlü iletişimi, temsil yeteneği güçlü, dinamik ve sabırlı, dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, sorumluluk sahibi, sonuç odaklı,detaylara önem veren, prezentabl,Takım arkadaşı aramaktayız.

 • Tuzcuoğlu Petrol Ürünleri ve Yağ

  Muhasebe Sorumlusu Tuzcuoğlu Petrol Ürünleri ve Yağ

  İzmir

  23 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizin bünyesinde bulunan Akaryakıt istasyonları ile Mobilya satış mağazasının Muhasebe Sorumlusu olarak görev alacak Bay / Bayan çalışma arkadaşı aramaktayız. Genel Muhasebe, tek düzen hesap planı, stok konusuna vakıf olan, Kdv, Muhtasar, BA/BS işlemleri konusunda tecrübe sahibi, Günlük muhasebe kayıtlarını tutacak (fatura,çek,banka,tahsilat,ödeme vs.) İş Kanunu ile ilgili SGK uygulamaları, işe giriş çıkış işlemleri, kıdem ve ihbar tazminatı hesaplamaları, SGK ve özel sağlık kurumlarının çalışanlar için verdiği sağlık raporlarının sistem üzerinden takip edilmesi, bordro, puantaj, izin belgeleri düzenlenmesi gibi işlemleri yürütecek.

  Aranan Nitelikler Üniversite, myo veya ticaret meslek lisesi mezunu, En az 10 yıllık deneyim sahibi Netsis proğramını iyi derece bilen MS Ofis programlarına hakim Gelişime açık, sorumluluk alabilecek.

 • Aynes Gıda

  Muhasebe Elemanı Aynes Gıda

  İzmir

  23 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Süt ve süt ürünleri sektörünün lider kuruluşu AYNES A.Ş.'nin, İzmir Bölgesinde Muhasebe Bölümü'nde çalışabilecek takım arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ticaret Meslek Lisesi, MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında en az 2 yıllık tecrübe sahibi Çalışma disiplini yüksek, sorumluluk sahibi, MS ofis programlarına hâkim (excel, word), Tercihen SAP Programını kullanabilen, İş ve evrak takibi konusunda dikkatli ve deneyimli, Ekip çalışmasına uyumlu, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylarımız için askerlik görevini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden/edebilecek olan.

 • Akser

  Ön Muhasebe Elemanı Akser

  İzmir

  20 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda ön muhasebe elemanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Okulların ilgili bölümünden mezun, İş disiplini yüksek ve sorumluluk alabilen--yetiştirilmek üzere Ekip çalışmasına ayak uydurabilecek, Bayan.

 • Ambar Tekstil

  Genel Muhasebe Sorumlusu Ambar Tekstil

  İzmir

  19 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda GENEL MUHASEBE SORUMLUSU alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme,İktisat ve benzeri bölümlerinden mezun, , MS Offıce programlarını, excel programına ileri derecede vakıf, Genel Muhasebe ve Mali İşler uygulamalarında bilgi sahibi, Faturaların masraf yeri dağılımının kontrol edilmesi sağlayabilecek, Analitik düşünce yapısına sahip,çözüm odaklı ve detaylara önem veren, Etkin zaman yönetimi kavramı ile uyumlu çalışabilen, Erkek personelinde askerliğini yapmış olması tercihtir. Genel muhasebe alanında minimum 2-3 yıl tecrübeli, Mutabakat,fatura,stok, çek-senet süreçlerinde deneyimli, Paket programları kullanabilen, Ms Office programlarına hakim, Analitik düşünce yeteneği olan, Dikkatli ve detaylara önem veren

 • Genba Enerji

  Muhasebe Müdürü Genba Enerji

  İzmir

  19 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1997 yılından bu yana yenilenebilir enerji sektöründe faaliyet gösteren firmamız için “Muhasebe Müdürü” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun; SMMM Ruhsatı olan, Genel muhasebe, Maliyet Muhasebesi ve Finans konularında en az 5 yıl deneyimli, Tek Düzen Hesap Planı, Mali Tablolar, Beyannameler, Bütçe, Vergi Hukuku, Ticari Hukuk, Genel Muhasebe Mevzuatı gibi tüm muhasebe süreçlerine hakim, Gelir ve Gider bütçelerinin hazırlanması ve raporlamalarını yapabilecek, Banka ve Finans hareketlerinin uygulama, kontrol ve takip işlerini yönetebilecek, Vergi Daireleri, SGK, Çalışma Bakanlığı, Sanayi ve Ticaret Müdürlükleri gibi resmi kurumlar ile bankalar, finans kuruluşları ile ilişkileri yönetebilecek bilgi ve deneyime sahip, yi seviyede Ms Office Programlarını kullanabilen, Analizleriyle şirkete yön gösterebilecek analitik düşünce ve yeteneğe sahip, Personel yönetimi konusunda tecrübeli, karar alma, işleri delege etme ve alt ekibini geliştirme konusunda başarılı, Etkin iletişim ve zaman yönetimibecerisi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilecek.

 • Barçın Spor

  Mağazalar Kasa Kontrol Elemanı Barçın Spor

  İzmir

  3 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere, Mağazalar Kasa Kontrol Elemanı aranmaktadır. Mağazalara ait kasa işlemlerinin muhasebeleştirme işlemlerinin yapılması ve evrak kontrolü, Mağaza kasa formlarının kontrol edilmesi, Banka hareketlerinin kontrol edilmesi, Faturaların kontrolü ve dosyalama işlemleri, Muhasebe ile ilgili diğer işlemler,

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe kasa konusunda en az 2 yıl deneyimli, En az lise mezunu, tercihen yüksek okul veya üniversite mezunu, Sorumluluk sahibi ve sonuç odaklı çalışabilen, Analitik düşünce yeteneğine sahip, gelişime açık, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Bayan,

 • Doğa Koleji Eğitim Kurumları

  Ön Muhasebe Uzmanı Doğa Koleji Eğitim Kurumları

  Türkiye Geneli

  2 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 100’den fazla kampüsümüzde 10.000’i aşkın çalışanımızla "MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR” felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz. Dinamik, üretken, yenilikçi yapımız ile "Doğa harikası” çocuklarımız ve öğretmenlerimizle büyük başarıların altına imzalar atıyoruz. Türkiye’nin en büyüğü olarak Dünya’da da tanınan bir markaya dönüşme yolunda hedeflerimize hızla ulaşırken bize eşlik edecek profesyonelleri Doğa ailesine davet ediyoruz. Öğrenci kayıt işlemlerinin takibi, Müşteri cari hesaplarının takibi, Müşteri tahsilatlarının takibi, Aylık tahsilat listesinin hazırlanması, Müşterilerin ödeme için aranması, Vadesi gelen ödemelerin tahsilatının yapılması, Öğrenci faturaları listesinin hazırlanması, Aylık faturaların hesaplanması ve kesilmesi, Bankalardan aylık hesap ekstrelerinin alınması ve hesaplara işlenmesi, Bankalardan para çekilmesi ve yatırılması, Günlük, haftalık, aylık kasa mutabakatlarının takibi, raporlanması, Okul birimlerinden gelen satınalma taleplerinin LOGO sistemine girilmesi ve süreç takibi.

  Aranan Nitelikler Ticaret MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede Excel ve LOGO kullanabilen, Pos cihazı ve ofis malzemeleri kullanmakta yetkin, İletişim ve ikna yeteneği güçlü, Problem çözme gücüne sahip, İş takibinde titiz davranan, Konusunda en az 2-3 yıl deneyimli,

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İzmir, Ön Muhasebe İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?