İzmir, Ön Muhasebe İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Ön Muhasebe
 • İş Açıklaması Tüm muhasebe işlemlerinin mevzuata uygun yürütülmesi Fatura düzenlenmesi ve muhasebeleştirilmesi Günlük fatura hareketlerinin yönetilmesi Cari mutabakatları , hesap takibi yapılması Banka ekstrelerinin işlenmesi, çek-senet talimatlarının takibi

  Aranan Nitelikler İşletme, İktisat, Maliye veya Muhasebe vb. bölümlerinden mezun, Genel muhasebe alanında en az 5 yıl tecrübesi olan, MS Office programlarına hâkim, tercihen Netsis Muhasebe Programı kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi iş disiplini olan Muhasebe alanında kariyer yapmayı düşünen, mesleki mevzuatı takip edebilen, Tek düzen hesap planı bilgisine sahip, Cari işlemler, fatura-irsaliye, genel muhasebe konularında bilgili İzmir’de ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, E-FATURA konusunda uygulamalı bilgi sahibi

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Eleman, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • İş Açıklaması Firmamızda muhasebe departmanında çalışacak bayan eleman alınacaktır. Netsis muhasebe programını kullananlar tercihimizdir. Konak, Karabağlar, Gaziemir, Buca ilçelerinde oturanlar tercihimizdir.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • İş Açıklaması Torbalı-Yazıbaşı'nda Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda  muhasebe bilgisine sahip ve  deneyimli personel aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az ticaret lisesi  mezunu veya Ön lisans mezunu MS Office uygulamalarına hâkim, Eta V.8 muhasebe proğramını Kullanabilen Yazılı ve sözlü iletişim ve organizasyon becerisi kuvvetli. Sorumluluk sahibi ve takım çalışmalarına yatkın Torbalı ve civarında oturan (Gaziemir,ayrancılar ) Muhasebe  yapabilecek Bayan eleman.  

  Sektör: Madencilik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • İş Açıklaması Sevkiyat programına bağlı kalarak sevk irsaliyesi ve satış faturalarının düzenlenmesi, Alış İrsaliyelerinin takip edilmesi ve işlenmesi Gelen misafirleri karşılamak, gerekli yönlendirmeleri yapmak, Şirket telefon ve faks işlerinin aksamadan yürümesini sağlamak. Çay-kahve ikram servisini yapmak, Ofisin genel temizlik işleriyle ilgilenebilecek,

  Aranan Nitelikler Menemen Demir-Çelik Fabrikamızda görevlendirilmek üzere, İnşaat Demiri ve inşaat malzemeleri sektöründe en az 2 yıl ön muhasebe deneyimi olan (Tercihen) MS Office programlarını kullanabilen, Netsis Muhasebe Paket Programını kullanabilen Satış, Sipariş Akışı ve Sevkiyat takibi konularında deneyimli İnsan ilişkileri kuvvetli, değişime ve gelişime açık Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişim becerilerine sahip. Planlama ve Koordinasyon becerisi gelişmiş Kalite ve müşteri odaklı düşünen Disiplinli, takipçi ve takım çalışmasına yatkın Titiz ve dikkatli çalışmayı ilke edinmiş, Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, Karşıyaka, Çiğli veya Menemen çevresinde ikamet eden, Ön Muhasebe, Ofis Temizliği ve Çay Servisi Elemanı aramaktayız.

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultuusnda ''Muhasebe Müdürü/Muhasebe Sorumlusu'' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Perakende Marketçilik sektöründe tecrübeli  Üniversitelerin 4 yıllık İşletme, İktisat ve Maliye bölümlerinden mezun, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir (SMMM) belgesine sahip, Vergi Mevzuatı, Genel Muhasebe, Finansman, uygulamalarını iyi düzeyde bilen, En az 8-10 yıl mesleki deneyim sahibi, Netsis programı ve uygulamalarına hakim, Tek düzen hesap planı ve finansal tablolara hakim, MS Office uygulamalarına ileri düzeyde hakim, Analitik düşünme ve planlama yetkinliğine sahip, Sorumluluk ve insiyatif alabilen, İletişim yönü güçlü ve ekip çalışmasına yatkın, (B) Sınıfı Sürücü Belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, İzmir ilinde ikamet eden    

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür, Müdür Yrd, Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı

 • İş Açıklaması İzmir'de abiye/tekstil sektöründe faaliyet gösteren markamızın işletme müdürlüğünde görevlendirilmek üzere, dinamik ve çağdaş, takım ruhuna sahip, sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, motivasyonu yüksek, tam zamanlı çalışacak "Ön Muhasebe Sorumlusu" arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler Üniversite ya da Yüksekokulların ilgili bölümünden ( Muhasebe, Finans vb.) mezun olan, Ön muhasebe ve genel muhasebe hakkında bilgisi olan, Tercihen Netsis ve/veya Nebim Winner programlarını kullanabilen, Cari mutabakatlar konusunda deneyim sahibi olan, Her türlü banka ve kıymetli evrak işlemlerini takip edebilecek, Evrak takibi ile depo stok kontrolunu takip edebilecek, İşletmenin ait alım, satış ve diğer harcamalarla ilgili kayıtların tutmak, Günlük nakit akış listesini hazırlanmasına yardımcı olmak, Ödemesi gelen faturaları listelemek ve çek yazımı için departmandaki ilgili üsttüne iletmek, Ba ve Bs formları, Vergi, İş ve SGK kanunları hakkında bilgi sahibi olmak, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerileri güçlü, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek            

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Banco Çelik Avm Mağazalarımızda görevlendirilmek üzere,  Kasada TAHSİLAT-İRSALİYE-FATURA-SATIŞ SÖZLEŞMESİ İşlemlerini yürütebilecek KASİYER alınacaktır.

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU, TERCİHEN,NEBİM,WINNER ONLINE MAĞAZA PROGRAMINI KULLANMAYI BİLEN, YOĞUN İŞ TEMPOSUNA AYAK UYDURABİLEN,DİNAMİK, ESNEK ÇALIŞMA GÜN VE SAATLERİNE ADAPTE OLABİLEN, İZMİR,MANİSA,AKHİSAR'DA İKAMET EDEN, TERCİHEN BAY KASİYER ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ALINACAKTIR.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Kasiyer

 • İş Açıklaması Firmamız, 1961 yılında  Ali TUNABOYLU önderliğinde ‘’ Tekstil, Manifatura, Mefruşat’’ alanlarında toptan alım – satım faaliyetine  başlamış olup, 1986 yılından itibaren  ‘’ TUNABOYLU TEKSTİL SANAYİ ve TİCARET A..Ş. ‘’ olarak  İzmir ‘de faaliyetine  devam etmektedir . Tunaboylu tekstil grubunun  80 çalışanı olup, grubun  İstanbul ‘da  2005 yılında  kurulan  ‘’ TUNABOYLU TEKSTİL ÜRÜNLERİ PAZARLAMA SANAYİ ve DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. ‘’ adında  pazarlama  firması bulunmaktadır. Öncelikle  Ege bölgesi başta  olmak üzere Türkiye’ nin dört bir yanındaki müşterilerine  hizmet vermektedir. Firmasında 30’un üzerinde kaliteyi Türkiye’ nin bir çok şehrinden ve dünyanın ileri gelen kumaş firmalarından ithal eden firma, erkek grubu , bayan grubu , çocuk grubu, okul grubu ve personel iş kıyafetleri  grubunda geniş yelpazesi altında sunmaktadır . İşte bu sürekli değişim ve gelişim felsefesinden yola çıkarak, firmamıza değer katabilecek, ‘’ TUNABOYLU TEKSTİL ‘’ markasını sahiplenebilecek ‘’ ÖN MUHASEBE PERSONELİ/SEKRETER ‘’ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En Az Lise, Tercihen Üniversitelerin Ön Lisans Veya Lisans Bölümlerinden Mezun, 23 – 35 Yaş Arasında, Aktif ve Dinamik Bir Yaşam Tarzına Sahip, Detaylı ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği yüksek, Dış görünüşüne özen gösteren ve temsil yeteneği yüksek, Disiplinli, Özgüveni yüksek ve sorumluluk alabilen, Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek, Prezentabl, Tercihen İngilizce Bilen, BAY/BAYAN. ### ÖN MUHASEBE' DE MİCRO BİLMEK SEKRETER İÇİN SEKRETERLİK OKULU MEZUNİYETİ TERCİH SEBEBİDİR. ###

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sekreter, Ofis Elemanı, Asistan

 • İş Açıklaması Işıkkent'te faaliyet gösteren firmamıza aşağıda belirtilen nitelikler doğrultusunda ÖN MUHASEBE ELEMANI alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler 30 / 45 yaş aralığında  Bayan En az lise mezunu  Ön muhasebede en az 5 yıl tecrübeli  Netsis , Excel ve Word programlarını iyi derecede kullanabilen İzmir'de ikamet eden.  

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklaması 2007 yılından beri üstlenmiş olduğu nitelikli inşaat projeleri ile günümüze kadar Türkiye’nin farklı bölgelerinde bir çok projeyi başarıyla tamamlayan Tamfa İnşaat A.Ş, kurumsallaşmış yapısı, teknolojiye hakim, eğitimli ve tecrübeli kadrosu ile inşaat dizayn ve taahhüt hizmetleri sektöründe dünya standartlarını yakalamış kaliteli ve güvenli hizmet anlayışını prensip edinmiştir. Projenin başarısındaki vazgeçilmez unsurun insan faktörü olduğunun bilinciyle hareket eden Tamfa İnşaat A.Ş, büyüyen organizasyon yapısı içinde; özverili, çalışkan, yetenekli ve sorumluluğunun bilincinde çalışanları görmekten mutluluk duyacaktır.”

  Aranan Nitelikler Ticaret Lisesi veya Ön lisans mezunu, Netsis Muhasebe Modülünü ve Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen En az iki yıl tecrübeli, İletişim becerileri gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, disiplinli, sorumluluk sahibi, 30 yaşını aşmamış, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, (Erkek adaylar için) Bay / Bayan,( Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış olmak ) Ön Muhasebe Elamanı arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Uzman, Uzman Yard, Şef Yardımcısı

 • İş Açıklaması 1992 yılından bu yana mobilya sektöründe  yer alan şirketimizin karabağlarda bulunan işyeri merkezine depo sevkiyat bölümünde istihdam edilmek üzere muhasebe personeli alınacaktır. Ön muhasebe deneyimi olan Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak VEGA muhasebe paket programını iyi  derecede kullanabilen , Ürün siparişlerinin oluşturulması Stok çıkış fişlerinin düzenlenmesi İrsaliye ve faturaların düzenlenmesi Stok kontrolü Cari hesap mutabakatları  

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Görevli, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda ÖN MUHASEBE VE OFİS ELEMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Excel programını iyi derecede kullanabilen, Bayan, İzmir'de ikamet eden, Ön muhasebede deneyimi olan.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Ofis Elemanı, Eleman, Görevli

 • İş Açıklaması Türk Telekom  Bireysel ve  Kurumsal Çözüm Ortağı olan  firmamızda görevlendirilmek üzere deneyimli ön muhasebe elemanları aramaktayız. Alış ve satış faturalarının düzenlenmesi, Günlük muhasebe kayıtlarının yapılması, Cari hesap, borç ve alacak kayıtlarının tutulması, Aylık BA-BS mutabakatlarının yapılması, Aylık periyotta genel muhasebe için evrakların hazırlanması, Genel muhasebe işlemlerinin yürütülmesine destek vermek, Bankalar ve Resmi Daire işlemlerinin yerine getirilmesi.

  Aranan Nitelikler   En az Ticaret Lisesi veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Daha önce benzer bir pozisyonda en az 2 yıl çalışmış, Tercihen hızlı tüketim sektöründe muhasebe uygulamalarında deneyim kazanmış, Netsis/Dia gibi   muhasebe programlarında tecrübesi olan, Microsoft Office programlarını aktif kullanan, Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir' de ikamet eden  

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Yetkili Yardımcısı

 • İş Açıklaması Firmamızın muhasebe departmanında çalışmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip bayan eleman aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Netsis muhasebe programında genel muhasebeye hakim, E-fatura ve E-defter işlemlerini yapabilen, Banka kayıtlarını yapabilen, Tek düzen hesap planı bilen ve yapıya uygun kayıt yaratıp, takip edebilecek, Müşteri faturalarını düzenleyerek muhasebe kayıtlarını ve mutabakatını yapabilecek, Mizan okuyabilen, değerlendirebilen İlgili beyannameleri onaylanacak aşamaya getirebilen, Ekip çalışmasına yatkın Uzun süreli olarak çalışmak isteyen, 35 yaşını aşmamış, Buca, Şirinyer civarında ikamet eden

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Uzman, Uzman Yard, Görevli

 • İş Açıklaması Tekstil sektöründe yer alan firmamızın İzmir Bornova MTK'daki (tekstilciler sitesi) merkezine, ön muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyimli bayan personel arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler - Daha önce netsis, logo, mikro vb. muhasebe programı kullanmış olan, - İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlerin faturalarını kesip, raporlamasını yapabilecek, - Bayii ve bölge satış temsilcilerimizin cari bakiyelerini kontrol altında tutabilecek ve yönetime raporlamasını yapabilecek, - 3 ayrı lokasyonlardaki mağazalarımızda kesilen faturaları ve mağaza giderlerini muhasebe programına işlemesini yapabilecek ve Mali müşavire hazırlığını yapıp, teslim edecek, - Telefon trafiğinin yoğun olduğu zamanlarda, web satış personelimize yardımcı olabilecek, - İş konusunda titiz ve gelişmeye açık, - İyi derece office programlarını kullanabilen, ofis düzenine hakim, - Dürüst, giyimine özen gösteren ,diksiyonu düzgün adayların secretcv üzerinden bizlere CV'lerini ulaştırması rica olunur. CV'lerini uygun bulduğumuz adaylara firmamız dönüş yapacaktır. - 23-40 yaşları arasında, sigara kullanmayan adaylar öncelikli tercih sebebidir. Alsancak Üniforma

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Memur, Ofis Elemanı, Sorumlu, Uzman, Yetkili

 • İş Açıklaması Mtk Sitesi / Bornova’ da bulunan, Tıbbi Malzeme Üretimi yapan firmamızda görevlendirmek üzere Personel Alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Muhasebe programlarını kullanmasını bilen, Fatura ve Stok giriş çıkışını takip edebilecek, Ofis Temizlik ve düzenini sağlayabilecek, Cari hesapların kontrolünü yapabilecek, Genel muhasebe bilgisi olan, En az 3 yıl iş deneyimine sahip, Personel işlemleri konusunda tecrübeli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İş takibi yapabilecek dikkat ve özene sahip, Sorumluluk bilincine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Yaş Aralığı : 24-37 Tam Zamanlı Bay veya Bayan

  Sektör: Tıbbi Malzeme

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Uzman Yard, Eleman, Şef Yardımcısı

 • İş Açıklaması İnşaat ve yapı malzemeleri üzerine satış yapan firmamıza, ön muhasebe işlemleri yapacak personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Netsis Muhasebe Programı kullanabilen, Bay veya Bayan, Ön muhasebe bilgisine sahip,

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Başdaş gıda merkez bina muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere aşağıdaki kriterler doğrultusunda şirketimize Genel Muhasebe Uzmanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Genel muhasebe alanında en az 5 yıllık deneyimi olan, Ehliyeti olan ve Aktif olarak araba kullanan, Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • İş Açıklaması Muhasebe işlemlerinin zamanında ve kanuni gerekleri karşılayacak şekilde yerine getirmek  Tüm muhasebe kayıtlarını eksiksiz ve düzenli bir şekilde sisteme girmek  Müşteri ve satıcı cari hesap mutabakatlarını ve virman işlemlerinin prosedüre uygun yapmak  Kıymetli evrak takibi ve düzenlemesini yapmak (Fatura, İrsaliye, Tahsilât Makbuzu vb.)  Bütün vergi beyannamelerini hazırlayabilmek  Fuar Teşviklerinin ve DİİB’lerin takibini yapabilmek  İş avanslarının, şüpheli alacakların, hukuki işlemlerin takibini, demirbaş sayımlarını yapmak  Sigorta poliçelerinin kayıtlarını atmak ve poliçe tarihlerini takip etmek  İthalat işlemlerinin muhasebe kayıtlarının atılmasını sağlamak  Stok sayımlarına etkin bir şekilde katılmak farkların araştırılmasına yöneticilik yapmak 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisat, Maliye veya İşletme bölümlerinden mezun,  Finansman, ithalat ve ihracat muhasebesi işlemlerine vakıf,  Yasal mali mevzuat bilgisine ve Mali Raporlama uygulamalarına Vakıf,  Netsis Fusion , MS Ofis (Excel, Word,..) programlarını iyi derecede kullanabilen,  35 yaşını aşmamış,  Ehliyeti olan ve Aktif olarak araç kullanabilen,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,  İzmir’in Bornova,Bayraklı, Karşıyaka ,Çiğli yerleşim yerlerinde ikamet eden ,  Yazılı ve sözlü iletişimi, temsil yeteneği güçlü, dinamik ve sabırlı, dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, sorumluluk sahibi,  sonuç odaklı,detaylara önem veren, prezentabl Takım arkadaşı aramaktayız.  

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Şef Yardımcısı, Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklaması ZFC KOZMETİK BİR İTALYAN FİRMASIDIR.FİRMAMIZ 10 YILDIR KUAFÖR VE GÜZELLİK SALONLARINA HİZMET VERMEKTEDİR .İZMİR'DEKİ GENEL MERKEZ OFISIMIZE AŞAĞIDA BELİRTİLEN NİTELİKLER DOĞRULTUSUNDA ÖN MUHASEBE ELEMANI ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler DİKSYONU DÜZGÜN , TİTİZ ,BAKIMLI , ÇALIŞKAN,SORUMLULUK SAHİBİ VE GERÇEKTEN İŞE İHTİYACI OLUP,UZUN VADELİ ÇALIŞMAK İSTEYEN BAYAN, ÜNİVERSİTE MEZUNU, ÖN MUHASEBE BİLEN (KOZA SİSTEM LUCA MUHASEBE PROGRAMI) ÜNİVERSİTE MEZUNU, OFİS PROGRAMLARI BİLEN NOT:İLGİLENEN ARKADAŞLARIN RESİMLİ CV İLE BAŞVURMALARINI RİCA EDİYORUZ.

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Memur

 • İş Açıklaması Laboratuvar Cihazları Satışı Yapan firmamızın Ön muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere, Ön muhasebe işleri ile ilgili bilgi sahibi ve tecrübeli,  Günlük - haftalık - aylık ödemelerin yapılması ve takibinden sorumlu olacak, Faturalar ve irsaliyelerin kesilmesi, sisteme işlenmesi işlemlerini gerçekleştirecek, Günlük banka işlemlerinin takibi ve sisteme işlenmesinden sorumlu olacak, Kasa işlemleri ve çeklerin takibini gerçekleştirecek, Müşteri cari kartlarının açılması ve tahsilatların takibinden sorumlu olacak, Muhasebe evraklarının düzenlenmesi ve dosyalanmasından sorumlu olacak, Gelen telefonların yanıtlanması ve aktarılmasından sorumlu olacak, Mail Trafiğinde işlerin yönlendirilmesinden sorumlu olacak, Telefon, faks ve mail trafiğinin yürütülmesi görevini üstlenecek

  Aranan Nitelikler En az ticaret lisesi mezunu, Ön ve Genel muhasebe bilgisi olan deneyimli, 20-35 yaş arasında, NETSİS ENTEGRE Muhasebe programını iyi kullanabilen, Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Takım çalışmasını benimsemiş ve takım ruhunu benimsemiş olan, Diksiyonu düzgün, İkili insan İlişkilerinde başarılı, Bay veya Bayan  

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Şef Yardımcısı, Uzman

 • İş Açıklaması Alış ve Satış faturalarını işleyebilen , Kdv –Muhtasar-BS-BS beyannamelerini yapabilen , Cari mutabakat ve takibi yapabilen , Banka kredi ödeme takibi, Çek ,Senet gibi finansal araçların takibini yapabilen ,  Banka ve Günlük kayıtların günlük olarak tutulmasını konusunda tecrübeli, Özlük dosyalarının mevzuata uygun ve eksiksiz bir şekilde oluşturulmasının kontrolü, İşten ayrılan personelin alacak izni, şirkete olan borcu vb. konularına ilişkin gerekli işlemlerin yapılması, İşten çıkan personele ait çıkış yazılarının hazırlanması, Aylık olarak tüm personelin yaptığı masraflar ile ilgili gerekli kontrollerin yapılması ve Muhasebe Departmanına bildirilmesi, Personelin ay içerisinde nakil işlemlerinin yapılması ve ilgili tabloya kaydedilmesi, Prim hesaplamalarının yapılıp, maaş ödemelerinin bordrolaması, ilgili departmanlara bildirilmesi, Aylık bordro ve tahakkukları yapılarak, icmallerin ilgili departmana teslim edilmesi, İşkur, SGK, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve diğer resmi kurumlar ile iletişimin yürütülmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 1-5 yıl ve üzeri deneyim sahibi, İyi derecede Excel bilgisine sahip, Raporlama konusunda kendisini geliştirmiş, İş Kanunu ve ilgili mevzuat bilgilerine hakim, Dikkatli, titiz, sorumluluk sahibi ve proaktif, Analitik düşünme ve takım çalışması konusunda başarılı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan Bay – bayan   

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Bornova, Pınarbaşı, Otogar çevresinde oturan, Bilgisayarlı muhasebe programlarını kullanabilen, Teklif verme, Alış - satış evraklarının takibi ve işlenmesi, Personel puantaj takibi, Hesap mutabakat işlemlerini yapabilecek ve ofis düzenini sağlayacak En az 3 yıl deveyimli Dinamik Bayan eleman alınacaktır.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Uzman, Uzman Yard, Görevli

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Santralist ve Ön Muhasebe Destek Elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin İlgili (Ticaret Lisesi, Yüksek Okul veya İktisadi ve İdari Bilimler) Bölümlerinden Mezun Ön muhasebe ve finansman bilgisi olan Ms Office bilgisi iyi derecede olan Cari hesap hareketlerinin takibi Makbuzların ve Faturaların işlenmesi Dosyalama ve evrak işlerinin düzenli olarak takip etme Ekip çalışmasına yatkın Telefonda iletişim yeteneği gelişmiş Telefon görüşmelerini ilgili kişi ya da bölümlere yönlendirmek

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Sekreter, Uzman, Eleman, Sorumlu, Asistan

 • İş Açıklaması Bornova'da bulunan firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda çalışma arkadaşı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu, Az da Olsa Ön muhasebe bilgisi olan MS Office programlarını ve Ofis ekipmanlarını kullanabilen, İletişim yönü güçlü, diksiyonu düzgün ve günlük telefon trafiğini yönlendirebilecek, Ofis İşlerini , Dosyalama ve evrak işlerini düzenli olarak takip edebilecek Motivasyonu yüksek, organizasyon yeteneği gelişmiş, Öğrenmeye açık, çözüm odaklı çalışabilecek, 20-30 yaş arası bayan adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Endüstri, Kimya

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Eleman, Asistan

 • İş Açıklaması Isı Üretim A.Ş, Isıtma ve Soğutma sektöründe 40 senedir faaliyet göstermekte ve Baymak mamullerini ve teknik malzemelerini İzmir ve Ege bölgesinde pazarlamaktadır. Firmamızın muhasebe biriminde görevlendirilecek, Günlük - haftalık - aylık ödemelerin yapılması ve takibinden sorumlu olacak, İlgili faturaların kesilmesi işlemlerini gerçekleştirecek, Günlük banka işlemlerinin takibi ve sisteme işlenmesinden sorumlu olacak, Kasa işlemleri ve çeklerin takibini gerçekleştirecek, Müşteri cari kartlarının açılması ve tahsilatların takibinden sorumlu olacak, Muhasebe evraklarının düzenlenmesi ve dosyalanmasından sorumlu olacak, Gelen telefonların yanıtlanması ve aktarılmasından sorumlu olacak, Gelen ziyaretçilerin karşılanması ve ilgili kişilere yönlendirilmesinden sorumlu olacak, Telefon, faks ve mail trafiğinin yürütülmesi görevini üstlenecek

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Ön muhasebe bilgisi olan ve en az 5 yıl deneyimli, NETSİS programını kullanabilen, Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Takım çalışmasında uyumlu olan, Diksiyonu düzgün, Raporlama konusunda tecrübeli, İnsan İlişkilerinde başarılı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay-Bayan Takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • Ofm Otomotiv İzmir 29 Haziran 2016

  İş Açıklaması Ofm otomotiv Pınarbaşı'nda çalışacak MUHASEBE ELEMANI alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler İngilizce ve netsis bilen ,   Web sitesi  yönetebilecek  bilgisi   olan, 4 yıllık  üniversite mezunu  B sınıfı ehliyetli  personel. 

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman, Sorumlu, Görevli, Eleman

 • İş Açıklaması TENA MAĞAZACILIK; Tekstil pazarındaki değişen talepler doğrultusunda istikrarla büyüyen, bulunduğu bölgelerde kalite ile güvenin simgesi olarak   bu anlayışla markalaşan sektörün önde gelen kurumları arasında bir numara olma yolunda hızla  ilerlemektedir.   İnsan kaynaklarından müşteri ilişkilerine, teknolojik gelişmelere kadar her alanda yenilikçi, araştırmacı, geliştirmeci ve mükemmeliyetçi yönetim politikasıyla her geçen gün daha fazla istihdam yaratarak bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunan TENA MAĞAZACILIK; ailesine yeni bireyler katmayı hedefliyor. 

  Aranan Nitelikler Enerjisi, özgüveni ve doğru iletişim becerileri ile kurumsal kimliği en iyi şekilde temsil etmek, Marka imajının yükselmesine katkı sağlamak, Planlı, sistemli olmayı benimsemiş, kendisinden beklenilenler konusunda sorumluluk sahibi olmak, Kişisel gelişimine önem vererek,ekip çalışmasına uyumlu, ikna yeteneği olan,Yenilikçi çözümler üreterek, gelişime açık bir şekilde ekip arkadaşları ile uyumlu çalışabilecek, belirlenmiş  hedeflerle çalışmayı benimsemiş olmak, İnsanlarla iyi ilişkiler kurabilen, girişken ve güler yüzlü, empatik iletişim özellikleri gelişmiş,engelli statüsünden Ön Muhasebe Elemanı, takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır   

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması TENA MAĞAZACILIK; Tekstil pazarındaki değişen talepler doğrultusunda istikrarla büyüyen, bulunduğu bölgelerde kalite ile güvenin simgesi olarak   bu anlayışla markalaşan sektörün önde gelen kurumları arasında bir numara olma yolunda hızla  ilerlemektedir.   İnsan kaynaklarından müşteri ilişkilerine, teknolojik gelişmelere kadar her alanda yenilikçi, araştırmacı, geliştirmeci ve mükemmeliyetçi yönetim politikasıyla her geçen gün daha fazla istihdam yaratarak bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunan TENA MAĞAZACILIK; ailesine yeni bireyler katmayı hedefliyor. 

  Aranan Nitelikler Enerjisi, özgüveni ve doğru iletişim becerileri ile kurumsal kimliği en iyi şekilde temsil etmek, Marka imajının yükselmesine katkı sağlamak, Planlı, sistemli olmayı benimsemiş, kendisinden beklenilenler konusunda sorumluluk sahibi olmak, Kişisel gelişimine önem vererek,ekip çalışmasına yatkın, ikna yeteneği olan,Yenilikçi çözümler üreterek, gelişime açık bir şekilde ekip arkadaşları ile uyumlu çalışabilecek, belirlenmiş  hedeflerle çalışmayı benimsemiş olmak, İnsanlarla iyi ilişkiler kurabilen, girişken ve güler yüzlü, empatik iletişim özellikleri gelişmiş, Mali Müşavir Genel Muhasebe ve/veya Ön Muhasebe Müdürü ekip lideri arayışımız bulunmaktadır   

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması TENA MAĞAZACILIK; Tekstil pazarındaki değişen talepler doğrultusunda istikrarla büyüyen, bulunduğu bölgelerde kalite ile güvenin simgesi olarak   bu anlayışla markalaşan sektörün önde gelen kurumları arasında bir numara olma yolunda hızla  ilerlemektedir.   İnsan kaynaklarından müşteri ilişkilerine, teknolojik gelişmelere kadar her alanda yenilikçi, araştırmacı, geliştirmeci ve mükemmeliyetçi yönetim politikasıyla her geçen gün daha fazla istihdam yaratarak bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunan TENA MAĞAZACILIK; ailesine yeni bireyler katmayı hedefliyor. 

  Aranan Nitelikler Enerjisi, özgüveni ve doğru iletişim becerileri ile kurumsal kimliği en iyi şekilde temsil etmek, Marka imajının yükselmesine katkı sağlamak, Planlı, sistemli olmayı benimsemiş, kendisinden beklenilenler konusunda sorumluluk sahibi olmak, Kişisel gelişimine önem vererek,ekip çalışmasına uyumlu, ikna yeteneği olan,Yenilikçi çözümler üreterek, gelişime açık bir şekilde ekip arkadaşları ile uyumlu çalışabilecek, belirlenmiş  hedeflerle çalışmayı benimsemiş olmak, İnsanlarla iyi ilişkiler kurabilen, girişken ve güler yüzlü, empatik iletişim özellikleri gelişmiş, Ön Muhasebe Müdürü ekip lideri arayışımız bulunmaktadır   

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür

İş Habercisi - İzmir, Ön Muhasebe İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?