İzmir, Ön Muhasebe İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Ön Muhasebe
 • Aysira Tekstil

  Muhasebe Elemanı İzmir Aysira Tekstil

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ALIŞ, SATIŞ VE GİDER FATURALARI İLE BANKA KAYITLARININ EKSİKSİZ VE ZAMANINDA İŞLENMESİ CARİ HESAP MUTABAKATLARININ YAPILMASI TOPTAN SATIŞ FATURALARININ KESİLMESİ

  Aranan Nitelikler Genel Muhasebe ve Finans Alanında En Az 3 yıl Deneyimli; Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden(Muhasebe,İşletme,Finans vs.)Mezun, MS Office (excel) Programında Tecrübeli, Tercihen Luca ve Nebim Programlarını Bilen, Planlama Becerisi Yüksek İş Takibi konusunda Dikkatli ve Sonuç Odaklı Çalışan Sözlü ve Yazılı İletişim Becerisi Güçlü Muhasebe/ Finans Personeli Aranıyor.

 • Aysira Tekstil

  Finans Muhasebe Sorumlusu Aysira Tekstil

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Alış,Satış ve Gider Faturları ile Birlikte Banka Kayıtlarının Eksiksiz ve Zamanında İşlenmesi Cari Hesap Mutabakatlarının Yapılması Günlük ve Aylık Kasa Nakit Akışının ,Çek ve Ödemelerin Takibi ve Raporlanması Banka Hesaplarının Kontrolü ve Ödemeler Doğrultusunda Ayarlanması Toptan Satış Faturalarının Kesilmesi

  Aranan Nitelikler Genel Muhasebe ve Finans Alanında En Az 3 yıl Deneyimli; Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden(Muhasebe,İşletme,Finans vs.)Mezun, MS Office (excel) Programında Tecrübeli, Tercihen Luca ve Nebim Programlarını Bilen, Planlama Becerisi Yüksek İş Takibi konusunda Dikkatli ve Sonuç Odaklı Çalışan Sözlü ve Yazılı İletişim Becerisi Güçlü Muhasebe/ Finans Personeli Aranıyor.

 • Foi Fiber Optik İletişim ve Network Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.

  Muhasebe Sorumlusu ( Ön Muhasebe ) Foi Fiber Optik İletişim ve Network Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.

  İzmir

  18 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızda görev alabilecek; Satış faturalarını kesmek, Alım faturalarını işlemek Kasa ,Banka ,Cari Hesap kayıtlarını zamanında işlemek Çek giriş ve çıkış kayıtlarını işlemek Tahsilat ve ödeme raporları çıkarmak Vergi ödemelerini yapmak ve takibinin yapılmasını sağlamak Ödeme ve tahsilat için müşteri görüşmeleri yapmak, görevlerinde bulunabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' MUHASEBE SORUMLUSU '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite (İktisat, İşletme, Muhasebe vb.) veya Ticaret Lisesi Mezunu olmak, Bayan (Tercih sebebidir), 28 Yaşını aşmamış olmak, Ön muhasebe bilgisine sahip olmak (3 yıl’dan fazla tecrübeli adaylar tercih sebebidir) Netsis Muhasebe programını iyi kullanabiliyor olmak Microsoft Office Programlarını kullanabiliyor olmak Muhasebe ve Finans konusunda kariyer hedefi olmak Öğrenmeye açık, Kıyafet, Diksiyonu düzgün olmak Görünümüne özen göstermek İş disiplinine sahip, mesleğini seviyor olmak Takım oyununa ve ekip ruhuna sahip olmak İhtiyaç durumunda, Kefil ve Referans gösterebilir olmak

 • Rk Renkli Kalem Medya Grubu

  Ön Muhasebe Elemanı Rk Renkli Kalem Medya Grubu

  İzmir

  18 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızda çalışmak üzere; Şirketin ön muhasebe ile ilişkili işlerin takibi yaparak, şirket Mali Müşavirine aylık dokümanların gönderilmesini gerçekleştirebilecek, Şirket içi telefon trafiğini yönetebilecek, ve aşağıda belirtilen nitelikler doğrultusunda görev alabilecek '' ÖN MUHASEBE ELEMANI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Netsis programına hakim, Ön muhasebe konusunda en az 5 yıl tecrübeli, İyi derecede ön muhasebe ve şirket muhasebesi bilgisi olan, MS Office programlarını etkin kullanan, İzmir’de ikamet eden, Sorumluluk duygusu gelişmiş, Organizasyon yeteneği olan, İletişimi kuvvetli ve vizyon sahibi. ### MALİ MÜŞAVİRLİK BELGESİ OLAN ADAYLAR TERCİH SEBEBİ OLACAKTIR. ###

 • Loca Catering

  Ön Muhasebe/Muhasebe Personeli Loca Catering

  İzmir

  18 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketin ön muhasebe kayıtlarının ilgili kanun hükümlerine uygun olarak tutulması konusunda gerekli bilgi,beceri ve deneyime sahip ,Çiğli,Karşıyaka çevresinde ikamet eden bay,bayan '' ÖN MUHASEBE/MUHASEBE PERSONELİ '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Netsis programını ileri düzeyde kullanabilen, En az 5 yıl deneyimli, İdari işler konusunda bilgi sahibi, MS Office programlarına hakim, İletişim becerisi yüksek, Zamanı etkin olarak kullanabilen, Girişken, İş takibinde başarılı, Problem çözme becerisi yüksek, BAY/BAYAN.

 • Tunaboylu Tekstil A.Ş.

  Ön Muhasebe Personeli/Sekreter Tunaboylu Tekstil A.Ş.

  İzmir

  18 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız, 1961 yılında Ali TUNABOYLU önderliğinde ‘’ Tekstil, Manifatura, Mefruşat’’ alanlarında toptan alım – satım faaliyetine başlamış olup, 1986 yılından itibaren ‘’ TUNABOYLU TEKSTİL SANAYİ ve TİCARET A..Ş. ‘’ olarak İzmir ‘de faaliyetine devam etmektedir . Tunaboylu tekstil grubunun 80 çalışanı olup, grubun İstanbul ‘da 2005 yılında kurulan ‘’ TUNABOYLU TEKSTİL ÜRÜNLERİ PAZARLAMA SANAYİ ve DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. ‘’ adında pazarlama firması bulunmaktadır. Öncelikle Ege bölgesi başta olmak üzere Türkiye’ nin dört bir yanındaki müşterilerine hizmet vermektedir. Firmasında 30’un üzerinde kaliteyi Türkiye’ nin bir çok şehrinden ve dünyanın ileri gelen kumaş firmalarından ithal eden firma, erkek grubu , bayan grubu , çocuk grubu, okul grubu ve personel iş kıyafetleri grubunda geniş yelpazesi altında sunmaktadır . İşte bu sürekli değişim ve gelişim felsefesinden yola çıkarak, firmamıza değer katabilecek, ‘’ TUNABOYLU TEKSTİL ‘’ markasını sahiplenebilecek ‘’ ÖN MUHASEBE PERSONELİ/SEKRETER ‘’ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En Az Lise, Tercihen Üniversitelerin Ön Lisans Veya Lisans Bölümlerinden Mezun, 23 – 35 Yaş Arasında, Aktif ve Dinamik Bir Yaşam Tarzına Sahip, Detaylı ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği yüksek, Dış görünüşüne özen gösteren ve temsil yeteneği yüksek, Disiplinli, Özgüveni yüksek ve sorumluluk alabilen, Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek, Prezentabl, Tercihen İngilizce Bilen, BAY/BAYAN. ### ÖN MUHASEBE' DE MİCRO BİLMEK SEKRETER İÇİN SEKRETERLİK OKULU MEZUNİYETİ TERCİH SEBEBİDİR. ###

 • Beymetal Alüminyum

  Ön Muhasebe Elemanı Beymetal Alüminyum

  İzmir

  18 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Alüminyum sektörünün Türkiye' deki yenilikçi ve lider firmalarından Beymetal Alüminyum, 1997 yılında İzmir' de kurulmuş, alüminyum yüzey işlem ve üretim yatırımlarına başlamıştır. 2010 yılında ektrüzyon yatırımını tamamlamış ve entegre bir profil üretim merkezi haline gelmiştir. Günümüze kadar bir çok prestijli projeye imza atmıştır. Firmamızda görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' Ön Muhasebe Elemanı '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Genel muhasebe alanında 2-5 yıl deneyimi olan, Ticaret Lisesi veya Üniversitenin İlgili bölümlerinden mezun, Tercihen Netsis bilgisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, MS Ofis programlarına hâkim, Stok, Cari, Fatura, Muhasebe, Bordro, Çek-Senet Hakında bilgisi olan, Muhase Tek Düzen Hesap Bilgisine Sahip, Dikkatli, titiz, iş takibi yüksek, çözüm odaklı, neden-sonuç ilişkisi kurabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Kemalpaşa, Bornova ve çevresinde ikamet eden

 • Troya Beach Wear

  Sekreter / Ön Muhasebe Elemanı Troya Beach Wear

  İzmir

  18 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir Bornova bölgesinde bulunan, tekstil ürünleri üretim ve toptan satışı alanında faaliyet gösteren firmamıza, '' BAYAN SEKRETER/ÖN MUHASEBE ELEMANI '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe ve sekreterlik konusunda deneyimli, Muhasebe programlarını etkin kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Düzenli, planlı ve titiz çalışan, İnsan ilişkilerinde başarılı, Diksiyonu düzgün, Tercihen temel düzeyde ingilizce konuşup anlayabilen, Ofis düzeni konusunda titiz, BAYAN.

 • Yem-Miks Vitaminli Katkı Maddeleri

  Muhasebe Sorumlusu Yem-Miks Vitaminli Katkı Maddeleri

  İzmir

  18 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızda görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' MUHASEBE SORUMLUSU '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe konusunda deneyimli, Tüm ofis programlarını ve Netsis programını çok iyi kullanabilen, Maliyet, Bilanço, Beyanname ve sgk işlemlerini yapabilecek, En az 5yıl deneyimli.

 • Kt&G Tütün Mamülleri San. ve Tic. A.Ş.

  Accounting Assistant Kt&G Tütün Mamülleri San. ve Tic. A.Ş.

  İzmir

  18 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması KT&G, an international tobacco company headquartered in South Korea, started its manufacturing at KT&G Turkey, Tire Factory in 2008. With its remarkable business growth in Turkey market and expanding plan for 2014, KT&G Tire Factory is seeking for 'Accounting Assistant'. Following all incoming and outgoing invoice and issue them, Doing bookkeeping, Assist to preparing balance sheet and income statements, Assist to ding tax declerations, Controlling bank balances, Assist to preparing daily cash management and monthly cash flow, Assist to following reconciliations with clients, vendors and bank accounts.

  Aranan Nitelikler University degree in related departments, Teamwork skills to collaborate with people, Good command of English skills, Good hands on experience with MS Office applications, No military obligations for male candidates. Only the applications in English will be considered.

 • Seven İletişim Ltd.Şti.

  Ön Muhasebe Personeli Seven İletişim Ltd.Şti.

  İzmir, Manisa

  18 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması GSM Sektörünün lideri olan Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. adına bireysel ve kurumsal alanda faaliyet gösteren firmamıza ön muhasebeyi ve Netsis'i iyi bilen '' MUHASEBE PERSONELİ '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 25 – 39 yaş aralığında Lise veya üniversite mezunu Erkek adaylar için askerliğini yapmış Dış görünüme önem veren , diksiyonu düzgün Ekip çalışmasına yatkın MS Office programlarına hakim Güçlü iletişim ve sunum becerilerine sahip , ikna yeteneği olan, sonuç odaklı Tercihen Netsis Çok iyi Bilen İzmir ve Manisa'da ikamet eden.

 • Kervan Tekstil San. ve Dış Tic. A.Ş.

  Kasa Sorumlusu Kervan Tekstil San. ve Dış Tic. A.Ş.

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağaza Kasa Sorumlusu – Gaziemir/İzmir Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat ve üretim, konularında faaliyet gösteren firmamızın, İzmir Gaziemir Cadde Mağazası için, Ön Muhasebe Bilgisi olan "Mağaza Kasa Sorumlusu" aranmaktadır. Ürün satışı yapılan müşterilerin cari hesaplarının açılması ve bilgilerinin sisteme girilmesi, Kasalarda yapılacak ödeme, ürün iadesi, fatura düzenleme gibi işlemleri şirket kuralları ve kanunlara uygun şekilde hızlı, doğru ve eksiksiz olarak yerine getirmek, Nakit, kredi kartı veya sözleşmeli gerçekleştirilen satış işlemlerine ait gerekli kayıtları yapmak, Yapılan satışlara ait evrakları dosyalamak ve arşivlemek, Nakit kasa hareketlerini gerçekleştirmek ve düzenli kontrol etmek, Kasa açılışı ve gün sonu kapanış işlemlerini doğru ve zamanında yapmak, raporları almak ve gün sonunda merkeze bilgisini vermek, Alışveriş sonrası teslimatı yapılacak müşteri evraklarını düzenlemek, siparişleri takip etmek ve dosyalamak, Açığa satış ve başka mağazalardan beklenen ürünlerin takibinin yapılması, Defolu hasarlı ürünlerin raporunu oluşturmak, Vadesi yaklaşan ve geçmiş ödemeler için müşterileri SMS atmak veya telefonla ile bilgilendirmek, Müşteri havale tablosunu ve raporlamalarını hazırlamak, Uygulanmakta olan kampanyaları çok iyi bilmek ve müşterilere kampanyalar hakkında bilgilendirmek, Merkezden gelen e-mailleri takip edip, Mağaza Yöneticisini bilgilendirmek. Pozisyonun Amacı: Mağaza Satışlarını tahsil etmek, vadeli satışları takip ederek zamanında tahsil edilmesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe kasa konusunda en az 2 yıl deneyimli, En az lise mezunu, tercihen yüksek okul veya üniversite mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer yapmak isteyen, İkna kabiliyeti yüksek ve iletişim becerileri güçlü, Güler yüzlü, aktif, değişime ve gelişime açık olan, Giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren, Düzgün diksiyona sahip, Yoğun iş temposunda, müşteri odaklı çalışabilecek, İşinde fark yaratabilecek yetkinliklere sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen Nebim Winner programını kullanabilen, Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • D-Tekno Bilişim A.Ş.

  Muhasebe ve Mali İşler Sorumlusu D-Tekno Bilişim A.Ş.

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrutlusunda '' MUHASEBE ve MALİ İŞLER SORUMLUSU '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ( İktisadi ve idari bilimler fakültelerinden ) Tercihen Smmm belgesi olan, LOGO programına hakim Genel muhasebe ve maliyet muhasebesine hakim, Mevzuat değişikliklerini takip eden, Vergi mevzuatı, genel muhasebe, personel işlemlerine hakim, Finansal raporlamalar konusunda uzman, Ms office programlarını kullanabilen, Kanuni beyannamelerin tüm süreçlerine hakim Takım çalışması ve yönetimi yapabilecek, Sorumluluk sahibi , dikkatli ve sonuç odaklı , Temsil yeteneğine sahip, İzmirde ikametgah eden

 • Avkom İletişim

  Ön Muhasebe ve Stok Sorumlusu Avkom İletişim

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Avea dağıtım merkezi olarak İzmir ilinde faaliyet gösteren firmamızda ön muhasebe ve stok sorumlusu aramaktayız. Fatura , cari ve stok takibi işlemlerinin yürütülmesi Stok ve envanter sayımları Genel muhasebeye ön hazırlık ve yardım Depoya ürün giriş ve çıkışlarının yapılması Online sanal kontör siparişlerinin alınması Bayilerimize Avea pos yüklemelerinin yapılması, ,takibi ve raporlaması

  Aranan Nitelikler En az Ticaret Lisesi veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Netsis / Dia gibi muhasebe programlarında tecrübesi olan Office programlarını özelikle Excel programını aktif olarak kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İzmir'de ikamet eden

 • Firma Adı Gizli

  Ön Muhasebe Sorumlusu Firma Adı Gizli

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir' de Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda faaliyet gösteren firmamıza '' ÖN MUHASEBE SORUMLUSU '' ofiste çalışacak, çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, İyi derecede Netsis programı kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Depo giriş - çıkış ve düzenlemesinde deneyimli, BAY. ### İLAN İÇERİSİNDE BELİRTİLEN KRİTERLERE UYMAYAN ADAYLAR (ÖZELLİKLE BAY (ERKEK) HARİCİ ADAYLAR ) DEĞERLENDİRİLMEYECEKTİR. ###

 • Doğa Koleji Eğitim Kurumları

  Ön Muhasebe Uzmanı Doğa Koleji Eğitim Kurumları

  Türkiye Geneli

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 100’den fazla kampüsümüzde 10.000’i aşkın çalışanımızla "MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR” felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz. Dinamik, üretken, yenilikçi yapımız ile "Doğa harikası” çocuklarımız ve öğretmenlerimizle büyük başarıların altına imzalar atıyoruz. Türkiye’nin en büyüğü olarak Dünya’da da tanınan bir markaya dönüşme yolunda hedeflerimize hızla ulaşırken bize eşlik edecek profesyonelleri Doğa ailesine davet ediyoruz. Öğrenci kayıt işlemlerinin takibi, Müşteri cari hesaplarının takibi, Müşteri tahsilatlarının takibi, Aylık tahsilat listesinin hazırlanması, Müşterilerin ödeme için aranması, Vadesi gelen ödemelerin tahsilatının yapılması, Öğrenci faturaları listesinin hazırlanması, Aylık faturaların hesaplanması ve kesilmesi, Bankalardan aylık hesap ekstrelerinin alınması ve hesaplara işlenmesi, Bankalardan para çekilmesi ve yatırılması, Günlük, haftalık, aylık kasa mutabakatlarının takibi, raporlanması, Okul birimlerinden gelen satınalma taleplerinin LOGO sistemine girilmesi ve süreç takibi.

  Aranan Nitelikler Ticaret MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede Excel ve LOGO kullanabilen, Pos cihazı ve ofis malzemeleri kullanmakta yetkin, İletişim ve ikna yeteneği güçlü, Problem çözme gücüne sahip, İş takibinde titiz davranan, Konusunda en az 2-3 yıl deneyimli,

 • Pia Frucht Gıda Lojistik ve Dış Ticaret

  Muhasebe Personeli / Ön Muhasebe Personeli Pia Frucht Gıda Lojistik ve Dış Ticaret

  İzmir, Aydın, Denizli, Kütahya, Manisa

  16 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız yaş sebze ve meyve ihracatında çeyrek asrın vermiş olduğu tecrübe ve birikimiyle her zaman kaliteli ve sağlıklı ürünlerle ön plandadır. Tüketicilerimizi, müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve müstahsillerimizi her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren bir gıda şirketiyiz.Şirketimiz sürekli gelişen yapısı ve ekonomisi yapısıyla insan sağlığını önemseyen, iyi tarım uygulamalı ürünler yetiştirip çevre kirliliğine hassasiyet gösteren ve bunları ekip çalışmasıyla gerçekleştiren entegre bir şirkettir. Gelecek’’PIA FRUCHT’’ ile kaliteli ve güzel olacak ... LABORATUVAR: Şirketimizin laboratuarı nitelikli personeli alt yapı ve laboratuar alanı ile alanında uluslar arası düzeyde kabul gören niteliklere ulaşmış Türkiye’nin önder laboratuar özelliğini korumak ve geliştirmek amacıyla sürekli gelişme amacını benimsemiştir. LOJİSTİK DEPARTMANI: Lojistik farklılıklar yaratarak ve sürekli büyüyerek liderlik konumunu sürdüren yenilikçi bir şirketiz. Firmamızda çalışmak üzere, '' MUHASEBE PERSONELİ '' ve '' ÖN MUHASEBE PERSONELİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler MUHASEBE PERSONELİ: Alanında En Az 5 Yıl Tecrübeye Sahip, Dikkatli,Özenli Çalışan, Kariyer Hedefleri Olan. ÖN MUHASEBE PERSONELİ: Alanında En Az 3 Yıl Tecrübeye Sahip Alanında Kariyer Hedefleri Olan Dikkatli, Özenli Çalışan. Sorumluluklarını Bilen. NOT:MANİSA ALAŞEHİR'DE İKAMET EDEBİLECEK. (DENİZLİ VE İZMİR İLLERİNE 100 KM UZAKLIKTADIR.)

 • Jeanologia Teknoloji A.Ş.

  Accountıng Staff Jeanologia Teknoloji A.Ş.

  İzmir

  16 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Seeking an accounting clerk for our company specialized in the manufacturing and sales of high technology systems.

  Aranan Nitelikler Preferably a Post secondary School or University graduate, With at least 5 years experience, With a very good knowledge of Microsoft Office programs, Good knowledge and experienced in accounting, Able to follow, current accounts, make reconciliation with customers and banks and follow official documentation works, Comfortable in working with a team, Good English knowledge, With B Type driving licence, Finished his military service. PC: Applications without pictures will not be accepted.

 • Modünya Mobilya

  Muhasebe- Finans Sorumlusu Modünya Mobilya

  İzmir

  15 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yazıbaşında ki fabrikamızın muhasebe departmanında görev alacak, cari takiplerini yapacak,banka ve ödemeleri takip edecek, , muhasebe sorumlusu aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Netsis programını kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dinamik

 • Randstad Türkiye

  Engelli Özel Başvuru Randstad Türkiye

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Bursa, İzmir

  14 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Randstad Türkiye'nin özel engelli ilanıdır, başvuran adaylar özel aday havuzuna alınacaktır. Başvurularınız müşterilerimizde oluşabilecek tüm engelli pozisyonları için değerlendirilecektir. Başvuru yaparken ön yazıda çalışmak istediğiniz alanı, bölümü ve pozisyonu belirtmenizi rica ederiz.

  Aranan Nitelikler

 • Yaşar Motorlu Araçlar

  Muhasebe Yetkili Yardımcısı Yaşar Motorlu Araçlar

  İzmir

  14 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Otomotiv ve Sigortacılık alanlarında faaliyet gösteren şirketlerimizin Mali İşler bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere ve iş tanımına uygun Muhasebe Yetkili Yardımcısı aramaktayız. İŞİN TANIMI Bağlı olduğu yöneticinin talimat ve direktifleri doğrultusunda . Günlük tüm muhasebesel ve finans hareketlerini,ilgili işlem ve kayıtlarını mevzuata, muhasebe usulleri ve yönetmeliklere uygun olarak gerçekleştirilmesini sağlamak . Faturaları düzenlemek ve fatura girişlerini yapmak · Müşteri ve tedarikçi siparişlerini takip etmek, cari hesap mutabakatlarını ve tahsilat takibini gerçekleştirmek · BA&BS mutabakatlarını yapmak ve formları hazırlamak · Arşivleme çalışmalarını yürütmek

  Aranan Nitelikler 25-30 yaşında Bay Tercihen Üniversite mezunu, MS Office ve Netsis Entegre Muhasebe Sistemlerini etkin kayıt, izleme ve raporlama yapabilecek derecede (çok iyi derecede) kullanabilen, Güncel mevzuatı ve gelişmeleri takip eden, Analitik düşünce yapısına sahip, Sorumluluk sahibi, detaylara önem veren, titiz ve disiplinli çalışma prensibine sahip Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Askerlikle ilişiği olmayan

 • İbm İnsan Kaynakları

  Muhasebe Elemanı İbm İnsan Kaynakları

  İzmir

  13 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız firmaya SMMM ruhsatı olan genel muhasebe departmanında istihdam edilmek üzere eleman alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler 4 yıllık İşletme, İktisat, veya Maliye bölümlerinden mezun SMMM Ruhsatına sahip Tercihen üretim sektöründe en az 5 yıl tecrübeli Netsis paket program(cari,fatura,dekont,stok ,banka ve muhasebe) modülünü bilen Beyanname ve Bildirge uygulamalarında tecrübeli Ms excel,word uygulamalarında tecrübeli Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmamak 35 yaşını aşmamış

 • İmpeks Zirai Ürünler

  Ön Muhasebe Elemanı İmpeks Zirai Ürünler

  İzmir

  12 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Impeks Ltd Şti 1984 yılında kurulmuş gıda ithalatı yapan ve sahip olduğu marka distribütörlüklerinin yurt içinde pazarlamasını yürüten sektörünün ileri gelen firmalarındandır. Şirketimize ; Ön muhasebede görev yapacak, Fatura kesimi, Stok takibi, Malların sevkıyatının takibi, işlemlerini yürütebilecek '' ÖN MUHASEBE ELEMANI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Netsis bilgisi, Ms Office bilgisi, Daha Önce Muhasebeyle İlgili Bir İşte Çalışmış Olmak, 21 - 287 Yaş Aralığında, BAYAN.

 • Ekinci İçecek

  Muhasebe Sorumlusu Ekinci İçecek

  İzmir

  1 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ekinci Group Ailesi olarak, İZMİR Gaziemir, Menderes, Buca, Karabağlar ve çevresinde ikamet eden, Bayiliklerini yapmış olduğumuz firmaların bilgisayar programlarını kullanarak; fatura işlemlerinin takibini yapıp, raporlaştırılmasını sağlayacak, Stok takibi yapacak, Dağıtım ve satış departmanlarıyla da uyum içinde çalışarak çözüm odaklı hareket edecek, Ekip çalışmasına yatkın, TAKIM ARKADAŞLARI aramaktayız...

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, tercihen ön lisans veya üniversite mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış , MS Office Programlarına İyi derecede kullanabilen, Çok iyi derecede NETSİS bilen, Ön muhasebe bilgisi iyi olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Günlük, haftalık, aylık raporlamalar oluşturup , üst yönetime raporlama yapabilecek, Fatura ve irsaliyelerin sisteme aktarılması ve kontrol süreçlerini takip edebilecek, İş birliği içerisinde olduğumuz firmalar ile iletişimi ve koordinasyonu sağlayabilecek,

 • Nb Plastik

  Muhasebe Personeli Nb Plastik

  İzmir

  30 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ayrancılar-Pancar’da yer alan fabrikamızda görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' MUHASEBE PERSONELİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise veya Üniversite mezunu, BAYAN, Netsis Kullanabilen, Muhasebe Uygulamalarına Hakim, İyi Derecede Excel Kullanabilen, İnsan İlişkileri Güçlü, Takım Çalışmasına Uyumlu, Karabağlar, Gaziemir, Sarnıç, Torbalı’da ikamet eden. ### NOT: Gaziemir’den servis vardır. ###

 • Rotowash

  Muhasebe Elemanı Rotowash

  İzmir

  30 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kemalpaşa daki fabrikamızın muhasebe departmanın da görevlendirilmek üzere,Muhasebe Elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Genel Muhasebe bilen, 25-35 yaş arasında, NETSİS programını kullanabilen, Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Takım çalışmasında uyumlu olan, Diksiyonu düzgün, Raporlama konusunda tecrübeli, İnsan İlişkilerinde başarılı, Ofis yönetimi yapabilecek Takım arkadaşı aramaktayız.NOT: Servis güzergâhımız Çiğli-Karşıyaka-Bayraklı-Bornova şeklindedir. Başvuran adayların ulaşım ile ilgili göz önünde bulundurması gerekmektedir.

 • Barslan Yapı

  Muhasebe Personelleri Barslan Yapı

  İzmir

  6 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BARSLAN YAPI GRUP ŞİRKETLER firmamızın Ege Üniversitesi Bornova İzmir şantiyesinde görevlendirilmek üzere muhasebe personelleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ön Muhasebe ve Genel muhasebe konusunda deneyimli, Alanında en az 2 yıl deneyimli, Tercihen inşaat muhasebesinde tecrübeli, Microsoft Ofis programlarını etkin kullanabilen, Dikkatli, titiz, düzenli, takip ederek çalışabilen muhasebe takım arkadaşları aramaktayız.

 • Aysira Tekstil

  Muhasebe Elemanı İzmir Aysira Tekstil

  İzmir

  26 Aralık 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ALIŞ, SATIŞ VE GİDER FATURALARI İLE BANKA KAYITLARININ EKSİKSİZ VE ZAMANINDA İŞLENMESİ CARİ HESAP MUTABAKATLARININ YAPILMASI TOPTAN SATIŞ FATURALARININ KESİLMESİ

  Aranan Nitelikler Genel Muhasebe ve Finans Alanında En Az 3 yıl Deneyimli; Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden(Muhasebe,İşletme,Finans vs.)Mezun, MS Office (excel) Programında Tecrübeli, Tercihen Luca ve Nebim Programlarını Bilen, Planlama Becerisi Yüksek İş Takibi konusunda Dikkatli ve Sonuç Odaklı Çalışan Sözlü ve Yazılı İletişim Becerisi Güçlü Muhasebe/ Finans Personeli Aranıyor.

 • Adecco İzmir

  Ön Muhasebe Sorumlusu-İzmir Adecco İzmir

  İzmir

  7 Mayıs 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektörünün liderleri arasında bulunan müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip " Ön Muhasebe Sorumlusu” aramaktayız; Minimum MYO mezunu Orta seviyede İngilizce bilgisine sahip İhracat dokümantasyonları konusunda bilgi sahibi Ön Muhasebe alanında deneyimli MS Office programlarına hakim Prezentabl, analitik ve iletişim yeteneği kuvvetli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Kemalpaşa, Bornova, Atatürk Mah.,Yeşilova, Altındağ, Hatay ve Karşıyaka’da ikamet eden Adecco, İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan