İzmir, Ön Muhasebe İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Ön Muhasebe
 • Kt&G Tütün Mamülleri San. ve Tic. A.Ş.

  Accounting Assistant Kt&G Tütün Mamülleri San. ve Tic. A.Ş.

  İzmir

  27 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması KT&G, an international tobacco company headquartered in South Korea, started its manufacturing at KT&G Turkey, Tire Factory in 2008. With its remarkable business growth in Turkey market and expanding plan for 2014, KT&G Tire Factory is seeking for 'Accounting Assistant'. Following all incoming and outgoing invoice and issue them, Doing bookkeeping, Assist to preparing balance sheet and income statements, Assist to ding tax declerations, Controlling bank balances, Assist to preparing daily cash management and monthly cash flow, Assist to following reconciliations with clients, vendors and bank accounts.

  Aranan Nitelikler University degree in related departments, Teamwork skills to collaborate with people, Good command of English skills, Good hands on experience with MS Office applications, No military obligations for male candidates. Only the applications in English will be considered.

 • Doğa Koleji Eğitim Kurumları

  Ön Muhasebe Uzmanı Doğa Koleji Eğitim Kurumları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Adana, Gaziantep

  27 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 100’den fazla kampüsümüzde 10.000’i aşkın çalışanımızla "MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR” felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz. Dinamik, üretken, yenilikçi yapımız ile "Doğa harikası” çocuklarımız ve öğretmenlerimizle büyük başarıların altına imzalar atıyoruz. Türkiye’nin en büyüğü olarak Dünya’da da tanınan bir markaya dönüşme yolunda hedeflerimize hızla ulaşırken bize eşlik edecek profesyonelleri Doğa ailesine davet ediyoruz. Öğrenci kayıt işlemlerinin takibi, Müşteri cari hesaplarının takibi, Müşteri tahsilatlarının takibi, Aylık tahsilat listesinin hazırlanması, Müşterilerin ödeme için aranması, Vadesi gelen ödemelerin tahsilatının yapılması, Öğrenci faturaları listesinin hazırlanması, Aylık faturaların hesaplanması ve kesilmesi, Bankalardan aylık hesap ekstrelerinin alınması ve hesaplara işlenmesi, Bankalardan para çekilmesi ve yatırılması, Günlük, haftalık, aylık kasa mutabakatlarının takibi, raporlanması, Okul birimlerinden gelen satınalma taleplerinin LOGO sistemine girilmesi ve süreç takibi.

  Aranan Nitelikler Ticaret MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede Excel ve LOGO kullanabilen, Pos cihazı ve ofis malzemeleri kullanmakta yetkin, İletişim ve ikna yeteneği güçlü, Problem çözme gücüne sahip, İş takibinde titiz davranan, Konusunda en az 2-3 yıl deneyimli,

 • İbm İnsan Kaynakları

  Muhasebe Elemanı İbm İnsan Kaynakları

  İzmir

  27 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız firmaya SMMM ruhsatı olan genel muhasebe departmanında istihdam edilmek üzere eleman alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler 4 yıllık İşletme, İktisat, veya Maliye bölümlerinden mezun SMMM Ruhsatına sahip Tercihen üretim sektöründe en az 5 yıl tecrübeli Netsis paket program(cari,fatura,dekont,stok ,banka ve muhasebe) modülünü bilen Beyanname ve Bildirge uygulamalarında tecrübeli Ms excel,word uygulamalarında tecrübeli Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmamak 35 yaşını aşmamış

 • Ayanoğlu Kardeşler AVM

  Muhasebe Personeli Ayanoğlu Kardeşler AVM

  İzmir

  27 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması KEMALPAŞA'DA bulunan Marketimizin muhasebe bölümünde çalıştırılmak üzere "Muhasebe Personeli" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe konusunda en az 4 yıl deneyimli, Cari hesap mutabakatı yapabilen, Fatura, stok vb. işlemlere hakim, Çok iyi Derecede Netsis ve Office programını bilen, (Word, Excel) Diksiyonu düzgün , Ekip çalışmasına uyum sağlayabilen, Titiz ve disiplinli çalışmayı ilke edinmiş, Dikkatli,sorumluluk sahibi ve pratik, Konusunda deneyimli. ### SERVİSİMİZ MEVCUTTUR. ###

 • Taka İç ve Dış Ticaret

  Ön Muhasebe Elemanı Taka İç ve Dış Ticaret

  İzmir

  27 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kadın giyim sektöründe hızla büyümekte olan firmamız bünyesinde çalışacak. Aşağıda belirtilen iş tanımlarını uygulayacak '' ÖN MUHASEBE ELEMANI '' alınacaktır. Alış-Satış faturalarının girilmesi Çek senet ve banka kayıtlarının tutulması Cari hesap borç alacak kayıtlarının tutulması BA-BS mutabakatlarının yapılması Her ay genel muhasebeye kayıtların hazırlanması 3 ayda bir bilanço çıkarılması Çalışanların SSK kayıtlarının tutulması Çalışanların izin günlerinin izlenmesi Yeni ürünlere barkod açılması, ve fiyat girilmesi Konsinye mağaza takibi Kendi mağazalarımızın takibi Mağazaların depo stoklarının saydırılması ve kontrol edilmesi Merkezin ve mağazaların telefon ve adsl faturalarının takibi Şirket araçlarının trafık sigortalarının takip edilmesi.

  Aranan Nitelikler En az Lise ve dengi okullardan muhasebe bölümünden mezun, Ön muhasebe bölümünde en az 4 yıl deneyimli, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Planlama, organizasyon, ve iletişim becerileri gelişmiş, Problem çözme analitik düşünme, takip yeteneği kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen perakende sektöründe çalışmış, Tercihen NEBİM-WİNNER programı kullanmış.

 • Troya Beach Wear

  Sekreter / Ön Muhasebe Elemanı Troya Beach Wear

  İzmir

  26 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir Bornova bölgesinde bulunan, tekstil ürünleri üretim ve toptan satışı alanında faaliyet gösteren firmamıza, '' BAYAN SEKRETER/ÖN MUHASEBE ELEMANI '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe ve sekreterlik konusunda deneyimli, Muhasebe programlarını etkin kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Düzenli, planlı ve titiz çalışan, İnsan ilişkilerinde başarılı, Diksiyonu düzgün, Tercihen temel düzeyde ingilizce konuşup anlayabilen, Ofis düzeni konusunda titiz, BAYAN.

 • Yem-Miks Vitaminli Katkı Maddeleri

  Muhasebe Sorumlusu Yem-Miks Vitaminli Katkı Maddeleri

  İzmir

  26 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızda görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' MUHASEBE SORUMLUSU '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe konusunda deneyimli, Tüm ofis programlarını ve Netsis programını çok iyi kullanabilen, Maliyet, Bilanço, Beyanname ve sgk işlemlerini yapabilecek, En az 5yıl deneyimli.

 • Aterstore İnşaat ve Yapı Market

  Ön Muhasebe ve İletişim Personeli Aterstore İnşaat ve Yapı Market

  İzmir

  26 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Siparişleri irsaliye ve faturaya dönüştürmek, Muhasebe ile ilgili evrak düzeni ve evrak kayıt işlemlerinin yapmak, ( Fatura, irsaliye vb.) Her türlü evrak akışı, dosyalama sisteminin takibini yapmak, Telefon, fax ve mail trafiğini yönetmek, Kargoların takibini sağlamak, Gelen misafirleri karşılamak, ilgili kişilere yönlendirmek, şirketi en iyi şekilde temsil etmek.

  Aranan Nitelikler Tercihen meslek yüksek okullarının veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Ön muhasebe konusunda tecrübeli, Netsis entegre programına hakim ve en az 3 yıl deneyimli, Diksiyonu düzgün, güler yüzlü, dış görünümüne önem veren, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri yüksek, Dikkatli, pratik, düzenli ve sistemli çalışma prensibine sahip, Kendini geliştirmeyi seven ve öğrenmeye açık, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, İzmir’de ikamet eden,ÖN MUHASEBE VE İLETİŞİM PERSONELİ ALINACAKTIR.

 • Delsan Asfaltlama İnşaat San. Tic. Ltd. Şti.

  Muhasebe Elemanı Delsan Asfaltlama İnşaat San. Tic. Ltd. Şti.

  İzmir

  26 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızda görev almak üzere ve aşağıda belirtilen niteliklere sahip '' MUHASEBE ELEMANI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, İş kanunu ve SGK Mevzuatına hakim, Netsis İnsan Kaynakları programını kullanabilen, ayrıca Netsis Muhasebe programına vakıf, İzmir'de ikamet eden.

 • Jeanologia Teknoloji A.Ş.

  Accountıng Staff Jeanologia Teknoloji A.Ş.

  İzmir

  25 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Seeking an accounting clerk for our company specialized in the manufacturing and sales of high technology systems.

  Aranan Nitelikler Preferably a Post secondary School or University graduate, With at least 5 years experience, With a very good knowledge of Microsoft Office programs, Good knowledge and experienced in accounting, Able to follow, current accounts, make reconciliation with customers and banks and follow official documentation works, Comfortable in working with a team, Good English knowledge, With B Type driving licence, Finished his military service. PC: Applications without pictures will not be accepted.

 • Rotowash

  Muhasebe Elemanı Rotowash

  İzmir

  24 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kemalpaşa daki fabrikamızın muhasebe departmanın da görevlendirilmek üzere,Muhasebe Elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Genel Muhasebe bilen, 25-35 yaş arasında, NETSİS programını kullanabilen, Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Takım çalışmasında uyumlu olan, Diksiyonu düzgün, Raporlama konusunda tecrübeli, İnsan İlişkilerinde başarılı, Ofis yönetimi yapabilecek Takım arkadaşı aramaktayız.NOT: Servis güzergâhımız Çiğli-Karşıyaka-Bayraklı-Bornova şeklindedir. Başvuran adayların ulaşım ile ilgili göz önünde bulundurması gerekmektedir.

 • Buzbeyazı Gıda

  Ön Muhasebe Personeli Buzbeyazı Gıda

  İzmir

  23 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Muhasebe departmanında çalışacak '' ÖN MUHASEBE/MUHASEBE PERSONELİ '' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Netsis entegre @6 programında en az 2 yıl tecrübeli Genel Muhasebe bilgisine sahip Ön muhasebe konusunda tecrübeli Dinamik çalışma ortamına esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Sorumluluk bilinci ve iş disiplini gelişmiş, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan Bay/Bayan

 • Seven İletişim Ltd.Şti.

  Ön Muhasebe Personeli Seven İletişim Ltd.Şti.

  İzmir, Manisa

  23 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması GSM Sektörünün lideri olan Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. adına bireysel ve kurumsal alanda faaliyet gösteren firmamıza ön muhasebeyi ve Netsis'i iyi bilen '' MUHASEBE PERSONELİ '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 25 – 39 yaş aralığında Lise veya üniversite mezunu Erkek adaylar için askerliğini yapmış Dış görünüme önem veren , diksiyonu düzgün Ekip çalışmasına yatkın MS Office programlarına hakim Güçlü iletişim ve sunum becerilerine sahip , ikna yeteneği olan, sonuç odaklı Tercihen Netsis Çok iyi Bilen İzmir ve Manisa'da ikamet eden.

 • Firma Adı Gizli

  Ön Muhasebe Sorumlusu Firma Adı Gizli

  İzmir

  22 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir' de Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda faaliyet gösteren firmamıza '' ÖN MUHASEBE SORUMLUSU '' ofiste çalışacak, çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, İyi derecede Netsis programı kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Depo giriş - çıkış ve düzenlemesinde deneyimli, BAY. ### İLAN İÇERİSİNDE BELİRTİLEN KRİTERLERE UYMAYAN ADAYLAR (ÖZELLİKLE BAY (ERKEK) HARİCİ ADAYLAR ) DEĞERLENDİRİLMEYECEKTİR. ###

 • İnan Doğaltaş Mimarlık Maden

  Muhasebe Sorumlusu İnan Doğaltaş Mimarlık Maden

  İzmir

  21 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mermer sektöründe, elmaslı kesiciler konusunda hizmet veren firmamıza, aşağıdaki niteliklere sahip '' MUHASEBE SORUMLUSU '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ön Muhasebe ve Genel Muhasebe konularında bilgili, Netsis programı kullanabilen, Tek düzen hesap planına hakim, Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Düzenli, sorumluluk sahibi, Öğrenmeye açık, dinamik, Motivasyonu yüksek, iş konusunda takipçi, Analiz ve raporlama konularında yetenekli, Tercihen Bornova veya Kemalpaşa' da ikamet eden, 30 Yaşını geçmemiş, BAYAN. ### NOT : Fotoğrafsız CV’ler değerlendirilmeyecektir. ###

 • Nb Plastik

  Muhasebe Personeli Nb Plastik

  İzmir

  20 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ayrancılar-Pancar’da yer alan fabrikamızda görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' MUHASEBE PERSONELİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise veya Üniversite mezunu, BAYAN, Netsis Kullanabilen, Muhasebe Uygulamalarına Hakim, İyi Derecede Excel Kullanabilen, İnsan İlişkileri Güçlü, Takım Çalışmasına Uyumlu, Karabağlar, Gaziemir, Sarnıç, Torbalı’da ikamet eden. ### NOT: Gaziemir’den servis vardır. ###

 • Yaşar Motorlu Araçlar

  Muhasebe Yetkili Yardımcısı Yaşar Motorlu Araçlar

  İzmir

  19 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Otomotiv ve Sigortacılık alanlarında faaliyet gösteren şirketlerimizin Mali İşler bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere ve iş tanımına uygun Muhasebe Yetkili Yardımcısı aramaktayız. İŞİN TANIMI Bağlı olduğu yöneticinin talimat ve direktifleri doğrultusunda . Günlük tüm muhasebesel ve finans hareketlerini,ilgili işlem ve kayıtlarını mevzuata, muhasebe usulleri ve yönetmeliklere uygun olarak gerçekleştirilmesini sağlamak . Faturaları düzenlemek ve fatura girişlerini yapmak · Müşteri ve tedarikçi siparişlerini takip etmek, cari hesap mutabakatlarını ve tahsilat takibini gerçekleştirmek · BA&BS mutabakatlarını yapmak ve formları hazırlamak · Arşivleme çalışmalarını yürütmek

  Aranan Nitelikler 25-30 yaşında Bay Tercihen Üniversite mezunu, MS Office ve Netsis Entegre Muhasebe Sistemlerini etkin kayıt, izleme ve raporlama yapabilecek derecede (çok iyi derecede) kullanabilen, Güncel mevzuatı ve gelişmeleri takip eden, Analitik düşünce yapısına sahip, Sorumluluk sahibi, detaylara önem veren, titiz ve disiplinli çalışma prensibine sahip Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Askerlikle ilişiği olmayan

 • Avkom İletişim

  Ön Muhasebe ve Stok Sorumlusu Avkom İletişim

  İzmir

  18 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Avea dağıtım merkezi olarak İzmir ilinde faaliyet gösteren firmamızda ön muhasebe ve stok sorumlusu aramaktayız. Fatura , cari ve stok takibi işlemlerinin yürütülmesi Stok ve envanter sayımları Genel muhasebeye ön hazırlık ve yardım Depoya ürün giriş ve çıkışlarının yapılması Online sanal kontör siparişlerinin alınması Bayilerimize Avea pos yüklemelerinin yapılması, ,takibi ve raporlaması

  Aranan Nitelikler En az Ticaret Lisesi veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Netsis / Dia gibi muhasebe programlarında tecrübesi olan Office programlarını özelikle Excel programını aktif olarak kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İzmir'de ikamet eden

 • Ekinci İçecek

  Muhasebe Sorumlusu Ekinci İçecek

  İzmir

  18 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ekinci Group Ailesi olarak, İZMİR Gaziemir, Menderes, Buca, Karabağlar ve çevresinde ikamet eden, Bayiliklerini yapmış olduğumuz firmaların bilgisayar programlarını kullanarak; fatura işlemlerinin takibini yapıp, raporlaştırılmasını sağlayacak, Stok takibi yapacak, Dağıtım ve satış departmanlarıyla da uyum içinde çalışarak çözüm odaklı hareket edecek, Ekip çalışmasına yatkın, TAKIM ARKADAŞLARI aramaktayız...

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, tercihen ön lisans veya üniversite mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış , MS Office Programlarına İyi derecede kullanabilen, Çok iyi derecede NETSİS bilen, Ön muhasebe bilgisi iyi olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Günlük, haftalık, aylık raporlamalar oluşturup , üst yönetime raporlama yapabilecek, Fatura ve irsaliyelerin sisteme aktarılması ve kontrol süreçlerini takip edebilecek, İş birliği içerisinde olduğumuz firmalar ile iletişimi ve koordinasyonu sağlayabilecek,

 • Mertçe Giyim San.Tic.Ltd.Şti

  Ön Muhasebe Elemanı Mertçe Giyim San.Tic.Ltd.Şti

  İzmir

  13 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mali ve İdari İşler Sorumlusuna bağlı olarak çalışacak, fatura ve mutabakat işlemlerini yapacak "Ön Muhasebe Elemanı" aramaktayız. Ön muhasebe kayıtlarının sisteme girişi Netsis barkod sistemine hakim Cari hesapların takibi, Evrak takibi ve dosyalamanın yapılması, Mağazalar içi genel idari ihtiyaçlara yardımcı olabilmesi.

  Aranan Nitelikler Bilgisayarlı Muhasebe, Büro Yönetimi/Sekreterlik veya Ticaret Lisesi/Muhasebe bölümü mezunu, (Tercihen.) MS Office programlarını bilen, çok iyi düzeyde Excel kullanabilen En az 2 yıl Ön muhasebe deneyimli,( NETSİS bilgisi ve tecrübesi olan,) Ayrıntılara önem veren, dikkatli ve kavrama yeteneği yüksek, Yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Bay - Bayan.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan