İzmir, Ön Muhasebe İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Ön Muhasebe
 • İş Açıklaması BACK OFFICE SORUMLUSU Biyoteknoloji - Diagnostik Ürünler alanında hızla büyüen, İzmir / Bornova merkezli firmamızda aşağıda belirtilen iş tanımına uygun "Back Office Sorumlusu" alımı yapılacaktır.  Alış-Satış faturalarının girilmesi Çek senet ve banka kayıtlarının tutulması Cari hesap borç alacak kayıtlarının tutulması Sistematik ve etkin bir şekilde tahsilat takibi yaparak, şirketin nakit akış düzenine katkıda bulunmak. İlgili formlar ile haftalık raporlama yapmak BA-BS mutabakatlarının yapılması Her ay genel muhasebeye kayıtların hazırlanması  3 ayda bir bilanço çıkarılması Çalışanların SSK kayıtlarının tutulması Çalışanların izin günlerinin izlenmesi Yeni ürünlere cari kart açılması Stok takibi, müşteri sipariş yönetimi Soğuk zincir gönderilerin özenle hazırlanması, gönderilmesi, kargo takiplerinin yapılması Gelen-Giden evrak takibinin yapılması, kargo ve kurye işlemlerinin organize edilmesi Şirkete gelen telefon trafiğini yönetmek, gelen faksların takibini yapmak Banka ve Vergi Dairesi işlemlerini yapmak ve takip etmek Talep edildiğinde - acil siparişlerde Şehir içi ve şehir dışı ürün teslimatı İthalat / Gümrükleme işlemlerinde yoğun tempoda verilen görevleri yerine getirmek Satın alma - iç alımlar Ofis araç gereçlerinde meydana gelen arıza ve aksaklıkları gidermek, bakım onarım prosedürünü uygulamak Genel satış destek faaliyetleri Not: Adayların ön yazıda, kısaca bu pozisyonun kendileri için neden uygun olduğunu belirten açıklama ile başvuruda bulunmaları, değerlendirmede kendilerine avantaj sağlayacaktır. 

  Aranan Nitelikler En az ticaret lisesi mezunu tercihen yüksekokul veya üniverste mezunu MS office programlarını etkin kullanabilen Netsis muhasebe programını iyi bilen, deneyimli Analitik düşünce yapısına sahip ve problem çözme becerileri gelişmiş İş takibi konusunda düzenli , dikkatlı ve sonuç odaklı Sigara kullanmayan İnsan ilişkilerinde başarılı Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Tercihen 30 yaşını aşmamış Raporlama becerileri gelişmiş B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen

 • İş Açıklaması ŞİRKETİMİZ MUHASEBE DEPARTMANINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ÖN MUHASEBE PERSONELİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler MİKRO VE MS OFİS PROGRAMLARINI ÇOK İYİ DERECEDE KULLANABİLEN, ÖN MUHASEBE İŞLEMLERİNE HAKİM,EN AZ 3 YIL DENEYİME SAHİP, SGK MEVZUATINA HAKİM ÜNİVERSİTE VEYA YÜKSEK OKULLARIN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN OLAN, İŞ KONUSUNDA TİTİZ,DÜZENLİ,GÜVENİLİR VE ÇALIŞKAN OLAN.  

 • İş Açıklaması GÜVENLİK KAMERASI SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN ŞİRKETİMİZİN MUHASEBE DEPARTMANINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler LİSE MEZUNU VEYA ÜNİVERSİTENİN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, MUHASEBE ALANINDA EN AZ 5 YIL DENEYİMLİ, KDV,MUHTASAR,GEÇİCİ VERGİ HESAPLAMALARI , TEK DÜZEN HESAP PLANINA VAKIF, AY SONU RAPORLAMALARINI YAPABİLECEK, PERSONEL VE ÖZLÜK İŞLERİNE HAKİM, MUHASEBEYE AİT TÜM SÜREÇLERİ YÖNETECEK VE YÜRÜTECEK, EKİP ÇALIŞMASINA UYGUN, 20-30 YAŞ ARASI, BAYAN.  

 • İş Açıklaması ZFC KOZMETİK BİR İTALYAN FİRMASIDIR.FİRMAMIZ 10 YILDIR KUAFÖR VE GÜZELLİK SALONLARINA HİZMET VERMEKTEDİR .İZMİR'DEKİ GENEL MERKEZ OFISIMIZE AŞAĞIDA BELİRTİLEN NİTELİKLER DOĞRULTUSUNDA ÖN MUHASEBE ELEMANI ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler DİKSYONU DÜZGÜN , TİTİZ ,BAKIMLI , ÇALIŞKAN,SORUMLULUK SAHİBİ VE GERÇEKTEN İŞE İHTİYACI OLUP,UZUN VADELİ ÇALIŞMAK İSTEYEN BAYAN, ÜNİVERSİTE MEZUNU, ÖN MUHASEBE BİLEN (KOZA SİSTEM LUCA MUHASEBE PROGRAMI), İNGİLİZCE BİLEN, ÜNİVERSİTE MEZUNU, FOTOSHOP,CROLDROW VB PROGRAMLARINI KULLANABİLEN. NOT:İLGİLENEN ARKADAŞLARIN RESİMLİ CV İLE BAŞVURMALARINI RİCA EDİYORUZ.

 • İş Açıklaması Muhasebenin her alanında ve ücret bordrosu konusunda deneyimli Bay-bayan    

  Aranan Nitelikler

 • Kasiyer / Kasa Sorumlusu
  Banco Çelik AVM
  İzmir, Manisa 6 Şubat 2016

  İş Açıklaması Banco Çelik Avm Mağazalarımızda görevlendirilmek üzere,iyi derece bilgisayar kullanabilen, Kasada TAHSİLAT-İRSALİYE-FATURA-SATIŞ SÖZLEŞMESİ İşlemlerini yürütebilecek KASİYER alınacaktır.

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU, TERCİHEN,NEBİM,WINNER ONLINE MAĞAZA PROGRAMINI KULLANMAYI BİLEN, YOĞUN İŞ TEMPOSUNA AYAK UYDURABİLEN,DİNAMİK, ESNEK ÇALIŞMA GÜN VE SAATLERİNE ADAPTE OLABİLEN, İZMİR,MANİSA,AKHİSAR'DA İKAMET EDEN, BAY / BAYAN KASİYER ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ALINACAKTIR.

 • İş Açıklaması ULUSLARARAI NAKLİYE FİRMAMIZIN MUHASEBE SERVİSİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE MESLEK  DENEYİMLERİ OLAN  SMM VE UZMAN BAY BAYAN MUHASEBECİLER ALINACAKTIR. BAŞVURU ŞAHSEN OLACAKTIR.  

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Firmamız, Türkiye genelinde 21 ilde, İzmir’de  Genel Müdürlük (Alsancak) ve Bölge Müdürlüğü (Gaziemir) olmak üzere iki ayrı ofisle,  İstanbul, Ankara ‘da bulunan ofisleri ve  Antalya, Adana da bulunan home ofisleri ile hizmet sektöründe faaliyet göstermektedir. 2016 yılı Nisan ayında 19 yaşına girecek olan firmamız, kargo ve lojistik sektörü başta olmak üzere, medya ve matbaa, havalimanları, fabrikalar vb. sektör ve kuruluşlarda personel temini,  temizlik, paketleme, elleçleme, insert, ofis, tanıtım vb. konularda işverenlerine kalite ve sorumluluk bilincinden ödün vermeden hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamızın Genel Müdürlük (İzmir-Alsancak) ofisimizde, genel muhasebe ve iç  denetim departmanında çalışacak kariyer hedefleri olan ve uzun süreli çalışabileceğimiz, takım arkadaşları aramaktayız.  ANA BAŞLIKLAR İLE İŞİN TANIMI: Genel muhasebe işlemlerinin tümü Gider ve satış  faturalarının muhasebe kayıtlarını yapmak Banka ve çeklerin işlenmesi Yasal mevzuata uygun olarak tüm muhasebe süreçlerini doğru, düzenli ve eksiksiz yürütmek BA-BS  işlemlerinin yapılması ve takibi Firma mutabakatlarını yapmak ve takip etmek E-FATURA ve E-FATURA kullanmayan müşterilerimiz için fatura işlemlerinin tümü Resmi kurumlarla mali konuların takibini yapmak ve sonuçlandırmak Dosyalama ve arşivleme Firma iç denetim prosedürlerine göre, personel (bordro) ve puantaj işlemlerinin kontrolü, takibi ve denetlenmesi Fatura vb. evrakları düzenlemek ve kayıt etmek

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İlgili bölümlerinden mezun olmak 23-35 yaş arası bay-bayan LUCA ve NETSİS programlarını iyi derecede bilmek E-FATURA sistemini bilmek MS Office uygulamalarını bilen, EXCEL ve WORD ‘de deneyimli Genel muhasebe ve tek düzen hesap muhasebe sistemine bilmek Mevzuattaki değişiklikleri düzenli olarak takip etmek, Disiplinli olmak ve sorumluluk alabilmek Gizlilik kurallarına riayet etmek Analitik düşünce yapısına ve raporlama becerisine sahip olmak Ekip çalışmasına yatkın ve yöneticilik becerileri gelişmiş olmak  

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Genel Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Bayan, 30-45 yaş arası, Logo muhasebe programına hakim, E-fatura ve e-devlet konularını bilen, Genel muhasebe işlerini yapabilecek, İzmir’de ikamet eden  

 • İş Açıklaması Firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere ön muhasebe bilgisine sahip bayan eleman alınacaktır. Tercihen LOGO YAZILIM ÜRÜNLERİNİ ve/veya DİA YAZILIMINI kullanmayı bilen Asgari ücret + sgk + yol

  Aranan Nitelikler Y19-28 yaş aralığında diksiyonu düzgün öğrenme eğilimi olan

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Ön Muhasebe & Satış Destek Elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İşletme, İktisat, Maliye vb. ilgili Lisans bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında asgari 2 yıl tecrübeli, Netsis Programı Kullanabilen Tercihen maliyet muhasebesi ve bütçe uygulamalarına bilgi sahibi, Dikkatli ve detaylara önem veren, Takım çalışmasına yatkın, Analitik becerileri kuvvetli, analiz ve raporlama konularında yetkin, Bilgisayarlı muhasebe programlarını etkin olarak kullanabilen, Buca, Gaziemir çevresinde ikamet eden B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen Mermer-Granit sektöründe tecrübesi olan Ön muhasebe  , depo,Satış ve satış sonrası  işlemler   konusunda  bilgili BAYAN Çalışma arkadaşları arıyoruz.  

 • İş Açıklaması Başdaş gıda merkez bina muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere aşağıdaki kriterler doğrultusunda şirketimize Genel Muhasebe Uzmanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Genel muhasebe alanında en az 5 yıllık deneyimi olan, Ehliyeti olan ve Aktif olarak araba kullanan, Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.  

 • İş Açıklaması   ÖNMUHASEBE -  MUHASEBE ALANINDA EN AZ 2 YIL  DENEYİMİ OLAN BAY BAYAN MUHASEBE PERSONEL ALIMI YAPILACAKTIR. NOT:MUHASEBE DEPARTMANIMIZ MERKEZ-DEPO BİNAMIZDA GÖREV ALMAKTADIR.  

  Aranan Nitelikler

 • Muhasebe Elemanı
  Casa Tekstil
  İzmir 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması Muhasebe ekibimizde görevlendirmek üzere, Genel muhasebe kayıtlarının yapılması ve arşivlenmesi , İrsaliye ve faturaların düzenlenmesi ve takibi , B Formları ve cari hesap mutabakatların zamanında ve düzenli yapılması , konularında bilgi sahibi.

  Aranan Nitelikler Yüksekokul veya Üniversitelerin ilgili  bölümlerinden mezun olmuş, Muhasebe alanında asgari 3 yıl deneyim sahibi (Tercihen tekstil alanında), Tekdüzen hesap planını bilen ve yapıya uygun kayıt yaratıp, takip edebilen, Netsis programını kullanabilen , B Formlarını düzenleyebilecek  düzeyde konuya hakim, Vergi Mevzuatı ve uygulamaları konusunda  bilgi sahibi, Ms Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Analitik düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın Tercihen İzmir  ( Buca, Karşıyaka, Bayraklı) semtlerinde ikamet eden,    22-35 yaş arası, dinamik,esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, öğrenmeye açık.  

 • İş Açıklaması Şirketin Muhasebe Süreçleri ile ilgili işleri yürütmek ve yürütülmesiyle ilgili bağlı personeli yönlendirmek. Şirketin Mali Tabloları ile Yıllık Faaliyet raporlarını hazırlamak Şirketin her türlü vergi ve yasal beyannamelerini süresi içinde düzenlettirmek Şirket içi harcamaların yönetim kurulu kararları, iç talimatlar ve yasal mevzuat çerçevesinde uygunluğunu ve usulünü kontrol ve tespit etmek. Muhasebe kayıtları ile alıcı veya satıcı firmaların kayıtlarının mutabakatını sağlamak ve tahsilatı geciken alacaklarla ilgili bağlı personeli yönlendirmek. Muhasebe kayıtlarının sağlıklı işleyiş ve yedeklenmesi ve muhasebe kayıtları ile uyumsuzlukların giderilmesi konusunda bağlı personeli yönlendirmek. Mali konularda şirket yazışmalarını yapmak Faturaların maliyet tablolarına göre kesilmesini takip etmek, kontrollerini yaptırmak, müşterilere faturaların zamanında kesilerek ulaştırılmasını sağlamak, maliyet tabloları ve sözleşmeleri takip etmek. Görevi ile ilgili bütün mevzuatla ilgili değişiklik ve yenilikleri izlemek, gerekli görülen yapılandırmayı gerçekleştirmek Diğer birimler ile koordinasyon içinde çalışarak, muhasebe ile ilgili kanuni gereklilikler doğrultusunda faaliyetleri organize etmek  

  Aranan Nitelikler Beyaz eşya ve mobilya perakende mağazaları bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Karşıyaka’da ikamet eden, Tercihen Zirve/Logo/Asist programlarına hakim, Vergi, SGK, Teşvik ve Beyanname Süreçlerine (KDV, Muhtasar, Damga, Kurumlar Vergisi, Geçici Vergi vb.) hâkim, Mali tabloları hazırlama konusunda tecrübeli, Yasal mevzuatı ve kanunları yakından takip eden, MS Office programlarına etkin kullanabilen, Analitik düşünce yapısına sahip ve çözüm odaklı Yönetsel becerileri gelişmiş ve iletişimi güçlü, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Ege Yükselen Kuruyemiş “Kaliteyi ve Güleryüzü” ön planda tutmak amacıyla ticaret hayatına 2005 yılında İzmir’de İmalat ve Toptan satış olarak başlayan daha sonra 2006 yılında İzmir’de ilk şubesini Buca’da açan “Ege Yükselen Kuruyemiş”aradan geçen 10 yıllık süre zarfında İzmir’in güzide semtlerinde şube sayısını 6‘ ya çıkartarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. İşte bu sürekli değişim ve gelişim felsefesinden yola çıkarak, İzmir de yer alan firmamızda çalışabilecek; ‘’ ÖN MUHASEBE SORUMLUSU‘’ arayışımız bulunmaktadır.   Fatura kontrol ve faturaların hazırlanması, Cari hesap takibi ve raporlaması, Hesap mutabakatlarının yapılması, Günlük işlemlere ait tüm evrakların kayıtlarının yapılması, Aylık raporların hazırlığının yapılması, Muhasebe ile ilgili iş akışı içerisinde verilecek diğer görevlerin yapılması.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite Mezunu, Temel ve ithalat/ihracat muhasebe bilgisine sahip, Ön muhasebe konusunda tecrübe sahibi, Analitik yönü kuvvetli, disiplinli ve takipçi, Ekip çalışmasına yatkın, Temsil yeteneğine sahip ve iletişim becerileri yüksek, Muhasebe, Office ve internet uygulamalarını kullanabilen.  

 • Tahsilat Görevlisi
  Ege Ulaşım
  İzmir 4 Şubat 2016

  İş Açıklaması Merkezimizdeki Tahsilat Departmanımızda görevlendirilmek üzere;​ Ödemeleri gecikmeye girmiş müşterilerin takibini yapmak, merkez tahsilat işlemlerinin yürütülmesini sağlamak, Acente ve Şubeler ile koordineli şekilde çalışarak tahsilat işlemlerinin yürütülmesini sağlamak, Müşteri borç alacak durumunu hergün raporlamak, Müşteri mutabakatlarının yapılması, Bölümü ile ilgili evrak takibini düzenli olarak yapmak.

  Aranan Nitelikler Telefon ile etkili iletişim kurabilen, Diksiyonu düzgün, Özgüveni yüksek, analitik düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, En az 2 yıl deneyimli, 25-30 yaş arasında, Üniversite veya Meslek Yüksek Okul Mezunu, Ms Office programlarını iyi derecede bilen, Tercihen logo bilgisi olan, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylarda askerlikle ilişiği olmayan, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun tempoya ayak uydurabilecek Tahsilat Görevlisi alınacaktır.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz müşterimiz için; Firmanın ön muhasebe işlemlerinden sorumlu olarak; fatura ve irsaliye kayıt işlemlerinin gerçekleştirilmesi, stok, kasa, koşul ve cari hesaplarının takip ve kayıt süreçlerinin yürütülmesinden sorumlu olacak  "Ön Muhasebe Elemanı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Ön muhasebe konusunda 1-2 yıl deneyimli, Netsis programını çok iyi derecede kullanabilen, Ms Ofis uygulamalarına hakim, Sorumluluk sahibi, Titiz, dikkatli, işini sonuna kadar takip eden, Sistemli ve disiplinli çalışabilen, Buca-Şirinyer, Gaziemir, Pınarbaşı veya Bornova'da ikamet eden, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.

 • Ön Muhasebe
  Tansan Tanker
  İzmir 3 Şubat 2016

  İş Açıklaması Personel dosyalarının takibi, Alış ve Satış faturalarının hazırlanması, takibi ve sisteme girilmesi, Muhasebe kayıtlarının, finansal verilerin bilanço, kar-zarar, vergi beyanı ve diğer resmi beyanların yapılması Çek ve banka kayıtlarının tutulması, Cari hesap borç alacak kayıtlarının tutulması, Aylık BA-BS mutabakatlarının yapılması, Her ay genel muhasebeye evrakların hazırlanması, Aylık raporlamaların yapılması, Müşteri ve tedarikçi cari hesaplarının tutulması

  Aranan Nitelikler Muhasebe,ön muhasebe ve finans alanında EN AZ 2 yıl tecrübeli, Mali mevzuata, vergi mevzuatı ve tek düzen hesap planına hakim, mevzuat değişikliklerini takip edebilecek düzeyde bilgi ve tecrübe sahibi olan. Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen (Word,Excel vb.) Evrak dosyalama konusunda titiz Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen Dikkatli ve detaylara önem veren Bayan

 • İş Açıklaması Fİirmamızda görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklerde  sekreter aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu  MS Office programlarını kullanabilen Düzenli çalışmayı seven, dikkatli ve sorumluluk sahibi,  Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişim becerilerine sahip,  Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Görevinin gerektirdiği tüm çalışmaları istekle yapabilecek, Analitik düşünceye sahip,çözüm odaklı,gelişime ve yenilenmeğe açık, 25-35 yaş arası BAY / BAYAN çalışma arkadaşları alınacaktır

 • İş Açıklaması Ön muhasebe bölümünde çalışacak adayların sorumlulukları; Faturaların muhasebe programına işlenmesi, Gelen-giden evrakların kayıtları, Fatura ve irsaliye düzenleme, Personel dosyalarının takibi. İstenilen raporların hazırlanması

  Aranan Nitelikler Temel Muhasebe bilgisine sahip, Fatura girişi, icmal ve mutabakat konularında en az 1 yıl tecrübeli, Analitik yönü güçlü, dikkatli, takipçi, Evrak dosyalama konusunda titiz Microsoft Office programlarını kullanabilen, Sorumluluk sahibi ve işi konusunda titiz, Disiplinli, çalışkan, İş ve sonuç odaklı, Ekip çalışmasına uyumlu ve iletişimi kuvvetli, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Dikkatli ve detaylara önem veren, Raporlama, analiz ve takip becerisi yüksek, Önleyici önlemleri önceden alma bakış açısına sahip, Askerlikle ilişkisi olmayan, (erkek adaylar için) Agari ücret ile çalışacak tercihen Işıkkent Bornova civarında ikamet eden Öğle yemeği firmamız tarafından karşılanmaktadır. Erkek ve Bayan adayların başvurularını beklemekteyiz

 • İş Açıklaması TENA MAĞAZACILIK; Tekstil pazarındaki değişen talepler doğrultusunda istikrarla büyüyen, bulunduğu bölgelerde kalite ile güvenin simgesi olarak   bu anlayışla markalaşan sektörün önde gelen kurumları arasında bir numara olma yolunda hızla  ilerlemektedir.   İnsan kaynaklarından müşteri ilişkilerine, teknolojik gelişmelere kadar her alanda yenilikçi, araştırmacı, geliştirmeci ve mükemmeliyetçi yönetim politikasıyla her geçen gün daha fazla istihdam yaratarak bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunan TENA MAĞAZACILIK; ailesine yeni bireyler katmayı hedefliyor. 

  Aranan Nitelikler Enerjisi, özgüveni ve doğru iletişim becerileri ile kurumsal kimliği en iyi şekilde temsil etmek, Marka imajının yükselmesine katkı sağlamak, Planlı, sistemli olmayı benimsemiş, kendisinden beklenilenler konusunda sorumluluk sahibi olmak, Kişisel gelişimine önem vererek,ekip çalışmasına uyumlu, ikna yeteneği olan,Yenilikçi çözümler üreterek, gelişime açık bir şekilde ekip arkadaşları ile uyumlu çalışabilecek, belirlenmiş  hedeflerle çalışmayı benimsemiş olmak, İnsanlarla iyi ilişkiler kurabilen, girişken ve güler yüzlü, empatik iletişim özellikleri gelişmiş,engelli statüsünden Ön Muhasebe Elemanı, takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır   

 • İş Açıklaması TENA MAĞAZACILIK; Tekstil pazarındaki değişen talepler doğrultusunda istikrarla büyüyen, bulunduğu bölgelerde kalite ile güvenin simgesi olarak   bu anlayışla markalaşan sektörün önde gelen kurumları arasında bir numara olma yolunda hızla  ilerlemektedir.   İnsan kaynaklarından müşteri ilişkilerine, teknolojik gelişmelere kadar her alanda yenilikçi, araştırmacı, geliştirmeci ve mükemmeliyetçi yönetim politikasıyla her geçen gün daha fazla istihdam yaratarak bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunan TENA MAĞAZACILIK; ailesine yeni bireyler katmayı hedefliyor. 

  Aranan Nitelikler Enerjisi, özgüveni ve doğru iletişim becerileri ile kurumsal kimliği en iyi şekilde temsil etmek, Marka imajının yükselmesine katkı sağlamak, Planlı, sistemli olmayı benimsemiş, kendisinden beklenilenler konusunda sorumluluk sahibi olmak, Kişisel gelişimine önem vererek,ekip çalışmasına yatkın, ikna yeteneği olan,Yenilikçi çözümler üreterek, gelişime açık bir şekilde ekip arkadaşları ile uyumlu çalışabilecek, belirlenmiş  hedeflerle çalışmayı benimsemiş olmak, İnsanlarla iyi ilişkiler kurabilen, girişken ve güler yüzlü, empatik iletişim özellikleri gelişmiş, Mali Müşavir Genel Muhasebe ve/veya Ön Muhasebe Müdürü ekip lideri arayışımız bulunmaktadır   

 • İş Açıklaması TENA MAĞAZACILIK; Tekstil pazarındaki değişen talepler doğrultusunda istikrarla büyüyen, bulunduğu bölgelerde kalite ile güvenin simgesi olarak   bu anlayışla markalaşan sektörün önde gelen kurumları arasında bir numara olma yolunda hızla  ilerlemektedir.   İnsan kaynaklarından müşteri ilişkilerine, teknolojik gelişmelere kadar her alanda yenilikçi, araştırmacı, geliştirmeci ve mükemmeliyetçi yönetim politikasıyla her geçen gün daha fazla istihdam yaratarak bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunan TENA MAĞAZACILIK; ailesine yeni bireyler katmayı hedefliyor. 

  Aranan Nitelikler Enerjisi, özgüveni ve doğru iletişim becerileri ile kurumsal kimliği en iyi şekilde temsil etmek, Marka imajının yükselmesine katkı sağlamak, Planlı, sistemli olmayı benimsemiş, kendisinden beklenilenler konusunda sorumluluk sahibi olmak, Kişisel gelişimine önem vererek,ekip çalışmasına uyumlu, ikna yeteneği olan,Yenilikçi çözümler üreterek, gelişime açık bir şekilde ekip arkadaşları ile uyumlu çalışabilecek, belirlenmiş  hedeflerle çalışmayı benimsemiş olmak, İnsanlarla iyi ilişkiler kurabilen, girişken ve güler yüzlü, empatik iletişim özellikleri gelişmiş, Ön Muhasebe Müdürü ekip lideri arayışımız bulunmaktadır   

 • İş Açıklaması Plastik işleme makineleri ve yardımcı ekipmanları satışı yapan firmamızın MANİSA ŞUBESİ'nde büyüyen iş hacmine katkıda bulunacak BAYAN takım arkadaşları arıyoruz . Firmamızın satış ve pazarlama ekibine destek sağlayacak, Tüm ofis içi işleri idare edecek,  Teklif hazırlama,proforma fatura düzenleme ve sevkiyat organizasyonu yapacak, Depo ve stok yönetimi ile ilgilenecek, E-pazarlama ve sosyal medya üzerinden firmamızın tanıtımına katkı sağlayacak faaliyetleri yürütecek, Ürün kataloglarının ve promosyon malzemelerinin hazırlanmasını sağlayacak, Fuar katılım ve gezi organizasyonlarını planlayacak, Satış Müdürü’ne bağlı olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler -En az Lise mezunu, -Özgüveni yüksek, çalışkan, disiplinli, -İletişim becerisi yüksek, güler yüzlü, dinamik, -Dış görünüşüne önem veren, -Sonuç odaklı, -Hızlı karar verebilen ve hızlı aksiyon alabilen, -Mücadele ruhuna sahip, -Tercihen İngilizce bilen, -Tercihen aktif olarak araç kullanabilen.

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Muhasebe Elemanı takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisat, İşletme vb. bölümlerinden mezunu, Tek Düzen Hesap Planına Hakim, Ön Muhasebe ve Genel Muhasebe işlemlerini entegreli bir şekilde yürütebilecek, Yönetim Muhasebesi alanında kendini geliştirmeye istekli, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, Netsis muhasebe programını kullanabilen, MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, Sonuç odaklı çalışan; özverili, iletişim becerisi yüksek, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Uzun vadeli çalışmayı hedefleyen, İzmir’ de ikamet eden, 30 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  

 • İş Açıklaması Şirket Grubumuzun Buca Balık Halindeki Ofisinde Görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Muhasebe Paket ve Office Programlarını kullanabilen,                                                               Genel Muhasebeye hakim, cari hesap ve stok takibi yapabilen, Yönetici Vasfına ve Raporlama Becerisine sahip, Sigara Kullanmayan, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, sorumluluk alabilecek, İletişim yönü kuvvetli, ayrıntılara önem veren, düzenli, dikkatli, Kavrama Yeteneği Yüksek, Adayların Askerlikle ilişiği olmaması, Buca ve civarında  ikamet eden,    Bay eleman aranmaktadır.

 • İş Açıklaması ALIŞ, SATIŞ VE GİDER FATURALARI İLE BANKA KAYITLARININ EKSİKSİZ VE ZAMANINDA İŞLENMESİ CARİ HESAP MUTABAKATLARININ YAPILMASI TOPTAN SATIŞ FATURALARININ KESİLMESİ

  Aranan Nitelikler Genel Muhasebe ve Finans Alanında En Az 3 yıl Deneyimli; Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden(Muhasebe,İşletme,Finans vs.)Mezun, MS Office (excel) Programında Tecrübeli, Tercihen Luca ve Nebim Programlarını Bilen, Planlama Becerisi Yüksek İş Takibi konusunda Dikkatli ve Sonuç Odaklı Çalışan Sözlü ve Yazılı İletişim Becerisi Güçlü Muhasebe/ Finans Personeli Aranıyor.

 • Muhasebe Personeli
  Ege Sembol
  İzmir 22 Aralık 2015

  İş Açıklaması Plastik hammadde üretimi yapan fabrikamızda muhasebe personeli olarak  görevlendirilmek üzere;MUHASEBE PERSONELİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin İlgili bölümlerinden mezun, Muhasebe işlem ve uygulamalarına hakim, MS Office uygulamalarını iyi derecede bilen, Muhasebe programlarından en az birini etkin kullanabilen( Canias ERP   muhasebe  programını Tercih Sebebidir.) Genel muhasebe ve tek düzen hesap muhasebe sistemin de deneyimli, Mevzuattaki değişiklikleri düzenli olarak takip eden, Üretim ve ihracat yapan şirketlerin muhasebelerinde benzer pozisyonda en az 5 yıl çalışmış Bilanço ve diğer mali tabloları, dönemsel raporları hazırlayabilen, e-fatura ve e –defter konusunda , KDV iadesi (İhracat ve teşvikli işler)  konusunda bilgi sahibi Alış-satış faturalarının muhasebeleştirilmesi,cari mutabakatların yapılması,ba-bs formları,kdv-muhtasar-Damga v.-geçici vergi beyannameleri hazırlayabilen Disiplinli, sorumluluk alabilen, gizlilik kurallarına riayet edecek, Uzun süreli olarak çalışmak isteyen Analitik düşünce yapısına ve raporlama becerisine sahip, İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı , ekip çalışmasına yatkın,yöneticilik becerileri gelişmiş, Sigara kullanmayan  

İş Habercisi - İzmir, Ön Muhasebe İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?