İzmir, Ön Muhasebe İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Ön Muhasebe
 • İş Açıklaması Aşağıdaki aranan niteliklerde, plastik fabrikasında görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Ön muhasebe konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen genel muhasebe konusunda bilgi sahibi olan, Logo programı ile daha önceden çalışmış olan, Stres altında, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim becerisi yüksek, dinamik ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen sürücü ehliyetine sahip

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz müşterimiz için; Firmanın ön muhasebe ve banka işlemlerinin yürütülmesinden sorumlu olacak "Ön Muhasebe Elemanı" arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler Ticaret Lisesi / Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Ön muhasebe konusunda 1-3 yıl deneyimli, Ms Ofis programlarını etkin kullanabilen, Sorumluluk sahibi, Titiz, dikkatli, işini sonuna kadar takip eden, Sistemli ve disiplinli çalışabilen, 25 yaşını aşmamış, Askerlik görevlerini tamamlamış erkek adaylar değerlendirilecektir.

 • İş Açıklaması 2000 yılında İzmir'de kurulan Cem Teknik Elektrik Ltd. Şti. Dünya’nın ve Türkiye’nin lider markalarına ait elektrik malzemelerinin toptan satış ve  pazarlamasını yapmaktadır.  Bilgili, deneyimli ve  teknik konularda donanımlı plasiyer ağı ile kaliteli hizmet sunan Cem Teknik Elektrik Ltd. Şti.  ihtiyaçları tespit ederek doğru ürün tedarikinde müşterilerine destek vermektedir. Müşterilerinin büyümesiyle büyüyeceğinin farkında olan  Cem Teknik Elektrik Ltd. Şti. satış sonrası desteği ile müşterilerinin piyasada farklı  bir konuma gelmelerine yardımcı olmaktadır. İşte bu sürekli değişim ve gelişim felsefesinden yola çıkarak, firmamıza değer katabilecek, ‘’ CEM TEKNİK ELEKTRİK ‘’ markasını sahiplenebilecek ‘’ MUHASEBE PERSONELİ ‘’ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En Az Lise Mezunu, 20 – 35 Yaş Arasında, Aktif Yaşam Tarzına Sahip, Detaylı ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği yüksek, Dış görünüşüne özen gösteren ve temsil yeteneği yüksek, Disiplinli, Özgüveni yüksek ve sorumluluk alabilen, İzmir’de İkamet Eden. ### ÇALIŞMA ŞARTLARI ve TÜM SOSYAL HAKLAR MÜLAKATLAR ESNASINDA GÖRÜŞÜLECEKTİR. ###  

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz uluslararası bir müşterimiz için "Muhasebe ve Finansman Sorumlusu" arıyoruz. Muhasebe kayıtlarının doğru, usulüne uygun ve zamanında tutulmasının sağlanması, Beyannamelerin zamanında ve eksiksiz olarak hazırlanması, Fatura kayıt işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Cari hesapların takibinin yapılması ve raporlanması, Ödemeler ve hesap mutabakatlarının yapılması, Banka, kasa, satın alma, satış, cari hesapları ile tüm mizan hesaplarının eksiksiz ve güncel olarak takip ve kontrol edilmesi, Finans operasyon işlemlerinin yapılması,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, Genel muhasebe ve finansman alanında en az 2 yıl deneyimli, Tek düzen hesap planına hakim, Mali tablolar ve beyannameler konusunda bilgili, Uluslararası şirketlerde çalışmış olmak tercih nedenidir, İyi derecede İngilizce bilen, Ms Ofis uygulamalarını etkin kullanabilen, Excel programına hakim, Analitik düşünebilen, problem çözme ve karar verme yeteneğine sahip,  Gelişime açık, çalışkan, sabırlı, dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Takip ve sonuç odaklı, detaylara önem veren,  Ekip çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, 30 yaşını aşmamış, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması gerekmektedir.

 • İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. İzmir’ de kurulu olan danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ortak Sağlık Güvenlik Biriminde çalışmak üzere "ÖN MUHASEBE PERSONELİ" aramaktayız. Gelen müşterilerin karşılanması ve müşteri memnuniyetinin sağlanması Muhasebe evraklarının düzenli olarak muhasebe programına işlenmesi Cari hesaplarının takibi ve hesap mutabakatlarının yapılması İrsaliye ve faturaların düzenlenmesi Takip ettiği işle ilgili rapor düzenlenmesi ve ilgili personele sunulması Mail, fax ve telefon akışını etkin yönetilmesi

  Aranan Nitelikler   Tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Muhasebe programları ve MS Office kullanabilen, Dikkatli, diksiyonu düzgün, telefonda akıcı konuşma yeteneğine sahip, Sorumluluk sahibi, Organizasyon yeteneği gelişmiş olan, B sınıfı ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanabilen, 25-35 yaşları arasında, BAYAN

 • İş Açıklaması magzamızda on muhasebe, kasa sorumlulugu ve magza sorumlulugu yapabılecek

  Aranan Nitelikler magzamızda on muhasebe, kasa sorumlulugu ve magza sorumlulugu yapabılecek

 • İş Açıklaması Aliağa’daki fabrikamızda Muhasebe Müdürüne bağlı olarak Muhasebe Memuru’nun Temel İş sorumluluğu; Gider ve sabit kıymetler, vergi hesapları başta olmak üzere tüm periyodik ve günlük muhasebe işlemlerini gerçekleştirilmesi, ilgili hesapların yönetilmesi, Aylık olarak bilanço hesap mutabakatlarının yapılması, bilanço ve gelir tablolarının hazırlanması, Aylık, üç aylık ve yıllık vergi beyannamelerinin hazırlanması, Vergi denetimleri için gerekli hazırlıkların yapılması, denetim süresince denetim ekibine destek verilmesi, Kayıtların güncel olarak gerçekleştirilmesi, Fiş girişlerine ilişkin listelerin düzenli olarak dosyalanması ve arşivlenmesi, Muhasebe kayıtlarına ilişkin belgelerin kontrolü, Yapılan çalışmaların raporlanması.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye Bölümlerinden mezun, tercihen konusunda Yüksek Lisans yapmış, Genel Muhasebe mevzuatı ve Maliyet Muhasebesine hakim, Üretim sektöründe benzer pozisyonda 3-5 yıl tecrübesi olan, Netsis, Ms Office- Excel Uygulamalarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına inanan, 30 Yaşını aşmamış, erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan, İzmir tercihen Karşıyaka, Menemen, veya Aliağa’da ikamet eden.  

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda ön muhasebe elemanı aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler Okulların ilgili bölümünden mezun, İş disiplini yüksek ve sorumluluk alabilen--yetiştirilmek üzere Ekip çalışmasına ayak uydurabilecek, Bayan.    

 • İş Açıklaması TOPTAN NALBURİYE VE HIRDAVAT MALZEMELERİNİN SATIŞINI YAPTIĞIMIZ İZMİR DEPOMUZA ÖN MUHASEBE ELEMANI ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler - İZMİR İL MERKEZİNDE OTURAN, - FATURA, İRSALİYE, STOK, KASA VE CARİ TAKİBİ KONULARINDA EN AZ 2 YIL TECRÜBELİ, - EKİP ÇALIŞMASINA UYUMLU, - NETSİS PAKET PROGRAMIYLA DAHA ÖNCE ÇALIŞMIŞ, - OFİS PROGRAMLARINI KULLANABİLEN, - TİTİZ, TAKİPÇİ VE İNSANLARLA KOLAY DİYOLOG KURABİLEN, - ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNİ PROBLEM ETMEYEN, - PRATİK ZEKALI, KOLAY ÇÖZÜMLER ÜRETEBİLEN, - BAYAN ÖN MUHASEBE ELEMANI ARANMAKTADIR.

 • İş Açıklaması FİRMAMIZ İÇİN BELİRTİLEN NİTELİKLER DOĞRULTUSUNDA MUHASEBE GÖREVLİSİ ALINACAKTIR. FİRMAYA GİRİŞ ÇIKIŞI YAPILAN ÜRÜNLERİN SİSTEMSEL TAKİBİNİN YAPILMASI.  

  Aranan Nitelikler EN AZ 2 YIL TECRUBELİ, İLERİ DERECEDE NETSİS KULLANMAYI BİLEN, FATURA İADE KASA TAKİBİ YAPABİLEN, DENEYİMLİ, BAY/BAYAN.

 • İş Açıklaması İzmir Çankaya’da toptan gelinlik üretimi ve satışı alanında faaliyet gösteren firmamızın muhasebe bölümünde çalıştırılmak üzere;    Ürün alış faturalarının ön muhasebe kaydını yapmak, Satılan ürün faturalarını düzenlemek, Cari hesap mutabakatlarını yapmak, Evrakların düzenlenmesi ve arşivlenmesini yapmak, Gelen siparişlerin kaydını yapmak, Gelen telefonları ilgili kişilere yönlendirmek, görevlerinde bulunabilecek '' ÖN MUHASEBE PERSONELİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler 20 – 30 yaşları arasında, bayan En az bir muhasebe programı kullanmış (Tercihen Netsis programını kullanmış) İş takibi konusunda kendine güvenen Ön muhasebe konusunda en az 1 yıl tecrübe sahibi Diksiyonu düzgün sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip.

 • İş Açıklaması Mutlu Halı şubelerinde * Ön muhasebe kayıtlarının tutulması * Satış sonrası ürün temininin takibi ve müşterinin bilgilendirilmesi * Ürünlerin fatura/irsaliyelerinin kesilerek teslime hazırlanması

  Aranan Nitelikler * Firmamızın Çiğli, Balçova (Palmiye AVM), Karşıyaka (Carrefour AVM), Şirinyer, Bornova ve Manavkuyu şubelerinde çalışmak üzere, * Tercihen Netsis programında deneyimli, * (AVM şubelerinde) hafta içi izin kullanabilecek ve alışveriş merkezlerindeki vardiya sistemine göre çalışabilecek, * Gerektiğinde satış konusunda destek olabilecek bayan Ön muhasebe elemanı alınacaktır.

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda MUHASEBE UZMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Netsis bilen, Tecrübeli, İzmir'de ikamet eden,(Tercihen Karşıyaka civarında oturan.) Bay/Bayan.

 • Ön Muasebe
  Kormad Madencilik
  İzmir 2 Ekim 2015

  İş Açıklaması İZMİR BÖLGESİNDE Kİ İŞ YERİMİZDE YETİŞTİRİLMEK ÜZERE İZMİRDE İKAMET EDEN , DİKSİYONU DÜZGÜN, BAYAN ELAMAN ARIYORUZ. 

  Aranan Nitelikler EN AZ YÜKSEK OKUL MEZUNU, BİLGİSAYAR KULLANABİLEN, GEREKTİĞİNDE GÜNÜ BİRLİK SEHAYAT EDEBİLECEK 

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda GAZİEMİR MAĞAZAMIZDA ÇALIŞABİLECEK KASİYER alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu,  Muhasebe alt yapısı olan, Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyimli,  Müşteri odaklı satışı hedef olarak benimseyen,  Fazla mesai konusunda sorunu olmayan,  Pozitif, dış görünümüne özen gösteren,  İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün, Detaycı, kendine güvenen, dikkatli, titiz çalışan, sorumluluk sahibi, Nebim wınner kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İzmir içi,Aliağa,Ödemiş,Soma,Bergama,Balıkesir,Aydın da ikamet eden Çelik Kardeşler  mağazalarımızda çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz.    

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Karşıyaka çarşısındaki perakende mağazamızda çalışmak üzere, *Ofis programlarını kullanabilen, *Ön muhasebe bilgisine sahip, *Tercihen Logo Go Plus tecrübesi olan, *Depo düzenini sağlayabilecek, *Stok giriş ve çıkış hareketlerinin kayıtlarını tutabilecek, *Etiketleme ve barkodlama yapabilecek, *Satışa ve kasaya destek verebilecek, *Sigara kullanmayan, *Karşıyaka çevresinde ikamet eden, *Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Personel alınacaktır. Çalışma günleri Pazartesi – Cumartesi  ve saatler  08:30 -  19:00 arasındadır. Gerektiğinde Pazar günü çalışarak hafta içi izin kullanma esnekliği olmalıdır.

 • İş Açıklaması Minimum alanında 3 yıl tecrübeli. 35 yaşını aşmamış. Netsisi programını iyi derecede bilen. Microsoft Office programına hâkim. Konusuyla ilgili 4 yıllık Lisans eğitimi almış (İktisat, İşletme, Muhasebe, Ekonomi, Ekonometri, Maliye vs. bölümleri mezunu) Vergi, SGK ve Beyanname Sürecine (KDV, Muhtasar, Damga, Kurumlar Vergisi, Geçici Vergi vb.) hâkim. İrsaliye giriş çıkışlarının yapılması, kontrolü ve faturalaştırma süreçlerinin takibi yapılması. Alış faturalarının işlenmesi. E-Fatura sistemine hâkim. Bayi ve zincir mağazaların çalışma düzenlerine hâkim. Stok ve evrak takibi yapabilecek. Ücret bordrosuna hâkim, aylık düzenli olarak personele imzalatılması. Tek düzen hesap planına vakıf. Mesleğinin önem ve ciddiyetine inanan; sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip. Müşterilerin cari hesaplarının takibi ve aylık BA/BS mutabakatını yapacak. Tercihen Bay çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması GÜVENLİK SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZIN MUHASEBE DEPARTMANINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE MUHASEBE UZMANI / YÖNETİCİSİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler Minimum Ön Lisans mezunu, Muhasebe’de minimum 2 yıl deneyimli, Ms Office programlarına hakim, Çok iyi derecede NETSIS bilen, Tercihen E-fatura,E-defter programlarına hakim, Bordrolama yapabilecek olan, Bay/Bayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden. Analitik yeteneği ve sayısal becerisi güçlü Sorumluluk bilinci yüksek, Dosyalama ,raporlama ve takip bilgisi olan, Ekip çalışmasına uyumlu.  

 • İş Açıklaması TENA MAĞAZACILIK; Tekstil pazarındaki değişen talepler doğrultusunda istikrarla büyüyen, bulunduğu bölgelerde kalite ile güvenin simgesi olarak bu anlayışla markalaşan sektörün önde gelen kurumları arasında bir numara olma yolunda hızla ilerlemektedir. İnsan kaynaklarından müşteri ilişkilerine, teknolojik gelişmelere kadar her alanda yenilikçi, araştırmacı, geliştirmeci ve mükemmeliyetçi yönetim politikasıyla her geçen gün daha fazla istihdam yaratarak bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunan TENA MAĞAZACILIK; ailesine yeni bireyler katmayı hedefliyor.

  Aranan Nitelikler Enerjisi, özgüveni ve doğru iletişim becerileri ile kurumsal kimliği en iyi şekilde temsil etmek, Marka imajının yükselmesine katkı sağlamak, Planlı, sistemli olmayı benimsemiş, kendisinden beklenilenler konusunda sorumluluk sahibi olmak, Kişisel gelişimine önem vererek,ekip çalışmasına uyumlu, ikna yeteneği olan,Yenilikçi çözümler üreterek, gelişime açık bir şekilde ekip arkadaşları ile uyumlu çalışabilecek, belirlenmiş hedeflerle çalışmayı benimsemiş olmak, İnsanlarla iyi ilişkiler kurabilen, girişken ve güler yüzlü, empatik iletişim özellikleri gelişmiş, Ön Muhasebe Müdürü ekip lideri arayışımız bulunmaktadır

 • İş Açıklaması TENA MAĞAZACILIK; Tekstil pazarındaki değişen talepler doğrultusunda istikrarla büyüyen, bulunduğu bölgelerde kalite ile güvenin simgesi olarak bu anlayışla markalaşan sektörün önde gelen kurumları arasında bir numara olma yolunda hızla ilerlemektedir. İnsan kaynaklarından müşteri ilişkilerine, teknolojik gelişmelere kadar her alanda yenilikçi, araştırmacı, geliştirmeci ve mükemmeliyetçi yönetim politikasıyla her geçen gün daha fazla istihdam yaratarak bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunan TENA MAĞAZACILIK; ailesine yeni bireyler katmayı hedefliyor.

  Aranan Nitelikler Enerjisi, özgüveni ve doğru iletişim becerileri ile kurumsal kimliği en iyi şekilde temsil etmek, Marka imajının yükselmesine katkı sağlamak, Planlı, sistemli olmayı benimsemiş, kendisinden beklenilenler konusunda sorumluluk sahibi olmak, Kişisel gelişimine önem vererek,ekip çalışmasına yatkın, ikna yeteneği olan,Yenilikçi çözümler üreterek, gelişime açık bir şekilde ekip arkadaşları ile uyumlu çalışabilecek, belirlenmiş hedeflerle çalışmayı benimsemiş olmak, İnsanlarla iyi ilişkiler kurabilen, girişken ve güler yüzlü, empatik iletişim özellikleri gelişmiş, Mali Müşavir Genel Muhasebe ve/veya Ön Muhasebe Müdürü ekip lideri arayışımız bulunmaktadır

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda KASİYER VE ÖN MUHASEBE PERSONELLERİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Muhasebe alt yapısı olan, Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyimli, Müşteri odaklı satışı hedef olarak benimseyen, Fazla mesai konusunda sorunu olmayan, Pozitif, dış görünümüne özen gösteren, İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün, Detaycı, kendine güvenen, dikkatli, titiz çalışan, sorumluluk sahibi, Nebim wınner kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İzmir içi,Aliağa,Ödemiş,Soma,Bergama,Balıkesir,Aydın da ikamet eden Çelik Kardeşler mağazalarımızda çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Firmamızda görev alabilecek ve; Günlük muhasebe kayıtlarını tutmak Alış ve Satış faturaları, masraf formları ve benzeri diğer evrakların tek düzen hesap planına göre kayıtlara alınması BA – BS mutabakatları Cari hesap mutabakatları ve takibi Kasa ve banka evraklarının işlenmesi ve mutabakatları Resmi defterlerin yazdırılması Muhasebe evraklarının takibinin yapılması ve arşivlenmesini yapmak, görevlerini yerine getirebilecek '' MUHASEBE ve İDARİ İŞLER SORUMLUSU '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Konusunda en az 3 yıl tecrübeli Ticaret Lisesi / Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Resmi muhasebeye ve personel işlemlerine vakıf İnsan ilişkileri kuvvetli Diksiyonu düzgün ve kendini ifade kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarını (Outlook, Excel, Word) aktif olarak kullanabilen Netsis programını modül-muhasebe entegre biçimde kullanabilen, Dikkatli ve detaylara önem veren, Takım çalışmasına yatkın, Titiz ve sistemli çalışma alışkanlığı bulunan, Yaptığı işi severek ve benimseyerek yapabilen, BAYAN eleman alınacaktır.

 • Tahsilat Görevlisi
  Ege Ulaşım
  İzmir 28 Eylül 2015

  İş Açıklaması Merkezimizdeki Tahsilat Departmanımızda görevlendirilmek üzere;​ Ödemeleri gecikmeye girmiş müşterilerin takibini yapmak, merkez tahsilat işlemlerinin yürütülmesini sağlamak, Acente ve Şubeler ile koordineli şekilde çalışarak tahsilat işlemlerinin yürütülmesini sağlamak, Müşteri borç alacak durumunu hergün raporlamak, Müşteri mutabakatlarının yapılması, Bölümü ile ilgili evrak takibini düzenli olarak yapmak.

  Aranan Nitelikler Telefon ile etkili iletişim kurabilen, Diksiyonu düzgün, Özgüveni yüksek, analitik düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, En az 2 yıl deneyimli, 25-30 yaş arasında, Üniversite veya Meslek Yüksek Okul Mezunu, Ms Office programlarını iyi derecede bilen, Tercihen logo bilgisi olan, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylarda askerlikle ilişiği olmayan, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun tempoya ayak uydurabilecek Tahsilat Görevlisi alınacaktır.

 • Ön Muhasebe
  Cebeci Süt ve Süt Ürünleri
  Türkiye Geneli 27 Eylül 2015

  İş Açıklaması Genel Nitelikler Üniversitelerin ilgili Lisans bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında en az 3 yıl deneyimli, Tercihen ve Satış Muhasebe konularında deneyimli LOGO Tiger ve evo programında tecrübeli MS Office(Excel) uygulamalarını ileri düzeyde kullanabilen, Analiz, planlama ve raporlama konularında tecrübeli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Analitik düşünen, sonuç odaklı çalışmayı kendine ilke edinmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avr./ İstanbul Anadolu /Ankara/Isparta/Eskişehir de ikamet eden Bay/Bayan, Ön muhasebe elemanı istihdam edilecektir. Tecrübeli ön muhasebe görevlisi aranmaktadır. Tercihen asker emeklisi.

  Aranan Nitelikler Muhasebe kayıtlarının tutulması, Müşteri ve Satıcı cari hesaplarının girilmesi Periyodik olarak Müşteri/Satıcı Mütabakat çalışmalarının yapılması, Yüksek riskli müşterilerin takibinin gerçekleştirilmesi ve gecikmiş alacak raporlarının hazırlanması Tahsilatların takip edilmesi ve gerekli prosedürlerin uygulanmasının sağlanması Üst Yönetime rapor etmek .  

 • İş Açıklaması Muhasebe işlemlerinin mevzuat ve kanunlara uygun olarak yapılmasının sağlanması, Muhasebe evraklarının doğru şekilde işlenmesi ve kontrolünün sağlanması Muhasebe ile ilgili raporların (gelir tablosu, bilanço vs.) hazırlanması, Kanunların takip edilerek, ilgili değişikliklerin uygulanması, Genel Hesapların kontrolü, Stok-Muhasebe ilişkisinin yürütülmesi, Haftalık, aylık ve yıllık faaliyet raporlarının hazırlanması ve analiz edilmesi, KDV, Muhtasar,Geçici vergi ve Kurumlar vergisi beyannamelerin mali müşavir ile koordineli olarak yapılması, Gelir Tablosunun ve Bilançonun hazırlanması, Demirbaş amortisman kayıtlarının yapılması, Maaş Bordrolarının hazırlanması Kesilen gelen faturaların doğruluğu ve yasal süreçlere uygunluğunun sağlanması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Muhasebe v.b. bölümlerinden mezun, Tercihen örgün öğretim veren üniversitelerden mezun olmuş Muhasebe alanında asgari 3 yıl deneyimli, Genel Muhasebe, Tek Düzen Hesap Planı, Bilanço, Gelir Tablosu, Beyannameler, Vergi Dairesi, Ticaret Odası, Noter işlemlerinde tecrübeli, İnsan kaynakları, bordro, SGK, e-beyanname, internet vergi dairesi v.b. elektronik ortam uygulamalarında deneyimli NETSİS VE SQL programı konusunda deneyimli Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın ve iletişimi yüksek, Zaman yönetimi, planlama ve organizasyon becerisi yüksek.

 • İş Açıklaması Muhasebe ve Finansman Müdürü'ne bağlı olarak görevlendirilmek üzere, Muhasebe ve Finansman Elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin İlgili (Ticaret Lisesi, Yüksek Okul veya İktisadi ve İdari Bilimler) Bölümlerinden Mezun, ön muhasebe ve finansman bilgisi olan Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş 30 yaşını aşmamış Ehliyeti olan ve sürüş bilgisi bulunan netsis logo ve microsoft officeprogramlarını kullanabilen Office uygulamalarını çok iyi kullanabilen İnsan ilişkileri kuvvetli Gerekli raporlamaları yerine getirebilecek.

 • İş Açıklaması Mermer – Doğaltaş sektöründe, Elmaslı Kesiciler dalında faaliyet gösteren firmamıza; ofis yönetiminden sorumlu, bayan takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Ön Muhasebe konusunda bilgili (Netsis bilen), İthalat-İhracat süreçlerini takip edecek, Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Analiz ve raporlama yapabilecek, Sözlü ve Yazılı iletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Düzenli, sorumluluk sahibi, Öğrenmeye açık, dinamik, Motivasyonu yüksek, iş konusunda takipçi, 30 Yaşını geçmemiş, Bayan. NOT: İşyerimizin Bornova’dan servisi vardır. Adayların Bornova veya Kemalpaşa’da ikamet etmeleri ya da Bornova’ya ulaşımlarının kolay olması tercih sebebidir. NOT: Fotoğrafsız CV’ler değerlendirilmeyecektir.

 • Resepsiyonist
  Fes Spa Hamam
  İzmir 18 Eylül 2015

  İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda RESEPSİYONİST alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Dış görünüşüne özen gösteren, En az lise mezunu, Gaziemir ve çevresinde oturan , En az bir yabancı dil bilen, Çözüm odaklı.

 • İş Açıklaması 1997 yılından bu yana yenilenebilir enerji sektöründe faaliyet gösteren firmamız için “Genel Muhasebe Sorumlusu” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (İşletme,İktisat,Maliye vb.), Genel muhasebe, Maliyet Muhasebesi ve Finans konularında en az 3 yıl deneyimli, Tek Düzen Hesap Planı, Mali Tablolar, Beyannameler, Bütçe, Vergi Hukuku, Ticari Hukuk, Genel Muhasebe Mevzuatı gibi tüm muhasebe süreçlerine hakim, Gelir ve Gider bütçelerinin hazırlanması ve raporlamalarını yapabilecek, Banka ve Finans hareketlerinin uygulama, kontrol ve takip işlerini yönetebilecek, SGK ve Bordro uygulamalarına vakıf, UFRS ve konsolidasyon konusunda bilgili, Vergi Daireleri, SGK, Çalışma Bakanlığı, Sanayi ve Ticaret Müdürlükleri gibi resmi kurumlar ile bankalar, finans kuruluşları ile ilişkileri yönetebilecek bilgi ve deneyime sahip, İyi seviyede Ms Office Programlarını kullanabilen, Analiz ve dokümantasyon yeteneği gelişmiş, Etkin iletişim ve zaman yönetimi becerisi olan, Sipariş ve teslim alma sürecini takip edebilecek, Stok yönetimi ve takibi konusunda bilgi sahibi, Ekip çalışmasına uyumlu, Zirve ve Luca (profesyonel) finansman ve mali müşavir programlarında tecrübe sahibi (SAP bilgisi tercih sebebidir), Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilecek.

 • İş Açıklaması Otomotiv ve Sigortacılık alanlarında faaliyet gösteren şirketlerimizin Mali İşler bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere ve iş tanımına uygun Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız. İŞİN TANIMI Bağlı olduğu yöneticinin talimat ve direktifleri doğrultusunda . Faturalama- Kasa-Vezne işlemlerini ve kayıtlarını gerçekleştirmek · Cari hesap mutabakatlarını ve tahsilat takibini gerçekleştirmek

  Aranan Nitelikler Yüksekokul mezunu (Muhasebe,Finans,Bankacılık bölümleri tercih sebebidir) 25-30 yaşında, prezantabl Benzeri iş ve görevlerde minimum 1 yıl tecrübe sahibi MS Office ve Netsis Entegre kullanabilen, Sorumluluk sahibi, detaylara önem veren, takipçi ve disiplinli çalışma prensibine sahip, geliştirmeye açık Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, aktif araç kullanabilen Askerlikle ilişiği olmayan

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İzmir, Ön Muhasebe İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?