İzmir, Ön Muhasebe İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Ön Muhasebe
 • İş Açıklaması Ataer Enerji Elektrik Üretim A.Ş. özel sektörün enerji işine girmesini sağlayan 3096 sayılı yasa doğrultusunda kurulmuş bir şirkettir. Temmuz 1996'da kurulan Ataer Enerji 1998 yılı Ekim ayında ticari işletmeye geçmiştir.   Şirketin amacı İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde fabrikası ve işyeri olan sanayi ortaklarının enerji ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Firmamız içerisinde görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' MUHASEBE ELEMANI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat,Maliye vb. bölümlerinden mezun, Muhasebe uygulamaları konusunda en az 3 yıl deneyimli, Tek düzen hesap planına hakim, Muhasebe ve vergi mevzuatlarına hakim ve güncel olarak takip eden, Raporlama becerileri gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve motivasyonu yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı, takipçi ve sonuç odaklı, MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanan, Tercihen CPM programında deneyimi olan Tercihen 30 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen sigara kullanmayan.

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda ÖN MUHASEBE VE SEKRETER alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 2 yıllık yüksek okul mezunu, NETSIS ve EXCEL kullanabilen, 30 yaşını aşmamış, Diksiyonu düzgün, BAYAN eleman alınacaktır.

 • İş Açıklaması Markalı ürünlerin distrübütürlüğünü yapan firmamızın muhasebe bölümünde sorumluluk alabilecek  mali işler sorumlusu arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Genel muhasebe ve finans konularında deneyimli, Muhasebe sevk ve idare konusuna hakim, raporlama yapabilecek, Tercihen Meslek Yüksek okulu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Bilgi sistemleri, popüler yazılım, Office programları, NETSİS ve iletişim sistemleri konusunda bilgili Gerektiğinde operatörlük yapabilecek, Dikkatli, titiz , düzenli , diksiyonu düzgün Çalışmayı seven, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Ehliyeti olan, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için), Sarnıç – Gaziemir civarına ulaşımda problem yaşamayacak, Bay / Bayan

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz müşterimiz için; Firmanın ön muhasebe ve banka işlemlerinin yürütülmesinden sorumlu olacak "Ön Muhasebe Elemanı" arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler Ticaret Lisesi / Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Ön muhasebe konusunda 1-3 yıl deneyimli, Ms Ofis programlarını etkin kullanabilen, Sorumluluk sahibi, Titiz, dikkatli, işini sonuna kadar takip eden, Sistemli ve disiplinli çalışabilen, 25 yaşını aşmamış, Askerlik görevlerini tamamlamış erkek adaylar değerlendirilecektir.

 • Mağaza Ön Muhasebe Elemanı
  Doğrucan Mobilya
  İzmir, Aydın, Denizli, Manisa, Uşak 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması Ege Bölgesi'nde yer alan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere MAĞAZA ÖN MUHASEBE ELEMANI alınacaktır.(Denizli,İzmir,Aydın,Manisa,Uşak) Fatura kontrol ve muhasebeleştirme işlemlerini yapmak, Kasa kontrol ve tahsilat işlemlerini yapmak, Mağaza ile ilgili ön muhasebe işlemlerini yürütmek, Finans ve muhasebe ile ilgili tüm yazışma ve takibini yapmak, Muhasebe evraklarının düzenli olarak kontrolünü sağlamak  

  Aranan Nitelikler Meslek yüksekokul veya  Üniversite mezunu, Muhasebe alanında en az 1 yıl deneyimli, Muhasebe alanında kariyer hedefi olan , Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri yüksek İş takibi yüksek, çözüm odaklı, neden-sonuç ilişkisi kurabilen, Ofis programlarına hakim, 20-35 yaş arası bayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.  

 • İş Açıklaması magzamızda on muhasebe, kasa sorumlulugu ve magza sorumlulugu yapabılecek

  Aranan Nitelikler magzamızda on muhasebe, kasa sorumlulugu ve magza sorumlulugu yapabılecek

 • İş Açıklaması Firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Personeli aramaktayız. Cari hesapların takibi ve bu hesaplarla ilgili mutabakatların gerçekleştirilmesi, Ön Muhasebe (İrsaliye, fatura, çek takip, banka havalesi işlenmesi) işlemlerinin takibi, Malzeme ve ürün stoğunun yönetimi ve bu emtiaların evraklarının takibi, Belirli periyotlar ile malzeme ve ürün stoğunun birim yöneticisine raporlanması görevlerini yerine getirebilecek 'Ön Muhasebe Sorumlusu' olarak istihdam edilecek BAYAN  takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bünyesindeki bölümlerden mezun, MİKRO MUHASEBE  programını çok iyi derecede kullanabilen, Sorumluluk sahibi, düzenli ve sistemli çalışmayı seven, iş takibine önem veren, Microsoft Office programlarına hakim ve bu alanda raporlama yapabilen/yapabilecek, Telefon, fax, yazıcı, tarayıcı ve fotokopi cihazları gibi ofis cihazlarını günlük işinin bir parçası olarak kullanabilen, En az 4 yıllık deneyime sahip, Bayan

 • İş Açıklaması Alış,Satış ve Gider Faturları ile Birlikte Banka Kayıtlarının Eksiksiz ve Zamanında İşlenmesi Cari Hesap Mutabakatlarının Yapılması Günlük ve Aylık Kasa Nakit Akışının ,Çek ve Ödemelerin Takibi ve Raporlanması Banka Hesaplarının Kontrolü ve Ödemeler Doğrultusunda Ayarlanması Toptan Satış Faturalarının Kesilmesi

  Aranan Nitelikler Genel Muhasebe ve Finans Alanında En Az 3 yıl Deneyimli; Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden(Muhasebe,İşletme,Finans vs.)Mezun, MS Office (excel) Programında Tecrübeli, Tercihen Luca ve Nebim Programlarını Bilen, Planlama Becerisi Yüksek İş Takibi konusunda Dikkatli ve Sonuç Odaklı Çalışan Sözlü ve Yazılı İletişim Becerisi Güçlü Muhasebe/ Finans Personeli Aranıyor.

 • İş Açıklaması PMS A.Ş. İzmir-Kemalpaşa 10.000 m² kapalı alan, 10.000 m² açık alan üzerine yapılandırılmış olup, polietilen modüler yüzer iskele ve duba sistemleri, (Dock Marine Systems Yüzer Platformlar), plastik kano ve şezlonglar, polietilen su sepoları, salamura depoları, kimyasal depolar, bidonlar ile müşteriye özel plastik kalıp ve ürün imalatı yapan bir firmadır. Firmamız, bilinen plastik işleme metotlarından rotasyon, şişirme, enjeksiyon ve ekstrüzyon teknolojilerini bünyesinde barındıran entegre bir kuruluş olup içinde bulunduğu dünyada sürekli değişimi ve iyileşmeyi esas alarak çalışan yüksek kaliteli hizmet anlayışı ile % 100 müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlayan bir firmadır. Ailemiz dinamik, yetenekli, başarılı ve kendini geliştirmeyi ilke edinmiş muhasebe personeline ihtiyaç duymaktadır. Alış-Satış-Gider faturalarının kontrol ve girişini yapabilecek, Muhasebe kayıtlarını tutabilecek, Çek-senet- banka ve kasa kayıtlarını işleyebilecek, Müşteri ve Tedarikçi Mutabakatlarını yapabilecek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Kayıtları yasal mevzuat çerçevesinde değerlendirerek kayda alabilecek kadar vergi mevzuatı bilgisi olan, Üretim firmasında muhasebe deneyimi olan, 30 yaşını aşmamış Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Sitemli, dikkatli, ve titiz çalışma yeteneğine sahip, İnsan ilişkileri ve takım çalışması yeteneğine sahip, ERP programına hakim (Tercihen CANIAS) MS OFFICE programlarına ve bilgisayara hakim, B Sınıfı Sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Bay veya Bayan Genel Muhasebe Elemanı.  

 • İş Açıklaması Kadın giyim sektöründe hızla büyümekte olan firmamız bünyesinde çalışacak. Aşağıda belirtilen iş tanımlarını uygulayacak '' ÖN MUHASEBE ELEMANI '' alınacaktır.   Alış-Satış faturalarının girilmesi Çek senet ve banka kayıtlarının tutulması Cari hesap borç alacak kayıtlarının tutulması BA-BS mutabakatlarının yapılması Her ay genel muhasebeye kayıtların hazırlanması  3 ayda bir bilanço çıkarılması Çalışanların SSK kayıtlarının tutulması Çalışanların izin günlerinin izlenmesi Yeni ürünlere barkod açılması, ve fiyat girilmesi Konsinye mağaza takibi Kendi mağazalarımızın takibi Mağazaların depo stoklarının saydırılması ve kontrol edilmesi Merkezin ve mağazaların telefon ve adsl faturalarının takibi Şirket araçlarının trafık sigortalarının takip edilmesi.  

  Aranan Nitelikler En az Lise ve dengi okullardan muhasebe bölümünden mezun, Ön muhasebe bölümünde en az 4 yıl deneyimli, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Planlama, organizasyon, ve iletişim becerileri gelişmiş, Problem çözme analitik düşünme, takip yeteneği kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen perakende sektöründe çalışmış, Tercihen NEBİM-WİNNER programı kullanmış.

 • Kasiyer
  Hayal Dünyası Oyuncak
  İzmir 22 Kasım 2015

  İş Açıklaması   Hayal Dünyası Oyuncak firmamızda çalışabilecek kasiyer elemanı aranmaktadır. Barkodlu ürün çıkışı yapabilen, Fatura ve liste evraklarının prosüdüre uygun şekilde yapılması, Ön muhasebe bilgisine sahip olan.

  Aranan Nitelikler İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Gelişime açık ve yaratıcı, Ms Office programlarına hakim, Netsis Programına hakim, Genç, Dinamik ve Enerjik, Prezantabl, İzmir'de  ikamet eden. İşkur İş başı eğitim programını kabul eden.

 • Muhasebe
  Hayal Dünyası Oyuncak
  İzmir 22 Kasım 2015

  İş Açıklaması   Hayal Dünyası Oyuncak firmamızda çalışabilecek muhasebe elemanı aranmaktadır. Ön Muhasebe kayıtlarını tutmak, Cari ve gider ödemelerinin onaylarını kontrol etmek ve muhasebe kayıtlarını tutmak, Fatura, fiş, irsaliye ve diğer evrakların prosedürlere uygun bir şekilde muhasebe kayıtlarını yapmak.

  Aranan Nitelikler İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Gelişime açık ve yaratıcı, Ms Office programlarına hakim, Netsis Programına hakim, Genç, Dinamik ve Enerjik, Prezantabl, İzmir'de  ikamet eden. İşkur İş başı eğitim programını kabul eden.

 • İş Açıklaması Genel Muhasebe işlemlerinin yapılması, bankacılık ve pos işlemlerinin yapılması, belirtilen raporlamaların zamanında ve hatasız yapılması

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Genel Muhasebe, Bankacılık konularında en az 2 yıl deneyimli, Sorumluluk sahibi ve işi konusunda titiz, Tercihen Netsis programını kullanabilen, Disiplinli, çalışkan, İş ve sonuç odaklı, Ekip çalışmasına uyumlu ve iletişimi kuvvetli, Esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Dikkatli ve detaylara önem veren, Raporlama, analiz ve takip becerisi yüksek, Önleyici önlemleri önceden alma bakış açısına sahip, Askerlikle ilişkisi olmayan, (erkek adaylar için) Erkek ve Bayan adayların başvurularını beklemekteyiz.

 • İş Açıklaması ZFC KOZMETİK BİR İTALYAN FİRMASIDIR.FİRMAMIZ 10 YILDIR KUAFÖR VE GÜZELLİK SALONLARINA HİZMET VERMEKTEDİR .İZMİR'DEKİ GENEL MERKEZ OFISIMIZE AŞAĞIDA BELİRTİLEN NİTELİKLER DOĞRULTUSUNDA ÖN MUHASEBE ELEMANI ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler DİKSYONU DÜZGÜN , TİTİZ ,BAKIMLI , ÇALIŞKAN,SORUMLULUK SAHİBİ VE GERÇEKTEN İŞE İHTİYACI OLUP,UZUN VADELİ ÇALIŞMAK İSTEYEN BAYAN, ÜNİVERSİTE MEZUNU, ÖN MUHASEBE BİLEN (KOZA SİSTEM LUCA MUHASEBE PROGRAMI), İNGİLİZCE BİLEN, ÜNİVERSİTE MEZUNU, FOTOSHOP,CROLDROW VB PROGRAMLARINI KULLANABİLEN. NOT:İLGİLENEN ARKADAŞLARIN RESİMLİ CV İLE BAŞVURMALARINI RİCA EDİYORUZ.

 • İş Açıklaması Firmamız, 1961 yılında  Ali TUNABOYLU önderliğinde ‘’ Tekstil, Manifatura, Mefruşat’’ alanlarında toptan alım – satım faaliyetine  başlamış olup, 1986 yılından itibaren  ‘’ TUNABOYLU TEKSTİL SANAYİ ve TİCARET A..Ş. ‘’ olarak  İzmir ‘de faaliyetine  devam etmektedir . Tunaboylu tekstil grubunun  80 çalışanı olup, grubun  İstanbul ‘da  2005 yılında  kurulan  ‘’ TUNABOYLU TEKSTİL ÜRÜNLERİ PAZARLAMA SANAYİ ve DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. ‘’ adında  pazarlama  firması bulunmaktadır. Öncelikle  Ege bölgesi başta  olmak üzere Türkiye’ nin dört bir yanındaki müşterilerine  hizmet vermektedir. Firmasında 30’un üzerinde kaliteyi Türkiye’ nin bir çok şehrinden ve dünyanın ileri gelen kumaş firmalarından ithal eden firma, erkek grubu , bayan grubu , çocuk grubu, okul grubu ve personel iş kıyafetleri  grubunda geniş yelpazesi altında sunmaktadır . İşte bu sürekli değişim ve gelişim felsefesinden yola çıkarak, firmamıza değer katabilecek, ‘’ TUNABOYLU TEKSTİL ‘’ markasını sahiplenebilecek ‘’SEKRETER/YÖNETİCİ SEKRETERİ‘’ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En Az Lise, Tercihen Üniversitelerin Ön Lisans Veya Lisans Bölümlerinden Mezun, 23 – 35 Yaş Arasında, Aktif ve Dinamik Bir Yaşam Tarzına Sahip, Detaylı ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği yüksek, Dış görünüşüne özen gösteren ve temsil yeteneği yüksek, Disiplinli, Özgüveni yüksek ve sorumluluk alabilen, Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek, Prezentabl, Tercihen İngilizce Bilen, BAYAN.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az ticaret lisesi mezunu tercihen yüksekokul veya üniverste mezunu MS office programlarını etkin kullanabilen En az iki yıl deneyime sahip  Netsis muhasebe programını cok iyi bilen 25 yaşını aşmamış Esnek çalışma sahiplerine uygun  Tercihen Buca Karşıyaka Şirinyer ve Çamdibinde ikamet eden Analitik düşünce yapısına sahip ve problem çözme becerileri gelişmiş İş takibi konusunda düzenli , dikkatlı ve sonuç odaklı Sigara kullanmayan

 • İş Açıklaması Bemar Kariyer Okulu İZMİR Temsilciliğimizde görev alacak Bilgisayarlı Muhasebe ve Finans eğitimi verebilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Türkiye'de ilk Bilgisayar Uygulamalı Muhasebe eğitimini başlatan Bemar Kariyer Okulu'nda ;   -Topluluk karşında sunum yapabilecek,  -Tercihen Mali Müşavir -Kendini sürekli geliştirebilen, yenilikleri, öğrenmeyi ve öğretmeyi seven  -Sonuç odaklı, iletişim yetkinliği güçlü  -Bildiklerini iletme yeteneği gelişmiş -Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  -Netsis, Mikro, Nebim muhasebe programlarına hakim -Ön Muhasebe, Personel İşlemleri ve Genel Muhasebeye hakim -Tercihen Maliyet Muhasebesi bilen, -MS Office programlarına hakim,

 • İş Açıklaması Aliağa’daki fabrikamızda Muhasebe Müdürüne bağlı olarak Muhasebe Memuru’nun Temel İş sorumluluğu; Gider ve sabit kıymetler, vergi hesapları başta olmak üzere tüm periyodik ve günlük muhasebe işlemlerini gerçekleştirilmesi, ilgili hesapların yönetilmesi, Aylık olarak bilanço hesap mutabakatlarının yapılması, bilanço ve gelir tablolarının hazırlanması, Aylık, üç aylık ve yıllık vergi beyannamelerinin hazırlanması, Vergi denetimleri için gerekli hazırlıkların yapılması, denetim süresince denetim ekibine destek verilmesi, Kayıtların güncel olarak gerçekleştirilmesi, Fiş girişlerine ilişkin listelerin düzenli olarak dosyalanması ve arşivlenmesi, Muhasebe kayıtlarına ilişkin belgelerin kontrolü, Yapılan çalışmaların raporlanması.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye Bölümlerinden mezun, tercihen konusunda Yüksek Lisans yapmış, Genel Muhasebe mevzuatı ve Maliyet Muhasebesine hakim, Üretim sektöründe benzer pozisyonda 3-5 yıl tecrübesi olan, Netsis, Ms Office- Excel Uygulamalarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına inanan, 30 Yaşını aşmamış, erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan, İzmir tercihen Karşıyaka, Menemen, veya Aliağa’da ikamet eden.  

 • Ön Muasebe
  Kormad Madencilik
  İzmir 3 Kasım 2015

  İş Açıklaması İZMİR BÖLGESİNDE Kİ İŞ YERİMİZDE YETİŞTİRİLMEK ÜZERE İZMİRDE İKAMET EDEN , DİKSİYONU DÜZGÜN, BAYAN ELAMAN ARIYORUZ. 

  Aranan Nitelikler EN AZ YÜKSEK OKUL MEZUNU, BİLGİSAYAR KULLANABİLEN, GEREKTİĞİNDE GÜNÜ BİRLİK SEHAYAT EDEBİLECEK 

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az ticaret lisesi mezunu tercihen yüksekokul veya üniverste mezunu MS office programlarını etkin kullanabilen En az iki yıl deneyime sahip  Netsis muhasebe programını cok iyi bilen 25 yaşını aşmamış Esnek çalışma sahiplerine uygun  Tercihen Buca Karşıyaka Şirinyer ve Çamdibinde ikamet eden Analitik düşünce yapısına sahip ve problem çözme becerileri gelişmiş İş takibi konusunda düzenli , dikkatlı ve sonuç odaklı Sigara kullanmayan, Bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • İş Açıklaması FİRMAMIZ İÇİN BELİRTİLEN NİTELİKLER DOĞRULTUSUNDA MUHASEBE GÖREVLİSİ ALINACAKTIR. FİRMAYA GİRİŞ ÇIKIŞI YAPILAN ÜRÜNLERİN SİSTEMSEL TAKİBİNİN YAPILMASI.  

  Aranan Nitelikler EN AZ 2 YIL TECRUBELİ, İLERİ DERECEDE NETSİS KULLANMAYI BİLEN, FATURA İADE KASA TAKİBİ YAPABİLEN, DENEYİMLİ, BAY/BAYAN.

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda ÖN MUHASEBE ELEMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Okulların ilgili bölümünden mezun, İş disiplini yüksek ve sorumluluk alabilen, Yetiştirilmek üzere, Ekip çalışmasına ayak uydurabilecek, Bayan, Araba kullanmayı bilen, Muhasebe programına hakim, Özlük İşleri ve sigorta takibi yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz. NOT:Cumartesi günleri ofisimiz açıktır.

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda MUHASEBE PERSONELİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Yüksekokul Mezunu (Muhasebe, Finans, Maliye, İşletme ve İktisat bölümlerinden mezun), Genel Muhasebe uygulamalarına hakim, Mikro muhasebe programını iyi kullanan, Stok ve Envanter işlemleri konusunda bilgi sahibi, İyi derecede Excel, Word uygulamalarına hakim, İletişim becerileri yüksek, takım çalışmasına uyumlu, sorumluluk bilinci ile hareket eden, İş-çözüm-sonuç odaklı, Problem çözme ve analitik düşünme becerisine sahip

 • İş Açıklaması EVRAKLARIN DÜZENLENMESİNİ VE ARŞİVLENMESİNİ YAPMAK GELEN SİPARİŞLERİN KAYDINI YAPMAK GELEN TELEFONLARI İLGİLİ KİŞİLERE YÖNLENDİRMEK ÜRÜN ALIŞ FATURALARIN ÖN KAYDINI YAPMAK SATILAN ÜRÜN FATURALARINI DÜZENLEMEK STOK KAYITLARINI TUTMAK       

  Aranan Nitelikler MUHASEBE  VE FİNANS KONUSUNDA DENEYİMLİ NETSİS VE OFİS PROGRAMLARINI KULLANABİLEN AYLIK CARİ HESAP MUTABAKATLARINI YAPABİLECEK MÜŞTERİLER İLE KOLAY İLETİŞİM KURABİLEN ,İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK,DİKSİYONU DÜZGÜN SORUMLULUK SAHİBİ ,DİKKATLİ,DETAYLARA ÖNEM VEREN UZUN SÜRE ÇALIŞMAYI HEDEFLEYEN EN AZ 1 YIL TECRÜBE SAHİBİ BAYAN

 • İş Açıklaması Bemar Kariyer Okulu ŞİRİNYER Temsilciliğimizde görev alacak Bilgisayarlı Muhasebe ve Finans eğitimi verebilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Türkiye'de ilk Bilgisayar Uygulamalı Muhasebe eğitimini başlatan Bemar Kariyer Okulu'nda ;   -Topluluk karşında sunum yapabilecek,  -Tercihen Mali Müşavir -Kendini sürekli geliştirebilen, yenilikleri, öğrenmeyi ve öğretmeyi seven  -Sonuç odaklı, iletişim yetkinliği güçlü  -Bildiklerini iletme yeteneği gelişmiş -Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  -Netsis, Mikro, Nebim muhasebe programlarına hakim -Ön Muhasebe, Personel İşlemleri ve Genel Muhasebeye hakim -Tercihen Maliyet Muhasebesi bilen, -MS Office programlarına hakim,

 • İş Açıklaması 2000 yılında İzmir'de kurulan Cem Teknik Elektrik Ltd. Şti. Dünya’nın ve Türkiye’nin lider markalarına ait elektrik malzemelerinin toptan satış ve  pazarlamasını yapmaktadır.  Bilgili, deneyimli ve  teknik konularda donanımlı plasiyer ağı ile kaliteli hizmet sunan Cem Teknik Elektrik Ltd. Şti.  ihtiyaçları tespit ederek doğru ürün tedarikinde müşterilerine destek vermektedir. Müşterilerinin büyümesiyle büyüyeceğinin farkında olan  Cem Teknik Elektrik Ltd. Şti. satış sonrası desteği ile müşterilerinin piyasada farklı  bir konuma gelmelerine yardımcı olmaktadır. İşte bu sürekli değişim ve gelişim felsefesinden yola çıkarak, firmamıza değer katabilecek, ‘’ CEM TEKNİK ELEKTRİK ‘’ markasını sahiplenebilecek ‘’ MUHASEBE PERSONELİ ‘’ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En Az Lise Mezunu, 20 – 35 Yaş Arasında, Aktif Yaşam Tarzına Sahip, Detaylı ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği yüksek, Dış görünüşüne özen gösteren ve temsil yeteneği yüksek, Disiplinli, Özgüveni yüksek ve sorumluluk alabilen, İzmir’de İkamet Eden. ### ÇALIŞMA ŞARTLARI ve TÜM SOSYAL HAKLAR MÜLAKATLAR ESNASINDA GÖRÜŞÜLECEKTİR. ###  

 • İş Açıklaması İzmir Çankaya’da toptan gelinlik üretimi ve satışı alanında faaliyet gösteren firmamızın muhasebe bölümünde çalıştırılmak üzere;    Ürün alış faturalarının ön muhasebe kaydını yapmak, Satılan ürün faturalarını düzenlemek, Cari hesap mutabakatlarını yapmak, Evrakların düzenlenmesi ve arşivlenmesini yapmak, Gelen siparişlerin kaydını yapmak, Gelen telefonları ilgili kişilere yönlendirmek, görevlerinde bulunabilecek '' ÖN MUHASEBE PERSONELİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler 20 – 30 yaşları arasında, bayan En az bir muhasebe programı kullanmış (Tercihen Netsis programını kullanmış) İş takibi konusunda kendine güvenen Ön muhasebe konusunda en az 1 yıl tecrübe sahibi Diksiyonu düzgün sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip.

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda GAZİEMİR MAĞAZAMIZDA ÇALIŞABİLECEK KASİYER alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu,  Muhasebe alt yapısı olan, Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyimli,  Müşteri odaklı satışı hedef olarak benimseyen,  Fazla mesai konusunda sorunu olmayan,  Pozitif, dış görünümüne özen gösteren,  İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün, Detaycı, kendine güvenen, dikkatli, titiz çalışan, sorumluluk sahibi, Nebim wınner kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İzmir içi,Aliağa,Ödemiş,Soma,Bergama,Balıkesir,Aydın da ikamet eden Çelik Kardeşler  mağazalarımızda çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz.    

İş Habercisi - İzmir, Ön Muhasebe İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?