İzmir, Ön Muhasebe İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Ön Muhasebe
 • İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda MUHASEBE MÜDÜRÜ alınacaktır. 

  Aranan NiteliklerSMMM sertifikalı En az 5 Yıl deneyim Erkek Adaylar için askerlık yapılmış olması şartı Yabancı Dil İngilizce ikinci bir dil tercih sebebi Referans verebilecek Banka mevzuatlarına hakim

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Koordinatör, Şef / Amir, Müdür Yardımcısı, Müdür, Yetkili

 • Tan Lojistikİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir 2 Aralık 2016

  İş AçıklamasıŞirketimizin Güneşli Merkez Ofisin de ve diğer Şubelerimiz de görevlendirilmek üzere Muhasebe ve Finans Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren işletme,muhasebe, ekonomi vb. bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl deneyimli, 26 - 35 yaş aralığında, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın ve hızlı problem çözme becerisine sahip olan, Zaman yönetimi becerisi gelişmiş, Detaylara önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik problemi olmayan  Takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTek Düzen Hesap planına hakim, Günlük muhasebese süreçlerini yürütebilen, Cari Hesap mutabakatlarını sağlayabilen, Sabit Kıymetler, E-Fatura/ E- Defter Süreçleri, Vergi Mevzuatı,TTK Mevzuatına hakim, Mizan Kontrollerini yapabilen Beyannameleri hazırlayacak ya da destek olabilecek, Ms office uygulamalarını (özellikle Excele hakim) aktif kullanabilen, Muhasebe paket programlarını kullanmaya vakıf (Siber ve Evrim programını bilmek tercih sebebidir.) Tedarikçi ödemeleri, banka işlemleri, vb günlük nakit operasyonlarının gerçekleştirilmesini sağlayabilecek, Finansal işlemlerin muhasebe kayıtları ve mutabakatlarını yapabilecek, Bölüm ve işlemleri ile ilgili her türlü rapor ihtiyacına destek verebilecek, Ay sonu tedarikçi mutabakatlarında görev alacak, Alacak takip süreçlerinin koordinasyonunu sağlayabilecek,

  Sektör: Gümrükleme, Lojistik

  Pozisyon: Memur, Müdür Yardımcısı, Sorumlu, Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda MUHASEBE SORUMLUSU alınacaktır.

  Aranan NiteliklerMs Office çok iyi düzeyde kullanabilen ve çok iyi raporlama yapabilen, Analitik düşünce yapısına ve zaman yönetimi becerisine sahip, Genel muhasebe konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi, Yasal mevzuata ve tek düzen hesap planına vakıf, Muhasebe ve vergi mevzuatı konusunda ve tek düzen hesap planına vakıf, KDV. iadeleri konusunda bilgi sahibi, Personel özlük işlemleri konusunda , muhasebe programına vakıf, KDV Beyannamesi, Muhtasar Beyanname, Geçici Vergi Beyannamesi, Kurumlar Vergisi Beyannamesi ve SGK Bildirgeleri konusunda deneyimli, Askerlik görevini tamamlamış erkek adaylar değerlendirmeye alınacaktır, Tercihen Bornova bölgesinde ikamet eden.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Uzman Yard, Şef Yardımcısı, Eleman

 • Firma Adı Gizliİzmir, Antalya 2 Aralık 2016

  İş AçıklamasıFirmamıza ön muhasebe alanında tecrübeli eleman alımı yapılacaktır.

  Aranan NiteliklerÖn muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyimli Meslek Lisesi veya Yüksekokul mezunu Herhangi bir ticari programı iyi düzeyde bilen  Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen  

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Eleman

 • Bisquitteİzmir 3 Aralık 2016

  İş AçıklamasıPınarbaşı'nda bulunan Bisquitte Merkez Ofiste ; İnsan kaynakları ve genel muhasebe konularında deneyimli, Netsis bilen, iletişim becerileri iyi, planlı ve sistemli çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Sorumlu

 • Firma Adı Gizliİzmir 1 Aralık 2016

  İş AçıklamasıFaaliyet gösterdiği sektörün gelişmesinde vizyonu ve kalite anlayışı ile aktif rol oynayan; 400’ün üzerinde çalışanı olan,üretim tesisleri İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan şirketimiz; gelişen ve büyüyen organizasyonu içerisinde kurum kültürünü hızlı bir şekilde kazanacak, muhasebe bölümünde çalışacak,aşağıda belirtilen özelliklere sahip muhasebe şefi alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İşletme-İktisat-Maliye bölümlerinden mezun, Mesleki gelişimine önem veren,35 yaşını aşmamış, erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış, Üretim şirketlerinde genel muhasebe konusunda minimum 5 yıl tecrübeli, İyi derecede Netsis 3 Enterprise muhasebe programını kullanabilen, Tek düzen hesap planına hakim, Vergi beyannamelerinin hazırlanması ve gönderilmesi konularında tecrübeli, Mesleki güncel mevzuatı takip eden, Amortismanlar, kur farkları,E-Defter ve E-Fatura süreçleri hakkında bilgi sahibi, Tercihen SMMM Ruhsatına sahip,  İzmir’in Karşıyaka ilçesinde ikamet eden, İş takip yeteneği güçlü,sorumluluk sahibi ve disiplinli, Takım çalışmalarına yatkın, Pratik düşünebilen ve düşüncelerini uygulayabilen, Yoğun tempoda,programlı ve sonuç odaklı çalışabilecek.  

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Yetkili, Uzman, Şef / Amir, Sorumlu

 • İş AçıklamasıMağazacılık sektöründe hızla büyüyen Yalı Spor'un Çiğli Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere ön muhasebe bilgisi olan personel alımı yapılacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Muhasebe alanında en az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarını kullanabilen, Yaptığı işi geliştirmek için çaba harcayacak adayların başvurularını bekliyoruz.    

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Asistan

 • İş AçıklamasıIşıkkent'te faaliyet gösteren firmamıza aşağıda belirtilen nitelikler doğrultusunda ÖN MUHASEBE ELEMANI alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler30 / 45 yaş aralığında  BAYAN En az lise mezunu  Ön muhasebede en az 5 yıl tecrübeli  Netsis, Excel ve Word programlarını iyi derecede kullanabilen Tercihen Bornova civarında ikamet eden.  

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıFİRMAMIZ İÇİN BELİRTİLEN NİTELİKLER DOĞRULTUSUNDA ÖN MUHASEBE PERSONELİ ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerFATURA İRSALİYE GİRİŞ ÇIKIŞI YAPABİLECEK BA BS MUTABAKATI YAPABİLEN KREDİ KARTI POS İŞLEMLERİNİ VE TAKİBİNİ YAPABİLEN CARİ MUTABAKAT TAKİBİ YAPABİLECEK YOĞUN ÇALIŞMA TEMPOSUNA AYAK UYDURABİLECEK NETSİS BİLGİSİ OLAN BORNOVA PINARBAŞI VE IŞIKKENT ' TE İKAHMETGAH EDEN TERCİHEN BAY ÇALIŞMA ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

  Sektör: Toptancılık

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Uzman, Uzman Yard, Görevli

 • Soymar Tarımİzmir 30 Kasım 2016

  İş AçıklamasıBayraklı'daki şirketimizde çalışmak üzere; Ön muhasebe ve genel muhasebede tecrübeli 20-35 yaş arası Bayan muhasebe elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda ÖN MUHASEBE ELEMANI alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az iki yıl tecrübeli Fatura kesebilecek Cari hesap takibi yapabilecek Ofis yazılım programlarını iyi şekilde kullanabilen Öğrenci ödemelerinin kontrolü ve takibini yapabilecek Öğrenci tahsilat araması yapabilecek çalışma arkakaşı aramaktayız.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Şef Yardımcısı, Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıFirmamız  yaş sebze ve meyve ihracatında  çeyrek asrın vermiş olduğu tecrübe ve birikimiyle her zaman kaliteli ve sağlıklı ürünlerle ön plandadır. Tüketicilerimizi, müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve müstahsillerimizi her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren bir gıda şirketiyiz.Şirketimiz sürekli gelişen yapısı ve ekonomisi yapısıyla insan sağlığını önemseyen, iyi tarım uygulamalı ürünler yetiştirip çevre kirliliğine hassasiyet gösteren ve bunları ekip çalışmasıyla gerçekleştiren entegre bir şirkettir. Gelecek’’PIA FRUCHT’’ ile kaliteli ve güzel olacak ... LABORATUVAR: Şirketimizin laboratuarı nitelikli personeli alt yapı ve laboratuar alanı ile alanında uluslar arası düzeyde kabul gören niteliklere ulaşmış Türkiye’nin önder laboratuar özelliğini korumak ve geliştirmek amacıyla sürekli gelişme amacını benimsemiştir. LOJİSTİK DEPARTMANI: Lojistik farklılıklar yaratarak ve sürekli büyüyerek liderlik konumunu sürdüren yenilikçi bir şirketiz. Firmamızda çalışmak üzere, '' MUHASEBE PERSONELİ '' ve '' ÖN MUHASEBE PERSONELİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerMUHASEBE PERSONELİ: Üniversite mezunu, Yaş sebze meyve ihracatı yapan şirketlerde çalışmış, Alanında En Az 5 Yıl Tecrübeye Sahip, Dikkatli,Özenli Çalışan, Kariyer Hedefleri Olan. Çalışma disiplini olan, Cari hesaplara hakim, Eagle, Excel, Micro programlarını bilen.(Tercih nedeni). Seyahat engeli olmayan NOT: Çalışma yeri Manisa Alaşehir'dir.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Memur

 • İş Açıklamasıİşte bir fırsat daha : Muhasebe Departmanında Kariyer yapmak isteyen,   Ayrıca,  Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun, Muhasebe alanında en az 1 yıl deneyim sahibi, 25 - 35 yaş arası, İyi derecede Excel kullanabilen, İletişimi güçlü ve sorumluluk sahibi, İzmir'de ikamet eden   Şans senin yanında! :)  Bu ilana hemen başvur ve  Domino's'ta Fırsatları Yakala!

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıFİRMAMIZ İÇİN BELİRTİLEN NİTELİKLER DOĞRULTUSUNDA MUHASEBE ELEMANI ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerEN AZ LİSE TERCİHEN YÜSEKOKUL MEZUNU MUHASEBE BİLGİSİNE SAHİP TECRÜBELİ NETSİS VE OFİS PROGRAMLARINI KULLANABİLEN YEŞİLOVA , ÇAMDİBİ, BORNOVA VE KARŞIYAKA ‘DA OTURAN MUHASEBE ELEMANI ARAMAKTAYIZ.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Uzman Yard, Eleman, Şef Yardımcısı

 • İş AçıklamasıTek düzen hesap planına göre muhasebe kayıtlarını yapmak. Müşteri cari hesap kartlarını açmak gerekli durumlarda mutabakat yapmak. Fatura ve irsaliyelerdeki düzeltmeleri sisteme uygun olarak evrak üzerinde yapmak Tüm beyannameleri hazırlamak ve sisteme girişini yapmak.

  Aranan NiteliklerFinans muhasebe kayıtlarında tecrübe sahibi, Cari Hesap Muhasebe bilgisine sahip, Netsis ve MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Muhasebe altyapısına sahip, Koordinasyon becerisine sahip, Sonuç odaklı, Takım çalışmasına uyumlu, Dikkatli ve Hatasız çalışma motivasyonu olan, 25-35 yaş arası, İzmir (Buca-Şirinyer-Gaziemir-Ayrancılar veya Torbalı'da ikamet eden,

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş Açıklamasıİş sağlığı ve güvenliği alanında faaliyet gösteren firmamızın İzmir ofisinde çalışacak ön muhasebe personeli alınacaktır. İŞ TANIMI: Ön muhasebe işlemleri ve satış faturalarının düzenlenmesi, 500'den fazla cariyi takip edip aylık tahsilatları düzenli yapabilecek, Dinamik bir ekipte sorumluluk alıp müşteri tahsilatlarını online ve yüzyüze gerçekleştirebilecek, Ön muhasebe ve tahsilat görevlerini üstlenecek takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerGENEL NİTELİKLER En az 2 yıl ön muhasebe ve tahsilat deneyimlerine sahip, Ofis içi ve takım çalışmasına yatkın, İnsanlarla iyi iletişim kurabilen, Sistemli, dikkatli ve titiz çalışan, MS Ofis programlarını ve interneti verimli kullanabilen, B sınıfı Ehliyete sahip aktif araç kullanabilen

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Eleman

 • HEK-YOL İNŞAATAnkara, Elazığ, İzmir 23 Ekim 2016

  İş AçıklamasıElazığ ve Ankara ikamet eden Muhasebe Elemanı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerMuhasebe alanında 2 yıl deneyim sahibi, Ticaret lisesi veya ilgili üniversitelerden mezun, Genel muhasebe konularına vakıf, E-Fatura&E-Arşiv bilgisi ve deneyimi olan, Muhasebe programlarına hakim Tek düzen hesap planına hakim, Gelir-Gider faturalarının muhasebeleştirilmesine hakim, Evrak takibi yapabilecek, Detay odaklı, İnsan ilişkilerinde başarılı, Elazığ ve Ankara ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Yardımcı

 • İş AçıklamasıTENA MAĞAZACILIK; Tekstil pazarındaki değişen talepler doğrultusunda istikrarla büyüyen, bulunduğu bölgelerde kalite ile güvenin simgesi olarak bu anlayışla markalaşan sektörün önde gelen kurumları arasında bir numara olma yolunda hızla ilerlemektedir. İnsan kaynaklarından müşteri ilişkilerine, teknolojik gelişmelere kadar her alanda yenilikçi, araştırmacı, geliştirmeci ve mükemmeliyetçi yönetim politikasıyla her geçen gün daha fazla istihdam yaratarak bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunan TENA MAĞAZACILIK; ailesine yeni bireyler katmayı hedefliyor.

  Aranan NiteliklerEnerjisi, özgüveni ve doğru iletişim becerileri ile kurumsal kimliği en iyi şekilde temsil etmek, Marka imajının yükselmesine katkı sağlamak, Planlı, sistemli olmayı benimsemiş, kendisinden beklenilenler konusunda sorumluluk sahibi olmak, Kişisel gelişimine önem vererek,ekip çalışmasına uyumlu, ikna yeteneği olan,Yenilikçi çözümler üreterek, gelişime açık bir şekilde ekip arkadaşları ile uyumlu çalışabilecek, belirlenmiş hedeflerle çalışmayı benimsemiş olmak, İnsanlarla iyi ilişkiler kurabilen, girişken ve güler yüzlü, empatik iletişim özellikleri gelişmiş,engelli statüsünden Ön Muhasebe Elemanı, takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıTENA MAĞAZACILIK; Tekstil pazarındaki değişen talepler doğrultusunda istikrarla büyüyen, bulunduğu bölgelerde kalite ile güvenin simgesi olarak bu anlayışla markalaşan sektörün önde gelen kurumları arasında bir numara olma yolunda hızla ilerlemektedir. İnsan kaynaklarından müşteri ilişkilerine, teknolojik gelişmelere kadar her alanda yenilikçi, araştırmacı, geliştirmeci ve mükemmeliyetçi yönetim politikasıyla her geçen gün daha fazla istihdam yaratarak bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunan TENA MAĞAZACILIK; ailesine yeni bireyler katmayı hedefliyor.

  Aranan NiteliklerEnerjisi, özgüveni ve doğru iletişim becerileri ile kurumsal kimliği en iyi şekilde temsil etmek, Marka imajının yükselmesine katkı sağlamak, Planlı, sistemli olmayı benimsemiş, kendisinden beklenilenler konusunda sorumluluk sahibi olmak, Kişisel gelişimine önem vererek,ekip çalışmasına yatkın, ikna yeteneği olan,Yenilikçi çözümler üreterek, gelişime açık bir şekilde ekip arkadaşları ile uyumlu çalışabilecek, belirlenmiş hedeflerle çalışmayı benimsemiş olmak, İnsanlarla iyi ilişkiler kurabilen, girişken ve güler yüzlü, empatik iletişim özellikleri gelişmiş, Mali Müşavir Genel Muhasebe ve/veya Ön Muhasebe Müdürü ekip lideri arayışımız bulunmaktadır

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür

 • İş AçıklamasıTENA MAĞAZACILIK; Tekstil pazarındaki değişen talepler doğrultusunda istikrarla büyüyen, bulunduğu bölgelerde kalite ile güvenin simgesi olarak bu anlayışla markalaşan sektörün önde gelen kurumları arasında bir numara olma yolunda hızla ilerlemektedir. İnsan kaynaklarından müşteri ilişkilerine, teknolojik gelişmelere kadar her alanda yenilikçi, araştırmacı, geliştirmeci ve mükemmeliyetçi yönetim politikasıyla her geçen gün daha fazla istihdam yaratarak bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunan TENA MAĞAZACILIK; ailesine yeni bireyler katmayı hedefliyor.

  Aranan NiteliklerEnerjisi, özgüveni ve doğru iletişim becerileri ile kurumsal kimliği en iyi şekilde temsil etmek, Marka imajının yükselmesine katkı sağlamak, Planlı, sistemli olmayı benimsemiş, kendisinden beklenilenler konusunda sorumluluk sahibi olmak, Kişisel gelişimine önem vererek,ekip çalışmasına uyumlu, ikna yeteneği olan,Yenilikçi çözümler üreterek, gelişime açık bir şekilde ekip arkadaşları ile uyumlu çalışabilecek, belirlenmiş hedeflerle çalışmayı benimsemiş olmak, İnsanlarla iyi ilişkiler kurabilen, girişken ve güler yüzlü, empatik iletişim özellikleri gelişmiş, Ön Muhasebe Müdürü ekip lideri arayışımız bulunmaktadır

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür

İş Habercisi - İzmir, Ön Muhasebe İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?