İzmir, Ön Muhasebe İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Ön Muhasebe
 • İş Açıklaması Çiğli’de bulunan Üretim Fabrikamız için, aşağıda belirtilen nitelikler doğrultusunda MUHASEBE UZMANI alınacaktır.  Günlük muhasebe kayıtlarının tutulması, Fatura kontrol, kayıt ve işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Nakit akış kontrolü ve finansal süreçlerin takibi, Banka muhasebe kayıtları ve banka işlemleri, BA – BS formları ve KDV, muhtasar, beyanname konularına hakim Vergi Dairesi, SGK ve Resmi Kurumlarla ilgili işlemleri takip edecek, Tam zamanlı, ekip arkadaşları ile uyum içerisinde çalışacak Bay – Bayan takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İlgili bölümlerden mezun(Minimum lise mezunu) NETSIS programını çok iyi bilen, Üretim Maliyetini iyi bilen, En az 2 yıl deneyimli, Raporlama, takip ve analiz yeteneği gelişmiş, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) İzmir’de ikamet eden, Tercihen İngilizce bilen.

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Yetkili Yardımcısı, Uzman Yard, Uzman, Şef Yardımcısı, Sorumlu

 • İş Açıklaması İŞKUR ile birlikte yürütülen İş Başı Eğitim Programı kapsamında; Şirketimizde, çalışmak üzere ''Ön muhasebe Personeli'' aranmaktadır. Program haftada 6 gün, toplam 45 saat olmak üzere 6 aylık işbaşı eğitimini kapsamaktadır. 6 aylık kurs programını tamamlayan kursiyer performansına bağlı olarak firmamızda istihdam edileceklerdir. Genel muhasebe işlemlerinin yürütülmesine destek vermek, Muhasebe programına ilgili kayıtların girişini yapmak, Mutabakat işlemlerini yürütmek, Günlük muhasebe kayıtlarını yapmak, Alış/Satış faturalarını düzenlemek.

  Aranan Nitelikler Ticaret Meslek Lisesi/Yüksek Okul Muhasebe Bölümünden mezun, üniversite mezunu, Muhasebe süreçleri konusunda iş tecrübesi olan, NETSIS, MS Office Programlarına hakim, Tek düzen hesap planına hakim, İş takibi konusunda dikkatli, sonuç odaklı, Ekip çalışmasına yatkın. Aktif araç kullanabilen, Sigara kullanmayan, 19 – 25 yaş arası, Bayan.  

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklaması Ön Muhasebe Elemanı olarak görevlendireceğimiz, aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşı aramaktayız

  Aranan Nitelikler En az Ticaret Lisesi mezunu veya MYO mezunu Herhangi bir ticari program bilen ( Tercihen Logo ) Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen Ön muhasebe konusunda en az 1 yıl deneyimli Buca,Şirinyer,Karabağlar,Gaziemir,Yeşilyurt, civarında ikamet eden; Eleman alımı yapılacaktır.  

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Banco Çelik Avm Mağazalarımızda görevlendirilmek üzere,  Kasada TAHSİLAT-İRSALİYE-FATURA-SATIŞ SÖZLEŞMESİ İşlemlerini yürütebilecek KASİYER alınacaktır.

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU, TERCİHEN,NEBİM,WINNER ONLINE MAĞAZA PROGRAMINI KULLANMAYI BİLEN, YOĞUN İŞ TEMPOSUNA AYAK UYDURABİLEN,DİNAMİK, ESNEK ÇALIŞMA GÜN VE SAATLERİNE ADAPTE OLABİLEN, İZMİR,MANİSA,AKHİSAR'DA İKAMET EDEN, BAY / BAYAN KASİYER ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ALINACAKTIR

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Kasiyer, Sorumlu

 • İş Açıklaması GMG ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI SAN. TİC .LTD. ŞTİ.'nde çalışacak ÖN MUHASEBE ve BÜRO elemanları alınacaktır.    

  Aranan Nitelikler NETSIS VE MS OFİS PROGRAMLARINA HAKİM ÖN MUHASEBE TECRÜBESİ OLAN TERCİHEN, TİCARET LİSESİ,MESLEK YÜKSEK OKULU VE ÜNİVERSİTELERİN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN BAY-BAYAN TİTİZ,GÜVENİLİR,DİKKATLİ,ÇÖZÜM ODAKLI , İLETİŞİM YETENEĞİ OLAN VE TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN DİKSİYONU DÜZGÜN,PREZENTABL TERCİHEN İZMİR/GAZİEMİR,SARNIÇ,AYRANCILAR,MENDERES,TORBALI CİVARINDA İKAMET EDEN.

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklaması İşlevsel Görevleri: Sorumluluk alanına giren işlerin şirket prosedürlerine uygun şekilde yapılmasını koordine ve kontrol etmek, Sorumluluk alanına giren konulara ilişkin olarak yönetim raporlamaların hazırlanmasını sağlamak, Mali tabloların hazırlanması sağlamak ve kontrol etmek Vergi dairesi ile ilgili işlemlerin yürütülmesi, Muhasebe işlemlerinin tek düzen hesap planına uygun ve yönetimin istediği raporlara baz oluşturacak şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak, Mali tabloların hazırlanması sağlamak, kontrol etmek, Faturaların ilgili departmanlarca onaylandığını kontrol ederek işlenmesini sağlanmak, Alıcı ve satıcılarla mutabakatların kontrolünü gerçekleştirmek, Giderlerin, harcamaların ve sayım farklarının ilgili birimlere bildirilmesini sağlamak, Noter ve avukat işlemlerinin, sözleşmelerin takibi ve ödemelerin kontrolünü sağlamak, Hisse devir ve satış işlemleri, ortaklık yapısı, şirket şube açılışı, yetkilendirme ve diğer Ticaret sicili işlemlerinin yürütülmesini sağlamak, Şirketin yasal defterlerinin, mevzuata göre tasdik edilerek işlenmesini, arşivlenmesini ve koordine edilmesini sağlamak, Mesleki konuları ve değişen mevzuatı takip etmek.  

  Aranan Nitelikler Görevin Gerektirdiği Özellikler Eğitim Ve Mesleki Tecrübe:  4 yıllık Üniversite mezunu olmak,  SAP programını iyi derecede bilmek, Mesleki olarak da en az 5 yıl , yönetici olarak 3 yıl deneyimli olmak, Göreve Özel Yetkinlikler: Problem Çözme Becerisi Analitik Düşünme Yorum yapabilme Kontrol ve denetim Yönetsel Yetkinlikler: Ekip Yönetimi Büyük Resmi Görme İş Performansının Yönetimi İlişki Yönetimi

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Yönetmen, Müdür Yrd, Müdür, Yetkili, Yönetici

 • İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz.   Danışmanlığını yapmakta olduğumuz çevre, endüstri ve tarımsal gıda üzerine teknoloji merkezi olarak faaliyet gösteren müşteri firmamız için "Sekreter" arayışımız bulunmaktadır.  Müşterilerin faturalarını dağıtacak, Belgeleri arşivleyecek, Ofis düzenini sağlayacak

  Aranan Nitelikler Tercihen ön lisans mezunu, Sekreterlik veya yönetici asistanlığı konusunda  min 2 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Orta seviyede İngilizce bilen, Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, Sistemli ve düzenli çalışmayı benimseyen, İzmir’ de ikamet eden

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, İmalat, Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat

  Pozisyon: Asistan, Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri, Ofis Elemanı

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Muhasebe Personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Seferihisar’daki fabrikamıza,  servis güzergahımız olan Balçova, Narlıdere, Güzelbahçe, Seferihisar’da ikamet eden, Üretim, ihracat yapan firmalarda en az  beş yıl tecrübe sahibi, Netsis programına tüm modülleri ile hakim, Office uygulamalarında, özellikle excel kullanımı konusunda kendisini geliştirmiş ve gelişime açık,  Özellikle;  üretim, stok, referans gider yerine göre giderlerin işlenmesi ve raporlanması konusunda deneyim sahibi, Diğer muhasebesel işlemler konusunda da gelişime açık, dinamik, çözümsel fikir üretebilen ve uygulayabilen, koordineli çalışabilecek takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklaması Netsis entegrasyon sisteminde fiş, fatura ve bütün evrakları işlemek, Fatura giriş ve çıkışlarını işlemek, İhracat ve ithalat dosyalarının takibini ve işlemelerini yapmak, Mali müşavir ile organize şekilde evrak ve dosya hazırlığı, Banka kayıtlarının tutulması ve müşavire hazır boyuta getirmek,    

  Aranan Nitelikler 3 yıl deneyim, MS Office ve Netsis programlarına hakim olmak, Netsis entegrasyon sisteminde kayıt tutmuş olmak, Mali müşavir ile organize çalışabilecek, Organizasyon yeteneğine sahip olmak, Muhasebe departmanındaki arkadaşlarıyla koordineli çalışabilecek, Güler yüzlü ve uyum içinde çalışabilecek,

  Sektör: Aydınlatma

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Merkezi İzmir Menemen’ de bulunan inşaat, nakliyat ve hafriyat işlerini yapan firmamızda bu işlerde görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mali alanda Muhasebe Ön Lisans veya Lisans eğitimi mezunu (Tercihen Muhasebe ve İşletme Bölümü Mezunları) Konusunda en az 3 yıl deneyimi, Netsis Entegre 7.0 Muhasebe Programını kullanabilen, B Sınıfı Ehliyetli, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, 20 – 27 Yaş aralığında, BAY. Not: Özellikle Menemen - Çiğli civarı oturanları tercih ediyoruz. 

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Otomotiv ve Sigortacılık alanlarında faaliyet gösteren şirketlerimizin Mali İşler Grubu bünyesinde yetiştirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun  Muhasebe Elemanı aramaktayız.        

  Aranan Nitelikler Yüksekokul mezunu (Muhasebe,Finans,Bankacılık bölümleri tercih sebebidir) 25-30 yaşında, prezantabl MS Office ve Netsis Entegre programlarına vakıf, Sorumluluk sahibi, detaylara önem veren, dikkatli, takipçi ve disiplinli çalışma prensibine sahip, Kariyer planı olan, değer yaratmaya odaklı,öğrenmeye hevesli, yenilikçi Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, aktif araç kullanabilen Tercihan askerlikle ilişiği olmayan Bay

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Uzman Yard, Eleman, Memur, Yardımcı

 • İş Açıklaması FİRMAMIZ İÇİN BELİRTİLEN NİTELİKLER DOĞRULTUSUNDA MUHASEBE SORUMLUSU ALINACAKTIR. 

  Aranan Nitelikler ÖN MUHASEBE/MUHASEBE KONUSUNDA DENEYİMLİ GENEL MUHASEBE KURALLARINI VE MANTIĞINI İYİ BİLEN MS OFFİCE PROGRAMLARINI  İYİ DERECEDE KULLANABİLEN DİKSİYONU DÜZGÜN DİSİPLİNLİ ,SAYGILI,DİKKATLİ,SABIRLI VE SORUMLULUK SAHİBİ İŞ TAKİP VE KOORDİNASYON YETENEĞİNE SAHİP BAYAN 25-40 YAŞ ARASI İZMİR’DE İKAMET EDEN 4 YILLIK (LİSANS)ÜNİVERSİTELERİN İKTİSAT –İŞLETME –İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER VEYA  İLGİLİ  BÖLÜMLERİNDEN  MEZUN TERCİHEN  NETSİS,MİCRO ,ETA SQL ,NETO PROGRAMLARINDAN EN AZ BİRİNİ İYİ DERECEDE BİLEN.  

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Yetkili Yardımcısı, Uzman Yard, Uzman, Şef Yardımcısı, Sorumlu

 • İş Açıklaması Batı Ege Elektrik, 2004 yılından beri Elektrik ve Aydınlatma sektöründe ithalatçı firma olarak faaliyet göstermektedir. Firmamız İzmir ilinde faaliyet gösterip, 10 yıllık tecrübe birikimi, yenilikçi yapısı ve Türkiye genelindeki geniş müşteri ağı ile yoluna devam etmektedir. Vizyonumuz; Müşterilerimize kaliteden ödün vermeden, düşük maliyetli, en uygun ve doğru çözümü sunabilmek ve aynı zamanda müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler kurabilmektir… B.E.S.T markalı ürünlerimizi kullanan tüm müşterilerimize teşekkürü her zaman bir borç biliriz. Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda GENEL MUHASEBE VE FINANS ELEMANI alınacaktır. Genel muhasebe ile ilgili işlemlerin,mevzuata, muhasebe usullerine ve yönetmeliklere uygun yapılması Muhasebe evraklarının kaydedilmesi işlemlerinin yapılarak ilgili birimlerle mutabakatların yapılması, Beyanname ve bildirgelerin hazırlanması Aylık raporların yapılması 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme,Maliye ve İktisadi alanlarından mezun olmak, Vergi mevzuatına ve tekdüzen hesap planına hakim, E-Defter ve e-Fatura süreçleri hakkında bilgi sahibi  Genel muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyimli   İyi düzeyde muhasebe bilgi ve tecrübesine sahip, Tek Düzen Hesap planına hakim, MS Office programlarını çok iyi kullanabilen Mikro programını iyi derecede kullanabilen Raporlama becerileri gelişmiş Analitik bakış açısına sahip, sonuç ve süreç odaklı Sorumluluk sahibi, iş takibi konularında dikkatli, ekip çalışmasına yatkın,iletişim becerisi yüksek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, 35 yaşını aşmamış.  

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Yetkili, Uzman Yard, Uzman, Şef Yardımcısı, Sorumlu

 • İş Açıklaması 1992 yılından bu yana mobilya sektöründe  yer alan şirketimizin karabağlarda bulunan işyeri merkezine depo sevkiyat bölümünde istihdam edilmek üzere muhasebe personeli alınacaktır. Ön muhasebe deneyimi olan Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak VEGA muhasebe paket programını iyi  derecede kullanabilen , Ürün siparişlerinin oluşturulması Stok çıkış fişlerinin düzenlenmesi İrsaliye ve faturaların düzenlenmesi Stok kontrolü Cari hesap mutabakatları  

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Görevli, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • İş Açıklaması İzmir Bornova bölgesinde bulunan, tekstil ürünleri üretim ve toptan satışı alanında faaliyet gösteren firmamıza, '' BAYAN SEKRETER/ÖN MUHASEBE ELEMANI '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe ve sekreterlik konusunda deneyimli, Muhasebe programlarını etkin kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Düzenli, planlı ve titiz çalışan, İnsan ilişkilerinde başarılı, Diksiyonu düzgün, Tercihen temel düzeyde ingilizce konuşup anlayabilen, Ofis düzeni konusunda titiz, BAYAN.  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Asistan, Eleman, Sekreter

 • İş Açıklaması GÜVENLİK SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZIN MUHASEBE DEPARTMANINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE MUHASEBE UZMANI / YÖNETİCİSİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler Minimum Ön Lisans mezunu, Muhasebe’de minimum 2 yıl deneyimli, Ms Office programlarına hakim, Çok iyi derecede NETSIS bilen, E-fatura,E-defter programlarına hakim, Bordrolama yapabilecek olan, Bay/Bayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden. Analitik yeteneği ve sayısal becerisi güçlü Sorumluluk bilinci yüksek, Dosyalama ,raporlama ve takip bilgisi olan, Ekip çalışmasına uyumlu.  

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman, Şef Yardımcısı, Sorumlu, Memur

 • Muhasebe Sorumlusu Yarbay Beton İzmir 28 Nisan 2016

  İş Açıklaması Pınarbaşı Ofisimizde çalışacak aşağıdaki kriterlere uygun, muhasebe departmanımıza takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler   En az lise, tercihen üniversite mezunu, Muhasebe alanında en az 2 yıl deneyimli, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Muhasebe programlarında tecrübeli, tercihen Luca Koza bilen, Analitik düşünen, raporlama becerisi yüksek, titiz ve düzenli çalışan, İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine ayak uydurabilen.  

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Yetkili Yardımcısı, Uzman Yard, Uzman, Şef Yardımcısı, Sorumlu

 • İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz." İzmir’ de danışmanlığını yapmakta olduğumuz ""Otomotiv" sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamız için "SEKRETER" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen alanında 2 yıl deneyimli MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, İletişim yeteneği yüksek, güler yüzlü, diksiyonu düzgün, İnsan ilişkileri kuvvetli, Dış görünümüne önem veren, İş takip yeteneği gelişmiş İzmir' de ikamet eden bayan adaylar

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Sorumlu, Eleman, Asistan

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Ön Muhasebe/Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ön Muhasebe / Muhasebe konusunda tecrübeli, Tercihen Ticaret Lisesi, Meslek Yüksek Okulu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, NETSIS,MS Office programını iyi derecede kullanabilen, Dikkatli, titiz, düzenli, Çalışmayı seven, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  25 – 30 yaş arası,  Bayan, İzmir'de ikamet eden.

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda ÖN MUHASEBE & OFİS ELEMANI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler İnşaat malzemesi sektöründe( tercihen) deneyimli World,exell,powerpoint ofis, programlarını kullanarak rapor hazırlayabilecek, Netsis Entegre muhasebe programını kullanarak ön muhasebeyi yürütebilecek,genel muhasebeye destek olacak, Parekende satış, kasa ve kasiyer işemlerini yürütebilecek Diksiyonu düzgün,görünüşüne önem veren,dinamik,prezentabl,dikkatli , Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Ofis işlerini yürütebilecek, Takım çalışmalarına yatkın,insan ilişkilerinde yetenekli, İzmir'de ikamet eden. 30 yaşını aşmamış Bay/Bayan  

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • İş Açıklaması Firmamız, elektrik mühendislik, proje ve taahhüt konularında faaliyet göstermektedir. İzmir Bayraklı 'da bulunan merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere ön muhasebe ve yönetici asistanlığı görevini birarada yürütebilecek, prezentabl bayan çalışma arkadaşı arıyoruz. Görev Tanımı: Alış faturalarının ön muhasebe kaydını yapmak, Satış faturalarını düzenlemek, Cari hesap mutabakatlarını yapmak, Evrakların düzenlenmesi ve arşivlenmesini yapmak, Gelen siparişlerin kaydını yapmak, Gelen telefonları ilgili kişilere yönlendirmek, Gerektiğinde toplantılara katılmak

  Aranan Nitelikler Aranılan özellikler, Tercihen LUCA ve MS Ofis programlarını iyi derecede kullanmak, Ön muhasebe işlemlerine hakim, en az 3 yıl deneyimli SGK Mevzuatına hakim,  Üniversite veya yüksekokul mezunu İş konusunda titiz, düzenli titiz, güvenilir, çalışkan Dış görüntüsüne dikkat eden, İletişim kaabiliyeti yüksek  Ulaşım sorunu olmayan adaylar tercihimizdir.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • Muhasebe Elemanı Demotek Plastik Sanayi İzmir, Manisa 28 Nisan 2016

  İş Açıklaması Aşağıdaki aranan niteliklerde, plastik fabrikasında görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Ön muhasebe konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen genel muhasebe konusunda bilgi sahibi olan, Logo programı ile daha önceden çalışmış olan, Stres altında, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim becerisi yüksek, dinamik ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen sürücü ehliyetine sahip

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Memur, Sorumlu

 • İş Açıklaması Ülkemizin en köklü şarap üreticilerinden biri olan ÖKÜZGÖZÜ ŞARAPÇILIK LTD ŞTİ’ nin Bornova /İZMİR deki merkez tesislerinde, istihdam edilmek üzere aşağıdaki vasıflara haiz,   ÖN MUHASEBE ELEMANI ·        Bornova ve civarında oturan, ·        Titiz, dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, ·        Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, ·        Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, ·        Dinamik, takipçi, takım çalışmasına yatkın, ·        Pozitif, iş bitirici ve analitik olmak, ·        Sayım işlemleri, stok takibi, depo mal kabul işlemlerini yapmak, ·        Fatura kontrol ve muhasebeleştirme işlemlerini yapmak, ·        Kasa kontrol ve tahsilat işlemlerini yapmak, ·        Muhasebe evraklarının düzenli olarak kontrolünü sağlamak, ·        Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, ·         Muhasebe alanında en az 2 yıl deneyimi olan, ·         Netsis ve MS Office programlarını iyi bilen, ·         Şirketimizin ön muhasebe alanındaki iş ve işlemlerini yürütebilecek, ·         Sigara kullanmayan, ·         Tercihen B sınıfı sürücü belgesine sahip olan, aktif araç kullanabilen, ·         25-35 yaşları arasında bayan eleman alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Sorumlu

 • İş Açıklaması Uluslararası kara nakliye firmamıza   İleri derecede Netsis version 8 .( tüm modülleri dahil) kullanabilen En az 2 yada 3 yıllık büro deneyimi olan  Çiğli ve Karşıyaka bölgesinde ikametgah eden Muhasebe Personeli alınacaktır,   NOT:Başvurular şahsen yapılacaktır. 

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • İş Açıklaması Tekstil ihracatı yapan firmamızda görevlendirilmek üzere, Tercihen üniversitelerin İşletme , İktisat , Muhasebe v.b. bölümlerinden mezun, Ön Muhasebe bilgilerine hakim ve en az 2 yıl deneyimli, Netsis ve MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, pozitif , güler yüzlü, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, temsil yeteneği kuvvetli, Takip yeteneği güçlü, detaylar konusunda dikkatli, hedef ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Gelişmeye ve öğrenmeye istekli , planlı ve titiz çalışabilen, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Kararlı , disiplinli ,iş bitirici ve sorumluluk sahibi,          '' Ön Muhasebe Personeli '' olarak çalışacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Dünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan  SAINT- GOBAIN’in Yapı Grubu şirketlerinden biri olan SAINT- GOBAIN  WEBER,  1927 yılından beri  faaliyet göstermektedir. Endüstriyel harç üretiminde Dünya liderliğini elinde bulunduran WEBER, 57 ülkede 10.000 çalışanı ile yapı sektörüne çevreci ve yenilikçi çözümler sunmaktadır.  SAINT GOBAIN WEBER TÜRKİYE olarak İzmir fabrika muhasebe ve finansman organizasyonumuzda görevlendirilmek üzere  aşağıda belirtilen niteliklere sahip, MUHASEBE GÖREVLİSİ aramaktayız. İş Tanımı  Faturaların kontrol edilerek sisteme girilmesinin sağlanması

  Aranan Nitelikler Tercihen lisans veya Meslek Yüksekokulları’nın ilgili bölümlerinden mezun 2-3 yıl muhasebe deneyimine sahip İzmir’de ikamet eden veya edebilecek olan

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Görevli

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda ÖN   MUHASEBE  VE  YÖNETİCİ  ASİSTANI alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin   4  yıllık  Maliye,İktisat,İşletme bölümlerinden   mezun   En  az  5  yıllık  sektör  tecrübesi  NETSİS  Programını  etkin kullanabilen Ön  Muhasebe  kayıtlarını  tam  ve mevzuata  uygun  bir  şekilde doğru  olarak  tutacak MS Ofis  programlarını  , özellikle  World  ve  Exceli  etkin  kullanabilen Resmi  daireler ,bankalar, müşteriler , tedarikçiler ve ecza depoları ile mali konulardaki ilişkileri  yürütecek Aylık  Finansal  Tablolar, maliye ve  gider analizlerini   hazırlayacak Günlük,haftalık, dönemsel raporlama yapabilecek Şirketin aylık ve dönemsel KDV, Muhtasar , SGK, geçici ve kurumlar beyannamesini gibi  resmi evraklarını  takip  edecek  Bilanço, gelir  tablosu ve diğer mali tabloları  resmi  statüde  hazırlayacak   Özel  sektörün gerektirdiği dinamiğe  sahip ve  şartlara hızlı uyum sağlayabilen   Prezantabl  ve düzgün  diksiyona  sahip 30-45  yaş aralığında  bay(*)  ve bayan  NOT (*)  Erkek  adaylar  için  askerlik  görevini tamamlamış  olmak  şarttır.    

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • İş Açıklaması TENA MAĞAZACILIK; Tekstil pazarındaki değişen talepler doğrultusunda istikrarla büyüyen, bulunduğu bölgelerde kalite ile güvenin simgesi olarak   bu anlayışla markalaşan sektörün önde gelen kurumları arasında bir numara olma yolunda hızla  ilerlemektedir.   İnsan kaynaklarından müşteri ilişkilerine, teknolojik gelişmelere kadar her alanda yenilikçi, araştırmacı, geliştirmeci ve mükemmeliyetçi yönetim politikasıyla her geçen gün daha fazla istihdam yaratarak bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunan TENA MAĞAZACILIK; ailesine yeni bireyler katmayı hedefliyor. 

  Aranan Nitelikler Enerjisi, özgüveni ve doğru iletişim becerileri ile kurumsal kimliği en iyi şekilde temsil etmek, Marka imajının yükselmesine katkı sağlamak, Planlı, sistemli olmayı benimsemiş, kendisinden beklenilenler konusunda sorumluluk sahibi olmak, Kişisel gelişimine önem vererek,ekip çalışmasına uyumlu, ikna yeteneği olan,Yenilikçi çözümler üreterek, gelişime açık bir şekilde ekip arkadaşları ile uyumlu çalışabilecek, belirlenmiş  hedeflerle çalışmayı benimsemiş olmak, İnsanlarla iyi ilişkiler kurabilen, girişken ve güler yüzlü, empatik iletişim özellikleri gelişmiş,engelli statüsünden Ön Muhasebe Elemanı, takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır   

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması TENA MAĞAZACILIK; Tekstil pazarındaki değişen talepler doğrultusunda istikrarla büyüyen, bulunduğu bölgelerde kalite ile güvenin simgesi olarak   bu anlayışla markalaşan sektörün önde gelen kurumları arasında bir numara olma yolunda hızla  ilerlemektedir.   İnsan kaynaklarından müşteri ilişkilerine, teknolojik gelişmelere kadar her alanda yenilikçi, araştırmacı, geliştirmeci ve mükemmeliyetçi yönetim politikasıyla her geçen gün daha fazla istihdam yaratarak bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunan TENA MAĞAZACILIK; ailesine yeni bireyler katmayı hedefliyor. 

  Aranan Nitelikler Enerjisi, özgüveni ve doğru iletişim becerileri ile kurumsal kimliği en iyi şekilde temsil etmek, Marka imajının yükselmesine katkı sağlamak, Planlı, sistemli olmayı benimsemiş, kendisinden beklenilenler konusunda sorumluluk sahibi olmak, Kişisel gelişimine önem vererek,ekip çalışmasına uyumlu, ikna yeteneği olan,Yenilikçi çözümler üreterek, gelişime açık bir şekilde ekip arkadaşları ile uyumlu çalışabilecek, belirlenmiş  hedeflerle çalışmayı benimsemiş olmak, İnsanlarla iyi ilişkiler kurabilen, girişken ve güler yüzlü, empatik iletişim özellikleri gelişmiş, Ön Muhasebe Müdürü ekip lideri arayışımız bulunmaktadır   

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması TENA MAĞAZACILIK; Tekstil pazarındaki değişen talepler doğrultusunda istikrarla büyüyen, bulunduğu bölgelerde kalite ile güvenin simgesi olarak   bu anlayışla markalaşan sektörün önde gelen kurumları arasında bir numara olma yolunda hızla  ilerlemektedir.   İnsan kaynaklarından müşteri ilişkilerine, teknolojik gelişmelere kadar her alanda yenilikçi, araştırmacı, geliştirmeci ve mükemmeliyetçi yönetim politikasıyla her geçen gün daha fazla istihdam yaratarak bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunan TENA MAĞAZACILIK; ailesine yeni bireyler katmayı hedefliyor. 

  Aranan Nitelikler Enerjisi, özgüveni ve doğru iletişim becerileri ile kurumsal kimliği en iyi şekilde temsil etmek, Marka imajının yükselmesine katkı sağlamak, Planlı, sistemli olmayı benimsemiş, kendisinden beklenilenler konusunda sorumluluk sahibi olmak, Kişisel gelişimine önem vererek,ekip çalışmasına yatkın, ikna yeteneği olan,Yenilikçi çözümler üreterek, gelişime açık bir şekilde ekip arkadaşları ile uyumlu çalışabilecek, belirlenmiş  hedeflerle çalışmayı benimsemiş olmak, İnsanlarla iyi ilişkiler kurabilen, girişken ve güler yüzlü, empatik iletişim özellikleri gelişmiş, Mali Müşavir Genel Muhasebe ve/veya Ön Muhasebe Müdürü ekip lideri arayışımız bulunmaktadır   

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür

İş Habercisi - İzmir, Ön Muhasebe İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?