İzmir, Şantiye İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Şantiye
 • Delsan Asfaltlama İnşaat San. Tic. Ltd. Şti.

  İnşaat Mühendisi Delsan Asfaltlama İnşaat San. Tic. Ltd. Şti.

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İZMİR İLİ ŞANTİYEMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE '' İNŞAAT MÜHENDİSİ" ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Yol Alt Yapısı, Üst Yapısı ve Köprü İşleri Konularında En Az 5 Yıl Deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen, çözüm üretebilen, sonuç odaklı.

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  Yapı Teknik Öğretmeni Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir, Manisa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz.

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, personel belgelendirme alanında faaliyet gösteren firmamız için, aşağıdaki niteliklere sahip ''YAPI TEKNİK ÖĞRETMENİ'' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Yapı Öğretmenliği ya da ilgili bölümlerinden mezun, En az 3 yıl alanında tecrübeli, Kalite yönetim sistemleri konusunda bilgili, Yöneticilik vasıflarına sahip, Dikkatli ve titiz çalışabilen İzmir’de ikamet eden

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  B Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı (İzmir) Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. İzmir’ de kurulu olan danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ortak Sağlık Güvenlik Biriminde tam zamanlı çalışmak üzere "B SINIFI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen mühendislik bölümlerinden mezun, İş Güvenliği Uzmanı olarak deneyimi olan, B sınıfı İSG Uzmanlığı sertifikasına sahip, İnşaat sektöründe en az 1 yıl tecrübeli, İşyerinde işin yürütülmesi nedeniyle oluşacak tehlikeleri öngörüp gerekli önlemleri alınmasını sağlayacak ve çalışma ortamını güvenli hale getirebilecek, İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına uygun olarak iş yerinde gerekli çalışmaların yapılmasını sağlayacak, Tam zamanlı olarak çalışabilecek, Aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerisi kuvvetli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İzmir' de ikamet eden / edebilecek olan adaylar

 • Eruz Yapı

  Şantiye Yöneticisi/Şefi Eruz Yapı

  İzmir

  27 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnşaat sektöründe faaliyet gösteren prestijli projelere imza atan şirketimizin urla şantiyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde "Şantiye Yöneticisi/Şefi"aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İnşaat Mühendisliği veya teknikerliği bölümlerinden mezun, • En az 3 yıl şantiye tecrübesi olan ve şantiyede çalışmak isteyen, • Nitelikli konut projelerinde görev yapmış, • Metraj ve hakediş bilgisine sahip, keşif yapıp teklif oluşturabilecek, • Konut sektöründe konvansiyonel kalıp imalatları konusunda tecrübeli, • MS Office programlarına hakim, ileri düzeyde Autocad bilen, • Takım çalışmasına yatkın ve takım yönetebilme becerisi olan, • Taşeronları yönetebilecek, • Gelişen teknoloji ve imkanlara uyum sağlayabilecek, mesleki heyecanı olan, • Esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, • İletişim becerileri kuvvetli, işinin takipçisi, sonuç odaklı, • Şantiye kaba ve ince imalatlarını sevk ve idare edebilecek, • Ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış • 25-30 yaş arası.

 • Ubm Uluslararası Birleşmiş Müşavirler Müşavirlik Hizm.A.Ş.

  Takım Lideri Ubm Uluslararası Birleşmiş Müşavirler Müşavirlik Hizm.A.Ş.

  Türkiye Geneli

  26 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kütahya Atık Su Arıtma Tesisi Projesi Teknik Destek ve Kontrollük Projesinde çalışacak Takım Lideri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Özellikler ve Vasıflar: Üniversitelerin İnşaat, Çevre, Kimya veya Makine mühendisliği bölümünden mezun, İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip, Microsoft Office Uygulamalarına hâkim. Genel İş Deneyimi Çevre ve su/atıksu altyapı sektöründe minimum 10 yıllık tecrübeye sahip. Özel İş Deneyimi Minimum 2 altyapı projesinde Proje Müdürü / Takım Lideri / Sözleşme Yöneticisi olarak çalışmış, Su / atıksu altyapı projelerinde teknik destek veya proje yönetimi veya kontrollüğü veya yapımında minimum 5 yıllık deneyime sahip, Su işleri bölüm/kuruluş/şirketlerinin kurumsal kapasite geliştirmesini içeren en az 1 projede deneyimli.

 • Sarfen İnşaat

  İnşaat Mühendisi Sarfen İnşaat

  Türkiye Geneli

  26 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Merkez Kocaeli ofisi ve şantiyelerimizde sorumluluk alabilecek inşaat mühendisleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az iki yıl deneyimli, hakkediş metraj yapabilen, aktif araç kullanabilen, seyahat problemi olmayan, niteliklerde

 • Psg Mühendislik

  Şantiye Şefleri - Makina Mühendisleri Psg Mühendislik

  İzmir, Aydın, Çanakkale, Denizli, Kırıkkale, Manisa

  23 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Enerji Sektöründe faaliyet gösteren, Endüstriyel Tesis uygulamalarında nitelikli projelere imza atan firmamızın İzmir merkez ofisinde ve Şantiyelerinde (İzmir, Manisa, Aydın, Denizli, Çanakkale, Kırıkkale) görevlendirilmek üzere kariyer hedefleri olan, kurumsal firma kimliği altında ekibimize ivme ve değer katacak ŞANTİYE ŞEFLERİ - MAKİNA MÜHENDİSLERİ alınacaktır. Aşağıdaki tanımlayıcı iş süreçlerinin yönetim ve koordinasyonunun sağlanması. Şantiyeler için Bay adaylar tercihimizdir; Şantiyelerimizde kullanılacak olan malzeme ve ekipmanların sevk, idare ve organizasyonunun sağlanması, Şantiyeler için belirlenen iş programının mevcut süre içerisinde uygulanması ve tamamlanması, Şantiyelerimizde yapılan uygulamaların merkez ofise rapor edilmesi, Tüm uygulamaların projede istenilen kalitede olmasının sağlanması, Bünyemizde görevli olan ekip ve taşeron firmaların koordinasyonunun sağlanması, Hakediş, iş programı, raporlama, metraj v.b. görevlerinin yerine getirilmesi.

  Aranan Nitelikler ŞANTİYE ŞEFLERİ Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 4-10 yıl arası deneyimli, Endüstriyel Tesis ve Enerji Santrali şantiyelerinde Şantiye Şefliği yapabilecek, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş. Projenin tüm aşamaları arasındaki koordinasyonunu sağlayabilecek, Tercihen İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı, Keşif, metraj, saha ve ekip yönetimi, Kaliteli imalat ve montaj kontrolü, denetim ve iş planı, iş akış ve yönetimi, malzeme yönetimi yapabilecek büyük projelerde görev almış konusunda tecrübeli ve bilgi sahibi. Sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen, yaratıcı, ikna kabiliyeti yüksek, Analitik düşünen, raporlama tekniklerine hakim, günlük-haftalık-aylık raporların muntazam hazırlayıp zamanı içinde yayınlanması, Yoğun ve esnek mesai saatlerine ayak uydurabilecek, Autocad, MS Office ve diğer ofis araçlarını yeterli derecede kullanabilen. Tercihen İngilizce bilen. Bay adaylar için askerliğini tamamlamış, İzmir, Manisa, Aydın, Denizli, Çanakkale, Kırıkkale, illerinde ikamet eden veya bu illerde çalışabilecek, B sınıfı Ehliyet sahibi, seyahat engeli olmayan adaylar. MAKİNA MÜHENDİSLERİ Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 3 yıl deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, araştırmacı, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş. Projenin tüm aşamaları arasındaki koordinasyonunu sağlayabilecek, Tercihen İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı, Kalite ve Çevre Yönetim sistemleri konusunda tecrübe ve bilgi sahibi veya yetiştirilmek üzere, Sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen, yaratıcı, ikna kabiliyeti yüksek, Analitik düşünen, raporlama tekniklerine hakim, Yoğun ve esnek mesai saatlerine ayak uydurabilecek, Autocad, MS Office ve diğer ofis araçlarını yeterli derecede kullanabilen. Tercihen İngilizce bilen. Bay adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, İzmir, Manisa, Aydın, Denizli, Çanakkale, Kırıkkale, illerinde ikamet eden veya bu illerde çalışabilecek, B sınıfı Ehliyet sahibi, seyahat engeli olmayan adaylar.

 • Akça İnşaat

  İnşaat Mühendisi Akça İnşaat

  İzmir

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda İNŞAAT MÜHENDİSİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Çelik kule ve muhtelif tiplerde yapılar için statik hesaplamalar ve proje çizimleri yapabilecek. Tercihen en az 1 yıl proje ya da saha işlerinde tecrübesi olan. İyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip. Aktif araç kullanabilen SAP2000, Autocad ve MS Office programlarına hakim Tercihen Tekla Structure (XSteel), Probina ya da İdecad programlarını kullanabilen İş güvenliğine önem verecek. Seyahat engeli olmayan.

 • Simirna Yapı

  İnşaat Mühendisi Simirna Yapı

  İzmir

  21 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir Merkez ofisimizde calıştırılmak üzere İnşaat Mühendisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İnşaat mühendislik fakultelerinden mezun, Konut projelerinde deneyimli Metraj ve keşif calışması yapabilen İyi derecede İngilizce bilen Autocad, Microsof Office (Word,Excel, PPS, vb…) programlarına hakim En az 2 yıl tecrübeli Tercihen İzmir’de ikamet eden Seyahat engeli olmayan Askerliğini yapmış B sınıfı ehliyet sahibi Esnek calışma saatlerine uyabilecek

 • Firma Adı Gizli

  İş Güvenliği Uzmanı Firma Adı Gizli

  İzmir

  15 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir Aliağa Bölgesinde devam eden şantiyelerimizde görev alacak, Uluslararası projelerde deneyimli C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlık Belgesine sahip takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Başvuruda bulunacak adaylarda aranan özellikler. Uluslararası projelerde deneyimli En az üç yıllık C sınıfı belge sahibi Çok iyi derecede İngilizce konuşabilen Konu ile ilgili mevzuatlara hakim. Tercihen Aliağa Bölgesinde ikamet eden. Aktif araç kullanabilen Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Tam zamanlı görev yapacak

 • Voltes Elektrik

  Elektrik Mühendisi Voltes Elektrik

  İzmir

  4 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yurtiçi ve yurtdışı şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere ve aşağıdaki niteliklere sahip ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin elektrik mühendisliği veya elektrik - elektronik mühendisliği bölümlerinden mezun, Taahhüt sektöründe en az 5 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, İletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti gelişmiş, analitik ve disiplinli, Proje çözücü, enerjik, azimli ve sorumluluk sahibi, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Bor-An İnşaat ve Makine Sanayi A.Ş.

  Kazakça ve Rusça Bilen İnşaat Mühendisi Bor-An İnşaat ve Makine Sanayi A.Ş.

  Türkiye Geneli

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması YOL PROJELERİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE KAZAKÇA VE RUSÇA BİLEN İNŞAAT MÜHENDİSİ ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler ÜNİVERSİTELERİN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, İYİ DERECE KAZAKÇA VE RUSÇA BİLEN, EN AZ 2 YIL ŞANTİYE DENEYİMİ BULUNAN, GEREKLİ BİLGİSAYAR PROGRAMLARINA HAKİM, SEYAHAT ENGELİ BULUNMAYAN,

 • Me-Kol Mekanik Yapı Isı Sanayi ve Ticaret

  Şantiye Şefi (Saha Mühendisi-Proje Mühendisi) Me-Kol Mekanik Yapı Isı Sanayi ve Ticaret

  İzmir

  18 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir Menemen' de " MEKANİK YAPI " sektöründe faaliyet gösteren firmamızın, Yurtiçi ve Yurtdışı Şantiyelerinde, Mekanik Tesisat, Çelik Konstrüksiyon ve Ekipman Montajı konularında görev alacak " ŞANTİYE ŞEFİ-SAHA MÜHENDİSİ-PROJE MÜHENDİSİ " arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, En az 5 yıl mesleki deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli bulunmayan, Çalışma planı, hakkediş hazırlama, iş takibi becerilerine sahip, İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Yoğun tempoda çalışabilecek, B sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan.

 • Yapısal Mühendislik

  İnşaat Mühendisi - Teknikeri Yapısal Mühendislik

  Türkiye Geneli

  14 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İSTANBUL - GEBZE İLLERİNDE BULUNAN FABRİKA VE KONUT ŞANTİYELERİMİZDE ÇALIŞACAK EN AZ 3 YIL TECRÜBELİ İNŞAAT MÜHENDİSİ VE İNŞAAT TEKNİKERİ ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler -- EN AZ 3 YIL TECRÜBELİ, -- HAKEDİŞ YAPABİLEN, -- BİLGİSAYAR OFİS PROGRAMLARI VE AUTOCAD BİLEN, -- ASKERLİK GÖREVİNİ YAPMIŞ OLMASI,

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İzmir, Şantiye İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?