Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

İzmir, Şantiye İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Şantiye
 • İş AçıklamasıBay,Bayan Autocad çizebilen B sınıfı sürücü belgesine sahip Tercihen prefabrik ve çelik yapılar konusunda tecrübeli Tercihen sigara kullanmayan İzmir'de ikamet eden.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Usta, Usta Yardımcısı, Ustabaşı

 • İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda İNŞAAT MÜHENDİSİ / TEKNİKERİ alınacaktır.

  Aranan Niteliklerİlgili bölümlerden mezun, Bay, Konut projelerinde kabada ve incede deneyimli, İzmir’de ikamet eden, Raporlama ve iş takibini yapabilen, 27-45 yaş arasında.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Teknisyen, Mühendis, Şef / Amir, Sorumlu, Tekniker

 • İş Açıklamasıİzmir genelinde Firmamız taahhütü altında bulunan inşaat ince işlerde görevlendirilmek üzere, '' İNŞAAT MÜHENDİSİ-MİMAR-YAPI ÖĞRETMENİ-İNŞAAT TEKNİKERİ / ŞANTİYE UYGULAMA SORUMLUSU '' aranmaktadır. Yapılan çalışmalarla ilgili periyodik raporlar hazırlamak, Yapılacak imalat uygulamalarını şantiye ortamında periyodik kontrollerini yaparak,hakedişlerini hazırlamak. Fiyat tekliflerini brim fiyat analizli olarak hazırlayabilmek Şantiye,Taşeron ve müşteri ilişkilerini yürütmek

  Aranan NiteliklerAlçı, sıva, boya, seramik, şap, asma tavan, bölme duvar, izolasyon, Mantolama vs.gibi inşaat ince işler uygulamasında en az 5 yıl şantiye tecrübeli, İnşaat Mühendisliği / Mimarlık/Yapı öğretmenliği / inş. Teknikerlik bölümlerinden mezun, Müşteri memnuniyeti ilkesiyle çözüm sonuç odaklı, Problem çözme,karar alma,planlama ,raporlama becerileri gelişmiş, Autocad kullanımlarına hakim keşif,metraj,hakediş düzenleme yeteneklerine sahip, Analizli olarak teklif ve brim fiyat oluşturabilecek, Takım çalışmalarına yatkın,insan ilişkilerinde yetenekli,şantiye yönetimine vakıf, Aktif B sınıfı sürücü ehliyeti olan, İzmir de ikamet eden, Ege bölgesi çapında çalışabilecek, 35 yaşını aşmamış Bay/bayan.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Mimar, Şef / Amir, Mühendis

 • İş AçıklamasıBölge içindeki yerlerin inşaat kontrollerinin yapılması, İnşaat ruhsatlarının verilmesi, Yapı kullanım izinlerinin verilmesi, İnşaat projelerinin kontrolü, Kurum mevzuatı paralelinde kendi görev alanına ilişkin görevlerin planlamasını, yürütülmesini, raporlanmasını ve gerekli dosyalamanın sağlaması, Çevre Altyapı Müdürlüğü altında çevre mevzuatı ile ilgili işlerin yürütülmesinde görev almak, Atıksu arıtma tesisi ve solar çamur kurutma tesisinin işletilmesini, kontrolünü ve denetimini yapmak Atık yönetimi, değerlendirme ve bertaraf yöntemleri konusundaki faaliyetlerin kontrol edilmesi, Düzenli Depolama Tesislerinin işletilmesinin sağlaması ve kontrol edilmesi, İZBAŞ’a ait inşaatların kontrolünü yapmak, projeye uygunluğunu denetlemek, projelerin ve inşaat ruhsatlarının kontrolünü yapmak. Bölgedeki yeni katılımcıların inşaat ruhsatlarını ve seviye hakkedişlerini kontrol etmek, yapı kullanım izin belgesi, tevhid, ifraz ve MYP ile ilgili süreçleri takip etmek.

  Aranan Niteliklerİnşaat Mühendislik Bölümünden mezun, Tercihen 1-2 yıl tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Çevre Görevlisi belgesine sahip olmak İzmir'de ikamet eden

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, İnşaat

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • Coffeemaniaİzmir 22 Nisan 2017

  İş AçıklamasıCoffee Mania Bünyesinde çalışacak iç mimar - mimar aranıyor. Müşteri talebi doğrultusunda rölöve almak, Projeyi hazırlamak ve sunumunu yapmak, Düzenli olarak üst yönetime rapor sunabilmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin iç mimarlık bölümünden mezun, Deneyimli, daha önce iç mimari proje uygulamalarında yer almış, 3DMAX-VRAY, AUTOCAD, PHOTOSHOP, İLLUSTRATOR programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Tercihen 3d animasyon yapabilen, Yurtiçi-Yurtdışı Seyahat engeli olmayan, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Araştırmacı, detay ve malzeme bilgisine sahip, Analitik düşünebilen, öğrenmeye ve gelişime açık, insan ilişkilerinde başarılı, Planlama ve organizasyon becerilerine sahip Prezantabl, Ekip çalışmasına yatkın, çalışkan, aktif, işine meraklı, kendini geliştirmek isteyen, güler yüzlü, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği güçlü, ikna yetisi yüksek, Ölçü ve röleve alabilecek, Fotoğraflı CV’ ler dikkate alınacaktır.

  Sektör: İnşaat, Restorancılık

  Pozisyon: İç Mimar, Mimar

 • Atergrupİzmir 6 Nisan 2017

  İş AçıklamasıYapımı devam eden anahtar teslim endüstriyel yapıların saha yönetiminde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun çalışma arkadaşı arayışımız söz konusudur.

  Aranan Niteliklerİnşaat mühendisi/inşaat teknikeri, Anahtar teslim üst yapı işlerinde 3-5 yıl tecrübeli, 25-30 yaşlarında, Metraj , hakediş hazırlama ve alt yüklenici yönetimine hakim, Aktif araç kullanabilen, seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İzmir de ikamet eden

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Yönetici, Yetkili, Şef / Amir, Müdür, Müdür Yardımcısı

İş Habercisi - İzmir, Şantiye İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?