İzmir, Şantiye İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Şantiye
 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Teknik Ofis Mühendisi alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler İnşaat mühendisliği bölümü mezunu, Teknik ofis deneyimli;  Üst yapı işlerinin metraj, analiz ve keşif alanlarında tecrübe sahibi, Alanında en az 2 sene deneyimli, İlgili bilgisayar programlarının (Autocad, Office vb.) kullanımında yetkin, 25-30 yaşları arasında,  Aktif araç kullanabilen, seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden/edecek, çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Sorumlu, Uzman

 • İş Açıklaması Şirket / İş Tanımı Isıtma, Soğutma ve Havalandırma sektöründe faaliyet gösteren proje, danışmanlık ve taahhüt hizmetleri sunan bir müşterimiz için İzmir Şantiyesinde görevlendirilmek üzere Şantiye Şefi pozisyonunda personel arayışımız söz konusudur.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, Mekanik, taahhüt, şantiye konusunda minumum 5 yıl tecrübeli, AVM, otel, hastane, konut projelerinde deneyimli, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Yoğun ve esnek çalışma şartlarına uyum sağlayabilecek, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, İletişim ve yönetim becerileri gelişmiş, İş disiplini sağlamada becerikli, Kalite yönetimi, maliyet kontrolüne hakim, Analitik düşünme yetisi olan, sorumluluk sahibi, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip,

  Sektör: Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Şantiye Şefi (İnşaat Mühendisi) Doğan Metalurji Makine ve İnşaat Taahhüt San.ve Tic.Ltd.Şti Şirket / İş Tanımı İnşaat sektöründe faaliyet gösteren ve prestijli projelere imza atan firmamızın İzmir İlinde görevlendirilmek üzere Şantiye Şefi (İnşaat Mühendisi) aranmaktadır. İş Tanımı: Şantiye kurulumu ve mobilizasyonundan başlayarak saha organizasyonunu kurup yönetecek, Proje iş programını takip ederek, işin süresinde, bütçesi dahilinde ve talep edilen kalitede devamını sağlayacak, Altyüklenicilerin saha yönetimi ve koordinasyonunu sağlayarak imalatların hızlı ve doğru yapılmasını sağlayacak, gecikmelere mahal verecek sorunlara yerinde çözüm getirecek, Şantiyenin günlük faaliyetlerini organize edip, takip ederek sonuçlandıracak, yerinde ve zamanında müdahaleler ile imalatların doğru ve kesintisiz ilerlemesini sağlayacak Projenin hızlı ve doğru yöntemler esasında ilerlemesi için, yöntem ve çözüm önerileri oluşturup uygulayacak, Altyapı, hafriyat, iksa, kaba ve ince inşaat imalatlarını doğru silsilede planlayarak, sahaya uygulamada gerektiğinde ölçüm, elektrik ve mekanik grupların koordinasyonunu sağlayacak, İmalatların, malzeme ve işçilik kalitesini kontrol ederek eksikleri tespit edip giderecek, doğru malzeme ve ekipman kullanımını sağlayacak, Şantiyede gerekli iş sağlığı ve güvenliği tedbirlerini temin ederek takip edecek.  

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun Sanayi Tesisleri, Üst Yapı ve Benzeri Şantiyelerde En Az 5 Yıl faal olarak çalışmış, Autocad, MS Office programlarına hakim ,  Sorumluluğundaki işlerin zamanında ve kaliteli bir şekilde yapılmasını sağlayacak, B Sınıfı ehliyeti olan, Seyahat engeli olmayan, adaylar aranmaktadır. Ek Bilgiler İş Alanı Şantiye Organizasyondaki Yeri Orta Düzey Yönetici Çalışma Şekli Tam zamanlı Çalışma Yeri İzmir  Yenileme Tarihi 27.05.2016 İşe Alınacak Personel Sayısı 1 Sektörler YAPI-İNŞAAT Eğitim Durumu Lisans Mezunu

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Bergama Organize Sanayi Bölge ofisinde görevlendirilmek üzere, aşağıda niteliklerini belirtmiş olduğumuz çalışma arkadaşımızı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Harita Mühendisliği Bölümünden mezun, İyi derecede İngilizce, Almanca, Fransızca bilen, (En az iki dil tercih sebebidir.) Bergama’da ikamet eden yada edebilecek, Konusunda en az 10 yıl deneyimli, Mesleğiyle ilgili ölçme aletlerini (Total Satation, Nivo) iyi derecede kullanabilen, Her türlü ölçü ve aplikasyonları yürüterek harita verilerine ulaşabilen, Harita ölçüm ve koordinat sistemi konusunda bilgili, Şantiye ve saha işleyişi konularına hakim Kaba ve İnce İşlerde ölçüm işlerinin yapılması, Saha aplikasyon, kotlandırma ve rölöve işlerinin yapılması, Hafriyat, dolgu vs. işlerin kübaj hesaplarının yapılması, Keşif, metraj, hakkediş ve raporlama işlerini yapacak, Planlama , organizasyon ve iletişim becerileri yüksek, Proje yönetiminde deneyimli Raporlama konularına hakim İletişim becerisi gelişmiş, MS Office ve Autocad vb. tasarım programlarını iyi derecede kullanabilen, Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Prezantabl ve diksiyonu düzgün, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan.

  Sektör: Enerji

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Uzman

 • İş Açıklaması Mekanik tesisat konularında ( sıhhi tesisat, merkezi sistem ısıtma-soğutma, yangın tesisatı, havalandırma, iklimlendirme ) tecrübesi bulunan, İzmir içi ve dışı şantiyelerde görevlendirilmek üzere şantiye şefi pozisyonuna eleman alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin makine mühendisliği bölümünden mezun, Bay/bayan, Tercihen İzmir'de ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış.    

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Mekanik Tesisat, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda İNŞAAT MÜHENDİSİ alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin inşaat mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen 10 yıl kaba/ince inşaat işlerinde deneyimli, İyi derecede İngilizce veya Fransızca bilen, Bay - Bayan, İzmir'de ikamet eden.  

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Sorumlu, Yetkili

 • İş Açıklaması Türkiye genelindeki bayilerin kurum kimliğine uygun olarak görsel düzenleme ve tasarımlarının yapılması, projelendirilmesi ve şantiye uygulamaların takibini yapacak, Fuarlarda stand tasarımlarının yapılması, dekorasyonu ve uygulamasını yürütecek çalışma arkadaşları arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin MYO bölümlerinden mezun Graniser Seramik showroom ve fuar stantlarının imalat ,kurulum süreçlerinde yeralmak Teknik Çizim yapabilen AutoCad ve tercihen,3Dmax, MS Office programlarına hakim, Seyahat engeli olmayan, Aktif olarak araç kullanabilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Takım çalışmasına yatkın. Daha önce şantiye tecrübesi olan,İnce işler konusunda bilgili

  Sektör: Cam ve Seramik

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • İş Açıklaması Nurem İnşaat 23 yıldır endüstriyel fabrika inşaatları ile konut inşaat sektöründe özellikle yabancı yatırımcıların tercih ettiği bir inşaat firması olarak sektörde faaliyetlerini sürdürmektedir. Kurumsallaşma  sürecinde büyüyen  firmamızın  Şantiye   Koordinatörlüğü bünyesinde faaliyet  gösteren  şantiyelerinde Kule  Vinç Operatörü  olarak  görev  yapacak  deneyimli operatörlere  ihtiyacımız  bulunmaktadır. Pozisyona  başvuracak  adayların aşağıdaki nitelelere  sahip  olması  gerekmektedir. 

  Aranan Nitelikler Kule Vinç  Operatörlüğü  Belgesine  sahip  olması  Operatörlük  Belgesi  olmayan adaylar   görüşmeye  davet  edilmeyecektir. Kurumsal  bir  yapıda  çalışma konusunda  deneyim sahibi  olması  veya   bu konuda  kurumun  çalışmalarına  uyum  göstermesi İş Salığı ve  Güvenliği  konularında  şirket  kurallarına  eksiksiz  uyum  göstermesi Şantiye  sahasında  şantiye  yönetimi ve çalışanları ile  takım odaklı  çalışabilmesi İnsan ilişkilerinde  olumlu bir  yapıya  sahip olması Askerlik  görevini  tamamlamış  olması Şirket bünyesinde  Şantiye  Koordinatörlüğü tarafından görevlendireceği her  şantiyede  görev alabilecek  esekliğe sahip olması.     

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Vinç Operatörü

İş Habercisi - İzmir, Şantiye İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?