İzmir, Şantiye İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Şantiye
 • Genel Başvuru
  Altaş Yapı Sanayi
  Türkiye Geneli 1 Aralık 2015

  İş Açıklaması Çevre, Atık Yönetimi ve Geri Dönüşüm Endüstrisinde Kent Temizliği, Evsel Atıkların Toplanması, Ambalaj ve Elektronik Atıkların Toplanması - Ayrıştırılması, Tıbbi Atıkların Bertarafı konularında faaliyet gösteren ve bünyesinde 6000 den fazla çalışanı, 700 den fazla araçlık filosuyla sektörde önemli bir konuma sahip firmamızın çeşitli lokasyonlarında değerlendirmek üzere Genel Başvuruları kabul etmekteyiz. Genel Başvuru ilanına yapılan başvurular, aday veri tabanımızda saklı tutulacak ve niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda, ihtiyaçlar doğrultusunda değerlendirmeye alınacaktır. Başvurularınızda; ilgilendiğiniz pozisyonu ve çalışmak istediğiniz şehri bir önyazıyla belirtmenizi rica ederiz. Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması SKN İnşaat İzmir’de yıllardır faaliyet gösteren ve kendi sektöründe öncü firmalardan bir tanesi konumundadır. Ayrıca SKN İNŞAAT deneyimli ekibi ve üstün kalite anlayışı ile İstanbul Boğaz Köprüsünden Galata Kulesine Kuşadası Korumar Otel’den İzmir Efes Oteline, Antalya Dış Hatlar Terminali’ n den Lafarge Group Ve Özgörkey Grup’a kadar sayısız firmaya güçlendirme ve beton delme-kesme hizmetlerini bir arada sunmuştur. Bu sebeple, firmamızda ve  ‘’ SKN İNŞAAT ‘’ projelerinde görev alabilecek, muhtelif işlerde Beton Delme-Kesme, Su İzolasyonu, Güçlendirme işlerinde çalışabilecek ‘’ ŞANTİYE PERSONELLERİ ‘’ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler 20 – 40 Yaş Arasında, Aldığı işi titizlikle tamamlayabilen, Detaylı ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Disiplinli, Özgüveni yüksek ve sorumluluk alabilen, Askerliğini Tamamlamış, İzmir’ de ikamet eden, Firma Bünyemizde, Kadrolu Olarak, Uzun Süreli Çalışabilecek, BAY. ### FİRMAMIZDA İŞE ALINACAK OLAN ADAYLARIMIZ FİRMAMIZDA, FİRMAMIZ BÜNYESİNDE KADROLU OLARAK GÖREV ALACAKLARDIR. ### ### İŞE ALINACAK ADAYLARIMIZA ‘’ MAAŞ + SİGORTA + ASGARİ GEÇİM İNDİRİMİ + YOL VE YEMEK SAĞLANACAKTIR. ###  

 • Proje Müdürü (Yurtdışı)
  Apc Yapı A.Ş.
  Türkiye Geneli 1 Aralık 2015

  İş Açıklaması FİRMA PROFİLİ; Genel Müdürlüğü ve üretim fabrikası Ankara'da yer alan, İstanbul'da ise şube yapılanması olan firmamız; inşaat, paslanmaz çelik, tasarım, dekorasyon, cam ve alüminyum sektörlerinde faaliyet göstermekte olup; özel projeleri ve tasarımları kendi tesislerinde üretip uygulamasını yapmaktadır.  Faaliyet alanları çerçevesinde Türkiye ve Dünya'da; havalimanları, alışveriş merkezleri, oteller, spor kompleksleri, özel projeler, mimari uygulamalar, residence ve office yapı işlemlerinde ülkemiz ihracatına önemli pazar payı oluşturmaktadır. Sektördeki güçlü ve iddialı yapısını koruyan firmamız, yurt içinde ve yurt dışında önemli projelerde çalışmış 'Kazanan Takım' mottosu ile, alanlarında uzman teknik ve idari insan kaynağı ile hizmet vermektedir. www.apc.com.tr Genel Nitelikler; Şirketimizin yapımını üstlendiği ince işler projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mühendislik - Mimarlık gibi ilgili fakülte bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli havalimanı, alışveriş merkezi, spor kompleksleri gibi projelerde en az 5 yıl saha deneyimi olan (Minimum 2 Yıl yöneticilik tecrübesi bulunan),  MS Office ve AutoCAD programlarına hakim, İyi derecede ingilizce dil bilgisine sahip (sınav ve mülakat yapılacaktır) Organizasyon ve iletişim becerileri yüksek, Sistemli ve disiplinli çalışan, ekip çalışmasını organize edebilen,  Analitik düşünebilen, problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı, İş disiplinlerinin, iş programının oluşturulması ve bu programın uygulanması için gerekli şartları oluşturabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Yurt dışı proje deneyimi olan, Farklı illerde ikamet edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 'Proje Müdürü' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Şantiye mobilizasyonunun ve organizasyonunun sağlanması, Detaylı iş programının oluşturulması ve bu iş programının takip edilerek projenin istenen zamanda ve kalitede tamamlanmasının sağlanması, Konsept projeler doğrultusunda detay imalat projelerinin çıkartılması için gerekli organizasyonun yapılması ve hazırlanması, Taşeronların ve ekiplerin faaliyetlerinin yönetilmesi, hakedişlerin hazırlanması ve kontrolü, Resmi kurumlarla gerekli görüşmelerin ve yazışmaların yapılması.

 • Mimar
  Hektaş İnşaat Şirketler…
  Türkiye Geneli 1 Aralık 2015

  İş Açıklaması ERZURUM ŞANTİYEMİZDE GÖREVLENDİRİLECEK REVİZE,ATAŞMAN,UYGULAMA VE ASBUILT PROJELERİNİ HAZIRLAYACAK,SÜPERPOZELERİN ÇAKIŞMASINI  YAPACAK,MEKANİK VE ELEKTRİK BİRİMLERİYLE KOORDİNELİ ÇALIŞACAK,TASARIM GÜCÜNE HAKİM, İDAREYE MALZEME SEÇİMLERİNİ YAPTIRIP ONAYLATACAK, ÇİZİM PROGRAMLARINA HAKİM (AUTOCAD,GMAX,3DMAX,VB.) EKİP ÇALIŞMA RUHUNA SAHİP,ŞANTİYE SAHASI VE OFİS ARASINDA KOORDİNASYONU SAĞLAYACAK MİNİMUM 5 YIL TECRÜBELİ MİMAR

  Aranan Nitelikler ÜNİVERSİTELERİN (TERCİHEN DEVLET ÜNİVERSİTESİ) MİMARLIK FAKÜLTELERİNDEN MEZUN SEKTÖRDE EN AZ 5 YIL DENEYİMLİ, İYİ DERECEDE YABANCI DİL BİLEN(TERCİHEN İNGİLİZCE) HAKEDİŞ METRAJ BİLEN KABA-İNCE YAPI İŞLERİNDE DENEYİMLİ, OFFICE PROGRAMLARINI VE AUTOCAD 3DMAX VB. PROGRAMLARA HAKİM AKTİF OLARAK ARAÇ KULLANABİLEN SEYAHAT ENGELİ BULUNMAYAN ANALİTİK DÜŞÜNCEYE SAHİP EKİP RUHU BULUNAN BAY-BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

 • İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, "İnşaat" sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamız için, aşağıdaki niteliklere sahip ''İNŞAAT MÜHENDİSİ'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin 4 yıllık İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Şantiye takibi konusunda deneyimli İlgili konularda bilgisayar programlarına hakim, Dikkatli ve titiz çalışabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir'de Bornova ya da Karşıyaka'da ikamet eden,

 • Şantiye Şefi
  Örtaş Mühendislik
  Türkiye Geneli 1 Aralık 2015

  İş Açıklaması Merkezi İstanbul Bağcılar İstoç Oto Ticarette bulunan firmamızın şantiyelerinde çalıştırılmak üzere bay şantiye şefleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölünden mezun En az 3 yıl deneyimli

 • İş Açıklaması Mekanik tesisat konularında ( sıhhi tesisat, merkezi sistem ısıtma-soğutma, yangın tesisatı, havalandırma, iklimlendirme ) tecrübesi bulunan, İzmir içi ve dışı şantiyelerde görevlendirilmek üzere şantiye şefi pozisyonuna eleman alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin makine mühendisliği bölümünden mezun, Bay/bayan, Tercihen İzmir'de ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış.    

 • İş Açıklaması Yürütmekte olduğumuz endüstriyel yapı çatı / cephe kaplamaları işinde, yapılacak imalatlar için röleve alınması, ekiplerin sevk ve idaresi, imalatın firmamızın kalite standartları doğrultusunda bitirilmesi ve şantiyeler ile ilgili merkez ofise raporlamanın yapılması.

  Aranan Nitelikler Tercihen meslek yüksek okullarının veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Endüstri yapılarının çatı/cephe kaplama işlerinde deneyimli, Taşeron sevk ve idaresi ile şantiye raporlaması konusunda bilgili, Aktif araç kullanabilen, 25-30 yaşlarında erkek adaylar, Askerliğini yapmış, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri yüksek, Dikkatli, pratik, düzenli ve sistemli çalışma prensibine sahip, Kendini geliştirmeyi seven ve öğrenmeye açık, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, İzmir’de ikamet eden  

 • İş Açıklaması FİRMAMIZ İÇİN BELİRTİLEN NİTELİKLER DOĞRULTUSUNDA İNŞAAT MÜHENDİSİ VEYA MİMAR ALINACAKTIR.  LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ŞARTLARI TAŞIMAYANLAR CV GÖNDERMESİN.  

  Aranan Nitelikler İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ YADA MİMARLIK BÖLÜMÜNDEN MEZUN  MESLEĞİYLE İLGİLİ  EN AZ 10 YIL TECRÜBESİ OLAN OTEL GİBİ TURİZM YAPILARININ ŞANTİYESİNDE GÖREV ALMIŞ. 30-45 YAŞ ARALIĞINDA B SINIFI EHLİYETİ OLAN BAY ELEMAN ARIYORUZ.  

 • Gece Vardiya Mühendisi
  Örtaş Mühendislik
  Türkiye Geneli 18 Kasım 2015

  İş Açıklaması Merkezi avrupa yakasında olan şirketimizin İkitelli-TRİOS 2023 şantiyesinde görevlendirilmek üzere gece vardiya mühendisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin inşaat mühendisliği bölümünden mezun olmuş 1 yıl deneyimli Askerlik engeli bulunmayan, Takım çalışmasına uyum sağlayacak, Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun. Autocad ve oficce programlarını yeterli derecede kullanabilen. Şantiye yönetimi konusunda kendine güvenen ve azimli. B sınıfı ehliyete sahip. Firmamız geleceği adına yetiştirilmek üzere bay insaat mühendisleri alinacaktir

 • İş Açıklaması Şantiye Şefi (İnşaat Mühendisi) Doğan Metalurji Makine ve İnşaat Taahhüt San.ve Tic.Ltd.Şti Şirket / İş Tanımı İnşaat sektöründe faaliyet gösteren ve prestijli projelere imza atan firmamızın İzmir - Bayındır İlçesi Hasköy'de başlayacak olan arıtma tesisi şantiyesinde görevlendirilmek üzere Şantiye Şefi (İnşaat Mühendisi) aranmaktadır. İş Tanımı: Şantiye kurulumu ve mobilizasyonundan başlayarak saha organizasyonunu kurup yönetecek, Proje iş programını takip ederek, işin süresinde, bütçesi dahilinde ve talep edilen kalitede devamını sağlayacak, Altyüklenicilerin saha yönetimi ve koordinasyonunu sağlayarak imalatların hızlı ve doğru yapılmasını sağlayacak, gecikmelere mahal verecek sorunlara yerinde çözüm getirecek, Şantiyenin günlük faaliyetlerini organize edip, takip ederek sonuçlandıracak, yerinde ve zamanında müdahaleler ile imalatların doğru ve kesintisiz ilerlemesini sağlayacak Projenin hızlı ve doğru yöntemler esasında ilerlemesi için, yöntem ve çözüm önerileri oluşturup uygulayacak, Altyapı, hafriyat, iksa, kaba ve ince inşaat imalatlarını doğru silsilede planlayarak, sahaya uygulamada gerektiğinde ölçüm, elektrik ve mekanik grupların koordinasyonunu sağlayacak, İmalatların, malzeme ve işçilik kalitesini kontrol ederek eksikleri tespit edip giderecek, doğru malzeme ve ekipman kullanımını sağlayacak, Şantiyede gerekli iş sağlığı ve güvenliği tedbirlerini temin ederek takip edecek.  

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun Sanayi Tesisleri, Üst Yapı ve Benzeri Şantiyelerde En Az 3 Yıl faal olarak çalışmış, Autocad, MS Office programlarına hakim ,  Sorumluluğundaki işlerin zamanında ve kaliteli bir şekilde yapılmasını sağlayacak, B Sınıfı ehliyeti olan, Seyahat engeli olmayan, adaylar aranmaktadır. Ek Bilgiler İş Alanı Şantiye Organizasyondaki Yeri Orta Düzey Yönetici Çalışma Şekli Sözleşmeli Çalışma Yeri İzmir - Bayındır - Hasköy Yenileme Tarihi 30.10.2015 İşe Alınacak Personel Sayısı 1 Sektörler YAPI-İNŞAAT Eğitim Durumu Lisans Mezunu

 • İş Açıklaması Harita Mühendisi Doğan Metalurji Makine ve İnşaat Taahhüt San.ve Tic.Ltd.Şti Şirket / İş Tanımı İnşaat sektöründe faaliyet gösteren ve prestijli projelere imza atan firmamızın İzmir - Bayındır İlçesi Hasköy'de başlayacak olan arıtma tesisi şantiyesinde görevlendirilmek üzere Harita Mühendisi aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler Üniversitelerin Harita Mühendisliği bölümünden mezun, Çeşitli projelerde şantiyede görev yapmış, Hafriyat ve altyapı, kübaj konularında tecrübeli, İnşaat sektöründe Harita Mühendisi olarak En Az 3 Yıl deneyimi olan, Autocad, MS Office programlarına hakim ,  Sorumluluğundaki işlerin zamanında ve kaliteli bir şekilde yapılmasını sağlayacak, Mesleği ile ilgili her türlü ölçme aletlerini kullanabilen (Totalstation - GPS vb.) Analitik düşünebilen, sorumluluk sahibi ve disiplinli, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, adaylar aranmaktadır. Ek Bilgiler İş Alanı Harita Mühendisi Çalışma Şekli Sözleşmeli Çalışma Yeri İzmir - Bayındır - Hasköy Yenileme Tarihi 30.10.2015 İşe Alınacak Personel Sayısı 1 Sektörler YAPI-İNŞAAT Eğitim Durumu Lisans Mezunu

 • İş Açıklaması Ağır Nakliye ve Vinç departmanı yetiştirilerek , tamamen saha da uygulamalı olarak  (operatör ve operatör yardımcısı eğitimlerinide yakınen görerek )  çalışıp kendini yetiştirecektir.    

  Aranan Nitelikler Proje Taşımacılığı, ağır yük kaldırma, vinç kiralama ve rüzgar enerji santrali montaj sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamıza; Makine mühendisliği bölümünden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını kullanabilen, Autocad kullanabilen(3 boyut), Yurtiçi şantiyelerimizde çalışacak, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlikle ilişkisi olmayan. 

 • İş Açıklaması İnşaat sektöründe faaliyet gösteren prestijli projelere imza atan şirketimizin Casa Marin Urla Projesi'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde "İnşaat Teknikeri / Mühendisi "aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İnşaat Mühendisliği veya teknikerliği bölümlerinden mezun, En az 4 yıl şantiye tecrübesi olan ve şantiyede çalışmak isteyen, Nitelikli konut projelerinde görev yapmış, Metraj ve hakediş bilgisine sahip, keşif yapıp teklif oluşturabilecek, Konut sektöründe konvansiyonel kalıp  imalatları konusunda tecrübeli, MS Office programlarına hakim, ileri düzeyde Autocad bilen, Takım çalışmasına yatkın ve takım yönetebilme becerisi olan, Taşeronları yönetebilecek, Gelişen teknoloji ve imkanlara uyum sağlayabilecek, mesleki heyecanı olan, Esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, İletişim becerileri kuvvetli, işinin takipçisi, sonuç odaklı, Şantiye kaba ve ince imalatlarını sevk ve idare edebilecek, B sınıfı ehliyete sahip,aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış  

 • İş Açıklaması İş Sağlığı ve Güvenliği Departmanımız için İskele Süpervizörü olarak çalışacak personel aranmaktadır. Başvuracak kişilerin İskele Denetçisi sertifikası olması zorunludur. TÜV SÜD sertifikası tercih sebebidir. İş kapsamı dahilinde tüm iskele operasyonları yönetilmesi, İlgili iş sorumluları ve taşeronların koordinasyonunun sağlayarak iskele operasyonlarını proje gereklilikleri ve ilgili ulusal ve uluslararası mevzuata uygun olarak gerçekleştirilmesinin sağlanması, Projede kullanacak tüm ön yapımlı bileşenlerden oluşan cephe iskeleleri ve iskele şeklinde kullanılan geçici iş ekipmanlarının, TS EN 12810-1,TS EN 12810-2,TS EN 12811-1,TS EN 12811-2 ve TS EN 12811-3 standartlarına ve ilgili diğer ulusal standartlara uygun olması gerekliliği doğrultusunda ilgili koordinasyon ve onay sürecinin yürütülmesi, İskele kurulum ve sökümünde çalışacak personellerin yeterlilik ve kalifikasyonların sorgulanması ve ilgili aksiyonların yürütülmesi, İskele kontrollerinin ilgili ulusal ve uluslararası mevzuat ile proje gereklilikleri doğrultusunda yapılmasının koordinasyonu ve takibi.  

  Aranan Nitelikler Lise, Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, En az 5 yıl deneyimli, Tercihen orta derecede İngilizce bilen, Microsoft Office bilen, Geçerli İskele Denetçisi sertifikasına sahip

 • Chief Quantity Surveyor
  Adecco Ankara
  Türkiye Geneli 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company. We are looking for Chief Quantity Surveyor for our client's superstructure projects in Saudi Arabia. Ideal candidate should have: Bachelor’s degree in Civil Engineering or Architecture, Minimum 10 years overall experience, 5 years of experience in quantity surveying field, Good command od Ms Office applications and proficiency in AutoCad, Knowledge and experience on quantity surveying of mechanical and electrical disciplines, Fluent in English both written and spoken, Experience in Kingdom of Saudi Arabia is an asset, Good in reporting, Having very good organization and communications skills, Strong analytical and problem solving skills, Dynamic team player with a systematic work discipline, Able to work in a multinational environment with employees from different cultures, Preferable no military obligation for male candidates, Located in or willing to relocate in Saudi Arabia

  Aranan Nitelikler Supervision and coordination of following items; Interim Payment Certificate preparation and getting approval, Quantity surveying and follow-up through agreement with engineer, New unit price preparation and follow-up through agreement with engineer, Control and approval of subcontractor invoices, Quantity surveying and pricing for Variation Orders, Undertake any other tasks as required. Adecco, İşkur'un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Şantiye Müdürü
  Adecco İzmir
  İzmir 20 Temmuz 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Adecco Group, merkezi İsviçre'de ve 60' tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000'in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000'in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Yapı sektöründe faaliyet gösteren Ege Bölgesinin öncü firmalarından olan müşterimiz için “ŞANTİYE MÜDÜRÜ” aramaktayız. Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 10 yıl saha yönetiminde tecrübesi olan, İyi derecede ingilizce bilen, MS Office ve AutoCad programlarına hakim, İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Sistemli disiplinli ve dinamik, Keşif, metraj hakediş yapabilen, Malzeme bilgisine sahip, Proje okuyup uygulayabilecek, olası çıkabilecek problemleri üstlerine çözüm ile birlikte iletebilecek, Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik görevini tamamlamış, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

İş Habercisi - İzmir, Şantiye İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?