İzmir, Şantiye İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Şantiye
 • İş Açıklaması Enerji Sektöründe faaliyet gösteren, Endüstriyel Tesis uygulamalarında nitelikli projelere imza atan firmamızın İzmir merkez ofisinde ve Şantiyelerinde görevlendirilmek üzere kariyer hedefleri olan, kurumsal firma kimliği altında ekibimize ivme ve değer katacak MAKİNA MÜHENDİSLERİ alınacaktır. Aşağıdaki tanımlayıcı iş süreçlerinin yönetim ve koordinasyonunun sağlanması Şantiyeler için Bay adaylar tercihimizdir.  

  Aranan Nitelikler MAKİNA MÜHENDİSİ - Merkez ofisimiz; Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuş Endüstriyel tesisler ile ilgili teklif hazırlama ve proje işlerinde en az 5 yıl deneyimli, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş. Projenin tüm aşamaları arasındaki koordinasyonunu sağlayabilecek, Sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen, yaratıcı, ikna kabiliyeti yüksek, Analitik düşünen, raporlama tekniklerine hakim, Yoğun ve esnek mesai saatlerine ayak uydurabilecek, Hazırlanacak teklifler ile ilgili gerek malzeme gerek işçilik ile ilgili firma portföyünü arttırmak, İlgili teklifleri hazırlamak, takip etmek ve gerekli analizleri yaparak, sonuçları Satış Müdürüne haftalık, aylık ve yıllık raporlar halinde sunmak Şantiyeler ile ilgili satınalma öncesi keşiflerin hazırlanmasında ve satınalma departmanı ile birlikte çalışabilecek, Müşteri memnuniyetine önem veren, ekip çalışmasına uygun, kolay iletişim kurabilen, temsil ve ikna kabiliyetine sahip, Tercihen İngilizce bilen. İzmir ilinde ikamet ediyor olmalı B sınıfı Ehliyet sahibi, Yurtiçi-yurtdışı seyahatlere engeli olmayan, Bay/Bayan Makine Mühendisi alınacaktır. (Erkek adayların askerlik ile ilişkisinin olmaması) ŞANTİYE ŞEFLERİ Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 4-10 yıl arası deneyimli, Endüstriyel Tesis ve Enerji Santrali şantiyelerinde Şantiye Şefliği yapabilecek, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş. Hakediş, iş programı, raporlama, metraj vb. görevlerinin yerine getirilmesi, Projenin tüm aşamaları arasındaki koordinasyonunu sağlayabilecek, Şantiyeler için belirlenen iş programının mevcut süre içerisinde uygulanması ve tamamlanması, Bünyemizde görevli olan ekip ve taşeron firmaların koordinasyonunun sağlanması, Tercihen İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı, Keşif, metraj, saha ve ekip yönetimi, Kaliteli imalat ve montaj kontrolü, denetim ve iş planı, iş akış ve yönetimi, malzeme yönetimi yapabilecek büyük projelerde görev almış konusunda tecrübeli ve bilgi sahibi. Sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen, yaratıcı, ikna kabiliyeti yüksek, Analitik düşünen, raporlama tekniklerine hakim, günlük-haftalık-aylık raporların muntazam hazırlayıp zamanı içinde yayınlanması, Şantiyelerimizde kullanılacak olan malzeme ve ekipmanların sevk, idare ve organizasyonunun sağlanması, Şantiyelerimizde yapılan uygulamaların merkez ofise rapor edilmesi, Yoğun ve esnek mesai saatlerine ayak uydurabilecek, Autocad, MS Office ve diğer ofis araçlarını yeterli derecede kullanabilen. Tercihen İngilizce bilen. Bay adaylar için askerliğini tamamlamış, B sınıfı Ehliyet sahibi, seyahat engeli olmayan adaylar.  

 • Şantiye Şefi
  Örtaş Mühendislik
  Türkiye Geneli 13 Şubat 2016

  İş Açıklaması Merkezi İstoç Oto Ticaret merkezinde bulunan firmamızın şantiyelerinde çalıştırılmak üzere (BAY) ŞANTİYE ŞEFİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendiliği bölümünden mezun. 3 - 5 yıl şantiye tecrübesi olan. Çeşitli illerde çalışabilecek. Sürücü belgesi olup seyahat engeli bulunmayan.  

 • İş Açıklaması İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde, Enerji, Petrol, HVAC, Petrokimya, Endüstriyel Mekanik alanlarında faaliyet gösteren şirketimizde yurtiçi ve yurtdışı projelerde görevlendirilmek üzere, aşağıda niteliklerini belirtmiş olduğumuz çalışma arkadaşları aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makina Mühendisliği Bölümünden mezun, Tüm adayların en az 5 yıl deneyimi olması, MS Office uygulamalarına hakim, raporlama yapabilecek, İngilizceye hakim, Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, Doğrudan uygulama ve alt yüklenici uygulamalarını kontrol edebilecek, Yönetici vasıflarına haiz, Hedef odaklı çalışabilen ve ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif olarak araç kullanabilen.  

 • İş Açıklaması Firmamız taahhütü altında bulunan işlerde görevlendirilmek üzere, '' İNŞAAT MÜHENDİSİ-MİMAR-YAPI ÖĞRETMENLİĞİ-İNŞAAT TEKNİKERİ / ŞANTİYE UYGULAMA SORUMLUSU '' aranmaktadır. Yapılan çalışmalarla ilgili periyodik raporlar hazırlamak, Yapılacak imalat uygulamalarını şantiye ortamında periyodik kontrollerini yaparak,hakedişlerini hazırlamak. Şantiye,Taşeron ve müşteri ilişkilerini yürütmek

  Aranan Nitelikler Duvar Örme, alçı, sıva, boya, seramik, şap, asma tavan, bölme duvar, izolasyon, Mantolama vs.gibi inşaat ince işler uygulamasında en az 3 yıl şantiye tecrübeli, İnşaat Mühendisliği / Mimarlık/Yapı öğretmenliği / inş. Teknikerlik bölümlerinden mezun, Müşteri memnuniyeti ilkesiyle çözüm sonuç odaklı, Problem çözme,karar alma,planlama ,raporlama becerileri gelişmiş, Autocad kullanımlarına hakim keşif,,metraj,hak ediş düzenleme yeteneklerine sahip, Takım çalışmalarına yatkın,insan ilişkilerinde yetenekli,şantiye yönetimine vakıf, Aktif B sınıfı sürücü ehliyeti olan, İzmir'de ikamet eden, Ege bölgesi çapında çalışabilecek, 35 yaşını aşmamış bay/bayan.  

 • İş Açıklaması İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde, Enerji, Petrol, HVAC, Petrokimya, Endüstriyel Mekanik alanlarında faaliyet gösteren şirketimizde yurtiçi ve yurtdışı projelerde görevlendirilmek üzere, aşağıda niteliklerini belirtmiş olduğumuz çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makina Mühendisliği Bölümünden mezun, Tüm adayların en az 5 yıl deneyimi olması, MS Office uygulamalarına hakim, raporlama yapabilecek, İngilizceye hakim, Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, Doğrudan uygulama ve alt yüklenici uygulamalarını kontrol edebilecek, Yönetici vasıflarına haiz, Hedef odaklı çalışabilen ve ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif olarak araç kullanabilen.

 • İş Açıklaması İnşaat sektörünün liderlerinden olan firmamızın  İzmir Bornova ve Bayraklı Lokasyonun da yer alan inşaatlarımızda görevlendirilmek üzere;'SAHA İNŞAAT MÜHENDİSİ' takım arkadaşı arıyoruz. Sorumlu olduğu saha imalatlarına AVCILAR İNŞAAT standartları çerçevesinde projesine uygun olarak ve planlanan zamanda tamamlanmasının sağlanması.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl deneyimli, Endüstriyel kalıp sistemlerinin çözüm ve uygulamaları konusunda en az 5 yıl deneyim sahibi, Yurtdışı ve yurtiçi nitelikli konut  projelerinde ilgili pozisyonda görev almış, Çok katlı bina inşaatında çalışmış, İş planlama ve organizasyonu tecrübesi olan, Kaba yapı uygulamalarını sevk ve idare edebilecek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Ekip çalışmasına uyumlu, İzmir’de  ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).  

 • Gece Vardiya Mühendisi
  Örtaş Mühendislik
  Türkiye Geneli 11 Şubat 2016

  İş Açıklaması Merkezi avrupa yakasında olan şirketimizin İkitelli-TRİOS 2023 şantiyesinde görevlendirilmek üzere gece vardiya mühendisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin inşaat mühendisliği bölümünden mezun olmuş, Minimum 1 yıl deneyimli, Takım çalışmasına uyum sağlayacak, Gece vardiyası konusunda deneyimli, Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Autocad ve oficce programlarını yeterli derecede kullanabilen, Şantiye yönetimi konusunda kendine güvenen ve azimli, B sınıfı ehliyete sahip, Firmamız geleceği adına yetiştirilmek üzere bay insaat mühendisleri alinacaktir

 • İş Açıklaması Biz, Aydın'ın Karacasu ilçesinde dünyaya gelmiş bir aileyiz.Ülkemiz insanının temel özelliklerinden olan "her şeyin en iyisini yaparak insanlara mutluluk vermek" ailemiz için de bir yaşam biçimi olmuştur.30 yıldır lezzetlerimizle her gün binlerce misafirimizi ağırlamanın, ülkemiz ekonomisine ve yüzlerce çalışanımızla nitelikli istihdama katkı sağlamanın gururunu yaşıyor; insanların ruhunu doyurmak ve benzersiz deneyimler sunmak için tasarlanmış ve üretilmiş ürün ve hizmetlerimizle, gıda sektöründe tüm sınırların ötesinde sürdürülebilir şekilde büyümeyi hedefliyoruz.Güler yüzlü hizmet geleneğimiz, yenilikçi anlayışımız ve emsalsiz lezzetlerimizle benzersiz deneyimler sunmayı, tüm paydaşlarımızla birlikte insanlara mutluluk vermeyi, topluma değer katarak bir fark yaratmayı ilke edinerek, ilginiz ve sevginizle büyümeye devam ediyoruz. Bu amaçla yeni açılacak olan restoranlarımızın şantiye süreçleri yürütebilecek  İÇ MİMAR veya İNŞAAT TEKNİKERİ olarak görev alabilecek takım arkadaşlarımızı davet ediyoruz.

  Aranan Nitelikler 1 yıllık süre ile proje bazlı çalışacak Alanında en az 2 yıl tecrübeli İç mimar veya inşaat teknikeri (tercihen şantiye ve restoran işlerinde)  Autocad programını iyi derecede kullanabilen, B sınıfı ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Yaratıcı gücü kuvvetli, sorumluluk sahibi ve zaman yönetimi yapabilen, Hem sahada hem ofiste çalışabilecek, 25-35 yaş arası Erkek adaylar.

 • Şantiye İşçisi
  Skn İnşaat
  İzmir 11 Şubat 2016

  İş Açıklaması SKN İnşaat İzmir’de yıllardır faaliyet gösteren ve kendi sektöründe öncü firmalardan bir tanesi konumundadır. Ayrıca SKN İNŞAAT deneyimli ekibi ve üstün kalite anlayışı ile İstanbul Boğaz Köprüsünden Galata Kulesine Kuşadası Korumar Otel’den İzmir Efes Oteline, Antalya Dış Hatlar Terminali’ n den Lafarge Group Ve Özgörkey Grup’a kadar sayısız firmaya güçlendirme ve beton delme-kesme hizmetlerini bir arada sunmuştur. Bu sebeple, firmamızda ve  ‘’ SKN İNŞAAT ‘’ projelerinde görev alabilecek, muhtelif işlerde Beton Delme-Kesme, Su İzolasyonu, Güçlendirme işlerinde çalışabilecek ‘’ ŞANTİYE İŞÇİSİ‘’ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler 20 – 40 Yaş Arasında, Aldığı işi titizlikle tamamlayabilen, Detaylı ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Disiplinli, Özgüveni yüksek ve sorumluluk alabilen, Askerliğini Tamamlamış, İzmir’ de ikamet eden, Firma Bünyemizde, Kadrolu Olarak, Uzun Süreli Çalışabilecek, BAY. ### FİRMAMIZDA İŞE ALINACAK OLAN ADAYLARIMIZ FİRMAMIZDA, FİRMAMIZ BÜNYESİNDE KADROLU OLARAK GÖREV ALACAKLARDIR. ### ### İŞE ALINACAK ADAYLARIMIZA ‘’ MAAŞ + SİGORTA + ASGARİ GEÇİM İNDİRİMİ + YOL VE YEMEK SAĞLANACAKTIR. ###  

 • Mimar
  Avcılar İnşaat
  İzmir 11 Şubat 2016

  İş Açıklaması İzmir Bornova – Bayraklı lokasyonun da yer alan inşaat projelerimizde Mimar olarak görev alacak takım arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık bölümü mezunu, AUTOCAD, PHOTOSHOP , MS OFFICE vb….., programlarını iyi derecede kullanabilen; Hakediş ve metraj yapabilen, şantiye tecrübesi edinmiş, Prezantabl, verileri analitik çözümler üretip, yorumlayabilen, vizyon ve sorumluluk sahibi, Mesleki eğitimini satış ile ilişkilendirebilen, Planlama,takip ve yönetsel yetenekleri olan, İletişimi kuvvetli ve ekip çalışmasına yatkın , Meraklı, araştırmacı, yaratıcı, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan, B Sınıfı sürücü belgesine sahip, Alanında deneyimli. Çalışma arkadaşları arıyoruz…

 • Elektrik Mühendisi
  Voltes Elektrik
  Türkiye Geneli 10 Şubat 2016

  İş Açıklaması Yurtiçi ve yurtdışı şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik - Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Taahhüt sektöründe en az 5 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, İletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti gelişmiş, analitik ve disiplinli, Proje çözücü, enerjik, azimli ve sorumluluk sahibi, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Superstructure Project Manager
  Net Danışmanlık Eğitim
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara, İzmir 4 Şubat 2016

  İş Açıklaması Following and setting of project targets (scope , quality, cost, delivery). Timeline planning of the project and preparing work breakdown structure in line with other Project Managers. Coordination and collaboration with project team members (Engineers, suppliers, etc.) Coordination of successfull completion of the project on time and within defined quality parameters. Prepare, submit, revise project documentation, and report results. Document Change requests and progress delays and report back to Project Coordinator. Regular feedback to the project coordinator regarding the progress or issues affecting the project flow whether they are internal or external. Documenting and recording all the on site acitivities including meetings, supervision, training, acceptance as per quality assurance requirements. Maintain Site Diaries and progress documentation as required by the Project Coordinator.

  Aranan Nitelikler Project Management experience in high level, comprehensive projects with multi billion dollar budgets.

 • Architectural Project Manager
  Net Danışmanlık Eğitim
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara, İzmir 4 Şubat 2016

  İş Açıklaması Following and setting of project targets (scope , quality, cost, delivery). Timeline planning of the project and preparing work breakdown structure in line with other Project Managers. Coordination and collaboration with project team members (Engineers, suppliers, etc.) Coordination of successfull completion of the project on time and within defined quality parameters. Prepare, submit, revise project documentation, and report results. Document Change requests and progress delays and report back to Project Coordinator. Regular feedback to the project coordinator regarding the progress or issues affecting the project flow whether they are internal or external. Documenting and recording all the on site acitivities including meetings, supervision, training, acceptance as per quality assurance requirements. Maintain Site Diaries and progress documentation as required by the Project Coordinator.

  Aranan Nitelikler Project Management experience in high level, comprehensive projects with multi billion dollar budgets.

 • Infrastructure Project Manager
  Net Danışmanlık Eğitim
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara, İzmir 4 Şubat 2016

  İş Açıklaması Following and setting of project targets (scope , quality, cost, delivery). Timeline planning of the project and preparing work breakdown structure in line with other Project Managers. Coordination and collaboration with project team members (Engineers, suppliers, etc.) Coordination of successfull completion of the project on time and within defined quality parameters. Prepare, submit, revise project documentation, and report results. Document Change requests and progress delays and report back to Project Coordinator. Regular feedback to the project coordinator regarding the progress or issues affecting the project flow whether they are internal or external. Documenting and recording all the on site acitivities including meetings, supervision, training, acceptance as per quality assurance requirements. Maintain Site Diaries and progress documentation as required by the Project Coordinator.

  Aranan Nitelikler Project Management experience in high level, comprehensive projects with multi billion dollar budgets.

 • İdari ve Mali İşler Uzmanı
  Akfa Holding
  Suudi Arabistan, Türkiye 2 Şubat 2016

  İş Açıklaması Suudi Arabistan bölgesinde şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere, idari ve mali işler gibi yönetim kadrolarında kariyer yapmak üzere yetiştirilecek;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun İngilizce bilen  Tercihen Arapça bilen MS Office programlarını kullanabilen Akfif olarak araç kullanabilen Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Seyahat engeli olmayan   çalışma arkadaşları arıyoruz.    

 • İş Açıklaması Suudi Arabistan bölgesinde şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere, Elektrik / Mekanik Tekniker, Teknisyen ve Formen arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu ilgili bölümlerinden mezun Daha önce proje ve / veya taahhüt firmasında çalışmış Elektrik / Mekanik malzeme bilgisine sahip Tercihen hastane projesinde görev almış MS Office programlarını kullanabilen Tercihen İngilizce, Arapça bilen Ekip içerisinde uyumlu çalışabilecek Seyahat engeli olmayan   çalışma arkadaşları arıyoruz.    

 • Makine ve Elektrik Mühendisleri
  Akfa Holding
  Türkiye Geneli 2 Şubat 2016

  İş Açıklaması Suudi Arabistan bölgesinde şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere yetiştirilecek;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik/Mekanik bölümlerinden mezun Tecrübeli / Tecrübesiz İngilizce bilen  Tercihen Arapça bilen MS Office programlarını kullanabilen Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Seyahat engeli olmayan   çalışma arkadaşları arıyoruz.    

 • Restorasyon Uzmanı Mimar
  Firma Adı Gizli
  Türkiye Geneli 29 Ocak 2016

  İş Açıklaması Topkapı Sarayı Restorasyon Uygulama Şantiyemizde Görevlendirmek üzere Restorasyon Uzmanı Mimar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık Bölümlerinden Mezun, Restorasyon Uygulama ve Proje İşlerinde en az 5 yıl deneyimli,  İleri düzeyde Autocad ve diğer çizim programlarını kullanabilen, Titiz ve sistemli çalışma disiplinine sahip, ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Detaylara özen gösteren ve analitik düşünebilme yeteneğine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın, Keşif, Metraj, Ataşman ve Hakediş konularında deneyimli, Planlama, Raporlama, Organizasyon yapabilecek, Rölöve alma teknikleri bilgisine sahip,  Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,

 • İş Açıklaması Erzurum Sağlık Kampüsü Şantiyemizde Görevlendirilecek, Taşeron ekip yönetimi, Projelerin uygulanabilmesi için gerekli planlama, organizasyon ve koordinasyonun sağlanması, proje revizyonları, uygulama projelerinin ve as-built projelerin hazırlanması Elektrik iş programının hazırlanması ve takibi, İş programına göre taşeron ilerlemesinin kontrol ve yönetiminin sağlanması, İş programına göre malzeme ve ekipman temin sürelerinin takip edilmesi, Şartnameler, yönetmelikler ve taşeron sözleşmelerine hakim olunması, yapım metodlarının kontrol edilmesi, gerektiğinde hazırlanması, Metrajların çıkarılması/çıkarttırılması ve kontrolü, Hakedişlerin kontrol edilmesi ve onaylanması, Malzeme onaylarının takibi ve kontrolü, İmalatların istenilen kalite standartlarında yaptırılması, Günlük/haftalık/aylık raporlamaların yapılması/yaptırılması ve takip edilmesi, Diğer disiplinler ve bölümler ile koordinasyon sağlayacak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin elektrik bölümlerinden mezun, Tercihen hastane projesi olmak üzere, nitelikli üst yapı projelerinin elektrik tesisatı konusunda en az 7 yıl tecrübeli, Nitelikli üst yapı projelerinde benzer pozisyonlarda görev almış ve tamamlamış, Mevzuatı bilen, Taşeron ve ekip yönetimi becerisine sahip, MS Office ve AutoCAD programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, sorumluluk sahibi, çözüm odaklı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Erzurum'da ikamet edecek veya edebilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Chief Quantity Surveyor
  Adecco Ankara
  Türkiye Geneli 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company. We are looking for Chief Quantity Surveyor for our client's superstructure projects in Saudi Arabia. Ideal candidate should have: Bachelor’s degree in Civil Engineering or Architecture, Minimum 10 years overall experience, 5 years of experience in quantity surveying field, Good command od Ms Office applications and proficiency in AutoCad, Knowledge and experience on quantity surveying of mechanical and electrical disciplines, Fluent in English both written and spoken, Experience in Kingdom of Saudi Arabia is an asset, Good in reporting, Having very good organization and communications skills, Strong analytical and problem solving skills, Dynamic team player with a systematic work discipline, Able to work in a multinational environment with employees from different cultures, Preferable no military obligation for male candidates, Located in or willing to relocate in Saudi Arabia

  Aranan Nitelikler Supervision and coordination of following items; Interim Payment Certificate preparation and getting approval, Quantity surveying and follow-up through agreement with engineer, New unit price preparation and follow-up through agreement with engineer, Control and approval of subcontractor invoices, Quantity surveying and pricing for Variation Orders, Undertake any other tasks as required. Adecco, İşkur'un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

İş Habercisi - İzmir, Şantiye İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?