İzmir İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Saha Satış Temsilcisi
  Go Group Danışmanlık
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara, İzmir, Adana, Samsun, Trabzon Bugün

  İş Açıklaması •Route düzenine uygun olarak müşterilere satış yapmak, •Tahsilatları gerçekleştirmek, •Haftalık ve aylık satış planlarını hazırlamak, •Hedefler doğrultusunda satışları takip etmek, •Şirket ticari politika ve prosedürlerini müşterilere aktarmak, •Sorumluğunda olan bölgede ürünlerin bulunurluğunu sağlamak ve müşteri ilişkilerini güçlendirmek, •Şirkete müşteriler ve pazar ile ilgili geri bildirimleri vermek, •Bölge Satış Müdürü'ne gerekli raporları ve analizleri hazırlamak.

  Aranan Nitelikler •En az 4 yıl saha satış tecrübesine sahip •Tercihen üniversite mezunu •İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek •Temel düzeyde bilgisayar bilgisine sahip •Sonuç odaklı ve proaktif •B sınıfı ehliyete sahip ve aktif bir şekilde araç kullanabilen •Seyahat engeli olmayan •Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak

 • İş Açıklaması FİRMA PROFİLİ; Genel Müdürlüğü ve üretim fabrikası Ankara'da yer alan, İstanbul'da ise şube yapılanması olan firmamız; inşaat, paslanmaz çelik, tasarım, dekorasyon, cam ve alüminyum sektörlerinde faaliyet göstermekte olup; özel projeleri ve tasarımları kendi tesislerinde üretip uygulamasını yapmaktadır.  Faaliyet alanları çerçevesinde Türkiye ve Dünya'da; havalimanları, alışveriş merkezleri, oteller, spor kompleksleri, özel projeler, mimari uygulamalar, residence ve office yapı işlemlerinde ülkemiz ihracatına önemli pazar payı oluşturmaktadır. Sektördeki güçlü ve iddialı yapısını koruyan firmamız, yurt içinde ve yurt dışında önemli projelerde çalışmış 'Kazanan Takım' mottosu ile, alanlarında uzman teknik ve idari insan kaynağı ile hizmet vermektedir. www.apc.com.tr Genel Nitelikler; Şirketimizin yapımını üstlendiği ince işler projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mühendislik - Mimarlık gibi ilgili fakülte bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli havalimanı, alışveriş merkezi, spor kompleksleri gibi projelerde en az 5 yıl saha deneyimi olan (Minimum 2 Yıl yöneticilik tecrübesi bulunan),  MS Office ve AutoCAD programlarına hakim, İyi derecede ingilizce dil bilgisine sahip (sınav ve mülakat yapılacaktır) Organizasyon ve iletişim becerileri yüksek, Sistemli ve disiplinli çalışan, ekip çalışmasını organize edebilen,  Analitik düşünebilen, problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı, İş disiplinlerinin, iş programının oluşturulması ve bu programın uygulanması için gerekli şartları oluşturabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Yurt dışı proje deneyimi olan, Farklı illerde ikamet edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 'Proje Müdürü' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Şantiye mobilizasyonunun ve organizasyonunun sağlanması, Detaylı iş programının oluşturulması ve bu iş programının takip edilerek projenin istenen zamanda ve kalitede tamamlanmasının sağlanması, Konsept projeler doğrultusunda detay imalat projelerinin çıkartılması için gerekli organizasyonun yapılması ve hazırlanması, Taşeronların ve ekiplerin faaliyetlerinin yönetilmesi, hakedişlerin hazırlanması ve kontrolü, Resmi kurumlarla gerekli görüşmelerin ve yazışmaların yapılması.

 • İş Açıklaması Reed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz.   Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir.   Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz bankacılık sektöründe hizmet veren firmamiz adına  'Şube Yöneticisi (Yatırım Bankacılığı)' aramaktayiz. Müşterilere Sermaye ve Para Piyasaları Ürünlerinin alım-satım hizmetlerini vermek. Hedefleri doğrultusunda, bölgesinde bulunan diğer şubeler ile koordineli olarak yeni müşteri kazanımı sağlamak. Müşteri ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetlerin sunulması ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri tatmini yaratmak. Verilen Hedef ve Bütçelerinin sorumluluğunu almak. Yatırım satış yönetiminin takip ve koordinasyonunda şube ve müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek. Kendisine raporlayan çalışanlarının satış faaliyetlerini sahada izlemek ve sonuçlarının analiz edilerek gerekli raporlamanın yapılmasını sağlamak. Bölge Müdürü’ne geri bildirimde bulunmak, verim toplantıları ile satış ekiplerine yön vermek. Şubesi ile ilgili tüm rapor ve analizlerle satış faaliyetlerini izlemek, sonuçlarını analiz etmek, şubesinde görev alan personele feedback vermek, verim toplantıları düzenlemek ve bunları Bölge Müdürü’ne sunmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren bölümlerinden mezun. Minimum 8 yıl sektör deneyimine sahip. SPF Düzey 3 ve Türev Araçlar lisansına sahip. Müşteri ve sonuç odaklı. Etkili iletişim becerilerine sahip.  

 • Product Manager
  Reed Türkiye
  Türkiye Geneli Bugün

  İş Açıklaması   Reed is one of the world’s largest independent recruitment firms, providing specialist recruitment solutions for over 54 years. We currently have an international network of over 3.000 consultants across 350 offices throughout Europe, the Middle East and Asia Pacific, across the globe, Reed Specialist Recruitment now successfully runs more than 30 specialist service lines. We work closely with experienced and qualified professionals across a wide range of industry sectors, delivering bespoke recruitment solutions on a variety of roles for mid and senior level. Reed Turkey, ultimately serves employers and jobseekers across 12 specialisms. Reed Turkey is looking for a 'Product Manager' for it's multinational company. Manages and develops the strategy and marketing plans for the product Manages new product introductions, structuring product launch activity to support the development of the business. Works on new solutions to drive differentiation and competitor advantage in the market Supports sales team by giving product presentations and demonstrations, customer implementations Collaborates with peers and leaders to ensure project outcomes Coordinates with outside vendors and strategic partners to ensure that product initiatives are well defined and delivered on time and within the budget Monitors and understands customer needs Recommends and assists with product pricing strategies  

  Aranan Nitelikler   Minimum of 4+ years of durable goods industry and product management experience with demonstrated success in project management and implementation Multitasking ability while managing multiple projects from end to end Leadership, communication and collaboration skills Clear and effective written and verbal communication skills both in Turkish and English Strong track record in delivery products that successfully meet targets A thorough understanding of customer needs

 • İş Açıklaması Founded in 1960 in the UK, Reed has grown continuously and become a leading brand both in the UK and the international arena. Today Reed has 350 offices with more than 3.000 employees and is providing services across 30 specialism. We work closely with experienced and qualified professionals across a wide range of industry sectors, delivering bespoke recruitment solutions on a variety of roles for mid and senior level.   Reed Turkey, ultimately serves employers and jobseekers across 12 specialisms. Reed is looking for young “Process Engineers” for  its client organisation operating  in automotive battery industry. Support the factory in Lean Principles manufacturing with a focus on process improvement and 5S Lean Design. Develop and test new / revised products and improve manufacturing equipment as required. Coordinate the manufacturing launch of new / revised products including blueprints, quality standards, tool design, process specifications and communication of goals to the staff. Perform product / process analysis for cost-reduction, quality, safety and efficiency improvements. Collect data and report on various factory metrics for management.

  Aranan Nitelikler If you answered yes to these questions, we are inviting to apply  this position which will enable you to grow in the role as a young talent. If you are a young newly graduated individual or have 1-2 years of experience in production function. If you have Mechanical Engineering degree from reputable univesities in Turkey or Abroad. If you are eager to work in an international company, with the chance to have an challanging production and process engineer experience. If you have a very good command of English language. If you are proactive and energetic person with strong analytical qualifications and have ability to adapt different cultures and learn quickly.  

 • İş Açıklaması   Founded in 1960 in the UK, Reed has grown continuously and become a leading brand both in the UK and the international arena. Today Reed has 350 offices with more than 3.000 employees and is providing services across 30 specialism. We work closely with experienced and qualified professionals across a wide range of industry sectors, delivering bespoke recruitment solutions on a variety of roles for mid and senior level. Reed Turkey, ultimately serves employers and jobseekers across 12 specialism. Reed Turkey is looking for a Production Engineer for it's multinational company in İzmir. Monitoring manufacturing conditions and environmental circumstances. Supporting activities within the organization and maintaining 5S Standards. Ensuring production are executed according to standard operating procedures in safe working environment. Following up daily business production.

  Aranan Nitelikler Bachelor Degree in Mechanical Engineering or Manufacturing Engineering. At least 2 years experience in manufacturing environment. Able to work in 3 shift system. Fluency in spoken and written in English. Good communication & Interpersonal skills. Posses strong analytical and logical skills. Knowledge of safety and hygiene principals.  

 • İş Açıklaması 1960 yılında İngiltere'de kurulan Reed Specialist Recruitment, Avrupa, Orta Doğu ve Asya Pasifik'te 30 farklı uzmanlık alanında Seçme ve Yerleştirme danışmanlığı vermektedir. Reed, dünyanın dört bir yanındaki 350 ofisi ve 3000'den fazla çalışanı ile 30 uzmanlık alanında hizmet vermekte ve yılda 20 bin kişiye müşterileri bünyesinde istihdam sağlamaktadır. Türkiye'deki ilk ofisini 2011 yılında İstanbul Anadolu yakasında açan Reed Türkiye, danışmanlığını yaptığı Türkiye'nin önde gelen Sivil Toplum Kuruluşları'ndan biri için "Kaynak Geliştirme Yöneticisi" aramaktadır Vakıf ve iktisadi işletme faaliyetlerinin geliştirilmesi ve takip edilmesi, Ulusal ve uluslararası boyutta hedef kitleye tanıtım ziyaretleri yapılması, projelerin anlatılması ve/veya projeler oluşturulması, Kaynak geliştirme stratejisi doğrultusunda potansiyel bireysel ve kurumsal bağışçıların, sponsorların (ayni ve nakdi) bulunması ve takibi, AB fonları, devlet kurumları ve benzeri hibe ve fon kaynaklarının takibi, Mevcut ve yeni kurulan kaynaklarla iletişimin yönetilmesi. 

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Minimum 5 yıl deneyimli, Ulusal/uluslar arası sivil toplum kuruluşlarında deneyim edinmiş, aktif bir fon/ bağış/ kaynak  portföyü olan, Sivil toplum kuruluşları için proje oluşturma, yönetme, kaynak yaratma ve sponsorluk sağlama konularında deneyimli, İleri derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Farklı organizasyonel seviyedeki kişi/ kurumlarla iletişim yönetmiş, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 

 • İş Açıklaması Founded in 1960 in the UK, Reed has grown continuously and become a leading brand both in the UK and the international arena. Today Reed has 350 offices with more than 3.000 employees and is providing services across 30 specialism. We work closely with experienced and qualified professionals across a wide range of industry sectors, delivering bespoke recruitment solutions on a variety of roles for mid and senior level. Reed Turkey, ultimately serves employers and jobseekers across 12 specialisms. Reed Turkey is looking for an 'Senior Quality Assurance Leader' for it's multinational company that operates in packaging sector in İzmir. Customer Claims Management, Close follow-up the external & local customer issues by customer visits, The key interface between quality team and production processes to drive improvement teams in claims reduction, Management representative and responsible for the integrated management systems comprising of ISO 9001 and global standards for packaging materials Drive the Food Safety and Hygiene program by conduction risk analysis and implementing preventive actions Drive the review and implementation of Quality matrices and Statistical Process Control to improve on the Maintenance Loop. Lead in sharing and implementation of best practices / lessons from and to other factories. Responsible for maintaining supplier quality reports, supplier claims, supplier audits and periodic supplier performance evaluation.

  Aranan Nitelikler Diploma / Bachelor degree in Engineering with minimum 6 years experience in manufacturing environment of strong continuous improvement culture. Quality assurance background will be preferred, Experience to work with Customer issue management, Good communication & Interpersonal skills with ability to influence others at different levels of the organization, Commitment to quality with high personal drive to performance, Self driven and have a pro-active approach, strong analytical and logical skills, Demonstrate leadership to lead and motivate teams that do not directly report to you, Knowledge of Statistical Process control principles, Fluency is spoken and written English. French or Arabic is preferred.

 • İş Açıklaması Reed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz. Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir. Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz üretim sektöründe faaliyet gösteren, uluslararası ortaklı bir müşterimiz adına 'Fabrikasyon Mühendisi' aramaktayiz. Parçanın teklifinin hazırlığı aşamasında teknik bilgi ve gereksinimlerin ortaya koymak. Üretimine başlanacak parçaların operasyon sayfalarını hazırlamak, operasyonlarının kalite gereksinimleriyle örtüşmesini sağlamak. İç ve dış tedarikçilerin ve makina imalatçılarına teknik bilgileri aktarmak ve işin yapıldığını kontrol etmek. Kalite gereksinimleri doğrultusunda hatasız parça üretimini ve müşteriye gönderimini sağlamak. Seri üretime geçen parçalar ve prosesler üzerinde iyileştirme projeleri gerçekleştirmek. Fabrikasyon prosesleri için müşteri onayının alınmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makina, Havacılık veya Uzay Mühendisliği Bölümlerinden mezun. En az 2 yıl imalat ve proses mühendisliği sektöründe tecrübesi olan. İyi derecede MS Office Uygulamalarını, NX Unigraphics, Solidworks, Catia vb bilgisayar destekli çizim programlarını bilen. Teknik resim okuma anlama ve yorumlama, kalıp, fikstür ve dizayn bilgisi, geometrik toleranslandırma bilgisi olan. Problem çözme, karar verebilme yeteneğine sahip. Dikkatli ve titiz çalışabilen. İleri seviyede İngilizce bilen.

 • İş Açıklaması Reed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz.   Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir.   Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz üretim sektöründe faaliyet gösteren, uluslararası ortaklı bir müşterimiz adına 'Bilgi İşlem Uzmanı' aramaktayiz. Bilgi İşlem Departmanı sorumluluğundaki sistem odası, sunucu, network cihazları, depolama ve yedekleme üniteleri vb. tüm Bilgi Teknolojileri kaynaklarının sürekliliğini sağlamak ve destek vermek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Bilgisayar veya Elektrik/Elektronik Mühendisliği, Matematik, İstatistik, veya Yönetişim Bölümlerinden mezun. Sistem/Network ve Güvenlik yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyim sahibi. Linux-Unix/Scripting knowledge bilgisine sahip. Depolama, network, sunucu, sistem geliştirme bilgisine sahip. Database Admin seviyesinde yazılım bilgisi olan. Documentation and Process Mapping, Mysql, Postgresql, Oracle konusunda bilgi sahibi. PHP coding konusunda bilgi sahibi (OOP, Memcache, Zend, Ajax etc). Back-up, disaster recovery, business continuity konularındaki projeleri de üstlenebilecek potansiyele sahip. Uyarlama süreçlerinde deneyimli. Çözüm ve müşteri odaklı çalışabilen. İyi derecede İngilizce bilgisine sahip.

 • İş Açıklaması Reed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz. Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir. Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz otomotiv sektöründe hizmet veren uluslararası ortaklı müşterimiz için 'Satış Sonrası Hizmetler Müdürü' aramaktayiz. Endüstriyel akü satış sonrası hizmet ihtiyaçlarının tespit edilmesi, bu ihtiyaçlar doğrultusunda gerekli ekip organizasyonunun sağlanması. Satış sonrasında müşterilere sunulabilecek yeni hizmetlerin araştırılması ve müşterilere sunulmak üzere geliştirilmesi. Yurt içinde ve yurt dışında satış sonrası hizmetleri verebilecek servis organizasyonlarının oluşturulması ve geliştirilmesi. Servislerin hizmet standartlarının tanımlanması, ihtiyaçlar çerçevesinde geliştirilmesi ve bu noktaların tanımlı standartlar çerçevesinde hizmet vermesi için etkin performans takip altyapısının kurulması. Akü bakım işlerinin artırılması için yeni müşteri araştırılması ve bu amaçla müşteri ziyaretlerinin yapılması, aynı amaçla ekibin düzenli ziyaretlerini yapması ve bunun etkin takibi. Fabrikaya ait akü bakım merkezlerinin karlılıklarından sorumlu olmak ve karlılıklarını sürekli artıracak faaliyetlerin planlanması ve ilgili aksiyonların alınması / aldırılması. Müşteriler ile satış sonrası konularda iletişimin devamlılığını sağlamak için gerekli altyapıların kurulması. Gönderilen bakım tekliflerin kaydını yaparak dosyalamasını (soft ortamda) sağlanması. Servis hizmetleri için gerekli yedek mamul akü, yarı mamul ve diğer malzemelerin stoklarının optimum stok seviyesi hesapları ile birlikte planlanması ve planlama bölümü ile birlikte takibi. Müşterilerle periyodik bakım sözleşmeleri yapılması için gerekli altyapıların kurulması, şirketle ile ilgili tüm riskleri (iş güvenliği, işçi sağlığı, finansal riskler, vb.) dikkate alarak sözleşmelerin hazırlanması, imzalanması için ön onayların verilmesi. Müşterilerden gelen her türlü arıza bildirimlerinin ISO10002 standartlarına uygun şekilde kayıt altına alınması, takibi ve sonuçlarının raporlanması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun. En az 5 yıl otomotiv sektöründe tecrübesi olan. Yeni müşteri kazanımı sağlama ve satış konusunda deneyimli. Ekip yönetim tecrübeli. Tercihen Yalın Üretim Koordinatörlüğü yapmış. 5S, 6 Sigma, Kaizen, Kanban, Muda çalışmalarında deneyim sahibi. ISO 16949 kalite sistemine hakim ve deneyimli. Çevre 14001, OHSAS 18001, ISO 50001, ISO 10002 kalite sistemlerine hakim. İleri seviyede İngilizce bilen. Tercihen SAP bilgisine sahip.

 • İş Açıklaması Founded in 1960 in the UK, Reed has grown continuously and become a leading brand both in the UK and the international arena. Today Reed has 350 offices with more than 3.000 employees and is providing services across 30 specialism. We work closely with experienced and qualified professionals across a wide range of industry sectors, delivering bespoke recruitment solutions on a variety of roles for mid and senior level. Reed Turkey, ultimately serves employers and jobseekers across 12 specialisms. Reed Turkey is looking for an 'Mechanical / Electrical Maintenance Engineers' for it's multinational company that operates in packaging sector in İzmir. Breakdown root cause analysis and eradication actions execution, Plan and Execute TBM/CBM activities in area of her/his responsibility by using of SAP-PM module, Spare part stock follow up and Purchasing Process, Follow up of maintenance operations reporting, Execution of request from Maintenance Manager, Follow-up and execution of the all performance parameters in process under his/her responsibility, Perform root cause analysis using WCM techniques in order to eradicate problems, Evaluate and prioritize PM/AM actitivities, communicate with cell members, Ensuring implementation of fundamental rules related to quality, safety, Escalation of important information regarding any major loss or emergency on higher level (ML’s, Maintenance Manager, Safety Manager, etc), Continuously benchmark with other factories to align with “Best Practice”, active participation to Cluster maintenance network teams, Drive the yearly investment allocation and then continuously follow up the project installations and implementations according to plan, Mentoring the WCM teams/improvement projects ensuring the right use of advanced techniques,

  Aranan Nitelikler Mechanical Engineering degree for Mechanical Maintenance Engineer and Electrical Engineering degree for Electrical Maintenance Engineer, 2 years experience in manufacturing environment of strong continuous improvement culture in similar organization/operations, PLC Automation knowlegde would be a plus for Electrical Maintenance Engineer, Good communication & Interpersonal skills with ability to positively influence others, Commitment to quality with high personal drive to performance, Self driven and have a pro-active approach, Posses strong analytical and logical skills, Fluency is spoken and written Turkish and English, Knowledge of safety and hygiene principals.

 • İş Açıklaması Founded in 1960 in the UK, Reed has grown continuously and become a leading brand both in the UK and the international arena. Today Reed has 350 offices with more than 3.000 employees and is providing services across 30 specialism. We work closely with experienced and qualified professionals across a wide range of industry sectors, delivering bespoke recruitment solutions on a variety of roles for mid and senior level. Reed Turkey, ultimately serves employers and jobseekers across 12 specialisms. Reed Turkey is looking for an 'Recruitment Specialist' for it's multinational company that operates in packaging sector in İzmir. Support line manager in specification of position, Create recruitment adds, Support in choice of resourcing media and methodology (i.e. recruitment channels) and test tools, defining the Recruitment time plan, Screen Application, conduct interviews, assess candidates, Perform the communication with rejected candidates, Contribute to an overall successful delivery of HR services to customers as a part of HR Service Centre team, Assist in administration of Resourcing activities, Exit interviews and administration (for Business partners or Factory Managers)

  Aranan Nitelikler University degree within Personnel Administration or similar and/or min 3 years of relevant working experience, Knowledge of recruitment process and local labour market, Ability to understand the specifics of the business and thereby the requirements on a candidate, Excellent communication skills and a strong customer service focus, Excellent interpersonal abilities, High personal integrity (Integrity & Trust), Quick learner and analytical, Fluency English,

 • Product Manager
  Reed Türkiye
  Türkiye Geneli Bugün

  İş Açıklaması Reed is one of the world’s largest independent recruitment firms, providing specialist recruitment solutions for over 54 years. We currently have an international network of over 3.000 consultants across 350 offices throughout Europe, the Middle East and Asia Pacific, across the globe, Reed Specialist Recruitment now successfully runs more than 30 specialist service lines. We work closely with experienced and qualified professionals across a wide range of industry sectors, delivering bespoke recruitment solutions on a variety of roles for mid and senior level. Reed Turkey, ultimately serves employers and jobseekers across 12 specialisms. Reed Turkey is looking for a 'Product Manager' for it's multinational company. Manages and develops the strategy and marketing plans for the product Manages new product introductions, structuring product launch activity to support the development of the business. Works on new solutions to drive differentiation and competitor advantage in the market Supports sales team by giving product presentations and demonstrations, customer implementations Collaborates with peers and leaders to ensure project outcomes Coordinates with outside vendors and strategic partners to ensure that product initiatives are well defined and delivered on time and within the budget Monitors and understands customer needs Recommends and assists with product pricing strategies

  Aranan Nitelikler Minimum of 4+ years of related industry and product management experience with demonstrated success in project management and implementation Multitasking ability while managing multiple projects from end to end Leadership, communication and collaboration skills Clear and effective written and verbal communication skills both in Turkish and English Strong track record in delivery products that successfully meet targets A thorough understanding of customer needs

 • Medical Manager
  Reed Türkiye
  Türkiye Geneli Bugün

  İş Açıklaması Reed is one of the world’s largest independent recruitment firms, providing specialist recruitment solutions for over 54 years. We currently have an international network of over 3.000 consultants across 350 offices throughout Europe, the Middle East and Asia Pacific, across the globe, Reed Specialist Recruitment now successfully runs more than 30 specialist service lines. We work closely with experienced and qualified professionals across a wide range of industry sectors, delivering bespoke recruitment solutions on a variety of roles for mid and senior level. Reed Turkey, ultimately serves employers and job seekers across 12 specialisms. Reed Turkey is looking for a 'Medical Manager' for one of its customers. Provide response to questions and requests for medical information from the Medical Community Support marketing and product registration/regulatory function Develop medical guidance to the marketing, sales, regulatory teams Attend medical congresses, symposiums, trainings Initiate and implement medico-marketing projects Build scientific partnership with healthcare professionals and decision makers Organize and support advisory boards and medical training meetings Manage medical budget

  Aranan Nitelikler University degree from Medical Faculty Minimum 8 years of industry experience in a Pharmaceutical Company Excellent command of both written and spoken English Proficiency in MS office applications Flexibility to travel within Turkey and abroad No obligation for military service (for male candidates).

 • İş Açıklaması Reed is one of the world’s largest independent recruitment firms, providing specialist recruitment solutions for over 54 years. We currently have an international network of over 3.000 consultants across 350 offices throughout Europe, the Middle East and Asia Pacific, across the globe, Reed Specialist Recruitment now successfully runs more than 30 specialist service lines. We work closely with experienced and qualified professionals across a wide range of industry sectors, delivering bespoke recruitment solutions on a variety of roles for mid and senior level. Reed Turkey, ultimately serves employers and job seekers across 12 specialisms. Reed Turkey is looking for a 'Production Director' for one of its customers. Lead the production while provide guidance and leadership for team members Ensure achievement of the production plan, delivery of timely and quality production Control daily production reports Manage the production budget and expenses Accountable for the selection and maintenance of equipment, Work with managers to implement the company's policies and goals, Ensure that health and safety guidelines are followed, Coordinate project, designer/construction, planning and production teams

  Aranan Nitelikler University Degree in Mechanical, Industrial, Machinery Engineering, At least 8-10 years experience in production management; experience in production processes of aluminum, plastic, metal, wood will be an asset At least 5 years of managerial experience in Plant Production Management Excellent command of English both written and spoken Excellent knowledge of manufacturing principles Strong leadership skills with the ability to motivate and keep team members engaged Excellent communication skills Initiative taker personality Excellent planning and coordination skills of site works Open to International travel

 • İş Açıklaması Founded in 1960 in the UK, Reed has grown continuously and became a leading brand both in the UK and the international areas. Today Reed has 350 offices with more than 3.000 employees and is providing services across 30 specialism. Reed Turkey ultimately serves employers and jobseekers across 12 specialism and one of them is SALES. This is a general application for being evaluated for different "SALES" positions that may occur in future for our clients.

  Aranan Nitelikler -University degree -Minimum 5 years of experience in sales field -Excellent command of written and spoken English -Advanced level of Ms Office -No military obligation for male candidates

 • İş Açıklaması şirketimize herdilde tercüman ve dışticaret sorumlusu ,uzmanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler şirketimize herdilde tercüman ve dışticaret sorumlusu ,uzmanı alınacaktır.

 • İş Açıklaması Genel nitelikler:   Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Kalori hesaplayabilen, Hijyen kurallarına dikkat eden, Sevkiyat organizasyonlarını başarı ile yürütebilecek, Olasi Banket organizasyonlari yapabilecek, Tedarik ve depolama  işlemleri konusunda deneyim,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Kalori hesaplayabilen, Hijyen kurallarına dikkat eden, Sevkiyat organizasyonlarını başarı ile yürütebilecek, Olasi Banket organizasyonlari yapabilecek, Tedarik ve depolama  işlemleri konusunda deneyim,

 • Fuar Hostesi
  Tsam Tic.Sanat Aktv.Prd.Dan.Trzm.
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara, İzmir, Eskişehir, Muğla, Zonguldak Bugün

  İş Açıklaması Event ve Organizasyonlarımızda  Part-time / Proje bazlı / Günlük / Saatlik veya Tam zamanlı çalışma imkanları ile yüksek ücretlere çalışacak, manken  arayışımız bulunmaktadır. Boy ve kilo bilgisini not kısmında belirtmenizi rica ederiz.

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler •18-27 yaş aralığında, •Prezantabl, diksiyonu ve fiziği düzgün, •Güleryüzlü ve enerjik,takım çalışmasına yatkın, •Sorumluluk sahibi,tanıtım becerisine sahip, Not: Fotoğraflı başvurular dikkate alınacaktır.

 • İş Açıklaması Vize başvuru işlemlerinin eksiksiz bir şekilde sonlandırılması, Parmak izi, data girişi, evrak takibi konularının yürütülmesi, Gerektiğinde pasaportların ilgili konsolosluğa gönderimi sırasında hazır bulunmak, Konsolosluklarla iş birliği içerisinde ve prensiplerine uygun olarak çalışılması, Ofis içerisinde gerekli olan tüm işlerin takibi ve bağlı bulunduğu birim ile iş birliği içerisinde çalışılması.

  Aranan Nitelikler Vize Başvuru Merkezlerimizde görevlendirilmek üzere: Dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, Temel düzeyde bilgisayar bilgisine sahip, İş takibi olan, sorumluluk alabilecek, Sistemli ve düzenli çalışan, İnsan ilişkileri kuvvetli,      Genç ve dinamik çalışma arkadaşları arıyoruz. Müşteri hizmetleri sektöründe deneyim tercih sebebidir.

 • İş Açıklaması Event ve Organizasyonlarımızda  Part-time / Proje bazlı / Günlük / Saatlik veya Tam zamanlı çalışma imkanları ile yüksek ücretlere çalışacak, Host/ Hostes arayışımız bulunmaktadır. Boy ve kilo bilgisini not kısmında belirtmenizi rica ederiz.

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler •18-27 yaş aralığında, •Prezantabl, diksiyonu ve fiziği düzgün, •Güleryüzlü ve enerjik,takım çalışmasına yatkın, •Sorumluluk sahibi,tanıtım becerisine sahip, Not: Fotoğraflı başvurular dikkate alınacaktır.

 • İş Açıklaması   Konukların karşılanması ve ağırlanması Evrak akışının, yazışma, dosyalama ve raporlama işlemlerinin sistemli bir şekilde düzenlenmesi, Telefon, fax, mail trafiğini doğru, hızlı ve etkin bir şekilde yönetilmesinde görev alacak, Şirket içi ve şirket dışı bilgi akışını sağlayacak Toplantılar, sunumlar ve seyahatler ile ilgili gerekli organizasyonları yapacak; Bölümler arası ve diğer yöneticilerle bilgi ve belge akışını sağlayacak; Yöneticinin tüm iş akışını planlayacak, organize ve takip edecek; Planlama ve organizasyon yapabilecek;

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Kurumsal bir şirkette iş deneyimi olan, Alanında minimum 2 yıl  deneyimli MS Office uygulamalarını ve ofis araç gereçlerini etkin şekilde kullanabilen Cv lerin güncel fotoğraflı olması B sınıfı sürücü belgeli ve aktif araç kullanabilen, Telefon trafiği, seyahat, uçuş, otel alternatifleri sunulması, vize işlemleri, bilet, otel organizasyonu takibi, düzenlenmesi, onayları vs. ve günlük işlerin organizasyonunu yapabilecek, İletişim kabiliyeti güçlü, dış görünümüne önem veren; Diksiyonu düzgün, güler yüzlü Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, (Yurt içi ve Yurtdışı) Seyahat engeli olmayan Zaman yönetimi ve iş takibi konularında dikkatli, Verilen görevi iş bitimine kadar yürüten sonuç odaklı çalışan, Sorumluluk sahibi, titiz ve disiplinli çalışmayı benimseyen, Şirket başkanlarını ve yöneticilerini  asiste edebilecek dikkat, beceri ve çalışkanlığa sahip iş arkadaşı arıyoruz.

 • Manken
  Firma Adı Gizli
  Türkiye Geneli Bugün

  İş Açıklaması Event ve Organizasyonlarımızda  Part-time / Proje bazlı / Günlük / Saatlik veya Tam zamanlı çalışma imkanları ile yüksek ücretlere çalışacak, manken  arayışımız bulunmaktadır. Boy ve kilo bilgisini not kısmında belirtmenizi rica ederiz.

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler •18-27 yaş aralığında, •Prezantabl, diksiyonu ve fiziği düzgün, •Güleryüzlü ve enerjik,takım çalışmasına yatkın, •Sorumluluk sahibi,tanıtım becerisine sahip, Not: Fotoğraflı başvurular dikkate alınacaktır.

 • İş Açıklaması Tercihen Turizm ve Otelcilik Mezunu,  Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, En az 2 yıl deneyimi olan, Tercihen IATA onaylı Ticketing Sertifikasına sahip, Tercihen Amadeus, Troya ve Quickres, Galileo sistemlerini Aktif olarak kullanabilen, Detaylara hâkim, disiplinli ve sorumluluk sahibi, Bilgisayar ve Office programlarını kullanabilen, Satış ve pazarlama kabiliyeti yüksek, Gelişime açık, kendini yenileyebilen, Diksiyonu düzgün, iletişimi güçlü, Beklentileri aşan, proaktif tutum sahibi, İkna kabiliyeti yüksek ve kurum kimliğini temsil edebilecek, Bay & Bayan elemanlar alınacaktır

  Aranan Nitelikler Tercihen Turizm ve Otelcilik Mezunu,  Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, En az 2 yıl deneyimi olan, Tercihen IATA onaylı Ticketing Sertifikasına sahip, Tercihen Amadeus, Troya ve Quickres, Galileo sistemlerini Aktif olarak kullanabilen, Detaylara hâkim, disiplinli ve sorumluluk sahibi, Bilgisayar ve Office programlarını kullanabilen, Satış ve pazarlama kabiliyeti yüksek, Gelişime açık, kendini yenileyebilen, Diksiyonu düzgün, iletişimi güçlü, Beklentileri aşan, proaktif tutum sahibi, İkna kabiliyeti yüksek ve kurum kimliğini temsil edebilecek, Bay & Bayan elemanlar alınacaktır

 • İş Açıklaması Ev tekstilinde moda... 40 yılı aşkın tecrübesiyle hizmet veren Sümaş Tekstil’in markası Cottonbox olarak; dekorasyonda trendlere vurgu yapan koleksiyonlarımızla yaşam alanlarınıza kaliteyi ve saflığı ulaştırıyoruz. Nostaljik seçimlerden modern çizgilere, vintage tasarımlardan klasik ürünlere kadar bütün beğenilere hitap eden tasarımlarımızda en saf dokunuşu hissedebilmeniz için üretimde sadece pamuk ipliği kullanıyoruz. Kullanım ömrünü maksimum düzeyde tutan özel baskı tekniğimiz ve pamuk ipliğinin sağlıklı yapısı ile en kaliteli uykularınıza zemin hazırlıyoruz. Ev tekstilinde 'en sağlıklı dokunuş' ayrıcalığını yaşamanız için; tutkuyla tasarlamaya, incelikle üretmeye ve tüm heyecanımızla sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz… İşte bu sürekli değişim ve gelişim felsefesinden yola çıkarak, Denizli Merkez’ de yer alan firmamızda çalışabilecek; Müşteri ziyaretleri yapabilecek, Yeni müşteri bulabilecek, Teklif ve Satış sürecinde görev alabilecek,  ‘’ SATIŞ-PAZARLAMA SORUMLUSU ‘’ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen en az yüksekokul veya lisans mezunu, Tercihen ev tekstili, küçük ev aletleri, zuccaciye deneyimi olan, Tercihen reprezantlık deneyimi olan, Seyahat engeli olmayan, Ekip çalışmasına uyumlu, Dış görünüşüne özen gösteren, Analitik düşünme yeteneğine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, Öğrenmeye ve yeniliklere açık. B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, BAY/BAYAN, Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış. ### İŞE ALINACAK ADAYLAR ; ‘’ İÇİ ANADOLU BÖLGESİ ‘’ , ‘’ BATI KARADENİZ BÖLGESİ ‘’ , BURSA ve İSTANBUL’DA GÖREV YAPACAKLARDIR… ### ### YUKARIDAKİ SEKTÖR DENEYİMİNE SAHİP VEYA REPREZANT DENEYİMİNE SAHİP ADAYLAR ÖNCELİKLİ OLARAK DEĞERLENDİRİLECEKTİR. ###  

 • İş Açıklaması EGE bölgesi (İzmir merkez,manisa )   ANELT temsilciliğimize Satış Pazarlama Personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Satışlarıyla ve kayıt sonrası öğrenci işleriyle ilgilenecek, Satış ve halkla ilişkiler konusunda gelişime açık, Öğrencilere ve Velilere eğitim programları ile ilgili gerekli bilgiyi verip bu süreci takip edebilecek, İnsan ilişkileri güçlü, güler yüzlü ve kolay iletişim kurabilen, İngilizcesi olan Organizasyon yeteneği olan , Hizmet kalitesine önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Prezantabl, MS Office uygulamalarını kullanabilen,

 • İş Açıklaması Amerikan Kültür Anaokulları İZMİR GÜZELBAHÇE Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Çocuk Gelişimi, Okul Öncesi Öğretmenliği, Anaokulu Öğretmenliği bölümlerinden mezun olan - Çocuklarla çalışmayı seven, - Dış görünüşüne dikkat eden, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan, - Etkili iletişim kurabilen, - Hizmet kalitesine önem veren.

 • İş Açıklaması Amerikan Kültür Anaokulları İZMİR GÜZELBAHÇE Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; MÜZİK ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - İnsan ilişkileri kuvvetli, -Prezantable, - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Kurumumuzun misyonunu taşıyabilecek, - Alanında 2 yıl deneyimi olan, İngilizce bilen- - 25-35 yaş arası

 • İş Açıklaması Amerikan Kültür Anaokulları İZMİR GÜZELBAHÇE Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; SINIF ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Çocuklarla çalışma konusunda deneyimli veya istekli, • Tam zamanlı ve part time çalışabilecek, • Çalışma prensiplerine sadık, • Dış görünüşüne dikkat eden, • İletişim becerileri yüksek • Kurumumuzun misyonunu taşıyabilecek

/
64

İş Habercisi - İzmir İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?