İzmir İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş Açıklaması Hizmet verdiğimiz sektöründeki öncü benzin istasyonu firmasının; Market içerisindeki merchandising çalışmalarını yürütebilecek, Cirosal analiz yapabilecek, Marketlerdeki ürünlerin nasıl daha çok satılabileceği konusunda fikirler üretebilecek, Bayiler ile ilişkileri geliştirebilecek, İzmir bölgesi için "Perakende Geliştirme Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Hızlı tüketim sektöründe ve merchandising konusunda tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, 25 - 36 yaş aralığında, Organizasyon ve koordinasyon konusunda yetkinlik sahibi, Dış görünümüne önem veren, prezantabl, İnsan ilişkileri iyi, diksiyonu düzgün, İzmir'de ikamet eden, Bay - Bayan, adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, Gıda, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Görsel Yönetmen

 • Reed Türkiye İzmir 26 Haziran 2016

  İş Açıklaması   Reed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz.   Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir.   Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz ambalaj sektöründe hizmet veren müşterimiz için  'Metot Takım Lideri' aramaktayiz. Birim standart işlem zamanlarının, işçilik maliyetlerinin hesaplanması. Üretim akışlarının sistemselleştirilmesi ve rotaların hazırlanması. İş güvenliği, kalite ve verimliliği garanti altına alacak şekilde direkt çalışmaların standartlarının tanımlanması ve bunların kayıt altına alınması. İşçilik verimliliği ile ilgili raporların hazırlanması ve yayılımının yapılması. Verimlilik arttırıcı faaliyetlerde takım üyesi ya da lideri olarak yer alma. Makine OEE lerini takip etmek ve ilgili raporlamaları hazırlama. Maliyet azaltma projelerinde lider ya da takım üyesi olarak yer alma. Oluşturulan direkt çalışma standartları ile ilgili olarak mavi yakalı çalışanları eğitme, standartlara uyumu garanti altına alma. Direkt çalışma alanlarının ergonomik kurallara uygun olarak tasarlanmasını sağlama. Kendisine bağlı metot ekibinin yönetilmesi ve geliştirilmesi süreçlerinde görev alacak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin endüstri mühendisliği bölümünden mezun. Endüstriyel işletmelerin mühendislik/metot/süreç iyileştirme/sürekli geliştirme bölümlerinde minimum 2 yılı yöneticilik olmak üzere toplam 7 yıl deneyimli. REFA, MTM, iş örnekleme, KPI geliştirme ve takip etme, değer akış haritalama, proje yönetimi konularında bilgi ve deneyime sahip. Çok iyi derecede İngilizce bilen. Zaman ve metot analizi bilgisine sahip. Planlama-organizasyon, iletişim, takım çalışması ve analitik düşünme yetkinlikleri güçlü. Gelişme ve geliştirme odaklı, ekip yönetimi konusunda tecrübeli. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması   Reed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz.   Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir.   Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz uluslararası ortaklı müşterimiz için  "Finansal Planlama Sorumlusu" aramaktayiz. Günlük, haftalık ve aylık nakit akış planının yapılması ve planlamaya göre finansal operasyonun gerçekleştirilmesi. Tüm kasa ve banka operasyonlarının gerçekleştirilmesi. Çek ve senet işlemlerinin (tahsil, ciro, keşide, teminat, iade, ödeme, vb.) takibi. Tedarikçi ödeme listelerinin hazırlanması ve ödeme talimatlarının bankaya iletilmesi. Banka ve diğer finans kuruluşları ile gerekli yazışma ve mutabakatların yapılması ve ilişkilerin yürütülmesi. Finansal analiz tablolarının hazırlanması. Finans süreçlerinin geliştirilmesine yönelik çalışmalar yapılması. Şirketin finansal durumunu içeren raporları hazırlanması. Bağımsız Denetim Şirketi’nin yapacağı çalışmalara destek verilmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. En az 5 yıl benzer pozisyonlarda iş deneyimine sahip. MS Office programlarını ve ERP sistemlerini iyi seviyede kullanabilen. İyi derecede İngilizce bilen. Raporlama ve analiz becerisi gelişmiş. Araştırmacı ve takım çalışmasına uyumlu. Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. B sınıfı sürücü ehliyeti olan.

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması   Reed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz.   Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir.   Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz uluslararası ortaklı müşterimiz için  "Bilgi İşlem Sorumlusu" aramaktayiz. Şirketin bilgi işlem altyapısını ve envanterini yönetmek. Şirketin bilgi işlem konusundaki tüm ihtiyaçlarının çözümlemek. Bilgi işlem varlıklarının kurulum, bakım ve onarım süreçlerini yönetmek, güvenliklerini sağlamak için kontrol, bakım, güncelleme, yedekleme vb. gerekli tüm işlemleri yapmak. Yazılım/donanım lisanslarını yönetmek. ERP sistemi implemantasyonunu gerçekleştirmek. Şirketin mevcut sisteminin verimliliğini ve etkinliğini arttırmak, yeni çözümler araştırmak, analiz edip uygulamak. Bilgi işlem yatırımlarını gerçekleştirmek ve raporlamak. Şirketin bilgi güvenliğini sağlamak. Şirket bünyesindeki bilgi işlem ekipmanlarının, uygulama ve yazılımlarını çalışır şekilde tutmak. Şirket içindeki tüm kullanıcılara her türlü yazılım ve donanım desteği vermek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. Bilgi işlem bakım/onarım, network ve bilgi işlem proje yönetimi konusunda 3-5 yıl deneyimli. İleri düzeyde network sistemlerine hakim ve veri tabanı yönetimi yapabilen. ERP sistemi implemantasyonu hakkında deneyim sahibi. MS SQL server kurulum ve işletimi; exchange kurulum ve yapılandırma konusunda deneyimli ve network altyapı bilgisi olan. Firewall raporlaması yapabilecek. Microsoft işletim sistemleri konusunda ileri düzeyde bilgi sahibi olan. İyi derecede İngilizce bilen. Analitik düşünce yapısına sahip, problem çözme, karar verme, planlama ve takip yönü kuvvetli, sonuç odaklı çalışabilen. Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Mekanik Bakım Teknisyeni

  Aranan Nitelikler 140 ülkeye ihracat -Sektöründe 15 yıldır ihracat lideri -5 yıl Türkiye ihracat şampiyonu -14000 çalışan -TV/Tablet/Akıllı Tahta/Uydu Alıcısı/Telefon/Buzdolabı/Çamaşır Makinası/Bulaşık Makinası/Fırın/Klima -1milyon m2 üretim alanı; Avrupa ' nın teknoloji üssü VESTEL CITY 'de yer alan Vestel Elektronik bakım bölümünde Mekanik Bakım Teknisyeni olarak görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz. Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek okulu İklimlendirme ve Soğutma, Doğalgaz ve Tesisat, Makina Teknolojisi, Torna Tesviye, Plastik Teknolojisi, Endüstriyel Otomasyon Teknolojisi, Kontrol Ve Enstrümantasyon Teknolojisi, İş Makinası Bakım Onarım bölümlerinden mezun,  Askerlik hizmetini tamamlamış,  Vardiyalı çalışabilecek,  El, ayak ve parmaklarını ustalıkla kullanabilen,  Titiz, yaratıcı, mesleği ile ilgili teknolojik yenilikleri takip ederek mesleğinde kullanabilen,  Temel matematik, fizik, malzeme ve işleme bilgisine sahip, sabırlı,  Ekip çalışmasına yatkın, kendisi ve çevresi ile barışık, kişilik özellikleri gelişmiş,  Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,  Herhangi bir sağlık problemi olmayan,  İş disiplini ve sorumluluk duygusuna sahip,  İzmir veya Manisa'da ikamet eden, Takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş Açıklaması İklimlendirme ve soğutma sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere chiller grupları,yangın hidrantları,sıhhi tesisatlar, merkezi sistem klima santralleri ve foncoiier, VRF sistem, split klimalar, rooftop klimalar,vb. sistemlerde tecrübeli İklimlendirme Soğutma Teknikeri çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulları'nın Soğutma, İklimlendirme ve Tesisat Teknolojileri bölümlerinden mezun, * En az 2 yıl çalışma tecrübesine sahip, * Aktif araç kullanabilen, B sınıfı Ehliyet * Askerlik görevini tamamlamış, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Takım Çalışmasına yatkın, * Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, * Tercihen Soğutmada : Chiller, Klima ,Merkezi sistem ve Mekanik Tesisat işlerinden anlayan Takım arkadaşları arıyoruz.  

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen

 • Vestel Şirketler Grubu İzmir, Manisa 17 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İş Güvenliği ile ilgili risklerin ortadan kaldırılması veya rapor edilmesi, Üretimin Sıfır Hata ile gerçekleştirilmesinin sağlanması, Saatlik üretim hedeflerinin gerçekleştirilmesi,  Üretimde yaşanan problemlerin raporlanması, Sürekli iyileştirme faaliyetlerinin yapılması, Hat Personelinin Yönetimi.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksekokullarının Elektrik, Elektronik, Makine bölümlerinden mezun, 2 yıllık Ön Lisans veya 4 yıllık lisans veya Açıköğretim İşletme Bölümü Mezunu, MS Office uygulamalarına hakim, İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek,  Askerliğini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek, Sağlık sorunu olmayan, 30 yaş altı BAY adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Türkiye'nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat, 31 Ekim 2007 tarihinde kurulmuştur. Türkiye'nin en güçlü gruplarından Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. ile üç yüz yılı aşan köklü bir geçmişe sahip İngiliz sigorta devi Aviva plc.'nin eşit ortaklık ilkesiyle kurulan AvivaSA'nın hisselerinin yüzde 19,67'lik bölümü ise "AVISA" koduyla Borsa İstanbul'da işlem görmektedir. AvivaSA, "bireysel emeklilik", "hayat sigortası" ve "ferdi kaza sigortası" alanlarında yenilikçi ürünlerini, benzersiz çoklu dağıtım kanalı yapılanması ile müşterilerine sunmakta; Türkiye'nin en büyük direkt satış kadrosunun yanı sıra Akbank, OdeaBank ve Abank işbirlikleri bulunan güçlü bankasürans ağı, acenteleri, telesatış kanalı ve Kurumsal Projeler ekibi ile hizmet vermektedir.     Direkt satış ekiplerinde,belirlenen hedefler doğrultusunda, potansiyel müşterilere ulaşarak satış yapmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak.  

  Aranan Nitelikler • Tercihen üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden ya da Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun  • Satış alanında kariyer hedefleyen  • Başarı odaklı  • Müşteri yönetimi ve ilişki geliştirme konusunda başarılı olabilecek  • Etkileme ve ikna kabiliyeti yüksek  • Gelişime açık  • Planlama ve organize etme becerisine sahip  • Askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecilli olan • İzmir'de ikamet eden     Geçerli olan MYO Bölümleri:Banka ve Sigorta Yönetimi,Bankacılık,Bilgisayar Destekli Muhasebe,Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları,Borsa ve Finans, Dış Ticaret ve Avrupa Birliği,Elektronik Ticaret,Emlak ve Emlak Yönetimi,Emtia Borsası,Endüstriyel Yönetim,E-Ticaret,Finans,Finans ve Muhasebe,Genel İşletme,Girişimcilik ve Proje Yönetim Asistanlığı,Gümrük İşleri/Gümrük İşletme,Halkla İlişkiler/Halkla İlişkiler ve Reklamcılık /Tanıtım, İletişim ve Halkla İlişkiler,İnsan Kaynakları,İnternet ile Pazarlama,İş İdaresi,İşletme,İşletme(Uzaktan Eğitim),İşletme/İşletmecilik,İşletme Organizasyonu ve Çiftlik Yönetimi,İşletme Yönetimi, İthalat-İhracat,Kargo,Kargo Hizmetleri,Kooperatifçilik,Lojistik,Mağaza İşletmeciliği,Maliye,Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası,Orta Kademe Banka-Sigorta Yönetimi/Yöneticiliği/Yöneticilik,Para ve Sermaye Yönetimi,Pazarlama,Pazarlama ve Satış,Perakendecilik ve Mağaza Yönetimi,Personel Yönetimi,Piyasa Araştırmaları ve Pazarlama/Reklamcılık,Reklamcılık Yönetimi,Satış ve Reklam Yönetimi,Satış Yönetimi,Sermaye Piyasası ve Borsa,Sigortacılık,Tarım İşletmeciliği ve Pazarlama,Tarımsal Kooperatifçilik,Tarımsal Pazarlama,Ticaret ve Yönetim,Uluslararası Lojistik/TaşımacılıkYönetimi/Ticaret/Ticaret Yönetim      **Bankacılık ve/veya sigortacılık alanında en az 1 yıl satış deneyimi olan lise mezunu adaylar da değerlendirmeye alınacaktır.  

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Danışman

 • AvivaSA Emeklilik ve Hayat İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Eskişehir, İzmir, Kocaeli 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün öncü kuruluşu AvivaSA olarak, Banka Sigortacılığı kanalımızda görevlendirilmek üzere yetiştirilecek, kuracağı etkin ilişki yönetimi sayesinde kaliteli hizmet vererek müşteri yönetimini sağlayacak Sales Trainee adayları arıyoruz.              

  Aranan Nitelikler   *Tercihen Üniversitelerin 4 yıllık Bölümlerinden ya da Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun *27 yaşını aşmamış *Satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen *Başarı odaklı *Etkileme ve ikna kabiliyeti yüksek *Planlama ve organize etme yeteneği güçlü *Kişisel gelişime açık *Askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecil ettirmiş * Geçerli olan MYO Bölümleri : Banka ve Sigorta Yönetimi,Bankacılık,Bilgisayar Destekli Muhasebe,Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları,Borsa ve Finans, Dış Ticaret ve Avrupa Birliği,Elektronik Ticaret,Emlak ve Emlak Yönetimi,Emtia Borsası,Endüstriyel Yönetim,E-Ticaret,Finans,Finans ve Muhasebe,Genel İşletme,Girişimcilik ve Proje Yönetim Asistanlığı,Gümrük İşleri/Gümrük İşletme,Halkla İlişkiler/Halkla İlişkiler ve Reklamcılık /Tanıtım, İletişim ve Halkla İlişkiler,İnsan Kaynakları,İnternet ile Pazarlama,İş İdaresi,İşletme,İşletme(Uzaktan Eğitim),İşletme/İşletmecilik,İşletme Organizasyonu ve Çiftlik Yönetimi,İşletme Yönetimi, İthalat-İhracat,Kargo,Kargo Hizmetleri,Kooperatifçilik,Lojistik,Mağaza İşletmeciliği,Maliye,Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası,Orta Kademe Banka-Sigorta Yönetimi/Yöneticiliği/Yöneticilik,Para ve Sermaye Yönetimi,Pazarlama,Pazarlama ve Satış,Perakendecilik ve Mağaza Yönetimi,Personel Yönetimi,Piyasa Araştırmaları ve Pazarlama/Reklamcılık,Reklamcılık Yönetimi,Satış ve Reklam Yönetimi,Satış Yönetimi,Sermaye Piyasası ve Borsa,Sigortacılık,Tarım İşletmeciliği ve Pazarlama,Tarımsal Kooperatifçilik,Tarımsal Pazarlama,Ticaret ve Yönetim,Uluslararası Lojistik/TaşımacılıkYönetimi/Ticaret/Ticaret Yönetimi     * Bankacılık ve/veya sigortacılık alanında en az 2 yıl satış deneyimi olan lise mezunu adaylar da değerlendirmeye alınacaktır. 

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Danışman

 • Odea Bank İzmir, Gaziantep, Bursa, Ankara, Adana, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Nisan 2016

  İş Açıklaması Bankamız ihtiyaç kredisi ve kredi kartı ürünlerinin satışının gerçekleştirilmesi  

  Aranan Nitelikler • Lisans / Önlisans mezunu veya devam zorunluluğu bulunmayan bir lisans bölümünde öğrenci, • Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmak isteyen, • İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, müşteri odaklı, insan ilişkilerinde başarılı, • Tercihen satış deneyimine sahip, • Ekip çalışmasına yatkın, • Genel görünümüne özen gösteren, prezantabl, • Seyahat engeli bulunmayan, ofis dışında görev alabilecek, • Tercihen aktif araç kullanabilen, • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,  

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Sorumlu, Temsilci

 • İş Açıklaması 140 ülkeye ihracat -Sektöründe 15 yıldır ihracat lideri -5 yıl Türkiye ihracat şampiyonu -14000 çalışan -TV/Tablet/Akıllı Tahta/Uydu Alıcısı/Telefon/Buzdolabı/Çamaşır Makinası/Bulaşık Makinası/Fırın/Klima -1milyon m2 üretim alanı; Şirketimiz bünyesinde Kanuni Kadro (Engelli) kapsamında görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere uygun takım arkadaşları aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler İlköğretim, Lise, Meslek Lisesi, Önlisans, Lisans mezunu, Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek, Engellilik derecesi %40 ve üzeri rapora sahip olan, Manisa ve İzmir ‘ de ikamet eden, Çalışma disiplini yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Kozmotoloji alanında deneyimili "Dermatoloji" uzmanı aramaktayız. Kurumumuzun SGK anlaşması yoktur.

  Aranan Nitelikler Tıp doktoru ve "Dermatoloji" alanında uzmanlığını yapmış, Branşındaki bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Alanında güncel yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, Hasta memnuniyetine önem veren, Kozmotoloji alanında deneyimli, Tam zamanlı çalışabilecek.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş Açıklaması Cerrahi tıp merkezimizin acil servisinde görevlendirilmek üzere "Pratisyen Hekim" aramaktayız. Kurumumuzda SGK ile anlaşması yoktur.

  Aranan Nitelikler Tıp doktoru, tercihen acil deneyimli, Bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Alanında güncel yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, Hasta memnuniyetine önem veren, Tam zamanlı çalışabilecek. Nöbet tutabilecek.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş Açıklaması Ege Yükselen Kuruyemiş “Kaliteyi ve Güleryüzü” ön planda tutmak amacıyla ticaret hayatına 2005 yılında İzmir’de İmalat ve Toptan satış olarak başlayan daha sonra 2006 yılında İzmir’de ilk şubesini Buca’da açan “Ege Yükselen Kuruyemiş”aradan geçen 13 yıllık süre zarfında İzmir’in güzide semtlerinde şube sayısını 6‘ ya çıkartarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. İşte bu sürekli değişim ve gelişim felsefesinden yola çıkarak, İzmir'in çeşitli semtlerinde yer alan mağazalarımızda çalışabilecek; ‘’ MAĞAZA SATIŞ TEMSİLCİSİ ‘’ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bay, 28-40 Yaş arası Diksiyonu düzgün ve prezantabl görünüme sahip. Seyahat engeli olmayan ( İzmir İçi ) İnsan ilişkilerinde güçlü, dinamik, Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Takım olarak hareket edebilecek, Not : Fotoğrafsız CV'ler değerlendirilmeyecektir.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Uzman Yard, Temsilci

 • İş Açıklaması MERSİNLİ ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ bünyesinde Manisa'da çalışabilecek İŞYERİ HEKİMİ  arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İşyeri hekimliği belgesine sahip, İletişim becerisi kuvvetli, İş güvenliği uzmanı ile ekip olarak çalışabilecek, İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına uygun olarak iş yerinde gerekli çalışmaların yürütülmesini sağlayacak, Hafta içi mesai saatlerinde çalışabilecek

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş Açıklaması MERSİNLİ ÖZEL SAĞLIK GRUBU bünyesinde görevlendirmek üzere; İzmir / Torbalı'da yeni binasında, Özel Hastane dönüşüm sürecinde bulunan; A Tipi Cerrahi Tıp Merkezi olarak faaliyet gösteren, TORBALI TIP MERKEZİ'nde çalışacak ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI olan hekim aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Merkezimiz Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği'nde görev yapacak Ekip çalışmasına yatkın Uzmanlığının tanı ve tedavi algoritmaları konusunda güncel kalabilen Hasta memnuniyeti odaklı çalışabilen İletişim yeteneği güçlü

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim, Uzman

 • İş Açıklaması MERSİNLİ ÖZEL SAĞLIK GRUBU bünyesinde görevlendirmek üzere; İzmir / Torbalı'da yeni binasında, Özel Hastane dönüşüm sürecinde bulunan; A Tipi Cerrahi Tıp Merkezi olarak faaliyet gösteren,  TORBALI TIP MERKEZİ ACİL SERVİS'te çalışacak   PRATİSYEN HEKİM   aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Merkezimiz ACİL SERVİS'inde görev yapacak * Hafta içi-sonu 09.00-09.00 saatleri arasında nöbet tutabilecek * Ekip çalışmasına yatkın * Mesleğinin tanı ve tedavi algoritmaları konusunda güncel kalabilen * Hasta memnuniyeti odaklı çalışabilen * İletişim yeteneği güçlü

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş Açıklaması “Doctors Worldwide Turkey is looking for Medical Doctor for EU ECHO supported Refugee Health Project in İzmir.”   Doctors Worldwide Turkey is an international humanitarian aid organization who serves medical relief to communities in need through the provision of sustainable medical relief and health based development programmes worldwide.   BACKGROUND With support of EU Humanitarian Aid and Civil Protection (ECHO), Doctors Worldwide Turkey (DWWT) provides primary health care (PHC) and psycho-social support for refugees in İzmir and İstanbul.   Medical Doctor implements primary health care services in an emergency setting. Services include essential drug administration, curative treatment for communicable/non communicable diseases and injuries, epidemiological reporting, sanitation and health education.   TASKS AND RESPONSIBILITIES   Healthcare To perform Consultations: provide health care and emergency treatment for the patients in static and mobile PHC Clinic. To implement PHC protocols according to internationally accepted/DWWT standards, with a focus on controlling communicable diseases and rational use of antibiotics. In collaboration with the Nurse, provide regular health education to patients on diagnosis, treatment and medication (if prescribed). To follow up the filling of patient’s file. To complete records correctly. To ensure patient confidentiality is respected (Patient files/charts locked in cabinet). To identify and to organize the transfer of emergency cases to the competent authority (supervise the referral system).   Miscellaneous To respect DWWT rules and regulation. To participate in assessments with the PHC Clinic Officer and Medical Supervisor, where and when necessary. To participate in any specialized responses (outbreak response, health campaigns) taking place in the city as requested by DWWT. To represent and actively participate in any relevant meetings as requested by PHC Clinic Officer and Medical Supervisor. Any other relevant duties as requested by medical supervisor. CONDITIONS OF EMPLOYMENT Starting: 1st September 2016 Duration: Until 31st December 2016 (Possible extension) Contract: Employee – Fixed Term Location: İzmir (Location can be changed if needed)   PROCESS OF APPLICATION Send your application file (CV, motivation letter, doctor of medicine diploma and certificate of high studies (if it is taken)) to email: admin.istanbul@yyd.org.tr Precise to what position you apply in the Subject of e-mail. Only short list candidates will be called for an interview.

  Aranan Nitelikler REQUIRED QUALIFICATIONS Medical Doctor, University degree (MD). 2 years of experience in public health, refugee health or any other related field. Good knowledge of the public health sector in Turkey, in particular in primary health care. Fluent Arabic required, Turkish and/or English and/or Kurdish are an asset. Experience working with NGO is preferred. Ability to cope with difficult security context. Good communication skills (oral and written). Excellence in organizing, planning and prioritizing task. Ability to work with a team as well as to work independently. Ability to seek, collect, and critically analyses data and information needed to achieve the tasks. Clear commitment in the project thematic. Knowledge of Microsoft Word and Excel. Very enthusiastic and keen to work hard to achieve the objectives of the program. Willing to live and work in challenging conditions. Ability to travel and relocate if it is requested.

  Sektör: Sivil Toplum Kuruluşu

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş Açıklaması “Doctors Worldwide Turkey is looking for Primary Health Care Promoter for EU ECHO supported Refugee Health Project in İzmir and İstanbul.”   Doctors Worldwide Turkey is an international humanitarian aid organization who serves medical relief to communities in need through the provision of sustainable medical relief and health based development programs over 40 countries worldwide.   BACKGROUND   With support of EU Humanitarian Aid and Civil Protection (ECHO), Doctors Worldwide Turkey (DWWT) provides primary health care (PHC) and psycho-social support for refugees in İzmir and İstanbul.   Primary Health Care Promoter is generally responsible for the sensitization and education of beneficiaries to the program and health concerns.   TASKS AND RESPONSIBILITIES   Organize individual, group session for primary health care promotion Perform outreach in collaboration with the medical team and the social worker team for highly vulnerable population if needed Propose and implement health promotion event in collaboration with the medical team and social worker team according to identified needs in the targeted population Create and adapt Health Education material to the culture of the beneficiaries Coordinate with other stakeholders working on the same area Report daily activity through established tool Propose initiative to improve awareness and behavior change methods   Other Participate in internal meetings. Any other tasks related to the program. CONDITIONS OF EMPLOYMENT Starting: 1st September 2016 Duration: Until 31st December 2016 (Possible extension) Contract: Employee – Fixed Term Location: İstanbul and İzmir (Location can be changed if needed) PROCESS OF APPLICATION Send your application file (CV, motivation letter) to email: admin.istanbul@yyd.org.tr Indicate the position to which you are applying in the subject of e-mail (applications without this subject line will not be considered). Only shortlisted candidates will be contacted.

  Aranan Nitelikler REQUIRED QUALIFICATIONS Knowledge of Arabic is mandatory (oral and written),  Turkish and English would be a plus Medical or paramedical background is expected Strong interpersonal relation and communication skills are mandatory Strong animation skills Strong organisational capacity and initiative taking are expected Experience in health promotion, organisation and implementation is expected, with at least 1 year professional experience Willing to live and work in challenging conditions. Ability to travel and relocate if requested.

  Sektör: Sivil Toplum Kuruluşu

  Pozisyon: Yetkili Yardımcısı

 • İş Açıklaması  1980' de perakende sektörüne ilk adımını atan Batik, 2016 yılında 120'yi aşkın mağazasıyla büyümeye devam ediyor. Türkiye'de kulvarının en iyi markası olmayı hedefleyerek, bu hedefi birlikte gerçekleştireceği Takım Arkadaşları arıyor. İzmir Karşıyaka Cadde de Açılacak olan mağazamızda görevlendirilmek üzere "Satış Danışmanı" alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Ekip çalışmasına yatkın, Güler yüzlü ve iletişim becerisi yüksek Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen mağazacılık alanında tecrübeli veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak isteyen, 18 - 25 yaş arası,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması DOĞANKOÇ GRUP bünyesinde görevlendirilmek üzere “Kalite Yönetim Sistemleri Sorumlusu ”  arayışımız bulunmaktadır. Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Kalite sistemleri ve dökümantasyon tecrübesi olan, MS Ofis programlarını etkin kullanabilen, İstatistik bilgisi olan,raporlama yapabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, İletişim becerileri kuvvetli ISO 9001:2008 - 14001 -KaliteYönetim Sisteminde bilgi sahibi Tercihen bayan    

  Aranan Nitelikler Tercihen Gaziemir Bölgesi’nde ikamet eden Kalite Belgesinin gerektirdiği tüm prosedürlerin takip edilmesi, Yüksek okul veya Üniversite mezunu 1 yıl tecrübe sahibi, MS Office programlarını  iyi bilen ve kullanan Diksiyonu düzgün, güler yüzlü ve dış görünümüne özen gösteren, İş disiplini ve titizliği olan   

  Sektör: Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması “Doctors Worldwide Turkey is looking for Case Manager for EU ECHO supported Refugee Health Project in İzmir and İstanbul.”   Doctors Worldwide Turkey is an international humanitarian aid organization who serves medical relief to communities in need through the provision of sustainable medical relief and health based development programs over 40 countries worldwide.   BACKGROUND   With support of EU Humanitarian Aid and Civil Protection (ECHO), Doctors Worldwide Turkey (DWWT) provides primary health care (PHC) and psycho-social support for refugees in İzmir and İstanbul.   Case Manager connects individuals/groups with required and available community resources, Follow-up with beneficiaries and agencies as appropriate to document use and success of referrals.   TASKS AND RESPONSIBILITIES Properly assess, refer and accompany beneficiaries in need of physical/mental health treatment/support to specialized services. Collaborate with members of an inter-disciplinary team to meet the needs of the individual and the population as a whole. Engage the member, collect relevant physiological/psychosocial information to assist in completion of the assessment, taking into account the cultural and linguistic needs of each member Engage with the member in a variety of settings to establish an effective, professional relationship. Settings for engagement include but are not limited to; hospital, provider office, community agency, member’s home and contact information Participate in the identification and prioritization of the individual’s care management needs and goals in collaboration with the members and caregivers. Gather information to identify and manage barriers to achievement of care plan goals Educate the member and other stakeholders about community resources, etc. Evaluate beneficiary satisfaction through open communication and monitoring tools. Regular travel to conduct member visits, provider visits and community based visits as needed to ensure effective administration of the program. Prepare weekly work plan and organize his/her schedule in order to complete task in an appropriate manner. Perform any other tasks related to the program when required. Participate in internal meetings.   CONDITIONS OF EMPLOYMENT Starting: 1st September 2016 Duration: Until 31st December 2016 (Possible extension) Contract: Employee – Fixed Term Location: İstanbul and İzmir (Location can be changed if needed) PROCESS OF APPLICATION Send your application file (CV, motivation letter) to email: admin.istanbul@yyd.org.tr Indicate the position to which you are applying in the subject of e-mail (applications without this subject line will not be considered). Only shortlisted candidates will be contacted.    

  Aranan Nitelikler REQUIREMENTS A) Behavior To behave with self-restraint at all times and respect the dignity of the beneficiaries. To believe in concepts of equity, human rights, neutrality and impartiality. Demonstrate strong organisational skills. Demonstrate willingness to improve own knowledge and skills by participating in any capacity building activities. Respect each team member’s position, work and specialty. Adapt to special situations or demands from supervisor. Initiate communication with his/her supervisor in case of difficulties or request for training and support.   B) Qualifications University degree in Counselling/Social Work or related fields required. At least 1 year of experience in NGO work. Experience working within the field of Mental Health will be valued. Arabic and Turkish language are mandatory. Ability to cope with difficult security context. Good coordination and communication skills are a key factor to this position. Excellence in organizing, planning and prioritizing tasks. Ability to identify   strengths and weakness and in proposing shared solutions for the continuous improvement of providing quality services. Strong ability to observe, analyse, report and take initiative. Ability to work with a team as well as to work independently. Ability to seek, collect, and critically analyse data and information needed to achieve the tasks. Proficiency in Microsoft word and excel. Strong interpersonal relation and communication skills are mandatory Experience in health promotion, organisation and implementation is expected, with at least 1 year professional experience Ability to travel and relocate if requested.

  Sektör: Sivil Toplum Kuruluşu

  Pozisyon: Yönetici

 • İş Açıklaması “Doctors Worldwide Turkey is looking for a Primary Health Care Nurse for EU ECHO supported Refugee Health Project in İzmir and Istanbul.”   Doctors Worldwide Turkey is an international humanitarian aid organization who serves medical relief to communities in need through the provision of sustainable medical relief and health based development programs worldwide.   BACKGROUND With support of EU Humanitarian Aid and Civil Protection (ECHO), Doctors Worldwide Turkey (DWWT) provides primary health care (PHC) and psycho-social support for refugees in İzmir.   The Primary Health Care Nurse implements primary health care services in an emergency setting. Services include essential drug administration, curative treatment for communicable/non communicable diseases and injuries, epidemiological reporting, sanitation and health education.   TASKS AND RESPONSIBILITIES   Takes vital signs of each patients and report on the file Provides medical care, injections and minor surgeries Is in charge of drug dispensation to the patients in the centre if there is no pharmacist assistant. Ensures that treatment is well understood by the patients. Participates to health education of the patient Ensures patient confidentiality is respected  Ensures patient privacy for consultation is respected Is in charge of respect of hygiene of the centre Manages and takes responsibility for the cleaning and maintenance of all medical equipment and consumables used Participates in waste management at the center Participates to the data collection To fill the weekly Mission Order of the drugs when the  pharmacy assist is unavailable under supervision of medical doctor To fill the morbidity chart Participate in any specialized responses (outbreak response, health campaigns) taking place in the centre as requested by DWWT Any other relevant duties as requested by medical doctor CONDITIONS OF EMPLOYMENT Starting: 1st September 2016 Duration: Until 31st December 2016 (Possible extension) Contract: Employee – Fixed Term Location: İzmir and Istanbul (Location can be changed if needed)   PROCESS OF APPLICATION Send your application file (CV, motivation letter) to email: admin.istanbul@yyd.org.tr Indicate the position to which you are applying in the subject of e-mail (applications without this subject line will not be considered). Only shortlisted candidates will be contacted.

  Aranan Nitelikler REQUIRED QUALIFICATIONS Nursing degree from a recognized institution. 2 years of experience in primary health care, emergency ward, refugee health or any other related field. Good knowledge of the public health sector in Turkey, in particular in primary health care. Fluency in Arabic required, Turkish and/or English is an asset. Experience working with NGO is an advantage. Good communication skills (oral and written). Excellence in organizing, planning and prioritizing task. Ability to work with a team as well as to work independently. Knowledge of Microsoft Word and Excel. Very enthusiastic and keen to work hard to achieve the objectives of the program. Willing to live and work in challenging conditions. Ability to travel and relocate if it is requested.

  Sektör: Sivil Toplum Kuruluşu

  Pozisyon: Hemşire

 • İş Açıklaması AMERICANLIFE LANGUAGE INSTITUTE BORNOVA TEMSİLCİLİĞİ'nde görevlendirilmek üzere part-time Almanca öğretmenleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler *Güler yüzlü,iletişim becerileri güçlü *Ekip çalışmasına yatkın,sorumluluk sahibi *Dış görünüşüne özen gösteren  *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek *Yaratıcı,dinamik,üretken

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • İş Açıklaması Göztepe'de bulunan kurumumuz için  SINIF ÖĞRETMENİ   alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Pedagojik formasyonu olan En az 3 yıl deneyimli Esnek saat dilimlerine uyum sağlayabilecek  Tam zamanlı araştırma yönü kuvvetli, insan ilişkileri güçlü, güler yüzlü, sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın Başvuran adayların sigara kullanmaması ve  erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması öncelikli tercihimizdir.  

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Kurs Öğretmeni, Öğretim Görevlisi, Öğretmen

 • İş Açıklaması AMERICANLIFE LANGUAGE INSTITUTE BORNOVA TEMSİLCİLİĞİNDE görevlendirilmek üzere part-time Rusça öğretmenleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler *Güler yüzlü *İletişim becerileri güçlü *Ekip çalışmasına yatkın *Sorumluluk sahibi *Dış görünüşüne özen gösteren *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek *Yaratıcı,dinamik,üretken

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • İş Açıklaması “Doctors Worldwide Turkey is looking for a Pharmacist Assistant for EU ECHO supported Refugee Health Project in İzmir and İstanbul.”   Doctors Worldwide Turkey is an international humanitarian aid organization who serves medical relief to communities in need through the provision of sustainable medical relief and health based development programs worldwide.   BACKGROUND With support of EU Humanitarian Aid and Civil Protection (ECHO), Doctors Worldwide Turkey (DWWT) provides primary health care (PHC) and psycho-social support for refugees in İzmir and İstanbul.   The Pharmacist’s is in charge of the stock management of the PHC center pharmacy and dispensing drugs based on prescriptions issued by the PHCC Officers.   TASKS AND RESPONSIBILITIES Receive the drugs and medical supplies needed in the health center. Fill the daily and bi-weekly consumption sheets and send it every two weeks to the Pharmacist. In charge of the bi- weekly medical inventory for all the drugs and consumables in the pharmacy (physical counts). Work closely with the center’s medical doctors to order the drugs and consumables for the clinic every two weeks. Keep pharmacy records and prescriptions until he send it to the logistic warehouse. Ensure that all items are well organized and correctly stored, well protected, fully identified and easily accessible (cleanliness, security, access, etc.). Ensure that the pharmacy refrigerator is functioning properly, and alert the logistics if there is any problem. Monitor the temperature and humidity of the pharmacy on a regular basis Participate in any specialized responses (outbreak response, health campaigns) taking place in the centre as requested by DWWT Any other relevant duties as requested by medical doctor CONDITIONS OF EMPLOYMENT Starting: 1st September 2016 Duration: Until 31st December 2016 (Possible extension) Contract: Employee – Fixed Term Location: İzmir (Location can be changed if needed)   PROCESS OF APPLICATION Send your application file (CV, motivation letter) to email: admin.istanbul@yyd.org.tr Indicate the position to which you are applying in the subject of e-mail (applications without this subject line will not be considered). Only shortlisted candidates will be contacted.  

  Aranan Nitelikler REQUIRED QUALIFICATIONS   A degree in Pharmacy/Pharmaceutical Science from a recognized institution. 2 years of experience in drug dispensing and stock management in a pharmaceutical context. Good knowledge of the public health sector in Turkey, in particular in primary health care. Fluency in Arabic required, Turkish and/or English is an asset. Experience working with NGO is an advantage. Good communication skills (oral and written). Excellence in organizing, planning and prioritizing task. Ability to work with a team as well as to work independently. Knowledge of Microsoft Word and Excel. Very enthusiastic and keen to work hard to achieve the objectives of the program. Willing to live and work in challenging conditions. Ability to travel and relocate if it is requested.

  Sektör: Sivil Toplum Kuruluşu

  Pozisyon: Yetkili Yardımcısı

 • İş Açıklaması “Doctors Worldwide Turkey is looking for Logistics Assistant for EU ECHO supported Refugee Health Project in İzmir and İstanbul.”   Doctors Worldwide Turkey is an international humanitarian aid organization who serves medical relief to communities in need through the provision of sustainable medical relief and health based development programmes over 40 countries worldwide.   BACKGROUND   With support of EU Humanitarian Aid and Civil Protection (ECHO), Doctors Worldwide Turkey (DWWT) provides primary health care (PHC) and psycho-social support for refugees in İzmir and İstanbul.   Logistics Assistant assists in the management of overall logistics and procurement of DWWT Marmara-Aegean Refugee Health Project.   TASKS AND RESPONSIBILITIES Responsible for supporting day to day logistics issues of the DWWT İstanbul Coordination office under supervision of logistician. Support logistics systems according to DWWT policies, procedures and guidelines.     Procurement   Participates in the local purchasing of goods for the base management, upon instruction of his/her line manager and according to DWWT Procurement procedures. Ensures the optimum price/quality ratio on the market are achieved for purchases. Collects quotations and checking prices for purchase of goods and services. Ensures that the suppliers fill in all receipts/invoices for local purchases correctly. Ensures the delivery of all purchased items, collects the proof of delivery and proceeds to the validation of the invoices by the Admin team. Keeps and updates all logistic files. Does not under any circumstance accept money, loans, credits, gifts, entertainment or commissions from past, present or future suppliers.   Vehicles and Transportation Ensures all DWWT vehicles contract are prepared and renewed in a timely manner. Maintains fuel consumption follow up of the vehicles. Ensures a regular vehicle maintenance follow up implementation. Supports the supply team in organising transport to different locations needed from İstanbul. Supervises DWWT drivers by ensuring drivers are performing according to their job description and performance evaluation is available on quarterly basis.   Warehousing and stock control Maintains DWWT warehouse and stock in İstanbul in coordination. Coordinates with partners for the supplies deliveries.   Other Duties ·         Assists his/her line manager in proper equipment management (follow-up, reporting…) ·         Participates in internal work meetings and inform DWWT team on log issues. ·         Reports any security related issues to his/her line manager. ·         Assists his/her line manager in reporting requested by Logistic Coordinator. ·         Supports operational organization of field trips and DWWT programs/activities. ·         Maintains full confidentiality for all work-related information. ·         Performs any additional duties on instruction given by the his/her line manager.   4. CONDITIONS OF EMPLOYMENT Starting: 1st September 2016 Duration: Until 31st December 2016 (Possible extension) Contract: Employee – Fixed Term Location: İstanbul and İzmir (Location can be changed if needed)   PROCESS OF APPLICATION Send your application file (CV, motivation letter) to email: admin.istanbul@yyd.org.tr Precise to what position you apply in the Subject of e-mail. Only short list candidates will be called for an interview.

  Aranan Nitelikler REQUIRED QUALIFICATIONS At least 1 years’ experience in logistics field. Experience in procurement, warehousing and stock control. Ability and flexibility to understand the cultural and political environment and to work well with local authorities. Strong managerial skills; able to delegate and follow-up on tasks to effectively manage a high workload. Experience of a flexible approach to managing, prioritizing a high workload and multiple tasks with tight deadlines. Flexible and able to easily adapt to different environments. Fluency in Turkish and English required, Arabic is an asset. Confident and proficient in the use of MS Office. Willing to live and work in challenging conditions. Ability to travel and relocate if it is requested.

  Sektör: Sivil Toplum Kuruluşu

  Pozisyon: Yetkili Yardımcısı

 • İş Açıklaması BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ZÜBEYDE HANIM UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZ'İNDE ÇALIŞMAK ÜZERE KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMAN HEKİMİ ALINACAKTIR. 

  Aranan Nitelikler TECRÜBELİ-YENİ MEZUN, BAY/BAYAN.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş Açıklaması MERSİNLİ ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ bünyesinde A-B sınıfı İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI arıyoruz.

  Aranan Nitelikler A VEYA B sınıfı iş güvenliği sertifikasına sahip, İletişim becerisi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına uygun olarak iş yerinde gerekli çalışmaların yürütülmesini sağlayacak, Mesai saatlerinde çalışabilecek

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Eleman

/
50

İş Habercisi - İzmir İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?