İzmir İş İlanları

 
Hepsini Temizle
İzmir
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Muharrem Pehlivanoğlu A.Ş.Balıkesir, İzmir, Manisa Bugün

  İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Kasap aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTemizlik ve hijyen kuralları konusunda titiz, Pratik,güler yüzlü Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerliğini tamamlamış İletişimi ,insan ilişkileri ve ikna kabiliyeti kuvvetli Müşteri memnuniyeti odaklı, İzmir,Balıkesir,Manisa Aydın il ve ilçelerinde yeni açılacak mağazalarımızda çalışacak, Erkek adaylar alınacaktır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Kasap

 • B&G Storeİzmir, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıB&G STORE İZMİR/ÇEŞME ve ALAÇATI mağazalarımızda görevlendirilecek, aşağıdaki özelliklere sahip, bayan satış danışmanı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerMAĞAZACILIĞI MESLEK OLARAK SEÇMİŞ, MAĞAZACILIK ALANINDA KARİYER HEDEFLERİ OLAN, İLGİLİ SEKTÖRDE TERCİHEN DENEYİMLİ, KİŞİSEL BAKIMINA ÖZEN GÖSTEREN, YOĞUN İŞ TEMPOSUNDA MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞABİLECEK, EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN, BAYAN.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Danışman

 • Happy İnsan Kaynaklarıİzmir, Ankara, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz havacılık sektöründe hizmet veren, uluslararası ve lider kurumsal müşterimiz için 'Fransızca Bilen Müşteri Temsilcisi' arıyoruz.   Firmanın yabancı müşterilerinden gelecek olan talepleri Fransızca olarak yanıtlamak ve çözümlendirmek.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, İleri derecede yazılı ve sözlü Fransızca bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Akıcı ve düzgün bir diksiyonu olan, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim yetenekleri gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve hizmet odaklı çalışma yetkinliğine sahip, Esnek / vardiyalı çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az iki yıl tecil ettirmiş olan. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıPMS A.Ş.İzmir-Kemalpaşa 10.000 m² kapalı alan, 10.000 m² açık alan üzerine yapılandırılmış olup, polietilen modüler yüzer iskele ve duba sistemleri, (Dock Marine Systems Yüzer Platformlar), plastik kano ve şezlonglar, polietilen su depoları, salamura depoları, kimyasal depolar, bidonlar ile müşteriye özel plastik kalıp ve ürün imalatı yapan bir firmadır. Firmamız, bilinen plastik işleme metotlarından rotasyon, şişirme, enjeksiyon ve ekstrüzyon teknolojilerini bünyesinde barındıran entegre bir kuruluş olup içinde bulunduğu dünyada sürekli değişimi ve iyileşmeyi esas alarak çalışan yüksek kaliteli hizmet anlayışı ile % 100 müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlayan bir firmadır. Firmamız, Proje-Arge-Kalite bölümünde görevlendirilmek üzere Teknik Ressama ihtiyaç duyulmaktadır. Ürün montaj çizimlerinin hazırlanması, Teknik birimlerle ortak çalışmalar yürütülerek ürün ağaçları, ürün montaj talimatları, operasyon planları vb. dokümanlarının hazırlanmasına katkıda bulunacak, Yeni ürün tasarımının yapılması ve imalat resimlerinin oluşturulmasını sağlayacak, İhtiyaç olması durumunda mevcut teknik resimler üzerinde güncellemeler yapacak, Teknik resme bağlı olarak ürün ağacını hazırlayıp güncellemek, Teknik resim arşivini düzenlemek ve takip etmek, KGS (Kalite Güvence Sistemi) faaliyetlerine destek verebilen

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Lisesi Plastik/MYO Teknik Öğretmen-Makine Ressamlığı veya Makine Resim Konstrüksiyon Bölümü Mezunu, İleri düzeyde teknik resim bilgisine sahip, İyi derecede Solidworks programını kullanılabilen ve saç metal tasarım konusuna hakim, CAD-CAM yapabilen, Cimatron ve Plasmacam (Ajancam) kullanabilen, MS Offıce programlarına hakim, B Sınıfı Sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, En az 2 yıl deneyimli, Öğrenmeye ve gelişime açık, Askerlikle ilişiği olmayan, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Sistemli, dikkatli ve titiz çalışma yeteneğine sahip, İnsan ilişkileri ve takım çalışması yeteneğine sahip, Tercihen Kemalpaşa-Ulucak-Bornova-Karşıyaka-Balçova-Çamdibi-Altındağ’da ikametgâh eden.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıOperasyon ve Geliştirme Ofisinde (Mavişehir, Karşıyaka/İzmir) görevlendirilmek üzere;   Günün 3-4 saatini telefonda geçirecek ve kalan zamanında müşteri analizi yapacak, Satış hedefi odaklı çalışacak, Kurumsal firmalar ile telefonda rahatlıkla görüşebilecek, İnterneti ve Outlook gibi ofis programlarını etkin kullanabilecek, İnsan ilişkileri kuvvetli ve diksiyonu düzgün, Tam zamanlı olarak ofis ortamında çalışacak.

  Aranan NiteliklerSatışı kendine kariyer olarak seçmiş, Müşteri odaklı, ikna yeteneği güçlü ve hırslı, Problem çözme yetenekleri gelişmiş, Zamanı iyi yöneten ve iletişim yönü kuvvetli, Bir ekibe uyum gösterip, ekip içinde çalışma problemi yaşamayacak, Dikkatli, planlı ve disiplinli iş takibi gerçekleştirebilecek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış.

  Sektör: Ajans, Reklamcılık, Sigortacılık

  Pozisyon: Eleman, Temsilci, Yetkili

 • İş AçıklamasıŞakranda bulunan Anaç tesisimizde çalışacak Su Ürünleri Mühendisi ve Biyolog çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Su Ürünleri Mühendisliği veya Biyoloji bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programlarına hakim, Raporlamaları düzenli olarak yapabilecek, Dinamik ve sorumluluk sahibi, İletişim becerileri yüksek ve ekip çalışmasına yatkın, Şakran, Aliağa, Menemende ikamet eden veya edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman

 • Gözde Hastaneleriİzmir 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıÖzel Gözde İzmir Hastanesi' nde görevlendirilmek üzere; Yüksek Okul veya Sağlık Meslek Lisesi Ebelik bölümü mezunu, Alanında tecrübe sahibi, Hasta memnuniyetine önem veren, İletişim yeteneği gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, İzmir' de ikamet eden, takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Ebe

 • Firma Adı Gizliİzmir 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıFast food restoranlar zincirinin yeni konsept cafesinde çalıp , sunum -satışı konusunda çalışabilecek cafe personeller ; *Düzenli, temiz ve sistemli çalışan * Zincir cafe - restaurant , bakery , patisserie, kahvaltı vb. alakart çalışan operasyonların en az 1 tanesinde en az 1 yıl aktif olarak görev almış *İşini severek yapan *Hijyen kurallarını uygulama uygulatmada hassas *Zaman yönetiminde başarılı * Dinamik , takım çalışmasına yatkın , eğitime açık , * Markamızla beraber kariyer hedeflerini birleştirebilecek * Sorumluluk bilinci yüksek ,İnsan ilişkilerinde başarılı , *Çözüm odaklı, *Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan, *Tercihen Aşçılık/gastronomi /yiyecek&içecek işletmeciliği Lisans/Meslek Yüksek Okulu mezunu , Turizm Otelcilik veya bu alanlarda Mesleki eğitim sertifikasına sahip,

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Garson

 • İş Açıklaması•             Dijital mecralarda hedef kitleye uygun kampanyalar oluşturulması ve satış arttırıcı kampanyalar geliştirilmesi. •             Sosyal medya, google, dijital reklamlar ve diğer dijital kanallardan optimum geri dönüşleri sağlanması ve raporlanması •             Web sitesi içeriğini ve güncelliğini, düzenli işleyişinin takibinin yapılması, yeni web sitesi projelerini yönetmeye destek olunması •             Pazarlama stratejilerinin CRM’e katkıda bulunmasını sağlayacak proje ekibinde yer alması •             Mevcut ve potansiyel müşterilerin geliştirilmesi ve satışa katkı sağlanmasına yönelik faaliyetlerin uygulanması  

  Aranan Nitelikler•             Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun •             Minumum 3 yıllık deneyimi olan, kurumsal şirketlerin dijital pazarlama departmanlarında ya da dijital ajanslarda çalışmış •             Google Adwords kullanımı hakkında bütçeler yönetmiş, Facebook Ads kullanımı konusunda tecrübeli •             Yaratıcı fikirler üretebilen, dijital strateji ve konsept geliştirebilen •             Metin ve içerik üretme konusunda yetkin •             CRM sistemi hakkında bilgi sahibi olan tercihen CRM ile ilgili projelerde yer almış •             Çözüm üreten, analitik düşünebilen, zamanı etkin kullanan, sonuç odaklı ve ekip çalışmasına yatkın •             Pazarlama dünyasındaki trendleri yakından takip eden •             Sosyal medyayı aktif olarak kullanan, takip eden ve araştırmayı seven •             Yoğun çalışma temposu altında hızlı düşünebilecek ve aksiyon alabilecek •             Erkekler için askerliğini tamamlamış olması

  Sektör: Reklamcılık

  Pozisyon: Sosyal Medya Uzmanı

 • İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Mekanik Bakım Personeli alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler  En az meslek lisesi mezunu, Kaynak bilen, çelik konstrüksiyon işlerinden anlayan, Rulman bilgisi olan ve rulman söküp takabilen, Genel mekanik elemanları bilgisi olan, Tahrik üniteleri bilgisi olan, redüktör bakımı yapabilen, Genel tesisat işleri bilgisi olması, Ölçü alabilen ve ölçü çıkarabilen, İş güvenliğine önem veren, Raporlama yapabilen, Vardiyalı çalışabilen, Bayraklı, Karşıyaka, Çiğli civarında ikamet eden    

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Operatör, Ustabaşı, Usta

 • İş AçıklamasıTalaşlı İmalat Bölümü'nde bulunan CNC Dik İşlem, CNC Yatay İşlem ve CNC Torna tezgahlarını kullanarak alüminyum parçaların işleme operasyonlarını gerçekleştirebilecek.

  Aranan NiteliklerMYO ların ilgili bölümlerinden veya Meslek Liselerinin Torna-Tesviye, Makine, Kalıp Bölümlerinden mezun. Talaşlı imalat konusunda en az bir yıl mesleki tecrübesi bulunan veya temel bilgiye sahip. Kalite, süreç ve sonuç odaklı çalışabilecek. Vardiyalı çalışabilecek. Mazak ve Fanuc kontrol ünitelerinde tecrübeli. ISO programlamayı bilen. Teknik resim bilgisine sahip, ölçü aletlerini kullanma konusunda tecrübeli (kumpas, mikrometre vb...) Askerlik hizmetini tamamlamış Takım çalışmasına yatkın, Öğrenmeye meraklı,

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıFirmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere Elektril Bakım Personeli aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az meslek lisesi mezunu, Elektrik  bakım konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Elektrik Bakım alanında kariyerine devam etmek isteyen, Hızlı ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, PLC ve endüstriyel elektronik uygulamaları konusunda 2 yıl tecrübeli, Otomasyon aksesuarları konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Genel mekanik bilgisi olan, Pano iyileştirmeleri yapabilen, İş güvenliğine önem veren, Raporlama yapabilen, Vardiyalı çalışabilen, Bayraklı, Karşıyaka, Çiğli civarında ikamet eden  

  Sektör: İmalat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • FTR MODAİzmir 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıBünyesinde boyahane de bulunan firmamızda, bölümler arası koordinasyonu sağlayacak ve müşterilerle birebir diyalog kurabilecek, sevkiyat ve üretim planlaması yapabilecek bir çalışma arkadaşı arıyoruz. Buca-Üçkuyular, Karşıya, Bornova tarafından servisler mevcuttur.    

  Aranan Nitelikler*Benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli ( tecrübesiz adayların cv leri dikkate alınmayacaktır.) *Bayan *Prezentabl *Kişisel diyalog ve ikna kaabiliyeti kuvvetli   

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıServisimizin Araç Kabul Departmanında istihdam edilmek üzere, Otomotiv Satış Sonrası Hizmetler konusunda deneyimli; **Mekanik ve Hasar Servis Danışmanları** aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMüşteri-Sigorta Şirketi-Eksper ve Atölyeler arasındaki iş ve işlemlerin koordinasyonunu sağlayabilecek; Oto Yedek Parça konusunda bilgili; Mekanik Servis Danışmanlığı ve/veya Hasar Servis Danışmanlığı konularının en az birinde tecrübe sahibi; Otomotiv sektörüne ticari yatkınlığı olan ve servis pazarlama becerisine sahip; Sözlü-yazılı iletişimde başarılı; İkna etme ve problem çözme becerilerine sahip; Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek; dikkatli, takipçi,sonuç odaklı; Takım çalışmasına ve ekip oluşturma ruhuna yatkın, sorumluluk bilinci olan, motivasyonu yüksek; B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen; Otomotiv sektöründe kariyer hedefleyen; İzmir'de ikameteden; (Erkek Adaylarda) askerlik hizmetini tamamlamış;

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Otomotiv

  Pozisyon: Danışman, Müşteri Temsilcisi

 • English Homeİzmir, İstanbul Anadolu 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıMağazada satışa sunulan ürünleri, English Home kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun biçimde müşteriye sunmak ve satışını gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için, müşteri istek ve beklentilerine uygun müşteri odaklı yaklaşım ile hizmet vermek, Tüm ürünlerin özellikleri hakkında doğru ve detaylı bilgi düzeyine sahip olmak, ürünlerin kullanımı, alternatif ve ek ürünleri konularında müşteriyi eksiksiz bilgilendirmek, Satış sonunda kasa işlemlerini, ödeme şartlarını detaylandırarak doğru bir şekilde gerçekleştirmek, Ürün yerleşim, teşhir ve düzenlemelerini, kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun olarak yapmak, Kampanya dönemlerinde ve teşhir değişikliklerinde görsel düzenleme çalışmalarına destek vermek, Mağazaya gelen ürünlerin mal kabulünü yaparak, sisteme girişlerini yapmak ve ürünleri raflara yerleştirmek, Mağaza stok kontrolü ve takibini yapmak,

  Aranan NiteliklerEn az lise veya MYO mezunu, Perakende, tekstil veya dayanıklı tüketim sektöründe, mağazacılık alanında en az 6 ay tecrübesi olan, Ev tekstili ve aksesuarları konusunda bilgili, İletişim ve ikna etme becerisi yüksek, Güler yüzlü, sabırlı ve pozitif bakış açısına sahip, Ekip çalışması yapabilen, 25 yaş ve üstü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Satış Temsilcisi, Temsilci, Uzman

 • İşte Hayat Osgbİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Aydın, İzmir, Kocaeli, Manisa, Tekirdağ Bugün

  İş Açıklaması  Firmamızın İSTANBUL MERKEZ ve MANİSA ŞUBE'sinde görevlendirilecek, çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı onaylı, geçerli bir işyeri hekimliği sertifikasına sahip olan , tam zamanlı  ve kısmi zamanlı olarak çalışabilecek  İŞYERİ HEKİMLERİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş AçıklamasıAMERICAN LIFE LANGUAGE INSTITUTE BORNOVA TEMSİLCİLİĞİ' nde görevlendirilmek üzere part-time Almanca Öğretmenleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler*Güler yüzlü, iletişim becerileri güçlü, *Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, *Dış görünüşüne özen gösteren, *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek *Yaratıcı, dinamik, üretken

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda mağazalarımızla ilgilenicek ön muhasebe personeli alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu veya Muhasebe alt yapısı olan, Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyimli, Müşteri odaklı satışı hedef olarak benimseyen, Fazla mesai konusunda sorunu olmayan, Pozitif, dış görünümüne özen gösteren, İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün, Detaycı, kendine güvenen, dikkatli, titiz çalışan, sorumluluk sahibi, Nebim wınner kullanabilen, İzmir ili içinde ikamet eden

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Görevli, Kasiyer

 • İş AçıklamasıMal veya hizmetlerin, elektronik ortam üzerinden satın alınması. İnternet ortamında alışveriş yapılması. İnternet üzerinden güvenli bir şekilde ödeme işlemini tamamlayıp, mal veya hizmetlerin satın alınması, satın alımın takibi. Günümüzde e-ticaret; Gelişen teknolojilere bağlı, her geçen gün önemini katlayarak arttıran e-ticaret bugün tüm dünyada belirli bir yere gelmeyi başarmıştır. Olağan bir sonuç olarak e-ticaret, ürün satışı yapan firmalarında en büyük yardımcısıdır. Türkiye'de de tüm dünyada olduğu gibi, e-ticaret azımsanmayacak seviyelere ulaşmıştır.

  Aranan Nitelikler​ Müşteri odaklı çalışmayı önde tutarak,etkin satış yöntemlerini uygulatmak Yönettiği sayfayı şirket kurallarına göre sevk ve idare etmek ​şirketin sahip olduğu sitenin satış bütçesini ve gider bütçesini istenen zamanda hazırlayarak yönetim kurulunun onayına sunmak Yönetim kurulu tarafından kabul edilen yıllık bütçesini gerçekleştirmek için her türlü önlemi almak Müşteriklerin rahat, huzurlu ve güvende alışveriş yapmasını sağlamak için her türlü düzenlenmeyi yapmak ve gerekli önlemleri almak Sayfamızada satışı yapılacak ürünlerin müşteriye sunumunu en iyi şekilde sağlamak sitemizde vitrin düzenlemelerini ürün yöneticileri ile birlikte yaparak,ürün yöneticilerinden gelen satışa yönelik öneri ve talepleri yerine getirmek Şirketimizin sitesinde bulunan ürünlerin stoklarını en etkin biçimde kullanmak her türlü önlemi almak, Müşterilere yapılacak olan ürün sevkiyatlarını organize ederek teslimatların gerçekleşmesini sağlamak, Şirketin sitesinde bulunan kayıtlı bütün ürünlerin güvenliğini sağlamak için gerekli önlemleri almakla sorumludur Müşteri taleplerini artırmak için reklam tanıtım faaliyetlerine katkıda bulunmak,kampanyalar ve etkinlikler düzenlemek

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Müdür, Yönetici

 • İş AçıklamasıHazır giyim ihracat alanlında faaliyet gösteren firmamız CU Tekstil , Çiğli Organize Sanayi Bölgesinde ki merkez binasında görevlendirmek üzere ‘’Müşteri Temsilcisi'’ aranmaktadır. Firmamızı müşterilere karşı en iyi şekilde temsil etmek. Müşteri taleplerine göre ön hazırlık aşamalarını gerçekleştirmek (kumaş, yıkama, koleksiyon, ar-ge çalışmaları) ve sipariş sürecini yürütmek. Müşteriler ve numune üretim birimleri arasındaki veri ve bilgi akışını sağlamak, Müşteri koleksiyon toplantılarına katılmak. Müşteri ile yapmış olduğu görüşmeleri bölüm sorulusuna raporlamak. Müşteriden gelen talepleri takip ederek hızlı bir şekilde yanıtlamak Kumaş ve aksesuarlar için stokları kontrol etmek, olmadığı takdirde satın almadan gerekli numunelerle teminini sağlamak . Numuneler ile ilgili tüm satın alma sürecini takip etmek ve yönlendirilmesini sağlamak. Numunelerin kontrolünü sağlayarak müşteriye ulaşmasını sağlamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Tekstil, Tekstil Pazarlama ve Geliştirme, Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun Çok iyi derece İngilizce bilen (yurtdışı müşteriler ile birebir iritibatta olunacaktır) Hazır giyim sektöründe özellikle ihracat alanında faaliyet gösteren firmalarda 3 yıl deneyim sahibi Yoğun iş temposunda analitik düşünce yapısıyla hareket eden ve sorumluluk alan Güçlü iletişim yapısıyla takım çalışmasında görev alan Siparişten üretime kadar olan süreci takip eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlayan 35 yaşını aşmamış aktif ve dinamik Yurt dışı ve yurt içi seyahat engeli olmayan

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklamasıİzmir'de bulunan teknoloji mağazaları için Full Time ( Haftada 6 gün) görev alacak; Uzman olarak, müşterilerin ihtiyaçlarını belirleme ve ardından akılcı çözümleri ortaya koyma konusunda oldukça yetenekli, Müşteriler mağazaya girdiklerinde onları yönlendirecek, önerilerde bulunacak, satış yapacak ve hatta yeni ürünlerin kurulumunu sağlayacak, Mağaza içinde, görsel düzeni koruyacak ve ekip üyelerine yardımcı olacak, Merak duygusunu her zaman koruyarak, ürünlerle ve kişisel girişimlerle ilgili haberleri sürekli takip edecek ve öğrendiklerini müşterilerle etkileşim halindeyken kullanmaya hazır olacak, Üniversite mezunu, Teknolojiyi takip eden, Bilgisayar ve konsol oyunlarında tecrübeli olan, Windows 10, Word, Excel, PowerPoint uygulamalarını iyi derecede bilen, MICROSOFT WINDOWS ve OFFICE programlarının tanıtımını yapacak, İNGİLİZCE bilen genç takım arkadaşları aramaktayız. Maaş+ Prim+ Yemek+ Yol ücreti sistemi uygulanmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Satış tecrübesi olan, İngilizce bilen Perakendecilik alanında deneyimli, Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Teknolojiyi takip eden Enerjisi yüksek , Diksiyonu düzgün , İnsan ilişkilerinde başarılı , Dış görünümüne önem veren,   Bay/Bayan.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Elektrik ve Elektronik, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Temsilci

 • İş AçıklamasıSorumlu olduğu bölge root'unda bulunan müşterilerin Bilgisayar, Yazıcı, Firewall ve diğer teknoloji ürünleri ile ilgili destek ve servis verir. İhtiyaç analizi yapıp kullanılacak doğru teknolojileri belirler. Firmaların sistem ve network alt yapısının planlamasını ve kurulumunu yapar. Sistem ve network analizi, tasarımı, test ve bakım işleriyle ilgilenir. Kullanıcıların sistemde ve networkte karşılaştıkları problemleri giderecek çözümler üretir, eğitimlerini verir. Teknolojiyi çok yakından takip ederek yeni gelişmeleri sorumlu olduğu sistemler için önerir. Network’e yapılabilecek olası saldırılara (hacking) karşı güvenlik politikaları geliştirir. Güvenlik politikalarının takibini yapar. Kaynakların verimli ve güvenli kullanımını sağlar. Sistemde sürekli tekrarlayan işlere çözüm getirir. Sistem dataları için kriz sonrası kurtarma planı hazırlar. Yedekleme prosedürlerini ve kurallarını belirler ve uygular. E-mail trafiğinin sağlıklı ve sürdürülebilir olarak çalışmasını sağlar.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin bilgisayar veya endüstri bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübeli, Tercihen MCSE, MCDBA sertifikalı, Tercihen CCNA sertifikalı, Sistem yönetimi, network çözümleri, ofis uygulamaları, donanım ve yazılım konularında entegre çözümler üretecek düzeyde konuya hakim, Windows Server 2003/2008 üzerinde domain yapısı kurup yönetebilecek, Active Directory’ye tamamen hakim Temel Network protokolleri, TCP/IP, DHCP, DNS, WINS, SMTP, POP3 vb, konusunda bilgi ve tecrübe sahibi SQL Server ile Database yönetimi konusunda deneyimli, Mail server (MS Exchange) kurulum ve yönetim deneyimi olan, Isa Server kurulum ve yönetim deneyimi olan VPN kurulumlarında tecrübe sahibi UTM Firewall cihazlarında tecrübe sahibi Yerel ve geniş ağları kurup yönetebilecek seviyede TCP/IP, Routing, Switching konularında bilgi sahibi, Modem, Router, kiralık ve çevirmeli ağlar konularına hakim olmak ADSL, ISDN, ve VPN kurulumu ve desteği konusunda bilgi ve deneyim sahibi olmak Kurumsal antivirüs ve güvenlik çözümleri konusunda bilgi ve tecrübe sahibi Endüstriyel Kablosuz Ağ Çözümleri konusunda bilgi ve tecrübe sahibi Takım çalışmasına yatkın, Müşteri ilişkileri iyi, proaktif ve çözüm odaklı çalışacak, Erkek adayların askerlikle ilişiği olmayan, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanan,

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Tekniker

 • İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda , uzun süreli (daimi) çalışacak KLİMA MONTAJ VE SERVİS ELEMANI alınacaktır.

  Aranan Niteliklerİklimlendirme – Soğutma, klima ve havalandırma konularında montaj , demontaj , bakım&onarım, elektrik elektronik sürecinde görev almış , Tercihen Lise ve Yüksekokulların İklimlendirme – Soğutma , Makine veya Elektrik Elektronik bölümlerinden mezun, Tercihen Usta seviyesinde tecrübeli Yönetme ve Planlama becerisine sahip 22-35 yaş aralığında , Bay , Askerlik hizmetini tamamlamış , Seyahat engeli olmayan , Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanan , İş yoğunluğu ve esnek çalışma saatlerine uyumlu , Ekip çalışmasına yatkın, Etkin iletişim becerisi ve temsil yeteneğine sahip.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Görevli, Tekniker, Usta

 • İş AçıklamasıA.S. Watson Group'un bir parçası olarak 1828 yılından beri faaliyet gösteren Watsons, bugün 12 ayrı pazardaki 4.600'den fazla mağazasıyla dünyanın önde gelen güzellik ve kişisel bakım zincirlerinden biridir. Kaliteli ve yenilikçi bir perakende anlayışını temsil eden Watsons'larda, zevkli ve eğlenceli bir mağaza konsepti içinde kozmetik, kişisel bakım ve onları tamamlayan yenilikçi ürün gruplarından 25.000'i aşkın ürün her hafta tüketici ile buluşmaktadır. Watsons Türkiye, 60'den fazla şehirde yer alan 235'ün üzerinde mağazası ile Türkiye'nin önde gelen güzellik ve bakım ürünleri zincirlerinden biridir. 2000'den fazla Watsons personeli ile sunduğumuz ürünler ve hizmetler yardımıyla müşterilerimizin hayatında pozitif bir fark yaratmayı hedefliyoruz.  

  Aranan NiteliklerEGE PERLA AVM'de açılacak olan mağazamızda değerlendirilmek üzere 'Güzellik Danışmanı' aramaktayız. Kozmetik veya ilgili bir alanda eğitim aldıysanız (Lise, MYO veya sertifika programı), Kozmetik ürün satışı, cilt bakımı, makyaj uygulamaları veya benzeri alanlarda en az 2 yıllık deneyiminiz varsa, Uzun süreli bir iş arıyorsanız, Takım çalışmasına yatkınsanız ve müşteri ilişkilerinde başarılı olduğunuzu düşünüyorsanız, Dinamik ve kendini geliştirebileceğiniz bir çalışma ortamı arıyorsanız, başvurunuzu bekliyoruz.

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Danışman

 • İş Açıklamasıwww.insaatnoktasi.com web sitesinin geliştirme sürecinde Yaratıcı fikirler üreterek, dijital strateji ve konsept geliştirebilecek, Portal ve Proje Yöneticiliği yapabilecek Satış arttırıcı pazarlama teknikleri belirlemek ve uygulamak Yurtiçi potansiyel müşterileri tespit etmek, müşteri portföyünün genişlemesini sağlamak, Pazar araştırmaları yaparak, yeni satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi için gerekenleri yerine getirmek, Müşteri odaklı pazarlama, satış hedef ve stratejileri oluşturmak,

  Aranan NiteliklerAşağıda listelenen yetenek ve uzmanlıklara sahip, Karşıyaka/İzmir ofisimizde görevlendirilmek üzere;İnşaat Malzemeleri Pazarlama Sorumlusu Bay/Bayan çalışma arkadaşları aramaktayız. İnşaat Malzemeleri Pazarlama konusunda en az 2 yıl deneyimli, Dijital pazarlama departmanlarında ya da dijital ajanslarda çalışmış Satış ve pazarlamayı kendine kariyer olarak seçmiş, Müşteri odaklı, ikna yeteneği güçlü ve hırslı, Problem çözme yetenekleri gelişmiş, Zamanı iyi yöneten ve iletişim yönü kuvvetli, Bir ekibe uyum gösterip, ekip içinde çalışma problemi yaşamayacak, Dikkatli, planlı ve disiplinli iş takibi gerçekleştirebilecek, Kurumsal firmalar ile telefonda rahatlıkla görüşebilecek, İnterneti ve Outlook gibi ofis programlarını etkin kullanabilecek, Metin ve içerik üretme konusunda yetkin Sosyal medyayı aktif olarak kullanan, takip eden ve araştırmayı seven Yoğun çalışma temposu altında hızlı düşünebilecek ve aksiyon alabilecek

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Sorumlu, Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıA.S. Watson Group'un bir parçası olarak 1841 yılından beri faaliyet gösteren Watsons, bugün 12 ayrı pazardaki 5.500'den fazla mağazasıyla dünyanın önde gelen güzellik ve kişisel bakım zincirlerinden biridir. Kaliteli ve yenilikçi bir perakende anlayışını temsil eden Watsons'larda, zevkli ve eğlenceli bir mağaza konsepti içinde kozmetik, kişisel bakım ve onları tamamlayan yenilikçi ürün gruplarından 25.000'i aşkın ürün her hafta tüketici ile buluşmaktadır. Watsons Türkiye, 60'den fazla şehirde yer alan 235'ün üzerinde mağazası ile Türkiye'nin önde gelen güzellik ve bakım ürünleri zincirlerinden biridir. 2000'den fazla Watsons personeli ile sunduğumuz ürünler ve hizmetler yardımıyla müşterilerimizin hayatında pozitif bir fark yaratmayı hedefliyoruz.    

  Aranan NiteliklerİZMİR ALAÇATI'da bulunan mağazamızda değerlendirilmek üzere ' Satış Görevlileri' aramaktayız. En az lise mezunuysanız,  İzmir'de ikamet ediyorsanız, Mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen yeni mezunsanız veya mağazacılık deneyiminiz var ise,  Sağlık ve güzellik ürünleri hakkında (kişisel bakım ve cilt ürünleri, makyaj malzemeleri gibi) bilgi sahibiyseniz,  Mağazacılığı her türlü iş ve sorumluluk alanıyla bir bütün olarak görüp seviyorsanız, İnsanlarla iletişim konusunda kendinize güveniyorsanız,  Her durumda güler yüzünüzü koruyup, dış görünümünüze önem veriyorsanız, başvurunuzu bekliyoruz.  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Görevli, Temsilci

 • İş AçıklamasıSorumlu olduğu bölge dahilindeki potansiyel müşterilerin belirlenmesi, Belirlenen müşterilerin bilgilerinin şirkete aktarılması, Belirlenen planlar doğrultusunda, çatkapı veya telesatış departmanından iletilen randevular üzerinden müşteri ziyaretlerinin yapılması, Verilen aylık hedefler doğrultusunda ürün ve hizmetlerinin satışının gerçekleştirilmesi, Gerekli evrakların müşterilerden eksiksiz şekilde temin edilerek satış sürecinin tamamlanması, Satış yapılan müşterilere satış sonrası süreçte gereken desteğin verilmesi; Yapılan ziyaretler ve gerçekleştirilen satışlarla ilgili raporların hazırlanmasında destek verecek, TAKIM ARKADAŞLARI aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu, tercihen yüksekokul veya üniversite mezunu, 20-35 yaş arasında olan bay/bayan Telekomünikasyon sektöründe, satış alanında minimum 2 yıl tecrübeli; Daha önce GSM operatörlerinin çözüm ve ürünlerinin satışında aktif rol almış Ekip çalışmasında başarılı, liderlik vasfı olan, gelişime açık, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, diksiyonu düzgün, dinamik, Daha önceki çalışmalarında kendine müşteri portföyü oluşturmuş İnsan ilişkilerinde başarılı ve prezentabl Bireysel hedeflerle çalışma konusunda tecrübeli, ekip çalışmasına uyumlu Performans odaklı çalışma isteği olan B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen Yoğun çalışma temposunda motivasyonunu yüksek tutmayı başarabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Eleman, Temsilci

 • İş Açıklaması· En az lise (tercihen Turizm Meslek Yüksek Okulu veya Turizm Meslek Lisesi) mezunu, · Barmen pozisyonu için en az 2 yıl deneyime sahip, · Barista bilgisi olan, · İçki ve kokteyller hakkında bilgi sahibi, · Kahve ve sıcak içecekler konusunda deneyimli, · Sunulacak ürünler ile ilgili art çalışabilen, · Siparişleri hızlı ve reçetelerine göre hazırlayıp, servise hazır hale getirebilen, · İnsan ilişkilerinde başarılı, misafir memnuniyetine önem veren, · Dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, dinamik, · Hijyen kurallarına önem veren, · Yiyecek İçecek alanında kariyer hedefi olan, · Ekip çalışmasını ön planda tutan, · Yoğun iş temposuna, vardiya sistemine ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek

  Aranan NiteliklerTemel bar tekniklerini bilen ve uygulayan, bulunduğu barın temizliği, düzenini sağlayabilen ve stoklarının kontrollerini takip eden, Misafir sipariş ve isteklerinin takibini sağlayabilen, Kusursuz misafir memnuniyetini sağlayabilen, Çalışma arkadaşlarına aldığı eğitimler doğrultusunda eğitim verebilen.

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Barmen/Barmaid

 • Firma Adı Gizliİzmir 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıSektöründe lider üretim firmamıza tecrübeli Üretim Şefi alınacaktır . Üretim faaliyetlerinin her aşamasını denetlemek, Ürünlerin kalite standartlarına uygun olarak üretilmesini ve geliştirilmesini sağlamak, Üretim ile ilgili faaliyetler konusunda üst yönetime rapor sunmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ,Endüstri-Kimya-Makine yada Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun Üretim faaliyetleri konusunda en az 3 Yıl tecrübeli, Plastik – kompozit malzemelerle çalışmış, CTP ve laminasyon üretim teknikleri konusunda bilgi sahibi, Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip , MS Office programlarını ve Netsis Fusion ‘ı iyi derecede kullanan, Erkek,Askerlik görevini tamamlamış , Tercihen İzmir’in Bornova,Bayraklı, Karşıyaka ,Çiğli yerleşim yerlerinde ikamet eden, Takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Şef / Amir, Yetkili, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • İş AçıklamasıİZMİR'İN TİRE İLÇESİNDE KURULU FABRİKAMIZDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE PLASTİK ENJEKSİYON MAKİNELERİNDE TECRÜBELİ,KALIP SÖKÜP-TAKMAYI BİLEN ENJEKSİYON USTALARI ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler- TİRE'DE İKAMET EDEN YADA TİRE'DE İKAMET EDEBİLECEK OLAN, - EKİP ÇALIŞMASINA UYUMLU, - PRATİK ZEKALI, - SORUN YARATAN DEĞİL,SORUN ÇÖZECEK OLAN, - ENJEKSİYON MAKİNELERİNDE EN AZ 3 YIL TECRÜBELİ, - HAMMADDE KARIŞIMINI BİLEN, - ASKERLİKLE İLİŞİĞİ KALMAMIŞ, - BAY, ENJEKSİYON USTALARI ARANMAKTADIR. NOT: BAŞLANGIÇTA GEÇİCİ SÜRE İÇİN LOJMAN SAĞLANACAKTIR.

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Usta

/39

İş Habercisi - İzmir İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?