İzmir İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş Açıklaması IOS Proficient with Objective-C and Cocoa Touch, Experience with iOS frameworks such as Core Data, Storekit, etc, Experience with 3rd party iOS frameworks like AFNetworking, Mantle, SocketRocket, Crashlyticsetc, Experience with multi-threading, memory management, Experience with Apple push notifications services, Thorough understanding of code versioning tools like SVN or Git. Intermediate knowledge of client server communication technologies like polling, web sockets, etc, and data objects like json, xml. Advanced knowledge of Itunes Connect and Apple Developer Portal. Intermediate knowledge of SIP based VOIP services, like as CSIPSimple. Android Development using Java, the Android SDK & Android Studio. Experience with the latest Android and Google Play Services APIs. Experience with third-party libraries and APIs. Experience with GCM push notifications services and deep linking. Proficent understanding of code versioning tools like Git or SVN, Intermediate knowledge of client server communication technologies like polling, web sockets, etc, and data objects like json, xml. Must have previous experience building applications that have been published in the Google Play store. Intermediate knowledge of SIP based VOIP services, like as CSIPSimple.  

  Aranan Nitelikler We are looking for Mobile Application Developer who is living or who can live in İzmir. We generally prefer a bachelor degree in computing, information technology, maths, engineering or electronics. However, we are equally happy to employ self-taught people who do not hold degrees. You don't have to be fluent in English but you should be at least able to read and understand  technical documents. No military obligation for male candidates.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Şef / Amir, Uzman, Uzman Yard, Mühendis, Sorumlu

 • İş Açıklaması • Kurumsal kimlik oluşturmayla ilgili planlamaların yapılması, • Pazarlama ve marka yönetimi süreçleri içinde verilen görevlerin yerine getirilmesi, • Pazarı izleyerek ürün, reklam, tanıtım, promosyon stratejilerinin saptanması ve bütçe dahilinde uygulanması, • Marka Yönetim Bütçesinin oluşturulmasında görev alarak yıl içerisinde gerekli takibin ve raporlamaların sağlanması, • Kurumsal kimlik için gerekli metinsel içeriğin markanın temsil kriterlerine uygun şekilde planlanması ve yazılı metinlerin hazırlanması, • Kurum içi görsel dokümanların hazırlanması, • Tüm matbaa işlemlerinin (ürün katalog, broşür, bülten vb.)takibi ve organizasyonu, • Halkla ilişkiler, reklam, medya planlama ve satın alma ajansları ve ilgili 3. kişilerle (medya takip şirketi, çeviri bürosu vb. gibi) iletişimin yürütülmesi, koordine ve takip edilmesi, Sektörel gündemin takip edilmesi ve gelişmelere göre projelerin  önerilmesi ve hayata geçirilmesi, • Satınalma birimi ile koordinasyonu sağlayarak pazarlama- satınalma süreçlerinin takip ve yönetiminin sağlanması, • Facebook, Twitter ve Linkedin kanallarında, markanın sosyal medya iletişim stratejilerinin belirlenmesi, etkileşimi geliştirmeye yönelik yeni proje ve uygulamalar geliştirilmesi, gerekli takip ve yönetim görevlerinin üstlenilmesi, • Web sitesi yönetimi alanlarında marka stratejilerine uygun şekilde planlanması, yönetilmesi ve yeni projeler sunulması, • Fuar, bayi ve üretici organizasyonlarının yapılması ve takip edilmesi.  

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin 4 yılık lisans eğitimi veren ilgili bölümlerinden mezun, • Pazarlama, İletişim veya Reklam alanlarında en az 3 yıl deneyimi olan, • Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, • Dışa dönük, iletişim becerileri güçlü, dış görünümüne özen gösteren, • Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, zamanı etkin kullanabilen, • Seyahat engeli olmayan, • B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, • İzmir de ikamet eden.  

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, İnşaat

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Şef / Amir, Sorumlu

 • İş Açıklaması Yağcılar Group bünyesindeki YDÇ Metalde görevlendirilmek üzere " Kaynaklı İmalata Formen" arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler Meslek lisesi Metal işleri bölümü veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Çelik konstrüksiyon imalat ve montaj işlerinde en az 7 yıl deneyimli, Teknik resim okuyabilen,  Gerekli durumlarda fazla mesai yapabilecek,  Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, 30-40 yaş arası sorumluluk almaktan çekinmeyenİzmir’de ikamet eden Formenler arıyoruz.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Formen

 • İş Açıklaması Türkiye'nin eğitim alanındaki ilk sivil toplum kuruluşu olan Darüşşafaka, 153 yıldır “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonuyla başarılı, annesi veya babası hayatta olmayan, ailesinin maddi olanakları nedeniyle iyi eğitim alamayan öğrencilere, ortaokul 1. sınıftan başlayarak lise son sınıfa kadar yatılı ve tam burslu, kolej eğitimi vermektedir.   Darüşşafaka Cemiyeti’ne bağışlarıyla hizmet imkanı sağlayacak bağışçılarının hayatlarının ilerleyen dönemlerini konforlu ve huzurlu bir ortamda geçirmelerini sağlamak için hizmet veren Urla Rezidans'da  görevlendirilecek Yaşlı Bakım Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Yüksekokulu mezunu, MEB’e bağlı kurumlardan yaşlı bakım sertifikası olan, Tercihen yaşlı bakım deneyimi olan, Vardiyalı çalışabilecek, İletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın. Çözüm odaklı.

  Sektör: Sağlık/Hastane, Sivil Toplum Kuruluşu

  Pozisyon: Hasta Bakıcı

 • İş Açıklaması Yağcılar Group bünyesindeki YDÇ Metalde görevlendirilmek üzere " Teknik Ressam" arıyoruz.   Çelik imalat sektöründe faaliyet gösteren firmamızdakaynaklı imalat ve montaj işlerinde çalışacak.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okullarının ve/veya Meslek Liselerinin Makine-Resim Konstrüksiyon/Teknik Resim bölümünden veya ilgili konularda Üniversite Mezunu olan Teknik resim geometrik toleranslandırma, okuma, anlama ve yorumlama becerisine sahip İyi derecede Auto cad, SolidworksTeknik resim çizim programlarını kullanabilen Makine teknik resim ve konstrüksiyon konusunda en az 2 yıllık deneyime sahip Ms Office programlarına hakim,  Sac metal sektöründe çalışmış Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu Bay adaylar için Askerliğini yapmışİzmir’de ikamet eden"Teknik Ressam" arıyoruz.  

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Ebe Gözde Hastaneleri İzmir 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması Özel Gözde İzmir Hastanesi' nde görevlendirilmek üzere; Yüksek Okul veya Sağlık Meslek Lisesi Ebelik bölümü mezunu, Alanında tecrübe sahibi, Hasta memnuniyetine önem veren, İletişim yeteneği gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, İzmir' de ikamet eden, takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Ebe

 • İş Açıklaması Şirketimizin merkez ofisi ve şubelerinde bilgisayar yazılım hizmetleri, tüm ağ sistemlerinin devamlılığını ve cihazların kurulum ve destek hizmetlerini sağlayacak,

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar · Lise, Yüksekokul veya Üniversite mezunu (Tercihen Bilgisayar Programcılığı, Bilgi İşlem Bölümü vb.) · Sistem ve Network yönetimi konusunda tecrübeli · Veri tabanı ve Sistem yedeklemeleri konusunda deneyimli · Tercihen sunucu yönetimi konusunda tecrübeli · MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen (Powerpoint, Word, Excel) · Yeni teknolojileri öğrenmeye açık, bilgisini sürekli olarak güncel tutabilen, · Analitik düşünebilen, problem çözme, karar verme, iş takibi ve sonuç alma becerileri gelişmiş · Düzenli ve disiplinli çalışma ve raporlama alışkanlığı olan ç· Askerlikle ilişiği olmayan · Tercihen ÇAĞRI MERKEZİ Uygulamaları Konusunda Tecrübeli

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Tekniker

 • İş Açıklaması Yabancı dil üzerine eğitim veren kurumumuzda kursiyerlerin kayıtlarının alınması, iş takibi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması.

  Aranan Nitelikler Dünya Kalite Zirvesi 2012'de World Consumer Academy tarafından ''Kalitesine En Çok Güvenilen Dil Okulu'' ödülüne layık görülen JUSTENGLISH Language and TOEFL Center'ın İzmir şubesinde görevlendirilmek üzere; Prezentabl, görünüşüne özen gösteren, Güler yüzlü ve İnsan ilişkilerinde başarılı ve temsil yeteneğine sahip, Sabit maaş ve performansa dayalı prim sistemi ile çalışmayı tercih eden, En az lise mezunu, Kariyerini satış alanında ilerletmeyi hedefleyen, Müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren, Esnek saatlerde çalışabilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Danışman

 • Garson Kaffa Keyf İzmir 30 Nisan 2016

  İş Açıklaması Restaurant ve Cafe sektöründe uzman bir ekiple tasarlanan ‘ KaffaKeyf- Cafe Restaurant ‘  Konak Vapur İskelesi üzerinde kapılarını açtı. İnsan ilişkilerinden keyif alan, işinin ehli, birlikte yol alabileceğimiz İş Arkadaşları ( GARSON – KOMİ  ) arıyoruz. .

  Aranan Nitelikler Mesleki tecrübeye ve iş disiplinine sahip, İnsan ilişkileri – İletişim becerisi güçlü, Müşteri memnuniyeti odaklı, Ekibindeki kişilerle uyum içinde çalışacak, Kişisel görünümüne özen gösteren, Bay- Bayan.

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Komi, Garson

 • İndirme Operatörü Tekpan Pano İzmir 30 Nisan 2016

  İş Açıklaması İzmir'de, Endüstriyel Tipte Pano İmalatında faaliyet gösteren Firmamızda görevlendirilmek üzere; Ürün indirme talimatlarına göre malzemelerin indirilmesini sağlayabilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Askerlik hizmetini tamamlamış Üretim alanında en az 2 yıl tecrübeli En az lise mezunu Bay  

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Tercihen perakende mağazacılık konusunda deneyimli, Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi hedefleyen, İletişimi güçlü, müşteri odaklı, ekip çalışmasına yatkın, Güler yüzlü, aktif, satış ve sunum becerileri güçlü, 18 – 28 yaş arası, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış yada en az iki yıl tecilli, İzmirde ki mağazalarımızda görevlendirilmek üzere 'Satış Danışmanlarıı' aramaktayız.  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması GAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI! 109 yıldır Dünyanın 1 Numarası Coldwell Banker ile yeni ufuklara ulaşamaya nedersiniz? İzmir'in en gözde semtlerinden Bayraklı'da Coldwell Banker LIFE Gayrimenkul'e ofis asistanlığı yapacak takım arkadaşları aranıyor.

  Aranan Nitelikler ~~• İnsan ilişkilerinde başarılı, kolay iletişim kurabilen • Kendine güvenen, olumlu, pozitif ve girişken bir kişiliğe sahip olan • Bilgisayar kullanmasını bilen • Tercihen 22 yaşından büyük • Eğitim ve Kültür düzeyi yüksek • Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan • Dünyanın 1 numaralı Gayrimenkul markası COLDWELL BANKER ekibine dahil olmak isteyen, • Öncelikli olarak İzmir / Bayraklı ve İzmir / Bornova ilçesinde ikamet eden • Ofis Asistanı arıyoruz  

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Danışman

 • İş Açıklaması Aktarılan sunumlar doğrultusunda markaların görsel tasarımlarını hazırlamak ve yeni projeler sunmak. Markaların kurumsal kimlikleri doğrultusunda alternatifli yaratıcı tasarımların hazırlanması. Hazırlanan tasarımların onaylarının alınması ve iş takibinin yapılması Yapılan işlerin düzenli olarak arşivlenmesi Başvuruların güncel portfolyo ile yapılması gerekmektedir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ( Güzel Sanatlar Fakültesi, İletişim Fakültesi vb. ) Photoshop, Indesing ve Illustrator programlarına hakim, En az 2 yıllık ajans deneyimi olan, Mac ortamında çalışabilen, Yaratıcı yönü güçlü ve hayal edebilen, Özgün tasarımlar yapabilen, Ekip çalışmasına uyumlu ve sorumluluk sahibi İletişim yönü güçlü

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker

 • İş Açıklaması İzmir Torbalı'da dondurulmuş meyve&sebze ve patates üretimi yapan fabrikamızda görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, SOĞUK HAVA DEPOSUNDA ÇALIŞABİLECEK, Forklift kullanma ehliyetine sahip, Forklift kullanımı ile ilgili en az 2 yıl tecrübesi olan, Tercihen reach truck kullanabilen, Vardiyalı çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, Tercihen 22-35 yaş arası, İzmir veya Torbalı'da ikamet eden veya edebilecek, erkek çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Endüstri, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Operatör, Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Bayan Antrenör - Spor Eğitmeni Portakal Spor Kadınlara Özel Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezleri Zinciri Mersin(İçel), Kütahya, İzmir, Giresun, Balıkesir, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 30 Nisan 2016

  İş Açıklaması Türkiye genelinde açılmış ve yeni açılacak olan 50'ye yakın lokasyonda bulunan Portakal Spor Kadınlara Özel Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezleri'nde görevlendirilmek üzere, tam ve yarı zamanlı çalışacak bayan antrenörler alınacaktır.   www.portakalspor.com.tr

  Aranan Nitelikler Adayların beden eğitimi bölümünden mezun veya 3./4.Sınıf Öğrencisi, Profesyonel olarak bir spor dalı ile uğraşmış, Sertifika sahibi, Sigara kullanmayan, İkili ilişkilerinde güler yüzlü ve rahat, Etkili ve eğlenceli egzersiz yöntemlerini uygulayabilen, Tecrübeli, Referans gösterebilen, Bayan, Enerjik ve aktif yaşayan kişiler,öncellikle tercih sebebi olacaktır. Adayların kariyer planlarını antrenörlük konusunda yapmaları beklenmektedir.   "İstanbul Anadolu Yakası/Kozyatağı-Kadıköy-İçerenköy, İstanbul Avrupa Yakası/Bakırköy,Beylikdüzü,Mecidiyeköy,Tekirdağ/Merkez-Çorlu, Balıkesir/Merkez, İzmir ,Mersin / Toroslar illerinden gelen CV ler öncelikli olarak değerlendirilecektir.”

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Sporcu, Eğitmen, Antrenör

 • İş Açıklaması COFFEEMANİA İZMİR BOSTANLI GARDEN şubemizde , en seçkin kahve çekirdekleri ile hazırlanan soğuk/sıcak içeceklerimizi hazırlayacak ve onlara eşlik eden enfes tatlılarımızı sunacak, işini seven, esnek çalışma saatlerine uyumlu, kişisel görünümüne özen gösteren,  deneyimli barista alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan Müşteri taleplerini nazikçe ve güleryüzle karşılayan Takım çalışmasına yatkın Sürekli gelişimi hedefleyen Kahveye gönül vermiş  barista çalışma arkadaşı aranıyor.

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Barista

 • İş Açıklaması TURİZM SEKTÖRÜNDE DENEYİMLİ,  

  Aranan Nitelikler YÖNETİCİLİK VE İDARECİLİK YAPABİLECEK, ORGANİZASYON VE İŞ PLANLAMASI YAPABİLECEK TURİZM SEKTÖRÜNDE DENEYİMLİ

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması ~İZMİR İLİNİN BAYINDIR İLÇESİNDE KURULU FABRİKAMIZA; - TİRE YADA BAYINDIRDA İKAMET EDEN/EDECEK OLAN, - TÜM ÜRETİM HATLARINI YÖNETMEK VE YÖNLENDİRMEK, - TÜM ÜRETİM AŞAMALARINDA GEREKLİ PLANLAMA,KOORDİNASYON VE TAKİPLERİ YAPMAK, - FABRİKA İÇERİSİNDEKİ BAKIM VE ONARIM AŞAMASINDA İŞLERİN YÜRÜTÜLMESİNİ SAĞLAMAK, - SORUMLULUĞU ALTINDAKİ UZMAN,SORUMLU VE DİĞER ÇALIŞANLARIN İŞ PLANLARINI YAPMAK VE KOORDİNELİ BİR ŞEKİLDE ÇALIŞMALARINI SAĞLAMAK. FABRİKAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE YUKARIDAKİ NİTELİKLERE SAHİP ÜRETİM SORUMLUSU ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler - ÜRETİM YÖNETİCİLİĞİ KONUSUNDA EN AZ 5 YIL ÇALIŞMIŞ, - TERCİHEN PLASTİK HAMMADDE VE ÜRETİMİ KONUSUNDA TECRÜBELİ, - SÜREKLİ İYİLEŞTİRME VE YENİ ÜRETİM ÇALIŞMALARINDA AKTİF ROL ALACAK, - ÜRETİMİN TÜM SORUMLULUĞUNU ÜZERİNE ALABİLECEK, - LİDERLİK VE ORGANİZASYON YETENEĞİ YÜKSEK, - ÜRETİM PLANLAMASI KONUSUNDA TECRÜBELİ, - ETKİLİ İLETİŞİM VE LİDERLİK BECERİSİNE SAHİP, - İŞ ETÜDÜ VE VERİMLİLİK ÇALIŞMALARI YAPMIŞ, - İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KONUSUNDA BİLGİ SAHİBİ, - MİSYONUMUZU VE HEDEFLERİMİZİ BENİMSEYEREK VE İNANARAK UZUN YILLAR FİRMAMIZDA GÖREV ALACAK, - ÜNİVERSİTELERİN MÜHENDİSLİK FAKÜLTELERİNDEN MEZUN, - 35 YAŞ ÜZERİ, - BAY.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması Ege Bölgesi'nin perakende sektöründeki lideri Yalı Spor'un Çiğli'deki merkez ofisinde değerlendirilmek üzere;   Sosyal paylaşım sitelerinde marka iletişim stratejileri geliştirilmesine katkıda bulunacak, Facebook, Twitter, Instagram vb. sosyal medya hesaplarını yönetecek,  içerik geliştirecek ve raporlama yapabilecek, Blog yazarlığı yapabilecek    "Sosyal Medya Uzmanı" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Analytics raporlamalarına hakim, Dijital dünyadaki trendleri takip eden, Türkçe dilbilgisi kurallarına hakim, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Yetkili

 • İş Açıklaması 1978'den beri Kimyasal Gübre sektöründe Aliağa’da faaliyet gösteren firmamızın Bakım Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere “Elektrik Mühendisi” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden,Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, Sanayi kuruluşlarında minimum 1-3 yıl tecrübeli olmak, MS Office programlarına hâkim, Yüksek gerilim tesislerinde işletme sorumluluğu belgesi olan veya bu belgeyi alabilecek transkripti olan, PLC programlamayı bilen, İyi derecede İngilizce konuşup yazabilen Vardiyalı olarak çalışabilecek,  Sorumluluk sahibi, organizasyon becerileri gelişmiş, Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren, Askerlik görevini tamamlamış, 25 – 30yaşları arasında olan, Karşıyaka, Aliağa ve İzmir’de ikamet eden veya edebilecek olan  

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Sorumlu

 • İş Açıklaması Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren %100 yabancı sermayeli üretim fabrikamız için "Teknik Ressam" arayışımız bulunmaktadır. 

  Aranan Nitelikler - En az Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksek Okulu, Makine Konstrüksiyon, Makine Ressamlığı bölümlerinden mezun, - Autocad ve Solidworks çizim programlarını kullanmasını bilen, - Üretim sektöründe ve benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, - Talaşlı İmalat konusunda bilgi sahibi, - MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, - İletişim yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın, problem çözme yeteneği gelişmiş - Erkek adaylar için Askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Depo Personeli Egeden Gıda İzmir 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması Gıda, Kozmetik ve Temizlik ürünleri depolama ve sevkiyatında görevlendirilmek üzere Çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Dikkatli, düzenli ve disiplinli, takım çalışmasına yatkın,

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Yağcılar Group bünyesindeki YDÇ Metalde görevlendirilmek üzere " Üretim Müdürü" arıyoruz. Üretim ekibinin üretim planına uygun şekilde organize, sevk ve idare edilmesi, Üretim hedeflerinin belirlenen kalitede, istenilen zaman ve miktarda gerçekleştirilmesinin, siparişlerin zamanında ve eksiksiz tesliminin sağlanması, Üretim teknolojisini geliştirmek için güncel teknik, metot ve ekipmanların takip edilmesi, şirkete uyarlanmasının sağlanması, Üretimle ilgili rapor ve analiz çalışmalarının gerçekleştirilmesi, Tüm makine ve diğer üretim ekipmanlarının çalışır tutulmasının sağlanması, arıza bildirimlerinin ve periyodik bakımların yaptırılmasının sağlanması, Üretim süreçlerindeki aksaklıkları tespit ederek zamanında çözüm sağlanması, Kısa ve uzun dönem kapasite planlaması yapılması, Üretim raporlarını belirli periyotlarla yönetime sunacak, alınması gereken aksiyonları tespit ederek, uygulanmasının sağlanması İş sağlığı ve güvenliği, çevre mevzuatlarının takip edilmesi ve gereklerinin yerine getirilmesi.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makina Mühendisliği Bölümünden  mezun, Sac metal sektöründe deneyimli Üretim süreçlerindeen az 5 yıl yöneticilik deneyimi olan, İleri düzeyde yönetme, yönlendirme ve organizasyon becerisine sahip Kalite yönetim sistemleri konusunda tecrübeli Sürekli iyileştirme ve gelişme felsefesini benimsemiş İyi derecede İngilizce bilen Tercihen en az B sınıfı sürücü belge sahibi Yoğun iş temposunda çalışabilecek İletişim becerileri gelişmiş,  MS Office programlarına hakim. 35-40 yaş aralığında,İzmir’de ikamet eden  

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: İkinci Müdür, Koordinatör, Müdür, Müdür Yrd, Yetkili

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Satış Sorumlusu" arıyoruz. Mevcut müşteri ziyaretlerinin gerçekleştrilmesi, Pazar araştırma faaliyetlerinin yürütülmesi, Hedefler doğrultusunda satış faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Ekonomi / İşletme / İktisat / Pazarlama bölümlerinden mezun, Satış alanında en az 1 yıl deneyimli, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Ms Ofis programlarını etkin kullanabilen, Gelişime açık, proaktif, ikna kabiliyeti yüksek, Satış ve müşteri odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, 30 yaşını aşmamış, Ehliyetli, aktif araç kullanabilen, Yoğun seyahat programına uyum sağlayabilen, Askerlik görevini tamamlamış erkek adaylar değerlendirilecektir. 

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Yetkili, Satış Temsilcisi, Sorumlu, Temsilci

 • İş Açıklaması MERSİNLİ ÖZEL SAĞLIK GRUBU bünyesinde görevlendirmek üzere; İzmir / Torbalı'da yeni binasında, Özel Hastane dönüşüm sürecinde bulunan; A Tipi Cerrahi Tıp Merkezi olarak faaliyet gösteren,  TORBALI TIP MERKEZİ'nde çalışacak   AMELİYATHANE HEMŞİRESİ   aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Merkezimiz Ameliyathane'sinde görev yapacak * Cerrahi deneyimi olan * Ekip çalışmasına yatkın * Mesleğinin tanı ve tedavi algoritmaları konusunda güncel kalabilen * Hasta memnuniyeti odaklı çalışabilen * İletişim yeteneği güçlü

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş Açıklaması Mercedes-Benz Türk A.Ş.'nin bayii olan şirketimizde , İzmir-Işıkkent Lokasyonumuza *Ağır Vasıta Servis Mekaniker* alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az Meslek Lisesi mezunu,  Otomotiv sektöründe benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,  Tercihen sürücü belgesi sahibi,  Askerliğini yapmış,  İnsan İlişkilerinde başarılı.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Tekniker, Usta

 • İş Açıklaması ORKA Holding'in genişleyen mağazalar zinciri olan  D'S Damat  markası için, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip;   İzmir Balçova Kipa AVM'de bulunan mağazamız için  "Satış Danışmanı'' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli En az lise mezunu Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren Erkek adaylar askerlik görevini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olmalı 25 yaş ve üzeri bay / bayan adaylar

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Tezgahtar, Satış Temsilcisi, Danışman

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.   Danışmanlığını yapmakta olduğumuz inşaat sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Teknik Ofis Mühendisi" aramaktayız;   Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun Konusunda en az 5 yıl deneyimli Yüksek katlı konut, ofis, alışveriş merkezi, fabrika, otel, hastahane, ve vb binaların mekanik proje yönetimlerinde bulunmuş HVAC, yangın, buhar, basınçlı hava ve sıhhi tesisat konusunda deneyimli Keşif, metraj, hakedis tanzim ve kontrolünde deneyimli AutoCAD, MS Project ve MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen Shop drawing projeleri hazırlayacak ve hazırlanmasını koordine edecek Sonuç ve kalite odaklı düşünebilen Problem çözme yeteneğine sahip Şantiye esnek çalışma temposuna uygun çalışabilecek   ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması 140 ülkeye ihracat -Sektöründe 15 yıldır ihracat lideri -5 yıl Türkiye ihracat şampiyonu -14000 çalışan -TV/Tablet/Akıllı Tahta/Uydu Alıcısı/Telefon/Buzdolabı/Çamaşır Makinası/Bulaşık Makinası/Fırın/Klima -1milyon m2 üretim alanı; Avrupa ' nın teknoloji üssü VESTEL CITY 'de yer alan Vestel Beyaz Eşya Kalıphane bölümünde Cnc Freze Teknisyeni, Saç Metal Kalıp Teknisyeni olarak görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler CNC Freze operatörü -Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Lisesi Makine, Kalıp ,Torna- Tesviye ,CNC bölümü mezunu, -CNC freze tezgahını aktif olarak kullanabilen, -Herhangi bir CAD programını en az iyi seviyede kullanabilen (Solidworks tercih edilir), -Herhangi bir CAM programını en az iyi seviyede kullanabilen (tercih sebebidir) (Auton, Pro-engineer tercih edilir), -En az 2 yıl  CNC freze tecrübesi olan,   Kalıpçı -Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Lisesi Makine, Kalıp ,Torna- Tesviye bölümü mezunu, -Çıraklık okulundan Ustalık belgesi olan, -Torna, Freze, Taşlama, Matkap tezgahlarını aktif olarak kullanabilen, -Kalıp bilgisi olan ve en az 2 yıl Kalıpçı bir firmada çalışmış olan,   •             Endüstriyel disiplinine ve takım çalışmasına önem veren, •             Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, •             Askerlik hizmetini tamamlamış, •             Sağlık sorunu olmayan, •             Vardiyalı çalışabilecek, Çalışma arkadaşları arıyoruz.        

  Sektör: Beyaz Eşya

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş Açıklaması Çağrı merkezi ( call center ) alanında faaliyet göstermekte olan firmamız telekomünikasyon sektörünün öncülerine iş ve çözüm ortaklığı sunmaktadır. Bu süreçte firmamızın    İZMİR de   bulunan lokasyonun da VODAFONENET  inbound ve outbound proje sunumunu gerçekleştirmek üzere Müşteri temsilcileri istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler *Tercihen çağrı merkezinde en az 6 ay tecrübeli, *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, *Takım çalışmasına yatkın, *En az lise mezunu, *20-30yaş arası, *Bay bayan takım arkadaşları alınacaktır

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

/
48

İş Habercisi - İzmir İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?