İzmir İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Paloma Pasha Resort

  Misafir Hizmetleri Görevlisi Paloma Pasha Resort

  İzmir

  28 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Paloma oteller zincirinin İZMİR Özdere'de bulunan Paloma Pasha Resort otelimizde istihdam edilmek üzere Bay/Bayan , Misafir Hizmetleri Görevlisi takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Turizm içerikli Eğitim veren Lise , Meslek Yüksek okulu veya İlgili fakülte mezunu , Daha önce benzer pozisyonda en az 1 yıl görev yapmış , MS office programlarını günlük işlemler seviyesinde kullanabilen , Misafir Memnuniyeti odaklı çalışan , İngilizce , Fransızca veya Almanca dillerinden birini Mesleki düzeyde etkin olarak konuşabilen , Kişisel bakımına özen gösteren , İletişim yeteneği kuvvetli , Güleryüzlü , dinamik , Ekip ruhu içerisinde çalışabilen , Bay adaylar için Askerlik ile ilişiği olmayan , ( Terhis veya tecilli ) , Bay-Bayan Misafir Hizmetleri Görevlisi takım Arkadaşları Arıyoruz. Görev Tanımı iş görüşmesinde Tebliğ Edilecektir. İl dışından gelen adaylara çalışma sürelerince konaklama imkanı mevcuttur.

 • Paloma Pasha Resort

  Mini Club Şefi Paloma Pasha Resort

  İzmir

  28 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Paloma oteller zincirinin İZMİR Özdere'de bulunan Paloma Pasha Resort otelimizde istihdam edilmek üzere Bayan Mini Club Şefi takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İlgili Lise animasyon bölümü veya Üniversiteleri Pedagoji bölümü Mezunu , Daha önce benzer pozisyonda en az 1 yıl görev yapmış , Animasyon ve Eğlence sektöründe bilgi sahibi , Çocuklar ile vakit geçirmeyi seven , İngilizce , Fransızca veya Almanca dillerinden birini Mesleki düzeyde etkin olarak konuşabilen , Kişisel bakımına özen gösteren, Heyecanlı , Eğlenceli , İletişim yeteneği kuvvetli , Güleryüzlü , dinamik , Ekip ruhu içerisinde çalışabilen , Bayan Mini Club Şefi takım arkadaşları arıyoruz. Görev Tanımı iş görüşmesinde Tebliğ Edilecektir. İl dışından gelen adaylara çalışma sürelerince konaklama imkanı mevcuttur.

 • N T N Bilgi İşlem Hizmetleri

  Yazılım Uzmanı N T N Bilgi İşlem Hizmetleri

  İzmir

  28 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kamu kurum ve kuruluşlarına yazılım hizmeti sunan firmamız, müşterilerine daha kaliteli hizmet verebilmek amacı ile kadrosuna aşağıdaki niteliklerde '' YAZILIM UZMANI '' alacaktır.

  Aranan Nitelikler Net platformunda uzman seviyede proje geliştirmiş Windows Mobile , Eclipse ( Android ) uygulama yazılımları konusunda tecrübe sahibi Ms SQL / MySQL / Oracle veri tabanlarından en az birinde proje geliştirmiş SQL sorgulama diline hakim Üniversitelerin en az önlisans tercihen lisans bölümlerinden mezun, Sorumluluk sahibi, Askerliğini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecilli, Seyehat engeli olmayan Bay yazılımcılar alınacaktır.

 • İzbay Yapı Denetim Ltd. Şti.

  Proje Uygulama Denetçisi Makina Müh./Elektrik Müh. İzbay Yapı Denetim Ltd. Şti.

  İzmir

  28 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İZMİR, GAZİEMİR'DE FAALİYET GÖSTEREN YAPI DENETİM SEKTÖRÜNÜN GÜVENİLİR VE KÖKLÜ FİRMALARINDAN OLAN ŞİRKETİMİZE;

  Aranan Nitelikler YAPI DENETİM SEKTÖRÜNDE DENEYİMLİ, PROJE UYGULAMA DENETÇİSİ MAKİNA MÜHENDİSİ VE PROJE UYGULAMA DENETÇİSİ ELEKTRİK MÜHENDİSİ ARAMAKTAYIZ.

 • Paloma Pasha Resort

  Resepsiyonist Paloma Pasha Resort

  İzmir

  28 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Paloma oteller zincirinin İZMİR Özdere'de bulunan Paloma Pasha Resort otelimizde istihdam edilmek üzere Bay/Bayan , Resepsiyonist takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Turizm içerikli Eğitim veren Lise , meslek yüksek okulu veya ilgili fakülte mezunu , Daha önce benzer pozisyonda en az 1 yıl görev yapmış , Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , İngilizce , Fransızca veya Almanca dillerinden birini Mesleki düzeyde etkin olarak konuşabilen , İletişim yeteneği kuvvetli , Kişisel bakımına özen gösteren , Güleryüzlü , dinamik , Ekip ruhu içerisinde çalışabilen , Bay adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan , ( Terhis veya Tecilli ) , Bay-Bayan Resepsiyonist takım arkadaşları Arıyoruz. Görev Tanımı iş görüşmesinde Tebliğ Edilecektir. İl dışından gelen adaylara çalışma sürelerince konaklama imkanı mevcuttur.

 • Paloma Pasha Resort

  Spor & Fitness Hocası Paloma Pasha Resort

  İzmir

  28 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Paloma oteller zincirinin İZMİR Özdere'de bulunan Paloma Pasha Resort otelimizde istihdam edilmek üzere Bay/Bayan , Spor & Fitness Hocası takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu mezunu veya öğrencisi , Daha önce benzer pozisyonda en az 1 yıl görev yapmış , Pilates, Yoga, Fitness,Programlarından birinde uzman , İngilizce , Fransızca veya Almanca dillerinden birini Mesleki düzeyde etkin olarak konuşabilen , Kişisel bakımına özen gösteren , İletişim yeteneği kuvvetli , Güleryüzlü , dinamik , Ekip ruhu içerisinde çalışabilen , Bay adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan , ( Terhis veya Tecilli ) , Bay-Bayan Spor & Fitness Hocası takım arkadaşları arıyoruz. Görev Tanımı iş görüşmesinde Tebliğ Edilecektir. İl dışından gelen adaylara çalışma sürelerince konaklama imkanı mevcuttur.

 • Paloma Pasha Resort

  Pideci Ustası Paloma Pasha Resort

  İzmir

  28 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Paloma oteller zincirinin İZMİR Özdere'de bulunan Paloma Pasha Resort otelimizde istihdam edilmek üzere Bay Pideci Ustası takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Daha önce benzer pozisyonda en az 1 yıl görev yapmış , Çalışma alanlarında hijyen kurallarına önem veren ve kişisel bakımına özen gösteren, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , Kişisel bakımına özen gösteren , Güleryüzlü , dinamik , Ekip ruhu içerisinde çalışabilen , Askerlik ile ilişiği olmayan , ( Terhis veya Tecilli ) , Bay Pideci ustası takım arkadaşı Arıyoruz. Görev Tanımı iş görüşmesinde Tebliğ Edilecektir. İl dışından gelen adaylara çalışma sürelerince konaklama imkanı mevcuttur.

 • Turkcell Superonlıne İletişim Ofis Abone Merkezi

  Saha Satış Temsilcisi Turkcell Superonlıne İletişim Ofis Abone Merkezi

  İzmir

  28 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, belirlenen bölge içerisinde ki toplu yaşam alanlarında kurulan stand veya kapıdan kapıya tekniğiyle Turkcell Superonline ürünlerinin tanıtım ve satışını gerçekleştirecek, SAHA SATIŞ TEMSİLCİSİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Tercihen satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek Sahada çalışmayı seven İnsan ilişkilerinde başarılı Dinamik, motivasyonu yüksek, güleryüzlü ve enerjik Takım çalışmasına yatkın Sattıkça daha çok kazandıran etkili prim sistemiyle gelirini yükseltmeyi hedefleyen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Çat kapı tekniği ile satış gerçekleştirebilecek Çalışma yeri Karşıyaka'dır.

 • Paloma Pasha Resort

  Bar Kaptanı Paloma Pasha Resort

  İzmir

  28 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Paloma oteller zincirinin İZMİR Özdere'de bulunan Paloma Pasha Resort otelimizde istihdam edilmek üzere Bay Bar Kaptanı takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Turizm içerikli Eğitim veren Lise , Meslek Yüksek okulu mezunu , Daha önce benzer pozisyonda en az 2 yıl görev yapmış , Alkol ve kokteyl çeşitleri konusunda geniş bilgisi olan, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , İngilizce , Fransızca veya Almanca dillerinden birini Mesleki düzeyde etkin olarak konuşabilen , Kişisel bakımına özen gösteren , çalışma alanlarında Hijyen kurallarına önem veren, İletişim yeteneği kuvvetli , Çalışma arkadaşlarını sevk ve idare edebilecek , Güleryüzlü , dinamik , Ekip ruhu içerisinde çalışabilen , misafir odaklı hizmeti benimsemiş, Bay adaylar için Askerlik ile ilişiği olmayan , ( Terhis veya Tecilli ) , Bay Bar Kaptanı takım arkadaşları arıyoruz. Görev Tanımı iş görüşmesinde Tebliğ Edilecektir. İl dışından gelen adaylara çalışma sürelerince konaklama imkanı mevcuttur.

 • Paloma Pasha Resort

  Bulaşıkhane Şefi Paloma Pasha Resort

  İzmir

  28 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Paloma oteller zincirinin İZMİR Özdere'de bulunan Paloma Pasha Resort otelimizde istihdam edilmek üzere Bulaşıkhane Şefi takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Lise veya dengi okullar Mezunu , Daha önce Turizm Sektöründe beş yıldızlı otellerde benzer Şef / formen pozisyonda en az 2 yıl görev yapmış, Bulaşıkhane ekipmanları ve kimyasal temizleyiciler konusunda bilgi sahibi, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , MS office programlarını günlük işlemler seviyesinde kullanabilen , Mesleği gereği , Çalışma alanlarında Hijyen kurallarına önem veren ve kişisel bakımına özen gösteren, Güleryüzlü , dinamik , Ekip ruhu içerisinde çalışabilen , Kendisine bağlı takım arkadaşlarını sevk ve idare edebilecek, Misafir odaklı hizmeti benimsemiş , Askerlik ile ilişiği olmayan ( Terhis veya Tecilli ) , Bulaşıkhane Şefi takım arkadaşı arıyoruz. Görev Tanımı iş görüşmesinde Tebliğ Edilecektir. İl dışından gelen adaylara çalışma sürelerince konaklama imkanı mevcuttur.

 • Sporthınk - (Doğukan Spor)

  Mağaza Satış Danışmanı / Kasiyer Sporthınk - (Doğukan Spor)

  İzmir

  28 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazacılık ve perakende sektöründe faaliyet gösteren, bünyesinde bulundurduğu Adidas, Nike,Hummel, Levi’s,Superga, New Balance,, Converse, Onitsuka Tiger ve Jack & Jones gibi markalarla sürekli büyüme grafiği çizen firmamız, büyümenin doğal sonucu olarak, çalışan sayısını da arttırmakta ve bu başarılı ekibin profesyonel bir parçası olabilecek, tecrübesi ve deneyimleri ile başarılarına yenilerini eklemek isteyen, fark yaratabilecek niteliklere sahip, Buca(merkez), Şirinyer(şube) ve Gaziemir Optimum AVM’de görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı / Kasiyer aramaktadır. Satış Danışmanı : Aylık ve dönemsel satış hedeflerini gerçekleştirmek, satış ve mağaza karlılığını geliştirmenin yollarını araştırmak, mağaza görsel standartlarına uygun ürünlerin düzgün teşhir edilmesini sağlamak,ürün ve stok takibini gerçekleştirmek,müşteri memnuniyetini sağlamak. Kasiyer : Günlük fatura işlemlerinin takibini yürütmek,müşterileri güleryüzle karşılayıp uğurlamak,kasa bölgesi düzen ve tertibini sağlamak,gereken durumlarda satışa ve reyona destek vermek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen üniversite mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 1 yıl satış deneyimine sahip, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Kariyerini mağazacılıkta hedefleyen, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, İş disiplinine sahip, ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, Güler yüzlü, Enerjisi yüksek, iletişim ve ikna becerileri güçlü, Modayla ilgili, Kişisel bakımına özen gösteren, MS Ofiice programlarına hakim Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek. ### FİRMAMIZA ALINAN ADAYLARIMIZ, PERFORMANSLARI NETİCESİNDE FİRMAMIZDA ÜST POZİSYONLAR İÇİN DEĞERLENDİRİLECEKTİR. ###

 • Lilyum Marka Patent Ofisi

  Çağrı Merkezi Tele Satış Temsilcisi (Marka Patent) Lilyum Marka Patent Ofisi

  İzmir

  28 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Patent sektöründe; önceliği ‘’güven ilkesi’’ olan firmamızda; Ofis içerisinde, Marka İtiraz Birimimizde çalışacak, Türk Patent Enstitüsü aylık marka bültenlerini takip edecek Marka itiraz dosyası hazırlayacak, İlgili müvekkillere bilgi verecek Gelen evrakların takibini yapacak, '' ÇAĞRI MERKEZİ TELE SATIŞ TEMSİLCİSİ (MARKA PATENT) '' arayışımız bulunmaktadır. ###Not= İş detayları, adayın mülakata çağrılması halinde yüz yüze görüşülecektir.###

  Aranan Nitelikler En Az Lise Tercihen Üniversite Mezunu, İzmir-Buca’ daki Marka & Patent ofisimizde görev alabilecek, Telefonda satış konusunda en az 1 yıl deneyimli, Diksiyonu düzgün, Telefonda sağlıklı iletişim kurabilen ve ikna becerisi gelişmiş, Takım başarısına katkıda bulunabilen, Öz güveni yüksek, Hedef odaklı çalışmayı benimsemiş, Kurumsal kültüre ve temsil kabiliyetine sahip. Maaş + Pirim sisteminde yüksek gelir hedefleyen, Kariyer hedefi olan, azimli, BAYAN

 • Go Group Danışmanlık

  Güzellik Uzmanı - İzmir Go Group Danışmanlık

  İzmir

  28 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sorumlu olduğu kozmetik markasının satışını ve tanıtımını gerçekleştirmek, Görev yaptığı kozmetik mağazalarında, markasının ürün raflarının düzenli ve marka standartlarına uygun olmasını sağlamak, Verilen satış hedeflerini gerçekleştirmek, Müşteri ve Pazar ile ilgili bilgileri bağlı olduğu yöneticiye raporlamak.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Perakende sektöründe en az 1 yıl MAĞAZA tecrübesi bulunan, Tercihen Cilt Bakımı ve Makyaj uygulamaları ve satışı konusunda deneyimli, Prezantabl, MAKYAJ yapmayı seven, ENERJİK, Renkli Kozmetik ve Mağazacılık konusunda kariyer hedefi olan, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Satışı yapmayı seven, Esnek çalışma saatlerine uyumlu.

 • My Staff İnsan Kaynakları

  İzmir Kongre Org Çalışacak Personel My Staff İnsan Kaynakları

  İzmir

  28 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması - İzmir'de ulusal - uluslararası kongrelerde çalışacak - Ayda en az 20 gün müsaitliği olan - Esnek çalışma saatlerine uygun- SGK sorunu olmayan

  Aranan Nitelikler - Kongre sektöründe çalışmak isteyen - Tercihen yabancı dil bilgisi olan - Dış görünümüne özen gösteren - İletişim yönü kuvvetli

 • Tekpan Pano

  Punch ve Abkant Operatörü (Yetiştirilmek Üzere) Tekpan Pano

  İzmir

  28 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir'de Endüstriyel tipte Elektrik Panosu üretimi gerçekleştiren firmamıza yetiştirilmek üzere Punch ve Abkant Operatörleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu (meslek liselerinin metal işleri bölümünden mezun olmak tercih sebebidir) Askerlik hizmetini tamamlamış İzmir'de ikamet eden Erkek

 • Sağlam Kalıp

  Çay Servis ve Ofis Temizlik Personeli Sağlam Kalıp

  İzmir

  28 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çay, kahve servisi yapmak. Ofis temizliğini yapmak.

  Aranan Nitelikler Güler yüzlü ve uyumlu çalışabilecek, 45 yaşını aşmamış, Diksiyonu düzgün Dış görünümüne özen gösteren, Çalışkan, titiz ve temiz, İşini severek ve benimseyerek yapan, Sigara kullanmayan, Bayan eleman aranmaktadır.

 • Paloma Pasha Resort

  Kat Görevlisi Paloma Pasha Resort

  İzmir

  28 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Paloma oteller zincirinin İZMİR Özdere'de bulunan Paloma Pasha Resort otelimizde istihdam edilmek üzere Bay/Bayan Kat görevlisi / Maid takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İlköğretim ve üzeri Mezun , Daha önce benzer pozisyonda en az 1 yıl görev yapmış , Oda Temizliği ve kimyasal temizleyiciler konusunda bilgi sahibi, Mesleği gereği , Çalışma alanlarında Hijyen kurallarına önem veren ve kişisel bakımına özen gösteren, Bay adaylar için Askerlik ile ilişiği olmayan , ( Terhis veya tecilli ) , Bay-Bayan Kat görevlisi takım Arkadaşları Arıyoruz. Görev Tanımı iş görüşmesinde Tebliğ Edilecektir. İl dışından gelen adaylara çalışma sürelerince konaklama imkanı mevcuttur.

 • Paloma Pasha Resort

  Animatör Paloma Pasha Resort

  İzmir

  28 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Paloma oteller zincirinin İZMİR Özdere'de bulunan Paloma Pasha Resort otelimizde istihdam edilmek üzere Bay/Bayan , Animatör takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Lise animasyon bölümü veya Meslek Yüksek okulu Mezunu , Daha önce benzer pozisyonda en az 1 yıl görev yapmış , Animasyon ve Eğlence sektöründe bilgi sahibi , Almanca veya İngilizce dilini Mesleki düzeyde etkin olarak konuşabilen, ( İkinci yabancı dil tercih sebebidir. ) Kişisel bakımına özen gösteren , İletişim yeteneği kuvvetli , Güleryüzlü , dinamik , Ekip ruhu içerisinde çalışabilen , Bay adaylar için Askerlik ile ilişiği olmayan , ( Terhis veya tecilli ) , Bay-Bayan Animatör takım arkadaşları arıyoruz. Görev Tanımı iş görüşmesinde Tebliğ Edilecektir. İl dışından gelen adaylara çalışma sürelerince konaklama imkanı mevcuttur.

 • Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

  İnsan Kaynakları Uzmanı Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

  İzmir

  28 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’nin ilk, Avrupa’nın en büyük ve kapsamlı hastanesi olan Ekol Kulak Burun Boğaz İhtisas Hastanesinin İnsan Kaynakları Biriminde görevlendirilmek üzere; "İnsan Kaynakları Uzmanı'' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler, Sosyal Bilimler veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları alanında en az 3 yıl tecrübesi olan, Performans Değerlendirme süreçlerinde sistem kurma ve uygulama tecrübesi olan, Görev tanımları ve organizasyon şemalarını oluşturabilecek, İşe alım ve Eğitim planlama süreçlerine hakim, MS Office programlarına ileri düzeyde vakıf, İş takibi ve sonuçlandırma konusunda başarılı ve sorumluluk sahibi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Çalışma temposuna uyum sağlayabilecek adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

 • Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

  Satınalma Müdürü Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

  İzmir

  28 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sağlık Sektöründe Deneyimli ''SATINALMA MÜDÜRÜ'' Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler *Üniversite mezunu, *Sağlık sektörü satın alma biriminde deneyimli, Müdürlük pozisyonunda minimum 3 yıl aktif görev almış, * İletişimi güçlü, *Prezentabl, * İkna ve pazarlık kabiliyeti kuvvetli, * Hızlı ve doğru karar verebilen, * Ms Office ve Netsis Entegre W3/Enterprise programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, *Analitik düşünce yapısına ve zaman yönetimi becerisine sahip, *Ekip yönetme becerisine sahip, liderlik yönü güçlü, *Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, *Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma tempsuna ayak uydurabilecek, *40 yaşını aşmamış, İzmir' de ikamet eden çalışma arkadaşı aranmaktadır.

/
72
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan