İzmir İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş Açıklaması İthalatını yaptığımız bilgisayar sarf malzemeleri ürünlerinin tanıtımını toptan ya da perakende mağazlarına yapabilecek, tecrübeli, çalışmaya istekli, telefon aracılığıyla iletişime geçerek veya yüz yüze ziyaretlerle görüşme sağlayıp satış yapacak, iş ve satış kapasitesini artıracak, rutin ofis işlerine yardım edecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · Üniversite mezunu (Lisans yada Ön Lisans), · Aktif Araç Kullanabilen, · MS 2007 Office programlarına hakim, · Tercihen tecrübeli, · İletişim kabiliyeti yüksek, ikna edebilme yeteneği olan, -Genel Elektronik ve bilişim donanımlarından anlayan, · Diksiyonu düzgün, pazarlama yapabilen, . Toplum içinde veya ilk görüşmelerde konuşma, utanma veya sıkılma sorunu olmadan ürünleri anlatabilecek, . Planlı ve programlı çalışabilen, · Ankara’da ikamet eden . Seyahat engeli olmayan · Bay / Bayan.

 • İş Açıklaması 15.mart.2016 tarihinde cumhuriyet cad kumbahçe mah.no..88/A (barlar sokağı)adresinde  MUĞLA/BODRUM  ilçesi  yeni açılacak bayan giyim mağazamıza satış elemanı ve satış sorumlusu olarak 2 bayan alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -satış konusunda deneyimli -diksiyonu düzgün -giyimine özen gösteren,modayı yakından takip eden -insan ilişkileri kuvvetli,sıcakkanlı -seyahat engeli olmayan -20-35 yaş aralığı bayan

 • İş Açıklaması İstanbul, İzmit, Bursa, Eskişehir, Konya, Antalya, Adana, İzmir, Kayseri ve Gaziantep illerindeki Diyaliz Merkezlerimizde , Diyaliz Hakkında Yönetmelik’e göre tam zamanlı/ yarı zamanlı sertifikalı “Sorumlu Hekim” olarak görev yapacak Günlük hasta vizitlerini gerçekleştirecek, hasta bilgilerini ve tedavi gelişimini düzenli olarak kontrol edecek ve gerekli tedaviyi uygulayacak İlgili yönetmelikleri takip edecek, uygulayacak, uygulatacak ve resmi kurumlarla yazışmaları gerçekleştirecek

  Aranan Nitelikler Tıp fakültesi mezunu Hemodiyaliz sertifikası sahibi İnsan ilişkilerinde ve ekip yönetmede başarılı Sorumluluk sahibi Ekip çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan

 • İş Açıklaması İş Tanımı     Genel İspanyolca ve İspanyolca sınavlarına yönelik eğitim verebilecek İspanyolca öğretmenleri aranmaktadır.              

  Aranan Nitelikler   Genel Nitelikler    İzmir şubelerimizde görevlendirilmek üzere; Full time veya Part time çalışabilecek, Deneyim sahibi veya alanında ilerlemek isteyen, Kendini geliştirmeye özen gösteren, İnsan ilişkilerine önem veren, Öğrenmeyi ve öğrenciyi her şeyin üzerinde tutan, Kurumuna her ortamda sahip çıkan, Uyuma açık İspanyolca öğretmenleri aranmaktadır.    Not: İzmir için çalışmak istediğiniz şubeyi başvurunuzda lütfen belirtiniz.

 • İş Açıklaması İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar - Tercihen Mesleki Lisesi mezunu olmak veya Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip olmak, - Abkant ve Punch konusunda tecrübeli , - Sac işleme operasyonlarında deneyim sahibi olmak, - Teknik resim okuma bilgisine sahip olmak, - Ölçüm aletlerini kullanabilmek, - En az 2 yıl deneyimli olmak, - Askerlik hizmetini tamamlamış olmak

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, belirlenen bölge içerisinde ki toplu yaşam alanlarında kurulan stand veya kapıdan kapıya tekniğiyle Turkcell Superonline ürünlerinin tanıtım ve satışını gerçekleştirecek, SAHA SATIŞ TEMSİLCİSİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Tercihen satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek Sahada çalışmayı seven İnsan ilişkilerinde başarılı Dinamik, motivasyonu yüksek ve güleryüzlü Takım çalışmasına yatkın Sattıkça daha çok kazandıran etkili prim sistemiyle gelirini yükseltmeyi hedefleyen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek 

 • İş Açıklaması Restaurant ve Cafe sektöründe uzman bir ekiple tasarlanan ‘ KaffaKeyf- Cafe Restaurant ‘  Konak Vapur İskelesi üzerinde kapılarını açmaya hazırlanıyor. İnsan ilişkilerinden keyif alan, işinin ehli, birlikte yol alabileceğimiz İş Arkadaşları ( ŞEF GARSON – GARSON – KOMİ – BARİSTALAR ) arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler Mesleki tecrübeye ve iş disiplinine sahip, İnsan ilişkileri – İletişim becerisi güçlü, Müşteri memnuniyeti odaklı, Ekibindeki kişilerle uyum içinde çalışacak, Kişisel görünümüne özen gösteren, Bay- Bayan.  

 • İş Açıklaması - Merkez e-ticaret departmanına bağlı, mağazaların depo noktasında görev alarak e-ticaretin talep ettiği ürünleri depoda bulup, kargolamak ve geri kalan çalışma saatlerinde depo düzenine yardım etmek, - Depo, lojistik ve stok yönetiminde deneyim sahibi olmak, - Tercihen Nebim V3 paket programını kullanabilmek, - Ürünlerin mağaza deposundan çıkışını sağlayabilmek, ürün giriş/çıkış hareketlerini yapabilmek, - Ürün stoklarına hakim olabilmek, - Depo düzenini sağlayabilmek, - Ürün kontrollerini gerçekleştirebilmek.  

  Aranan Nitelikler - 18-25 yaş aralığında, en az lise mezunu, - Tercihen Mağazacılık sektöründe DEPO/STOK KONTROL deneyimi olan - Mal kabul, stok sayımı konularında tecrübeli, - Takım Çalışmasına yatkın, - İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, - İyi derecede bilgisayar bilgisi olan, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek adaylar aranmaktadır.  

 • İş Açıklaması 2. el otomobil fiyatlandırması ve ekspertizini doğru ve eksiksiz yapabilmek, 2. el araç alımı konusunda deneyimli, Düzenli ve tertipli bir çalışma şeklini benimsemek, Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, Verilen işleri eksiksiz olarak tamamlamak, Yaptığı tüm çalışmaları raporlamak

  Aranan Nitelikler Tercihen Yüksek Okul ve Üniversite mezunu Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için) Microsoft Office uygulamalarını ve bilgisayarı iyi derecede kullanabilen 30 yaşını aşmamış Çalışmaya ve öğrenmeye hevesli

 • İş Açıklaması Türkiye'nin birçok ilinde kurumsal müşteri portföyüne sahip firmamızın Alsancak Ofisinde görevlendirilecek olan personel; Satış Yöneticisine bağlı olarak çeşitli kanallarda yapılan satış aktivitelerinin ofis içi operasyonunu yürütecek, üretim, planlama, destek ve eğitim işlemlerini koordine edecek, gerekli teklif, sunum ve ürün tanıtım meteryallerinin hazırlığını ve geliştirmesini yapacak, satış analiz ve raporlamalarını gerçekleştirecek, telefonla randevu talebi ve ürün tanıtımları yapacaktır.  

  Aranan Nitelikler Tercihen Yüksekokul veya Üniversite Mezunu, İyi Derecede bilgisayar ve MS Office Bilgisine sahip, Müşteri ilişkilerinde ve satış konusunda deneyimli, Telefonla satış ve danışmanlık konusunda daha önce bir işte çalışmış, Türkçeyi düzgün ve akıcı konuşabilen, İkna kabiliyeti yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, İzmir’de İkamet Eden, Bayan

 • İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, Turkcell Superonline ürün ve hizmetlerinin müşteri lokasyonunda kurulumunun yapılması, talep ve arızalarının giderilmesinde görev alacak, TEKNİK SERVİS UZMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Teknik Lise veya MYO/Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun Tercihen kablolama konusunda deneyimli Bilgisayar donanımı hakkında bilgi sahibi Müşteriyle yüz yüze iletişimi yürütebilecek Takım çalışmasına yatkın B Sınıf ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

 • İş Açıklaması Muhasebe ekibimizde görevlendirmek üzere, Genel muhasebe kayıtlarının yapılması ve arşivlenmesi , İrsaliye ve faturaların düzenlenmesi ve takibi , B Formları ve cari hesap mutabakatların zamanında ve düzenli yapılması , konularında bilgi sahibi.

  Aranan Nitelikler Yüksekokul veya Üniversitelerin ilgili  bölümlerinden mezun olmuş, Muhasebe alanında asgari 3 yıl deneyim sahibi (Tercihen tekstil alanında), Tekdüzen hesap planını bilen ve yapıya uygun kayıt yaratıp, takip edebilen, Netsis programını kullanabilen , B Formlarını düzenleyebilecek  düzeyde konuya hakim, Vergi Mevzuatı ve uygulamaları konusunda  bilgi sahibi, Ms Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Analitik düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın Tercihen İzmir  ( Buca, Karşıyaka, Bayraklı) semtlerinde ikamet eden,    22-35 yaş arası, dinamik,esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, öğrenmeye açık.  

 • İş Açıklaması Enerji Sektöründe faaliyet gösteren, Endüstriyel Tesis uygulamalarında nitelikli projelere imza atan firmamızın İzmir merkez ofisinde ve Şantiyelerinde görevlendirilmek üzere kariyer hedefleri olan, kurumsal firma kimliği altında ekibimize ivme ve değer katacak MAKİNA MÜHENDİSLERİ alınacaktır. Aşağıdaki tanımlayıcı iş süreçlerinin yönetim ve koordinasyonunun sağlanması Şantiyeler için Bay adaylar tercihimizdir.  

  Aranan Nitelikler MAKİNA MÜHENDİSİ - Merkez ofisimiz; Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuş Endüstriyel tesisler ile ilgili teklif hazırlama ve proje işlerinde en az 5 yıl deneyimli, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş. Projenin tüm aşamaları arasındaki koordinasyonunu sağlayabilecek, Sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen, yaratıcı, ikna kabiliyeti yüksek, Analitik düşünen, raporlama tekniklerine hakim, Yoğun ve esnek mesai saatlerine ayak uydurabilecek, Hazırlanacak teklifler ile ilgili gerek malzeme gerek işçilik ile ilgili firma portföyünü arttırmak, İlgili teklifleri hazırlamak, takip etmek ve gerekli analizleri yaparak, sonuçları Satış Müdürüne haftalık, aylık ve yıllık raporlar halinde sunmak Şantiyeler ile ilgili satınalma öncesi keşiflerin hazırlanmasında ve satınalma departmanı ile birlikte çalışabilecek, Müşteri memnuniyetine önem veren, ekip çalışmasına uygun, kolay iletişim kurabilen, temsil ve ikna kabiliyetine sahip, Tercihen İngilizce bilen. İzmir ilinde ikamet ediyor olmalı B sınıfı Ehliyet sahibi, Yurtiçi-yurtdışı seyahatlere engeli olmayan, Bay/Bayan Makine Mühendisi alınacaktır. (Erkek adayların askerlik ile ilişkisinin olmaması) ŞANTİYE ŞEFLERİ Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 4-10 yıl arası deneyimli, Endüstriyel Tesis ve Enerji Santrali şantiyelerinde Şantiye Şefliği yapabilecek, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş. Hakediş, iş programı, raporlama, metraj vb. görevlerinin yerine getirilmesi, Projenin tüm aşamaları arasındaki koordinasyonunu sağlayabilecek, Şantiyeler için belirlenen iş programının mevcut süre içerisinde uygulanması ve tamamlanması, Bünyemizde görevli olan ekip ve taşeron firmaların koordinasyonunun sağlanması, Tercihen İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı, Keşif, metraj, saha ve ekip yönetimi, Kaliteli imalat ve montaj kontrolü, denetim ve iş planı, iş akış ve yönetimi, malzeme yönetimi yapabilecek büyük projelerde görev almış konusunda tecrübeli ve bilgi sahibi. Sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen, yaratıcı, ikna kabiliyeti yüksek, Analitik düşünen, raporlama tekniklerine hakim, günlük-haftalık-aylık raporların muntazam hazırlayıp zamanı içinde yayınlanması, Şantiyelerimizde kullanılacak olan malzeme ve ekipmanların sevk, idare ve organizasyonunun sağlanması, Şantiyelerimizde yapılan uygulamaların merkez ofise rapor edilmesi, Yoğun ve esnek mesai saatlerine ayak uydurabilecek, Autocad, MS Office ve diğer ofis araçlarını yeterli derecede kullanabilen. Tercihen İngilizce bilen. Bay adaylar için askerliğini tamamlamış, B sınıfı Ehliyet sahibi, seyahat engeli olmayan adaylar.  

 • İş Açıklaması Üniversitelerin İç Mimarlık veya Güzel Sanatlar bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe görsel düzenleme konusunda deneyimli, Tercihen mağazacılık deneyimi olan ve iç mekan giydirme konusunda tecrübeli, İletişim becerileri gelişmiş, çözüm odaklı çalışan, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterecek, Bay/Bayan çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağaza görsel düzenlemelerini yapmak,  Reyonların görsel düzenini sağlamak, B sınıfı ehliyeti olup aktif araç kullanmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak,  

 • İş Açıklaması Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanemizde görevlendirilmek üzere Temizlik Personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Kişisel temizliğine önem veren Tercihen hastane tecrübesi olan Ekip çalışmasına yatkın Hijyen kuralları konusunda yeterli bilgiye sahip En az ilköğretim mezunu İletişim ve insan ilişkilerinde başarılı Çiğli'ye ulaşım sorunu olmayan

 • İş Açıklaması Ege Bölgesi'nin perakende sektöründeki lideri Yalı Spor'da görevlendirilmek üzere şehirlerarası ürün sevkiyatını sağlayacak şoför aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, E sınıfı ehliyeti olan, SRC 4 ve Psikoteknik belgelerine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış, Dikkatli, trafik kurallarına uyma konusunda titiz davranan, Planlama, organize etme, problem çözme yeteneğine sahip, İnsan ilişkileri ve iletişim gücü yüksek, Benzer bir görevde en az 5 yıl çalışmış, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek.

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda AR-GE Merkezi Yöneticisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, AR-GE Merkezleri mevzuatlarına ve prosedürlerine hakim, TÜBİTAK, TEYDEB projeleri, Patent başvuruları yazabilen ve takip edebilen, Firmamızı resmi kurumlarda temsil edebilecek, Konusunda en az 3 yıl deneyimli, 40 yaş ve üstü, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen ve raporlama becerisi yüksek, Güçlü iletişim becerilerine ve yönetsel becerilere sahip, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine ayak uydurabilen, Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliklerine sahip, Ekip çalışmasına yatkın  

 • İş Açıklaması EN AZ LİSE MEZUNU ; YATIN SEVK VE İDARESİ , PERSONEL GÜVENLİĞİ, PERSONEL EĞİTİMİ VE İDARESİ, YANGIN ÖNLEME VE YANGINLA MÜCADELE, CAN KURTARMA ARAÇLARINI KULLANMA, ELEKTRONİK HARİTA KULLANIMI, TELSİZ İLETİŞİM SİSTEMİ GİBİ ÇEŞİTLİ BÖLÜMLERDE VERECEĞİMİZ 4.5 AY SÜRELİ EĞİTİMLERİMİZE KATILABİLECEK, EĞİTİM SONUNDA ÇEŞİTLİ TURİSTİK BÖLGELERDE VE İSTANBUL İÇİ MARİNALARDA YAT KAPTANI OLARAK GÖREVLENDİRİLECEK, 20 YAŞ VE ÜZERİ BAY - BAYAN YETİŞTİRİLMEK ÜZERE; ORTALAMA 3000-5000 TL MAAŞ ÜZERİNDEN ÇALIŞACAK YAT KAPTANI ADAYLARI ALINACAKTIR...  

  Aranan Nitelikler * 20 YAŞ ÜZERİ * EN AZ LİSE MEZUNU * TERCİHEN ASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞ(ERKEKLER İÇİN) * SAĞLIK PROBLEMİ OLMAYAN * HERHANGİBİR KPSS ,LYS, YGS GİBİ SINAVLARA TABİ TUTULMADAN VERECEĞİMİZ EĞİTİM SÜRECİNİ TAMAMLAYABİLECEK * SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN  * UZUN VADEDE MESLEK SAHİBİ OLMAK İSTEYEN  YAT KAPTANI ADAYLARI...

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz bir müşterimiz için "Yönetim Kurulu Asistanı" arıyoruz. Yönetim kurulu tarafından talep edilen bilgi ve belgelerin, ilgili birimlerden gerekli verileri temin ederek raporlanmasını gerçekleştirmek, Yöneticisi tarafından verilen ve sorumluluğunda bulunan tüm görevlerin, iş akış planına uygun, doğru ve eksiksiz bir şekilde yönetimini sağlamak, 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Ekonometri veya İstatistik bölümlerinden mezun olmak tercih nedenidir. Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, Raporlama konusunda yetkin, Tercihen İyi derecede İngilizce bilen, İleri düzeyde Excel kullanabilen, Ms Ofis uygulamalarına hakim, Tercihen Netsis programını bilen, Detaylı, sistemli ve programlı çalışma disiplinine sahip, Analitik, sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, İş takibi ve analiz etme becerisi gelişmiş, 25-30 yaş arası.

 • İş Açıklaması Mobilya satış pazarlama konusunda hizmet veren şirketimizin Muhasebe Departmanı'nda görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler En az 2 yıllık üniversite mezunu, Tek düzen hesap planına hakim, Netsis Fusion programını iyi bilen, Fatura girişi, C/H takibi ve mutabakatı konusunda tecrübeli, Aylık B Form mutabakatları ve hazırlanmasında tecrübeli, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyumlu, Mesleğinde, minimum 4 yıl tecrübe sahibi, Bay adayların askerliğini yapmış olması,  

 • İş Açıklaması Ege Bölgesi'nin perakende sektöründeki lideri Yalı Spor'un İzmir Torbalı'da bulunan mağazasında değerlendirilmek üzere kasiyer olarak görev yapacak takım arkadaşları aranıyor.  Kasalardaki işlemleri şirket kurallarına ve kanunlara uygun şekilde, hızlı, doğru ve eksiksiz olarak yerine getirmek, Gün başı ve gün sonu açılış ve kapanış işlemlerini zamanında ve eksiksiz olarak gerçekleştirmek, Ortaya çıkan müşteri şikayetlerini yetkileri dahilinde çözmek

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Tercihen mağazacılık konusunda deneyimli MS Office programlarını etkin bir biçimde kullanabilen Kasa işlemleri konusunda deneyimli   İletişim becerisi yüksek Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen  Güleryüzlü, pozitif ve dinamik   

 • İş Açıklaması Yaşadığı ilde ve civar illerde özel sektörde hizmet veren doktorlara ulaşıp Eniyihekim.com'un muhteşem hizmetlerini anlatmak Müşteri ziyaretlerinde Eniyihekim.com'un yüzü olmak Doktorların Eniyihekim.com'dan beklentilerini anlayıp çözüm üretmek Aylık satış hedeflerini keyifle tutturmak ve hatta üzerine çıkmak 

  Aranan Nitelikler Eniyihekim.com'un en eğlenceli birimlerinden olan satış ekibinde görevlendirilecek; Daha önceki satış tecrübelerinde başarılı olup satışa aşık olmuş Rüyalarında bile müşteri görüşmeleri yapan Uzun vadeli iş ilişkileri kurmakta başarılı olan Seyahat etmeyi seven İnternetin insanların hayatını nasıl değiştirdiğinin farkında olan Kendini geliştime konusunda istekli Hayata gülümseyerek bakan, Leb demeden leblebiyi cebinden çıkartacak seviyede analitik ve pratik olabilen Üniversite mezunu  İZMİR, ANKARA, İSTANBUL illerinden birinde ikamet eden "Bölge Satış Sorumlusu" takım arkadaşımız belki de sizsiniz! Bizim yerimize başka bir firmada çalışmaya karar vermeden önce, mutlaka size sunabileceğimiz aşağıdaki imkanları dikkate alın! Başarıyı ödüllendiren prim sistemimiz Kişisel gelişim eğitimlerimiz En büyük hazinesi insan olan bir ortamda çalışmak

 • İş Açıklaması  Gıda sektöründe hizmet veren firmamızın çalışmalarını gerçekleştirmek üzere araçlı "Mobil Merch" aramaktayız. Merch kadrosunun etkinliğini ve verimliliğini yüksek tutmak Merch kadrosunun ilgili birimlerle iletişimini ve koordinasyonunu organize etmek ve sağlamak Noktalardaki bulunurluğun maximumda tutulması ve gerekli siparişlerin oluşturulmasında etkinliği sağlamak İstenen Raf Yönetim Sisteminin uygulanmasını sağlamak Önceden planlanmış aktivite ve insert çalışmalarını zamanında ve eksiksiz uygulamak Merch ekibi toplantılarını organize ve disipline etmek Merkezden alınan bilgileri hızlıca ekibine iletmek ve takip etmek Kendi ve ekibi üzerindeki masraf süreçlerini disiplin altında tutmak

  Aranan Nitelikler Yönetici özellikleri taşıyan Satış destek ve geliştirme hizmetleri ve insan kaynakları danışmanlık hizmetleri alma potansiyeline sahip Ekip yönetimi konusunda deneyimli ( gıda sektörü deneyimi olan ) Ulusal Zincir mağazalarda tecrübe sahibi Tercihen önlisans mezunu İletişim yeteneği kuvvetli B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen İZMİR ve çevresine hakim  Ms Office programlarını  kullanabilen BAYAN 

 • İş Açıklaması Mekanik ve Elektronik AR-GE gruplarının yönetimine getirilmek üzere AR-GE şefleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mekatronik Mühendisliği, Makine Mühendisliği veya Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, 30-35 yaşları arasında, En az 5 yıl tecrübeli, Genç mühendislere liderlik yapabilecek vasıflara sahip, Güçlü iletişim becerilerine ve yönetsel becerilere sahip, Tasarım ve tasarım yönetimi konusunda tecrübeli, İyi derecede İngilizce veya Almanca bilen, Askerliğini tamamlamış yada muaf, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliklerine sahip, Ekip çalışmasına yatkın

 • İş Açıklaması     Türkiye genelinde kamu ve özel sağlık kurumlarına yazılım ürünleri geliştiren firmamız, İzmir ofisinde görevlendirilecek Bayan Satış ve Pazarlama uzmanı aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Asgari yüksekokul yada üniversite mezunu, Dış görünüşüne önem veren, Diksiyonu düzgün, sözlü iletişim özelliği güçlü, Satış ve pazarlama alanında kendini geliştirmiş, İletişim ve ikna becerisi iyi, ekip çalışmasına uyumlu, Kurumsal temsil yeteneğine sahip, kişisel duruşu güçlü, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanan, Şehirdışı seyahat engeli olmayan Tercihen sağlık sektöründe satış ve pazarlama deneyi olan

 • İş Açıklaması STARYAĞCILAR DAMPER DORSE, NAKLİYE LTD. ŞTİ. İzmir Kemalpaşa’da görevlendirilmek üzere; aşağıdaki özelliklere sahip 'ŞOFÖR' arayışımız bulunmaktadır. Ürün sevkiyatının zamanında, eksiksiz ve emniyetli bir şekilde yerine ulaştırılması, Ürün sevkiyatı için aracın yüklenmesi, boşaltılması, Aracın günlük temizliğinin yapılması, periyodik bakım ve onarım işlerinin takip edilmesi.

  Aranan Nitelikler İlköğretim ve/veya lise mezunu E veya C sınıfı ehliyetli En az 2 yıl büyük araç kullanma tecrübesi olan Vardiya sistemiyle çalışabilecek (Sabah-Akşam-Gece) Askerlik görevini tamamlamış / Muaf SRC 1-2-3 belgelere sahip

 • Satış / Pazarlama Mühendisi
  Elbak Makina
  İstanbul Anadolu, İzmir Bugün

  İş Açıklaması 1988 yılından bu yana İstanbul merkezli olarak faaliyetlerini sürdürmekte olan şirketimizde yaklaşık 34 kişilik çalışanımızla İstanbul, Ümraniye Yukarı Dudullu 'da yerleşik 2 ayrı yerleşkemizden Türkiye Sanayisine hizmet vermekteyiz. Mühendislik ekseninde çeşitli endüstriyel ürünlerin ithalatını ve satışını yapan bölümümüze PROJE, SATIŞ ve PAZARLAMA konularında çalışacak MAKİNA Mühendisleri aramaktayız. REDÜKTÖR, DİŞLİ SİSTEMLERİ, GÜÇ AKTARMA ÜRÜNLERİ, KONVEYÖR SİSTEMLERİ için PAZARLAMA ve PROJE GELİŞTİRME faaliyetine yönelik Makina Mühendisleri arıyoruz.İtalya 'dan ithal ederek Türkiye 'de satışını yaptığımız dişli kutuları, redüktörler, hassas dişli sistemleri, elektrik motorları 'nın ülkemizdeki mevcut ve yeni müşterilere tanıtımı ve pazarlama hizmeti TEKNOMARKET Bölümümüz tarafından yapılmaktadır. TEKNOMARKET adı altında faaliyet gösteren bölümümüzde ağırlıklı olarak İtalya, Almanya ve İngiltere 'den ithal ederek Türkiye 'de satışını yaptığımız endüstriyel ürünlerin ülkemizdeki mevcut müşterilere ve yeni müşterilere tanıtımı ve pazarlama hizmeti yapılmaktadır. Söz konusu teknik ürünler ağırlıklı olarak konveyör sistemlerinde, paketleme makinalarında kullanılmakta olup endüstrinin ihtiyacı olan güç aktarma elemanları (zincir, redüktör, kaplin v.b) satışı yapılmaktadır.        

  Aranan Nitelikler 26 -35 YAŞLARINDA, Askerlikle ilişkisi olmayan, seyahat etmekten hoşlanan takım çalışmasına uyumlu, Tercihen İstanbul/Anadolu Yakasında veya İzmir'de ikamet eden, İngilizce okuyan, yazan ve konuşan,  Güzel Türkçe konuşan ve yazan, KONVEYÖR SİSTEMLERİ, endüstride kullanılan her türlü ZİNCİR, REDÜKTÖR, DİŞLİ KUTULARI ve TRANSMİSYON SİSTEMLERİ konularında ve/veya Gıda Sektöründe deneyimli, Aktif otomobil kullanan ,  Sigara kullanmayan;        

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Mekatronik Mühendisleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik Bölümlerinden mezun, Hidrolik ve Pnömatik sistemler konusunda en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce veya Almanca bilen, Erkek ise askerliğini tamamlamış yada muaf, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliklerine sahip, Ekip çalışmasına yatkın.

 • Satış Pazarlama Temsilcisi
  Tentemis
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Samsun Bugün

  İş Açıklaması OTOMATİK PERGOLE SİSTEMLERİ üretimi yapan sektör lideri firmamıza    Müşteri ziyaretleri ile satış faaliyetlerini gerçekleştirebilecek, Bölgedeki müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik çalışmalarda bulunabilecek, Şirket kurallarına, kurum kültürüne uyum içinde çalışabilecek, En az 4 yıllık Üniversite mezunu. Bölgedeki piyasa trendlerini ve rakip analizlerini takip ederek gerekli aksiyonların alınmasına destek olabilecek 'Takım Arkadaşları' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Prezantabl, 25 yaş üstü, Tercihen satış alanında deneyimi olan, 4 Yıllık Yüksek Okul ( EN AZ ) Mezunu Askerlik görevini tamamlamış, Aktif olarak araç kullanabilen, Öğrenmeye istekli ve kişisel gelişmeye açık olan, Sorumluluk almayı seven, Analitik düşünebilen ve planlama yapabilen, Çalışmadan kazanamayacağının bilincinde, Ekip çalışmasına yatkın, Referans verebilecek ' EKİP ARKADAŞLARI' alınacaktır.

 • İş Açıklaması Ege Bölgesi'nin perakende sektöründeki lideri Yalı Spor'un İzmir mağazalarında değerlendirilmek üzere kasiyer olarak görev yapacak takım arkadaşları aranıyor.    Kasalardaki işlemleri şirket kurallarına ve kanunlara uygun şekilde, hızlı, doğru ve eksiksiz olarak yerine getirmek, Gün başı ve gün sonu açılış ve kapanış işlemlerini zamanında ve eksiksiz olarak gerçekleştirmek, Ortaya çıkan müşteri şikayetlerini yetkileri dahilinde çözmek

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Tercihen mağazacılık konusunda deneyimli MS Office programlarını etkin bir biçimde kullanabilen Kasa işlemleri konusunda deneyimli   İletişim becerisi yüksek Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen  Güleryüzlü, pozitif ve dinamik   

/
60

İş Habercisi - İzmir İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?