Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

İzmir İş İlanları

 
Hepsini Temizle
İzmir
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda ŞOFÖR VE SEVKİYAT ELEMANI alınacaktır.

  Aranan NiteliklerMobilya montajına hakim, SRC belgesine sahip,TERCİHEN Aktif araç kullanan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış MANİSA SOMADA İKAMET EDEN TERCİHTİR

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • Pazarlama Müdürü

  Ege Ulaşımİzmir 25 Eylül 2017

  İş AçıklamasıKara lojistik sektöründe faaliyet gösteren işletmemizde görev alabilecek '' PAZARLAMA MÜDÜRÜ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Lojistik sektöründe Kurumsal iletişim, Pazarlama, Reklam ve Marka Yönetimi konularında en az 5 yıl deneyimli, Planlama ve raporlama becerilerine sahip, Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, Etkin yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip, Analiz, problem çözme, planlama ve takip yeteneği kuvvetli, Sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen.

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklamasıİzmir Kemalpaşa'da bulunan ve Elektrik ve Enerji sektörünün liderlerinden, Transformatör üretici şirketimizin Pazarlama ve Satış departmanında görevlendirilmek üzere ; Saha Satış faaliyetlerinde aktif olarak yer alacak ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler• Üniversitelerin Elektrik veya Elektrik–Elektronik Mühendisliği bölümünden lisans veya yüksek lisans sahibi, • Tercihen EML veya MYO çıkışlı, • Tercihen Elektrik iletim ve dağıtım sektöründe en az 2 yıl deneyimli, • En az B sınıfı Ehliyete sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, • İyi derecede İngilizce bilen, • Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, • İzmir de ikamet eden, • Araştırmacı ve takım ruhuna sahip, • Askerliğini yapmış, • Yurtiçi / Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Bay / Bayan Takım Arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Mühendis

 • Uluslararası Gemilere Vasıflı Vasıfsız Elemanlar

  İnci Denizcilikİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Gaziantep, İzmir, Hatay, Mersin(İçel), Adana 25 Eylül 2017

  İş AçıklamasıİNCİ DENİZCİLİK,uluslararası ve yurt içi gemi ve özel yatlarda görev alıcak vasıflı vasıfsız personeller aranmaktadır. 1500 İLE 4500 USD-EURO-TL MAAŞ ile... Tüm sosyal haklar mevcuttur. MAAŞ+MESAİ+İKRAMİYE+SSK+YEMEK+KALACAK YER ERKEN EMEKLİLİK+YURT DIŞI SEFER PRİMİ Gemi ve yatlarda çalışabilir, denizlerde iyi bir kazanç ve meslek edinebilirsiniz. Restoran Bölümüne: AŞÇI-AŞÇI YARDIMCI-GARSON-KOMİ Makine Dairesine: MAKİNECİ-YAĞCI-KAYNAKÇI-BOYACI Elektrik Bölümüne: ELEKTRİKÇİ-TESİSATÇI-ELEKTRONİKÇİ Güverte Bölümüne: GEMİCİ ve VASIFSIZ PERSONELLER Sabıka kaydınız yoksa ve en az ilköğretim mezunu iseniz ilgili telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz. İLAN TÜRKİYE GENELİ OLUP TÜM BAŞVURULAR DEĞERLENDİRİLECEKTİR, TEL:0216-305-72-45 TEL:0216-305-72-46 Cep:0546-256-15-40 Cep:0551-398-06-00 Cep:0534-853-82-16

  Aranan NiteliklerT.C vatandaşı olmak Vasıflı/Vasıfsız En az ilköğretim meğzunu Seheyat engeli olmayan Denizlerde kariyer hedefleyen 16 ile 65 yaş arası 100/100 İŞ SÖZLEŞMESİ YAPILIR..

  Sektör: Denizcilik, Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Komi, Garson, Gemici, Ahçı/Aşçı Yardımcısı

 • İş AçıklamasıTınaztepe Sağlık Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere, İç Hastalıkları Uzmanlığı ve Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Yan Dal Uzmanlığı bulunan,

  Aranan NiteliklerHastanemiz Dahiliye Kliniği'nde görev alabilecek Branşı ile ilgili tanı ve tedavi algoritmaları konusunda deneyimli Tam zamanlı çalışabilecek Hasta memnuniyetine önem veren Ekip çalışmasına yatkın "Endokrin Uzman Hekimi" aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş AçıklamasıTınaztepe Sağlık Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere,

  Aranan NiteliklerPlastik Cerrahi Kliniği ve Estetik Ünitesi'nde görev yapacak Branşı ile ilgili tanı ve tedavi algoritmaları konusunda deneyimli Tam zamanlı çalışabilecek Hasta memnuniyetine önem veren Ekip çalışmasına yatkın "Plastik Cerahi Uzman Hekimi" aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş Açıklaması•Teknik planlamasını yapmak ve işlerliğini sağlamak , •İşletme genelindeki tüm ekipmanların aktif ve istenilen kapasitelerde çalışmasını sağlamak, •Tüm teknik çalışmalar için gerekli yedek parça ve stok yönetimini yapmak, •Yardımcı işletmelerin kesintisiz ve belirlenen kapasitelerde, belirlenen parametrelerde çalışmasını sağlamak, •Yeni yatırım projelerine destek vermek, gerekli elektrik mekanik altyapı faaliyetlerini yerine getirmek,

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu ya da lise ilgili bölümlerden mezun, •Alarm sistemlerinde ve kamera sistemlerinde tecrübeli, •Bakım ve yardımcı tesisler süreçlerinde evrak ve uygulama tecrübeli, •Teknik Servis personelini sevk ve idare edecek, •MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, •Dinamik, sorumluluk sahibi, temsil ve müzakere kabiliyeti yüksek, •Esnek çalışma saatlerine uyumlu, •Askerlik görevini yapmış BAY.

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Ustabaşı

 • İş Açıklamasıİş Açıklaması Kısa bir sürede Türkiye’nin en önemli Dermokozmetik markası haline gelen '' ZİGAVUS PHARMA '' olarak; merkez ofisimizde Call Center birimine Almanca bilen elaman alımı yapılacaktır. Almanya'daki eczane ve satış noktalarını düzenli olarak aramak, Gerekli yazışma ve maillerin takibi, Ürün ve kampanyalarını ilgili birimlere iletilmesini sağlanması.

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar: MS Office programlarına hakim Alanında en az 2 yıl deneyimli, İyi derecede yazılı ve sözlü Almanca bilen, Satış odaklı takım çalışmasına yatkın İzmir ofisimizde çalışabilecek Prezentabl, diksiyonu düzgün

  Sektör: İlaç

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıTınaztepe Sağlık Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere, İç Hastalıkları Uzmanlığı ve Romatoloji Yan Dal Uzmanlığı bulunan,

  Aranan NiteliklerHastanemiz Dahiliye Kliniği'nde görev alabilecek Branşı ile ilgili tanı ve tedavi algoritmaları konusunda deneyimli Tam zamanlı çalışabilecek Hasta memnuniyetine önem veren Ekip çalışmasına yatkın "Romatoloji Uzman Hekimi" aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş AçıklamasıTurkcell Kurumsal Hizmetler bünyesinde faaliyet gösteren Ahde Vefa İletişim Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi çatısı altında, Turkcell ürün servislerinin hedef bazlı saha satışı, satış sonrası hizmetleri, yeni pazar tespiti ve yeni müşteri portföyünün Manisa bölgesi ağırlıklı olmak üzere geliştirilmesinden sorumlu olacak, çalıştığı kurumu en iyi şekilde temsil edebilecek Kurumsal Saha Satış Temsilcileri arıyoruz. * Firmamızı, Turkcell ürün ve hizmetlerini tanıtacak * Aylık olarak kendisine verilmiş ziyaret hedeflerini gerçekleştirecek

  Aranan Nitelikler* Lise, Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite Mezunu, * MS Office uygulamalarını iyi derecede bilen, * Tarama mantığında hedef bazlı çalışabilen, * Aktif satışı seven ve bu alanda kariyer hedefi olan, * Dinamik, diksiyonu düzgün * İkna kabiliyeti yüksek, * Takım çalışmasına yatkın, * Müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren, * Pozitif bakış açısına sahip, analitik düşünen, gelişime açık * Tercihen satış / saha satış alanında deneyimli, * 18 yaş üzeri * Tercihen Manisa'da veya ilçelerinde; Bornova, Evka-3, Evka-4'de ikamet eden * Yeni müşteri portföyü oluşturabilecek * Sahada araçsız çalışarak bölge çalışması yapabilecek

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Sorumlu, Temsilci

 • Harita Teknikeri

  Nurem İnşaatİzmir 25 Eylül 2017

  İş AçıklamasıNurem İnşaat A.Ş Endüstriyel Fabrika Tesisi ile Konut İnşaat Faaliyetlerinin tasarım ve yapım süreçlerinde 25 senedir sektörde önemli işlere imza atan bir kuruluştur. Bünyemizde bulunan uzman ve deneyimli teknik kadro ile ERP Kurumsak Kaynak , Kalite , İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemleriyle geleceğe yönelik projelerde yeni takım arkadaşlarıyla çalışma arzusundayız. Şantiyeler Koordinatörlüğü bünyesinde Şantiye Şefliğine bağlı olarak sahada görev yapacak Harita Teknikeri pozisyon arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerHarita Teknikeri * Harita Teknikerliği Bölümü mezunu olmak * İlgili alanda min. 3 yıllık bir saha tecrübesine sahip olmak * Farklı lokasyonlarda bulunan projelerimizde çalışmaya istekli olmak * Şantiye sahasındaki ilgili projenin kadastrol, imar planı poligon listesi vb alanıyla ilgili çalışmalarda deneyim sahibi olmak * Altyapı projelerinin aplikasyon süreçlerinde deneyim sahini olmak * Harita Etüd süreçleri ile ilgili olarak görev tanımında belirtilen tüm beklentileri ilgili projenin Şantiye Şefine rapor edebilme yeterliliğinde olmak. * Takım çalışmasına yatkın, sağlıklı iletişimi tercih eden bir yapıya sahip olmak * Kuruluşun kalite sistemleri ile İSG kurallarına uyumlu çalışmak * Aktif araç kullanabilmek * Esnek çalışma sistemine uyumlu olabilmek.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • İş AçıklamasıTınaztepe Sağlık Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere,

  Aranan NiteliklerDermatoloji Kliniği ve Estetik Ünitesi'nde görev yapacak Branşı ile ilgili tanı ve tedavi algoritmaları konusunda deneyimli Tam zamanlı çalışabilecek Hasta memnuniyetine önem veren Ekip çalışmasına yatkın "Dermatoloji Uzman Hekimi" aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş AçıklamasıTınaztepe Sağlık Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere,

  Aranan NiteliklerKBB Kliniği'nde görev yapacak Branşı ile ilgili tanı ve tedavi algoritmaları konusunda deneyimli Tam zamanlı çalışabilecek Hasta memnuniyetine önem veren Ekip çalışmasına yatkın "KBB Uzman Hekimi" aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş AçıklamasıTorbalı Yazıbaşında bulunan fabrikanın bahçe bakım-temizlik ve çevresindeki münferid işleri yapabilecek , çiçek& çim& ağaç türleri yetiştiriciliğinde bilgi sahibi aday aranmaktadır

  Aranan Nitelikler*Torbalı da ikamet eden *Min Ortaöğretim mezunu *Ağaç-çiçek -çim bakımlarını sağlayabilecek *Yoğun çalışma programına uyabilecek idari birime bağlı çalışabilecek *Bahçe bakım işleri ve çevre temizlik dahil işlem yapabilecek aday aranmaktadır

  Sektör: Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat

  Pozisyon: Usta

 • İş AçıklamasıTınaztepe Sağlık Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere,

  Aranan NiteliklerYenidoğan Yoğun Bakım ve poliklinikte görev alabilecek Branşı ile ilgili tanı ve tedavi algoritmaları konusunda deneyimli Tam zamanlı çalışabilecek Hasta memnuniyetine önem veren Ekip çalışmasına yatkın "Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzman Hekimi" aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş Açıklamasıİzmir Konak Kahve Deryası Frenchise Cafemiz için '' SERVİS ELEMANI - BARİSTA'' olarak çalışacak; Hijyen kurallarıyla uyumlu şekilde hizmet verebilecek Müşteri ihtiyaçlarını belirleyebilecek, Kahve ve tatlı siparişlerini servise hazır hale getirecek ve servis edebilecek Mağazanın genel düzenini ve temizliğini sağlayabilecek, Misafirleri karşılayıp, uğurlayabilecek, yeni takım arkadaşlarımızı arıyoruz...

  Aranan Nitelikler18 - 30 yaş aralığında, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü, Kişisel görünümüne özen gösteren, Tercihen askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için), Dinamik, dikkatli, düzenli, takipçi

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Komi, Şef Garson, Garson, Barista

 • İş AçıklamasıTınaztepe Sağlık Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere,

  Aranan NiteliklerNöroloji Kliniği'nde görev yapacak Branşı ile ilgili tanı ve tedavi algoritmaları konusunda deneyimli Tam zamanlı çalışabilecek Hasta memnuniyetine önem veren Ekip çalışmasına yatkın "Nöroloji Uzman Hekimi" aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş AçıklamasıTınaztepe Sağlık Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere,

  Aranan NiteliklerGenel Cerrahi Kliniği'nde görev yapacak Branşı ile ilgili tanı ve tedavi algoritmaları konusunda deneyimli Tam zamanlı çalışabilecek Hasta memnuniyetine önem veren Ekip çalışmasına yatkın "Genel Cerrahi Uzman Hekimi" aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş Açıklamasıİzmir Alsancak’ta bulunan RistorantePizzeria Venedik için; Servis Elemanları ve Servis Komileri ekibimize katılmaya davet ediyoruz.

  Aranan NiteliklerLise ve dengi okul mezunu Diksiyonu düzgün, güleryüzlü, prezantabl Öğrenmeye istekli, takım çalışmasına uygun En az 1 yıl tecrübe veya staj yapmış

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Komi

 • İş AçıklamasıTınaztepe Sağlık Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere,

  Aranan NiteliklerKadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği'nde görev yapacak Branşı ile ilgili tanı ve tedavi algoritmaları konusunda deneyimli Tam zamanlı çalışabilecek Hasta memnuniyetine önem veren Ekip çalışmasına yatkın "Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzman Hekimi" aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş AçıklamasıTesisin temizlik işlerini düzenli olarak yapmak.

  Aranan NiteliklerİZMİR TESİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, - Çamaşırhane işleyişi konusunda bilgi sahibi, - Vardiyalı çalışmaya engeli bulunmayan, -Titiz ve düzenli, - Sorumluluk sahibi, - Dış görünüşüne özen gösteren, - İnsan ilişkilerinde başarılı, - 18-40 yaşları arasında, - Askerlikle ilişiği bulunmayan, (erkek adaylar için) GENEL HİZMET ELEMANI alınacaktır.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Eleman, Housekeeper

 • İş AçıklamasıTınaztepe Sağlık Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere, İç Hastalıkları Uzmanlığı ve Onkoloji Yan Dal Uzmanlığı bulunan,

  Aranan NiteliklerHastanemiz Onkoloji Kliniği'nde görev alabilecek Branşı ile ilgili tanı ve tedavi algoritmaları konusunda deneyimli Tam zamanlı çalışabilecek Hasta memnuniyetine önem veren Ekip çalışmasına yatkın "Tıbbi Onkoloji Uzman Hekimi" aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş AçıklamasıSpor perakende sektörünün lideri Yalı Spor'un Çiğli AOSB'de bulunan merkezinde değerlendirilmek üzere engelli personel alımı yapılacaktır. Mutfak düzenini sağlayacak, İkram hizmetlerinde bulunacak , Merkezin düzen ve temizliğini yapacak,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Titiz ve özverili, İşkur'a kayıtlı ve engel derecesi % 40 ve üzeri olan bayan adayların başvurularını bekliyoruz. Not : İlanımıza sadece engelli adayların başvurularını bekliyoruz. Lütfen önyazınızda engelinizi ve derecesini belirtiniz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Asistan

 • İş AçıklamasıTınaztepe Sağlık Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere,

  Aranan NiteliklerGöğüs Hastalıkları Kliniği'nde görev yapacak Branşı ile ilgili tanı ve tedavi algoritmaları konusunda deneyimli Tam zamanlı çalışabilecek Hasta memnuniyetine önem veren Ekip çalışmasına yatkın "Göğüs Hastalıkları Uzman Hekimi" aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş AçıklamasıTınaztepe Sağlık Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere,

  Aranan NiteliklerBranşı ile ilgili tanı ve tedavi algoritmaları konusunda deneyimli Aktif cerrahi yapan Tam zamanlı çalışabilecek Hasta memnuniyetine önem veren Ekip çalışmasına yatkın Anlaşma koşulunda en kısa sürede işe başlayabilecek "Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzman Hekimi" aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • Kurye

  Firma Adı Gizliİzmir 25 Eylül 2017

  İş AçıklamasıKargoları zamanında ve hasarsız bir şekilde alıcılarına ulaştırmak, Kargoların müşterilerden zamanında alınmasını ve şubeden sağlıklı bir şekilde çıkışını sağlamak, Şube içerisinde operasyonel işleyişe destek vermek

  Aranan NiteliklerTaşımacılık Sektöründe yer alan firmamızın Bölge Müdürlüğümüze bağlı Çeşme Şubemizde değerlendirilmek üzere; En az Lise mezunu, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, Ekip çalışmasında başarılı, Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Çeşme'de ikamet eden, Kurye pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Kurye

 • İş AçıklamasıKompresör üretim/imalatında değerlendirilmek üzere, mekanik montaj yapacak personel istihdam edilecektir.

  Aranan NiteliklerTeknik lise / meslek yüksek okulu mezunu yada mesleki yeterlilik belgesine sahip olan, (tercihen elektrik/torna/makina mezunları) Üretim/imalat tecrübesi olan, Montaj ve imalat süreçlerinde el yatkınlığı ve takım kullanma becerisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, İş ahlak ve disiplinine sahip olmak, Mekanik montaj işlemlerinde deneyimli, Menderes-Gaziemir-Karabağlar-Hatay servis güzargahında oturan, Askerliği yapmış, bay.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıPlastik enjeksiyon kalıphaneside yetiştirilmek üzere Meslek lisesi mezunu bay eleman alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTecrübeli/tecrübesiz Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli 18-25 yaş arası

  Sektör: Plastik, İmalat, Demir-Çelik

  Pozisyon: Eleman, Tekniker, Teknisyen

 • İş AçıklamasıEkmekiçi bünyesinde İzmirdeki şubelerimizde görevlendirilmek üzere ;

  Aranan NiteliklerServis elemanı pozisyonunda en az 2 yıl tecrübeli İnsan İlişkilerinde başarılı Dış görünüşüne özen gösteren , dinamik Ekip çalışmasına yatkın Yoğun iş temposunda çalışacak Servis elemanı pozisyonunda çalıştırılmak üzere takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Turizm, Gıda

  Pozisyon: Garson

 • Pazarlama Elemanı

  ATAK ELEKTRİK MALZ.VE OTOMASYON KODLAMAİzmir, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Eylül 2017

  İş AçıklamasıFirmamıza pazarlama bölümünde yetiştirilmek üzere eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler22-30 yaş arasında (Tercihen Bekar) Diksiyonu düzgün Askerlikle ilişiği olmayan Üniversite mezunu Yabancı dil bilen Yurtiçi seyehat engeli olmayan 2 yıl tecrübeli B sınıfı sürücü belgesi olan İzmir ve İstanbul şubelerimiz için pazarlama elemanı arıyoruz.

  Sektör: Otomasyon

  Pozisyon: Eleman

/47

İş Habercisi - İzmir İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?