İzmir İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş Açıklaması Firmamız, 1961 yılında  Ali TUNABOYLU önderliğinde ‘’ Tekstil, Manifatura, Mefruşat’’ alanlarında toptan alım – satım faaliyetine  başlamış olup, 1986 yılından itibaren  ‘’ TUNABOYLU TEKSTİL SANAYİ ve TİCARET A..Ş. ‘’ olarak  İzmir ‘de faaliyetine  devam etmektedir . Tunaboylu tekstil grubunun  80 çalışanı olup, grubun  İstanbul ‘da  2005 yılında  kurulan  ‘’ TUNABOYLU TEKSTİL ÜRÜNLERİ PAZARLAMA SANAYİ ve DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. ‘’ adında  pazarlama  firması bulunmaktadır. Öncelikle  Ege bölgesi başta  olmak üzere Türkiye’ nin dört bir yanındaki müşterilerine  hizmet vermektedir. Firmasında 30’un üzerinde kaliteyi Türkiye’ nin bir çok şehrinden ve dünyanın ileri gelen kumaş firmalarından ithal eden firma, erkek grubu , bayan grubu , çocuk grubu, okul grubu ve personel iş kıyafetleri  grubunda geniş yelpazesi altında sunmaktadır . İşte bu sürekli değişim ve gelişim felsefesinden yola çıkarak, firmamıza değer katabilecek, ‘’ TUNABOYLU TEKSTİL ‘’ markasını sahiplenebilecek ‘’ ÖN MUHASEBE PERSONELİ/SEKRETER ‘’ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En Az Lise, Tercihen Üniversitelerin Ön Lisans Veya Lisans Bölümlerinden Mezun, 23 – 35 Yaş Arasında, Aktif ve Dinamik Bir Yaşam Tarzına Sahip, Detaylı ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği yüksek, Dış görünüşüne özen gösteren ve temsil yeteneği yüksek, Disiplinli, Özgüveni yüksek ve sorumluluk alabilen, Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek, Prezentabl, Tercihen İngilizce Bilen, BAY/BAYAN. ### ÖN MUHASEBE' DE MİCRO BİLMEK SEKRETER İÇİN SEKRETERLİK OKULU MEZUNİYETİ TERCİH SEBEBİDİR. ###

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Asistan, Ofis Elemanı, Sekreter

 • İş Açıklaması İzmir'de, Endüstriyel Tipte Pano İmalatında faaliyet gösteren Firmamızda görevlendirilmek üzere; Ürünlerin kaliteli ve zamanında puntalama veya civata patlatma işlemlerinin yapılması için Punta Kaynak Elemanı Takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Askerlik hizmetini tamamlamış pozisyonda en az 1 yıl iş tecrübesine sahip Teknik lise mezunu olmak tercih sebebidir.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Sütçüler'de yer alan depomuzda görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Forklift, mobil vinç, konteyner vinci belgesi olan, Askerlik görevini tamamlamış, Tercihen 22-35 yaşları arasında, İlgili alanda minimum iki yıl tecrübeli, Yoğun çalışma temposuna uyumlu, İzmir Bornova, Bayraklı, Karşıyaka, Çiğli, Gaziemir, TERCİHEN Kemalpaşa da ikamet eden, Bay

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack, Vinç Operatörü

 • İş Açıklaması İzmir Kemalpaşa da faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere,yalın üretim kriterlerine uygun bir şekilde,plan dahilinde ürünlerin zımparasını yapan çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Titiz çalışan, işine sadık, Lise,Meslek lisesi,meslek yüksek okulu ya da ortaokul mezunu Askerlik hizmetini tamamlamış İzmir'de ikamet eden Canavar kullanımını bilen Tercihen krom satraj konusunda bilgili 'Zımpara Elemanı' aranmaktadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması Kemalpaşa da faaliyet gösteren fabrikamız da görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Konusunda en az 5 yıl tecrübeye sahip, Pazar araştırma kabiliyetine sahip Tahsilat Yöntemlerine hakim, Satış tekniklerine hakim, Seyahat engeli olmayan, Çok iyi derece de RUSÇA bilen Tercihen 2.yabancı dil olarak ingilizce bilen, MS Office Programlarını İyi Derecede Kullanabilen, İletişim ve İkna Kabiliyeti Yüksek, Sunum Becerileri Olan Müşteri Odaklı, Sorumluluk Üstlenerek Yeni Müşteri Kazanımı ve Mevcut Müşteri Portföyünü Koruyacak, Sürekli Ziyaretler Gerçekleştirecek, Askerlik Görevini Tamamlamış, Diksiyonu Düzgün,Giyimine Özen Gösteren,Güleryüzlü Enerjik İşini Sahiplenen, Ehliyeti Olan, Aktif Araç Kullanabilen Bay

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması COFFEEMANİA İZMİR BUCA mağazamızda, misafir memnuniyetini ön planda tutarak, personele kurum kültürünü benimsetebilecek, ekip ruhunu sağlayabilecek, mesleğini seven Şube Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler   Gastronomi Sektöründe tecrübesi olan, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek, Yöneticilik ve liderlik vasıfları gelişmiş, Takip ve koordinasyon becerilerine sahip, Temizliğe ve dış görünümüne özen gösteren, Gıda güvenliği ve hijyen konularına hakim, Analitik düşünebilen ve raporlama yapabilen, Şube ve personel yönetiminde tecrübeli Bay / Bayan Şube Müdürü alınacaktır.  

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Şube Müdürü

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Tasarım Mühendisleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, PTC Creo, Catia, Solid Works gibi 3 boyutlu tasarım programlarından en az birini iyi derecede kullanabilen, Tercihen PDM/PLM prensipleri ile çalışabilen, Tercihen makina tasarımı konusunda çalışmış ve temel makina tasarımı hesaplarına hakim, En az 3 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce veya Almanca bilen, 28 yaş üstü, Askerliğini tamamlamış yada muaf. İzmirde ikamet eden veya edebilecek.

  Sektör: İmalat, Makine, Metal Sanayi

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • İş Açıklaması Kemalpaşa da faaliyet gösteren fabrikamızda toz boya bölümünde çalıştırılmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Elektrostatik Toz Boya Konusunda tecrübeli, Yüzey işlem konusunda tecrübeli, Yoğun iş temposunda çalışabilecek Disiplinli  İşini takip eden Askerlik ile ilişkisi olmayan Bay

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması İzmir de faaliyet gösteren fabrikamızda CNC-CONTA DÖKÜM MAKİNASI operatörü olarak çalışmak üzere;

  Aranan Nitelikler MAKİNA OPERATORLÜĞÜNDE EN AZ 3 YIL TECRÜBELİ TEKNİK LİSE MEZUNU YETERLİ SEVİYE DE BİLGİSAYAR BİLGİSİ OLAN ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ İZMİR DE İKAMET EDEN BAY

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması Paratoner ve yıldırımdan korunma sistemleri üretimi yapan firmamıza; metal işleme ve montaj elemanı olarak çalışmak üzere personel aranmaktadır.   -Metal işleme -Üretim/montaj -Metal pres -Torna -Üretim Planlama   Alanlarında çalışacak,

  Aranan Nitelikler -Torna bilgisine sahip -Press makinalarına hakim -Çalışma saatlerine uyum gösterecek -Kendisini geliştirimeye açık -Askerlik sorunu olmayan - Erkek -Tercihen Usta/deneyimli -İzmir'de ikamet eden eleman alınacaktır.

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Ustabaşı, Usta, Kalfa

 • İş Açıklaması Araç üstü ekipman üretimi yapan fabrikamızın Konstrüksiyon İmalat Bölümü için Makine Mühendisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen Kaynak Mühendisliği eğitimi almış, Kaynaklı imalat ve araç üstü ekipman konularında deneyimli, Planlama, organizasyon ve ekip yönetimi becerileri gelişmiş, Raporlama ve sunum yapabilecek, Takım çalışmasına yatkın, MS Office, AutoCAD ve çizim programlarına hakim, Çözüm odaklı, analitik düşünebilen, iletişim yeteneği güçlü, Askerlik hizmetini tamamlamış, 30-35 yaşları arasında İzmirde ikamet eden veya edebilecek

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Mühendis

 • EFE VENDİNG Manisa, İzmir, Balıkesir Bugün

  İş Açıklaması Efe Vending, Coca cola otomat makineleri bayisine Coca Cola ürünlerinin bulunduğu otomat makinelerine sevkiyat ve yükleme yapacak Takım Arkadaşları arıyoruz

  Aranan Nitelikler 20-35 yaş arası B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanbilen Tercihen deneyimli Part time ve full time çalışabilecek Erkek adaylar arıyoruz NOT: TEKNİK LİSELERİN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN ADAYLAR ÖNCELİKLİ DEĞERLENDİRMEYE ALINACAKTIR.

  Sektör: Gıda, Makine

  Pozisyon: Plasiyer, Tekniker, Teknisyen, Eleman, Görevli

 • İş Açıklaması İzmir’de, Endüstriyel Tipte Elektrik Panosu İmalatı yapan firmamızda görevlendirilmek üzere takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tasarım sevgisi ve yeteneği olan, Meslek lisesi Makine Ressamlığı , MYO mezunu, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen ve esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Metalix programını kullanabilen Askerliğini yapmış, Nesting konusunda deneyimli olmalı Bay takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş Açıklaması 1982' den beri Yangın önleme, söndürme sistem ve donanımlarında hizmet sunan Şimşekler Yangın Söndürme Firması olarak Fabrika vb. endüstri  kuruluşları başta olmak üzere, tüm kurum ve kuruluşlara iş kolumuzla ilgili hizmetler sunmaktayız.  Her türlü borulama, mekanik tesisat döşenmesi, sistem elemanlarının  montajı,  elektirik, elektronik, mekanik bütünleşik sistem kurulumu, bakım ve onarımı, uygulamaları daha önce yapılmış sistemlerin bakım onarımlarında uzun süreçlı veya  Ayrıca isteğenlerle proje bazlı  işlerimizde  sözleşmeli uygulayıcılar arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler EML, MYO, Çıraklık Eğitim Kurumları mezunu veya sertifikalı  veya eşdeğerleri alanında çalışmış veya eğitilmeye yatkın, uzun süreli çalışmayı hedefleyen, azimli, öğrenme ve başarmaya istekli teknik elemanlar,   İŞİMİZİ BİLMEMEK ÖNEMLİ DEĞİL. Öğrenme, başarma azmi ve düşünme becerisi olan, sorumluluk sahibi olanlara  iş öğretilebilir.  ÖNEMLİ NOT:Sürekli elamnımız şeklinde çalışacaklarda  Ulaşım sistemimize uyum için; Buca, Şirinyer, Bornova, Pınarbaşı, Çamdibi, Bayraklı, Özkanlar, Karşıyaka, Çiğli, Konak, Karabağlar  merkez ve yakın çevrelerinde oturanlar tercih önceliklidir.

  Sektör: Proje ve Taahhüt, Mühendislik, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Teknisyen, Tekniker, Eleman

 • İş Açıklaması İzmir de faaliyet gösteren fabrikamızda CNC-Punch operatörü olarak çalışmak üzere;

  Aranan Nitelikler - Daha önce metal işleme Punch-Pres makinasında çalışmış - Teknik resim okuyabilen - Askerlik hizmetini tamamlamış - İzmir de ikamet eden -Amada ve LVD makinalarını kullanabilen CNC-Punch makina operatörü alınacaktır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması İtfaiye araç ve ekipmanları üreten firmamızda Kalite Departmanına bağlı olarak, kaynak ve araç üst yapı montaj proseslerinde ara ve son kontrol işlemlerinin gerçekleştirmesinde görevlendirilmek üzere KALİTE KONTROL SORUMLUSU aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 1. Teknik liselerin Metal İşleri bölümü veya Meslek Yüksek Okulu teknik bölümlerinden mezun, 2. Tahribatsız Muayene (NDT) Seviye-2 sertifikasına sahip (tercih sebebi), 3. İyi derecede teknik resim okuyabilen, 4. Kumpas, mikrometre, mihengir vb. ölçüm aletlerini kullanabilen, 5. Kaynak prosesi ve kontrolü konusunda en az 5 yıl tecrübeli, 6. Araç üstyapı ekipmanları imalatı ve montajı konusunda deneyimli (tercih sebebi), 7. Kalite kontrol süreçleri ve denetimleri hakkında tecrübe sahibi, 8. Kalite odaklı, iletişim ve takip yönü güçlü, 9. Aktif araç kullanabilen, 10. Esnek mesai saatlerine uyum sağlayabilecek, 11. Pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, 12. Askerlik hizmetini tamamlamış 13. İzmirde ikamet eden erkek takım arkadaşı aramaktayız. Torbalı, Ayrancılar, Gaziemir,Buca,Karabağlar,Üçyol,Üçkuyular istikametlerinden servislerimiz vardır.

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Satış ve Pazarlama müdürüne bağlı olarak satış pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi Gerekli dosyaların ve raporların hazırlanması

  Aranan Nitelikler İtfaiye araç ve ekipmanları üreten firmamızda Satış ve Pazarlama Uzmanı olarak görevlendirilmek üzere, * Ön lisans veya lisans mezunu * Tercihen kamu ihale mevzuatına hakim * Satış ve Pazarlama konusunda en az 3 yıl tecrübeli * En az B sınıfı ehliyetli ve 3 yıl seyahat tecrübesi olan * MS Office uygulamalarına hakim * Tercihen ingilizce bilen, * Erkek adaylar için askerlik süreçlerini tamamlamış, * 25 yaş ve üzeri * İzmirde ikamet eden tercihen Bornava,Gaziemir,Buca,Torbalı ,Karşıyaka güzergahlarında oturan Çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması Kemalpaşa/İzmir'de, Endüstriyel Tipte Pano İmalatında faaliyet gösteren Firmamızda görevlendirilmek üzere; kaynak personeli arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Endüstri meslek liselerinin metal işleri bölümü mezunu olan veya kaynakçı sertifikası bulunan 35 yaşını aşmamış Askerlik hizmetini tamamlamış İzmir'de ikamet eden  BAY

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Karşıyaka Mağazamızda görevlendirilmek üzere deneyimli-deneyimsiz Bayan Kasiyer alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Kasiyer

 • İş Açıklaması İzmir/Karşıyaka'da bulunan mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı düşünen, müşteri odaklı Satış Görevlisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe; tercihen temizlik, hızlı tüketim malları, gıda veya kozmetik gruplarından birinde deneyimli, Tercihen kasa kullanımı konusunda deneyimli, Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Güleryüzlü, iletişim yeteneği güçlü, müşteri ihtiyaçlarını analiz edebilecek, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için), Takım olarak hareket edebilecek çalışma arkadaşı arıyoruz. Yöneticilerini kendi bünyesinden yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Kasiyer, Tezgahtar

 • İş Açıklaması Integrity and conformity check of Civil Design. Coordination with civil design consultant and civil subcontractors. Preparing the request for proposal documents and coordinating the bidding stage for civil activities. Responsible for obtaining necessary permits related with civil construction. Coordination with other disciplines for the design for overall completeness and suitability with the specifications and requirements(mechanical, electrical I&C). Preparing the necessary progress reports. Inspection of material and construction at site and/or factory when required. Willing to stay at site on construction period.

  Aranan Nitelikler We are seeking a Civil Engineer for engineering services on Geothermal Power Plant Project. Bachelor's degree from Civil Engineering Department, Experince in design, construction and installation of industrial structures (power plant experince is a plus), Proficiency in CAD applications and MS Office Applications, Excellent command of written & verbal English, Strong analytical and communication skills, Drive License (B), shall be active driver and no obstacle for travelling, Military service must be completed (For male candidates).

  Sektör: Enerji, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması İzmir de faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere

  Aranan Nitelikler Meslek liseleri ya da meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, CNC Abkant makinası kullanımında (programlama ve bükme) en az 2 yıl tecrübeli, Titiz çalışan, işine sadık, Askerlik hizmetini tamamlamış İzmir'de ikamet eden Durmazlar abkant makinasında deneyimli 'Abkant Operatörü' aranmaktadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması İş Tanımı     Genel İspanyolca ve İspanyolca sınavlarına yönelik eğitim verebilecek İspanyolca öğretmenleri aranmaktadır.              

  Aranan Nitelikler   Genel Nitelikler    İzmir şubelerimizde görevlendirilmek üzere; Full time veya Part time çalışabilecek, Deneyim sahibi veya alanında ilerlemek isteyen, Kendini geliştirmeye özen gösteren, İnsan ilişkilerine önem veren, Öğrenmeyi ve öğrenciyi her şeyin üzerinde tutan, Kurumuna her ortamda sahip çıkan, Uyuma açık İspanyolca öğretmenleri aranmaktadır.     

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Akademisyen, Eğitmen, Kurs Öğretmeni, Öğretim Görevlisi, Öğretmen

 • İş Açıklaması İzmir'de, Endüstriyel Tipte Pano İmalatında faaliyet gösteren Firmamızda görevlendirilmek üzere; Ürün askılama talimatlarına göre malzemelerin askılanmasını sağlayabilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Askerlik hizmetini tamamlamış Üretim alanında en az 2 yıl tecrübeli En az lise mezunu Bay  

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması İzmir'de, Endüstriyel Tipte Pano İmalatında faaliyet gösteren Firmamızda görevlendirilmek üzere; Ürün indirme talimatlarına göre malzemelerin indirilmesini sağlayabilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Askerlik hizmetini tamamlamış Üretim alanında en az 2 yıl tecrübeli En az lise mezunu Bay  

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda ÖN MUHASEBE VE OFİS ELEMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Excel programını iyi derecede kullanabilen, Bayan, İzmir'de ikamet eden, Ön muhasebede deneyimi olan.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Ofis Elemanı, Eleman, Görevli

 • İş Açıklaması Banco Avm; Çiğli, Atakent ve Menemen mağazalarımızda görevlendirilmek üzere kadın, erkek, çocuk giyim reyon elemanları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Lise ve üstü okul mezunu, Tercihen mağazacılık sektöründe hazır giyim satışında tecrübeli, Müşterilerin isteğine göre uygun ürünlerin sunumlarını yapabilecek, Güleryüzlü, pozitif,  İşini severek yapan, disiplinli, Askerlik ile ilişiği olmayan, Bay-Bayan satış danışmanı takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Satış Temsilcisi, Süpervizör, Temsilci

 • İş Açıklaması A.S. Watson Group'un bir parçası olarak 1828 yılından beri faaliyet gösteren Watsons, bugün 12 ayrı pazardaki 4.600'den fazla mağazasıyla dünyanın önde gelen güzellik ve kişisel bakım zincirlerinden biridir. Kaliteli ve yenilikçi bir perakende anlayışını temsil eden Watsons'larda, zevkli ve eğlenceli bir mağaza konsepti içinde kozmetik, kişisel bakım ve onları tamamlayan yenilikçi ürün gruplarından 25.000'i aşkın ürün her hafta tüketici ile buluşmaktadır. Watsons Türkiye, 50'den fazla şehirde yer alan 200'ün üzerinde mağazası ile Türkiye'nin önde gelen güzellik ve bakım ürünleri zincirlerinden biridir. 1700'den fazla Watsons personeli ile sunduğumuz ürünler ve hizmetler yardımıyla müşterilerimizin hayatında pozitif bir fark yaratmayı hedefliyoruz.

  Aranan Nitelikler ERENKÖY'de bulunan mağazamızda değerlendirilmek üzere 'Mağaza Müdürü' aramaktayız. ​Mağazasının mali, idari, operasyonel ve görsel faaliyetlerini yönetmek, Ekip üyelerini motive edip, gelişmelerine fırsat vermek ve destek olmak, Satış performansının artırılması yönündeki çalışmaları etkin bir şekilde planlayıp uygulamak.   Mağaza yöneticiliğinde (tercihen ulusal zincirlerde, gıda ve kozmetik perakendeciliğinde) 3-5 yıl deneyimli, En az lise, tercihen üniversite mezunu, Tercihen kozmetik alanında, cilt bakımı ve makyaj eğitimleri almış, İletişim yeteneği yüksek, Satış teknikleri konusunda yetkin,Ekip yönetimi konusunda deneyimli, Müşteri memnuniyetine önem veren, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için), başvurunuzu bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması Restorasyon ve Güçlendirme işlerini yaptığımız, Mahall Bomonti İzmir Projesi'nde tam zamanlı çalışmak üzere C Sınıfı İş Güvenlik Uzmanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sertifikasına sahip İş Güvenliği Mevzuatına hakim B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Gerektiği durumlarda firma görüşmeleri yapabilecek İzmir Konak ve civarında ikamet eden Bay adaylar aranmaktadır.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Şef / Amir, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, İş Güvenliği Uzmanı

 • İş Açıklaması Renkler Makina ve Yedek Parça Sanayi ve Anonim Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makina, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 400 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makina ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Manisa ve Kemalpaşa Fabrikamız bünyesinde Ambar Personeli arayışımız bulunmaktadır. Pozisyonun Gerektirdiği Kriterler: Ambar Personeli Renkler Makine Lojistik Departmanı na bağlı olarak, Sevk edilecek malzemelerin paketlenmesi ,üretime gelen mazl. gerekli yerlere dağıtımı sürecini yürütmeden sorumludur.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi ve dengi okulların ilgili teknik bölümlerinden mezun, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerliğini yapmış, İzmir’de ve manisa da ikamet eden, Bay

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman

/
50

İş Habercisi - İzmir İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?