İzmir İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Boyner Büyük Mağazacılık

  Çiğli Kasiyer Part-Time Boyner Büyük Mağazacılık

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir Çiğli Kipa Avm'de faaliyet gösteren BOYNER mağazamız için, aşağıda belirtilen niteliklere uygun Part-Time çalışabilecek Kasiyerler arıyoruz. En az lise mezunu, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen,

  Aranan Nitelikler

 • Boyner Büyük Mağazacılık

  Çiğli Satış Danışmanı Boyner Büyük Mağazacılık

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Perakende sektöründe (Kadın, Erkek,Çocuk, Genç Aktif Spor ,Ayakkabı, Kozmetik, Ev ) satış deneyimine sahip , hedef odaklı ve takım çalışmasına yatkın Satış Danışmanı.

  Aranan Nitelikler İzmir Çiğli Kipa AVM'de faaliyet gösteren mağazamız için , aşağıda belirtilen niteliklere uygun Satış Danışmanları arıyoruz. En az lise mezunu , Modayı yakından takip eden , Başvurduğu pozisyonda minimum 1 yıl deneyimli , MS Office programlarını etkin kullanabilen , Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,

 • Türkiye'nin Yeni Yıldızları Oyunculuk Ajansı

  Oyuncu/Model Türkiye'nin Yeni Yıldızları Oyunculuk Ajansı

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ### KEŞFEDİLMEYE HAZIR MISINIZ !!! ### Türkiye' nin yeni yüzleri aranıyor . Türkiye genelinde, Dizi,film,reklam,katalog,klip çekimlerine her yaştan deneyimli deneyimsiz bay bayan çocuk oyuncu model aranıyor. KEŞFEDİLMEK UZAĞINIZDA DEĞİL !

  Aranan Nitelikler

 • Boyner Büyük Mağazacılık

  Balçova / Satış Danışmanı Boyner Büyük Mağazacılık

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Balçova KİPA AVM'de faaliyette bulunan Boyner mağazamız için , · En az lise mezunu, · Modayı yakından takip eden, · Başvurduğu pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, · Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli. "Satış Danışmanı" olarak görev yapacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Era Kolejleri

  İlköğretim Rehber Öğretmeni Era Kolejleri

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Okyanus Holding bünyesinde 2014-2015 Öğretim yılında eğitim hayatına başlayacak olan ERA Kolejleri'nin İlköğretim Okulu Kadrosunda görevlendirilmek üzere, gelecek nesillere ışık tutacak, tam donanımlı bireyler yetiştirecek, idealist rehber Öğretmenler aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümlerinden mezun, · Pedagojik Formasyona sahip, · Bay/Bayan · İngilizce bilen · Teknolojiyi yakından takip eden, · Ms Office Programlarını kullanabilen, · Takım çalışmasına yatkın, · İletişim becerileri yüksek, · Dış görünüşüne özen gösteren, · Problem çözme becerisi yüksek, · En az 3 yıl deneyimli ve 40 yaşını aşmamış, · Güler yüzlü, adaylar aranmaktadır.

 • Orijin Danışmanlık

  Koordinatör Sınıf Öğretmeni Orijin Danışmanlık

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kolejimize Sınıf Öğretmenliği Bölüm Başkanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin sınıf öğretmenliği bölümlerinden mezun, İlköğretim müfredat ve içerik çalışmalarında bulunabilecek, Yayın çalışmaları yapabilecek, Yönetim becerileri gelişmiş, Sınıf Öğretmenlerini koordine edebilecek, Ölçme değerlendirme konusuna hakim, Deneyimli, Bay/Bayan adaylar aranmaktadır.

 • Tuşpa Ltd.Şti

  Aktif Saha Satış Temsilcisi Tuşpa Ltd.Şti

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Müşteri ilişkileri yönetimi konusunda başarılı ve kendisine güvenen Tercihen Gaziemir,Karabağlar ilçe sınırları içinde ikamet eden Müşteri memnuniyetine önem veren MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen Aktif araç kullanabilen Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Yapı malzemeleri konusunda en az üç yıl deneyimli BAY/BAYAN çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Fatih Dersaneleri

  Gebze Bölgesine Temel Branşlardan Eğitim Danışmanı Fatih Dersaneleri

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Fatih Dersanesi’nin Gebze şubesinde görevlendirilmek üzere; Türkçe Matematik Fen ve Teknoloji Sosyal Bilgiler İngilizce branşlarından eğitim danışmanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde güçlü, Yeniliklere ve öğrenmeye açık, Kayıt sürecine hakim, Hafta sonu mesai yapabilecek, Erkek adaylar için askerliği en az bir yıl tecilli, Tam zamanlı çalışabilecek, takım arkadaşları arıyoruz.

 • Cemer Kent Ekipmanları

  Peyzaj Mimarı Ofis Personeli Cemer Kent Ekipmanları

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızda görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' PEYZAJ MİMARI OFİS PERSONELİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Peyzaj mimarlığı bölümünden mezun , En az 2 yıllık deneyime sahip, 35 yaşını aşmamış, AUTOCAD , 3DS MAX , PHOTOSHOP programlarına hakim , MS Office Programlarını kullana bilen , Tercihen İngilizce bilen , 35 yaşını aşmamış, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Planlı sistemli çalışabilen.

 • OYAK Çimento Grubu

  ORACLE Erp Uzmanı OYAK Çimento Grubu

  Türkiye Geneli

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 Yıllık Bilgisayar- Bilişim Sistemleri-Matematik-Endüstri Mühendisliği v.b. bölümlerinden mezun, Oracle E-Business Suite Projeleri’nde aktif olarak görev almış, minimum 5 yıl deneyimli, OYAK Çimento Grubu Bilgi Sistemleri Müdürlüğü bünyesindeki ekibin bir parçası olacak, Oracle Finans (GL-AP-FA), EAM, OPM, INV modüllerinden en az 3 tanesinde ileri derecede bilgili ve tecrübeli, Tercihen Oracle BI ve Hyperion Essbase konusunda bilgi sahibi, Workflow, Alert, XML Publisher, Alert, OAF, Forms, Reports teknolojileri konusunda yönlendirici olabilecek seviyede bilgi sahibi, Çok iyi derecede SQL-PL/SQL ve Oracle Discoverer bilgi sahibi, Türkçe dil bigisine hakim, İngilizce literatür takip edebilecek düzeyde yabancı dil bilen, Projeyi süreç analizi ile başlayarak canlı kullanım ve kullanıcı desteği aşamasına kadar yürütebilecek olan, OYAK Çimento Grubu’na bağlı şirketlerde oluşacak ihtiyaçlar doğrultusunda farklı projelerde görev alabilecek, çözüm üretebilecek, analitik düşünme yeteneği olan, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Askerlik görevini tamamlamış.

 • OYAK Çimento Grubu

  İç Denetim Uzmanı OYAK Çimento Grubu

  Türkiye Geneli

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun Denetim planını düzenlemek ve risk odaklı denetimler gerçekleştirmek, denetim çalışmaları esnasında, faaliyetlerin, kanuna ve ilgili diğer mevzuata, şirket içi strateji, politika ve uygulama yöntemleri i ile diğer iç düzenlemelere uygunluğunu araştırma konularında bilgi sahibi, Şirketler grubu bünyesinde çalışacak,bağımsız denetim şirketlerinde veya üretim sektörlerinde en az 1-3 yıl denetim konusunda deneyimli, Türkçe dil bigisine hakim, İngilizce literatür takip edebilecek düzeyde yabancı dil bilen, MS Office, ORACLE programlarını yeterli seviyede kullanabilen, Organizasyon, planlama yeteneğine sahip, analitik ve esnek düşünebilen, hedef ve sonuç odaklı, disiplinli ve sistematik çalışan, ekip yönetimi ve takım çalışmasına uyumlu, kendi kendini motive edebilen, sorumluluk duygusu ve iletişim yeteneği yüksek, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanan, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, 30-35 yaşlarında, Askerlik görevini tamamlamış.

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  Elektrik Mühendisi Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, periyodik ölçüm ve bakım alanında faaliyet gösteren müşteri firmamız için, aşağıdaki niteliklere sahip ''ELEKTRİK MÜHENDİSİ'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, Elektriksel ölçüm ve kontroller yapabilecek, İş ekipmanlarının periyodik kontrolleri konusunda deneyimli, İlgili konularda bilgisayar programlarına hakim, İzmir'de ikamet eden, BAY

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  Makina Mühendisi Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, periyodik ölçüm ve bakım alanında faaliyet gösteren müşteri firmamız için, aşağıdaki niteliklere sahip ''MAKİNA MÜHENDİSİ'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık Makina Mühendisliği bölümünden mezun, En az 3 yıllık saha deneyimi olan, İş ekipmanlarının periyodik kontrolleri konusunda deneyimli, İlgili konularda bilgisayar programlarına hakim, Yöneticilik vasıflarına sahip, İzmir'de ikamet eden, BAY

 • Coldwell Banker Türkiye

  Gayrimenkul Danışmanı Coldwell Banker Türkiye

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması COLDWELL BANKER KAR GAYRİMENKUL İŞ ORTAKLARINI ARIYOR !! Dünyanın en köklü gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, uluslararası güvenilir, yenilikçi ve kendisini mükemmel hizmet kalitesine adamış ve bu prensiple gayrimenkul sektöründeki liderliğini 108 yıldır sürdüren konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında global olarak en yüksek satış hacmine sahip gayrimenkul sektörünün gelişimine yol açan lider firmadır. 250 milyar $ işlem hacmi ve 6.6 milyar $ ciro ile büyümeye devam etmektedir.

  Aranan Nitelikler İzmir- Karşıyaka/Bostanlı’da cadde üzeri modern iş ortamımızda; · Gayrimenkul Danışmanlık işinde Kurumsal düzeyde yer alıp uzmanlaşmak isteyen; · Maaş değil, para kazanmak isteyen; · Kendi işinin patronu olmak isteyen; · Gayrimenkul sektöründe deneyimli ya da deneyimsiz; · Pazarlama becerileri gelişime açık; · Zamanını iyi planlayan, işini sonuç odaklı takip eden ve sabırlı; · İnsanlarla iletişim konusunda yüksek beceriye sahip; · 25 yaş ve üzeri Bay/Bayan GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI aramaktayız.

 • Coldwell Banker Türkiye

  Gayrimenkul Danışmanı Coldwell Banker Türkiye

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması COLDWELL BANKER NOVA İLE YENİ BİR HAYATA ADIM ATIN! Coldwell Banker 108 yıldır dünya da Gayrimenkul Liderliğini aralıksız sürdüren sektörün en önemli markasıdır. Siz de kendi işinizi kurmak, bunu da yüksek kazanç sağlayan bir sektörde sıfır sermaye ile gerçekleştirmek istiyorsanız ve Coldwell Banker Nova ofisinin bilgi ve tecrübelerinden faydalanarak hızlı bir başlangıç yapmak istiyorsanız sizi tanımak üzere başvurularınızı bekliyoruz. - Çalışmanın temeli hizmet bedellerinin paylaşımı esasına dayanır - Çalışma bölgesinde satılık/kiralık portföy oluşturmak, portföyleri kiralamak ve satmak için etkin bir pazarlama planı uygulamak - Satıcı ve alıcı veritabanı oluşturmak - Sektörle ilgili gelişmeleri takip etmek, bölgesindeki Pazar payında etkin bir yüzdeye sahip olmak - Coldwell Banker etik kurallarına uymak

  Aranan Nitelikler GAYRİMENKUL DANIŞMANI - İletişim becerileri yüksek - %50- %65- %85- %100 sistemlerinde gelir paylaşımı ile iş ortağımız gibi çalışabilecek - Kazancını maaşla sınırlamak yerine özgür çalışma ortamı içinde yüksek kazanç hedefleri olan - Çözüm odaklı düşünen - Pozitif enerji sahibi ve motivasyonu yüksek - Eğitime ve gelişime açık - Presantable 2000 YILINDAN BERİ BÖLGESİNDE PROFESYONEL HİZMET VEREN COLDWELL BANKER NOVA GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK FİRMASININ TECRÜBESİNDEN VE SİNERJİSİNDEN YARARLANMAK İSTERSENİZ BİZİ ARAYIN...GELİN BERABER ÇALIŞALIM

 • Coldwell Banker Türkiye

  Franchise Satış Danışmanı Coldwell Banker Türkiye

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması GAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI! Dünyanın ilk gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, 1906 yılında San Francisco’da Colbert Coldwell ve Arthur Banker ortaklığında kuruldu. Geride kalan 108 yıllık tarihinde konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında aracılık hizmetleri veren Coldwell Banker milyonlarca insanın hayalinin gerçekleşmesine yardımcı oldu. Coldwell Banker, yıllar içerisinde sektörün profesyonellik ve güvenilirlik standartlarını şekillendirdi. Sektörünün öncüsü olarak gayrimenkul dünyasında birçok yeniliği hayata geçirdi. Satış sonrası hizmetleri, lüks konut ve ticari gayrimenkul sınıfı ve mortgage sistemi bugün dünyada gayrimenkul sektörünün değişmez tanım ve uygulamalarının birçoğunun altına Coldwell Banker imzasını attı... Yüz yılı aşkın tarihinde aracılık hizmetlerinde yıllık 250 milyar dolar tutarında gayrimenkul satışı miktarına, hizmet bedelindeyse yıllık 6 milyar dolarlık gelir düzeyine ulaştı. Merkez ofisi New Jersey’de bulunan ve %100’ü halka açık olan Realogy Group’un en büyük markası olan Coldwell Banker, bugün 6 kıtada ve 50 ülkede gayrimenkul danışmanlık hizmetleri vermeye devam ediyor. 3.000 ofiste 100.000’i aşkın gayrimenkul danışmanı ile büyük Coldwell Banker Ailesi sektöründe açık ara liderliğini de sürdürüyor. Dünyanın en köklü ve bir numaralı gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, uluslararası deneyimini Türkiye’ye de taşıdı. Türkiye’de gayrimenkul sektörünün başarılı isimlerinden biri olan Dr. Gökhan Taş tarafından 2013 yılında Coldwell Banker’ın Türkiye Master Franchise hakları alındı. Gayrimenkul ve franchising satışı konusunda uzman bir kadro ile yola çıkan Coldwell Banker, bu güçlü yapılanmanın ardından Türkiye’de hızla büyümeye başladı. Coldwell Banker, dünya genelinde her yıl istikrarlı olarak büyümekte olan gayrimenkul pazarında kendi işini yapmak veya geliştirmek isteyen dinamik girişimciler için özel fırsatlar sunuyor. Küresel düşünme yaklaşımı ve yüzyılı aşkın bir tecrübesiyle paydaşları için bir yol gösterici oluyor.Teknolojinin tüm olanaklarını kullanan, takip eden, geliştiren ve uygulayan bir marka olan Coldwell Banker, dünyadaki liderliğini Türkiye’de de sürdürmeyi hedefliyor. Başta İzmir olmak üzere Ege bölgesindeki franchise satış süreçlerinden sorumlu olacak, sisteme yeni girişimci adaylar kazandırılması, aday görüşmeleri, aday değerlendirmesi ve adayın sisteme kazandırılması ile ilgili çalışmaları yapacaktır. Sisteme kazandırdığı ofisleri periyodik bir şekilde ziyaret edip, sisteme adaptasyonları hızlandıracak.

  Aranan Nitelikler - 25 - 45 yaş aralığında, - İzmir'de ikamet eden, - Satış, pazarlama ve hizmet sektöründe deneyimli, - Aktif olarak satış yapan, - Performansıma göre gelir kazanabilecek, - Stratejik ve planlı çalışan, - Ekip çalışmasına yatkın, - İnisiyatifimi alabilen ve önceliklere göre işini planlayan - Planlı, disiplinli ve verimli çalışabilen, - Saha çalışmasına yatkın, - Seyahati edebilen, Franchise Satış Danışmanları aranmaktadır.

 • Dikkaya Grup

  Depo Elemanı Dikkaya Grup

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir-Konak/Yenişehir' de bulunan DİKKAYA TEKNİK MALZEMELER SANAYİ VE TİCARET A.Ş' de görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' DEPO ELEMANI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Yükleme Boşaltma İşinde Çalışabilecek (Taşıma), 35 Yaşını Aşmamış, Askerliğini Tamamlamış, BAY.

 • Bte Bilgisayar Yazılım Ltd. Şti.

  Teknik Destek Uzmanı Bte Bilgisayar Yazılım Ltd. Şti.

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızda ; Yapılan bildirimlerin en kısa sürede, doğru ve eksiksiz bir şekilde çözümlenebilmesi için problemlerin büyük/küçük, öncelikli/normal arıza olarak gruplandırarak müdahale önceliğini belirlemek ve sonrasında gerekli teknik desteği sağlamak, Planlı bakım çalışmalarını prosedür ve talimatlara uygun olarak yapmak, Uzaktan veya yerinde, müşterilerden gelen taleplere müdahale edebilecek, Günlük işletiminin kesintisiz sağlanması ile ilgili sarf, tamir, bakım, onarım ve yedek parça ihtiyaçlarının tespit ederek ilgili birimlere rapor etmek, Kullanıcılardan gelen sistemler ve uygulamalar ile ilgili erişim taleplerini bilgi gizliliği, güvenlik ve yönetim prosedürlerinde tariflendiği şekilde karşılamak üzere gelen talepleri değerlendirmek ve gerekli işlemleri gerçekleştirmek, Sözleşmesi bulunun firmalarda, kiralık olarak çalışabilecek, görevlerinde bulunabilecek '' TEKNİK DESTEK UZMANI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek okulu ya da üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun PC Donanım ve network bileşenleri konusunda tecrübe ve bilgi sahibi (Teknik servis tecrübesi tercih sebebidir) HP ve IBM Server ailesi ürünlerinin konfigürasyonu hakkında bilgi ve tecrübe sahibi Son kullanıcı ürünlerinde; Kurulum, Konfigürasyon ve Destek konularında teknik bilgi sahibi Microsoft sunucu sistemlerinin (Windows Server rol ve hizmetleri (AD, DHCP, DNS, IIS vs.) Server & Client Ailesi, SQL, Exchange, vb.) konularında deneyim ve bilgi sahibi, Network donanımları ve uygulamalarında bilgi ve tecrübe sahibi Kurumsal Antivirüs uygulamalarına hakim, Askerlik görevini tamamlamış Güçlü iletişim yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına uyumlu, Prezentabl, dış görünümüne özen gösteren B sınıfı ehliyet ve tercihen SRC belgesi sahibi Seyahat engeli olmayan Danışmanlığını yaptığımız kurumsal müşterilerde proje, dönem bazlı veya sözleşmeli çalışabilecek Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

 • Karya Mühendislik

  Elektrik-Elektronik Mühendisi Karya Mühendislik

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızda görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Büro hizmetlerinde çalışabilecek. Elektrik –elektronik mühendisi 30 yaşını aşmamış. İyi derecede İngilizce bilen. Autocad ve ofis programlarına hakim. Seyahat engeli olmayan. Esnek çalışma saatlerine uyumlu. Takım çalışmasına istekli, yenilikçi ve gelişmeye açık. ### BAŞVURAN ADAYLARDA ÖNCELİKLE BAYAN ADAYLAR DEĞERLENDİRİLECEKTİR. ###

 • Cemer Kent Ekipmanları

  Halkla İlişkiler Sorumlusu Cemer Kent Ekipmanları

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızda görev alabilecek ve; Firmamızın kurumsal tanıtım ve reklam faaliyetlerini yürütmek, Kurumsal iletişimi ve etkin medya ilişkilerinin yürütülmesini sağlamak, Tanıtım ve Halkla ilişkiler birimi süreçlerini yürütmek, Tanıtıcı raporlar, haber bültenleri, resimli broşürler, katologlar , sunumlar v.s. hazırlamak Kurum çalışmalarının ve etkinlik alanlarının basın, radyo, televizyon, web sitesi, sosyal paylaşım siteleri v.s. aracılığı ile tanıtımını sağlamak, Konferans, seminer, sergi, basın toplantısı, yıldönümü gibi kültürel ve sosyal etkinlikleri düzenlemek, görevlerinde bulunabilecek '' HALKLA İLİŞKİLER SORUMLUSU '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin İletişim, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümlerinden mezun, 30 - 50 yaş aralığında, Sektörde ajans, matbaa ve diğer kurumlar ile iletişim halinde olan, Görsel tasarım yönü gelişmiş, basılı işler konusunda bilgi sahibi, Yazılı-sözlü iletişim, raporlama, metin ve bülten yazma yeteneği kuvvetli, Ms Office uygulamalarına hakim, Ekip Çalışmasına Uyum Sağlayabilen, Çözüm Odaklı Çalışabilen, Dışa dönük, iletişim temsil ve sunum becerileri güçlü, Güçlü Organizasyon Planlama Yeteneğine Sahip olan İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, dinamik ve dış görünümüne önem veren, Analitik düşünüp hızlı karar verebilen.

 • Coffeemania

  Coffeemania / İzmir / Üçkuyular / Servis Elemanı Coffeemania

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması COFFEEMANİA İZMİR ÜÇKUYULAR şubemizde , gelen misafirlere ürünlerimizi sunmak üzere Servis Elemanına ihtiyacımız vardır. Sorumluluk alanları: - Bar temizlik ve düzeni. - Bar stok takibi. - Salon temizlik ve düzeni.

  Aranan Nitelikler Güler yüzlü, Kişisel bakımına özen gösteren, Ekip çalışmasına uygun, Dinamik, Konusunda tecrübeli. Servis Elamanı Alınacaktır.

 • Günaydın Group

  Şoför Günaydın Group

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ekspress Kargo bölümünde çalışacak şoför adayları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler B sınıfı ehliyeti olan SRC3 ya da SRC4 ve Psikoteknik belgelerine sahip Esnek çalışma saatlerine uygun

 • Reyhan Pastanesi

  Satış Pazarlama Temsilcisi Reyhan Pastanesi

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması FİRMAMIZA; *MÜŞTERİ PORTFÖY GELİŞTİRME ÇALIŞMALARINI YÜRÜTECEK, *MEVCUT MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİN KORUNMASI VE ARTTIRILMASI KONUSUNDA ÇALIŞMALAR YAPACAK, *SATIŞ PAZARLAMA FAALİYETLERİNİ YÜRÜTECEK *DÜZENLİ MÜŞTERİ ZİYARETLERİNİ GERÇEKLEŞTİRECEK, SATIŞ PAZARLAMA TEMSİLCİSİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler *TERCİHEN ÜNİVERSİTELERİN HALKLA İLİŞKİLER BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, *B SINIFI SÜRÜCÜ BELGESİNE SAHİP, *SATIŞ PAZARLAMA KONUSUNDA EN AZ 3 YIL DENEYİMLİ, *EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN,İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI *GÜLERYÜZLÜ,İKNA VE İLETİŞİM KABİLİYETİ YÜKSEK, *DİKSİYONU DÜZGÜN,DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE ÖZEN GÖSTEREN, *25-32 YAŞ ARASI *BAYAN SATIŞ PAZARLAMA TEMSİLCİSİ ALINACAKTIR.

 • Bemar Kariyer Okulu

  3d Studio Max Eğitmeni Bemar Kariyer Okulu

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bemar Kariyer Okulu İZMİR Şubelerimizde görev alacak 3D Studio Max eğitimi verebilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 3D Studio MAX konusunda uzman bilgisine sahip İleri düzey 3D Studio Max, VRAY bilgisine sahip, 2D-3D animasyon & temel animasyon disiplinleri konusunda bilgi sahibi, 3D modelleme ve kaplama konularında ileri bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın, disiplinli ve yaratıcı yönü güçlü Sınıf içerisinde düzeni sağlayacak Tasarım konusunda iddialı, yetenekli ve yaratıcı, Çalışmalarında kaliteye ve ayrıntıya önem veren, Sınıf içi düzeni sağlayabilecek, Çözüm üretebilen, yenilikleri düzenli takip eden, Zamanını çok iyi planlayabilme özelliklerine sahip olmalıdır.

 • Bemar Kariyer Okulu

  Autocad Eğitmeni Bemar Kariyer Okulu

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bemar Kariyer Okulu İZMİR Temsilciliğimizde görev alacak AutoCAD eğitimi verebilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İleri düzey AutoCAD bilgisine sahip, 2D-3D teknik çizim konusunda bilgi sahibi, Takım çalışmasına yatkın, disiplinli ve yaratıcı yönü güçlü Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Sınıf içi düzeni sağlayabilecek, Sınıf içerisinde düzeni sağlayacak Çalışmalarında kaliteye ve ayrıntıya önem veren, Tasarım konusunda iddialı, yetenekli ve yaratıcı, Zamanını çok iyi planlayabilen, Çözüm üretebilen, yenilikleri düzenli takip eden özellikler aranmaktadır.

 • Adecco İzmir

  Tedarik Kalite Güvence Mühendisi-İzmir Adecco İzmir

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv endüstrisinin liderlerinden olan müşterimiz için Tedarik Kalite Geliştirme Mühendisi aramaktayız; Üniversitelerin Makine veya Malzeme ve Metalurji mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 2 yıl otomotiv sektöründe tedarik kalite tecrübesi olan İyi düzeyde İngilizce bilgisi olan, Tercihen 2. Ek dil olarak Almanca bilgisi olan Laboratuvar tecrübeli MS Office uygulamalarını kullanabilen İletişim becerileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın Askerlik hizmetini tamamlamış ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur

 • Kaya Prestıge

  Bellboy Kaya Prestıge

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 4 yıldızlı şehir otelimizde çalışacak Bellboy takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler *Lise ve Üniversitelerin Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, *Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimi olan, *Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, *İyi derecede İngilizce bilen, *Prezantable,grup çalışmasında uyumlu, *Askerlik hizmetini tamamlanmış, *Bellboy aranmaktadır.

 • Zf Lemförder Aks Modülleri

  Fea Engineer Zf Lemförder Aks Modülleri

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması For the development of Passenger Car Suspension components, at our Site in Izmir, with immediate start, we are looking for CAE Engineer (FE Analysis). The implementation of proposals concerning material properties, component optimisation and cost reduction, with regards to technical and economic aspects. Coordination of requirements together with the areas Development and Testing as well as customers and suppliers. Verification / Validation of the FE – Models together with testing engineers. Preparation of Finite Element (FE) Models with regards to geometrical and physical non linearity’s (eg. elasticity, plasticity and contact).

  Aranan Nitelikler Graduation of Mechanical Engineering, Automotive Engineering or Physics. Experience in the usage of numerical simulation methods (FE Analysis) (min. 2 years) Experience in the Automotive Industry as well as in the analysis of passenger car components (min. 2 years) Practical application experience with the following simulation software products:"NASTRAN // ABAQUS or other nonlinear solvers (e.g MARC/MENTAT or ANSYS) // HYPERMESH / VIEW // CATIA V5 (V4)" Very good communication and cooperation skills Good Knowledge of English (spoken and written) Accomplishment of military mission.

 • Analizden İnsan Kaynakları

  Bilgi Sistemleri Uzmanı Analizden İnsan Kaynakları

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Bilgi Sistemleri Uzmanı" arıyoruz. Sistem ve veritabanlarının en iyi performansla çalışmasını sağlamak ve koordine etmek, Şirket çalışanlarına ait tüm kullanıcı/grup hesaplarının erişim bazında yönetim ve kontrolünü yapmak, Bilgi teknolojileri ile ilgili ortaya çıkan teknik problemleri çözmek, Şirket çalışanlarının ihtiyaç duyabileceği her türlü kurulum, devreye alma ve kullanım dokümanlarını hazırlamak, Şirketin sahip olduğu tüm sunucuların kurulumunu, konfigirasyonunu, bakımını ve yedekleme işlemini koordine etmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun, Windows tabanlı sistem kurma, yapılandırma ve yönetme konusunda deneyimli, Büyük ölçekli ticari veritabanı yönetim sistemleri ve IP ağ yönetimi konusunda deneyimli, Hardware /software ve network konularında ileri düzeyde bilgi sahibi, Microsoft işletim sistemlerini kurup yönetebilme becerisine sahip(windows 2003 server, active directory, ms exchange), İyi derecede İngilizce bilen, Ms Office uygulamaları, network çözümleri, donanım ve yazılım konularında, entegre çözümler üretebilecek düzeyde konuya hakim, Yoğun iş ortamında, dikkatli, planlı, detaylarda özenli çalışmaya yatkın, Çözüm ve sonuç odaklı, Analitik düşünebilen, araştırmacı ve gelişmeye açık, iletişim becerileri kuvvetli, Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

 • Alya Elektrik

  Elektrik Proje Çizim Elemanı Alya Elektrik

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Alya Elektrik 2011 yılında kurulmuştur. Elektrik Proje, Tasarım, Çizim ve Müşavirlik konularında hizmet vermektedir. Fabrika, alışveriş merkezi, sosyal tesis, kültür merkezi, banka, yönetim binası, iş merkezi, toplu konut, hastane elektrik ruhsat ve uygulama projesi hazırlanması konusunda kendini iyi yetiştirmiş, üstlendiği projeyi başından sonuna kadar her türlü detayı ile hazırlayabilecek, takibini yapabilecek tecrübeye sahip personel aramaktayız. Kuvvetli akım Proje Hazırlanması ( Aydınlatma, Priz, Besleme, Kolon Şeması, Tablo Yükleme - Tek Hat şeması vb.), Zayif akım Proje Hazırlanması (Telefon, Data, Yangın-ihbar, Cctv, Seslendirme, Güvenlik, Kartlı Geçiş vb.) O.G Proje Hazırlanması ( Özel Anahtar , Direk veya Beton köşk Trafo ) Elektrik proje çizimi ve hesapların/detayların hazırlanması. Poz numaralı sıfırlama, Pursantaj, İcmal, Teknik şartname, Yaklaşık maliyet hesaplarının yapılıp ihale dosyasının kapatılması.

  Aranan Nitelikler İyi derecede Autocad kullanabilen ve yukarıdaki alanlarda aktif proje çizebilen, MS office programlarına hakim, Alanında en az iki yıl deneyimli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya tecilli, Diksiyonu düzgün, kendini ifade edebilen ve öğrenmeye istekli, Keşif ve son durum projesi çıkartabilecek, Tercihen B sınıfı sürücü ehliyetine sahip.

 • Pamukkale Grup

  Ön Muhasebe Elemanı Pamukkale Grup

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Pamukkale Turizm İzmir Pınarbaşı tesislerinde çalıştırılmak üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Araç hesaplarının kontrolü ve işlenmesinde görevli olacak personel nitelikleri; En az 2 yıllık üniversite mezunu ( tercihen muhasebe bölümü mezunu ) Microsoft Office programlarını kullanabilen ( excel bilgisi iyi ) Erkek adaylar için askerliğini yapmış. Tercihen ön muhasebe ve hesap işlemleri konusunda tecrübeli Detaylara hakim, iş takibi ve raporlama yapabilecek. Bay, bayan aday

 • Firma Adı Gizli

  Yönetici Asistanı Firma Adı Gizli

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız bünyesinde çalışacak olan ''YÖNETİCİ ASİSTANI'' arayışımız bulunmaktadır. Bağlı bulunduğu yöneticinin asiste edilmesi, Bağlı bulunduğu yöneticinin telefon trafiğinin yürütülmesi, Misafirlerin karşılanması ve ağırlanması, Seyahat organizasyonların yapılması, Toplantı öncesi gerekli hazırlıkların yapılması, Gerektiğinde şirket içi ve şirket dışı toplantılara eşlik edilmesi, Toplantıların organize edilip ,gerekli raporlamaların yapılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İngilizce bilen, Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyime sahip, MS Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen, Faks, fotokopi, yazıcı, tarayıcı gibi ofis araçlarının kullanımına hâkim, Dış görünümüne ve giyimine özen gösteren, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, İnsan ilişkileri güçlü, kolay iletişim kurabilen, sosyal, öğrenmeye açık, araştırmacı, girişken, titiz, takipçi ve dinamik, Zaman yönetimi, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, sistemli ve düzenli çalışma alışkanlığına sahip, Raporlama konusunda deneyimli, Temsil yeteneğine sahip, Seyahat engeli olmayan, '' Bayan Personel '' alınacaktır.

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  Kaynakçı Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, ana faaliyet alanları "Çelik Konstrüksiyon ve Metal İmalatı " olan, faaliyet alanında lider müşteri firmamız için, aşağıdaki niteliklere sahip ''KAYNAKÇI'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler • Gazaltı veya Elektrik kaynağı yapabilecek • Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl tecrübe sahibi • Atölye ortamında çalışacak • Askerlik hizmetini tamamlamış • İzmir'de ikamet eden / edebilecek olan erkek adaylar

 • Saat ve Saat Sa. Tic. A.Ş.

  Satış Danışmanı - İzmir Saat ve Saat Sa. Tic. A.Ş.

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşteri odaklı yaklaşımı ve sektörde öncü yatırımları ile sürekli büyüyen Perakende organizasyonunda görev alacak, İzmir Mağazalarımızda değerlendirmek üzere, Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Mağazacılık alanında en az 1 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 20 yaşını doldurmuş, Modayı yakından takip eden, İletişim becerileri kuvvetli, Kişisel gelişimine ve dış görünüşüne önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Analizden İnsan Kaynakları

  Pazarlama Sorumlusu Analizden İnsan Kaynakları

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz müşterimiz için "Pazarlama Sorumlusu" arıyoruz. Müşterileri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi, Ürünler hakkında bilgi verilmesi, Pazarlama faaliyetlerine destek verilmesi, Sosyal medya ile ilgili çalışmaların yürütülmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Pazarlama alanında en az 1 yıl deneyimli, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Ms Ofis uygulamalarına hakim, Müşteri memnuniyetine önem veren, Analitik düşünebilen, sonuç odaklı, Temsil yeteneği gelişmiş, iletişim yönü kuvvetli, Ehliyetli, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış erkek adaylar.

 • Analizden İnsan Kaynakları

  Mali İşler Müdürü Analizden İnsan Kaynakları

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Mali İşler Müdürü" arıyoruz. Muhasebe ve Finansman faaliyetlerinin Genel Muhasebe ve Yönetim Muhasebesi Kurallarına ve Mevzuata uygun olarak çalışmasını koordine etmek, yönetmek, Şirket Mali uygulamalarının, Uluslararası Finansal Raporlama Standartları (UFRS) ile ilgili yükümlülüklere, tekdüzen hesap planına, muhasebe temel ilkelerine ve vergi mevzuatına uygun olarak gerçekleştirilmesini sağlamak, Stok sayım ve mutabakatı ile takibi ve maliyet hesaplarının çıkarılmasını koordine etmek, KDV, muhtasar, SSK, Ba/Bs, açılış, kapanış hesaplarının, geçici vergi hesaplarını takip ve denetlemek, Şirketin Bilanço ve Gelir Tabloları başta olmak üzere tüm finansal verilerini ve rasyolarını aylık olarak hazırlayarak analiz etmek ve bütçe ile karşılaştırmak, Şirketin maliyetlendirme yapısını kurmak ve maliyet muhasebesi işlemlerinin yürütülmesini sağlayarak süreci baştan sona yönetmek, Finansal piyasaları ve göstergeleri yakından takip etmek ve şirketin fonlarının yönetilmesinde gerekli finansal araçların kullanılmasını sağlamak, Şirketin kurumsal kredilerinin limit ve tahsis aşamasından ödeme ve yasal yükümlülük ve teminatların yerine getirilmesine kadar olan tüm faaliyetleri yürütmek, bankalarla ve finansal kurumlarla iletişimi sağlamak, Ay sonlarında müşteri, tedarikçi, banka, kredi, leasing, senet ve çek hesaplarının mutabakat raporlarının takibinin sağlamak, kontrol etmek ve tüm süreci yönetmek, Finansal planlama ve strateji geliştirme konusunda analiz ve ölçümler yapmak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Nakit ve nakit akış yönetimi, risk yönetimi, işletme sermayesi yönetimi, bilanço analizi ile mali raporlama konularında bilgi ve deneyim sahibi, UFRS (Uluslararası Finansal Raporlama), Sermaye Piyasası Mevzuatına ve Türk Vergi Mevzuatına hakim, Tercihen SMMM belgesine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, MS Ofis uygulamalarını çok iyi düzeyde bilen, MS Project ve Netsis programlarını etkin kullanabilen, Analitik düşünme ve sistematik sorun çözme yeteneklerine sahip, Güçlü yazılı ve sözlü iletişim yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.

 • Fas Firma Destek Hizmetleri

  Bina Yönetimi – İdari İşler Uzmanı Fas Firma Destek Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul, Ankara ve İzmir lokasyonlu Uluslararası Müşterimiz için Bina Yönetimi – İdari İşler Uzmanı aramaktayız; Bina idari işleri – Kurye, Kargo, Resepsiyon, Santral personellerinin koordinasyonu, Müşteri ve firma tarafındaki standart analiz ve raporlarının hazırlanması.

  Aranan Nitelikler Lisans mezunu, Benzer pozisyonda tercihen 1-2 yıl tecrübe sahibi, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen (Word, Excel) Problem çözme ve iletişim yeteneği yüksek, proaktif, İş takibi ve sonuç alma becerileri gelişmiş, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Tribal

  Firma Temsilcisi-(Merchandiser) Tribal

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz Türkiye’nin en büyük Firmalarından biri için "Merchandiser-(Firma Temsilcisi)” aranmaktadır. Rut planlamasına uygun saha ziyareti gerçekleştirmek, Ürün Bulunurluluk ve sipariş sürecine zemin hazırlamak Satış Arttırıcı nitelikteki tanzim ve teşhir çalışmalarının yürütülmesi ve satış destek aktivitelerinin yerine getirilmesi sağlamak Şirket politikaları ve hedefleri doğrultusunda kendisine verilen hedefleri sahada gerçekleştirmek bu pozisyonun başlıca sorumluluklarındandır.

  Aranan Nitelikler -En az Lise düzeyinde eğitimini tamamlamış, - İletişim becerisi yüksek, - Planlı ve programlı çalışan, - Sorumluluk sahibi, - Kişisel gelişimine önem veren, - Zaman yönetimi olan, - Motivasyonu yüksek, - Sorun çözme becerileri gelişmiş ve çözüm odaklı çalışma yaklaşımına sahip, - Dürüst, tutarlı ve ekip çalışmasına uyumlu, - Ms ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, - Erkek Adaylar için Askerlik görevini tamamlamış yada enaz 3 yıl tecilli- iZMİR BÖLGE için Firma Temsilcisi Alımı Yapılacaktır.

 • Alpha Endüstri

  Cnc Operatörü / Ayarcı / Programcı Alpha Endüstri

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Cnc torna makinalarımızda çalışacak ayar ve programlama yapabilen Cnc operatörleri alınacaktır. ### İşyerimiz Ankara yolu Kemalpaşa Sütçüler mevkiinde bulunan Özkanlar depolarında yer almaktadır. ###

  Aranan Nitelikler Vardiyalı sistemde çalışacak, Genç, dinamik, Kendini geliştirmeye açık.

 • Bor-An İnşaat ve Makine Sanayi A.Ş.

  Kazakça ve Rusça Bilen İnşaat Mühendisi Bor-An İnşaat ve Makine Sanayi A.Ş.

  Türkiye Geneli

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması YOL PROJELERİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE KAZAKÇA VE RUSÇA BİLEN İNŞAAT MÜHENDİSİ ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler ÜNİVERSİTELERİN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, İYİ DERECE KAZAKÇA VE RUSÇA BİLEN, EN AZ 2 YIL ŞANTİYE DENEYİMİ BULUNAN, GEREKLİ BİLGİSAYAR PROGRAMLARINA HAKİM, SEYAHAT ENGELİ BULUNMAYAN,

 • Çimentaş

  Planning Budget & Controlling Speacialist Çimentaş

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması We are looking for a ' Planning Budget and Controlling Specialist ' to be employed at our company which is one of Turkey's leading Cement and RMC companies. Perform month end cost operations Preparation annual budget, action plans and forecast Deviation analysis and preparation of Ad hoc and periodic reports Active role for automatization and standardization of reporting Cost control, based on Cost centers and Cost elements Prepare daily, weekly and monthly reports his/her responsibilities and make analysis studies

  Aranan Nitelikler Bachelor’s degree in Business Administration, Economics, Public Finance, Industrial Engineering or Business Engineering. Excellent command of English. Good knowledge of MS Office Applications (especially Excel and PowerPoint) Preferably knowledge of SAP CO module Preferably experience in IFRS reporting Minimum 2-3 years’ experience in similar positions Analytical mind with strong planning and organizational skills No military obligation for male candidates

 • Jimmy Key

  Satış Danışmanı Ege Park Mavişehir Jimmy Key

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Jimmy Key Mağazacılık bünyesinde çalışacak Mağaza Satış Temsilcileri aramaktayız. · Mağazanın temizliği ve düzenine dikkat etmek · Ürünlerin ideal şekilde sergilenmesini sağlamak · Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya çalışmak · Müşterilerden gelen sorulara en doğru cevapları vermek ve beklentilerini en doğru şekilde karşılamak · Ürünlere hakim olmak · Bireysel ve mağazaya ait aylık ve dönemsel satış hedeflerini gerçekleştirmek · Ürün ve stok takibi yapmak · Güçlü bir iletişim ile müşterisi ile arasında doğru iletişim kurmak

  Aranan Nitelikler · En az lise mezunu · Tercihen İngilizce bilen · Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyumlu · Ekip çalışmasına yatkın · Modayı takip eden · İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek · Pozitif, güler yüzlü, kendine özen gösteren, enerjik · Mağazacılık sektöründe kariyer yapmak isteyen · Müşteri memnuniyeti yaklaşımını benimsemiş - Jimmy Key ruhunu ve anlayışını benimseyebilen

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  Halkla İlişkiler Sorumlusu (Fitness Eğitmeni) Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz spor tesisimiz için ; Tesise gelen üye ve misafirleri karşılayacak, Tesisin tanıtımını en iyi şekilde gerçekleştirecek, Üyelerin programlarının oluşturulması sağlayacak, Üyelerin programlarına devamlılığını ve uyumunu takip edecek, aşağıdaki niteliklere sahip fitness eğitmenliğinde görev alacak "Halkla İlişkiler Sorumlusu" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık BESYO veya Halkla İlişkiler bölümlerinden mezun, Tercihen antrenörlük yapmış veya benzer pozisyonlarda deneyimi olan, Bornova, Bayraklı veya civarlarında ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine uygun, Dış görünümüne özen gösteren ve prezantabl, İnsan ilişkilerinde başarılı ve güleryüzlü, 28 yaşını aşmamış, BAYAN

 • Hattuşa Termal Resort

  Halkla İlişkiler Personeli Hattuşa Termal Resort

  Türkiye Geneli

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Balıkesir Edremit Güre'de bulunan 1.sınıf termal tatil köyünde konaklama yapan ailelerle ilgilenip, tatillerini yönlendirebilecek "Halkla İlişkiler ve Satış Pazarlama Personeli" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise tercihen üniversite mezunu, 18 - 27 yaş arası, Diksiyonu düzgün, İkna kabiliyeti yüksek, Çözüm odaklı, Giyimine önem veren Konaklama ve seyahat engeli olmayan Takım çalışmasına yatkın, Bay – Bayan. VERİLECEK İMKANLAR : SEÇENEK 1) Maaş + Prim, Ulaşım, Konaklama, Yemek SEÇENEK 2) Yüksek Prim + Spıff, Ulaşım, Konaklama, Yemek NOT: FOTOĞRAFSIZ BAŞVURULAR DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  İş Makinaları Operatörü Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz "Çevre" sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Torbalı'daki şantiyede görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ''Kepçe ve Dozer Operatörü'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az ilkokul mezunu, Paletli ekskavatör kullanabilen, İş makinaları kullanım sertifikları olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uygun, Torbalı veya Tire'de ikamet eden Bay

 • Analiz Office Store

  Mağaza Sorumlusu Analiz Office Store

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir in en büyük kırtasiye mağazası olan Analiz Office Store '' MAĞAZA SORUMLUSU '' takım arkadaşları arıyor.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Güler yüzlü ve pratik Daha önce en az 2 yıl mağazacılık tecrübesi olan Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek İnsan ilişkileri güçlü , satış ve sunum yeteneği olan Diksiyonu düzgün, Prezantabl görünüşe sahip, Esnek iş saatlerine uygun çalışabilecek, İşini ciddiye alan ve iş geliştirme için fikir üreten, Erkek adaylar için askerliğini yapmış BAY/BAYAN.

 • Gcm Menkul Kıymetler A.Ş.

  Genel Başvuru Gcm Menkul Kıymetler A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Balıkesir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bu ilan GCM Menkul Kıymetler A.Ş 'Genel Başvuru' ilanıdır. Başvurular, aday veri tabanımızda kayıt altına alınacaktır. Başvurularınız şirketimiz bünyesinde ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirilmeye alınacaktır. Çalışmak istediğiniz Alan/Bölüm/Şehir belirten bir kapak yazısıyla birlikte bu ilana başvuru yapabilirsiniz. Şirketimizin ihtiyaçları doğrultusunda niteliklerinize uygun bir pozisyon oluştuğu takdirde sizinle temasa geçileceğini bildirir; şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Başvurunuz, GCM Menkul Kıymetler A.Ş İnsan Kaynakları tarafından görüntülenebilecektir.

  Aranan Nitelikler

 • Century 21 Ece Emlak

  Yaşlı Bakıcı Century 21 Ece Emlak

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yaşlı Bayana evde yardımcı olmak . Ev temizliği , yemek , bulaşık , çamaşır , can yoldaşlığı . Hareket kısıntısı olmayan , kendi işini kendi yapan yaşlı bayana can yoldaşlığı.

  Aranan Nitelikler 24 saat aynı evde kalmak . Haftada 1 veya 2 gün izin olabilir.

 • Hrworks Consultancy

  İzmir Bölge Satış Müdürü (Elektrik Sektörü) Hrworks Consultancy

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir, Balıkesir, Manisa

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması HRWORKS CONSULTANCY, tercihen mühendislik temelli sektörlerin seçkin şirketlerine butik olarak hizmet sunan, insan kaynakları danışmanlığı firmasıdır. 2011 yılından itibaren Türkiye ve çevre ülkelerde faaliyet gösteren şirketlere aşağıdaki alanlarda hizmet vermektedir. Orta ve üstü düzey yönetici araştırma ve yerleştirme Mühendislik pozisyonlarında seçme ve değerlendirme Geçici yöneticilik Alçak gerilim dağıtım ve kontrol ürünleri sektöründe dünya genelinde operasyonu bulunan ve %100 yabancı sermayeli müşterimizin " İzmir Bölge Satış Müdürü " pozisyonunu çalışıyoruz. Ana Sorumluluklar: Ege Bölgesi illerinde şirketin ürünlerinin satışını ve satış kanallarının yönetilmesini sağlamak, Müşavir ve Proje Büroları gibi kuruluşlarda bulunan profesyonelleri ziyaret ederek, yeni proje takipleri yapmak, Projelere ilişkin bilgileri ve müşteri gereksinimlerini tespit ederek, şartnameler doğrultusunda, ilgili projelerde sorumlu olduğu ürün ve malzeme gruplarının kullanılmasını sağlamak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Elektrik Mühendisliği olmak üzere ilgili bölümlerinden mezun, Müşavir ve proje bürolarının şartnamelerini inceleyerek, bu şartnamelerin gerekliliklerine uygun çözümler üretmiş, Tüm satış kanallarını; OEM, Bayi, Pano ve doğrudan satış olmak üzere yönetebilecek, Çok rahat iletişim kurabilen, yazılı ve sözlü ifadesine güvenen, planlı, disiplinli ve sonuçlandırıcı kararlar verebilen, Analiz ve sorun çözme becerileri kuvvetli. Tüm başvurular gizli tutulacaktır. HRWORKS CONSULTANCY Türkiye İş Kurumu Özel İstihdam Bürosu izin belgesi sahibidir.

 • Amerikan Kültür Dil Okulları

  Ön Muhasebe Personeli Amerikan Kültür Dil Okulları

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Dil Okulu ÖDEMİŞ temsilcilğimize ÖN MUHASEBE PERSONELİ alınacaktır

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe konusunda deneyimli ve sorumlu olucak, Aynı zamanda ihtiyaç olduğu durumlarda eğitim danışmanlığı yapacak 25-35 yaş aralığında bay-bayan çalışan Presentable

/
37
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan