İzmir İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş Açıklaması Yeryüzü Doktorları Derneği, ECHO tarafından desteklenen İzmir Mülteci Sağlık Projesi kapsamında, İzmir’deki Sağlık Merkezinde görevlendirilmek üzere Ebe aramaktadır. Uluslararası insani yardım örgütü olan Yeryüzü Doktorları Derneği, ihtiyacı olan kişilere sağlık hizmeti sunmaktadır. Dünya çapında 40 ülkede sağlığa dayalı yardım ve kalkınma hizmetleri sunmaktadır.    Avrupa Birliği İnsani Yardım ve Sivil Koruma (ECHO) desteğiyle, İzmir’de, Yeryüzü Doktorları Türkiye (YYD) mülteciler için birinci basamak sağlık hizmeti ve psiko-sosyal destek hizmeti sunmaktadır. Ebe’nin sorumluluğu, YYD protokolüne ve uluslararası standartlara göre, doğum öncesi ve sonrası hamile takibi ve yeni doğan takibi yapmaktır. Ayrıca, aile planlaması, ana-çocuk sağlığı konularında danışmanlık yapar. TEMEL İLKELER VE SORUMLULUKLAR Aile ve üreme sağlığı ile ilgili muayene yapmak. Doğum öncesi, gebe muayenesi ve gebe takibi yapmak. Doğum sonrası gebeyi ve yeni doğan takibini yapmak. Aile planlaması konusunda  bilgilendirme yapabilmek. Hamilelik testi uygulamak.    Operasyonel işlemleri kayıt etmek ve dataları raporlayabilmek. YYD standartlarına uygun olarak çalışmak. İSTİHDAM KOŞULLARI Başlama tarihi : Hemen Süre: 31 Aralık 2016 Tarihine Kadar Sözleşme: Belirli Süreli Yer: İzmir (Çalışılan yer, ihtiyaç halinde değiştirebilinir BAŞVURU SÜRECİ CV dosyanızı, tavsiye mektubunuzu admin.istanbul@yyd.org.tr mail adresine gönderebilirsiniz. Başvurunuzda e posta konusunu hangi pozisyona başvurduğunuzu belirtin. Sadece uygun görülen adaylar mülakat için çağrılacaktır.

  Aranan Nitelikler GEREKLİ NİTELİKLER Üniversitelerin Ebelik bölümünden mezun olması. Minimum 1 yıl deneyiminin olması. Önceki deneyimleri tıbbi alandaki uluslararası organizasyonlar ile çalışmış olması tercih olunur. Özellikle Türkiye’de ki sağlık sektörü hakkında iyi bilgiye sahip olması. Akıcı bir şekilde Türkçe veya Arapça bilmesi. Zorluklarla başa çıkma yeteneği olması. İyi iletişim becerisi (yazılı ve sözlü) olması. Takım çalışmasına uyumlu ve bireysel çalışma yeteneği olması. Proje tematiklerini üstlenebilmesi. Microsoft ve Excel bilgisi.

  Sektör: Sivil Toplum Kuruluşu

  Pozisyon: Ebe

 • İş Açıklaması İZMİR İLİNİN TİRE İLÇESİNDE BULUNMAKTA OLAN  SÜT ÇİFTLİĞİMİZDE VETERİNER HEKİM OLARAK İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE EKİP ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler - ÜNİVERSİTELERİN VETERİNER FAKÜLTESİNDEN MEZUN, - TİRE DE İKAMET EDEN YADA EDECEK OLAN, - SÜRÜ YÖNETİMİ PROGRAMLARINA VAKIF, - HER YAŞ GRUBUNDAKİ HAYVANLARIN RUTİN VE GEREKLİ KONTROLLARINI YAPABİLECEK, - HASTALIK TEŞHİS VE TEDAVİ İŞLEMLERİNİ YAPABİLECEK, - AŞILAMA PROGRAMI,AYAK BAKIM PROGRAMI, VS.GİBİ KORUYUCU HEKİMLİK UYGULAMALARINI YAPABİLECEK, - TOHUMLAMA VE DOĞUM GİBİ SÜRÜ SENKRONİZASYON ÇALIŞMALARINA VAKIF, - ÖĞRENMEYE AÇIK,İLERİYE YÖNELİK CİDDİ HEDEFLERİ OLAN, - EKİP ÇALIŞMASINA UYUMLU, - İLETİŞİM BECERİLERİ YÜKSEK,ANALİTİK DÜŞÜNEBİLEN, - ASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞ, - BAY  

  Sektör: Hayvancılık

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması İnsan Kaynaklarının bordrolama ve puantaj bölümlerinde en az 2 yıl deneyimi olan Puantaj alma, işçi hesapları tutma ve her anlamda personelin evrak takip etme konusunda tecrübeli.  MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Netsis çok iyi derecede kullanabilen İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği konusunda bilgili ve duyarlı, İletişim becerileri yüksek, insan ilişkilerinde başarılı. Yeniliklere ve değişime açık, kendini ve işini geliştirmeyi hedefleyen.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezun veya Üniversite ilgili alanlardan mezun 30 ve üzeri yaş Sorumluluk bilinci gelişmiş insan kaynakları alanına hakim Tercihen gaziemir ve çevresinde oturan Netsis ve diğer MS Offıs programlarını iyi derecede kullanabilen Güler yüzlü ve pozitif

  Sektör: Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Sorumlu

 • Riskomer İş Sağlığı Güvenliği İzmir, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Türkiye'nin iş sağlığı ve güvenliği firması Riskomer Ortak Sağlık Güvenlik Birimi'nin yeni bölgelerinde çalışacak satış temsilcileri alınacaktır. Bölgesinde müşteri portföyümüzü geliştirerek; işyerleri için zorunlu hale gelen iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin tanıtımını ve satışını yapacak, randevu desteği ile sahada sürekli aktif olarak çalışıp kazandırırken kazandıracak, satışı seven arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * Saha satışında tecrübeli, * Müşteri ilişkileri konusunda deneyimli, * İşinde takipçi, düzenli, hızlı ve dikkatli, * Kendini devamlı geliştiren, * MS Ofis programlarına hakim, * Sonuç, çözüm ve müşteri odaklı, * Aktif araç kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması Yeni Hedeflere Birlikte Koşacağımız "Takım Arkadaşları Arıyoruz”. Ege Bölgesinin en büyük ve en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR, 1993'ten beri Toplu Yemek ve Catering hizmeti vermektedir. 7.000 M2 kapalı alanı olan günlük 100,000 kişilik yemek üretim kapasitesine sahip, akıllı bina olarak tasarlanan fabrika binasında, hedeflerimize birlikte koşacağımız; Aşağıdaki niteliklere sahip, merkez mutfakta değerlendirilmek üzere KASAP arkadaşlar aranmaktadır. İlgilenen adayların fotoğraflı cv ile müracaat etmelerini rica ederiz.

  Aranan Nitelikler Temizlik ve hijyen kuralları konusunda titiz, Sorumluluk sahibi, Düzenli ve sistemli çalışan, Çalışkan, azimli ve takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış; çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Gıda, Catering

  Pozisyon: Kasap

 • Sports Park İzmir Bugün

  İş Açıklaması Spor ve sağlıklı yaşam branşında 10 yıldır on binlerce sporsevere hizmet vermiş olan tesisimize Fitnes ve grup dersleri ekibimizi güçlendirmek amacıyla Full time ve partime antrenörler alınacaktır. Ege bölgesinde %93 bilinirliğe sahip olan tesisimiz Gaziemir ve Balçova'da bulunan Kipa AVM 'lerin içerisinde faaliyet göstermektedir. Balçova ve Gaziemir şubelrimizde görevlendirilecek Antrenörlere,Fitness, Grup Dersleri ,Wellness uygulamaları alanında mesleki gelişim ve kariyer imkanı da sağlanacaktır. Cv , kimlik fotokopisi ve 1 adet vesikalık fotoğrafla başvuru yapabilirler. Gönderin cv'nizi sağlıklı yaşam ve kariyer dünyasının kapısı sizlere açılsın! Sağlanan Şartlar: Maaş + Sosyal Haklar + Yükselme İmkanı

  Aranan Nitelikler Kimler Başvurabilir: BESYO Mezunu olanlar, BESYO 'da eğitimine devam eden öğrenciler, Spor,sağlıklı yaşama ve grup dersleri alanlarında akademik programlara katılmış olanlar, Sorumluluk sahibi, Kendini geliştirmeye ve öğrenmeye açık, Mesai disiplinine uyan, Dürüst ,çalışkan,kariyer hedefleri olan, Sağlıklı yaşama önem veren adaylar.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Spor

  Pozisyon: Antrenör

 • İş Açıklaması Yağcılar A.Ş Hukuki işlerini takip edecek 2-3 yıl deneyimli, tam zamanlı, bayan avukat alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Avukat

 • İş Açıklaması AVM, Hastane, Ofis  vb gibi  tesislerin yapımı, bakımı ve işletilmesi konularında mühendislik hizmeti veren şirketimizin İzmir Ege Perla Projesinde görevlendirmek üzere Mekanik Teknisyeni arayışımız vardır.     

  Aranan Nitelikler   Teknik Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksekokulu ilgili bölümlerinden mezun, Isıtma, soğutma ve sıhhi tesisat konularında deneyimli,  Tercihen işletme deneyimine sahip,  Esnek çalışma saatlerine uyumlu,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Mekanik Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.  

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Usta, Ustabaşı, Uzman

 • İş Açıklaması Zincir Mağazalarımızda aktif olarak görevlendirilmek üzere satış danışmanı arayışımız bulunmaktadır. İş Tanımı Aylık ve dönemsel satış hedeflerini gerçekleştirmek, Satış ve mağaza karlılığını geliştirmenin yollarını araştırmak, Mağaza görsel standartlarına uygun ürünlerin düzgün teşhir edilmesini sağlamak, Ürün ve stok takibini gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler Bünyemizde görev alacak;   En az lise  veya tercihen yüksekokul/üniversite mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, Kariyerini mağazacılıkta hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, 18 - 30 yaş arası satış danışmanları aramaktayız. Resimli ve güncel başvurular dikkate alınacaktır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması YABANCI DİL AĞIRLIKLI KURS MERKEZİMİZDE TAM ZAMANLI GÖREV YAPACAK ; TEKNOLOJİK BİLGİSİ OLAN ,GİYİMİNE GÖRÜNÜŞÜNE ÖNEM VEREN BAKIMLI TERTİPLİ,DÜZENLİ VE DİSİPLİNLİ HER YÖNÜ İLE UYUMLU SEVECEN KURUMUMUZU KENDİ KURUMU GİBİ BENİMSEYEN YENİLİKLERE AÇIK İLERİ GÖRÜŞLÜ BAY/BAYAN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretim Görevlisi, Öğretmen, Kurs Öğretmeni

 • İş Açıklaması BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ZÜBEYDE HANIM UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZ'İNDE ÇALIŞMAK ÜZERE PRATİSYEN HEKİM ALINACAKTIR. 

  Aranan Nitelikler BAY-BAYAN TECRÜBELİ-YENİ MEZUN

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • Century 21 Ece Emlak Almanya, İngiltere, Türkiye Bugün

  İş Açıklaması İyi  insan ilişkileri . Gayrimenkul sektörü ile ilgili gerekli araştırmaları yapmak ; Gayrimenkul sahipleri ile düzenli görüşmeler yapmak ; Portföy çalışmaları yaparak bunlarla ilgili pazarlama faaliyetlerinde bulunmak ; Gayrimenkul  Değerleme / Ekspertiz yapmak ve raporlar hazırlamak  ;  Tanıtım toplantıları düzenlemek ; Portföy sunum dosyası hazırlamak . Kentsel dönüşümle ilgili çalışmalar yapmak .

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Emlak satış/yönetim ;  Gayrimenkul değerleme veya Harita  bölümünden mezun olmak . Başka bölümlerden mezun olanlar lütfen aramasın .

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Danışmanlık, Gayrimenkul

  Pozisyon: Müdür, Mühendis, Yetkili

 • İş Açıklaması AVM, Hastane, Ofis  vb gibi  tesislerin yapımı, bakımı ve işletilmesi konularında mühendislik hizmeti veren şirketimizin İzmir Ege Perla Projesinde görevlendirmek üzere Otomasyon Teknisyeni arayışımız vardır. 

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksek Okullarının Elektrik-Otomasyon bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, Otomasyon sistemlerinin takibini yapabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir bölgesinde değerlendirilmek üzere Otomasyon Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Otomasyon

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş Açıklaması “Doctors Worldwide Turkey is looking for Translator for EU ECHO supported Refugee Health Project in İstanbul and İzmir.”   Doctors Worldwide Turkey is an international humanitarian aid organization who serves medical relief to communities in need through the provision of sustainable medical relief and health based development programs over 40 countries worldwide.   1. BACKGROUND With support of EU Humanitarian Aid and Civil Protection (ECHO), Doctors Worldwide Turkey (DWWT) provides primary health care (PHC) and psycho-social support for refugees in İstanbul and İzmir.   Translator is in charge of assisting management of the mission regards to the translation (Arabic/Turkish) of all documents and oral translation during consultations, meetings and professional conversations.    TASKS AND RESPONSIBILITIES Work closely with all teams, translating exactly and fully from Arabic/Turkish and vice-versa, everything said by either party in the consultation or conversation. Ask questions to the team if words and sentences are not well understood to be sure ideas are well communicated Kindly interrupt the interlocutors when it is needed to have time to translate Behave with self-restraint at all times and treat interlocutor kindly and with respect. Explain in other words if there is some misunderstanding. Translate written documents (Arabic/Turkish) Provide any help when requested by any member of the team. Participate in internal work meetings Report any security related issues to the referent or to the Field Coordinator Supporting operational organization of field trips and DWWT programs/activities.  CONDITIONS OF EMPLOYMENT Starting: ASAP Duration: Until 31st December 2016 Contract: Employee – Fixed Term Location: Istanbul and İzmir (Location can be changed if needed)    PROCESS OF APPLICATION Send your application file (CV, motivation letter) to email: admin.istanbul@yyd.org.tr Precise to what position you apply in the Subject of e-mail. Only shortlisted candidates will be contacted.    

  Aranan Nitelikler REQUIRED QUALIFICATIONS A Bachelors university degree or equivalent qualification in Arabic and Turkish linguistics, interpretation or related fields. Fluent in spoken and written Arabic and Turkish, knowledge of English is an advantage. Turkish national/resident with previous working experience in field and currently based in Turkey, able to live in İstanbul. Ability to maintain an adequate speed and volume of output. Ability to perform under continuous stress and deliver complete and accurate translation of a broad range of subjects. Good computer skills. High standards of accuracy, consistency and faithfulness to the spirit, style and nuances of the original text. Excellent teamwork and inter-personnel skills Health literacy Report/proposal writing skills Very enthusiastic and keen to work hard to achieve the objectives of the program Willing to live and work in challenging conditions. Ability to travel and relocate if required.

  Sektör: Sivil Toplum Kuruluşu

  Pozisyon: Çevirmen

 • İş Açıklaması Yeni Hedeflere Birlikte Koşacağımız "Takım Arkadaşları Arıyoruz”. Ege Bölgesinin en büyük ve en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR, 1993'ten beri Toplu Yemek ve Catering hizmeti vermektedir. 7.000 M2 kapalı alanı olan günlük 100,000 kişilik yemek üretim kapasitesine sahip, akıllı bina olarak tasarlanan yeni fabrika binasında, hedeflerimize birlikte koşacağımız; Aşağıdaki niteliklere sahip, merkez mutfakta değerlendirilmek üzere AŞÇI arkadaşlar aranmaktadır. İlgilenen adayların fotoğraflı cv ile müracaat etmelerini rica ederiz.

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Daha önce toplu yemek üretiminde en az 2 yıl deneyimli, Hijyen kurallarına önem veren, Titiz ve sorumluluk sahibi, Düzenli ve sistemli çalışan, Çalışkan, azimli ve takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış; çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Catering, Gıda

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” İŞKUR’ dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz "Gıda" sektöründe faaliyet gösteren firmamız için: Şirketin genel muhasebe işlemlerini yürütebilecek aşağıdaki niteliklere sahip "GENEL MUHASEBE SORUMLUSU" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe işlemleri konuusunda deneyimi olan, Banka işlemlerini takip edebilecek, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, 22-35 yaşları arası, Muhasebe alanında en az 3 yıl deneyimli, Netsis programını etkin bir şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Bayraklı-Bornova-Buca-Karşıyaka semtlerinde ikamet eden

  Sektör: Gıda, İmalat, Lojistik

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Görevli, Sorumlu, Asistan

 • İş Açıklaması We are seeking English Language Teachers to work part-time for our language school in Bornova. The candidates can be experienced in teaching or can be new graduates to be trained on teaching.   

  Aranan Nitelikler Necessary Qualifications: All candidates are required to have a university degree (English Language Teaching-English Linguistics-English Language and Literature,American Language and Literature) A TESOL, A TEFL, CELTA or DELTA certificate for foreign candidates is a must. The candidates should be willing to work with adults,energetic and has a positive attitude. The candidates should be willing to teach and contribute to a dynamic and enjoyable teaching environment. The candidate should be willing to work in flexible working hours and apply interactive and communicative methods in classes. The candidate should have strong communication skills and a good appearance, The candidate should be able to use digital teaching materials (Internet, PC, projector, sound systems), The candidate should focus on innovation and teamwork and should be able to use of MS Office programs effectively, Male candidates should have completed or delayed military service for two years

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • İş Açıklaması Yeni Hedeflere Birlikte Koşacağımız "Takım Arkadaşları Arıyoruz”. Ege Bölgesinin en büyük ve en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR, 1993'ten beri Toplu Yemek ve Catering hizmeti vermektedir. 7.000 M2 kapalı alanı olan günlük 100,000 kişilik yemek üretim kapasitesine sahip, akıllı bina olarak tasarlanan yeni fabrika binasında, hedeflerimize birlikte koşacağımız; Aşağıdaki niteliklere sahip, merkez mutfakta değerlendirilmek üzere AŞÇI YARDIMCISI arkadaşlar aranmaktadır. İlgilenen adayların fotoğraflı cv ile müracaat etmelerini rica ederiz.

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Daha önce toplu yemek üretiminde en az 2 yıl deneyimli,Yiyeceklerin hazırlığı, pişirilmesi ve sunuma hazırlanmasında aşçımıza yardımcı olacak, Mutfağın ve tezgahın düzeninin ve temizliğini sağlayacak, Hijyen kurallarına önem veren, Titiz ve sorumluluk sahibi, Düzenli ve sistemli çalışan, Çalışkan, azimli ve takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış; çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Catering, Gıda

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı Yardımcısı

 • İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu”  İŞKUR’ dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  "Gıda" sektöründe faaliyet gösteren firmamız için aşağıdaki niteliklere sahip "ÖN MUHASEBE PERSONELİ" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Ön muhasebe alanında 1-2 yıl tecrübeli, Muhasebe programları tercihen Netsis kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, Titiz ve düzenli çalışmaya özen gösteren, Güler yüzlü, prezentabl ve diksiyonu düzgün, Bayraklı-Bornova-Buca-Karşıyaka güzergahında ikamet eden.

  Sektör: Dağıtım, Gıda, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Görevli, Asistan

 • İş Açıklaması İzmir Forum Bornova Avm'de bulunan mağazamız için Satış Danışmanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler   20-40 yaşları arasında, Mağazacılık ve satış konusunda en az 1 yıllık iş deneyimi olan, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve insan ilişkilerinde başarılı, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, En az lise mezunu, Bay, bayan

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Danışman, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Sorumlu, Temsilci

 • İş Açıklaması 2005 yılından bu yana İzmir ilinde MITSUBISHI ELECTRIC KLİMA SİSTEMLERİ yetkili bayii ve servisi olarak hizmet vermekteyiz. Firmamız İSO-90001 ve TSE HİZMET BELGESİ sahibi olup, satış öncesi ve satış sonrası müşterilerine TSE yönergeleri dahilinde en iyi ve kaliteli hizmeti vermek için tüm teknik altyapı ve donanımı ile çalışmalarına devam etmektedir. Mitsubishi Electric Klima-VRF cihazları satış ve servis konusunda faaliyet gösteren; sektörün liderleri arasında olan kuruluşumuzun, İZMİR ya da Merkez ilçelerinde satış ve pazarlama amaçlı sahada görevlendirmek üzere; Müşteriler ile iletişim halinde olmak ve gelen teklif isteklerini,müşteri beklentisi doğrultusunda cihaz seçimlerini yaparak, fiyat teklifine dönüştürmek ve müşteriye ulaştırmak. Teklif verilen işlere ait teknik seçim verilerini de içeren teknik dosyaları hazırlamak. Satış siparişlerini SAP sisteminde açmak. Satış ekibine ofisten destek vererek onların isteklerini yerine getirmek. Verilen tekliflerin sonuçlarının takibini yapmak. Düzenli raporlamalar oluşturmak. Ürünlerin sevk edilmesi ve sevk sonrası oluşabilecek sorunların takibi ve çözümünü müşteri ilişkileri ile birlikte sağlamak. Müşteri ilişkilerini ve iletişimi yönetmek, Görev yetki ve sorumluluklarına sahip olarak çalışabilecek ‘’SATIŞ-PAZARLAMA UZMANI’’ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden veya İklimlendirme MYO mezunlar tercih sebebidir. En az 3 - 5 yıl tecrübeli, Planlama, analitik düşünme ve raporlama yeteneğine sahip, İletişim kabiliyeti yüksek,diksiyonu düzgün,prezantabl,yeniliklere açık ve sürekli kendisini geliştirebilen, Müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Problem çözme,stres ve kriz yönetimi becerisine sahip, İç motivasyonu yüksek ve enerjik, Takım çalışmasına yatkın, SAP programlarını kullanmaya yatkın, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Satış faaliyetlerinin gerektirdiği esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İZMİR ya da Merkez ilçelerinde ikamet eden.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Satış Temsilcisi, Uzman, Şef / Amir, Sorumlu

 • İş Açıklaması Merkezi İstanbul Dünya Ticaret Merkezi'nde Bulunan Sektörün Lideri Firmamızın İzmir Çiğli'de Bulunan Ofisimizde Görevlendirilmek Üzere Teknik Ressam Arayışımız Bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite, Önlisans, Liselerin İlgili Bölümlerinden Mezun Solidworks Bilen Autocad Plant Bilen Tercihen İmalat/Üretim Deneyimi Olan Alanında Minimum 3 Yıl Tecrübeli İzmir'de ikamet eden Ekip Çalışmasına Yatkın Uzun Vadede Çalışacak Çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: İmalat, Makine, Diğer

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş Açıklaması İZMİR'İN BAYINDIR İLÇESİNDE KURULU İP - HALAT ÜRETİMİ YAPAN FABRİKAMIZDA ÇALIŞACAK MEKANİK BAKIM ONARIM SORUMLUSU TERCİHEN MAKİNE MÜHENDİSİ VEYA TEKNİKERİ İŞİNDE TECRÜBELİ PERSONELLER ALINACAKTIR ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler - TİRE VEYA BAYINDIR'DA İKAMET EDEN YADA EDECEK OLAN, - BAKIMCILARIN TORNA-FREZE VE KAYNAK İŞLERİNDE EN AZ 2 YIL TECRÜBELİ, - VARDİYALI ÇALIŞABİLECEK, - TAKIM ÇALIŞMASINA UYUMLU, - SORUN YARATAN DEĞİL,SORUN ÇÖZÜCÜ OLAN, - PRATİK ZEKALI, İNSANLARLA KOLAY İLETİŞİM KURABİLEN, - YOĞUN İŞ TEMPOSUNA AYAK UYDURABİLECEK, - PLANLI VE TİTİZ ÇALIŞMAYI SEVEN, - İLERİYE DÖNÜK CİDDİ HEDEFLERİ OLAN,UZUN VADELİ ÇALIŞABİLECEK, - ASKERLİKLE İLİŞİĞİ OLAMAYAN,BAY - MEKANİK BAKIMCI ONARIM USTALARI ALINACAKTIR.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş Açıklaması SEKTÖRÜNÜN LİDER MARKASI SÜTAŞ BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE, İşletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak: Bilgisayar ortamında vana ve boruların otomatik kontrollerini yapmak, bir arıza varsa ilgili birime bildirmek, Bilgisayar ortamında sıvı hammadde stok tanklarının seviye ve miktar gösterge kontrollerini yapmak, Üretim kartlarında belirtilen kod ve miktardaki sıvı hammaddeyi transfer etmek, Ürünlerin karıştırılma ve işleme tabi tutulma süresine göre ekipmanların çalışmasını, ısısını ve motor hızlarını kontrol etmek, Ürünlerin şarj sürelerini, ürün değerini günlük program defterine yazmak, vb. görev ve işlemleri yerine getirmek, Vardiyasında bulunan operatör ve çalışanları yönetmek görevlerinden sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar kumandalı hava basınç sistemiyle sıvı stok tanklarından hammaddeyi transfer etme bilgi ve becerisine sahip, Fabrika içi iyileştirme, düzen çalışmalarında ve projelerde bulunmuş (5S, Kaizen vs.) Minimum MYO mezunu (Süt ve Süt Teknolojileri gibi bölümler tercih sebebidir), Benzer pozisyonda deneyimli, Ekip yönetim tecrübesi olan, İzmir'de ikamet eden (Tire merkez, Torbalı merkez, Bayındır merkeze servis imkanı buşunmaktadır), Vardiya sisteminde çalışabilecek, İZMİR TİRE TESİSİNDE "SÜT ALIM, ÖN İŞLEME VE CIP TAKIM LİDERİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

  Sektör: Süt ve Süt Ürünleri, Hızlı Tüketim Malları, Gıda

  Pozisyon: Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Yetkili, Uzman, Usta, Takım Lideri, Şef Yardımcısı, Süpervizör, Sorumlu

 • İş Açıklaması İzmir merkezde bulunan Butik otelimizin Kat Hizmetleri Departmanı'nda görevlendirilmek üzere Kat şefi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun, İlgili pozisyonda en az 5 yıl, butik veya 4 yıldızlı şehir oteli tecrübesine sahip, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, İletişim becerisi ve insan ilişkileri güçlü, misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu, Housekeeper’ı asiste edebilecek yetkinlikte Bay veya Bayan Kat Hizmetleri Şefi aranmaktadır.

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Şef / Amir, Müdür Yrd, Yetkili, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • İş Açıklaması Erkek Perakende Giyim Sektörününün öncü ve yükselen Markası Giovane G. Designers İzmir mağazalarında görevlendirilmek üzere "Satış Danışmanları" arıyor;  

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen üniversite mezunu Tercihen İngilizce bilen Perakende sektöründe kariyer hedefleyen Mağazacılığı benimseyen Ekip çalışmasına yatkın  İletişim becerisi yüksek Estetik bakış açısına sahip Müşteri beklentilerini karşılayabilecek kapasiteye sahip Dinamik ve kişisel imajına özen gösteren NebimV3 Programı kullanımına hakim Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Tezgahtar

 • İş Açıklaması İzmir Forum Bornova Avm'de bulunan mağazamızda görevlendirmek üzere 'Mağaza Sorumlu Yardımcısı' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 25-35 yaşları arasında, Yöneticilik özelliği bulunan ve ekip yönetiminde deneyimi olan, Mağazacılık ve satış konusunda en az 3 yıllık iş deneyimi olan, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve insan ilişkilerinde başarılı, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Nebim programını bilen, En az lise mezunu, Bay,bayan

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Danışman, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Sorumlu, Temsilci

 • İş Açıklaması ORKA Holding'in genişleyen mağazalar zinciri olan Damat Tween markası için, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip; İzmir Agora AVM' de bulunan mağazamız için "Kasa Sorumlusu'' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, En az Lise mezunu, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Nebim V3 programını bilen, 23 yaş ve üzeri bayan adaylar,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Kasiyer, Sorumlu

 • İş Açıklaması Banco Çelik AVM - Satış Danışmanları (İzmir - Manisa - Akhisar) İş Açıklaması Banco Çelik Avm Mağazalarımızda görevlendirilmek üzere Elektronik , Züccaciye , Ev Tekstili , Halı-Mobilya bölümleri için Bay / Bayan ekip çalışma arkadaşlarımıza ihtiyaç vardır. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar İzmir,Manisa,Akhisar 'da ikamet eden, Tercihen lise ve üstü okul mezunu, Satış konusunda tecrübe sahibi, Performans hedefleri ve değerlendirmeleri ile çalışabilecek, İşini takip eden, yeniliklere açık, ikna kabiliyeti yüksek, Müşteri memnuniyetini benimsemiş, başarılı, Disiplinli ve sorumluluk sahibi, Dış görünümüne özen gösteren, Güler yüzlü, pozitif, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Tercihen Bay.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması İzmir merkezde bulunan grup otellerimiz için bellboy aramaktayız.Ailemizin bir parçası olmanız için başvurularınızı bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu , Orta derecede ingilizce bilen, Aktif araç kullanabilen, Misafir memnuniyetini üst düzeyde tutacak, Prezantabl, Dış görünümüne özen gösteren, İletişimi kuvvetli, Güleryüzlü, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek.

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: BellBoy

/
50

İş Habercisi - İzmir İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?