İzmir İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Engelli
 • Özşanal Züc. ve Day. Tük. Mal.San. ve Tic. Ltd.Şti.

  Engelli Satış Danışmanları Özşanal Züc. ve Day. Tük. Mal.San. ve Tic. Ltd.Şti.

  İzmir

  28 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazalarımızda görev yapacak engelli kadrosunda yer alacak satış danışmanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli (%40 ve üzeri engeli olan) kapsamında değerlendirilebilecek, İzmir, Ödemiş ve Torbalı da ikamet eden, Engel durumu aktif çalışmasına engel olmayan, Güler yüzlü İnsan ilişkileri kuvvetli, Ekip çalışmasına ve kişisel gelişime önem veren Bay/Bayan

 • Firma Adı Gizli

  Genel Başvuru (Engelli ) Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa, Antalya, İzmir, Denizli, Konya

  28 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bu ilan ENGELLİ GENEL BAŞVURU ilanıdır. Başvurunuzun ileride oluşabilecek pozisyonlar kapsamında değerlendirilebilmesi için, güncel özgeçmişinize görev almak istediğiniz alan ve/veya pozisyon detaylarını belirten bir önyazı ekleyerek bu ilana başvurmanızı ve çalışmak istediğiniz il ya da illeri önyazınızda belirtmenizi önemle rica ederiz.

  Aranan Nitelikler Üniversite ya da lise mezunu Ms Office uygulamalarına hakim Değişime açık Kendini ve işini geliştirmeye odaklı Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)

 • Marks & Spencer

  Engelli Kadrolar - İstinye Park AVM Marks & Spencer

  İzmir

  27 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağaza engelli kadrolarımızda oluşabilecek pozisyonlarımızda değerlendirilmek üzere, başvurularınızı bekliyoruz. Lise, önlisans veya üniversite mezunu, Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, İstanbul'da ikamet eden.

  Aranan Nitelikler

 • Dilek Grup

  Engelli Personel Dilek Grup

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Bursa, İzmir

  26 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Yasa gereği özürlü kadrosuna uygun, Adayların engel durumlarını da belirtir ön yazı ile birlikte göndermelerini rica ederiz. Yasa gereği; eksik pozisyonların değerlendirilmesi amacı ile çalışma arkadaşları aramaktayız. İstanbul Anadolu yakası için ; Ümraniye - Samandıra- civarında ikamet edenler İstabul Avrupa yakası için; Gaziosmanpaşa-Küçükköy - Alibeyköy civarı ikamet edenler İzmir ; Kemalpaşa ilçe civarı Kadrolar : Ofis elemanı, depo elemanı, çay temizlik personeli

 • Express Englısh

  Englısh Instructor Express Englısh

  İzmir

  20 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 24 HOURS A WEEK WILL TEACH AT UNIVERSITY

  Aranan Nitelikler

 • Aydınlı Group

  İzmir Mağaza Personeli ( Engelli Aday) Aydınlı Group

  İzmir

  16 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aydınlı Grup’un İzmir’de yer alan mağazaları için, Satış Danışmanları Depo Sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Engelli raporu %40 ve üzerinde olan ancak engel düzeyi verilecek görevi yerine getirmesine mani olmayan, Engel durumu mağaza içinde aktif çalışmasına uygun, Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı, En az lise mezunu, İnsan ilişkileri güçlü, güler yüzlü ve etkin iletişim kurabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilinci yüksek, Mağaza satış kadroları için; tercihen mağazacılık/perakende deneyimi olan, hedef bazlı çalışmaya yatkın, Depo kadroları için; tercihen mağazacılık/perakende de ürün kabul ve ürün sevkiyat süreç yönetiminde deneyimli, Vardiyalı çalışma sisteminde görev yapabilecek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Express Englısh

  Native English Teacher Express Englısh

  İstanbul Avrupa, İzmir, Tekirdağ

  4 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması For IMMEDIATE HIRE: Part Time Native English Teacher 4 Hours On Monday, 8 Hours on Thursday DAYS ARE FLEXIBLE

  Aranan Nitelikler Experience working with and/or caring for adults Super organized Excellent at time management Comfortable and confident communicating with prof Patience Passion for teaching Must LOVE teaching MUST be available 12 hours a week Training immediate, position immediate.

 • Flo Mağazacılık

  Engelli Satış Danışmanı-İzmir Flo Mağazacılık

  İzmir

  17 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesine istinaden ''Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu'' kapsamında İzmir'de bulunan mağazalarımıza Satış Danışmanı olarak görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler *Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı, *Sorumluluk sahibi, *Ekip çalışmasına yatkın, dinamik (ayakta çalışmaya yatkın). Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında;engellerini net olarak ifade etmelerini rica ederiz.

 • Flo Mağazacılık

  Engelli Satış Danışmanları / İzmir Flo Mağazacılık

  İzmir

  17 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ZİYLAN GRUP şirketlerinden, ZİYLAN MAĞAZACILIK HİZM. ve PAZ. A.Ş.; İZMİR'de bulunan FLO Mağazalarımızda görev alacak; mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen, satış hizmetinin tüm aşamalarını öğrenmeye ve mesleğinde yükselmeye istekli *ENGELLİ SATIŞ DANIŞMANLARI* aramaktadır. Mağazada satış operasyonunda gerçekleşen tüm hizmetleri beraber çalıştığı ekiple uyum içinde yerine getirerek müşteri memnuniyetinin ve mağaza hedeflerinin gelişmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise mezunu, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı,diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi, İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, dinamik (ayakta çalışmaya yatkın). Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; Engellerini net olarak ifade etmelerini rica ederiz.

 • Adecco İzmir

  Ofis Destek Asistanı Adecco İzmir

  İzmir

  14 Mart 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İnsan Kaynakları alanında faaliyet gösteren uluslararası bir firma için 4857 Sayılı İş Kanunu'nun ilgili maddesi gereğince *Engelli Personel* çalıştırma zorunluluğu kapsamında görevlendirilmek üzere Ofis Destek Asistanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Orta düzeyde İngilizce bilen Ms Office Programları bilgisine sahip Sorumluluk sahibi, diksiyonu düzgün, iletişim becerilerine sahip, takım çalışmasına yatkın İşkur'a kayıtlı ve yasa gereği *Engelli Personel* kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek İzmir ve merkezinde ikamet eden Adayların özgeçmişlerinde engellerini net olarak tarif etmelerini ve işgücü kaybı yüzdelerini belirtmelerini rica ederiz. 'Adecco, İşkur'un denetiminde 22.03.2007 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.'

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan