İzmir İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Engelli
 • İş Açıklaması Mağaza engelli kadrolarımızda oluşabilecek pozisyonlarımızda değerlendirilmek üzere, başvurularınızı bekliyoruz. Lise, önlisans veya üniversite mezunu, Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, İstanbul'da ikamet eden.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler İzmir'de ikamet ediyorsanız, Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız, Mağazacılığı her türlü iş ve sorumluluk alanıyla bir bütün olarak görüp seviyorsanız, İnsanlarla iletişim konusunda kendinize güveniyorsanız, Ayakta çalışmaya engel bir durumunuz yoksa, Her durumda güleryüzünüzü koruyup, dış görünümünüze önem veriyorsanız, başvurunuzu bekliyoruz.

 • İş Açıklaması Sektöründe Türkiye lideri, Avrupa'nın en büyüklerinden biri olan Grubumuzun İnsan Kaynakları ve İdari İşler Bölümlerinde görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen özelliklerde 'Engelli Personel' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, Engel durumu ofis içinde aktif çalışmasına uygun olan, MS Office programları kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın ve İletişim becerisi yüksek, Sabırlı ve güler yüzlü, Sorun çözme odaklı, Tercihen araç kullanan.

 • İş Açıklaması Sektöründe Türkiye lideri Avrupanın en büyüklerinden biri olan Grubumuzun 'İnsan Kaynakları' departmanında görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen özelliklerde 'İnsan Kaynakları Uzmanı' aramaktayız. Şirket politikaları ve stratejileri doğrultusunda personel özlük işleri, bordro puantaj, İş kanunu ve SGK ile ilgili gerekli uygulamaların yerine getirilmesi, Personel işe giriş ve çıkışları ile ilgili yasal işlemlerin gerçekleştirilmesi, Personel sicil dosyalarının oluşturulup güncelliğinin sağlanması, Maaş ve prim hesaplamalarının yapılandırılması ve uygulanmasının sağlanması, İnsan kaynakları süreçlerinin iyileştirilme çalışmalarında bulunulması.

  Aranan Nitelikler En az Meslek Yüksek Okul tercihen üniversite mezunu Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, İş kanunu ve SGK mevzuatına hakim, bordrolama, puantaj, maaş konularında en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Terhicen SAP ve Bardes programlarını bilen, Takım çalışmasına yatkın, yenilikçi, dinamik ve iletişim yeteneği yüksek, Analitik düşünebilen,baştan sona süreç yönetebilecek, detaylar konusunda hassas.

 • Engelli Özel Başvuru
  Randstad Türkiye
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Bursa, İzmir 29 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Randstad Türkiye'nin özel engelli ilanıdır, başvuran adaylar özel aday havuzuna alınacaktır. Başvurularınız müşterilerimizde oluşabilecek tüm engelli pozisyonları için değerlendirilecektir. Başvuru yaparken ön yazıda çalışmak istediğiniz alanı, bölümü ve pozisyonu belirtmenizi rica ederiz.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Aydınlı Grup’un İzmir’de yer alan mağazaları için, Satış Danışmanları Depo Sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Engelli raporu %40 ve üzerinde olan ancak engel düzeyi verilecek görevi yerine getirmesine mani olmayan, Engel durumu mağaza içinde aktif çalışmasına uygun, Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı, En az lise mezunu, İnsan ilişkileri güçlü, güler yüzlü ve etkin iletişim kurabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilinci yüksek, Mağaza satış kadroları için; tercihen mağazacılık/perakende deneyimi olan, hedef bazlı çalışmaya yatkın, Depo kadroları için; tercihen mağazacılık/perakende de ürün kabul ve ürün sevkiyat süreç yönetiminde deneyimli, Vardiyalı çalışma sisteminde görev yapabilecek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesine istinaden ''Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu'' kapsamında İzmir'de bulunan mağazalarımıza Satış Danışmanı olarak görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler *Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı, *Sorumluluk sahibi, *Ekip çalışmasına yatkın, dinamik (ayakta çalışmaya yatkın). Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında;engellerini net olarak ifade etmelerini rica ederiz.

 • İş Açıklaması ZİYLAN GRUP şirketlerinden, ZİYLAN MAĞAZACILIK HİZM. ve PAZ. A.Ş.; İZMİR'de bulunan FLO Mağazalarımızda görev alacak; mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen, satış hizmetinin tüm aşamalarını öğrenmeye ve mesleğinde yükselmeye istekli *ENGELLİ SATIŞ DANIŞMANLARI* aramaktadır. Mağazada satış operasyonunda gerçekleşen tüm hizmetleri beraber çalıştığı ekiple uyum içinde yerine getirerek müşteri memnuniyetinin ve mağaza hedeflerinin gelişmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise mezunu, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı,diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi, İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, dinamik (ayakta çalışmaya yatkın). Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; Engellerini net olarak ifade etmelerini rica ederiz.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İzmir İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?